Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Eπεισόδιο 203 - Ημερομηνία 25-09-2009

+13
Alex
sketi_omorfia
mimi
jim7
balletvasia
Kika
Morena
konstantina
KatsaroYpotheto
Jennifer
giouli_edem
Vampirela
Clarabelle
17 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογήστε το σημερινό επεισόδιο

Eπεισόδιο 203 - Ημερομηνία 25-09-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap19%Eπεισόδιο 203 - Ημερομηνία 25-09-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 19% 
[ 3 ]
Eπεισόδιο 203 - Ημερομηνία 25-09-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap50%Eπεισόδιο 203 - Ημερομηνία 25-09-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 50% 
[ 8 ]
Eπεισόδιο 203 - Ημερομηνία 25-09-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap25%Eπεισόδιο 203 - Ημερομηνία 25-09-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 25% 
[ 4 ]
Eπεισόδιο 203 - Ημερομηνία 25-09-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap6%Eπεισόδιο 203 - Ημερομηνία 25-09-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 6% 
[ 1 ]
Eπεισόδιο 203 - Ημερομηνία 25-09-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap0%Eπεισόδιο 203 - Ημερομηνία 25-09-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 16
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Eπεισόδιο 203 - Ημερομηνία 25-09-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 203 - Ημερομηνία 25-09-2009

Δημοσίευση από sketi_omorfia Παρ Σεπ 25, 2009 9:44 pm

Και το σημερινο επεισοδιο ειχε μεγαλο ενδιαφερον.

Μου αρεσε πολυ το πώς χειριστηκε ο Ρουσσος τη συζητηση με τη Νταιζη σχετικα με τη Μελιτα. Φυσικα υπερασπιστηκε την κορη του με τον καλυτερο τροπο.

Στεφανος-Μελιτα. Ο τσακωμος τους ολα τα λεφτα. Μηπως το "μισος" τους μας δειχνει οτι πρεπει να περιμενουμε ενα μεγαλο ερωτα? Το χαμογελο του Στεφανου οταν εφυγε η Μελιτα με τον ... καλο της λογο, καθηλωτικο !!

Η Δαφνη πολυ καλο κοριτσι και σημερα. Στεκεται κοντα στη φιλη της και συνεργατιδα της, στον αδελφο της, στους φιλους της. Πού πηγε εκεινη η στριμμενη Δαφνη που ξεραμε? confused: :

Ο Μανος δε μου αρεσε καθολου σημερα. Ειδικα στην τελευταια σκηνη, μετα το "εχασα τις γυναικες που αγαπησα, δεν εζησα τη μια μου κορη και χανω και την αλλη", περιμενα και το κλασικο πια "για τη φουκαριαρα τη μανα μου" !! Γενικα η συναντηση αυτη του πατερα-γιου-αδελφης μου θυμησε ελληνικο κινηματογραφο της δεκαετιας του '60.

Εσεις μπορει να λετε οτι εχω προβλημα με τα παπουτσια, αλλα ολοι το ειδατε οτι και η Μελιτα ξυπολητη γυρναγε σημερα στο σπιτι της. Οπως και η Ευα χθες
Razz

Οσο για το γηπεδο, φαινεται οτι αλλαζουμε στεκι. Φευγουμε απο την παραλια και πιανουμε τις κερκιδες. Τη σχεση ομως Στεφανου-Μανου δεν τη καταλαβα !! Τι συνεργασια ειχαν?

Το "εμπορος της Βενετιας" της Αμαλιας για το Στεφανο και το "πιστολακι Β" για τη Νταιζη, εγραψε. Επισης και του Λουκα το "η Αμαλια Πικασο" Palamakia
sketi_omorfia
sketi_omorfia
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Κορυδαλλος-Πειραιας
Ασχολίες : Να ταλαιπωρω τους αλλους

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 203 - Ημερομηνία 25-09-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 203 - Ημερομηνία 25-09-2009

Δημοσίευση από Alex Παρ Σεπ 25, 2009 10:00 pm

Ένα γρήγορο σχολιάκι μόνο..σίγουρα ο Στέφανος μια χαρά τα "έψαλε" στο Μάνο...και του άξιζε...το θέμα όμως είναι κατά πόσο τα ακολουθεί και ο ίδιος ο Στέφανος αυτά περί αγάπης...κι ότι και καλά το μόνο που θέλει είναι η Εύα ευτυχισμένη...πολύ υπεράνω μας βγήκε ενώ δεν είναι...γιατί αν ήθελε μόνο την ευτυχία της Εύας δεν θα έστελνε όλα αυτά που έστειλε, απειλές και τα σχετικά εννοώ, και λίγο πριν το γάμο της που τη συνάντησε και εκείνη του ξεκαθάρισε ότι είναι απόλυτα ευτυχισμένη με το Μάνο, θα έπρεπε να υποχωρήσει λοιπόν κι όχι να δολοπλοκεί και κατά 95% να εμπλέκεται με το μήνυμα...και γενικότερα τόσα χρόνια να σχεδιάζει εκδίκηση...οπότε με συγχωρείτε εμένα δεν με πείθει ο Στεφανάκος...αθώοι και τέλειοι δεν υπάρχουν...όλοι έχουν το ελάττωμα τους...period... :wink2:
Alex
Alex
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 203 - Ημερομηνία 25-09-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 203 - Ημερομηνία 25-09-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Παρ Σεπ 25, 2009 10:03 pm


Γι αυτό ακριβώς έγραψα οτι δεν ξέρω κατά πόσο όλα αυτά που έλεγε τα πίστευε.
Πάντως ως διάλεξη σωστή τη βρήκα.

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 203 - Ημερομηνία 25-09-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 203 - Ημερομηνία 25-09-2009

Δημοσίευση από Alex Παρ Σεπ 25, 2009 10:09 pm

μωρέ του χρειαζότανε του "άκυρου" δεν το συζητώ...!!!! και λίγα του είπε...εμένα με χάλασε που προσπάθησε να φανεί εκείνος υπεράνω...και που μερικοί ενθουσιάστηκαν και καλά με τον αψεγάδιαστο χαρακτήρα του...βέβαια εγώ είμαι δύσπιστη σε κάτι τέτοια πάντα, οπότε... lol! ίδωμεν... :wink2:
Alex
Alex
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 203 - Ημερομηνία 25-09-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 203 - Ημερομηνία 25-09-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Παρ Σεπ 25, 2009 10:13 pm


Για πολλά πράγματα έχω περιέργεια πάνω σ αυτή τη συζήτηση.
Ας πούμε γιατί θα βλάψει το Μάνο αν μαθευτεί αυτή η συνεργασία και όχι και το Στέφανο.
Πότε τοποθετείται χρονικά αυτή η συνεργασία και τι είδους ήταν.
Και πάντα παίζει το ενδεχόμενο να πλησίασε ο Στέφανος την Εύα ακριβώς επειδή υπήρξε αυτή η συνεργασία.
Πάντως η σκηνή ήταν πολύ καλή και εγώ πολύ χαρούμενη που ξαναείδα τα αγόρια μαζί.lol!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 203 - Ημερομηνία 25-09-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 203 - Ημερομηνία 25-09-2009

Δημοσίευση από Alex Παρ Σεπ 25, 2009 10:22 pm

Clarabelle έγραψε:
Για πολλά πράγματα έχω περιέργεια πάνω σ αυτή τη συζήτηση.
Ας πούμε γιατί θα βλάψει το Μάνο αν μαθευτεί αυτή η συνεργασία και όχι και το Στέφανο.
Πότε τοποθετείται χρονικά αυτή η συνεργασία και τι είδους ήταν.
Και πάντα παίζει το ενδεχόμενο να πλησίασε ο Στέφανος την Εύα ακριβώς επειδή υπήρξε αυτή η συνεργασία.
Πάντως η σκηνή ήταν πολύ καλή και εγώ πολύ χαρούμενη που ξαναείδα τα αγόρια μαζί.lol!

συμφωνώ απόλυτα ειδικά στο τελευταίο...!!! εν τω μεταξύ σαν να κατάλαβα ότι πιο πολύ θα ενοχλούσε τη Μελίτα αν μαθευτεί η συνεργασία τους..μήπως είχε να κάνει τίποτα με την Αμαλία..? τραβηγμένο το ξέρω, αλλά είμαι σε φάση επεξεργασίας, οπότε σκέφτομαι τα πάντα... lol!
Alex
Alex
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 203 - Ημερομηνία 25-09-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 203 - Ημερομηνία 25-09-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Παρ Σεπ 25, 2009 10:27 pm


Εγω με τους Ακριτοκυριτσαίους δεν κατάφερα ποτέ να βγάλω άκρη.
Αν τα καταφέρεις θα πει οτι έχεις πιο συγκροτημένη σκέψη απ τη δική μου.
Εγώ νομίζω οτι η Αμαλία θα εμπλακεί από δω και μπρος στα πλαίσια της εκδίκησης του Στέφανου. Βέβαια έχω πάντα μια δεύτερη σκέψη οτι μπορεί η μπογιατζού να έπαιζε με πλαστούς πίνακες γιατί κάποια στιγμή κι ο Ρούσσος απόρησε που βρίσκει χρήματα. Θα δούμε
Πάντως η γνώμη μου είναι οτι έγινε όμορφο πέρασμα απ τη μια ιστορία στην άλλη, και οτι υπάρχει ενδιαφέρον σε πολλά μέτωπα.
Νομίζω θα περάσουμε όμορφο χειμώνα.

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 203 - Ημερομηνία 25-09-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 203 - Ημερομηνία 25-09-2009

Δημοσίευση από Alex Παρ Σεπ 25, 2009 10:29 pm

συμφωνώ...έχουμε να δούμε σούπερ καταστάσεις...
Alex
Alex
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 203 - Ημερομηνία 25-09-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 203 - Ημερομηνία 25-09-2009

Δημοσίευση από jim7 Παρ Σεπ 25, 2009 10:29 pm

Alex έγραψε: ...μήπως είχε να κάνει τίποτα με την Αμαλία..? τραβηγμένο το ξέρω, αλλά ... lol!

Ποιός έφτιαχνε τους πλαστούς πίνακες? Οεο ε? :?:
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 203 - Ημερομηνία 25-09-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 203 - Ημερομηνία 25-09-2009

Δημοσίευση από jim7 Παρ Σεπ 25, 2009 10:31 pm

jim7 έγραψε:
Alex έγραψε: ...μήπως είχε να κάνει τίποτα με την Αμαλία..? τραβηγμένο το ξέρω, αλλά ... lol!

Ποιός έφτιαχνε τους πλαστούς πίνακες? Οεο ε? :?:

Με πρόλαβες βρε clarabelle.
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 203 - Ημερομηνία 25-09-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 203 - Ημερομηνία 25-09-2009

Δημοσίευση από Kika Παρ Σεπ 25, 2009 10:34 pm

Η αλήθεια είναι ότι μπορεί να μην είναι τυχαίο, ότι η Αμαλία είναι ζωγράφος. Να έφτασε όμως ως εκεί η χάρη της?
Alex, χαίρομαι που σε ξαναβλέπω! Μας έλλειψες πάρα πολύ! Hug
Kika
Kika
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Βόρεια της Εδέμ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 203 - Ημερομηνία 25-09-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 203 - Ημερομηνία 25-09-2009

Δημοσίευση από sifantid Παρ Σεπ 25, 2009 10:35 pm

konstantina έγραψε:δεν μου αρεσε ιδιαιτερα...κυλαει πολυ αργα και βαργιεμαι! Sleep
Agree
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 203 - Ημερομηνία 25-09-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 203 - Ημερομηνία 25-09-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Παρ Σεπ 25, 2009 10:42 pm


Να σχολιάσω κάτι ακόμη
Αυτός ο δόλιος ο Οδυσσέας εκεί που του χρωστούσανε του πήραν και το βόδι.
Βρέθηκε απολογούμενος ο έρημος και μάλιστα για κάτι που το είχε υποστεί ο ίδιος προηγούμενα. Και αντί να ζητάει εκείνος εξηγήσεις βρέθηκε να του ζητάνε.
Τι να πεις μη δούμε εμείς οι γυναίκες άντρα συγκαταβατικό τον πατήσαμε κάτω.

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 203 - Ημερομηνία 25-09-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 203 - Ημερομηνία 25-09-2009

Δημοσίευση από Alex Παρ Σεπ 25, 2009 11:11 pm

Kika έγραψε:Alex, χαίρομαι που σε ξαναβλέπω! Μας έλλειψες πάρα πολύ! Hug

παρομοίως... Hug έχω λίγο τρεξιματάκι αυτή την περίοδο, αλλά θα προσπαθώ να κάνω κανα δυο σχολιάκια... :wink2:
Alex
Alex
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 203 - Ημερομηνία 25-09-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 203 - Ημερομηνία 25-09-2009

Δημοσίευση από Alex Παρ Σεπ 25, 2009 11:13 pm

Clarabelle έγραψε:
Να σχολιάσω κάτι ακόμη
Αυτός ο δόλιος ο Οδυσσέας εκεί που του χρωστούσανε του πήραν και το βόδι.
Βρέθηκε απολογούμενος ο έρημος και μάλιστα για κάτι που το είχε υποστεί ο ίδιος προηγούμενα. Και αντί να ζητάει εκείνος εξηγήσεις βρέθηκε να του ζητάνε.
Τι να πεις μη δούμε εμείς οι γυναίκες άντρα συγκαταβατικό τον πατήσαμε κάτω.


είπες τη λέξη κλειδί, Clarabelle...συγκαταβατικός..! lol! βέβαια μου έρχεται και άλλη μία στο μυαλό, αλλά δεν είναι πρέπον να την εκφράσω... xaxa xaxa
Alex
Alex
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 203 - Ημερομηνία 25-09-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 203 - Ημερομηνία 25-09-2009

Δημοσίευση από sifantid Παρ Σεπ 25, 2009 11:16 pm

Alex έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Να σχολιάσω κάτι ακόμη
Αυτός ο δόλιος ο Οδυσσέας εκεί που του χρωστούσανε του πήραν και το βόδι.
Βρέθηκε απολογούμενος ο έρημος και μάλιστα για κάτι που το είχε υποστεί ο ίδιος προηγούμενα. Και αντί να ζητάει εκείνος εξηγήσεις βρέθηκε να του ζητάνε.
Τι να πεις μη δούμε εμείς οι γυναίκες άντρα συγκαταβατικό τον πατήσαμε κάτω.


είπες τη λέξη κλειδί, Clarabelle...συγκαταβατικός..! lol! βέβαια μου έρχεται και άλλη μία στο μυαλό, αλλά δεν είναι πρέπον να την εκφράσω... xaxa xaxa
Νομίζω ότι μας ήρθε η ίδια λέξη!!! cake
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 203 - Ημερομηνία 25-09-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 203 - Ημερομηνία 25-09-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Παρ Σεπ 25, 2009 11:16 pm


Alex προσπάθησα να είμαι κόσμια και ευγενής και ας μη ζω εις Παρισίους.

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 203 - Ημερομηνία 25-09-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 203 - Ημερομηνία 25-09-2009

Δημοσίευση από madolato Σαβ Σεπ 26, 2009 1:35 am

-Ε ρε μίσος στο βλέμμα του Μάνου για το Στέφανο!
-Η Αμαλία ξαναχτυπά! Το πιστολάκι β' πήγε να συναντήσει το περιπλανώμενο ντεκαπάζ στο Πάνθεον της ατάκας της ελληνικής τηλέορασης!
-Επιτέλους η Δάφνη ξαναγίνεται άνθρωπος --ο καλός και ψύχραιμος άνθρωπος με κατανόηση και συμπόνια για όλες τις πλευρές! Να δούμε για πόσο θα κρατήσει...
-Το ύφος του Νικόλα όταν οι άλλοι μιλούσαν για τη Νταίζη μου θύμισε Σπύρο Παπαδόπουλο στους Απαράδεκτους! "Τι έγινε ρε παιδιά;" :lol:
-Λουκά-Νόρα τους αφήνω ασχολίαστους. Ψήνεται λέμε! Palamakia

Κικα, έχεις σκεφτεί ποτέ να το κάνεις αυτό επαγγελματικά; Κάθε φορά που διαβάζω σχολιασμό σου δε μου μένει άντερο! :lol:

Και για το τέλος:
-"Η Εύα έχει ιστορία με τον Καρτάλη, Αμαλία! Για γάμο πηγαίνανε."
-"Αυτό λέω αγάπη μου κι εγώ! Τόσα λεφτά να τα αφήσει αστεφάνωτα;"
madolato
madolato
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Κατσαβίδια!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 203 - Ημερομηνία 25-09-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 203 - Ημερομηνία 25-09-2009

Δημοσίευση από evanna Σαβ Σεπ 26, 2009 9:24 am

Alex έγραψε:Ένα γρήγορο σχολιάκι μόνο..σίγουρα ο Στέφανος μια χαρά τα "έψαλε" στο Μάνο...και του άξιζε...το θέμα όμως είναι κατά πόσο τα ακολουθεί και ο ίδιος ο Στέφανος αυτά περί αγάπης...κι ότι και καλά το μόνο που θέλει είναι η Εύα ευτυχισμένη...πολύ υπεράνω μας βγήκε ενώ δεν είναι...γιατί αν ήθελε μόνο την ευτυχία της Εύας δεν θα έστελνε όλα αυτά που έστειλε, απειλές και τα σχετικά εννοώ, και λίγο πριν το γάμο της που τη συνάντησε και εκείνη του ξεκαθάρισε ότι είναι απόλυτα ευτυχισμένη με το Μάνο, θα έπρεπε να υποχωρήσει λοιπόν κι όχι να δολοπλοκεί και κατά 95% να εμπλέκεται με το μήνυμα...και γενικότερα τόσα χρόνια να σχεδιάζει εκδίκηση...οπότε με συγχωρείτε εμένα δεν με πείθει ο Στεφανάκος...αθώοι και τέλειοι δεν υπάρχουν...όλοι έχουν το ελάττωμα τους...period... :wink2:
Θα συμφωνησω απολυτα!Τοση τελειοτητα πια δε την μπορω!!!Ας περιμενουμε να μαθουμε καλυτερα τον κ.Καρταλη και μετα ας του πλεξουμε το εγκωμιο!!!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 203 - Ημερομηνία 25-09-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 203 - Ημερομηνία 25-09-2009

Δημοσίευση από aggeliki Σαβ Σεπ 26, 2009 1:42 pm

ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ Η ΣΚΗΝΗ ΜΑΝΟΥ-ΣΤΕΦΑΝΟΥ!ΣΩΣΤΟΣ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΛΛΑ,ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΜΕ ΤΗΝ ΑΛΕΞ,ΠΟΛΥ ΤΕΛΕΙΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΚΑΘΕΤΑΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ….ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΚΑΠΝΟ ΦΟΥΜΑΡΕΙ ΚΙ ΑΥΤΟΣ.ΠΑΝΤΩΣ ΣΤΗΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΣΚΗΝΗ ,Ο ΜΠΟΥΓΙΟΥΡΗΣ ΣΑΡΩΣΕ,ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟΣ,ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΣΤΑΥΡΟΥ [ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΤΟ ΓΡΑΨΩ ΠΟΤΕ ΑΥΤΟ]

Η ΑΜΑΛΙΑ ΕΚΑΝΕ ΠΑΛΙ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΤΗΣ….ΔΕΝ ΘΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΠΟΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΑ.

ΝΟΡΑ-ΛΟΥΚΑΣ ΠΕΘΑΙΝΩ,ΛΙΩΝΩ,Μ ΑΡΕΣΟΥΝ ΤΡΕΛΑ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΔΥΟ Love!

Η ΕΞΟΜΟΛΟΓΗΣΗ ΤΟΥ ΜΑΝΟΥ ΥΠΟΚΡΙΤΙΚΑ ΗΤΑΝ ΥΠΕΡΟΧΗ.Ο ΜΑΝΟΣ ΕΚΑΝΕ ΕΝΑ ΒΗΜΑ ΑΛΛΑ,ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΒΗΜΑΤΑΚΙ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΔΡΟΜΟ ΑΚΟΜΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟΥ.
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 203 - Ημερομηνία 25-09-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 203 - Ημερομηνία 25-09-2009

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Σαβ Σεπ 26, 2009 3:22 pm

Kι ένα πολύ μικρό σχόλια που δεν αφορά τόσο το συγκεκριμένο επεισόδιο αλλά ολόκληρη τη σεζόν, σαν να ομορφύναν όλοι μέσα στο καλοκαίρι δεν σας φαίνεται βρε παιδιά? 'Η η μούρλα μου με το μαύρισμα με κάνει να τους βλέπω όλους πιο ωραίους?

Στη σκηνή Στέφανου - Μάνου αυτό που παρατηρούσα ήταν το πρόσωπο του Μπουγιούρη, ομόρφυναν.-
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 203 - Ημερομηνία 25-09-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 203 - Ημερομηνία 25-09-2009

Δημοσίευση από giouli_edem Σαβ Σεπ 26, 2009 3:29 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Kι ένα πολύ μικρό σχόλια που δεν αφορά τόσο το συγκεκριμένο επεισόδιο αλλά ολόκληρη τη σεζόν, σαν να ομορφύναν όλοι μέσα στο καλοκαίρι δεν σας φαίνεται βρε παιδιά? 'Η η μούρλα μου με το μαύρισμα με κάνει να τους βλέπω όλους πιο ωραίους?

Στη σκηνή Στέφανου - Μάνου αυτό που παρατηρούσα ήταν το πρόσωπο του Μπουγιούρη, ομόρφυναν.-

Agree Έχεις πολύ δίκιο, έχουν ομορφύνει όλοι και στο χτεσινό κι εγώ το πρόσωπο του Μπουγιούρη κοιτούσα και ήταν κούκλος !
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 203 - Ημερομηνία 25-09-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 203 - Ημερομηνία 25-09-2009

Δημοσίευση από evanna Σαβ Σεπ 26, 2009 5:03 pm

giouli_edem έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:Kι ένα πολύ μικρό σχόλια που δεν αφορά τόσο το συγκεκριμένο επεισόδιο αλλά ολόκληρη τη σεζόν, σαν να ομορφύναν όλοι μέσα στο καλοκαίρι δεν σας φαίνεται βρε παιδιά? 'Η η μούρλα μου με το μαύρισμα με κάνει να τους βλέπω όλους πιο ωραίους?

Στη σκηνή Στέφανου - Μάνου αυτό που παρατηρούσα ήταν το πρόσωπο του Μπουγιούρη, ομόρφυναν.-

Agree Έχεις πολύ δίκιο, έχουν ομορφύνει όλοι και στο χτεσινό κι εγώ το πρόσωπο του Μπουγιούρη κοιτούσα και ήταν κούκλος !
Agree Μα καλα χτες ολοι την ιδια εμπνευση ειχαμε και εγω συνεχεια το προσωπο του παρατηρουσα και σκεφτομουνα οτι ο Θεος ειχε τρελα κεφια οταν τον εφτιαχνε!!! huhu
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 203 - Ημερομηνία 25-09-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 203 - Ημερομηνία 25-09-2009

Δημοσίευση από Kika Κυρ Σεπ 27, 2009 6:46 pm

Συμφωνώ σε όσα γράφετε για τον Στέφανο. Ότι ήρθε για να εκδικηθεί, είναι δεδομένο. Το ποιούς είναι το θέμα. Γιαυτό, μαζί μ'εσάς είμαι κι εγώ πολύ επιφυλακτική για τις προθέσεις του απέναντι στην παρέα και στην Εύα. Χρειαζόμαστε κι άλλα στοιχεία. Ίσως, στα επόμενα επεισόδια, που θα αποκαλυφθεί η αναπάντεχη φιλία του με γνωστό-επίσης ύποπτο-τύπο, να μας δοθούν μερικά ακόμα ψιχουλάκια!
Ariadne, χαίρομαι που γελάς με όσα γράφω, αλλά εγώ λογίστρια γεννήθηκα, λογίστρια θα ποθάνω! Εκτός κι αν μου ζητήσει ο Λουκάς ΜΟΥ να κάνουμε κανένα Ντουετάκι, οπότε ποιός την βράζει την λογιστική? Γιούργιαααααα! : juhu : : juhu : : juhu : : juhu :
Kika
Kika
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Βόρεια της Εδέμ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 203 - Ημερομηνία 25-09-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 203 - Ημερομηνία 25-09-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Κυρ Σεπ 27, 2009 6:50 pm


Noμίζω οτι ο φίλος είναι ο Χρηστάκης. Μεγάλη μούρη κι αυτός.
Κικα μόλις κλείσεις εμφανίσεις με το Λουκά ειδοποίησε και εμείς θα τρέξουμε για το απαραίτητο χειροκρότημα, μη σου πω και λουλουδικό.

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης