Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Eπεισόδιο 203 - Ημερομηνία 25-09-2009

+13
Alex
sketi_omorfia
mimi
jim7
balletvasia
Kika
Morena
konstantina
KatsaroYpotheto
Jennifer
giouli_edem
Vampirela
Clarabelle
17 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογήστε το σημερινό επεισόδιο

Eπεισόδιο 203 - Ημερομηνία 25-09-2009 - Σελίδα 3 Vote_lcap19%Eπεισόδιο 203 - Ημερομηνία 25-09-2009 - Σελίδα 3 Vote_rcap 19% 
[ 3 ]
Eπεισόδιο 203 - Ημερομηνία 25-09-2009 - Σελίδα 3 Vote_lcap50%Eπεισόδιο 203 - Ημερομηνία 25-09-2009 - Σελίδα 3 Vote_rcap 50% 
[ 8 ]
Eπεισόδιο 203 - Ημερομηνία 25-09-2009 - Σελίδα 3 Vote_lcap25%Eπεισόδιο 203 - Ημερομηνία 25-09-2009 - Σελίδα 3 Vote_rcap 25% 
[ 4 ]
Eπεισόδιο 203 - Ημερομηνία 25-09-2009 - Σελίδα 3 Vote_lcap6%Eπεισόδιο 203 - Ημερομηνία 25-09-2009 - Σελίδα 3 Vote_rcap 6% 
[ 1 ]
Eπεισόδιο 203 - Ημερομηνία 25-09-2009 - Σελίδα 3 Vote_lcap0%Eπεισόδιο 203 - Ημερομηνία 25-09-2009 - Σελίδα 3 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 16
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Eπεισόδιο 203 - Ημερομηνία 25-09-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Eπεισόδιο 203 - Ημερομηνία 25-09-2009

Δημοσίευση από sifantid Κυρ Σεπ 27, 2009 6:52 pm

Kika έγραψε:
Ariadne, χαίρομαι που γελάς με όσα γράφω, αλλά εγώ λογίστρια γεννήθηκα, λογίστρια θα ποθάνω! Εκτός κι αν μου ζητήσει ο Λουκάς ΜΟΥ να κάνουμε κανένα Ντουετάκι, οπότε ποιός την βράζει την λογιστική? Γιούργιαααααα! : juhu : : juhu : : juhu : : juhu :
Κρατείστε μου και εμένα ένα πρώτο τραπέζι πίστα! Ε, τι? Τώρα που έχουμε τα μέσα...!!! huhu
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 203 - Ημερομηνία 25-09-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Eπεισόδιο 203 - Ημερομηνία 25-09-2009

Δημοσίευση από Kika Κυρ Σεπ 27, 2009 8:18 pm

sifantid έγραψε:
Kika έγραψε:
Ariadne, χαίρομαι που γελάς με όσα γράφω, αλλά εγώ λογίστρια γεννήθηκα, λογίστρια θα ποθάνω! Εκτός κι αν μου ζητήσει ο Λουκάς ΜΟΥ να κάνουμε κανένα Ντουετάκι, οπότε ποιός την βράζει την λογιστική? Γιούργιαααααα! : juhu : : juhu : : juhu : : juhu :
Κρατείστε μου και εμένα ένα πρώτο τραπέζι πίστα! Ε, τι? Τώρα που έχουμε τα μέσα...!!! huhu

Το καλύτερο τραπέζι θα σου κρατήσω, κορίτσι μου! Hug
Clarabelle, είναι δυνατόν να λείπει το φόρουμ μας από ένα
τέτοιο γεγονός? Όλα τα λουλούδια θα πέσουν στον Λουκά
κι όλα τα ζαρζαβάτια σ'εμένα, αλλά χαλάλι!! cake
Όντως, τον Χρηστάκη εννοούσα. Τώρα, πότε προλάβανε,
πότε τα συμφωνήσανε με τον Στέφανο, είναι να απορείς!
Kika
Kika
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Βόρεια της Εδέμ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 203 - Ημερομηνία 25-09-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Eπεισόδιο 203 - Ημερομηνία 25-09-2009

Δημοσίευση από sifantid Κυρ Σεπ 27, 2009 8:26 pm

Kika έγραψε:
sifantid έγραψε:
Kika έγραψε:
Ariadne, χαίρομαι που γελάς με όσα γράφω, αλλά εγώ λογίστρια γεννήθηκα, λογίστρια θα ποθάνω! Εκτός κι αν μου ζητήσει ο Λουκάς ΜΟΥ να κάνουμε κανένα Ντουετάκι, οπότε ποιός την βράζει την λογιστική? Γιούργιαααααα!
Κρατείστε μου και εμένα ένα πρώτο τραπέζι πίστα! Ε, τι? Τώρα που έχουμε τα μέσα...!!! huhu

Το καλύτερο τραπέζι θα σου κρατήσω, κορίτσι μου! Hug
Clarabelle, είναι δυνατόν να λείπει το φόρουμ μας από ένα
τέτοιο γεγονός? Όλα τα λουλούδια θα πέσουν στον Λουκά
κι όλα τα ζαρζαβάτια σ'εμένα, αλλά χαλάλι!! cake
Όντως, τον Χρηστάκη εννοούσα. Τώρα, πότε προλάβανε,
πότε τα συμφωνήσανε με τον Στέφανο, είναι να απορείς!
Γιατί καλέ τα ζαρζαβάτια σε εσένα; Το Εδεμοφορουμάκι μας βγάζει μόνο ταλαντούχα παιδιά!!! huhu Καλά... και να μην τραγουδάς καλά πάντως δε θα σε χειροκροτήσουμε νομίζεις; Αν δεν παινέψεις το σπίτι σου. λένε, να πέσει να σε πλακώσει!!! gelio
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 203 - Ημερομηνία 25-09-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Eπεισόδιο 203 - Ημερομηνία 25-09-2009

Δημοσίευση από Kika Κυρ Σεπ 27, 2009 8:42 pm

sifantid έγραψε:
Kika έγραψε:
sifantid έγραψε:
Kika έγραψε:
Ariadne, χαίρομαι που γελάς με όσα γράφω, αλλά εγώ λογίστρια γεννήθηκα, λογίστρια θα ποθάνω! Εκτός κι αν μου ζητήσει ο Λουκάς ΜΟΥ να κάνουμε κανένα Ντουετάκι, οπότε ποιός την βράζει την λογιστική? Γιούργιαααααα!
Κρατείστε μου και εμένα ένα πρώτο τραπέζι πίστα! Ε, τι? Τώρα που έχουμε τα μέσα...!!! huhu

Το καλύτερο τραπέζι θα σου κρατήσω, κορίτσι μου! Hug
Clarabelle, είναι δυνατόν να λείπει το φόρουμ μας από ένα
τέτοιο γεγονός? Όλα τα λουλούδια θα πέσουν στον Λουκά
κι όλα τα ζαρζαβάτια σ'εμένα, αλλά χαλάλι!! cake
Όντως, τον Χρηστάκη εννοούσα. Τώρα, πότε προλάβανε,
πότε τα συμφωνήσανε με τον Στέφανο, είναι να απορείς!
Γιατί καλέ τα ζαρζαβάτια σε εσένα; Το Εδεμοφορουμάκι μας βγάζει μόνο ταλαντούχα παιδιά!!! huhu Καλά... και να μην τραγουδάς καλά πάντως δε θα σε χειροκροτήσουμε νομίζεις; Αν δεν παινέψεις το σπίτι σου. λένε, να πέσει να σε πλακώσει!!! gelio


Να'σαι καλά, sifantid! Καλού κακού πάντως, στο δικό μου
σόλο θα σου πάρω ένα ζευγάρι ωτοασπίδες, έτσι για να σου
βρίσκονται!
Πω..πω, θυμήθηκα τώρα την σκηνή που ο Λουκάς χόρευε
φλαμέγκο στη Νόρα και την Δάφνη και μετά πήρε την
κοκκινομάλα να χορέψουνε μαζί και την έσουρνε δεξιά
και αριστερά σαν σακκί με πατάτες!!! Ταλεντάρα και η
Νόρα!! gelio gelio gelio gelio
Kika
Kika
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Βόρεια της Εδέμ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 203 - Ημερομηνία 25-09-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Eπεισόδιο 203 - Ημερομηνία 25-09-2009

Δημοσίευση από sifantid Κυρ Σεπ 27, 2009 9:05 pm

Kika έγραψε:
sifantid έγραψε:
Kika έγραψε:
sifantid έγραψε:
Kika έγραψε:
Ariadne, χαίρομαι που γελάς με όσα γράφω, αλλά εγώ λογίστρια γεννήθηκα, λογίστρια θα ποθάνω! Εκτός κι αν μου ζητήσει ο Λουκάς ΜΟΥ να κάνουμε κανένα Ντουετάκι, οπότε ποιός την βράζει την λογιστική? Γιούργιαααααα!
Κρατείστε μου και εμένα ένα πρώτο τραπέζι πίστα! Ε, τι? Τώρα που έχουμε τα μέσα...!!!

Το καλύτερο τραπέζι θα σου κρατήσω, κορίτσι μου!
Clarabelle, είναι δυνατόν να λείπει το φόρουμ μας από ένα
τέτοιο γεγονός? Όλα τα λουλούδια θα πέσουν στον Λουκά
κι όλα τα ζαρζαβάτια σ'εμένα, αλλά χαλάλι!! cake
Όντως, τον Χρηστάκη εννοούσα. Τώρα, πότε προλάβανε,
πότε τα συμφωνήσανε με τον Στέφανο, είναι να απορείς!
Γιατί καλέ τα ζαρζαβάτια σε εσένα; Το Εδεμοφορουμάκι μας βγάζει μόνο ταλαντούχα παιδιά!!! huhu Καλά... και να μην τραγουδάς καλά πάντως δε θα σε χειροκροτήσουμε νομίζεις; Αν δεν παινέψεις το σπίτι σου. λένε, να πέσει να σε πλακώσει!!!


Να'σαι καλά, sifantid! Καλού κακού πάντως, στο δικό μου
σόλο θα σου πάρω ένα ζευγάρι ωτοασπίδες, έτσι για να σου
βρίσκονται!
Πω..πω, θυμήθηκα τώρα την σκηνή που ο Λουκάς χόρευε
φλαμέγκο στη Νόρα και την Δάφνη και μετά πήρε την
κοκκινομάλα να χορέψουνε μαζί και την έσουρνε δεξιά
και αριστερά σαν σακκί με πατάτες!!! Ταλεντάρα και η
Νόρα!! gelio
gelio gelio gelio Πω, ρε τι μου θύμησες!!! Τι γέλιο εκείνη η σκηνή!!! Πραγματικά την έσερνε!!! Θα ήθελα πάντως να τους δούμε και σε ένα κανονικό tango, αφού και οι δύο ξέρουν να χορεύουν!!! Love!
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 203 - Ημερομηνία 25-09-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Eπεισόδιο 203 - Ημερομηνία 25-09-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Κυρ Σεπ 27, 2009 10:42 pm


Κικα μου εγώ που δεν διεκδικώ Λουκάκο παρόλο που τον συμπαθώ πολύ, θα σε πνίξω στο λουλουδικό.
Δεν ξέρω τι θα γινει με τις ανταγωνίστριες κούκλα μου.
Καλού κακού φόρεσε ένα αλεξίσφαιρο, ένα κράνος, ή στην ανάγκη μια φόρμα σαν κι εκείνη την καταπληκτική που φορούσε ο Ρακιντζής στη eurovision.geek

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 203 - Ημερομηνία 25-09-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Eπεισόδιο 203 - Ημερομηνία 25-09-2009

Δημοσίευση από madolato Δευ Σεπ 28, 2009 12:44 am

Kika μου, εγώ που διεκδικώ το Λουκάκο, μάλλον θα είμαι δίπλα του να κάνω το ντουέτο. Razz :twisted:
Τι στο καλό, σε τόσες σχολικές γιορτές τραγούδησα, κάτι θα μου 'χει μείνει! cake Razz
madolato
madolato
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Κατσαβίδια!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 203 - Ημερομηνία 25-09-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Eπεισόδιο 203 - Ημερομηνία 25-09-2009

Δημοσίευση από sifantid Δευ Σεπ 28, 2009 2:52 pm

Εγώ πάλι που διεκδικώ το Λουκάκο δε νομίζω ότι θα πάρω το μικρόφωνο για να ανέβω στην πίστα, γιατί μετά θα κατέβει αυτός και θα φύγει και όλο το μαγαζί, αφού φυσικά θα έχει πάθει σοκ με τις φωνητικές μου ικανότητες! (Το ΦΑΛΤΣΟ σε όλο του το μεγαλείο!!!) Drinks
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 203 - Ημερομηνία 25-09-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Eπεισόδιο 203 - Ημερομηνία 25-09-2009

Δημοσίευση από Kika Δευ Σεπ 28, 2009 3:27 pm

sifantid έγραψε:Εγώ πάλι που διεκδικώ το Λουκάκο δε νομίζω ότι θα πάρω το μικρόφωνο για να ανέβω στην πίστα, γιατί μετά θα κατέβει αυτός και θα φύγει και όλο το μαγαζί, αφού φυσικά θα έχει πάθει σοκ με τις φωνητικές μου ικανότητες! (Το ΦΑΛΤΣΟ σε όλο του το μεγαλείο!!!) Drinks

Κανονικά θα έλεγα ότι πρέπει να κάνουμε παρέα ένα ντουέτο, καθότι κι εγώ
αποφοίτησα από την ίδια του φάλτσου σχολή, αλλά τρελή είμαι να το πω?
Φυλαγμένη μου την έχει η Ariadne στην γωνία, να μου φάει τον Λουκά! Μπριτς!
Ευτυχώς από την Clarabelle δεν κινδυνεύω. Και θα μου ράψει και στολή, αλά
Ρακιντζή, να τραγουδάω στον Λουκά ΜΟΥ το Ες Έι Τζι Έι Πι Ο! runaround
Kika
Kika
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Βόρεια της Εδέμ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 203 - Ημερομηνία 25-09-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Eπεισόδιο 203 - Ημερομηνία 25-09-2009

Δημοσίευση από sifantid Δευ Σεπ 28, 2009 3:32 pm

Kika έγραψε:
sifantid έγραψε:Εγώ πάλι που διεκδικώ το Λουκάκο δε νομίζω ότι θα πάρω το μικρόφωνο για να ανέβω στην πίστα, γιατί μετά θα κατέβει αυτός και θα φύγει και όλο το μαγαζί, αφού φυσικά θα έχει πάθει σοκ με τις φωνητικές μου ικανότητες! (Το ΦΑΛΤΣΟ σε όλο του το μεγαλείο!!!) Drinks

Κανονικά θα έλεγα ότι πρέπει να κάνουμε παρέα ένα ντουέτο, καθότι κι εγώ
αποφοίτησα από την ίδια του φάλτσου σχολή, αλλά τρελή είμαι να το πω?
Φυλαγμένη μου την έχει η Ariadne στην γωνία, να μου φάει τον Λουκά! Μπριτς!
Ευτυχώς από την Clarabelle δεν κινδυνεύω. Και θα μου ράψει και στολή, αλά
Ρακιντζή, να τραγουδάω στον Λουκά ΜΟΥ το Ες Έι Τζι Έι Πι Ο! runaround
gelio gelio gelio : respect :
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης