Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Νόρα - Λουκάς

+84
μπουγιουριτσα
elenh
evaggelia*
zo0zo0ni
LaurelRose
MARINAKI_AGAPI_97
Eya-8ea
ouki_loukanorikhgiamiazwh
k@terinio-loukonoraki
ifigeneia1
dm10811
κικκο
trelli petrakitsa
nadiap
ProudMaslowqueen
christina123
rinaki
charmie258
MarCia
space
aglaitsa
zeta88
xristinaki_noraloukofan
koalaki
Lisa Nova
mariannitaki
zwi
dream_on
Ανυπέρ-Βλήτο
koukoumfkos
Nora&Loukas
afroditi_norakii
mary32
Ezantakou
maeveline
Καρ-Mik
xalkate
loukanorofan
Dimitraaa
l_aquila
ειρηνη7
feggaropetra
MARIANNALEX
a!
anna92
Mikaella
zouz0unii
ellie
trelh gia nora-louka
Caroline
FieryRed
maria_sab
anna-maria
νοριτσα
Μάνος Λύτρας
Clarabelle
JESSIE
loukasnora
fanlouknor
tzibirdika
ntinafer
st@cy
loukitsa
ellileo
Antigoni!
tweetyedem
noraki_love_97
Kornilia_Petrakitsa
kikitsa
black_cat
sofia
fay
fantina
$ofi@ loukakos + nora
KatsaroYpotheto
noratius
taradoula
edem4ever
Despinaki
fay66
mariavenetifoka
rachel
marakii
sifantid
88 απαντήσεις

Σελίδα 11 από 39 Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 39  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 11 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από st@cy Κυρ Μαρ 20, 2011 10:08 pm

loukasnora έγραψε:Ολοκληρη η σειρα ειναι μια ξεπετα.Ο Λουκας και η Νορα μονο σας πειραξαν;
Απο καπου πρεπει να αρχισεις να απαριθμεις..αν βεβαια εχεις τη διαθεση να χασεις το μετρημα... Nyxia
st@cy
st@cy
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : In one of all the gon joints in all the towns in all the world...
Ασχολίες : Σινεμα,θεατρο,φωτογραφια,tango

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 11 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από sifantid Δευ Μαρ 21, 2011 10:42 pm

koukoumfkos έγραψε:Και εκτός αυτού το ζευγάρι πλέον δεν έχει να δείξει κάτι πέραν από παλιμπαιδισμούς και χαζομάρες του Λουκά που πολύ ωραία αναλύσατε όλες σε προηγούμενα ποστ.Μέχρι και η γέννηση της μπέμπας ξεπέτα θα είναι!
Bάζω και στοίχημα ότι θα πέσεις μέσα! pff
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 11 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από taradoula Τρι Μαρ 22, 2011 4:27 pm

Η αλήθεια είναι ότι το πράγμα έχει ξεφύγει αρκετά, αλλά τί να κάνουμε αυτά έχει η ζωή, θα τα υποστούμε όλα, τα βιντεάκια να είναι καλά... ))

taradoula
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Ιωάννινα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 11 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από fay66 Τρι Μαρ 22, 2011 9:07 pm

Πειράζει που με ενοχλεί αφάνταστα το γεγονός ότι μόλις η Νόρα λέει στο Λουκά ό,τι την απασχολεί και στενοχωριέται ο Λουκάς κάθεται σε απόσταση -απέναντί της στο γραφείο όπως είδαμε απόψε-και το μόνο που κάνει είναι να της λέει ανάσες ανάσες.Σιγά βρε μεγάλε!!!πριν από λίγες μέρες παντρεύτηκες τη γυναίκα της ζωής σου και έγινες τόσο απόμακρος; Αυτά , αυτά δεν χωνεύω σε αυτό το έργο-βέβαια είναι και πολλά άλλα , αλλά λέμε τώρα-

fay66
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 11 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από ntinafer Τρι Μαρ 22, 2011 9:36 pm

fay66 έγραψε:Πειράζει που με ενοχλεί αφάνταστα το γεγονός ότι μόλις η Νόρα λέει στο Λουκά ό,τι την απασχολεί και στενοχωριέται ο Λουκάς κάθεται σε απόσταση -απέναντί της στο γραφείο όπως είδαμε απόψε-και το μόνο που κάνει είναι να της λέει ανάσες ανάσες.Σιγά βρε μεγάλε!!!πριν από λίγες μέρες παντρεύτηκες τη γυναίκα της ζωής σου και έγινες τόσο απόμακρος; Αυτά , αυτά δεν χωνεύω σε αυτό το έργο-βέβαια είναι και πολλά άλλα , αλλά λέμε τώρα-

συμφωνω!!! Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 11 19114 Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 11 789620 Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 11 593737 Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 11 735655
ntinafer
ntinafer
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 11 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από a! Τρι Μαρ 22, 2011 11:26 pm

ποσο μα ποοσο συμφωνω.......ελεος........και μας δειχνουν το λουκα να παει βολτες σε ολους και στη νορα να καθετε ουτε δυο λεπτα.........πφφφφφφ.......... pff

a!
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 11 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από sifantid Τρι Μαρ 22, 2011 11:30 pm

Σήμερα δεν είδαμε σχεδόν καθόλου κοινές σκηνές τους... Πόσο λυπήθηκα και αγανάκτησα ταυτόχρονα...
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 11 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από Caroline Τετ Μαρ 23, 2011 3:39 pm

Μπορεί επιτέλους ο Λουκάς να ενδιαφερθεί για τα προβλήματα της Νόρας και ν' αφήσει όλα τα αλλά? Αν θυμάμαι καλά είναι πάντρεμενη μαζί του και έγκυος...Λιγάκι ενδιαφέρον δεν θα κάνει κακό!
Caroline
Caroline
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Wonderland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 11 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από $ofi@ loukakos + nora Τετ Μαρ 23, 2011 5:24 pm

μπορω να πω και εγω το παραπονο μου για τον λουκα...


δεν θέλει να ασκεί την δικηγορία οκ το δέχομαι αλλά έχει καταντήσει να ζει μέσα από τους άλλους και αυτό μου σπάει τα νευραααα. Μα είναι δυνατόν να δουλεύει η Νορα έγκυος και αυτός να τριγυρίζει... Εδώ άλλοι κάνουν και 2 δουλειές για την οικογένεια τους και αυτός κάθεται... Σε λιγο καιρο που το Νορακι θα "βαρυνει" τι θα κανει θα του δανειζουν οι αλλοι. ΕΛΕΟΣΣΣΣ


Μπορει να ειμαι υπερβολικη πειτε μου και εσεις την γνωμη σας.
$ofi@ loukakos + nora
$ofi@ loukakos + nora
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην χώρα του CINEMA!
Ασχολίες : cinema, θεατρο,

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 11 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από Ανυπέρ-Βλήτο Τετ Μαρ 23, 2011 5:43 pm

$ofi@ loukakos + nora έγραψε:μπορω να πω και εγω το παραπονο μου για τον λουκα...


δεν θέλει να ασκεί την δικηγορία οκ το δέχομαι αλλά έχει καταντήσει να ζει μέσα από τους άλλους και αυτό μου σπάει τα νευραααα. Μα είναι δυνατόν να δουλεύει η Νορα έγκυος και αυτός να τριγυρίζει... Εδώ άλλοι κάνουν και 2 δουλειές για την οικογένεια τους και αυτός κάθεται... Σε λιγο καιρο που το Νορακι θα "βαρυνει" τι θα κανει θα του δανειζουν οι αλλοι. ΕΛΕΟΣΣΣΣ


Μπορει να ειμαι υπερβολικη πειτε μου και εσεις την γνωμη σας.

Καθόλου υπερβολική Σοφία.Η σειρά έχει πιάσει πάτο.Είναι δυνατόν να περιμένουν να εκλέβομε οτι ο Λουκας περνά δυσκολη φάση λόγω ολων αυτών που έγιναν σχετικά με την οικογένειά του αλλά μας δείχνουν τώρα ένα Λουκά που μόνο τεμπέλης αργόσχολος και παράσιτο θα μπορουσε να χαρακτηριστεί.Ο Λουκάς είναι παντρεμένος η γυναίκα του περιμένει παιδί αλλά αυτός χ***** και καθεται ολη μερα αντι να πάει να δουλέψει.Του αρέσει δεν του αρέσει η δικηγορία οι γονείς πρέπει να έιναι υπεύθυνοι.η Σοφία η Θεσσαλονικία θυμάμαι έλεγε πόσο προστατευτκό πατέρας θα ήταν ο Λουκάς,πέρισυ τέτοια εποχή και πόσο θα προσέχει τη Νόρα και θα την ξεκουράζει σε σχέση με τη δουλειά.Και τώρα ένα χρόνο μετά ψάχνουμε στις στάχτες imarton
Προσωπικά έναν τέτοιο άντρα όπως μας παρουσιάζουν τώρα το Λουκά δεν υπήρχε περίπτωση να τον παντρευόμουνα.Που είναι η Νόρα έγκυος δουλεύει αλλά αυτός κάθεται κάνει κατινιές με την Αμαλία και παρασιτεί livani
Ανυπέρ-Βλήτο
Ανυπέρ-Βλήτο
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Ζακυνθος
Ασχολίες : κοιμάμαι σαν το Νικόλα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 11 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από $ofi@ loukakos + nora Τετ Μαρ 23, 2011 8:03 pm

Ανυπέρ-Βλήτο έγραψε:
$ofi@ loukakos + nora έγραψε:μπορω να πω και εγω το παραπονο μου για τον λουκα...


δεν θέλει να ασκεί την δικηγορία οκ το δέχομαι αλλά έχει καταντήσει να ζει μέσα από τους άλλους και αυτό μου σπάει τα νευραααα. Μα είναι δυνατόν να δουλεύει η Νορα έγκυος και αυτός να τριγυρίζει... Εδώ άλλοι κάνουν και 2 δουλειές για την οικογένεια τους και αυτός κάθεται... Σε λιγο καιρο που το Νορακι θα "βαρυνει" τι θα κανει θα του δανειζουν οι αλλοι. ΕΛΕΟΣΣΣΣ


Μπορει να ειμαι υπερβολικη πειτε μου και εσεις την γνωμη σας.

Καθόλου υπερβολική Σοφία.Η σειρά έχει πιάσει πάτο.Είναι δυνατόν να περιμένουν να εκλέβομε οτι ο Λουκας περνά δυσκολη φάση λόγω ολων αυτών που έγιναν σχετικά με την οικογένειά του αλλά μας δείχνουν τώρα ένα Λουκά που μόνο τεμπέλης αργόσχολος και παράσιτο θα μπορουσε να χαρακτηριστεί.Ο Λουκάς είναι παντρεμένος η γυναίκα του περιμένει παιδί αλλά αυτός χ***** και καθεται ολη μερα αντι να πάει να δουλέψει.Του αρέσει δεν του αρέσει η δικηγορία οι γονείς πρέπει να έιναι υπεύθυνοι.η Σοφία η Θεσσαλονικία θυμάμαι έλεγε πόσο προστατευτκό πατέρας θα ήταν ο Λουκάς,πέρισυ τέτοια εποχή και πόσο θα προσέχει τη Νόρα και θα την ξεκουράζει σε σχέση με τη δουλειά.Και τώρα ένα χρόνο μετά ψάχνουμε στις στάχτες imarton
Προσωπικά έναν τέτοιο άντρα όπως μας παρουσιάζουν τώρα το Λουκά δεν υπήρχε περίπτωση να τον παντρευόμουνα.Που είναι η Νόρα έγκυος δουλεύει αλλά αυτός κάθεται κάνει κατινιές με την Αμαλία και παρασιτεί livani


πες τα πες τα... Δεν τον αναγνωριζω που ειναι ο ΛΟΥΚΑΣ που ολοι αγαπουσαμε?... Ποτε θα καταλαβει ποσο εχει κατρακιλησει... Αλλα απο οτι διαβασα κατι θα του πει η Νορα και ελπιζω να τον ξυπνησει.... Ελπιζω να διορθωθει συντομα και να χαρουμε τουλαχιστον την γεννα γιατι τον γαμο πολυ απεξω απεξω τον περασαν
$ofi@ loukakos + nora
$ofi@ loukakos + nora
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην χώρα του CINEMA!
Ασχολίες : cinema, θεατρο,

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 11 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από a! Τετ Μαρ 23, 2011 8:12 pm

εχετε απολυτο δικιο.......μου ηρθε να σπασω την τηλεοραση σημερα με το λουκα....μα τετοια μεταλλαξη???? κριμα πραγματικα.......

a!
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 11 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από dream_on Τετ Μαρ 23, 2011 8:48 pm

Εντάξει ρε παιδιά! Μην είστε τόσο αυστηροί! Περνάει μια φάση ο άνθρωπος. Οκ είναι παρατραβηγμένο όλο αυτό και μας ξενίζει, επειδή προέρχεται από το Λουκά που μια ζωή αυτός φρόντιζε τους πάντες και ειδικά τη Νόρα, αλλά όχι να λέμε πως δεν τη νοιάζεται κιόλας. Επειδή έχουν ξεχάσει οι σεναριογράφοι τι έχει κάνει ο Λουκάς για τη Νόρα, δε σημαίνει ότι παραγράφονται όλα. Δεν ξεκίνησε χτες το σήριαλ. Και την προσέχει και τη φροντίζει κι αυτό φαίνεται πάντα. Έχει βαλτώσει μέσα σ' όλα που του έχουν συμβεί και κάνει ηλιθιότητες, ενίοτε. Αλλά και η Νόρα δεν μπορεί να αρχίζει τις υστερίες με το παραμικρό. Αμέσως το έβγαλε το πόρισμα ότι την απατάει. Αν είναι δυνατόν! Και από ό,τι έχω καταλάβει προσεχώς θα φάμε στη μάπα χειρότερες υστερίες.
Υ.Σ. Sorry που πετάχτηκα ( μην πω σαν τι sisi ) στη συζήτησή σας, αλλά σας διάβασα και μου βγήκε αυθόρμητα!!! Τι να κάνω; Του έχω αδυναμία!!!

dream_on
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 11 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από $ofi@ loukakos + nora Τετ Μαρ 23, 2011 9:07 pm

και εγω του εχω αδυναμια και συμφωνω στο οτι η Νορα φοβερα υπερβολικη αφου βλεπει οτι ο ανθρωπος την κοιταει και λιωνει και νομιζει οτι την απαταει
$ofi@ loukakos + nora
$ofi@ loukakos + nora
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην χώρα του CINEMA!
Ασχολίες : cinema, θεατρο,

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 11 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από Caroline Τετ Μαρ 23, 2011 9:11 pm

Δηλαδή εσύ δεν θα πίστευες ότι ο άντρας σου σε απατάει αν έστελνε μυστικά μηνυματάκια, μιλούσε κρυφά στο τηλέφωνο, σου έλεγε ψέματα ότι μιλάει στο τηλέφωνο με τον κολλήτο του αλλά αποδικνύεται πως δεν ήταν αυτός, μετά ενώ κυκλοφορεί ένας δολοφόνος σε παρατάει και φεύγει χωρίς να νοιάζεται για τα προβλήματα σου? Α! Είσαι και έγκυος άρα.... ^^ μηδέν.
Εγώ πάντως θα ήμουν 200% σίγουρη ότι με απατά!
Caroline
Caroline
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Wonderland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 11 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από loukasnora Τετ Μαρ 23, 2011 9:18 pm

AlexiaQ έγραψε:Δηλαδή εσύ δεν θα πίστευες ότι ο άντρας σου σε απατάει αν έστελνε μυστικά μηνυματάκια, μιλούσε κρυφά στο τηλέφωνο, σου έλεγε ψέματα ότι μιλάει στο τηλέφωνο με τον κολλήτο του αλλά αποδικνύεται πως δεν ήταν αυτός, μετά ενώ κυκλοφορεί ένας δολοφόνος σε παρατάει και φεύγει χωρίς να νοιάζεται για τα προβλήματα σου? Α! Είσαι και έγκυος άρα.... ^^ μηδέν.
Εγώ πάντως θα ήμουν 200% σίγουρη ότι με απατά!

Η Νορα ειναι παντα ετοιμη να κατηγορησει τον Λουκα για οτιδηποτε.Οχι μονο για απιστια.Απο τον πρωτο κυκλο αυτα κανει.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 11 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από koukoumfkos Τετ Μαρ 23, 2011 9:27 pm

Και εξάλλου η Νόρα ξέρει πόσο πολύ την αγαπάει ο Λουκάς οπότε δεν την δικαιολογώ,αλλά να μην βάλουν και βλακείες?Πώς θα γεμίσει το επεισόδιο...
koukoumfkos
koukoumfkos
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Άντρας Τόπος : Σύρος και αιωρούμαι σε Καρδίτσα και Τρίκαλα
Ασχολίες : μουσική,internet,θέατρο,σχολείο-_- και ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 11 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από sofia Τετ Μαρ 23, 2011 9:28 pm

Και εγω στη θεση της Νορας αυτο θα υποψιαζομουνα
Ερωτευμενη γυναικα ειναι και λογικο να ζηλευει
Και ο Λουκας ειπε ψεμα οτι μιλουσε με το Νικολα.
και γιατι παρακαλω για την Αμαλια
Βλεπει οτι η Νορα ειναι σε ασχημη φαση με τη Στελλα και αυτος το χαβα του
Ειμαι εξαλλη μαζι του

sofia
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονικη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 11 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από Antigoni! Τετ Μαρ 23, 2011 9:39 pm

Ίσως είμαι η μόνη αλλά μπορώ να καταλάβω τη Νόρα!
Και το δικαίωμα να τον αμφησβητίσει της το έδωσε ο ίδιος..
Βλέπεις τον αγαπημένο σου να στέλνει μηνύματα, σου λέει για κληρώσεις και βλακείες, μετά λέει ότι μιλάει με τον φίλο σας-ο οποίος φίλος πάντα, πάντα παίρνει μετά από λίγο τηλέφωνο και καταστρέφει όλα- κι σας στέλνει και φιλιά, και μαθαίνετε ότι όλα αυτά δεν ισχύουν....
Γιατί να μην έλεγε οτι μιλάει με την Αμαλία..Δηλαδή προτιμά να βοηθήσει κάποιον άλλον από το να ''χαλάσει'' τη σχέση του? Και εννοείται πως θα έχει δίκιο η Νόρα όταν θα του πει ότι ζει μέσα από τις ζωές των άλλων...
Γιατί κάνουνε το Λουκά τον καλυτερο χαρακτήρα να φαίνεται αδιάφορο?.
Είναι πολύ ψυχρός με τη Νόρα. Και η κάθε γυναίκα θα ζήλευε στη θέση της...
Όλοι είχαμε κατηγορήσει τη Νόρα τότε για την εγκυμοσύνη -κι εγώ- αλλά τώρα δεν είναι τόσο άκυρη...
Antigoni!
Antigoni!
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Εδέμ!!
Ασχολίες : Τα μυστικά της εδέμ! Θρίλερ και εξωσχολικά βιβλία!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 11 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από a! Τετ Μαρ 23, 2011 9:39 pm

και γω με τη νορα ειμαι...ο λουκας τα γυρναει ολα στην πλακα..και εκτος αυτου γιατι να της πει ψεματα??και μην ξεχναμε πως οταν η νορα του ειπε ψεματα για το γυμναστηριο και αυτος αμεσως εβγαλε το πορισμα....οποτε μην τα ριχνουμε ολα στη νορα....

a!
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 11 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από Caroline Τετ Μαρ 23, 2011 9:41 pm

koukoumfkos έγραψε:Και εξάλλου η Νόρα ξέρει πόσο πολύ την αγαπάει ο Λουκάς οπότε δεν την δικαιολογώ,αλλά να μην βάλουν και βλακείες?Πώς θα γεμίσει το επεισόδιο...
Ότι το ξέρει το ξέρει, εγώ απλώς δεν το βλέπω. Εχει προβλήματα με τον πατέρα της και την πίεση του, με την μάνα της και τον "γκόμενο" της, είναι έγκυος και δουλεύει και ο Λουκάς κάθεται, και η μόνη συμβουλή που της δίνει είναι "ανάσες, ανάσες". Αγάπη (λογικά) υπάρχει, ενδιαφέρον δεν βλέπω άρα υποψίες!
Caroline
Caroline
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Wonderland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 11 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από dream_on Τετ Μαρ 23, 2011 9:42 pm

Σωστό κι αυτο koukoumfkos ( sorry δεν ξέρω όνομα shy ) !!!
AlexiaQ, αν ο άντρας μου έμπαινε μπροστά από ένα οπλισμένο ψυχάκια για να με σώσει και έκανε όλα αυτά που έκανε τόσα χρόνια ο Λουκάς για τη Νόρα, ακόμα και τα πιο μικρά πράγματα της καθημερινότητας, θα το ξανασκεφτόμουνα πριν αρχίσω τον κράζω με τόση βεβαιότητα.
Όσο για το γεγονός πως ακόμα δουλεύει η Νόρα που κάπου διάβασα προηγουμέnvw σε κάποια posts, δε νομίζω πως θα χαιρόταν στην ιδέα να σταματήσει τη δουλεία της ούτως ή άλλως.

dream_on
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 11 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από Ανυπέρ-Βλήτο Τετ Μαρ 23, 2011 9:43 pm

Νομίζω ομως οτι το θεμα δεν ειναι μονο η απιστια αλλα και το οτι ο Λουκας πλεον φυτοζωει.Εγκυος δεν ειναι η Νορα;Και αυτος τι κανει;ΚΑΘΕΤΑΙ.Και ασχολειται με την Αμαλια.Και αφου Νικη ξερει οτι η Νορα τον κατηγορει με το παραμικρο τοετε γιατι της δινει ευκαιριεςΚαι οχι μονο για να μην τον κατηγορησει αλλα και γιατι ετσι οπως κανει συμπεριφερεται σαν αχρηστος τεμπελης που περιμενει απο την εγκυο γυναικα του να τον ζησει.Και αν οπως λες η Νορα ειναι παντα ετοιμη να κατηγορησει το Λουκα,εν τοιαυτη περιπτωση εχει δικιο.Προσωπικα εγω θα τον υποψιαζομουνα γιατι ολα οσα κανει αυτο δειχνουν και ουτε θα καθομουν να σκεφτω οτι ειχε σκοτωσει για μενα γιατι το ενα δεν αναιρει το αλλο και ουτε ο Λουκας ειναι τελειος
Ανυπέρ-Βλήτο
Ανυπέρ-Βλήτο
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Ζακυνθος
Ασχολίες : κοιμάμαι σαν το Νικόλα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 11 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από Caroline Τετ Μαρ 23, 2011 9:47 pm

dream_on έγραψε:
AlexiaQ, αν ο άντρας μου έμπαινε μπροστά από ένα οπλισμένο ψυχάκια για να με σώσει και έκανε όλα αυτά που έκανε τόσα χρόνια ο Λουκάς για τη Νόρα, ακόμα και τα πιο μικρά πράγματα της καθημερινότητας, θα το ξανασκεφτόμουνα πριν αρχίσω τον κράζω με τόση βεβαιότητα.
Όσο για το γεγονός πως ακόμα δουλεύει η Νόρα που κάπου διάβασα προηγουμέnvw σε κάποια posts, δε νομίζω πως θα χαιρόταν στην ιδέα να σταματήσει τη δουλεία της ούτως ή άλλως.
Δεν αναιρώ τίποτα από όλα αυτά που έχει κάνει ο Λουκάς, το επαινώ μαλίστα αλλά σχολιάζω το πάρον και όχι το παρελθόν. Λέω αυτό που πιστεύω ότι συμβαίνει τώρα. Ο Λουκάς οπως είπε και η Αλεξάνδρα κάθεται ενώ δεν έχει καμια άλλη υποχρέωση, δεν είναι δίπλα στην Νόρα και ασχολείται με την Αμαλία. Η Νόρα είναι έγκυος, το ενδιαφέρον του Λουκά μηδέν, είναι και οι αρμόνες...δεν θέλει πολύ ο άνθρωπος!
Caroline
Caroline
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Wonderland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 11 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από a! Τετ Μαρ 23, 2011 9:48 pm

παιδια να μη βαζουμε στη ζυγαρια τι εχει κανει ο ενας για τον αλλον τοσα χρονια.....και οι δυο αγαπιουνται και το εχουν αποδειξει απειρες φορες..το θεμα ειναι τωρα τι κανουν..και γω τωρα βλεπω εναν λουκα αδιαφορο στον κοσμο του και μια νορα να τα χει παιγμενα....

a!
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 11 από 39 Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 39  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης