Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Νόρα - Λουκάς

+84
μπουγιουριτσα
elenh
evaggelia*
zo0zo0ni
LaurelRose
MARINAKI_AGAPI_97
Eya-8ea
ouki_loukanorikhgiamiazwh
k@terinio-loukonoraki
ifigeneia1
dm10811
κικκο
trelli petrakitsa
nadiap
ProudMaslowqueen
christina123
rinaki
charmie258
MarCia
space
aglaitsa
zeta88
xristinaki_noraloukofan
koalaki
Lisa Nova
mariannitaki
zwi
dream_on
Ανυπέρ-Βλήτο
koukoumfkos
Nora&Loukas
afroditi_norakii
mary32
Ezantakou
maeveline
Καρ-Mik
xalkate
loukanorofan
Dimitraaa
l_aquila
ειρηνη7
feggaropetra
MARIANNALEX
a!
anna92
Mikaella
zouz0unii
ellie
trelh gia nora-louka
Caroline
FieryRed
maria_sab
anna-maria
νοριτσα
Μάνος Λύτρας
Clarabelle
JESSIE
loukasnora
fanlouknor
tzibirdika
ntinafer
st@cy
loukitsa
ellileo
Antigoni!
tweetyedem
noraki_love_97
Kornilia_Petrakitsa
kikitsa
black_cat
sofia
fay
fantina
$ofi@ loukakos + nora
KatsaroYpotheto
noratius
taradoula
edem4ever
Despinaki
fay66
mariavenetifoka
rachel
marakii
sifantid
88 απαντήσεις

Σελίδα 16 από 39 Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 27 ... 39  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 16 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από ellie Πεμ Μαρ 24, 2011 10:46 pm

Ezantakou έγραψε:Αν και η Νόρα ήταν ο αγαπημένος μου χαρακτήρας, θεωρώ και εγώ κατινιά αυτό που κάνει.... και μόνο που σκέφτεται να ψάξει το κινητό του Λουκά την μειώνει στα μάτια μου.... 15 χρόνια τον ξέρει, ας κάτσει να του τα χώσει και εγώ μαζί της για συμπαράσταση αλλά όχι αυτό...!!!

Ο Λουκάς απο την άλλη μου φάνηκε ΚΑΙ σήμερα πολύ απόμακρος απο την Νόρα.. ειδικά στην πρώτη σκηνή στο σπίτι όπου εκείνη φώναζε και εκείνος την κοιτούσε απο 5 χιλιόμετρα λές και υπέφερε η γειτόννισα και όχι η γυναίκα της ζωής του...!!!

Αλλά όπως και να έχει τείνω να συμφωνήσω περισσότερο με την Στελλίνα... Ούτε η Νόρα φταίει, ούτε ο Λουκάς.... το σενάριο φταίει που τους έχει κάνει αγνώριστους.... lol!

Btw.... η Δρακουλάκη πολύ μου άρεσε σήμερα... ήταν άψογη.....!!!!

Μολις ειδα τις σκηνες (λογω του οτι δεν εχω webtv στο εξωτερικο). Συμφωνω με τα παραπανω. Ο Λουκας φανηκε απομακρος λες και δεν ηταν η Νορα που της ειχαν απαγαγει την μανα, αλλα μια ξενη με υστερια. Γιατι δεν τους δινουν καλες σκηνες? pleeease

Και ενω θα πω οτι η Νορα ναι φερεται σαν κατινα με το σιγονταρισμα της που θα μπορουσε να ονομαστει αρχι-κατινα, και ο Λουκας παλιμπαιδιζει με τις βλακειες της Αμαλιας. Ειλικρινα ειναι τοσο κριμα αυτοι οι ηρωες να αναλωνονται σε τοσες βλακειες σκηνες. Και δεν θελω να ξερω τι θα ακολουθησει.

Προς το παρον θα απολαυσω τις ερμηνειες(καταπληκτικη η Δρακουλακη : respect : ) και οταν ξεκινησουν παλι τα ακυρα θα αρχισω και εγω τις ανασουλες...

Αλλα κοριτσια ειλικρινα το εχω πει και το ξαναλεω, δεν εχει νοημα να παιρνεις μερος καποιου, για μενα, γιατι εν τελει ειναι αραγε αυτος ο Λουκας που θελω να βλεπω, και η Νορα που θελω να βλεπω, αυτοι που μου δειχνουν? Εγω την Εδεμ την ξεκινησα για αυτους και τωρα μονο που τους βλεπω απορω γιατι. Και αν δεν ηταν αυτοι δεν θα το εβλεπα πλεον. Εχω μεινει με την ελπιδα των χαρακτηρων του πρωτου κυκλου, δεν ξεχνω τα λαθη τους, αλλα περιμενω επιτελους σκηνες σαν και εκεινες.
ellie
ellie
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Παντου και παντααααα.....Διπλα στον Ρομπεν!
Ασχολίες : Αφορητα πολλες!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 16 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από Dimitraaa Πεμ Μαρ 24, 2011 11:07 pm

mariavenetifoka έγραψε:το σημερινο επεισοδιο ηταν σαφως καλυτερ απο τα προηγουμενα κατα την ταπεινη μου αποψη....
η αγαπημενη μου σκηνη ηταν αυτη στο γραφειο που η νορα ξεσπασε και ο λουκας την αγκαλιασε για να ηρεμησει και επισης νομιζω και το αυριανο θα εχει δυνατες σκηνες αν κρινω απο την τελευταια..... Love! αυτο που δεν καταλαβαινω ειναι γιατι πρεπει να γινονται τοσα για να δουμε μια καλη συγκινητικη τρυφερη και πανω απ' ολα σοβαρη σκηνη μεταξυ λουκα και νορας.... Hug γι' αυτο μαλλον εχουν αρχισει να μ' αρεσουν ολα αυτα τα δραματικα (απαγωγες και τα συναφη) γιατι μονο ετσι βλεπουμε την αληθινη στηριξη και ανησυχια ιδιαιτερα του λουκα για τη νορα που τωρα τελευταια τους ειχαμε ξεχασει καπως.... ;/
με τη στελλα γελασα αρκετα και με τον τροπο που προσπαθουσε να επικοινωνησει με τον μπελλο και με την και καλα υπερανωτεροτητα για τον χωρο που την μετεφερε και την κακη προετοιμασια του λογω ελλειψης χρονου.... slap lmao


Με κάλυψες Wink
Dimitraaa
Dimitraaa
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Athens city
Ασχολίες : https://www.youtube.com/watch?v=36kTFh60iyc <3 Levyrroni 4ever <3

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 16 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από mariavenetifoka Παρ Μαρ 25, 2011 6:07 pm

Ξερω οτι μαλλον αυτο το τοπικ δεν ειναι το καταλληλο αλλα..... θα ηθελα να πω ενα τεραστιο μπραβο στις κοπελες (δεν ξερω αν ειναι μελη στο φορουμ )που αφιερωσαν αυτο το καταπληκτικο βιντεο στην αντιγονη σημερα στην ελενη μενεγακη..... με συγκινησατε κι εμενα Aww και δεν φανταζεστε ποσο θα ηθελα να ειχα την δυνατοτητα να την γνωρισω κι εγω γιατι φανταζομαι οτι ειναι ενας υπεροχος ανθρωπος με ηθος και μεγαλη καρδια..... πραγματικα σας ζηλευω που σας αγαπαει τοσο και την κανετε χαρουμενη με ολες σας τις πραξεις..... )) να 'στε καλα!!!!!! Hug
mariavenetifoka
mariavenetifoka
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Σε εναν κοσμο οπως αυτον στα παραμυθια και στα παιδικα μας ονειρα...
Ασχολίες : Μυστικα Της Εδεμ....Φωτογραφια....Θεατρο....Κινηματογραφος...και πολλη Μουσικη!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 16 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από koalaki Σαβ Μαρ 26, 2011 1:48 am

Αγαπαω πολυ αυτο το ζευγαρι (ενταξει οχι σα μανο -ευα για να ειμαι ειλικρινης ) !προσωπικα θεωρω πως ο λουκας αγαπαει πολυ πιο πολυ τη νορα απ'οτι εκεινη αυτον..διοτι η νορα συνεχεια τον παρεξηγει .αμα γινει κατι αρνητικο οπως πχ για την υπο8εση της δικης που ο λουκακος δεν η8ελε να αναλαβει η για την υπερασπιση της λαζαριδη για να μη πω για το γεγονος πως του εκρυψε την εγκυμοσυνη..και τωρα παλι με τα μηνυμα 8α παρει την αποφαση να τον χωρισει (ευτυχως παροδικη) χωρις να το συζητησει καν μαζι του..Ελπιζω μετα απο αυτο να ειναι για παντα αγαπημενοι ,χωρις παρεξηγησεις στο μυαλο της νορας
koalaki
koalaki
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 16 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από marakii Σαβ Μαρ 26, 2011 9:45 am

koalaki δεν νομίζω οτί ο Λουκάς αγαπάει περισσότερο τη Νόρα από ότι εκείνη , πιστεύω οτί και οι 2 αγαπιούνται πολύ , βαθιά και αληθινά το ίδιο...Τώρα κάποιες παρεξηγήσεις συμβαίνουν γιατί η Νόρα είναι πιο παρορμητικός τύπος ενώ ο Λουκάς πιο πολύ άνθρωπος της λογικής και το έχουν πει και οι ίδιοι Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 16 99687
marakii
marakii
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 16 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από Kornilia_Petrakitsa Σαβ Μαρ 26, 2011 11:44 am

marakii έγραψε:koalaki δεν νομίζω οτί ο Λουκάς αγαπάει περισσότερο τη Νόρα από ότι εκείνη , πιστεύω οτί και οι 2 αγαπιούνται πολύ , βαθιά και αληθινά το ίδιο...Τώρα κάποιες παρεξηγήσεις συμβαίνουν γιατί η Νόρα είναι πιο παρορμητικός τύπος ενώ ο Λουκάς πιο πολύ άνθρωπος της λογικής και το έχουν πει και οι ίδιοι Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 16 99687

Όντως..Συμφωνώ..Δε θεώρησα ποτέ πως κάποιος από τους 2 αγάπησε περισσότερο τον άλλο..
Kornilia_Petrakitsa
Kornilia_Petrakitsa
Spamοφύλαξ
Spamοφύλαξ

Θηλυκό Τόπος : Κατερίνη
Ασχολίες : Πολλά και διάφορα..

http://www.twilightsagaforum.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 16 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από koalaki Σαβ Μαρ 26, 2011 1:41 pm

Μπορει να ειναι οπως τα λες οντως γιατι οποιος ειναι ερωτευμενος ειναι πολυ επιρρεπης στις παρεξηγησεις Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 16 492869
koalaki
koalaki
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 16 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από sifantid Σαβ Μαρ 26, 2011 5:32 pm

Μόλις συνειδητοποίησα ότι ξέχασα να δω το επεισόδιο της Παρασκευής... imarton Θα πάω με γοργά βηματάκια λοιπόν προς το site του Mega, να δω μπας και έχει καμία καλή ΛΝ σκηνή!
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 16 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από sifantid Σαβ Μαρ 26, 2011 5:34 pm

sifantid έγραψε:Μόλις συνειδητοποίησα ότι ξέχασα να δω το επεισόδιο της Παρασκευής... imarton Θα πάω με γοργά βηματάκια λοιπόν προς το site του Mega, να δω μπας και έχει καμία καλή ΛΝ σκηνή!
Και μόλις κατάλαβα ότι δεν έχω δει ούτε της Πέμπτης... Α, καλάααα... Τόσο ενδιαφέρουσα έχει καταντήσει η σειρά, ακόμη και σε Λουκανορικό επίπεδο! pff
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 16 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από marakii Σαβ Μαρ 26, 2011 5:47 pm

sifantid έγραψε:
sifantid έγραψε:Μόλις συνειδητοποίησα ότι ξέχασα να δω το επεισόδιο της Παρασκευής... Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 16 103275 Θα πάω με γοργά βηματάκια λοιπόν προς το site του Mega, να δω μπας και έχει καμία καλή ΛΝ σκηνή!
Και μόλις κατάλαβα ότι δεν έχω δει ούτε της Πέμπτης... Α, καλάααα... Τόσο ενδιαφέρουσα έχει καταντήσει η σειρά, ακόμη και σε Λουκανορικό επίπεδο! Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 16 123796

Γενικώς θέλω ΛουκαΝορικές σκηνές Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 16 554145 και τώρα με την απαγωγή περίμενα να έρθουν πιο κοντά και ο Λουκάς να την κρτάει συνέχεια αγκαλιά αλλά βλέπω το αντίθετο Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 16 593737
marakii
marakii
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 16 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από koalaki Σαβ Μαρ 26, 2011 6:21 pm

Η Νορα παλι με τισ διαρκεις παρεξηγησεις της!!!νομιζει πως εχει γκομενα ,αντι να τον ρωτησει καθαρα Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 16 433450 Εμπιστοσυνη 0 δηλαδη!!κι ο Λουκας δε της εχει δωσει κανενα διακαιωμα ποτε!!!
koalaki
koalaki
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 16 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από Caroline Σαβ Μαρ 26, 2011 6:33 pm

koalaki έγραψε:Η Νορα παλι με τισ διαρκεις παρεξηγησεις της!!!νομιζει πως εχει γκομενα ,αντι να τον ρωτησει καθαρα Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 16 433450 Εμπιστοσυνη 0 δηλαδη!!κι ο Λουκας δε της εχει δωσει κανενα διακαιωμα ποτε!!!
Τα μηνύματα με την Αμαλία? Τα ψέματα? Η ηλίθιες δικαιολογίες? Εγώ γιατί βλέπω..... Δικαιώματα έδωσε ο Λουκάς, κανείς δεν το αρνείτε, απλώς καποιοι λένε ότι δεν θα κάνει σωστά που θα ψάξει το κινητό του!
Αν θες να κατηγορήσεις την Νόρα κατηογόρεισε την για κάτι σωστό όχι για βλακείες.....
Caroline
Caroline
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Wonderland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 16 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από koalaki Σαβ Μαρ 26, 2011 6:41 pm

Κανεις λαθος δε θελω να την κατηγορησω Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 16 274331 την αποψη μου λεω!!!!και για αφορμες εννοω με αλλες γυναικες οκ??μηπως να σου 8υμησω ποσες φορες τον εχει διωξει???και τοτε με τις φωτος και τοτε με την αμνησια και τοτε με την υποθεση και τοτε με την δικη και τωρα αυτο θα του πει!!!οκ ο Λουκας δεν ειπε ενα τρελο ψεμμα!!!!!!!!!!!!!!! απλα δεν ηθελε να αποκαλυψει τιποτα στην Νορα για το σχεδιο!τοσο φοβερο ειναι αυτο ?δε καταλαβαινω!!!ψεμματα ποια ψεμματα λες???αυτο το θεωρεις ψεμμα μεγαλο??δηλαδη τοτε που το εκρυβε για το παιδι το το θεωρεις??επειδη δε συμφωνουσαν σε μια υποθεση..........το ξερω πως συμπαθεις τη Νορα αλλα στη σχεση τους εχει κανει πολλα λαθη!!
koalaki
koalaki
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 16 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από Caroline Σαβ Μαρ 26, 2011 6:53 pm

Τα οποία έχω παραδεχτεί.
Με την αμνησία ο Λουκάς έκανε μεγάλο λάθος. ΤΗΝ ΚΟΡΟΪΔΕΥΕ. Ακόμα και ήταν για ίερο σκοπό και για αυτό τον συνχώρησε.
Στις φωτογραφίες η Νόρα δεν έκανε λάθος. Ο Λουκάς παραδέχτηκε πως αν ήταν στην θέση της θα την έπιανε από το μαλλί και θα την έκανε.... σβούρα στο τετράγωνο (κατί τέτοιο)...Άρα? Το ίδιο θα έκανε....
Στην εγκυμοσύνη έκανε το λάθος και το έχω παραδεχτεί.
Caroline
Caroline
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Wonderland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 16 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από koalaki Σαβ Μαρ 26, 2011 6:58 pm

δεν την κοροιδευε...απλα αν συνεχιζε το σχεδιο χωρις να το ξερει κανεις θα ηταν πολυ πιο φυσικο ενω αν το ηξεραν μπορει να καταστρεφοτανε!!οταν αγαπας τον αλλο τον πιστευεις!!!και αυτο το ειχε πει πολλες φορες ο Λουκας!!!δε το διωχνεις γιατι αυτο δειχνει ελλειψη εμπιστοσυνης προς τον ανθρωπο που επιλεγεις να εχεις διπλα σου..α! επισης στον α'κυκλο δε ξερω αν το 8υμασαι σε μια δικη η Νορα του την ειχε φερει πισωπλατα του Λουκα κι εκεινος δεν εδωσε συνεχεια στο θεμα!!αλλα μολις εκεινος με το Ρουσσο (που ο Λουκας δε το ηξερε ) χρησιμοποιησαν το θεμα με την αδυναμια του χεριου της Αντιγονης αμεσως η Νορα να κατηγορησει ΠΑΛΙ!επρεπε να χασει το Λουκα γι ανα καταλαβει ποσο σημαντικος ειναι για εκεινη!και οχι με 1 λα8ος να τον στηνει στον τοιχο!!!ο Λουκας ποτε δε το εκανε αυτο σε εκεινη!!
koalaki
koalaki
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 16 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από Caroline Σαβ Μαρ 26, 2011 7:01 pm

Ξέχασα οτί είναι πολύ ωραίο να παρατάς το ζευγάρι σου σε μια πολύ σημαντική δίκη και να πηγαίνεις απέναντι του.
Τον έχασα, τον έψαξε και δεν γύρισε για αυτήν αλλά για το παιδί. Ευχαριστημένη?
Caroline
Caroline
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Wonderland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 16 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από koalaki Σαβ Μαρ 26, 2011 7:02 pm

νομιζω τα θεματα ειναι για να λες την αποψη σου ελευθερα οποιος δε συμφωνει απλα μην ασχολειται!!δε σχολιαζω αλλο σταματαω εδω!
koalaki
koalaki
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 16 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από Caroline Σαβ Μαρ 26, 2011 7:04 pm

Την απόψη μου είπα απέναντι στην δική σου. Για αυτό είναι τα θέματα σχολιασμού. Ρίξε μια ματία πιο πίσω και θα καταλάβεις. Wink
Ας βάλουμε ένα τέλος εδώ.
Caroline
Caroline
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Wonderland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 16 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από Καρ-Mik Σαβ Μαρ 26, 2011 7:12 pm

koalaki έγραψε:νομιζω τα θεματα ειναι για να λες την αποψη σου ελευθερα οποιος δε συμφωνει απλα μην ασχολειται!!δε σχολιαζω αλλο σταματαω εδω!

O καθένας μπορεί να λέει την άποψη του, καθώς και να θέτει τα επιχειρήματα του για να αντικρούσει μια άλλη άποψη.
Οσο αυτό γίνεται σε πολιτισμένα πλαίσια, είναι απολύτως θεμιτό, και λέγεται διάλογος.

Δεν μπορείς να ζητήσεις απο κάποιον να μην ασχολείται επειδή απλώς δεν συμφωνεί.
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 16 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από marakii Σαβ Μαρ 26, 2011 7:33 pm

Σημασία δεν έχει να ψάχνουμε να κοστολογούμε λάθη ή στον ένα ή στον άλλον..Εγώ αυτούς τους 2 τους γνώρισα και τους αγάπησα σαν σύνολο άλλο αν έχω κάπου αδυναμίες....Έτσι και αλλιώς δεν φταίνει οι ρόλοι....
marakii
marakii
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 16 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από edem4ever Κυρ Μαρ 27, 2011 4:37 pm

Έχω μια απορία! Κανείς δεν σκέφτηκε να "σηκώσει" το Λουκά από τον καναπέ όταν η Νόρα φώναζε για το παιδί; Ποιος πατέρας θα άκουγε την έγκυο σύζυγό του να φωνάζει "το παιδί" και θα της έλεγε να ηρεμήσει λες και είδε μέλισσα; ainta
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 16 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από st@cy Κυρ Μαρ 27, 2011 4:51 pm

edem4ever έγραψε:Έχω μια απορία! Κανείς δεν σκέφτηκε να "σηκώσει" το Λουκά από τον καναπέ όταν η Νόρα φώναζε για το παιδί; Ποιος πατέρας θα άκουγε την έγκυο σύζυγό του να φωνάζει "το παιδί" και θα της έλεγε να ηρεμήσει λες και είδε μέλισσα; ainta
Δεν ηθελα να αναφερθω εκει,αλλα μου βγηκε το ματι οταν το ειδα!!!!!Συγνωμμη κιολας αλλα ειναι ποτε δυνατον η κοπελα να παθαινει κριση κι εκεινος να γυρναει δεξια αριστερα στον καναπε???!!!!Ημαρτον δηλαδη... imarton
st@cy
st@cy
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : In one of all the gon joints in all the towns in all the world...
Ασχολίες : Σινεμα,θεατρο,φωτογραφια,tango

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 16 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από noratius Κυρ Μαρ 27, 2011 4:53 pm

edem4ever έγραψε:Έχω μια απορία! Κανείς δεν σκέφτηκε να "σηκώσει" το Λουκά από τον καναπέ όταν η Νόρα φώναζε για το παιδί; Ποιος πατέρας θα άκουγε την έγκυο σύζυγό του να φωνάζει "το παιδί" και θα της έλεγε να ηρεμήσει λες και είδε μέλισσα; ainta

Ο Λουκάς εκτός από δικηγόρος είναι και γιατρός. Έχει πάρει και ειδίκευση στη γυναικολογία-μαιευτική (ένα ακόμη "Μυστικό της Εδέμ" αποκαλύπτεται Wink ). Επιπλέον ως superman έχει και τη δυνατότητα να κάνει αξονικές τομογραφίες με τα μάτια του. Αν τα συνθέσεις όλα αυτά θα καταλάβεις ότι η απορία σου δεν είναι εύλογη.

noratius
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 16 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από edem4ever Κυρ Μαρ 27, 2011 5:01 pm

noratius έγραψε:
edem4ever έγραψε:Έχω μια απορία! Κανείς δεν σκέφτηκε να "σηκώσει" το Λουκά από τον καναπέ όταν η Νόρα φώναζε για το παιδί; Ποιος πατέρας θα άκουγε την έγκυο σύζυγό του να φωνάζει "το παιδί" και θα της έλεγε να ηρεμήσει λες και είδε μέλισσα; ainta

Ο Λουκάς εκτός από δικηγόρος είναι και γιατρός. Έχει πάρει και ειδίκευση στη γυναικολογία-μαιευτική (ένα ακόμη "Μυστικό της Εδέμ" αποκαλύπτεται Wink ). Επιπλέον ως superman έχει και τη δυνατότητα να κάνει αξονικές τομογραφίες με τα μάτια του. Αν τα συνθέσεις όλα αυτά θα καταλάβεις ότι η απορία σου δεν είναι εύλογη.

Κοίτα να δεις τι μαθαίνει κανείς από μία απορία.... Nyxia Nyxia
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 16 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από st@cy Κυρ Μαρ 27, 2011 5:19 pm

noratius έγραψε:
edem4ever έγραψε:Έχω μια απορία! Κανείς δεν σκέφτηκε να "σηκώσει" το Λουκά από τον καναπέ όταν η Νόρα φώναζε για το παιδί; Ποιος πατέρας θα άκουγε την έγκυο σύζυγό του να φωνάζει "το παιδί" και θα της έλεγε να ηρεμήσει λες και είδε μέλισσα; ainta

Ο Λουκάς εκτός από δικηγόρος είναι και γιατρός. Έχει πάρει και ειδίκευση στη γυναικολογία-μαιευτική (ένα ακόμη "Μυστικό της Εδέμ" αποκαλύπτεται Wink ).
Ποσα ακομα τετοια μας περιμενουν...??? livani
st@cy
st@cy
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : In one of all the gon joints in all the towns in all the world...
Ασχολίες : Σινεμα,θεατρο,φωτογραφια,tango

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 16 από 39 Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 27 ... 39  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης