Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 205 - Ημερομηνία 29-09-2009

+14
ELAN
lizzie
madolato
marializ25
zwi
Doris_
konstantina
annamaria
Kika
mimi
Phoebe
jim7
sifantid
Clarabelle
18 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογήστε το σημερινό επεισόδιο

Επεισόδιο 205 -  Ημερομηνία 29-09-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap18%Επεισόδιο 205 -  Ημερομηνία 29-09-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 18% 
[ 3 ]
Επεισόδιο 205 -  Ημερομηνία 29-09-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap53%Επεισόδιο 205 -  Ημερομηνία 29-09-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 53% 
[ 9 ]
Επεισόδιο 205 -  Ημερομηνία 29-09-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap24%Επεισόδιο 205 -  Ημερομηνία 29-09-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 24% 
[ 4 ]
Επεισόδιο 205 -  Ημερομηνία 29-09-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap0%Επεισόδιο 205 -  Ημερομηνία 29-09-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο 205 -  Ημερομηνία 29-09-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap5%Επεισόδιο 205 -  Ημερομηνία 29-09-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 5% 
[ 1 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 17
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 205 -  Ημερομηνία 29-09-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 205 - Ημερομηνία 29-09-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Σεπ 30, 2009 9:15 am

Για τη Νταίζη Αγγελοπούλου-Δασκαλάκη, εγώ τι να πω; Δεν έχω λόγια! Α ρε κατακαήμενε Ρούσσο, κρίμα στην εξυπνάδα και την πείρα σου! Αυτό το επιμελητήριο θα σε στείλει αδιάβαστο! Razz Laughing


ariadne έγραψες κορίτσι μου.
Το είπα και γω λίγο πιο συγκαλυμένα. Πάντως πιάνει δεν μπορείς να πεις lol!

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 205 -  Ημερομηνία 29-09-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 205 - Ημερομηνία 29-09-2009

Δημοσίευση από madolato Τετ Σεπ 30, 2009 9:20 am

Εγώ με τα συγκαλυμμένα έχω διακόψει τις διπλωματικές επαφές. Razz
Οι άντρες είναι πολύ βούγια τελικά! (με την καλή έννοια πάντα Wink )
madolato
madolato
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Κατσαβίδια!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 205 -  Ημερομηνία 29-09-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 205 - Ημερομηνία 29-09-2009

Δημοσίευση από mimi Τετ Σεπ 30, 2009 9:22 am

είδε κανείς το τρέιλερ του 206 ;;
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 205 -  Ημερομηνία 29-09-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 205 - Ημερομηνία 29-09-2009

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τετ Σεπ 30, 2009 9:23 am

ariadne έγραψε:Κι ενώ θα έπρεπε να είμαι ενθουσιασμένη με την εξέλιξη της δικηγορικής σχέσης, απογοητεύτηκα. Η μεταστροφή ήταν πολύ απότομη, η Νόρα αρκετά υπερβολική και οι δύο είναι πολύ έξυπνοι άνθρωποι ώστε, η μεν Νόρα να καρφώνεται έτσι χωρίς να έχει συνειδητοποιήσει το γιατί, ο δε Λουκάς να μην πιάνει το υπονοούμενο και μην κατανοεί την αντίδρασή της. Neutral

Aνεξαρτήτως του αν εμείς θέλουμε να γίνει κάτι μεταξύ Νόρας και Λουκά, και ανεξαρτήτως του "αληθινού" της σκηνής θέλω να πω κάτι.

Αν η κολλητή μου τόλμαγε να επιστρέψει σε κάποιον που στο παρελθόν της έκανε τόσο κακό, θα γινόταν της Κορέας όχι αστεία!!! Και χωρίς να υποβόσκει κάποιος ερωτισμός μεταξύ μας (σημείωση αυτό χιχι).

Έτσι κάνουν οι καλοί οι φίλοι! Ο καθένας με τον τρόπο του αλλά έτσι!!! Άλλοι ωρυονται, άλλοι προσπαθούν με τη φωνή της λογικής να συνετίσουν τον άλλο, άλλοι πετάνε κακίες και απομακρύνονται ώστε ο φίλος τους να πάρει ένα μικρό μάθημα άλλα όλοι οι σωστοί φίλοι αντιδρούν, σωστά ή λάθος δεν έχει σημασία, πολύ ή λίγο δεν έχει σημασία, αντιδρούν!!!!!

Υ.Γ. Την ώρα δε που η Νόρα είχε εκείνο το ειρωνικό χαμόγελο έλιωσα στο γέλιο, το βρήκα πολύ πετυχημένο :)

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 205 -  Ημερομηνία 29-09-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 205 - Ημερομηνία 29-09-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Σεπ 30, 2009 9:27 am


Tώρα συγνώμη αλλά ο συγκεκριμένος έχει και τα δίκια του.
Εύκολο είναι να έχεις σύζυγο την Αμαλία?
Και άντε να καθαρίσει μόλις πάρει είδηση το Αμαλάκι οτι έριξε ο Πετράν το επίπεδο.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 205 -  Ημερομηνία 29-09-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 205 - Ημερομηνία 29-09-2009

Δημοσίευση από Mafalda Τετ Σεπ 30, 2009 9:27 am

Δεν πρόλαβα να δώ ολόκληρο το επεισόδιο- κι έτσι έχασα τη σκηνή Ευας-Μαρίλιας , και μπερδεύτηκα με το dvd -τελικά ήταν του Μάνου?? αν ναι ο Χρήστος τελικά ποιόν στηρίζει ??

Η Ευα σε όλες τις σκηνές ήταν πάρα πολύ καλή
Απο τα υπόλοιπα Νορα -Λουκάς δεν μου άρεσαν αυτή τη φορά -μου φάνηκαν υπερβολικοί και οι δύο -συμφωνώ με την ariadne

Η Δάφνη επιτέλους ξύπνησε !!! και επικριτική απέναντι στον αχαρακτήριστο Μάνο ,αλλα και τρυφερή προς τον αδελφό που υπεραγαπά και διακαιολογεί εν μέρει

Οσο για Μελίτα -Στέφανο , ο Στέφανος εξαιρετικός ,με ειρωνική, σπιρτόζικη διάθεση με λεπτό χιουμορ, που δεν προσβάλει , η Μελίτα ...εντάξει δεν ήταν κακή ,λίγο υποτονική ....

Πάντως γενικά το επεισόδιο ήταν καλό χωρίς να είναι super
Mafalda
Mafalda
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 205 -  Ημερομηνία 29-09-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 205 - Ημερομηνία 29-09-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Σεπ 30, 2009 9:30 am

Δεν πρόλαβα να δώ ολόκληρο το επεισόδιο- κι έτσι έχασα τη σκηνή Ευας-Μαρίλιας , και μπερδεύτηκα με το dvd -τελικά ήταν του Μάνου?? αν ναι ο Χρήστος τελικά ποιόν στηρίζει ??

Το dvd ήταν του Μάνου και ο Στέφανος το βρήκε στα αρχεία του γραφείου. Ο Χρήστος δείχνει να υπακούει το Μάνο και να κάνει ότι του ζητάει αλλά υποψιάζομαι οτι ακόμη και αυτό γίνεται κατ εντολή του Στέφανου. Αφού έκανε αντίγραφο ίσως ήθελε να τον αποκοιμήσει βάζοντας το Χρήστο να του το πάει.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 205 -  Ημερομηνία 29-09-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 205 - Ημερομηνία 29-09-2009

Δημοσίευση από mimi Τετ Σεπ 30, 2009 9:34 am

α!και ξέχασα να πω μου άρεσε η Έυα με τη μαρίλια μπροστά της δεν την είπε μαμά αλλά μπροστά στο Μάνο την είπε
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 205 -  Ημερομηνία 29-09-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 205 - Ημερομηνία 29-09-2009

Δημοσίευση από madolato Τετ Σεπ 30, 2009 9:42 am

Αν όντως δουλεύει για το Στέφανο, γιατί το πήρε στα κρυφά, την ώρα που εκείνος έλειπε; Δε χρειαζόταν δικαιολογία για την Κατερίνα. Ακόμα κι αν δεν ήθελε να τη βάλει στο κόλπο, θα μπορούσε να πάει κατευθείαν στο Στέφανο. Υπάλληλος του ομίλου είναι άλλωστε...
Γιατί έχω την εντύπωση ότι ο Χρήστος δουλεύει για τον εαυτό του και όλους τους άλλους; Razz
Πιο πιθανό μου φαίνεται να συνεργάζεται με τον Πέτρο.
madolato
madolato
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Κατσαβίδια!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 205 -  Ημερομηνία 29-09-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 205 - Ημερομηνία 29-09-2009

Δημοσίευση από Mafalda Τετ Σεπ 30, 2009 9:42 am

Clarabelle έγραψε:
Δεν πρόλαβα να δώ ολόκληρο το επεισόδιο- κι έτσι έχασα τη σκηνή Ευας-Μαρίλιας , και μπερδεύτηκα με το dvd -τελικά ήταν του Μάνου?? αν ναι ο Χρήστος τελικά ποιόν στηρίζει ??

Το dvd ήταν του Μάνου και ο Στέφανος το βρήκε στα αρχεία του γραφείου. Ο Χρήστος δείχνει να υπακούει το Μάνο και να κάνει ότι του ζητάει αλλά υποψιάζομαι οτι ακόμη και αυτό γίνεται κατ εντολή του Στέφανου. Αφού έκανε αντίγραφο ίσως ήθελε να τον αποκοιμήσει βάζοντας το Χρήστο να του το πάει.

α έτσι εξηγείται - γιατι επεσα επάνω σ αυτη τη σκηνή και έμεινα βλακας :shock:
Mafalda
Mafalda
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 205 -  Ημερομηνία 29-09-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 205 - Ημερομηνία 29-09-2009

Δημοσίευση από Mafalda Τετ Σεπ 30, 2009 9:45 am

ariadne έγραψε:Αν όντως δουλεύει για το Στέφανο, γιατί το πήρε στα κρυφά, την ώρα που εκείνος έλειπε; Δε χρειαζόταν δικαιολογία για την Κατερίνα. Ακόμα κι αν δεν ήθελε να τη βάλει στο κόλπο, θα μπορούσε να πάει κατευθείαν στο Στέφανο. Υπάλληλος του ομίλου είναι άλλωστε...
Γιατί έχω την εντύπωση ότι ο Χρήστος δουλεύει για τον εαυτό του και όλους τους άλλους; Razz
Πιο πιθανό μου φαίνεται να συνεργάζεται με τον Πέτρο.

Παίζει κι αυτό που λες ! αλλα πάλι όταν εφυγε ο Μανος απο τον ομιλο , πηρε μολυβια και χαρτιά και δεν πηρε τα dvd που τον καίνε???? :?:
Mafalda
Mafalda
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 205 -  Ημερομηνία 29-09-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 205 - Ημερομηνία 29-09-2009

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τετ Σεπ 30, 2009 9:45 am

Συγνώμη αλλά πέρασε σε κανενός άλλου το μυαλό ότι μπορεί το αντίγραφο του DVD να μπλέχτηκε "κατά λάθος" με τα πράγματα που επέστρεψε ο Στέφανος στη Μελίτα? scratch
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 205 -  Ημερομηνία 29-09-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 205 - Ημερομηνία 29-09-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Σεπ 30, 2009 9:48 am


Ο Χρήστος είναι περίεργη παράμετρος σ αυτή τη διαμάχη.
Απ την άλλη και ο Ρούσσος ύποπτος μου φαίνεται κι εμένα. Νομίζω οτι κρύβει πολλά περισσότερα. Δεν με κάλυψε η ανόητη δικαιολογία που έδωσε στον Ηλία οτι άφησε την κορη του να παντρευτεί το Μάνο επειδή είχε τη στόφα του αρχηγού.
Οπότε θα μπορούσε να είναι ο Χρήστος δικό του τσιράκι.
Ας ελπίσουμε να μάθουμε κάτι περισσότερο όταν δούμε τι συζήτηση θα έχουν Στέφανος Χρήστος

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 205 -  Ημερομηνία 29-09-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 205 - Ημερομηνία 29-09-2009

Δημοσίευση από mimi Τετ Σεπ 30, 2009 9:48 am

KatsaroYpotheto έγραψε:Συγνώμη αλλά πέρασε σε κανενός άλλου το μυαλό ότι μπορεί το αντίγραφο του DVD να μπλέχτηκε "κατά λάθος" με τα πράγματα που επέστρεψε ο Στέφανος στη Μελίτα? scratch

το πρώτο πράγμα που σκέφτηκα μόλις είδα το σακουλάκι αλλά μετά που έδειχνε σκηνές από το επόμενο επεισόδιο που μιλούσε με τη μάνα του ο Στέφανος μπερδεύτηκα
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 205 -  Ημερομηνία 29-09-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 205 - Ημερομηνία 29-09-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Σεπ 30, 2009 9:50 am

KatsaroYpotheto έγραψε:Συγνώμη αλλά πέρασε σε κανενός άλλου το μυαλό ότι μπορεί το αντίγραφο του DVD να μπλέχτηκε "κατά λάθος" με τα πράγματα που επέστρεψε ο Στέφανος στη Μελίτα? scratch


Σ αυτή την περίπτωση την πάτησε ο Στέφανος γιατί το άλλο το πήρε ο Χρήστος. Εκτός κι αν έχει καμιά ντουζίνα αντίγραφα. Σαν τον Άγγελο ένα πράμα. geek
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 205 -  Ημερομηνία 29-09-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 205 - Ημερομηνία 29-09-2009

Δημοσίευση από Mafalda Τετ Σεπ 30, 2009 9:54 am

KatsaroYpotheto έγραψε:Συγνώμη αλλά πέρασε σε κανενός άλλου το μυαλό ότι μπορεί το αντίγραφο του DVD να μπλέχτηκε "κατά λάθος" με τα πράγματα που επέστρεψε ο Στέφανος στη Μελίτα? scratch

Μα στη σκηνή που ο Στεφανος είναι σπίτι και χτυπάει την πόρτα η Ευα , τον δείχνει να βαζει το αντιγραφο του dvd σ ενα συρτάρι . οποτε δεν μπορει να τα εμπλεξε
Mafalda
Mafalda
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 205 -  Ημερομηνία 29-09-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 205 - Ημερομηνία 29-09-2009

Δημοσίευση από madolato Τετ Σεπ 30, 2009 9:57 am

Και κάπου εκεί κάνει εμφάνιση και ο Θέμος!
Ποιος είναι ο κομιστής, οεο; Razz
madolato
madolato
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Κατσαβίδια!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 205 -  Ημερομηνία 29-09-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 205 - Ημερομηνία 29-09-2009

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τετ Σεπ 30, 2009 9:57 am

Clarabelle έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:Συγνώμη αλλά πέρασε σε κανενός άλλου το μυαλό ότι μπορεί το αντίγραφο του DVD να μπλέχτηκε "κατά λάθος" με τα πράγματα που επέστρεψε ο Στέφανος στη Μελίτα? scratch


Σ αυτή την περίπτωση την πάτησε ο Στέφανος γιατί το άλλο το πήρε ο Χρήστος. Εκτός κι αν έχει καμιά ντουζίνα αντίγραφα. Σαν τον Άγγελο ένα πράμα. geek

Η διαφορά ανάμεσα σε 1 αντίγραφο με 2 αντίγραφα είναι 5 λεπτά στο δικό μου Pc που αργοπεθαίνει όχι στου Στέφανου που φαντάζομαι ότι φυσάει Razz
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 205 -  Ημερομηνία 29-09-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 205 - Ημερομηνία 29-09-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Σεπ 30, 2009 9:57 am


Σίγουρα δεν τα έμπλεξε
Εννοεί οτι επίτηδες ο Στέφανος μπέρδεψε το dvd με τα πράγματα της Μελίτας.
Μη ξεχνάς οτι εμμέσως πλήν σαφώς ο Στέφανος εκβίασε το Μάνο να πει στη γυναίκα του για τη συνεργασία.
Μοιάζει να έχει κάνει κάτι ο Μάνος που δεν πρέπει να το μάθει η Μελίτα.

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 205 -  Ημερομηνία 29-09-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 205 - Ημερομηνία 29-09-2009

Δημοσίευση από mimi Τετ Σεπ 30, 2009 10:19 am

κορίτσια μ'άρεσε το φόρεμα που πήρε η αμαλία στη μελίτα ήταν χαρούμενο
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 205 -  Ημερομηνία 29-09-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 205 - Ημερομηνία 29-09-2009

Δημοσίευση από Kika Τετ Σεπ 30, 2009 10:28 am

Αν το dvd είναι μέσα στα πράγματα που επέστρεψε ο Στέφανος στην Μελίτα, μόνο κατά λάθος δεν βρέθηκε εκεί. Ποιός ξέρει τί άλλα τέρατα του Μάνου της κάνει κατ'οίκον παράδοση ο μεσιέ.
Όμως, πώς ακριβώς μπορεί να λειτουργήσει αυτό υπέρ του Στέφανου? Η Μελίτα τον Μάνο, ούτως ή άλλως, τον θεωρεί καμμένο χαρτί. Κι έστω ότι υπάρχουν ενοχοποιητικά στοιχεία στο dvd. Ναι μεν θα αηδιάσει περισσότερο μαζί του, αλλά είναι δυνατόν να στραφεί εναντίον του νομικά?
Εξάλλου, τον Στέφανο θα τον συνέφερε περισσότερο αν γυρνούσε η Μελίτα στον Μάνο. Θα του άνοιγε το πεδίο για την Εύα. Μήπως στο dvd, υπάρχουν στοιχεία και για τον Ρούσο? /S
Kika
Kika
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Βόρεια της Εδέμ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 205 -  Ημερομηνία 29-09-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 205 - Ημερομηνία 29-09-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Σεπ 30, 2009 10:32 am


Μήπως στο dvd υπάρχουν στοιχεία για την ιστορία με τους πίνακες, όπου απ οτι φαίνεται και ο Ρούσσος έχει κάνει βρωμοδουλειά αλλά και ο Μάνος δεν του έχει πει ολόκληρη την αλήθεια. Οπότε με ένα σμπάρο δυό τρυγόνια

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 205 -  Ημερομηνία 29-09-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 205 - Ημερομηνία 29-09-2009

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τετ Σεπ 30, 2009 10:32 am

Kika έγραψε:Αν το dvd είναι μέσα στα πράγματα που επέστρεψε ο Στέφανος στην Μελίτα, μόνο κατά λάθος δεν βρέθηκε εκεί. Ποιός ξέρει τί άλλα τέρατα του Μάνου της κάνει κατ'οίκον παράδοση ο μεσιέ.
Όμως, πώς ακριβώς μπορεί να λειτουργήσει αυτό υπέρ του Στέφανου? Η Μελίτα τον Μάνο, ούτως ή άλλως, τον θεωρεί καμμένο χαρτί. Κι έστω ότι υπάρχουν ενοχοποιητικά στοιχεία στο dvd. Ναι μεν θα αηδιάσει περισσότερο μαζί του, αλλά είναι δυνατόν να στραφεί εναντίον του νομικά?
Εξάλλου, τον Στέφανο θα τον συνέφερε περισσότερο αν γυρνούσε η Μελίτα στον Μάνο. Θα του άνοιγε το πεδίο για την Εύα. Μήπως στο dvd, υπάρχουν στοιχεία και για τον Ρούσο? /S

Όχι αλλά αν το DVD μέσω της Μελίτας φτάσει στο Ρούσσο και ο Μάνος χάσει τη στήριξη του Ρούσσου αυτόματα τόσο ο Μάνος όσο και ο Ρούσσος γίνονται πιο ευάλωτοι Wink

Ίσως ο στόχος δεν είναι η σχέση Μάνου & Μελίτας αλλά Μάνου & Πέτρου!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 205 -  Ημερομηνία 29-09-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 205 - Ημερομηνία 29-09-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Σεπ 30, 2009 10:37 am


Πάντως χθες δεν ξέρω αν το προσέξατε ξεκίνησε καινούριο παιχνίδι στη σκακιέρα.

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 205 -  Ημερομηνία 29-09-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 205 - Ημερομηνία 29-09-2009

Δημοσίευση από Kika Τετ Σεπ 30, 2009 10:40 am

Ναι, Clarabelle, κάπως έτσι. Διαφορετικά, αν είναι μόνο για τον Μάνο, περισσότερο νόημα θα
έβγαζε αν το dvd έφτανε "κατά λάθος" στα χέρια της Εύας.
Εκτός κι αν είναι κάτι που αφορά στο παιδί. Γιατί μπορεί η σχέση Μάνου-Μελίτας να τελείωσε,
αλλά η σχέση Μάνου-Νεφέλης υπάρχει ακόμα. Να θέλει να τον φτάσει στον πάτο, στερόντας
του και το παιδί? Πω..πω η φαντασία μου οργιάζει! door
Kika
Kika
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Βόρεια της Εδέμ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης