Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009

+18
Mafalda
madolato
aggeliki
jim7
anna90
giouli_edem
mimi
zwi
lizzie
Kika
Jennifer
evanna
Doris_
marializ25
konstantina
sifantid
annamaria
Clarabelle
22 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογήστε το σημερινό επεισόδιο

Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009 - Σελίδα 3 Vote_lcap15%Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009 - Σελίδα 3 Vote_rcap 15% 
[ 3 ]
Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009 - Σελίδα 3 Vote_lcap50%Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009 - Σελίδα 3 Vote_rcap 50% 
[ 10 ]
Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009 - Σελίδα 3 Vote_lcap35%Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009 - Σελίδα 3 Vote_rcap 35% 
[ 7 ]
Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009 - Σελίδα 3 Vote_lcap0%Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009 - Σελίδα 3 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009 - Σελίδα 3 Vote_lcap0%Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009 - Σελίδα 3 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 20
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009

Δημοσίευση από marializ25 Τετ Σεπ 30, 2009 9:23 pm

καλα αν βαλουν στεφανο με ευα θα βγω στην αριστοτελους και θα κανω απεργια πεινας...ε οχι δλδ..οσο και να βριζω τον μανο και να λεω οτι καλα του κανει η ευα και δεν τον δεχεται δε θελω με τιποτα να δω να γινει κατι παραπανω με τον στεφανο...ισως σε καποια στιγμη αδυναμιας κατι να γινει αλλα αυτο δε θα το θελα διοτι ετσι θα πληγωσει πιστευω τον στεφανο και θα ναι κινηση απελπισιας εκ μερους της....αυτο δε το θελω....
στο κατω κατω τον μανο αγαπαει κι ας μη το παραδεχεται.....
στην τελικη ας παει ο στεφανος με την μελιτα.......ή μαλλον μονος του να γυρισει στη παρισι....στο τελος του γ κυκλου( εφοσον υπαρξει βεβαια)

marializ25
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009

Δημοσίευση από mimi Τετ Σεπ 30, 2009 9:27 pm

marializ25 έγραψε:καλα αν βαλουν στεφανο με ευα θα βγω στην αριστοτελους και θα κανω απεργια πεινας...ε οχι δλδ..οσο και να βριζω τον μανο και να λεω οτι καλα του κανει η ευα και δεν τον δεχεται δε θελω με τιποτα να δω να γινει κατι παραπανω με τον στεφανο...ισως σε καποια στιγμη αδυναμιας κατι να γινει αλλα αυτο δε θα το θελα διοτι ετσι θα πληγωσει πιστευω τον στεφανο και θα ναι κινηση απελπισιας εκ μερους της....αυτο δε το θελω....
στο κατω κατω τον μανο αγαπαει κι ας μη το παραδεχεται.....
στην τελικη ας παει ο στεφανος με την μελιτα.......ή μαλλον μονος του να γυρισει στη παρισι....στο τελος του γ κυκλου( εφοσον υπαρξει βεβαια)

μμ ωραία εξέλιξη εγώ πάντως θα θελα να έχουμε καμιά ερωτική σκηνή ευας στέφανου κοντά στη τζαμαρία :twisted: :twisted:
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009

Δημοσίευση από marializ25 Τετ Σεπ 30, 2009 9:32 pm

mimi έγραψε:
marializ25 έγραψε:καλα αν βαλουν στεφανο με ευα θα βγω στην αριστοτελους και θα κανω απεργια πεινας...ε οχι δλδ..οσο και να βριζω τον μανο και να λεω οτι καλα του κανει η ευα και δεν τον δεχεται δε θελω με τιποτα να δω να γινει κατι παραπανω με τον στεφανο...ισως σε καποια στιγμη αδυναμιας κατι να γινει αλλα αυτο δε θα το θελα διοτι ετσι θα πληγωσει πιστευω τον στεφανο και θα ναι κινηση απελπισιας εκ μερους της....αυτο δε το θελω....
στο κατω κατω τον μανο αγαπαει κι ας μη το παραδεχεται.....
στην τελικη ας παει ο στεφανος με την μελιτα.......ή μαλλον μονος του να γυρισει στη παρισι....στο τελος του γ κυκλου( εφοσον υπαρξει βεβαια)

μμ ωραία εξέλιξη εγώ πάντως θα θελα να έχουμε καμιά ερωτική σκηνή ευας στέφανου κοντά στη τζαμαρία :twisted: :twisted:

μωρε οτι θα δουμε ειναι λογικο απλα ειναι αδικο για τον στεφανο .........γιατι η ευα δεν τον αγαπαει τουλαχιστον δεν τον αγαπω οπως τον μανο.....ειναι τοσο μα τοσο αδκο να τον εκμεταλλευτει , να εκμεταλλευτει την αγαπη του στεφανου και την αδυναμια προφανως που την εχει..καλυτερα να ειναι ξεκαθαρη μαζι του ..οχι να του πει οτι αγαπα τον μανο βεβαια αλλα τουλαχιστον να του πει οτι δε μπορει να τον αγαπησει και δε μπορει να ειναι μαζι του..αλλα πολυ φοβαμαι οτι αυτη θα κανει κατι μαζι του για λογους εκδικησης και μονο..για να
τον ριξει τον μανο ακομα πιο κατω.....τον εχει στειλει ηδη στο πατο...ε μπορει να τον βαλει και πιο κατω..ειναι ικανη να το κανει και θα λυπηθω βαθυτατα για τον στεφανο....που αυτος, οπως μας ειχε πει και σε προηγουμενα επεισοδια, ξερει τι σημαινει αγαπη....

marializ25
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009

Δημοσίευση από sifantid Τετ Σεπ 30, 2009 9:42 pm

mimi έγραψε:
marializ25 έγραψε:καλα αν βαλουν στεφανο με ευα θα βγω στην αριστοτελους και θα κανω απεργια πεινας...ε οχι δλδ..οσο και να βριζω τον μανο και να λεω οτι καλα του κανει η ευα και δεν τον δεχεται δε θελω με τιποτα να δω να γινει κατι παραπανω με τον στεφανο...ισως σε καποια στιγμη αδυναμιας κατι να γινει αλλα αυτο δε θα το θελα διοτι ετσι θα πληγωσει πιστευω τον στεφανο και θα ναι κινηση απελπισιας εκ μερους της....αυτο δε το θελω....
στο κατω κατω τον μανο αγαπαει κι ας μη το παραδεχεται.....
στην τελικη ας παει ο στεφανος με την μελιτα.......ή μαλλον μονος του να γυρισει στη παρισι....στο τελος του γ κυκλου( εφοσον υπαρξει βεβαια)

μμ ωραία εξέλιξη εγώ πάντως θα θελα να έχουμε καμιά ερωτική σκηνή ευας στέφανου κοντά στη τζαμαρία :twisted: :twisted:
Agree Η Καλύτερη ΕΚΔΙΚΗΣΗ για το ΜΑΝΟ!!! Εμ, μόνο έτσι καταλαβαίνει αυτός!!! gmt
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009

Δημοσίευση από marializ25 Τετ Σεπ 30, 2009 9:46 pm

sifantid έγραψε:
mimi έγραψε:
marializ25 έγραψε:καλα αν βαλουν στεφανο με ευα θα βγω στην αριστοτελους και θα κανω απεργια πεινας...ε οχι δλδ..οσο και να βριζω τον μανο και να λεω οτι καλα του κανει η ευα και δεν τον δεχεται δε θελω με τιποτα να δω να γινει κατι παραπανω με τον στεφανο...ισως σε καποια στιγμη αδυναμιας κατι να γινει αλλα αυτο δε θα το θελα διοτι ετσι θα πληγωσει πιστευω τον στεφανο και θα ναι κινηση απελπισιας εκ μερους της....αυτο δε το θελω....
στο κατω κατω τον μανο αγαπαει κι ας μη το παραδεχεται.....
στην τελικη ας παει ο στεφανος με την μελιτα.......ή μαλλον μονος του να γυρισει στη παρισι....στο τελος του γ κυκλου( εφοσον υπαρξει βεβαια)

μμ ωραία εξέλιξη εγώ πάντως θα θελα να έχουμε καμιά ερωτική σκηνή ευας στέφανου κοντά στη τζαμαρία :twisted: :twisted:
Agree Η Καλύτερη ΕΚΔΙΚΗΣΗ για το ΜΑΝΟ!!! Εμ, μόνο έτσι καταλαβαίνει αυτός!!! gmt

μπορει να φαινεται η καλυτερη εκδικηση στα ματια της ευας αλλα δν ειναι ΗΘΙΚΟ απεναντι στον στεφανο...δλδ θα παιξει με τα συναισθηματα του? θα ειναι μαζι του , θα κοιμαται μαζι του ενω στην πραγαμτικοτητα πεθαινει για τον μανο....κι οταν παλι τον παρατησει τον καημενο τον στεφανο εκεινος παλι θα βρεθει μονος στα κρυα του λουτρου..αν και αν μεινει μονος του μπορει να ερθει σε μενα Hug

marializ25
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Σεπ 30, 2009 9:47 pm


Κάποτε η Εύα ρώτησε τη Δάφνη. Άραγε τι είναι αυτό που δένει δύο ανθρώπους η αγάπη ή ο έρωτας.
Αν πράγματι ο Στέφανος αγαπάει την Εύα -γιατί δεν παίρνω και όρκο- θα με ενδιέφερε να δω πως μπορεί η αγάπη του να την κάνει να νοιώσει και έρωτα.
Η βασικότερη αντίρρησή μου για το ζευγάρι Στέφανος Μελίτα είναι οτι οι δύο ηθοποιοί μαζί δεν μου λένε τίποτα αφ ενός και οτι η Μελίτα και η Εύα δεν μπορεί να μοιραστούν και δεύτερο άντρα.
Χάθηκαν βρε παιδί μου τα αρσενικά;

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009

Δημοσίευση από mimi Τετ Σεπ 30, 2009 9:48 pm

sifantid έγραψε:
mimi έγραψε:
marializ25 έγραψε:καλα αν βαλουν στεφανο με ευα θα βγω στην αριστοτελους και θα κανω απεργια πεινας...ε οχι δλδ..οσο και να βριζω τον μανο και να λεω οτι καλα του κανει η ευα και δεν τον δεχεται δε θελω με τιποτα να δω να γινει κατι παραπανω με τον στεφανο...ισως σε καποια στιγμη αδυναμιας κατι να γινει αλλα αυτο δε θα το θελα διοτι ετσι θα πληγωσει πιστευω τον στεφανο και θα ναι κινηση απελπισιας εκ μερους της....αυτο δε το θελω....
στο κατω κατω τον μανο αγαπαει κι ας μη το παραδεχεται.....
στην τελικη ας παει ο στεφανος με την μελιτα.......ή μαλλον μονος του να γυρισει στη παρισι....στο τελος του γ κυκλου( εφοσον υπαρξει βεβαια)

μμ ωραία εξέλιξη εγώ πάντως θα θελα να έχουμε καμιά ερωτική σκηνή ευας στέφανου κοντά στη τζαμαρία :twisted: :twisted:
Agree Η Καλύτερη ΕΚΔΙΚΗΣΗ για το ΜΑΝΟ!!! Εμ, μόνο έτσι καταλαβαίνει αυτός!!! gmt

ναι !!! όπως λέει και ένα τραγουδάκι μια σου και μια μου θα το μετανιώσεις με το ίδιο νόμισμα θα μου το πληρώσεις
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009

Δημοσίευση από Jennifer Τετ Σεπ 30, 2009 9:56 pm

Αν η Ευα ήθελε να 'εκμεταλλευτεί' τα συναισθήματα του Στέφανου για να ζηλέψει ο Μάνος, θα το είχε κάνει πιστεύω μέχρι τώρα. Εξάλλου η Ευα δείχνει να έχει πολύ ψηλά τον Στέφανο, και αυτό την κάνει και την ίδια να γίνεται καλύτερη όταν βρίσκεται μαζί του.

Κάποτε η Εύα ρώτησε τη Δάφνη. Άραγε τι είναι αυτό που δένει δύο ανθρώπους η αγάπη ή ο έρωτας.
Αν πράγματι ο Στέφανος αγαπάει την Εύα -γιατί δεν παίρνω και όρκο- θα με ενδιέφερε να δω πως μπορεί η αγάπη του να την κάνει να νοιώσει και έρωτα.
Η βασικότερη αντίρρησή μου για το ζευγάρι Στέφανος Μελίτα είναι οτι οι δύο ηθοποιοί μαζί δεν μου λένε τίποτα αφ ενός και οτι η Μελίτα και η Εύα δεν μπορεί να μοιραστούν και δεύτερο άντρα.
Χάθηκαν βρε παιδί μου τα αρσενικά;
Clarabelle συμφωνώ μαζί σου
Jennifer
Jennifer
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009

Δημοσίευση από lizzie Τετ Σεπ 30, 2009 9:58 pm

Συμφωνώ με Clarabelle και να προσθέσω ότι στο τέλος του προηγούμενου κύκλου η Εύα είπε στα κορίτσια ότι ο Στέφανος είναι ο μόνος άντρας με τον οποίο θα μπορούσε να ξεπεράσει το Μάνο και γενικώς δεν βλέπω το λόγο να μην αγαπήσει και η Εύα το Στέφανο. Αλλωστε με το Στέφανο νιώθει περισσότερη σιγουριά και ασφάλεια και μαζί του ήταν πάντα ειλικρινής και του έλεγε τα πάντα, και στην τελική όλα ξεπερνιούνται και ουδείς αναντικατάστατος. Ας μην ξεχνάμε το αξέχαστο ζευγάρι Σκάρλετ Ο'χάρα-Ρεττ Μπάτλερ
lizzie
lizzie
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Σεπ 30, 2009 10:02 pm


Η Εύα θυμίζει Σκάρλετ. Είναι ορμητική μπλοκαρισμένη στις εμμονές της, και κάνει ακραία πράγματα προκειμένου να κρατήσει αυτά που νομιζει οτι της ανήκουν.
Ίσως ο Στέφανος καταφέρει να την απαγγιστρώσει απ το Μάνο.
Όλα αυτά βέβαια αν ο Στέφανος την αγαπάει, και αν ο Μάνος δεν καταφέρει να βρει τη δύναμη να αλλάξει πράγματα του χαρακτήρα του που χρειάζονται βελτίωση.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009

Δημοσίευση από Jennifer Τετ Σεπ 30, 2009 10:05 pm

Πολύ σωστά lizzie. Γιατί δηλαδή στο τέλος να μην ερωτευτεί και να αγαπήσει τον Στέφανο η Ευα? Το θεωρώ και πιο λογικό ως εξέλιξη να γίνει αυτό, παρα να πάει πίσω στον Μάνο, μετά απο αυτά που έγιναν και αυτά που είπε η Ευα στα τελευταία επεισόδια.
Jennifer
Jennifer
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009

Δημοσίευση από giouli_edem Τετ Σεπ 30, 2009 10:07 pm

Παιδιά τα έχετε πεί όλα, με έχετε καλύψει !!!! Πάντως στο αυριανό επεισόδιο θα έχουμε τρυφερές στιγμές με Εύα-Στέφανο ....
Ο Μάνος πολύ υπερβολικός !! Πώς πιστεύει ακόμα ότι με τους τσαμπουκάδες θα την ξανακερδίσει ? ...
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009

Δημοσίευση από mimi Τετ Σεπ 30, 2009 10:07 pm

η Έυα ποτέ δεν θα καταφέρει να ξεπεράσει το μάνο μπορεί τώρα να είναι οργισμένη θυμωμένη μπορεί μέτα στο γ'κύκλο μπορεί να ξυπνήσει αλλά για φέτος δεν το βλέπω κορίτσια
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009

Δημοσίευση από anna90 Τετ Σεπ 30, 2009 10:09 pm

den nomizw na to traviksoun toso poli...ena kiklo na einai xwria...
meta ta xristougenna egw nomizw tha doume ksana manos-eua..
alla kai melita-stefanos...
kserei kaneis pote tha katalavei i nora oti o loukas ta emplekse pali me tin ntaizi???
ti ilithios kai autos...
anna90
anna90
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Καβάλα-Έδεσσα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009

Δημοσίευση από lizzie Τετ Σεπ 30, 2009 10:12 pm

giouli_edem έγραψε:Παιδιά τα έχετε πεί όλα, με έχετε καλύψει !!!! Πάντως στο αυριανό επεισόδιο θα έχουμε τρυφερές στιγμές με Εύα-Στέφανο ....
Ο Μάνος πολύ υπερβολικός !! Πώς πιστεύει ακόμα ότι με τους τσαμπουκάδες θα την ξανακερδίσει ? ...
Και εγώ περιμένω πως και πως στιγμές Εύας Στέφανου, και επίσης να μην τη νοιάζει πλέον ο Μάνος και αυτός να λυσσάει απ' το κακό του. Α, και η Μαρίλια να φωνάζει το Στέφανο μπαμπά (είμαι πολύ κακιά?)
lizzie
lizzie
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009

Δημοσίευση από mimi Τετ Σεπ 30, 2009 10:14 pm

lizzie έγραψε:
giouli_edem έγραψε:Παιδιά τα έχετε πεί όλα, με έχετε καλύψει !!!! Πάντως στο αυριανό επεισόδιο θα έχουμε τρυφερές στιγμές με Εύα-Στέφανο ....
Ο Μάνος πολύ υπερβολικός !! Πώς πιστεύει ακόμα ότι με τους τσαμπουκάδες θα την ξανακερδίσει ? ...
Και εγώ περιμένω πως και πως στιγμές Εύας Στέφανου, και επίσης να μην τη νοιάζει πλέον ο Μάνος και αυτός να λυσσάει απ' το κακό του. Α, και η Μαρίλια να φωνάζει το Στέφανο μπαμπά (είμαι πολύ κακιά?)

χαλάρωσε καλέ
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009

Δημοσίευση από lizzie Τετ Σεπ 30, 2009 10:16 pm

Ναι έχεις δίκιο το τράβηξα πολύ, απλά μου τη δίνει πολύ ο χαρακτήρας του Μάνου
lizzie
lizzie
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009

Δημοσίευση από Jennifer Τετ Σεπ 30, 2009 10:20 pm

Ναι έχεις δίκιο το τράβηξα πολύ, απλά μου τη δίνει πολύ ο χαρακτήρας του Μάνου
Agree
Jennifer
Jennifer
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009

Δημοσίευση από mimi Τετ Σεπ 30, 2009 10:22 pm

πάντως το να διαλέξουν τραγούδι το ότι της μαγείρεψε ήταν ωραία αλλά μπορούσε με λίγο πιο γλυκό τρόπο
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Σεπ 30, 2009 10:23 pm


Eγώ είμαι και πάλι η ανάποδη της παρέας.
Αν η Μαρίλια θέλει να μεγαλώσει ισοροπημένα πρέπει να βρει ένα τρόπο να αποδεχτεί τους γονείς της με τα καλά και τα στραβά τους.
Σ αυτή τη σχέση έχουν και οι δύο τις ευθύνες τους.
Μπορεί οι ευθύνες του Μάνου να είναι περισσότερες αλλά η Εύα του επέτρεψε να κάνει κάποια πράγματα.

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009

Δημοσίευση από Kika Τετ Σεπ 30, 2009 10:23 pm

Μακάρι να ξεκολλούσε η Εύα από τον Μάνο, γιατί τέτοιος που είναι(προς το παρόν τουλάχιστον)δεν της αξίζει. Τον Στέφανο, τον αγαπάει και τον νοιάζεται, αλλά να τον ερωτευτεί μου φαίνεται ολίγον απίθανο, σίγουρα όμως όχι αδύνατο. Αυτό που σκέφτομαι, είναι ότι δύσκολα θα ξεπεράσει η Εύα τον Μάνο. Δεν είναι απωθημένο, δεν είναι εγωισμός. Είναι αγάπη, πάθος, έρωτας που έχει διάρκεια, συνέπεια στο χρόνο και που όλα τα κρίματα του Μάνου δεν κατόρθωσαν να ξεριζώσουν. Βέβαια, το που θα οδηγηθεί τελικά η ιστορία, καμμία σχέση δεν έχει μ'αυτά που σκέφτομαι εγώ!
Σε ό,τι αφορά Στέφανο-Μελίτα, νομίζω ότι προς το παρόν δοκιμάζουν το ταίριασμα και την χημεία τους και αν δέσει το γλυκό, πιθανόν μελλοντικά να τους δούμε μαζί. Ο χρόνος θα δείξει και γιαυτό!
Kika
Kika
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Βόρεια της Εδέμ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Σεπ 30, 2009 10:27 pm


Δεν ξέρω αν έτυχε και δεν το πολυπιστεύω αλλά στις αναμνήσεις της Εύας απ το Παρίσι είδα μια κοπέλα χαλαρή και ευτυχισμένη. Καμία σχέση με το νευρόσπαστο που γνωρίσαμε κοντά στο Μάνο. Αυτό σημαίνει οτι της βγάζει την καλή της πλευρά, και θα μπορούσαν οι σεναριογράφοι να το προχωρήσουν από αυτό το σημείο και μετά.
Επειδή βέβαια δική τους είναι η ιστορία που παρακολουθούμε την κάνουν ότι θέλουν, εμείς απλώς ακολουθούμε την πορεία που διαλέγουν.

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009

Δημοσίευση από lizzie Τετ Σεπ 30, 2009 10:29 pm

Το τελειωτικό χτύπημα απ' το Μάνο στην Εύα δεν έχει έρθει ακόμα..Θέλω να δώ την αντίδραση της (και των άλλων δηλ) όταν μάθουν για το Φώτη
lizzie
lizzie
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009

Δημοσίευση από anna90 Τετ Σεπ 30, 2009 10:35 pm

nai pisteuw tote tha zisoume megales stigmes...
alla tha antidrasoun asxima kai kala tha kanoun dld...!
anna90
anna90
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Καβάλα-Έδεσσα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009

Δημοσίευση από Kika Τετ Σεπ 30, 2009 10:47 pm

Clarabelle έγραψε:
Δεν ξέρω αν έτυχε και δεν το πολυπιστεύω αλλά στις αναμνήσεις της Εύας απ το Παρίσι είδα μια κοπέλα χαλαρή και ευτυχισμένη. Καμία σχέση με το νευρόσπαστο που γνωρίσαμε κοντά στο Μάνο. Αυτό σημαίνει οτι της βγάζει την καλή της πλευρά, και θα μπορούσαν οι σεναριογράφοι να το προχωρήσουν από αυτό το σημείο και μετά.
Επειδή βέβαια δική τους είναι η ιστορία που παρακολουθούμε την κάνουν ότι θέλουν, εμείς απλώς ακολουθούμε την πορεία που διαλέγουν.


Έχεις δίκο Clarabelle. Όντως, έτσι έδειχνε. Σαν άλλος άνθρωπος ήταν.
Άλλα, δεν είναι ο έρωτας παιδί της λογικής, που λέει και το λαικό άσμα.
Άσε που, μαζί μ΄εσάς, περιμένω να ανοίξει όλα τα χαρτιά του ο Στέφανος.
Γιατί, μπορεί να σούρνουμε τα χίλια μύρια στον Μανωλάκη, όπως σου αρέσει
και μας αρέσει να τον αποκαλείς, αλλα δεν ξέρουμε το ποιόν του κ.Καρταλή
και γενικώς, δεν ξέρουμε τί έχει κάνει και τί είναι ικανός να κάνει. Μπορεί
ο Μάνος να είναι κάθαρμα και να συμπεριφέρεται σαν ταύρος σε υαλοπωλείο,
αλλά οι ευγενικοί τρόποι του μεσιέ, δεν το κάνουν ντε και καλά αγγελούδι.
Kika
Kika
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Βόρεια της Εδέμ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης