Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009

+18
Mafalda
madolato
aggeliki
jim7
anna90
giouli_edem
mimi
zwi
lizzie
Kika
Jennifer
evanna
Doris_
marializ25
konstantina
sifantid
annamaria
Clarabelle
22 απαντήσεις

Σελίδα 4 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογήστε το σημερινό επεισόδιο

Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009 - Σελίδα 4 Vote_lcap15%Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009 - Σελίδα 4 Vote_rcap 15% 
[ 3 ]
Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009 - Σελίδα 4 Vote_lcap50%Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009 - Σελίδα 4 Vote_rcap 50% 
[ 10 ]
Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009 - Σελίδα 4 Vote_lcap35%Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009 - Σελίδα 4 Vote_rcap 35% 
[ 7 ]
Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009 - Σελίδα 4 Vote_lcap0%Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009 - Σελίδα 4 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009 - Σελίδα 4 Vote_lcap0%Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009 - Σελίδα 4 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 20
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Σεπ 30, 2009 10:51 pm


Σωστή σε βρίσκω. Ακόμη οι προθέσεις του εκ Παρισίων είναι σκοτεινές γιαυτό και γω κρατάω επιφυλάξεις.
Αλλωστε μόλις κατέβασα το επεισόδιο και ξαναείδα τη σκηνή που συναντά ο Στέφανος τον Ηλία. Εδώ κάτι βρωμάει. Η όψη του Ηλία κάτι θύμισε στο Στέφανο. Έμεινε να τον κοιτάζει αρκετή ώρα. Μου φάνηκε να προσπαθεί να καταλάβει τι του θυμίζει. Πες μου τώρα οτι θα συνέλθει η μανούλα και θα τη δούμε με τον Ηλία να τρελαθώ.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009

Δημοσίευση από mimi Τετ Σεπ 30, 2009 10:52 pm

Clarabelle έγραψε:
Σωστή σε βρίσκω. Ακόμη οι προθέσεις του εκ Παρισίων είναι σκοτεινές γιαυτό και γω κρατάω επιφυλάξεις.
Αλλωστε μόλις κατέβασα το επεισόδιο και ξαναείδα τη σκηνή που συναντά ο Στέφανος τον Ηλία. Εδώ κάτι βρωμάει. Η όψη του Ηλία κάτι θύμισε στο Στέφανο. Έμεινε να τον κοιτάζει αρκετή ώρα. Μου φάνηκε να προσπαθεί να καταλάβει τι του θυμίζει. Πες μου τώρα οτι θα συνέλθει η μανούλα και θα τη δούμε με τον Ηλία να τρελαθώ.

θα το ανεβάσεις pleeease pleeease pleeease
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009

Δημοσίευση από zwi Τετ Σεπ 30, 2009 10:53 pm

sumfwnw mazi sas koritsia
zwi
zwi
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σ'ένα σπίτι μαζί με τον Κωνσταντίνο Γιαννακόπουλο,τον Γιώργο Νανούρη,τον William Levy,τον Jensen Ackles,τον Ian Somerhalder και Rick Malambri μου!
Ασχολίες : Ποδήλατο,Skateboard,Κολύμβηση και πάνω από όλα πρώτος κύκλος των Μυστικά της Εδέμ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009

Δημοσίευση από anna90 Τετ Σεπ 30, 2009 10:53 pm

kika mou kai egw pisteuw oti den einai toso kalos o stefanos oso deixnei touston...
kai pisteuw mporei na min ferthei kai toso kala stin diki tou nikola...
na min to voithisei oso prepei...
an kai o nikolas den tou exei kanei tpt...
anna90
anna90
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Καβάλα-Έδεσσα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Σεπ 30, 2009 10:54 pm


Το έχω ήδη δώσει να ανεβαίνει αλλά θέλει δύο ώρες οπότε το link το πρωί
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009

Δημοσίευση από Kika Τετ Σεπ 30, 2009 11:01 pm

anna90 έγραψε:kika mou kai egw pisteuw oti den einai toso kalos o stefanos oso deixnei touston...τ
kai pisteuw mporei na min ferthei kai toso kala stin diki tou nikola...
na min to voithisei oso prepei...
an kai o nikolas den tou exei kanei tpt...

Με τα στοιχεία που έχουμε ως τώρα, δεν θα τον συνέφερε και πολύ να κάνει λαδιά στον Νικόλα.
Το αντίθετο θα τον βόλευε περισσότερο. Και την Εύα θα έφερνε πιό κοντά του και την παρέα
θα έπαιρνε με το μέρος του.
Βέβαια, anna μου, όλα είναι πιθανά! Με τα λίγα που γνωρίζουμε γιαυτόν, είναι απόλυτα λογικό
να καταστρώνουμε σενάρια και να προσπαθούμε να λύσουμε σπαζοκεφαλιές!!
Kika
Kika
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Βόρεια της Εδέμ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009

Δημοσίευση από jim7 Τετ Σεπ 30, 2009 11:02 pm

lizzie έγραψε:... προσέξατε το μίσος που έβγαζε ο Ηλίας στον Στέφανο? Δεν ξέρω για σας αλλά εγώ ένιωσα μια ψυχρασία (όπως λέει και ο Ζήκος).

Πράγματι το ύφος του Ηλία ήταν κάπως. Επίσης στην συνάντηση μέσα στο σπίτι το ύφος του έδειχνε ότι, πίστευε ότι ο Μάνος την είχε κάνει την λαδιά του, άσχετα αν έλεγε άλλα. Άλλωστε παιδί του είναι τι να πει, τα κρατάει για τον εαυτό του. Τέλος το ύφος του Στέφανου δεν φαινόταν σαν να τούλεγε "που σας ξέρω?"
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009

Δημοσίευση από zwi Τετ Σεπ 30, 2009 11:03 pm

giati o stefanos 8elei na tous valei fulakh arage????
etsi den 8a voi8hsei kai ton nikola
zwi
zwi
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σ'ένα σπίτι μαζί με τον Κωνσταντίνο Γιαννακόπουλο,τον Γιώργο Νανούρη,τον William Levy,τον Jensen Ackles,τον Ian Somerhalder και Rick Malambri μου!
Ασχολίες : Ποδήλατο,Skateboard,Κολύμβηση και πάνω από όλα πρώτος κύκλος των Μυστικά της Εδέμ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009

Δημοσίευση από marializ25 Τετ Σεπ 30, 2009 11:13 pm

zwi έγραψε:giati o stefanos 8elei na tous valei fulakh arage????
etsi den 8a voi8hsei kai ton nikola


ΒΑΣΚΑ ΔΕ ΞΕΡΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ ΠΟΙΟΥΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΣΤΗ ΦΥΛΑΚΗ...ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΔΕ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΟ ΣΤΟΝ ΝΙΚΟΛΑ..ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΣΥΜΦΕΡΟΝ ΑΛΛΩΣΤΕ...ΙΣΑ ΙΣΑ ΠΟΥ ΑΝ ΚΑΝΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΘΑ ΦΑΝΕΙ ΑΝΩΤΕΡΟΣ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΗΣ ΕΥΑΣ...ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΕΤΥΧΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ....ΝΑ ΔΕΘΕΙ ΕΚΕΙΝΗ ΜΑΖΙ ΤΟΥ..

marializ25
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009

Δημοσίευση από Jennifer Τετ Σεπ 30, 2009 11:52 pm

Μάλλον τον Μάνο και τον Ρούσο θέλει να βάλει φυλακή γιατί τους θεωρεί υπεύθυνους για αυτό που έπαθε η μητέρα του
Jennifer
Jennifer
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009

Δημοσίευση από aggeliki Τετ Σεπ 30, 2009 11:55 pm

ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΛΟ! ΛΙΩΝΩ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΒΛΕΠΩ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ ΜΕ ΤΗΝ ΜΗΤΕΡΑ ΤΟΥ,ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΥΠΕΡΟΧΟΣ! Love!
ΛΟΥΚΑΣ-ΝΟΡΑ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΤΤΑ. Love! ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΟΥΣ ΔΩ ΜΑΖΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ!
Η ΑΜΑΛΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ ΘΑ ΤΟ ΒΡΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΓΙ ΑΥΤΟ!
ΕΥΑ-ΜΑΝΟΣ ΜΙΑ ΣΚΗΝΗ ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΜΑΣ ΑΦΗΣΕΙ ΑΦΩΝΟΥΣ…ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ….Η ΞΥΛΑ ΗΤΑΝ ΘΕΑ Ο ΜΠΟΥΓΙΟΥΡΗΣ ΠΟΛΥ ΜΕΤΡΙΟΣ ΕΩΣ ΑΔΙΑΦΟΡΟΣ!
ΗΛΙΑΣ-ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΥΠΕΡΟΧΗ ΣΚΗΝΗ!Ο ΗΛΙΑΣ ΕΚΑΝΕ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ ΝΑ ΝΙΩΣΕΙ ΑΜΗΧΑΝΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΟΝ ΛΟΓΟ!

ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ!
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009

Δημοσίευση από madolato Πεμ Οκτ 01, 2009 1:29 am

Την επόμενη φορά θα κρατάω σημειώσεις όταν διαβάζω το φόρουμ, είναι τόσα πολλά αυτά που θέλω να σχολιάσω και τα ξέχασα! Razz

--Λοιπόν, μ'αρέσει πολύ το ντουετάκι Μελίτα-Στέφανος, το έχω ξαναπεί νομίζω. Η αντίδραση της Μελίτας μου φαίνεται απόλυτα δικαιολογημένη. Ο cher Στεφανάκος κάτω από την ευγένειά του έχει μια γερή στρώση ειρωνείας. Η Μελίτα πιάνει τα vibes και ανταποκρίνεται -ίσως όχι με τη δέουσα γαλλική αβρότητα, αλλά με ένα μείγμα ελληνικού τσαμπουκά και βρετανίζοντος χιούμορ!

--Η Εύα με κούρασε, τα ίδια Παντελάκη μου, τα ίδια Παντελή μου. Αν είναι να ξαναγυρίσετε στον 'Ακυρό σας μανδάμ, ας είναι και στο τέλος του 8ου κύκλου, αφήστε τους μεγάλους λόγους καλύτερα και φάτε μεγάλη μπουκιά, που λέει κι η παροιμία. Και προς Θεού, μην πετάτε το τραπεζομάντηλο με όλο το μενού στο πάτωμα! Τα παιδάκια στη Ρουάντα (αλλά κι εμείς που κάνουμε δίαιτα) πεινάνε --κι εκτός αυτού, δείξτε λίγη συναίσθηση για το συνάνθρωπο που θα καθαρίσει!
Τελοσπάντων, θα προτιμούσα να τη δω με το Μάνο ή και μόνη της παρά με το Στέφανο. Είναι προφανές ότι δεν είναι ερωτευμένη μαζί του και είναι επίσης προφανές ότι είναι ακόμα ερωτευμένη με το Μάνο. Πιστεύω ότι ο μόνος τρόπος να τελειώσει αυτός ο έρωτας είναι να φθαρεί μέσα σε μία καθημερινότητα. Αν δεν ζήσουν αυτοί καλά κι εμείς καλύτερα, η Εύα θα 'ναι πάντα ερωτευμένη με το Μάνο και πιστεύω κι εκείνος το ίδιο. Οπότε cher monsieur Kartalis, λυπάμαι χάσατε.

--Ο Μάνος είναι τελείως χαμένος στο διάστημα. Αλλού πατά κι αλλού βρίσκεται. Τον είχα συνηθίσει πολύ σίγουρο για τις επιλογές του, ακόμα κι όταν ήταν λανθασμένες, και αυτή του η εικόνα λίγο με ξενίζει. Δεδομένου του χαρακτήρα του όμως, θα έλεγα ότι μόνο λίγο καιρό ξαποσταίνει και ξανά προς τη δόξα τραβά!

--Τελευταίο, αλλά καθόλου καταϊδρωμένο: αυτό με το παγκάκι μ' άρεσε! Κι αν είναι να γίνει κάτι με Λουκά και Νόρα, το θέλω λιτό κι απέριττο. Η σχέση τους είναι τόσο μεστή και ουσιαστική που δε χρειάζεται πολλά φρου-φρου κι αρώματα. Δεν ξέρω, νομίζω ότι τα απλά και τα καθημερινά μπορεί να κρύβουν μεγαλύτερο ρομαντισμό από τα δείπνα με σαμπάνια υπό το φως των κηριων.
Θέλω πρόταση γάμου με μια μπύρα κι ένα χοτ ντογκ σε κάθε χέρι, μπροστά στην καντίνα της Μαβίλη! :lol: geek
Το 'ριξα το επίπεδο, ε; Razz

Υ.Γ.1 Ωχ αμάν, τώρα πρόσεξα πόσο τεράστιο βγήκε αυτό το ποστ... Σόρρυ, νομίζω ότι οι μικρές ώρες της νύχτας με κάνουν πολύ φλύαρη... /S
Υ.Γ.2(και τέλος) 'Ηταν ανάγκη να χρησιμοποιήσουν μουσική από το Prison Break; Είναι τόσο χαρακτηριστική που νομίζω ότι θα μου πεταχτεί ο Michael Scoffield από καμιά γωνία! Κι όχι τίποτα άλλο, αλλά θα μπω σε τρελό δίλημμα: Μιχαλάκης ή Λουκάκος...; scratch
madolato
madolato
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Κατσαβίδια!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009

Δημοσίευση από Mafalda Πεμ Οκτ 01, 2009 9:23 am

Δεν προλαβαίνω να σας διαβάζω και είναι και πρωί και είμαι και στη δουλειά και τι να πρωτοσχολιάσω

Εύα-Μανος Η Εύα μου άρεσε , δείχνει αποφασισμένη και κρατάει άμυνα , παρόλο που είναι ηλίου φαεινότερο ότι είναι ακόμα ερωτευμένη με τον Μάνο. Ο Μάνος πάλι δεν με έπεισε καθόλου ότι σ' αυτή τη γυναίκα έχει δώσει τη καρδιά του .Δεν ξέρω άν προσπαθούσε να μας δείξει ότι είναι μπερδεμένος , ή χαμένος, αλλα εμένα την ταλαίπωρη τηλεθεάτρια ,που έτρεχα σπίτι να μη χάσω τη σκηνή , με απογοήτευσε

Μου άρεσε η σκηνή Ηλία - Στέφανου και πραγματικά μου έκανε εντύπωση το ύφος του Στεφανου , κάτι παίζεται εκεί

Η Μελίτα νομίζω ότι μόνο με το Στέφανο ξυπναει . Εχουν μια σπιρτάδα οι ατάκες τους κι αυτό μου αρέσει .Για μένα όμως ειναι πολυ νωρίς να πω αν μου αρεσουν σαν ζευγάρι ή όχι .Ακόμα δοκιμάζεται η χημεία .

Απο την άλλη , ίσως τελικά να μπορούσε να σταθεί το Στέφανος -Εύα . Η Εύα δεν είναι ερωτευμένη μαζί του , αλλα στις σκηνές στο Παρίσι έδειχνε πολύ χαλαρή κι ευτυχισμένη και στην τελική δεν σημαίνει ότι οι όμορφες σχέσεις πρέπει απαραίτητα να έχουν τρελά παθη και μαχαιρώματα για να είναι αληθινές .

Εχουμε μια ολόκληρη σεζόν μπροστά μας , και είμαστε ακομα στην αρχή -

Καλημέρες σε όλους :) :)
Mafalda
Mafalda
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009

Δημοσίευση από Kika Πεμ Οκτ 01, 2009 9:31 am

ariadne έγραψε:Την επόμενη φορά θα κρατάω σημειώσεις όταν διαβάζω το φόρουμ, είναι τόσα πολλά αυτά που θέλω να σχολιάσω και τα ξέχασα! Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009 - Σελίδα 4 Icon_razz

--Λοιπόν, μ'αρέσει πολύ το ντουετάκι Μελίτα-Στέφανος, το έχω ξαναπεί νομίζω. Η αντίδραση της Μελίτας μου φαίνεται απόλυτα δικαιολογημένη. Ο cher Στεφανάκος κάτω από την ευγένειά του έχει μια γερή στρώση ειρωνείας. Η Μελίτα πιάνει τα vibes και ανταποκρίνεται -ίσως όχι με τη δέουσα γαλλική αβρότητα, αλλά με ένα μείγμα ελληνικού τσαμπουκά και βρετανίζοντος χιούμορ!

--Η Εύα με κούρασε, τα ίδια Παντελάκη μου, τα ίδια Παντελή μου. Αν είναι να ξαναγυρίσετε στον 'Ακυρό σας μανδάμ, ας είναι και στο τέλος του 8ου κύκλου, αφήστε τους μεγάλους λόγους καλύτερα και φάτε μεγάλη μπουκιά, που λέει κι η παροιμία. Και προς Θεού, μην πετάτε το τραπεζομάντηλο με όλο το μενού στο πάτωμα! Τα παιδάκια στη Ρουάντα (αλλά κι εμείς που κάνουμε δίαιτα) πεινάνε --κι εκτός αυτού, δείξτε λίγη συναίσθηση για το συνάνθρωπο που θα καθαρίσει!
Τελοσπάντων, θα προτιμούσα να τη δω με το Μάνο ή και μόνη της παρά με το Στέφανο. Είναι προφανές ότι δεν είναι ερωτευμένη μαζί του και είναι επίσης προφανές ότι είναι ακόμα ερωτευμένη με το Μάνο. Πιστεύω ότι ο μόνος τρόπος να τελειώσει αυτός ο έρωτας είναι να φθαρεί μέσα σε μία καθημερινότητα. Αν δεν ζήσουν αυτοί καλά κι εμείς καλύτερα, η Εύα θα 'ναι πάντα ερωτευμένη με το Μάνο και πιστεύω κι εκείνος το ίδιο. Οπότε cher monsieur Kartalis, λυπάμαι χάσατε.

--Ο Μάνος είναι τελείως χαμένος στο διάστημα. Αλλού πατά κι αλλού βρίσκεται. Τον είχα συνηθίσει πολύ σίγουρο για τις επιλογές του, ακόμα κι όταν ήταν λανθασμένες, και αυτή του η εικόνα λίγο με ξενίζει. Δεδομένου του χαρακτήρα του όμως, θα έλεγα ότι μόνο λίγο καιρό ξαποσταίνει και ξανά προς τη δόξα τραβά!

--Τελευταίο, αλλά καθόλου καταϊδρωμένο: αυτό με το παγκάκι μ' άρεσε! Κι αν είναι να γίνει κάτι με Λουκά και Νόρα, το θέλω λιτό κι απέριττο. Η σχέση τους είναι τόσο μεστή και ουσιαστική που δε χρειάζεται πολλά φρου-φρου κι αρώματα. Δεν ξέρω, νομίζω ότι τα απλά και τα καθημερινά μπορεί να κρύβουν μεγαλύτερο ρομαντισμό από τα δείπνα με σαμπάνια υπό το φως των κηριων.
Θέλω πρόταση γάμου με μια μπύρα κι ένα χοτ ντογκ σε κάθε χέρι, μπροστά στην καντίνα της Μαβίλη! Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009 - Σελίδα 4 Icon_lol
Το 'ριξα το επίπεδο, ε; Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009 - Σελίδα 4 Icon_razz

Υ.Γ.1 Ωχ αμάν, τώρα πρόσεξα πόσο τεράστιο βγήκε αυτό το ποστ... Σόρρυ, νομίζω ότι οι μικρές ώρες της νύχτας με κάνουν πολύ φλύαρη... Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009 - Σελίδα 4 7532
Υ.Γ.2(και τέλος) 'Ηταν ανάγκη να χρησιμοποιήσουν μουσική από το Prison Break; Είναι τόσο χαρακτηριστική που νομίζω ότι θα μου πεταχτεί ο Michael Scoffield από καμιά γωνία! Κι όχι τίποτα άλλο, αλλά θα μπω σε τρελό δίλημμα: Μιχαλάκης ή Λουκάκος...; Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009 - Σελίδα 4 Icon_scratch

Ariadne Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009 - Σελίδα 4 397896 Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009 - Σελίδα 4 189890 Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009 - Σελίδα 4 65142

Να μας γράφεις πιό συχνά τεράστια ποστ, λέμεεεεε!!
Νομίζω, κάτσε να ξαναδώ, ότι συμφωνώ σε όλα.
Και το επίπεδο καθόλου δεν το έριξες, μιά χαρά είναι
εκεί που είναι!! Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009 - Σελίδα 4 65142
Και για τα όποια διλλήματά σου, εδώ είμαι εγώ για να
σε βοηθάω: Μιχαλάκη εσύ, Λουκάκο εγώ!! Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009 - Σελίδα 4 116799

Edit by Vampirela

2.7 Το σπαμ emoticons και εικόνων δεν επιτρέπεται λόγω του ότι μπορεί
να επιβραδύνει τους υπολογιστές κάποιων χρηστών. Μέγιστος αριθμός
επιτρεπόμενων emoticon ανά ποστ (συμπεριλαμβανομένων των μηνυμάτων σε
παράθεση) είναι 10. Παρακαλείστε όμως να χρησιμοποιείτε λιγότερα. Αυτό
ισχύει σε όλο το φόρουμ.

Λίγη περισσότερη προσοχή!
Ευχαριστώ
Kika
Kika
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Βόρεια της Εδέμ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Πεμ Οκτ 01, 2009 9:41 am

ariadne έγραψε:Την επόμενη φορά θα κρατάω σημειώσεις όταν διαβάζω το φόρουμ, είναι τόσα πολλά αυτά που θέλω να σχολιάσω και τα ξέχασα! Razz

Mιά από τα ίδια! Άσε που εσύ, η Kika και η Clarabelle με έχετε καλύψει! Πάντως μου άρεσαν και τα ευχάριστα off topic διαλείματα του σχολιασμού με το μαλλιοτράβηγμα Doris - marializ25 xixixixi

ariadne έγραψε:--Τελευταίο, αλλά καθόλου καταϊδρωμένο: αυτό με το παγκάκι μ' άρεσε! Κι αν είναι να γίνει κάτι με Λουκά και Νόρα, το θέλω λιτό κι απέριττο. Η σχέση τους είναι τόσο μεστή και ουσιαστική που δε χρειάζεται πολλά φρου-φρου κι αρώματα. Δεν ξέρω, νομίζω ότι τα απλά και τα καθημερινά μπορεί να κρύβουν μεγαλύτερο ρομαντισμό από τα δείπνα με σαμπάνια υπό το φως των κηριων.
Θέλω πρόταση γάμου με μια μπύρα κι ένα χοτ ντογκ σε κάθε χέρι, μπροστά στην καντίνα της Μαβίλη! :lol: geek

Agree

ariadne έγραψε:Υ.Γ.2(και τέλος) 'Ηταν ανάγκη να χρησιμοποιήσουν μουσική από το Prison Break; Είναι τόσο χαρακτηριστική που νομίζω ότι θα μου πεταχτεί ο Michael Scoffield από καμιά γωνία! Κι όχι τίποτα άλλο, αλλά θα μπω σε τρελό δίλημμα: Μιχαλάκης ή Λουκάκος...; scratch

Mόνο κάτι μικρό να προσθέσω:
"Θα σε θυμηθώ
όπως θέλω εγώ
με τα μάτια κλαμένα, με τα μάτια κλαμένα
μόνο για μένα.
Θα σε θυμηθώ
σαν τρελό φορτηγό
με τα φρένα σπασμένα, με τα φρένα σπασμένα
να πέφτεις σε μένα.
Θα σε θυμηθώ."

Ήρθε η Νταίζη ρε στη σειρά και απέκτησε έναν αέρα βραδυνής Αθήνας!!! Αχαχαχαχαχαχα ΟΛΕ!

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009

Δημοσίευση από Ntinaki1 Πεμ Οκτ 01, 2009 10:04 am

Kαλημέρα σε όλους!
Μου άρεσε πάρα πολύ ο Στέφανος με τη μάνα του( ο Σταύρου παίζει καταπληκτικά, μεγάλη υπόθεση να κάνεις απανωτούς μονόλογους και να μη βγαίνεις γελοίος)
Τώρα, η "απαγωγή" περισσότερο πιστεύω ήταν για να γεμίσει το επεισόδιο. Μου άρεσε η Ξυλά ειδικά εκεί που φώναζε "βοήθεια"! Πάντως χτες ήταν πολύ πιο καλή απο τον Μπουγιούρη ο οποίος σαν να βαριόταν ένα πράγμα. Δε ξέρω αν του είχαν πει να παίξει έτσι ή ήταν θέμα Μπουγιούρη αλλά ήταν σαν να την έκλεισε εκεί για να της πει το παραμύθι του και μόνο (σημειωτέον το πέτρινο σπίτι που πήγε την Εύα ήταν αυτό που είχαν πάει με τη Μελίτα, και του ζήτησε διαζύγιο και μάλιστα υποτίθεται ότι εκεί είχε συλλάβει την Νεφέλη)

Στέφανος-Αμαλία-Ρούσσος! Η Αμαλία πήρε τη κάρτα απο τον Πέτρο και εκείνος δε μπόρεσε να πει κουβέντα!Πάντως ακόμα και να μην είχε φέρει τη Νταίζη η Αμαλία, ε κύριε Πέτρο με ένα λελουδικό και έπεσες σα σύκο!

Ηλίας-Στέφανος κάτι γίνεται με αυτούς μπορεί να μη γίνεται και τίποτα και να είναι παραπλανητικό.

Νόρα Μελίτα μια σκηνή που είχαμε καιρό να δούμε και εμένα μου είχε λείψει...η Νόρα ακόμα και τώρα τον χαβά της με τη Νταίζη! Τώρα θα κάνουν κόμμα με τη Μελίτα και την Αμαλία εναντίον του πιστολακίου β.

Συμφωνώ με όσους λένε ότι Μελίτα Στέφανος τους άρεσαν. Και εμένα μου αρέσουν πολύ αυτοί οι 2! Συμφωνώ ότι είναι ένας άντρας που τη "ξυπνάει" έστω και απο αντιπάθεια για αυτόν. Βέβαια πίσω απο τις αντιπάθειες κρύβονται πάντα μεγάλες συμπάθειες. Πάντως η Μελίτα για αυτόν στο μέλλον μπορεί να κάνει πράγματα που ούτε εμείς οι τηλεθεατές μπορούσαμε να φανταστούμε.Ισως είναι αυτός ο μεγάλος έρωτας της ζωής της που πέσει στα πατώματα για τη πάρτη του, όπως της είχε πει και ο Λουκάς!Πάντως επιμένω μου αρέσουν πολύ. Δε βρίσκω αγενή τη Μελίτα αλλά λίγο ως πολύ επιφυλακτική και της βγαίνει αυτό το αει στο..... :twisted:

Αυτά για σήμερα!
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Πεμ Οκτ 01, 2009 10:25 am

Πάντως εγώ ανήκω σε εκείνους που εξέλαβαν την υποτονικότητα του Μάνου ως μπέρδεμα, ως έκπληξη για το ότι περίμενε η Εύα να πέσει με τη μία και ως απόρια του στυλ "Δεν ξέρω τι θέλω και δεν ξέρω και τι να κάνω για να πάρω αυτό που νομίζω ότι θέλω"

Γιατί για μένα ο Μάνος το μόνο που μπορεί να είναι 100% σίγουρος ότι θέλει είναι να γυρίσει το χρόνο πίσω, πριν αρχίσουν όλοι γύρω του να ξυπνάνε!!!

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009

Δημοσίευση από Vampirela Πεμ Οκτ 01, 2009 10:27 am

Σενάριο επιστημονικής φαντασίας:

Η μάνα του Στέφανου είναι η αδερφή του Λύτρα που της πήρε το παιδί και της άλλαξε το όνομα για να μην γίνει σκάνδαλο και την έβγαλε πεθαμένη... Αυτή μπλέχτηκε με τον Μάνο θέλοντας να βοηθήσει το παιδί της, ο Στέφανος είναι αδερφός του Μάνου και δεν το ξέρει και δεν τρελάθηκε επειδή την έβαλε στη φυλακή ο Μάνος αλλά από την κατάντια του πρωτότοκου... Το μαθαίνει ο Μάνος. Πέφτει η σχετική μεταμέλεια. Και ο Στέφανος σαν αγγελούδι που είναι (
Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009 - Σελίδα 4 226538 ) δεν προσπαθεί να πάρει την γυναίκα του αδερφού του και απομακρύνεται...

Τρελλό??? Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009 - Σελίδα 4 Confused Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009 - Σελίδα 4 Confused
Vampirela
Vampirela
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

http://tamystikathsedem.forumotion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Οκτ 01, 2009 10:35 am


Αγαπητή Vampirela έχετε θερμόμετρο στον εργασιακό σας χώρο;lol!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009

Δημοσίευση από prwto_trapezi_pista Πεμ Οκτ 01, 2009 10:39 am

Ενταξει πιστευω πως η Ακριτα δεν εχει πλεον θεση ως σεναριογραφος της σειρας!Θα την αντικαταστησει η vampirela!!!!
prwto_trapezi_pista
prwto_trapezi_pista
Τουρίστας
Τουρίστας

Άντρας

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009

Δημοσίευση από Kika Πεμ Οκτ 01, 2009 10:40 am

Ο Στέφανος, δεν υποτίθεται ότι είναι μεγαλύτερος από τον Μάνο και την παρέα γενικώς? Πώς μπορεί να είναι παιδί της αδερφής του Λύτρα? Έκανε κι άλλο παιδί, πριν από τον Μάνο? /S
Kika
Kika
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Βόρεια της Εδέμ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Οκτ 01, 2009 10:42 am


Βέβαια ο Στέφανος είναι μεγαλύτερος απ το Μάνο.
Πάντως ο Ηλίας σε κάτι θα μπερδευτεί.
Μόνο τυχαία δεν ήταν η αντίδραση του Στέφανου όταν τον είδε.
Σίγουρα του ξύπνησε κάποια ανάμνηση.

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009

Δημοσίευση από Vampirela Πεμ Οκτ 01, 2009 10:48 am

Εκεί κολλήσατε εσείς? Και η Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009 - Σελίδα 4 256931 υποτίθεται ότι είναι μεγαλύτερη από το Λουκάκο....
Vampirela
Vampirela
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

http://tamystikathsedem.forumotion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009

Δημοσίευση από Kika Πεμ Οκτ 01, 2009 10:55 am

Clarabelle έγραψε:
Βέβαια ο Στέφανος είναι μεγαλύτερος απ το Μάνο.
Πάντως ο Ηλίας σε κάτι θα μπερδευτεί.
Μόνο τυχαία δεν ήταν η αντίδραση του Στέφανου όταν τον είδε.
Σίγουρα του ξύπνησε κάποια ανάμνηση.


Ναι αμέ! Η γυναίκα του και μαμά της Δάφνης,
πριν να παντρευτεί αυτόν, είχε ένα παιδί, το οποίο
της είπαν ότι πέθανε και μετά το υιοθέτησε η μαμά
που τώρα γνωρίζει ο Στέφανος! Ο οποίος Στέφανος
θύμισε στον Ηλία, την Μαίρη, την γυναίκα του. Και στα
μωρουδιακά του ανήμπορου βρέφους, βρέθηκε μια θολή φωτό
του Ηλία, της Μαίρης και του τότε συζύγου της που ήταν
φίλοι από παιδιά, αλλά αυτός πέθανε σε ένα τραγικό
ατύχημα! Λόγω της φωτογραφίας, ο Στέφανος κοιτούσε
παράξενα τον Ηλία!! lol!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Kika στις Πεμ Οκτ 01, 2009 11:15 am, 1 φορά
Kika
Kika
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Βόρεια της Εδέμ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Οκτ 01, 2009 10:58 am


Koρίτσια προτείνω να το γράψουμε το σεναριάκι και βγούμε στη γύρα να το πουλήσουμε.
Τι κάρμα και βλακείες πάμε στους απέναντι να σπάσουμε τα νουμεράκια της ΕδέμTongue
Θα έλεγα να πάρουμε για πρωταγωνίστρια την Πετρούλα έχει και κοινό!!!!!!!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 4 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης