Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009

+14
euaki
madolato
aggeliki
lizzie
anna90
mimi
Ntinaki1
Jennifer
Alex
giouli_edem
evanna
KatsaroYpotheto
konstantina
Clarabelle
18 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογήστε το σημερινό επεισόδιο

Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap13%Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 13% 
[ 2 ]
Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap75%Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 75% 
[ 12 ]
Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap6%Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 6% 
[ 1 ]
Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap0%Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap6%Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 6% 
[ 1 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 16
 
 

Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009

Δημοσίευση από giouli_edem Παρ Οκτ 09, 2009 7:35 pm

Ευτυχώς που επανήλθες Κωνσταντίνα μου γιατί άρχισα να ανησυχώ ! Είμασταν από την αρχή υποστηρίκτριες του ζεύγους Μάνος-Εύα , μη μου τα χαλάς τώρα ! Χι,χι ! Αφού "δεν υπάρχουν" οι σκηνές τους μαζί ένα χρόνο τώρα ! Και δε γίνεται να συγκριθούν με ένα φιλί της με τον Στέφανο ...
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009

Δημοσίευση από evanna Παρ Οκτ 09, 2009 7:37 pm

giouli_edem έγραψε:Εγώ συμφωνώ με την evanna. Πολύ ωραίο το φιλί αλλά στο Στέφανο έτρεξε με το που έμαθε για τον Μάνο ! Αν τον ήθελε πραγματικά θα τον είχε φιλήσει όταν χωρίστηκαν στο σπίτι της .
Και κάτι άλλο: τί ήταν αυτό που είπε ο Στέφανος στο trailer ότι θέλει να τους κάνει όλους να τον έχουν ανάγκη ? Με έχει καταμπερδέψει πια αυτός ο άνθρωπος ! Γι' αυτό θα πλησιάσει και τη Δάφνη και θα θέλει να συνεργαστούν ? Για να τον έχουν όλοι ανάγκη σιγά σιγά και μετά να τους καταστρέψει ?
Χαιρομαι που συμφωνουμε γλυκια μου!Οσο για το Στεφανο πραγματι το μονο που θελει ειναι να τους κανει ολους να το δεχτουν και να τον εμπιστευτουν και μετα να τους καταστρεψει...γι'αυτο και πλησιαζει Αμαλια και Δαφνη!Τελικα ειναι πιο σκοτεινος απο οσο νομιζουμε και οχι τοσο Μr.Perfect!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009

Δημοσίευση από evanna Παρ Οκτ 09, 2009 7:39 pm

giouli_edem έγραψε:Ευτυχώς που επανήλθες Κωνσταντίνα μου γιατί άρχισα να ανησυχώ ! Είμασταν από την αρχή υποστηρίκτριες του ζεύγους Μάνος-Εύα , μη μου τα χαλάς τώρα ! Χι,χι ! Αφού "δεν υπάρχουν" οι σκηνές τους μαζί ένα χρόνο τώρα ! Και δε γίνεται να συγκριθούν με ένα φιλί της με τον Στέφανο ...
Πες τα χρυσοστομη!!!Συμφωνω απολυτα!Ενα φιλι δεν ακυρωνει ολες τις απιστευτες σκηνες που εχουμε ζησει ενα χρονο τωρα!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Παρ Οκτ 09, 2009 7:40 pm

Για να εξηγούμαι
Κι εγώ Μάνο Εύα υποστήριζα απ την αρχή
Αλλά όχι αυτό το Μάνο που εξακολουθεί να τον τρώει το ποπουδέλι του
Αν αγαπάει την Εύα τι δουλειά έχει στο σπίτι της Μελίτας;
Ακόμη κι αν το κάνει για να ζηλέψει η Εύα, παίζει και πάλι.
Δεν το δέχομαι.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009

Δημοσίευση από konstantina Παρ Οκτ 09, 2009 7:40 pm

μα δεν θα σταματησω ποτε να υποστηριχω το ζευγος μανος-ευα γιατι απλα αξιζει και στους δυο να ειναι μαζι...βασικα ο λογος που ηθελα στεφανο με ευα ηταν γιατι βλεπω πως αυτος μπορει να την κανει ευτυχισμενη ενω ο μανος δεν ξερει τι του γινεται!και ειλικρινα αν δεν ξεκαθαρισει μεσα του τα ΄΄θελω΄΄ του δεν θελω να τον ξαναδω με τη ευα!στην ευα αξιζουν τα καλυτερα αν μπορει να της τα προσφερει ο μανος εχει καλως αλλιως υπαρχουν κι αλλα παλικαρια κυριε μανε που θελουν το ευακι!!!οποτε οποιοις προλαβει!

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009

Δημοσίευση από giouli_edem Παρ Οκτ 09, 2009 7:44 pm

Clarabelle μου σίγουρα έχεις δίκιο ! Κι εγώ τον έχω χιλιοβρίσει για τη συμπεριφορά του στην Εύα και με όλο αυτό το γαϊτανάκι ανάμεσα σε Μελίτα Εύα και φυσικά διαφωνώ που έμεινε στη Μελίτα !! Αλλά τί να κάνουμε που μας τουμπάρει όλες με την ομορφάδα του ! Χι,χι ! Ανυπομονώ να βάλει μυαλό επιτέλους και να τον ξαναδώ σε σκηνές με την Εύα καλύτερες και από τις περσινές ....
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Παρ Οκτ 09, 2009 7:45 pm

Κωνσταντίνα εγώ πιστεύω οτι μετά απ όσα έχουν μεσολαβήσει ή θα πρέπει ο Μάνος να αποφασίσει τι ακριβώς θέλει και να το διεκδικήσει χωρίς πισωγυρίσματα και χωρίς να παίζει παιχνίδια, ή θα πρέπει η Εύα να πάει παρακάτω.
Έχω γράψει κι άλλη φορά οτι η Εύα με το Στέφανο δείχνει άλλη γυναίκα. Ηρεμη και χαλαρή.
Σήμερα η σκηνή στο γραφείο ήταν υπέροχη. Ξυλά και Σταύρου απίθανοι.
Και η σκηνή που την αποχεραιτούσε καταπληκτική. Νομίζω ο Σταύρου κατάφερε να μας περάσει οτι ο Στέφανος εκείνη την ώρα περίμενε και λαχταρούσε ένα φιλί που δεν ήρθε.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009

Δημοσίευση από konstantina Παρ Οκτ 09, 2009 7:51 pm

ΣΥΜΦΩΝΩ CLARABELLE!καταρχας δεν αξιζει στην ευα και στην καθε ευα να βασανιζετε τοσο για εναν ερωτα!στο πλευρο του μανου δυστηχως λιγες φορες τη εχω δει cool και ξεγνοιαστη ενω με τον στεφανο μοιαζει ξαναγεννημενη..μοιαζει πιο χαλαρη και χαμογελαει (νομιζω Idea )πιο χαμογελαστη...της αξιζει ρε γαμωτο να ειναι ευτυχισμενη και να χαμογελαει και ο στεφανος ΝΑΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΟ ΚΑΤΑΦΕΡΕ ΣΗΜΕΡΑ!!δεν την εχω δει πιο χαμογελαστη απο σημερα την ευα!και μου αρεσε πολυ!ετσι θελω να την βλεπω...αν μπορει ο μανος να της το προσφερει αυτο (ομως για παντα) ΝΑΙ τοτε θα ηθελα μανο-ευα αλλιως οχι!αργα η γρηγορα και να τα ξαναβρουν θα την ξαναπροδωσει...αν δεν ξεκαθαρισει τι θελει και ΠΟΙΑ ΘΕΛΕΙ και κυριως αν αγαπει πραγματικα την ευα ναι τοτε με την ευχη μου να ειναι μαζι!
αλλα μονο τοτε!

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009

Δημοσίευση από Alex Παρ Οκτ 09, 2009 8:18 pm

evanna έγραψε:Συγνωμη κιολας αλλα εχουμε δει και πολυ καλυτερα(βλ.Ευα-Μανος) Love!Αχ ελπιζω να μειναμε μονο στο φιλι...δεν αντεχω περαιτερω!

: respect : Μόνο στο φιλί έμειναν... :wink2: εντάξει θα το βλέπαμε κι αυτό σίγουρα...το Εύα -Στέφανος εννοώ...οι προτιμήσεις τώρα διαφέρουν και είναι και λογικό... αν και και για μένα είναι ψιλοξεκάθαρο πως οδηγούμαστε στο Εύα - Μάνος στην τελική...έχουμε κι ολόκληρη χρονιά βέβαια..κάπως πρέπει να γεμίσει...οπότε...ας έχουμε υπομονή... όσο για το Στέφανο...πιο πολύ μου δένει εμένα προσωπικά με τη Μελίτα...αυτή η ένταση που βγάζουν, η κοντρούλα κρύβει λανθάνοντα ερωτισμό που θα βγει στη συνέχεια... :wink2: όσο για το ποιος μπορεί να κάνει την Εύα ευτυχισμένη...δεν είναι άγγελος ο Στέφανος ρε παιδιά...κι η Μελίτα προχθές μια χαρά του τα είπε...άσε που, όντως θέλει να εκδικηθεί όλη την παρέα...το ανέφερε στον Χρήστο προχθές...απλά στην πορεία για τον οποιοδήποτε λόγο ερωτεύτηκε την Εύα...αυτό δεν αναιρεί τις άλλες του πράξεις όμως...έχουν να αποκαλυφθούν πολλά ακόμα νομίζω....ίδωμεν παιδιά...
Alex
Alex
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009

Δημοσίευση από Jennifer Παρ Οκτ 09, 2009 8:36 pm

Έχω γράψει κι άλλη φορά οτι η Εύα με το Στέφανο δείχνει άλλη γυναίκα. Ηρεμη και χαλαρή.
Σήμερα η σκηνή στο γραφείο ήταν υπέροχη. Ξυλά και Σταύρου απίθανοι.
Και η σκηνή που την αποχεραιτούσε καταπληκτική. Νομίζω ο Σταύρου κατάφερε να μας περάσει οτι ο Στέφανος εκείνη την ώρα περίμενε και λαχταρούσε ένα φιλί που δεν ήρθε.

Εγώ και πάλι συμφωνώ με την Clarabelle! Οι δύο καλύτερες σκηνές του επισοδείου σήμερα ήταν με Ευα και Στέφανο στο γραφείο και έξω απο το αυτοκίνητο. Η Ευα πραγματικά λάμπει μαζί του και τις αξίζει με τόσα που πέρασε :)
Jennifer
Jennifer
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009

Δημοσίευση από Ntinaki1 Παρ Οκτ 09, 2009 8:39 pm

Μου άρεσε πολύ, αλλά με τον Μάνο στεναχωρήθηκα με τον πονοκέφαλο! Εκείνη την ώρα νόμιζα ότι θα μείνει στον τόπο! Τι ήταν αυτό, ανατρίχιασα!Τέλειος ο Μπουγιούρης αλλά μη κάνουν καμιά βλακεία και τον αρρωστήσουν! Θέλω τον Μάνο ζωντανό και υγειή!Μου άρεσε πολύ με την Μελίτα εκεί που έτρωγαν και μιλούσαν που της έλεγε για τη δουλειά που βρήκε (μια χαρά ήταν το παιδί τι έπαθε ξαφνικάWink
Ο Ηλίας του είπε του Μάνου "δικαιολογίες" ότι και καλά θέλει και μένει στη Μελίτα και ένα δίκιο το είχε...
Γενικά ήταν ήρεμο το επεισόδιο...
Διάβασα ότι η Εύα θα χάσει τη δουλειά της την επόμενη βδομάδα και κάτι μου λέει ότι ο Στέφανος θα φροντίσει για αυτό ώστε να την έχει εξαρτημένη απο αυτόν.
Η Νταίζη μου σπάει τα νεύρα που μου ήθελε να αφιερώσει και τραγούδι στον Πέτρο...άντε απο κει!!
Λουκάς Νόρα μια απο τα ίδια...
Το φιλί καλό!
Στέκομαι σε αυτό που θα πει ο Στέφανος στον Χρήστο τη Δευτέρα "μόνο αυτή η Μελίτα να μην ήταν στη μέση"! Είναι φανερό ότι τα βρήκε σκούρα με το Μελιτάκι. Ελπίζω να μην πάει να της κάνει κακό γιατί είπε ότι όποιος είναι στο πλευρό Μάνου-Ρούσσου ότι θα τον τσακίσει και αυτόν...
Ο Χρήστος μου φάνηκε ότι έλεγε ψέματα στον Στέφανο.Και κάτι άλλο έχει συμβεί!
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009

Δημοσίευση από konstantina Παρ Οκτ 09, 2009 8:44 pm

Διάβασα ότι η Εύα θα χάσει τη δουλειά της την επόμενη βδομάδα και κάτι μου λέει ότι ο Στέφανος θα φροντίσει για αυτό ώστε να την έχει εξαρτημένη απο αυτόν.

mpa...δεν νομιζω...ισα ισα που με τη δουλεια η ευα δειχνει χαρουμενη και φαινεται σαν να την βοηθαει να βγαλει απο το μυαλο της τον μανο..αρα δεν ειναι προς οφελος του Wink

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009

Δημοσίευση από mimi Παρ Οκτ 09, 2009 9:07 pm

θα πω κάτι αλλά μην με κράξετε μπορεί να θέλω ευα με μάνο αλλά ξυλά -σταυρου τέλεια χημεία και μου θύμισε παθιασμένο φιλί βέρας ελπίζω να μην μείνουν μόνο στο φιλί :twisted: :twisted: :twisted:
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009

Δημοσίευση από konstantina Παρ Οκτ 09, 2009 9:10 pm

ωραια θα ηταν να τους βλεπαμε σε ερωτικη-σκηνη!!!!ναι.....ωραια θα ηταν!!!!!

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009

Δημοσίευση από anna90 Παρ Οκτ 09, 2009 9:45 pm

konstantina έγραψε:ΣΥΜΦΩΝΩ CLARABELLE!καταρχας δεν αξιζει στην ευα και στην καθε ευα να βασανιζετε τοσο για εναν ερωτα!στο πλευρο του μανου δυστηχως λιγες φορες τη εχω δει cool και ξεγνοιαστη ενω με τον στεφανο μοιαζει ξαναγεννημενη..μοιαζει πιο χαλαρη και χαμογελαει (νομιζω Idea )πιο χαμογελαστη...της αξιζει ρε γαμωτο να ειναι ευτυχισμενη και να χαμογελαει και ο στεφανος ΝΑΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΟ ΚΑΤΑΦΕΡΕ ΣΗΜΕΡΑ!!δεν την εχω δει πιο χαμογελαστη απο σημερα την ευα!και μου αρεσε πολυ!ετσι θελω να την βλεπω...αν μπορει ο μανος να της το προσφερει αυτο (ομως για παντα) ΝΑΙ τοτε θα ηθελα μανο-ευα αλλιως οχι!αργα η γρηγορα και να τα ξαναβρουν θα την ξαναπροδωσει...αν δεν ξεκαθαρισει τι θελει και ΠΟΙΑ ΘΕΛΕΙ και κυριως αν αγαπει πραγματικα την ευα ναι τοτε με την ευχη μου να ειναι μαζι!
αλλα μονο τοτε!
Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου....Αν δεν είναι σίγουρος για τα αισθήματα του για την Εύα να την αφήσει με τον Στέφανο...
Αρκετά την έχει πληγώσει και παιδέψει...ΕΛΕΟΣ ΔΛΔ...
anna90
anna90
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Καβάλα-Έδεσσα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009

Δημοσίευση από lizzie Σαβ Οκτ 10, 2009 1:12 am

Ευα-Στέφανος απλά υπέροχοι!!!!!!!!!!!!!!!!!Επιτέλους το περιμέναμε τόσες εβδομάδες αυτό το φιλί runaround
lizzie
lizzie
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009

Δημοσίευση από aggeliki Σαβ Οκτ 10, 2009 2:13 am

ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΩ ΠΟΣΟ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΘΑ ΚΑΝΕΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΗΝ ΕΥΑ,ΟΤΑΝ ΜΑΘΕΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΓΙ ΑΥΤΟΝ?ΟΤΑΝ ΜΑΘΕΙ ΠΩΣ ΓΙΑ ΝΑ ΕΚΔΙΚΗΘΕΙ ΜΑΝΟ-ΠΕΤΡΟ,ΘΑ ΧΤΥΠΗΣΕΙ ΑΘΩΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΟΠΩΣ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΦΕΓΓΑΡΟΠΕΤΡΑΣ.ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΣΤΗΡΙΞΕΙΣ ΤΗΝ ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΕ ΨΕΜΑΤΑ.ΑΝ ΗΤΑΝ ΑΛΛΙΩΣ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ Κ ΕΓΩ ΘΑ ΤΟΥΣ ΗΘΕΛΑ ΜΑΖΙ.
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009

Δημοσίευση από konstantina Σαβ Οκτ 10, 2009 7:33 am

σωστο κι αυτο!ρε παιδια εχω μπερδευτει!!!υπαρχουν τοσες αποψεις στο φορουμ και ακομα και εγω δεν ξερω τι θελω!!!ετσι οπως το θετεις αγγελικη εχεις δικιο!
ειδωμεν...!

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009

Δημοσίευση από evanna Σαβ Οκτ 10, 2009 11:13 am

aggeliki έγραψε:ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΩ ΠΟΣΟ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΘΑ ΚΑΝΕΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΗΝ ΕΥΑ,ΟΤΑΝ ΜΑΘΕΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΓΙ ΑΥΤΟΝ?ΟΤΑΝ ΜΑΘΕΙ ΠΩΣ ΓΙΑ ΝΑ ΕΚΔΙΚΗΘΕΙ ΜΑΝΟ-ΠΕΤΡΟ,ΘΑ ΧΤΥΠΗΣΕΙ ΑΘΩΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΟΠΩΣ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΦΕΓΓΑΡΟΠΕΤΡΑΣ.ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΣΤΗΡΙΞΕΙΣ ΤΗΝ ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΕ ΨΕΜΑΤΑ.ΑΝ ΗΤΑΝ ΑΛΛΙΩΣ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ Κ ΕΓΩ ΘΑ ΤΟΥΣ ΗΘΕΛΑ ΜΑΖΙ.
Θα συμφωνησω απολυτα...μεχρι στιγμης ο κυριος Καρταλης μας εχει δειξει μονο την καλη του πλευρα...αλλα για να δουμε τι θα γινει οταν θα φανει ποιος πραγματικα κρυβεται πισω απο το προσωπειο του Μr.Perfect!Τοτε να τους δω ολους που μονο αγιο δεν τον εχουν πει ακομα!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009

Δημοσίευση από evanna Σαβ Οκτ 10, 2009 11:16 am

Alex έγραψε:
evanna έγραψε:Συγνωμη κιολας αλλα εχουμε δει και πολυ καλυτερα(βλ.Ευα-Μανος) Love!Αχ ελπιζω να μειναμε μονο στο φιλι...δεν αντεχω περαιτερω!

: respect : Μόνο στο φιλί έμειναν... :wink2: εντάξει θα το βλέπαμε κι αυτό σίγουρα...το Εύα -Στέφανος εννοώ...οι προτιμήσεις τώρα διαφέρουν και είναι και λογικό... αν και και για μένα είναι ψιλοξεκάθαρο πως οδηγούμαστε στο Εύα - Μάνος στην τελική...έχουμε κι ολόκληρη χρονιά βέβαια..κάπως πρέπει να γεμίσει...οπότε...ας έχουμε υπομονή... όσο για το Στέφανο...πιο πολύ μου δένει εμένα προσωπικά με τη Μελίτα...αυτή η ένταση που βγάζουν, η κοντρούλα κρύβει λανθάνοντα ερωτισμό που θα βγει στη συνέχεια... :wink2: όσο για το ποιος μπορεί να κάνει την Εύα ευτυχισμένη...δεν είναι άγγελος ο Στέφανος ρε παιδιά...κι η Μελίτα προχθές μια χαρά του τα είπε...άσε που, όντως θέλει να εκδικηθεί όλη την παρέα...το ανέφερε στον Χρήστο προχθές...απλά στην πορεία για τον οποιοδήποτε λόγο ερωτεύτηκε την Εύα...αυτό δεν αναιρεί τις άλλες του πράξεις όμως...έχουν να αποκαλυφθούν πολλά ακόμα νομίζω....ίδωμεν παιδιά...
Agree Και μενα ο Στεφανος μου ταιριαζει περισσοτερο με τη Μελιτα...αυτη η κοντριτσα τους παει πολυ!Αυτη η σχεση κατα τη γνωμη μου εχει πολυ ενδιαφερον και περιμενω να δω πως θα εξελιχθει! :)
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009

Δημοσίευση από mimi Σαβ Οκτ 10, 2009 11:25 am

evanna έγραψε:
Alex έγραψε:
evanna έγραψε:Συγνωμη κιολας αλλα εχουμε δει και πολυ καλυτερα(βλ.Ευα-Μανος) Love!Αχ ελπιζω να μειναμε μονο στο φιλι...δεν αντεχω περαιτερω!

: respect : Μόνο στο φιλί έμειναν... :wink2: εντάξει θα το βλέπαμε κι αυτό σίγουρα...το Εύα -Στέφανος εννοώ...οι προτιμήσεις τώρα διαφέρουν και είναι και λογικό... αν και και για μένα είναι ψιλοξεκάθαρο πως οδηγούμαστε στο Εύα - Μάνος στην τελική...έχουμε κι ολόκληρη χρονιά βέβαια..κάπως πρέπει να γεμίσει...οπότε...ας έχουμε υπομονή... όσο για το Στέφανο...πιο πολύ μου δένει εμένα προσωπικά με τη Μελίτα...αυτή η ένταση που βγάζουν, η κοντρούλα κρύβει λανθάνοντα ερωτισμό που θα βγει στη συνέχεια... :wink2: όσο για το ποιος μπορεί να κάνει την Εύα ευτυχισμένη...δεν είναι άγγελος ο Στέφανος ρε παιδιά...κι η Μελίτα προχθές μια χαρά του τα είπε...άσε που, όντως θέλει να εκδικηθεί όλη την παρέα...το ανέφερε στον Χρήστο προχθές...απλά στην πορεία για τον οποιοδήποτε λόγο ερωτεύτηκε την Εύα...αυτό δεν αναιρεί τις άλλες του πράξεις όμως...έχουν να αποκαλυφθούν πολλά ακόμα νομίζω....ίδωμεν παιδιά...
Agree Και μενα ο Στεφανος μου ταιριαζει περισσοτερο με τη Μελιτα...αυτη η κοντριτσα τους παει πολυ!Αυτη η σχεση κατα τη γνωμη μου εχει πολυ ενδιαφερον και περιμενω να δω πως θα εξελιχθει! :)


Agree Agree Agree χημεία γενικά δεν βγάζουν κατα τη γνώμη μου αλλά το φιλί ήταν καλό όχι σαν μάνου εύας αλλά ήταν καλό και προτιμώ στέφανο με μελίτα έχουν ένταση η σκηνές τους
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Σαβ Οκτ 10, 2009 1:04 pm

Να εξηγήσω κι εγώ τη δική μου σκέψη για το τρίγωνο.
Μάνος και Στέφανος και στη μέση η Εύα.
Μάνος και Στέφανος είναι και οι δύο παιδιά μπουμπούκια τα καμάρια μου.
Τα λεφτά δεν γίνονται με καθαρά χέρια ούτε με άσπρα γάντια.
Ο Στέφανος με το δικο του τρόπο χρησιμοποιεί την Εύα σαν κάλυψη για όσα κάνει.
Ο Μάνος χρησιμοποίησε την Εύα για 15 χρόνια και της στέρησε στην ουσία τη ζωή που θα μπορούσε να έχει αν δεν τον αγαπούσε τόσο και αν δεν την κρατούσε σε αυτή την ιδιότυπη ομηρία.
Η διαφορά που βλέπω εγώ είναι η εξής
Ο Μάνος ποτέ δεν έδειξε σεβασμό στην Εύα. Τη χρησιμοποιούσε όπως του έκανε κέφι όποτε του έκανε κέφι. Τη μια της λέει σ αγαπώ και την άλλη είσαι αλυσίδα στο λαιμό μου.
Ο Στέφανος όλους αυτούς τους μήνες που έχουν μεσολαβήσει από τον παρολίγον γάμο την Εύα τη σεβάστηκε. Σεβάστηκε τα όρια που του έβαζε και δεν έκανε την παραμικρή κίνηση. Ακόμη και χτες την ώρα που η Εύα μπήκε στο σπίτι στάθηκε ακίνητος και περίμενε να κάνει αυτή την πρώτη κίνηση.
Αν ο Μάνος αγαπάει την Εύα και κάνει όσα πρέπει για να πείσει καλώς, διαφορετικά αν συνεχίσει στο ίδιο μοτίβο την Εύα την προτιμώ με το Στέφανο υπό την προυπόθεση οτι θα συνεχίσει έτσι και δεν θα μας γυρίσει το χαρτί .
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009

Δημοσίευση από madolato Σαβ Οκτ 10, 2009 1:45 pm

ΟΚ, ας κάνω εγώ τώρα το δικηγόρο του διαβόλου.
Η συμπεριφορά του Μάνου ήταν απαράδεκτη, αλλά έβρισκε και τα έκανε. Στην αρχή, σύμφωνοι, η Εύα ήταν παιδί -όπως κι ο Μάνος άλλωστε. Αλλά μετά; Μια αγγλική παροιμία λέει "Αν με ξεγελάσεις μια φορά, ντροπή σου. Αν με ξεγελάσεις δύο, ντροπή δική μου". Πολύ εύκολη την είχε πάντα τη δικαιολογία η Εύα... "Ο Μάνος με σταμάτησε, ο Μάνος με εμπόδισε, ο Μάνος μου είπε..." Και μπορώ να δεχτώ ότι τον αγαπάει τόσο που δεν μπορεί να του αντισταθεί (αν και κατά τη γνώμη μου, αυτό δεν είναι αγάπη, είναι εμμονή). Αλλά μετά θυμάμαι όταν πήγε στο αεροδρόμιο να φύγει για Παρίσι και τη βρήκε ο Νικόλας. Τι είπε πάλι; "Δεν έφταιγα εγώ, ο Νικόλας με γύρισε πίσω". Ναι, την απήγαγε και την παντρεύτηκε με το ζόρι...
Και συνεχίζω. Ο Μάνος είχε φερθεί σκάρτα όλα αυτά τα χρόνια. Τόσο σκάρτα που το να πάει με τη Μελίτα μοιάζει πταίσμα. Σύμφωνοι. Αλλά αυτός είναι ο Μάνος. Και δε νομίζω ότι λειτουργούσε βάσει σχεδίου σε σχέση με την Εύα. Για το Στέφανο μπορούμε να είμαστε σίγουροι; Ακόμα και η διακριτικότητα και ο -ας πούμε- σεβασμός του, είναι προμελετημένα. Ωραία αγάπη κι αυτός...
madolato
madolato
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Κατσαβίδια!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009

Δημοσίευση από euaki Σαβ Οκτ 10, 2009 2:27 pm

κοριτσια ηταν τπολυ καλο και της ξυλα της παει παρα πολλυ να χαμογελαει και καλα εκανε και πηγε στον στεφανο οταν εμαθε για τον μανο και την μελιτα ..................
euaki
euaki
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : thessalonikh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009

Δημοσίευση από konstantina Σαβ Οκτ 10, 2009 2:30 pm

αχ ναι οταν η ξυλα(ευα) ΟΤΑΝ γελαει ειναι σαν να φωτιζει ο ουρανος!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την konstantina στις Σαβ Οκτ 10, 2009 2:44 pm, 1 φορά

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης