Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009

+14
euaki
madolato
aggeliki
lizzie
anna90
mimi
Ntinaki1
Jennifer
Alex
giouli_edem
evanna
KatsaroYpotheto
konstantina
Clarabelle
18 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογήστε το σημερινό επεισόδιο

Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009 - Σελίδα 3 Vote_lcap13%Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009 - Σελίδα 3 Vote_rcap 13% 
[ 2 ]
Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009 - Σελίδα 3 Vote_lcap75%Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009 - Σελίδα 3 Vote_rcap 75% 
[ 12 ]
Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009 - Σελίδα 3 Vote_lcap6%Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009 - Σελίδα 3 Vote_rcap 6% 
[ 1 ]
Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009 - Σελίδα 3 Vote_lcap0%Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009 - Σελίδα 3 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009 - Σελίδα 3 Vote_lcap6%Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009 - Σελίδα 3 Vote_rcap 6% 
[ 1 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 16
 
 

Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009

Δημοσίευση από euaki Σαβ Οκτ 10, 2009 2:37 pm

κονσταντινα.. δεν ηταν υπεροχη η σκηνη στο γραφειο του σταφανου????
euaki
euaki
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : thessalonikh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009

Δημοσίευση από konstantina Σαβ Οκτ 10, 2009 2:44 pm

υπεροχη!η αγαπημενη μου!η ευα λαμπει!

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009

Δημοσίευση από giouli_edem Σαβ Οκτ 10, 2009 2:59 pm

Εγώ ξαναείδα τη σκηνή που έπιασαν το Μάνο οι ημικρανίες ! Δεν έπαιξε τέλεια αυτή τη σκηνή ?
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009

Δημοσίευση από konstantina Σαβ Οκτ 10, 2009 3:00 pm

ναι!

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009

Δημοσίευση από euaki Σαβ Οκτ 10, 2009 3:09 pm

οντως την επαιξε τελεια εγω την εβλεπα και μονολογουσα τι ωραια που την παιζει..................
euaki
euaki
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : thessalonikh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009

Δημοσίευση από evanna Σαβ Οκτ 10, 2009 3:45 pm

ariadne έγραψε:ΟΚ, ας κάνω εγώ τώρα το δικηγόρο του διαβόλου.
Η συμπεριφορά του Μάνου ήταν απαράδεκτη, αλλά έβρισκε και τα έκανε. Στην αρχή, σύμφωνοι, η Εύα ήταν παιδί -όπως κι ο Μάνος άλλωστε. Αλλά μετά; Μια αγγλική παροιμία λέει "Αν με ξεγελάσεις μια φορά, ντροπή σου. Αν με ξεγελάσεις δύο, ντροπή δική μου". Πολύ εύκολη την είχε πάντα τη δικαιολογία η Εύα... "Ο Μάνος με σταμάτησε, ο Μάνος με εμπόδισε, ο Μάνος μου είπε..." Και μπορώ να δεχτώ ότι τον αγαπάει τόσο που δεν μπορεί να του αντισταθεί (αν και κατά τη γνώμη μου, αυτό δεν είναι αγάπη, είναι εμμονή). Αλλά μετά θυμάμαι όταν πήγε στο αεροδρόμιο να φύγει για Παρίσι και τη βρήκε ο Νικόλας. Τι είπε πάλι; "Δεν έφταιγα εγώ, ο Νικόλας με γύρισε πίσω". Ναι, την απήγαγε και την παντρεύτηκε με το ζόρι...
Και συνεχίζω. Ο Μάνος είχε φερθεί σκάρτα όλα αυτά τα χρόνια. Τόσο σκάρτα που το να πάει με τη Μελίτα μοιάζει πταίσμα. Σύμφωνοι. Αλλά αυτός είναι ο Μάνος. Και δε νομίζω ότι λειτουργούσε βάσει σχεδίου σε σχέση με την Εύα. Για το Στέφανο μπορούμε να είμαστε σίγουροι; Ακόμα και η διακριτικότητα και ο -ας πούμε- σεβασμός του, είναι προμελετημένα. Ωραία αγάπη κι αυτός...
Agree Νομιζω οτι εχεις δικιο και γι'αυτα που λες για την Ευα και για το διδυμο Στεφανος-Μανος!Ο Μανος ξεαρμε απο την αρχη ποιος ειναι και η Ευα τον αγαπαει γνωριζοντας ολες τις πτυχες του χαρακτηρα του ο Στεφανος ομως κανει τα παντα βασει σχεδιου!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Σαβ Οκτ 10, 2009 4:13 pm

ariadne έγραψε:ΟΚ, ας κάνω εγώ τώρα το δικηγόρο του διαβόλου.
Η συμπεριφορά του Μάνου ήταν απαράδεκτη, αλλά έβρισκε και τα έκανε. Στην αρχή, σύμφωνοι, η Εύα ήταν παιδί -όπως κι ο Μάνος άλλωστε. Αλλά μετά; Μια αγγλική παροιμία λέει "Αν με ξεγελάσεις μια φορά, ντροπή σου. Αν με ξεγελάσεις δύο, ντροπή δική μου". Πολύ εύκολη την είχε πάντα τη δικαιολογία η Εύα... "Ο Μάνος με σταμάτησε, ο Μάνος με εμπόδισε, ο Μάνος μου είπε..." Και μπορώ να δεχτώ ότι τον αγαπάει τόσο που δεν μπορεί να του αντισταθεί (αν και κατά τη γνώμη μου, αυτό δεν είναι αγάπη, είναι εμμονή). Αλλά μετά θυμάμαι όταν πήγε στο αεροδρόμιο να φύγει για Παρίσι και τη βρήκε ο Νικόλας. Τι είπε πάλι; "Δεν έφταιγα εγώ, ο Νικόλας με γύρισε πίσω". Ναι, την απήγαγε και την παντρεύτηκε με το ζόρι...
Και συνεχίζω. Ο Μάνος είχε φερθεί σκάρτα όλα αυτά τα χρόνια. Τόσο σκάρτα που το να πάει με τη Μελίτα μοιάζει πταίσμα. Σύμφωνοι. Αλλά αυτός είναι ο Μάνος. Και δε νομίζω ότι λειτουργούσε βάσει σχεδίου σε σχέση με την Εύα. Για το Στέφανο μπορούμε να είμαστε σίγουροι; Ακόμα και η διακριτικότητα και ο -ας πούμε- σεβασμός του, είναι προμελετημένα. Ωραία αγάπη κι αυτός...

Aν πρόκειται να το παίξουμε συνήγοροι εγώ θα είμαι η κοκκινομάλλα geek
Έχεις δίκιο οτι ο Μάνος έκανε όσα έκανε επειδή του το επέτρεψε η Εύα. Αυτό όμως δεν αναιρεί τις πράξεις του. Δεν μπορούμε να λέμε αυτός είναι ο Μάνος και είναι μάγκας και αφού η Εύα δεν αντιδράει δεν πειράζει αν της συμπεριφέρεται σαν ανθρωπος των σπηλαίων, ούτε μπορούμε να ξεχάσουμε οτι ο Μάνος κάποια πράγματα τα έκανε κατ εξακολούθηση και άρα τα θεωρούσε φυσικά .
Το θέμα του Νικόλα είναι το μεγαλύτερο λάθος της Εύας. Και όχι για το Νικόλα που στην τελική πήγαινε γυρεύοντας, αλλά επειδή η Δάφνη ήταν φίλη της. Μου αρέσει που στο συκγεκριμένο θέμα έχει γίνει μια προσπάθεια απ την Εύα να επανορθώσει και ελπίζω να συνεχιστεί. Σκέπτομαι οτι παντρεύτηκε το Νικόλα σε μια προσπάθεια να ξεφύγει απ το Μάνο και το ίδιο κάνει τωρα και με το Στέφανο.
Επίσης θα συμφωνήσω οτι ο Στέφανος δεν ξερουμε τι θα μας δείξει όταν πέσει η μάσκα του καλού παιδιού. Κρίνω απλά απ τα λίγα που έχω δει μέχρι τώρα. Αυτά σχολιάζω. Όταν αλλάξει το ψηλό αγόρι φατσούλα θα του τα σύρω. Αλλά προς το παρόν κύριος.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009

Δημοσίευση από aggeliki Σαβ Οκτ 10, 2009 4:25 pm

Clarabelle έγραψε:Να εξηγήσω κι εγώ τη δική μου σκέψη για το τρίγωνο.
Μάνος και Στέφανος και στη μέση η Εύα.
Μάνος και Στέφανος είναι και οι δύο παιδιά μπουμπούκια τα καμάρια μου.
Τα λεφτά δεν γίνονται με καθαρά χέρια ούτε με άσπρα γάντια.
Ο Στέφανος με το δικο του τρόπο χρησιμοποιεί την Εύα σαν κάλυψη για όσα κάνει.
Ο Μάνος χρησιμοποίησε την Εύα για 15 χρόνια και της στέρησε στην ουσία τη ζωή που θα μπορούσε να έχει αν δεν τον αγαπούσε τόσο και αν δεν την κρατούσε σε αυτή την ιδιότυπη ομηρία.
Η διαφορά που βλέπω εγώ είναι η εξής
Ο Μάνος ποτέ δεν έδειξε σεβασμό στην Εύα. Τη χρησιμοποιούσε όπως του έκανε κέφι όποτε του έκανε κέφι. Τη μια της λέει σ αγαπώ και την άλλη είσαι αλυσίδα στο λαιμό μου.
Ο Στέφανος όλους αυτούς τους μήνες που έχουν μεσολαβήσει από τον παρολίγον γάμο την Εύα τη σεβάστηκε. Σεβάστηκε τα όρια που του έβαζε και δεν έκανε την παραμικρή κίνηση. Ακόμη και χτες την ώρα που η Εύα μπήκε στο σπίτι στάθηκε ακίνητος και περίμενε να κάνει αυτή την πρώτη κίνηση.
Αν ο Μάνος αγαπάει την Εύα και κάνει όσα πρέπει για να πείσει καλώς, διαφορετικά αν συνεχίσει στο ίδιο μοτίβο την Εύα την προτιμώ με το Στέφανο υπό την προυπόθεση οτι θα συνεχίσει έτσι και δεν θα μας γυρίσει το χαρτί .



ΝΑΙ, ΜΟΝΟ ΠΟΥ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΒΑΣΕΙ ΣΧΕΔΙΟΥ,ΟΠΟΤΕ ΜΟΝΟ ΕΥΓΕΝΙΚΟΣ ΚΑΙ ΤΡΥΦΕΡΟΣ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΝΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΑ,ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΤΗΝ ΕΧΑΝΕ…ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΒΟΛΕΥΕ ΚΑΘΟΛΟΥ…ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΤΡΟΠΟΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΟΝΕΣΕΙ ΤΟΝ ΜΑΝΟ.ΑΛΛΩΣΤΕ ΠΩΣ ΘΑ ΜΠΕΙ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΛΛΟΘΙ ΤΗΝ ΕΥΑ?Ο ΜΑΝΟΣ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΤΕΡΑΤΑ ΑΛΛΑ,Η ΕΥΑ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΑΥΤΟ….ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΟΤΙ Ο ΜΑΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΙΚΑΝΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ Κ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ, ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ ΤΟΝ ΘΕΩΡΕΙ ΤΕΛΕΙΟ…ΒΛΕΠΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΝΑ ΔΕΙ.
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009

Δημοσίευση από konstantina Σαβ Οκτ 10, 2009 4:30 pm

ρε παιδια να πω κατι!!!αυτο με τη μελιτα πολυ στο ντουκου δεν το περασαν!θελω να πω πως την ευα εκαναν να την συγχωρησουν 140 και επεισοδια ολη η παρεα εννοω!θυμωσα τωρα! Grrr

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009

Δημοσίευση από aggeliki Σαβ Οκτ 10, 2009 4:35 pm

konstantina έγραψε:ρε παιδια να πω κατι!!!αυτο με τη μελιτα πολυ στο ντουκου δεν το περασαν!θελω να πω πως την ευα εκαναν να την συγχωρησουν 140 και επεισοδια ολη η παρεα εννοω!θυμωσα τωρα! Grrr

ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ! ΑΝ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΑΥΤΟ Η ΕΥΑ ΘΑ ΤΗΝ ΕΙΧΑΝ ΠΕΤΡΟΒΟΛΗΣΕΙ ΤΩΡΑ.....ΚΑΙ ΛΙΓΑ ΛΕΩ.
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009

Δημοσίευση από aggeliki Σαβ Οκτ 10, 2009 4:37 pm

ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ Ο ΛΟΥΚΑΣ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΟΣ ΧΘΕΣ[ΠΑΝΤΑ ΕΙΝΑΙ]ΛΑΤΡΕΥΩ ΛΟΥΚΑ! Love!
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Σαβ Οκτ 10, 2009 4:41 pm

Nομίζω οτι η Εύα ξέρει πολύ καλά οτι ο Στέφανος έχει και την άλλη του πλευρά. Το είπε άλλωστε και στην Μελίτα στο νοσοκομείο.
Θα δούμε πως θα πάει η ιστορία μεταξύ τους.
Ας πάρουμε το χρόνο μας όλοι να δούμε που το οδηγούν οι σεναριογράφοι.
Κωνσταντίνα η παρέα αν ήταν η Εύα στη θέση της Μελίτας ακόμη θα έλεγε. Θα τη συγχωρούσαν μόνο αν την ξανάβλεπαν ετοιμοθάνατη.
Η Μελίτα έπρεπε αν όχι από όλους να ακούσει δυό λογάκια και απ το Λουκά για τον Οδυσσέα. Το έπαιξε το ανθρωπάκι, αλλά κι αυτό το προσπέρασαν χαλαρά.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009

Δημοσίευση από marializ25 Σαβ Οκτ 10, 2009 6:12 pm

ΝΑΙ, ΜΟΝΟ ΠΟΥ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΒΑΣΕΙ ΣΧΕΔΙΟΥ,ΟΠΟΤΕ ΜΟΝΟ ΕΥΓΕΝΙΚΟΣ
ΚΑΙ ΤΡΥΦΕΡΟΣ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΝΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΑ,ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΤΗΝ ΕΧΑΝΕ…ΚΑΙ ΑΥΤΟ
ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΒΟΛΕΥΕ ΚΑΘΟΛΟΥ…ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΤΡΟΠΟΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΟΝΕΣΕΙ ΤΟΝ
ΜΑΝΟ.ΑΛΛΩΣΤΕ ΠΩΣ ΘΑ ΜΠΕΙ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΛΛΟΘΙ ΤΗΝ ΕΥΑ?Ο ΜΑΝΟΣ
ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΤΕΡΑΤΑ ΑΛΛΑ,Η ΕΥΑ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΑΥΤΟ….ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΟΤΙ Ο ΜΑΝΟΣ
ΕΙΝΑΙ ΙΚΑΝΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ Κ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ, ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ ΤΟΝ ΘΕΩΡΕΙ
ΤΕΛΕΙΟ…ΒΛΕΠΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΝΑ ΔΕΙ

συμφωνω με σενα αγγελικη μου αν και ξερω οτι το μαρακι θα στεναχωρεθει ....λοιπον ομως πρεπει να πω οτι ναι μεν ο στεφανος ειναι ΑΧ Η ΛΑΤΡΕΙΑ ΜΟΥ Η ΜΕΓΑΛΗ ΜΕ ΤΗΝ ΜΠΛΕ ΠΟΡΣΕ ΚΑΙ ΤΟ ΘΕΙΚΟ ΣΠΙΤΙ αλλα ας ειμαστε δικαιοι..ηρθε ως ο τελειος που τελειος δεν υπαρχει σε αυτο τον κοσμο....η ευα το πιστευει αυτο ..αυτο δειχνει..αυτο ξερει..εμεις παλι οχι..βλεπουμε οτι ειναι ενας πληγωμενος στεφανος για το κακο που προκαλεσε ο μανος και ο ρουσσος στον πατερα του και στην μανα του..αρα δικαιωματικα ηρθε να εκδικηθει......η ευα αυτο ακομα δε το ξερει..δε το βλεπει το "ΚΑΚΟ" του προσωπο......και φανταζομαι οτι απεναντι της δε θα φερθει ποτε με ασχημο τροπο διοτι η μονη ΑΛΗΘΕΙΑ του στεφανου ειναι η ΑΓΑΠΗ του για κεινη......εκει πιστευω δειχνει ειλικρινης......βεβαια προσπαθει με τροπους να κανει την ευα να σταματησει να σκεφτεται τον μανο..να σταματησει να τον αγαπα γιατι ξερει και αυτος και ολοι μας πολυ καλα οτι η ευα ΑΚΟΜΑ τον αγαπα...
και ναι οταν η ευα μαθει ποια ειναι τα σχεδια του στεφανου ισως νιωσει προδοσια .αλλα μεχρι τοτε ισως παψει να αγαπα τον μανο(κατι ακατορθωτο για μενα προσωπικα ασχετα αν εχει καταντησει εμμονη η αγαπη της για τον μανο) και επειτα αγαπησει πιο δυνατα τον στεφανο....ισως αν τον αγαπησει καταλαβει για ποιο λογο τα κανει ολα αυτα και σταθει στο πλευρο του......




Σεβάστηκε τα όρια που του έβαζε και δεν έκανε την παραμικρή κίνηση.
Ακόμη και χτες την ώρα που η Εύα μπήκε στο σπίτι στάθηκε ακίνητος και
περίμενε να κάνει αυτή την πρώτη κίνηση.

Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009 - Σελίδα 3 102533 Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009 - Σελίδα 3 951175 Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009 - Σελίδα 3 102533 Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009 - Σελίδα 3 951175

ΜΗ ΜΟΥ ΤΟ ΘΥΜΙΖΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΧΕΙΛΗ ΤΟΥ ΝΑ ΑΓΓΙΖΟΥΝ ΤΗΝ ΕΥΑ.........ΔΕΝ ΤΟ ΑΝΤΕΧΩ.....ΕΜΕΤΟ ΚΑΝΩ........
ΑΡΕ ΣΤΕΦΑΝΕ.......ΑΡΕ ΣΤΕΦΑΝΕ

marializ25
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Σαβ Οκτ 10, 2009 6:35 pm

Koρίτσια μαζί μιλάμε και χώρια καταλαβαίνουμε νομίζω
Είπα εγώ οτι ο Στέφανος είναι αγγελάκι;
Μόνο φωτοστέφανο δεν έχει. Είπα είναι καλό μπουμπούκι κι αυτό.
Αυτό που είπα είναι οτι ο Στέφανος δείχνει να αγαπάει την Εύα και δείχνει οτι θέλει να την κερδίσει αλλά ταυτόχρονα δεν επιτίθεται σαν πρωτόγονος.
Πιστεύω οτι το αν θα την κερδίσει ή οχι εξαρτάται από το πως θα της φερθεί. Αν συνεχίσει να της φαίρεται με τον τρόπο που κάνει τώρα εγώ μαζί του, αν όχι έχει κι αυτός να ακούσει διάφορα.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009

Δημοσίευση από Doris_ Σαβ Οκτ 10, 2009 10:56 pm

AXXXXXXXXXXX!!!!!!!!!!STEFANAKO MOY...EIMAI EGW EDW
GLYKE MOY....!!!!!!!!!!!! Love! Love! Love! Hug Hug
Doris_
Doris_
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Στον Αλεξ - οκοσμο μου ... Kατω απο την Ακροπολη ειναι SUPER !!!
Ασχολίες : Καλλιτεχνης - Θεατρο -Μουσικη-Βερα με Τρελα ...ο mesie Kαρταλης

http://clubs.pathfinder.gr/Alexandros_Stavrou_

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009

Δημοσίευση από Petrinaki Κυρ Οκτ 11, 2009 11:23 am

Αν κ δεν συμπαθώ τον κ.Καρτάλη πιστεύω πως ταιριάζει με την Εύα το φιλί τους ήταν ζεστό γεμάτο πάθος μου άρεσουν πολύ μαζί.Ακόμα νομίζω πως την Εύα την αγαπάει αληθίνα το έχει πει κ στην μανούλα του. Love
Petrinaki
Petrinaki
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Vampire world!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009

Δημοσίευση από mimi Κυρ Οκτ 11, 2009 11:28 am

[color=darkred] ο μανούλης έπρεπε να είναι σε μια γωνία να δει το φιλί εύας-στέφανου να του φύγει μαγκιά που πήγε και μεινε με τη μελίτα ο άκυρος
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009

Δημοσίευση από evanna Κυρ Οκτ 11, 2009 11:32 am

aggeliki έγραψε:
konstantina έγραψε:ρε παιδια να πω κατι!!!αυτο με τη μελιτα πολυ στο ντουκου δεν το περασαν!θελω να πω πως την ευα εκαναν να την συγχωρησουν 140 και επεισοδια ολη η παρεα εννοω!θυμωσα τωρα! Grrr

ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ! ΑΝ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΑΥΤΟ Η ΕΥΑ ΘΑ ΤΗΝ ΕΙΧΑΝ ΠΕΤΡΟΒΟΛΗΣΕΙ ΤΩΡΑ.....ΚΑΙ ΛΙΓΑ ΛΕΩ.
Κοριτσια και εγω συμφωνω μαζι σας!Η Ευα ειναι φιλη τους 15 χρονια αλλα αν εκανε κατι τετοιο θα περνουσε ολη η χρονια μεχρι να τη συγχωρησουν ενω τη Μελιτα που τη ξερουν ενα χρονο μετα απο 1 μηνα(και πολυ λεω)ξεχασαν τα παντα! Grrr
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009

Δημοσίευση από evanna Κυρ Οκτ 11, 2009 11:33 am

mimi έγραψε: [color=darkred] ο μανούλης έπρεπε να είναι σε μια γωνία να δει το φιλί εύας-στέφανου να του φύγει μαγκιά που πήγε και μεινε με τη μελίτα ο άκυρος
Και αυτο σωστο...θα παθαινε τη πλακα της ζωης του!!!!!!!!! :twisted:
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009

Δημοσίευση από mimi Κυρ Οκτ 11, 2009 11:56 am

evanna έγραψε:
aggeliki έγραψε:
konstantina έγραψε:ρε παιδια να πω κατι!!!αυτο με τη μελιτα πολυ στο ντουκου δεν το περασαν!θελω να πω πως την ευα εκαναν να την συγχωρησουν 140 και επεισοδια ολη η παρεα εννοω!θυμωσα τωρα! Grrr

ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ! ΑΝ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΑΥΤΟ Η ΕΥΑ ΘΑ ΤΗΝ ΕΙΧΑΝ ΠΕΤΡΟΒΟΛΗΣΕΙ ΤΩΡΑ.....ΚΑΙ ΛΙΓΑ ΛΕΩ.
Κοριτσια και εγω συμφωνω μαζι σας!Η Ευα ειναι φιλη τους 15 χρονια αλλα αν εκανε κατι τετοιο θα περνουσε ολη η χρονια μεχρι να τη συγχωρησουν ενω τη Μελιτα που τη ξερουν ενα χρονο μετα απο 1 μηνα(και πολυ λεω)ξεχασαν τα παντα! Grrr

και γω εκνευρίστηκα την πίστεψαν τόσο εύκολα λες και είναι υπεράνω και αποκλείεται να το στειλε αυτή
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009

Δημοσίευση από mimi Κυρ Οκτ 11, 2009 12:00 pm

evanna έγραψε:
mimi έγραψε: [color=darkred] ο μανούλης έπρεπε να είναι σε μια γωνία να δει το φιλί εύας-στέφανου να του φύγει μαγκιά που πήγε και μεινε με τη μελίτα ο άκυρος
Και αυτο σωστο...θα παθαινε τη πλακα της ζωης του!!!!!!!!! :twisted:

τέλειο θα ήταν να του στείλουν και αυτουνού κανένα μηνυματάκι να δει τη γλύκα
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009

Δημοσίευση από evanna Κυρ Οκτ 11, 2009 12:01 pm

Eλα ντε η αγια Μελιτα! vomit Ελεος!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009

Δημοσίευση από evanna Κυρ Οκτ 11, 2009 12:03 pm

mimi έγραψε:
evanna έγραψε:
mimi έγραψε: [color=darkred] ο μανούλης έπρεπε να είναι σε μια γωνία να δει το φιλί εύας-στέφανου να του φύγει μαγκιά που πήγε και μεινε με τη μελίτα ο άκυρος
Και αυτο σωστο...θα παθαινε τη πλακα της ζωης του!!!!!!!!! :twisted:

τέλειο θα ήταν να του στείλουν και αυτουνού κανένα μηνυματάκι να δει τη γλύκα
Πες τα Μιμη μου...πες τα που τη πληρωνει μονο το Ευακι!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009

Δημοσίευση από mimi Κυρ Οκτ 11, 2009 12:05 pm

evanna έγραψε:Eλα ντε η αγια Μελιτα! vomit Ελεος!
η οποία τον σπίτωσε καλά καλά το μάνο μέχρι να αναρρώσει έτσι το λέμε τώρα : curse : : curse : : curse :
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009

Δημοσίευση από mimi Κυρ Οκτ 11, 2009 12:06 pm

evanna έγραψε:
mimi έγραψε:
evanna έγραψε:
mimi έγραψε: [color=darkred] ο μανούλης έπρεπε να είναι σε μια γωνία να δει το φιλί εύας-στέφανου να του φύγει μαγκιά που πήγε και μεινε με τη μελίτα ο άκυρος
Και αυτο σωστο...θα παθαινε τη πλακα της ζωης του!!!!!!!!! :twisted:

τέλειο θα ήταν να του στείλουν και αυτουνού κανένα μηνυματάκι να δει τη γλύκα
Πες τα Μιμη μου...πες τα που τη πληρωνει μονο το Ευακι!
αλλά να μην μείνουν μόνο στο φιλί να φάει όλο το πακέτο ο μανούλης
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης