Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 214 - Ημερομηνία 12-12-2009

+10
madolato
prwto_trapezi_pista
mimi
giouli_edem
jim7
KatsaroYpotheto
evanna
sifantid
konstantina
Clarabelle
14 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογήστε το σημερινό επεισόδιο

Επεισόδιο 214 - Ημερομηνία 12-12-2009 Vote_lcap13%Επεισόδιο 214 - Ημερομηνία 12-12-2009 Vote_rcap 13% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 214 - Ημερομηνία 12-12-2009 Vote_lcap38%Επεισόδιο 214 - Ημερομηνία 12-12-2009 Vote_rcap 38% 
[ 6 ]
Επεισόδιο 214 - Ημερομηνία 12-12-2009 Vote_lcap31%Επεισόδιο 214 - Ημερομηνία 12-12-2009 Vote_rcap 31% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 214 - Ημερομηνία 12-12-2009 Vote_lcap18%Επεισόδιο 214 - Ημερομηνία 12-12-2009 Vote_rcap 18% 
[ 3 ]
Επεισόδιο 214 - Ημερομηνία 12-12-2009 Vote_lcap0%Επεισόδιο 214 - Ημερομηνία 12-12-2009 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 16
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 214 - Ημερομηνία 12-12-2009 Empty Επεισόδιο 214 - Ημερομηνία 12-12-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Δευ Οκτ 12, 2009 5:36 pm


Πώς σας φάνηκε το σημερινό επεισόδιο;
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 214 - Ημερομηνία 12-12-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 214 - Ημερομηνία 12-12-2009

Δημοσίευση από konstantina Δευ Οκτ 12, 2009 6:01 pm

giati den to sunexisan to fili!!!!!!!!!!! :(

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 214 - Ημερομηνία 12-12-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 214 - Ημερομηνία 12-12-2009

Δημοσίευση από sifantid Δευ Οκτ 12, 2009 6:09 pm

Οι υπαρξιακές αναζητήσεις συνήθως εμφανίζονται στην εφηβεία! Στο Λουκάκο μας άργησαν λίγο...
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 214 - Ημερομηνία 12-12-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 214 - Ημερομηνία 12-12-2009

Δημοσίευση από sifantid Δευ Οκτ 12, 2009 6:19 pm

Ο Λουκάκος μας είναι σε πολύ χάλια κατάσταση! :( Και η Νόρα αν και επιφανειακά είναι καλά, οι πληγές μέσα της δεν μπορεί να έχουν επουλωθεί με τόσα που έχει περάσει! Μόνο μαζί μπορούν να τα ξεπεράσουν όλα, να νιώσουν την πραγματική αγάπη και να ξαναχαμογελάσουν από ευτυχία!!! Love!
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 214 - Ημερομηνία 12-12-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 214 - Ημερομηνία 12-12-2009

Δημοσίευση από sifantid Δευ Οκτ 12, 2009 6:31 pm

Τι ΤΕΛΕΙΑ η σκηνή Νόρας-Λουκά στην παραλία!!! Love! Είναι πλασμένοι ο ένας για τον άλλο! Τ-Ε-Λ-Ο-Σ!!! Love Έλιωσα με τη σκηνή... Faint Εκεί που τον έσφιγγε στην αγκαλιά της η Νόρα ή εκεί που του χάιδεψε το μάγουλο με το χέρι της και του έλεγε συνέχεια ότι τον αγαπάει και ότι δεν μπορεί χωρίς εκείνον!!! Love! Έλεγα κάτι θα γίνει, αλλά τίποτα... Τους λατρεύω! :D
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 214 - Ημερομηνία 12-12-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 214 - Ημερομηνία 12-12-2009

Δημοσίευση από konstantina Δευ Οκτ 12, 2009 6:59 pm

egw latreuw eya-mano!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 214 - Ημερομηνία 12-12-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 214 - Ημερομηνία 12-12-2009

Δημοσίευση από sifantid Δευ Οκτ 12, 2009 6:59 pm

ΠΟΣΟ ΤΟ ΑΠΟΛΑΥΣΑ ΤΟ ΧΑΣΤΟΥΚΙ ΤΗΣ ΝΟΡΑΣ ΣΤΗΝ ΝΤΑΙΖΗ ΑΠΟ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ!!! xastouki ΘΑ ΤΗ ΦΑΩ ΖΩΝΤΑΝΗ!!! ΚΟΜΜΑΤΑΚΙΑ ΘΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΠΟΥ ΧΤΥΠΗΣΕ ΤΗ ΝΟΡΑ ΜΟΥ!!! gmt
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 214 - Ημερομηνία 12-12-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 214 - Ημερομηνία 12-12-2009

Δημοσίευση από evanna Δευ Οκτ 12, 2009 7:02 pm

konstantina έγραψε:egw latreuw eya-mano!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Και εγω!!!Αλλα και η σκηνη στη παραλια με Νορα-Λουκα ηταν πολυ ωραια! Love! Οσο για το αυριανο χαστουκι της Νορας στη Νταιζη το καταφχαριστηθηκα!Καλα της εκανε! :twisted:
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 214 - Ημερομηνία 12-12-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 214 - Ημερομηνία 12-12-2009

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Δευ Οκτ 12, 2009 7:11 pm

Το κοινό απαιτεί Νόρα και Λουκά μαζί!!!

χαχαχα

Είναι τρομεροί! Στην παραλία ήθελες να κλάψεις και να γελάσεις μαζί εκεί που εκείνη τον έσφιγγε και ο άλλος έλεγε "Μπα στρείδι!"

Καταπληκτικοί και οι δυο τους!

Εντωμεταξύ έχω να πω ότι ο Καρτάλης σίγουρα είναι ο κακός του όλου έργου αλλα απέναντι στην Εύα μέχρι στιγμής είναι κύριος, θέλει να τον αγαπήσει και πιστυεύω ειλικρινά ότι την αγαπάει και εκείνος!

Για μένα το επεισόδιο ήταν καλό! Η Νόρα με το Λουκά ήταν αχτύπητοι!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 214 - Ημερομηνία 12-12-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 214 - Ημερομηνία 12-12-2009

Δημοσίευση από jim7 Δευ Οκτ 12, 2009 7:12 pm

Σήμερα το επεισόδιο ήταν καλό.
α) Λουκάς, υπαρξιακά προβλήματα, φιλοσοφίες, κλπ, δείχνει ένα χαρακτήρα ανθρώπου που θέλει να τα έχει καλά πρώτα με τον εαυτό του και μετά όλα τ' άλλα. Μου άρεσε πολύ σήμερα.
β) Νόρα, σήμερα ήταν όλα τα λεφτά, οι διάλογοι με τον Λουκά δείχνουν ότι τον πονάει πραγματικά και πολύ αλλά είναι μπερδεμένη και δεν μπορεί να ξεχωρίσει για ποιά αγάπη μιλάει, της γυναίκας προς άνδρα ή της φίλης προς φίλο.
γ) Νικόλας, σήμερα μου άρεσε πολύ, η κουβέντα του με τον Λουκά ήταν από τις πιο καλές στιγμές του.
δ) Μελίτα, άστα μια από τα ίδια.
ε) Αμαλία, καλά τώρα προξενεύει τον Στέφανο στην Μελίτα, ζήτω η τρέλλα. Τσίμπησε όμως με τους πίνακες ε?
στ) Πέτρος, αμάν τι δαγκωνιά ήταν αυτή στην λαμαρίνα.

Βέβαια από το τραίλερ της επομένης φαντάζομαι ότι αύριο θα είναι πιο καλό το επεισόδιο
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 214 - Ημερομηνία 12-12-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 214 - Ημερομηνία 12-12-2009

Δημοσίευση από giouli_edem Δευ Οκτ 12, 2009 7:18 pm

Ναι, ναι !! Το χαστούκι ΤΕΛΕΙΟ αλλά της έδωσε και η σκυλού! Αν είναι δυνατόν ! Βρε παιδάκια, πείτε μου λίγο στο περίπου τί έγινε 7-7:30 γιατί είδα από 7:30 και μετά ! (θα το δω εννοείται το πρωί!) Ειδικά ακριβώς μετά το φιλί θέλω να μάθω τί έγινε !!!
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 214 - Ημερομηνία 12-12-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 214 - Ημερομηνία 12-12-2009

Δημοσίευση από sifantid Δευ Οκτ 12, 2009 7:18 pm

jim7 έγραψε:
β) Νόρα, σήμερα ήταν όλα τα λεφτά, οι διάλογοι με τον Λουκά δείχνουν ότι τον πονάει πραγματικά και πολύ αλλά είναι μπερδεμένη και δεν μπορεί να ξεχωρίσει για ποιά αγάπη μιλάει, της γυναίκας προς άνδρα ή της φίλης προς φίλο.
Love! To 1o είναι (ή τουλάχιστον πρέπει να είναι) για το καλό της Κας Ακρίτας! ΤΟ ΚΟΙΝΟ ΑΠΑΙΤΕΙ ΝΟΡΑ ΚΑΙ ΛΟΥΚΑ ΜΑΖΙ!!! Love
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 214 - Ημερομηνία 12-12-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 214 - Ημερομηνία 12-12-2009

Δημοσίευση από sifantid Δευ Οκτ 12, 2009 7:20 pm

giouli_edem έγραψε:Ναι, ναι !! Το χαστούκι ΤΕΛΕΙΟ αλλά της έδωσε και η σκυλού! Αν είναι δυνατόν ! Βρε παιδάκια, πείτε μου λίγο στο περίπου τί έγινε 7-7:30 γιατί είδα από 7:30 και μετά ! (θα το δω εννοείται το πρωί!) Ειδικά ακριβώς μετά το φιλί θέλω να μάθω τί έγινε !!!
Μετά το φιλί η Εύα τραβήχτηκε προς τα πίσω και είπε στο Στέφανο ότι είχε δίκιο και ότι δεν πρέπει να βιάζονται (Αλλά τον ξεσήκωσε τον άνθρωπο)! Και σηκώθηκε και έφυγε!
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 214 - Ημερομηνία 12-12-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 214 - Ημερομηνία 12-12-2009

Δημοσίευση από sifantid Δευ Οκτ 12, 2009 7:22 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Το κοινό απαιτεί Νόρα και Λουκά μαζί!!!

χαχαχα

Είναι τρομεροί! Στην παραλία ήθελες να κλάψεις και να γελάσεις μαζί εκεί που εκείνη τον έσφιγγε και ο άλλος έλεγε "Μπα στρείδι!"

Καταπληκτικοί και οι δυο τους!
Η Νόρα με το Λουκά ήταν αχτύπητοι!
Love Agree
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 214 - Ημερομηνία 12-12-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 214 - Ημερομηνία 12-12-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Δευ Οκτ 12, 2009 7:40 pm


Στο σημερινό επεισόδιο έγιναν πολλά και τίποτα.
Ο Στέφανος τελικά την Εύα την αγαπάει. Νομίζω οτι αυτός τραβήχτηκε και της έδωσε το χρόνο που χρειαζόταν. Αυτά που είπε στο Χρήστο δείχνουν οτι δεν θέλει να την πιέσει και ζητά κυρίως την αγάπη της και όχι μόνο τη φυσική της παρουσία στη ζωή του. Η σκηνή στο κατάστημα των ρούχων τέλεια.
Ο Νικόλας είναι καλός φίλος και σήμερα αυτό φάνηκε καθαρά. Τελικά αυτά τα παιδιά κάνουν όλα τις στραβές τους αλλά ευτυχώς έχουν το ένα το άλλο να τους φέρνουν στα ίσια τους.
Η Νόρα με το Λουκάκο σήμερα ήταν απίθανοι. Γέλιο και κλάμα μαζί αυτό βγάζανε. Πάντως είναι μπουμπούνικο το μελαχρινάκι. Αντε αγόρι μου βούτα στο Νοράκι, ο έρωτας με έρωτα περνάει που λέει και το άσμα.
Καλά το πιστολάκι β τον χειρίζεται τον μεσήλικα αριστοτεχνικά. Α ρε Πέτρο, που πας ξυπόλητος βρε αγάπη μου. Κουλουράκι για το πρωινό θα σε τραγανίσει η Νταιζούλα.
Ο Μάνος μας σήμερα μπορεί να μου πει κάποιος γιατί άφησε τη δόλια τη Μελίτα να βράζει στο ζουμί της; Τον φιλοξενεί και της το παίζει και βαρύ πεπόνι. Τι να πω. Μου άρεσε που πήγε να βρει τη Μαρίλια. Αλλά και η μικρή καλά του τάπε. Δεν τους έφταναν τόσα μυστικά ζητάει τώρα κι απ τη μικρή να λέει ψέματα στους γύρω της. Οι σκηνές που ο Μάνος παθαίνει την ημικρανία δεν μου αρέσουν όπως είναι γυρισμένες. Ο Μπουγιούρης είναι εκφραστικός και θα μπορούσε να υποστηρίξει διαφορετικά τις σκηνές αν επικεντρώνονταν στις εκφράσεις του και όχι στα εφέ.
Η Αμαλία όπως πάντα απολαυστική. Πάντως εκτός απ τα διάφορα ψωνισμένα που έλεγε είχε κι ένα δίκιο. Μια χαρά κορίτσι η κόρη της και σέρνεται πίσω απ το Μάνο που στο κάτω κάτω δεν της πολυδίνει και σημασία.
Περιμένω αύριο να δω Πέτρο Νταίζη. Τελικά και οι πιο έξυπνοι πιάνονται στη φάκα κύριε Ρούσσο

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 214 - Ημερομηνία 12-12-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 214 - Ημερομηνία 12-12-2009

Δημοσίευση από konstantina Δευ Οκτ 12, 2009 7:45 pm

Εντωμεταξύ έχω να πω ότι ο Καρτάλης σίγουρα είναι ο κακός του όλου έργου αλλα απέναντι στην Εύα μέχρι στιγμής είναι κύριος, θέλει να τον αγαπήσει και πιστυεύω ειλικρινά ότι την αγαπάει και εκείνος!

Agree

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 214 - Ημερομηνία 12-12-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 214 - Ημερομηνία 12-12-2009

Δημοσίευση από sifantid Δευ Οκτ 12, 2009 7:46 pm

Clarabelle έγραψε:
Καλά το πιστολάκι β τον χειρίζεται τον μεσήλικα αριστοτεχνικά. Α ρε Πέτρο, που πας ξυπόλητος βρε αγάπη μου. Κουλουράκι για το πρωινό θα σε τραγανίσει η Νταιζούλα.
Περιμένω αύριο να δω Πέτρο Νταίζη. Τελικά και οι πιο έξυπνοι πιάνονται στη φάκα κύριε Ρούσσο

Γ-Ε-Ρ-Ο-Ν-Τ-Ο-Ε-Ρ-Ω-Τ-Ε-Σ!!! huhu
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 214 - Ημερομηνία 12-12-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 214 - Ημερομηνία 12-12-2009

Δημοσίευση από konstantina Δευ Οκτ 12, 2009 7:47 pm

Clarabelle έγραψε:
Στο σημερινό επεισόδιο έγιναν πολλά και τίποτα.
Ο Στέφανος τελικά την Εύα την αγαπάει. Νομίζω οτι αυτός τραβήχτηκε και της έδωσε το χρόνο που χρειαζόταν. Αυτά που είπε στο Χρήστο δείχνουν οτι δεν θέλει να την πιέσει και ζητά κυρίως την αγάπη της και όχι μόνο τη φυσική της παρουσία στη ζωή του. Η σκηνή στο κατάστημα των ρούχων τέλεια.
Ο Νικόλας είναι καλός φίλος και σήμερα αυτό φάνηκε καθαρά. Τελικά αυτά τα παιδιά κάνουν όλα τις στραβές τους αλλά ευτυχώς έχουν το ένα το άλλο να τους φέρνουν στα ίσια τους.
Η Νόρα με το Λουκάκο σήμερα ήταν απίθανοι. Γέλιο και κλάμα μαζί αυτό βγάζανε. Πάντως είναι μπουμπούνικο το μελαχρινάκι. Αντε αγόρι μου βούτα στο Νοράκι, ο έρωτας με έρωτα περνάει που λέει και το άσμα.
Καλά το πιστολάκι β τον χειρίζεται τον μεσήλικα αριστοτεχνικά. Α ρε Πέτρο, που πας ξυπόλητος βρε αγάπη μου. Κουλουράκι για το πρωινό θα σε τραγανίσει η Νταιζούλα.
Ο Μάνος μας σήμερα μπορεί να μου πει κάποιος γιατί άφησε τη δόλια τη Μελίτα να βράζει στο ζουμί της; Τον φιλοξενεί και της το παίζει και βαρύ πεπόνι. Τι να πω. Μου άρεσε που πήγε να βρει τη Μαρίλια. Αλλά και η μικρή καλά του τάπε. Δεν τους έφταναν τόσα μυστικά ζητάει τώρα κι απ τη μικρή να λέει ψέματα στους γύρω της. Οι σκηνές που ο Μάνος παθαίνει την ημικρανία δεν μου αρέσουν όπως είναι γυρισμένες. Ο Μπουγιούρης είναι εκφραστικός και θα μπορούσε να υποστηρίξει διαφορετικά τις σκηνές αν επικεντρώνονταν στις εκφράσεις του και όχι στα εφέ.
Η Αμαλία όπως πάντα απολαυστική. Πάντως εκτός απ τα διάφορα ψωνισμένα που έλεγε είχε κι ένα δίκιο. Μια χαρά κορίτσι η κόρη της και σέρνεται πίσω απ το Μάνο που στο κάτω κάτω δεν της πολυδίνει και σημασία.
Περιμένω αύριο να δω Πέτρο Νταίζη. Τελικά και οι πιο έξυπνοι πιάνονται στη φάκα κύριε Ρούσσο


με καλυψες!αυτα τα ακριβως τα προσθετα!

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 214 - Ημερομηνία 12-12-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 214 - Ημερομηνία 12-12-2009

Δημοσίευση από sifantid Δευ Οκτ 12, 2009 7:48 pm

konstantina έγραψε:
Εντωμεταξύ έχω να πω ότι ο Καρτάλης σίγουρα είναι ο κακός του όλου έργου αλλα απέναντι στην Εύα μέχρι στιγμής είναι κύριος, θέλει να τον αγαπήσει και πιστυεύω ειλικρινά ότι την αγαπάει και εκείνος!

Agree
Γιατί όμως θέλει να βλάψει και την υπόλοιπη παρέα; Τι του έκαναν τα παιδιά μας; Έτσι και πειράξει τη Νόρα και το Λουκά Love! θα έχει να τα βάλει μαζί μου!!! gmt Για το Μάνο και το Ρούσσο χέστηκα (και SORRY για τη λέξη)!
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 214 - Ημερομηνία 12-12-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 214 - Ημερομηνία 12-12-2009

Δημοσίευση από konstantina Δευ Οκτ 12, 2009 7:49 pm

να ρωτησω κατι ασχετο!!!πως λεγεται το τραγουδι που ακουστηκε σημερα???

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 214 - Ημερομηνία 12-12-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 214 - Ημερομηνία 12-12-2009

Δημοσίευση από mimi Δευ Οκτ 12, 2009 8:39 pm

Clarabelle έγραψε:

Ο Μάνος μας σήμερα μπορεί να μου πει κάποιος γιατί άφησε τη δόλια τη Μελίτα να βράζει στο ζουμί της; Τον φιλοξενεί και της το παίζει και βαρύ πεπόνι. Τι να πω. Μου άρεσε που πήγε να βρει τη Μαρίλια. Αλλά και η μικρή καλά του τάπε. Δεν τους έφταναν τόσα μυστικά ζητάει τώρα κι απ τη μικρή να λέει ψέματα στους γύρω της.

είδα το σημερινό επεισόδιο μετά το βράδυ που ο μάνος σηκώθηκε και έφυγε απ της μελίτας που πήγε και γιατί είπε στη μαρίλια να λέει ψέματα στους γύρο της
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 214 - Ημερομηνία 12-12-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 214 - Ημερομηνία 12-12-2009

Δημοσίευση από prwto_trapezi_pista Δευ Οκτ 12, 2009 11:02 pm

Το αυριανο θα ειναι ολα τα λεφτα!!Θα πεσει και ξυλο μεταξι Νορας και Νταιζης!!!Δεν το χανω με τιποτα!!!!!!!!!
prwto_trapezi_pista
prwto_trapezi_pista
Τουρίστας
Τουρίστας

Άντρας

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 214 - Ημερομηνία 12-12-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 214 - Ημερομηνία 12-12-2009

Δημοσίευση από madolato Τρι Οκτ 13, 2009 1:42 am

Στη σκηνή που η Νόρα προκαλεί το Λουκά να τη δείρει, έπρεπε να τη βουτήξει και να τη φιλήσει...
'Επρεπε όμως!
Love!

Υ.Γ.1 Καθόλου δε μ' άρεσε η μπλούζα που αγόρασε ο Στέφανος για την Εύα. Ούτε καμιά από όσες του έδειξε εδώ που τα λέμε. Για τα μπάζα το μαγαζάκι... geek
Υ.Γ.2 Πολύ της πάει της Νόρας η απειλή. Κούκλα ήταν στη σκηνή με τη Νταίζη!
madolato
madolato
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Κατσαβίδια!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 214 - Ημερομηνία 12-12-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 214 - Ημερομηνία 12-12-2009

Δημοσίευση από NATALITSA_LOUKITSA Τρι Οκτ 13, 2009 7:21 am

αχ το σημερινο επεισοδιο

αποκαλυφθηκε οτι η νταιζη ειναι η θυληκια κυριακος ολα για την οικογεια και το παιδι της..ποιος λουκας και αγαπες

η σκηνη πατερα κορη με τον ηλια και την δαφνη μου αρεσε ποσο σωστα της τα πε......τωρα θα δειξει αλλα και αυτος ο νικολας βαρυ πεπονι για αυτο τοσο καιρο ηταν ναι δαφνη μου και ξαφνικααα

προσωπικα ηταν φαουλ που εφυγε απο το λουκα και τον αφησε μονο του...οπως εκεινος για ολους εκει επρεπε να μεινει....

ο λουκακος μας εε τοσο καιρο ειχε μεσα τουυυυ ηρθε και η νταιζηηη το απωθημενο εγινε και αυτο με το ρουσο και την αποκαλυψηη μπαμ
μαζι με νορα ολα τα λεφταααααααα ειναι κατι δυνατοτερο απο φιλια αγαπη δε ξερω ..εκει που κλαιγαμε γελαγαμε με τον ηλιθιο τα κανουν αυτα οι ηλιθιοι

αλλα ομολογω περιμενω το σημερινοοοοοοοο
NATALITSA_LOUKITSA
NATALITSA_LOUKITSA
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : στη δικη μου εδεμ με τον Αιμιλιο μουυυ και σε στιγμες χαλαρωσης και σκεψης στο λουκικοπετρακικο κοσμο μου, Πολυχρονίδη,Πετρακης και ever
Ασχολίες : το μωρο μου πανω απο ολα ,η δικη μας παρεουλα facebook και φυσικα τα παιδια μας και το μαριαννακιιι

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 214 - Ημερομηνία 12-12-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 214 - Ημερομηνία 12-12-2009

Δημοσίευση από nana Τρι Οκτ 13, 2009 12:57 pm

απλά καλό το επεισόδιο...
Η Μελίτα μου τη βαράει με τόση πίεση στον Μάνο!!
απορώ πως δεν έχει τσαντιστεί ακόμα.
Μάνο που πας και που πας είναι...
nana
nana
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Με το Internet..παντού!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης