Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 214 - Ημερομηνία 12-12-2009

+10
madolato
prwto_trapezi_pista
mimi
giouli_edem
jim7
KatsaroYpotheto
evanna
sifantid
konstantina
Clarabelle
14 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογήστε το σημερινό επεισόδιο

Επεισόδιο 214 - Ημερομηνία 12-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap13%Επεισόδιο 214 - Ημερομηνία 12-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 13% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 214 - Ημερομηνία 12-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap38%Επεισόδιο 214 - Ημερομηνία 12-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 38% 
[ 6 ]
Επεισόδιο 214 - Ημερομηνία 12-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap31%Επεισόδιο 214 - Ημερομηνία 12-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 31% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 214 - Ημερομηνία 12-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap18%Επεισόδιο 214 - Ημερομηνία 12-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 18% 
[ 3 ]
Επεισόδιο 214 - Ημερομηνία 12-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap0%Επεισόδιο 214 - Ημερομηνία 12-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 16
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 214 - Ημερομηνία 12-12-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 214 - Ημερομηνία 12-12-2009

Δημοσίευση από giouli_edem Τρι Οκτ 13, 2009 1:06 pm

Εγώ θα τονίσω τις στιγμές που μου άρεσαν από χτές . Αρχικά η κουβέντα Δάφνης-Ηλία ... Της μιλάει πολύ ωραία σαν πατέρας και εκείνη είναι τόσο τρυφερή μαζί του .... Μου άρεσε ακόμα πολύ το πρωί που βιαζόταν και η Εύα και η Μαρίλια και τους φώναξε η Αγγέλα για το πρωινό και εκείνες είπαν μαζί κοροϊδεύοντας την "Το πρωινό είναι το πιο σημαντικό γεύμα της ημέρας" ! Εκεί είδα την Εύα να γελάει πραγματικά και να λάμπει !! Ακόμα, συμφωνώ με την nana για τη Μελίτα ! Τί κόλλημα και πίεση είναι αυτή στο Μάνο ! Χαλάρωσε κοπέλα μου ! Και τέλος, φυσικά η ωραιότερη σκηνή ήταν Λουκάς Νόρα στην παραλία ! Αγαπιούνται τρελά ... και αυτό το αποδεικνύει η ωραιότερη ατάκα του χτεσινού επεισοδίου από τη Νόρα προς Νικόλα-Δάφνη : " Χωρίς Λουκά δεν υπάρχει Νόρα, εμείς οι δυό πάμε πακέτο ..." Love!
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 214 - Ημερομηνία 12-12-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 214 - Ημερομηνία 12-12-2009

Δημοσίευση από zwi Τρι Οκτ 13, 2009 2:18 pm

oi skhnes louka-nora htan teleis
aporw pws h akrita tous krataei xwria autous tous duo

ena exw na pw einai teloioi

to ti euxaristh8hka ta xastoukia pou pesane den legete
an kai h katsika eprepe na mazeue to xeri ths

na doume ti 8a kanei o loukakos mas
zwi
zwi
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σ'ένα σπίτι μαζί με τον Κωνσταντίνο Γιαννακόπουλο,τον Γιώργο Νανούρη,τον William Levy,τον Jensen Ackles,τον Ian Somerhalder και Rick Malambri μου!
Ασχολίες : Ποδήλατο,Skateboard,Κολύμβηση και πάνω από όλα πρώτος κύκλος των Μυστικά της Εδέμ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 214 - Ημερομηνία 12-12-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 214 - Ημερομηνία 12-12-2009

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τρι Οκτ 13, 2009 2:20 pm

O Λουκάκος αν πρόκειται να αρχίσει το ξύλο όπως απειλούσε χθες προτείνω να ξεκινήσει με τη Νταιζούλα! Το χρειάζεται ένα μπερτάκι!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 214 - Ημερομηνία 12-12-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 214 - Ημερομηνία 12-12-2009

Δημοσίευση από zwi Τρι Οκτ 13, 2009 2:22 pm

epeidh den prolava na to dw xtes olo
apeilouse o loukas na dwsei xulo???
zwi
zwi
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σ'ένα σπίτι μαζί με τον Κωνσταντίνο Γιαννακόπουλο,τον Γιώργο Νανούρη,τον William Levy,τον Jensen Ackles,τον Ian Somerhalder και Rick Malambri μου!
Ασχολίες : Ποδήλατο,Skateboard,Κολύμβηση και πάνω από όλα πρώτος κύκλος των Μυστικά της Εδέμ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 214 - Ημερομηνία 12-12-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 214 - Ημερομηνία 12-12-2009

Δημοσίευση από evanna Τρι Οκτ 13, 2009 2:27 pm

giouli_edem έγραψε:Εγώ θα τονίσω τις στιγμές που μου άρεσαν από χτές . Αρχικά η κουβέντα Δάφνης-Ηλία ... Της μιλάει πολύ ωραία σαν πατέρας και εκείνη είναι τόσο τρυφερή μαζί του .... Μου άρεσε ακόμα πολύ το πρωί που βιαζόταν και η Εύα και η Μαρίλια και τους φώναξε η Αγγέλα για το πρωινό και εκείνες είπαν μαζί κοροϊδεύοντας την "Το πρωινό είναι το πιο σημαντικό γεύμα της ημέρας" ! Εκεί είδα την Εύα να γελάει πραγματικά και να λάμπει !! Ακόμα, συμφωνώ με την nana για τη Μελίτα ! Τί κόλλημα και πίεση είναι αυτή στο Μάνο ! Χαλάρωσε κοπέλα μου ! Και τέλος, φυσικά η ωραιότερη σκηνή ήταν Λουκάς Νόρα στην παραλία ! Αγαπιούνται τρελά ... και αυτό το αποδεικνύει η ωραιότερη ατάκα του χτεσινού επεισοδίου από τη Νόρα προς Νικόλα-Δάφνη : " Χωρίς Λουκά δεν υπάρχει Νόρα, εμείς οι δυό πάμε πακέτο ..." Love!
Με καλυψες απολυτα! Agree Οσο για τη Μελιτα δε τη μπορω αλλο...λυσσαξε με το Μανο χτες!Αλλα πολυ μου αρεσε που ο Μανος σηκωνοταν και εφευγε ετσι χωρις να της λεει τιποτα! :twisted:
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 214 - Ημερομηνία 12-12-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 214 - Ημερομηνία 12-12-2009

Δημοσίευση από zwi Τρι Οκτ 13, 2009 2:30 pm

paidia o loukakos apeilouse na dwsei xulo???
epeidh xtes eida to miso
zwi
zwi
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σ'ένα σπίτι μαζί με τον Κωνσταντίνο Γιαννακόπουλο,τον Γιώργο Νανούρη,τον William Levy,τον Jensen Ackles,τον Ian Somerhalder και Rick Malambri μου!
Ασχολίες : Ποδήλατο,Skateboard,Κολύμβηση και πάνω από όλα πρώτος κύκλος των Μυστικά της Εδέμ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 214 - Ημερομηνία 12-12-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 214 - Ημερομηνία 12-12-2009

Δημοσίευση από sifantid Τρι Οκτ 13, 2009 3:22 pm

zwi έγραψε:paidia o loukakos apeilouse na dwsei xulo???
epeidh xtes eida to miso
Όταν η Νόρα επέμενε να μείνει μαζί του και να του συμπαρασταθεί, εκείνη έλεγε τα δικά της και ο Λουκάς έλεγε ότι με το ζόρι κρατιέται να μην τη χτυπήσει και εκείνη τον προκαλούσε να το κάνει για να ξεσπάσει και έπαιρνε υποτίθεται θέσεις άμυνας κλπ.
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 214 - Ημερομηνία 12-12-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 214 - Ημερομηνία 12-12-2009

Δημοσίευση από sifantid Τρι Οκτ 13, 2009 3:22 pm

ariadne έγραψε:Στη σκηνή που η Νόρα προκαλεί το Λουκά να τη δείρει, έπρεπε να τη βουτήξει και να τη φιλήσει...
'Επρεπε όμως!
Love!

Υ.Γ.1 Καθόλου δε μ' άρεσε η μπλούζα που αγόρασε ο Στέφανος για την Εύα. Ούτε καμιά από όσες του έδειξε εδώ που τα λέμε. Για τα μπάζα το μαγαζάκι... geek
Υ.Γ.2 Πολύ της πάει της Νόρας η απειλή. Κούκλα ήταν στη σκηνή με τη Νταίζη!
Agree Με όλα!!!
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 214 - Ημερομηνία 12-12-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 214 - Ημερομηνία 12-12-2009

Δημοσίευση από Alex Τρι Οκτ 13, 2009 5:14 pm

evanna έγραψε:
giouli_edem έγραψε:Εγώ θα τονίσω τις στιγμές που μου άρεσαν από χτές . Αρχικά η κουβέντα Δάφνης-Ηλία ... Της μιλάει πολύ ωραία σαν πατέρας και εκείνη είναι τόσο τρυφερή μαζί του .... Μου άρεσε ακόμα πολύ το πρωί που βιαζόταν και η Εύα και η Μαρίλια και τους φώναξε η Αγγέλα για το πρωινό και εκείνες είπαν μαζί κοροϊδεύοντας την "Το πρωινό είναι το πιο σημαντικό γεύμα της ημέρας" ! Εκεί είδα την Εύα να γελάει πραγματικά και να λάμπει !! Ακόμα, συμφωνώ με την nana για τη Μελίτα ! Τί κόλλημα και πίεση είναι αυτή στο Μάνο ! Χαλάρωσε κοπέλα μου ! Και τέλος, φυσικά η ωραιότερη σκηνή ήταν Λουκάς Νόρα στην παραλία ! Αγαπιούνται τρελά ... και αυτό το αποδεικνύει η ωραιότερη ατάκα του χτεσινού επεισοδίου από τη Νόρα προς Νικόλα-Δάφνη : " Χωρίς Λουκά δεν υπάρχει Νόρα, εμείς οι δυό πάμε πακέτο ..." Love!
Με καλυψες απολυτα! Agree Οσο για τη Μελιτα δε τη μπορω αλλο...λυσσαξε με το Μανο χτες!Αλλα πολυ μου αρεσε που ο Μανος σηκωνοταν και εφευγε ετσι χωρις να της λεει τιποτα! :twisted:

: respect : : respect :
Alex
Alex
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 214 - Ημερομηνία 12-12-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 214 - Ημερομηνία 12-12-2009

Δημοσίευση από mimi Τρι Οκτ 13, 2009 5:48 pm

Alex έγραψε:
evanna έγραψε:
giouli_edem έγραψε:Εγώ θα τονίσω τις στιγμές που μου άρεσαν από χτές . Αρχικά η κουβέντα Δάφνης-Ηλία ... Της μιλάει πολύ ωραία σαν πατέρας και εκείνη είναι τόσο τρυφερή μαζί του .... Μου άρεσε ακόμα πολύ το πρωί που βιαζόταν και η Εύα και η Μαρίλια και τους φώναξε η Αγγέλα για το πρωινό και εκείνες είπαν μαζί κοροϊδεύοντας την "Το πρωινό είναι το πιο σημαντικό γεύμα της ημέρας" ! Εκεί είδα την Εύα να γελάει πραγματικά και να λάμπει !! Ακόμα, συμφωνώ με την nana για τη Μελίτα ! Τί κόλλημα και πίεση είναι αυτή στο Μάνο ! Χαλάρωσε κοπέλα μου ! Και τέλος, φυσικά η ωραιότερη σκηνή ήταν Λουκάς Νόρα στην παραλία ! Αγαπιούνται τρελά ... και αυτό το αποδεικνύει η ωραιότερη ατάκα του χτεσινού επεισοδίου από τη Νόρα προς Νικόλα-Δάφνη : " Χωρίς Λουκά δεν υπάρχει Νόρα, εμείς οι δυό πάμε πακέτο ..." Love!
Με καλυψες απολυτα! Agree Οσο για τη Μελιτα δε τη μπορω αλλο...λυσσαξε με το Μανο χτες!Αλλα πολυ μου αρεσε που ο Μανος σηκωνοταν και εφευγε ετσι χωρις να της λεει τιποτα! :twisted:

: respect : : respect :

και μένα μου την έσπασε η μελίτα λες και είναι μάνα του αμάν ρε κορίτσι μου αφου το βλέπεις δεν σου δίνει σημασία εσύ γιατί επιμένεις μελιτάκι
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης