Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Κλεμμένα όνειρα

+14
gxnel
marakii
trelli petrakitsa
Ntinaki Agapaei Petraki
evaki16
ProudMaslowqueen
evaggelia*
feggaropetra
evanna
tinaki18
$ofi@ loukakos + nora
zwi
aggelika2011
LaurelRose
18 απαντήσεις

Σελίδα 4 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Κλεμμένα όνειρα  - Σελίδα 4 Empty Απ: Κλεμμένα όνειρα

Δημοσίευση από evaki16 Πεμ Ιαν 19, 2012 8:21 pm

Τα νεύρα μου με τη Χρύσα.... μα καλά ποιά νομίζει πως είναι? Επειδή θα τις βγάλει όλες απ΄τη μέση (και μεταξύ μας σιγά μη το πετύχει...) σημαίνει πως θα έχει και τον Σταύρο? Κλεμμένα όνειρα  - Σελίδα 4 103275 Που ζει μωρέ? Στραβή είναι? Σημασία δεν της δίνει...

Θέλω ο Άρης να ερωτευτεί την Άντα και να ξεπεράσει τη Φαίη όσο το δυνατόν πιο γρήγορα...

Ο Σταύρος δεν είναι εντάξει απέναντι στη Μαρία... πρέπει να ξεκαθαρίσει γρήγορα τη θέση του... αφού τη Φαίη θέλει... ας της το πει να τελειώνει...

Μακάρι αύριο να τα πάει καλά ο Άρης στο μπάσκετ και να πάρει τη νίκη η ομάδα του χάρη σ'αυτόν!!! Αν και κάτι μου λέει πως ο Χαλκιάς θα δώσει πάλι τη λύση Κλεμμένα όνειρα  - Σελίδα 4 102533
evaki16
evaki16
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Καλαμάτα
Ασχολίες : ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ ♥ ♥ ♥

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κλεμμένα όνειρα  - Σελίδα 4 Empty Απ: Κλεμμένα όνειρα

Δημοσίευση από evanna Τετ Ιαν 25, 2012 8:45 pm

Το σημερινο δεν το εχω δει ακομα αλλα το χτεσινο ηταν απο τα καλυτερα επεισοδια!Επιτελους ειχε γρηγορο ρυθμο και ενδιαφερουσες σκηνες!

Μου αρεσαν πολυ οι σκηνες του Βαλατου με την Αννα & το Δημητρη!Ειδικα ο τελευταιος ηταν εξαιερετικος και θυμισε κατι απο τον παλιο καλο καιρο! : respect :

Μεχρι και η Μαρια μου αρεσε στο ξεσπασμα της στη σκηνη με τη Βικυ!

Κατα τ'αλλα συνεχιζω να αγαπω Σταυρο-Φαιη! Love! Και απαιτω περισσοτερες σκηνες τους συντομα....και ας μαζευτει επιτελους αυτη η Χρυσα! cake
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κλεμμένα όνειρα  - Σελίδα 4 Empty Απ: Κλεμμένα όνειρα

Δημοσίευση από LaurelRose Παρ Ιαν 27, 2012 6:04 pm

Πολύ ωραία τα τελευταία επεισόδια...
Μέχρι που στεναχωρήθηκα κι εγώ που πέθανε ο Βαλάτος...
Μ'άρεσε μία σκηνή που έδειξε με Αλεξάνδρα-Μπουρδούμη..νομίζω στο προχθεσινό πρέπει νά'τανε...
Χαίρομαι όταν βλέπω Σάννυ και Σιμόν...
Η ιστορία με Φαίη και Σταύρο μου την έσπασε λίγο..ξαφνικά φιλιούνται συνέχεια...πιστεύω πως έπρεπε νά'ναι λίγο πιο προσεγμένη η μετάβαση από το φιλικό στο ερωτικό...
Κι εμένα μ'άρεσε η σκηνή με τη Μαρία...

Υ.Γ.Προσέξατε ότι τα επεισόδια γίνανε 45λεπτα? Razz
LaurelRose
LaurelRose
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : λογοτεχνικά βιβλία-μουσική-σινεμά-θέατρο-forum

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κλεμμένα όνειρα  - Σελίδα 4 Empty Απ: Κλεμμένα όνειρα

Δημοσίευση από evanna Παρ Ιαν 27, 2012 6:11 pm

LaurelRose έγραψε:....πιστεύω πως έπρεπε νά'ναι λίγο πιο προσεγμένη η μετάβαση από το φιλικό στο ερωτικό...
Καλα σε αυτο δεν εχεις κι αδικο!Αν και δεν νομιζω οτι υπηρχε ποτε τιποτα φιλικο μεταξυ τους,καταλαβαινω τι εννοεις! Angel Ηταν λιγο αποτομο!
Μ'αρεσει παντως που η Φαιη δεν αφηνει την χαρα της να υπερισχυσει και λεει στο Σταυρο να παρει χρονο για να ειναι σιγουρος οτι τελειωσε οριστικα με τη Μαρια!

LaurelRose έγραψε:Υ.Γ.Προσέξατε ότι τα επεισόδια γίνανε 45λεπτα? Razz
Ναι,γιατι τωρα ξεκιναει 7 αντι για 7 και 10! Wink
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κλεμμένα όνειρα  - Σελίδα 4 Empty Απ: Κλεμμένα όνειρα

Δημοσίευση από evanna Πεμ Φεβ 02, 2012 4:37 pm

Τι ελεγα στο προηγουμενο σχολιο μου....οτι η Φαιη καλα κανει και λεει στο Σταυρο να παρουν χρονο!;Ε,τωρα αλλαξα γνωμη....ας το πουν επιτελους οτι ειναι μαζι μπας και ηρεμησουν λιγο οι Αρης-Χρυσα γιατι μου σπανε τα νευρα ολο και περισσοτερο οσο περνανε τα επεισοδια! Ksilo
Btw ποσο τελειες οι χτεσινες σκηνες Σταυρου-Φαιης στο παρκο! Heart2 Εχω κολλησει λεμε!

Κατα τ'αλλα ο Μαλτεζος ειναι για πολυ ξυλο!Και οσο τον βλεπω να το παιζει υποδειγμα οικογενειαρχη κα επιχειρηματια μου αναβουν τα λαμπακια! Threat
Αναμενω να βγουν τα απλυτα του στη φορα επιτελους!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κλεμμένα όνειρα  - Σελίδα 4 Empty Απ: Κλεμμένα όνειρα

Δημοσίευση από LaurelRose Δευ Φεβ 06, 2012 2:25 am

*Ο Αρης είναι σχεδον ανυπόφορος μ’αυτά που κανει..πόσο μου τη δινει αυτό το βλεμμα που ρίχνει κάθε τοσο στη Φαίη..δεν εχω καταλάβει αν είναι μονιμο ‘κουσούρι’ του ηθοποιου ή αν απλώς το έχει υιοθετήσει για τη σειρά...Πάντως εκει που αγκαλιαζε τη Φαίη κι εκει που της εδωσε το σημειωμα ήταν για πολύ ξύλο! Tigania
*Η μάνα της Φαιης είναι από τους πιο ηλίθιους ρολους... zip
*Η Χρύσα επισης δεν αντέχεται..δεν εχει ν’ασχοληθεί με τιποτ’άλλο εκτος απ’το να προσπαθεί να βάλει λόγια στη Μαρία και τη Φαίη? Tsanties
*Η Μαρία έχει καταντήσει κι αυτή πολύ σπαστική..τι είναι αυτά που κάνει? wall ...πώς μπορεί να πιστεύει ότι ο Σταύρος την αγαπάει ακόμα?Πώς μπορεί να πιστεύει ότι θα τον κερδίσει με την αξία της??? Ee?
*Είμαι η μόνη που προχωράω το βίντεο όταν δείχνει τους γονείς της Μαντώς και τα άλογα? slap

Συνοπτικά: ο Άρης Tigania , η Χρύσα Tsanties , η Μαρία wall , η μάνα της Φαίης zip και η φάρμα της Μαντώς slap μου τη δίνουν!!! sisi

Ο Άρης με την Άντα όσο περνάει ο καιρός μοιάζουν ολο και περισσοτερο στη Νορα και το Λουκά! Love!
Η ιστορία με τη Μάρω και το Ρώσο στην αρχή μου φάνηκε εντελώς γελοία,αλλά στη συνέχεια μπορώ να πω ότι μου άρεσε..πιο πολύ γιατί ‘σπάστηκε’ η Χρύσα, αλλά κι επειδή η Μάρω μου φάνηκε λίγο πιο έξυπνη απ’ότι στα προηγούμενα επεισόδια Razz ...


Ο Λάγκος(Σταύρος) και η Τσεσματζόγλου(Βίκυ) στην πραγματικότητα έχουν μόνο 5 χρονια διαφορά! lol!


Υ.Γ..Κορνήλια όταν ξαναμπείς στο φόρουμ γίνεται να μετακινήσεις αυτό το τόπικ στην κατηγορία με την τηλεόραση και τον κινηματογράφο?..ξέρω ότι εκεί ήταν αρχικά και το μετέφερες εδώ, αλλά δεν μου κολλάει...έτσι κι αλλιώς πιστεύω ότι όσοι βλέπουμε τη σειρά δεν τη βλέπουμε μόνο επειδή παίζει ο Σταύρου...
LaurelRose
LaurelRose
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : λογοτεχνικά βιβλία-μουσική-σινεμά-θέατρο-forum

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κλεμμένα όνειρα  - Σελίδα 4 Empty Απ: Κλεμμένα όνειρα

Δημοσίευση από evanna Δευ Φεβ 06, 2012 11:26 am

Συμφωνω σε ολα Δαφνη! Thumbs up
Αυτο που λες για το υφος του Αρη.....νομιζω οτι δεν ειναι του ηθοποιου αλλα του ρολου....το πλουσιο κακομαθημενο που ειναι σιγουρο οτι μπορει να εχει οποια θελει και δεν μπορει να δεχτει οτι δεν θα καταφερει να τη ''ριξει''! Fskl

Καλα οσο για τη Μαρια μου την εδινε που μου την εδινε εξ'αρχης,τωρα ειδικα με τις κατινιες που κανει,μου αναβουν τα λαμπακια!Ασε που καθε φορα που ακουω κατι φρασεις τυπου ''Αυτη που μπηκε αναμεσα μας και μας χωρισε'' γινομαι εξαλλη! wall Αυτη φταιει μαρη που στην αρχη δεν ηξερε καν την υπαρξη σου ή ο Σταυρος που της εδωσε αερα και της αφησε χωρο!

Αυτο με τις ηλικιες μη το ψαχνεις....ειναι απο τα μειον!Τα εχουν κανει αχταρμα! valen


Υ.Γ1 Μου αρεσουν πολυ οι μουσικες επιλογες σε αυτη τη σειρα!
Υ.Γ2 Ανυπομονω για το σημερινο επεισοδιο(αν και θα το δω αυριο..χιχι)...θα μου σπασει τα νευρα ο Αρης αλλα νομιζω θα αποζημιωθω στη συνεχεια! inlove
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κλεμμένα όνειρα  - Σελίδα 4 Empty Απ: Κλεμμένα όνειρα

Δημοσίευση από LaurelRose Τρι Φεβ 07, 2012 3:33 pm

Η Φαίη παίζει να μου τη σπαει περισσοτερο και από τη Μαρια…ποσο αφελής μπορει να είναι ενας ανθρωπος?…εγω πάντως με αυτό το «βλέμμα» του Άρη θα ξερνούσα,δε θα του έλεγα να κάτσει κι άλλο στο σπίτι μου…..και από πότε θεωρείται ρομαντική η προσπάθεια του Άρη? wall
Η μανα της Φαιης το τηλεφωνο το χρησιμοποιεί μονο για να μιλησει στη διευθυντρια,για την κόρη της έχει το skype που εξυπηρετεί άλλα συμφέροντα(βλ.κατασκοπία κ.ά)! Razz
Πόσο τραγικο ηταν το μαλλί του Άρη?! vomit …εν τω μεταξύ μολις γύρισε σπιτι, το μαλλι του ηταν παλι στη θεση του… cake
Βλέπω στο τέλος να καταλήγουν μαζί η Λενα και ο Δημητρης..ταιριάζουν τόσο πολύ σα χαρακτήρες... valen
Το πόσο χαρηκα με το φιλί του Μανώλη και της Βίκυς δε λεγεται! pillow ...ξέρω ότι την είχε ξαναφιλήσει,αλλά το συγκεκριμένο είχε και ανταπόκριση και χαμόγελο! yey ...καιρός να ξεκολλήσει απ’τα παλιά η Βίκυ …

Καλή η τελευταία σκηνή,αν και θα μπορούσε να είναι ακόμα καλύτερη...
LaurelRose
LaurelRose
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : λογοτεχνικά βιβλία-μουσική-σινεμά-θέατρο-forum

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κλεμμένα όνειρα  - Σελίδα 4 Empty Απ: Κλεμμένα όνειρα

Δημοσίευση από evanna Τρι Φεβ 07, 2012 3:56 pm

Η Φαιη ειναι οντως αφελης και παραπανω απ'οσο θα επρεπε ευγενικη!Αλλα δεν μπορω να πω οτι με εκνευριζει καθε αλλο.....! ;D
Καλα η μανα της ειναι για χαστουκια...πολυ σπαστικη!

Συμφωνω για Μανωλη-Βικυ!Αν και φοβαμαι οτι οταν θα βγουν ολα στη φορα και θα συναντηθει ξανα με τον Δημητρη,θα ''ξανακυλησει''! Rolling Eyes

Εννοειται οτι θα μπορουσε να ειναι καλυτερη οπως πολλες ακομα αλλα ειπαμε στο θεμα της σκηνοθεσιας δεν το 'χουν καθολου! valen Κατα τ'αλλα μην επαναλαμβανομαι...αγαπω! Love!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κλεμμένα όνειρα  - Σελίδα 4 Empty Απ: Κλεμμένα όνειρα

Δημοσίευση από LaurelRose Τετ Φεβ 08, 2012 4:18 pm

evanna έγραψε:Καλα η μανα της ειναι για χαστουκια...πολυ σπαστικη!

Συμφωνώ τόσο μα τόσο πολύ! yeap

evanna έγραψε:Η Φαιη ειναι οντως αφελης και παραπανω απ'οσο θα επρεπε ευγενικη!Αλλα δεν μπορω να πω οτι με εκνευριζει καθε αλλο.....!

Κι εγώ τη συμπαθώ τη Φαίη, αλλά δεν άντεχα άλλο..πόσο έκατσε κι αυτός ο Άρης εκεί? imarton ..μισή ώρα 'παρακαλούσα' τη Φαίη να τον διώξει κι αυτή τίποτα... Razz

Πολύ ωραία η σκηνή με τον Κίμωνα και την Αλεξάνδρα... Love!

Μ’αρέσει η Σάννυ με το Σιμόν,αλλά είναι πολύ σπαστικό που ο Σιμόν έχει γίνει πιεστικός..έτσι κι αλλιώς η Σάννυ να τον βοηθήσει ήθελε,δεν είχε δεσμευτεί ότι θα τον ερωτευτεί κιόλας… BadMood

Απορώ πως δεν έχει σκεφτεί ακόμη ο Δημήτρης να σκοτώσει την Άρτεμη για να μη μάθει τίποτα η Αλεξάνδρα...

LaurelRose
LaurelRose
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : λογοτεχνικά βιβλία-μουσική-σινεμά-θέατρο-forum

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κλεμμένα όνειρα  - Σελίδα 4 Empty Απ: Κλεμμένα όνειρα

Δημοσίευση από evanna Τετ Φεβ 08, 2012 4:42 pm

Συμφωνω.....Η Αλεξανδρα μ'αρεσει πολυ με τον Κιμωνα....πολυ περισσοτερο απ'οτι με τον Μαλτεζο!

Καλα για την Αρτεμη και εγω ελεγα ''τη βγαζει δεν τη βγαζει καθαρη''. Αλλα αμα πεθανει και αυτη μετα δεν θα υπαρχει κανενας να ξερει ολη την αληθεια οποτε πως θα βγουν ολα στη φορα;;;Γι'αυτο και νομιζω οτι η Αρτεμη θα ζησει! Razz

Η Μαρια ποσο ξυλο θελει πειτε μου.....Παει στη Φαιη της κανει την κλαψοτετοια,μετα λεει στο Σταυρο ''οχι,μια χαρα ειμαι...ο,τι της κατεβει στο κεφαλι σου λεει η Φαιη'' και τωρα θα ξαναπαει στη Φαιη και θα της πει ''δεν θελω να συζητας αυτα που σου λεω με το Σταυρο και αυτος να με λυπαται.'' wall
Στα χναρια της Χρυσας εχει αρχισει και βαδιζει! Fskl
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κλεμμένα όνειρα  - Σελίδα 4 Empty Απ: Κλεμμένα όνειρα

Δημοσίευση από Kornilia_Petrakitsa Σαβ Φεβ 11, 2012 6:34 pm

LaurelRose έγραψε:

Υ.Γ..Κορνήλια όταν ξαναμπείς στο φόρουμ γίνεται να μετακινήσεις αυτό το τόπικ στην κατηγορία με την τηλεόραση και τον κινηματογράφο?..ξέρω ότι εκεί ήταν αρχικά και το μετέφερες εδώ, αλλά δεν μου κολλάει...έτσι κι αλλιώς πιστεύω ότι όσοι βλέπουμε τη σειρά δεν τη βλέπουμε μόνο επειδή παίζει ο Σταύρου...

Δεν το μετέφερα εγώ εδώ..Κάποιος άλλος από τη διαχειριστική ομάδα το έκανε..Αλλά νομίζω κι εγώ οτι κολλάει καλύτερα εκεί οποτε θα το μεταφέρω.. Wink
Kornilia_Petrakitsa
Kornilia_Petrakitsa
Spamοφύλαξ
Spamοφύλαξ

Θηλυκό Τόπος : Κατερίνη
Ασχολίες : Πολλά και διάφορα..

http://www.twilightsagaforum.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κλεμμένα όνειρα  - Σελίδα 4 Empty Απ: Κλεμμένα όνειρα

Δημοσίευση από LaurelRose Δευ Φεβ 13, 2012 2:57 am

Kornilia_Petrakitsa έγραψε:
LaurelRose έγραψε:

Υ.Γ..Κορνήλια όταν ξαναμπείς στο φόρουμ γίνεται να μετακινήσεις αυτό το τόπικ στην κατηγορία με την τηλεόραση και τον κινηματογράφο?..ξέρω ότι εκεί ήταν αρχικά και το μετέφερες εδώ, αλλά δεν μου κολλάει...έτσι κι αλλιώς πιστεύω ότι όσοι βλέπουμε τη σειρά δεν τη βλέπουμε μόνο επειδή παίζει ο Σταύρου...

Δεν το μετέφερα εγώ εδώ..Κάποιος άλλος από τη διαχειριστική ομάδα το έκανε..Αλλά νομίζω κι εγώ οτι κολλάει καλύτερα εκεί οποτε θα το μεταφέρω.. Wink


Σ'ευχαριστώ πολύ!Να'σαι καλά! flower

(ακούγεται λιγάκι κάπως όλο αυτό..ελπίζω να μην έχετε πρόβλημα οι υπόλοιποι...ε Ευάννα? Angel -->μόνο εμείς οι δύο έχουμε απομείνει σ'αυτό το τόπικ απ'ότι φαίνεται sisi )
LaurelRose
LaurelRose
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : λογοτεχνικά βιβλία-μουσική-σινεμά-θέατρο-forum

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κλεμμένα όνειρα  - Σελίδα 4 Empty Απ: Κλεμμένα όνειρα

Δημοσίευση από evanna Δευ Φεβ 13, 2012 10:24 am

Καλε τι προβλημα να 'χω εγω για τη μεταφορα;;;Το ιδιο μου κανει... Angel


Η Μαρία για ποσο ξυλο ειναι;;; wall Τι ηταν αυτα που ελεγε στη Βικυ στο επεισοδιο της Παρασκευης; livani
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κλεμμένα όνειρα  - Σελίδα 4 Empty Απ: Κλεμμένα όνειρα

Δημοσίευση από LaurelRose Πεμ Φεβ 23, 2012 4:56 pm

Μ'άρεσε πολύ η φράση του Σταύρου χτες.."Κι εμένα μ'αρέσει το θέατρο..ειδικά αυτό που παίζεται μπροστά μου!" sm
Ο Άρης το έχει παρακάνει!..είναι ανυπόφορος..το ίδιο και η Μαρία..έχει γίνει πολύ κακιά!
Η μάνα της Φαίης ήρθε για να μείνει?! Impatient
LaurelRose
LaurelRose
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : λογοτεχνικά βιβλία-μουσική-σινεμά-θέατρο-forum

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κλεμμένα όνειρα  - Σελίδα 4 Empty Απ: Κλεμμένα όνειρα

Δημοσίευση από evanna Πεμ Φεβ 23, 2012 5:44 pm

Πωπω η μανα της Φαιης ΔΕΝ αντεχεται....τι ειναι αυτα που ρωταει συνεχεια!;;; wall
Δεν ξερω ποσο θα μεινει....παντως σε περιληψεις που εχω διαβασει παρακατω για καμια 10αρια επεισοδια ακομα ειναι σιγουρα εδω!Γαμωτο! Grrr Και πριν ερθει ειχαμε τοσο ωραιες σκηνουλες με Σταυρο-Φαιη Love! Και τα μερη που πηγαιναν απιστευτα....ακομα θυμαμαι το παρκο με το θεϊκο συντριβανι! : respect :

Ο Αρης παλι ειναι για φαπες.....Και εγω Δαφνη την καταφχαριστηθηκα την ατακα του Σταυρου! sisi Ποσα να αντεξει και αυτος;

Κατα τ'αλλα Μαρια,Χρυσα και αυτη η γραμματεας του Μαλτεζου η Λενα μου σπανε σταθερα τα νευρα απο την αρχη και δεν νομιζω οτι θα σταματησουν να με εκνευριζουν και ποτε! cake
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κλεμμένα όνειρα  - Σελίδα 4 Empty Απ: Κλεμμένα όνειρα

Δημοσίευση από evaki16 Σαβ Φεβ 25, 2012 1:45 am

Είχα να παρακολουθήσω ολόκληρο επεισόδιο πάνω από ένα μήνα μέχρι να δω το χθεσινό...

Η Χρύσα είναι ο μοναδικός ρόλος που μου τη δίνει τόσο πολύ... (ούτε ο Σταύρος έτσι...) Αφήστε που τον Σταύρο έχω αρχίσει και τον συμπαθώ... Από τότε που είδα τον Κωνσταντίνο Λάγκο στην εκπομπή του Θέμου με κέρδισε... ίσως να φταίει το σκουλαρίκι που είχε κάτω απ'το στόμα... (μου αρεσε υπερβολικά...) Επίσης μου αρέσει πολύ με τη Φαίη... έχουν χημεία... όπως και ο Άρης με την Άντα...

Ακόμα ένας άλλος ρόλος που αντιπαθώ στο φουλ ειναι ένας καθηγητής στο κολεγιο... δεν θυμάμαι το όνομά του Razz (λεω αυτόν που έπαιζε τον Σπύρο στο "θα βρεις το δασκαλό σου" ) Μου τη δίνει πολύ ο χαρακτήρας του Κλεμμένα όνειρα  - Σελίδα 4 905116


Με ποια λογική πιστεύει η Χρυσα πως αν η Μαρια πει στον Σταυρο οτι ειναι έγκυος θα γυρίσει κοντα της? Και αντε αυτό να το δεχτώ... 3 περιπου μήνες μετά (που θα πρεπει η μαρια να εχει φουσκωσει) εχει σκεφτεί τι θα κανει? Υποθέτω θα πει πως έχασε το παιδί... ωραία και αφού το πει αυτό ο Σταύρος θα γυρισει παλι στην Φαίη... δεν μπορούν να τους χωρίσουν αυτούς τους δύο με ηλίθια κόλπα...
evaki16
evaki16
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Καλαμάτα
Ασχολίες : ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ ♥ ♥ ♥

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κλεμμένα όνειρα  - Σελίδα 4 Empty Απ: Κλεμμένα όνειρα

Δημοσίευση από evanna Σαβ Φεβ 25, 2012 12:23 pm

Γρηγορη τον λενε τον καθηγητη,Ευακι!Και ναι ΟΥΤΕ αυτος παλευεται(γενικα σε αυτη τη σειρα,οσοι συμπαθω ειναι μετρημενοι στα δαχτυλα του ενος χεριου sisi )Αναμενω να αποκαλυφθει η λαδια που εκανε στην Κριστυ με τα γραπτα γιατι πολυ κυριος μας το παιζει τελευταια! Mmm

Σχετικα με τη fake εγκυμοσυνη αυτο που της ειπε η Χρυσα ειναι να του οτι ηταν εγκυος και οτι απεβαλλε λογω κακης ψυχολογιας για να τον κανει να αισθανθει τυψεις και να γυρισει πισω! wall Και αναρωτιεμαι εγω ειναι δυνατον της Μαριας να της φτανει να γυρισει ο ανθρωπας πισω απο ενοχες και μονο ενω θα ξερει οτι ειναι ερωτευμενος με καποια αλλη;;;Τι σοι νορμαλ σχεση θα 'ναι αυτη; livani

Το καταφχαριστηθηκα που στης Δευτερας ο Αρης θα ξεμεινει με την ανυποφορη μαμα και θα δουμε λιγο Σταυρο-Φαιη μαζι inlove αν και το μελλον αυτων των δυο μονο ροδινο δεν προμηνυεται,δυστυχως! Aww

Το τελος του χτεσινου επεισοδιου τι σας λεει;;;Εμεινα....Ποιος ειναι αυτος που κρυβει η Αννα εκει κατω;;;Και γιατι;;; scratch
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κλεμμένα όνειρα  - Σελίδα 4 Empty Απ: Κλεμμένα όνειρα

Δημοσίευση από marakii Σαβ Φεβ 25, 2012 2:46 pm

Δε τα βλέπω τα Κλεμμένα όνειρα αλλά που και που κάποια απόσπασματα ,απλά χθες μόλις τέλειωσαν οι στιγμές είδα το τέλος του επεισοδίου και λέω μήπως αυτός στο ''υπόγειο'' ήταν ο Γαλανός affraid και δεν έχει πεθάνει τελικά ;; (μάλλον λέω βλακείες αλλά αυτό μου ήρθε οτάν το είδα ) Επίσης καλά να πάθει ο Άρης στα προσεχώς Κλεμμένα όνειρα  - Σελίδα 4 433450
marakii
marakii
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κλεμμένα όνειρα  - Σελίδα 4 Empty Απ: Κλεμμένα όνειρα

Δημοσίευση από evanna Σαβ Φεβ 25, 2012 3:12 pm

Δεν νομιζω οτι προκειται περι νεκραναστασης Μαρακι!Μαλλον καποιος απο το παρελθον της...ο πατερας της ισως! Rolling Eyes Θα δειξει.....!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κλεμμένα όνειρα  - Σελίδα 4 Empty Απ: Κλεμμένα όνειρα

Δημοσίευση από evaki16 Σαβ Φεβ 25, 2012 8:19 pm

evanna έγραψε:
Σχετικα με τη fake εγκυμοσυνη αυτο που της ειπε η Χρυσα ειναι να του οτι ηταν εγκυος και οτι απεβαλλε λογω κακης ψυχολογιας για να τον κανει να αισθανθει τυψεις και να γυρισει πισω! Κλεμμένα όνειρα  - Σελίδα 4 905116 Και αναρωτιεμαι εγω ειναι δυνατον της Μαριας να της φτανει να γυρισει ο ανθρωπας πισω απο ενοχες και μονο ενω θα ξερει οτι ειναι ερωτευμενος με καποια αλλη;;;Τι σοι νορμαλ σχεση θα 'ναι αυτη; Κλεμμένα όνειρα  - Σελίδα 4 763297


Αααα αυτό σκέφτηκε το πανέξυπνο μυαλό της Χρύσας...Κλεμμένα όνειρα  - Σελίδα 4 951465 Ελεος!!! Και η Μαρία πιστεύει πως έτσι θα ξανακερδισει τον Σταύρο??? Τι να πω? IQ ραδικιου... Και άντε πες πως η Μαρία έχει μια ελπίδα στις 1.000.000 μιας και κάποτε ήταν ζευγαρι... η Χρύσα με ποιά λογικη πιστεύει ότι θα τον εχει δικό της? Αυτός ακούει Χρύσα και τρέχει προς την αντίθετη κατεύθυνση... Ελεος ελεος ελεος και ξανα ελεος.... Δεν τη μπορώ τη Χρύσα.... Κλεμμένα όνειρα  - Σελίδα 4 752185
evaki16
evaki16
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Καλαμάτα
Ασχολίες : ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ ♥ ♥ ♥

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κλεμμένα όνειρα  - Σελίδα 4 Empty Απ: Κλεμμένα όνειρα

Δημοσίευση από LaurelRose Κυρ Φεβ 26, 2012 12:29 pm

Το υπόγειο δεν είναι το ίδιο με αυτό που χρησιμοποιούσε ο Στέλιος στα "Μυστικά"?...κι εγώ σκέφτηκα στην αρχή πως μπορεί να είναι ο Βαλάτος αυτός στο υπόγειο, αλλά δεν μου κόλλαγε και πολύ αυτή η σκέψη και υπέθεσα ότι είναι ο άντρας της Άννας!(εν τω μεταξύ ούτε που ξέρω αν είχε παντρευτεί και ποτέ Razz)

Εμένα πιο πολύ κι απ΄το Γρηγόρη μου τη δίνει ο άλλος καθηγητής,ο Θεόφιλος Threat (αν θυμάμαι καλά το όνομα)...
LaurelRose
LaurelRose
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : λογοτεχνικά βιβλία-μουσική-σινεμά-θέατρο-forum

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κλεμμένα όνειρα  - Σελίδα 4 Empty Απ: Κλεμμένα όνειρα

Δημοσίευση από evaki16 Δευ Φεβ 27, 2012 12:32 am

LaurelRose έγραψε:Εμένα πιο πολύ κι απ΄το Γρηγόρη μου τη δίνει ο άλλος καθηγητής,ο Θεόφιλος Κλεμμένα όνειρα  - Σελίδα 4 270448 (αν θυμάμαι καλά το όνομα)...

Θεόφιλος? Who Θεόφιλος? Razz Μηπως λες αυτόν τον ψηλό που έπαιζε στη Μαρία την άσχημη? Γιατί αν δεν κάνω λάθος ο άλλος που ειναι και πολύ συμπαθητικός είναι ο Κείμωνας...
evaki16
evaki16
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Καλαμάτα
Ασχολίες : ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ ♥ ♥ ♥

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κλεμμένα όνειρα  - Σελίδα 4 Empty Απ: Κλεμμένα όνειρα

Δημοσίευση από LaurelRose Δευ Φεβ 27, 2012 1:07 am

evaki16 έγραψε:
LaurelRose έγραψε:Εμένα πιο πολύ κι απ΄το Γρηγόρη μου τη δίνει ο άλλος καθηγητής,ο Θεόφιλος Κλεμμένα όνειρα  - Σελίδα 4 270448 (αν θυμάμαι καλά το όνομα)...

Θεόφιλος? Who Θεόφιλος? Razz Μηπως λες αυτόν τον ψηλό που έπαιζε στη Μαρία την άσχημη? Γιατί αν δεν κάνω λάθος ο άλλος που ειναι και πολύ συμπαθητικός είναι ο Κείμωνας...

Αυτόν λέω(της Μαρίας της άσχημης)...δε θα έλεγα σε καμία περίπτωση τον Κίμωνα, αυτός είναι ο καλύτερος εκεί μέσα... Love!
LaurelRose
LaurelRose
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : λογοτεχνικά βιβλία-μουσική-σινεμά-θέατρο-forum

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κλεμμένα όνειρα  - Σελίδα 4 Empty Απ: Κλεμμένα όνειρα

Δημοσίευση από evaki16 Δευ Φεβ 27, 2012 3:59 pm

Καταλαβα... και μενα μου τη δινει παρα πολυ... ολα για το συμφαιρον του!!! ελεος!
evaki16
evaki16
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Καλαμάτα
Ασχολίες : ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ ♥ ♥ ♥

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 4 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης