Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 618 - Ημερομηνία 29-11-2011

+18
kapetanissa
alex1
edem4ever
roria
Dimitraaa
aggeliki
marakii
κικκο
νοριτσα
fay66
JESSIE
fay
filizza
doctor
DESPOINA
elenh
evanna
Clarabelle
22 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογείστε το σημερινό επεισόδιο

Επεισόδιο 618 - Ημερομηνία 29-11-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap23%Επεισόδιο 618 - Ημερομηνία 29-11-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 23% 
[ 7 ]
Επεισόδιο 618 - Ημερομηνία 29-11-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap30%Επεισόδιο 618 - Ημερομηνία 29-11-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 30% 
[ 9 ]
Επεισόδιο 618 - Ημερομηνία 29-11-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap20%Επεισόδιο 618 - Ημερομηνία 29-11-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 20% 
[ 6 ]
Επεισόδιο 618 - Ημερομηνία 29-11-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap13%Επεισόδιο 618 - Ημερομηνία 29-11-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 13% 
[ 4 ]
Επεισόδιο 618 - Ημερομηνία 29-11-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap10%Επεισόδιο 618 - Ημερομηνία 29-11-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 10% 
[ 3 ]
Επεισόδιο 618 - Ημερομηνία 29-11-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap3%Επεισόδιο 618 - Ημερομηνία 29-11-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 3% 
[ 1 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 30
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 618 - Ημερομηνία 29-11-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 618 - Ημερομηνία 29-11-2011

Δημοσίευση από edem4ever Τρι Νοε 29, 2011 11:40 pm

roria έγραψε:
αγαπητή edem4ever, είσαι σβιννν και ζημιά μου φαίνεται! Καλά που δεν προκάμουν πλέον να υλοποιήσουν τις ...επικίνδυνες ιδέες σου lmao
Κι αφού έτσι ελαφρά τη καρδία αποκλείεις το Ιουστινιανός, τι θα έλεγες για το Ηράκλειος;

Βέτο!!! sisi Όχι πως το αποκλείω, να ακούσω προσεχώς το Λουκά να επεξεργάζεται όλα τα αυτοκρατορικά και βασιλικά ονόματα από την αρχαιότητα μέχρι τις μέρες μας...
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 618 - Ημερομηνία 29-11-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 618 - Ημερομηνία 29-11-2011

Δημοσίευση από kapetanissa Τρι Νοε 29, 2011 11:41 pm

Έγραψα ένα ολόκληρο κείμενο για να περιγράψω πόσο μου έχει χαλάσει το κέφι και δεν βρίσκω τίποτα να σχολιάσω μέσα στον παραλογισμό.

Και μετά... χάθηκε.

Μαζί με τα τελευταία υπολείμματα κεφιού.



kapetanissa
kapetanissa
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Fata Morgana
Ασχολίες : ατέρμονη πεζοπορία στον θαλασσινό φεγγαρόδρομο

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 618 - Ημερομηνία 29-11-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 618 - Ημερομηνία 29-11-2011

Δημοσίευση από roria Τρι Νοε 29, 2011 11:53 pm

edem4ever έγραψε:
roria έγραψε:
αγαπητή edem4ever, είσαι σβιννν και ζημιά μου φαίνεται! Καλά που δεν προκάμουν πλέον να υλοποιήσουν τις ...επικίνδυνες ιδέες σου lmao
Κι αφού έτσι ελαφρά τη καρδία αποκλείεις το Ιουστινιανός, τι θα έλεγες για το Ηράκλειος;

Βέτο!!! sisi Όχι πως το αποκλείω, να ακούσω προσεχώς το Λουκά να επεξεργάζεται όλα τα αυτοκρατορικά και βασιλικά ονόματα από την αρχαιότητα μέχρι τις μέρες μας...
Ελπίζω τουλάχιστον να εξαιρούνται οι Ρωμαίοι. Μήν πέσουν στο τραπέζι τίποτα ...Ηλιογάβαλος και Καλλιγούλας!!!
lmao
Συγγνώμη για το off-topic.
roria
roria
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 618 - Ημερομηνία 29-11-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 618 - Ημερομηνία 29-11-2011

Δημοσίευση από ΣΨ1 Τρι Νοε 29, 2011 11:55 pm

alex1 έγραψε:Ψήφισα άσχημο!!!!

Aσχημο ε;;;;Εγω παλι επειδη ειμαι καλος ανθρωπος,αμα θες τον τονο στο καλος τον βαζεις και στο κα,
ψηφισα καλο!!

alex1 έγραψε:Nταίζη:Πήρε αμπάριζα και χαιρετούσε κόσμο.Πήγε στον Λουκά,και ο αποχαιρετισμός τους,έγινε ακριβώς όπως θα έπρεπε,αναμεσα στους δυο.
Με σχόλια και μπηχτες,και φυσικά,χωρίς εναγκαλισμό γιατί θα ήταν υπερβολή!!!!!

Eμενα αυτη η σκηνη μου αρεσε,μου θυμισε κατι απο παλια.Βιτριολικη η Νταιζη,μεσα στην ατακα ο Λουκας!!Και απ οτι ξερουμε θα γινει δικηγοραρα και ο Αρης,οποτε Νταιζη μας κοιμησου ησυχα!!Ησουν τυχερη τελικα που σου ελαχε πατερας του παιδιου σου ,το καλυτερο παιδι!!

alex1 έγραψε:Κυρία Ακρίτα πάντως με τον τρόπο που δίνεται το σενάριο στα τελευταία επεισόδια,απο Σεπτέμβρη μπορείτε κάλλιστα να αρχίσετε δευτερο κύκλο μυστικών!!!!!! lmao Το εννοώ,καλά μην βαράτε!!!!

Snif Snif Snif μην παιζεις με τον πονο μου κακουργε alex!!Παντως με την απορια θα μεινω!Τελειωνουν ετσι απλα κυρια Ακριτα μας τετοιους χαρακτηρες σαν τον Λουκα;;σαν την Νορα;;;σαν τον Νικολα;;σαν την Εριεττα;;;δηλ τρελοι ειναι οι Αμερικανοι που οταν δεσει το γλυκο,το κρατανε και το κρατανε και το ξεχνανε;;;
Αχ πολυ θα ηθελα με καποιον τροπο να συνεχιζαν οι ιδιοι ηρωες,αλλα με αλλες ιστοριες πια!!

alex1 έγραψε:Όλο το επεισόδιο ήταν πάνω της,και κατά την γνώμη μου,ήταν απαραίτητο,απο την στιγμή που ξέρουμε τι θα γίνει.Απλά υπερέβαλλαν στον χρόνο που δόθηκε σε εκείνη και τον ερωτα της!!!!!

Kaτα πολυ υπερεβαλλαν αλεξακη μου!!πιο πολυ δεν γινοταν.Η ιστορια αυτη επρεπε ηδη να εχει τελειωσει.Αλλα αντι να μας την τελειωσουν,θα μας την πανε καροτσακι μεχρι το τελευταιο επεισοδιο.Το θεωρω φαουλ!!

alex1 έγραψε:"Ο Χρήστος ζει αυτός μας οδηγεί "όπως είπε ο Λουκάς.Πια έγινε γνωστό,και φυσικά μπουζουριάσανε την Νταίζη και την γλίτωσαν οι Ιταλοί lmao συμπαθέστατος λαός!!!!!!Για τους Αμερικάνους(που πήγε ο Μάνος μας)καλά να πάθουν lmao
Στο διπλανό κελί είναι η Νταιζούλα με την μαμά της!!γιατί δεν τις βάζουν μαζί,έτσι θα γλιτώσουν και χώρο.

lmao σωστα την γλυτωσαν οι γειτονες απο δυτικα!Αλλα τι κακουλης εισαι βρε παιδι μου,δεν τα λυπασαι τα Αμερικανακια;;

alex1 έγραψε:Εριέττα:Τι αστέρι είναι αυτό;;;;;;;τι μπριλάντι,τι μαργαριτάρι;;;;;;;;;;;;;;;κάθε φορά που την βλέπω και ανοιγει το στοματάκι της,μένω άφωνος απο την μεγαλοψυχία,και πάνω απο όλα την ευαισθησία και αξιοπρέπεια που την διακρίνουν!!!!!αμέσως να κρατήσει τον Χρήστο σπίτι της μετά απο όλα συνέβησαν,και φυσικά έβαλε σε κίνδυνο τον εαυτό της.Θα μπορούσε να κατηγορηθεί για υπόθαλψη εγκληματία!!!!!!Ποιος θα το έκανε αυτό;;;;;;;;;;;
Δεν είναι απλά θυσαυρός,όπως είπε ο Στεφ,είναι η χαμένη Ατλαντίδα!!!!!!!

Eδω θα σταθω για να εκφρασω το μεγαλο μου παραπονο!Μα γιατιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι αυτον τον ρολο δεν μας τον βαλατε πιο νωρις;;παιζει να ειναι ο καλυτερος γυναικειος ρολος στη σειρα!Καλη Νορα,Δαφνη,Ευα,αλλα η Εριεττα δεν παιζεται λεμε!Δεν υπαρχει αυτη η γυναικα και λυπαμαι τοσο πολυ που δεν τον απολαυσαμε αυτον τον ρολο οσο θα επρεπε και οσο θα θελαμε.Να ενας λογος για να ξεκινησει ξανα η σειρα μετα απο 1-2 χρονια xixixi

alex1 έγραψε:Αυτα για το σημερινό,και πολλά έγραψα!!!!ΡΙΧΑΡΔΟΣ Ο ΚΑΤΑΚΤΗΤΗΣ.Ακόμη δεν τον γέννησε Γιάννη τον βάφτισε. lmao Υπάρχουν και χειρότερα,φαντάσου να τον έλεγαν ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΑ lmao
Αλλά ας μην γκρινιάζουμε για το σημερινό,λίγα επεισόδια έμεινας,ας τα απολαύσουμε όσο μπορούμε γιατί δεν θα τα ξαναδούμε!!

Σιγα καλε μην τον ελεγε και Θρασυβουλα και αν κανουν κοριτσι ,που θα κανουν δηλ,να το λεγανε Παγωνα;; xoxo βρε σαν κατι να μου θυμιζει αυτο!!
Αυτο ξαναπεστο,μεχρι Τριτη και μετα παπαλα!!
Θα πω κατι τελευταιο για την Παπα!!Δεν με πειθει τελευταια καθολου .Δεν ξερω εχω την εντυπωση οτι κατι δεν κανει καλα!

ΣΨ1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Πολλές

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 618 - Ημερομηνία 29-11-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 618 - Ημερομηνία 29-11-2011

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Νοε 30, 2011 12:26 am





Χάλια το εκπαιδευτικό σύστημα στην Ελλάδα. Πάς σχεδόν είκοσι χρόνια στο σχολειό και τελικά κάποια μέρα αντιλαμβάνεσαι οτι δεν ξέρεις τις έννοιες των λέξεων

Τι είναι ας πούμε ο γάμος;

Νόμιζα η αφελής οτι είναι η ένωση δύο ανθρώπων μπροστά σε θεό και ανθρώπους και η δέσμευσή τους οτι θα πορευτούν στη ζωή μαζί στα εύκολα και τα δύσκολα. Άντε στο πιο ψυχρό του είναι η συγκατάθεση δύο ανθρώπων απέναντι στο νόμο για συγκατοίκηση κοινοκτημοσύνη και δημιουργία οικογένειας. Της Εύας δεν της αρέσει το όνομα του συζύγου. Δεν θα μείνουν όλοι μαζί σαν οικογένεια αλλά για μια ακόμη φορά σκόρπιοι η Μαρίλια εδώ ο Άγγελος εκεί. Ο Λευτέρης μιλάει για το σπίτι που θα χτίσει η Εύα. Όχι πληθυντικός ενικός. Που έχω χάσει την έννοια της λέξης; Τελικά μου έμαθαν στα μυστικά. Γάμος είναι μια τελετή που μαζεύονται διάφοροι να φάνε να πιούνε να τουρτωθούν και να περάσουν καλά και μετά ο καθένας σπίτι του κι όλα καλά. Ελάχιστη σημασία έχει να δει κανείς το ζευγάρι που ενώνει τη ζωή του τη χαρά του και τα όνειρά του.

Τι είναι ο έρωτας;

Ο Ουγκώ έλεγε οτι είναι ο ασπασμός των αγγέλων στα άστρα οι ποιητές γέμισαν βιβλία ολόκληρα και κάποτε που έγραφαν λευκώματα αυτή ήταν μια απ τις πρώτες ερωτήσεις που ζητούσαν απάντηση αλλά στα μυστικά όλα είναι ανατρεπτικά. Έρωτας είναι η συμβίωση με κάποιον που δεν σου λέει ποτέ όχι αντιθέτως ακολουθεί σαν σκύλος με την ουρά στα σκέλια αφού πρώτα έχεις εξασφαλίσει το παντεσπάνι σου. Πρωτίστως και κυρίως όμως έρωτας είναι η δικαιολογία για κάθε πταίσμα ή έγκλημα. Νέο σύστημα που παρακαλώ να συμπεριληφθεί στα συγγράματα της νομικής.
Εκβιάζεις;
Αποπειράσαι να σκοτώσεις;
Δηλητηριάζεις;
Δολοφονείς;
Διαπράττεις εμπρησμό;
Αν είσαι ερωτευμένος αθώος ο κατηγορούμενος

Τι σημαίνει η λέξη έντιμος;

Έφτασα σ αυτή την ηλικία πιστεύοντας οτι η εντιμότητα δεν είναι έννοια σχετική. Ή είσαι ή όχι. Ολίγον απο έντιμο δεν ήξερα μέχρι τώρα. Στα μυστικά έχει υπεραναλυθεί το θεματάκι και μάλλον το αντιλαμβάνονται διαφορετικά απο μένα. Ο Λουκάς είναι έντιμος. Δεν λέει ψέματα υπηρετεί το δίκαιο και μάλιστα εξανίσταται όταν υπενίσεται κάποιος οτι δεν είναι έτσι και οτι κρατάει μυστικούλια και λέει ψεματάκια. Βέβαια κατά καιρούς είπε κι έκανε διάφορα αλλά στην προκειμένη περίπτωση δεν ήξερε. Έλα να σε δω Λουκά όταν μάθεις οτι ο Χρηστάκης ζήλεψε τη δόξα του Αραβαντινού και νεκραναστήθηκε θα πάς στον Παναγιώτη που σε τίμησε με τη φιλία του και σε βοήθησε (έντιμα κι αυτός) να μπαγλαρώσετε το Θάνο για κάτι που δεν έκανε να του πεις την αλήθεια ή θα μεγαλώσει η μύτη σου και θα σε λέμε Πινόκιο; Αλήθεια αυτό δεν είναι βασιλικό όνομα ε; Μάλλον δεν κάνει για τον πατέρα δύο βασιλιάδων.

Ποιά είναι τα ιδιαίτερα χαρίσματα ενός συγγραφέα;

Δεν είμαι ειδική στο θέμα πίστευα όμως πάντα οτι χρειάζεται να έχει κάποιος ανεπτυγμένη φαντασία να μπορεί να χειρίζεται καλά τη γλώσσα που χρησιμοποιεί και να έχει τις γνώσεις να εμβαθύνει στα θέματα που πραγματεύεται. Ο Λουκάκος έπλαθε παραμύθια και προσπαθούσε να φανταστεί πως θα είναι η συνάντηση με τον γεννήτορά του. Καλούτσικα τα πήγε. Εγώ πάλι αν ήμουν συγγραφέας ή έστω σεναριογράφος δεν θα προβληματιζόμουν πως να γράψω τη σκηνή Νταίζης Στέλλας
Απλά δεν θα την έγραφα και θα κέρδιζα την αγάπη χιλιάδων τηλεθεατών που τα νεύρα τους έγιναν κορδέλες με τη σκηνούλα

Τελικά έχω να μάθω πολλά ακόμη ξέρω όμως σίγουρα κάτι. Το επεισοδιάκι δεν βλεπόταν
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 618 - Ημερομηνία 29-11-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 618 - Ημερομηνία 29-11-2011

Δημοσίευση από gxnel Τετ Νοε 30, 2011 1:01 am

μετριο θα το πω το σημερινο...γκωσαμε στις χαιρετουρες της Νταιζης βεβαια!


Ρουσσο καλε μου...αυτο που μιλας με τη θαλασσα να το προσεξεις λιγο...ετσι ξεκινησε και ο Ηλιας και τωρα δεν καταλαβαινει ουτε τη Δαφνη..


πρωτη χαιρετουρα της βαρυπενθουσας...Λουκας...μπλα μπλα και ειρωνειες...αντε καλη μου μαζεψε τα μπογαλακια σου και φυγε...θα σου κουνησει και το μαντηλι ο Λουκας μην ανησυχεις...θα εχει και το βλεμμα της λεει εδω να επιβλεπει τα παντα...ο big brother που την επιασε πονος για το παιδι της!.....τον αγαπησε τον Λουκα λεει με τον τροπο της?της φονισσας τον τροπο η της εκβιαστριας?γτ εχει διαφορα....

και δεν εχει αποφασισει που θα παει ακομα...να προτινω?στην Αφρικη με τους Μασαι!!!!!
Cool

Δαφνη μου λιγο αργα το καταλαβες το προβλημα του Ηλια...το αφηνες το αφηνες δεν το παραδεχοσουν και τωρα δεν θες να ακους για τα χειροτερα....δυστυχως ομως η κατασταση που ακολουθει ειναι πολυ δυσκολη!!!!

η υπερτατη σκηνη συγκινησης(..καλα λεμε τωρα
Επεισόδιο 618 - Ημερομηνία 29-11-2011 - Σελίδα 2 621900 )...Η μανα αποχωριζεται την κορη της!!!!ενα δακρυ κυλησε!!παει και η κουμπαρια Στελλα μου...τσαμπα τα ραψιματα που θα ειχες κανει!!!!

Ριχαρδος ειπε ο Λουκας?παναγια μου εμπνευση!!!παντως ηταν πολυ ωραια σκηνη Νορας-Λουκα!!!!!!


Σωπα καταλαβε η Αμαλια οτι η Μελιτα ειναι στον κοσμο της?εδω και καιρο καλη μου....τοσο καιρο το φωναζω δεν με ακους?...και ακου να της το πουν με τροπο?τι καλε?
να μωρε εκει που επινε τον καφε της περασε απεξω ενας πλασιε-εκβιαστης που πουλουσε οπλα...πηρε ενα η Μελιτα...και ειπε να το δοκιμασει πανω στην Ερι?και μετα ο μπαμπας της πηρε το ιδιο οπλο και σκοτωσε και τον πλασιε?...
αρα θα της πουν οτι εκανε καλη αγορα?
Rolling Eyes


ειδε και ονειρο το κοριτσι(...που στο καλο της ετσι που πεταχτηκε σκιαχτηκα)....το εψαξα το θεμα(οκ δεν παω και γω καλα)...ο ονειροκριτης που βρηκα λοιπον λεει...

Αν ονειρευόμαστε ότι βλέπουμε ένα όπλο, συμβολίζει το θυμό, την
επιθετικότητα κι έναν πιθανό κίνδυνο. Μπορεί να αντιμετωπίζουμε ζητήματα
παθητικότητας/επιθετικότητας και εξουσίας/εξάρτηση.*καλα εδω λεει και κατι kinky αλλα δεν το βαζω*Αν δούμε ότι πυροβολούμε κάποιον τονίζει τα επιθετικά μας συναισθήματα
και τον κρυφό μας θυμό απέναντι σε ένα συγκεκριμένο άτομο....όταν σε όνειρο σκοτώνουμε κάποιον, το όνειρο αποκαλύπτει την επιθυμία
μας το εν λόγω πρόσωπο να σταματήσει να ανακατεύεται στις υποθέσεις μας.
Από την άλλη πλευρά, όταν βλέπουμε να σκοτώνουμε κάποιον το όνειρο
δείχνει μια κατάσταση σύγχυσης και ταραχής μπροστά στη συμπεριφορά των
γύρω μας...

αλλα εσυ Μελιτα μου εισαι αγιος ανθρωπος οποτε η εξηγηση αυτη δεν σε καλυπτει....οποτε το μονο που εχεις να κανεις ειναι να τρως ελαφρια το βραδυ!

Υ.Γ1....ειπε κανεις σε κανεναν οτι η μνημη μας δεν ειναι καλη?η Μελιτα εχει το προβλημα καλε....γκωσαμε και στα flashback πια!
Υ.Γ2...η Στελλα να χαλαρωσει το υφακι της πια....φουντωσε και τη Νορα σημερα!!ελεος!!!

Υ.Γ3...επιτελους η Ερι εκλεισε την καταραμενη μπαλκονοπορτα....αλλα γιατι ολοι ειναι αναποδοι και δεν μπαινουν απο την πορτα πια?

Υ.Γ4...γιατι η Νταιζη παραταει την τσαντα της παντα στον διπλα ταφο?σιγα μαρη δεν σε φτανει το μνημα?
Υ.Γ5...¨μου θυμισες πως ηταν οι πρωινες αναγουλες"
Επεισόδιο 618 - Ημερομηνία 29-11-2011 - Σελίδα 2 191984
gxnel
gxnel
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 618 - Ημερομηνία 29-11-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 618 - Ημερομηνία 29-11-2011

Δημοσίευση από dm10811 Τετ Νοε 30, 2011 1:21 am

Δεν προλαβαινω να γραφω και μαλλον ετσι θα το παω ως το τελος...Σας διαβαζω ομως καθε μερα...Σοφια : respect : : respect : Με εκφραζει απολυτα ο σχολιασμος σου!!!!!alex γελασα φοβερα!!!!!!!!Μου αρεσε πολυ και ο δικος σου σχολιασμος!!!!

Αλλα ξεχωριζω τον σχολιασμος της Νελης γιατι ειχε ΤΡΕΛΟ γελιο!!!!!!!!!Ειχε και κοπο!!!Ολοκληρο ονειροκριτη βρηκε η κοπελα-εγω ξερω τι λεει το kinky σημειο ^^ τα καλυτερα αφησε απ'εξω-και μας το εξηγησε το ονειρο!!!!!

Για τα υστερογραφα τι να πω;;;; : respect : Η ατακα της Νορας απιστευτη!!!Οπως και η αλλη οταν αναφερθηκε η αμνησια...Αυτο μη μου το θυμιζεις γιατι θα φρικαρω!!!!Και το αλλο...Και καπου εδω αρχιζει το φρικιαστικο χιουμορ Βενετη!!!!!Το ποσο χαρηκα δε την ειρωνια στη Νταιζη αλλο πραγμα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Για την ιστορια ψηφισα πολυ καλο...Με τετοια Λουκανορικη σκηνη... ^^ Κι αν δεν ειχε τοση Νταιζη ισως και να ψηφιζα τελειο...
dm10811
dm10811
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 618 - Ημερομηνία 29-11-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 618 - Ημερομηνία 29-11-2011

Δημοσίευση από elenp Τετ Νοε 30, 2011 4:46 pm

Το επεισόδιο ήταν ωραίο. Η σκηνή με την Δάφνη και τον Νικόλα ήταν πολύ καλή, η Δάφνη συζήτησε με τον Νικόλα για τον πατέρα της και εκείνος της είπε ότι πρέπει να τον φροντίζουν. Η σκηνή με τον Λουκά και την Νταίζη ήταν πολύ ωραία, ο Λουκάς αποχαιρέτησε την Νταίζη μιας και εκείνη πήγε για να τον δει και να του πει να φροντίζει τον γιό τους. Η σκηνή με την Εύα και τον Λευτέρη ήταν πολύ καλή, η Εύα και ο Λευτέρης συζήτησαν ότι πρέπει να συγκατοικήσουν και ο Λευτέρης πρότεινε να μείνουν μαζί με τα παιδιά αλλά η Εύα του εξήγησε ότι η μεγάλη θέλει τον χώρο της και έτσι αποφάσισαν να βρουν ένα σπίτι που να είναι κοντά στο δικό της. Η σκηνή με τον Λουκά και την Νόρα ήταν πολύ ωραία, ο Λουκάς βρήκε και το όνομα του αγοριού που θέλει να κάνουν με την Νόρα και εκείνη είχε τις διαφωνίες της γι' αυτό αλλά θέλησε να κάνουν και άλλο δικό τους μωρό. Η σκηνή με τον Χρήστο, τον Στέφανο και την Εριέττα ήταν πολύ καλή, ο Χρήστος πήγε και βρήκε τον Στέφανο και την Εριέττα στο σπίτι της και τους εξήγησε το σχέδιο που είχαν για να φύγουν αλλά τους εντόπισε η αστυνομία, ο Στέφανος χάρηκε που τον είδε και η Εριέττα του είπε ότι μπορεί να μείνει εκεί μέχρι να φύγουν.
Γενικά το επεισόδιο μου άρεσε και το ψηφίζω πολύ καλό.
elenp
elenp
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης