Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 619 - Ημερομηνία 30-11-2011

+17
JESSIE
dm10811
fay66
ΣΨ1
doctor
filizza
kapetanissa
alex1
marakii
Antigoni!
fantina
fay
roria
ILISAM
loukasnora
evanna
Clarabelle
21 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογείστε το σημερινό επεισόδιο

Επεισόδιο 619 - Ημερομηνία 30-11-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap15%Επεισόδιο 619 - Ημερομηνία 30-11-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 15% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 619 - Ημερομηνία 30-11-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap21%Επεισόδιο 619 - Ημερομηνία 30-11-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 21% 
[ 7 ]
Επεισόδιο 619 - Ημερομηνία 30-11-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap39%Επεισόδιο 619 - Ημερομηνία 30-11-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 39% 
[ 13 ]
Επεισόδιο 619 - Ημερομηνία 30-11-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap9%Επεισόδιο 619 - Ημερομηνία 30-11-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 9% 
[ 3 ]
Επεισόδιο 619 - Ημερομηνία 30-11-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap6%Επεισόδιο 619 - Ημερομηνία 30-11-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 6% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 619 - Ημερομηνία 30-11-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap9%Επεισόδιο 619 - Ημερομηνία 30-11-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 9% 
[ 3 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 33
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 619 - Ημερομηνία 30-11-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 619 - Ημερομηνία 30-11-2011

Δημοσίευση από JESSIE Πεμ Δεκ 01, 2011 12:52 am

Ελεγα να μην σχολιάσω , γιατί δεν βρίσκω νόημα στο να λέω ξανά και ξανά τι με ενοχλεί και τι με χαλάει στα τελευταία επεισόδια. Η αρνητική κριτική δεν μου πάει, και με κουράζει ψυχολογικά να στέκομαι στα άσχημα, αφού άλλωστε, το γάλα έχει ήδη χυθεί, είναι άσκοπο να κλαίω και να οδύρομαι για ό,τι δεν αλλάζει πιά....
Γι'αυτό θα περιοριστώ μόνο στα όσα μου άρεσαν στο σημερινό:

Μου άρεσε λοιπόν .... ο Στέφανος, ήταν έκτακτος με το ωραίο πουκάμισό του και τα μακρυά μαλλιά του, χαίρομαι να τον βλέπω γιατί έχω την εντύπωση οτι θ'αργήσουμε να τον ξαναδούμε με τόσο μακρυά μαλλιά.... Επίσης μου άρεσε πολύ στη σκηνή που αντιμετωπίζει τη μητέρα του στη φυλακή, μαζί με την Αντιγόνη έχουν πολλές σκηνές που μας έμειναν αλησμόνητες, και υποψιάζομαι οτι θά'χουμε κι άλλες πριν τελειώσει η σειρά. Σε ένα ή δύο λεπτά μου έδωσαν απτά την ιδέα του δράματος που παίζεται εδώ πέρα, δεν ήταν "ηθοποιία", ήταν ειλικρίνεια και ρεαλιστικότητα, βγαλμένα μέσ'απ'την ψυχή τους....
Φυσικά μου άρεσε πολύ και η σκηνή Ηλία και Δάφνης, δεν χρειάζεται να ξαναπώ πόσο θαυμάζω τον κ. Αρζόγλου, είναι μεγάλος γιατί ακριβώς δεν "παίζει" τον μεγάλο, δεν κάνει τρύκ, ή γκριμάτσες ή εφφέ, κι όμως, η απλότητά του καταλήγει στο κέντρο της καρδιάς μας! Και η Δάφνη στάθηκε αντάξια , αφού κάποιοι ηθοποιοί βοηθάνε και όσους είναι δίπλα τους να μεγαλουργήσουν, γιατί δεν παίζουν εγωιστικά, αλλά συλλογικά και συναδελφικά! Και δεν τό'χουν όλοι αυτό το χαρακτηριστικό, είναι ίδιο των πραγματικά μεγάλων!
Κάτι άλλο στα θετικά του επεισοδίου δεν θυμάμαι, μόνο το ότι είχαμε ελάχιστη Μελίτα, κάτι είναι κι αυτό, και το ότι σ'όλες τις (άπειρες) σκηνές με τη Νταίζη, δεν βγάζω απ'το μυαλό μου το τέλος που θα δοθεί γι'αυτήν κι έτσι ισορροπεί λίγο η ζυγαριά.... Ηδη μου μοιάζει σαν κυνηγημένο αγρίμι, που βγάζει νύχια και απειλεί, αλλά το έχει χάσει το παιχνίδι..... Πάντως φαίνεται οτι η Νταίζη και ο Λουκάς είναι οι δύο ήρωες που εμπνέουν τους σεναριογράφους, γιατί οι δυό τους συνήθως μοιράζονται τον περισσότερο χρόνο του κάθε επεισοδίου....
Αυτά από μένα, καλό βράδυ.....
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 619 - Ημερομηνία 30-11-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 619 - Ημερομηνία 30-11-2011

Δημοσίευση από dm10811 Πεμ Δεκ 01, 2011 12:59 am

Ετσι νομιζω οτι ειδα... scratch

Σπόιλερ:

Εκτος κι αν παιζουν τους εαυτους τους σε μεγαλυτερη ηλικια...Αλλα δε μου φαινονται μεγαλοι...Δε ξερω αν και αλλοι υποδυονται τα παιδια τους...Παντως υπαρχουν και καινουριοι ηθοποιοι αλλωστε ολοι εχουν πανω απο ενα παιδι...
dm10811
dm10811
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 619 - Ημερομηνία 30-11-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 619 - Ημερομηνία 30-11-2011

Δημοσίευση από ΣΨ1 Πεμ Δεκ 01, 2011 1:07 am

dm10811 έγραψε:Ετσι νομιζω οτι ειδα... scratch

Σπόιλερ:

Εκτος κι αν παιζουν τους εαυτους τους σε μεγαλυτερη ηλικια...Αλλα δε μου φαινονται μεγαλοι...Δε ξερω αν και αλλοι υποδυονται τα παιδια τους...Παντως υπαρχουν και καινουριοι ηθοποιοι αλλωστε ολοι εχουν πανω απο ενα παιδι...

Νομιζω οτι αυτη η φωτο δειχνει Λουκα και Νορα 15 χρονια μετα,γιατι λιγο παραδιπλα ειναι η Ευα και
ο Λευτερης.Ετσι καταλαβα εγω.Και τα παιδια τους ειναι παραπερα!

ΣΨ1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Πολλές

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 619 - Ημερομηνία 30-11-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 619 - Ημερομηνία 30-11-2011

Δημοσίευση από alex1 Πεμ Δεκ 01, 2011 1:10 am

ΣΨ1 έγραψε:
dm10811 έγραψε:Ετσι νομιζω οτι ειδα... scratch

Σπόιλερ:

Εκτος κι αν παιζουν τους εαυτους τους σε μεγαλυτερη ηλικια...Αλλα δε μου φαινονται μεγαλοι...Δε ξερω αν και αλλοι υποδυονται τα παιδια τους...Παντως υπαρχουν και καινουριοι ηθοποιοι αλλωστε ολοι εχουν πανω απο ενα παιδι...

Νομιζω οτι αυτη η φωτο δειχνει Λουκα και Νορα 15 χρονια μετα,γιατι λιγο παραδιπλα ειναι η Ευα και
ο Λευτερης.Ετσι καταλαβα εγω.Και τα παιδια τους ειναι παραπερα!

Και εγω αυτό κατάλαβα Σοφία μου!!!

alex1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Άντρας Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 619 - Ημερομηνία 30-11-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 619 - Ημερομηνία 30-11-2011

Δημοσίευση από dm10811 Πεμ Δεκ 01, 2011 1:10 am

ΣΨ1 έγραψε:
dm10811 έγραψε:Ετσι νομιζω οτι ειδα... scratch

Σπόιλερ:

Εκτος κι αν παιζουν τους εαυτους τους σε μεγαλυτερη ηλικια...Αλλα δε μου φαινονται μεγαλοι...Δε ξερω αν και αλλοι υποδυονται τα παιδια τους...Παντως υπαρχουν και καινουριοι ηθοποιοι αλλωστε ολοι εχουν πανω απο ενα παιδι...

Νομιζω οτι αυτη η φωτο δειχνει Λουκα και Νορα 15 χρονια μετα,γιατι λιγο παραδιπλα ειναι η Ευα και
ο Λευτερης.Ετσι καταλαβα εγω.Και τα παιδια τους ειναι παραπερα!

Μπορει!!!Να σου πω την αληθεια τους ειδα και απλα μου ηρθε οτι ειναι τα παιδια αλλα μπορει να κανω και λαθος!!!!
dm10811
dm10811
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 619 - Ημερομηνία 30-11-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 619 - Ημερομηνία 30-11-2011

Δημοσίευση από l_aquila Πεμ Δεκ 01, 2011 2:07 am

fay66 έγραψε:Κορίτσια καλησπέρα σε όλες!!!!
Το αποψινό;

Ηλίας : oscar

Δάφνη : flower

Αμαλία : oscar

Αντιγόνη : oscar

Λουκάς -Αμαλία: king queen

Λουκάς- Νόρα : Heart1 Heart1

Στέλλα για Νταίζη : Synelthe

Νικόλας-Λουκάς : Tsanties

Μαρίλια στην Αγγέλα : Yess

Αν άκουγε ο Κυριάκος τη μικρή; : Faint

Λευτέρης- Εύα : Gamos

Έρωτα Νταίζης: wall

Δεν έδειξε και πολύ Μελίτα; Palamakia

Κοινώς εικονοσχολιασμός!!!
Άντε GN1

Λίγο προσοχή με τα emoticons. Μέγιστος αριθμός επιτρεπόμενων emoticon ανά ποστ (συμπεριλαμβανομένων των μηνυμάτων σε παράθεση) είναι 15. Ευχαριστώ

Μετά από πολύ καιρό είδα το επεισόδιο ήταν τέλειες η σκηνές Αρζόγλου- Γεωργόνη, Παπαδημητρίου - Σταύρου. Γέλασα όταν ο Λουκάς εξηγούσε ότι ο Χρήστος ζει στην Εύα και στο Λευτέρη όσο για τα υπόλοιπα δεν μου άρεσε καθόλου ο τσακωμός Λουκά -Νικόλα και όχι άλλο Νταίζη. Έχει κάνει τόσα πράγματα και προσπαθούν να την βγάλουν αγία. Έλεος.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την l_aquila στις Πεμ Δεκ 01, 2011 2:17 am, 1 φορά
l_aquila
l_aquila
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 619 - Ημερομηνία 30-11-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 619 - Ημερομηνία 30-11-2011

Δημοσίευση από dm10811 Πεμ Δεκ 01, 2011 2:09 am

alex1 έγραψε:
ΣΨ1 έγραψε:
dm10811 έγραψε:Ετσι νομιζω οτι ειδα... scratch

Σπόιλερ:

Εκτος κι αν παιζουν τους εαυτους τους σε μεγαλυτερη ηλικια...Αλλα δε μου φαινονται μεγαλοι...Δε ξερω αν και αλλοι υποδυονται τα παιδια τους...Παντως υπαρχουν και καινουριοι ηθοποιοι αλλωστε ολοι εχουν πανω απο ενα παιδι...

Νομιζω οτι αυτη η φωτο δειχνει Λουκα και Νορα 15 χρονια μετα,γιατι λιγο παραδιπλα ειναι η Ευα και
ο Λευτερης.Ετσι καταλαβα εγω.Και τα παιδια τους ειναι παραπερα!

Και εγω αυτό κατάλαβα Σοφία μου!!!

Ναι παιδια το ξαναειδα και ισχυει αυτο που λετε!!!!!!!!Ειδα και τη Δαφνη και τον Νικολα...
dm10811
dm10811
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 619 - Ημερομηνία 30-11-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 619 - Ημερομηνία 30-11-2011

Δημοσίευση από Ioanna T Πεμ Δεκ 01, 2011 3:06 pm

Μα αυτή η Εύα πόσο πια μας ξεβολεύει με το κακό της timing,πάνω που όλοι είχαμε εντρυφήσει στα σαιξπηρικά.Όχι κύριοι δε χόρτασα,ήθελα κι άλλο Χρήστο(Στέφανέ μου μην κουράζεσαι,το παιδί δεν έμπαινε μέσα γιατί απλά δεν του το είχε αποθηκεύσει η Νταίζη στο λογισμικό)στο σπίτι της Εριέττας(που μάλλον είναι αόρατο γιατί ο καταζητούμενος μια χαρά περιδίαβαινε στον κήπο και στοχαζόταν μπροστά από τη τζαμαρία),ήθελα και live παρεμβάσεις από περαστικούς,κάτι σαν τα χριστουγεννιάτικα ρεπορτάζ από την Ερμού,να λένε πόσο μεγάλος και ανεπανάληπτος είναι αυτός ο έρωτας,ήθελα τη Νταίζη να κλαίει μπροστά από τη ντουλάπα με τα δωδεκάποντά της.Είναι δυνατόν να μου βάζετε αντ'αυτού τις προετοιμασίες της Εύας για το γάμο,τις συζητήσεις της με τα κορίτσια όπου μιλάει για το κεφάλαιο Μάνος που έκλεισε οριστικά και για τη λαχτάρα της γι'αυτό που θα ξεκινήσει,το ''Λευτεράκη''να γνωρίζει τη νέα του οικογένεια(που έχω αρχίσει να πιστεύω ότι τελικά φορούσε πάντα το τζην μπουφάν γιατί όλες του τις σκηνές στη σειρά τις γύρισε σε ένα μήνα)και εκείνο το πολυπρόβητο ζευγάρι,το Στέφανο και την Εριέττα;

Σπόιλερ:

Εκτός από τη Μελίτα και την αμνησιακή της μετάλλαξη έπαθαν μάλλον αμνησία και οι υπόλοιποι γιατί ο πυροβολισμός και η όλη ιστορία έχουν μπει στο χρονοντούλαπο της ιστορίας.Από κατίνα σε δολοφόνο και οσονούπω σε καλογραία η μανδάμ.Τη δεύτερη φάση ομολογώ την έβλεπα με κάποιο ενδιαφέρον,ετούτη ακόμα να τη χωνέψω και το αποτέλεσμα,άλλη μια ηρωίδα που όταν τη βλέπω περνάω τις σκηνές της....

Λίθοι,πλίνθοι και κέραμοι ατάκτως εριμμένα λοιπόν,εξαιρουμένων τριών εξαιρετικών:
1.Της ιστορίας του Ηλία.Μια βασανισμένη ζωή περνά στη λήθη με συγκινητικό τρόπο. oscar σε Αρζόγλου μα και Γεωργόνη.
2.Της Αντιγόνης,ανέκαθεν εξαιρετικής στη μοναξιά της,της μόνης που σηκώνει το βάρος της κακίας και της τιμωρίας σε αυτή τη σειρά.Πολλά oscar στην κυρία Παπαδημητρίου.
3.Του πουκάμισου του Στέφανου,όπως επιτυχώς σε άλλη στιγμή προαναφέρθηκε. ^^

filizza,jessie,roria,clarabelle,fay και λοιπές τα σέβη μου : respect : .Roria μου παρότι αποκαρδιωμένη ελπίζω να παρατηρείς ακόμα το υπο 3 παραπάνω ρηθέν....

Φιλιά αγαπημένοι,πάω να συνεχίσω το θρήνο....Χ+Ν=L.F.E. λέμε!
Ioanna T
Ioanna T
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Σ'αεροπλάνα και βαπόρια...
Ασχολίες : Χορός,σινεμά,φίλοι,ταξίδια,Μυστικά

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 619 - Ημερομηνία 30-11-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 619 - Ημερομηνία 30-11-2011

Δημοσίευση από fay66 Πεμ Δεκ 01, 2011 3:16 pm

l_aquila Το ξέρω για τα emoticons .Τους κανόνες τους έχω διαβάσει.Αλλά εν γνώσει μου τα έβαλα μιας και είναι τα τελευταία επεισόδια.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την fay66 στις Πεμ Δεκ 01, 2011 3:17 pm, 2 φορές συνολικά (Λόγος της επεξεργασίας : διόρθωση)

fay66
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 619 - Ημερομηνία 30-11-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 619 - Ημερομηνία 30-11-2011

Δημοσίευση από elenp Πεμ Δεκ 01, 2011 4:44 pm

Το επεισόδιο ήταν ωραίο. Η σκηνή με τον Λουκά και τον Στέφανο ήταν πολύ καλή, ο Λουκάς ενημερώθηκε από τον Στέφανο σχετικά με την υπόθεση που τους ενδιαφέρει και του ζήτησε και του έδωσε και τις νομικές του συμβουλές. Η σκηνή με την Δάφνη και τον Ηλία ήταν πολύ ωραία, η Δάφνη πήγε να δει τον Ηλία και να του δώσει να φάει κάτι και στεναχωρέθηκε πολύ που δεν την αναγνώρισε. Η σκηνή με την Εύα, τον Λουκά και τον Λευτέρη ήταν πολύ καλή, η Εύα πήγε στον Λουκά μαζί με τον Λευτέρη έχοντας ψωνίσει για τον γάμο και εκείνος τους είπε τα νεότερα με χιούμορ. Η σκηνή με τον Λουκά και την Αμαλία ήταν πολύ ωραία, ο Λουκάς πήγε στην Αμαλία και της είπε ότι πράγματι ο άντρας της δεν ήταν μπλεγμένος αλλά τον παγίδευσε ο πατέρας του και της υποσχέθηκε ότι θα τον υπερασπιστεί για χάρη της. Η σκηνή με την Νόρα και τον Λουκά ήταν πολύ καλή, η Νόρα συζήτησε με τον Λουκά και μετά είχαν και τρυφερές στιγμές σαν ερωτευμένο ζευγάρι.
Γενικά το επεισόδιο μου άρεσε και το ψηφίζω πολύ καλό.
elenp
elenp
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 619 - Ημερομηνία 30-11-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 619 - Ημερομηνία 30-11-2011

Δημοσίευση από roria Πεμ Δεκ 01, 2011 5:16 pm

Φίλτατη Ioanna T., όχι, η κατάστασή μου δεν είναι τόσο τραγική, ευτυχώς, καθότι άλλο η αποκαρδίωση, άλλο η τύφλωση! lmao Και το πουκάμισο είμαι σε θέση ακόμη να εκτιμήσω και το μακρύ μαλλί που αναφέρθηκε από άλλη εκλεκτή συνάδερφο. Εξάλλου, αν δεν υπήρχαν αυτά τα αυστηρώς και ακραιφνώς καλλιτεχνικά κριτήρια ^^ , ενδεχομένως και να το είχα ήδη εγκαταλείψει το πλοίο...
Με την ευκαιρία να ευχαριστήσω θερμά και εκ βάθους καρδίας τις αγαπητές μου fantina και kapetanissa, όπως και την Ioanna T. για τα καλά τουςλόγια...
roria
roria
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 619 - Ημερομηνία 30-11-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 619 - Ημερομηνία 30-11-2011

Δημοσίευση από zeta88 Πεμ Δεκ 01, 2011 5:46 pm

Μου άρεσε το επεισόδιο!! Δεν είχε και καμιά συγκλονιστική εξέλιξη το χθεσινό, αλλά είχε πολύ καλές σκηνές!!
Πολύ καλή η σκηνή Ηλία-Δάφνης!! Ο Ηλίας χάνεται όλο και πιο πολύ στο δικό του κόσμο..Κι η Δάφνη προσπαθεί να κρατηθεί ψύχραιμη και να του απαντάει στα παράλογα που της λέει με ηρεμία..Χωρίς να του δείχνει την ταραχή της, αλλά και χωρίς να προσπαθεί να τον συνεφέρει με πιο "άγριο" τρόπο..
Η επιστροφή του Ηλία στην Εδέμ μπορεί να μην τον βοήθησε τόσο ώστε να βελτιωθεί ή να σταθεροποιηθεί η κατάστασή του, αλλά πιστεύω ότι τον βοηθάει πολύ στο να το βιώνει όλο αυτό γαλήνια. Μπορεί να παραπονιέται ώρες ώρες ότι του χαλάνε τον κήπο του ή να φέρνει στο μυαλό του άσχημες αναμνήσεις απ'το παρελθόν, όπως χθες με τους Λυτραίους, αλλά γενικά νομίζω ότι είναι ήρεμος, δεν ταλαιπωρείται από εμμονές και φοβίες γι αυτό και δεν είναι τόσο επιθετικός όσο τον καιρό που θα φεύγανε από την Εδέμ.
Ο Λουκάς δεν περίμενα ότι θα αντιδράσει τόσο ψύχραιμα που η αδερφή του κρύβει το Χρήστο στο σπίτι της! Ειδικά μετά από την αντίδρασή του όταν είχε μάθει ότι ο Χρήστος κρυβόταν στο σπίτι του Νικόλα! Αλλά ωραία ήταν η σκηνή τους στο σπίτι της Εριέττας και μου άρεσε που του είπε στο τέλος ότι χαίρεται που είναι ζωντανός!
Αλλά και σ' αυτό το σπίτι που όποιος θέλει μπαίνει κι απ'την μπαλκονόπορτα, δε φοβούνται που ο Χρήστος τη βγάζει όλη μέρα πίσω απ'την τζαμαρία ή κόβοντας βόλτες έξω;; Είναι και τόσο σπίτι που είπε και ο Στέφανος, δεν έχουν πού αλλού να τον κρύψουν;;
Ωραία και χαριτωμένη η σκηνή στο σπίτι της Εύας και το τηλεφώνημα των μελλόνυμφων!
Λουκάς-Νόρα μ'αρέσουν πολύ οι σκηνές τους στα τελευταία επεισόδια!
Πολύ καλή η σκηνή Λουκά-Αμαλίας και μ'άρεσε που τον έκανε κι εκείνη μια αγκαλιά στο τέλος!
Επίσης, μ'άρεσαν πολύ οι σκηνές της Αντιγόνης με τα παιδιά της! Με το Στέφανο φαίνεται πόσο δεν αντέχει την ιδέα να μείνει στη φυλακή αλλά κι ότι ξέρει ότι δεν έχει κανέναν άλλο να τρεξει γι αυτή, μόνη ελπίδα της είναι ο Στέφανος γι αυτό και τον εκλιπαρεί. Για τη σκηνή με την Νταίζη, διαβάζοντάς την στις περιλήψεις νόμιζα ότι θα πάει φωνάζοντας και βρίζοντας, αλλά τελικά έτσι όπως της μιλάει μάλλον πονάει πιο πολύ την Αντιγόνη..


zeta88
zeta88
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης