Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Παναγιώτης Πετράκης: "Από τα 5 μου ήθελα να χωρίσουν οι γονείς μου"~news-piper.blogspot.gr

+4
loukasnora
trelli petrakitsa
ProudMaslowqueen
Ntinaki Agapaei Petraki
8 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Παναγιώτης Πετράκης: "Από τα 5 μου ήθελα να χωρίσουν οι γονείς μου"~news-piper.blogspot.gr - Σελίδα 1 Empty Απ: Παναγιώτης Πετράκης: "Από τα 5 μου ήθελα να χωρίσουν οι γονείς μου"~news-piper.blogspot.gr

Δημοσίευση από trelli petrakitsa Παρ Αυγ 24, 2012 8:53 pm

Σ' ευχαρστούμε κι εσένα Στελλίνα!
trelli petrakitsa
trelli petrakitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην αγκαλιά του Παναγιώτη μου!!!
Ασχολίες : Σχολείο, Φροντιστήρια, Διάβασμα, tv-pc, Forum, Π.Π. & Π.Μ. !

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παναγιώτης Πετράκης: "Από τα 5 μου ήθελα να χωρίσουν οι γονείς μου"~news-piper.blogspot.gr - Σελίδα 1 Empty Απ: Παναγιώτης Πετράκης: "Από τα 5 μου ήθελα να χωρίσουν οι γονείς μου"~news-piper.blogspot.gr

Δημοσίευση από ilectra Παρ Αυγ 24, 2012 11:23 pm

ευχαριστούμε πολύ κοριτσια!!! :)
ilectra
ilectra
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : στον αισιοδοξο και χαμογελαστο κοσμο μου.....

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παναγιώτης Πετράκης: "Από τα 5 μου ήθελα να χωρίσουν οι γονείς μου"~news-piper.blogspot.gr - Σελίδα 1 Empty Απ: Παναγιώτης Πετράκης: "Από τα 5 μου ήθελα να χωρίσουν οι γονείς μου"~news-piper.blogspot.gr

Δημοσίευση από loukitsa Κυρ Αυγ 26, 2012 2:14 pm

Να είστε καλά κορίτσια! Ευχαριστούμε
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παναγιώτης Πετράκης: "Από τα 5 μου ήθελα να χωρίσουν οι γονείς μου"~news-piper.blogspot.gr - Σελίδα 1 Empty Απ: Παναγιώτης Πετράκης: "Από τα 5 μου ήθελα να χωρίσουν οι γονείς μου"~news-piper.blogspot.gr

Δημοσίευση από l_aquila Δευ Αυγ 27, 2012 1:43 pm

Ο Παναγιώτης Πετράκης ημίγυμνος και με κοιλιακούς που κόβουν ανάσες
8/27/2012 02:00:00 PM showbiz ~news-piper.blogspot.com

Παναγιώτης Πετράκης: "Από τα 5 μου ήθελα να χωρίσουν οι γονείς μου"~news-piper.blogspot.gr - Σελίδα 1 30839210151162544574533

O Παναγιώτης Πετράκης σε πρόσφατη συνέντευξη του δήλωσε πως γυμνάζεται συχνά και προσέχει το σώμα του και υποστήριξε πως δεν θα έπαιρνε κιλά για τις ανάγκες ενός ρόλου, καθώς του αρέσει να βλέπει τον εαυτό του όμορφο...

Βέβαια ποιος μπορεί να τον αδικήσει, όταν δει το κορμί που έχει καταφέρει να "χτίσει"; Ο ηθοποιός φέτος το καλοκαίρι συνδύασε δουλειά και διακοπές κάνοντας περιοδεία με την παράσταση "7 τραγούδια θα σου πω" ...Έτσι βρήκε την ευκαιρία να κάνει τις βουτιές μου μαζί με τον συνεργάτη του , Μάκη Δελαπόρτα και άφησε τους πάντες με το στόμα ανοιχτό με το καλογυμνασμένο σώμα του και του τέλειους κοιλιακούς του..
l_aquila
l_aquila
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παναγιώτης Πετράκης: "Από τα 5 μου ήθελα να χωρίσουν οι γονείς μου"~news-piper.blogspot.gr - Σελίδα 1 Empty Απ: Παναγιώτης Πετράκης: "Από τα 5 μου ήθελα να χωρίσουν οι γονείς μου"~news-piper.blogspot.gr

Δημοσίευση από trelli petrakitsa Δευ Αυγ 27, 2012 4:26 pm

: thanks :
trelli petrakitsa
trelli petrakitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην αγκαλιά του Παναγιώτη μου!!!
Ασχολίες : Σχολείο, Φροντιστήρια, Διάβασμα, tv-pc, Forum, Π.Π. & Π.Μ. !

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παναγιώτης Πετράκης: "Από τα 5 μου ήθελα να χωρίσουν οι γονείς μου"~news-piper.blogspot.gr - Σελίδα 1 Empty Απ: Παναγιώτης Πετράκης: "Από τα 5 μου ήθελα να χωρίσουν οι γονείς μου"~news-piper.blogspot.gr

Δημοσίευση από ProudMaslowqueen Τετ Αυγ 29, 2012 3:09 pm

εγω ξέρω ποια απέτρεψε αλλα δεν το λέω
ProudMaslowqueen
ProudMaslowqueen
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Palm Woods!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ασχολίες : Παναγιώτης Πετράκης-Βig Time Rush (James Maslow!)!!!!!!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης