Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 265 - Ημερομηνία 23-12-2009

+18
Amalia_1297
evanna
konstantina
Jennifer
sketi_omorfia
Pennaki.......!!
loukitsa
sifantid
anna90
PrincessRachel
stefanos-melita
mimi
Ntinaki1
aggeliki
zwi
DESPOINA
alexandra
Clarabelle
22 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 265 - Ημερομηνία 23-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap0%Επεισόδιο 265 - Ημερομηνία 23-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο 265 - Ημερομηνία 23-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap33%Επεισόδιο 265 - Ημερομηνία 23-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 33% 
[ 7 ]
Επεισόδιο 265 - Ημερομηνία 23-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap38%Επεισόδιο 265 - Ημερομηνία 23-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 38% 
[ 8 ]
Επεισόδιο 265 - Ημερομηνία 23-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap14%Επεισόδιο 265 - Ημερομηνία 23-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 14% 
[ 3 ]
Επεισόδιο 265 - Ημερομηνία 23-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap10%Επεισόδιο 265 - Ημερομηνία 23-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 10% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 265 - Ημερομηνία 23-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap5%Επεισόδιο 265 - Ημερομηνία 23-12-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 5% 
[ 1 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 21
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 265 - Ημερομηνία 23-12-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 265 - Ημερομηνία 23-12-2009

Δημοσίευση από anna90 Τετ Δεκ 23, 2009 9:33 pm

Να σχολιάσω και εγώ...!
Το κατινάκι ανατροφή δεν έχει? Πως μπουκάρει και γκαρίζει μέσα σε ξένα σπίτια βραδιάτικα?? Εκτός του ότι δεν είναι συμπεριφορά αυτή (στο δικό σου σπίτι κάνε ότι θέλεις, στου Στέφανου και σε οποιουδήποτε άλλου λίγο σιγά σε παρακαλώ και λίγο πιο ήρεμα) έχει ξεφτιλιστεί και ως γυναίκα...
ΣΤΑΜΑΤΑ... Σταμάτα να σέρνεσαι μέχρι τη πόρτα του και να παρακαλάς, να στέλνεις δώρα να ψάχνεις αφορμές,ξεφτίλα πία..ΡΕΖΙΛΙ...
Αμ, το άλλο που είπε στο Μάνο έξω από το σπίτι ΜΟΥ... Από που και ως που είναι δικό της το σπίτι στο πρώτο τέταρτο του επεισοδίου και στο επόμενο τέταρτο λέει στο μπαμπά της ότι φεύγει γιατί είναι αγορασμένο με βρώμικα λεφτα...Αποφασίσε λίγο γιατί μας μπέρδεψες...
Η Νεφέλη μόνης της έγινε καλά?Απορώ..Γιατί η ΜΑΝΑ της παρατημένη την είχε ΕΚΛΑΙΓΕ, ΓΚΑΡΙΖΕ, ΕΠΙΝΕ, ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΣΑΚΙΡ ΕΣΠΑΓΕ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΠΙΑΤΟ..
Την μετακόμιση πάλι τώρα την σκέφτηκε?? Τώρα βρήκε τα λεφτά να φύγει και τώρα θα το παίξει μάγκας??? Ο μάγκας δεν είναι έτσι καλή μου.. Μάγκας είναι ο αδερφός σου που δεν περιμενε να βρει καινούργιο σπονσορα (βλ. Στέφανος) για να κάνει την επανάσταση του...
Το Νεφελάκι πάλι δεν μπορεί τις μετακομίσεις... Τις γκαρίδες και τις υστερίες της μάνας γενικώς αλλά και ειδικώς απέναντι στο μπαμπά του και στο παππού του τις μπορεί?? Γιατί αυτά δεν τα ανέφερε η στοργική ΜΑΝΑ..
Τέλος,, έλεος κοπέλα μου μπες λίγο στο mute...! Που νοιάστηκες και για την υγεία της Εύας..! Και ξαφνικά από τα πατώματα και τα τραπέζια με τον Στέφανο βρέθηκες στο σαλόνι να πίνεις και καφέ μαζί της...
anna90
anna90
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Καβάλα-Έδεσσα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 265 - Ημερομηνία 23-12-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 265 - Ημερομηνία 23-12-2009

Δημοσίευση από mimi Τετ Δεκ 23, 2009 9:35 pm

anna90 έγραψε:Να σχολιάσω και εγώ...!
Το κατινάκι ανατροφή δεν έχει? Πως μπουκάρει και γκαρίζει μέσα σε ξένα σπίτια βραδιάτικα?? Εκτός του ότι δεν είναι συμπεριφορά αυτή (στο δικό σου σπίτι κάνε ότι θέλεις, στου Στέφανου και σε οποιουδήποτε άλλου λίγο σιγά σε παρακαλώ και λίγο πιο ήρεμα) έχει ξεφτιλιστεί και ως γυναίκα...
ΣΤΑΜΑΤΑ... Σταμάτα να σέρνεσαι μέχρι τη πόρτα του και να παρακαλάς, να στέλνεις δώρα να ψάχνεις αφορμές,ξεφτίλα πία..ΡΕΖΙΛΙ...
Αμ, το άλλο που είπε στο Μάνο έξω από το σπίτι ΜΟΥ... Από που και ως που είναι δικό της το σπίτι στο πρώτο τέταρτο του επεισοδίου και στο επόμενο τέταρτο λέει στο μπαμπά της ότι φεύγει γιατί είναι αγορασμένο με βρώμικα λεφτα...Αποφασίσε λίγο γιατί μας μπέρδεψες...
Η Νεφέλη μόνης της έγινε καλά?Απορώ..Γιατί η ΜΑΝΑ της παρατημένη την είχε ΕΚΛΑΙΓΕ, ΓΚΑΡΙΖΕ, ΕΠΙΝΕ, ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΣΑΚΙΡ ΕΣΠΑΓΕ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΠΙΑΤΟ..
Την μετακόμιση πάλι τώρα την σκέφτηκε?? Τώρα βρήκε τα λεφτά να φύγει και τώρα θα το παίξει μάγκας??? Ο μάγκας δεν είναι έτσι καλή μου.. Μάγκας είναι ο αδερφός σου που δεν περιμενε να βρει καινούργιο σπονσορα (βλ. Στέφανος) για να κάνει την επανάσταση του...
Το Νεφελάκι πάλι δεν μπορεί τις μετακομίσεις... Τις γκαρίδες και τις υστερίες της μάνας γενικώς αλλά και ειδικώς απέναντι στο μπαμπά του και στο παππού του τις μπορεί?? Γιατί αυτά δεν τα ανέφερε η στοργική ΜΑΝΑ..
Τέλος,, έλεος κοπέλα μου μπες λίγο στο mute...! Που νοιάστηκες και για την υγεία της Εύας..! Και ξαφνικά από τα πατώματα και τα τραπέζια με τον Στέφανο βρέθηκες στο σαλόνι να πίνεις και καφέ μαζί της...


συμφωνώ απόλυτα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 Agree Agree
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 265 - Ημερομηνία 23-12-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 265 - Ημερομηνία 23-12-2009

Δημοσίευση από aggeliki Τετ Δεκ 23, 2009 9:40 pm

anna90 έγραψε:Να σχολιάσω και εγώ...!
Το κατινάκι ανατροφή δεν έχει? Πως μπουκάρει και γκαρίζει μέσα σε ξένα σπίτια βραδιάτικα?? Εκτός του ότι δεν είναι συμπεριφορά αυτή (στο δικό σου σπίτι κάνε ότι θέλεις, στου Στέφανου και σε οποιουδήποτε άλλου λίγο σιγά σε παρακαλώ και λίγο πιο ήρεμα) έχει ξεφτιλιστεί και ως γυναίκα...
ΣΤΑΜΑΤΑ... Σταμάτα να σέρνεσαι μέχρι τη πόρτα του και να παρακαλάς, να στέλνεις δώρα να ψάχνεις αφορμές,ξεφτίλα πία..ΡΕΖΙΛΙ...
Αμ, το άλλο που είπε στο Μάνο έξω από το σπίτι ΜΟΥ... Από που και ως που είναι δικό της το σπίτι στο πρώτο τέταρτο του επεισοδίου και στο επόμενο τέταρτο λέει στο μπαμπά της ότι φεύγει γιατί είναι αγορασμένο με βρώμικα λεφτα...Αποφασίσε λίγο γιατί μας μπέρδεψες...
Η Νεφέλη μόνης της έγινε καλά?Απορώ..Γιατί η ΜΑΝΑ της παρατημένη την είχε ΕΚΛΑΙΓΕ, ΓΚΑΡΙΖΕ, ΕΠΙΝΕ, ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΣΑΚΙΡ ΕΣΠΑΓΕ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΠΙΑΤΟ..
Την μετακόμιση πάλι τώρα την σκέφτηκε?? Τώρα βρήκε τα λεφτά να φύγει και τώρα θα το παίξει μάγκας??? Ο μάγκας δεν είναι έτσι καλή μου.. Μάγκας είναι ο αδερφός σου που δεν περιμενε να βρει καινούργιο σπονσορα (βλ. Στέφανος) για να κάνει την επανάσταση του...
Το Νεφελάκι πάλι δεν μπορεί τις μετακομίσεις... Τις γκαρίδες και τις υστερίες της μάνας γενικώς αλλά και ειδικώς απέναντι στο μπαμπά του και στο παππού του τις μπορεί?? Γιατί αυτά δεν τα ανέφερε η στοργική ΜΑΝΑ..
Τέλος,, έλεος κοπέλα μου μπες λίγο στο mute...! Που νοιάστηκες και για την υγεία της Εύας..! Και ξαφνικά από τα πατώματα και τα τραπέζια με τον Στέφανο βρέθηκες στο σαλόνι να πίνεις και καφέ μαζί της...


ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΕΙΑΣ!!!!
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 265 - Ημερομηνία 23-12-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 265 - Ημερομηνία 23-12-2009

Δημοσίευση από Ntinaki1 Τετ Δεκ 23, 2009 9:53 pm

stefanos- melita έγραψε:
BEBAIΩS, EXEIΣ AΠOΛYTO ΔIKAIO..META AΠO OΛA AYTA ΠΟΥ ΤΗΣ ΕΚΑΝΕ,H MEΛITA EIXE TO ΘΡAΣOΣ NA OYΡΛIAΞEI ΣTO MANO 2 ΦOΡEΣ..ΣΗΜΕΡΑ, ΕΝΩ ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΦΥΓΕΙ, ΚΑΝΕΙ ΤΗ ΘΥΣΙΑ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΗΣ, ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ, ΕΞΑΡΤΟΜΕΝΗ.AΠAΡAΔEKTO!!XEIΡIΣTH MHTHΡ!!!

ΕΝΩ Η ΕΥΑ ΠΟΥ ΠΑΡΑΤΗΣΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΗΣ 15 ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΗ ΜΑΝΑ ΤΗΣ Κ ΚΟΙΤΟΥΣΕ ΚΑΡΙΕΡΕΣ, ΓΑΜΟΥΣ ΜΕ ΣΤΕΦ, Κ ΕΡΩΤΕΣ ΜΕ ΜΑΝΟ, ΕΝΩ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΓΥΡΙΣΕ ΕΛΛΑΔΑ, Κ ΕΙΔΕ ΤΟ ΣΠΛΑΧΝΟ ΤΗΣ(1 ΕΠ ΤΗΣ ΣΕΙΡΑΣ ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ) ΑΝΤΙ ΝΑ ΤΗ ΦΙΛΗΣΕΙ, ΤΗΣ ΕΣΚΑΣΕ ΕΝΑ ΞΕΓΥΡΙΣΜΕΝΟ ΦΟΥΣΚΟ, ΠΟΥ ΕΙΔΕ ΑΣΤΡΑΚΙΑ!! ΑΛΛΑ ΕΙΠΑΜΕ, ΟΙ ΦΩΝΕΣ ΤΗΣ ΜΕΛΙΤΑΣ, ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΤΙΣ ΑΚΟΥΣΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ,Η ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΗΤΑΝ ΚΑΝ ΕΠΑΝΩ, ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΥΝ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΨΥΧΙΚΑ ΤΡΑΥΜΑΤΑ. ΤΑ 15 ΧΡΟΝΙΑ ΕΓΚΑΤΑΛΕΙΨΗΣ, Κ ΤΟ ΦΟΥΣΚΟ ΟΧΙ.

ΤΕΛΙΚΑ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΑΠΟΨΗ, ΠΕΡΙ ΣΩΣΤΗΣ ΜΗΤΡΟΤΗΤΑΣ.

Σωστήήήήή! Κανένας γονιός δεν είναι τέλειος. Δεν βγήκαν απο σχολή. Απλά όπως και να έχει η Μελίτα είναι μάνα. Η Εύα όχι!! Απόδειξη ότι η " κόρη της" ακόμα δεν την έχει πει μάνα όσο κοντά και να έχει έρθει μαζί της.Το μόνο σωστό που έχει απομείνει σε αυτή τη σειρά γιατί αν έβλεπα και τη Μαρίλια να φωνάζει την Εύα μάνα επειδή ήπιαν 2 καφέδες και δεν την χαστουκίζει πια η Εύα όποτε ακούει την αλήθεια, θα τραβούσα και τις κοτσίδες που δεν έχω. Μάνα η Εύα δεν λέγεται!! Γνώμη μου πάντα!
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 265 - Ημερομηνία 23-12-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 265 - Ημερομηνία 23-12-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Δεκ 23, 2009 10:16 pm

anna90 έγραψε:Να σχολιάσω και εγώ...!
Το κατινάκι ανατροφή δεν έχει? Πως μπουκάρει και γκαρίζει μέσα σε ξένα σπίτια βραδιάτικα?? Εκτός του ότι δεν είναι συμπεριφορά αυτή (στο δικό σου σπίτι κάνε ότι θέλεις, στου Στέφανου και σε οποιουδήποτε άλλου λίγο σιγά σε παρακαλώ και λίγο πιο ήρεμα) έχει ξεφτιλιστεί και ως γυναίκα...
ΣΤΑΜΑΤΑ... Σταμάτα να σέρνεσαι μέχρι τη πόρτα του και να παρακαλάς, να στέλνεις δώρα να ψάχνεις αφορμές,ξεφτίλα πία..ΡΕΖΙΛΙ...
Αμ, το άλλο που είπε στο Μάνο έξω από το σπίτι ΜΟΥ... Από που και ως που είναι δικό της το σπίτι στο πρώτο τέταρτο του επεισοδίου και στο επόμενο τέταρτο λέει στο μπαμπά της ότι φεύγει γιατί είναι αγορασμένο με βρώμικα λεφτα...Αποφασίσε λίγο γιατί μας μπέρδεψες...
Η Νεφέλη μόνης της έγινε καλά?Απορώ..Γιατί η ΜΑΝΑ της παρατημένη την είχε ΕΚΛΑΙΓΕ, ΓΚΑΡΙΖΕ, ΕΠΙΝΕ, ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΣΑΚΙΡ ΕΣΠΑΓΕ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΠΙΑΤΟ..
Την μετακόμιση πάλι τώρα την σκέφτηκε?? Τώρα βρήκε τα λεφτά να φύγει και τώρα θα το παίξει μάγκας??? Ο μάγκας δεν είναι έτσι καλή μου.. Μάγκας είναι ο αδερφός σου που δεν περιμενε να βρει καινούργιο σπονσορα (βλ. Στέφανος) για να κάνει την επανάσταση του...
Το Νεφελάκι πάλι δεν μπορεί τις μετακομίσεις... Τις γκαρίδες και τις υστερίες της μάνας γενικώς αλλά και ειδικώς απέναντι στο μπαμπά του και στο παππού του τις μπορεί?? Γιατί αυτά δεν τα ανέφερε η στοργική ΜΑΝΑ..
Τέλος,, έλεος κοπέλα μου μπες λίγο στο mute...! Που νοιάστηκες και για την υγεία της Εύας..! Και ξαφνικά από τα πατώματα και τα τραπέζια με τον Στέφανο βρέθηκες στο σαλόνι να πίνεις και καφέ μαζί της...


Άννα έγραψες κορίτσι μου.
Εμένα πάλι με έστειλε η λύση που βρήκε για να μη ζει σε κλεμένο σπίτι.
Έστειλε το μπαμπάκα να το ξαναπληρώσει. Αλήθεια τα άλλα λεφτά του Ρούσσου είναι καθαρά ή δεν μας νοιάζει αν προέρχονται απ το αίμα των μικρών παιδιών;
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 265 - Ημερομηνία 23-12-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 265 - Ημερομηνία 23-12-2009

Δημοσίευση από sifantid Τετ Δεκ 23, 2009 10:21 pm

Clarabelle έγραψε:
Η Νόρα την ώρα της εξομολόγησης του Μπέλλου είχε μείνει ξερή.
Το ύφος ήταν τι έχω πάθει Θεούλη μου τι του λένε τώραgelio
Χάθηκε να της τα πει όλα αυτά ο Λουκάς να πάρουμε μια χαρά και μεις;
Καλά το βλέμμα της ήταν όλα τα λεφτά! Λύθηκα! gelio Σαν να έλεγε: "Τώρα το ζω εγώ αυτό ή μου κάνουν πλάκα;" Πάντως ο Μπέλλος μια χαρά ξηγιέται, αλλά με λάθος timing και σε λάθος γυναίκα! Η Νόρα είναι του Λουκά λέμε! lol!
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 265 - Ημερομηνία 23-12-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 265 - Ημερομηνία 23-12-2009

Δημοσίευση από loukitsa Τετ Δεκ 23, 2009 10:25 pm

Με έχετε καλύψει...Νοράκι παγοκολώνα.....Λουκάς Γεωργία Βασιλειάδου...Ευα στα χαμένα την τρελάνανε..Μελίτα πρώτα τον εαυτό της και μετά τη Νεφέλη....Μα καλά θέλει και γνώμη παιδοψυχολόγου για να καταλάβει τι είναι σωστό για το παιδί??? :bball:
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 265 - Ημερομηνία 23-12-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 265 - Ημερομηνία 23-12-2009

Δημοσίευση από PrincessRachel Τετ Δεκ 23, 2009 10:27 pm

AAAX.μπορειτε να ανεβασετε νορα λουκα μπελλο απ το σημερινο επεισοδιο/??????????σας παρακαλω...9ελω τρελα να δω ερωτικη εξομολογηση μπελλου..
PrincessRachel
PrincessRachel
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δασος των γαλαζιων ονειρων..
Ασχολίες : θεατρο ...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 265 - Ημερομηνία 23-12-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 265 - Ημερομηνία 23-12-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Δεκ 23, 2009 10:30 pm

sifantid έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Η Νόρα την ώρα της εξομολόγησης του Μπέλλου είχε μείνει ξερή.
Το ύφος ήταν τι έχω πάθει Θεούλη μου τι του λένε τώραgelio
Χάθηκε να της τα πει όλα αυτά ο Λουκάς να πάρουμε μια χαρά και μεις;
Καλά το βλέμμα της ήταν όλα τα λεφτά! Λύθηκα! gelio Σαν να έλεγε: "Τώρα το ζω εγώ αυτό ή μου κάνουν πλάκα;" Πάντως ο Μπέλλος μια χαρά ξηγιέται, αλλά με λάθος timing και σε λάθος γυναίκα! Η Νόρα είναι του Λουκά λέμε! lol!


Δεν πειράζει άσε να δει ο Λουκάκος οτι το κορίτσι μας δεν είναι στα αζήτητα, και υπάρχουν άντρες που κόβουν φλέβα γι αυτό.
Καλό θα του κάνει. Εγώ θέλει να βάλει και το βραχιολάκι και να του το δείξει να τον στείλει. Άντε γιατί οι άντρες σ αυτή τη σειρά την έχουν δει μουσουλμάνοι.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 265 - Ημερομηνία 23-12-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 265 - Ημερομηνία 23-12-2009

Δημοσίευση από sifantid Τετ Δεκ 23, 2009 10:38 pm

Clarabelle έγραψε:
sifantid έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Η Νόρα την ώρα της εξομολόγησης του Μπέλλου είχε μείνει ξερή.
Το ύφος ήταν τι έχω πάθει Θεούλη μου τι του λένε τώραgelio
Χάθηκε να της τα πει όλα αυτά ο Λουκάς να πάρουμε μια χαρά και μεις;
Καλά το βλέμμα της ήταν όλα τα λεφτά! Λύθηκα! gelio Σαν να έλεγε: "Τώρα το ζω εγώ αυτό ή μου κάνουν πλάκα;" Πάντως ο Μπέλλος μια χαρά ξηγιέται, αλλά με λάθος timing και σε λάθος γυναίκα! Η Νόρα είναι του Λουκά λέμε! lol!


Δεν πειράζει άσε να δει ο Λουκάκος οτι το κορίτσι μας δεν είναι στα αζήτητα, και υπάρχουν άντρες που κόβουν φλέβα γι αυτό.
Καλό θα του κάνει. Εγώ θέλει να βάλει και το βραχιολάκι και να του το δείξει να τον στείλει. Άντε γιατί οι άντρες σ αυτή τη σειρά την έχουν δει μουσουλμάνοι.
Πού θα πάει; Δε θα σέρνονται και αυτοί στα πατώματα για τις γυναίκες; Δεν μπορεί! Πάντως ο Λουκάκος και να έβλεπε τώρα το βραχιόλι καρφάκι δε θα του καιγόταν -ή δε θα το έδειχνε τουλάχιστον- αφού ξεζήλεψε σε χρόνο dt όπως είπες κι εσύ σε άλλο Forum! Είπαμε! Την είδε Γεωργία Βασιλειάδου ο Λουκάκος μας! lol!
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 265 - Ημερομηνία 23-12-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 265 - Ημερομηνία 23-12-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Δεκ 23, 2009 10:44 pm


Προς το παρόν Σοφάκι μου ενάμισυ χρόνο τώρα οι γυναίκες σέρνονται πονάνε και υποφέρουν.
Έλεος τη σειρά τη γράφουν κατά κύριο λόγο γυναίκες.
Επιτέλους ας βρεθεί και ένας απ αυτούς τους λεβέντες να αγαπάει ΜΙΑ γυναίκα και να μην κρεβατογυρίζει και τέλος πάντων να κάνει τα πάντα για να την κερδίσει.
Σαν γυναίκα νοιώθω μειωμένη με αυτο που βλέπω.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 265 - Ημερομηνία 23-12-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 265 - Ημερομηνία 23-12-2009

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Τετ Δεκ 23, 2009 10:50 pm

Clarabelle έγραψε:
Προς το παρόν Σοφάκι μου ενάμισυ χρόνο τώρα οι γυναίκες σέρνονται πονάνε και υποφέρουν.
Έλεος τη σειρά τη γράφουν κατά κύριο λόγο γυναίκες.
Επιτέλους ας βρεθεί και ένας απ αυτούς τους λεβέντες να αγαπάει ΜΙΑ γυναίκα και να μην κρεβατογυρίζει και τέλος πάντων να κάνει τα πάντα για να την κερδίσει.
Σαν γυναίκα νοιώθω μειωμένη με αυτο που βλέπω.
συμφωνω μαζι σου clarabelle!!και εμενα δεν μου αρεσει αυτη η ταλαιπωρια του γυναικειου φυλου!!αλλα θα περιμενουμε και βλεπουμε..
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 265 - Ημερομηνία 23-12-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 265 - Ημερομηνία 23-12-2009

Δημοσίευση από loukitsa Τετ Δεκ 23, 2009 10:58 pm

Κορίτσια μαζί σας τι είναι αυτά τα πράγματα??
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 265 - Ημερομηνία 23-12-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 265 - Ημερομηνία 23-12-2009

Δημοσίευση από DESPOINA Τετ Δεκ 23, 2009 11:27 pm

Clarabelle έγραψε:
Προς το παρόν Σοφάκι μου ενάμισυ χρόνο τώρα οι γυναίκες σέρνονται πονάνε και υποφέρουν.
Έλεος τη σειρά τη γράφουν κατά κύριο λόγο γυναίκες.
Επιτέλους ας βρεθεί και ένας απ αυτούς τους λεβέντες να αγαπάει ΜΙΑ γυναίκα και να μην κρεβατογυρίζει και τέλος πάντων να κάνει τα πάντα για να την κερδίσει.
Σαν γυναίκα νοιώθω μειωμένη με αυτο που βλέπω.


Συμφωνώ απόλυτα οι γυναίκες εδώ δεν έχουν αξιοπρέπεια,δεν έχουν εγωισμό ένα με το πάτωμα εχουν γίνει!Η Εύα έχει ζήσει την κόλαση με τον Μάνο, αλλα εκεί η ξεφτiλα,ξεφτiλα,ανέχεται τα πάντα!Η Μελίτα την μια μερα αγαπάει τον Μάνο κ την άλλην τον Στέφανο!Παρακαλάει ένα άντρα που καλά καλά δεν τον ξέρει κ μιλαει κ για αγάπη,δεν αντεχει να τον χάσει γιατί πήγε 2 φορές μαζί του Τα ισοπεδώνουμε όλα! Δεν είναι έτσι οι γυναίκες γμτ!
DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 265 - Ημερομηνία 23-12-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 265 - Ημερομηνία 23-12-2009

Δημοσίευση από sketi_omorfia Πεμ Δεκ 24, 2009 12:59 am

Για να αναφερθω σε προηγουμενη συζητηση, νομιζω οτι η καλυτερη μανα σ'αυτη τη σειρα ειναι ο Οδυσσεας ...

Στην ερωτικη εξομολογηση του Μπελλου, πραγματικα η Νορα ηταν ολα τα λεφτα. Ειδικα στο "νεραϊδα" ειχε την εκφραση του "να τα βγαλω τωρα ή μετα?"

Με ξενισε λιγο αυτη η εξομολογηση. Ηταν λιγο ακαιρη. Σε 3 συναντησεις ολες κι ολες ο Μητσουλας αγαπησε τοσο που ξεχασε συνεργασιες, φιλιες κλπ κλπ? Ξαφνικα γιναμε κολλητοι με το Μανο γιατι ειναι φιλος της Νορας που μπορει τελικα και να μην παιξει και τιποτα μαζι της? Ειναι λογικη επιτυχημενου επιχειρηματια αυτη? Καταλαβαινω οτι ολο αυτο εξυπηρετει το σεναριο αλλα μου ηρθε λιγο αποτομα.

Η συζητηση των 2 υποψηφιων μπαμπαδων ηταν πολυ γλυκια έως γλυκαναλατη σε καποιο σημειο. Ενταξει βρε Λουκακο, τον αγαπας τον Αρη σαν το παιδι του φιλου σου που το συμπαθεις λιγο περισσοτερο. Αλλα αυτο το ξαφνικο "δωσε μου τη φωτογραφια του να την εχω" δικαιολογειται τοσο γρηγορα? Ποτε προλαβες να το αγαπησεις σαν παιδι σου? Νομιζω οτι μια υπερβολη υπαρχει εδω.....
sketi_omorfia
sketi_omorfia
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Κορυδαλλος-Πειραιας
Ασχολίες : Να ταλαιπωρω τους αλλους

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 265 - Ημερομηνία 23-12-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 265 - Ημερομηνία 23-12-2009

Δημοσίευση από anna90 Πεμ Δεκ 24, 2009 1:20 am

Να ολοκληρώσω και εγώ τον σχολιασμό μου αν και τα περισσότερα τα είπα πριν..
Η σκηνή Αμαλίας-Πέτρου ήταν φοβερή.. Γενικώς η Αμαλία για να μην αφήσει την Νταίζη να του τα πάρει όλα θα του τα πάρει αυτή???
Ο Λουκάκος όταν τα ανακοίνωσε στο Πέτρο επίσης η φάτσα του Πέτρου ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ..
Λύθηκα στα γέλια με το :" Στα καλύτερα θα σε πάω" του Μπέλλου.. Ο Χριστός είπα και μούτζωσα τη τηλεόραση... Αλλά και με όλη την εξομολόγηση του γενικότερα.. Και με την συμμαχία του με τον Μάνο καράφλιασα μου ήρθε κάπως ξαφνικό...
"Δέχομαι τον απότομο και τρελό έρωτα του" μην ξεχνάμε το ίδιο απότομο μη πω και άκυρο ήταν η αντιπάθεια κατινάκι-καθικάκι που από κει που έλεγες θα σκοτωθούν φιλήθηκαν.. Ο Μπέλλος μας πείραξε? Που στη τελική βοηθάει το παληκάρι... Τη εξέλιξη της σειράς (Μάνος -συνεργασία) και τον Λουκάκο να ξυπνήσει και να ζηλέψει...
Αυτά...
anna90
anna90
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Καβάλα-Έδεσσα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 265 - Ημερομηνία 23-12-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 265 - Ημερομηνία 23-12-2009

Δημοσίευση από sketi_omorfia Πεμ Δεκ 24, 2009 1:29 am

anna90 έγραψε:
"Δέχομαι τον απότομο και τρελό έρωτα του" μην ξεχνάμε το ίδιο απότομο μη πω και άκυρο ήταν η αντιπάθεια κατινάκι-καθικάκι που από κει που έλεγες θα σκοτωθούν φιλήθηκαν.. Ο Μπέλλος μας πείραξε? Που στη τελική βοηθάει το παληκάρι... Τη εξέλιξη της σειράς (Μάνος -συνεργασία) και τον Λουκάκο να ξυπνήσει και να ζηλέψει...
Αυτά...

Αννα μου, αν αναφερεσαι στο δικο μου σχολιασμο να εξηγησω γιατι ισως παρεξηγηθηκα οτι σαφως δε με πειραξε ο Μπελλος, αλλα περιμενα οτι θα αναφερθουν περισσοτερο οι σεναριογραφοι στον "ερωτα" του για την Νορα σε προηγουμενα επεισοδια για να μας ερθει πιο μαλακα. Και φυσικα βοηθαει το σεναριο ο ερωτας του αυτος. Συμφωνω απολυτα μαζι σου.
sketi_omorfia
sketi_omorfia
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Κορυδαλλος-Πειραιας
Ασχολίες : Να ταλαιπωρω τους αλλους

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 265 - Ημερομηνία 23-12-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 265 - Ημερομηνία 23-12-2009

Δημοσίευση από anna90 Πεμ Δεκ 24, 2009 1:33 am

Όχι δεν "παρεξηγήθηκες"! Απλώς λέω τη γνώμη μου ότι εμένα (και εσένα ) με εξυπηρετεί ο έρωτας του Μπελλου.. Όσο για το πιο μαλακά.. Δεν νομίζω να τους νοιάζει και τόσο!!! Μας έχουν σερβίρει άλλα θέματα περισσότερο βαριά από κάποιον που ερωτεύτηκε (απότομα και άκυρα) κεραυνοβόλα και τα δεχτήκαμε...!
anna90
anna90
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Καβάλα-Έδεσσα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 265 - Ημερομηνία 23-12-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 265 - Ημερομηνία 23-12-2009

Δημοσίευση από stefanos-melita Πεμ Δεκ 24, 2009 9:46 am

mimi έγραψε:
stefanos-melita έγραψε:
mimi έγραψε:
stefanos-melita έγραψε:ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΤΗΣ, ΟΣΟ Κ ΑΝ ΤΗΣ ΣΤΟΙΧΙΖΕΙ ΑΥΤΟ. : respect : ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ, Η ΕΥΑ ΜΑΝΑ ΠΕΡΑΣΕ Κ ΔΕΝ ΑΚΟΥΜΠΗΣΕ. vomit
η μάνα Μελίτα μια χαρά βολεμένη από την κακή ψυχική υγεία του παιδιού της που η ίδια της την προκαλεί φωνάζοντας μες τα μαύρα μεσάνυχτα ,βλέποντας την να κλαψουρίζει και να έχει μια απαίσια σχέση με τον πατέρα της καμία υποχώρησή η μάνα Μελίτα η μάνα Εύα είναι άλλο πράγμα

BEBAIΩS, EXEIΣ AΠOΛYTO ΔIKAIO..META AΠO OΛA AYTA ΠΟΥ ΤΗΣ ΕΚΑΝΕ,H MEΛITA EIXE TO ΘΡAΣOΣ NA OYΡΛIAΞEI ΣTO MANO 2 ΦOΡEΣ..ΣΗΜΕΡΑ, ΕΝΩ ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΦΥΓΕΙ, ΚΑΝΕΙ ΤΗ ΘΥΣΙΑ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΗΣ, ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ, ΕΞΑΡΤΟΜΕΝΗ.AΠAΡAΔEKTO!!XEIΡIΣTH MHTHΡ!!!

ΕΝΩ Η ΕΥΑ ΠΟΥ ΠΑΡΑΤΗΣΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΗΣ 15 ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΗ ΜΑΝΑ ΤΗΣ Κ ΚΟΙΤΟΥΣΕ ΚΑΡΙΕΡΕΣ, ΓΑΜΟΥΣ ΜΕ ΣΤΕΦ, Κ ΕΡΩΤΕΣ ΜΕ ΜΑΝΟ, ΕΝΩ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΓΥΡΙΣΕ ΕΛΛΑΔΑ, Κ ΕΙΔΕ ΤΟ ΣΠΛΑΧΝΟ ΤΗΣ(1 ΕΠ ΤΗΣ ΣΕΙΡΑΣ ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ) ΑΝΤΙ ΝΑ ΤΗ ΦΙΛΗΣΕΙ, ΤΗΣ ΕΣΚΑΣΕ ΕΝΑ ΞΕΓΥΡΙΣΜΕΝΟ ΦΟΥΣΚΟ, ΠΟΥ ΕΙΔΕ ΑΣΤΡΑΚΙΑ!! ΑΛΛΑ ΕΙΠΑΜΕ, ΟΙ ΦΩΝΕΣ ΤΗΣ ΜΕΛΙΤΑΣ, ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΤΙΣ ΑΚΟΥΣΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ,Η ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΗΤΑΝ ΚΑΝ ΕΠΑΝΩ, ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΥΝ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΨΥΧΙΚΑ ΤΡΑΥΜΑΤΑ. ΤΑ 15 ΧΡΟΝΙΑ ΕΓΚΑΤΑΛΕΙΨΗΣ, Κ ΤΟ ΦΟΥΣΚΟ ΟΧΙ.

ΤΕΛΙΚΑ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΑΠΟΨΗ, ΠΕΡΙ ΣΩΣΤΗΣ ΜΗΤΡΟΤΗΤΑΣ.
μετά από τόσα επεισόδια θυμήθηκε να αποφασίσει να φύγει από το σπίτι έτσι ;; μην το ξεχνάμε αυτό
όταν το παιδί σου έχει πρόβλημα πιάνεις τον άλλον από το πέτο τον βγάζεις έξω και τότε φώναζε
το παιδί της εχει ψυχολογικά προβλήματα και αντί να ασχολείται μαζί του τρέχει όλη μέρα στο Στέφανο και όλη νύχτα
βέβαια για σένα αυτό μπορεί να είναι το πρότυπο μάνας παρκάρω τη κόρη μου με ψυχολογικά προβλήματα στη μαμά και μόλις με ξαποστέλνει ο γκόμενος πάω και το παίρνω για να το κάνω χειρότερα
δεν είπα ότι η Εύα είναι πρότυπο μάνας ρώτησα γιατί τις συγκρίνεις ;

ΜΑΛΛΟΝ ΕΣΕΙΣ ΒΓΑΖΕΤΕ ΑΓΙΑ ΤΗΝ ΕΥΑ..Κ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ. ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΔΥΟ ΔΕΝ ΣΥΓΚΡΙΝΟΝΤΑΙ ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ. ΑΠΕΧΟΥΝ ΕΤΗ ΦΩΤΟΣ ΟΙ ΧΑΡΑΚΤΗΡΕΣ ΤΟΥΣ, ΟΙ ΨΥΧΟΣΥΝΘΕΣΕΙΣ ΤΟΥΣ.ΠΑΝΩ ΑΠ ΟΛΑ Η ΕΥΑ ΜΙΑ ΖΩΗ ΤΟ ΜΑΝΟ. Ο,ΤΙ Κ ΝΑ ΛΕΤΕ ΓΙΑ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑΑΠΟΔΕΙΚΝΥΕΙ ΟΤΙ Κ ΤΩΡΑ ΑΚΟΜΗ ΒΑΖΕΙ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΗΣ ΚΟΡΗΣ ΤΗΣ ΠΑΝΩ ΑΠ ΟΛΑ. ΜΙΑ ΜΑΝΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΔΙΣΤΑΣΕ ΝΑ ΕΓΚΑΤΑΛΕΙΨΕΙ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΤΗΣ ΓΙΑ 15 ΧΡΟΝΙΑ,ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΤΗΝ ΕΚΤΙΜΗΣΗ ΜΟΥ.ΤΕΛΙΑ. ΔΕΝ ΘΑ ΣΥΖΗΤΗΣΩ ΑΛΛΟ ΤΟ ΘΕΜΑ,ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΟΥΜΕ.Κ ΒΕΒΑΙΩΣ ΟΠΩΣ ΕΣΕΙΣ ΔΕΝ ΧΑΝΕΤΕ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΕΚΦΡΑΣΤΕΙΤΕ ΑΝΑΛΟΓΩΣ ΓΙΑ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ,ΔΙΑΤΗΡΩ Κ ΓΩ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ, ΜΙΑ Κ ΟΠΩΣ ΞΕΡΕΤΕ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΤΩΝ ΜΥΣΤΙΚΩΝ ΓΕΝΙΚΑ, Κ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΤΩΝ ΦΑΝ ΤΗΣ ΕΥΑΣ.ΣΕΒΑΣΤΕΣ Κ ΟΙ ΑΝΤΙΘΕΤΕΣ ΑΠΟΨΕΙΣ. Η ΜΗΠΩΣ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ?
stefanos-melita
stefanos-melita
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 265 - Ημερομηνία 23-12-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 265 - Ημερομηνία 23-12-2009

Δημοσίευση από Jennifer Πεμ Δεκ 24, 2009 9:54 am

anna90 έγραψε:Να σχολιάσω και εγώ...!
Το κατινάκι ανατροφή δεν έχει? Πως μπουκάρει και γκαρίζει μέσα σε ξένα σπίτια βραδιάτικα?? Εκτός του ότι δεν είναι συμπεριφορά αυτή (στο δικό σου σπίτι κάνε ότι θέλεις, στου Στέφανου και σε οποιουδήποτε άλλου λίγο σιγά σε παρακαλώ και λίγο πιο ήρεμα) έχει ξεφτιλιστεί και ως γυναίκα...
ΣΤΑΜΑΤΑ... Σταμάτα να σέρνεσαι μέχρι τη πόρτα του και να παρακαλάς, να στέλνεις δώρα να ψάχνεις αφορμές,ξεφτίλα πία..ΡΕΖΙΛΙ...
Αμ, το άλλο που είπε στο Μάνο έξω από το σπίτι ΜΟΥ... Από που και ως που είναι δικό της το σπίτι στο πρώτο τέταρτο του επεισοδίου και στο επόμενο τέταρτο λέει στο μπαμπά της ότι φεύγει γιατί είναι αγορασμένο με βρώμικα λεφτα...Αποφασίσε λίγο γιατί μας μπέρδεψες...
Η Νεφέλη μόνης της έγινε καλά?Απορώ..Γιατί η ΜΑΝΑ της παρατημένη την είχε ΕΚΛΑΙΓΕ, ΓΚΑΡΙΖΕ, ΕΠΙΝΕ, ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΣΑΚΙΡ ΕΣΠΑΓΕ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΠΙΑΤΟ..
Την μετακόμιση πάλι τώρα την σκέφτηκε?? Τώρα βρήκε τα λεφτά να φύγει και τώρα θα το παίξει μάγκας??? Ο μάγκας δεν είναι έτσι καλή μου.. Μάγκας είναι ο αδερφός σου που δεν περιμενε να βρει καινούργιο σπονσορα (βλ. Στέφανος) για να κάνει την επανάσταση του...
Το Νεφελάκι πάλι δεν μπορεί τις μετακομίσεις... Τις γκαρίδες και τις υστερίες της μάνας γενικώς αλλά και ειδικώς απέναντι στο μπαμπά του και στο παππού του τις μπορεί?? Γιατί αυτά δεν τα ανέφερε η στοργική ΜΑΝΑ..
Τέλος,, έλεος κοπέλα μου μπες λίγο στο mute...! Που νοιάστηκες και για την υγεία της Εύας..! Και ξαφνικά από τα πατώματα και τα τραπέζια με τον Στέφανο βρέθηκες στο σαλόνι να πίνεις και καφέ μαζί της...

Άννα συμφωνώ μαζί σου απόλυτα σε όλα, σε όλα!!! Δεν είδα ολόκληρο το επεισόδιο, αλλά στην σκηνή Πέτρου-Αμαλίας-Μελίτας ένας Θεός ξέρει πως κρατήθηκα και δεν άλλαξα κανάλι! Είπαμε η Μελίτα γκαρίζει και τσιρίζει, αλλά έχει και η υπομονή τα όρια της αγαπητοί μου σεναριογράφοι! Δεν αντέχεται άλλο η γυναίκα! Δεν φτάνει που έχει εξεφτελιστεί εντελώς, έχει γίνει και απίστευτα υστερική!!! xastouki
Jennifer
Jennifer
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 265 - Ημερομηνία 23-12-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 265 - Ημερομηνία 23-12-2009

Δημοσίευση από konstantina Πεμ Δεκ 24, 2009 11:17 am

εγω παλι δεν το ειδα χτες και το ειδα σημερα :D
μια ερωτηση μονο γιατι δεν το ειδα ολοκληρο γιατι με κουρασε και νυσταξα.ο μπελος συνεργαζεται με το στεφανο για να κανουν κακο στο μανο ή ο μανος συνεργαζεται με το μπελο για να τη φερουν στον καρταλη..?
:?:

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 265 - Ημερομηνία 23-12-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 265 - Ημερομηνία 23-12-2009

Δημοσίευση από Jennifer Πεμ Δεκ 24, 2009 11:24 am

Ο Μπέλος συνεργαζόταν με τον Στέφανο για να την φέρουν στον Μάνο. Όταν όμως ο Μπέλος ερωτεύτηκε τη Νόρα αποφάσισε να πει την αλήθεια στον Μάνο, γιατί αν του έκανε κακό δεν θα τον ήθελε η Νόρα...
Jennifer
Jennifer
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 265 - Ημερομηνία 23-12-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 265 - Ημερομηνία 23-12-2009

Δημοσίευση από konstantina Πεμ Δεκ 24, 2009 11:29 am

Ααααα!Ευχαριστω για την πληροφορια.Παντος χαλια το χθεσινο.Τωρα το ειδα και μου φανηκε σαν να βλεπω ξανα και ξανα τα ιδια!
Λυπηθηκα τη Δαφνη παρα πολυ οταν αποχαιρετουσε το Νικολα.!

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 265 - Ημερομηνία 23-12-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 265 - Ημερομηνία 23-12-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Δεκ 24, 2009 11:36 am


Ας σχολιάσω κι εγώ

Στέφανος - Μελίτα. Όλη η σκασίλα της Μελίτας ήταν τελικά μήπως ο Στέφανος μαρτύρησε τη σχέση τους. Το καλύτερο όμως ήταν που του φώναζε γιατί της μίλησες χωρίς να με ρωτήσεις. Στα επόμενα να του θυμίσουμε να της παίρνει την άδεια πριν κάνει κάτι.Μιλάνε αυτοί; Είχα μείνει με την εντύπωση οτι επιδίδονται σε άλλα σπορ όταν συναντιούνταιTongue

Η Δάφνη τελικά την έκανε την υπέρβαση. Μου άρεσε η σκηνή τους με το Νικόλα ήταν τρυφερή και αγαπησιάρικη.

Νόρα κορίτσι μου δεν σου φταίει το κινέζικο ο Λουκάς που κάνει τον Κινέζο σου φταίει και τα βάζεις με το φαγητό. Σας έχει τύχει να είσαστε στη μέση σε ερωτικο καυγαδάκι και να νοιώθετε άβολα; Κάπως έτσι ήταν η Εύα. lol!

Ο Μάνος πήγε να ζητήσει και εξηγήσεις. Ωπα αγόρι μου πάρτο αλλιώς. Πάντως ξύπνησε απ τη νάρκη ο Μανωλάκης σ αυτό το επεισόδιο. Η Μελίτα μεσα στην υστερία με κουράζει. Καταλαβαίνω οτι ίσως δεν έχει υποκριτικά άλλο τρόπο να βγάλει την οργή και καταφεύγει στις τσιρίδες αλλά ας το παλαίψει λίγο διαφορετικά.

Η Αμαλία απολαυστική όπως πάντα. Κατρανίδης Πεφάνη, όταν και αν σταματήσουν αυτό το θέατρο του παραλόγου, θα με στεναχωρήσουν. Δεν θέλω να τους χωρίσουν, τουλάχιστον με την τρέλα της και με τις αντιδράσεις του Πέτρου γελάμε. Για τα σίδερα μπορεί να είναι η Αμαλίτσα αλλά είναι ωραία τρελή. :wink2:

Η παιδοψυχίατρος απεφάνθη. Το παιδί έχει ηρεμήσει κάπως. Μάλλον επειδή στο σπίτι επικρατεί μια ευχάριστη ατμόσφαιρα. Μπράβο Αμαλίτσα καλά τα πήγες γιατί αν περίμενε απ τη μάνα του σώθηκε gelio

Αυτό με το σπίτι πειράζει που δεν το κατάλαβα; Η Μελίτα θέλει να φύγει αλλά δεν μπορεί για το παιδί. Τι ακριβώς ζήτησε απ το μπαμπάκα; Να της λύσει το πρόβλημα αγοράζοντας για άλλη μια φορά το σπίτι; Και τα άλλα λεφτουδάκια του μπαμπά που είναι απο αίμα παιδιών δεν είναι βρώμικα; Ξεχασα τα παιδιά δεν ήταν του Στέφανου οπότε όλα καλά. Αλλάζει δεν μπορώ να πω. Έχει πρόβλημα και τρέχει στο μπαμπάκα να της το λυσει αλλά ζητάει τη χάρη απαιτώντας ενώ παλιότερα το έκανε χαμογελαστή.

Θα το πω και θα με βρίσετε. Ο Μπέλλος εξηγήθηκε αντρίκια. Αν δεν είχα δει το Νοράκι να λειώνει για το μπουμπουνοδικηγόρο μας θα έλεγα βουρρρρρρρρρρ. Η σκηνή της ερωτικής εξομολόγησης σπαρταριστή. Οι γκριμάτσες της Νόρας όλα τα λεφτά. Η κακομοίρα δεν πίστευε αυτά που άκουγε. Σκεπτόταν γιατί Θεέ μου όλα σε μένα, τι του λένε τώρα του ανθρώπου;
Τώρα αυτό που ερωτεύτηκε κι αυτός με δυό βλέματα σε σημείο που να πάει να τα ξεράσει όλα στο Μάνο να το σχολιάσω; Για ένα πράγμα θαυμάζω όλους αυτούς τους χαρακτήρες της σειράς. Μένουν όλοι σταθεροί στις αποφάσεις τους σήμερα στήνω κομπίνα αύριο αλλάζω γνώμη geek

Περιμένω να δω αντιδράσεις όταν έρθει ο ουρανός στο κεφάλι της Μελιτας. Θέλω να δω αν θα σκεφτεί οτι το μήνυμα που την ξεφτύλισε το έστειλε ο καλός της. Αλλά την Εύα την πέρασε στο σαλόνι την κέρασε και καφεδάκι (μελομακάρονα δεν πρόλαβε να ετοιμάσει είχε δουλειές αυτές τις μέρες) τι φιλενάδες είναι αυτές να χαρώ. Και το άλλο το χάπατο πήγε μη τυχόν και κακοπάθει η φιλενάδα να της τα προλάβει. slap

Τα κάλαντα θα τα πει κανένας σήμερα; Πέρσυ ο Λουκάς είχε πάρει σβάρνα και τα έλεγε φέτος;





Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 265 - Ημερομηνία 23-12-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 265 - Ημερομηνία 23-12-2009

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Πεμ Δεκ 24, 2009 11:41 am

Clarabelle έγραψε:
Ας σχολιάσω κι εγώ

Στέφανος - Μελίτα. Όλη η σκασίλα της Μελίτας ήταν τελικά μήπως ο Στέφανος μαρτύρησε τη σχέση τους. Το καλύτερο όμως ήταν που του φώναζε γιατί της μίλησες χωρίς να με ρωτήσεις. Στα επόμενα να του θυμίσουμε να της παίρνει την άδεια πριν κάνει κάτι.Μιλάνε αυτοί; Είχα μείνει με την εντύπωση οτι επιδίδονται σε άλλα σπορ όταν συναντιούνταιTongue

Η Δάφνη τελικά την έκανε την υπέρβαση. Μου άρεσε η σκηνή τους με το Νικόλα ήταν τρυφερή και αγαπησιάρικη.

Νόρα κορίτσι μου δεν σου φταίει το κινέζικο ο Λουκάς που κάνει τον Κινέζο σου φταίει και τα βάζεις με το φαγητό. Σας έχει τύχει να είσαστε στη μέση σε ερωτικο καυγαδάκι και να νοιώθετε άβολα; Κάπως έτσι ήταν η Εύα. lol!

Ο Μάνος πήγε να ζητήσει και εξηγήσεις. Ωπα αγόρι μου πάρτο αλλιώς. Πάντως ξύπνησε απ τη νάρκη ο Μανωλάκης σ αυτό το επεισόδιο. Η Μελίτα μεσα στην υστερία με κουράζει. Καταλαβαίνω οτι ίσως δεν έχει υποκριτικά άλλο τρόπο να βγάλει την οργή και καταφεύγει στις τσιρίδες αλλά ας το παλαίψει λίγο διαφορετικά.

Η Αμαλία απολαυστική όπως πάντα. Κατρανίδης Πεφάνη, όταν και αν σταματήσουν αυτό το θέατρο του παραλόγου, θα με στεναχωρήσουν. Δεν θέλω να τους χωρίσουν, τουλάχιστον με την τρέλα της και με τις αντιδράσεις του Πέτρου γελάμε. Για τα σίδερα μπορεί να είναι η Αμαλίτσα αλλά είναι ωραία τρελή. :wink2:

Η παιδοψυχίατρος απεφάνθη. Το παιδί έχει ηρεμήσει κάπως. Μάλλον επειδή στο σπίτι επικρατεί μια ευχάριστη ατμόσφαιρα. Μπράβο Αμαλίτσα καλά τα πήγες γιατί αν περίμενε απ τη μάνα του σώθηκε gelio

Αυτό με το σπίτι πειράζει που δεν το κατάλαβα; Η Μελίτα θέλει να φύγει αλλά δεν μπορεί για το παιδί. Τι ακριβώς ζήτησε απ το μπαμπάκα; Να της λύσει το πρόβλημα αγοράζοντας για άλλη μια φορά το σπίτι; Και τα άλλα λεφτουδάκια του μπαμπά που είναι απο αίμα παιδιών δεν είναι βρώμικα; Ξεχασα τα παιδιά δεν ήταν του Στέφανου οπότε όλα καλά. Αλλάζει δεν μπορώ να πω. Έχει πρόβλημα και τρέχει στο μπαμπάκα να της το λυσει αλλά ζητάει τη χάρη απαιτώντας ενώ παλιότερα το έκανε χαμογελαστή.

Θα το πω και θα με βρίσετε. Ο Μπέλλος εξηγήθηκε αντρίκια. Αν δεν είχα δει το Νοράκι να λειώνει για το μπουμπουνοδικηγόρο μας θα έλεγα βουρρρρρρρρρρ. Η σκηνή της ερωτικής εξομολόγησης σπαρταριστή. Οι γκριμάτσες της Νόρας όλα τα λεφτά. Η κακομοίρα δεν πίστευε αυτά που άκουγε. Σκεπτόταν γιατί Θεέ μου όλα σε μένα, τι του λένε τώρα του ανθρώπου;
Τώρα αυτό που ερωτεύτηκε κι αυτός με δυό βλέματα σε σημείο που να πάει να τα ξεράσει όλα στο Μάνο να το σχολιάσω; Για ένα πράγμα θαυμάζω όλους αυτούς τους χαρακτήρες της σειράς. Μένουν όλοι σταθεροί στις αποφάσεις τους σήμερα στήνω κομπίνα αύριο αλλάζω γνώμη geek

Περιμένω να δω αντιδράσεις όταν έρθει ο ουρανός στο κεφάλι της Μελιτας. Θέλω να δω αν θα σκεφτεί οτι το μήνυμα που την ξεφτύλισε το έστειλε ο καλός της. Αλλά την Εύα την πέρασε στο σαλόνι την κέρασε και καφεδάκι (μελομακάρονα δεν πρόλαβε να ετοιμάσει είχε δουλειές αυτές τις μέρες) τι φιλενάδες είναι αυτές να χαρώ. Και το άλλο το χάπατο πήγε μη τυχόν και κακοπάθει η φιλενάδα να της τα προλάβει. slap

Τα κάλαντα θα τα πει κανένας σήμερα; Πέρσυ ο Λουκάς είχε πάρει σβάρνα και τα έλεγε φέτος;





υπεροχος σχολιασμος!!!μπραβο clarabelle!!! Palamakia υποκλεινομαι!!συμφωνω σε ολα!!
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης