Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 265 - Ημερομηνία 23-12-2009

+18
Amalia_1297
evanna
konstantina
Jennifer
sketi_omorfia
Pennaki.......!!
loukitsa
sifantid
anna90
PrincessRachel
stefanos-melita
mimi
Ntinaki1
aggeliki
zwi
DESPOINA
alexandra
Clarabelle
22 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 265 - Ημερομηνία 23-12-2009 - Σελίδα 3 Vote_lcap0%Επεισόδιο 265 - Ημερομηνία 23-12-2009 - Σελίδα 3 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο 265 - Ημερομηνία 23-12-2009 - Σελίδα 3 Vote_lcap33%Επεισόδιο 265 - Ημερομηνία 23-12-2009 - Σελίδα 3 Vote_rcap 33% 
[ 7 ]
Επεισόδιο 265 - Ημερομηνία 23-12-2009 - Σελίδα 3 Vote_lcap38%Επεισόδιο 265 - Ημερομηνία 23-12-2009 - Σελίδα 3 Vote_rcap 38% 
[ 8 ]
Επεισόδιο 265 - Ημερομηνία 23-12-2009 - Σελίδα 3 Vote_lcap14%Επεισόδιο 265 - Ημερομηνία 23-12-2009 - Σελίδα 3 Vote_rcap 14% 
[ 3 ]
Επεισόδιο 265 - Ημερομηνία 23-12-2009 - Σελίδα 3 Vote_lcap10%Επεισόδιο 265 - Ημερομηνία 23-12-2009 - Σελίδα 3 Vote_rcap 10% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 265 - Ημερομηνία 23-12-2009 - Σελίδα 3 Vote_lcap5%Επεισόδιο 265 - Ημερομηνία 23-12-2009 - Σελίδα 3 Vote_rcap 5% 
[ 1 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 21
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 265 - Ημερομηνία 23-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 265 - Ημερομηνία 23-12-2009

Δημοσίευση από konstantina Πεμ Δεκ 24, 2009 11:45 am

Στέφανος - Μελίτα. Όλη η σκασίλα της Μελίτας ήταν τελικά μήπως ο Στέφανος μαρτύρησε τη σχέση τους. Το καλύτερο όμως ήταν που του φώναζε γιατί της μίλησες χωρίς να με ρωτήσεις. Στα επόμενα να του θυμίσουμε να της παίρνει την άδεια πριν κάνει κάτι.Μιλάνε αυτοί; Είχα μείνει με την εντύπωση οτι επιδίδονται σε άλλα σπορ όταν συναντιούνταιTongue
gelio εχεις δικιο!αμ εκει που πηγε να τον αγκαλιασει της λεει αν αγκαλιαστουμε τωρα δεν θα χωρισουμε ποτε!cake vomit
Νόρα κορίτσι μου δεν σου φταίει το κινέζικο ο Λουκάς που κάνει τον Κινέζο σου φταίει και τα βάζεις με το φαγητό. Σας έχει τύχει να είσαστε στη μέση σε ερωτικο καυγαδάκι και να νοιώθετε άβολα; Κάπως έτσι ήταν η Εύα. lol!
με αποστομωσες!! Palamakia : respect :

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 265 - Ημερομηνία 23-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 265 - Ημερομηνία 23-12-2009

Δημοσίευση από evanna Πεμ Δεκ 24, 2009 12:17 pm

anna90 έγραψε:Να σχολιάσω και εγώ...!
Το κατινάκι ανατροφή δεν έχει? Πως μπουκάρει και γκαρίζει μέσα σε ξένα σπίτια βραδιάτικα?? Εκτός του ότι δεν είναι συμπεριφορά αυτή (στο δικό σου σπίτι κάνε ότι θέλεις, στου Στέφανου και σε οποιουδήποτε άλλου λίγο σιγά σε παρακαλώ και λίγο πιο ήρεμα) έχει ξεφτιλιστεί και ως γυναίκα...
ΣΤΑΜΑΤΑ... Σταμάτα να σέρνεσαι μέχρι τη πόρτα του και να παρακαλάς, να στέλνεις δώρα να ψάχνεις αφορμές,ξεφτίλα πία..ΡΕΖΙΛΙ...
Αμ, το άλλο που είπε στο Μάνο έξω από το σπίτι ΜΟΥ... Από που και ως που είναι δικό της το σπίτι στο πρώτο τέταρτο του επεισοδίου και στο επόμενο τέταρτο λέει στο μπαμπά της ότι φεύγει γιατί είναι αγορασμένο με βρώμικα λεφτα...Αποφασίσε λίγο γιατί μας μπέρδεψες...
Η Νεφέλη μόνης της έγινε καλά?Απορώ..Γιατί η ΜΑΝΑ της παρατημένη την είχε ΕΚΛΑΙΓΕ, ΓΚΑΡΙΖΕ, ΕΠΙΝΕ, ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΣΑΚΙΡ ΕΣΠΑΓΕ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΠΙΑΤΟ..
Την μετακόμιση πάλι τώρα την σκέφτηκε?? Τώρα βρήκε τα λεφτά να φύγει και τώρα θα το παίξει μάγκας??? Ο μάγκας δεν είναι έτσι καλή μου.. Μάγκας είναι ο αδερφός σου που δεν περιμενε να βρει καινούργιο σπονσορα (βλ. Στέφανος) για να κάνει την επανάσταση του...
Το Νεφελάκι πάλι δεν μπορεί τις μετακομίσεις... Τις γκαρίδες και τις υστερίες της μάνας γενικώς αλλά και ειδικώς απέναντι στο μπαμπά του και στο παππού του τις μπορεί?? Γιατί αυτά δεν τα ανέφερε η στοργική ΜΑΝΑ..
Τέλος,, έλεος κοπέλα μου μπες λίγο στο mute...! Που νοιάστηκες και για την υγεία της Εύας..! Και ξαφνικά από τα πατώματα και τα τραπέζια με τον Στέφανο βρέθηκες στο σαλόνι να πίνεις και καφέ μαζί της...
Λοιπον και εγω μολις τωρα ειδα το επεισοδιο και οσα ηθελα να πω για τη Μελιτα τα ειδα γραμμενα απο την Αννα!Πραγματικα συμφωνω μεχρι τελειας! Agree ΔΕΝ την αντεχω αλλο!
Κατα τ'αλλα απο το επεισοδιο μου αρεσε πολυ η σκηνη Νορας-Λουκα-Νταιζης...πολυ καλα της τα εχωσαν! :twisted: Η σκηνη Νορας-Ευας και Λουκα ειχε πολυ φαση!
Η Αμαλια απιστευτη...κλασσικα στον κοσμο της! : respect :
Και τελος ειχε πολυ γελιο το υφος της Νορας οταν ο Μπελλος της εκανε την εξομολογηση! gelio
Αυτα και περιμενω τα σημερινα γιατι τα αποτελεσματα ΒΓΗΚΑΝ!!!!Μακαρι να ειναι αυτα που θελουμε αν και λιγο σοκαρισμενο τον ειδα το Λουκακο! Scandal
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 265 - Ημερομηνία 23-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 265 - Ημερομηνία 23-12-2009

Δημοσίευση από Amalia_1297 Πεμ Δεκ 24, 2009 12:58 pm

Τι να πει ο καημενος βρε Clarabelle????????Δεν τον βλεπετε,σαν την αδικη καταρα γυρναει...Μου φαινεται θα βγει ο Μανος φετος για καλαντα...
Amalia_1297
Amalia_1297
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Μαμ,Εδεμ,Νανακια

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 265 - Ημερομηνία 23-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 265 - Ημερομηνία 23-12-2009

Δημοσίευση από KonstantinaA Πεμ Δεκ 24, 2009 1:30 pm

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟ ΑΛΛΟ ΤΟ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΑΤΕ?Η ΕΥΑ ΒΓΗΚΕ ΓΙΑ ΨΩΝΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΓΓΕΛΑ, ΟΤΑΝ ΠΑΘΑΙΝΕΙΣ ΜΙΑ ΚΡΙΣΗ ΠΑΝΙΚΟΥ ΟΠΩΣ Η ΕΥΑ ΤΙΣ ΠΡΟΑΛΛΕΣ, ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ ΝΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙΣ ΑΝΕΤΑ, ΕΧΕΙΣ ΠΑΘΕΙ ΜΙΑ ΑΓΟΡΑΦΟΒΙΑ, ΕΧΕΙΣ ΠΑΘΕΙ ΕΝΑ ΣΟΚ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΛΛΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ Η ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ ΓΙΑΤΙ Η ΕΥΑ ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ ΕΧΕΙ. ΑΛΛΑ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΕ ΣΤΟ ΤΣΑΚ ΜΠΑΜ ΕΙΔΑ.

ΡΟΥΣΣΟΣ ΚΑΙ ΛΟΥΚΑΣ ΩΡΑΙΟΣ ΟΠΩΣ ΛΟΥΚΑΣ ΚΑΙ ΑΜΑΛΙΑ, ΓΕΛΙΟ gelio


ΤΗΝ ΑΡΧΙΚΗ ΣΚΗΝΗ ΠΟΥ ΠΗΓΕ Η ΜΕΛΙΤΑ ΣΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΙΔΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΣΩ. ΕΙΔΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ ΠΟΥ ΕΣΠΑΣΕ ΤΟ ΠΟΤΗΡΙ.

ΜΗΤΣΟΥΛΑΣ-ΝΟΡΑ, ΠΛΑΚΑ ΤΡΕΛΛΗ, Η ΝΟΡΑ ΛΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΖΟΥΣΕ, ΤΗΣ ΗΡΘΕ Ο ΟΥΡΑΝΟΣ ΜΕ ΤΑ ΑΣΤΡΑ. ΔΕΝ ΤΗΣ ΦΤΑΝΟΥΝ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΚΟΥΛΑ ΤΟΥ ΜΠΕΛΛΟΥ ΤΩΡΑ. ΠΟΤΕ ΞΕΡΑΘΗΚΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΠΟΥ ΦΕΡΝΕΙ ΤΑ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ ΣΕ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΕΣ?
ΑΛΛΑ ΛΟΓΙΑ ΝΑ ΑΓΑΠΙΟΜΑΣΤΕ.

Ο ΜΑΝΟΣ ΓΙΑΤΙ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ? ΕΧΕΙ ΚΑΝΑ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟ ΛΟΓΟ?ΑΥΤΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΥΑ ΣΚΙΖΕΤΑΙ, ΤΟΝ ΕΠΙΑΣΕ Ο ΠΟΝΟΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ? ΚΑΚΟΣ ΜΠΕΛΑΣ ΑΥΤΟΣ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ, ΧΩΝΕΤΑΙ ΠΑΝΤΟΥ.


KonstantinaA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 265 - Ημερομηνία 23-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 265 - Ημερομηνία 23-12-2009

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Πεμ Δεκ 24, 2009 1:33 pm

εε ενταξει δεν μπορουσαν να το τραβηξουν αλλο!!αν ειναι ετσι και ο λουκας που εμαθε οτι εχει ενα παιδι απο το πουθενα θα επρεπε να κλειστει μεσα στο σπιτι και να μην βλεπει κανεναν!!και ομως βλεπετε το παλευει κανει και πλακα!!
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 265 - Ημερομηνία 23-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 265 - Ημερομηνία 23-12-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Δεκ 24, 2009 1:33 pm

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟ ΑΛΛΟ ΤΟ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΑΤΕ?Η ΕΥΑ ΒΓΗΚΕ ΓΙΑ ΨΩΝΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΓΓΕΛΑ, ΟΤΑΝ ΠΑΘΑΙΝΕΙΣ ΜΙΑ ΚΡΙΣΗ ΠΑΝΙΚΟΥ ΟΠΩΣ Η ΕΥΑ ΤΙΣ ΠΡΟΑΛΛΕΣ, ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ ΝΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙΣ ΑΝΕΤΑ, ΕΧΕΙΣ ΠΑΘΕΙ ΜΙΑ ΑΓΟΡΑΦΟΒΙΑ, ΕΧΕΙΣ ΠΑΘΕΙ ΕΝΑ ΣΟΚ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΛΛΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ Η ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ ΓΙΑΤΙ Η ΕΥΑ ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ ΕΧΕΙ. ΑΛΛΑ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΕ ΣΤΟ ΤΣΑΚ ΜΠΑΜ ΕΙΔΑ.


Mάλλον το κινέζικο έχει θεραπευτικές ικανότητες. gelio

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 265 - Ημερομηνία 23-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 265 - Ημερομηνία 23-12-2009

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Πεμ Δεκ 24, 2009 2:21 pm

Μια και εχθές δεν σχολίασα, σήμερα όσο το έβλεπα έγραψα και κάνα δυο (ξέρετε εσείς τώρα) πραγματάκια...

Στέφανος-Μελίτα
Είχε πάει πριν λίγες ώρες σαν τη βρεγμένη γάτα και παρακαλούσε και το βράδυ ξαφνικά μπουκάρει με υφάκι χαχαχαχα το ύφος του Άκυρου Νο.2 έλεγε «Καλά με τι τρελή έχω μπλέξει?»

Για να μη σχολιάσω ότι το Μελιτάκι-κατινάκι τελικά μόνο από την καλή της την καρδιά δεν πήγε και από την ανησυχία της για την Εύα, νόμιζε ότι την κάρφωσε ο Στέφανος και ήθελε να δει τι ιστορία πρέπει να λέει...ε ρε γλέντια!

Πάντως το ύφος της την ώρα που της έλεγε ο Στέφανος ότι αν η Εύα είχε μείνει μαζί του όλοι θα ήταν ευτυχισμένοι με έπεισε απόλυτα ότι ήθελε να του χώσει ένα χαστούκι ξεγυρισμένο! Δεν το έκανε να το ευχαριστιόμουν!!!

Επισης το ύφος της όταν λέει ότι η Εύα μπήκε μέσα στο γάμο της συνειδητά είναι εντελώς ξεκάθαρο, κακία! Αουτς! Ζήλιααα! Η καλή χλωμή πριγκίπισσα ξέχασε το προσωπείο της! Πρόσεχε τι λες, καρφώνεσαι!!!

Βέβαια εκει που του λέει «όση απόσταση και να βάλεις τα συναισθήματα δεν αλλάζουν» είναι και πάλι αναφορικά με το μεγάλο της έρωτα εντελώς ανέκφραστη... επιστρέψαμε στα πάτρια! lol!

Λέω να αρχίσω να μετράω τις χυλοπιτες που τρώει η Μελίτα να δω στις πόσες θα ξυπνήσει και θα του δώσει πέντε μούτζες να αρχίσει να τον τρέχει τον Άκυρο Νο.2! Δεν αντέχω άλλο η γυναίκα να βλέπω να ξεφτιλίζεται έτσι το φύλο μας! Αυτό που όλες οι γυναίκες σέρνονται με σκοτώνει!

+++

Δάφνη και Νικόλας
ΚΟΥΚΛΑΚΙΑ! Η Δάφνη εβαλε κι εκείνη extensions? Πάντως τα δικά της είναι πιο αληθοφανή από της Εύας.

Αυτό το ζευγάρι μου αρέσει πολύ, θέλουν νορμάλ πράγματα και ζουν ευτυχισμένοι, μια ήσυχη ζωή με την οικογένειά τους, τι παραπάνω να ζητήσει κανείς?

+++

Νόρα-Λουκάς-Εύα-Κινεζικο χιχι
Το ύφος της Εύας ήταν όλα τα λεφτά! Χιχι αυτό το πονηρό γελάκι με τρελαίνει!

Νόρα: «Να βοσκήσω με τις βελόνες πλεξίματος!» gelio

Ν: Που λέτε να πάμε?
Ε: Στο Δαφνί!
Λ: Μπα δεν έχει καλό μπουφέ εκεί! gelio

+++

Μάνος-Μελίτα
Συγνώμη ο Ακυρος Νο.1 ποιον απειλει ακριβώς? Αχ θα τον δείρωωωωωωωω
Η άλλη δε που αμέσως να υποθέσει ότι ο Μάνος κάνει ζήλιες..τι να πω...

Σημείωση: Με το μαύρο ζιβάγκο μέσα από το γαλάζιο πουκάμισο είναι αίσχος! (απο προχτες ήθελα να το πω)

+++

Αμαλία-Πέτρος
Τέλεια η μπλούζα της Αμαλίας!

Χαχα, η μπηχτή για την ερωτική φωλίτσα μου άρεσε! «Εγώ το καλό σου σκέφτομαι» ΘΕΑ η Αμαλία! Και μου άρεσε και ο Πέτρος στο τέλος, ήθελε να χτυπάει το κεφάλι του στον τοίχο! χαχαχαχαχαχαχα

+++

Νόρα-Ευα (κινεζάκια)
Μου αρέσουν τόοοοοοοοοοοσο πολύ μαζι!

Νόρα: Ασε με αυτή την περίπτωση δεν βγάζω άκρη, έχω δοκιμάσει τα πάντα
Ρε παιδιά ήθελα η Εύα να απαντήσει «Με Ultrex λούστηκες?» gelio

+++

Μάνος-Πέτρος
Στυλιστικά σχόλια μόνο, ο Μάνος ωραίο πουκαμισάκι, ο Πέτρος ωραία βαφή μαλλιών! lol!

+++

Μελίτα-παιδοψυχολόγος στη ζαχαροχώρα!
Ο τρόπος που η Μελίτα είπε στη δασκάλα ότι μακάρι να μπορούσε να αλλάξει τα συναισθήματά της μου θύμησε όταν μιλούσε στο Στέφανο, ένα και το αυτό!

+++

Εύα-Αγγέλα
Άλλη που πρέπει να αλλάξει κομμωτή, α ρε Εύα!

Μαμά και κόρη κούκλες στα μαγαζιά πάντως! Τι γλυκό που ήταν το λευκό αρκουδάκι! Και μου άρεσε πολύ και η μουσική επένδυση της σκηνής, αν και άκυρη τελείως.

+++

Λουκάς-Νόρα-Νταίζη
Η Νόρα με το Λουκά σκατζάρανε γραφεία ή μου φαίνεται? Ωραίο το ντύσιμο της Νταίζης. Κατά τα άλλα...έμπαινε Λουκά!!!!!!!!!!!

+++

Μελίτα-Αμαλία-Πέτρος
Έλα ρε ατυχίαααααααααα, η Μελίτα θέλει να μετακομίσει και δεν την αφήνουν! Τι κρίμα... Στεναχώριααααααααααααααααααααααααα lol!

«Παλατάκι αγορασμένο με κομπίνες και με κλεμμένα λεφτά» Όπως και το αυτοκίνητο με το οποίο κυκλοφορείς, τα λεφτά με τα οποία πληρώνεις τις νταντάδες αλλά και το ρολόι του Στεφανάκου Μελιτάκι, μη θυμόμαστε μόνο ότι μας συμφέρει!

Εγω να ρωτήσω τώρα? Τους γονείς της τι τους φώνξε? Για να έχει σε κάποιον να υστεριάσει? Γιατί λόγο στην κουβέντα δεν είδα........

+++

Λουκάς-Οδυσσέας
Είναι πολύ καλοί όταν δεν τσακώνονται! Μου άρεσε και η κουβέντα, ήπια, λογική, έβγαζε ο καθένας τον δικό του πόνο... Με συγκίνησε ο Οδυσσέας.. Snif

+++

Μάνος-Μαρίλια
1) Ελπίζω οι μπότες της Μαρίλιας να ήταν τύπου UGG και όχι αυθεντικές γιατί η σειρά έχει ξεφύγει δαφορετικά, υποτίθεται ότι δεν τους τρέχουν κι από τα μπατζάκια σωστά?

2) Στην Μαρίλια κανείς δεν έχει πει οτι δεν υπάρχει πια Αι Βασίλης? Διαφορετικά το δώρο που ζήτησε θα έπρεπε να ξέρει ότι δεν παίζει αν το πάρει... ακου εκεί καλύτερος άνθρωπος ο Μάνος gelio καλο καλό!

Κρίμα το παιδάκι πάντως.... κρίμα.. από τον Κυριάκο στο Μάνο....

+++

Νόρα-Δημήτρης στο γραφείο
Γουστάρω Μπέλλο! Κι ας φασκελώσετε όλοι μαζί! (όχι σαν άντρα, δεν χάζεψα ακόμα, σαν χαρακτήρα εννοώ!)

Νόρα-Δημήτρης στο εστιατόριο
Γουστάρω Μπέλλο ακόμα περισσότερο!

ΑΛΛΑ αυτό το είμαι ερωτευμένος που το έχουν όλοι καραμέλα με τρελαίνει!!! Σε έχω συνέχεια μέσα στο μυαλό μου ΝΑΙ, ήταν κεραυνοβόλο ΝΑΙ, αλλα όχι και είμαι ερωτευμένος ρε παιδιάαααααα, η υπερβολή σε όλο της το μεγαλείο! Ποιος άνθρωπος μετά τα 15 του λέει είμαι ερωτευμένος μετά από έναν καφέ???

Πάντως η ατάκα να ληστέψει για να τη βλέπει μέσα από τη φυλακή ήταν κορυφαία! Έμπαινε Δημήτρη!!!

Και μόνο το «Θα το παλέψω» για μένα φτάνει! Αυτός είναι άντρας ρεεεεεεεεεεεεεεεε! Βιντεοσκοπήστε το να το δείξουμε στο Μάνο και το Στέφανο να δουν τι θα πει φλερτ και διεκδίκηση, οι μαφιόζοι!

Επίσης να πω ότι ενώ μου άρεσε το ύφος της Νόρας, η αμηχανία, δεν μου άρεσε η αντίδρασή της, ήθελα να την δω να τον φρενάρει λίγο διακριτικά :)

+++

Νόρα-Δάφνη
Έριξα τρελό γέλιο με τη μίμηση της Νόρας «Νόρα σε θέλω, Μπέλλος, τελεία και παύλα!» gelio

+++

Μάνος-Δημήτρης
Καλή αντρική συζήτηση και εξήγηση! Ωραίοι και οι δύο, πολύ πειστικοί! Με απογοήτευσε όμως το θέμα της φωτογραφίας... ακυρο για μένα, πολύ άκυρο δύο ίδες σκηνές να έχουν δύο διαφορετικούς φωτογράφους!

Πάω να σας διαβάσω τώρα!

ΥΓ. Το Επεισόδιο το ψηφίζω καλό λόγω της συμπεριφοράς του Μπέλλου και της σκηνής με το κινέζικο και τα κινεζάκια!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 265 - Ημερομηνία 23-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 265 - Ημερομηνία 23-12-2009

Δημοσίευση από nikidanis Πεμ Δεκ 24, 2009 2:51 pm

ΕΓΡΑΨΕΣ ΠΑΛΙ ΤΖΙΝΑΚΙ!!!!!!!!!!!!!!!! gelio ΤΟ ΓΕΛΙΟ ΤΗΣ ΑΡΚΟΥΔΑΣ ΕΡΙΞΑ ΠΑΛΙ ΠΟΥ ΝΑ ΣΤΑΘΩ!!!! ΤΙ ΝΑ ΠΡΩΤΟΘΥΜΗΘΩ ΤΟ ULTREX? ΤΑ ΚΙΝΕΖΑΚΙΑ ΤΟ ΖΘΙΒΑΓΚΟ ΤΟΥ ΜΑΝΟΥ.ΑΠΑΙΧΤΗ!!!! ΜΟΝΟ ΘΑ ΣΤΑΘΩ ΣΗ ΒΑΦΗ ΤΟΥ ΔΑΝΗ ΜΕΛΑΧΡΙΝΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΒΕΒΑΙΑ ΣΤΟΝ 1 ΚΥΚΛΟ ΤΟΥ ΒΑΦΑΝ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΑΣΠΡΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΕΝΩ ΦΕΤΟΣ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ..ΤΟΝ ΠΡΟΤΙΜΩ ΜΕΛΑΧΡΙΝΑΚΙ ΠΟΥ ΜΕ ΠΟΤΙΖΕΙ ΦΑΡΜΑΚΙ!!!! wall gelio
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 265 - Ημερομηνία 23-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 265 - Ημερομηνία 23-12-2009

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Πεμ Δεκ 24, 2009 2:59 pm

Ευχαριστώ Νίκη μου! Και συμφωνώ, μου άρεσε περισσότερο εμφανισιακά στο γραφείο παρά στη σκηνή πριν με την Αμαλία που δεν το είχε βάψει ακόμα. Κακώς τον έκαναn τόσο ασπρομάλλη εξαρχής, δεν το καταλαβαίνω, δεν γίνεται δηλαδή να έχει μαύρο μαλλί? το έχει πάρει ο Φέρτης κατ'αποκλειστικότητα? lol!

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 265 - Ημερομηνία 23-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 265 - Ημερομηνία 23-12-2009

Δημοσίευση από nikidanis Πεμ Δεκ 24, 2009 3:02 pm

ΞΑΝΑΓΡΑΨΤΟ ΤΕΛΙΚΑ Σ ΑΡΕΣΕΙ ΑΠΡΟΜΑΛΛΗΣ Η ΜΕΛΑΧΡΙΝΑΚΙ?
ΣΤΟΝ 1 ΚΥΚΛΟ ΤΟ ΕΚΑΝΑΝ ΝΑ ΞΕΧΩΡΙΖΕΙ ΑΠΟ ΑΓΓΕΛΟΣ
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 265 - Ημερομηνία 23-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 265 - Ημερομηνία 23-12-2009

Δημοσίευση από evanna Πεμ Δεκ 24, 2009 4:52 pm

Πολυ ωραιος ο σχολιασμος σου Τζινακι μου αλλα μου αρεσει που θα εγραφες μονο κανα-δυο πραγματακια!!!! lol! Αυτο ηταν ολοκληρο κεφαλαιο! :lol:
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 265 - Ημερομηνία 23-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 265 - Ημερομηνία 23-12-2009

Δημοσίευση από sifantid Πεμ Δεκ 24, 2009 8:50 pm

Clarabelle έγραψε: Τα κάλαντα θα τα πει κανένας σήμερα; Πέρσυ ο Λουκάς είχε πάρει σβάρνα και τα έλεγε φέτος;
Τελικά τα κάλαντα τα είπε και φέτος ο Λουκάκος με ένα κέφι, ένα μπρίο... Ασχολίαστο! cake Φέτος, όμως, περιορίστηκε σε ένα σπίτι!
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 265 - Ημερομηνία 23-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 265 - Ημερομηνία 23-12-2009

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Πεμ Δεκ 24, 2009 9:02 pm

sifantid έγραψε:
Clarabelle έγραψε: Τα κάλαντα θα τα πει κανένας σήμερα; Πέρσυ ο Λουκάς είχε πάρει σβάρνα και τα έλεγε φέτος;
Τελικά τα κάλαντα τα είπε και φέτος ο Λουκάκος με ένα κέφι, ένα μπρίο... Ασχολίαστο! cake Φέτος, όμως, περιορίστηκε σε ένα σπίτι!
φετος ομως μου φανηκε μελανχολικος...εκει που ηταν και οι δυο στην πορτα και η νορα κοιταζε τον λουκα σαν λουκουμακι ειπα:παρτον και φιλα τον γρηγορα!!!
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 265 - Ημερομηνία 23-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 265 - Ημερομηνία 23-12-2009

Δημοσίευση από sifantid Πεμ Δεκ 24, 2009 9:04 pm

Pennaki_loukanoriki έγραψε:
sifantid έγραψε:
Clarabelle έγραψε: Τα κάλαντα θα τα πει κανένας σήμερα; Πέρσυ ο Λουκάς είχε πάρει σβάρνα και τα έλεγε φέτος;
Τελικά τα κάλαντα τα είπε και φέτος ο Λουκάκος με ένα κέφι, ένα μπρίο... Ασχολίαστο! cake Φέτος, όμως, περιορίστηκε σε ένα σπίτι!
φετος ομως μου φανηκε μελανχολικος...εκει που ηταν και οι δυο στην πορτα και η νορα κοιταζε τον λουκα σαν λουκουμακι ειπα:παρτον και φιλα τον γρηγορα!!!
Φυσικά και ήταν μελαγχολικός! Και πώς να μην είναι άλλωστε! Και εγώ ειρωνικά το σχολίασα το κέφι και το μπρίο! cake
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 265 - Ημερομηνία 23-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 265 - Ημερομηνία 23-12-2009

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Πεμ Δεκ 24, 2009 9:05 pm

το ξερω καλε!!τον λυπηθηκα! :(
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 265 - Ημερομηνία 23-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 265 - Ημερομηνία 23-12-2009

Δημοσίευση από DESPOINA Πεμ Δεκ 24, 2009 9:36 pm

Ο τρόπος που η Νόρα τον κοίταζε.. με τόση αγάπη!Το καλύτερο ζευγάρι τς σειράς! Love!
DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 265 - Ημερομηνία 23-12-2009 - Σελίδα 3 Empty γιατί,το ότι εχει επισκευθεί το σπίτι του Στέφανου 15.000 φορές την ίδια μέρα και συνέχεια τη διώχνει??δηλαδή τι άλλο να κάνει ο χριστιανός??!!

Δημοσίευση από kelly Τρι Δεκ 29, 2009 12:05 am

Clarabelle έγραψε:
Είπα και γω η Μελίτα συγχίστηκε για την Εύα. Μη μαθευτούν τα δικά της την ένοιαζεgelio
Το άλλο με τον Τοτό το ξέρετε;
Είπε να μετακομίσει τώρα που δεν γίνεται γιατί έχει πρόβλημα το παιδί της.
Τι να κάνει το κορίτσι μωρέ, αααααααααααα το βρήκε
Θα βάλει το μπαμπά να το ξανα-αγοράσει απ το Στέφανοgelio


Έχει επεξεργασθεί από τον/την kelly στις Τρι Δεκ 29, 2009 12:18 am, 1 φορά
kelly
kelly
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 265 - Ημερομηνία 23-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 265 - Ημερομηνία 23-12-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Τρι Δεκ 29, 2009 12:14 am

kelly έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Είπα και γω η Μελίτα συγχίστηκε για την Εύα. Μη μαθευτούν τα δικά της την ένοιαζεgelio
Το άλλο με τον Τοτό το ξέρετε;
Είπε να μετακομίσει τώρα που δεν γίνεται γιατί έχει πρόβλημα το παιδί της.
Τι να κάνει το κορίτσι μωρέ, αααααααααααα το βρήκε
Θα βάλει το μπαμπά να το ξανα-αγοράσει απ το Στέφανοgelio


Kαλώς ήρθες στην παρέα
Να σε παρακαλέσω να διαβάσεις τους κανόνες του φορουμ
Η γλώσσα που χρησιμοποιούμε είναι τα Ελληνικά.
Και πάλι καλώς ήρθες
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης