Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Eπεισόδιο 273 - Ημερομηνία 04-01-2010

+33
madolato
aggeliki
marializ25
konstantina
Καρ-Mik
dj_mitsaki
anastasia20
Jennifer
sarita
νοριτσα
zwi
stefanos-melita
PrincessRachel
xristinaki_noraloukofan
manos+eva
xristina79
T2eNnh
KonstantinaA
Ntinaki1
nikidanis
tinaki18
Amalia_1297
evanna
KatsaroYpotheto
NATALITSA_LOUKITSA
loukitsa
Dorina <3 Πέτρος
loukakos
Kiki
charitomeni
anna90
sifantid
Clarabelle
37 απαντήσεις

Σελίδα 4 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Eπεισόδιο 273 - Ημερομηνία 04-01-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap18%Eπεισόδιο 273 - Ημερομηνία 04-01-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 18% 
[ 7 ]
Eπεισόδιο 273 - Ημερομηνία 04-01-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap33%Eπεισόδιο 273 - Ημερομηνία 04-01-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 33% 
[ 13 ]
Eπεισόδιο 273 - Ημερομηνία 04-01-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap23%Eπεισόδιο 273 - Ημερομηνία 04-01-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 23% 
[ 9 ]
Eπεισόδιο 273 - Ημερομηνία 04-01-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap8%Eπεισόδιο 273 - Ημερομηνία 04-01-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 8% 
[ 3 ]
Eπεισόδιο 273 - Ημερομηνία 04-01-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap0%Eπεισόδιο 273 - Ημερομηνία 04-01-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Eπεισόδιο 273 - Ημερομηνία 04-01-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap20%Eπεισόδιο 273 - Ημερομηνία 04-01-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 20% 
[ 8 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 40
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Eπεισόδιο 273 - Ημερομηνία 04-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Eπεισόδιο 273 - Ημερομηνία 04-01-2010

Δημοσίευση από dj_mitsaki Δευ Ιαν 04, 2010 10:59 pm

Ntinaki1 έγραψε:Γεια!!
Παιδιά τι έγινε; Λέτε η Καρτάλω να απατούσε τον Λαζαρίδη; Και να τον σκότωσαν; Απαπαπα! Είδατε πως ταράχτηκε η Τασσώ; Λέτε να τα είχε με τον γερό Λύτρα;Εδώ έχει ζουμί η υπόθα........Είδατε φάτσα της Αντιγόνης μόλις είδε την τιτανομέγιστη; Την ίδια φάτσα που είχε όταν της είπε ο Στεφ ότι είναι ερωτευμένος με την Μελίτα........ gelio Αμαλία-Αντιγόνη=1-0! Έχει άλλη δυναμική η Αμαλία! Ρίξαμε το βαρύ πυροβολικό μας!!!
Μα τι είπα την Παρασκευή; Ότι αφήνει ο Μάνος την φωτό για να την βρεί η Αμαλία;

Μελίτα-Στέφανος: Τον πήρε από τα μούτρα.Μελίτα μου όμως αφήνουμε και τον άλλον να μιλήσει.... που τον αντάριασες τον άνθρωπο!! Και ο γλυκός μου είναι τόσο ερωτευμένος..... αλλά ας πρόσεχε και αυτός να μην λέει βλακείες. " Με πληγώνεις πάρα πολύ, νόμιζα ότι είχες καταλάβει τι νοιώθω για σένα" της είπε.... Μην πληγώνεσαι αγόρι μου. Τι περίμενες όταν η άλλη έχει φάει 6 χρόνια ψέμα; Στο φινάλε μόκο τώρα και διεκδίκησέ την αν τη θες ( που την θες) και πείσε την. Δεν θα σου πέσει και ο ......... Και άσε τι νόμιζες εσύ και κοίτα τι θα νομίζει αυτή.
Και η Καρτάλω που στήνει αυτί....." Την αγαπάς τελικά αγόρι μου, την αγαπάς"! Σώώώώώώώώώώπα!!!

Αμαλία-Μελίτα: Ε ρε Αμαλία!! Με τον Χατζηβασιλείου Love story! Αυτή πήρε τηλέφωνο τον Χατζηβασιλείου για να βγουν οι φυλακισμένοι;
Αυτός ο Χατζηβασιλείου θα μας φέρει ταραχές!

Νόρα: Βρε Νόρα μου τι κλαις; Που μου έχει σπάσει τα νεύρα αυτή η στάση Νόρας Λουκά λες και δεν φιλήθηκαν....ένα πράγμα.
Ειδικά ο Λουκάς που θέλει παντρειές μη πω τίποτα....
Και τι είπε η Νόρα; Ότι χρόνια ήταν ερωτευμένη με τον Λουκά και φοβόταν για να μην χαλάσει η σχέση τους; Γιατί εγώ θυμάμαι ότι από Νταίζη και μετά άρχισε να το συνειδητοποιεί και έλεγε μόνη της " τι έχω πάθει";

Εύα: Πολύ σωστή την βρήκα και στον Μάνο και γενικώς και εκεί που μιλούσε με την Εύα περί δεκανικίου.... αλλά το θέμα είναι να τα εφαρμόσει κιόλας, γιατί αν κάνει διάλειμμα 10 επεισοδίων δεν κάνουμε κάτι.Για Μάνο μιλούσε με την Νόρα. Πάντως, νομίζω ότι δεν έχετε αμφιβολία πια ότι ο Μάνος ξανά προς την Εύα τραβά..... και με τις ευλογίες του Λιάκου. Που θυμήθηκε ότι η Εύα είναι ο άγγελος του Μάνου ενώ πέρσυ την σκυλόβριζε. Πάντως ο Λιάκος θέλει την Εύα, η Δάφνη αύριο την Μελίτα, και εγώ φυσικά θα πάρω το μέρος του Λιάκου. Εύα και Μάνος l.f.e! Το έγραψε και ο Μάνος στην παραλία κάποτε γιατί να μην το φωνάξω και εγώ;

Νόρα-Μελίτα: Ρε Νόρα επιτέλους Palamakia : respect : !!! Πως φαίνεται ότι έχει μετανοιώσει πολύ που δεν τα τίναξε όλα για την πάρτη του Λουκά και τώρα μουντζοκλαίει. Και ναι ρε Μελίτα! Αφού λιώνεις για τον Στέφανο, τίναξέ τα όλα στον αέρα ρε κορίτσι μου που σε έπιασε το πείσμα σου.... κάντο εκεί χάμω. Αλλά σου λέει και η Μελίτα να αξίζει για να τα τινάξει όλα...όχι να φάει πάλι ψέμα! Δίκιο!
Η Εύα και ο Μάνος που έχουν καρμικό έρωτα γιατί θα πληγωθούν είπαμε;

Μελίτα-Στέφανος: Δεύτερος γύρος αύριο!


: respect : : respect : : thanks : : thanks : Agree Agree

edit by Jim7
1η προειδοποίηση
2.12 Όλες οι απαντήσεις πρέπει να περιέχουν τουλάχιστον 3 λέξεις και να είναι επoικοδομητικές για το θέμα συζήτησης. Λιγότερες λέξεις θα θεωρούνται σπαμ και θα προειδοποιούνται. Εξαίρεση αποτελεί ο τομέας ΣΠΑΜ.
1.2 Μετά από τρεις (3) προειδοποιήσεις ένας λογαριασμός μπορεί να αποκλειστεί προσωρινά για διάρκεια, ανάλογη της σοβαρότητας της παράβασης. Η παράκαμψη του αποκλεισμού με τη δημιουργία δεύτερου λογαριασμού δεν επιτρέπεται. Αν ένας χρήστης έχει αποκλειστεί πολλαπλά αλλά εξακολουθεί να παραβιάζει τους κανόνες, τότε μπορεί να αποκλειστεί μόνιμα, ανάλογα το ‘βάρος’ των κατά καιρούς παραβιάσεών του.

dj_mitsaki
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Πατρα
Ασχολίες : Internet,cinema...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 273 - Ημερομηνία 04-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Eπεισόδιο 273 - Ημερομηνία 04-01-2010

Δημοσίευση από Ntinaki1 Δευ Ιαν 04, 2010 11:00 pm

xristina79 έγραψε:
Η Νόρα πάλι δεν κατάλαβα τι της είπε! Ζήστο το αν είσαι φουλ ερωτευμένη αλλά αν μαθευτεί θα σε κατασπαράξω και εγώ????? δηλαδή τι? απλά δεν θα πει τι πραγματικά πιστεύει για να πάει με τα νερά των άλλων????? δεν είναι η Νόρα αυτή.....

Ναι ούτε εγώ το πολυκατάλαβα. Από τη μία της είπε να τα τινάξει όλα στον αέρα και να το ζήσει με τον Στέφανο, αλλά της ξεκαθάρισε ότι αν μαθευτεί η σχέση θα πάει με το μέρος της Εύας και της παρέας που θα την κάνει πέρα να υποθέσω; Τώρα που δεν έχει μάθει η παρέα την υποστηρίζει. Δεν καταλαβαίνω.Ούτε η Εύα ούτε ο Μάνος θα το δεχτούν εύκολα.Και καλά η Εύα.....ο Μάνος γιατί; Τι πρόβλημα έχει; Και τώρα θυμήθηκα τον Μπουγιούρη που έλεγε στο κους κους τις προάλλες ότι η σχέση Μάνου και Εύας θα αρχίσει σε νέα βάση. Και κάτι ανάλογο ακούσαμε από τον μεταλλαγμένο Λιάκο πάλι σήμερα....οπότε Κυριακή κοντή γιορτή.
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 273 - Ημερομηνία 04-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Eπεισόδιο 273 - Ημερομηνία 04-01-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Δευ Ιαν 04, 2010 11:10 pm

Λοιπον, ήρθε η ωρα και για το δικό μου σχόλιο....
-Μου ράγισε την καρδιά η Νόρα με το κλάμα της...Ενσάρκωσε πολυ τέλεια τον ρόλο ενος πληγωμένου ερωτευμένου ανθρώπου.Όχι υστερίες, όχι υπερβολες..Μονο πόνο....
-Η Ευα σήμερα δεν μου άρεσε, ούτε καν στυλιστικά...και ενώ το κόκκινο φουστάνι ήταν πολύ ωραίο, το σκουφί ήταν χάλια.....
-Η Μελίτα ήταν για μπάτσες...Ενω γενικά δεν έχω ιδιαίτερο προβλημα με τον χαρακτήρα της στην σειρά, αυτό που είδα σήμερα, το είδα μπόλικες φορές την τελευταία μέρα (εννοω να κλαίγεται, να λέει οτι πάει τελείωσε, τι ήταν αυτο που έζησε και πάλι απτην αρχή....). Ας αλλάξουμε σκηνες, σαν την ημέρα της μαρμότας είναι (την έχετε δει την ταινία????)
-Ο Στέφανος σχετικά καλός σήμερα, έχω δει και καλυτερες μέρες...Βασίζομαι στα τρειλερ, που θα αστράψει και θα βροντήξει απέναντι στην μαμα-Καρτάλω....
-Μάνος: Τι να πω? Ο πιο αδύναμος κρίκος...Τελικά η κυρία Ακρίτα, είχε δεν είχε, μας έβαλε στο νοήμα με το παλιό τηλεπαιχνίδι της....
-Ηλίας: Ακυρος.
-Πέτρος: Θεος!!Τι να πω..Ο τύπος βιώνει την καταστροφή και μας κάνει και το νιώθουμε...
-Αμαλία: : respect : : respect : : respect : Εγώ οτι και να πείτε την λατρεύω..Είναι είδωλο...Είναι παντου, μέσα σε όλα........Ξέρει τα πάντα πριν απο όλα...Τον χατζηβασιλείου, της πομπές της Καρτάλως (εγω το κόβω το κεφάλη μου, το έκανε τον Λαζαρίδη ταρανδούκο, και ελάλησε απο τις τύψεις... )....Απλώς την Λατρεύω.....
-Τελευταίος ο Λουκάς xastouki xastouki BlackEye
Τι να πώ?Είναι ηλήθιος ή τον παριστάνει?
Καταρχάς, το να παντρευτεί την δευτεράντζα, είναι ηλιθιότητα.τελος πάντων, θα το προσπεράσω, διοτι ο φτωχός-πλην τίμιος Λουκάκος έτσι κάνει...
Ρε φιλαράκο, χτες έριξες μια ξεγυρισμένη φιλούμπα στο Νοράκι και τωρα τι?Μην τον είδατε τον Παναη? Ούτε μια σκέψη?Δηλαδη τι? Και καταλάθος να το κανες, την μια δευτερη σκέψη θα την έριχνες.Και αντε το ρημαδομυαλό σου έχει πολλα....Αντε πας να παντρευτείς το τσόκαρο, πρέπει να της το πεις πρώτα-πρώτα, μην χάσει το νέο?
Ξέρεις κοπελιά, είμαι ο καλύτερος σου φίλος, που είπα να σου ρίξω ένα ξεγυρισμένο γλωσσόφιλο, και τώρα ήρθα να σου πώ οτι παντρεύομαι ...Οχι, δεν το θέλω , αλλα θα το κάνω...Αμάρτησα για το παιδί μου....

Δεν ξέρω τι λέτε, αλλα ο Δημήτρης aka μητσουλας καλα κάνει και εμφανίζεται.Αν δεν μπει αυτός στο σκηνικό , η ζήλεια του Λουκά δεν θα ξυπνήσει, αρα ...τι ειχες γιαννη, τι είχα πάντα....

Και τώρα πείτε μου, φταίω εγω που κάνω τον Λουκά να υποφέρει στα φανταστικά μου σενάρια?Οχι, φταιω??????
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 273 - Ημερομηνία 04-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Eπεισόδιο 273 - Ημερομηνία 04-01-2010

Δημοσίευση από dj_mitsaki Δευ Ιαν 04, 2010 11:16 pm

Εγω παντως ψηφισα πολυ καλο γιατι αυριο θα ερθουν καλυτερα.... καληνυχτα παιδια κ τα λεμε αυριο...φιλια πολλα!!!! GN1

dj_mitsaki
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Πατρα
Ασχολίες : Internet,cinema...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 273 - Ημερομηνία 04-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Eπεισόδιο 273 - Ημερομηνία 04-01-2010

Δημοσίευση από konstantina Δευ Ιαν 04, 2010 11:56 pm

το επεισοδιο μαρεσε παρα πολυ.!
θα σχολιασω λιγα.
Δρακουλακη-Ξυλα : respect : Πολυ ομορφη γλυκια και ουσιαστικη συζητηση μεταξυ δυο φιλεναδων.Τρομερη χημεια!Η Δρακουλακη σημερα μαρεσε παρα πολυ!!
Μελιτα-Στεφανος μαρεσαν πολυ οι σκηνες τους.
Κατρανιδης Penguin
Μανος-Ευα πολυ καλοι!Αν ηταν μεγαλυτερη η σκηνη θα χα να πω περισσοτερα.

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 273 - Ημερομηνία 04-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Eπεισόδιο 273 - Ημερομηνία 04-01-2010

Δημοσίευση από stefanos-melita Τρι Ιαν 05, 2010 12:01 am

ΛOIΠON.. ΑΦΗΝΟΝΤΑΣ ΑΠΕΞΩ ΤΗ ΣΚΗΝΗ ΣΤΕΦ-ΜΕΛ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΔΕΝ ΕΙΔΑ, ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΑΡΧΙΣΑΝ 10 ΛΕΠΤΑ ΝΩΡΙΤΕΡΑ..ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΤΗΝ ΕΧΑΣΑ!! ΣΥΝΕΧΙΖΩ.. ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΑΦΙΕΡΩΜΕΝΑ ΣΤΗ ΝΙΚΗ, ΞΕΡΕΙ ΑΥΤΗ ΓΙΑΤΙ..

ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΛΥΠΥΘΗΚΑ ΣΗΜΕΡΑ..
ΤΟ ΜΕΛΙΤΑΚΙ ΜΟΥ, ΠΟΥ ΕΣΠΑΣΕ Η ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΤΟΥ, Κ ΣΙΓΟΥΡΑ-Κ ΑΣ ΜΗΝ ΤΟ ΕΙΔΑ- ΤΑ ΧΩΣΕ ΣΤΟΝ ΣΤΕΦ..Κ ΣΙΓΟΥΡΑ ΤΟΥ ΕΙΠΕ ΤΕΛΟΣ.. Snif
ΤΟΝ ΛΑΤΡΕΜΕΝΟ ΜΟΥ ΣΤΕΦ, ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΟΝΤΑΣ ΤΡΕΛΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΣ, ΠΛΗΓΩΘΗΚΕ ΒΑΘΙΑ.. ΑΛΛΑ ΚΑΛΑ ΤΟΥ ΚΑΝΕ!! ΕΤΣΙ, ΕΤΣΙ, ΝΑ ΤΟΝ ΞΕΡΟΨΗΣΕΙ! Μια βδοαμδα την εδιωχνε, τωρα να τον διωξει αυτή! ΝΑ ΜΑΘΕΙ ΝΑ ΜΙΛΑΕΙ, ΝΑ ΤΗΣ ΠΕΙΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΟΤΙ ΕΙΠΕ ΣΤΗ ΜΟΥΓΚΗ ΓΙΑΛΑΝΤΖΙ, ΔΗΛ «ΣΑΓΑΠΩ, ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΝΑ ΖΗΣΩ ΧΩΡΙΣ ΕΣΕΝΑ!» ΤΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΕΙΝΑΙ ΒΡΕ ΣΤΕΦ? ΤΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΠΕΣ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ 8 ΛΕΞΕΙΣ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ ΤΩΡΑ!
ΛΥΠΗΘΗΚΑ ΤΗΝ ΝΟΡΑ, ΠΟΛΥ ΜΠΟΜΠΟΥΝΑΣ Ο ΛΟΥΚΑΣ, ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΝΤΑΙΖΗ..ΟΝΕΙΡΟΒΑΤΕΙ ΠΑΝΤΕΛΩΣ, Κ ΠΟΛΥ ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΤΗΝ ΕΙΔΕ, Κ ΒΑΡΙΕΜΑΙ..ΛΟΥΚΑ ΒΑΛΕ ΝΑ ΔΕΙΣ ΣΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΤΟΝ «ΠΟΛΕΜΟ ΤΩΝ ΡΟΟΥΖ’ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΤΙ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ..

ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΗ ΝΟΡΑ, ΠΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΣΕ ΤΗ ΜΕΛ «ΑΝ ΤΟΝ ΑΓΑΠΑΣ ΑΛΗΘΙΝΑ, ΑΚΟΘΥ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΣΟΥ, Κ ΚΥΝΗΓΗΣΕ ΤΟ..ΤΙΝΑΞΕ ΤΑ ΟΛΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ!» ΜΠΡΑΒΟ ΝΟΡΑ, ΕΤΣΙ! ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ, ΕΙΝΙΑ ΒΛΕΠΕΤΕΕ ΟΜΟΙΟΠΟΘΟΥΣΑ, Κ ΔΕΝ «ΣΤΑΥΡΩΝΕΙ» ΤΗ ΜΕΛ.

Ο ΣΤΕΦ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΜΕΛ Η ΟΠΟΙΑ ΠΟΛΥ ΘΥΜΩΜΕΝΗ- ΕΤΣΙ, Κ ΛΙΓΑ ΤΟΥ ΚΑΝΕΙΣ! ΕΜΠΑΙΝΕ!! ΕΙΠΑΜΕ ΜΙΑ ΒΔΟΑΜΑΔΑ ΕΣΥ ΤΟΝ ΚΥΝΗΓΟΥΣΕΣ, Κ ΑΥΤΟΣ ΣΟΥ ΚΛΕΙΝΕ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ, ΤΩΡΑ Η ΣΕΙΡΑ ΜΑΣ!
«ΤΙ ΘΕΛΕΙΣ ΕΔΩ? Ο,ΤΙ ΕΙΧΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΣΤΟ ΕΙΠΑ» ΜΕ ΥΦΟΣ ΤΥΠΟΥ ¨΄ΕΧΕ ΧΑΡΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΝΔΡΑΣ, ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΗΜΟΥΝ ΘΑ ΣΕ ΠΕΤΑΓΑ ΕΞΩ ΜΕ ΤΙΣ ΚΛΩΤΣΙΕΣ!’
ΕΛΑ ΟΜΩΣ ΠΟΥ Ο ΣΤΕΦ ΕΙΝΑΙ ΑΝΔΡΑΣ, Κ ΔΗ ΠΛΗΓΩΜΕΝΟΣ, ΜΕ ΜΥΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ, Κ ΘΥΜΩΜΕΝΟΣ!! :twisted: ΟΡΜΑΕΙ ΜΕΣΑ, ΠΡΟΣΠΕΡΝΩΝΤΑΣ ΤΗΝ, Κ ΤΗΝ ΑΡΠΑΞΕΙ ΑΠΟΝ ΤΟ ΜΠΡΑΤΣΟ, ΣΠΡΩΧΝΩΝΤΑΣ ΤΗΝ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ ΣΚΑΛΟΠΑΤΙ.. ‘ΕΣΥ ΕΙΠΕΣ ΟΤΙ ΕΙΧΕΣ ΝΑ ΠΕΙΣ, ΤΩΡΑ ΘΑ ΜΙΛΗΣΩ ΕΓΩ(ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ!! ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ!! ΑΠΟΦΑΣΙΣΕ ΝΑ ΤΗΣ ΜΙΛΗΣΕΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ?? ΝΑ ΤΗΣ ΠΕΙ ΕΚΕΙΝΕΣ ΤΙΣ 8 ΛΕΞΕΙΣ ΠΟΥ ΠΡΟΑΝΕΦΕΡΑ?? ΝΑ ΑΝΟΙΞΩ ΣΑΜΠΑΝΙΕΣ??/ ΕΤΟΙΜΗ ΕΙΜΑΙ! ΑΝΤΕ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ Κ ΜΑΣ ΕΣΚΑΣΕΣ!!) ΓΙΑ 5 ΛΕΠΤΑ (ΟΠΑ..ΟΠΑ,ΜΗ ΜΕ ΤΟ ΧΑΛΑΣ!! ΤΙ ΘΑ ΠΡΟΛΑΒΕΙΣ ΝΑ ΤΗΣ ΠΕΙΣ ΜΕΣΑ ΣΕ 5 ΛΕΠΤΑ?? ΠΡΟΣΕΞΕ ΤΙ ΘΑ ΠΕΙΣ ΠΑΡΑΚΑΤΩ..) Κ ΑΝ ΤΟ ΘΕΛΕΙΣ,ΜΕΤΑ ΘΑ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΩ ΑΠΟ ΤΗ ΖΩΗ ΣΟΥ ΔΙΑ ΠΑΝΤΟΣ!» (Κ ΤΟ ΕΙΠΑ Η ΓΡΟΥΣΟΥΖΑ.. ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕ Ο ΣΤΕΦ, ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΤΟΣΟ ΤΕΛΕΙΑ! ΘΑ ΤΗΝ ΠΕΤΑΞΕΙ ΤΗΝ ΚΟΤΣΑΝΑ!! maaaad ΠΩΣ ΘΑ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΕΙΣ ΡΕ? ΕΣΕΙΣ ΔΕΝ ΑΝΤΕΞΑΤΕ ΜΙΑ ΝΥΧΤΑ Ο ΕΝΑΣ ΜΑΚΡΥΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΛΛΟ, Κ ΤΩΡΑ ΘΑ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΕΙΣ Κ ΔΙΑ ΠΑΝΤΟΣ? ΡΕ ΣΤΕΦ, ΤΙ ΠΙΝΕΙΣ, Κ ΔΕΝ ΜΑΣ ΔΙΝΕΙΣ??? wall
ΑΑΑΑΑ!! ΓΙΑ ΣΥΝΕΡΘΕ, ΓΙΑΤΙ Η ΠΟΛΥ ΓΑΛΛΙΚΗ ΚΟΥΛΤΟΥΡΑ, Κ Ο ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ, ΜΑΣ ΕΚΑΝΑΝ ΖΗΜΙΑ! ΕΙΠΑΜΕ, ΠΟΛΙΤΙΣΜΕΝΟΙ, ΠΟΛΙΤΙΣΜΕΝΟΙ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΟΥΜΕ Κ ΣΟΥΗΔΟΙ! vomit ΕΛΑ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ, ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΕΙ Ο ΕΛΛΗΝΑΣ ΠΟΥ ΚΡΥΒΕΙΣ ΜΕΣΑ ΣΟΥ lol! -ΟΠΩΣ ΠΡΟΧΘΕΣ ΠΟΥ ΜΟΙΡΑΖΕΣ ΑΝΑΠΟΔΕΣ ΣΤΟ ΧΡΗΣΤΟ-ΝΑ ΤΗΝ ΑΡΠΑΞΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΛΛΙ, ΝΑ ΤΗΝ ΒΑΛΕΙΣ ΚΑΤΩ, Love! ΝΑ ΤΗ ΔΕΣΕΙΣ ΕΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ, Κ ΝΑ ΤΗΣ ΕΞΗΓΗΣΕΙΣ-Κ ΓΙΑ ΜΕΡΕΣ ΑΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ, ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΕΙΣΕΙΣ, ΠΟΣΟ ΠΟΛΥ ΤΗΝ ΑΓΑΠΑΣ, Κ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΖΩΗ ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΗ.. Love! ΤΙ ΑΡΛΟΥΜΠΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΕΣ ΟΤΙ ΘΑ ΦΥΓΕΙΣ?? ΕΤΣΙ ΚΑΝΟΥΝ ΟΙ ΓΑΛΛΟΙ1 ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΕΛΛΑΔΑ!)

Η ΑΜΑΛΙΑ ΒΛΕΠΕΙ ΤΗ ΦΩΤΟ ΤΗΣ ΟΛΓΑΣ Κ ΤΗΣ ΑΝΤΙΓΟΝΗΣ, Κ ΤΗΣ ΕΡΧΕΤΑΙ ΝΤΟΥΒΡΟΥΤΖΑΣ «ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ?» ΤΗΝ ΞΕΡΕΙ Κ ΜΑΛΙΣΤΑ ΚΑΛΑ..

ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΑΜΑΛΙΑ ΘΑΥΜΑΣΑ ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ Ο ΠΕΤΡΟΣ ΚΑΤΕΡΡΕΥΣΕ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΗΣ «ΕΧΑΣΑ ΤΑ ΒΙΟΛΟΓΙΚΑ ΜΟΥ ΠΑΙΔΙΑ..ΤΩΡΑ ΕΧΑΣΑ Κ ΤΑ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΑ.. Ο ΛΟΥΚΑΣ Κ Η ΝΟΡΑ ΑΡΝΗΘΗΚΑΝ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ..ΓΙΑ ΛΟΓΟΥΣ ΗΘΙΚΗΣ! ΕΧΑΣΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΑΜΑΛΙΑ..Η ΖΩΗ ΜΟΥ Η ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΑ ΜΟΥ, ΕΜΕΙΝΕ ΕΚΕΙ,ΣΤΟ ΚΕΛΙ..Ο ΠΕΤΡΟΣ ΠΟΥ ΗΞΕΡΕΣ, ΠΕΘΑΝΕ ΑΜΑΛΙΑ!!» , ΕΚΕΙΝΗ ΑΝΤΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΟΣΑ ΤΗΣ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ, ΑΝΤΙ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΕΙ ΜΙΑ ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΤΟΝ ΠΑΤΟ ΑΠΛΩΣΕ ΤΟ ΧΕΡΙ ΤΗΣ «ΘΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΩ ΕΓΩ ΠΕΤΡΟ» ΑΜΑΛΙΑ RESPECT!!!

ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΑΜΑΛΙΑ, ΘΑΥΜΑΣΑ ΑΛΛΕΣ 100 ΦΟΡΕΣ, ΔΙΟΤΙ ΠΗΓΕ ΣΤΗΝ ΚΑΡΤΑΛΩ, Η ΟΠΟΙΑ ΚΑΡΤΑΛΩ, ΜΟΛΙΣ ΤΗΝΕΙΔΕ ΕΠΑΘΕ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟ, ΚΟΛΟΥΜΠΡΑ Κ ΝΤΟΥΒΡΟΥΤΖΑ, ΟΛΑ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ.. :twisted: ΑΜΑΛΙΑ « ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ..ΒΛΕΠΩ ΜΕ ΓΝΩΡΙΣΕΣ (ΜΟΝΟ?? ΕΚΑΝΕ ΣΑΝ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΕ ΤΟ ΧΑΡΟ!!) Κ ΑΣ ΕΧΟΥΜΕ ΒΡΕΘΕΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΛΙΓΟ, ΠΡΙΝ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ. ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΜΕΡΙΚΕΣ ΑΛΗΘΕΙΕΣ ΑΝΤΙΓΟΝΗ..» ΠΕΙΤΕ ΤΙΣ, ΠΕΙΤΕ ΤΙΣ, ΝΑ ΤΙΣ ΜΑΘΟΥΜΕ Κ ΜΕΙΣ! ΠΟΛΥΥ ΛΕΡΩΜΕΝΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΤΗ ΦΩΛΙΑ ΤΗΣ Η ΚΑΡΤΑΛΩ…

Κ ΤΕΛΟΣ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ (ΣΤΑ ΠΡΟΣΕΧΩΣ ΓΙΑ ΑΥΡΙΟ) ΝΑ ΔΩ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΤΟΥ ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ, ΠΟΥ ΜΟΛΙΣ ΑΚΟΥΣΕ Η ΑΜΑΛΙΑ ΟΤΙ ΗΡΘΕ, ΤΗΣ ΕΠΕΣΕ ΤΟ ΠΟΤΗΡΙ ΑΠΟ ΤΑ ΧΕΡΙ.. ΕΔΩ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΑΣ ΕΡΩΤΑΣ ΜΕΓΑΛΟΟΟΟΣ..Κ ΣΥ ΚΟΛΛΑΣ ΣΕ ΚΑΤΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΙΚΡΑ…. ΝΑΤΟΣ, Ο ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΟΣ «ΣΤΕΦΑΝΟΣ» ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ ΜΕΛΙΤΑΣ.. ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΖΕΥΓΑΡΙ ΠΟΥ ΚΑΤΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΜΑΣ ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΕΙ..Κ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΔΩ!!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την stefanos-melita στις Τρι Ιαν 05, 2010 12:13 am, 2 φορές συνολικά
stefanos-melita
stefanos-melita
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 273 - Ημερομηνία 04-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Eπεισόδιο 273 - Ημερομηνία 04-01-2010

Δημοσίευση από marializ25 Τρι Ιαν 05, 2010 12:12 am

Βασικα σημερα εγω δεν ειδα το επεισοδιο..δλδ το ειδα αλλα χωρις φωνη...

ημουνα σε μια κατασταση πολυ αστεια..

να εχω τη μπεμπα που προσεχω κατω μαζι μου στο χαλι να παιζουμε ενα παιχνιδι με την ηλιθια την ντορα ( απο το γνωστο παιδικο Synelthe Synelthe Synelthe Synelthe ) και παραλληλα να εχω βαλει τα μυστικα να δω ...αλλα μιλουσε συνεχεια η μικρη και δεν ακουγα τιποτα....οι σκηνες στα βουβα κατι μου λεγανε παλι..ειδικα με στεφμελ....κανενα αστοδιαολο ελπιζω να του ειπε μπας και καταλαβει τι βλακειες εκανε τοσο καιρο ο στεφανος..

και επειδη διαβασα περιγραφη με στεφμελ απο την φανουλα πιο πανω..ενα εχω να πω: ΘΕΛΩ ΚΙ ΑΛΛΕΣ ΤΕΤΟΙΕΣ ΣΚΗΝΕΣ κ ΑΚΡΙΤΑ ΜΟΥ ...μπορω???? Ε? ΜΠΟΡΩ???

marializ25
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 273 - Ημερομηνία 04-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Eπεισόδιο 273 - Ημερομηνία 04-01-2010

Δημοσίευση από Ntinaki1 Τρι Ιαν 05, 2010 12:14 am


ΛOIΠON.. ΑΦΗΝΟΝΤΑΣ ΑΠΕΞΩ ΤΗ ΣΚΗΝΗ ΣΤΕΦ-ΜΕΛ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΔΕΝ ΕΙΔΑ, ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΑΡΧΙΣΑΝ 10 ΛΕΠΤΑ ΝΩΡΙΤΕΡΑ..ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΤΗΝ ΕΧΑΣΑ!! ΣΥΝΕΧΙΖΩ.. ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΑΦΙΕΡΩΜΕΝΑ ΣΤΗ ΝΙΚΗ, ΞΕΡΕΙ ΑΥΤΗ ΓΙΑΤΙ..

ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΛΥΠΥΘΗΚΑ ΣΗΜΕΡΑ..
ΤΟ ΜΕΛΙΤΑΚΙ ΜΟΥ, ΠΟΥ ΕΣΠΑΣΕ Η ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΤΟΥ, Κ ΣΙΓΟΥΡΑ-Κ ΑΣ ΜΗΝ ΤΟ ΕΙΔΑ- ΤΑ ΧΩΣΕ ΣΤΟΝ ΣΤΕΦ..Κ ΣΙΓΟΥΡΑ ΤΟΥ ΕΙΠΕ ΤΕΛΟΣ..
ΤΟΝ ΛΑΤΡΕΜΕΝΟ ΜΟΥ ΣΤΕΦ, ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΟΝΤΑΣ ΤΡΕΛΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΣ, ΠΛΗΓΩΘΗΚΕ ΒΑΘΙΑ.. ΑΛΛΑ ΚΑΛΑ ΤΟΥ ΚΑΝΕ!! ΕΤΣΙ, ΕΤΣΙ, ΝΑ ΤΟΝ ΞΕΡΟΨΗΣΕΙ! Μια βδοαμδα την εδιωχνε, τωρα να τον διωξει αυτή! ΝΑ ΜΑΘΕΙ ΝΑ ΜΙΛΑΕΙ, ΝΑ ΤΗΣ ΠΕΙΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΟΤΙ ΕΙΠΕ ΣΤΗ ΜΟΥΓΚΗ ΓΙΑΛΑΝΤΖΙ, ΔΗΛ «ΣΑΓΑΠΩ, ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΝΑ ΖΗΣΩ ΧΩΡΙΣ ΕΣΕΝΑ!» ΤΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΕΙΝΑΙ ΒΡΕ ΣΤΕΦ? ΤΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΠΕΣ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ 8 ΛΕΞΕΙΣ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ ΤΩΡΑ!

ΛΥΠΗΘΗΚΑ ΤΗΝ ΝΟΡΑ, ΠΟΛΥ ΜΠΟΜΠΟΥΝΑΣ Ο ΛΟΥΚΑΣ, ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΝΤΑΙΖΗ..ΟΝΕΙΡΟΒΑΤΕΙ ΠΑΝΤΕΛΩΣ, Κ ΠΟΛΥ ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΤΗΝ ΕΙΔΕ, Κ ΒΑΡΙΕΜΑΙ..ΛΟΥΚΑ ΒΑΛΕ ΝΑ ΔΕΙΣ ΣΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΤΟΝ «ΠΟΛΕΜΟ ΤΩΝ ΡΟΟΥΖ’ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΤΙ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ..

ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΗ ΝΟΡΑ, ΠΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΣΕ ΤΗ ΜΕΛ «ΑΝ ΤΟΝ ΑΓΑΠΑΣ ΑΛΗΘΙΝΑ, ΑΚΟΘΥ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΣΟΥ, Κ ΚΥΝΗΓΗΣΕ ΤΟ..ΤΙΝΑΞΕ ΤΑ ΟΛΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ!» ΜΠΡΑΒΟ ΝΟΡΑ, ΕΤΣΙ! ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ, ΕΙΝΙΑ ΒΛΕΠΕΤΕΕ ΟΜΟΙΟΠΟΘΟΥΣΑ, Κ ΔΕΝ «ΣΤΑΥΡΩΝΕΙ» ΤΗ ΜΕΛ.

Ο ΣΤΕΦ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΜΕΛ Η ΟΠΟΙΑ ΠΟΛΥ ΘΥΜΩΜΕΝΗ- ΕΤΣΙ, Κ ΛΙΓΑ ΤΟΥ ΚΑΝΕΙΣ! ΕΜΠΑΙΝΕ!! ΕΙΠΑΜΕ ΜΙΑ ΒΔΟΑΜΑΔΑ ΕΣΥ ΤΟΝ ΚΥΝΗΓΟΥΣΕΣ, Κ ΑΥΤΟΣ ΣΟΥ ΚΛΕΙΝΕ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ, ΤΩΡΑ Η ΣΕΙΡΑ ΜΑΣ!
«ΤΙ ΘΕΛΕΙΣ ΕΔΩ? Ο,ΤΙ ΕΙΧΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΣΤΟ ΕΙΠΑ» ΜΕ ΥΦΟΣ ΤΥΠΟΥ ¨΄ΕΧΕ ΧΑΡΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΝΔΡΑΣ, ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΗΜΟΥΝ ΘΑ ΣΕ ΠΕΤΑΓΑ ΕΞΩ ΜΕ ΤΙΣ ΚΛΩΤΣΙΕΣ!’
ΕΛΑ ΟΜΩΣ ΠΟΥ Ο ΣΤΕΦ ΕΙΝΑΙ ΑΝΔΡΑΣ, Κ ΔΗ ΠΛΗΓΩΜΕΝΟΣ, ΜΕ ΜΥΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ, Κ ΘΥΜΩΜΕΝΟΣ!! ΟΡΜΑΕΙ ΜΕΣΑ, ΠΡΟΣΠΕΡΝΩΝΤΑΣ ΤΗΝ, Κ ΤΗΝ ΑΡΠΑΞΕΙ ΑΠΟΝ ΤΟ ΜΠΡΑΤΣΟ, ΣΠΡΩΧΝΩΝΤΑΣ ΤΗΝ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ ΣΚΑΛΟΠΑΤΙ.. ‘ΕΣΥ ΕΙΠΕΣ ΟΤΙ ΕΙΧΕΣ ΝΑ ΠΕΙΣ, ΤΩΡΑ ΘΑ ΜΙΛΗΣΩ ΕΓΩ(ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ!! ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ!! ΑΠΟΦΑΣΙΣΕ ΝΑ ΤΗΣ ΜΙΛΗΣΕΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ?? ΝΑ ΤΗΣ ΠΕΙ ΕΚΕΙΝΕΣ ΤΙΣ 8 ΛΕΞΕΙΣ ΠΟΥ ΠΡΟΑΝΕΦΕΡΑ?? ΝΑ ΑΝΟΙΞΩ ΣΑΜΠΑΝΙΕΣ??/ ΕΤΟΙΜΗ ΕΙΜΑΙ! ΑΝΤΕ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ Κ ΜΑΣ ΕΣΚΑΣΕΣ!!) ΓΙΑ 5 ΛΕΠΤΑ (ΟΠΑ..ΟΠΑ,ΜΗ ΜΕ ΤΟ ΧΑΛΑΣ!! ΤΙ ΘΑ ΠΡΟΛΑΒΕΙΣ ΝΑ ΤΗΣ ΠΕΙΣ ΜΕΣΑ ΣΕ 5 ΛΕΠΤΑ?? ΠΡΟΣΕΞΕ ΤΙ ΘΑ ΠΕΙΣ ΠΑΡΑΚΑΤΩ..) Κ ΑΝ ΤΟ ΘΕΛΕΙΣ,ΜΕΤΑ ΘΑ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΩ ΑΠΟ ΤΗ ΖΩΗ ΣΟΥ ΔΙΑ ΠΑΝΤΟΣ!» (Κ ΤΟ ΕΙΠΑ Η ΓΡΟΥΣΟΥΖΑ.. ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕ Ο ΣΤΕΦ, ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΤΟΣΟ ΤΕΛΕΙΑ! ΘΑ ΤΗΝ ΠΕΤΑΞΕΙ ΤΗΝ ΚΟΤΣΑΝΑ!! ΠΩΣ ΘΑ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΕΙΣ ΡΕ? ΕΣΕΙΣ ΔΕΝ ΑΝΤΕΞΑΤΕ ΜΙΑ ΝΥΧΤΑ Ο ΕΝΑΣ ΜΑΚΡΥΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΛΛΟ, Κ ΤΩΡΑ ΘΑ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΕΙΣ Κ ΔΙΑ ΠΑΝΤΟΣ? ΡΕ ΣΤΕΦ, ΤΙ ΠΙΝΕΙΣ, Κ ΔΕΝ ΜΑΣ ΔΙΝΕΙΣ???
ΑΑΑΑΑ!! ΓΙΑ ΣΥΝΕΡΘΕ, ΓΙΑΤΙ Η ΠΟΛΥ ΓΑΛΛΙΚΗ ΚΟΥΛΤΟΥΡΑ, Κ Ο ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ, ΜΑΣ ΕΚΑΝΑΝ ΖΗΜΙΑ! ΕΙΠΑΜΕ, ΠΟΛΙΤΙΣΜΕΝΟΙ, ΠΟΛΙΤΙΣΜΕΝΟΙ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΟΥΜΕ Κ ΣΟΥΗΔΟΙ! ΕΛΑ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ, ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΕΙ Ο ΕΛΛΗΝΑΣ ΠΟΥ ΚΡΥΒΕΙΣ ΜΕΣΑ ΣΟΥ -ΟΠΩΣ ΠΡΟΧΘΕΣ ΠΟΥ ΜΟΙΡΑΖΕΣ ΑΝΑΠΟΔΕΣ ΣΤΟ ΧΡΗΣΤΟ-ΝΑ ΤΗΝ ΑΡΠΑΞΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΛΛΙ, ΝΑ ΤΗΝ ΒΑΛΕΙΣ ΚΑΤΩ, ΝΑ ΤΗ ΔΕΣΕΙΣ ΕΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ, Κ ΝΑ ΤΗΣ ΕΞΗΓΗΣΕΙΣ-Κ ΓΙΑ ΜΕΡΕΣ ΑΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ, ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΕΙΣΕΙΣ, ΠΟΣΟ ΠΟΛΥ ΤΗΝ ΑΓΑΠΑΣ, Κ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΖΩΗ ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΗ.. ΤΙ ΑΡΛΟΥΜΠΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΕΣ ΟΤΙ ΘΑ ΦΥΓΕΙΣ?? ΕΤΣΙ ΚΑΝΟΥΝ ΟΙ ΓΑΛΛΟΙ1 ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΕΛΛΑΔΑ!)
Η ΑΜΑΛΙΑ ΒΛΕΠΕΙ ΤΗ ΦΩΤΟ ΤΗΣ ΟΛΓΑΣ Κ ΤΗΣ ΑΝΤΙΓΟΝΗΣ, Κ ΤΗΣ ΕΡΧΕΤΑΙ ΝΤΟΥΒΡΟΥΤΖΑΣ «ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ?» ΤΗΝ ΞΕΡΕΙ Κ ΜΑΛΙΣΤΑ ΚΑΛΑ..

ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΑΜΑΛΙΑ ΘΑΥΜΑΣΑ ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ Ο ΠΕΤΡΟΣ ΚΑΤΕΡΡΕΥΣΕ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΗΣ «ΕΧΑΣΑ ΤΑ ΒΙΟΛΟΓΙΚΑ ΜΟΥ ΠΑΙΔΙΑ..ΤΩΡΑ ΕΧΑΣΑ Κ ΤΑ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΑ.. Ο ΛΟΥΚΑΣ Κ Η ΝΟΡΑ ΑΡΝΗΘΗΚΑΝ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ..ΓΙΑ ΛΟΓΟΥΣ ΗΘΙΚΗΣ! ΕΧΑΣΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΑΜΑΛΙΑ..Η ΖΩΗ ΜΟΥ Η ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΑ ΜΟΥ, ΕΜΕΙΝΕ ΕΚΕΙ,ΣΤΟ ΚΕΛΙ..Ο ΠΕΤΡΟΣ ΠΟΥ ΗΞΕΡΕΣ, ΠΕΘΑΝΕ ΑΜΑΛΙΑ!!» , ΕΚΕΙΝΗ ΑΝΤΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΟΣΑ ΤΗΣ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ, ΑΝΤΙ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΕΙ ΜΙΑ ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΤΟΝ ΠΑΤΟ ΑΠΛΩΣΕ ΤΟ ΧΕΡΙ ΤΗΣ «ΘΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΩ ΕΓΩ ΠΕΤΡΟ» ΑΜΑΛΙΑ

ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΑΜΑΛΙΑ, ΘΑΥΜΑΣΑ ΑΛΛΕΣ 100 ΦΟΡΕΣ, ΔΙΟΤΙ ΠΗΓΕ ΣΤΗΝ ΚΑΡΤΑΛΩ, Η ΟΠΟΙΑ ΚΑΡΤΑΛΩ, ΜΟΛΙΣ ΤΗΝΕΙΔΕ ΕΠΑΘΕ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟ, ΚΟΛΟΥΜΠΡΑ Κ ΝΤΟΥΒΡΟΥΤΖΑ, ΟΛΑ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ.. ΑΜΑΛΙΑ « ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ..ΒΛΕΠΩ ΜΕ ΓΝΩΡΙΣΕΣ (ΜΟΝΟ?? ΕΚΑΝΕ ΣΑΝ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΕ ΤΟ ΧΑΡΟ!!) Κ ΑΣ ΕΧΟΥΜΕ ΒΡΕΘΕΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΛΙΓΟ, ΠΡΙΝ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ. ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΜΕΡΙΚΕΣ ΑΛΗΘΕΙΕΣ ΑΝΤΙΓΟΝΗ..» ΠΕΙΤΕ ΤΙΣ, ΠΕΙΤΕ ΤΙΣ, ΝΑ ΤΙΣ ΜΑΘΟΥΜΕ Κ ΜΕΙΣ! ΠΟΛΥΥ ΛΕΡΩΜΕΝΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΤΗ ΦΩΛΙΑ ΤΗΣ Η ΚΑΡΤΑΛΩ…

Κ ΤΕΛΟΣ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ (ΣΤΑ ΠΡΟΣΕΧΩΣ ΓΙΑ ΑΥΡΙΟ) ΝΑ ΔΩ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΤΟΥ ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ, ΠΟΥ ΜΟΛΙΣ ΑΚΟΥΣΕ Η ΑΜΑΛΙΑ ΟΤΙ ΗΡΘΕ, ΤΗΣ ΕΠΕΣΕ ΤΟ ΠΟΤΗΡΙ ΑΠΟ ΤΑ ΧΕΡΙ.. ΕΔΩ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΑΣ ΕΡΩΤΑΣ ΜΕΓΑΛΟΟΟΟΣ..Κ ΣΥ ΚΟΛΛΑΣ ΣΕ ΚΑΤΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΙΚΡΑ…. ΝΑΤΟΣ, Ο ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΟΣ «ΣΤΕΦΑΝΟΣ» ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ ΜΕΛΙΤΑΣ.. ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΖΕΥΓΑΡΙ ΠΟΥ ΚΑΤΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΜΑΣ ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΕΙ..Κ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΔΩ!!

stef-mel μου συμφωνώ σε όλα! Στην πρώτη σκηνή ο Στέφανος προσπαθούσε να κάνει την Μελίτα να ηρεμήσει αλλά εκείνη ήταν έξαλλη και του έλεγε ότι την κοροιδεύει...σε κάποια φάση λέει ο Στέφ " Μα τη Παναγία, θα χτυπήσω το κεφάλι μου στον τοίχο" gelio Έφυγε σε έξαλλη κατάσταση η Μελίτα, και η Καρτάλω που άκουγε πάλι λέει " Την αγαπάς τελικά αγόρι μου, την αγαπάς"!
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 273 - Ημερομηνία 04-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Eπεισόδιο 273 - Ημερομηνία 04-01-2010

Δημοσίευση από marializ25 Τρι Ιαν 05, 2010 12:18 am

σε κάποια φάση λέει ο Στέφ " Μα τη Παναγία, θα χτυπήσω το κεφάλι μου στον τοίχο" gelio

ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΤΟ ΧΤΥΠΗΣΕ ΜΩΡΕ ..ΠΟΙΟ ΤΟ ΟΦΕΛΟΣ? ΚΑΝΕΝΑ ΛΕΩ ΕΓΩ...ΘΑ ΑΝΟΙΞΕΙ ΕΝΑ ΚΑΡΟΥΜΠΑΛΟ ΜΟΝΟ.........

και μετα θα ρθει η ελσα απο την βερα και θα πει : εχει αυτη τη τρυπα για να αεριζεται gelio gelio gelio gelio

marializ25
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 273 - Ημερομηνία 04-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Eπεισόδιο 273 - Ημερομηνία 04-01-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Τρι Ιαν 05, 2010 12:21 am

Ntinaki1 έγραψε: Έφυγε σε έξαλλη κατάσταση η Μελίτα, και η Καρτάλω που άκουγε πάλι λέει " Την αγαπάς τελικά αγόρι μου, την αγαπάς"!

εγώ τώρα βλέπω το επεισόδιο και θα σχολιάσω μετά..
αλλά αυτό το <την αγαπάς τελικά αγόρι μου,την αγαπάς>..(καλά αυτή τώρα το κατάλαβε,τόσο καιρό της το λέει ο στέφανος..εκτός από μουγγή είναι και κουφή;;;gelio )..δεν μου άρεσε καθόλου...
τι έχουμε να τραβήξουμε από το μουγγοθόδωρο...
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 273 - Ημερομηνία 04-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Eπεισόδιο 273 - Ημερομηνία 04-01-2010

Δημοσίευση από konstantina Τρι Ιαν 05, 2010 12:24 am

ααααααααα!να πω και κατι αλλο!!εκει που τραβουσε στο τελος τη μελιτα μαρεσε πολυ.οπως τοτε στο γραφειο σε λιγακι πιο ηρεμη βερσιον.πολυ ΤΕΛΕΙΑ αυτη η σκηνη ανυπομονω να δω τι θα θελει να της πει και πως θα της το πει.!!με τραβολογηματα,τρανταγματα!! faint faint faint faint : juhu :

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 273 - Ημερομηνία 04-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Eπεισόδιο 273 - Ημερομηνία 04-01-2010

Δημοσίευση από evanna Τρι Ιαν 05, 2010 12:29 am

konstantina έγραψε:ααααααααα!να πω και κατι αλλο!!εκει που τραβουσε στο τελος τη μελιτα μαρεσε πολυ.οπως τοτε στο γραφειο σε λιγακι πιο ηρεμη βερσιον.πολυ ΤΕΛΕΙΑ αυτη η σκηνη ανυπομονω να δω τι θα θελει να της πει και πως θα της το πει.!!με τραβολογηματα,τρανταγματα!! faint faint faint faint : juhu :
Η αληθεια ειναι οτι και εμενα μου αρεσουν πολυ αυτα τα τραβηγματα,τα τρανταγματα,λιγη αγριαδα!!!
Μηπως πρεπει να το κοιταξουμε αυτο!? lol!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 273 - Ημερομηνία 04-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Eπεισόδιο 273 - Ημερομηνία 04-01-2010

Δημοσίευση από marializ25 Τρι Ιαν 05, 2010 12:32 am

konstantina έγραψε:ααααααααα!να πω και κατι αλλο!!εκει που τραβουσε στο τελος τη μελιτα μαρεσε πολυ.οπως τοτε στο γραφειο σε λιγακι πιο ηρεμη βερσιον.πολυ ΤΕΛΕΙΑ αυτη η σκηνη ανυπομονω να δω τι θα θελει να της πει και πως θα της το πει.!!με τραβολογηματα,τρανταγματα!! faint faint faint faint : juhu :

ιιιχχ δεν ολοκληρωθηκε η σκηνη? κατεβαινει το επεισοδιο και παω να το δω...μονο στεφμελ σκηνες γιατι εχω και πρωινο ξυπνημα Snif Snif Snif Snif

marializ25
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 273 - Ημερομηνία 04-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Eπεισόδιο 273 - Ημερομηνία 04-01-2010

Δημοσίευση από konstantina Τρι Ιαν 05, 2010 12:36 am

λες ευαννα;! lol! κι εγω παντος ετσι ειμαι!!ειμαστε πολυ σοβαρα λες;; lol!
ελσα μου δες τις σκηνες και ελα να τις σχολιασεις!πεθαινω για τους σχολιασμους σου!!

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 273 - Ημερομηνία 04-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Eπεισόδιο 273 - Ημερομηνία 04-01-2010

Δημοσίευση από marializ25 Τρι Ιαν 05, 2010 12:39 am

konstantina έγραψε:λες ευαννα;! lol! κι εγω παντος ετσι ειμαι!!ειμαστε πολυ σοβαρα λες;; lol!
ελσα μου δες τις σκηνες και ελα να τις σχολιασεις!πεθαινω για τους σχολιασμους σου!!

ευχαριστω αλλα σημερα δεν μπορω να σχολιασω..αυριο δουλευω....και ξυπναω απο τις 9..οποτε αυριο αναμεινετε....εχω να κανω σχολια ..ουουουουουουο.........μπορει κ να μου ρθει εμπνευση και για σκηνη...με βαση αυτα που γινονται στα μυστικα... lol! lol! lol!

καληνυχτα απο μενα...

υ.γ. κωσταντιονα χαιρομαι που εμεινες σταυερη σε προτιμηση σε ζευγαρι πανω απο μια βδομαδα..

να το κοιταξεις αυτο lol!

αν και υπογραφη αλλαξες δε πειραζιε lol!

marializ25
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 273 - Ημερομηνία 04-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Eπεισόδιο 273 - Ημερομηνία 04-01-2010

Δημοσίευση από stefanos-melita Τρι Ιαν 05, 2010 12:41 am

evanna έγραψε:
konstantina έγραψε:ααααααααα!να πω και κατι αλλο!!εκει που τραβουσε στο τελος τη μελιτα μαρεσε πολυ.οπως τοτε στο γραφειο σε λιγακι πιο ηρεμη βερσιον.πολυ ΤΕΛΕΙΑ αυτη η σκηνη ανυπομονω να δω τι θα θελει να της πει και πως θα της το πει.!!με τραβολογηματα,τρανταγματα!!
Η αληθεια ειναι οτι και εμενα μου αρεσουν πολυ αυτα τα τραβηγματα,τα τρανταγματα,λιγη αγριαδα!!!
Μηπως πρεπει να το κοιταξουμε αυτο!?

KAI MENA M AΡEΣOYN KOΡITΣIA!! ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ ΘΑ ΤΟ ΚΟΙΤΑΞΟΥΜΕ! lol! ΜΟΛΙΣ ΕΙΔΑ ΤΗΝ ΣΚΗΝΗΣ ΣΤΕΦ-ΜΕΛ Κ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ : ΤΙ ΣΚΗΝΑΡΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΗΤΑΝ ΑΥΤΗ???
Ο ΣΤΕΦ ΤΑ ΧΕ ΠΑΙΞΕΙ ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ!! ΗΤΑΝ ΕΤΣΙ ruuun /S Κ ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΧΩ ΞΑΝΑΔΕΙ ΤΟΣΟ ΧΑΜΕΝΟ! ΔΕΝ ΗΞΕΡΕ ΑΠΟ ΠΟΥ ΤΟΥ ΡΘΕ!! : juhu : ΑΤΑΚΑ ΚΟΛΑΦΟΣ,ΕΝΔΕΙΚΤΙΚΗ ΤΗΣ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΗΣ ΤΟΥ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ: "ΠEΣ MOY TI ΣOY EIΠE, ΓIATI MA ΜΑ ΤΗΝ ΠΑΝΑΓΙΑ, ΜΟΥ ΡΧΕΤΑΙ ΝΑ ΒΑΡΑΩ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ ΣΤΟ ΤΟΙΧΟ!!" ΕΤΟΙΜΟΣ ΗΤΑΝ ΝΑ ΤΡΥΠΗΣΕΙ ΤΟΝ ΤΟΙΧΟ. Ο ΑΜΟΙΡΟΣ Ο ΣΤΕΦ.. wall :twisted: Κ ΤΟ ΒΛΕΜΜΑ ΤΟΥ ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΕΙΠΕ Κ ΠΑΛΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΞΑΝΑΠΛΗΣΙΑΣΕΙ..Ο ΣΤΕΦ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΟΤΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΤΟ ΕΝΝΟΕΙ..Κ ΑΜΦΙΣΒΗΤΕΙ ΤΟΝ ΕΡΩΤΑ ΤΟΥ..ΕΙΧΕ ΕΝΑ ΥΦΟΣ ΣΑΝ ΠΛΗΓΩΜΕΝΟ ΚΟΥΤΑΒΑΚΙ.. Snif ΕΤΟΙΜΟΣ ΝΑ ΚΛΑΨΕΙ ΗΤΑΝ..ΠΟΠΩ ΚΑΨΟΥΡΑ, Ο ΑΜΟΙΡΟΣ Ο ΣΤΕΦ!! : juhu : Κ Η ΚΑΡΤΑΛΩ, 100 ΦΟΡΕΣ ΤΗΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΗ ΑΓΑΠΑ ΟΠΩΣ ΑΥΤΗ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΤΟΥ(Η ΜΗΠΩΣ ΟΧΙ?? ΜΗΠΩΣ ΤΟΝ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΙ :rendeer: ??) ΤΩΡΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΟΤΙ ΤΗΝ ΑΓΑΠΑ???
stefanos-melita
stefanos-melita
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 273 - Ημερομηνία 04-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Eπεισόδιο 273 - Ημερομηνία 04-01-2010

Δημοσίευση από konstantina Τρι Ιαν 05, 2010 12:42 am

marializ25 έγραψε:
konstantina έγραψε:λες ευαννα;! : κι εγω παντος ετσι ειμαι!!ειμαστε πολυ σοβαρα λες;;
ελσα μου δες τις σκηνες και ελα να τις σχολιασεις!πεθαινω για τους σχολιασμους σου!!

ευχαριστω αλλα σημερα δεν μπορω να σχολιασω..αυριο δουλευω....και ξυπναω απο τις 9..οποτε αυριο αναμεινετε....εχω να κανω σχολια ..ουουουουουουο.........μπορει κ να μου ρθει εμπνευση και για σκηνη...με βαση αυτα που γινονται στα μυστικα... lol! lol! lol!

καληνυχτα απο μενα...

υ.γ. κωσταντιονα χαιρομαι που εμεινες σταυερη σε προτιμηση σε ζευγαρι πανω απο μια βδομαδα..

να το κοιταξεις αυτο lol!

αν και υπογραφη αλλαξες δε πειραζιε lol!

οκ θα περιμενω παντως με αγωνια το σχολιασμο σουlol! .ε τωρα που πηρα την αποφαση δεν αλλαζω.τερμα ειμαι στεφμελιτικη! Palamakia
οσο για την υπογραφη μολις ειδα την φωτο αυτη επεσα κατω ξερη! lol! αλλωστε η ξυλα ειναι η πιο λατρεμενη μου απο ολους και απο ολα flower

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 273 - Ημερομηνία 04-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Eπεισόδιο 273 - Ημερομηνία 04-01-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τρι Ιαν 05, 2010 12:43 am


Σειρά μου να σχολιάσω.

Καταρχήν να πω οτι σήμερα λόγω κάρμα το επεισοδιάκι άρχισε πιο νωρίς.

Κάναμε καλή αρχή. Μέχρι τώρα η Μελιτα ξεφώνιζε στους άλλους αλλά τουλάχιστον με το Στέφανο ζαχάρωνε και δεν στρίγκλιζε. Πάει κι αυτό. Άρχισε να υστεριάζει και μ αυτόν. Νομίζω τη σημερινή σκηνή τους τη λένε ζήλεια.

Το Λουκά δεν τον αντέχω πατέρα με τίποτα. Άσε που στη συγκεκριμένη περίπτωση ο πατέρας είναι ο Οδυσσέας που τον λυπήθηκε η ψυχή μου.

Η Νόρα σήμερα με ψυχωπλάκωσε. Δεν αντέχω να τη βλέπω να κλαίει για τον μπουζουκοκέφαλο που νομίζει οτι έχει ηθικό χρέος να παντρευτεί τη Νταίζη. Και το χρέος που έχει απέναντι στον Οδυσσέα το σκέπτεται; Θα το χτυπήσει αυτός το κεφάλι του και ελπίζω να μην είναι αργά και έχουν μπει άλλα στη μέση. Μου άρεσε και ο τρόπος που της στάθηκε η Εύα. Το έχω πει πολλές φορές και σήμερα θα το πω άλλη μία. Οι δυό τους είναι υπέροχες μαζί.

Εμένα σ αυτή τη σειρά θα με στείλουν αδιάβαστη. Η Αμαλία πάλι επαναλαμβάνει την Εύα την αγαπάει κι με σένα είναι ερωτευμένος. Σήμερα βέβαια το πήγε παρακάτω. Και αυτή με άλλον ήταν ερωτευμένη και άλλον αγαπάε,ι γιατί τον Πέτρο και τον αγαπάει και του στέκεται. Τελικά μπήκαν σ αυτό το πανηγυράκι και οι μεγαλύτεροι. Μετά τον Ηλία που ερωτεύτηκε την Όλγα αλλά μετά αγάπησε και παντρεύτηκε τη Μαίρη μας προέκυψε η Αμαλία. Μας έμειναν ο Ρούσσος και η Στεφανομανούλα. Δεν μπορεί κάποιους θα ερωτοαγάπησαν κι αυτοί.

Ο Χρηστάκης καλά του την είπε του Στέφανου. Δεν σου φταίω εγώ που αγάπησες τις γυναίκες του Μάνου. Έμπαινε Χρηστάρα και γω μαζί σου.

Η επόμενη που τα έχωνε σήμερα ήταν η Εύα. Τώρα αυτά που του είπε σωστά ήταν. Ο Μανωλάκης να παραχωρεί τα αντικείμενα που του ανήκουν. Μου αρέσει που αναρωτιόταν αν μπαίνει στο ίδιο τσουβάλι με τον Καρτάλη. Όταν λέω εγώ οτι κάποιος πρέπει να τους πάει για εξετάσεις dna να με πιστεύετε. Τι ταύτιση αυτά τα αγόρια τέλος πάντων.

Το Λουκά να λέει στη Νόρα περί γάμου με τη Νταίζη τον συχτίριζα όσο έπαιζε η σκηνή και δεν τον σχολιάζω.

Ο Στέφανος πάλι στη σκηνή με το Μπέλλο για πολλές σφαλιάρες. Καλέ αυτός από παιδί της μαμάς έγινε ζόρικος. Συγνώμη για τι τον κατηγόρησε ακριβώς; Για το ίδιο που έκανε κι αυτός; Θέλει γερό κουτούλημα λέμε ο τύπος.

Ο Ρούσσος με τη Νόρα και το Λουκά ήταν συγκινητικός. Απίστευτος ηθοποιός και ένοιωσα ολη την πίκρα του για την απόρριψη που εισέπραξε.

Ο Μάνος έπαθε μια μικρή μετάλλαξη καθ οδόν προς το γραφείο δεν εξηγείται διαφορετικά. Αυτός δεν ήταν που την παραμονή των χριστουγέννων είχε μόνη του έννοια το γραφειάκι του; Τι κουλά ήταν αυτά που έλεγε; Εγώ είμαι ένας απλός άνθρωπος και αυτή είναι απλά μια καρέκλα. Να τον λεω Βασιλάκη Καίλα; Καλά τον Ηλία δεν το συζητώ, τον πήρε ο πόνος για την Εύα.

Τελικά ο μόνος νορμάλ άνθρωπος σ αυτή την παρέα είναι ο Νικόλας. Τουλάχιστον αυτός μετράει δύο και δύο και τα βγάζει τέσσερα. Η φωνή της λογικής.

Τι να σχολιάσω για τον μέγα Κατρανίδη; Ένας άνθρωπος τσακισμένος που βιώνει την πτώση του και μας κάνει να τη ζούμε μαζί του.

Η Νόρα που είδα σήμερα τι ακριβώς είπε στη Μελίτα; Κάνε ότι σου λέει η καρδιά σου αλλά αν το μάθει η παρέα θα σε κατασπαράξει και εγώ μαζί τους. Άλλη μια μεταλλαγμένη στην παρέα.

Στην αρχή του επεισοδίου η Μελιτα χώρισε το Στέφανο, προς το τέλος πάλι μαζί ήταν. Έχουν λιώσει οι σόλες τους απ το πήγαινε έλα.

Αμαλία Στεφανομαμά αύριο θα κουβεντιάσουν μήπως και μάθουμε κάτι κι εμείς.

Τώρα το Λουκά να κάνει πρόταση γάμου και να τρώει και χυλόπιτα να τον σχολιάσω; Δεν θέλετε πιστέψτε με.

Πάντως σήμερα ήταν το επεισόδιο των μεταλλαγμένων με Μάνο και Νόρα να κρατούν τα σκήπτρα.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 273 - Ημερομηνία 04-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Eπεισόδιο 273 - Ημερομηνία 04-01-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Τρι Ιαν 05, 2010 12:51 am

λοιπόν μόλις είδα το επεισόδιο...μερικά σχόλια..

έτσι μελίτα,ψήσε τον στους 200 βαθμούς...καν'τον να καταλάβει ότι αν δεν ξεκαθαρίσει θα σε χάσει..και ας πάει να χτυπήσει το κεφάλι του μετά στον τοίχο όπως είπε... gelio
και εμένα μου άρεσε όπως μπήκε στο σπίτι και την <ανάγκασε να τον ακούσει>

καλά η εύα ας μην λέει μεγάλα λόγια..στην περίπτωση της ταιριάζει το μεγάλη μπουκιά φάε μεγάλο λόγο μην πεις..ή όπου ακούς πολλά κεράσια κράτα και μικρό καλάθι
lol!

ο μάνος το είπα εγώ μεταλλάχτηκε...καλά η άτακα του απίστευτη..κατάλαβα ότι δεν είμαι θεός..ειμαί και ε΄γω άνθρωπος..τι μας λες;;;μεγάλη είδηση μιλάμε

τον ηλία ας τον μαζέψει κάποιος..τα έχει χάσει παντελώς...

την νόρα ούτε εγώ την κατάλαβα..ζήστ'ο μελίτα αλλά εγώ θα είμαι εναντίον σου..τι να πω;;μαλλόν ο έρωτας φταίει..τα έχασε και εκείνη..

για τον λουκά τι να πω:<αμάρτησα για το παιδί μου 2>..πολύ χάρηκα που έφαγε χυλόπιτα...ε..μα...το φιλί σαν να μην υπήρξε ποτέ...τι να πω;;;

ο μόνος λογικός ο νικόλας..πες τα χρυσόστομε..γιατί οι άλλοι θα μας τρελάνουν...

καλά ο μουγγοθόδωρος μόλις είδε την αμαλία..4πλο εεγκεφαλικό..

περιμένω τη συνέχεια αύριο για στέφανο-μελίτα...και για αντιγόνη-αμαλία...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την anastasia20 στις Τρι Ιαν 05, 2010 12:52 am, 1 φορά
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 273 - Ημερομηνία 04-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Eπεισόδιο 273 - Ημερομηνία 04-01-2010

Δημοσίευση από evanna Τρι Ιαν 05, 2010 12:51 am

Εμενα παντως σημερα με μπερδεψε το Νορακι....
Απο τη μια λεει στη Μελιτα οτι πρεπει να τον ξεχασει το Στεφανο και οτι ετσι και το μαθει η παρεα θα την κατασπαραξει και θα ειναι και η ιδια μαζι τους!
Απο την αλλη της λεει οτι αν ειναι πραγματικα ερωτευμενη να το ζησει,να μη σκεφτει τιποτα και να τα τιναξει ολα στον αερα!
Δηλαδη ποια ακριβως ειναι θεση της Νορας γιατι νομιζω πως δεν ηταν και πολυ ξεκαθαρο!?
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 273 - Ημερομηνία 04-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Eπεισόδιο 273 - Ημερομηνία 04-01-2010

Δημοσίευση από marializ25 Τρι Ιαν 05, 2010 12:52 am

ΕΝΑ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΣΚΗΝΗ ΣΤΕΦΜΕΛ: Η ΜΕΛΙΤΑ ΔΕΝ ΕΒΑΖΕ ΓΛΩΣΣΑ ΜΕΣΑ...ΡΩΤΟΥΣΕ ΚΑΙ ΑΠΑΝΤΟΥΣΕ ΜΟΝΗ ΤΗΣ..Ο ΚΑΗΜΕΝΟΣ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΑΡΘΡΩΣΕΙ ΛΕΞΗ........Ε ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΤΕΛΕΙΟ ΜΟΝΟΛΟΓΟ..( ΜΟΝΟΠΡΑΚΤΟ) ΥΠΟΘΕΤΩ ΟΤΙ ΣΤΗ ΔΕΥΤΕΡΗ ΣΚΗΝΗ( ΒΡΑΔΥ ΠΙΑ ΜΕ ΠΑΡΕΑ ΤΟ ΦΕΓΓΑΡΑΚΙ-ΟΧΙ ΤΟ ΧΑΡΤΙΝΟ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΑΚΙ ΤΟ ΓΝΩΣΤΟ) ΘΑ ΤΑ ΠΕΙ ΟΛΑ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ...ΑΝΤΕ ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΥ Η ΜΕΛΙΤΑ ΤΑ ΠΗΡΕ ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟ....ΣΕΙΡΑ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ.,..........ΚΑΙ ΘΑ ΞΕΧΑΣΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΓΑΛΛΙΚΗ ΤΟΥ ΠΑΙΔΕΙΑ...
αυτα απο μενα για σημερα..αυριο παλι

marializ25
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 273 - Ημερομηνία 04-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Eπεισόδιο 273 - Ημερομηνία 04-01-2010

Δημοσίευση από konstantina Τρι Ιαν 05, 2010 12:54 am

Η Νορα ειπε στη Μελιτα οτι αν τον θες παρτον και φυγετε και μην σας νοιαζει τιποτα.Αν εχει ομως επιφυλαξεις και δεν ξρει τι ακριβως νιωθει για εκεινον ας τον αφησει να φυγει.
Η Μελιτα ξερει μεσα της οτι λιωνει για εκεινον αλλα φοβαται την προδοσια.Φοβαται να μην ξαναζησει παλι τα ιδια με αντιστραμενους ρολους.

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 273 - Ημερομηνία 04-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Eπεισόδιο 273 - Ημερομηνία 04-01-2010

Δημοσίευση από nikidanis Τρι Ιαν 05, 2010 12:56 am

Clarabelle έγραψε:
Σειρά μου να σχολιάσω.

Καταρχήν να πω οτι σήμερα λόγω κάρμα το επεισοδιάκι άρχισε πιο νωρίς.

Κάναμε καλή αρχή. Μέχρι τώρα η Μελιτα ξεφώνιζε στους άλλους αλλά τουλάχιστον με το Στέφανο ζαχάρωνε και δεν στρίγκλιζε. Πάει κι αυτό. Άρχισε να υστεριάζει και μ αυτόν. Νομίζω τη σημερινή σκηνή τους τη λένε ζήλεια.

Το Λουκά δεν τον αντέχω πατέρα με τίποτα. Άσε που στη συγκεκριμένη περίπτωση ο πατέρας είναι ο Οδυσσέας που τον λυπήθηκε η ψυχή μου.

Η Νόρα σήμερα με ψυχωπλάκωσε. Δεν αντέχω να τη βλέπω να κλαίει για τον μπουζουκοκέφαλο που νομίζει οτι έχει ηθικό χρέος να παντρευτεί τη Νταίζη. Και το χρέος που έχει απέναντι στον Οδυσσέα το σκέπτεται; Θα το χτυπήσει αυτός το κεφάλι του και ελπίζω να μην είναι αργά και έχουν μπει άλλα στη μέση. Μου άρεσε και ο τρόπος που της στάθηκε η Εύα. Το έχω πει πολλές φορές και σήμερα θα το πω άλλη μία. Οι δυό τους είναι υπέροχες μαζί.

Εμένα σ αυτή τη σειρά θα με στείλουν αδιάβαστη. Η Αμαλία πάλι επαναλαμβάνει την Εύα την αγαπάει κι με σένα είναι ερωτευμένος. Σήμερα βέβαια το πήγε παρακάτω. Και αυτή με άλλον ήταν ερωτευμένη και άλλον αγαπάε,ι γιατί τον Πέτρο και τον αγαπάει και του στέκεται. Τελικά μπήκαν σ αυτό το πανηγυράκι και οι μεγαλύτεροι. Μετά τον Ηλία που ερωτεύτηκε την Όλγα αλλά μετά αγάπησε και παντρεύτηκε τη Μαίρη μας προέκυψε η Αμαλία. Μας έμειναν ο Ρούσσος και η Στεφανομανούλα. Δεν μπορεί κάποιους θα ερωτοαγάπησαν κι αυτοί.
]b]Ο ΡΟΥΣΣΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΣ ΜΕ ΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ ΑΛΛΑ ΑΓΑΠΑΕΙ ΤΗΝ ΑΜΑΛΙΑ!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!

Ο Χρηστάκης καλά του την είπε του Στέφανου. Δεν σου φταίω εγώ που αγάπησες τις γυναίκες του Μάνου. Έμπαινε Χρηστάρα και γω μαζί σου.

Η επόμενη που τα έχωνε σήμερα ήταν η Εύα. Τώρα αυτά που του είπε σωστά ήταν. Ο Μανωλάκης να παραχωρεί τα αντικείμενα που του ανήκουν. Μου αρέσει που αναρωτιόταν αν μπαίνει στο ίδιο τσουβάλι με τον Καρτάλη. Όταν λέω εγώ οτι κάποιος πρέπει να τους πάει για εξετάσεις dna να με πιστεύετε. Τι ταύτιση αυτά τα αγόρια τέλος πάντων.

Το Λουκά να λέει στη Νόρα περί γάμου με τη Νταίζη τον συχτίριζα όσο έπαιζε η σκηνή και δεν τον σχολιάζω.

Ο Στέφανος πάλι στη σκηνή με το Μπέλλο για πολλές σφαλιάρες. Καλέ αυτός από παιδί της μαμάς έγινε ζόρικος. Συγνώμη για τι τον κατηγόρησε ακριβώς; Για το ίδιο που έκανε κι αυτός; Θέλει γερό κουτούλημα λέμε ο τύπος.

Ο Ρούσσος με τη Νόρα και το Λουκά ήταν συγκινητικός. Απίστευτος ηθοποιός και ένοιωσα ολη την πίκρα του για την απόρριψη που εισέπραξε.

Ο Μάνος έπαθε μια μικρή μετάλλαξη καθ οδόν προς το γραφείο δεν εξηγείται διαφορετικά. Αυτός δεν ήταν που την παραμονή των χριστουγέννων είχε μόνη του έννοια το γραφειάκι του; Τι κουλά ήταν αυτά που έλεγε; Εγώ είμαι ένας απλός άνθρωπος και αυτή είναι απλά μια καρέκλα. Να τον λεω Βασιλάκη Καίλα; Καλά τον Ηλία δεν το συζητώ, τον πήρε ο πόνος για την Εύα.

Τελικά ο μόνος νορμάλ άνθρωπος σ αυτή την παρέα είναι ο Νικόλας. Τουλάχιστον αυτός μετράει δύο και δύο και τα βγάζει τέσσερα. Η φωνή της λογικής.

Τι να σχολιάσω για τον μέγα Κατρανίδη; Ένας άνθρωπος τσακισμένος που βιώνει την πτώση του και μας κάνει να τη ζούμε μαζί του. ΕΓΩ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΟ ΒΙΩΝΩ ΜΑΖΙ ΤΟΥ !!!!! ΕΧΩ ΠΕΣΕΙ ΣΤΑ ΠΑΤΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΣΠΑΡΑΖΩ.ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ ΝΑ ΤΟΝ ΒΛΕΠΩ Σ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ! Snif
Η Νόρα που είδα σήμερα τι ακριβώς είπε στη Μελίτα; Κάνε ότι σου λέει η καρδιά σου αλλά αν το μάθει η παρέα θα σε κατασπαράξει και εγώ μαζί τους. Άλλη μια μεταλλαγμένη στην παρέα.ΠΟΛΥ ΑΚΥΡΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΕ Η ΝΟΡΑ!!!!ΣΥΜΦΩΝΩ
Στην αρχή του επεισοδίου η Μελιτα χώρισε το Στέφανο, προς το τέλος πάλι μαζί ήταν. Έχουν λιώσει οι σόλες τους απ το πήγαινε έλα.

Αμαλία Στεφανομαμά αύριο θα κουβεντιάσουν μήπως και μάθουμε κάτι κι εμείς.

Τώρα το Λουκά να κάνει πρόταση γάμου και να τρώει και χυλόπιτα να τον σχολιάσω; Δεν θέλετε πιστέψτε με.

Πάντως σήμερα ήταν το επεισόδιο των μεταλλαγμένων με Μάνο και Νόρα να κρατούν τα σκήπτρα.
[/b]
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 273 - Ημερομηνία 04-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Eπεισόδιο 273 - Ημερομηνία 04-01-2010

Δημοσίευση από aggeliki Τρι Ιαν 05, 2010 1:05 am

Κάναμε καλή αρχή. Μέχρι τώρα η Μελιτα ξεφώνιζε στους άλλους αλλά τουλάχιστον με το Στέφανο ζαχάρωνε και δεν στρίγκλιζε. Πάει κι αυτό. Άρχισε να υστεριάζει και μ αυτόν. Νομίζω τη σημερινή σκηνή τους τη λένε ζήλεια.



ΖΗΛΙΑ ΤΟ ΟΝΟΜΑΖΕΙΣ? ΕΓΩ ΤΟ ΟΝΟΜΑΖΩ Η ΑΠΟΛΥΤΗ ΜΙΖΕΡΙΑ!

ΚΑΙ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΣ zip zip ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΤΗΣ ΜΕΛΙΤΑΣ!
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!


Ο Στέφανος πάλι στη σκηνή με το Μπέλλο για πολλές σφαλιάρες. Καλέ αυτός από παιδί της μαμάς έγινε ζόρικος. Συγνώμη για τι τον κατηγόρησε ακριβώς; Για το ίδιο που έκανε κι αυτός; Θέλει γερό κουτούλημα λέμε ο τύπος.


ΑΥΤΟ ΠΑΛΙ ΠΟΥ ΤΟ ΠΑΣ? ΑΥΤΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΕΚΔΙΚΗΣΗ
ΚΑΙ ΚΑΤΗΓΟΡΕΙ ΤΟΝ ΜΠΕΛΟ!
ΑΛΛΑ, Ο ΜΠΕΛΟΣ ΔΕΝ ΑΓΑΠΗΣΕ ΜΙΑ Κ ΕΡΩΤΕΥΤΗΚΕ ΑΛΛΗ!
ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΜΕΝΑ ΤΟΥ ΤΗΝ ΕΙΠΕ!
Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΟΤΙ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ 2 ΓΥΝΑΙΚΕΣ maaaad
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 273 - Ημερομηνία 04-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Eπεισόδιο 273 - Ημερομηνία 04-01-2010

Δημοσίευση από Ntinaki1 Τρι Ιαν 05, 2010 1:37 am

stefanos-melita έγραψε:
KAI MENA M AΡEΣOYN KOΡITΣIA!! ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ ΘΑ ΤΟ ΚΟΙΤΑΞΟΥΜΕ! ΜΟΛΙΣ ΕΙΔΑ ΤΗΝ ΣΚΗΝΗΣ ΣΤΕΦ-ΜΕΛ Κ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ : ΤΙ ΣΚΗΝΑΡΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΗΤΑΝ ΑΥΤΗ???
Ο ΣΤΕΦ ΤΑ ΧΕ ΠΑΙΞΕΙ ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ!! ΗΤΑΝ ΕΤΣΙ Κ ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΧΩ ΞΑΝΑΔΕΙ ΤΟΣΟ ΧΑΜΕΝΟ! ΔΕΝ ΗΞΕΡΕ ΑΠΟ ΠΟΥ ΤΟΥ ΡΘΕ!! ΑΤΑΚΑ ΚΟΛΑΦΟΣ,ΕΝΔΕΙΚΤΙΚΗ ΤΗΣ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΗΣ ΤΟΥ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ: "ΠEΣ MOY TI ΣOY EIΠE, ΓIATI MA ΜΑ ΤΗΝ ΠΑΝΑΓΙΑ, ΜΟΥ ΡΧΕΤΑΙ ΝΑ ΒΑΡΑΩ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ ΣΤΟ ΤΟΙΧΟ!!" ΕΤΟΙΜΟΣ ΗΤΑΝ ΝΑ ΤΡΥΠΗΣΕΙ ΤΟΝ ΤΟΙΧΟ. Ο ΑΜΟΙΡΟΣ Ο ΣΤΕΦ.. Κ ΤΟ ΒΛΕΜΜΑ ΤΟΥ ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΕΙΠΕ Κ ΠΑΛΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΞΑΝΑΠΛΗΣΙΑΣΕΙ..Ο ΣΤΕΦ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΟΤΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΤΟ ΕΝΝΟΕΙ..Κ ΑΜΦΙΣΒΗΤΕΙ ΤΟΝ ΕΡΩΤΑ ΤΟΥ..ΕΙΧΕ ΕΝΑ ΥΦΟΣ ΣΑΝ ΠΛΗΓΩΜΕΝΟ ΚΟΥΤΑΒΑΚΙ.. ΕΤΟΙΜΟΣ ΝΑ ΚΛΑΨΕΙ ΗΤΑΝ..ΠΟΠΩ ΚΑΨΟΥΡΑ, Ο ΑΜΟΙΡΟΣ Ο ΣΤΕΦ!! Κ Η ΚΑΡΤΑΛΩ, 100 ΦΟΡΕΣ ΤΗΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΗ ΑΓΑΠΑ ΟΠΩΣ ΑΥΤΗ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΤΟΥ(Η ΜΗΠΩΣ ΟΧΙ?? ΜΗΠΩΣ ΤΟΝ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΙ ??) ΤΩΡΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΟΤΙ ΤΗΝ ΑΓΑΠΑ???

Μα τα έβαλε με την Μελίτα; Δεν έχει δει ακόμα την γλύκα!Θα την δει που θα πάει; Καλά ότι η Αντιγόνη τον είχε κάνει τάρανδο τον Λαζαρίδη δεν το συζητώ. Καλά ο γιος της έκλαιγε και έλεγε ότι πονάει για την Μελίτα προχθές και αυτή τώρα κατάλαβε ότι την αγαπάει; Πρώτο μυαλό! Καλά κάνει η Μελίτα και τον ψήνει! Αρκετά τα ψέμματα που έχει φάει.
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 4 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης