Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010

+26
panda
sifantid
DESPOINA
dj_mitsaki
zwi
Dorina <3 Πέτρος
vs116117
nikidanis
KonstantinaA
mimi_loukas+nora
evanna
Καρ-Mik
Penny
loukitsa
giouli_edem
marializ25
KatsaroYpotheto
Amalia_1297
konstantina
anastasia20
charitomeni
T2eNnh
Ntinaki1
anna90
aggeliki
Clarabelle
30 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap9%Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 9% 
[ 3 ]
Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap37%Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 37% 
[ 13 ]
Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap20%Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 20% 
[ 7 ]
Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap17%Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 17% 
[ 6 ]
Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap14%Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 14% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap3%Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 3% 
[ 1 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 35
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010

Δημοσίευση από konstantina Παρ Ιαν 08, 2010 7:56 pm

anastasia20 έγραψε:βέβαια δεν χρειάζεται ρούχα το νταιζάκη..είναι ολιγαρκής..λίγο ύφασμα της αρκεί.. gelio

xaxa xaxa επεσα απο την καρεκλα!! xaxa xaxa

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010

Δημοσίευση από charitomeni Παρ Ιαν 08, 2010 7:57 pm

η καημενη η αμαλια.... κι αυτη με
την βλαμενη την αντιγονη
charitomeni
charitomeni
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

http://www.partekosme.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Παρ Ιαν 08, 2010 8:00 pm

konstantina έγραψε:
anastasia20 έγραψε:βέβαια δεν χρειάζεται ρούχα το νταιζάκη..είναι ολιγαρκής..λίγο ύφασμα της αρκεί.. gelio

xaxa xaxa επεσα απο την καρεκλα!! xaxa xaxa

ε μα..με έχει νευριάσει το πρώτο τραπέζι πίστα..
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010

Δημοσίευση από Amalia_1297 Παρ Ιαν 08, 2010 8:01 pm

Τι έχουν κάνει στην κάμερα;;;
Amalia_1297
Amalia_1297
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Μαμ,Εδεμ,Νανακια

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010

Δημοσίευση από Ntinaki1 Παρ Ιαν 08, 2010 8:02 pm

ΕΕΕΕΕΕΕΕΕ θέλω να δείρω την Καρτάλω!!! Χριστέ μου έλεος!!! Πήγε και είπε στον Στέφανο ότι Αμαλία Λαζαρίδης τα είχαν και αυτός την πίστεψε;;; Ρε παιδιά αν είναι δυνατόν μετά από τέτοιο ψέμα που του είπε την πίστεψε; Και την Δευτέρα θα πεί ότι η Αμαλία διαδίδει ότι Καρτάλω Λύτρας τα είχαν... και πάλι θα την πιστέψει; ΕΛΕΟΣ!
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Παρ Ιαν 08, 2010 8:02 pm

anna90 έγραψε:Ωραία ξεκίνησε το επεισόδιο...!!
Με το κατινάκι και τον κάθικο να χωρίζουν....(ποια φορά είναι δεν ξέρω...έχασα το μέτρημα)
Ακούσαμε και το άλλο το θεοκουφο...
Το κατινάκι θέλει ηρεμία και σιγουριά στην καινούργια της σχέση...
Γι αυτό χώθηκε αναμεσα σε ένα ζευγάρι....
Στη σχέση της φίλης της που είχαν μοιραστεί ξανά και άλλον άντρα...
Ε ρε τι ακούσαμε πάλι...

Αννα μου συμφωνώ!

Μούφα το επεισόδιο σήμερα!

Μόνο το μανάρι μου μίλησε σωστά, τρελός και παλαβός για τη Νταίζη (κατα τον Καρτάλη) αλλα μόλις πήγε να του κάνει νερά αντιος μανταμ! Έτσι Χρήστο μου, δώς της μια μούτζα κι απο μένα!

Όσο για της Δευτέρας....κρατήστε μεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε θα τη μαδήσωωωωωωωωωωωωωωωωω : scream : : scream : : scream :


KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010

Δημοσίευση από marializ25 Παρ Ιαν 08, 2010 8:03 pm

aggeliki έγραψε:ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ! Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ ΧΩΡΙΣΑΝ! affraid

ΓΙΑΤΙ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ? ΕΧΕΤΕ ΖΗΣΕΙ ΤΟΣΑ ΜΑΖΙ..ΕΧΕΤΕ ΠΕΡΑΣΕΙ ΤΟΣΑ..

ΓΙΑ ΞΑΝΑΣΚΕΦΤΕΙΤΕ ΤΟ ….ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΟΛΥ! gelio

ΑΓΓΕΛΙΚΟΥΛΑ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΤΡΕΛΟΦΑΝ ΤΟΥ ΖΕΥΓΑΡΙΟΥ ΑΥΤΟΥ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΔΙΑΒΑΣΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΓΙΑ ΞΑΝΑΣΚΕΦΤΕΙΤΕ ΤΟ ..ΛΥΘΗΚΑ ΣΤΑ ΓΕΛΙΑ... ΑΠΛΑ Ο ΤΡΟΠΟΣ ΣΟΥ ΠΟΥ ΤΟ ΓΡΑΨΕΣ... ΑΛΛΑ ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΔΕ ΣΥΜΦΩΝΩ ΠΟΥ ΧΩΡΙΣΑΝΕ.... :bounce: :bounce: :bounce: :bounce:

marializ25
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Παρ Ιαν 08, 2010 8:06 pm


Ωραίο επεισόδιο
Τι να σχολιάσω τώρα;
Η Μελίτα και ο Στέφανος χώρισαν
Ο μπερές σήμερα είχε ωραίο χρώμα
Έγινε κάτι άλλο;
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010

Δημοσίευση από giouli_edem Παρ Ιαν 08, 2010 8:07 pm

Δεν ξέρω τί να πω για το σημερινό επεισόδιο ..... Μεγάλη απογοήτευση, πολύ μούφα , κανένα ενδιαφέρον ......
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Παρ Ιαν 08, 2010 8:07 pm

τοσημερινό καλό ήταν..λοιπόν:

Σκηνή στέφανου-μελίτας:Τη μελίτα θα τη δείρω…αμάν βρε κορίτσι μου…πες του για τη μητέρα του..τι σου είπε..μπας και την βάλει στη θέση της..

εύα-αγγέλα:εύα,ο μουγγοθόδωρος προκειμένου να χωρίσει τη μελίτα με το στέφανο τεμενάδες θα σου κάνει…

στέφανος-χρήστος:ο χρήστος καλά το πάει..εξαιτίας της εύας μίλησε ο μουγγοθόδωρος..άρα ας πιάσουμε στο συναίσθημα το στέφανο..

μελίτα-μάνος:καλά του τα είπε του μάνου..αυτός ο μάνος τώρα τελευταία το έχει γυρίσει σε ξανθόπουλο ή μου φαίνεται;

Πέτρος-νταίζη:δεν μπορώ την άμοιρη μάνα..ζει η καημένη η νταίζη ένα δράμα…
είπε άχρηστο τον οδυσσέα..ε..ως εδώ κυρία μου..κυρία τεσπα…όταν σου μεγάλωνε το παιδί για 6 χρόνια δεν ήταν άχρηστος;;;;;τότε ήταν χρήσιμος..αλλά δεν φταίει κανείς..αυτοί στο έργο φταίνε που σε ανέχονται..και δεν σου έχουν ανάψει 2 ξανάστροφες να ηρεμήσεις…

μουγγοθόδωρος-στέφανος:καλά στέφανε είσαι ζώον.. cake την πιστεύεις;;;αυτή σου έλεγε ότι δεν μιλάει και η γλώσσα της ροδάνι..και τώρα την πιστεύεις;;;αλλά εκτός από το ψέμα μια χαρά πέταξε την μπηχτή της για την εύα…α..ρε..μουγγοθόδωρε..έχε χάρη που μας χωρίζει η οθόνη…έχε χάρη… gmt

νόρα-λουκάς:αυτοί οι καημένοι όλο γρίφους λύνουν…είδες νοράκι..η νταίζη 4 έχει και τους παίζει μια χαρά..εσύ με έναν και δύσκολα..ανέλαβε δράση νόρα…

νταίζη-χρήστος:πωπω…τα πήρε ο χρήστος..καλέ η νταίζη τον παρακάλαγε…χαχαχα…

στο δικαστήριο:θα βγάλουν τον οδυσσέα σατράπη σε λίγο…ΕΛΕΟΣ…
καλά παραλίγο να κλάψω με το δράμα της νταίζηςSnif ..όλα για το παιδί της τα έκανε..η καημένη την έχουμε παρεξηγήσει..μέχρι και την πρόταση του λουκά δέχτηκε..θυσιάστηκε…της οφείλουμε μια συγγνώμη…

συνάντηση κορυφής no2:αμαλία-μουγγοθόδωρος:αμαλία μπορεί εσύ να είσαι τρελή αλλά αυτή είναι θεότρελη..δεν μπορείς να τα βάλεις μαζί της..αρχίζω και φοβάμαι για τη μελίτα..αυτή είναι ικανή για όλα…

στα προσεχώς:αν μείνει και η νταίζη έγγυος λέω να το γυρίσουν από μυστικά της εδέμ σε οικογένεια χωραφά..
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010

Δημοσίευση από aggeliki Παρ Ιαν 08, 2010 8:08 pm

marializ25 έγραψε:
aggeliki έγραψε:ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ! Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ ΧΩΡΙΣΑΝ! affraid

ΓΙΑΤΙ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ? ΕΧΕΤΕ ΖΗΣΕΙ ΤΟΣΑ ΜΑΖΙ..ΕΧΕΤΕ ΠΕΡΑΣΕΙ ΤΟΣΑ..

ΓΙΑ ΞΑΝΑΣΚΕΦΤΕΙΤΕ ΤΟ ….ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΟΛΥ! gelio

ΑΓΓΕΛΙΚΟΥΛΑ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΤΡΕΛΟΦΑΝ ΤΟΥ ΖΕΥΓΑΡΙΟΥ ΑΥΤΟΥ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΔΙΑΒΑΣΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΓΙΑ ΞΑΝΑΣΚΕΦΤΕΙΤΕ ΤΟ ..ΛΥΘΗΚΑ ΣΤΑ ΓΕΛΙΑ... ΑΠΛΑ Ο ΤΡΟΠΟΣ ΣΟΥ ΠΟΥ ΤΟ ΓΡΑΨΕΣ... ΑΛΛΑ ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΔΕ ΣΥΜΦΩΝΩ ΠΟΥ ΧΩΡΙΣΑΝΕ.... :bounce: :bounce: :bounce: :bounce:



ΕΛΣΑΚΙ ΜΟΥ, ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ! Love! ΑΛΛΑ ΕΜΕΝΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΟΥΦΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΜΕ ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΑΝ[Κ ΟΧΙ ΜΟΝΟ] ΑΠΟ ΤΟ ΖΕΥΓΑΡΙ! ΑΛΛΑ ΜΗ ΣΚΑΣ..ΠΑΛΙ ΜΑΖΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ!
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010

Δημοσίευση από loukitsa Παρ Ιαν 08, 2010 8:10 pm

Κρατηστε μεεεεεεεεεε
Νταιζη-οχια και Διαβολογυναικα-Καρταλαινα απο τα χερακια μου θα πάτε!!!!!!!!!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Παρ Ιαν 08, 2010 8:10 pm

aggeliki έγραψε:
marializ25 έγραψε:
aggeliki έγραψε:ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ! Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ ΧΩΡΙΣΑΝ! affraid

ΓΙΑΤΙ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ? ΕΧΕΤΕ ΖΗΣΕΙ ΤΟΣΑ ΜΑΖΙ..ΕΧΕΤΕ ΠΕΡΑΣΕΙ ΤΟΣΑ..

ΓΙΑ ΞΑΝΑΣΚΕΦΤΕΙΤΕ ΤΟ ….ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΟΛΥ! gelio

ΑΓΓΕΛΙΚΟΥΛΑ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΤΡΕΛΟΦΑΝ ΤΟΥ ΖΕΥΓΑΡΙΟΥ ΑΥΤΟΥ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΔΙΑΒΑΣΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΓΙΑ ΞΑΝΑΣΚΕΦΤΕΙΤΕ ΤΟ ..ΛΥΘΗΚΑ ΣΤΑ ΓΕΛΙΑ... ΑΠΛΑ Ο ΤΡΟΠΟΣ ΣΟΥ ΠΟΥ ΤΟ ΓΡΑΨΕΣ... ΑΛΛΑ ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΔΕ ΣΥΜΦΩΝΩ ΠΟΥ ΧΩΡΙΣΑΝΕ.... :bounce: :bounce: :bounce: :bounce:



ΕΛΣΑΚΙ ΜΟΥ, ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ! Love! ΑΛΛΑ ΕΜΕΝΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΟΥΦΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΜΕ ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΑΝ[Κ ΟΧΙ ΜΟΝΟ] ΑΠΟ ΤΟ ΖΕΥΓΑΡΙ! ΑΛΛΑ ΜΗ ΣΚΑΣ..ΠΑΛΙ ΜΑΖΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ!


Ελσάκι μη σκας πουλακι μου
Τις μονές μέρες χωρίζουν τις ζυγές τα βρίσκουν
Εδώ θα είναι να τους παρακολουθείς μη στεναχωριέσαι καλό μου
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010

Δημοσίευση από Ntinaki1 Παρ Ιαν 08, 2010 8:12 pm

Καλά δείτε τρέϊλερ! Έλεος ρε Στέφανε είσαι μεγάλος χαλβάς! wall cake
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010

Δημοσίευση από Penny Παρ Ιαν 08, 2010 8:13 pm

ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ Grrr ΘΑ ΤΗΝ ΞΕΜΑΛΛΙΑΣΩ ΤΗΝ ΠΑΠΙΑ ΠΟΥ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙ ΑΓΙΑ.ΕΛΕΟΣ!!!ΒΡΙΖΕΙ ΤΟΝ ΟΔΥΣΣΕΑ ΛΕΣ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΕΣΤΕΛΝΕ ΧΡΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΓΑΛΩΜΑ ΤΟΥ ΑΡΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ ΑΥΤΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΣΤΟ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΟ ΕΛΕΓΑ ΠΕΣΤΑ ΛΟΥΚΑ ΞΑΦΝΙΚΑ ΠΕΤΑΓΕΤΕ ΚΑΙ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΔΕΧΕΤΕ ΤΗΝ ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΑΜΟΥ.ΕΚΕΙ ΝΑ ΜΕ ΒΛΕΠΑΤΕ ΑΝ ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ ΘΑ ΤΗΣ ΜΟΥΝΤΑΡΑ xastouki
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΡΤΑΛΑΙΝΑ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΣΤΑ ΝΕΥΡΑ.ΑΚΟΥ ΤΙ ΣΚΑΡΦΙΣΤΗΚΕ ΝΑ ΠΕΙ Ε Λ Ε Ο Σ!!!
ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΩ ΗΡΕΜΙΣΤΙΚΟ,ΑΝ ΚΑΙ ΞΕΘΥΜΑΝΑ ΛΙΓΟ.
Penny
Penny
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010

Δημοσίευση από konstantina Παρ Ιαν 08, 2010 8:13 pm

μετριο χαρηκα πολυ που η ευα πηρε τη δουλεια.!τελειωνω το τηλεφωνημα και ερχομαι για σχολιασμο! runaround

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Παρ Ιαν 08, 2010 8:14 pm

Ntinaki1 έγραψε:Καλά δείτε τρέϊλερ! Έλεος ρε Στέφανε είσαι μεγάλος χαλβάς! wall cake

το είδα...πόσο χαζός μπορεί να είναι ένας άνδρας;;πόσο;;; : curse :
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Παρ Ιαν 08, 2010 8:15 pm

Καταρχας να δηλώσω και επισημα οτι μισώ τον μουγγοθόδωρο τον πεταχτούλη.
Οχι για οτι έκανε στον γιο της, ούτε για οτι έκανε γενικα, αλλα....να τα βάλει με την ΘΕΑ? Την μισω-την μισω-την μισω.....

Πάμε....

ΒΑΡΕΘΗΚΑ τον Στέφανο να ρωτάει την μανα του γιατι το κανε.Οκ το είπαμε μια, το είπαμε δυο, φτανει σου..Τι περιμένεις? Δεν θα ακούσεις αυτό που θες να ακούσεις όσ και να το παλευεις.

Το φουστανάκι της Μελίτας μου άρεσε πολύ. Το ιδιο και τα ρούχα της Ευας, εκτός του μπερέ.Δεν τις πάει το καπελουα, πως να το κάνουμε.

Ο Χρήστος, το μανάρι της Τζίνας, δεν μασάει πουθενά. Είδε οτι η μπουζουξου του κάνει κονξες, και την έβαλε στη θέση της...Μου μυρίζεται οτι αυτός θα την κάνει να μην παντρευτεί το Λουκά ...Καπου θα βάλει το χεράκι του πάλι...

Δεν είδαμε καθόλου Μπέλλο σήμερα...Ουτε μια σκηνη με Νόρα-Λουκα λίγο πιο ενσταντε, ή ώστε μια ζηλίτσα. Ξενέρωσα...

Γενικά, δεν με ενθουσίασε το επεισόδιο καθόλου....
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010

Δημοσίευση από evanna Παρ Ιαν 08, 2010 8:17 pm

Ωραιο το επεισοδιακι σημερα...!
Η Μελιτα και ο Στεφανος χωρισαν,τα μαθατε? :lol:Καλα η Μελιτα μου αρεσει γιατι ειναι ''σταθερος'' χαρακτηρας...οταν πηγε ο Μανος απο εκει για να της πει να προσεχει επειδη ειναι μερος του σχεδιου του Στεφανου εκεινη μονο που δεν τον εδειρε και μετα απο λιγο που την επισκεφτηκε η μανα της της λεει''ο Μανος ειχε δικιο σε ολα,ημουν μερος του σχεδιου του Στεφανου''...μονο αυτο εχω να πω wall
Καλα τη Στεφανομαμα θα τη χτυπησω...δεν αντεχεται η μεγαιρα!Τι ειναι αυτη καλε?Απαπαπα....ακομα και τωρα συνεχιζει ακαθεκτη τα ψεματα και ο Στεφανος εχει τρελαθει με αυτα που ακουει.Παντως η τιτανομεγιστη Αμαλιτσα μια χαρα της τα 'πε!
Και τωρα ερχομαι στο κεφαλαιο Νταιζη....να την πνιξω μου ηρθε την παπια!!!Μολις ειδε οτι τα πραγματα δυσκολευαν,δεχτηκε το τσοκαρο!Αφηστε που δεν αντεχα να ακουω τη ψευδομαρτυρα να λεει ποσο υπεφερε η δολια μανα για το παιδι της!Ελεος Kotsides
Ο Λουκακος παλι καλα της τα εχωσε!
Το Ευακι παλι καλα την πηρε τη δουλεια! :cheers:
Το σημειωμα τωρα αναρωτιεμαι ποιος να το εστειλε σε Νορα-Λουκα μηπως ο Στεφανος επειδη θελει κατα καποιο τροπο να εκδικηθει το Χρηστο που τον δουλευε κανονικοτατα τοσο καιρο!Δεν ξερω...! scratch
Αυτα απο εμενα! :wink2:
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010

Δημοσίευση από Penny Παρ Ιαν 08, 2010 8:21 pm

ΚΑΛΑ ΕΙΔΑ ΤΟ ΤΡΕΙΛΕΡ ΚΑΙ ΕΓΙΝΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΑΚΟΥ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΤΗΝ ΕΥΑ ΜΑΖΙ ΤΗΣ Η ΚΑΡΤΑΛΑΙΝΑ!ΠΟΙΑ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ ΚΥΡΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΑΠΟΦΑΣΙΖΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ?ΑΣΕ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ, ΤΟΣΑ ΨΕΜΑΤΑ ΤΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΙ Η ΜΑΝΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΤΗΝ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΑΚΟΜΑ.ΤΙ ΧΑΛΒΑΣ!!!

Edit by KatsaroYpotheto

Παρακαλώ σχολιασμόυς για το τρέιλερ να τους κάνουμε στην ανάλογη περίληψη

Ευχαριστώ!
Penny
Penny
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Παρ Ιαν 08, 2010 8:22 pm

Mik έγραψε:Καταρχας να δηλώσω και επισημα οτι μισώ τον μουγγοθόδωρο τον πεταχτούλη.
Οχι για οτι έκανε στον γιο της, ούτε για οτι έκανε γενικα, αλλα....να τα βάλει με την ΘΕΑ? Την μισω-την μισω-την μισω.....

Πάμε....

ΒΑΡΕΘΗΚΑ τον Στέφανο να ρωτάει την μανα του γιατι το κανε.Οκ το είπαμε μια, το είπαμε δυο, φτανει σου..Τι περιμένεις? Δεν θα ακούσεις αυτό που θες να ακούσεις όσ και να το παλευεις.

Το φουστανάκι της Μελίτας μου άρεσε πολύ. Το ιδιο και τα ρούχα της Ευας, εκτός του μπερέ.Δεν τις πάει το καπελουα, πως να το κάνουμε.

Ο Χρήστος, το μανάρι της Τζίνας, δεν μασάει πουθενά. Είδε οτι η μπουζουξου του κάνει κονξες, και την έβαλε στη θέση της...Μου μυρίζεται οτι αυτός θα την κάνει να μην παντρευτεί το Λουκά ...Καπου θα βάλει το χεράκι του πάλι...

Δεν είδαμε καθόλου Μπέλλο σήμερα...Ουτε μια σκηνη με Νόρα-Λουκα λίγο πιο ενσταντε, ή ώστε μια ζηλίτσα. Ξενέρωσα...

Γενικά, δεν με ενθουσίασε το επεισόδιο καθόλου....

Αν εξαιρέσουμε την Αντιγονάρα που προσωπικά την πάω πολύ, κατά τα άλλα συμφωνω μέχρι τελείας στο σχολιασμό σου!

Ταυτίζονται οι απόψεις μας αγαπητή!

Το μανάρι μου άντρακλας ε????
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010

Δημοσίευση από mimi_loukas+nora Παρ Ιαν 08, 2010 8:24 pm

Σκηνή στο δικαστήριο: Θ-Ε-Ι-Κ-Η!!!!
Νόμιζα πως ο Λουκάκος θα έκανε πίσω!!Και παρ' όλο που από τις περιλήψεις το ξέραμε και πάλι έμεινα με την αντίδραση της τραγουδιάρας! Που είναι ηθοποιάρα η κοπέλα γιατί με έχει κάνει να την αντιπαθήσω τόσο!!

Θα το ξαναφωνάξω για Μελίτα Στέφανο:Πότε είχαν σχέση και χωρίζουν αβέρτα κουβέρτα??

Η μάνα του Στέφανου ΣΑΤΑΝΙΚΉ!!Δεν υπάρχει η γυναίκα! Και ο Στέφανος μεγάλος... πολύ εύπιστος βρε παιδάκι μου...Αυτή τον κορόιδευε τόσο καιρό και τώρα την πιστεύει έτσι απλά για την Αμαλία??Έλεος!!!

Η Αμαλία θεά όπως πάντα!!!Σε αυτή βασίζομαι να την ξεσκεπάσει την Καρτάλαινα!!

Όσο για το στόρυ με την Εύα ας σιωπήσω καλύτερα για να μην φανώ κακιά... Θυμίστε μου σας παρακαλώ σε ποιον πλανήτη ξεκινάνε καριέρα μοντέλου στα 30+???
mimi_loukas+nora
mimi_loukas+nora
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη...Και 7-8 στην κοσμάρα της Δάφνης!!
Ασχολίες : Biology

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010

Δημοσίευση από evanna Παρ Ιαν 08, 2010 8:25 pm

Penny έγραψε:ΚΑΛΑ ΕΙΔΑ ΤΟ ΤΡΕΙΛΕΡ ΚΑΙ ΕΓΙΝΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΑΚΟΥ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΤΗΝ ΕΥΑ ΜΑΖΙ ΤΗΣ Η ΚΑΡΤΑΛΑΙΝΑ!ΠΟΙΑ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ ΚΥΡΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΑΠΟΦΑΣΙΖΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ?ΑΣΕ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ, ΤΟΣΑ ΨΕΜΑΤΑ ΤΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΙ Η ΜΑΝΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΤΗΝ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΑΚΟΜΑ.ΤΙ ΧΑΛΒΑΣ!!!
Πες τα,πες τα!!!!!!!!!Μα ειναι πραγματα αυτα!?Στο ταψι θα τους χορευει ολους η μεγαιρα...?Αν ειναι δυνατον!
Και ο Στεφανος ακομα και τωρα οτι θελει η ''μαμακα'' θα κανει!!!!!!?
Δεν μπορω ,τα νευρα μου! Grrr
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Παρ Ιαν 08, 2010 8:26 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:
Mik έγραψε:Καταρχας να δηλώσω και επισημα οτι μισώ τον μουγγοθόδωρο τον πεταχτούλη.
Οχι για οτι έκανε στον γιο της, ούτε για οτι έκανε γενικα, αλλα....να τα βάλει με την ΘΕΑ? Την μισω-την μισω-την μισω.....

Πάμε....

ΒΑΡΕΘΗΚΑ τον Στέφανο να ρωτάει την μανα του γιατι το κανε.Οκ το είπαμε μια, το είπαμε δυο, φτανει σου..Τι περιμένεις? Δεν θα ακούσεις αυτό που θες να ακούσεις όσ και να το παλευεις.

Το φουστανάκι της Μελίτας μου άρεσε πολύ. Το ιδιο και τα ρούχα της Ευας, εκτός του μπερέ.Δεν τις πάει το καπελουα, πως να το κάνουμε.

Ο Χρήστος, το μανάρι της Τζίνας, δεν μασάει πουθενά. Είδε οτι η μπουζουξου του κάνει κονξες, και την έβαλε στη θέση της...Μου μυρίζεται οτι αυτός θα την κάνει να μην παντρευτεί το Λουκά ...Καπου θα βάλει το χεράκι του πάλι...

Δεν είδαμε καθόλου Μπέλλο σήμερα...Ουτε μια σκηνη με Νόρα-Λουκα λίγο πιο ενσταντε, ή ώστε μια ζηλίτσα. Ξενέρωσα...

Γενικά, δεν με ενθουσίασε το επεισόδιο καθόλου....

Αν εξαιρέσουμε την Αντιγονάρα που προσωπικά την πάω πολύ, κατά τα άλλα συμφωνω μέχρι τελείας στο σχολιασμό σου!

Ταυτίζονται οι απόψεις μας αγαπητή!

Το μανάρι μου άντρακλας ε????

Ταυτίζονται, όπως και το γουστο μας.Αλλα είπαμε, ο Χρήστος δικός σου..Εγω μόνο θαυμάζω....

Εγω δεν είχα προβλημα μαζί της, (του μουγγοθόδωρο του πεταχτού) αλλα απο την στιγμή που πήγε κόντρα στην τιτανομέγιστη, τι να κάνω?Δεν μπορώ.Εχουμε και μία συμπάθεια στο είδωλο......

Αντρακλας δεν λές τιποτα.Οχι που θα κάτσει να παρακαλά το τσόκαρο...Ετσι είναι, πάτα την κάτω Χρηστάρα....Ετσι....

Χρηστάρας -> xastouki <-Νταίζη...
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Παρ Ιαν 08, 2010 8:27 pm

evanna έγραψε:Ωραιο το επεισοδιακι σημερα...!
Η Μελιτα και ο Στεφανος χωρισαν,τα μαθατε? :lol:Καλα η Μελιτα μου αρεσει γιατι ειναι ''σταθερος'' χαρακτηρας...οταν πηγε ο Μανος απο εκει για να της πει να προσεχει επειδη ειναι μερος του σχεδιου του Στεφανου εκεινη μονο που δεν τον εδειρε και μετα απο λιγο που την επισκεφτηκε η μανα της της λεει''ο Μανος ειχε δικιο σε ολα,ημουν μερος του σχεδιου του Στεφανου''...μονο αυτο εχω να πω wall
Καλα τη Στεφανομαμα θα τη χτυπησω...δεν αντεχεται η μεγαιρα!Τι ειναι αυτη καλε?Απαπαπα....ακομα και τωρα συνεχιζει ακαθεκτη τα ψεματα και ο Στεφανος εχει τρελαθει με αυτα που ακουει.Παντως η τιτανομεγιστη Αμαλιτσα μια χαρα της τα 'πε!
Και τωρα ερχομαι στο κεφαλαιο Νταιζη....να την πνιξω μου ηρθε την παπια!!!Μολις ειδε οτι τα πραγματα δυσκολευαν,δεχτηκε το τσοκαρο!Αφηστε που δεν αντεχα να ακουω τη ψευδομαρτυρα να λεει ποσο υπεφερε η δολια μανα για το παιδι της!Ελεος Kotsides
Ο Λουκακος παλι καλα της τα εχωσε!
Το Ευακι παλι καλα την πηρε τη δουλεια! :cheers:
Το σημειωμα τωρα αναρωτιεμαι ποιος να το εστειλε σε Νορα-Λουκα μηπως ο Στεφανος επειδη θελει κατα καποιο τροπο να εκδικηθει το Χρηστο που τον δουλευε κανονικοτατα τοσο καιρο!Δεν ξερω...! scratch
Αυτα απο εμενα! :wink2:


evanna μου ευτυχώς που το διευκρίνησες. Δεν το πρόσεξα χώρισαν; Γιατί τα παιδιά; gelio
Αλλά διαφωνώ σαν να μου φαίνεται η Αμαλίτσα βρήκε το δάσκαλό της. Τόσον καιρό έπαιζε με όλους το θέατρο του παραλόγου τώρα το παίζει μαζί της η Στεφανομανούλα.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης