Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010

+26
panda
sifantid
DESPOINA
dj_mitsaki
zwi
Dorina <3 Πέτρος
vs116117
nikidanis
KonstantinaA
mimi_loukas+nora
evanna
Καρ-Mik
Penny
loukitsa
giouli_edem
marializ25
KatsaroYpotheto
Amalia_1297
konstantina
anastasia20
charitomeni
T2eNnh
Ntinaki1
anna90
aggeliki
Clarabelle
30 απαντήσεις

Σελίδα 4 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap9%Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 9% 
[ 3 ]
Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap37%Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 37% 
[ 13 ]
Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap20%Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 20% 
[ 7 ]
Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap17%Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 17% 
[ 6 ]
Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap14%Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 14% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap3%Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 3% 
[ 1 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 35
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010

Δημοσίευση από marializ25 Παρ Ιαν 08, 2010 9:16 pm

Ελσάκι μη σκας πουλακι μου
Τις μονές μέρες χωρίζουν τις ζυγές τα βρίσκουν
Εδώ θα είναι να τους παρακολουθείς μη στεναχωριέσαι καλό μου


ΕΛΣΑΚΙ ΜΟΥ, ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ! Love! ΑΛΛΑ ΕΜΕΝΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΟΥΦΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΜΕ ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΑΝ[Κ ΟΧΙ ΜΟΝΟ] ΑΠΟ ΤΟ ΖΕΥΓΑΡΙ! ΑΛΛΑ ΜΗ ΣΚΑΣ..ΠΑΛΙ ΜΑΖΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ!

ευχαριστω και τις δυο που με καθησυχαζετε..να στε καλα... Love


λοιπον! στεφμελ: δεν εχω τι να πω......απλα σκοτωστε τη μουγκη μπας και σωθουμε και σωθειτε και σεις....

μανος-μελ: αυτος στο χαβα του....για να την προστατεψει τα κανει ολα το ξερω αλλα πειραζει που μου σπαει τα νευρα δλδ? δε τον αντεχω..

ευα: χαιρομαι απιστευτα που επιτελους ΘΑ ΣΤΑΘΕΙ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΤΗΣ ....απο μονη της παλεψε γι αυτη τη θεση και ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕ..ΕΥΓΕ ΕΥΑΚΙ ..ΕΥΓΕ...ΜΠΡΑΒΟ....

ΔΑΦΝΗ: ΔΕ ΣΟΥ ΧΟΥΝ ΠΕΙ ΓΛΥΚΕΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΗ ΒΙΑΖΕΣΑΙ..? ΟΠΟΥ ΑΚΟΥΣ ΠΟΛΛΑ ΚΕΡΑΣΙΑ ΜΙΚΡΟ ΚΑΛΑΘΙ ΝΑ ΚΡΑΤΕΙΣ..ΟΠΟΤΕ ΣΥΓΚΡΑΤΗΣΟΥ ΛΙΓΑΚΙ ..ΣΕ ΕΚΛΙΠΑΡΩ.....ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΝΙΚΟΛΑΚΗΣ.....ΣΥΓΚΡΑΤΗΣΟΥ ΜΕ ΤΙΑ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΕΣ......

ΜΟΥΓΚΗ: ΤΟΣΗ ΚΑΚΙΑ ΜΕΣΑ ΤΗΣ ? ΤΟΣΟ ΜΙΣΟΣ? ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΡΕ Η ΑΓΑΠΗ ΠΟΥ ΛΕΣ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΣΤΟΝ ΓΙΟ ΣΟΥ......ΦΤΟΥ ΣΟΥ ΔΕ ΝΤΡΕΠΕΣΑΙ....ΚΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΤΙ ΥΠΟΠΤΕΥΕΤΑΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΙΑ ΚΕΙΝΟΝ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ ΑΦΟΥ Η ΜΟΥΓΚΗ ΤΟΥ ΕΙΠΕ ΓΙΑ ΤΗΝ "ΣΧΕΣΗ " ΤΟΥ ΛΑΖΑΡΙΔΗ ΜΕ ΤΗΝ ΑΜΑΛΙΑ...... ΤΗΝ ΠΙΣΤΕΨΕ ΤΟΣΟ ΕΥΚΟΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΟΥ ΠΟΥ ΠΑΕΙ? ΑΧ..ΔΕ ΜΠΟΡΩ.ΣΤΕΦΑΝΕ ΛΕΓΕ ΔΥΝΑΤΑ ΤΙΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΣΟΥ.....

ΑΜΑΛΙΑ-ΜΟΥΓΚΗ: ΚΑΙΡΟΣ ΝΑ ΤΗΝ ΒΑΛΕΙΣ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΗΣ ΤΗΝ ΠΑΛΙΟΜΟΥΓΚΗ ΡΕ ΑΜΑΛΙΑ.......ΕΛΕΟΣ...ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΕ ΜΠΛΕΞΕΙ ΣΕ ΜΙΑ ΟΥΤΟΠΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΙ? ΙΣΩΣ ΝΑ ΤΗΝ ΠΝΙΞΕΙΣ ΕΣΥ ..ΜΗ ΜΠΟΥΝ ΑΔΙΚΑ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΑΙ Η ΜΕΛΙΤΑ ΣΤΗ ΦΥΛΑΚΗ...

χρηστος-νταιζη: εκεινος την αγαπαει και παραλληλα νιωθω οτι την εκμεταλλευεται..ποιο το σχεδιο του. ? ας μου πει και μενα καποιος το την αμοιρη την τηλεθεατρια μπας και καταλαβω τι στο καλα κανει Ο ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ..και η νταιζη εκει επιμενει: ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ.,..ουφ δε την αντεχω


λουκας: μωρε εσυ επρεπε να βγαλεις τα απλυτα της στη φορα αλλα εχε χαρη που εισαι ΚΑΛΟΣ ( ΑΓΙΟΣ) ΑΝΘΡΩΠΟΣ..

ο ρουσσος ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ...ΑΚΟΥΣΕ ΕΚΕΙ ΒΙΑΙΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ? ΠΟΤΕ ΒΡΕ ΓΑΡΥΦΑΛΟ ΣΤΟ ΑΥΤΙ ΕΖΗΣΕΣ ΤΕΤΟΙΟ ΔΡΑΜΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΑΗΜΕΝΟ ΤΟΝ ΟΔΥΣΣΕΑ?..ΠΟΥ ΟΣΟ ΠΕΡΝΑΝΕ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΕΤΟΙΜΟ ΤΟΝ ΒΛΕΠΩ ΓΙΑ ΑΥΤΟΚΤΟΝΙΑ.. ...ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΚΑΛΟΣ ΠΑΤΕΡΑΣ..ΕΝΩ ΕΣΥ 6 ΧΡΟΝΙΑ ( 365ΜΕΡΕΣ χ6 ΧΡΟΝΙΑ ) ΔΕ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΣ ΝΑ ΚΛΑΙΣ...ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΟΙ ΜΑΥΡΕΣ ΣΑΚΟΥΛΕΣ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΑ ΜΑΤΙΑ..ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΓΕΡΑΣΕΣ ΝΩΡΙΤΕΡΑ.....ΒΡΕ ΑΝΤΕ ΑΠΟ ΚΕΙ....

marializ25
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Παρ Ιαν 08, 2010 9:24 pm

marializ25 έγραψε:
ο ρουσσος ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ...ΑΚΟΥΣΕ ΕΚΕΙ ΒΙΑΙΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ? ΠΟΤΕ ΒΡΕ ΓΑΡΥΦΑΛΟ ΣΤΟ ΑΥΤΙ ΕΖΗΣΕΣ ΤΕΤΟΙΟ ΔΡΑΜΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΑΗΜΕΝΟ ΤΟΝ ΟΔΥΣΣΕΑ?..ΠΟΥ ΟΣΟ ΠΕΡΝΑΝΕ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΕΤΟΙΜΟ ΤΟΝ ΒΛΕΠΩ ΓΙΑ ΑΥΤΟΚΤΟΝΙΑ.. ...ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΚΑΛΟΣ ΠΑΤΕΡΑΣ..ΕΝΩ ΕΣΥ 6 ΧΡΟΝΙΑ ( 365ΜΕΡΕΣ χ6 ΧΡΟΝΙΑ ) ΔΕ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΣ ΝΑ ΚΛΑΙΣ...ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΟΙ ΜΑΥΡΕΣ ΣΑΚΟΥΛΕΣ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΑ ΜΑΤΙΑ..ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΓΕΡΑΣΕΣ ΝΩΡΙΤΕΡΑ.....ΒΡΕ ΑΝΤΕ ΑΠΟ ΚΕΙ....

Ελσα λόγω του επικείμενου τέλους του συμβολαίου του το σκέφτηκα κι εγώ και το δηλώνω: Αν αυτοκτονήσει ο Οδυσσέας θα κρατήσω κλειστό το φόρουμ εις ένδειξη πένθους απο τη μία, αγανάκτησης απο την άλλη! Αν είναι δυνατόν να αυτοκτονήσει ο μόνος καλός πατέρας της σειράς!!!!!!!!!!!!!!!! ΔΕΝ ΤΟ ΔΕΧΟΜΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!



KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Παρ Ιαν 08, 2010 9:27 pm

Clarabelle έγραψε:
Mik έγραψε:
nikidanis έγραψε:

ΑΥΤΟ ΤΟ ΓΕΛΑΚΙ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΥ ΠΕΤΡΑΝ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΣΚΗΝΗΣ ΠΟΛΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ !!!!!!!!!
ΕΧΟΥΝΕ ΚΑΝΕΙ ΚΟΜΜΑ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΔΥΟ ΟΙ ΜΟΥΧΡΙΤΣΕΣ ΑΝ ΔΕΝ ΒΑΛΟΥΝ ΣΤΟ ΣΟΙ ΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ ΔΕΝ ΘΑ ΗΣΥΧΑΣΟΥΝ!!!
ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΠΑΘΕΙ ΤΙΠΟΤΑ Ο ΠΕΤΡΑΝ ΝΑ ΚΡΥΦΤΕΙ Η ΑΜΑΛΙΤΣΑ ΤΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙ ΚΑΙ Η ΜΙΚ ΣΥΓΝΩΜΗ ΜΙΚ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ..... -_-

Αχ ναι, το γελάκι που έβγαλε στο τέλος ήταν όλα τα λεφτα...


Αυτό που όποιος λέει κακό για το Χρήστο ζητάει συγνώμη απ τη Τζίνα
Όποιος λέει κακό για το Πέτρο ζητάει συγνώμη απ τη Νίκη
Όποιος λέει κακό για την Αμαλία ζητάει συγνώμη από σένα
ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΟΙΤΑΞΟΥΜΕ

Χαχαχα σωστά!!!!!! με την διαφορά, οτι ο Χρήστος και ο πέτρος είναι γκομενάκια.Εγω που έχω είδωλο την τιτανομέγιστη μήπως πρέπει να το κοιτάξω??? χαχαχα !!!
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010

Δημοσίευση από marializ25 Παρ Ιαν 08, 2010 9:28 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:
marializ25 έγραψε:
ο ρουσσος ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ...ΑΚΟΥΣΕ ΕΚΕΙ ΒΙΑΙΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ? ΠΟΤΕ ΒΡΕ ΓΑΡΥΦΑΛΟ ΣΤΟ ΑΥΤΙ ΕΖΗΣΕΣ ΤΕΤΟΙΟ ΔΡΑΜΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΑΗΜΕΝΟ ΤΟΝ ΟΔΥΣΣΕΑ?..ΠΟΥ ΟΣΟ ΠΕΡΝΑΝΕ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΕΤΟΙΜΟ ΤΟΝ ΒΛΕΠΩ ΓΙΑ ΑΥΤΟΚΤΟΝΙΑ.. ...ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΚΑΛΟΣ ΠΑΤΕΡΑΣ..ΕΝΩ ΕΣΥ 6 ΧΡΟΝΙΑ ( 365ΜΕΡΕΣ χ6 ΧΡΟΝΙΑ ) ΔΕ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΣ ΝΑ ΚΛΑΙΣ...ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΟΙ ΜΑΥΡΕΣ ΣΑΚΟΥΛΕΣ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΑ ΜΑΤΙΑ..ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΓΕΡΑΣΕΣ ΝΩΡΙΤΕΡΑ.....ΒΡΕ ΑΝΤΕ ΑΠΟ ΚΕΙ....

Ελσα λόγω του επικείμενου τέλους του συμβολαίου του το σκέφτηκα κι εγώ και το δηλώνω: Αν αυτοκτονήσει ο Οδυσσέας θα κρατήσω κλειστό το φόρουμ εις ένδειξη πένθους απο τη μία, αγανάκτησης απο την άλλη! Αν είναι δυνατόν να αυτοκτονήσει ο μόνος καλός πατέρας της σειράς!!!!!!!!!!!!!!!! ΔΕΝ ΤΟ ΔΕΧΟΜΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!




ΤΟ ΟΤΙ ΘΑ ΦΥΓΕΙ ΤΟ ΞΕΡΩ...ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΗ ΦΥΓΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΡΗ ΝΑ ΔΙΚΑΙΩΘΕΙ ΚΙΟΛΑΣ? ΝΑ ΠΟΥΝΕ ΟΤΙ ΤΟ ΤΕΣΤ DNA ΗΤΑΝΕ ΛΑΝΘΑΣΜΕΝΟ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΟΔΥΣΣΕΑ..ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΓΟΝΙΟΥ..ΔΛΔ ΚΡΙΜΑ ΤΕΤΟΙΑ ΑΤΟΜΑ ..ΤΕΤΟΙΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΝΑ ΧΑΝΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥΣ ΑΠΟ ΜΙΑ ...ΑΝΤΕ ΜΗ ΠΩ...ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΜΕ ΔΙΑΓΡΑΨΕΤΕ ΑΠΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ....ΝΕΥΡΙΑΣΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΗΝ ΝΤΑΙΖΗ ..ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΡΟΥΣΣΟ..ΔΛΔ ΘΑ ΤΟΥ ΑΡΕΖΕ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΑΥΤΟ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ..? ΣΤΟ ΓΙΟ ΤΟΥ ΔΛΔ..? ΓΙΑΤΙ Η ΚΟΡΗ ΟΚ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΗΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ...ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΘΕΜΑ ΝΑ ΤΗΣ ΠΑΡΕΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΤΟ ΠΑΙΔΙ..ΚΑΙ ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΛΛΙΩΣ..ΑΛΛΑ ΡΕ ΡΟΥΣΣΟ ΠΟΥ ΠΑΣ ΡΕ? ΠΟΥ ΠΑΣ? ΕΛΕΟΣ..

marializ25
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Παρ Ιαν 08, 2010 9:28 pm

Mik έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Mik έγραψε:
nikidanis έγραψε:

ΑΥΤΟ ΤΟ ΓΕΛΑΚΙ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΥ ΠΕΤΡΑΝ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΣΚΗΝΗΣ ΠΟΛΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ !!!!!!!!!
ΕΧΟΥΝΕ ΚΑΝΕΙ ΚΟΜΜΑ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΔΥΟ ΟΙ ΜΟΥΧΡΙΤΣΕΣ ΑΝ ΔΕΝ ΒΑΛΟΥΝ ΣΤΟ ΣΟΙ ΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ ΔΕΝ ΘΑ ΗΣΥΧΑΣΟΥΝ!!!
ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΠΑΘΕΙ ΤΙΠΟΤΑ Ο ΠΕΤΡΑΝ ΝΑ ΚΡΥΦΤΕΙ Η ΑΜΑΛΙΤΣΑ ΤΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙ ΚΑΙ Η ΜΙΚ ΣΥΓΝΩΜΗ ΜΙΚ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ..... -_-

Αχ ναι, το γελάκι που έβγαλε στο τέλος ήταν όλα τα λεφτα...


Αυτό που όποιος λέει κακό για το Χρήστο ζητάει συγνώμη απ τη Τζίνα
Όποιος λέει κακό για το Πέτρο ζητάει συγνώμη απ τη Νίκη
Όποιος λέει κακό για την Αμαλία ζητάει συγνώμη από σένα
ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΟΙΤΑΞΟΥΜΕ

Χαχαχα σωστά!!!!!! με την διαφορά, οτι ο Χρήστος και ο πέτρος είναι γκομενάκια.Εγω που έχω είδωλο την τιτανομέγιστη μήπως πρέπει να το κοιτάξω??? χαχαχα !!!


Εσύ επειγόντως στο γιατρό
Εμείς οι υπόλοιποι επειγόντως εντός θέματος
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010

Δημοσίευση από nikidanis Παρ Ιαν 08, 2010 9:29 pm

Mik έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Mik έγραψε:
nikidanis έγραψε:

ΑΥΤΟ ΤΟ ΓΕΛΑΚΙ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΥ ΠΕΤΡΑΝ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΣΚΗΝΗΣ ΠΟΛΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ !!!!!!!!!
ΕΧΟΥΝΕ ΚΑΝΕΙ ΚΟΜΜΑ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΔΥΟ ΟΙ ΜΟΥΧΡΙΤΣΕΣ ΑΝ ΔΕΝ ΒΑΛΟΥΝ ΣΤΟ ΣΟΙ ΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ ΔΕΝ ΘΑ ΗΣΥΧΑΣΟΥΝ!!!
ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΠΑΘΕΙ ΤΙΠΟΤΑ Ο ΠΕΤΡΑΝ ΝΑ ΚΡΥΦΤΕΙ Η ΑΜΑΛΙΤΣΑ ΤΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙ ΚΑΙ Η ΜΙΚ ΣΥΓΝΩΜΗ ΜΙΚ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ..... -_-

Αχ ναι, το γελάκι που έβγαλε στο τέλος ήταν όλα τα λεφτα...


Αυτό που όποιος λέει κακό για το Χρήστο ζητάει συγνώμη απ τη Τζίνα
Όποιος λέει κακό για το Πέτρο ζητάει συγνώμη απ τη Νίκη
Όποιος λέει κακό για την Αμαλία ζητάει συγνώμη από σένα
ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΟΙΤΑΞΟΥΜΕ

Χαχαχα σωστά!!!!!! με την διαφορά, οτι ο Χρήστος και ο πέτρος είναι γκομενάκια.Εγω που έχω είδωλο την τιτανομέγιστη μήπως πρέπει να το κοιτάξω??? χαχαχα !!!


Α ΡΕ ΜΑΡΙΑ ΚΟΙΛΙΑΚΟΥΣ ΕΚΑΝΑ !!! gelio gelio gelio ΜΙΚ ΕΓΡΑΨΕΣ gelio gelio ΓΚΟΜΕΝΑΚΙΑ!!!!! ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑ ΑΜΑΡΤΙΕΣ ΚΑΙ ΟΙ 2 ΤΩΡΑ ΣΕ ΣΕΝΑ ΜΙΚ ΑΝ ΞΕΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΤΑΣΤΡΩΝΕΙΣ ΣΧΕΔΙΑ ΘΑ ΣΕ ΣΥΜΠΑΘΗΣΕΙ Η ΤΙΤΑΝΟΜΕΓΙΣΤΗ
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Παρ Ιαν 08, 2010 9:32 pm

marializ25 έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:
marializ25 έγραψε:
ο ρουσσος ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ...ΑΚΟΥΣΕ ΕΚΕΙ ΒΙΑΙΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ? ΠΟΤΕ ΒΡΕ ΓΑΡΥΦΑΛΟ ΣΤΟ ΑΥΤΙ ΕΖΗΣΕΣ ΤΕΤΟΙΟ ΔΡΑΜΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΑΗΜΕΝΟ ΤΟΝ ΟΔΥΣΣΕΑ?..ΠΟΥ ΟΣΟ ΠΕΡΝΑΝΕ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΕΤΟΙΜΟ ΤΟΝ ΒΛΕΠΩ ΓΙΑ ΑΥΤΟΚΤΟΝΙΑ.. ...ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΚΑΛΟΣ ΠΑΤΕΡΑΣ..ΕΝΩ ΕΣΥ 6 ΧΡΟΝΙΑ ( 365ΜΕΡΕΣ χ6 ΧΡΟΝΙΑ ) ΔΕ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΣ ΝΑ ΚΛΑΙΣ...ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΟΙ ΜΑΥΡΕΣ ΣΑΚΟΥΛΕΣ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΑ ΜΑΤΙΑ..ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΓΕΡΑΣΕΣ ΝΩΡΙΤΕΡΑ.....ΒΡΕ ΑΝΤΕ ΑΠΟ ΚΕΙ....

Ελσα λόγω του επικείμενου τέλους του συμβολαίου του το σκέφτηκα κι εγώ και το δηλώνω: Αν αυτοκτονήσει ο Οδυσσέας θα κρατήσω κλειστό το φόρουμ εις ένδειξη πένθους απο τη μία, αγανάκτησης απο την άλλη! Αν είναι δυνατόν να αυτοκτονήσει ο μόνος καλός πατέρας της σειράς!!!!!!!!!!!!!!!! ΔΕΝ ΤΟ ΔΕΧΟΜΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!




ΤΟ ΟΤΙ ΘΑ ΦΥΓΕΙ ΤΟ ΞΕΡΩ...ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΗ ΦΥΓΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΡΗ ΝΑ ΔΙΚΑΙΩΘΕΙ ΚΙΟΛΑΣ? ΝΑ ΠΟΥΝΕ ΟΤΙ ΤΟ ΤΕΣΤ DNA ΗΤΑΝΕ ΛΑΝΘΑΣΜΕΝΟ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΟΔΥΣΣΕΑ..ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΓΟΝΙΟΥ..ΔΛΔ ΚΡΙΜΑ ΤΕΤΟΙΑ ΑΤΟΜΑ ..ΤΕΤΟΙΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΝΑ ΧΑΝΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥΣ ΑΠΟ ΜΙΑ ...ΑΝΤΕ ΜΗ ΠΩ...ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΜΕ ΔΙΑΓΡΑΨΕΤΕ ΑΠΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ....ΝΕΥΡΙΑΣΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΗΝ ΝΤΑΙΖΗ ..ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΡΟΥΣΣΟ..ΔΛΔ ΘΑ ΤΟΥ ΑΡΕΖΕ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΑΥΤΟ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ..? ΣΤΟ ΓΙΟ ΤΟΥ ΔΛΔ..? ΓΙΑΤΙ Η ΚΟΡΗ ΟΚ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΗΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ...ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΘΕΜΑ ΝΑ ΤΗΣ ΠΑΡΕΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΤΟ ΠΑΙΔΙ..ΚΑΙ ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΛΛΙΩΣ..ΑΛΛΑ ΡΕ ΡΟΥΣΣΟ ΠΟΥ ΠΑΣ ΡΕ? ΠΟΥ ΠΑΣ? ΕΛΕΟΣ..


Η χειρότερη εξελιξη απ όσες έχουμε δει θα είναι να χάσει ο Οδυσσέας το παιδί. Είναι ΠΑΤΕΡΑΣ.
Ο Ρούσσος απ την άλλη γιατί νομίζω οτι ανέλαβε τη Νταίζη για να κοντράρει την Αμαλία απο ζήλεια για το Χατζηγλίτση; Αυτή την εντύπωση μου έδωσε. Πάντως για όποιο λόγο κι αν το έκανε πρώτον δεν το κατάλαβα και δεύτερον είναι ντροπή του να μην είναι με το μέρος του Λουκά. Απαράδεκτος. Ο Λουκάς σε ότι του προκύπτει τρέχει. Αυτός;
Να πω κι εγώ συγνώμη Νίκη;
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010

Δημοσίευση από nikidanis Παρ Ιαν 08, 2010 9:35 pm

Clarabelle έγραψε:
marializ25 έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:
marializ25 έγραψε:
ο ρουσσος ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ...ΑΚΟΥΣΕ ΕΚΕΙ ΒΙΑΙΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ? ΠΟΤΕ ΒΡΕ ΓΑΡΥΦΑΛΟ ΣΤΟ ΑΥΤΙ ΕΖΗΣΕΣ ΤΕΤΟΙΟ ΔΡΑΜΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΑΗΜΕΝΟ ΤΟΝ ΟΔΥΣΣΕΑ?..ΠΟΥ ΟΣΟ ΠΕΡΝΑΝΕ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΕΤΟΙΜΟ ΤΟΝ ΒΛΕΠΩ ΓΙΑ ΑΥΤΟΚΤΟΝΙΑ.. ...ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΚΑΛΟΣ ΠΑΤΕΡΑΣ..ΕΝΩ ΕΣΥ 6 ΧΡΟΝΙΑ ( 365ΜΕΡΕΣ χ6 ΧΡΟΝΙΑ ) ΔΕ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΣ ΝΑ ΚΛΑΙΣ...ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΟΙ ΜΑΥΡΕΣ ΣΑΚΟΥΛΕΣ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΑ ΜΑΤΙΑ..ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΓΕΡΑΣΕΣ ΝΩΡΙΤΕΡΑ.....ΒΡΕ ΑΝΤΕ ΑΠΟ ΚΕΙ....

Ελσα λόγω του επικείμενου τέλους του συμβολαίου του το σκέφτηκα κι εγώ και το δηλώνω: Αν αυτοκτονήσει ο Οδυσσέας θα κρατήσω κλειστό το φόρουμ εις ένδειξη πένθους απο τη μία, αγανάκτησης απο την άλλη! Αν είναι δυνατόν να αυτοκτονήσει ο μόνος καλός πατέρας της σειράς!!!!!!!!!!!!!!!! ΔΕΝ ΤΟ ΔΕΧΟΜΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!




ΤΟ ΟΤΙ ΘΑ ΦΥΓΕΙ ΤΟ ΞΕΡΩ...ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΗ ΦΥΓΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΡΗ ΝΑ ΔΙΚΑΙΩΘΕΙ ΚΙΟΛΑΣ? ΝΑ ΠΟΥΝΕ ΟΤΙ ΤΟ ΤΕΣΤ DNA ΗΤΑΝΕ ΛΑΝΘΑΣΜΕΝΟ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΟΔΥΣΣΕΑ..ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΓΟΝΙΟΥ..ΔΛΔ ΚΡΙΜΑ ΤΕΤΟΙΑ ΑΤΟΜΑ ..ΤΕΤΟΙΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΝΑ ΧΑΝΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥΣ ΑΠΟ ΜΙΑ ...ΑΝΤΕ ΜΗ ΠΩ...ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΜΕ ΔΙΑΓΡΑΨΕΤΕ ΑΠΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ....ΝΕΥΡΙΑΣΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΗΝ ΝΤΑΙΖΗ ..ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΡΟΥΣΣΟ..ΔΛΔ ΘΑ ΤΟΥ ΑΡΕΖΕ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΑΥΤΟ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ..? ΣΤΟ ΓΙΟ ΤΟΥ ΔΛΔ..? ΓΙΑΤΙ Η ΚΟΡΗ ΟΚ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΗΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ...ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΘΕΜΑ ΝΑ ΤΗΣ ΠΑΡΕΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΤΟ ΠΑΙΔΙ..ΚΑΙ ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΛΛΙΩΣ..ΑΛΛΑ ΡΕ ΡΟΥΣΣΟ ΠΟΥ ΠΑΣ ΡΕ? ΠΟΥ ΠΑΣ? ΕΛΕΟΣ..


Η χειρότερη εξελιξη απ όσες έχουμε δει θα είναι να χάσει ο Οδυσσέας το παιδί. Είναι ΠΑΤΕΡΑΣ.
Ο Ρούσσος απ την άλλη γιατί νομίζω οτι ανέλαβε τη Νταίζη για να κοντράρει την Αμαλία απο ζήλεια για το Χατζηγλίτση; Αυτή την εντύπωση μου έδωσε. Πάντως για όποιο λόγο κι αν το έκανε πρώτον δεν το κατάλαβα και δεύτερον είναι ντροπή του να μην είναι με το μέρος του Λουκά. Απαράδεκτος. Ο Λουκάς σε ότι του προκύπτει τρέχει. Αυτός;
Να πω κι εγώ συγνώμη Νίκη;


ΤΙΣ ΔΕΧΟΜΑΙ ΟΛΕΣ gelio gelio .ΝΑ ΠΩ ΚΑΙ ΓΩ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΚΥΡΟ ΠΟΥ ΕΚΠΡΟΣΩΠΗΣΕ ΤΗ ΝΤΑΙΖΗ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ Ο ΛΟΓΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΟΠΟΙΟ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΘΕΙΤΕ .Ο ΛΟΓΟΣ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΑΠ ΟΛΑ ΚΑΙ ΖΗΛΕΙΑ ΠΡΟΣ ΑΜΑΛΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ ΠΟΥ ΔΩΣΑΝ ΣΤΗ ΣΕΙΡΑ .... ΣΗΜΕΡΑ Ο ΠΕΤΡΟΣ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΦΑΟΥΛ ΑΛΛΑ Η ΣΚΗΝΗ ΜΕ ΑΜΑΛΙΑ : respect : : respect : ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΡΗ ΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΡΙΝΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΩΡΑΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑΚΑΤΑΔΙΚΑΖΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ...
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010

Δημοσίευση από marializ25 Παρ Ιαν 08, 2010 9:37 pm

nikidanis έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
marializ25 έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:
marializ25 έγραψε:
ο ρουσσος ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ...ΑΚΟΥΣΕ ΕΚΕΙ ΒΙΑΙΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ? ΠΟΤΕ ΒΡΕ ΓΑΡΥΦΑΛΟ ΣΤΟ ΑΥΤΙ ΕΖΗΣΕΣ ΤΕΤΟΙΟ ΔΡΑΜΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΑΗΜΕΝΟ ΤΟΝ ΟΔΥΣΣΕΑ?..ΠΟΥ ΟΣΟ ΠΕΡΝΑΝΕ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΕΤΟΙΜΟ ΤΟΝ ΒΛΕΠΩ ΓΙΑ ΑΥΤΟΚΤΟΝΙΑ.. ...ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΚΑΛΟΣ ΠΑΤΕΡΑΣ..ΕΝΩ ΕΣΥ 6 ΧΡΟΝΙΑ ( 365ΜΕΡΕΣ χ6 ΧΡΟΝΙΑ ) ΔΕ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΣ ΝΑ ΚΛΑΙΣ...ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΟΙ ΜΑΥΡΕΣ ΣΑΚΟΥΛΕΣ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΑ ΜΑΤΙΑ..ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΓΕΡΑΣΕΣ ΝΩΡΙΤΕΡΑ.....ΒΡΕ ΑΝΤΕ ΑΠΟ ΚΕΙ....

Ελσα λόγω του επικείμενου τέλους του συμβολαίου του το σκέφτηκα κι εγώ και το δηλώνω: Αν αυτοκτονήσει ο Οδυσσέας θα κρατήσω κλειστό το φόρουμ εις ένδειξη πένθους απο τη μία, αγανάκτησης απο την άλλη! Αν είναι δυνατόν να αυτοκτονήσει ο μόνος καλός πατέρας της σειράς!!!!!!!!!!!!!!!! ΔΕΝ ΤΟ ΔΕΧΟΜΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!




ΤΟ ΟΤΙ ΘΑ ΦΥΓΕΙ ΤΟ ΞΕΡΩ...ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΗ ΦΥΓΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΡΗ ΝΑ ΔΙΚΑΙΩΘΕΙ ΚΙΟΛΑΣ? ΝΑ ΠΟΥΝΕ ΟΤΙ ΤΟ ΤΕΣΤ DNA ΗΤΑΝΕ ΛΑΝΘΑΣΜΕΝΟ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΟΔΥΣΣΕΑ..ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΓΟΝΙΟΥ..ΔΛΔ ΚΡΙΜΑ ΤΕΤΟΙΑ ΑΤΟΜΑ ..ΤΕΤΟΙΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΝΑ ΧΑΝΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥΣ ΑΠΟ ΜΙΑ ...ΑΝΤΕ ΜΗ ΠΩ...ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΜΕ ΔΙΑΓΡΑΨΕΤΕ ΑΠΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ....ΝΕΥΡΙΑΣΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΗΝ ΝΤΑΙΖΗ ..ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΡΟΥΣΣΟ..ΔΛΔ ΘΑ ΤΟΥ ΑΡΕΖΕ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΑΥΤΟ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ..? ΣΤΟ ΓΙΟ ΤΟΥ ΔΛΔ..? ΓΙΑΤΙ Η ΚΟΡΗ ΟΚ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΗΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ...ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΘΕΜΑ ΝΑ ΤΗΣ ΠΑΡΕΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΤΟ ΠΑΙΔΙ..ΚΑΙ ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΛΛΙΩΣ..ΑΛΛΑ ΡΕ ΡΟΥΣΣΟ ΠΟΥ ΠΑΣ ΡΕ? ΠΟΥ ΠΑΣ? ΕΛΕΟΣ..


Η χειρότερη εξελιξη απ όσες έχουμε δει θα είναι να χάσει ο Οδυσσέας το παιδί. Είναι ΠΑΤΕΡΑΣ.
Ο Ρούσσος απ την άλλη γιατί νομίζω οτι ανέλαβε τη Νταίζη για να κοντράρει την Αμαλία απο ζήλεια για το Χατζηγλίτση; Αυτή την εντύπωση μου έδωσε. Πάντως για όποιο λόγο κι αν το έκανε πρώτον δεν το κατάλαβα και δεύτερον είναι ντροπή του να μην είναι με το μέρος του Λουκά. Απαράδεκτος. Ο Λουκάς σε ότι του προκύπτει τρέχει. Αυτός;
Να πω κι εγώ συγνώμη Νίκη;


ΤΙΣ ΔΕΧΟΜΑΙ ΟΛΕΣ gelio gelio .ΝΑ ΠΩ ΚΑΙ ΓΩ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΚΥΡΟ ΠΟΥ ΕΚΠΡΟΣΩΠΗΣΕ ΤΗ ΝΤΑΙΖΗ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ Ο ΛΟΓΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΟΠΟΙΟ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΘΕΙΤΕ .Ο ΛΟΓΟΣ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΑΠ ΟΛΑ ΚΑΙ ΖΗΛΕΙΑ ΠΡΟΣ ΑΜΑΛΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ ΠΟΥ ΔΩΣΑΝ ΣΤΗ ΣΕΙΡΑ .... ΣΗΜΕΡΑ Ο ΠΕΤΡΟΣ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΦΑΟΥΛ ΑΛΛΑ Η ΣΚΗΝΗ ΜΕ ΑΜΑΛΙΑ : respect : : respect : ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΡΗ ΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΡΙΝΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΩΡΑΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΔΙΚΑΖΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ...
:D


Α! ΣΥΓΝΩΜΗ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΓΙΑ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΡΟΥΣΣΟ ΑΛΛΑ ΑΦΟΥ ΜΑΣ ΣΥΓΧΩΡΕΙΣ ΟΛΟΥΣ ...ΟΚ!!

marializ25
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010

Δημοσίευση από Dorina <3 Πέτρος Παρ Ιαν 08, 2010 9:40 pm

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΤΙ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ ΕΙΠΕ Ο ΠΕΤΡΟΣ Κ ΑΝΕΛΑΒΕ ΤΗΝ ΝΤΑΙΖΗ ΓΙΑΤΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΔΕ ΠΡΟΣΕΧΑ!!! pleeease ΕΓΩ ΠΑΝΤΟΣ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΑΝΛΑΒΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΥΤΑ!!!!! : curse :
Dorina <3 Πέτρος
Dorina <3 Πέτρος
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Οικία Ρούσου

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Παρ Ιαν 08, 2010 9:44 pm

i love petros\danis έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΤΙ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ ΕΙΠΕ Ο ΠΕΤΡΟΣ Κ ΑΝΕΛΑΒΕ ΤΗΝ ΝΤΑΙΖΗ ΓΙΑΤΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΔΕ ΠΡΟΣΕΧΑ!!! pleeease ΕΓΩ ΠΑΝΤΟΣ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΑΝΛΑΒΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΥΤΑ!!!!! : curse :


Κι εγώ που πρόσεχα πάλι δεν κατάλαβα γιατί την εκπροσώπησε. Αυτό λέμε οτι ήταν εντελώς άκυρο. Το έκανε λίγο από ζηλεια για να δείξει της Αμαλιας οτι υπάρχουν κι αλλού πορτοκαλιές και μη τον πρήζει λίγο για το νάζι της τραγουδιάρας. Πάντως για ότι κι αν το έκανε ήταν απαράδεκτος.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010

Δημοσίευση από nikidanis Παρ Ιαν 08, 2010 9:48 pm

Clarabelle έγραψε:
i love petros\danis έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΤΙ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ ΕΙΠΕ Ο ΠΕΤΡΟΣ Κ ΑΝΕΛΑΒΕ ΤΗΝ ΝΤΑΙΖΗ ΓΙΑΤΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΔΕ ΠΡΟΣΕΧΑ!!! pleeease ΕΓΩ ΠΑΝΤΟΣ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΑΝΛΑΒΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΥΤΑ!!!!! : curse :


Κι εγώ που πρόσεχα πάλι δεν κατάλαβα γιατί την εκπροσώπησε. Αυτό λέμε οτι ήταν εντελώς άκυρο. Το έκανε λίγο από ζηλεια για να δείξει της Αμαλιας οτι υπάρχουν κι αλλού πορτοκαλιές και μη τον πρήζει λίγο για το νάζι της τραγουδιάρας. Πάντως για ότι κι αν το έκανε ήταν απαράδεκτος.


ΣΑΝ ΣΚΗΝΕΣ ΕΠΡΕΠΕ ΠΡΩΤΑ ΝΑ ΓΥΡΙΣΤΕΙ ΤΟ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΟ ΜΕ ΤΗ ΝΤΑΙΖΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΩΣ ΣΥΓΝΩΜΗ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΝΟΡΑ ΛΟΥΚΑΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΕΔΙΝΕ ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΚΙ ΑΣ ΜΗΝ ΔΕΧΟΝΤΟΥΣΑΝ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΕΓΙΝΕ...ΕΤΣΙ ΘΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΟΤΑΝ ΠΙΟ ΣΩΣΤΟ...
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010

Δημοσίευση από Dorina <3 Πέτρος Παρ Ιαν 08, 2010 9:56 pm

Clarabelle έγραψε:
i love petros\danis έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΤΙ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ ΕΙΠΕ Ο ΠΕΤΡΟΣ Κ ΑΝΕΛΑΒΕ ΤΗΝ ΝΤΑΙΖΗ ΓΙΑΤΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΔΕ ΠΡΟΣΕΧΑ!!! pleeease ΕΓΩ ΠΑΝΤΟΣ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΑΝΛΑΒΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΥΤΑ!!!!! : curse :


Κι εγώ που πρόσεχα πάλι δεν κατάλαβα γιατί την εκπροσώπησε. Αυτό λέμε οτι ήταν εντελώς άκυρο. Το έκανε λίγο από ζηλεια για να δείξει της Αμαλιας οτι υπάρχουν κι αλλού πορτοκαλιές και μη τον πρήζει λίγο για το νάζι της τραγουδιάρας. Πάντως για ότι κι αν το έκανε ήταν απαράδεκτος.


Κ ΕΓΩ ΑΠΟΡΩ!!! Η ΠΕΡΙΛΗΨΗ ΓΙΑ ΤΟ ΣΗΜΕΡΙΝΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΕΛΕΓΕ ΠΩΣ Ο ΠΕΤΡΟΣ ΘΑ ΠΙΣΤΕΙ ΝΑ ΥΠΕΡΑΣΠΙΣΤΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ ΠΟΥ ΕΛΑΒΕ Η ΝΟΡΑ Κ Ο ΛΟΥΚΑΣ!!!
Dorina <3 Πέτρος
Dorina <3 Πέτρος
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Οικία Ρούσου

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010

Δημοσίευση από nikidanis Παρ Ιαν 08, 2010 9:58 pm

i love petros\danis έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
i love petros\danis έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΤΙ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ ΕΙΠΕ Ο ΠΕΤΡΟΣ Κ ΑΝΕΛΑΒΕ ΤΗΝ ΝΤΑΙΖΗ ΓΙΑΤΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΔΕ ΠΡΟΣΕΧΑ!!! pleeease ΕΓΩ ΠΑΝΤΟΣ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΑΝΛΑΒΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΥΤΑ!!!!! : curse :


Κι εγώ που πρόσεχα πάλι δεν κατάλαβα γιατί την εκπροσώπησε. Αυτό λέμε οτι ήταν εντελώς άκυρο. Το έκανε λίγο από ζηλεια για να δείξει της Αμαλιας οτι υπάρχουν κι αλλού πορτοκαλιές και μη τον πρήζει λίγο για το νάζι της τραγουδιάρας. Πάντως για ότι κι αν το έκανε ήταν απαράδεκτος.


Κ ΕΓΩ ΑΠΟΡΩ!!! Η ΠΕΡΙΛΗΨΗ ΓΙΑ ΤΟ ΣΗΜΕΡΙΝΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΕΛΕΓΕ ΠΩΣ Ο ΠΕΤΡΟΣ ΘΑ ΠΙΣΤΕΙ ΝΑ ΥΠΕΡΑΣΠΙΣΤΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ ΠΟΥ ΕΛΑΒΕ Η ΝΟΡΑ Κ Ο ΛΟΥΚΑΣ!!!

ΜΗΝ ΤΑ ΠΟΛΥΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΕΡΙΟΔΙΚΑ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΑ ΓΡΑΦΟΥΝ ΚΑΙ ΛΑΘΟΣ ΑΣΤΟ ΞΕΧΝΑ ΤΟ ΤΟ ΣΗΜΕΡΙΝΟ ...
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010

Δημοσίευση από Dorina <3 Πέτρος Παρ Ιαν 08, 2010 10:00 pm

ΜΑΛΛΟΝ!!! ΔΙΚΙΟ ΕΧΕΙΣ!!! ΠΑΝΤΩΣ ΤΑ ΨΗΛΟΠΕΙΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΕΤΡΑΚΙ!!! maaaad Love
Dorina <3 Πέτρος
Dorina <3 Πέτρος
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Οικία Ρούσου

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010

Δημοσίευση από zwi Παρ Ιαν 08, 2010 10:31 pm

μπορεί κάποιος να μου κάνει μια περίληψη για το σημερινό γιατί είχα αγγλικά και το έχασα.................???? Snif Snif Snif
zwi
zwi
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σ'ένα σπίτι μαζί με τον Κωνσταντίνο Γιαννακόπουλο,τον Γιώργο Νανούρη,τον William Levy,τον Jensen Ackles,τον Ian Somerhalder και Rick Malambri μου!
Ασχολίες : Ποδήλατο,Skateboard,Κολύμβηση και πάνω από όλα πρώτος κύκλος των Μυστικά της Εδέμ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010

Δημοσίευση από dj_mitsaki Παρ Ιαν 08, 2010 10:58 pm

εγω ψηφισα αθλιο γιατί δεν μου αρεσε τίποτα σημερα...πολύ βαρετό επεισόδιο κατα την γνώμη μου... Grrr

dj_mitsaki
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Πατρα
Ασχολίες : Internet,cinema...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010

Δημοσίευση από DESPOINA Παρ Ιαν 08, 2010 11:15 pm

Βαρέθηκα να βλέπω τον Στέφανο με την Μελίτα να χωρίζουν! Τι στο καλό κανένα καινούργιο κολπάκι είναι για να δυναμώσουν την σχέση[ποια σχέση δλδ αλλά τεσπα] Όταν θα έχουν να αντιμετωπίσουν τα πραγματικά εμπόδια τι θα κάνουν?

Αμαλία-Αντιγόνη Λύθηκα στο γέλιο! Το πόσο το χάρηκα δεν λέγεται που η Αμαλίτσα τα βρήκε σκούρα με την καρτάλω! Γιατί ξαφνιάστηκε δεν κατάλαβα…η Αντιγόνη κάνει ότι κ η Αμαλια πέρυσι…προσπαθεί να κρατήσει τον Στέφανο μακριά από την Μελίτα!
Δηλώνω φάν Αντιγόνης!

Στέφανος-Χρήστος Ίσως η καλύτερη σκηνή του επεισοδίου!! Ο Χρήστος πάλι ένα δίκιο το χει!

Την Νταίζη δεν την σχολιάζω καθόλου..θέλω μόνο να την σκοτώσω.

Πολύ βαρετό το επεισόδιο!
DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Παρ Ιαν 08, 2010 11:17 pm

DESPOINA έγραψε:Βαρέθηκα να βλέπω τον Στέφανο με την Μελίτα να χωρίζουν! Τι στο καλό κανένα καινούργιο κολπάκι είναι για να δυναμώσουν την σχέση[ποια σχέση δλδ αλλά τεσπα] Όταν θα έχουν να αντιμετωπίσουν τα πραγματικά εμπόδια τι θα κάνουν?

Αμαλία-Αντιγόνη Λύθηκα στο γέλιο! Το πόσο το χάρηκα δεν λέγεται που η Αμαλίτσα τα βρήκε σκούρα με την καρτάλω! Γιατί ξαφνιάστηκε δεν κατάλαβα…η Αντιγόνη κάνει ότι κ η Αμαλια πέρυσι…προσπαθεί να κρατήσει τον Στέφανο μακριά από την Μελίτα!
Δηλώνω φάν Αντιγόνης!

Στέφανος-Χρήστος Ίσως η καλύτερη σκηνή του επεισοδίου!! Ο Χρήστος πάλι ένα δίκιο το χει!

Την Νταίζη δεν την σχολιάζω καθόλου..θέλω μόνο να την σκοτώσω.

Πολύ βαρετό το επεισόδιο!

Εγώ δηλώνω φαν Δέσποινας! Μαζί σου 1000%!!!

: respect :
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Παρ Ιαν 08, 2010 11:33 pm

DESPOINA έγραψε:

Αμαλία-Αντιγόνη Λύθηκα στο γέλιο! Το πόσο το χάρηκα δεν λέγεται που η Αμαλίτσα τα βρήκε σκούρα με την καρτάλω! Γιατί ξαφνιάστηκε δεν κατάλαβα…η Αντιγόνη κάνει ότι κ η Αμαλια πέρυσι…προσπαθεί να κρατήσει τον Στέφανο μακριά από την Μελίτα!
Δηλώνω φάν Αντιγόνης!


Βρήκε το μάστορά της νομίζω η Αμαλία
Όταν είδα σήμερα τη σκηνή θυμήθηκα την Αμαλία στην αυλή του Οδυσσέα να του λέει η κόρη μου δεν είναι για τα δόντια σου είναι από οικογένεια και δεν είσαι στο επίπεδό της και τον έρημο τον Οδυσσέα να μονολογεί μόλις έφυγε η τρελή που έμπλεξα ρε γαμώτοgelio
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010

Δημοσίευση από sifantid Παρ Ιαν 08, 2010 11:38 pm

Δεν το είδα, αλλά απ'ότι κατάλαβα δεν έχασα και τίποτα... Rolling Eyes Το μόνο που θέλω να σχολιάσω, επειδή το διάβασα και πιο πάνω, είναι ότι θα θεωρήσω απαράδεκτο αν αποκόψουν το παιδί από τον Οδυσσέα! Και το λέω, επειδή αυτό το μήνα λήγει το συμβόλαιο του Γάκη, όπως είπατε και εσείς... Ελπίζω να χειριστούν με προσοχή αυτό το λεπτό θέμα... Ο Οδυσσέας είναι ο ΜΟΝΟΣ που αξίζει να ζει με τον Άρη!
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010

Δημοσίευση από panda Σαβ Ιαν 09, 2010 11:19 am

Πλάκα είχε το σημερινό, το θέατρο του παραλόγου από όλες τις απόψεις gelio .

* Το κατσαρό υπόθετο που ζει στον αληθινό κόσμο του παραλογισμού Faint . Αν και σε κάποια χωσίματα που έκανε δεν είχε και εντελώς άδικο . Αλλά μετά ως συνήθως μνήμη χρυσόψαρου zip και επιστροφή στο γνώριμο στυλ το μυαλό λείπει ταξίδι για δουλειές Tigania .
* Το ότι Εύα-Αγγέλα δεν αναρωτήθηκαν το πιο λογικό αν ήξερε δηλαδή από πριν ο Στέφανος αν μιλάει η μάνα του και έλεγαν άλλα αντί άλλων slap πώς να το πάρουμε ?
* Νόρα-Λουκάς πέρνουν το σημείωμα και δεν κάνουν το αυτονόητο να πάνε να βρουν τον Χρήστο αλλά κάνουν σύνδεση με τα προηγούμενα επεισόδια runaround γεια σου εντελώς ήταν τα άτομα .
* Από εκεί που το μόνιμο κόσμημα στο λαιμό της Εύας ήταν τα χέρια του μπαρμπαλιάκουρα τώρα μου έγινε εκτελεστικό του όργανο που τα λένε και ότι πει ο μπαρμπαλιάκουρας είναι νόμος οιοιοιοιοιοιοιοιοιοιοιοιιιιιιιιιι με έκανε να ξεράσω η συγκεκριμένη σκηνή maaaad Confused? vomit .
* Νικόλας-Δάφνη στον δικό τους παραμυθένιο κόσμο καμία επαφή με το περιβάλλον αλλά μου άρεσαν και σήμερα, είμαι σοβαρά γιατρέ μου :lol: ?
* Απολύτως φυσιολογικό βρήκα ότι ανέλαβε ο Ρούσσος την υπεράσπιση της Νταίζης . Το αντίθετο αν γινόταν θα κινούσε υποψίες .
* Α ρε κατακαϋμένη Αμαλία Δέσπω Διαμαντίδου κατάντησες και τα ηνία σαν Τασώ τα έχει τώρα η Καρταλομάνα και κάνει παιχνίδι ********** . Απλά ***************** και στις 2 . Θέλουμε περισσότερες σκηνές με αυτές στο μέλλον *************.
*Νταίζη-Χρήστος, για μια στιγμή νόμιζα πως θα μπει στην οθόνη η KatsaroYpotheto και θα την κάνει μπλε μαρέ και Sinéad O'Connor από τα νεύρα της *************αλλά όχι την γλίτωσε η Νταίζη **************.

edit by Jim7
2η προειδοποίηση
2.11 Το σπαμ emoticons και εικόνων δεν επιτρέπεται λόγω του ότι μπορεί να επιβραδύνει τους υπολογιστές κάποιων χρηστών. Μέγιστος αριθμός επιτρεπόμενων emoticon ανά ποστ (συμπεριλαμβανομένων των μηνυμάτων σε παράθεση) είναι 10. Παρακαλείστε όμως να χρησιμοποιείτε λιγότερα. Αυτό ισχύει σε όλο το φόρουμ.
1.2 Μετά από τρεις (3) προειδοποιήσεις ένας λογαριασμός μπορεί να αποκλειστεί προσωρινά για διάρκεια, ανάλογη της σοβαρότητας της παράβασης. Η παράκαμψη του αποκλεισμού με τη δημιουργία δεύτερου λογαριασμού δεν επιτρέπεται. Αν ένας χρήστης έχει αποκλειστεί πολλαπλά αλλά εξακολουθεί να παραβιάζει τους κανόνες, τότε μπορεί να αποκλειστεί μόνιμα, ανάλογα το ‘βάρος’ των κατά καιρούς παραβιάσεών του.

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010

Δημοσίευση από nikidanis Σαβ Ιαν 09, 2010 2:41 pm

ΑΣΧΕΤΟ ΑΛΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΤΟ ΣΧΟΛΙΑΣΕ ΚΑΙ ΤΟ ΘΥΜΗΘΗΚΑ ΤΩΡΑ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΤΗΝ ΜΑΡΤΥΡΑ ΣΤΟ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΟ ΓΙΑ ΝΤΑΙΖΗ ...ΤΗΝ ΞΕΡΕΤΕ???
ΤΗΝ ΕΒΛΕΠΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΣΚΗΝΗΣ ΚΑΙ ΛΕΩ ΑΑΑΑΑΑ Η ΜΠΑΤΣΟΣ ΑΠΟ ΤΗ ΛΑΜΨΗ ΜΟΥ ΔΙΑΦΕΥΓΕΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗΣ
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Σαβ Ιαν 09, 2010 2:43 pm

nikidanis έγραψε:ΑΣΧΕΤΟ ΑΛΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΤΟ ΣΧΟΛΙΑΣΕ ΚΑΙ ΤΟ ΘΥΜΗΘΗΚΑ ΤΩΡΑ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΤΗΝ ΜΑΡΤΥΡΑ ΣΤΟ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΟ ΓΙΑ ΝΤΑΙΖΗ ...ΤΗΝ ΞΕΡΕΤΕ???
ΤΗΝ ΕΒΛΕΠΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΣΚΗΝΗΣ ΚΑΙ ΛΕΩ ΑΑΑΑΑΑ Η ΜΠΑΤΣΟΣ ΑΠΟ ΤΗ ΛΑΜΨΗ ΜΟΥ ΔΙΑΦΕΥΓΕΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗΣ

αυτή είναι..αλλά ούτε εγώ θυμάμαι το όνομα της...λέτε να παίξει κανένα ρόλο και αυτή;;;
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010

Δημοσίευση από loukakos Σαβ Ιαν 09, 2010 2:51 pm

Αυτο που μου εμεινε απο το επεισοδιο ηταν οτι για μια ακομα φορα Μελιτα-Στεφανος ''τελειωσαν''... slap

loukakos
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Διπλα στο φεγγαρι,πανω σε ενα συννεφο μαζι με τον Πετρακη..
Ασχολίες : Βολει,Τενις,Πινκ πονκ..

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 4 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης