Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 279 - Ημερομηνία 12-01-2010

+36
edem4ever
ΣΤΕΦΑΝΟΧΤΥΠΗΜΕΝΗ
KatsaroYpotheto
zwi
giouli_edem
stefanos-melita
Mafalda
Penny
almaresi
xristina79
sketi_omorfia
hionati
margaret
sifantid
jim7
DESPOINA
sofia
marializ25
glgs
aggeliki
nikidanis
dj_mitsaki
mimi_loukas+nora
evanna
vs116117
Ntinaki Agapaei Petraki
Izabella29
νοριτσα
Ntinaki1
anna90
anastasia20
konstantina
Καρ-Mik
xara
loukitsa
Clarabelle
40 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 279 - Ημερομηνία 12-01-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap31%Επεισόδιο 279 - Ημερομηνία 12-01-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 31% 
[ 14 ]
Επεισόδιο 279 - Ημερομηνία 12-01-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap44%Επεισόδιο 279 - Ημερομηνία 12-01-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 44% 
[ 20 ]
Επεισόδιο 279 - Ημερομηνία 12-01-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap20%Επεισόδιο 279 - Ημερομηνία 12-01-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 20% 
[ 9 ]
Επεισόδιο 279 - Ημερομηνία 12-01-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap2%Επεισόδιο 279 - Ημερομηνία 12-01-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 279 - Ημερομηνία 12-01-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap0%Επεισόδιο 279 - Ημερομηνία 12-01-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο 279 - Ημερομηνία 12-01-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap2%Επεισόδιο 279 - Ημερομηνία 12-01-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 45
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 279 - Ημερομηνία 12-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 279 - Ημερομηνία 12-01-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Τρι Ιαν 12, 2010 9:03 pm

Και αυτό που παίζει να ετοιμάζει η Καρτάλω πιθανώς να είναι οπως είπες κάτι που θα κατηγορεί την Μελίτα και την Δάφνη.Δηλαδή μπορεί να έχει να κάνει με την δουλειά τους,γιατί δεν νομίζω τυχαία σε όλες τις περιλήψεις τελευταία να γράφει πως θα στρωθούν λόγω πολλών παραγγελιών.Μα τι κακιασμένη γυναίκα θεέ μου!
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 279 - Ημερομηνία 12-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 279 - Ημερομηνία 12-01-2010

Δημοσίευση από glgs Τρι Ιαν 12, 2010 9:07 pm

Izabella29 έγραψε:Και αυτό που παίζει να ετοιμάζει η Καρτάλω πιθανώς να είναι οπως είπες κάτι που θα κατηγορεί την Μελίτα και την Δάφνη.Δηλαδή μπορεί να έχει να κάνει με την δουλειά τους,γιατί δεν νομίζω τυχαία σε όλες τις περιλήψεις τελευταία να γράφει πως θα στρωθούν λόγω πολλών παραγγελιών.Μα τι κακιασμένη γυναίκα θεέ μου!

παίζει πολύ αυτό..πω έχει να γίνει της...
glgs
glgs
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Ασχολίες : Ύπνος-Καφές κλπ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 279 - Ημερομηνία 12-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 279 - Ημερομηνία 12-01-2010

Δημοσίευση από mimi_loukas+nora Τρι Ιαν 12, 2010 9:08 pm

Izabella29 έγραψε:Και αυτό που παίζει να ετοιμάζει η Καρτάλω πιθανώς να είναι οπως είπες κάτι που θα κατηγορεί την Μελίτα και την Δάφνη.Δηλαδή μπορεί να έχει να κάνει με την δουλειά τους,γιατί δεν νομίζω τυχαία σε όλες τις περιλήψεις τελευταία να γράφει πως θα στρωθούν λόγω πολλών παραγγελιών.Μα τι κακιασμένη γυναίκα θεέ μου!

Πολύ σωστή παρατήρηση...Και γω το έχω σκεφτεί!!ΣΚΥΛΑ η Καρτάλω!!!!
mimi_loukas+nora
mimi_loukas+nora
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη...Και 7-8 στην κοσμάρα της Δάφνης!!
Ασχολίες : Biology

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 279 - Ημερομηνία 12-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 279 - Ημερομηνία 12-01-2010

Δημοσίευση από marializ25 Τρι Ιαν 12, 2010 9:17 pm

Μπούκαρε ξαφνικά στο σπίτι της Μελίτας μόνο και μόνο για να την δει, της είπε να μην πουν τίποτα γιατί τα λόγια πληγώνουν, την χάϊδεψε, την κοίταξε και έφυγε!! Αυτά είναι....

ΕΛΙΩΣΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΚΗΝΗ....ΠΗΓΕ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΔΕΙ.....ΟΥΦ. Snif

Τα κλειδιά της Μελίτας που έπεσαν, θα παίξουν ρόλο παρακάτω.

ΣΥΓΝΩΜΗ ΔΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕ Η ΜΕΛΙΤΑ ΟΤΙ ΤΗΣ ΕΠΕΣΑΝ ΤΑ ΚΛΕΙΔΙΑ? ΚΙ ΑΝ ΗΤΑΝΕ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΤΑ ΚΡΑΤΑΕΙ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΗΣ? ΤΟ ΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΡΑΤΑΕΙ ΤΟΥ ΑΜΑΞΙΟΥ........
ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΜΠΛΕΞΕΙ ΠΟΥΘΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΑΧΗ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΛΙΟΚΑΡΤΑΛΩ



Και ΝΑΙ!!! Ο Στέφανος το λέει δυνατά " ΤΗΝ ΑΓΑΠΑΩ"!!!! Αναφερόμενος στην Μελίτα!!

α εδω με το που ειπε βγαινω απο το δωματιο που εβλεπε το επεισοδιο και λεω στη μανα μου: επιτελους ρε μανα το παραδεχηκε οτι με αγαπαει..το ειπε και δημοσια.... gelio gelio
και να με κοιταει η κακομοιρη η μανα μου με ενα υφος...ολα τα λεφτα


λουκας και νορα: τι να πω γι αυτους τους δυο...πολυ γελιο..εκει που της ελεγε ο λουκας τα λογια του μητσουλα..ιιιχχχ λεω παναγια μου η νορα θα νομιζει οτι της τα λεει ο ιδιος ο λουκας.ειχε ενα υφος ετοιμη να πεσει στην αγκαλια του..ε και μετα επεσαν οι κεραμιδες στο κεφαλι της....ητανε και πολλες....και μετα σου λεει δε ριχνω μερικες κεραμιδες και στον λουκακο? maaaad maaaad ....πως δε του φερε κανενα πιο βαρυ πραγμα στο κεφαλι ? ε νορα? γιατι καλο μου κοριτσι.? να του το ανοιξεις να δουμε αν εχει και τιποτα μεσα? που αμφιβαλλω να εχει κατι επειδη ΕΙΣΑΙ ΤΥΦΛΟΣ ΚΑΙ ΒΛΑΚΑΣ....δε βλεπεις οτι το νορακι λιωνει?


καρταλω: μονη της ξεχωριστα θα την σχολιασω.............ΙΔΙΑ Η ΤΑΣΩ ΚΑΒΑΔΙΑ..ολοιδια..μη πω και χειροτερη...καποια στιγμη ετσι οπως πλησιασε την μελιτα λεω θα την δωσει καμια χαστουκα....αλλα ευτυχως δε την εδωσε..αυτο της ελειπε Grrr


και μετα επαιρνε και ματι ...ελεος..... τα ματιαξε τα καημενα τα παιδια..

ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΠΙΑΣΕ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΝ ΜΕΛΙΤΑ..ΟΧΙ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΔΕ ΘΑ ΣΕ ΑΦΗΣΕΙ ..ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΚΙΟΛΑΣ....... ΠΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΛΟΓΟΣ ΓΙΑΤΙ ΕΦΟΣΟΝ ΧΩΝΕΤΑΙ Η ΚΑΡΤΑΛΩ ΚΑΙ Ο ΠΕΤΡΟΣ..

ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΕΤΡΟ ΤΙ ΝΑ ΠΩ..ΑΚΟΥΣΕ ΕΚΕΙ ΜΕΙΝΕ ΜΑΚΡΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΜΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ...ΕΛΕΟΣ ΔΛΔ....ΩΡΑΙΑ ΠΑΤΕΡΑΣ...ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΤΗΝ ΕΥΤΥΧΙΑ ΤΗΣ ΚΟΡΗΣ ΤΟΥ..ΜΠΡΑΒΟ Κ.ΡΟΥΣΣΟ....

ΜΗΤΣΟΥΛΑΣ: ΟΤΑΝ ΜΙΛΟΥΣΕ ΓΙΑ ΤΟ ΝΟΡΑΚΙ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΑΤΑΚΑ ΑΠΟ ΡΕΓΓΙΝΑ....ΠΟΥ ΠΑΣ ΡΕ ΚΑΡΑΜΗΤΡΟ......?
ΑΧ ΜΗΤΣΟΥΛΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΙΣΧΥΕΙ ΤΟ : ΔΕΝ ΗΞΕΡΕΣ ΔΕ ΡΩΤΑΓΕΣ...... ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΝΑ ΜΗ ΡΩΤΗΣΕΙΣ ΟΡΙΣΤΕ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΤΑΛΗΞΕΙΣ..ΜΕ ΤΟ ΝΟΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΧΑΛΚΙΔΑ( ΕΝΤΕΛΩΣ ΤΥΧΑΙΑ ΠΑΝΤΑ) ΚΑΙ ΚΕΙ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΤΕ ( ΕΝΤΕΛΩΣ ΤΥΧΑΙΑ ) ΘΑ ΒΡΕΘΕΙΤΕ ΜΕ ΤΟΝ ΦΙΛΟ-ΑΔΕΡΦΟ ΤΗΣ ΛΟΥΚΑΚΟ..

ο χατζηβασιλειου μου σπαει τα νευρα...θελω να τον δειρω.. xastouki

marializ25
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 279 - Ημερομηνία 12-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 279 - Ημερομηνία 12-01-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Τρι Ιαν 12, 2010 9:21 pm

Σκύλα δεν λές τίποτα!!!Είναι άθλια η γυναίκα και το θέμα είναι πως με νευριάζει και ο Στέφανος που παρ'ότι ξέρει πως τόσο καιρό χωρίς καμία τύψη η μάνα του το έπαιζε μουγγή,τώρα την εμπιστεύεται τυφλά χωρίς να το ψάχνει καθόλου.Άντε και μ'αυτόν! :x
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 279 - Ημερομηνία 12-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 279 - Ημερομηνία 12-01-2010

Δημοσίευση από mimi_loukas+nora Τρι Ιαν 12, 2010 9:27 pm

Izabella29 έγραψε:Σκύλα δεν λές τίποτα!!!Είναι άθλια η γυναίκα και το θέμα είναι πως με νευριάζει και ο Στέφανος που παρ'ότι ξέρει πως τόσο καιρό χωρίς καμία τύψη η μάνα του το έπαιζε μουγγή,τώρα την εμπιστεύεται τυφλά χωρίς να το ψάχνει καθόλου.Άντε και μ'αυτόν! :x

ΑΚΡΙΒΩΣ το ίδιο σκέφτομαι κι εγώ και κάθε νοήμων άνθρωπος!Μιλάμε για μεγάλο μαμάκια!!
mimi_loukas+nora
mimi_loukas+nora
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη...Και 7-8 στην κοσμάρα της Δάφνης!!
Ασχολίες : Biology

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 279 - Ημερομηνία 12-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 279 - Ημερομηνία 12-01-2010

Δημοσίευση από sofia Τρι Ιαν 12, 2010 9:28 pm

Σημερα ο Νικολας ηταν φοβερος και ο Λουκας σαν να το ψιλοπαραδεχτηκε για την Νορα στον Νικολα εκει που του πεταξε κατι στο τελος.Η Δρακουλακη σημερα ηταν απιστευτη.Φοβερη.Αντε Λουκα ξυπνα και ασε τα ταξιδια με την Μαργαριτα.Λουκα ακους???

sofia
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονικη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 279 - Ημερομηνία 12-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 279 - Ημερομηνία 12-01-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τρι Ιαν 12, 2010 9:29 pm


Σήμερα περίμενα περισσότερα απ το επεισόδιο και απογοητεύτηκα.

Το είπα και πριν, ξέρουν με πόση αγωνία περιμένουμε να δούμε εξέλιξη στη σχέση του Λουκά με τη Νόρα και παίζουν με τον πόνο μας. Οι σκηνές τους ήταν απολαυστικές αλλά όχι αυτό που περιμένουμε. Στην πρώτη σκηνή στο σπίτι της Νόρας ήταν μια ανάσα απ το φιλί. Τόσο που έσκυψα προς την τηλεόραση και περίμενα. Πόσο χαιβάνι είναι ο Λουκάς τέλος πάντων; Με το Μπέλλο είχε σκάσει απ τη ζήλεια του και φαινόταν. Δεν ήταν χαμόγελο αυτό ήταν ξεγύμνωμα των δοντιών απ τα νεύρα του. Προς στιγμήν πίστευψα οτι είδε το φως το αληθινό και πήρε την μεγάλη απόφαση. Της έκανε ερωτική εξομολόγηση κανονική λέμε. Και μετά τον ακούω να λέει ο Μήτσουλας και τα παίρνω. Έπρεπε να του φέρει στο κεφάλι τα ντοσιέ όχι στα πόδια.

Ο Μπέλλος είναι άτυχος ο κακομοίρης. Αν το καλοσκεφτείτε ο τύπος είναι σπαθί. Νοιώθει έλξη και το παλεύει χωρίς ύπουλα σχέδια. Το Νοράκι πάντως τον έφερε εκεί που ήθελε με τέχνη. Αφού πρώτα του είπε Έύβοια ας πούμε Χαλκίδα, μετά του είπε αφού θέλεις Χακίδα να μη σου χαλάσω το χατήρι.

Εκεί που ξεράθηκα στα γέλια ήταν με το δούλεμα του Νικόλα στο Λουκά.Τελικά νομίζω ο Γιαννακόπουλος στο κωμικό μου αρέσει. Νομίζω ήταν η καλύτερή του σκηνή απ την αρχή της σεζόν.

Ευτυχώς που αρχίζει η ιστορία της εγκυμοσύνης γιατί βαρέθηκα να βλέπω την Εύα μόνο στις φωτογραφίσεις. Κολακεύτηκε με τα λουλούδια αλλά μου άρεσε που δεν το έκρυψε απ τις άλλες οτι τα έστειλε ο Μάνος και ακόμη περισσότερο που τους είπε πάρτε τα.

Ο Στέφανος κατάφερε να σπάσει το ενιαίο μέτωπο Ρούσσου Μάνου. Μου φαίνεται απίθανο να έχει ο Μάνος τους πίνακες. Έξυπνος άνθρωπος ο Ρούσσος κι όμως τσίμπησε. Πάντως η Αμαλία παρόλο που του έκανε σκηνή και έλεγε δεν θα τον βοηθήσει την έκανε την προσπάθεια με το Χατζηγλίτση. Τι του βρίσκει πείτε μου γιατί θα τρελαθώ.

Σήμερα για πρώτη φορά Μελίτα και Στέφανος είχαν όμορφη σκηνή. Μιλάω για την πρώτη που πήγε σπίτι της. Οι εκφράσεις του Σταύρου εκπληκτικές. Ίσως μου άρεσε γιατί όλη η σκηνή ήταν πάνω του και ο άνθρωπος κεντάει. Ίσως πάλι γιατί δεν είχε φωνές και υστερία. Κι εκεί που είπα άντε στρώνουν ήρθε η σκηνή στο σπίτι του Στέφανου και με τελείωσε. Μου φάνηκε εντελώς αντιαισθητικό το λαχάνιασμα απο ένα φιλί τόσο που μου έφερε γέλιο. Πάντως τις συνήθειές μας δεν τις κόψαμε. Τελείωσαν πάλι ή μου φάνηκε; Και για ποιό λόγο ακριβώς καταλάβαμε σήμερας;

Σήμερα αισθάνθηκα οτι άκουγα αυτά που γράφουμε εδώ και καιρό. Η Μελίτα έλεγε στην Αμαλία αυτά που λέμε. Θέλει να βγάλει τα δικά της λεφτά και μετά από χρόνια και καιρούς, θα αλλάξει και σπίτι, γιατί τώρα δεν είναι βολικό. Για άλλη μια φορά, έβγαλε ζήλεια για την Εύα ή μου φάνηκε;

Θα σκάσω μέχρι να μάθω τι ακριβώς τους καταλογίζει η Καρτάλαινα. Αυτή έχει μίσος απύθμενο και θέλω να μάθω απο που πηγάζει. Τον μικρό τον χειρίζεται μεθοδικά. Κι αυτός σαν δεκαπεντάχρονο αντιδράει με μεγάλες κουβέντες. Μόλις τον κοντράρισε για τη Μελίτα άρχισε να ξεστομίζει τα παχιά την αγαπώ. Κάνει χοντρό παιχνίδι η τύπισα. Η Παπαδημητριου είναι άψογη. Θέλω να δω τι θα ξεφουρνίσει στην Αγγέλα.

Περιμένω το αυριανό επεισόδιο με ανυπομονησία. Η Νόρα απ ότι είδα στο τρέιλερ έκλεισε το διπλανό δωμάτιο.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 279 - Ημερομηνία 12-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 279 - Ημερομηνία 12-01-2010

Δημοσίευση από sofia Τρι Ιαν 12, 2010 9:34 pm

Πλακα κανεις διπλανο δωματιο το Νορακι?Καλα θα πεσει πολυ γελιο.Δηλαδη ο Λουκας με την Μαργαριτ ατην Μαργαρω θα εχουν ενα δωματιο?Θα σκασει το Νορακι μας.

sofia
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονικη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 279 - Ημερομηνία 12-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 279 - Ημερομηνία 12-01-2010

Δημοσίευση από marializ25 Τρι Ιαν 12, 2010 9:34 pm

mimi_loukas+nora έγραψε:
Izabella29 έγραψε:Σκύλα δεν λές τίποτα!!!Είναι άθλια η γυναίκα και το θέμα είναι πως με νευριάζει και ο Στέφανος που παρ'ότι ξέρει πως τόσο καιρό χωρίς καμία τύψη η μάνα του το έπαιζε μουγγή,τώρα την εμπιστεύεται τυφλά χωρίς να το ψάχνει καθόλου.Άντε και μ'αυτόν! :x

ΑΚΡΙΒΩΣ το ίδιο σκέφτομαι κι εγώ και κάθε νοήμων άνθρωπος!Μιλάμε για μεγάλο μαμάκια!!

δε περιμενα ποτε απο τον στεφανο να ειναι τοσο μαμακιας..ενταξει ειχε αδυναμια στην μανα του για τους Χ λογους αλλα μου φαινοταν ΠΟΛΥ πιο ανεξαρτητος.... οχι και να τον πειθει η πρωην μουγκη..ε οχι,....και απο την αλλη να λεει οτι θα βυθιστε στη σιωπη της..ΕΛΕΟΣ ΔΛΔ ΕΛΕΟΣ Grrr Grrr gmt ..ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΩ ΟΤΙ ΜΙΑ ΜΑΝΑ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΑΓΑΠΑΕΙ ΤΟ ΓΙΟ ΤΗΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΕΚΒΙΑΖΕΙ ΕΤΣΙ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΙΚΑ...ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΑΔΙΚΟ ...ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ ΔΙΚΗ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΖΩΗ....ΦΤΑΝΕΙ ΠΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΥΠΟΚΙΝΕΙ..ΦΤΑΝΕΙ fight

marializ25
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 279 - Ημερομηνία 12-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 279 - Ημερομηνία 12-01-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Τρι Ιαν 12, 2010 9:37 pm

mimi_loukas+nora έγραψε:
Izabella29 έγραψε:Σκύλα δεν λές τίποτα!!!Είναι άθλια η γυναίκα και το θέμα είναι πως με νευριάζει και ο Στέφανος που παρ'ότι ξέρει πως τόσο καιρό χωρίς καμία τύψη η μάνα του το έπαιζε μουγγή,τώρα την εμπιστεύεται τυφλά χωρίς να το ψάχνει καθόλου.Άντε και μ'αυτόν! :x

ΑΚΡΙΒΩΣ το ίδιο σκέφτομαι κι εγώ και κάθε νοήμων άνθρωπος!Μιλάμε για μεγάλο μαμάκια!!

Ε μα!Άδικο έχω?Έπρεπε να είναι ένας άντρας της ηλικίας του.Φυσικά και δεν λέω να μην σέβεται και να αγαπάει την μαμά του,αλλά αυτός το παρακάνει.Και σαν πολύ γρήγορα δεν ξέχασε την χοντράδα που του έκανε?Τόσο χοντρό ψέμα δεν ξεχνιέται έτσι!Μια σκέψη που έχω κάνει μέρες τώρα είναι μήπως ο Στέφανος δεν είναι παιδί της Καρτάλως.Το θεωρείται παρατραβηγμένο?Δεν μπορεί όμως ρε παιδιά να είναι το παιδί της και να το φλομώνει έτσι στο ψέμα!Παίζει να είναι ο Χρήστος ο γιός της και για προστασία να τον έχει ως απλά παραπαίδι?Με έχουν τρελάνει με τις εξελίξεις τους και περνάνε άπειρα από το μυαλό μου!!!
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 279 - Ημερομηνία 12-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 279 - Ημερομηνία 12-01-2010

Δημοσίευση από marializ25 Τρι Ιαν 12, 2010 9:39 pm

Δεν μπορεί όμως ρε παιδιά να είναι το παιδί της και να το φλομώνει έτσι στο ψέμα!

μα δεν ειναι και τοσο παραλογο να λεει ψεμματα για να φτασει στο στοχο της..... βαζει πανω απο ολα αυτον και ΤΑ ΘΕΛΩ ΤΗΣ και αρνειται να δει οτι ετσι κανει δυστυχισμενο τον γιο της...αλλα σκασιλα της μωρε....αλλωστε αυτη θα ζησει ΣΥΜΒΑΤΙΚΑ με την ευα? οχι βεβαια....

marializ25
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 279 - Ημερομηνία 12-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 279 - Ημερομηνία 12-01-2010

Δημοσίευση από nikidanis Τρι Ιαν 12, 2010 9:40 pm

Clarabelle έγραψε:
Σήμερα περίμενα περισσότερα απ το επεισόδιο και απογοητεύτηκα.

Το είπα και πριν, ξέρουν με πόση αγωνία περιμένουμε να δούμε εξέλιξη στη σχέση του Λουκά με τη Νόρα και παίζουν με τον πόνο μας. Οι σκηνές τους ήταν απολαυστικές αλλά όχι αυτό που περιμένουμε. Στην πρώτη σκηνή στο σπίτι της Νόρας ήταν μια ανάσα απ το φιλί. Τόσο που έσκυψα προς την τηλεόραση και περίμενα. Πόσο χαιβάνι είναι ο Λουκάς τέλος πάντων; Με το Μπέλλο είχε σκάσει απ τη ζήλεια του και φαινόταν. Δεν ήταν χαμόγελο αυτό ήταν ξεγύμνωμα των δοντιών απ τα νεύρα του. Προς στιγμήν πίστευψα οτι είδε το φως το αληθινό και πήρε την μεγάλη απόφαση. Της έκανε ερωτική εξομολόγηση κανονική λέμε. Και μετά τον ακούω να λέει ο Μήτσουλας και τα παίρνω. Έπρεπε να του φέρει στο κεφάλι τα ντοσιέ όχι στα πόδια.

Ο Μπέλλος είναι άτυχος ο κακομοίρης. Αν το καλοσκεφτείτε ο τύπος είναι σπαθί. Νοιώθει έλξη και το παλεύει χωρίς ύπουλα σχέδια. Το Νοράκι πάντως τον έφερε εκεί που ήθελε με τέχνη. Αφού πρώτα του είπε Έύβοια ας πούμε Χαλκίδα, μετά του είπε αφού θέλεις Χακίδα να μη σου χαλάσω το χατήρι.

Εκεί που ξεράθηκα στα γέλια ήταν με το δούλεμα του Νικόλα στο Λουκά.Τελικά νομίζω ο Γιαννακόπουλος στο κωμικό μου αρέσει. Νομίζω ήταν η καλύτερή του σκηνή απ την αρχή της σεζόν.

Ευτυχώς που αρχίζει η ιστορία της εγκυμοσύνης γιατί βαρέθηκα να βλέπω την Εύα μόνο στις φωτογραφίσεις. Κολακεύτηκε με τα λουλούδια αλλά μου άρεσε που δεν το έκρυψε απ τις άλλες οτι τα έστειλε ο Μάνος και ακόμη περισσότερο που τους είπε πάρτε τα.

Ο Στέφανος κατάφερε να σπάσει το ενιαίο μέτωπο Ρούσσου Μάνου. Μου φαίνεται απίθανο να έχει ο Μάνος τους πίνακες. Έξυπνος άνθρωπος ο Ρούσσος κι όμως τσίμπησε. Πάντως η Αμαλία παρόλο που του έκανε σκηνή και έλεγε δεν θα τον βοηθήσει την έκανε την προσπάθεια με το Χατζηγλίτση. Τι του βρίσκει πείτε μου γιατί θα τρελαθώ.

Σήμερα για πρώτη φορά Μελίτα και Στέφανος είχαν όμορφη σκηνή. Μιλάω για την πρώτη που πήγε σπίτι της. Οι εκφράσεις του Σταύρου εκπληκτικές. Ίσως μου άρεσε γιατί όλη η σκηνή ήταν πάνω του και ο άνθρωπος κεντάει. Ίσως πάλι γιατί δεν είχε φωνές και υστερία. Κι εκεί που είπα άντε στρώνουν ήρθε η σκηνή στο σπίτι του Στέφανου και με τελείωσε. Μου φάνηκε εντελώς αντιαισθητικό το λαχάνιασμα απο ένα φιλί τόσο που μου έφερε γέλιο. Πάντως τις συνήθειές μας δεν τις κόψαμε. Τελείωσαν πάλι ή μου φάνηκε; Και για ποιό λόγο ακριβώς καταλάβαμε σήμερας;

Σήμερα αισθάνθηκα οτι άκουγα αυτά που γράφουμε εδώ και καιρό. Η Μελίτα έλεγε στην Αμαλία αυτά που λέμε. Θέλει να βγάλει τα δικά της λεφτά και μετά από χρόνια και καιρούς, θα αλλάξει και σπίτι, γιατί τώρα δεν είναι βολικό. Για άλλη μια φορά, έβγαλε ζήλεια για την Εύα ή μου φάνηκε;

Θα σκάσω μέχρι να μάθω τι ακριβώς τους καταλογίζει η Καρτάλαινα. Αυτή έχει μίσος απύθμενο και θέλω να μάθω απο που πηγάζει. Τον μικρό τον χειρίζεται μεθοδικά. Κι αυτός σαν δεκαπεντάχρονο αντιδράει με μεγάλες κουβέντες. Μόλις τον κοντράρισε για τη Μελίτα άρχισε να ξεστομίζει τα παχιά την αγαπώ. Κάνει χοντρό παιχνίδι η τύπισα. Η Παπαδημητριου είναι άψογη. Θέλω να δω τι θα ξεφουρνίσει στην Αγγέλα.

Περιμένω το αυριανό επεισόδιο με ανυπομονησία. Η Νόρα απ ότι είδα στο τρέιλερ έκλεισε το διπλανό δωμάτιο.


Agree Agree Agree Agree TO ΠΑ ΚΛΑΡΑΜΠΕΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΧΑΤΖΗΓΛΥΤΣΑ
ΠΩΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΝΕΛΑΒΕ Η ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΤΗΣ ΜΟΔΑΣ ΑΚΟΜΗ?????????????????
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 279 - Ημερομηνία 12-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 279 - Ημερομηνία 12-01-2010

Δημοσίευση από DESPOINA Τρι Ιαν 12, 2010 9:44 pm

Clarabelle έγραψε:
Σήμερα περίμενα περισσότερα απ το επεισόδιο και απογοητεύτηκα.

Το είπα και πριν, ξέρουν με πόση αγωνία περιμένουμε να δούμε εξέλιξη στη σχέση του Λουκά με τη Νόρα και παίζουν με τον πόνο μας. Οι σκηνές τους ήταν απολαυστικές αλλά όχι αυτό που περιμένουμε. Στην πρώτη σκηνή στο σπίτι της Νόρας ήταν μια ανάσα απ το φιλί. Τόσο που έσκυψα προς την τηλεόραση και περίμενα. Πόσο χαιβάνι είναι ο Λουκάς τέλος πάντων; Με το Μπέλλο είχε σκάσει απ τη ζήλεια του και φαινόταν. Δεν ήταν χαμόγελο αυτό ήταν ξεγύμνωμα των δοντιών απ τα νεύρα του. Προς στιγμήν πίστευψα οτι είδε το φως το αληθινό και πήρε την μεγάλη απόφαση. Της έκανε ερωτική εξομολόγηση κανονική λέμε. Και μετά τον ακούω να λέει ο Μήτσουλας και τα παίρνω. Έπρεπε να του φέρει στο κεφάλι τα ντοσιέ όχι στα πόδια.

Ο Μπέλλος είναι άτυχος ο κακομοίρης. Αν το καλοσκεφτείτε ο τύπος είναι σπαθί. Νοιώθει έλξη και το παλεύει χωρίς ύπουλα σχέδια. Το Νοράκι πάντως τον έφερε εκεί που ήθελε με τέχνη. Αφού πρώτα του είπε Έύβοια ας πούμε Χαλκίδα, μετά του είπε αφού θέλεις Χακίδα να μη σου χαλάσω το χατήρι.

Εκεί που ξεράθηκα στα γέλια ήταν με το δούλεμα του Νικόλα στο Λουκά.Τελικά νομίζω ο Γιαννακόπουλος στο κωμικό μου αρέσει. Νομίζω ήταν η καλύτερή του σκηνή απ την αρχή της σεζόν.

Ευτυχώς που αρχίζει η ιστορία της εγκυμοσύνης γιατί βαρέθηκα να βλέπω την Εύα μόνο στις φωτογραφίσεις. Κολακεύτηκε με τα λουλούδια αλλά μου άρεσε που δεν το έκρυψε απ τις άλλες οτι τα έστειλε ο Μάνος και ακόμη περισσότερο που τους είπε πάρτε τα.

Ο Στέφανος κατάφερε να σπάσει το ενιαίο μέτωπο Ρούσσου Μάνου. Μου φαίνεται απίθανο να έχει ο Μάνος τους πίνακες. Έξυπνος άνθρωπος ο Ρούσσος κι όμως τσίμπησε. Πάντως η Αμαλία παρόλο που του έκανε σκηνή και έλεγε δεν θα τον βοηθήσει την έκανε την προσπάθεια με το Χατζηγλίτση. Τι του βρίσκει πείτε μου γιατί θα τρελαθώ.

Σήμερα για πρώτη φορά Μελίτα και Στέφανος είχαν όμορφη σκηνή. Μιλάω για την πρώτη που πήγε σπίτι της. Οι εκφράσεις του Σταύρου εκπληκτικές. Ίσως μου άρεσε γιατί όλη η σκηνή ήταν πάνω του και ο άνθρωπος κεντάει. Ίσως πάλι γιατί δεν είχε φωνές και υστερία. Κι εκεί που είπα άντε στρώνουν ήρθε η σκηνή στο σπίτι του Στέφανου και με τελείωσε. Μου φάνηκε εντελώς αντιαισθητικό το λαχάνιασμα απο ένα φιλί τόσο που μου έφερε γέλιο. Πάντως τις συνήθειές μας δεν τις κόψαμε. Τελείωσαν πάλι ή μου φάνηκε; Και για ποιό λόγο ακριβώς καταλάβαμε σήμερας;

Σήμερα αισθάνθηκα οτι άκουγα αυτά που γράφουμε εδώ και καιρό. Η Μελίτα έλεγε στην Αμαλία αυτά που λέμε. Θέλει να βγάλει τα δικά της λεφτά και μετά από χρόνια και καιρούς, θα αλλάξει και σπίτι, γιατί τώρα δεν είναι βολικό. Για άλλη μια φορά, έβγαλε ζήλεια για την Εύα ή μου φάνηκε;

Θα σκάσω μέχρι να μάθω τι ακριβώς τους καταλογίζει η Καρτάλαινα. Αυτή έχει μίσος απύθμενο και θέλω να μάθω απο που πηγάζει. Τον μικρό τον χειρίζεται μεθοδικά. Κι αυτός σαν δεκαπεντάχρονο αντιδράει με μεγάλες κουβέντες. Μόλις τον κοντράρισε για τη Μελίτα άρχισε να ξεστομίζει τα παχιά την αγαπώ. Κάνει χοντρό παιχνίδι η τύπισα. Η Παπαδημητριου είναι άψογη. Θέλω να δω τι θα ξεφουρνίσει στην Αγγέλα.

Περιμένω το αυριανό επεισόδιο με ανυπομονησία. Η Νόρα απ ότι είδα στο τρέιλερ έκλεισε το διπλανό δωμάτιο.



Συμφωνώ μέχρι τελείας!!Ο Στέφανος αυτή την εντύπωση μου έδωσε! Αντιδρά στα ''θέλω'' της μαμας!!Εξακολουθώ να πιστεύω ότι κάτι δεν κολλάει σ αυτόν τον παράφορο έρωτα!!
DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 279 - Ημερομηνία 12-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 279 - Ημερομηνία 12-01-2010

Δημοσίευση από jim7 Τρι Ιαν 12, 2010 9:52 pm

1) Τα κλειδιά: Βρε παιδιά εδώ έχουμε ακόμα ένα κουφό. Ποιός θάφευγε από ένα σπίτι πηγαίνοντας στο αυτοκίνητό του και θα κράταγε τα κλειδιά του σπιτιού του ή οτιδήποτε άλλα κλειδιά και όχι του αμαξιού του. ε;
2) Μήπως τα κλειδιά ήταν του Στέφανου τελικά και άδικα το συζητάμε (μου φαίνεται πιο λογικό)
3) Πολύ απότομα μας τα ρίχνουν και δεν μου αρέσει (πχ μέσα σε 48 ώρες η Εύα μεγάλη και τρανή, σιγά σιγά ρε παιδιά).
4) Αυτή η Καρτάλω τόσο μίσος, κάτι κρύβει, κάτι κρύβει.
5) Μελίτα - Στέφανος οι σεναριογράφοι δεν τόχουν πάρει χαμπάρι ότι κουράζουν με τα φτιάχνουμε - χωρίζουμε κάθε μέρα. Αν ήθελαν να μας δείξουν ότι ο έρωτάς τους θα περάσει από πολλά εμπόδια ΑΠΕΤΥΧΑΝ παταγωδώς. Όλο και γίνονται πιο αστείοι οι ρόλοι τους. Σήμερα κατάλαβε κανένας γιατί χωρίσαν;
6) Λουλάς ο Mr Μάπας για να μην πω τίποτα πιο βαρύ και αυτομπαναριστώ.

Και το σπουδαιότερο, παιδιά οι σεναριογράφοι μας διαβάζουν. Εμείς δεν είχαμε φαγωθεί η Μελίτα να κάνει δικά της λεφτά και μετά να αρχίσει να μιλάει. Ε! σήμερα τι συζήταγε με την Αμαλία; Γι' αυτό παιδιά γράφετε όσα περισσότερα σενάρια μπορείται οι σεναριογράφοι διαβάζουν και κλέβουν ιδέες ας τους δώσουμε όσο πιό πολλές μπορούμε.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την jim7 στις Τρι Ιαν 12, 2010 10:11 pm, 1 φορά
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 279 - Ημερομηνία 12-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 279 - Ημερομηνία 12-01-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Τρι Ιαν 12, 2010 10:00 pm

Πιθανό αυτό που λες για τα κλειδιά, να ήταν δηλαδή του Στέφανου.Αλλά αν ήταν έτσι γιατί να μας τα δείξουν τόσο έντονο πλάνο?Δεν μπορεί να μην παίζουν καποιο ρόλο και να ήθελαν όμως να δούμε πως έπεσαν κάτω.
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 279 - Ημερομηνία 12-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 279 - Ημερομηνία 12-01-2010

Δημοσίευση από aggeliki Τρι Ιαν 12, 2010 10:02 pm

DESPOINA έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Σήμερα περίμενα περισσότερα απ το επεισόδιο και απογοητεύτηκα.

Το είπα και πριν, ξέρουν με πόση αγωνία περιμένουμε να δούμε εξέλιξη στη σχέση του Λουκά με τη Νόρα και παίζουν με τον πόνο μας. Οι σκηνές τους ήταν απολαυστικές αλλά όχι αυτό που περιμένουμε. Στην πρώτη σκηνή στο σπίτι της Νόρας ήταν μια ανάσα απ το φιλί. Τόσο που έσκυψα προς την τηλεόραση και περίμενα. Πόσο χαιβάνι είναι ο Λουκάς τέλος πάντων; Με το Μπέλλο είχε σκάσει απ τη ζήλεια του και φαινόταν. Δεν ήταν χαμόγελο αυτό ήταν ξεγύμνωμα των δοντιών απ τα νεύρα του. Προς στιγμήν πίστευψα οτι είδε το φως το αληθινό και πήρε την μεγάλη απόφαση. Της έκανε ερωτική εξομολόγηση κανονική λέμε. Και μετά τον ακούω να λέει ο Μήτσουλας και τα παίρνω. Έπρεπε να του φέρει στο κεφάλι τα ντοσιέ όχι στα πόδια.

Ο Μπέλλος είναι άτυχος ο κακομοίρης. Αν το καλοσκεφτείτε ο τύπος είναι σπαθί. Νοιώθει έλξη και το παλεύει χωρίς ύπουλα σχέδια. Το Νοράκι πάντως τον έφερε εκεί που ήθελε με τέχνη. Αφού πρώτα του είπε Έύβοια ας πούμε Χαλκίδα, μετά του είπε αφού θέλεις Χακίδα να μη σου χαλάσω το χατήρι.

Εκεί που ξεράθηκα στα γέλια ήταν με το δούλεμα του Νικόλα στο Λουκά.Τελικά νομίζω ο Γιαννακόπουλος στο κωμικό μου αρέσει. Νομίζω ήταν η καλύτερή του σκηνή απ την αρχή της σεζόν.

Ευτυχώς που αρχίζει η ιστορία της εγκυμοσύνης γιατί βαρέθηκα να βλέπω την Εύα μόνο στις φωτογραφίσεις. Κολακεύτηκε με τα λουλούδια αλλά μου άρεσε που δεν το έκρυψε απ τις άλλες οτι τα έστειλε ο Μάνος και ακόμη περισσότερο που τους είπε πάρτε τα.

Ο Στέφανος κατάφερε να σπάσει το ενιαίο μέτωπο Ρούσσου Μάνου. Μου φαίνεται απίθανο να έχει ο Μάνος τους πίνακες. Έξυπνος άνθρωπος ο Ρούσσος κι όμως τσίμπησε. Πάντως η Αμαλία παρόλο που του έκανε σκηνή και έλεγε δεν θα τον βοηθήσει την έκανε την προσπάθεια με το Χατζηγλίτση. Τι του βρίσκει πείτε μου γιατί θα τρελαθώ.

Σήμερα για πρώτη φορά Μελίτα και Στέφανος είχαν όμορφη σκηνή. Μιλάω για την πρώτη που πήγε σπίτι της. Οι εκφράσεις του Σταύρου εκπληκτικές. Ίσως μου άρεσε γιατί όλη η σκηνή ήταν πάνω του και ο άνθρωπος κεντάει. Ίσως πάλι γιατί δεν είχε φωνές και υστερία. Κι εκεί που είπα άντε στρώνουν ήρθε η σκηνή στο σπίτι του Στέφανου και με τελείωσε. Μου φάνηκε εντελώς αντιαισθητικό το λαχάνιασμα απο ένα φιλί τόσο που μου έφερε γέλιο. Πάντως τις συνήθειές μας δεν τις κόψαμε. Τελείωσαν πάλι ή μου φάνηκε; Και για ποιό λόγο ακριβώς καταλάβαμε σήμερας;

Σήμερα αισθάνθηκα οτι άκουγα αυτά που γράφουμε εδώ και καιρό. Η Μελίτα έλεγε στην Αμαλία αυτά που λέμε. Θέλει να βγάλει τα δικά της λεφτά και μετά από χρόνια και καιρούς, θα αλλάξει και σπίτι, γιατί τώρα δεν είναι βολικό. Για άλλη μια φορά, έβγαλε ζήλεια για την Εύα ή μου φάνηκε;

Θα σκάσω μέχρι να μάθω τι ακριβώς τους καταλογίζει η Καρτάλαινα. Αυτή έχει μίσος απύθμενο και θέλω να μάθω απο που πηγάζει. Τον μικρό τον χειρίζεται μεθοδικά. Κι αυτός σαν δεκαπεντάχρονο αντιδράει με μεγάλες κουβέντες. Μόλις τον κοντράρισε για τη Μελίτα άρχισε να ξεστομίζει τα παχιά την αγαπώ. Κάνει χοντρό παιχνίδι η τύπισα. Η Παπαδημητριου είναι άψογη. Θέλω να δω τι θα ξεφουρνίσει στην Αγγέλα.

Περιμένω το αυριανό επεισόδιο με ανυπομονησία. Η Νόρα απ ότι είδα στο τρέιλερ έκλεισε το διπλανό δωμάτιο.



Συμφωνώ μέχρι τελείας!!Ο Στέφανος αυτή την εντύπωση μου έδωσε! Αντιδρά στα ''θέλω'' της μαμας!!Εξακολουθώ να πιστεύω ότι κάτι δεν κολλάει σ αυτόν τον παράφορο έρωτα!!



Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥΣ ΔΕΝ ΜΑΣ ΚΟΛΛΑΕΙ ΓΙΑΤΙ ΚΑΤΙ ΤΡΕΧΕΙ ...ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΜΑΣ ΤΟ ΕΔΩΣΑΝ ΠΟΛΥ ΠΡΟΧΕΙΡΑ ΚΑΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΠΕΙΣΕ! ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΤΥΛ ΤΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ....ΘΑ ΤΟ ΕΔΙΝΕ ΠΙΟ ΠΕΙΣΤΙΚΑ!!!!
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 279 - Ημερομηνία 12-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 279 - Ημερομηνία 12-01-2010

Δημοσίευση από mimi_loukas+nora Τρι Ιαν 12, 2010 10:05 pm

jim7 έγραψε:
Και το σπουδαιότερο, παιδιά οι σεναριογράφοι μας διαβάζουν. Εμείς δεν είχαμε φαγωθεί η Μελίτα να κάνει δικά της λεφτά και μετά να αρχίσει να μιλάει. Ε! σήμερα τι συζήταγε με την Αμαλία; Γι' αυτό παιδιά γράφετε όσα περισσότερα σενάρια μπορείται οι σεναριογράφοι διαβάζουν και κλέβουν ιδέες ας τους δώσουμε όσο πιό πολλές.

Χαχα!Και εγώ τις ίδιες θεωρίες συνωμοσίας σκέφτομαι!Μη σχολιάσουμε το γεγονός πως η σκηνή Νόρας-Μήτσουλα ήταν σχεδόν ίδια με μια σκηνή της Mik στα φανταστικα σενάρια...
mimi_loukas+nora
mimi_loukas+nora
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη...Και 7-8 στην κοσμάρα της Δάφνης!!
Ασχολίες : Biology

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 279 - Ημερομηνία 12-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 279 - Ημερομηνία 12-01-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τρι Ιαν 12, 2010 10:12 pm

mimi_loukas+nora έγραψε:
jim7 έγραψε:
Και το σπουδαιότερο, παιδιά οι σεναριογράφοι μας διαβάζουν. Εμείς δεν είχαμε φαγωθεί η Μελίτα να κάνει δικά της λεφτά και μετά να αρχίσει να μιλάει. Ε! σήμερα τι συζήταγε με την Αμαλία; Γι' αυτό παιδιά γράφετε όσα περισσότερα σενάρια μπορείται οι σεναριογράφοι διαβάζουν και κλέβουν ιδέες ας τους δώσουμε όσο πιό πολλές μπορούμε.

Χαχα!Και εγώ τις ίδιες θεωρίες συνωμοσίας σκέφτομαι!Μη σχολιάσουμε το γεγονός πως η σκηνή Νόρας-Μήτσουλα ήταν σχεδόν ίδια με μια σκηνή της Mik στα φανταστικα σενάρια...

Το χω τελικα !!! χα χα χα!!! Χι χι χι !!
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 279 - Ημερομηνία 12-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 279 - Ημερομηνία 12-01-2010

Δημοσίευση από sifantid Τρι Ιαν 12, 2010 10:39 pm

Απ'ότι κατάλαβα από τους κοσμητικούς χαρακτηρισμούς σας προς το πρόσωπο του Λουκά -τον στολίσατε κανονικότατα! lol! - πάλι καλά που δεν είδα το επεισόδιο! Θα μου έσπαγαν τα νεύρα! Πάντως ανυπομονώ να δω τις σκηνές Νόρας Λουκά! Heart2 Το παρά τρίχα φιλί και το φακελοπόλεμο! Ksilo
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 279 - Ημερομηνία 12-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 279 - Ημερομηνία 12-01-2010

Δημοσίευση από margaret Τρι Ιαν 12, 2010 11:02 pm

Ntinaki1 έγραψε:
προσοχή στους δρόμους..η καρτάλω κυκλοφορεί ελεύθερη..
δημόσιος κίνδυνος...

Χαχαχα δεν ξέρω τι να κάνω! Από την μία την σκυλοβρίζω, και από την άλλη με έχει πιάσει νευρικό γέλιο με την Καρτάλω που από κεί που μιλάει, εκεί βυθίζεται!!! gelio Άστην ρε Στέφανε να βυθιστεί. Μια χαρά δεν ήταν βυθισμένη που πήγαινες και της έλεγες τον πόνο σου και μούγγα η Καρτάλω;Που τώρα από μούγγα μετατράπηκε σε Καρτάλω με το στόμα το μεγάλο είναι καλύτερα;Χαχα το χει πάντως...
Μόνο με την Εύα θα ξεχάσεις την Μελίτα! Δεν μπορεί κυρά μου, έχει γερό μνημονικό. Δεν είδα όσο ήταν με την Εύα να ξεχάσει καμιά Μελίτα και ας μην είχαν κάνει επισήμως τίποτα.Όλο την γυρόφερνε.Τώρα θα την ξεχάσει; " Είμαστε χωρισμένοι με την Εύα" να λέει ο Στέφ αλλά η άλλη στον κόσμο του Disney!


Μάνος- Ρούσσος-Στέφανος: Τελικά καταλάβατε ποιος έχει τους πίνακες; Εγώ δεν νομίζω ότι τους έχει ο Μάνος πάντως.

Αμαλία: Έδωσες υπόσχεση Τιτανομέγιστη ότι θα ξεμπροστιάσεις την Καρτάλω.... και μην τάξεις σε Άγιο κερί και σε παιδί κουλούρι από αυτά που μασουλούσες με την Μελίτα.... Μας έταξες να την ξεμπροστιάσεις και περιμένουμε να το κάνεις!!!!

Μελίτα-Ρούσσος: Μου άρεσε η σκηνή τους αλλά ο Ρούσσος το πάει εκβιαστικά το θεματάκι. Πιο πιθανό είναι να επιστραφούν τα μάρμαρα του Παρθενώνα, παρά τα κλεμμένα του Καρταλολαζαρίδη.

Η Εύα γελούσε που παρέλαβε το μπουκέτο από τον Μάνο ή ήταν ιδέα μου; Αφού τον θέλεις χρυσή μου. Το χαμόγελο σου στα αυτιά έφτασε γιατί μας πρήζεις;

Μελίτα-Στέφανος βράδυ στο σπίτι.... Αχ χρυσέ μου μη μας κάνεις τέτοια!!! : respect : Μπούκαρε ξαφνικά στο σπίτι της Μελίτας μόνο και μόνο για να την δει, της είπε να μην πουν τίποτα γιατί τα λόγια πληγώνουν, την χάϊδεψε, την κοίταξε και έφυγε!! Αυτά είναι....

Μελίτα-Καρτάλω: Μελίτα κούκλα όπως πάντα! Καρτάλω Χίτλερ όπως πάντα! "Πλησίασε, έλα μέσα" ...... πως δεν την έβαλε να κάνει και 30 κάμψεις; Τι ήταν τούτο καλέ; Καλά της τα είπε η Μελίτα, αλλά έχει μπλέξει με τον διάολο με το κοντό,ξανθό φυλλαριστό μαλλί και την πέρλα :twisted: Ναι, που θα πάει μαρή Καρτάλω; Θα σε πάρουν είδηση, δεν μπορεί.

Μελίτα-Στέφανος στον κήπο.... Τι φιλί ήταν αυτό;;;; : respect : Τι πάθος;Τέλειο!!! Εσύ τι λες Στέφανε;; Τα εννοούσε η Μελίτα να πας να παντρευτείς την άλλην; Πας καλά; Αφού την θέλεις ρε παιδί μου... Αυτά είναι..... Μελίτα και Στέφανος!!!
Παιδιά κάτι δεν μου αρέσει. Τα κλειδιά της Μελίτας που έπεσαν, θα παίξουν ρόλο παρακάτω. Και αυτός ο βλάκας ο Στέφανος τα μάζεψε και τα έβαλε στο επιπλάκι δίπλα στην πόρτα... με την Καρτάλω να έχει δει όλο το σκηνικό; Αυτή θα τα πάρει και θα ενοχοποιήσει την Μελίτα στο μέλλον για κάτι. Αν έχει και τους πίνακες, βλέπω την Μελίτα στην κλούβα ή να την ενοχοποιούν για κάτι άλλο. Πάντως δεν έπεσαν τυχαία τα κλειδιά της Μελίτας. Τους έκαναν και κοντινό. Θα παίξουν ρόλο.

Στέφανε, όταν λέει η περίληψη ότι εξοργίζεσαι με την μάνα σου τι εννοεί; Ότι βάζεις μια φωνή και τέρμα μετά; Ναι, φοβήθηκε η Καρτάλω τώρα. Που την πρόσβαλλες και ξαναμουγγάθηκε. gelio

Και ΝΑΙ!!! Ο Στέφανος το λέει δυνατά " ΤΗΝ ΑΓΑΠΑΩ"!!!! Αναφερόμενος στην Μελίτα!! runaround

Νόρα-Λουκάς: Α ρε Νόρα θεά! Και λίγα ντοσιέ του έφερες στο κεφάλι! Ο Μήτσος μιλάμε ότι την έχει πατήσει πολύ άσχημα με την Νόρα. Αυτά να τα βλέπει ο στραβούλιακας ο Λουκάς που το παίζει βαρύ πεπόνι και μου θέλει και Χαλκίδα με την ντροπή του πενταγράμμου. Έτσι φέρονται οι άντρες σε μια γυναίκα. Πάρε μάθημα Λουκά.

Λουκάς-Νικόλας: Τώρα τελευταία πετάει καλά ο Νικόλας!

Ο Χατζηβασιλείου σήμερα ήταν καλύτερος! Εντάξει, δεν είναι Δάνης αλλά δεν είναι άσχημος.


Τέλος Στέφανος- Μελίτα πάλι σπίτι της. Δεν κατάλαβα; cake Πάλι πιστέψαμε την μαμά; Και πάλι τα βάλαμε με την Μελίτα; Τι ήθελες να σου πεί και αυτή; Που βάζετε και εμπόδια από μόνοι σας. Μα πριν μιλήσει ο σατανάς μια χαρά ήταν τα παιδιά. Με το που έμαθε η μουγγή και ο Πέτρος ότι παίζει έρωτας, άρχισαν και τα όργανα.

Καρτάλω με την γούνα στους δρόμους.... η μπαστούνα της έλειπε και η αλυσίδα να αντικαταστήσει επάξια τον Μαζώ στο gucci φόρεμα! gelio Πήγε στην Αγγέλα.... " τα παιδιά αγαπιούνται"... Ναι δεν το συζητώ.......ΧΑΧΑ!!

Μπήκα να το σχολιάσω το επεισόδιο το οποίο τα ''έσπασε'' πραγματικά αλλά το έκανες εσύ και για'μένα!!!!!!Τί να πώ????Συμφωνώ ΑΠΟΛΥΤΩΣ!!! Καλά ε?? Το φιλί!!!! Το ύφος της δράκαινας!!!
:cyclops: Η σκηνή στο σπίτι της???? Και φυσικά το αποκορύφωμα΄ ΤΗΝ ΑΓΑΠΑΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Palamakia **************

edit by Jim7
2η προειδοποίηση
2.11 Το σπαμ emoticons και εικόνων δεν επιτρέπεται λόγω του ότι μπορεί να επιβραδύνει τους υπολογιστές κάποιων χρηστών. Μέγιστος αριθμός επιτρεπόμενων emoticon ανά ποστ (συμπεριλαμβανομένων των μηνυμάτων σε παράθεση) είναι 10. Παρακαλείστε όμως να χρησιμοποιείτε λιγότερα. Αυτό ισχύει σε όλο το φόρουμ.
1.2 Μετά από τρεις (3) προειδοποιήσεις ένας λογαριασμός μπορεί να αποκλειστεί προσωρινά για διάρκεια, ανάλογη της σοβαρότητας της παράβασης. Η παράκαμψη του αποκλεισμού με τη δημιουργία δεύτερου λογαριασμού δεν επιτρέπεται. Αν ένας χρήστης έχει αποκλειστεί πολλαπλά αλλά εξακολουθεί να παραβιάζει τους κανόνες, τότε μπορεί να αποκλειστεί μόνιμα, ανάλογα το ‘βάρος’ των κατά καιρούς παραβιάσεών του.
margaret
margaret
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 279 - Ημερομηνία 12-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 279 - Ημερομηνία 12-01-2010

Δημοσίευση από hionati Τρι Ιαν 12, 2010 11:06 pm

Ntinaki1 έγραψε:
προσοχή στους δρόμους..η καρτάλω κυκλοφορεί ελεύθερη..
δημόσιος κίνδυνος...

Χαχαχα δεν ξέρω τι να κάνω! Από την μία την σκυλοβρίζω, και από την άλλη με έχει πιάσει νευρικό γέλιο με την Καρτάλω που από κεί που μιλάει, εκεί βυθίζεται!!! gelio Άστην ρε Στέφανε να βυθιστεί. Μια χαρά δεν ήταν βυθισμένη που πήγαινες και της έλεγες τον πόνο σου και μούγγα η Καρτάλω;Που τώρα από μούγγα μετατράπηκε σε Καρτάλω με το στόμα το μεγάλο είναι καλύτερα;Χαχα το χει πάντως...
Μόνο με την Εύα θα ξεχάσεις την Μελίτα! Δεν μπορεί κυρά μου, έχει γερό μνημονικό. Δεν είδα όσο ήταν με την Εύα να ξεχάσει καμιά Μελίτα και ας μην είχαν κάνει επισήμως τίποτα.Όλο την γυρόφερνε.Τώρα θα την ξεχάσει; " Είμαστε χωρισμένοι με την Εύα" να λέει ο Στέφ αλλά η άλλη στον κόσμο του Disney!

Μάνος- Ρούσσος-Στέφανος: Τελικά καταλάβατε ποιος έχει τους πίνακες; Εγώ δεν νομίζω ότι τους έχει ο Μάνος πάντως.

Αμαλία: Έδωσες υπόσχεση Τιτανομέγιστη ότι θα ξεμπροστιάσεις την Καρτάλω.... και μην τάξεις σε Άγιο κερί και σε παιδί κουλούρι από αυτά που μασουλούσες με την Μελίτα.... Μας έταξες να την ξεμπροστιάσεις και περιμένουμε να το κάνεις!!!!

Μελίτα-Ρούσσος: Μου άρεσε η σκηνή τους αλλά ο Ρούσσος το πάει εκβιαστικά το θεματάκι. Πιο πιθανό είναι να επιστραφούν τα μάρμαρα του Παρθενώνα, παρά τα κλεμμένα του Καρταλολαζαρίδη.

Η Εύα γελούσε που παρέλαβε το μπουκέτο από τον Μάνο ή ήταν ιδέα μου; Αφού τον θέλεις χρυσή μου. Το χαμόγελο σου στα αυτιά έφτασε γιατί μας πρήζεις;

Μελίτα-Στέφανος βράδυ στο σπίτι.... Αχ χρυσέ μου μη μας κάνεις τέτοια!!! : respect : Μπούκαρε ξαφνικά στο σπίτι της Μελίτας μόνο και μόνο για να την δει, της είπε να μην πουν τίποτα γιατί τα λόγια πληγώνουν, την χάϊδεψε, την κοίταξε και έφυγε!! Αυτά είναι....

Μελίτα-Καρτάλω: Μελίτα κούκλα όπως πάντα! Καρτάλω Χίτλερ όπως πάντα! "Πλησίασε, έλα μέσα" ...... πως δεν την έβαλε να κάνει και 30 κάμψεις; Τι ήταν τούτο καλέ; Καλά της τα είπε η Μελίτα, αλλά έχει μπλέξει με τον διάολο με το κοντό,ξανθό φυλλαριστό μαλλί και την πέρλα :twisted: Ναι, που θα πάει μαρή Καρτάλω; Θα σε πάρουν είδηση, δεν μπορεί.

Μελίτα-Στέφανος στον κήπο.... Τι φιλί ήταν αυτό;;;; : respect : Τι πάθος;Τέλειο!!! Εσύ τι λες Στέφανε;; Τα εννοούσε η Μελίτα να πας να παντρευτείς την άλλην; Πας καλά; Αφού την θέλεις ρε παιδί μου... Αυτά είναι..... Μελίτα και Στέφανος!!!
Παιδιά κάτι δεν μου αρέσει. Τα κλειδιά της Μελίτας που έπεσαν, θα παίξουν ρόλο παρακάτω. Και αυτός ο βλάκας ο Στέφανος τα μάζεψε και τα έβαλε στο επιπλάκι δίπλα στην πόρτα... με την Καρτάλω να έχει δει όλο το σκηνικό; Αυτή θα τα πάρει και θα ενοχοποιήσει την Μελίτα στο μέλλον για κάτι. Αν έχει και τους πίνακες, βλέπω την Μελίτα στην κλούβα ή να την ενοχοποιούν για κάτι άλλο. Πάντως δεν έπεσαν τυχαία τα κλειδιά της Μελίτας. Τους έκαναν και κοντινό. Θα παίξουν ρόλο.

Στέφανε, όταν λέει η περίληψη ότι εξοργίζεσαι με την μάνα σου τι εννοεί; Ότι βάζεις μια φωνή και τέρμα μετά; Ναι, φοβήθηκε η Καρτάλω τώρα. Που την πρόσβαλλες και ξαναμουγγάθηκε. gelio

Και ΝΑΙ!!! Ο Στέφανος το λέει δυνατά " ΤΗΝ ΑΓΑΠΑΩ"!!!! Αναφερόμενος στην Μελίτα!! runaround

Νόρα-Λουκάς: Α ρε Νόρα θεά! Και λίγα ντοσιέ του έφερες στο κεφάλι! Ο Μήτσος μιλάμε ότι την έχει πατήσει πολύ άσχημα με την Νόρα. Αυτά να τα βλέπει ο στραβούλιακας ο Λουκάς που το παίζει βαρύ πεπόνι και μου θέλει και Χαλκίδα με την ντροπή του πενταγράμμου. Έτσι φέρονται οι άντρες σε μια γυναίκα. Πάρε μάθημα Λουκά.

Λουκάς-Νικόλας: Τώρα τελευταία πετάει καλά ο Νικόλας!

Ο Χατζηβασιλείου σήμερα ήταν καλύτερος! Εντάξει, δεν είναι Δάνης αλλά δεν είναι άσχημος.


Τέλος Στέφανος- Μελίτα πάλι σπίτι της. Δεν κατάλαβα; cake Πάλι πιστέψαμε την μαμά; Και πάλι τα βάλαμε με την Μελίτα; Τι ήθελες να σου πεί και αυτή; Που βάζετε και εμπόδια από μόνοι σας. Μα πριν μιλήσει ο σατανάς μια χαρά ήταν τα παιδιά. Με το που έμαθε η μουγγή και ο Πέτρος ότι παίζει έρωτας, άρχισαν και τα όργανα.

Καρτάλω με την γούνα στους δρόμους.... η μπαστούνα της έλειπε και η αλυσίδα να αντικαταστήσει επάξια τον Μαζώ στο gucci φόρεμα! gelio Πήγε στην Αγγέλα.... " τα παιδιά αγαπιούνται"... Ναι δεν το συζητώ.......ΧΑΧΑ!!


εισαι θεα αγαπη μου...προσκυνω το ειδωλο... : respect : : respect : ****************
συμφωνω μαζι σου 100%...ειδικα σε αυτα που λες για στεφ-μελ 1000%
αγαπημενες μου σκηνες=
1)στεφ-μελ το βραδυ... α ρε αλεξ θεεεεε,και η μελ ομως πολυ καλη....
2)στεφ-μελ το φιλι....αλεξ θεος θεος θεος....και η χρυσα τελεια...
3)λουκας-μητσος....λουκας τελειος....ατακες φοβερες...
4)λουκας-νικολας....
5)στεφ-μανα....την αγαπαει ακους...επρεπε να της πει τραβα στο ιδρυμα...θα πηγαινε???
στο επομενο επεισοδιο η σκηνη μανου-πετρου πολυ γελιο ************************

edit by Jim7
2η προειδοποίηση
2.11 Το σπαμ emoticons και εικόνων δεν επιτρέπεται λόγω του ότι μπορεί να επιβραδύνει τους υπολογιστές κάποιων χρηστών. Μέγιστος αριθμός επιτρεπόμενων emoticon ανά ποστ (συμπεριλαμβανομένων των μηνυμάτων σε παράθεση) είναι 10. Παρακαλείστε όμως να χρησιμοποιείτε λιγότερα. Αυτό ισχύει σε όλο το φόρουμ.
1.2 Μετά από τρεις (3) προειδοποιήσεις ένας λογαριασμός μπορεί να αποκλειστεί προσωρινά για διάρκεια, ανάλογη της σοβαρότητας της παράβασης. Η παράκαμψη του αποκλεισμού με τη δημιουργία δεύτερου λογαριασμού δεν επιτρέπεται. Αν ένας χρήστης έχει αποκλειστεί πολλαπλά αλλά εξακολουθεί να παραβιάζει τους κανόνες, τότε μπορεί να αποκλειστεί μόνιμα, ανάλογα το ‘βάρος’ των κατά καιρούς παραβιάσεών του.
hionati
hionati
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 279 - Ημερομηνία 12-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 279 - Ημερομηνία 12-01-2010

Δημοσίευση από sketi_omorfia Τετ Ιαν 13, 2010 12:35 am

dj_mitsaki έγραψε:εκει που πηγε στο σπιτι της και της ειπε οτι ηρθα μονο για να σε δω....εμεινααα!!!!!!καλα μετα που την επιασε και αυτη ηθελε να φυγει-μεινει-φιλησει.....μου'ρθε μια ξαφνικη ζαλαδα οσο να πεις!!! Heart1 Faint

Συμφωνω μαζι σου. Πολυ ομορφη κινηση απο το Στεφανο ... Θα επρεπε να κανει ιδιαιτερα μαθηματα στο Λουκακο μας ..
sketi_omorfia
sketi_omorfia
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Κορυδαλλος-Πειραιας
Ασχολίες : Να ταλαιπωρω τους αλλους

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 279 - Ημερομηνία 12-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 279 - Ημερομηνία 12-01-2010

Δημοσίευση από sketi_omorfia Τετ Ιαν 13, 2010 12:53 am

Κι εγω νομιζω οτι τα κλειδια πρεπει να ηταν του Στεφανου. Αλλωστε τα χρησιμοποιησε για να ανοιξει την πορτα του σπιτιου του. Επισης, οταν τα βρηκε και τα σηκωσε απο κατω, δεν εδειξε οτι μπορει να ηταν της Μελιτας γιατι θα πηγαινε λιγο πιο εξω απο το σπιτι μηπως την προλαβει και της τα δωσει. Μαλλον ηθελαν οι σεναριογραφοι να δειξουν καποιο παθος, οτι και καλα "μου πεφτουν πραγματα απο τα χερια οταν σε κραταω στην αγκαλια μου" ....
sketi_omorfia
sketi_omorfia
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Κορυδαλλος-Πειραιας
Ασχολίες : Να ταλαιπωρω τους αλλους

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 279 - Ημερομηνία 12-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 279 - Ημερομηνία 12-01-2010

Δημοσίευση από Ntinaki1 Τετ Ιαν 13, 2010 12:57 am

Κι εγω νομιζω οτι τα κλειδια πρεπει να ηταν του Στεφανου. Αλλωστε τα χρησιμοποιησε για να ανοιξει την πορτα του σπιτιου του. Επισης, οταν τα βρηκε και τα σηκωσε απο κατω, δεν εδειξε οτι μπορει να ηταν της Μελιτας γιατι θα πηγαινε λιγο πιο εξω απο το σπιτι μηπως την προλαβει και της τα δωσει. Μαλλον ηθελαν οι σεναριογραφοι να δειξουν καποιο παθος, οτι και καλα "μου πεφτουν πραγματα απο τα χερια οταν σε κραταω στην αγκαλια μου" ....

Ναι το ξαναείδα τώρα! Το Στέφανου ήταν τα κλειδιά τελικά! Λάθος συναγερμός.
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης