Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010

+36
KAZY
loukasnora
Jennifer
CineFreak
Mafalda
almaresi
Materialgirl
NATALITSA_LOUKITSA
nana
stefanos-melita
charmie258
panda
hionati
mimi
mariaki
jim7
nikidanis
xristina79
kikialex
konstantina
glgs
Ntinaki1
evanna
Καρ-Mik
Izabella29
aggeliki
verile_mistika
DESPOINA
KatsaroYpotheto
sifantid
sarita
filitsa
anastasia20
anna90
loukitsa
Clarabelle
40 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010 Vote_lcap12%Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010 Vote_rcap 12% 
[ 6 ]
Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010 Vote_lcap45%Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010 Vote_rcap 45% 
[ 23 ]
Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010 Vote_lcap25%Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010 Vote_rcap 25% 
[ 13 ]
Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010 Vote_lcap14%Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010 Vote_rcap 14% 
[ 7 ]
Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010 Vote_lcap4%Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010 Vote_rcap 4% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010 Vote_lcap0%Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 51
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010 Empty Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Ιαν 27, 2010 6:12 pm


Πώς σας φάνηκε το σημερινό επεισόδιο;
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010

Δημοσίευση από loukitsa Τετ Ιαν 27, 2010 8:04 pm

Το σημερινό επεισόδιο ήταν Νόρας-Λουκά..τι ατάκες,τι υπονοούμενα... και τι βλέμματα..η φαντασίωση με τη Νυφη και το γαμπρο ήταν το κάτι άλλο τι να λέμε τωρα... Love! Νικόλα σ αγαπώω σ αγαπωωω και σενα Δάφνη!!!!!!!!!Πόσο πολύ αγαπιούνται?Πόσο πολύ πονάνε?Η Μελίτα σκέφτεται καθόλου τη Νεφέλη ή μόνο να παλέψει για τον Καρτάλη....Μάνο τι επαγγελματίες χρυσό μου??δυο σφαλιάρες σου δωσαν μόνο....Ευάκι μου μ αρέσει και μενα το λεμόνι Tongue Τι άλλο να πώ ήταν τέλειο σήμερα!!!! Snif
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010

Δημοσίευση από anna90 Τετ Ιαν 27, 2010 8:06 pm

Λουκάς-Νοράκι:
Πρέπει να ρίξει τα μούτρα του ο Λουκάκος μας για να καταφέρει τη Νταίζη...
Λουκάς: Εγώ θα είμαι πάντα εδώ για σένα και πάντα θα σε α.....
Πες το βρε άνθρωπε και μας έσκασες..Σε αγαπώ λέγεται....!!!Δεν είναι και τόσο δύσκολο..
Αχου τα μωρέ πονάνε και τα δύο...!!!!
Στέφανος-Εύα:
Είναι τόσο όμορφοι και ήρεμοι όταν είναι μαζί....
Αμαλία-Μάνος:
Η Αμαλία να προσπαθεί να δικαιολογήσει τη αδικαιολόγητα της εξαφανισμένης μάνας...!!!
Ο Μανωλάκης δίκιο έχει...Δεν περίμενα να το πω αυτό...Αλλά έχει..
Είναι καραλαμόγιο..Αλλά για το Νεφελάκι πάντα εκεί...
Έτσι έτσι Μάνο μου να ακούγονται αυτά...Το Νεφελάκι ρωτάει ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΜΑΝΑ ΤΟΥ ΟΕΟ..!!!!Χάσαμε τη στοργική μάνα λέμε...
Εύα-Αγγέλα:
Είναι τόσο γλυκιά η Εύα...Της πάει το μωράκι...!!!
Κρίμα κρίμα και πάλι κρίμα....
Μελίτα-Νόρα:
Άκουσες Μελιτάκι????Δεν παλεύουν με ένα παιδάκι που δεν φταίει σε τίποτα..
Το ότι μέχρι να μείνει έγκυος η Εύα η Μελίτα δεν σκέφτηκε ότι ο Στέφανος με την Εύα ήταν αγκαλιά κοιμόντουσαν μαζί και το σκέφτηκε τώρα μπορεί να με τρελάνει...!Δηλαδή τι πίστευε..??Ότι έπαιζαν μπιρίμπα και μιλούσαν για πολιτική???
Λουκάς-Νταίζη:
wall
Ότι την παρακαλάει μπορεί να με στείλει...!!
Και φυσικά η παλιόπαπια δεν έχασε ευκαιρία να ρίξει μπηχτή για το Νοράκι.
Μελίτα-Αμαλία:
Η εγκυμονούσα Αμαλίτσα μου άλλη δουλειά δεν είχε από το να παίζει παιχνίδια...
Ο Μάνος έλεγε κάτι ασυνάρτητα???Το ασυνάρτητο τι είναι???Ότι απαιτεί η μάνα να νοιάζεται για το άρρωστο παιδί της???
Πέτρος-Στέφανος-Μάνος-Γλίτσας:
Ο Στέφανος και ο Μάνος δεν χάνουν ευκαιρία να μαλώνουν σαν τα κοκόρια..!!
Ο Χατζηγλίτσας απειλεί και απαιτεί...
Νόρα-Νυφικά:
Έτσι ακριβώς ονειρεύομαι να τους δω...!!Ευτυχισμένους και αγκαλιά...
Άσπρισε ο Λουκάκος, μόλις άκουσε για νυφικά και γάμους...
Τι είπε καλέ η Νόρα στην πωλήτρια..???
Ο αρραβωνιαστικός παντρεύεται άλλη..?
Στέφανος-Πέτρος-Μάνος:
Τα κοκόρια και ο συντονιστής της συζήτησης...
Που να άκουγε η Μελίτα τον Στέφανο να μαλώνει για την Εύα με τον Μάνο..Θα είχε πέσει η πυκνή μπουκλίτσα...Καραφλή θα έμενε..
Νόρα-Λουκάς:
Ο Λουκάκος προσπαθούσε να ψαρέψει....Σκάει να μάθει...!!!
Ε, πειτέ ρε παιδιά σε ποια γυναίκα ονειρεύεστε να δώσει ο Λουκάς την ανθοδέσμη..!!Να δείτε ότι συγκλίνουν οι απόψεις...!!!!Να τελειώνουμε..
Νταίζη-Χρήστο:
Εμένα μ αρέσει η άποψη του Χρήστου...!!!
Να δώσει η πάπια το παιδί στον Οδυσσέα, η Νταίζη να μείνει με τον Χρήστο και η Νόρα με τον Λουκά...!!
Ψηφίζω Χρηστάρα...!!!
Έτσι....!!!Η Νταίζη δεν κάνει για μάνα...Πω, ρε Χρηστάρα...
Πως τα λες έτσι???
Μελίτα-Πέτρος-Αμαλία:
Η Μελίτα ποιους όλους???Και φυσικά μόνο για το Στέφανο νοιάστηκε και ρώτησε??Κοπελίτσα..Γιου χου αυτός που σε ενημερώνει για την κατάσταση είναι ο μπαμπάς σου...Και ο άλλος ο μπλεγμένος είναι ο πατέρας του παιδιού σου...!!!
Όταν της είπε για τα ενδιαφέρονται του Στέφανου περί Εύας και παιδιού και άκουσε η ερωτευμένη μπουκλίτσα ότι για εκείνην δεν της κάηκε καρφάκι άσπρισε...!!
Εύα-Μάνος:
Δώσε Εύα...!!!!Δώσε...Πόσες πόρτες θα φας ρε Μαμαλάκη για να ξυπνήσεις??
Νόρα-Δάφνη:
Τα λάθη Νοράκι μου πληρώνονται συνήθως αλλά για εσάς η Ακρίτα θα κάνει μια εξαίρεση...!!!
Λουκάς-Νικόλας:
"Γάμος με το στανιό δεν φτουράει"..Πες τα ρε Νικόλα...!!!
Το μέλλον του κάθεται απέναντι του...Άντε Λουκάκο μου άρπα την και φίλα την...
Αντιγονάρα-Εύα:
Τι υποδοχή και τι ενδιαφέρον είναι αυτό καλέ??
Στέφανος-Μελίτα:
Τι ξεφτιλίκι...!!!Εμ τους παρακολουθούσε εμ το παραδέχεται μπροστά στο Στέφανο..
Κοπελιά έλεος..Πέρσυ η ξεφτίλα του γυναικείου φύλου ενσαρκονόταν από την Εύα και φέτος πήρε εσύ τα πρωτία...
Μη σούρνεσαι άλλο.
Δάφνη-Νικόλας:
Επιτέλους μίλησαν μεταξύ τους...Έτσι μπορεί να βγάλουμε μια άκρη..
Άντε να δούμε..Γιατί αν περιμένουμε το Λουκά...Σωθήκαμε..
Εύα-Στέφανος:
Μη συγχίζεσαι στη κατάσταση σου, σε παρακαλώ...!!!
Με σας που έμπλεξε παληκάρι μου όχι μόνο θα συγχιστεί..
Θα πάθει κι άλλα..
Ο Μάνος καλέ πως βογκούσε έτσι???
anna90
anna90
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Καβάλα-Έδεσσα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Τετ Ιαν 27, 2010 8:12 pm

Μετά τη μελίτα που χάνει το στέφανο και η νόρα χάνει το λουκά..γενικά σε αυτό το έργο χάνει η μητέρα το παιδί και το παιδί τη μάνα…

Η σκηνή νόρας-λουκά πολύ συγκινιτικήSnif…πάντως ότι θα έφτανε ο λουκάς να παρακαλά το πρώτο τραπέζι πίστα δεν το περίμενα…

Καλά η εύα τι είπε στο στέφανο;;;σε ευχαριστώ που δεν αμφισβητείς την πατρότητα του παιδιού;;;γιατί να την αμφισβητήσει ρωτώ εγώ;;;αφού η εύα είχε χωρίσει με το μάνο όταν ήταν με το στέφανο..τι άκυρο ήταν αυτό;;;

Αμαλία-μάνος:2ος γύρος…ρε μάνο δεν μας παρατάς..που τώρα θυμήθηκες την οικογένεια σου..όταν η γυναίκα σου γεννούσε και εσύ ήσουν με την ερωμένη σου..που πήγε η οικογένεια περίπατο;;;αμαλία προχώρααα…

Έλεος με την εύα..δεν μπορώ να την βλέπω να τρώει συνέχεια..αν συνεχίσει έτσι τη βλέπω να γίνεται φοράδα…

νόρα-μελίτα:οι συμπάσχουσες…μελίτα πάλεψε..και εγώ μαζί σου…και εσύ νόρα πρέπει να παλέψεις…αυτό το πράγμα ότι ο συμβατικός γάμος είναι η καλύτερη λύση..με τρελαίνει…
νταίζη-λουκάς:θα πω κάτι αλλά μην αρχίσετε να ρίχνετε τις μούτζες…συμφωνώ με τη νταίζη ως προς το γάμο…αλλά μόνο εκεί..ως προς τη νόρα θέλω να την… xastouki

αμαλία και εμείς αυτό θέλουμε να μείνει έγγυος η μελίτα..ΜΑΚΑΡΙ…ΘΕΛΟΥΜΕ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΕΓΓΥΟ…μας ακούει κανείς;;;
ο χατζηβασιλείου αγρίεψε…πωπω..πως κάνει και αυτός ο χριστιανός έτσι για τους πίνακες;;;ο ρούσσος <κύριε χατζηβασιλείου>…αχαχαχαχα…σαν να του έλεγε κύριε μπορώ να μιλήσω;;;

οι σκηνές με πέτρο-στέφανο-μάνο μου αρέσουν απίστευτα..ρίχνω ένα γέλιο…μόλις είπε ο στέφανος την εύα θέλω να προστατέψω είδατε φάτσα του ρούσσου;;;ήθελε να του πει η μελίτα κύριος;;;;αλλά που να το πεί…είχαμε και το μάνο μπροστά…και εσύ στέφανε με αυτή την εύα..μας έφαγες έτσι;;;;η αλήθεια να λέγεται…

η νόρα το έχασε..φαντάζεται εκείνη νύφη και το λουκά γαμπρό.…δεν την βλέπω καλά…σε αυτό το έργο έχουν σπόνσορα το δαφνή δεν εξηγείται διαφοερτικά γιατί όλες τις γυναίκες εκεί τις βλέπω να καταλήγουν…η καημένη η πωλήτρια τα έπαιξε…αχαχαχαχα…
η νόρα με το λουκά όλο υπονοούμενα είναι..αλλά με τα υπονοούμενα δεν κάνουμε τίποτα παιδιά…

χρήστος-νταίζη:χρήστο μόνο εσύ μπορείς να μας σώσεις…από την τραγουδιάρα..η νταίζη:<ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΠΟΧΩΡΙΣΤΩ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ>άλλη που μετά θα μεταλλαχτεί..

νταίζη πρόσεχε πως μιλάς για τον οδυσσέα γιατί δεν θα τα πάμε καλά…έτσι;;;ακούς εκεί θα φάει τα λεφτά του άρη;;;

οικογένεια ρούσσου..πωπω ρε πέτρο..τι της είπες της κοπέλας;;τι να έλεγε ο στέφανος όμως;;;αφού ήταν μπροστά ο μάνος…θέλω να προστατέψω και τη μελίτα που είμαι ερωτευμένος…κουλουβάχατα έχουν γίνει τα πράγματα…

την λυπάμαι τη νόρα…μίλα του βρε νόρα..μίλα του..το καρατσόκαρο θα στον φάει…

νικόλα ΠΕΣ ΤΑ….τόσο καιρό τα φωνάζω…το παιδί μόνοευτυχισμένο δεν θα είναι μέσα σ’ένα συμβατικό γάμο..καλά όταν είπε ο νικόλας <που πάς χωρίς αγάπη> μου ήρθε το τραγούδι που τραγούδησε ο λουκάς…χαχαχαχα…

την καρτάλω δε μπορώ να τη βλέπω γλυκιά και καλή γιαγιά…η υποκριτική στο μεγαλείο της(α!βρήκα και άλλο κοινό με την εύα-και η εύα ηθοποιός δεν ήθελε να γίνει;;; )

μελίτα-στέφανος:η μελίτα βρίσκεται σε απόγνωση…και λέει πράγματα που ούτε αυτή πιστεύει…έχει αρχίσει να αμφιβάλλει για την αγάπη του και μόλις της είπε ότι την αγαπάει έλαμψε το πρόσωπο της…ΑΧ..ΒΡΕ..ΜΕΛΙΤΑΚΙ.. όσο για το στέφανο…στέφανε πάρε μία απόφαση…άσε τα δεν ξέρω…και αποφάσισε…δε γίνεται να περιμένουμε ττις αποφάσεις της εύας…τι να κάνει και η μελίτα;;;βλέπει να χάνει αυτό που αγαπά…δε γίνεται να είναι μέσα στην ψυχραιμία…ας αποφασίσετε για να το πάρει και εκείνη απόφαση..η αναμονή είναι το χειρότερο δεν το καταλαβαίνεις ρε στέφανε…ΕΛΕΟΣ…

τις σκηνές εύας-στέφανου δεν μπορώ ούτε καν να τις βλέπω…τρελαίνομαι… nteni αααα…

όσο για το μάνο..δεν τον σχολιάζω καν..εσύ παιδί μου ακόμα και όρο της αλήθειας να σου κάνουν θα τον βγάλεις νοκ-άουτ…

ΣΤΑ ΠΡΟΣΕΧΩΣ:Η ΕΥΑ ΚΑΤΙ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ..οπότε δεν είναι τελείως ανυποψίαστη..
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010

Δημοσίευση από filitsa Τετ Ιαν 27, 2010 8:15 pm

τελειο μονο για νορα +λουκα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Heart2
filitsa
filitsa
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010

Δημοσίευση από sarita Τετ Ιαν 27, 2010 8:15 pm

παιδια τι να πω.Ας κανω ενα μικρο σχολιασμο
Νορα Vs νυφικων:Ουτε στη φαντασια δεν μας εδωσαν ενα φιλι.Ακαρδη η κυρια ακριτα ακαρδη.
Μανος:Τον λατρεμενο μου τον χαρηκα με την αμαλια.Χωσε μανωλακη γιατι η κυρια ξεχασε το μητρικο της ενστικτο (μηπως ννα βαζαμε την νικολουλη να της το βρει?)
Μελιτα: Μα ειναι δυνατον να της περναει η σκεψη να μεγαλωσει το παιδι της ευας με τον μανο μονο και μονο για να βολευτει η ιδια?Αυτη δεν ηταν περσι που ωρυοταν στον μανο για την ευα οτι δεν τη θελει κοντα στην νεφελη?Και οτι το παιδι δεν ειναι σε θεση να μαθει για την σχεση του μπαμπα της?Ενω για τη μαμα της ε?Οχι μονο θα το καταλαβει αλλα θα κανει και παρτυ.Τι ακουω η γυναικα και δεν τραβαω τις κοτσιδες?
Νικολας-Δαφνη:Αντε παιδια μου παρτε το επανω σας γιατι δεν μας βλεπω καλα.
Ενα σχολιο για τα προσεχως.Ρε λουκα στο γραφειο?Ενω ξερεις οτι μπορει να μπει η αλλη η καψερη?Τι εχεις να περασεις στα σεναρια μου να ξερες.
Υ.Γ. Ηταν πολυ ωραιος ο χρηστος η εμενα μου φανηκε (Τζινα μου να τον χαιρεσαι)
sarita
sarita
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010

Δημοσίευση από sifantid Τετ Ιαν 27, 2010 8:17 pm

Για το σημερινό επεισόδιο ψήφισα "Τέλειο"! Ούτε καν το σκέφτηκα να ψηφίσω κάτι άλλο... Οι σκηνές του Λουκά και της Νόρας ήταν φυσικά ο πρώτος λόγος! Τους απόλαυσα σήμερα! Heart2 Είναι τόσο ερωτευμένοι!

Στην πρώτη τους σκηνή στο γραφείο, άλλα ήθελαν να που και άλλα έλεγαν... Rolling Eyes Πόσες φορές τη γλίτωσαν παρά τρίχα να "προδοθούν"... Εκεί ειδικά που ο Λουκάς ήταν έτοιμος να της πει ότι την αγαπάει... Αχ... Υποφέρουν σε αυτόν τον ανομολόγητο έρωτα!

Η σκηνή πάλι με τη Νόρα στον Οίκο νυφικών ήταν μαγευτική! Τη λάτρεψα! Μπορεί υποσυνείδητα να μου προκάλεσε ένα μελαγχολικό συναίσθημα, γιατί χτυπάνε τη Νόρα στο αδύναμο σημείο της και εννοείται ότι πληγώνεται Snif , αλλά από την άλλη μόνο που την είδα με το νυφικό να λάμπει από τη χαρά της και να χαμογελάει στο πλευρό του Λουκά, έλιωσα... Faint Τι χημεία Θεέ μου! Δεν υπάρχει! Ήταν και οι δύο ΚΟΥΚΛΟΙ και ΓΛΥΚΕΣ! : respect : Ζω για τη στιγμή που θα γίνουν ζευγάρι!

Η επόμενη σκηνή, πάλι στο γραφείο ήταν ΜΟΝΑΔΙΚΗ! -γενικά σήμερα η Νόρα και ο Λουκάς είχαν και πάλι την τιμητική τους- : respect : Η Νόρα να λέει στο Λουκά: "Σε άλλη ονειρευόμουν να έδινες την ανθοδέσμη" και εκείνος με ένα βλέμμα γεμάτο αγάπη και απελπισία να απαντάει "Και εγώ σε άλλη ονειρευόμουν να τη δώσω..." και μετά να ανταλλάσσουν κάτι ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΤΙΚΑ βλέμματα που μίλαγαν από μόνα τους... Αχ... Κόπηκα λέμε! Δεν μπορεί να μην το κατάλαβαν και μετά από αυτά! Τα βλέμματα πέταγαν σπίθες λέμε!

Όσο για τη σκηνή στο επόμενο επεισόδιο με την Νταίζη και το Λουκά, την αφήνω ασχολίαστη! wall Τι φταίει το Νοράκι να τραβάει τέτοιο μαρτύριο; Snif Όρσε, Λουκάκο! Fskl

Πάντως σε αυτό το επεισόδιο, ακόμα και τις σκηνές με τη Μελίτα δε βαρέθηκα... Μέχρι που την κατάλαβα μπορώ να πω! Είναι ερωτευμένη και δε λογαριάζει τίποτα! Δε λέω ότι είναι σωστό, απλά λέω ότι την καταλαβαίνω και επειδή πάσχω και με Νόρα και Λουκά που κάνουν πίσω τον έρωτά τους μπροστά στα πρέπει την νιώθω ακόμη πιο πολύ!

Η Δάφνη και ο Νικόλας μου άρεσαν και σε αυτό το επεισόδιο! Επιτέλους συζήτησαν και μεταξύ τους την κουβέντα που κάναν με τους φίλους τους... Κρίμα που η προσπάθειά τους θα πέσει στο κενό! Και για ακόμη μία φορά θα πληγωθεί και η Νόρα... Δεν πειράζει! Θα έρθει και η στιγμή που πρέπει για Νόρα-Λουκά και Λουκονορικούς!

Για σήμερα νομίζω αυτά... Από αύριο θα κρατάω σημειώσεις, γιατί δε θυμάμαι όσα ήθελα να σχολιάσω...
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τετ Ιαν 27, 2010 8:18 pm

anastasia20 έγραψε:αμαλία και εμείς αυτό θέλουμε να μείνει έγγυος η μελίτα..ΜΑΚΑΡΙ…ΘΕΛΟΥΜΕ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΕΓΓΥΟ…μας ακούει κανείς;;;
ο χατζηβασιλείου αγρίεψε…πωπω..πως κάνει και αυτός ο χριστιανός έτσι για τους πίνακες;;;ο ρούσσος <κύριε χατζηβασιλείου>…αχαχαχαχα…σαν να του έλεγε κύριε μπορώ να μιλήσω;;;

Aν υποψιαστώ ότι οι δύο κυρίες εκτός που έχουν κοιμηθεί με τους δύο ίδιους άντρες και θα έχουν παντρευτεί η μία τον έναν και η άλλη τον άλλο θα έχουν ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΑΠΟ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΑΘΕΝΑ, ή ότι θα χάσει η μία το παιδί για να το γεννήσει η άλλη....Συμπεθέρα μου.. θα πεθάνω!!!

Παιδιά αυτό δεν θα είναι Ακρίτα-Κυρίτσης, υπάρχει άλλος πρώτος διδάξας....Φωσκολος!!!

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ να γράψει τέτοιο πραγμα το δυναμικό μας δίδυμο!

Πάντως όσο πανε τα επεισόδια γίνονται και πιο ιντριγκαδόρικα! ΓΟΥΣΤΑΡΩ!!!!!!!!!!!!!!!!

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010

Δημοσίευση από DESPOINA Τετ Ιαν 27, 2010 8:20 pm

αμαλία και εμείς αυτό θέλουμε να μείνει έγγυος η μελίτα..ΜΑΚΑΡΙ…ΘΕΛΟΥΜΕ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΕΓΓΥΟ…μας ακούει κανείς;;;
ο χατζηβασιλείου αγρίεψε…πωπω..πως κάνει και αυτός ο χριστιανός έτσι για τους πίνακες;;;ο ρούσσος <κύριε χατζηβασιλείου>…αχαχαχαχα…σαν να του έλεγε κύριε μπορώ να μιλήσω;;;


ΝΑΙ, ΝΑ ΧΑΣΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ Η ΕΥΑ Κ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΕΓΚΥΟΣ Η ΜΕΛΙΤΑ! ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΝ ΤΥΛΙΞΕΙ Η ΕΥΑ ΑΛΛΑ,Η ΜΕΛΙΤΑ!!! ΩΡΑΙΑ ΑΓΑΠΗ!
DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τετ Ιαν 27, 2010 8:23 pm

sarita έγραψε:παιδια τι να πω.Ας κανω ενα μικρο σχολιασμο
Νορα Vs νυφικων:Ουτε στη φαντασια δεν μας εδωσαν ενα φιλι.Ακαρδη η κυρια ακριτα ακαρδη.
Μανος:Τον λατρεμενο μου τον χαρηκα με την αμαλια.Χωσε μανωλακη γιατι η κυρια ξεχασε το μητρικο της ενστικτο (μηπως ννα βαζαμε την νικολουλη να της το βρει?)
Μελιτα: Μα ειναι δυνατον να της περναει η σκεψη να μεγαλωσει το παιδι της ευας με τον μανο μονο και μονο για να βολευτει η ιδια?Αυτη δεν ηταν περσι που ωρυοταν στον μανο για την ευα οτι δεν τη θελει κοντα στην νεφελη?Και οτι το παιδι δεν ειναι σε θεση να μαθει για την σχεση του μπαμπα της?Ενω για τη μαμα της ε?Οχι μονο θα το καταλαβει αλλα θα κανει και παρτυ.Τι ακουω η γυναικα και δεν τραβαω τις κοτσιδες?
Νικολας-Δαφνη:Αντε παιδια μου παρτε το επανω σας γιατι δεν μας βλεπω καλα.
Ενα σχολιο για τα προσεχως.Ρε λουκα στο γραφειο?Ενω ξερεις οτι μπορει να μπει η αλλη η καψερη?Τι εχεις να περασεις στα σεναρια μου να ξερες.
Υ.Γ. Ηταν πολυ ωραιος ο χρηστος η εμενα μου φανηκε (Τζινα μου να τον χαιρεσαι)

sarita περιεκτική αλλά..... : respect : : respect : : respect : : respect : : respect :

Ευχαριστώ, τον χαίρομαι αν και όχι όσο και όπως θα ήθελα! huhu

Είναι όμως κούκλος! Έτσι Χρηστο μου! Έτσι!!! Love Heart2 Heart1

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Τετ Ιαν 27, 2010 8:24 pm

DESPOINA έγραψε:
αμαλία και εμείς αυτό θέλουμε να μείνει έγγυος η μελίτα..ΜΑΚΑΡΙ…ΘΕΛΟΥΜΕ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΕΓΓΥΟ…μας ακούει κανείς;;;
ο χατζηβασιλείου αγρίεψε…πωπω..πως κάνει και αυτός ο χριστιανός έτσι για τους πίνακες;;;ο ρούσσος <κύριε χατζηβασιλείου>…αχαχαχαχα…σαν να του έλεγε κύριε μπορώ να μιλήσω;;;


ΝΑΙ, ΝΑ ΧΑΣΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ Η ΕΥΑ Κ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΕΓΚΥΟΣ Η ΜΕΛΙΤΑ! ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΝ ΤΥΛΙΞΕΙ Η ΕΥΑ ΑΛΛΑ,Η ΜΕΛΙΤΑ!!! ΩΡΑΙΑ ΑΓΑΠΗ!

δεν είπα κάτι τέτοιο...αλλά όπως πολλοί θέλουν η εύα να μείνει έγγυος από το μάνο έτσι και οι φαν του ζευγαριούς θέλουν η μελίτα να μείνει έγγυος από τον άνδρα που αγαπάει..
και ποιος είπε να μείνει έγγυος επίτηδες για να τον τυλίξει;;;εννοείται πως δεν είπα κάτι τέτοιο..προς θεού δηλαδή...
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010

Δημοσίευση από verile_mistika Τετ Ιαν 27, 2010 8:25 pm

ΝΟΡΑ-ΛΟΥΚΑΣ= ΕΝΑ ΘΑ ΠΩ ΜΑΣ ΠΗΡΕ ΧΑΜΠΑΡΙ Η ΑΚΡΙΤΑ ΚΑΙ ΜΑΣ ΔΟΥΛΕΥΕΙ! ΤΙ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟ ΝΥΦΙΚΟ ΑΑΧΧ !!! ΓΕΝΙΚΑ Ο ΛΟΥΚΑΣ ΦΑΝΤΑΣΙΩΣΕΙΣ Η ΝΟΡΑ ΦΑΝΤΑΣΙΩΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΔΕΝ ΘΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΕΡΓΟ ΑΛΛΑ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΦΑΝΤΑΣΙΑ !!!

ΟΤΑΝ ΕΙΠΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΘΟΔΕΣΜΗ ΕΚΕΙ ΕΜΕΙΝΑ !! Η ΕΚΦΡΑΣΗ ΤΗΣ ΝΟΡΑΣ ΗΤΑΝ ΤΟ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΕΙΜΑΙ 100% ΣΙΓΟΥΡΗ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΛΟΥΚΑΣ !!
verile_mistika
verile_mistika
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

https://www.youtube.com/user/verileMistika

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010

Δημοσίευση από aggeliki Τετ Ιαν 27, 2010 8:25 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:
anastasia20 έγραψε:αμαλία και εμείς αυτό θέλουμε να μείνει έγγυος η μελίτα..ΜΑΚΑΡΙ…ΘΕΛΟΥΜΕ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΕΓΓΥΟ…μας ακούει κανείς;;;
ο χατζηβασιλείου αγρίεψε…πωπω..πως κάνει και αυτός ο χριστιανός έτσι για τους πίνακες;;;ο ρούσσος <κύριε χατζηβασιλείου>…αχαχαχαχα…σαν να του έλεγε κύριε μπορώ να μιλήσω;;;

Aν υποψιαστώ ότι οι δύο κυρίες εκτός που έχουν κοιμηθεί με τους δύο ίδιους άντρες και θα έχουν παντρευτεί η μία τον έναν και η άλλη τον άλλο θα έχουν ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΑΠΟ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΑΘΕΝΑ, ή ότι θα χάσει η μία το παιδί για να το γεννήσει η άλλη....Συμπεθέρα μου.. θα πεθάνω!!!

Παιδιά αυτό δεν θα είναι Ακρίτα-Κυρίτσης, υπάρχει άλλος πρώτος διδάξας....Φωσκολος!!!










ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ να γράψει τέτοιο πραγμα το δυναμικό μας δίδυμο!

Πάντως όσο πανε τα επεισόδια γίνονται και πιο ιντριγκαδόρικα! ΓΟΥΣΤΑΡΩ!!!!!!!!!!!!!!!!





ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ!!
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΑΚΡΙΤΑ ΚΑΙ ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΝΑ ΒΑΛΛΟΥΝ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΝΑ ΑΠΟΒΑΛΛΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΙΑ ΑΛΛΗ!!
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Τετ Ιαν 27, 2010 8:28 pm

Δεν ξέρω αν φταίει πως ήμουν κάπως την ώρα που το έβλεπα,αλλα ρε παιδιά ζαλίστηκα κάπως!Ειδικά το απόσπασμα από το αυριανό με αποτελείωσε.Δηλώνω επίσημα πως έχω χάσει τα αυγά και τα πασχάλια!Το βασικό μου ερώτημα πάντως είναι πως θα το δέσουν να παντρευτεί η Εύα τον Στέφανο,ειδικά από την στιγμή που μας δείχνει πως είναι σίγουρη πως υπάρχει άλλη γυναίκα στην ζωή του.
Α!και είμαι σχεδόν σίγουρη πως ο Μάνος ο υπουλίδης το είχε στημένο το επεισοδιάκι με με το ξυλοδαρμό.Δεν μπορώ να είμαι απολύτως σίγουρη,αλλά το κόβω να δούμε τον παλιό "καλό" Μάνο βουτηγμένο στην πλεκτάνη και την βρωμιά. Wow
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τετ Ιαν 27, 2010 8:29 pm

Izabella29 έγραψε:Δεν ξέρω αν φταίει πως ήμουν κάπως την ώρα που το έβλεπα,αλλα ρε παιδιά ζαλίστηκα κάπως!Ειδικά το απόσπασμα από το αυριανό με αποτελείωσε.Δηλώνω επίσημα πως έχω χάσει τα αυγά και τα πασχάλια!Το βασικό μου ερώτημα πάντως είναι πως θα το δέσουν να παντρευτεί η Εύα τον Στέφανο,ειδικά από την στιγμή που μας δείχνει πως είναι σίγουρη πως υπάρχει άλλη γυναίκα στην ζωή του.
Α!και είμαι σχεδόν σίγουρη πως ο Μάνος ο υπουλίδης το είχε στημένο το επεισοδιάκι με με το ξυλοδαρμό.Δεν μπορώ να είμαι απολύτως σίγουρη,αλλά το κόβω να δούμε τον παλιό "καλό" Μάνο βουτηγμένο στην πλεκτάνη και την βρωμιά. Wow

Yπουλίδης!!!????? α-χαχα τι είπες!!??? Πεθανα...
Ο Υπουλίδης με τον Χατζημπούκλα!!! lol!
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010

Δημοσίευση από filitsa Τετ Ιαν 27, 2010 8:31 pm

νοτα τελεια νυφουλα !!!!!!!!!!!!!!!!και λουκακος τελειος!!!!!!!!!!!!!!!!αχ δεν μπορω!!!!!!!!!!!!!!!
filitsa
filitsa
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010

Δημοσίευση από evanna Τετ Ιαν 27, 2010 8:32 pm

Πολυ καλο το επεισοδιακι.......
Και ξεκιναω με Νορα-Λουκα...η πρωτη σκηνη στο γραφειο τους παρα πολυ ωραια!Για αλλη μια φορα ηταν ετοιμοι να ομολογησουν ο ενας στον αλλο τα συναισθηματα αλλα δεν μας εδωσαν τη χαρα!
Μετα το σκηνικο στον οικο των νυφικων ηταν πολυ μελαγχολικο...με συγκινησε το Νορακι! :( Αλλα δυστυχως ουτε και στην φαντασιωση της Νορας επεσε φιλι και το περιμενα πως και πως!!!!Και ξανα πισω στο γραφειο να πετανε τις σποντες με τις ανθοδεσμες να κοιτιουνται με κατι απιστευτα βλεμματα και στο τελος τιποτα!

Αμαλια-Μανος....απολαυστικοι οπως παντα!Ασχετα απο τα κακα που εχει ο Μανος νομιζω οτι στο θεμα του παιδιου ειναι σωστος!!!Και σε αυτα που ειπε για τη Μελιτα εγω μαζι του,εχει απολυτο δικιο!!!!!!

Και ναι Τζινακι επιτελους μετα απο τρια επεισοδια φανηκε και ο Χρησταρας ο οποιος παρα πολυ καλα τα ειπε στο Νταιζουλινι που τιποτα δεν της αρεσει και θελει και τη πιτα ολοκληρη και το σκυλο χορτατο!Αμ δεν γινετε ετσι κοπελα μου! TutTut

Στο γραφειο του Ρουσσου...ο Χατζηγλιτσας εδωσε τελεσιγραφο και αφησε τα αγορια μας να ψαχνονται!!!Εν τω μεταξυ μου αρεσει που προσπαθουσαν να βρουν μια λυση αλλα συνεχιζαν να τσακωνονται σαν τα κοκκορια!Παντως υπεροχοι οπως παντα και οι τρεις! : respect :

Νικολας-Λουκας....ο Νικολακης για αλλη μια φορα τα ειπε σωστοτατα στο μελαχρινακι που συνεχιζει το χαβα του και μυαλο δεν βαζει!!!Λουκααααααααα Synelthe !!!!!

Το Ευακι στο Στεφανο πολυ ωραια τα ειπε!Δεν φτανει που τα εχουν κανει ολοι τους σκ@$@α θα την πληρωσει και αυτη!

Η σκηνη Στεφανου-Μελιτα απλα Sleep!Η Μελιτα συνεχιζει να αφηνει παρατημενο το παιδι της και να εξεφτιλιζεται!Οσο για το Στεφανο παλι τα μασαει!Παντως ομολογω οτι ποτε δεν περιμενα να δω τη Μελιτα να χαιρεται στο ακουσμα ενος πιθανου γαμου Μανου-Ευας!Εζησα να το δω και αυτο! slap

Τελος η Αντιγονη απλα vomit !

Περιμενω πως και πως το αυριανο για τη συζητηση Ευας-Μελιτας!!!!!!Εχει να γινει..... Scandal


Έχει επεξεργασθεί από τον/την evanna στις Τετ Ιαν 27, 2010 8:34 pm, 1 φορά
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Ιαν 27, 2010 8:33 pm



Aν υποψιαστώ ότι οι δύο κυρίες εκτός που έχουν κοιμηθεί με τους δύο ίδιους άντρες και θα έχουν παντρευτεί η μία τον έναν και η άλλη τον άλλο θα έχουν ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΑΠΟ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΑΘΕΝΑ, ή ότι θα χάσει η μία το παιδί για να το γεννήσει η άλλη....Συμπεθέρα μου.. θα πεθάνω!!!

Παιδιά αυτό δεν θα είναι Ακρίτα-Κυρίτσης, υπάρχει άλλος πρώτος διδάξας....Φωσκολος!!!

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ να γράψει τέτοιο πραγμα το δυναμικό μας δίδυμο!

Πάντως όσο πανε τα επεισόδια γίνονται και πιο ιντριγκαδόρικα! ΓΟΥΣΤΑΡΩ!!!!!!!!!!!!!!!!


Δεν υπάρχει περίπτωση Τζίνα να δούμε σε σειρά της Ακρίτα να γίνονται τέτοια περίεργα. Είναι δυνατόν να μας δείξουν μια γυναίκα να χάνει το παιδί της και την ίδια στιγμή μια άλλη να το αντικαθιστά;
Δεν γίνονται αυτά τα πράγματα. Δεν παρακολουθούμε Λάμψη
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Τετ Ιαν 27, 2010 8:33 pm

Mik έγραψε:
Izabella29 έγραψε:Δεν ξέρω αν φταίει πως ήμουν κάπως την ώρα που το έβλεπα,αλλα ρε παιδιά ζαλίστηκα κάπως!Ειδικά το απόσπασμα από το αυριανό με αποτελείωσε.Δηλώνω επίσημα πως έχω χάσει τα αυγά και τα πασχάλια!Το βασικό μου ερώτημα πάντως είναι πως θα το δέσουν να παντρευτεί η Εύα τον Στέφανο,ειδικά από την στιγμή που μας δείχνει πως είναι σίγουρη πως υπάρχει άλλη γυναίκα στην ζωή του.
Α!και είμαι σχεδόν σίγουρη πως ο Μάνος ο υπουλίδης το είχε στημένο το επεισοδιάκι με με το ξυλοδαρμό.Δεν μπορώ να είμαι απολύτως σίγουρη,αλλά το κόβω να δούμε τον παλιό "καλό" Μάνο βουτηγμένο στην πλεκτάνη και την βρωμιά. Wow

Yπουλίδης!!!????? α-χαχα τι είπες!!??? Πεθανα...
Ο Υπουλίδης με τον Χατζημπούκλα!!! lol!


Χαχαχαχαχαχ!Ναι ναι το δίδυμο που σκοτώνει!Αν είναι ποτέ δυνατόν!Αν ο Μάνος είναι μπλεγμένος(που είναι δηλαδή) θα είναι για πολύ ξύλο!Το παίζει τόσες μέρες θυματάκι σε όλους,κλαίγεται όλη την ώρα και θα είναι ο "εγκέφαλος" αυτής της ιστορίας???Ε είναι για φτύσιμο και μην μου πείτε όχι!!!! xastouki
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010

Δημοσίευση από Ntinaki1 Τετ Ιαν 27, 2010 8:34 pm

Λοιπόν....

Μου άρεσαν πάρα πολύ και με συγκίνησαν η Νόρα και η Μελίτα. Θεωρώ ότι είναι στην ίδια θέση ακριβώς. Δύο γυναίκες που αγαπούν πολύ έναν άντρα που πάει να παντρευτεί αναγκαστικά για ένα παιδί κάποια άλλη, και δεν μπορούν να κάνουν τίποτα για να το αποτρέψουν.Μια Νόρα να λέει " σε χάνω" όπως είχε πει και η Μελίτα στον Στέφανο πριν κάποιες μέρες.... και "να το παλέψουμε"! Τις ίδιες ατάκες. Η μόνη διαφορά είναι ότι η Νόρα δεν παραδέχεται τι νοιώθει ενώ η Μελίτα τα παραδέχεται όλα.

Μου άρεσε πάρα πολύ η σκηνή Μάνου-Αμαλίας. Για να καταλάβω; Ο Μάνος τσαντίστηκε για το παιδί;Ή που δεν βρήκε την Μελίτα στο σπίτι και έχει κλειστά τα κινητά; Δεν θέλω να φαντάζομαι τι θα γίνει όταν ο Μάνος ανακαλύψει ότι έχει σχέση με τον Στέφανο. Ο κακός χαμός.

Η Εύα έχει φάει το σύμπαν και όλο αυτό είναι υπερβολή. Οι λιγούρες στα ξαφνικά από τον 2 μήνα, ενώ τις άλλες μέρες δεν είχε ούτε ένα σύμπτωμα είναι υπερβολή! Έλεος! Δηλαδή αυτή αν δεν το έχανε το παιδί στον έννατο μήνα τι θα έτρωγε;

Εκεί που τσακώνονταν Στέφανος-Ρούσσος-Μάνος στο γραφείο ήταν πολύ καλοί και οι 3! Αλλά ο Ρούσσος ,και με το δίκιο του εδώ, όταν ακούει τον Στέφανο να λέει για την Εύα τι να υποθέσει; Έχει που έχει το κόλλημα ότι ο Στεφ τα κάνει από εκδίκηση όλα αυτά.... πάει και τα λέει στην Μελίτα!

Νικόλας-Λουκάς: Πες τα Νικόλα! Αλλά θα έλεγα ότι αυτό ακριβώς ισχύει και για Στέφανο-Εύα. Γάμος με το στανιό δεν στεριώνει.

Μελίτα-Στέφανος: Εμένα μου αρέσει πάντως που η Μελίτα ό,τι νοιώθει το παραδέχεται.Τον παρακολούθησε.... καλώς κακώς το είπε. Είναι πάρα πολύ ξεκάθαρη η Μελίτα απέναντι στον Στέφανο. Αγαπάει, είναι τρελλά ερωτευμένη.... ( εγώ δεν συμφωνώ να τον κυνηγάει) αλλά τουλάχιστον ό,τι έχει να πεί το λέει έξω από τα δόντια. Του το είπε " δεν θέλω να σε πιέζω αλλά δεν μπορώ και να κάθομαι να το παίζω υπεράνω"! Μα και η Νόρα που δεν λέει τα αισθήματά της τι κατάλαβε; Τίποτα.
Ο Στέφανος έχει δίκιο. Και η Μελίτα έχει δίκιο. Είναι περίεργη η κατάσταση εδώ τώρα.
Στην ερώτηση της Μελίτας.." Τουλάχιστον μ'αγαπάς";
Στεφ: Όσο τίποτα άλλο! Δεν έχω αγαπήσει περισσότερο γυναίκα στην ζωή μου. ( κάτι τέτοιο δεν είπε); Heart2 Κόπηκα! Το εννοεί!
Του είπε η Μελίτα... ότι ζηλεύει και τις σκέψεις της.... και ο Στέφανος με ένα ύφος όλα τα λεφτά " Την Εύα"; Σαν να της λέει "με κοροϊδεύεις τώρα"... ναι ρε Μελίτα....

Νύφη Νόρα και γαμπρός Λουκάς σε φαντασίωση! Ωραίο ζευγάρι!!!

Μάνος και Εύα: Αφού τον αγαπάς..... gmt ........

Μάνος-Ξύλο-Μπράβοι: Που μαθαίνουν να δίνουν ξύλο επαγγελματικό χωρίς να φαίνονται σημάδια να πάω να παρακολουθήσω μαθήματα; Έχω να δείρω κόσμο...... gelio
Ο Μάνος φώναζε ααααα και ουυουου και αααααα και τόσην ώρα του έβαζαν το pummaro στην μύτη. Χαχα!

Τέλος... αύριο η Εύα θα λέει στην Μελίτα ότι έχει καταλάβει ότι στην ζωή του Στέφανου υπάρχει άλλη γυναίκα;;;;Άκουσα καλά; Δεν μου λες τότε κυρά μου, πως πας τότε και ζητάς γάμους; Έτσι θα σπάσεις την πόρτα;;; Και αφού έχεις καταλάβει ότι κάτι παίζει στην ζωή του Στέφανου....τι κάνεις; Δεν κατάλαβα λοιπόν προς τι η κατάθλιψη, ο κλονισμός και η αποβολή!!!!! Το θέμα είναι στο ότι θα μάθει ότι αυτή η άλλη γυναίκα ειναι η Μελίτα; Αφού κοπέλα μου καταλαβαίνεις ότι ο άνθρωπος είναι αλλού και το λες και η ίδια.... που πας και θα ζητήσεις γάμους; Και κυρίως πως πας να παντρευτείς.Ακόμα και να δεχτεί ο άλλος για το όποιον λόγο ξέρει,καταλαβαίνει ότι κάτι υπάρχει στην ζωή του απλά δεν ξέρει με ποια! Τόσο πολύ θα κλονιστεί μετά επειδή θα μάθει μετά ότι αυτή η άλλη είναι η Μελίτα;Μας δουλεύουν!


Α επίσης ο Χρήστος ξηγήθηκε σωστά.
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010

Δημοσίευση από glgs Τετ Ιαν 27, 2010 8:34 pm

είναι δεδομένο ότι είναι στημένο το σκηνικό με τον ξυλοδαρμό του Μάνου αλλά εμένα προσωπικά μ' άρεσε πάρα πολύ η εξέλιξη που έχει πάρει η ιστορία με τους πίνακες
καλά ότι ο Μάνος είναι μαφιόζος το ξέραμε αλλά τουλάχιστον είναι πανέξυπνος...γιατί όλο αυτό το στυλάκι του Στέφανου ότι παίρνω εκδίκηση για μια λαμογιά που κάνανε στον πατέρα μου που ήταν και αυτός λαμόγιο(απλά οι άλλοι ήταν περισσότερο) και με όλο αυτό να παίρνει συγχωροχάρτι από παντού καθόλου δεν μ' αρέσει..
έπρεπε λίγο να προσγειωθεί..και θα την πατήσει πολύ άσχημα
glgs
glgs
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Ασχολίες : Ύπνος-Καφές κλπ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010

Δημοσίευση από konstantina Τετ Ιαν 27, 2010 8:36 pm

Το σημερινο επεισοδιο μου αρεσε αρκετα (οπως θα καταλαβατε δεν πηγα στα αγγλικα γιατι ειμαι λιγακι αρρωστουλα)
Καταρχας Ξυλα-Σταυρου αψογες ερμηνειες για αλλη μια φορα.Δεν μιλαω τωρα το ζευγαρι στεφανος & ευα αλλα για την ξυλα και τον σταυρου σαν διδυμο ως ηθοποιοι. : respect :
Αν καταλαβα καλα ο Στεφανος ηταν αυτος που ειχε τους πινακες..Τα εφε εκει που εδερναν το Μανο ηατν αθλια!! cake Χαστουκια ακουγονταν (παλτς,πλατς) και κατι βογγητα λες και τον βιαζαν!! door cake Ο Χατζηγλιτσας ΧΑΤΖΙΓΛΙΤΣΑΣ με τα ολα του!Αθλιος και σημερα!ουστ!
Μελιτα:σημερα δεν ξεωρω γιατι ουτε αν με ειχε πειραξει ο λαιμοπονος αλλα την καταλαβα και καταλαβα αυτο που περναει.Και η ιδια η Παππα σημερα ηταν αρκετα καλη.
Στεφανος-Μελιτα πολυ ωραια η σκηνη τους..!!Η Μελιτα με επεισε για αυτο που νιωθει.Ο Στεφανος που δεν ειναι Μανος (κουνια που σε κουναγε!!) ειναι για Fskl Ksilo Παει στην Ευα δεν θα αφησω να παθεις τιποτα εσυ και το παιδι μας θα σε προσεχω κτλπ..παει στη Μελιτα λεει οτι εκεινη θελει και αλλα πολλα που βαργιεμαι να τα γραψω..ΦΙΛΕ ΠΑΡΤΟ ΧΑΜΠΑΡΙ!ΕΙΣΑΙ ΓΙΑ ΠΟΛΛΕΣ Fskl
ΛΟΥΚΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ Synelthe
οι σκηνες του οι σημερινες με τη Νορα μαρεσαν παρα πολυ
ομως αυτο που ειδα στο αυριανο ηταν μλιαχ!!Νορα κουραγιο!Και ναι θελω να τους δει σε τετοια φαση ο Λουκας να κουτουλαει το κεφαλι του στον τοιχο!!Ηλιθιε,χαζε,βλαξ!! Tsanties

Αυτα απο μενα και κατι ακομα

ενδυματολογοι και κομμωτες ξυπνηστε!!!

η μελιτα τι παλτο ηταν αυτο..!τι μαλλι!!λες και ειχε μπει ολοκληρη στην πριζα!η κοπελα ειναι πανεμορφη και την αδικει και η ενδυμασια και το χτενισμα στα μαλλια της!το ιδιο και με τη γεωργονη!ειναι μια πολυ ομορφη κοπελα και της βαζουν ρουχα που την παχαινουν και μαλλια λες κι ειμαστε στο μεσσαιωνα!!

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010

Δημοσίευση από aggeliki Τετ Ιαν 27, 2010 8:47 pm

!ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΔΕΙΑΣΕ ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ!! Η ΜΕΛΙΤΑ ΠΡΟΤΕΙΝΕ ΣΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ ΝΑ ΑΦΗΣΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ ΣΤΟ ΜΑΝΟ ΚΑΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΘΗΚΕ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ.
Η ΕΥΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΘΗΚΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΚΑΙ ΤΩΝ ΔΥΟ. ΚΑΙ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΕ ΣΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ ΟΤΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΗΣ ΘΑ ΤΟ ΠΡΟΣΤΑΤΕΨΕΙ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΤΟΥ ΓΕΡΟ! Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΟΥΤΕ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΜΑΝΟ!! Κ Η ΜΕΛΙΤΑ ΚΑΤΕΒΑΣΕ ΤΟ ΒΛΕΜΜΑ Κ ΣΥΜΦΩΝΗΣΕ!! Η ΕΥΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΗΣ ΣΤΗΝ ΔΙΑΜΑΧΗ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ Κ ΤΟΥ ΜΑΝΟΥ!Η ΜΕΛΙΤΑ ΠΑΛΙ ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΤΟ ΣΚΕΦΤΗΚΕ!

ΛΟΥΚΑΣ-ΝΟΡΑ! ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΕΤΣΙ ΤΟ ΝΟΡΑΚΙ ΠΟΝΑΕΙ Η ΨΥΧΗ ΜΟΥ! ΑΛΛΑ,ΤΟΝ ΛΟΥΚΑ ΤΟΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ!!ΓΙ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΑΓΑΠΑΩ,ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΟΥΤΕ ΜΕ ΜΑΝΟ,ΟΥΤΕ ΜΕ ΣΤΕΦΑΝΟ!!ΣΩΣΤΟΣ ΣΕ ΟΛΑ Κ ΑΣ ΠΟΝΑ Κ ΑΣ ΞΕΡΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΖΕΙ ΜΙΣΗ ΖΩΗ! : respect : : respect :


ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΕΥΑ Love! Ε ΝΑΙ,ΛΑΜΠΟΥΝ ΜΑΖΙ!!!!
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010

Δημοσίευση από sarita Τετ Ιαν 27, 2010 8:50 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:
sarita έγραψε:παιδια τι να πω.Ας κανω ενα μικρο σχολιασμο
Νορα Vs νυφικων:Ουτε στη φαντασια δεν μας εδωσαν ενα φιλι.Ακαρδη η κυρια ακριτα ακαρδη.
Μανος:Τον λατρεμενο μου τον χαρηκα με την αμαλια.Χωσε μανωλακη γιατι η κυρια ξεχασε το μητρικο της ενστικτο (μηπως ννα βαζαμε την νικολουλη να της το βρει?)
Μελιτα: Μα ειναι δυνατον να της περναει η σκεψη να μεγαλωσει το παιδι της ευας με τον μανο μονο και μονο για να βολευτει η ιδια?Αυτη δεν ηταν περσι που ωρυοταν στον μανο για την ευα οτι δεν τη θελει κοντα στην νεφελη?Και οτι το παιδι δεν ειναι σε θεση να μαθει για την σχεση του μπαμπα της?Ενω για τη μαμα της ε?Οχι μονο θα το καταλαβει αλλα θα κανει και παρτυ.Τι ακουω η γυναικα και δεν τραβαω τις κοτσιδες?
Νικολας-Δαφνη:Αντε παιδια μου παρτε το επανω σας γιατι δεν μας βλεπω καλα.
Ενα σχολιο για τα προσεχως.Ρε λουκα στο γραφειο?Ενω ξερεις οτι μπορει να μπει η αλλη η καψερη?Τι εχεις να περασεις στα σεναρια μου να ξερες.
Υ.Γ. Ηταν πολυ ωραιος ο χρηστος η εμενα μου φανηκε (Τζινα μου να τον χαιρεσαι)

sarita περιεκτική αλλά..... : respect : : respect : : respect : : respect : : respect :

Ευχαριστώ, τον χαίρομαι αν και όχι όσο και όπως θα ήθελα! huhu

Είναι όμως κούκλος! Έτσι Χρηστο μου! Έτσι!!! Love Heart2 Heart1


Το ξερω οτι δεν τον χαιρεσαι οπως θες σε νιωθω απολυτα.Ευχομαι να τον εχει σε πιο πολλα επεισοδια να τον απολαμβανεις. Wink
sarita
sarita
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010

Δημοσίευση από kikialex Τετ Ιαν 27, 2010 9:13 pm

ΤΕΛΕΙΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ Η ΜΕΛΙΤΑ ΔΕΙΧΝΕΙ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΕΛΠΙΣΜΕΝΗ ΠΟΥ Η ΑΓΑΠΗ Η ΜΕΓΑΛΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΔΡΑ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΕΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΕΙ & ΟΤΑΝ ΑΓΑΠΑΣ ΠΟΛΥ ΚΑΝΕΙΣ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΑΝ ΤΑ ΑΚΟΥΓΕΣ ΓΙΑ ΑΛΛΟΥΣ ΝΑ ΤΑ ΚΟΡΟΙΔΕΥΕΣ. Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΟ ΔΗΛΩΣΕ ΟΤΙ ΤΗΝ ΑΓΑΠΑΕΙ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΗΤΑΝ ΠΑΛΙ ΥΠΕΡΟΧΟΙ

kikialex
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΜΟΡΦΗ
Ασχολίες : MYΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ -ΛΑΙΚΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ - ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗΣ &amp;amp;amp;amp;

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης