Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010

+37
almaresi
zimotari
NATALITSA_LOUKITSA
CineFreak
nana
Penny
xristina79
loukasnora
panda
KonstantinaA
elli
nat
νοριτσα
Jennifer
anna90
jim7
Doris_
soso
konstantina
DESPOINA
kikialex
vs116117
marializ25
hionati
pasxalitsa
Izabella29
aggeliki
evanna
Καρ-Mik
prwto_trapezi_pista
margaret
KatsaroYpotheto
nikidanis
sifantid
anastasia20
loukitsa
Clarabelle
41 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap18%Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 18% 
[ 9 ]
Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap16%Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 16% 
[ 8 ]
Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap29%Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 29% 
[ 14 ]
Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap22%Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 22% 
[ 11 ]
Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap10%Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 10% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap4%Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 4% 
[ 2 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 49
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Τετ Φεβ 03, 2010 9:16 pm

"Για μένα η μόνη που φέρθηκε τίμια σ αυτή την ιστορία είναι η Εύα.
Είπε στο Στέφανο ολόκληρη την αλήθεια και δεν τον παραμύθιασε ούτε τον πίεσε.
Σ αυτή την ιστορία η Εύα είναι το θύμα όλων.
Το ότι δεν νοιώθει έρωτα τρελό δεν ακυρώνει τα αισθήματα που έχει για τον Στέφανο.
Ο κύριος δεν είμαι Μάνος όμως γιατι αφού αγαπάει τη Μελίτα έπρεπε να της πει οτι τα αισθήματά του άλλαξαν αλλά μούγκα.
Η κυρία δεν είμαι Εύα (αυτό περιμένω να το δω) επίσης έπρεπε μόλις της είπε οτι παντρεύεται να τον διώξει πάραυτα.
Ακόμη και οι φίλοι της που ξέρουν και δεν μιλούν λάθος της φέρονται.
Ας ρίχνουμε που και που το φταίξιμο εκεί που πρέπει δεν βλάπτει."


Νομίζω ότι θα τρελαθω...
Η Εύα δεν είναι ερωτευμένη και καλώς είπε τη αλήθεια στον Στέφανο,αυτό το έχω πεί από την αρχή.Η αλήθεια είναι πως με έχεις κουράσει να μην παίρνει ποτέ αποφάσεις σταθερές όμως και αυτό πρέπει να το παραδεχτούμε.Όταν πήγαινε στην Νόρα μετά τη απόφαση για την εγκυμοσύνη της είχε πει πως πήρε τις αποφάσεις της και πως θα μεγαλώσει μόνη το παιδί της,αλλά απλώς θέλει να το ξέρει και ο Στέφανος για να μην κάνει τα ίδια λάθη.Τώρα όμως λέει πως εγω δεν είχα αποφασίσει τίποτα και τώρα αποαφασίζω!
Επίσης ο Στέφανος-και εδώ δηλώνω πως είμαι πάρα πολύ κατά στην συμπεροφορά του- δεν είπε κανένα ψέμα στην Εύα!Τον ρώτησε αν ισχύουν τα ίδια αισθήματα απέναντί της και είπε ναι.Από πριν είχαν συζητήσει για το ότι δεν είναι ερωτευμένοι μεταξύ τους,αλλά απλώς αγαπιούνται.
Τέλος τι σε πείραξε πάλι στην Μελίτα??Έκανε κάτι κακό?Θέλησε να περάσει μια νύχτα με τον άθρωπο που αγαπάει και ξέρει πως θα τον χάσει.Δεν την είδα να του λέει να μην παντρευτεί και να προσπαθεί να του κάνει πλυση εγκεφάλου.Και θυμάμαι την Εύα όταν είχαν μόλις έρθει σε διάσταση ο Μάνος με την Μελίτα να του λέει όλο νεύρα και φωνές : "το καλύτερο για το παιδί σου είναι να μείνεις με την μαμά της,μήπως να το κάνεις και αυτό???" όταν εκέινος της έλεγε πως θέλει το καλύτερο για το παιδί του και γι'αυτό καλύτερα να μείνουν στο παλιό σπίτι ώστε να μην αλλάζει περιβάλλον όταν πηγαίνει να δει τον πατέρα της.
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Τετ Φεβ 03, 2010 9:23 pm

Izabella29 έγραψε:"Για μένα η μόνη που φέρθηκε τίμια σ αυτή την ιστορία είναι η Εύα.
Είπε στο Στέφανο ολόκληρη την αλήθεια και δεν τον παραμύθιασε ούτε τον πίεσε.
Σ αυτή την ιστορία η Εύα είναι το θύμα όλων.
Το ότι δεν νοιώθει έρωτα τρελό δεν ακυρώνει τα αισθήματα που έχει για τον Στέφανο.
Ο κύριος δεν είμαι Μάνος όμως γιατι αφού αγαπάει τη Μελίτα έπρεπε να της πει οτι τα αισθήματά του άλλαξαν αλλά μούγκα.
Η κυρία δεν είμαι Εύα (αυτό περιμένω να το δω) επίσης έπρεπε μόλις της είπε οτι παντρεύεται να τον διώξει πάραυτα.
Ακόμη και οι φίλοι της που ξέρουν και δεν μιλούν λάθος της φέρονται.
Ας ρίχνουμε που και που το φταίξιμο εκεί που πρέπει δεν βλάπτει."


Νομίζω ότι θα τρελαθω...
Η Εύα δεν είναι ερωτευμένη και καλώς είπε τη αλήθεια στον Στέφανο,αυτό το έχω πεί από την αρχή.Η αλήθεια είναι πως με έχεις κουράσει να μην παίρνει ποτέ αποφάσεις σταθερές όμως και αυτό πρέπει να το παραδεχτούμε.Όταν πήγαινε στην Νόρα μετά τη απόφαση για την εγκυμοσύνη της είχε πει πως πήρε τις αποφάσεις της και πως θα μεγαλώσει μόνη το παιδί της,αλλά απλώς θέλει να το ξέρει και ο Στέφανος για να μην κάνει τα ίδια λάθη.Τώρα όμως λέει πως εγω δεν είχα αποφασίσει τίποτα και τώρα αποαφασίζω!
Επίσης ο Στέφανος-και εδώ δηλώνω πως είμαι πάρα πολύ κατά στην συμπεροφορά του- δεν είπε κανένα ψέμα στην Εύα!Τον ρώτησε αν ισχύουν τα ίδια αισθήματα απέναντί της και είπε ναι.Από πριν είχαν συζητήσει για το ότι δεν είναι ερωτευμένοι μεταξύ τους,αλλά απλώς αγαπιούνται.
Τέλος τι σε πείραξε πάλι στην Μελίτα??Έκανε κάτι κακό?Θέλησε να περάσει μια νύχτα με τον άθρωπο που αγαπάει και ξέρει πως θα τον χάσει.Δεν την είδα να του λέει να μην παντρευτεί και να προσπαθεί να του κάνει πλυση εγκεφάλου.Και θυμάμαι την Εύα όταν είχαν μόλις έρθει σε διάσταση ο Μάνος με την Μελίτα να του λέει όλο νεύρα και φωνές : "το καλύτερο για το παιδί σου είναι να μείνεις με την μαμά της,μήπως να το κάνεις και αυτό???" όταν εκέινος της έλεγε πως θέλει το καλύτερο για το παιδί του και γι'αυτό καλύτερα να μείνουν στο παλιό σπίτι ώστε να μην αλλάζει περιβάλλον όταν πηγαίνει να δει τον πατέρα της.

ιζαμπέλα πειράζει που συμφωνώ σε όλα;;;;
να προσθέσω όμως ότι ευθύνες δεν έχει μόνο ο στέφανος απέναντι στην εύα αλλά και η νόρα με το λουκά...έχουν ανακατευτεί τόσο πολύ σε αυτήν την ιστορία και αν έρθει η στιγμή να μοιραστούνοι ευθύνες θα πρέπει να τους πάρει και αυτούς η μπάλα...
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τετ Φεβ 03, 2010 9:25 pm

Izabella29 έγραψε:Νομίζω ότι θα τρελαθω...
Η Εύα δεν είναι ερωτευμένη και καλώς είπε τη αλήθεια στον Στέφανο,αυτό το έχω πεί από την αρχή.Η αλήθεια είναι πως με έχεις κουράσει να μην παίρνει ποτέ αποφάσεις σταθερές όμως και αυτό πρέπει να το παραδεχτούμε.Όταν πήγαινε στην Νόρα μετά τη απόφαση για την εγκυμοσύνη της είχε πει πως πήρε τις αποφάσεις της και πως θα μεγαλώσει μόνη το παιδί της,αλλά απλώς θέλει να το ξέρει και ο Στέφανος για να μην κάνει τα ίδια λάθη.Τώρα όμως λέει πως εγω δεν είχα αποφασίσει τίποτα και τώρα αποαφασίζω!
Επίσης ο Στέφανος-και εδώ δηλώνω πως είμαι πάρα πολύ κατά στην συμπεροφορά του- δεν είπε κανένα ψέμα στην Εύα!Τον ρώτησε αν ισχύουν τα ίδια αισθήματα απέναντί της και είπε ναι.Από πριν είχαν συζητήσει για το ότι δεν είναι ερωτευμένοι μεταξύ τους,αλλά απλώς αγαπιούνται.
Τέλος τι σε πείραξε πάλι στην Μελίτα??Έκανε κάτι κακό?Θέλησε να περάσει μια νύχτα με τον άθρωπο που αγαπάει και ξέρει πως θα τον χάσει.Δεν την είδα να του λέει να μην παντρευτεί και να προσπαθεί να του κάνει πλυση εγκεφάλου.Και θυμάμαι την Εύα όταν είχαν μόλις έρθει σε διάσταση ο Μάνος με την Μελίτα να του λέει όλο νεύρα και φωνές : "το καλύτερο για το παιδί σου είναι να μείνεις με την μαμά της,μήπως να το κάνεις και αυτό???" όταν εκέινος της έλεγε πως θέλει το καλύτερο για το παιδί του και γι'αυτό καλύτερα να μείνουν στο παλιό σπίτι ώστε να μην αλλάζει περιβάλλον όταν πηγαίνει να δει τον πατέρα της.

Δεσποινίς με το ομορφο όνομα θα διαφωνήσω.

Ο Στέφανος της είπε οτι δεν έχουν αλλάξει τα αισθήματά του απέναντί της, και συμφωνείς μαζί του, δηλαδή συμφωνείς ότι την αγαπάει όπως την αγαπούσε πάντα και τότε που κοιμόταν μαζί της και ότι είναι ερωτευμένος με τη Μελίτα και αυτό το δεχόμαστε ως λογικο?

Επιπλέον να σου θυμήσω ότι η Εύα είχε όντως αποφασίσει να κρατήσει μόνη της το παιδί, αυτό που την έκανε να αλλάξει γνώμη είναι ένα τεράστιο τράβηγμα που δέχτηκε από τον παράγοντα Μαρίλια! Ήταν σαν να της μίλησε το παιδί που κουβαλάει και δεν μπορούσε να μην σκεφτεί σοβαρά τα όσα είπε η Μαρίλια και να μην αναθεωρήσει.

Όταν είπε ο Μάνος στην Εύα οτι παντρεύεται μας έχουν πει ότι τον έδιωξε, για τη Μελίτα πέραν της μιας αυτής νύχτας, που ούτε και αυτή δέχομαι γιατί όπως την άδειασε έπρεπε να του είχε αδειάσει κι εκείνη τίποτα στο κεφάλι, θα περιμένω να δω πώς θα αντιδράσει και θα κρίνω ανάλογα!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Τετ Φεβ 03, 2010 9:37 pm

"Δεσποινίς με το ομορφο όνομα θα διαφωνήσω.

Ο Στέφανος της είπε οτι δεν έχουν αλλάξει τα αισθήματά του απέναντί της, και συμφωνείς μαζί του, δηλαδή συμφωνείς ότι την αγαπάει όπως την αγαπούσε πάντα και τότε που κοιμόταν μαζί της και ότι είναι ερωτευμένος με τη Μελίτα και αυτό το δεχόμαστε ως λογικο?

Επιπλέον να σου θυμήσω ότι η Εύα είχε όντως αποφασίσει να κρατήσει μόνη της το παιδί, αυτό που την έκανε να αλλάξει γνώμη είναι ένα τεράστιο τράβηγμα που δέχτηκε από τον παράγοντα Μαρίλια! Ήταν σαν να της μίλησε το παιδί που κουβαλάει και δεν μπορούσε να μην σκεφτεί σοβαρά τα όσα είπε η Μαρίλια και να μην αναθεωρήσει.

Όταν είπε ο Μάνος στην Εύα οτι παντρεύεται μας έχουν πει ότι τον έδιωξε, για τη Μελίτα πέραν της μιας αυτής νύχτας, που ούτε και αυτή δέχομαι γιατί όπως την άδειασε έπρεπε να του είχε αδειάσει κι εκείνη τίποτα στο κεφάλι, θα περιμένω να δω πώς θα αντιδράσει και θα κρίνω ανάλογα!"


Για τον Στέφανο λέω πως ναι σήμερα ουσιαστικά της δήλωσε πως την αγαπάει όπως πριν και δεν είναι ερωτευμένος,όπως και εκείνη άλλωστε όταν κοιμόταν μαζί του απλά τον αγαπούσε(Δεν θα μπορέσω ποτέ να χωνέψω αυτούς τους διαχωρισμούς).Επαναλαμβάνω πως θεωρώ μεγάλο λάθος του που δεν της είπε για την Μελίτα και είμαι η πρώτη που έστειλε μουτζίτσες στον Στέφανο,αλλά θέλω να δω πως θα έχει από δω και πέρα η σχέση τους.Λογικά θα πρέπει και να κοιμούνται μαζί,οπότε η μόνη αλλαγή θα είναι πως μέχρι τώρα ο Στέφανος κοιμόταν με την Εύα χωρίς να είναι ερωτευμένος μαζί της,αλλά τώρα θα μπεί στην θέση της και θα κοιμάται μαζί της όντας ερωτευμένος με άλλη(δεν πάμε καλά,θα τρελαθώ με το μπέρδεμα)

Όσο για την Εύα οκ το δέχομαι πως επηρεάστηκε από την Μαρίλια,απλώς μην με αδικείται που κουράστηκα να αλλάζει γνώμες όπου φυσάει ο άνεμος.

Τώρα για Μελίτα θα επαναλάβω πως σήμερα δεν έχω κανένα θέμα με την συμπεριφορά της και επίσης θα περιμένω να δω την συνέχεια γιατί θέλω να είμαι αντικειμενική και όχι εμπαθής.Αυτό για την Εύα και το γάμο του Μάνο υδεν το θυμάμαι ιδιαίτερα να σου πω την αλήθεια,αλλά δεν είδα,αν όντως η Εύα τον άφησε,να μένει και πολύ μακριά του λόγω οικογενείας
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010

Δημοσίευση από konstantina Τετ Φεβ 03, 2010 9:40 pm

Για μένα η μόνη που φέρθηκε τίμια σ αυτή την ιστορία είναι η Εύα.
Είπε στο Στέφανο ολόκληρη την αλήθεια και δεν τον παραμύθιασε ούτε τον πίεσε.
Σ αυτή την ιστορία η Εύα είναι το θύμα όλων.
Το ότι δεν νοιώθει έρωτα τρελό δεν ακυρώνει τα αισθήματα που έχει για τον Στέφανο.
Ο κύριος δεν είμαι Μάνος όμως γιατι αφού αγαπάει τη Μελίτα έπρεπε να της πει οτι τα αισθήματά του άλλαξαν αλλά μούγκα.
Η κυρία δεν είμαι Εύα (αυτό περιμένω να το δω) επίσης έπρεπε μόλις της είπε οτι παντρεύεται να τον διώξει πάραυτα.
Ακόμη και οι φίλοι της που ξέρουν και δεν μιλούν λάθος της φέρονται.
Ας ρίχνουμε που και που το φταίξιμο εκεί που πρέπει δεν βλάπτει.

: respect : : respect : : respect : Συμφωνω απο το κομμα μεχρι το θαυμαστικο!!!!!

Να πω κι εγω δυο λογακια για σημερα.
Ευα-Στεφανος Ξυλα και Σταυρου : respect : με αυτο το emoticon τα καλυψα ολα!!

Μελιτα Στεφανος:
Η ΣΚΗΝΗ ΜΕ ΑΓΓΙΞΕ.
Αισθανθηκα τον πονο της Μελιτας.
Η σκηνη σκηνοθετικα εκει με τα κερια (αληθεια τα αλλα που επιαναν τι ηταν);;;..η σκηνη λοιπον σκηνοθετικα και ερμηνευτικα
απο τον Κο Σταυρου ηταν Α-ΨΟ-ΓΗ!!Η Παππα για μια στιγμη ΠΗΓΕ να με συγγινησει αλλα δεν...
Εκει που ολη σκηνη ηταν για να τα μπιξεις εκει που ηταν ετοιμο το δακρυ να κυλισει απο τα ματια μου εκει και παγωσε! slap
Ξαφνικα μου το χαλασε.
Παντως σας σκηνη (απο τη μερια μου μαρεσε η μιση μεχρι το σημειο που μου το χαλασε) .
Αυτα για τωρα ισως αργοτερα να γραψω κατι παραπανω


Έχει επεξεργασθεί από τον/την konstantina στις Τετ Φεβ 03, 2010 9:41 pm, 1 φορά

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τετ Φεβ 03, 2010 9:40 pm

Δεν το έδειξε Ιζαμπέλλα, μας είπαν ότι όταν ο Μάνος της είπε παντρεύομαι τον ξαπόστειλε και τότε γνώρισε το Στέφανο.

Μετά από 2 χρόνια ο Μάνος ξαναγύρισε και είπε τα γνωστά του παραμύθια και τότε τα ξαναβρήκαν.

Και επειδή είδε οτι μετά από 2 χρόνια ακόμα συνέχιζε να μην χωρίζει σε εκείνο το σημείο ξεκίνησε η σειρά. Ισως για αυτό δεν το θυμάσαι

ΥΓ. Θέλεις κάποια βοήθεια με την παράθεση ποστ?

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Τετ Φεβ 03, 2010 9:51 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Δεν το έδειξε Ιζαμπέλλα, μας είπαν ότι όταν ο Μάνος της είπε παντρεύομαι τον ξαπόστειλε και τότε γνώρισε το Στέφανο.

Μετά από 2 χρόνια ο Μάνος ξαναγύρισε και είπε τα γνωστά του παραμύθια και τότε τα ξαναβρήκαν.

Και επειδή είδε οτι μετά από 2 χρόνια ακόμα συνέχιζε να μην χωρίζει σε εκείνο το σημείο ξεκίνησε η σειρά. Ισως για αυτό δεν το θυμάσαι

ΥΓ. Θέλεις κάποια βοήθεια με την παράθεση ποστ?




Δεν το θυμάμαι η αλήθεια είναι...το μόνο που θυμάμαι είναι μια σκηνή που και καλά ήταν αναδρομή της Εύας αν δεν κάνω λάθος,όπου ήταν στην παραλία και του φώναζε "τι έκανες?πήγες και παντρεύτηκες ρε Μάνο!!!" και αυτός έλεγε τα γνωστά τα ψεύτικα τα λόγια τα μεγάλα.Καλά και γι'αυτόν θα μπορούσα να σούρω πολλά,έχε χάρη που τα κρατιέμαι!! :x

ΥΓ: Ευχαριστώ για την προσφορά!Δεν είμαι και απολύτως σχετική μ'αυτα,αλλά οκ το βρίσκω σιγά-σιγά Razz Καμιά φορά απλώς επειδή θέλω να σχολιάσω ένα κομμάτι από κάποιο άλλο σχόλιο δεν παραθέτω ολόκληρο το σχόλιο για να μην πιάνει χώρο και απλώς αντιγράφω το κομμάτι που με ενδιφέρει και το βάζω σε εισαγωγικά.Δεν κάνω καλά? Neutral
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τετ Φεβ 03, 2010 10:01 pm

Bασικά δεν νομίζω ότι το έχει δείξει όταν τον έδιωξε νομίζω έχει δείξει μόνο οταν πηγε αυτή να παντρευτεί το Στεφ και την πήρε πίσω μόνο αυτό.

ΥΓ. Μπορείς να πατάς παράθεση και να σβήνεις ανάμεσα από τον κωδικο [quote*]....[/quote] όσα δεν θέλεις και να αφήνεις ανάμεσα στον κωδικό μόνο όσα θες να είναι σε παράθεση.

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010

Δημοσίευση από loukitsa Τετ Φεβ 03, 2010 10:03 pm

konstantina μου εσυ νομίζω το ρωτησες τα αλλα που έπιανε η Μελίτα ήταν αποξηραμένα λουλουδάκια που τα είχε να διακοσμούν το κερί afro
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Τετ Φεβ 03, 2010 10:04 pm

Ευχαριστώ πολύ!!Θα το εφαρμόσω!! :D
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Φεβ 03, 2010 10:05 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Bασικά δεν νομίζω ότι το έχει δείξει όταν τον έδιωξε νομίζω έχει δείξει μόνο οταν πηγε αυτή να παντρευτεί το Στεφ και την πήρε πίσω μόνο αυτό.

ΥΓ. Μπορείς να πατάς παράθεση και να σβήνεις ανάμεσα από τον κωδικο [quote*]....[/quote*] όσα δεν θέλεις και να αφήνεις ανάμεσα στον κωδικό μόνο όσα θες να είναι σε παράθεση.



Έχει γίνει συζήτηση. Το ακούσαμε όταν η Εύα εξηγούσε τις συνθήκες κατω απ τις οποίες γεννήθηκε η Μαρίλια.
Είπε στο Λουκά και το Νικόλα οτι τότε ο Μάνος αποφάσισε να παντρευτεί. Και της είπε ο Λουκάς κι εσύ το δέχτηκες. Και του απάντησε όχι τον χώρισα και προσπάθησα να φτιάξω τη ζωή μου. Μετα από δυο χρόνια ετοιμαζόμουν να παντρευτώ και τότε εμφανίστηκε ο Μάνος και μου είπε οτι ετοιμάζεται να χωρίσει. Στην συνέχεια το ακούσαμε και απ το Μάνο.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010

Δημοσίευση από konstantina Τετ Φεβ 03, 2010 10:12 pm

loukitsa έγραψε:konstantina μου εσυ νομίζω το ρωτησες τα αλλα που έπιανε η Μελίτα ήταν αποξηραμένα λουλουδάκια που τα είχε να διακοσμούν το κερί afro

ευχαριστω για την επιλυση της αποριας μου

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010

Δημοσίευση από soso Τετ Φεβ 03, 2010 10:18 pm

Η σκηνή Στέφανου-Μελίτας ήταν με διαφορά η καλύτερη τους- σεναριακά- μέχρι τώρα..Για να το πω κομψά,όμως,υποστηρίκτηκε ερμηνευτικά μόνο από το ένα μέρος,με την ερμηνευτική του αποσταση του από το έτερο μέρος,να φαίνεται χαώδης..
Η υπόθεση με το Λουκά και τη Νόρα επαναλαμβάνεται..(κρίμα τους αγαπώ!)
Η Ευα υπήρξε τίμια και σαφής απόψε και αυτή "που δεν είναι Ευα" μάλλον θα γίνει χειρότερή της!Προσωπικά,ωστόσο, τις δικαιολογώ και τις δύο!!(και την Ευα τότε,και τη Μελιτα τώρα)
Α!!!!!!!Και ο Λιακος μιλάει πολύ σοφά τελευταία!
Και η Νόρα με την Ευα μαζί τα σπανε (συστηματικά και μόνιμα)
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Φεβ 03, 2010 10:20 pm

soso έγραψε:Η σκηνή Στέφανου-Μελίτας ήταν με διαφορά η καλύτερη τους- σεναριακά- μέχρι τώρα..Για να το πω κομψά,όμως,υποστηρίκτηκε ερμηνευτικά μόνο από το ένα μέρος,με την ερμηνευτική του αποσταση του από το έτερο μέρος,να φαίνεται χαώδης..
Η υπόθεση με το Λουκά και τη Νόρα επαναλαμβάνεται..(κρίμα τους αγαπώ!)
Η Ευα υπήρξε τίμια και σαφής απόψε και αυτή "που δεν είναι Ευα" μάλλον θα γίνει χειρότερή της!Προσωπικά,ωστόσο, τις δικαιολογώ και τις δύο!!(και την Ευα τότε,και τη Μελιτα τώρα)
Α!!!!!!!Και ο Λιακος μιλάει πολύ σοφά τελευταία!
Και η Νόρα με την Ευα μαζί τα σπανε (συστηματικά και μόνιμα)


Καλώς ήρθες στη συντροφιά soso
Συμφωνώ με τα λεγόμενά σου απόλυτα.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010

Δημοσίευση από pasxalitsa Τετ Φεβ 03, 2010 10:22 pm

[quote="soso"]Η σκηνή Στέφανου-Μελίτας ήταν με διαφορά η καλύτερη τους- σεναριακά- μέχρι τώρα..Για να το πω κομψά,όμως,υποστηρίκτηκε ερμηνευτικά μόνο από το ένα μέρος,με την ερμηνευτική του αποσταση του από το έτερο μέρος,να φαίνεται χαώδης..

Χαίρομαι που και άλλοι βλέπουν το χάος!!! :)
pasxalitsa
pasxalitsa
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΕ θέα το Πέλαγο
Ασχολίες : Θέατρο, Λογοτεχνία, Σινεμά, Τηλεόραση

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010

Δημοσίευση από Doris_ Τετ Φεβ 03, 2010 10:22 pm

aggeliki έγραψε:
loukitsa έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:Σήμερα στο επεισόδιο ξεχώρισα ΑΡΝΗΤΙΚΑ την συνάντηση Στέφανου και Μελίτας, είναι ότι χειρότερο έχω δει από αυτούς τους δύο ως τώρα!



Συμφωνω απόλυτα....απλα δεν ήθελα να το πω έτσι αλλα...είναι η πικρη αλήθεια :shock:


ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ!!! ΤΟ ΖΕΥΓΑΡΙ ΓΙ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΔΕΝ ΕΠΕΙΣΕ!! Ο ΣΤΑΥΡΟΥ ΠΑΙΖΕΙ ΜΟΝΟΣ!!!!

ΑΠΛΑ TΟ ΠΗΡΕ & ΕΦΥΓΕ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ!!!
Γι αλλη μια φορα θα ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ με την Clarabelle... εχω δει παρομοιες σκηνες-στιγμες οπου ΔΕΝ μπορουσα να συνελθω απο το κλαμα για ωρες ολοκληρες!!!!
ΕΔΩ το μονο που ελεγα ηταν ΕΛΕΟΣ...Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΣΠΑΡΑΖΕΙ & ΑΥΤΗ....."ΧΤΕΝΙΖΟΤΑΝ"!!! : scream : : scream :
Doris_
Doris_
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Στον Αλεξ - οκοσμο μου ... Kατω απο την Ακροπολη ειναι SUPER !!!
Ασχολίες : Καλλιτεχνης - Θεατρο -Μουσικη-Βερα με Τρελα ...ο mesie Kαρταλης

http://clubs.pathfinder.gr/Alexandros_Stavrou_

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010

Δημοσίευση από soso Τετ Φεβ 03, 2010 10:26 pm

Clarabelle έγραψε:
soso έγραψε:Η σκηνή Στέφανου-Μελίτας ήταν με διαφορά η καλύτερη τους- σεναριακά- μέχρι τώρα..Για να το πω κομψά,όμως,υποστηρίκτηκε ερμηνευτικά μόνο από το ένα μέρος,με την ερμηνευτική του αποσταση του από το έτερο μέρος,να φαίνεται χαώδης..
Η υπόθεση με το Λουκά και τη Νόρα επαναλαμβάνεται..(κρίμα τους αγαπώ!)
Η Ευα υπήρξε τίμια και σαφής απόψε και αυτή "που δεν είναι Ευα" μάλλον θα γίνει χειρότερή της!Προσωπικά,ωστόσο, τις δικαιολογώ και τις δύο!!(και την Ευα τότε,και τη Μελιτα τώρα)
Α!!!!!!!Και ο Λιακος μιλάει πολύ σοφά τελευταία!
Και η Νόρα με την Ευα μαζί τα σπανε (συστηματικά και μόνιμα)


Καλώς ήρθες στη συντροφιά soso
Συμφωνώ με τα λεγόμενά σου απόλυτα.

Καλώς σας βρήκα :D :D :D :D
Ήθελα να σας το πω απ την αρχή,αλλά τα 'χω χάσει λίγο με τα συστήματα βλ.παράθεση,απάντηση κτλ..
(Ελπίζω να το πέτυχα!)
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010

Δημοσίευση από jim7 Τετ Φεβ 03, 2010 10:29 pm

Έχουμε και λέμε:
Εύα: ήταν σπαθί σε αυτά που είπε στον Στέφανο, τον ρώτησε όσο πιο ξεκάθαρα γινόταν και η απάντηση που πήρε ήταν ότι τίποτα δεν έχει αλλάξει.
Στέφανος: Εγώ τόχω ξαναγράψει δεν έχει καρύδια και σήμερα το απέδειξε ξανά.
Μελίτα: Τι θα γίνει κάθε φορά θα θέλει να περάσει την τελευταία νύχτα με τον μέλλοντα άντρα της Εύας. Πρώτα ο Μάνος και τώρα ο Στέφανος. Λάθος μεγάλο και το κακό είναι ότι την βλέπω να σέρνεται πίσω από τον Στέφανο.
Αμαλία: Ήθελα νάξερα πότε θα καταλάβει πόσο κακό έχει κάνει μέχρι τώρα στην Μελίτα. Προσπάθησε ακόμα να ζήσει τον χαμένο της έρωτα μέσα από την Μελίτα.
Λουκάς: απλώς και μόνοFskl
Νόρα: Ισχύει ότι και για τον Λουκά Fskl
Μπαρμπαλιάκουρας: Καλά αυτός στον κόσμο του.
Δάφνη-Νικόλας: Τίποτα το ιδιαίτερο.
Νταίζη: Tigania

Τι έγινε ο Χρήστος και ο Μπέλλος βρε παιδιά;

Και για να μπαίνουμε στο κλίμα κάποτε ανέφερε η Ακρίτα τον ανάποδο καθρέπτη τον βλέπετε; τώρα φάνηκε καθαρά.
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010

Δημοσίευση από anna90 Τετ Φεβ 03, 2010 10:59 pm

Εγώ σήμερα δεν θα απλώσω σεντονάκι...Δεν θυμάμαι και πολλά...
Τα πρώτα 35 λεπτά του επεισοδίου έτσι κι αλλιώς βλέπουμε κεριά, μιά φλόγα(Στέφανος) και μια παγοκολώνα...
Μα καθόλου μα τίποτα δεν μου πέρασε η Μελίτα σήμερα..Τίποτα...
Μουσούνιζε και καλά ότι έκλαιγε αλλά μπααααααααααααα....
Η Εύα ξεκάθαρη με το Στέφανο και ΑΠΟΛΥΤΑ σωστή...
Ο Στέφανος πάλι... 🐷 Grrr Μάθε καλέ μου να ανοίγεις το στόμα σου για να μιλάς...
Η σκηνή που μ άρεσε πολύ ήταν ο Στέφανος να βάζει το κερί σε ένα κουτί, για να το φυλάξει..!!
Νόρα-Εύα πάντα καλές και πάντα παρείστικες...
Λουκάκος στο κόσμο του...Άντε παληκάρι μου, ξύπνα λίγο πάρε τη ζωή στα χέρια σου..ΒΑΡΕΘΗΚΑΜΕ...
Αυτά νομίζω....
Που είναι η επιλογη βραστα κλαφτα μούτζωτα...!!!!
όταν έχει μαραθώνιους απόλυτου ζευγαριού κρίνεται ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟΣ..
anna90
anna90
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Καβάλα-Έδεσσα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010

Δημοσίευση από Jennifer Τετ Φεβ 03, 2010 11:03 pm

DESPOINA έγραψε:
aggeliki έγραψε:
loukitsa έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:Σήμερα στο επεισόδιο ξεχώρισα ΑΡΝΗΤΙΚΑ την συνάντηση Στέφανου και Μελίτας, είναι ότι χειρότερο έχω δει από αυτούς τους δύο ως τώρα!



Συμφωνω απόλυτα....απλα δεν ήθελα να το πω έτσι αλλα...είναι η πικρη αλήθεια :shock:


ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ!!! ΤΟ ΖΕΥΓΑΡΙ ΓΙ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΔΕΝ ΕΠΕΙΣΕ!! Ο ΣΤΑΥΡΟΥ ΠΑΙΖΕΙ ΜΟΝΟΣ!!!!


Ειλικρινά δεν βλεπόταν! Λυπάμαι!! Πραγματικά ό,τι χειρότερο έχω δει! Χάλια ερμηνεία!!

Να πω κι εγώ κάτι για αυτή την σκηνή. Προσπάθησα να την παρακολουθήσω και αυτό που μου έμεινε είναι πως Σταύρου-Παππά όχι μόνο δεν έχουν καμία χημεία μεταξύ τους, αλλά ήταν σαν δύο ξένοι. Ειλικρινά, το λέω χωρίς καμία κακία ή εμπάθεια. Αυτοί οι δύο δένουν τόσο λίγο μαζί, που είναι σαν ξένοι!!!
Jennifer
Jennifer
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010

Δημοσίευση από pasxalitsa Τετ Φεβ 03, 2010 11:11 pm

Doris_ έγραψε:
aggeliki έγραψε:
loukitsa έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:Σήμερα στο επεισόδιο ξεχώρισα ΑΡΝΗΤΙΚΑ την συνάντηση Στέφανου και Μελίτας, είναι ότι χειρότερο έχω δει από αυτούς τους δύο ως τώρα!



Συμφωνω απόλυτα....απλα δεν ήθελα να το πω έτσι αλλα...είναι η πικρη αλήθεια :shock:


ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ!!! ΤΟ ΖΕΥΓΑΡΙ ΓΙ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΔΕΝ ΕΠΕΙΣΕ!! Ο ΣΤΑΥΡΟΥ ΠΑΙΖΕΙ ΜΟΝΟΣ!!!!

ΑΠΛΑ TΟ ΠΗΡΕ & ΕΦΥΓΕ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ!!!
Γι αλλη μια φορα θα ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ με την Clarabelle... εχω δει παρομοιες σκηνες-στιγμες οπου ΔΕΝ μπορουσα να συνελθω απο το κλαμα για ωρες ολοκληρες!!!!
ΕΔΩ το μονο που ελεγα ηταν ΕΛΕΟΣ...Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΣΠΑΡΑΖΕΙ & ΑΥΤΗ....."ΧΤΕΝΙΖΟΤΑΝ"!!! : scream : : scream :

Μέχρι τελείας όμως!!!!
pasxalitsa
pasxalitsa
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΕ θέα το Πέλαγο
Ασχολίες : Θέατρο, Λογοτεχνία, Σινεμά, Τηλεόραση

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010

Δημοσίευση από νοριτσα Τετ Φεβ 03, 2010 11:26 pm

το σημερινο το βρηκα μετριο η ευα ξεκαθαρη απεναντι στον στεφ. αυτον παλι δεν τν καταλαβενω της ειπε οτι τπτ δεν εχει αλλαξει οτι δηλ. την αγαπαει!!! ΕΛΕΟΣ ρε στεφ. μας δουλευεις?? και η μελιτα τι ειναι δεν αλλαξε την ζωη σου? Fskl δυστυτχως η σημερινη σκηνη τους παλι δεν με επεισε!! νορα-ευα πολυ καλη σκηνη!! ο λουκας το χαβα του!!! Synelthe νικολας-δαφνη τι τραβανε και αυτοι με τν λουκακο πολυ καλη σκηνη!!
νοριτσα
νοριτσα
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Φεβ 03, 2010 11:58 pm


Ας σχολιάσω κι εγώ

Δεν ξέρω πως να χαρακτηρίσω το σημερινό επεισόδιο. Ήταν γραμμένο μάλλον για να με κάνει να συγκινηθώ αλλά δεν το κατάφερε.

Το μεγαλύτερο κομάτι του ήταν ο αποχαιρετισμός του Στέφανου και της Μελίτας. Μιλούσε ο Στέφανος και πάνω που έπιανα το συναίσθημα γύριζε το πλάνο έβλεπα τη Μελίτα και νόμιζα οτι αυτός απευθυνόταν στα συναισθήματά μου κι εκείνη στην κάμερα. Κάποια στιγμή αδιαφόρησα εντελώς. Κρίμα γιατί το όλον με το κερί ήταν ευρηματικό.

Η σκηνή Εύας Στέφανου ήταν καλή και παρόλο που το σενάριο δίνει όλη την κατάσταση από την οπτική η αγάπη είναι ένα μεγάλο λάθος και αυτό που πρέπει να κυριαρχεί είναι το πάθος, Ξυλά και Σταύρου καταφέρνουν να περνούν ακριβώς αυτό που τους ζητούν. Είδα αμηχανία και ανακούφιση απ την πλευρά της Εύας και αμηχανία και δισταγμό απ την πλευρά του Στέφανου.

Όπως πάντοτε Νόρα και Εύα έβγαζαν ζεστασιά και η γυναικοσυζήτηση μεταξύ τους ήταν απολαυστική. Με παραξένεψε μια κουβέντα της Νόρας. Θα αλλάξεις Εύα όλες αλλάζουν μετά το γάμο. Δεν την κατάλαβα αλλά την κρατάω. Κάπου οδηγεί αυτή η κουβέντα αλλά προς το παρόν δεν καταλαβαίνω που.

Μου άρεσε η σκηνή που ο Στέφανος πέρασε το δαχτυλιδι στην Εύα. Και μου άρεσε ο τρόπος που της είπε είμαστε παρόντες όλοι οι σημαντικοί. Εσύ εγώ και το παιδί μας. Δεν ξέρω τι λέτε εσείς αλλά το κόσμημα που πρόσφερε τη Στεφανομανούλα εμένα μου άρεσε. Αυτοκρατορικό μεν καταπληκτικό δε.

Ο Λουκάς σήμερα κλασικά στον κόσμο του. Πάντως η Νταιζούλα έχει βάλει σκοπό να τον απομακρύνει απ τη Νόρα και έγινε κάτι παραπάνω απο φανερό. Ευτυχώς και δεν θα γίνει ο γάμος γιατί έβλεπα το μισό φορουμ να παθαίνει παράκρουση.

Βάρεσε πάντως ο συναγερμός μοιράστηκαν και οι αρμοδιότητες και ξεκίνησαν άπαντες να συμπαρασταθούν στους πληγέντες απ την αναγγελία του γάμου. Αυτο που κάνουν λες και ξεκινάει τσουνάμι και πρέπει να προλάβουν τους ανύποπτους να μην τους καταπιούν τα κύματα με τρελαίνει.

Περιμένω αύριο να δω ποιοί θα επιβιώσουν και ποιοί θα πάνε άπατοι. Τουλάχιστον αρχίζει το ενδιαφέρον.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010

Δημοσίευση από nat Πεμ Φεβ 04, 2010 12:00 am

Ο Καρτάλης, σε απλά ελληνικά, είναι ΠΟΛΥ ΓΕΛΟΙΟΣ!!!!!!! Fskl

nat
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010

Δημοσίευση από elli Πεμ Φεβ 04, 2010 12:20 am

Λοιπόν όπως ξέρετε όταν υπάρχουν στη ζωή άνθρωποι που βλέπουν το μαύρο τότε υπάρχουν σίγουρα και άνθρωποι που βλέπουν το άσπρο(πολύ αλληγορικό αφήστε το)..όπως βλέπω οι περισσότεροι εδώ δε πολυσυμπαθούν το ζευγάρι Στέφανος-Μελίτα και δεν βλέπουν κάτι ουσιαστικό σε αυτούς...εγώ όμως έχω να πω ότι το μόνο που βλέπω σε αυτούς είναι αγάπη, αληθινή αγάπη η οποία συνοδεύεται με πόνο, πολύ πόνο...Το σημερινό επεισόδιο για εμένα ήταν μια γροθιά στα μούτρα, γιατί κατάφερε να με συγκινήσει τόσο όσο δεν φαντάζεστε και να με κάνει να πιστέψω ότι αυτοί οι δύο οφείλουν στον εαυτό τους να είναι μαζί...Δεν κατηγορώ όσους δεν είδαν αυτή τη φλόγα και αυτή τη μαγεία σήμερα, αλλά προσπαθήστε να ξεφύγετε λίγο από τα πρόσωπα και τις ερμηνείες και να σταθείτε στα λόγια και στα συναισθήματα...ζούνε έναν έρωτα γεμάτο εμπόδια και συνεχώς η ζωή πετάει στο δρόμο τους απρόοπτα, πράγματα που δεν μπορούν να αντιμετωπίσουν..και τι κάνουν; θυσιάζονται για να μην πληγωθούν αθώοι(και εννοώ φυσικά το παιδί που περιμένει η Εύα)...Ο έρωτας τους θα μείνει ζωντανός για πάντα όσο και αν η απόσταση μεταξύ τους είναι μεγάλη...και χωρίς να θέλω να σας απογοητεύσω:παρακολουθούμε ένα σίριαλ και όλοι ξέρουμε ότι στο τέλος ο Στέφανος και η Μελίτα θα είναι μαζί και τότε κανείς δεν θα τους χωρίσει...Η κ.Ακρίτα θα μας το κάνει αυτό το δώρο να είστε σίγουροι...

elli
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης