Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010

+26
elli
nana
KatsaroYpotheto
nat
almaresi
annaki
soso
KonstantinaA
loukasnora
FieryRed
DESPOINA
jim7
Alexitsa
marializ25
anna90
Ntinaki1
sarita
Izabella29
evanna
hionati
loukitsa
prwto_trapezi_pista
anastasia20
filitsa
Ntinaki Agapaei Petraki
Clarabelle
30 απαντήσεις

Σελίδα 4 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap0%Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap25%Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 25% 
[ 13 ]
Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap35%Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 35% 
[ 18 ]
Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap22%Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 22% 
[ 11 ]
Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap8%Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 8% 
[ 4 ]
Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap10%Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 10% 
[ 5 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 51
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Φεβ 10, 2010 3:34 pm


Το επεισοδιάκι από μένα πολύ καλό.

Δεν είχαμε ιδιαίτερες εξελίξεις βέβαια αλλά επιτελους είχαμε εναλλαγές σκηνών και μπόλικη παρέα οπότε το ψήφισα πολύ καλό μετά απο αρκετές μέρες που βαριόμουν μέχρι θανάτου την κλαούρα της Μαρουλίτας και το μπούκωμα του απόλυτου έρωτα.

Καλυτερη σκηνή του επεισοδίου Λουκάς Νικόλας. Όταν είδα το Λουκάκο να ξαπλώνει μόνος του για ψυχανάλυση λύθηκα. Αυτόν ο έρωτας τον έχει χαζέψει εντελώς. Δεν εξηγείται διαφορετικά. Είναι δυνατόν να αναρωτιέται ακόμη ποιόν αγαπάει η Νόρα; Τόσο λίγο την ξέρει; Εκείνο το πρωτοχρονιάτικο φιλί δεν του είπε τίποτα; Μήπως θέλει να πιστέψει όσα του είπε ο Μπέλλος για να βρει δικαιολογίες για τον εαυτό του;

Για το άδειασμα του Στέφανου στη Μαρουλίτα δεν επανέρχομαι. Πάντως όλο αυτό το μια σε τραβάω κοντά μου μια σε σπρώχνω είναι περίεργο.

Επόμενη σκηνή που μου άρεσε Λουκάς Νόρα. Αγαπησιάρικη σκηνή και η Νόρα να βρίσκει επιτέλους τον καλό της εαυτό. Σήμερα περιμένω πολλά απ τη συζήτησή τους και ελπίζω να μην απογοητευτώ.

Επανακάμπτει στα επεισόδια ο Μάνος και μου αρέσει. Ξύπνησε απ το λήθαργο και άρχισε να ψάχνεται. Νομίζω οτι ο Λουκάς δεν τον έπεισε. Φάνηκε άλλωστε απ την επίσκεψή του στην Αμαλία που για μένα ήταν η αμέσως επόμενη σκηνή που μου αρεσε. Η Αμαλία είπε κάτι που μου κίνησε την περιέργεια. Είσαι ίδιος ο Λύτρας λες και είσαι πράγματι γιός του. Περίεργο. Άλλη μια πρόταση που την κρατάω στα υπ όψιν. Στη συνέχεια ο Μανωλάκης πέρασε κι απ το Στέφανο. Θέλω η καημένη να σε λυπηθώ αγόρι μου αλλά δεν με αφήνεις. Αυτό ήταν η Εύα Μανωλάκη ένα κομμάτι δικό σου που το πήρε ο Στέφανος; Να δεις που νόμιζα οτι τόσες μέρες χτυπιόσουν οτι ήταν όλη σου η ζωή.

Ο Λουκάκος με όλα του τα προβλήματα πρόλαβε να περάσει κι απ τον κουμπάρο. Καλά του τα είπες του τύπου Λουκάκο. Αυτός πάλι επειδή δεν είναι Μάνος φρόντισε να σου πει οτι μπαίνει σ αυτό το γάμο με την καρδιά και το μυαλό του ενώ παράλληλα πέταξε κι ένα να το ξεπεράσουμε λέγοντας εμμέσως πλην σαφώς οτι δυσκολεύεται. Τελικά για το Στέφανο ακόμη δεν ξέρουμε απολυτως τίποτα. Νομίζω κρύβει δυσάρεστες εκπλήξεις στην παρέα αλλά απ αυτόν τον ερωτοχτυπημένο λαπά που έβγαζε τις προηγούμενες μέρες το προτιμώ.

Οι σεναριογράφοι μάλλον μας διαβάζουν σήμερα το επεισόδιο είχε σκηνούλες απ την καθημερινότητα των ηρώων στη δουλειά τους. Επίσης το προτιμώ απ το να τους βλέπω να κοιτούν το υπερπέραν.

Η σκηνούλα που τα κορίτσια διάλεγαν μπομπονιέρες ευχάριστη νότα στο επεισόδιο όπως και η σκηνούλα με το Στέφανο και την Εύα να διαλέγουν βέρες.

Ελπίζω οτι απο δω και πέρα θα έχουμε ακόμη πιο ενδιαφέροντα επεισόδια. Νομίζω τώρα αρχίζουν να τρέχουν διάφορες παράλληλες ιστορίες οπότε σε αναμονή.......
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Τετ Φεβ 10, 2010 3:39 pm

giouli_edem έγραψε:Έχεις δίκιο ότι βλέπουμε τα ίδια και τα ίδια .... Απλά το θέμα με τα ζευγάρια σίγουρα πουλάει περισσότερο από τη δίκη του Ηλία γι' αυτό τα λιβανίζουν και περιστρέφονται όλες οι καταστάσεις γύρω από αυτά . Για να βλέπουμε κάθε μέρα κάθε επεισόδιο και να αναρωτιόμαστε πότε θα πάνε τα θέματα με τα ζευγάρια παρακάτω...

σίγουρα πουλάνε...αλλά να βλέπαμε και εξελίξεις;;;τουλάχιστον από εκεί...απλά θεωρώ ότι λόγω 3ης χρονιάς δεν είχαν υπολογίσει καλά τα πράγματα και τρενάρουν τα πάντα...αλλά αυτό πόσο να κρατήσει;;;αρχίζει και κουράζει...
ελπίζω η συνέχεια να είναι περισσότερη ενδιαφέρουσα...
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010

Δημοσίευση από stefanos-melita Τετ Φεβ 10, 2010 3:49 pm

giouli_edem έγραψε:
elli έγραψε:Λοιπόν τα τελευταία επεισόδια θα έλεγα ότι είναι επιεικώς απαράδεκτα(για να μην πω χάλια)το δε σημερινό όπως λέει και η αδελφή μου-μάπα- vomit ...αυτή η κατάσταση Στέφανου-Μελίτας δεν αντέχεται άλλο..Agree .Για μένα ο μόνος λόγος που πήγαινε καλά η σειρά ήταν που βλέπαμε ένα ζευγάρι να προσπαθεί να ζήσει τον έρωτά τους και ναι με έπειθαν ότι ήταν και οι δύο πολύ ερωτευμένοι.Τώρα όμως που το χάλασαν αυτό η σειρά είναι σκέτη απογοήτευση.Όπως είπε και κάποιος άλλος πιο πάνω, όλοι περιμένουμε να δούμε τι θα γίνει όταν ο Μάνος μάθει την αλήθεια..γιατί κακά τα ψέματα θέλουμε να μάθουμε αν θα είναι ξανά μαζί ο Στέφανος και η Μελίτα...
Το μόνο που έχω να πω είναι ότι αν ο Στέφανος δεν τα ξαναβρεί ξανά με τη Μελίτα η σειρά θα έχει μια πολύ μεγάλη πτώση..ακόμα και εγώ που δεν έχανα ούτε δευτερόλεπτο από τη σειρά και είχα πωρωθεί τελείως είχα αποφασίσει να κλείσω την τηλεόραση και να την ξανανοίξω μετά από κάνα μήνα...Έκκληση λοιπόν προς τους σεναριογράφους να βάλουν τα πράγματα σε μια σειρά και να αφήσουν επιτέλους το Στέφανο και τη Μελίτα να ζήσουν στιγμές ηρεμίας..άντε γιατί υπάρχουν και άλλα ζευγάρια στη σειρά...

Όπως λες και εσύ υπάρχουν κι άλλα ζευγάρια στη σειρά και δε γίνεται να ασχολούνται τα επεισόδια μόνο με το Στέφανο και τη Μελίτα !!
Δε γίνεται να λέτε ότι "η σειρά είναι σκέτη απογοήτευση" και "ο μόνος λόγος που πήγαινε καλά η σειρά ήταν που βλέπαμε ένα ζευγάρι να προσπαθεί να ζήσει τον έρωτά τους " !!!!

ΔΕΝ ΛΕΓΕΤΑΙ ΤΟ ΣΗΡΙΑΛ "Ο έρωτας του Στέφανου και της Μελίτας" !!!!

Είναι δυνατόν να λές ότι : " αν ο Στέφανος δεν τα ξαναβρεί ξανά με τη Μελίτα η σειρά θα έχει μια πολύ μεγάλη πτώση" ???????????
Περιττό να σου πώ ότι τα νούμερα άρχισαν να ανεβαίνουν όσο δείχνει περισσότερο Παρέα της Φεγγαρόπετρας και ήταν πιο πεσμένα όταν έδειχναν συνέχεια Στέφανο-Μελίτα !

Σπόιλερ:

ΤΩΡΑ, ΓΙΑ ΤΟ ΕΠ ΝΑ ΠΩ ΠΟΛΥ ΕΠΙΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑ, ΟΤΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΟΥ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΤΩΡΑ, ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟΝ ΣΤΕΦ ΤΟΥ "ΚΕΡΙΟΥ" .ΟΧΙ., ΔΕΝ ΕΧΕΙ. ΣΑΝ ΝΑ ΠΑΤΗΣΕ ΤΟ ΔΙΑΚΟΠΤΗ. ΤΡΑΒΗΞΕ ΤΗ ΓΡΑΜΜΗ, ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΧΘΕΣ ΣΤΟ ΛΟΥΚΑ..ΤΗΝ ΑΓΑΠΑΕΙ,ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΕΙΠΕ ΤΕΛΟΣ, ΘΑ ΤΟ ΤΗΡΗΣΕΙ. ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΕΘΑΨΕ ΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΤΟΥ, ΤΟ ΚΑΤΑΦΕΡΕ.ΕΚΛΕΙΣΕ ΤΟ ΣΕΝΤΟΥΚΙ ΜΕ ΤΟ ΚΕΡΙ, ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ. ΕΦΟΣΟΝ ΘΑ ΖΗΣΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΑ,ΠΡΟΣΑΡΜΟΖΕΤΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟ.

ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΛΛΗ ΕΠΙΛΟΓΗ, ΚΑΙ ΤΟ ΞΕΡΕΙ. ΕΙΠΕ ΗΔΗ ΣΕ ΕΡΩΤΗΣΗ ΤΟΥ ΛΟΥΚΑ "ΑΥΤΟ ΘΕΛΕΙΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ??" ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΕΥΑ, ΑΠΑΝΤΗΣΕ, "ΘΕΛΩ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΤΟΥ" ΤΑ ΤΡΑΥΜΑΤΑ ΤΗΣ ΠΑΙΔΙΚΗΣ ΤΟΥ ΗΛΙΚΙΑΣ, ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΙΣΧΥΡΑ, ΚΑΙ ΠΡΟΚΕΙΜΕΝΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ ΤΕΛΟΣ Η ΜΕΛΙΤΑ.

ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΟΥ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕ ΝΑ ΤΗΡΗΣΕΙ ΤΟ ΛΟΓΟ ΤΟΥ, ΚΑΙ ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΕΙ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ. ΑΝ ΤΟΝ ΕΒΛΕΠΑ ΠΑΛΙ ΝΑ ΤΡΕΧΕΙ ΓΙΑ..ΦΙΛΑΚΙ, Η ΝΑ ΤΗΣ ΔΙΝΕΙ ΘΑΡΡΟΣ, ΘΑ ΤΟΥ ΕΡΙΧΝΑ, ΟΧΙ ΦΤΥΣΙΜΟ, ΑΛΛΑ ΡΟΧΑΛΑ, ΣΑΝ ΚΑΤΟΣΤΑΡΙΚΟ. ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ, ΕΙΝΑΙ Η ΑΝΑΙΣΘΗΣΙΑ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΤΗΣ ΜΕΛΙΤΑΣ.ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΑΝΔΡΕΣ ΜΙΛΑΜΕ, ΚΑΙ ΩΣ ΓΝΩΣΤΟΝ ΟΙ ΑΝΔΡΕΣ ΔΙΑΘΕΤΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΠΡΟΣΟΝΤΑ, ΑΛΛΑ ΟΥΧΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ! ΚΑΝΕΝΑΝ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΣΑ ΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΥΓΕΝΗ ΑΡΕΤΗ... cake

ΕΠΙΠΛΕΟΝ, ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΤΗΣ ΦΕΡΕΤΑΙ ΣΚΛΗΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΗΣ, ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΔΡΟΜΟ, Κ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΞΕΧΑΣΕΙ. ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ, ΟΤΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΜΕ ΕΙΝΑΙ ΑΠΕΛΠΙΣΜΕΝΟΣ, ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΛΕΝΕ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΥ ΧΑΙΔΕΥΟΥΜΕ ΤΑ ΑΥΤΙΑ, ΑΥΤΟ ΕΠΙΔΕΙΝΩΝΕΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ, ΑΛΛΑ ΝΑ ΤΟΥ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ΣΚΛΗΡΑ, ΝΑ ΣΥΝΕΛΘΕΙ. ΑΥΤΟ ΚΑΝΕΙ Κ Ο ΣΤΕΦ, ΜΕ ΠΟΛΥ ΣΚΛΗΡΟ, ΑΚΟΜΨΟ ΤΡΟΠΟ.

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΥΑ, ΚΑΜΙΑ ΑΓΑΠΗ ΔΕ ΒΛΕΠΩ ΑΠΟ ΤΗ ΜΕΡΙΑ ΤΟΥ, ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΑΠΟΔΟΧΗ ΤΗΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ, ΚΑΙ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΥΠΟΧΡΕΩΣΗΣ. ΚΡΑΥΓΑΛΕΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ, ΤΟΥ ΓΕΓΟΝΟΤΟΣ ΟΤΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΣ, ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΞΩΦΑΛΤΣΟ/ΦΕΥΓΑΛΕΟ, ΦΙΛΙ ΤΗΣ ΘΕΙΑΣ ΜΟΥ ΤΗΣ ΑΜΕΡΣΟΥΔΑΣ ΣΤΟ ΜΑΓΟΥΛΟ, Κ ΤΟ ΥΦΟΣ ΤΟΥ "ΑΝΤΕ, ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΑΝΤΕΞΩ Κ ΑΥΤΟ" Κ ΤΡΑΒΗΧΤΗΚΕ ΑΜΕΣΩΣ..ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΤΟΙΜΑΖΕΤΑΙ ΓΙΑ ΓΑΜΟ ΠΟΥ ΤΟΝ ΘΕΛΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ..

Η ΕΥΑ, ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ, Κ ΑΣΦΑΛΗΣ. ΒΟΛΕΥΤΗΚΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ. ΑΛΛΟΣ ΘΑ ΤΗΝ ΑΝΑΛΑΒΕΙ ΤΩΡΑ, Κ ΑΥΤΗ Κ ΤΟ ΠΑΙΔΙ, ΞΕΝΟΙΑΣΕ. ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΝΑ ΝΟΙΣΤΕΙ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ, ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ, Κ ΟΧΙ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΠΟΥ ΑΝΑΓΚΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ. ΠΟΥ Κ ΝΑ ΑΓΑΠΟΥΣΕ ΤΡΕΛΛΑ, ΤΟ ΣΤΕΦ, ΤΙ ΘΑ ΤΗΝ ΒΛΕΠΑΜΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ??ΠΙΡΟΥΕΤΕΣ ΑΠΟ ΤΗ ΧΑΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΓΑΜΟ??

ΤΗΝ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΧΑΖΟΜΑΡΑ ΤΗΣ "ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΥΠΟΧΡΕΩΣΗ" ΔΕΝ ΘΑ ΤΗ ΣΧΟΛΙΑΣΩ..ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΧΩΡΙΑ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ, Κ ΟΤΙ ΚΑΜΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ Ο ΣΤΕΦ, ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΕΙΠΕ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ, ΕΠΑΘΕ ΣΟΚ, Κ ΔΕΝ ΤΗΣ ΖΗΤΗΣΕ ΝΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΟΥΝ, ΑΛΑΛ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΑΥΤΗ, ΕΝΩ ΥΠΟΨΙΑΖΕΤΑΙ ΚΙΟΛΑΣ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΓΥΝΑΙΚΑ, ΔΕΝ ΤΗΣ ΛΛΕΙ ΤΙΠΟΤΑ..ΑΠΟΛΥΤΩΣ. ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ..ΕΝΩ ΞΕΡΕΙ Κ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΣ ΤΗΣ ΤΟ ΕΧΕΙ ΠΕΙ, ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ. ΤΑ ΠΑΡΑΤΑΩ.

ΓΙΑΤΙ ΣΑΣ ΞΕΝΙΖΕΙ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΙΛΗΣΕ Ο ΣΤΕΦ ΣΤΗΝ ΕΥΑ?? Κ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟΥ ΕΔΩΣΕ ΠΑΣΑ?? ΔΗΛ, ΠΕΡΙΜΕΝΑΤΕ ΝΑ ΠΕΙ "Α, ΟΚ, ΜΙΑ ΠΑΣΑ ΠΕΡΙΜΕΝΑ, ΕΙΜΑΙ ΤΡΕΛΛΟΣ ΜΕ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ?" ΟΧΙ, ΔΕΝ ΘΑ ΤΗΣ ΤΟ ΠΕΙ ΠΟΤΕ. Κ ΟΧΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΗΚΙ, Η ΨΕΥΤΗΣ. ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΜΟΝΟ Κ ΥΨΙΣΤΟ ΠΟΥ ΜΕΤΡΑΕΙ ΤΩΡΑ, ΕΙΝΑΙ Η ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ. ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΣΗΜΑΙΝΕΙ, ΗΡΕΜΗ ΕΥΑ. ΔΗΛ, ΑΝ ΤΗΣ ΤΟ ΛΕΓΕ, ΘΑ ΤΟ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΕ ΗΡΕΜΑ Η ΕΥΑ?? ΑΥΤΗ ΕΙΧΕ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΗΣ, ΜΙΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΗ ΓΚΟΜΕΝΑ, ΑΝ ΕΚΕΙΝΟΣ ΤΗΣ ΕΛΕΓΕ, "Η ΜΕΛ ΕΙΝΑΙ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ" Η ΕΥΑ ΜΕ ΤΗΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΠΟΥ ΞΕΡΟΥΜΕ, ΘΑ ΤΟ ΕΠΕΡΝΕ ΗΡΕΜΑ?? ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ. ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΛΟΥΚΑ ΤΟΤΕ, ΣΤΟ ΚΑΦΕ "ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΔΕΙΣ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΟΥ" ΕΧΟΥΝ ΓΡΑΦΤΕΙ ΜΕ ΠΥΡΙΝΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΟΥ ΣΤΕΦ. ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΑΛΛΑΞΕ ΣΤΑΣΗ, ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΕΙΠΕ ΤΕΛΟΣ Η ΜΕΛΙΤΑ. ΕΠΙΠΛΕΟΝ, ΟΝΤΩΣ ΕΧΕΙ ΒΑΛΕΙ ΤΕΛΟΣ, ΑΝ ΤΟ ΠΕΙ ΤΩΡΑ ΣΤΗΝ ΕΥΑ, ΘΑ ΑΝΟΙΞΕΙ ΤΟ ΚΟΥΤΙ ΤΗΣ ΠΑΝΔΩΡΑΣ, ΧΩΡΙΣ ΑΝΤΙΚΡΥΣΜΑ..ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΥΑ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΘΑ ΧΑΣΕΙ, Κ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΕΧΕΙ ΧΩΡΙΣΕΙ, ΟΠΟΤΕ ΟΥΤΕ ΜΕ ΑΥΤΗΝ ΘΑ ΜΕΙΝΙΕΙ. ΤΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ ΑΛΛΑΞΑΝ. ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ΝΑ ΜΑΘΕΙ Η ΕΥΑ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ, Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΘΑ ΤΗΣ ΜΕΙΕΝΙ ΣΩΜΑΤΙΚΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ, ΠΙΣΤΟΣ. ΚΑΙ ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ ΠΑΝΤΑ ΟΤΑΝ ΛΕΩ "ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ" ΟΧΙ ΣΤΟ ΗΘΙΚΟ ΚΟΜΜΑΤΙ, ΟΤΙ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ Η ΕΥΑ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΕΙ, ΑΥΤΟ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ. ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ ΣΤΟ ΟΤΙ ΠΡΑΚΤΙΚΑ, Κ ΠΡΑΓΜΑΤΙΣΤΙΚΑ, ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΗΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΟΠΩΣ ΕΧΕΙ ΔΙΑΜΟΡΦΩΘΕΙ, Η ΑΛΗΘΕΙΑ, ΔΕΝ ΘΑ ΦΕΡΕΙ ΚΑΛΟ, ΜΟΝΟ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ.

ΘΑ ΣΤΑΘΩ ΤΕΛΟΣ, ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ, ΣΤΟ ΒΛΕΜΜΑ ΤΟΥ ΠΡΟΣ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ, ΟΤΑΝ ΤΗΣ ΕΙΠΕ "ΚΑΙ ΜΕΝΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΑΛΛΟΥ ΜΕ ΣΠΡΩΧΝΕΙ..ΜΗ ΜΟΥ ΒΑΖΕΙΣ Κ ΑΛΛΕΣ ΔΥΣΚΟΛΙΕΣ" ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΛΕΝΕ ΠΑΝΤΑ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ, ΕΙΝΑΙ Ο ΚΑΘΡΕΠΤΗΣ ΤΗΣ ΨΥΧΗΣ..ΛΙΩΝΕΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ, ΛΙΩΝΕΙ, ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥ ΕΚΑΙΓΑΝ ΤΑ ΧΕΙΛΗ ΤΟΥ ΜΙΣΑΝΟΙΞΑΝ, Love! ΕΤΟΙΜΑ ΝΑ ΤΗ ΦΙΛΗΣΟΥΝ. ΛΙΩΝΕΙ, ΟΤΑΝ ΑΦΗΝΕΙ ΤΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ ΝΑ ΚΥΡΙΑΡΧΗΣΕΙ, ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ ΤΗΣ. ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ ΟΜΩΣ ΠΟΤΕ ΟΤΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΣΚΛΗΡΟΣ,ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΜΕ ΘΕΛΗΣΗ, ΥΠΟΜΟΝΗ, Κ ΛΟΓΙΚΗ. ΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΤΟΥ ΗΤΑΝ ΤΕΤΟΙΟ, ΠΟΥ ΤΟΥ ΕΔΩΣΕ ΕΝΑΝ ΟΡΘΟΛΟΓΙΣΤΙΚΟ ΤΡΟΠΟ ΣΚΕΨΗΣ. ΤΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΝΙΓΕΙ, ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΥΤΑΝΕΥΣΕΙ Η ΛΟΓΙΚΗ ΤΟΥ. ΑΥΤΟ ΕΚΑΝΕ ΜΕ ΤΟ ΛΟΥΚΑ Κ ΤΗΝ ΕΥΑ. ΝΟΙΑΖΕΤΑΙ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ, ΓΙΑ ΑΥΤΡΟ ΖΗΤΑΕΙ ΑΠ ΤΟ ΛΟΥΚΑ ΝΑ ΤΗ ΒΟΗΘΗΣΟΥΝ. ΑΥΤΟΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΠΙΑ. ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΤΗΝ ΑΠΟΦΑΣΗ ΤΟΥ, Κ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΠΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ Η ΕΡΩΤΗΣΗ ΤΟΥ ΣΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΗΤΑΝ ΚΑΘΑΡΑ ΡΗΤΟΡΙΚΗ. ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΤΟΥ ΠΕΙ "ΝΑΙ" Η ΜΕΛΙΤΑ, Κ ΤΟ ΗΞΕΡΕ.

ΔΕΙΤΕ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥ ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΦΙΛΗΣΕ Η ΕΥΑ, ΣΤΙΣ ΒΕΡΕΣ, ΣΤΟ ΜΑΓΟΥΛΟ..ΝΕΚΡΑ ΗΤΑΝ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥ, ΑΜΗΧΑΝΙΑ ΕΒΓΑΛΕ Η ΣΤΑΣΗ ΤΟΥ ΚΟΡΜΙΟΥ, Η ΕΝΣΤΙΚΤΩΔΗΣ ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΣΗ, ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΓΙΝΕΙ ΕΡΩΤΙΚΟ ΤΟ ΦΙΛΙ. Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΓΑΠΑΕΙ ΜΟΝΟ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ, ΜΗΝ ΤΟ ΑΜΦΙΣΒΗΤΕΙΤΑΙ ΑΥΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟΜΕΛΛΗΤΑΚΙΑ ΜΟΥ! Love!

ΤΟ ΦΡΑΓΜΑ ΕΧΕΙ ΚΛΕΙΣΕΙ ΕΝΤΙΟΣ ΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΤΟΥ.ΓΙΑ ΠΟΣΟ ΘΑ ΑΝΤΕΞΕΙ ΤΟ ΦΡΑΓΜΑ??ΟΧΙ ΓΙΑ ΠΟΛΥ, ΑΝ Η ΜΕΛΙΤΑ ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΘΕΙ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΙΚΑ..ΤΩΡΑ ΤΟΝ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ Η ΕΥΑ Κ ΤΟ ΠΑΙΔΙ, ΤΟ ΕΙΠΕ ΞΑΚΑΘΑΡΑ ΣΤΟ ΛΟΥΚΑ. Η ΜΕΛΙΤΑ, ΩΣ ΔΕΔΟΜΕΝΗ, (ΜΙΛΑΩ ΠΑΝΑΤ ΓΙΑ ΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΤΗΣ, Ο ΣΤΕΦ ΞΕΡΕΙ ΟΤΙ ΤΟΝ ΑΓΑΠΑ) ΕΧΕΙ ΜΠΕΙ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ. ΟΤΑΝ ΟΜΩΣ ΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΘΑ ΜΦΙΣΒΗΤΗΘΟΥΝ, ΕΙΤΕ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΓΥΡΙΣΕΙ ΣΤΟ ΜΑΝΟ(ΠΙΣΤΕΥΩ ΑΥΤΟ ΘΑ ΓΙΝΕΙ) ΕΙΤΕ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΑΛΛΟ ΦΛΕΡΤ, ΤΟΤΕ ΘΑ ΔΟΚΙΜΑΣΤΕΙ Η ΑΔΙΑΦΟΡΙΑ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΠΡΟΣ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ, Η ΤΥΧΟΝ ΚΟΡΟΙΔΙΑ, Η Ο ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΣ ΕΡΩΤΑΣ..ΟΤΑΝ ΤΗ ΔΕΙ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΑΛΛΟΥ ΑΝΔΡΑ.. ΚΑΙ ΑΝ ΚΡΙΝΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΟΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΠΡΟΧΘΕΣ ΣΤΗ ΔΑΦΝΗ..ΘΑ ΑΝΟΙΞΟΥΝ ΜΥΤΕΣ..ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ!!! runaround
stefanos-melita
stefanos-melita
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010

Δημοσίευση από dj_mitsaki Τετ Φεβ 10, 2010 4:14 pm

stefanos-melita έγραψε:
ΤΩΡΑ, ΓΙΑ ΤΟ ΕΠ ΝΑ ΠΩ ΠΟΛΥ ΕΠΙΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑ, ΟΤΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΟΥ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΤΩΡΑ, ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟΝ ΣΤΕΦ ΤΟΥ "ΚΕΡΙΟΥ" .ΟΧΙ., ΔΕΝ ΕΧΕΙ. ΣΑΝ ΝΑ ΠΑΤΗΣΕ ΤΟ ΔΙΑΚΟΠΤΗ. ΤΡΑΒΗΞΕ ΤΗ ΓΡΑΜΜΗ, ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΧΘΕΣ ΣΤΟ ΛΟΥΚΑ..ΤΗΝ ΑΓΑΠΑΕΙ,ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΕΙΠΕ ΤΕΛΟΣ, ΘΑ ΤΟ ΤΗΡΗΣΕΙ. ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΕΘΑΨΕ ΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΤΟΥ, ΤΟ ΚΑΤΑΦΕΡΕ.ΕΚΛΕΙΣΕ ΤΟ ΣΕΝΤΟΥΚΙ ΜΕ ΤΟ ΚΕΡΙ, ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ. ΕΦΟΣΟΝ ΘΑ ΖΗΣΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΑ,ΠΡΟΣΑΡΜΟΖΕΤΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟ.

ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΛΛΗ ΕΠΙΛΟΓΗ, ΚΑΙ ΤΟ ΞΕΡΕΙ. ΕΙΠΕ ΗΔΗ ΣΕ ΕΡΩΤΗΣΗ ΤΟΥ ΛΟΥΚΑ "ΑΥΤΟ ΘΕΛΕΙΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ??" ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΕΥΑ, ΑΠΑΝΤΗΣΕ, "ΘΕΛΩ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΤΟΥ" ΤΑ ΤΡΑΥΜΑΤΑ ΤΗΣ ΠΑΙΔΙΚΗΣ ΤΟΥ ΗΛΙΚΙΑΣ, ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΙΣΧΥΡΑ, ΚΑΙ ΠΡΟΚΕΙΜΕΝΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ ΤΕΛΟΣ Η ΜΕΛΙΤΑ.

ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΟΥ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕ ΝΑ ΤΗΡΗΣΕΙ ΤΟ ΛΟΓΟ ΤΟΥ, ΚΑΙ ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΕΙ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ. ΑΝ ΤΟΝ ΕΒΛΕΠΑ ΠΑΛΙ ΝΑ ΤΡΕΧΕΙ ΓΙΑ..ΦΙΛΑΚΙ, Η ΝΑ ΤΗΣ ΔΙΝΕΙ ΘΑΡΡΟΣ, ΘΑ ΤΟΥ ΕΡΙΧΝΑ, ΟΧΙ ΦΤΥΣΙΜΟ, ΑΛΛΑ ΡΟΧΑΛΑ, ΣΑΝ ΚΑΤΟΣΤΑΡΙΚΟ. ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ, ΕΙΝΑΙ Η ΑΝΑΙΣΘΗΣΙΑ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΤΗΣ ΜΕΛΙΤΑΣ.ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΑΝΔΡΕΣ ΜΙΛΑΜΕ, ΚΑΙ ΩΣ ΓΝΩΣΤΟΝ ΟΙ ΑΝΔΡΕΣ ΔΙΑΘΕΤΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΠΡΟΣΟΝΤΑ, ΑΛΛΑ ΟΥΧΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ! ΚΑΝΕΝΑΝ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΣΑ ΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΥΓΕΝΗ ΑΡΕΤΗ... cake

ΕΠΙΠΛΕΟΝ, ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΤΗΣ ΦΕΡΕΤΑΙ ΣΚΛΗΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΗΣ, ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΔΡΟΜΟ, Κ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΞΕΧΑΣΕΙ. ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ, ΟΤΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΜΕ ΕΙΝΑΙ ΑΠΕΛΠΙΣΜΕΝΟΣ, ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΛΕΝΕ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΥ ΧΑΙΔΕΥΟΥΜΕ ΤΑ ΑΥΤΙΑ, ΑΥΤΟ ΕΠΙΔΕΙΝΩΝΕΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ, ΑΛΛΑ ΝΑ ΤΟΥ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ΣΚΛΗΡΑ, ΝΑ ΣΥΝΕΛΘΕΙ. ΑΥΤΟ ΚΑΝΕΙ Κ Ο ΣΤΕΦ, ΜΕ ΠΟΛΥ ΣΚΛΗΡΟ, ΑΚΟΜΨΟ ΤΡΟΠΟ.

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΥΑ, ΚΑΜΙΑ ΑΓΑΠΗ ΔΕ ΒΛΕΠΩ ΑΠΟ ΤΗ ΜΕΡΙΑ ΤΟΥ, ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΑΠΟΔΟΧΗ ΤΗΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ, ΚΑΙ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΥΠΟΧΡΕΩΣΗΣ. ΚΡΑΥΓΑΛΕΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ, ΤΟΥ ΓΕΓΟΝΟΤΟΣ ΟΤΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΣ, ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΞΩΦΑΛΤΣΟ/ΦΕΥΓΑΛΕΟ, ΦΙΛΙ ΤΗΣ ΘΕΙΑΣ ΜΟΥ ΤΗΣ ΑΜΕΡΣΟΥΔΑΣ ΣΤΟ ΜΑΓΟΥΛΟ, Κ ΤΟ ΥΦΟΣ ΤΟΥ "ΑΝΤΕ, ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΑΝΤΕΞΩ Κ ΑΥΤΟ" Κ ΤΡΑΒΗΧΤΗΚΕ ΑΜΕΣΩΣ..ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΤΟΙΜΑΖΕΤΑΙ ΓΙΑ ΓΑΜΟ ΠΟΥ ΤΟΝ ΘΕΛΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ..

Η ΕΥΑ, ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ, Κ ΑΣΦΑΛΗΣ. ΒΟΛΕΥΤΗΚΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ. ΑΛΛΟΣ ΘΑ ΤΗΝ ΑΝΑΛΑΒΕΙ ΤΩΡΑ, Κ ΑΥΤΗ Κ ΤΟ ΠΑΙΔΙ, ΞΕΝΟΙΑΣΕ. ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΝΑ ΝΟΙΣΤΕΙ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ, ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ, Κ ΟΧΙ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΠΟΥ ΑΝΑΓΚΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ. ΠΟΥ Κ ΝΑ ΑΓΑΠΟΥΣΕ ΤΡΕΛΛΑ, ΤΟ ΣΤΕΦ, ΤΙ ΘΑ ΤΗΝ ΒΛΕΠΑΜΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ??ΠΙΡΟΥΕΤΕΣ ΑΠΟ ΤΗ ΧΑΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΓΑΜΟ??

ΤΗΝ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΧΑΖΟΜΑΡΑ ΤΗΣ "ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΥΠΟΧΡΕΩΣΗ" ΔΕΝ ΘΑ ΤΗ ΣΧΟΛΙΑΣΩ..ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΧΩΡΙΑ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ, Κ ΟΤΙ ΚΑΜΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ Ο ΣΤΕΦ, ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΕΙΠΕ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ, ΕΠΑΘΕ ΣΟΚ, Κ ΔΕΝ ΤΗΣ ΖΗΤΗΣΕ ΝΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΟΥΝ, ΑΛΑΛ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΑΥΤΗ, ΕΝΩ ΥΠΟΨΙΑΖΕΤΑΙ ΚΙΟΛΑΣ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΓΥΝΑΙΚΑ, ΔΕΝ ΤΗΣ ΛΛΕΙ ΤΙΠΟΤΑ..ΑΠΟΛΥΤΩΣ. ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ..ΕΝΩ ΞΕΡΕΙ Κ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΣ ΤΗΣ ΤΟ ΕΧΕΙ ΠΕΙ, ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ. ΤΑ ΠΑΡΑΤΑΩ.

ΓΙΑΤΙ ΣΑΣ ΞΕΝΙΖΕΙ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΙΛΗΣΕ Ο ΣΤΕΦ ΣΤΗΝ ΕΥΑ?? Κ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟΥ ΕΔΩΣΕ ΠΑΣΑ?? ΔΗΛ, ΠΕΡΙΜΕΝΑΤΕ ΝΑ ΠΕΙ "Α, ΟΚ, ΜΙΑ ΠΑΣΑ ΠΕΡΙΜΕΝΑ, ΕΙΜΑΙ ΤΡΕΛΛΟΣ ΜΕ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ?" ΟΧΙ, ΔΕΝ ΘΑ ΤΗΣ ΤΟ ΠΕΙ ΠΟΤΕ. Κ ΟΧΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΗΚΙ, Η ΨΕΥΤΗΣ. ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΜΟΝΟ Κ ΥΨΙΣΤΟ ΠΟΥ ΜΕΤΡΑΕΙ ΤΩΡΑ, ΕΙΝΑΙ Η ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ. ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΣΗΜΑΙΝΕΙ, ΗΡΕΜΗ ΕΥΑ. ΔΗΛ, ΑΝ ΤΗΣ ΤΟ ΛΕΓΕ, ΘΑ ΤΟ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΕ ΗΡΕΜΑ Η ΕΥΑ?? ΑΥΤΗ ΕΙΧΕ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΗΣ, ΜΙΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΗ ΓΚΟΜΕΝΑ, ΑΝ ΕΚΕΙΝΟΣ ΤΗΣ ΕΛΕΓΕ, "Η ΜΕΛ ΕΙΝΑΙ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ" Η ΕΥΑ ΜΕ ΤΗΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΠΟΥ ΞΕΡΟΥΜΕ, ΘΑ ΤΟ ΕΠΕΡΝΕ ΗΡΕΜΑ?? ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ. ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΛΟΥΚΑ ΤΟΤΕ, ΣΤΟ ΚΑΦΕ "ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΔΕΙΣ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΟΥ" ΕΧΟΥΝ ΓΡΑΦΤΕΙ ΜΕ ΠΥΡΙΝΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΟΥ ΣΤΕΦ. ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΑΛΛΑΞΕ ΣΤΑΣΗ, ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΕΙΠΕ ΤΕΛΟΣ Η ΜΕΛΙΤΑ. ΕΠΙΠΛΕΟΝ, ΟΝΤΩΣ ΕΧΕΙ ΒΑΛΕΙ ΤΕΛΟΣ, ΑΝ ΤΟ ΠΕΙ ΤΩΡΑ ΣΤΗΝ ΕΥΑ, ΘΑ ΑΝΟΙΞΕΙ ΤΟ ΚΟΥΤΙ ΤΗΣ ΠΑΝΔΩΡΑΣ, ΧΩΡΙΣ ΑΝΤΙΚΡΥΣΜΑ..ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΥΑ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΘΑ ΧΑΣΕΙ, Κ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΕΧΕΙ ΧΩΡΙΣΕΙ, ΟΠΟΤΕ ΟΥΤΕ ΜΕ ΑΥΤΗΝ ΘΑ ΜΕΙΝΙΕΙ. ΤΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ ΑΛΛΑΞΑΝ. ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ΝΑ ΜΑΘΕΙ Η ΕΥΑ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ, Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΘΑ ΤΗΣ ΜΕΙΕΝΙ ΣΩΜΑΤΙΚΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ, ΠΙΣΤΟΣ. ΚΑΙ ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ ΠΑΝΤΑ ΟΤΑΝ ΛΕΩ "ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ" ΟΧΙ ΣΤΟ ΗΘΙΚΟ ΚΟΜΜΑΤΙ, ΟΤΙ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ Η ΕΥΑ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΕΙ, ΑΥΤΟ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ. ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ ΣΤΟ ΟΤΙ ΠΡΑΚΤΙΚΑ, Κ ΠΑΡΑΓΜΑΤΙΣΤΙΚΑ, ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΗΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΟΠΩΣ ΕΧΕΙ ΔΙΑΜΟΡΦΩΘΕΙ, Η ΑΛΗΘΕΙΑ, ΔΕΝ ΘΑ ΦΕΡΕΙ ΚΑΛΟ, ΜΟΝΟ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ.

ΘΑ ΣΤΑΘΩ ΤΕΛΟΣ, ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ, ΣΤΟ ΒΛΕΜΜΑ ΤΟΥ ΠΡΟΣ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ, ΟΤΑΝ ΤΗΣ ΕΙΠΕ "ΚΑΙ ΜΕΝΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΑΛΛΟΥ ΜΕ ΣΠΡΩΧΝΕΙ..ΜΗ ΜΟΥ ΒΑΖΕΙΣ Κ ΑΛΛΕΣ ΔΥΣΚΟΛΙΕΣ" ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΛΕΝΕ ΠΑΝΤΑ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ, ΕΙΝΑΙ Ο ΚΑΘΡΕΠΤΗΣ ΤΗΣ ΨΥΧΗΣ..ΛΙΩΝΕΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ, ΛΙΩΝΕΙ, ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥ ΕΚΑΙΓΑΝ ΤΑ ΧΕΙΛΗ ΤΟΥ ΜΙΣΑΝΟΙΞΑΝ, Love! ΕΤΟΙΜΑ ΝΑ ΤΗ ΦΙΚΗΣΟΥΝ. ΛΙΩΝΕΙ, ΟΤΑΝ ΑΦΗΝΕΙ ΤΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ ΝΑ ΚΥΡΙΑΡΧΗΣΕΙ, ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ ΤΗΣ. ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ ΟΜΩΣ ΠΟΤΕ ΟΤΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΣΚΛΗΡΟΣ,ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΜΕ ΘΕΛΗΣΗ, ΥΠΟΜΟΝΗ, Κ ΛΟΓΙΚΗ. ΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΤΟΥ ΗΤΑΝ ΤΕΤΟΙΟ, ΠΟΥ ΤΟΥ ΕΔΩΣΕ ΕΝΑΝ ΟΡΘΟΛΟΓΙΣΤΙΚΟ ΤΡΟΠΟ ΣΚΕΨΗΣ. ΤΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΝΙΓΕΙ, ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΥΤΑΝΕΥΣΕΙ Η ΛΟΓΙΚΗ ΤΟΥ. ΑΥΤΟ ΕΚΑΝΕ ΜΕ ΤΟ ΛΟΥΚΑ Κ ΤΗΝ ΕΥΑ. ΝΟΙΑΖΕΤΑΙ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ, ΓΙΑ ΑΥΤΡΟ ΖΗΤΑΕΙ ΑΠ ΤΟ ΛΟΥΚΑ ΝΑ ΤΗ ΒΟΗΘΗΣΟΥΝ. ΑΥΤΟΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΠΙΑ. ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΤΗΝ ΑΠΟΦΑΣΗ ΤΟΥ, Κ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΠΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ Η ΕΡΩΤΗΣΗ ΤΟΥ ΣΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΗΤΑΝ ΚΑΘΑΡΑ ΡΗΤΟΡΙΚΗ. ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΤΟΥ ΠΕΙ "ΝΑΙ" Η ΜΕΛΙΤΑ, Κ ΤΟ ΗΞΕΡΕ.

ΔΕΙΤΕ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥ ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΦΙΛΗΣΕ Η ΕΥΑ, ΣΤΙΣ ΒΕΡΕΣ, ΣΤΟ ΜΑΓΟΥΛΟ..ΝΕΚΡΑ ΗΤΑΝ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥ, ΑΜΗΧΑΝΙΑ ΕΒΓΑΛΕ Η ΣΤΑΣΗ ΤΟΥ ΚΟΡΜΙΟΥ, Η ΕΝΣΤΙΚΤΩΔΗΣ ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΣΗ, ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΓΙΝΕΙ ΕΡΩΤΙΚΟ ΤΟ ΦΙΛΙ. Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΓΑΠΑΕΙ ΜΟΝΟ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ, ΜΗΝ ΤΟ ΑΜΦΙΣΒΗΤΕΙΤΑΙ ΑΥΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟΜΕΛΛΗΤΑΚΙΑ ΜΟΥ! Love!

ΤΟ ΦΡΑΓΜΑ ΕΧΕΙ ΚΛΕΙΣΕΙ ΕΝΤΙΟΣ ΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΤΟΥ.ΓΙΑ ΠΟΣΟ ΘΑ ΑΝΤΕΞΕΙ ΤΟ ΦΡΑΓΜΑ??ΟΧΙ ΓΙΑ ΠΟΛΥ, ΑΝ Η ΜΕΛΙΤΑ ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΘΕΙ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΙΚΑ..ΤΩΡΑ ΤΟΝ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ Η ΕΥΑ Κ ΤΟ ΠΑΙΔΙ, ΤΟ ΕΙΠΕ ΞΑΚΑΘΑΡΑ ΣΤΟ ΛΟΥΚΑ. Η ΜΕΛΙΤΑ, ΩΣ ΔΕΔΟΜΕΝΗ, (ΜΙΛΑΩ ΠΑΝΑΤ ΓΙΑ ΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΤΗΣ, Ο ΣΤΕΦ ΞΕΡΕΙ ΟΤΙ ΤΟΝ ΑΓΑΠΑ) ΕΧΕΙ ΜΠΕΙ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ. ΟΤΑΝ ΟΜΩΣ ΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΘΑ ΜΦΙΣΒΗΤΗΘΟΥΝ, ΕΙΤΕ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΓΥΡΙΣΕΙ ΣΤΟ ΜΑΝΟ(ΠΙΣΤΕΥΩ ΑΥΤΟ ΘΑ ΓΙΝΕΙ) ΕΙΤΕ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΑΛΛΟ ΦΛΕΡΤ, ΤΟΤΕ ΘΑ ΔΟΚΙΜΑΣΤΕΙ Η ΑΔΙΑΦΟΡΙΑ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΠΡΟΣ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ, Η ΤΥΧΟΝ ΚΟΡΟΙΔΙΑ, Η Ο ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΣ ΕΡΩΤΑΣ..ΟΤΑΝ ΤΗ ΔΕΙ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΑΛΛΟΥ ΑΝΔΡΑ.. ΚΑΙ ΑΝ ΚΡΙΝΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΟΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΠΡΟΧΘΕΣ ΣΤΗ ΔΑΦΝΗ..ΘΑ ΑΝΟΙΞΟΥΝ ΜΥΤΕΣ..ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ!!! runaround

Συμφωνώ πολύ μαζί σου!!!Πιστεύω και εγώ πως ο Στέφανος μόλις δει την Μελίτα να τον έχει χεσμένο,να τον αποφεύγει και να φλερτάρει με κανέναν άλλον.....εεε ρε τι έχουμε να δούμε!!!!! xastouki χαστούκια ανάμεσα σε Στεφ-Μελ, fight BlackEye Μπουνιές ανάμεσα σε Στεφ-τον αντιπαλό του και φυσικά αφού θα έχουμε όόόόόλα αυτά δεν θα πέσει και ένα κρεβάτι;;;ή έστω ένα Flkia φιλάκι;; Για να μην πω για τα βλέμματα που θα σπάνε κοκκαλα!!!!Αχ πως και πως τα περιμένω!!!Και μάλλον θα πέσουν γύρω στις διακοπές του Πάσχα που θα είμαι αραχτή, θα τους βλέπω με την ώρα μου...και φυσικά θα φτιάξω βιντεάκια με τέτοιο υλικό!!!! Bounce

dj_mitsaki
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Πατρα
Ασχολίες : Internet,cinema...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τετ Φεβ 10, 2010 4:20 pm

stefanos-melita έγραψε:
giouli_edem έγραψε:
elli έγραψε:Λοιπόν τα τελευταία επεισόδια θα έλεγα ότι είναι επιεικώς απαράδεκτα(για να μην πω χάλια)το δε σημερινό όπως λέει και η αδελφή μου-μάπα- vomit ...αυτή η κατάσταση Στέφανου-Μελίτας δεν αντέχεται άλλο..Agree .Για μένα ο μόνος λόγος που πήγαινε καλά η σειρά ήταν που βλέπαμε ένα ζευγάρι να προσπαθεί να ζήσει τον έρωτά τους και ναι με έπειθαν ότι ήταν και οι δύο πολύ ερωτευμένοι.Τώρα όμως που το χάλασαν αυτό η σειρά είναι σκέτη απογοήτευση.Όπως είπε και κάποιος άλλος πιο πάνω, όλοι περιμένουμε να δούμε τι θα γίνει όταν ο Μάνος μάθει την αλήθεια..γιατί κακά τα ψέματα θέλουμε να μάθουμε αν θα είναι ξανά μαζί ο Στέφανος και η Μελίτα...
Το μόνο που έχω να πω είναι ότι αν ο Στέφανος δεν τα ξαναβρεί ξανά με τη Μελίτα η σειρά θα έχει μια πολύ μεγάλη πτώση..ακόμα και εγώ που δεν έχανα ούτε δευτερόλεπτο από τη σειρά και είχα πωρωθεί τελείως είχα αποφασίσει να κλείσω την τηλεόραση και να την ξανανοίξω μετά από κάνα μήνα...Έκκληση λοιπόν προς τους σεναριογράφους να βάλουν τα πράγματα σε μια σειρά και να αφήσουν επιτέλους το Στέφανο και τη Μελίτα να ζήσουν στιγμές ηρεμίας..άντε γιατί υπάρχουν και άλλα ζευγάρια στη σειρά...

Όπως λες και εσύ υπάρχουν κι άλλα ζευγάρια στη σειρά και δε γίνεται να ασχολούνται τα επεισόδια μόνο με το Στέφανο και τη Μελίτα !!
Δε γίνεται να λέτε ότι "η σειρά είναι σκέτη απογοήτευση" και "ο μόνος λόγος που πήγαινε καλά η σειρά ήταν που βλέπαμε ένα ζευγάρι να προσπαθεί να ζήσει τον έρωτά τους " !!!!

ΔΕΝ ΛΕΓΕΤΑΙ ΤΟ ΣΗΡΙΑΛ "Ο έρωτας του Στέφανου και της Μελίτας" !!!!

Είναι δυνατόν να λές ότι : " αν ο Στέφανος δεν τα ξαναβρεί ξανά με τη Μελίτα η σειρά θα έχει μια πολύ μεγάλη πτώση" ???????????
Περιττό να σου πώ ότι τα νούμερα άρχισαν να ανεβαίνουν όσο δείχνει περισσότερο Παρέα της Φεγγαρόπετρας και ήταν πιο πεσμένα όταν έδειχναν συνέχεια Στέφανο-Μελίτα !

ΔΙΚΑΙΟΥΜΑΣΤΕ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΑΣ ΘΕΩΡΩ. ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΟΙ ΤΗΛΕΘΕΑΤΕΣ, ΓΝΩΣΤΟΙ Κ ΦΙΛΟΙ, ΟΠΩΣ Κ ΓΩ, ΔΕΝ ΕΒΛΕΠΑΝ ΜΥΣΤΙΚΑ, ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΝ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΣΤΕΦΑΝΟ ΚΑΙ ΜΕΛΙΤΑ. ΑΝ ΑΥΤΟ ΣΑΣ ΕΝΟΧΛΕΙ, ΛΥΠΑΜΑΙ, ΑΛΛΑ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ, ΓΙΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΟΥΣ ΤΗΛΕΘΕΑΤΕΣ.

Σαφώς και ο καθένας δικαιούται να έχει την άποψή του αλλα να προσέχουμε τι λέμε παρακαλώ πολύ!

Είπε κανείς ότι δεν μπορείτε να έχετε την άποψή σας? Είπε κανείς ότι ενοχλεί να την εκφράζετε? ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ!

Η φράση "ΑΝ ΑΥΤΟ ΣΑΣ ΕΝΟΧΛΕΙ, ΛΥΠΑΜΑΙ, ΑΛΛΑ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ, ΓΙΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΟΥΣ ΤΗΛΕΘΕΑΤΕΣ" είναι προκλητικότατη και δεν θέλω να δημιουργηθούν ξανά προβλήματα! Δηλαδη σας παρακαλώ πάρα πολύ έλεος πια!

Κανείς δεν είπε ότι ενοχλήθηκε και όποιος μέλο θίχτηκε τόσο από τα λεγόμενα της Elli όσο και από της Γιούλης παρακαλώ να μην συμμετέχει στη συζήτηση, έτσι απλά. Μην μιλάτε! Δηλαδή δεν είναι δυνατόν με το που λέει κάποιος κάτι και κάποιο άλλο μέλος υποστηρίξει μια αντίθετη άποψη να σημιουργείται θέμα με την ειρωνία ορισμένων!

Η Γιούλη απλώς αντιπαρέβαλε επιχειρήματα που στηρίζουν τη δική της θέση η οποία διαφέρει από του μέλους elli! Και δεν ήταν ούτε προκλητική ούτε προσβλητική!

Μπορεί να μην είναι πρέπων ο τόνος μου, αλλα είναι ώρα να μπει μια τελεία σε αυτή την κόντρα! Τερμα! Όποιος έχει πρόβλημα να μου το πει με pm, δεν θα ΞΑΝΑΝΕΧΤΩ τέτοιο ποστ απο κανέναν! Αυτά είχα να πω και παρακαλώ να συνεχιστεί ο σχολιασμός του επεισοδίου από εδώ και περα.

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Τετ Φεβ 10, 2010 4:20 pm

stefanos-melita έγραψε:

ΤΩΡΑ, ΓΙΑ ΤΟ ΕΠ ΝΑ ΠΩ ΠΟΛΥ ΕΠΙΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑ, ΟΤΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΟΥ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΤΩΡΑ, ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟΝ ΣΤΕΦ ΤΟΥ "ΚΕΡΙΟΥ" .ΟΧΙ., ΔΕΝ ΕΧΕΙ. ΣΑΝ ΝΑ ΠΑΤΗΣΕ ΤΟ ΔΙΑΚΟΠΤΗ. ΤΡΑΒΗΞΕ ΤΗ ΓΡΑΜΜΗ, ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΧΘΕΣ ΣΤΟ ΛΟΥΚΑ..ΤΗΝ ΑΓΑΠΑΕΙ,ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΕΙΠΕ ΤΕΛΟΣ, ΘΑ ΤΟ ΤΗΡΗΣΕΙ. ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΕΘΑΨΕ ΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΤΟΥ, ΤΟ ΚΑΤΑΦΕΡΕ.ΕΚΛΕΙΣΕ ΤΟ ΣΕΝΤΟΥΚΙ ΜΕ ΤΟ ΚΕΡΙ, ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ. ΕΦΟΣΟΝ ΘΑ ΖΗΣΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΑ,ΠΡΟΣΑΡΜΟΖΕΤΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟ.

ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΛΛΗ ΕΠΙΛΟΓΗ, ΚΑΙ ΤΟ ΞΕΡΕΙ. ΕΙΠΕ ΗΔΗ ΣΕ ΕΡΩΤΗΣΗ ΤΟΥ ΛΟΥΚΑ "ΑΥΤΟ ΘΕΛΕΙΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ??" ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΕΥΑ, ΑΠΑΝΤΗΣΕ, "ΘΕΛΩ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΤΟΥ" ΤΑ ΤΡΑΥΜΑΤΑ ΤΗΣ ΠΑΙΔΙΚΗΣ ΤΟΥ ΗΛΙΚΙΑΣ, ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΙΣΧΥΡΑ, ΚΑΙ ΠΡΟΚΕΙΜΕΝΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ ΤΕΛΟΣ Η ΜΕΛΙΤΑ.

ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΟΥ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕ ΝΑ ΤΗΡΗΣΕΙ ΤΟ ΛΟΓΟ ΤΟΥ, ΚΑΙ ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΕΙ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ. ΑΝ ΤΟΝ ΕΒΛΕΠΑ ΠΑΛΙ ΝΑ ΤΡΕΧΕΙ ΓΙΑ..ΦΙΛΑΚΙ, Η ΝΑ ΤΗΣ ΔΙΝΕΙ ΘΑΡΡΟΣ, ΘΑ ΤΟΥ ΕΡΙΧΝΑ, ΟΧΙ ΦΤΥΣΙΜΟ, ΑΛΛΑ ΡΟΧΑΛΑ, ΣΑΝ ΚΑΤΟΣΤΑΡΙΚΟ. ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ, ΕΙΝΑΙ Η ΑΝΑΙΣΘΗΣΙΑ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΤΗΣ ΜΕΛΙΤΑΣ.ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΑΝΔΡΕΣ ΜΙΛΑΜΕ, ΚΑΙ ΩΣ ΓΝΩΣΤΟΝ ΟΙ ΑΝΔΡΕΣ ΔΙΑΘΕΤΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΠΡΟΣΟΝΤΑ, ΑΛΛΑ ΟΥΧΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ! ΚΑΝΕΝΑΝ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΣΑ ΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΥΓΕΝΗ ΑΡΕΤΗ... cake

ΕΠΙΠΛΕΟΝ, ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΤΗΣ ΦΕΡΕΤΑΙ ΣΚΛΗΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΗΣ, ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΔΡΟΜΟ, Κ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΞΕΧΑΣΕΙ. ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ, ΟΤΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΜΕ ΕΙΝΑΙ ΑΠΕΛΠΙΣΜΕΝΟΣ, ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΛΕΝΕ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΥ ΧΑΙΔΕΥΟΥΜΕ ΤΑ ΑΥΤΙΑ, ΑΥΤΟ ΕΠΙΔΕΙΝΩΝΕΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ, ΑΛΛΑ ΝΑ ΤΟΥ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ΣΚΛΗΡΑ, ΝΑ ΣΥΝΕΛΘΕΙ. ΑΥΤΟ ΚΑΝΕΙ Κ Ο ΣΤΕΦ, ΜΕ ΠΟΛΥ ΣΚΛΗΡΟ, ΑΚΟΜΨΟ ΤΡΟΠΟ.

συμφωνώ φανούλα και εγώ πιστεύω πως ο στέφανος για αυτούς τους λόγους αντιδρά κατά αυτό τον τρόπο...αλλά παρ΄όλα αυτά εξοργίζομαι με τη στάση του....τι να κάνω και εγώ;;;άνθρωπος είμαι...η στάση του είναι σκληρή απέναντι στη μελίτα...και αυτό την πονάει...αλλά κατά κάποιο τρόπο εδώ τον καταλαβαίνω...

stefanos-melita έγραψε:ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΥΑ, ΚΑΜΙΑ ΑΓΑΠΗ ΔΕ ΒΛΕΠΩ ΑΠΟ ΤΗ ΜΕΡΙΑ ΤΟΥ, ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΑΠΟΔΟΧΗ ΤΗΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ, ΚΑΙ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΥΠΟΧΡΕΩΣΗΣ. ΚΡΑΥΓΑΛΕΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ, ΤΟΥ ΓΕΓΟΝΟΤΟΣ ΟΤΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΣ, ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΞΩΦΑΛΤΣΟ/ΦΕΥΓΑΛΕΟ, ΦΙΛΙ ΤΗΣ ΘΕΙΑΣ ΜΟΥ ΤΗΣ ΑΜΕΡΣΟΥΔΑΣ ΣΤΟ ΜΑΓΟΥΛΟ, Κ ΤΟ ΥΦΟΣ ΤΟΥ "ΑΝΤΕ, ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΑΝΤΕΞΩ Κ ΑΥΤΟ" Κ ΤΡΑΒΗΧΤΗΚΕ ΑΜΕΣΩΣ..ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΤΟΙΜΑΖΕΤΑΙ ΓΙΑ ΓΑΜΟ ΠΟΥ ΤΟΝ ΘΕΛΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ..

Η ΕΥΑ, ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ, Κ ΑΣΦΑΛΗΣ. ΒΟΛΕΥΤΗΚΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ. ΑΛΛΟΣ ΘΑ ΤΗΝ ΑΝΑΛΑΒΕΙ ΤΩΡΑ, Κ ΑΥΤΗ Κ ΤΟ ΠΑΙΔΙ, ΞΕΝΟΙΑΣΕ. ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΝΑ ΝΟΙΣΤΕΙ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ, ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ, Κ ΟΧΙ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΠΟΥ ΑΝΑΓΚΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ. ΠΟΥ Κ ΝΑ ΑΓΑΠΟΥΣΕ ΤΡΕΛΛΑ, ΤΟ ΣΤΕΦ, ΤΙ ΘΑ ΤΗΝ ΒΛΕΠΑΜΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ??ΠΙΡΟΥΕΤΕΣ ΑΠΟ ΤΗ ΧΑΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΓΑΜΟ??

ΤΗΝ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΧΑΖΟΜΑΡΑ ΤΗΣ "ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΥΠΟΧΡΕΩΣΗ" ΔΕΝ ΘΑ ΤΗ ΣΧΟΛΙΑΣΩ..ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΧΩΡΙΑ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ, Κ ΟΤΙ ΚΑΜΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ Ο ΣΤΕΦ, ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΕΙΠΕ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ, ΕΠΑΘΕ ΣΟΚ, Κ ΔΕΝ ΤΗΣ ΖΗΤΗΣΕ ΝΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΟΥΝ, ΑΛΑΛ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΑΥΤΗ, ΕΝΩ ΥΠΟΨΙΑΖΕΤΑΙ ΚΙΟΛΑΣ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΓΥΝΑΙΚΑ, ΔΕΝ ΤΗΣ ΛΛΕΙ ΤΙΠΟΤΑ..ΑΠΟΛΥΤΩΣ. ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ..ΕΝΩ ΞΕΡΕΙ Κ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΣ ΤΗΣ ΤΟ ΕΧΕΙ ΠΕΙ, ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ. ΤΑ ΠΑΡΑΤΑΩ.

καλά δε τίθεται θέμα..αυτοί οι 2 κοροιδεύουν τους εαυτούς τους...έρωτας μηδέν...πάνε για γάμο και ούτε ένα φιλί...τα 5 παιδιά που θέλουν να κάνουν πως θα τα κάνουν;;;γιατί νόμζα πως σε τέτοιες περιπτώσεις χρειάζεται μία κάποια επαφή...εξ'αποστάσεως δε γίνονται...όσο για την εύα δεν είναι δυνατόν να μην έχει καταλάβει ότι ο γάμος γίνεται από υποχρέωση...ο στέφανος φαίνεται ότι δεν...και παρόλο τη μούγγα στη στρούγγα που τον πιάνει όταν η εύα τον ρωτάει για άλλη γυναίκα η στάση του και μόνο απέναντι της δείχνει καθαρά ότι ερωτευμένος δεν είναι-όπως και η εύα άλλωστε-οπότε και οι 2 κάνουν αυτό το γάμο μόνο και μόνο για το παιδί...τι ξυνίζει στην εύα λοιπόν;;;

stefanos-melita έγραψε:ΓΙΑΤΙ ΣΑΣ ΞΕΝΙΖΕΙ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΙΛΗΣΕ Ο ΣΤΕΦ ΣΤΗΝ ΕΥΑ?? Κ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟΥ ΕΔΩΣΕ ΠΑΣΑ?? ΔΗΛ, ΠΕΡΙΜΕΝΑΤΕ ΝΑ ΠΕΙ "Α, ΟΚ, ΜΙΑ ΠΑΣΑ ΠΕΡΙΜΕΝΑ, ΕΙΜΑΙ ΤΡΕΛΛΟΣ ΜΕ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ?" ΟΧΙ, ΔΕΝ ΘΑ ΤΗΣ ΤΟ ΠΕΙ ΠΟΤΕ. Κ ΟΧΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΗΚΙ, Η ΨΕΥΤΗΣ. ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΜΟΝΟ Κ ΥΨΙΣΤΟ ΠΟΥ ΜΕΤΡΑΕΙ ΤΩΡΑ, ΕΙΝΑΙ Η ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ. ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΣΗΜΑΙΝΕΙ, ΗΡΕΜΗ ΕΥΑ. ΔΗΛ, ΑΝ ΤΗΣ ΤΟ ΛΕΓΕ, ΘΑ ΤΟ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΕ ΗΡΕΜΑ Η ΕΥΑ?? ΑΥΤΗ ΕΙΧΕ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΗΣ, ΜΙΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΗ ΓΚΟΜΕΝΑ, ΑΝ ΕΚΕΙΝΟΣ ΤΗΣ ΕΛΕΓΕ, "Η ΜΕΛ ΕΙΝΑΙ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ" Η ΕΥΑ ΜΕ ΤΗΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΠΟΥ ΞΕΡΟΥΜΕ, ΘΑ ΤΟ ΕΠΕΡΝΕ ΗΡΕΜΑ?? ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ. ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΛΟΥΚΑ ΤΟΤΕ, ΣΤΟ ΚΑΦΕ "ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΔΕΙΣ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΟΥ" ΕΧΟΥΝ ΓΡΑΦΤΕΙ ΜΕ ΠΥΡΙΝΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΟΥ ΣΤΕΦ. ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΑΛΛΑΞΕ ΣΤΑΣΗ, ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΕΙΠΕ ΤΕΛΟΣ Η ΜΕΛΙΤΑ. ΕΠΙΠΛΕΟΝ, ΟΝΤΩΣ ΕΧΕΙ ΒΑΛΕΙ ΤΕΛΟΣ, ΑΝ ΤΟ ΠΕΙ ΤΩΡΑ ΣΤΗΝ ΕΥΑ, ΘΑ ΑΝΟΙΞΕΙ ΤΟ ΚΟΥΤΙ ΤΗΣ ΠΑΝΔΩΡΑΣ, ΧΩΡΙΣ ΑΝΤΙΚΡΥΣΜΑ..ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΥΑ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΘΑ ΧΑΣΕΙ, Κ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΕΧΕΙ ΧΩΡΙΣΕΙ, ΟΠΟΤΕ ΟΥΤΕ ΜΕ ΑΥΤΗΝ ΘΑ ΜΕΙΝΙΕΙ. ΤΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ ΑΛΛΑΞΑΝ. ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ΝΑ ΜΑΘΕΙ Η ΕΥΑ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ, Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΘΑ ΤΗΣ ΜΕΙΕΝΙ ΣΩΜΑΤΙΚΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ, ΠΙΣΤΟΣ. ΚΑΙ ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ ΠΑΝΤΑ ΟΤΑΝ ΛΕΩ "ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ" ΟΧΙ ΣΤΟ ΗΘΙΚΟ ΚΟΜΜΑΤΙ, ΟΤΙ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ Η ΕΥΑ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΕΙ, ΑΥΤΟ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ. ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ ΣΤΟ ΟΤΙ ΠΡΑΚΤΙΚΑ, Κ ΠΑΡΑΓΜΑΤΙΣΤΙΚΑ, ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΗΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΟΠΩΣ ΕΧΕΙ ΔΙΑΜΟΡΦΩΘΕΙ, Η ΑΛΗΘΕΙΑ, ΔΕΝ ΘΑ ΦΕΡΕΙ ΚΑΛΟ, ΜΟΝΟ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ.


δεν ξέρω αν τώρα είναι σε θέση να μιλήσει στην εύα για τη μελίτα,αφού πήρε την απόφαση να την παντρευτεί..αλλά ο στέφανος είναι φάουλ από την αρχή σε αυτό...έπρεπε από την αρχή να της πει πως έχουν τα πράγματα...να της πει την αλήθεια...εξάλλου δεν έκανε κάτι κακό...ερωτεύτηκε...σε αυτό το κομμάτι θεωρώ το στέφανο μοναδικό υπεύθυνο..αν είχε ξεκαθαρίσει τα πράγματα θα ήταν τελείως διαφορετικά..μπορεί στην αρχή να υπήρχαν εντάσεις αλλά σε καμία περίπτωση δεν θα είχαμε τα αποτελέσματα που θα έχουμε τώρα εξαιτίας της βουβαμάρας του στέφανου...

stefanos-melita έγραψε:ΘΑ ΣΤΑΘΩ ΤΕΛΟΣ, ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ, ΣΤΟ ΒΛΕΜΜΑ ΤΟΥ ΠΡΟΣ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ, ΟΤΑΝ ΤΗΣ ΕΙΠΕ "ΚΑΙ ΜΕΝΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΑΛΛΟΥ ΜΕ ΣΠΡΩΧΝΕΙ..ΜΗ ΜΟΥ ΒΑΖΕΙΣ Κ ΑΛΛΕΣ ΔΥΣΚΟΛΙΕΣ" ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΛΕΝΕ ΠΑΝΤΑ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ, ΕΙΝΑΙ Ο ΚΑΘΡΕΠΤΗΣ ΤΗΣ ΨΥΧΗΣ..ΛΙΩΝΕΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ, ΛΙΩΝΕΙ, ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥ ΕΚΑΙΓΑΝ ΤΑ ΧΕΙΛΗ ΤΟΥ ΜΙΣΑΝΟΙΞΑΝ, Love! ΕΤΟΙΜΑ ΝΑ ΤΗ ΦΙΚΗΣΟΥΝ. ΛΙΩΝΕΙ, ΟΤΑΝ ΑΦΗΝΕΙ ΤΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ ΝΑ ΚΥΡΙΑΡΧΗΣΕΙ, ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ ΤΗΣ. ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ ΟΜΩΣ ΠΟΤΕ ΟΤΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΣΚΛΗΡΟΣ,ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΜΕ ΘΕΛΗΣΗ, ΥΠΟΜΟΝΗ, Κ ΛΟΓΙΚΗ. ΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΤΟΥ ΗΤΑΝ ΤΕΤΟΙΟ, ΠΟΥ ΤΟΥ ΕΔΩΣΕ ΕΝΑΝ ΟΡΘΟΛΟΓΙΣΤΙΚΟ ΤΡΟΠΟ ΣΚΕΨΗΣ. ΤΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΝΙΓΕΙ, ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΥΤΑΝΕΥΣΕΙ Η ΛΟΓΙΚΗ ΤΟΥ. ΑΥΤΟ ΕΚΑΝΕ ΜΕ ΤΟ ΛΟΥΚΑ Κ ΤΗΝ ΕΥΑ. ΝΟΙΑΖΕΤΑΙ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ, ΓΙΑ ΑΥΤΡΟ ΖΗΤΑΕΙ ΑΠ ΤΟ ΛΟΥΚΑ ΝΑ ΤΗ ΒΟΗΘΗΣΟΥΝ. ΑΥΤΟΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΠΙΑ. ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΤΗΝ ΑΠΟΦΑΣΗ ΤΟΥ, Κ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΠΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ Η ΕΡΩΤΗΣΗ ΤΟΥ ΣΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΗΤΑΝ ΚΑΘΑΡΑ ΡΗΤΟΡΙΚΗ. ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΤΟΥ ΠΕΙ "ΝΑΙ" Η ΜΕΛΙΤΑ, Κ ΤΟ ΗΞΕΡΕ.

το ότι έριξε το μπαλάκι στη μελίτα δεν μου άρεσε...και αν τουέλεγε ναι;;;;τι θα έκανε ο κύρος στέφανος;...έπρεπε να πάρει την ευθύνη μόνος του όπως είπα και πάνω και από μόνος του να τα αποκαλύψει όλα στην εύα...

stefanos-melita έγραψε:ΔΕΙΤΕ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥ ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΦΙΛΗΣΕ Η ΕΥΑ, ΣΤΙΣ ΒΕΡΕΣ, ΣΤΟ ΜΑΓΟΥΛΟ..ΝΕΚΡΑ ΗΤΑΝ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥ, ΑΜΗΧΑΝΙΑ ΕΒΓΑΛΕ Η ΣΤΑΣΗ ΤΟΥ ΚΟΡΜΙΟΥ, Η ΕΝΣΤΙΚΤΩΔΗΣ ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΣΗ, ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΓΙΝΕΙ ΕΡΩΤΙΚΟ ΤΟ ΦΙΛΙ. Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΓΑΠΑΕΙ ΜΟΝΟ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ, ΜΗΝ ΤΟ ΑΜΦΙΣΒΗΤΕΙΤΑΙ ΑΥΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟΜΕΛΛΗΤΑΚΙΑ ΜΟΥ! Love!


την αγαπάει...δεν το αμφισβητώ..αλλά είναι βλάκας....

stefanos-melita έγραψε:ΤΟ ΦΡΑΓΜΑ ΕΧΕΙ ΚΛΕΙΣΕΙ ΕΝΤΙΟΣ ΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΤΟΥ.ΓΙΑ ΠΟΣΟ ΘΑ ΑΝΤΕΞΕΙ ΤΟ ΦΡΑΓΜΑ??ΟΧΙ ΓΙΑ ΠΟΛΥ, ΑΝ Η ΜΕΛΙΤΑ ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΘΕΙ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΙΚΑ..ΤΩΡΑ ΤΟΝ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ Η ΕΥΑ Κ ΤΟ ΠΑΙΔΙ, ΤΟ ΕΙΠΕ ΞΑΚΑΘΑΡΑ ΣΤΟ ΛΟΥΚΑ. Η ΜΕΛΙΤΑ, ΩΣ ΔΕΔΟΜΕΝΗ, (ΜΙΛΑΩ ΠΑΝΑΤ ΓΙΑ ΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΤΗΣ, Ο ΣΤΕΦ ΞΕΡΕΙ ΟΤΙ ΤΟΝ ΑΓΑΠΑ) ΕΧΕΙ ΜΠΕΙ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ. ΟΤΑΝ ΟΜΩΣ ΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΘΑ ΜΦΙΣΒΗΤΗΘΟΥΝ, ΕΙΤΕ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΓΥΡΙΣΕΙ ΣΤΟ ΜΑΝΟ(ΠΙΣΤΕΥΩ ΑΥΤΟ ΘΑ ΓΙΝΕΙ) ΕΙΤΕ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΑΛΛΟ ΦΛΕΡΤ, ΤΟΤΕ ΘΑ ΔΟΚΙΜΑΣΤΕΙ Η ΑΔΙΑΦΟΡΙΑ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΠΡΟΣ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ, Η ΤΥΧΟΝ ΚΟΡΟΙΔΙΑ, Η Ο ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΣ ΕΡΩΤΑΣ..ΟΤΑΝ ΤΗ ΔΕΙ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΑΛΛΟΥ ΑΝΔΡΑ.. ΚΑΙ ΑΝ ΚΡΙΝΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΟΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΠΡΟΧΘΕΣ ΣΤΗ ΔΑΦΝΗ..ΘΑ ΑΝΟΙΞΟΥΝ ΜΥΤΕΣ..ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ!!! runaround

και εγώ ανυπομονώ...όταν η μελίτα αδιαφορήσει θα φανούν ξεκάθαρα πια από την αντίδραση του όλα τα πραγματικά του συναισθήματα...και το πλήρωμα του χρόνου θα έρθει αργά ή γρήγορα και οι ρόλοι θα αντιστραφούν...
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Τετ Φεβ 10, 2010 4:23 pm

stefanos-melita έγραψε:ΤΩΡΑ, ΓΙΑ ΤΟ ΕΠ ΝΑ ΠΩ ΠΟΛΥ ΕΠΙΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑ, ΟΤΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΟΥ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΤΩΡΑ, ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟΝ ΣΤΕΦ ΤΟΥ "ΚΕΡΙΟΥ" .ΟΧΙ., ΔΕΝ ΕΧΕΙ. ΣΑΝ ΝΑ ΠΑΤΗΣΕ ΤΟ ΔΙΑΚΟΠΤΗ. ΤΡΑΒΗΞΕ ΤΗ ΓΡΑΜΜΗ, ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΧΘΕΣ ΣΤΟ ΛΟΥΚΑ..ΤΗΝ ΑΓΑΠΑΕΙ,ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΕΙΠΕ ΤΕΛΟΣ, ΘΑ ΤΟ ΤΗΡΗΣΕΙ. ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΕΘΑΨΕ ΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΤΟΥ, ΤΟ ΚΑΤΑΦΕΡΕ.ΕΚΛΕΙΣΕ ΤΟ ΣΕΝΤΟΥΚΙ ΜΕ ΤΟ ΚΕΡΙ, ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ. ΕΦΟΣΟΝ ΘΑ ΖΗΣΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΑ,ΠΡΟΣΑΡΜΟΖΕΤΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟ.

ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΛΛΗ ΕΠΙΛΟΓΗ, ΚΑΙ ΤΟ ΞΕΡΕΙ. ΕΙΠΕ ΗΔΗ ΣΕ ΕΡΩΤΗΣΗ ΤΟΥ ΛΟΥΚΑ "ΑΥΤΟ ΘΕΛΕΙΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ??" ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΕΥΑ, ΑΠΑΝΤΗΣΕ, "ΘΕΛΩ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΤΟΥ" ΤΑ ΤΡΑΥΜΑΤΑ ΤΗΣ ΠΑΙΔΙΚΗΣ ΤΟΥ ΗΛΙΚΙΑΣ, ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΙΣΧΥΡΑ, ΚΑΙ ΠΡΟΚΕΙΜΕΝΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ ΤΕΛΟΣ Η ΜΕΛΙΤΑ.

ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΟΥ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕ ΝΑ ΤΗΡΗΣΕΙ ΤΟ ΛΟΓΟ ΤΟΥ, ΚΑΙ ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΕΙ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ. ΑΝ ΤΟΝ ΕΒΛΕΠΑ ΠΑΛΙ ΝΑ ΤΡΕΧΕΙ ΓΙΑ..ΦΙΛΑΚΙ, Η ΝΑ ΤΗΣ ΔΙΝΕΙ ΘΑΡΡΟΣ, ΘΑ ΤΟΥ ΕΡΙΧΝΑ, ΟΧΙ ΦΤΥΣΙΜΟ, ΑΛΛΑ ΡΟΧΑΛΑ, ΣΑΝ ΚΑΤΟΣΤΑΡΙΚΟ. ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ, ΕΙΝΑΙ Η ΑΝΑΙΣΘΗΣΙΑ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΤΗΣ ΜΕΛΙΤΑΣ.ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΑΝΔΡΕΣ ΜΙΛΑΜΕ, ΚΑΙ ΩΣ ΓΝΩΣΤΟΝ ΟΙ ΑΝΔΡΕΣ ΔΙΑΘΕΤΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΠΡΟΣΟΝΤΑ, ΑΛΛΑ ΟΥΧΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ! ΚΑΝΕΝΑΝ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΣΑ ΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΥΓΕΝΗ ΑΡΕΤΗ... cake

ΕΠΙΠΛΕΟΝ, ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΤΗΣ ΦΕΡΕΤΑΙ ΣΚΛΗΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΗΣ, ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΔΡΟΜΟ, Κ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΞΕΧΑΣΕΙ. ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ, ΟΤΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΜΕ ΕΙΝΑΙ ΑΠΕΛΠΙΣΜΕΝΟΣ, ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΛΕΝΕ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΥ ΧΑΙΔΕΥΟΥΜΕ ΤΑ ΑΥΤΙΑ, ΑΥΤΟ ΕΠΙΔΕΙΝΩΝΕΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ, ΑΛΛΑ ΝΑ ΤΟΥ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ΣΚΛΗΡΑ, ΝΑ ΣΥΝΕΛΘΕΙ. ΑΥΤΟ ΚΑΝΕΙ Κ Ο ΣΤΕΦ, ΜΕ ΠΟΛΥ ΣΚΛΗΡΟ, ΑΚΟΜΨΟ ΤΡΟΠΟ.

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΥΑ, ΚΑΜΙΑ ΑΓΑΠΗ ΔΕ ΒΛΕΠΩ ΑΠΟ ΤΗ ΜΕΡΙΑ ΤΟΥ, ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΑΠΟΔΟΧΗ ΤΗΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ, ΚΑΙ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΥΠΟΧΡΕΩΣΗΣ. ΚΡΑΥΓΑΛΕΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ, ΤΟΥ ΓΕΓΟΝΟΤΟΣ ΟΤΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΣ, ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΞΩΦΑΛΤΣΟ/ΦΕΥΓΑΛΕΟ, ΦΙΛΙ ΤΗΣ ΘΕΙΑΣ ΜΟΥ ΤΗΣ ΑΜΕΡΣΟΥΔΑΣ ΣΤΟ ΜΑΓΟΥΛΟ, Κ ΤΟ ΥΦΟΣ ΤΟΥ "ΑΝΤΕ, ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΑΝΤΕΞΩ Κ ΑΥΤΟ" Κ ΤΡΑΒΗΧΤΗΚΕ ΑΜΕΣΩΣ..ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΤΟΙΜΑΖΕΤΑΙ ΓΙΑ ΓΑΜΟ ΠΟΥ ΤΟΝ ΘΕΛΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ..

Η ΕΥΑ, ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ, Κ ΑΣΦΑΛΗΣ. ΒΟΛΕΥΤΗΚΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ. ΑΛΛΟΣ ΘΑ ΤΗΝ ΑΝΑΛΑΒΕΙ ΤΩΡΑ, Κ ΑΥΤΗ Κ ΤΟ ΠΑΙΔΙ, ΞΕΝΟΙΑΣΕ. ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΝΑ ΝΟΙΣΤΕΙ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ, ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ, Κ ΟΧΙ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΠΟΥ ΑΝΑΓΚΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ. ΠΟΥ Κ ΝΑ ΑΓΑΠΟΥΣΕ ΤΡΕΛΛΑ, ΤΟ ΣΤΕΦ, ΤΙ ΘΑ ΤΗΝ ΒΛΕΠΑΜΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ??ΠΙΡΟΥΕΤΕΣ ΑΠΟ ΤΗ ΧΑΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΓΑΜΟ??

ΤΗΝ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΧΑΖΟΜΑΡΑ ΤΗΣ "ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΥΠΟΧΡΕΩΣΗ" ΔΕΝ ΘΑ ΤΗ ΣΧΟΛΙΑΣΩ..ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΧΩΡΙΑ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ, Κ ΟΤΙ ΚΑΜΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ Ο ΣΤΕΦ, ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΕΙΠΕ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ, ΕΠΑΘΕ ΣΟΚ, Κ ΔΕΝ ΤΗΣ ΖΗΤΗΣΕ ΝΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΟΥΝ, ΑΛΑΛ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΑΥΤΗ, ΕΝΩ ΥΠΟΨΙΑΖΕΤΑΙ ΚΙΟΛΑΣ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΓΥΝΑΙΚΑ, ΔΕΝ ΤΗΣ ΛΛΕΙ ΤΙΠΟΤΑ..ΑΠΟΛΥΤΩΣ. ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ..ΕΝΩ ΞΕΡΕΙ Κ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΣ ΤΗΣ ΤΟ ΕΧΕΙ ΠΕΙ, ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ. ΤΑ ΠΑΡΑΤΑΩ.

ΓΙΑΤΙ ΣΑΣ ΞΕΝΙΖΕΙ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΙΛΗΣΕ Ο ΣΤΕΦ ΣΤΗΝ ΕΥΑ?? Κ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟΥ ΕΔΩΣΕ ΠΑΣΑ?? ΔΗΛ, ΠΕΡΙΜΕΝΑΤΕ ΝΑ ΠΕΙ "Α, ΟΚ, ΜΙΑ ΠΑΣΑ ΠΕΡΙΜΕΝΑ, ΕΙΜΑΙ ΤΡΕΛΛΟΣ ΜΕ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ?" ΟΧΙ, ΔΕΝ ΘΑ ΤΗΣ ΤΟ ΠΕΙ ΠΟΤΕ. Κ ΟΧΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΗΚΙ, Η ΨΕΥΤΗΣ. ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΜΟΝΟ Κ ΥΨΙΣΤΟ ΠΟΥ ΜΕΤΡΑΕΙ ΤΩΡΑ, ΕΙΝΑΙ Η ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ. ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΣΗΜΑΙΝΕΙ, ΗΡΕΜΗ ΕΥΑ. ΔΗΛ, ΑΝ ΤΗΣ ΤΟ ΛΕΓΕ, ΘΑ ΤΟ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΕ ΗΡΕΜΑ Η ΕΥΑ?? ΑΥΤΗ ΕΙΧΕ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΗΣ, ΜΙΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΗ ΓΚΟΜΕΝΑ, ΑΝ ΕΚΕΙΝΟΣ ΤΗΣ ΕΛΕΓΕ, "Η ΜΕΛ ΕΙΝΑΙ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ" Η ΕΥΑ ΜΕ ΤΗΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΠΟΥ ΞΕΡΟΥΜΕ, ΘΑ ΤΟ ΕΠΕΡΝΕ ΗΡΕΜΑ?? ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ. ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΛΟΥΚΑ ΤΟΤΕ, ΣΤΟ ΚΑΦΕ "ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΔΕΙΣ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΟΥ" ΕΧΟΥΝ ΓΡΑΦΤΕΙ ΜΕ ΠΥΡΙΝΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΟΥ ΣΤΕΦ. ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΑΛΛΑΞΕ ΣΤΑΣΗ, ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΕΙΠΕ ΤΕΛΟΣ Η ΜΕΛΙΤΑ. ΕΠΙΠΛΕΟΝ, ΟΝΤΩΣ ΕΧΕΙ ΒΑΛΕΙ ΤΕΛΟΣ, ΑΝ ΤΟ ΠΕΙ ΤΩΡΑ ΣΤΗΝ ΕΥΑ, ΘΑ ΑΝΟΙΞΕΙ ΤΟ ΚΟΥΤΙ ΤΗΣ ΠΑΝΔΩΡΑΣ, ΧΩΡΙΣ ΑΝΤΙΚΡΥΣΜΑ..ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΥΑ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΘΑ ΧΑΣΕΙ, Κ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΕΧΕΙ ΧΩΡΙΣΕΙ, ΟΠΟΤΕ ΟΥΤΕ ΜΕ ΑΥΤΗΝ ΘΑ ΜΕΙΝΙΕΙ. ΤΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ ΑΛΛΑΞΑΝ. ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ΝΑ ΜΑΘΕΙ Η ΕΥΑ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ, Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΘΑ ΤΗΣ ΜΕΙΕΝΙ ΣΩΜΑΤΙΚΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ, ΠΙΣΤΟΣ. ΚΑΙ ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ ΠΑΝΤΑ ΟΤΑΝ ΛΕΩ "ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ" ΟΧΙ ΣΤΟ ΗΘΙΚΟ ΚΟΜΜΑΤΙ, ΟΤΙ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ Η ΕΥΑ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΕΙ, ΑΥΤΟ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ. ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ ΣΤΟ ΟΤΙ ΠΡΑΚΤΙΚΑ, Κ ΠΡΑΓΜΑΤΙΣΤΙΚΑ, ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΗΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΟΠΩΣ ΕΧΕΙ ΔΙΑΜΟΡΦΩΘΕΙ, Η ΑΛΗΘΕΙΑ, ΔΕΝ ΘΑ ΦΕΡΕΙ ΚΑΛΟ, ΜΟΝΟ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ.

ΘΑ ΣΤΑΘΩ ΤΕΛΟΣ, ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ, ΣΤΟ ΒΛΕΜΜΑ ΤΟΥ ΠΡΟΣ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ, ΟΤΑΝ ΤΗΣ ΕΙΠΕ "ΚΑΙ ΜΕΝΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΑΛΛΟΥ ΜΕ ΣΠΡΩΧΝΕΙ..ΜΗ ΜΟΥ ΒΑΖΕΙΣ Κ ΑΛΛΕΣ ΔΥΣΚΟΛΙΕΣ" ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΛΕΝΕ ΠΑΝΤΑ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ, ΕΙΝΑΙ Ο ΚΑΘΡΕΠΤΗΣ ΤΗΣ ΨΥΧΗΣ..ΛΙΩΝΕΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ, ΛΙΩΝΕΙ, ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥ ΕΚΑΙΓΑΝ ΤΑ ΧΕΙΛΗ ΤΟΥ ΜΙΣΑΝΟΙΞΑΝ, Love! ΕΤΟΙΜΑ ΝΑ ΤΗ ΦΙΛΗΣΟΥΝ. ΛΙΩΝΕΙ, ΟΤΑΝ ΑΦΗΝΕΙ ΤΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ ΝΑ ΚΥΡΙΑΡΧΗΣΕΙ, ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ ΤΗΣ. ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ ΟΜΩΣ ΠΟΤΕ ΟΤΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΣΚΛΗΡΟΣ,ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΜΕ ΘΕΛΗΣΗ, ΥΠΟΜΟΝΗ, Κ ΛΟΓΙΚΗ. ΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΤΟΥ ΗΤΑΝ ΤΕΤΟΙΟ, ΠΟΥ ΤΟΥ ΕΔΩΣΕ ΕΝΑΝ ΟΡΘΟΛΟΓΙΣΤΙΚΟ ΤΡΟΠΟ ΣΚΕΨΗΣ. ΤΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΝΙΓΕΙ, ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΥΤΑΝΕΥΣΕΙ Η ΛΟΓΙΚΗ ΤΟΥ. ΑΥΤΟ ΕΚΑΝΕ ΜΕ ΤΟ ΛΟΥΚΑ Κ ΤΗΝ ΕΥΑ. ΝΟΙΑΖΕΤΑΙ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ, ΓΙΑ ΑΥΤΡΟ ΖΗΤΑΕΙ ΑΠ ΤΟ ΛΟΥΚΑ ΝΑ ΤΗ ΒΟΗΘΗΣΟΥΝ. ΑΥΤΟΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΠΙΑ. ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΤΗΝ ΑΠΟΦΑΣΗ ΤΟΥ, Κ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΠΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ Η ΕΡΩΤΗΣΗ ΤΟΥ ΣΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΗΤΑΝ ΚΑΘΑΡΑ ΡΗΤΟΡΙΚΗ. ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΤΟΥ ΠΕΙ "ΝΑΙ" Η ΜΕΛΙΤΑ, Κ ΤΟ ΗΞΕΡΕ.

ΔΕΙΤΕ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥ ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΦΙΛΗΣΕ Η ΕΥΑ, ΣΤΙΣ ΒΕΡΕΣ, ΣΤΟ ΜΑΓΟΥΛΟ..ΝΕΚΡΑ ΗΤΑΝ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥ, ΑΜΗΧΑΝΙΑ ΕΒΓΑΛΕ Η ΣΤΑΣΗ ΤΟΥ ΚΟΡΜΙΟΥ, Η ΕΝΣΤΙΚΤΩΔΗΣ ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΣΗ, ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΓΙΝΕΙ ΕΡΩΤΙΚΟ ΤΟ ΦΙΛΙ. Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΓΑΠΑΕΙ ΜΟΝΟ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ, ΜΗΝ ΤΟ ΑΜΦΙΣΒΗΤΕΙΤΑΙ ΑΥΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟΜΕΛΛΗΤΑΚΙΑ ΜΟΥ! Love!

ΤΟ ΦΡΑΓΜΑ ΕΧΕΙ ΚΛΕΙΣΕΙ ΕΝΤΙΟΣ ΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΤΟΥ.ΓΙΑ ΠΟΣΟ ΘΑ ΑΝΤΕΞΕΙ ΤΟ ΦΡΑΓΜΑ??ΟΧΙ ΓΙΑ ΠΟΛΥ, ΑΝ Η ΜΕΛΙΤΑ ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΘΕΙ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΙΚΑ..ΤΩΡΑ ΤΟΝ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ Η ΕΥΑ Κ ΤΟ ΠΑΙΔΙ, ΤΟ ΕΙΠΕ ΞΑΚΑΘΑΡΑ ΣΤΟ ΛΟΥΚΑ. Η ΜΕΛΙΤΑ, ΩΣ ΔΕΔΟΜΕΝΗ, (ΜΙΛΑΩ ΠΑΝΑΤ ΓΙΑ ΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΤΗΣ, Ο ΣΤΕΦ ΞΕΡΕΙ ΟΤΙ ΤΟΝ ΑΓΑΠΑ) ΕΧΕΙ ΜΠΕΙ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ. ΟΤΑΝ ΟΜΩΣ ΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΘΑ ΜΦΙΣΒΗΤΗΘΟΥΝ, ΕΙΤΕ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΓΥΡΙΣΕΙ ΣΤΟ ΜΑΝΟ(ΠΙΣΤΕΥΩ ΑΥΤΟ ΘΑ ΓΙΝΕΙ) ΕΙΤΕ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΑΛΛΟ ΦΛΕΡΤ, ΤΟΤΕ ΘΑ ΔΟΚΙΜΑΣΤΕΙ Η ΑΔΙΑΦΟΡΙΑ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΠΡΟΣ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ, Η ΤΥΧΟΝ ΚΟΡΟΙΔΙΑ, Η Ο ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΣ ΕΡΩΤΑΣ..ΟΤΑΝ ΤΗ ΔΕΙ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΑΛΛΟΥ ΑΝΔΡΑ.. ΚΑΙ ΑΝ ΚΡΙΝΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΟΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΠΡΟΧΘΕΣ ΣΤΗ ΔΑΦΝΗ..ΘΑ ΑΝΟΙΞΟΥΝ ΜΥΤΕΣ..ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ!!! runaround



Και γω θέλω να ισχύει αυτό που λες για τον Στέφανο γιατί είμαι μια από αυτές που έχουν ψιλομπερδευτεί με την συμπεριφορά του και λίγο αμφισβητώ τα λεγόμενά του.Μακάρι να είναι όπως τα λες και όντως αδυμονώ να τον δω να ζηλέυει γιατί το ύφος του στο ατελιέ της Δάφνης ήταν όλα τα λεφτά!
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010

Δημοσίευση από aggeliki Τετ Φεβ 10, 2010 4:50 pm

Clarabelle έγραψε:
Το επεισοδιάκι από μένα πολύ καλό.

Δεν είχαμε ιδιαίτερες εξελίξεις βέβαια αλλά επιτελους είχαμε εναλλαγές σκηνών και μπόλικη παρέα οπότε το ψήφισα πολύ καλό μετά απο αρκετές μέρες που βαριόμουν μέχρι θανάτου την κλαούρα της Μαρουλίτας και το μπούκωμα του απόλυτου έρωτα.

Καλυτερη σκηνή του επεισοδίου Λουκάς Νικόλας. Όταν είδα το Λουκάκο να ξαπλώνει μόνος του για ψυχανάλυση λύθηκα. Αυτόν ο έρωτας τον έχει χαζέψει εντελώς. Δεν εξηγείται διαφορετικά. Είναι δυνατόν να αναρωτιέται ακόμη ποιόν αγαπάει η Νόρα; Τόσο λίγο την ξέρει; Εκείνο το πρωτοχρονιάτικο φιλί δεν του είπε τίποτα; Μήπως θέλει να πιστέψει όσα του είπε ο Μπέλλος για να βρει δικαιολογίες για τον εαυτό του;

Για το άδειασμα του Στέφανου στη Μαρουλίτα δεν επανέρχομαι. Πάντως όλο αυτό το μια σε τραβάω κοντά μου μια σε σπρώχνω είναι περίεργο.

Επόμενη σκηνή που μου άρεσε Λουκάς Νόρα. Αγαπησιάρικη σκηνή και η Νόρα να βρίσκει επιτέλους τον καλό της εαυτό. Σήμερα περιμένω πολλά απ τη συζήτησή τους και ελπίζω να μην απογοητευτώ.

Επανακάμπτει στα επεισόδια ο Μάνος και μου αρέσει. Ξύπνησε απ το λήθαργο και άρχισε να ψάχνεται. Νομίζω οτι ο Λουκάς δεν τον έπεισε. Φάνηκε άλλωστε απ την επίσκεψή του στην Αμαλία που για μένα ήταν η αμέσως επόμενη σκηνή που μου αρεσε. Η Αμαλία είπε κάτι που μου κίνησε την περιέργεια. Είσαι ίδιος ο Λύτρας λες και είσαι πράγματι γιός του. Περίεργο. Άλλη μια πρόταση που την κρατάω στα υπ όψιν. Στη συνέχεια ο Μανωλάκης πέρασε κι απ το Στέφανο. Θέλω η καημένη να σε λυπηθώ αγόρι μου αλλά δεν με αφήνεις. Αυτό ήταν η Εύα Μανωλάκη ένα κομμάτι δικό σου που το πήρε ο Στέφανος; Να δεις που νόμιζα οτι τόσες μέρες χτυπιόσουν οτι ήταν όλη σου η ζωή.

Ο Λουκάκος με όλα του τα προβλήματα πρόλαβε να περάσει κι απ τον κουμπάρο. Καλά του τα είπες του τύπου Λουκάκο. Αυτός πάλι επειδή δεν είναι Μάνος φρόντισε να σου πει οτι μπαίνει σ αυτό το γάμο με την καρδιά και το μυαλό του ενώ παράλληλα πέταξε κι ένα να το ξεπεράσουμε λέγοντας εμμέσως πλην σαφώς οτι δυσκολεύεται. Τελικά για το Στέφανο ακόμη δεν ξέρουμε απολυτως τίποτα. Νομίζω κρύβει δυσάρεστες εκπλήξεις στην παρέα αλλά απ αυτόν τον ερωτοχτυπημένο λαπά που έβγαζε τις προηγούμενες μέρες το προτιμώ.

Οι σεναριογράφοι μάλλον μας διαβάζουν σήμερα το επεισόδιο είχε σκηνούλες απ την καθημερινότητα των ηρώων στη δουλειά τους. Επίσης το προτιμώ απ το να τους βλέπω να κοιτούν το υπερπέραν.

Η σκηνούλα που τα κορίτσια διάλεγαν μπομπονιέρες ευχάριστη νότα στο επεισόδιο όπως και η σκηνούλα με το Στέφανο και την Εύα να διαλέγουν βέρες.

Ελπίζω οτι απο δω και πέρα θα έχουμε ακόμη πιο ενδιαφέροντα επεισόδια. Νομίζω τώρα αρχίζουν να τρέχουν διάφορες παράλληλες ιστορίες οπότε σε αναμονή.......



ΩΡΑΙΟΣ ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΣ Κ ΣΥΜΦΩΝΩ ΣΕ ΟΛΑ!! ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΤΟ ΨΗΦΙΣΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΛΟΓΟ, ΕΙΔΑΜΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ Κ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΗΘΉΚΑΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΠΟΛΥΤΟ ΕΡΩΤΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΘΑΝΑΣΙΜΑ!!!!
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010

Δημοσίευση από soso Τετ Φεβ 10, 2010 5:26 pm

aggeliki έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Το επεισοδιάκι από μένα πολύ καλό.

Δεν είχαμε ιδιαίτερες εξελίξεις βέβαια αλλά επιτελους είχαμε εναλλαγές σκηνών και μπόλικη παρέα οπότε το ψήφισα πολύ καλό μετά απο αρκετές μέρες που βαριόμουν μέχρι θανάτου την κλαούρα της Μαρουλίτας και το μπούκωμα του απόλυτου έρωτα.

Ετσι,έτσι!



Επανακάμπτει στα επεισόδια ο Μάνος και μου αρέσει. Ξύπνησε απ το λήθαργο και άρχισε να ψάχνεται. Νομίζω οτι ο Λουκάς δεν τον έπεισε. Φάνηκε άλλωστε απ την επίσκεψή του στην Αμαλία που για μένα ήταν η αμέσως επόμενη σκηνή που μου αρεσε. Η Αμαλία είπε κάτι που μου κίνησε την περιέργεια. Είσαι ίδιος ο Λύτρας λες και είσαι πράγματι γιός του. Περίεργο. Άλλη μια πρόταση που την κρατάω στα υπ όψιν. Στη συνέχεια ο Μανωλάκης πέρασε κι απ το Στέφανο. Θέλω η καημένη να σε λυπηθώ αγόρι μου αλλά δεν με αφήνεις. Αυτό ήταν η Εύα Μανωλάκη ένα κομμάτι δικό σου που το πήρε ο Στέφανος; Να δεις που νόμιζα οτι τόσες μέρες χτυπιόσουν οτι ήταν όλη σου η ζωή.

Κι έλεγα τί ξέχασα,τι ξέχασα...Με καλύπτεις απόλυτα!





ΩΡΑΙΟΣ ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΣ Κ ΣΥΜΦΩΝΩ ΣΕ ΟΛΑ!! ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΤΟ ΨΗΦΙΣΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΛΟΓΟ, ΕΙΔΑΜΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ Κ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΗΘΉΚΑΜΕ
ΜΕ ΤΟΝ ΑΠΟΛΥΤΟ ΕΡΩΤΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΘΑΝΑΣΙΜΑ!!!!

Ακριβώς,όμως!

Υγ.Ευχαριστώ,katsaro ypo8eto για τα καλά σου λόγια!!Και ΥΠΟΚΛΙΝΟΜΑΙ στο ανυπέρβλητο video (youtube) για το τί θα ψήφιζαν στην Εδέμ!Το ανακάλυψα προχθές!Και έλιωσα!(Αμαλία/Κυριάκος/Ηλίας ειδικά)

Υγ2 Ανεξαρτήτως "φίλων" και συγγενών,η μονάδα μέτρησης που διακαναλικά έχει γίνει αποδεκτή είναι η λεγόμενη agb..οι απαντήσεις βρίσκονται εκεί και είναι μάλλον αποστομωτικές..

Υγ.3Αν βγήκα εκτός,μαζέψτε με!
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τετ Φεβ 10, 2010 5:35 pm

soso έγραψε:
aggeliki έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Το επεισοδιάκι από μένα πολύ καλό.

Δεν είχαμε ιδιαίτερες εξελίξεις βέβαια αλλά επιτελους είχαμε εναλλαγές σκηνών και μπόλικη παρέα οπότε το ψήφισα πολύ καλό μετά απο αρκετές μέρες που βαριόμουν μέχρι θανάτου την κλαούρα της Μαρουλίτας και το μπούκωμα του απόλυτου έρωτα.

Ετσι,έτσι!



Επανακάμπτει στα επεισόδια ο Μάνος και μου αρέσει. Ξύπνησε απ το λήθαργο και άρχισε να ψάχνεται. Νομίζω οτι ο Λουκάς δεν τον έπεισε. Φάνηκε άλλωστε απ την επίσκεψή του στην Αμαλία που για μένα ήταν η αμέσως επόμενη σκηνή που μου αρεσε. Η Αμαλία είπε κάτι που μου κίνησε την περιέργεια. Είσαι ίδιος ο Λύτρας λες και είσαι πράγματι γιός του. Περίεργο. Άλλη μια πρόταση που την κρατάω στα υπ όψιν. Στη συνέχεια ο Μανωλάκης πέρασε κι απ το Στέφανο. Θέλω η καημένη να σε λυπηθώ αγόρι μου αλλά δεν με αφήνεις. Αυτό ήταν η Εύα Μανωλάκη ένα κομμάτι δικό σου που το πήρε ο Στέφανος; Να δεις που νόμιζα οτι τόσες μέρες χτυπιόσουν οτι ήταν όλη σου η ζωή.

Κι έλεγα τί ξέχασα,τι ξέχασα...Με καλύπτεις απόλυτα!





ΩΡΑΙΟΣ ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΣ Κ ΣΥΜΦΩΝΩ ΣΕ ΟΛΑ!! ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΤΟ ΨΗΦΙΣΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΛΟΓΟ, ΕΙΔΑΜΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ Κ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΗΘΉΚΑΜΕ
ΜΕ ΤΟΝ ΑΠΟΛΥΤΟ ΕΡΩΤΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΘΑΝΑΣΙΜΑ!!!!

Ακριβώς,όμως!

Υγ.Ευχαριστώ,katsaro ypo8eto για τα καλά σου λόγια!!Και ΥΠΟΚΛΙΝΟΜΑΙ στο ανυπέρβλητο video (youtube) για το τί θα ψήφιζαν στην Εδέμ!Το ανακάλυψα προχθές!Και έλιωσα!(Αμαλία/Κυριάκος/Ηλίας ειδικά)

Υγ2 Ανεξαρτήτως "φίλων" και συγγενών,η μονάδα μέτρησης που διακαναλικά έχει γίνει αποδεκτή είναι η λεγόμενη agb..οι απαντήσεις βρίσκονται εκεί και είναι μάλλον αποστομωτικές..

Υγ.3Αν βγήκα εκτός,μαζέψτε με!

Πάντως εμένα μου φαίνεται πολύ περίεργο που δεν έχαψε μια λογικότατη δικαιολογία που του σέρβιραν!

ΥΓ 1. Σε ευχαριστώ soso! Μαζί με την Clarabelle το κάναμε αλλά ντράπηκε να βάλει το όνομά της κι εκείνη στο βιντεάκι!

ΥΓ 3. Μην ανησυχείς για αυτό είμαι εγώ εδώ lol!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010

Δημοσίευση από Ntinaki1 Τετ Φεβ 10, 2010 5:47 pm

Clarabelle έγραψε:

Επανακάμπτει στα επεισόδια ο Μάνος και μου αρέσει. Ξύπνησε απ το λήθαργο και άρχισε να ψάχνεται. Νομίζω οτι ο Λουκάς δεν τον έπεισε. Φάνηκε άλλωστε απ την επίσκεψή του στην Αμαλία που για μένα ήταν η αμέσως επόμενη σκηνή που μου αρεσε. Η Αμαλία είπε κάτι που μου κίνησε την περιέργεια. Είσαι ίδιος ο Λύτρας λες και είσαι πράγματι γιός του. Περίεργο. Άλλη μια πρόταση που την κρατάω στα υπ όψιν. Στη συνέχεια ο Μανωλάκης πέρασε κι απ το Στέφανο. Θέλω η καημένη να σε λυπηθώ αγόρι μου αλλά δεν με αφήνεις. Αυτό ήταν η Εύα Μανωλάκη ένα κομμάτι δικό σου που το πήρε ο Στέφανος; Να δεις που νόμιζα οτι τόσες μέρες χτυπιόσουν οτι ήταν όλη σου η ζωή.

Του πέταξε ο Λουκάς την αλήθεια στα μούτρα χτες! Του λέει ο Λουκάς " Πες ότι η Μελίτα είναι ευάλωτη και ο Στέφανος την έβαλε στο μάτι και αυτή του έκατσε, τι θα κάνεις θα πας να τα ξεφουρνίσεις στην Εύα και θα πιάσεις και θα δείρεις την Μελίτα"; Και απαντάει ο Μάνος " Αυτά δεν θα τα λες ούτε για αστείο". Ούτε εγώ νομίζω ότι τον έπεισε ο Λουκάς αλλά δεν μπορώ να καταλάβω και τον Μάνο. Δηλαδή πέραν του ότι αυτό δεν θέλει καν να το φαντάζεται, δείχνει κιόλας ότι όντως δεν πάει το μυαλό του εκεί. Τι φαντάζεται όμως αφού την έχει δει να κλαίει κιόλας;

Της Αμαλίας τα λόγια και εμένα που έκαναν εντύπωση αλλά μάλλον θα την ξεχάσουν και αυτήν την φράση όπως και τόσες άλλες.

Ναι, εκεί με τον Στέφανο έχεις δίκιο. Πήρες την Εύα δεν θα σε αφήσω να πάρεις άλλο κομμάτι από την ζωή μου. Αυτός στον Λουκά χτυπιόταν ότι ήταν η Εύα η γυναίκα της ζωής του και όλη του η ζωή. Τώρα την είπε κομμάτι και αυτήν! Αλλα αυτό γιατί το είπε στον Στέφανο αν δεν του έχει πάει το μυαλό του και σε Στέφανο Μελίτα;
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Φεβ 10, 2010 6:01 pm

Ntinaki1 έγραψε:
Clarabelle έγραψε:

Επανακάμπτει στα επεισόδια ο Μάνος και μου αρέσει. Ξύπνησε απ το λήθαργο και άρχισε να ψάχνεται. Νομίζω οτι ο Λουκάς δεν τον έπεισε. Φάνηκε άλλωστε απ την επίσκεψή του στην Αμαλία που για μένα ήταν η αμέσως επόμενη σκηνή που μου αρεσε. Η Αμαλία είπε κάτι που μου κίνησε την περιέργεια. Είσαι ίδιος ο Λύτρας λες και είσαι πράγματι γιός του. Περίεργο. Άλλη μια πρόταση που την κρατάω στα υπ όψιν. Στη συνέχεια ο Μανωλάκης πέρασε κι απ το Στέφανο. Θέλω η καημένη να σε λυπηθώ αγόρι μου αλλά δεν με αφήνεις. Αυτό ήταν η Εύα Μανωλάκη ένα κομμάτι δικό σου που το πήρε ο Στέφανος; Να δεις που νόμιζα οτι τόσες μέρες χτυπιόσουν οτι ήταν όλη σου η ζωή.

Του πέταξε ο Λουκάς την αλήθεια στα μούτρα χτες! Του λέει ο Λουκάς " Πες ότι η Μελίτα είναι ευάλωτη και ο Στέφανος την έβαλε στο μάτι και αυτή του έκατσε, τι θα κάνεις θα πας να τα ξεφουρνίσεις στην Εύα και θα πιάσεις και θα δείρεις την Μελίτα"; Και απαντάει ο Μάνος " Αυτά δεν θα τα λες ούτε για αστείο". Ούτε εγώ νομίζω ότι τον έπεισε ο Λουκάς αλλά δεν μπορώ να καταλάβω και τον Μάνο. Δηλαδή πέραν του ότι αυτό δεν θέλει καν να το φαντάζεται, δείχνει κιόλας ότι όντως δεν πάει το μυαλό του εκεί. Τι φαντάζεται όμως αφού την έχει δει να κλαίει κιόλας;

Της Αμαλίας τα λόγια και εμένα που έκαναν εντύπωση αλλά μάλλον θα την ξεχάσουν και αυτήν την φράση όπως και τόσες άλλες.

Ναι, εκεί με τον Στέφανο έχεις δίκιο. Πήρες την Εύα δεν θα σε αφήσω να πάρεις άλλο κομμάτι από την ζωή μου. Αυτός στον Λουκά χτυπιόταν ότι ήταν η Εύα η γυναίκα της ζωής του και όλη του η ζωή. Τώρα την είπε κομμάτι και αυτήν! Αλλα αυτό γιατί το είπε στον Στέφανο αν δεν του έχει πάει το μυαλό του και σε Στέφανο Μελίτα;


Εμένα αυτοί οι δύο εξακολουθούν να με αφήνουν με την εντύπωση οτι υπάρχει μεταξύ τους μια διαμάχη πέρα απ αυτά που ξέρουμε. Μη ξεχνάμε οτι είχαν κάποιες δοσοληψίες για τις οποίες δεν ξέρουμε τίποτα κρυφα μάλιστα κι απ το Ρούσσο.
Ο Μάνος δεν πιστεύει οτι μπορεί να του πάρει και τη μια και την άλλη. Χτες βέβαια μιλούσε για τη Νεφέλη όταν είπε άλλο κομμάτι της ζωής μου.
Αν πάντως δεις το αποτέλεσμα, με τις ενέργειές του ο Στέφανος κατάφερε να ξεγυμνώσει το Ρούσσο απ την αξιοπρέπεια και την αξιοπιστία του να τον φέρει αντιμέτωπο με τη γυναίκα και την κόρη του, και το Μάνο να τον καταστρέψει επαγγελματικά και να του παρει και τη μια και την άλλη. Ας το κρατήσουμε αυτό για να δούμε αν μπορεί να οδηγήσει πουθενά.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010

Δημοσίευση από hionati Τετ Φεβ 10, 2010 6:03 pm

Ntinaki1 έγραψε:
Clarabelle έγραψε:

Επανακάμπτει στα επεισόδια ο Μάνος και μου αρέσει. Ξύπνησε απ το λήθαργο και άρχισε να ψάχνεται. Νομίζω οτι ο Λουκάς δεν τον έπεισε. Φάνηκε άλλωστε απ την επίσκεψή του στην Αμαλία που για μένα ήταν η αμέσως επόμενη σκηνή που μου αρεσε. Η Αμαλία είπε κάτι που μου κίνησε την περιέργεια. Είσαι ίδιος ο Λύτρας λες και είσαι πράγματι γιός του. Περίεργο. Άλλη μια πρόταση που την κρατάω στα υπ όψιν. Στη συνέχεια ο Μανωλάκης πέρασε κι απ το Στέφανο. Θέλω η καημένη να σε λυπηθώ αγόρι μου αλλά δεν με αφήνεις. Αυτό ήταν η Εύα Μανωλάκη ένα κομμάτι δικό σου που το πήρε ο Στέφανος; Να δεις που νόμιζα οτι τόσες μέρες χτυπιόσουν οτι ήταν όλη σου η ζωή.

Του πέταξε ο Λουκάς την αλήθεια στα μούτρα χτες! Του λέει ο Λουκάς " Πες ότι η Μελίτα είναι ευάλωτη και ο Στέφανος την έβαλε στο μάτι και αυτή του έκατσε, τι θα κάνεις θα πας να τα ξεφουρνίσεις στην Εύα και θα πιάσεις και θα δείρεις την Μελίτα"; Και απαντάει ο Μάνος " Αυτά δεν θα τα λες ούτε για αστείο". Ούτε εγώ νομίζω ότι τον έπεισε ο Λουκάς αλλά δεν μπορώ να καταλάβω και τον Μάνο. Δηλαδή πέραν του ότι αυτό δεν θέλει καν να το φαντάζεται, δείχνει κιόλας ότι όντως δεν πάει το μυαλό του εκεί. Τι φαντάζεται όμως αφού την έχει δει να κλαίει κιόλας;

Της Αμαλίας τα λόγια και εμένα που έκαναν εντύπωση αλλά μάλλον θα την ξεχάσουν και αυτήν την φράση όπως και τόσες άλλες.

Ναι, εκεί με τον Στέφανο έχεις δίκιο. Πήρες την Εύα δεν θα σε αφήσω να πάρεις άλλο κομμάτι από την ζωή μου. Αυτός στον Λουκά χτυπιόταν ότι ήταν η Εύα η γυναίκα της ζωής του και όλη του η ζωή. Τώρα την είπε κομμάτι και αυτήν! Αλλα αυτό γιατί το είπε στον Στέφανο αν δεν του έχει πάει το μυαλό του και σε Στέφανο Μελίτα;

θα μπορουσε να συμβαινει το εξης απλο,αν και ο μπουγιουρης με το σταυρο δεν συμβαδιζουν ηλικιακα....βεβαια και το σεναριο σιγα μην κοιταξει τετοιες λεπτομερειες...
1)η αντιγονη και η ολγα ηταν μαζι εγκυες...
2)η ολγα απο τον ηλια και η αντιγονη απο το λυτρα και οχι τον αντρα της...
3)η ολγα γεννησε το στεφανο και η αντιγονη το μανο...
4)ο λυτρας που ηξερε οτι η αντιγονη εκανε το παιδι του και επειδη η γυναικα του δεν ειχε κανει ακομη το νικολα αλλαξε τα μωρα
5)ετσι η αντιγονη πηρε το στεφ για γιο της και ο λυτρας το μανο που ηταν πραγματικος γιος του
ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ=Α)ο μανος ειναι γιος του λυτρα και αδερφος του νικολα....ο στεφανος ειναι γιος του ηλια και αδερφος της δαφνης...μη σας πω οτι ο στεφ παιζει να ειναι και γιος του ρουσσου και αδερφος της μελιτας γιατι η ολγα ειχε σχεση και με το ρουσσο...αλλα τελικα η μελιτα δεν ειναι κορη του ρουσσου αλλα του χατζιγλυτσα...
Β)τζαμπα λοιπον οδειρεται ο ηλιας τοσο καιρο για το μανο...οποτε οταν μαθει οτι ο στεφ ειναι γιος του αντι για eua+manos=love for ever που θα λεει μεχρι να πεθανει θα αρχιζει να φωναζει stefanos+eua=love for ever
βεβαια εχει γινει και ενα τεστ πατροτητας...αλλα
1)ποιος το θυμαται τωρα απο περυσι...εδω αλλα και αλλα μας εχουν δειξει...
2)καποιος μυστηριωδης εχθρος αλλαξε τα αποτελεσματα του τεστ για δικους του σκοπους...
hionati
hionati
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Φεβ 10, 2010 6:08 pm

hionati έγραψε:
Ntinaki1 έγραψε:
Clarabelle έγραψε:

Επανακάμπτει στα επεισόδια ο Μάνος και μου αρέσει. Ξύπνησε απ το λήθαργο και άρχισε να ψάχνεται. Νομίζω οτι ο Λουκάς δεν τον έπεισε. Φάνηκε άλλωστε απ την επίσκεψή του στην Αμαλία που για μένα ήταν η αμέσως επόμενη σκηνή που μου αρεσε. Η Αμαλία είπε κάτι που μου κίνησε την περιέργεια. Είσαι ίδιος ο Λύτρας λες και είσαι πράγματι γιός του. Περίεργο. Άλλη μια πρόταση που την κρατάω στα υπ όψιν. Στη συνέχεια ο Μανωλάκης πέρασε κι απ το Στέφανο. Θέλω η καημένη να σε λυπηθώ αγόρι μου αλλά δεν με αφήνεις. Αυτό ήταν η Εύα Μανωλάκη ένα κομμάτι δικό σου που το πήρε ο Στέφανος; Να δεις που νόμιζα οτι τόσες μέρες χτυπιόσουν οτι ήταν όλη σου η ζωή.

Του πέταξε ο Λουκάς την αλήθεια στα μούτρα χτες! Του λέει ο Λουκάς " Πες ότι η Μελίτα είναι ευάλωτη και ο Στέφανος την έβαλε στο μάτι και αυτή του έκατσε, τι θα κάνεις θα πας να τα ξεφουρνίσεις στην Εύα και θα πιάσεις και θα δείρεις την Μελίτα"; Και απαντάει ο Μάνος " Αυτά δεν θα τα λες ούτε για αστείο". Ούτε εγώ νομίζω ότι τον έπεισε ο Λουκάς αλλά δεν μπορώ να καταλάβω και τον Μάνο. Δηλαδή πέραν του ότι αυτό δεν θέλει καν να το φαντάζεται, δείχνει κιόλας ότι όντως δεν πάει το μυαλό του εκεί. Τι φαντάζεται όμως αφού την έχει δει να κλαίει κιόλας;

Της Αμαλίας τα λόγια και εμένα που έκαναν εντύπωση αλλά μάλλον θα την ξεχάσουν και αυτήν την φράση όπως και τόσες άλλες.

Ναι, εκεί με τον Στέφανο έχεις δίκιο. Πήρες την Εύα δεν θα σε αφήσω να πάρεις άλλο κομμάτι από την ζωή μου. Αυτός στον Λουκά χτυπιόταν ότι ήταν η Εύα η γυναίκα της ζωής του και όλη του η ζωή. Τώρα την είπε κομμάτι και αυτήν! Αλλα αυτό γιατί το είπε στον Στέφανο αν δεν του έχει πάει το μυαλό του και σε Στέφανο Μελίτα;

θα μπορουσε να συμβαινει το εξης απλο,αν και ο μπουγιουρης με το σταυρο δεν συμβαδιζουν ηλικιακα....βεβαια και το σεναριο σιγα μην κοιταξει τετοιες λεπτομερειες...
1)η αντιγονη και η ολγα ηταν μαζι εγκυες...
2)η ολγα απο τον ηλια και η αντιγονη απο το λυτρα και οχι τον αντρα της...
3)η ολγα γεννησε το στεφανο και η αντιγονη το μανο...
4)ο λυτρας που ηξερε οτι η αντιγονη εκανε το παιδι του και επειδη η γυναικα του δεν ειχε κανει ακομη το νικολα αλλαξε τα μωρα
5)ετσι η αντιγονη πηρε το στεφ για γιο της και ο λυτρας το μανο που ηταν πραγματικος γιος του
ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ=Α)ο μανος ειναι γιος του λυτρα και αδερφος του νικολα....ο στεφανος ειναι γιος του ηλια και αδερφος της δαφνης...μη σας πω οτι ο στεφ παιζει να ειναι και γιος του ρουσσου και αδερφος της μελιτας γιατι η ολγα ειχε σχεση και με το ρουσσο...αλλα τελικα η μελιτα δεν ειναι κορη του ρουσσου αλλα του χατζιγλυτσα...
Β)τζαμπα λοιπον οδειρεται ο ηλιας τοσο καιρο για το μανο...οποτε οταν μαθει οτι ο στεφ ειναι γιος του αντι για eua+manos=love for ever που θα λεει μεχρι να πεθανει θα αρχιζει να φωναζει stefanos+eua=love for ever
βεβαια εχει γινει και ενα τεστ πατροτητας...αλλα
1)ποιος το θυμαται τωρα απο περυσι...εδω αλλα και αλλα μας εχουν δειξει...
2)καποιος μυστηριωδης εχθρος αλλαξε τα αποτελεσματα του τεστ για δικους του σκοπους...


Έχει γίνει τεστ πατρότητας και δεν νομίζω άλλωστε η μάνα δεν γίνεται να πάρει ξένο παιδί να μεγαλώνει γιατί δεν ήξερε οτι θα πεθάνει και το παιδί θα φτάσει στα χέρια του Λύτρα.
Κορίτσια μας φτάσανε να σκεφτόμαστε όλα τα κουλά.
Μου φαίνεται οτι όλοι μπουκώσαμε απ τους έρωτες και ψάχνουμε ματαίως την υπόθεση που μας λείπει lol!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Τετ Φεβ 10, 2010 6:14 pm

hionati έγραψε:
Ntinaki1 έγραψε:
Clarabelle έγραψε:

Επανακάμπτει στα επεισόδια ο Μάνος και μου αρέσει. Ξύπνησε απ το λήθαργο και άρχισε να ψάχνεται. Νομίζω οτι ο Λουκάς δεν τον έπεισε. Φάνηκε άλλωστε απ την επίσκεψή του στην Αμαλία που για μένα ήταν η αμέσως επόμενη σκηνή που μου αρεσε. Η Αμαλία είπε κάτι που μου κίνησε την περιέργεια. Είσαι ίδιος ο Λύτρας λες και είσαι πράγματι γιός του. Περίεργο. Άλλη μια πρόταση που την κρατάω στα υπ όψιν. Στη συνέχεια ο Μανωλάκης πέρασε κι απ το Στέφανο. Θέλω η καημένη να σε λυπηθώ αγόρι μου αλλά δεν με αφήνεις. Αυτό ήταν η Εύα Μανωλάκη ένα κομμάτι δικό σου που το πήρε ο Στέφανος; Να δεις που νόμιζα οτι τόσες μέρες χτυπιόσουν οτι ήταν όλη σου η ζωή.

Του πέταξε ο Λουκάς την αλήθεια στα μούτρα χτες! Του λέει ο Λουκάς " Πες ότι η Μελίτα είναι ευάλωτη και ο Στέφανος την έβαλε στο μάτι και αυτή του έκατσε, τι θα κάνεις θα πας να τα ξεφουρνίσεις στην Εύα και θα πιάσεις και θα δείρεις την Μελίτα"; Και απαντάει ο Μάνος " Αυτά δεν θα τα λες ούτε για αστείο". Ούτε εγώ νομίζω ότι τον έπεισε ο Λουκάς αλλά δεν μπορώ να καταλάβω και τον Μάνο. Δηλαδή πέραν του ότι αυτό δεν θέλει καν να το φαντάζεται, δείχνει κιόλας ότι όντως δεν πάει το μυαλό του εκεί. Τι φαντάζεται όμως αφού την έχει δει να κλαίει κιόλας;

Της Αμαλίας τα λόγια και εμένα που έκαναν εντύπωση αλλά μάλλον θα την ξεχάσουν και αυτήν την φράση όπως και τόσες άλλες.

Ναι, εκεί με τον Στέφανο έχεις δίκιο. Πήρες την Εύα δεν θα σε αφήσω να πάρεις άλλο κομμάτι από την ζωή μου. Αυτός στον Λουκά χτυπιόταν ότι ήταν η Εύα η γυναίκα της ζωής του και όλη του η ζωή. Τώρα την είπε κομμάτι και αυτήν! Αλλα αυτό γιατί το είπε στον Στέφανο αν δεν του έχει πάει το μυαλό του και σε Στέφανο Μελίτα;

θα μπορουσε να συμβαινει το εξης απλο,αν και ο μπουγιουρης με το σταυρο δεν συμβαδιζουν ηλικιακα....βεβαια και το σεναριο σιγα μην κοιταξει τετοιες λεπτομερειες...
1)η αντιγονη και η ολγα ηταν μαζι εγκυες...
2)η ολγα απο τον ηλια και η αντιγονη απο το λυτρα και οχι τον αντρα της...
3)η ολγα γεννησε το στεφανο και η αντιγονη το μανο...
4)ο λυτρας που ηξερε οτι η αντιγονη εκανε το παιδι του και επειδη η γυναικα του δεν ειχε κανει ακομη το νικολα αλλαξε τα μωρα
5)ετσι η αντιγονη πηρε το στεφ για γιο της και ο λυτρας το μανο που ηταν πραγματικος γιος του
ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ=Α)ο μανος ειναι γιος του λυτρα και αδερφος του νικολα....ο στεφανος ειναι γιος του ηλια και αδερφος της δαφνης...μη σας πω οτι ο στεφ παιζει να ειναι και γιος του ρουσσου και αδερφος της μελιτας γιατι η ολγα ειχε σχεση και με το ρουσσο...αλλα τελικα η μελιτα δεν ειναι κορη του ρουσσου αλλα του χατζιγλυτσα...
Β)τζαμπα λοιπον οδειρεται ο ηλιας τοσο καιρο για το μανο...οποτε οταν μαθει οτι ο στεφ ειναι γιος του αντι για eua+manos=love for ever που θα λεει μεχρι να πεθανει θα αρχιζει να φωναζει stefanos+eua=love for ever
βεβαια εχει γινει και ενα τεστ πατροτητας...αλλα
1)ποιος το θυμαται τωρα απο περυσι...εδω αλλα και αλλα μας εχουν δειξει...
2)καποιος μυστηριωδης εχθρος αλλαξε τα αποτελεσματα του τεστ για δικους του σκοπους...

καλέ μπερδεύτηκα.... scratch
πάντως στο παρελθόν κάτι κρύβεται που εμείς ακόμα δεν έχουμε μάθει...
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010

Δημοσίευση από Ntinaki1 Τετ Φεβ 10, 2010 6:15 pm

Εντάξει κάτι συμβαίνει προφανώς ανάμεσα σε Στέφανο και Μάνο. Μπορεί βέβαια και να μην συμβαίνει και τίποτα άλλο. Πάντως δεν πιστεύω ότι η Μελίτα ήταν στα πλαίσια εκδίκησης του Στέφανου ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΟΜΩΣ!


Ο Μάνος δεν πιστεύει οτι μπορεί να του πάρει και τη μια και την άλλη. Χτες βέβαια μιλούσε για τη Νεφέλη όταν είπε άλλο κομμάτι της ζωής μου.

Για να του πάρει την Νεφέλη πρέπει να πλησιάσει την Μελ. Αλλά ακόμα και έτσι, αν ισχύει αυτό για την Νεφέλη( που τώρα που το ξαναείδα μάλλον για την Νεφέλη έλεγε) όταν την αποκαλεί την κόρη του, το αίμα του,"κομμάτι" τι μας κάνει εντύπωση που αποκαλεί έτσι την Εύα! Αχ δεν αλλάζει ο άνθρωπος.
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Τετ Φεβ 10, 2010 6:17 pm

hionati έγραψε:
Ntinaki1 έγραψε:
Clarabelle έγραψε:

Επανακάμπτει στα επεισόδια ο Μάνος και μου αρέσει. Ξύπνησε απ το λήθαργο και άρχισε να ψάχνεται. Νομίζω οτι ο Λουκάς δεν τον έπεισε. Φάνηκε άλλωστε απ την επίσκεψή του στην Αμαλία που για μένα ήταν η αμέσως επόμενη σκηνή που μου αρεσε. Η Αμαλία είπε κάτι που μου κίνησε την περιέργεια. Είσαι ίδιος ο Λύτρας λες και είσαι πράγματι γιός του. Περίεργο. Άλλη μια πρόταση που την κρατάω στα υπ όψιν. Στη συνέχεια ο Μανωλάκης πέρασε κι απ το Στέφανο. Θέλω η καημένη να σε λυπηθώ αγόρι μου αλλά δεν με αφήνεις. Αυτό ήταν η Εύα Μανωλάκη ένα κομμάτι δικό σου που το πήρε ο Στέφανος; Να δεις που νόμιζα οτι τόσες μέρες χτυπιόσουν οτι ήταν όλη σου η ζωή.

Του πέταξε ο Λουκάς την αλήθεια στα μούτρα χτες! Του λέει ο Λουκάς " Πες ότι η Μελίτα είναι ευάλωτη και ο Στέφανος την έβαλε στο μάτι και αυτή του έκατσε, τι θα κάνεις θα πας να τα ξεφουρνίσεις στην Εύα και θα πιάσεις και θα δείρεις την Μελίτα"; Και απαντάει ο Μάνος " Αυτά δεν θα τα λες ούτε για αστείο". Ούτε εγώ νομίζω ότι τον έπεισε ο Λουκάς αλλά δεν μπορώ να καταλάβω και τον Μάνο. Δηλαδή πέραν του ότι αυτό δεν θέλει καν να το φαντάζεται, δείχνει κιόλας ότι όντως δεν πάει το μυαλό του εκεί. Τι φαντάζεται όμως αφού την έχει δει να κλαίει κιόλας;

Της Αμαλίας τα λόγια και εμένα που έκαναν εντύπωση αλλά μάλλον θα την ξεχάσουν και αυτήν την φράση όπως και τόσες άλλες.

Ναι, εκεί με τον Στέφανο έχεις δίκιο. Πήρες την Εύα δεν θα σε αφήσω να πάρεις άλλο κομμάτι από την ζωή μου. Αυτός στον Λουκά χτυπιόταν ότι ήταν η Εύα η γυναίκα της ζωής του και όλη του η ζωή. Τώρα την είπε κομμάτι και αυτήν! Αλλα αυτό γιατί το είπε στον Στέφανο αν δεν του έχει πάει το μυαλό του και σε Στέφανο Μελίτα;

θα μπορουσε να συμβαινει το εξης απλο,αν και ο μπουγιουρης με το σταυρο δεν συμβαδιζουν ηλικιακα....βεβαια και το σεναριο σιγα μην κοιταξει τετοιες λεπτομερειες...
1)η αντιγονη και η ολγα ηταν μαζι εγκυες...
2)η ολγα απο τον ηλια και η αντιγονη απο το λυτρα και οχι τον αντρα της...
3)η ολγα γεννησε το στεφανο και η αντιγονη το μανο...
4)ο λυτρας που ηξερε οτι η αντιγονη εκανε το παιδι του και επειδη η γυναικα του δεν ειχε κανει ακομη το νικολα αλλαξε τα μωρα
5)ετσι η αντιγονη πηρε το στεφ για γιο της και ο λυτρας το μανο που ηταν πραγματικος γιος του
ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ=Α)ο μανος ειναι γιος του λυτρα και αδερφος του νικολα....ο στεφανος ειναι γιος του ηλια και αδερφος της δαφνης...μη σας πω οτι ο στεφ παιζει να ειναι και γιος του ρουσσου και αδερφος της μελιτας γιατι η ολγα ειχε σχεση και με το ρουσσο...αλλα τελικα η μελιτα δεν ειναι κορη του ρουσσου αλλα του χατζιγλυτσα...
Β)τζαμπα λοιπον οδειρεται ο ηλιας τοσο καιρο για το μανο...οποτε οταν μαθει οτι ο στεφ ειναι γιος του αντι για eua+manos=love for ever που θα λεει μεχρι να πεθανει θα αρχιζει να φωναζει stefanos+eua=love for ever
βεβαια εχει γινει και ενα τεστ πατροτητας...αλλα
1)ποιος το θυμαται τωρα απο περυσι...εδω αλλα και αλλα μας εχουν δειξει...
2)καποιος μυστηριωδης εχθρος αλλαξε τα αποτελεσματα του τεστ για δικους του σκοπους...



Οι συνειρμοί σου είναι παρατραβηγμένοι,αλλά θα μου πεις με όλα αυτά που βλέπεις τι να σκεφτείς και συ η Χριστιανή!!
Ο Μάνος δεν παίζει να μην είναι γιος του Ηλία γιατί ήδη έχουν ταυτιστεί τα τεστ dna και είναι σίγουρα γιος του και αδελφός της Δάφνης.Το θέμα τώρα είναι πως κάτι βρωμάει με την Αντιγόνη και κάτι παίζει με τον Στέφανο.Μου έχουν περάσει πολλά κατά διαστήματα από το μυαλό,όπως ότι κάτι θα γίνει και θα βγούν αδέλφια ο Στέφανος και ο Μάνος γιατί μονο έτσι παίζει να σταματήσει αυτο το μίσος.Μας έχουν αποδείξει ούτως ή άλλως σ'αυτή τη σειρά πως και να μισείς φρικτά τον άλλο,αν αποδειχθεί αδελφός σου ξεχνιούται όλα!!! Πιθανολογώ λοιπόν πως ο Στέφανος δεν είναι γιος του Λαζαρίδη,αλλά ποιανού γιος είναι ακόμα δεν μπορώ να πω πως έχω καταλήξει.Επίσης και ο Χρήστος παίζει κάποιο ρόλο κατά τη γνώμη μου.Υποτίθεται τον είχε ως προστατευόμενο η Αντογόνη γιατί ο αδελφός του κάλυπτε στα χαρτιά τον γιό της,αλλά εγώ πιθανολογώ πως παίζει και αυτός να είναι το παιδί της τελικά.Δεν ξέρω γενικώς το έχω χάσει με το σενάριο!!
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Τετ Φεβ 10, 2010 6:19 pm

ο στέφανος μπορεί να είναι γιος του λύτρα...δηλαδή ξάδερφος του μάνου και αδελφός του νικόλα...
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τετ Φεβ 10, 2010 6:21 pm

Anastasia και μόνο στη σκέψη ανατριχιάζω! Έλεος πια! Κανείς μεσα σε αυτή τη σειρά πεθαμένος ή ζωντανός δεν προσέχει που βάζει την...υπογραφή του??? ;/ ;/ ;/
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010

Δημοσίευση από Ntinaki1 Τετ Φεβ 10, 2010 6:23 pm

ο στέφανος μπορεί να είναι γιος του λύτρα...δηλαδή ξάδερφος του μάνου και αδελφός του νικόλα...

Και όλοι μαζί μετά είναι εξώγαμα του Γιάνγκου Δράκου!
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Τετ Φεβ 10, 2010 6:23 pm

όλα τζίνα έχουν ξεκινήσει από τους παλιούς...οι νέοι απλώς συνεχίζουν την παράδοση... gelio
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Φεβ 10, 2010 6:23 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Anastasia και μόνο στη σκέψη ανατριχιάζω! Έλεος πια! Κανείς μεσα σε αυτή τη σειρά πεθαμένος ή ζωντανός δεν προσέχει που βάζει την...υπογραφή του??? ;/ ;/ ;/


Καλά μιλάμε για μεγάλη απελπισία
Αν αρχίσαμε να μετράμε τα ερωτικά των πεθαμένων και τις υπογραφές τους δεν ειμαστε καθόλου καλάgelio
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τετ Φεβ 10, 2010 6:24 pm

Ntinaki1 έγραψε:
ο στέφανος μπορεί να είναι γιος του λύτρα...δηλαδή ξάδερφος του μάνου και αδελφός του νικόλα...

Και όλοι μαζί μετά είναι εξώγαμα του Γιάνγκου Δράκου!

gelio Γεια σου βρε Ντινάκι! Έγραψες!!!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010

Δημοσίευση από evanna Τετ Φεβ 10, 2010 6:25 pm

Παντως εγω ενα εχω να πω.... το πως καταφερνουμε ΠΑΝΤΑ και ξεφευγουμε απο το σχολιασμο του επεισοδιου ειναι φοβερο! lol!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Τετ Φεβ 10, 2010 6:28 pm

Ntinaki1 έγραψε:
ο στέφανος μπορεί να είναι γιος του λύτρα...δηλαδή ξάδερφος του μάνου και αδελφός του νικόλα...

Και όλοι μαζί μετά είναι εξώγαμα του Γιάνγκου Δράκου!



Χχαχχαχααχαχαχαχα!!!
Πλάκα πλάκα ήταν η πιο απλή και μάλιστα η πρώτη μου σκέψη αυτή για τον Στέφανο αδελφό Νικόλα και ξάδελφο Μάνου,απλά πιστεύω πως θα θέλουν να μας το περάσουν για πιο γερό συγγενικό δεσμό ακόμα.Όχι απλά ξαδέλφια με τον Μάνο,αλλά ως και αδέλφια.Θα δούμε πως θα το καταφέρουν αυτό βέβαια.Πράγματι πάντως είναι τραγικό το πόσο πολύ είχαν μπλέξει τα μπούτια τους!!!Ο ένας με την γυναίκα του άλλου πια!Ωραίοι φίλοι και συνεργάτες ήταν!
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 4 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης