Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010

+35
LIBRA
KonstantinaA
spy
CineFreak
Jennifer
hionati
raniap1989
rachel
mirrella
vs116117
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
FieryRed
jim7
marilou19
Ntinaki1
soso
kikialex
Dorina <3 Πέτρος
nikidanis
anna90
elli
elena
mariaki
KatsaroYpotheto
anastasia20
panda
evanna
filitsa
ρενια
margaret
konstantina
loukitsa
sifantid
$ofi@ loukakos + nora
Clarabelle
39 απαντήσεις

Σελίδα 4 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap9%Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 9% 
[ 6 ]
Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap20%Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 20% 
[ 14 ]
Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap26%Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 26% 
[ 18 ]
Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap20%Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 20% 
[ 14 ]
Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap14%Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 14% 
[ 10 ]
Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap10%Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 10% 
[ 7 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 69
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010

Δημοσίευση από evanna Τρι Φεβ 16, 2010 4:43 pm

giouli_edem έγραψε:Eυάννα μου κι εγώ γέλασα γενικά, αλλά κάνοντας την βαθύτερη σκέψη δε μου άρεσε με τίποτα να βλέπω μια Νόρα σε ρόλο Νταίζης !!! Grrr
Ναι,ναι εχεις απολυτο δικιο σε αυτο δεν το συζητω!!!Και εγω θελω αλλωστε την παλια Νορα πισω! :wink2:
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τρι Φεβ 16, 2010 4:44 pm

giouli_edem έγραψε:Eυάννα μου κι εγώ γέλασα γενικά, αλλά κάνοντας την βαθύτερη σκέψη δε μου άρεσε με τίποτα να βλέπω μια Νόρα σε ρόλο Νταίζης !!! Grrr


Γιούλη μου και σε μένα αυτές οι ''εκπτώσεις'' έχουν κακοφανεί παρα πολύ.

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010

Δημοσίευση από LIBRA Τρι Φεβ 16, 2010 4:47 pm

giouli_edem έγραψε:
Ο Στέφανος άλλος κι αυτός .... Το βράδυ αγκομαχάει, πίνει και ξενυχτάει λες και είναι θανατοποινίτης και περιμένει το πρωί την κρεμάλα


ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ!!! gelio gelio gelio
LIBRA
LIBRA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010

Δημοσίευση από KonstantinaA Τρι Φεβ 16, 2010 5:02 pm

ΤΖΙΝΑΚΙ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΣΤΟ ΕΞΗΣ: " Ο ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΕΡΩΤΑΣ ΗΤΑΝ ΡΕΓΓΙΝΑ - ΣΤΡΑΤΟΣ" ΠΕΡΑΣΑΝ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΗΞΟΥΝ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ. Η ΡΕΓΓΙΝΑ ΔΕΝ ΠΗΓΕ ΠΟΤΕ ΕΡΩΤΙΚΑ ΜΕ ΑΛΛΟΝ ΑΛΛΑ Ο ΣΤΡΑΤΟΣ ΠΗΓΕ ΜΕ ΤΗ ΔΩΡΑ ΑΝ ΘΥΜΑΣΑΙ. ΣΑΝ ΑΝΤΡΑΣ ΤΗ ΣΤΡΑΒΗ ΤΟΥ ΤΗΝ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΑΣ ΑΓΑΠΟΥΣΕ ΤΗ ΡΕΓΓΙΝΑ. ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΣΥΓΚΡΙΝΩ ΤΟΝ ΕΡΩΤΑ ΤΟΥΣ ΜΕ ΜΑΝΟ -ΕΥΑ ΓΙΑΤΙ Ο ΣΤΡΑΤΟΣ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΑΠΟ ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΗ ΡΕΓΓΙΝΑ ΑΣΧΕΤΑ ΑΝ ΤΗΝ ΕΡΩΤΕΥΤΗΚΕ ΜΕΤΑ ΕΝΩ Ο ΜΑΝΟΣ ΚΑΙ Η ΕΥΑ ΑΓΑΠΗΘΗΚΑΝ ΑΠΟ ΜΙΚΡΑ ΠΑΙΔΙΑ.


ΑΥΤΟΣ Ο ΕΡΩΤΑΣ ΟΜΩΣ ΣΤΑΘΗΚΕ ΑΠΟ ΤΙΣ ΘΥΣΙΕΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΥΠΟΜΟΝΗ ΤΗΣ ΕΥΑΣ ΠΟΥ ΠΑΝΤΑ ΗΤΑΝ ΕΚΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΝΟ. ΕΚΕΙΝΟΣ ΝΑΙ ΜΕΝ ΤΗΝ ΑΓΑΠΟΥΣΕ ΑΛΛΑ ΤΗ ΘΕΩΡΟΥΣΕ ΔΕΔΟΜΕΝΗ, ΤΡΟΠΑΙΟ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΣΧΕΤΙΚΑ. ΤΗΝ ΠΟΝΕΣΕ ΠΟΛΥ.

ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΑΣ ΠΑΝΤΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΑΣ ΜΕΝΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΚΑΛΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΚΑΚΕΣ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ, ΑΠΛΑ ΤΙΣ ΚΑΚΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΝΑ ΤΙΣ ΚΡΑΤΗΣΟΥΜΕ ΣΤΟ ΠΙΣΩ ΜΕΡΟΣ ΤΟΥ ΜΥΑΛΟΥ ΜΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΟΝΑΜΕ.

ΟΤΑΝ ΛΟΙΠΟΝ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΕΡΑΣΑΝ ΔΙΑ ΠΥΡΟΣ ΚΑΙ ΣΙΔΗΡΟΥ 15 ΧΡΟΝΙΑ ΤΩΡΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΞΕΧΑΣΤΕΙ ΕΤΣΙ. ΝΑΙ ΕΔΩΣΑΝ ΕΝΑ ΦΙΛΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΔΕΙΞΑΝ ΚΑΝΕΝΑ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟ ΠΑΘΟΣ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΠΙΣΟΓΥΡΙΣΜΑ ΤΗΣ ΕΥΑΣ. ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΛΕΥΡΑ ΤΗΣ ΕΥΑΣ ΕΔΕΙΞΕ ΣΕ ΑΠΟΧΑΙΡΕΤΩ ΔΕΝ ΘΑ ΞΕΧΑΣΩ ΠΟΤΕ ΟΤΙ ΚΑΙ ΑΝ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΜΑΖΙ ΣΕ ΝΟΙΑΖΟΜΑΙ ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΓΙΑΤΙ ΜΑΖΙ ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΠΛΗΓΩΝΟΥΜΕ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟ.

ΓΙ' ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΜΕ ΞΕΝΙΣΕ ΕΜΕΝΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΙΛΙ. ΤΩΡΑ Ο ΜΑΝΟΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΠΟΣΟ ΤΡΑΓΙΚΑ ΛΑΘΗ ΕΚΑΝΕ ΓΙΑΤΙ ΕΙΔΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ. ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΓΕΡΑΣΕ ΜΕΣΑ ΣΕ ΜΙΑ ΝΥΧΤΑ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΙ ΝΑ ΓΕΡΑΣΕΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΑ. ΠΛΗΓΩΘΗΚΕ Ο ΑΝΤΡΙΣΜΟΣ ΤΟΥ, Ο ΕΓΩΙΣΜΟΣ ΤΟΥ, ΤΑ ΠΑΝΤΑ. ΑΛΛΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΚΑΤΙ ΣΩΣΤΟ ΓΙΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΠΩΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΠΙΣΤΕΨΕΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΣ ΛΕΕΙ ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΧΑΡΑΓΜΕΝΟΣ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΨΥΧΗ ΤΗΣ. ΕΠΙΣΗΣ ΕΧΕΙ ΜΕΣΑ ΤΗΣ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΑΛΛΟΥ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΟΥ ΜΑΝΟΥ ΠΟΥ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΜΕΤΑΞΥ ΤΩΝ ΔΥΟ ΑΝΤΡΩΝ.

ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ Η ΕΥΑ ΔΕΝ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΔΥΟ. Ο ΜΑΝΟΣ ΤΗΝ ΤΣΑΚΙΣΕ ,ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΜΑΘΕ ΓΙΑ ΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ ΕΠΑΘΕ ΝΕΥΡΙΚΟ ΚΛΟΝΙΣΜΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΟΥΣΕ Η ΣΤΑΓΟΝΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΗΣ , ΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΔΕΙΧΝΕΙ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ ΣΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ ΚΑΙ ΑΣ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΠΩΣ ΤΑ ΛΑΘΗ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΥ ΜΑΝΟΥ ΚΑΙ ΑΣ ΤΟΥ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΕΚΤΙΜΗΣΗ. ΟΤΑΝ ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΕΙΣ ΠΩΣ ΣΕ ΕΧΟΥΝ ΚΟΡΟΙΔΕΨΕΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ Ο ΤΡΟΠΟΣ ΑΛΛΑ Η ΠΡΑΞΗ ΑΡΑ ΜΕΝΟΥΜΕ ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΕΤΟΙΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ ΚΑΙ ΚΟΙΤΑΜΕ ΝΑ ΦΤΙΑΞΟΥΜΕ ΤΗ ΖΩΗ ΜΑΣ ΒΑΣΙΣΜΕΝΗ ΣΕ ΑΛΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΣΤΑΘΟΥΜΕ ΔΥΝΑΤΟΙ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΑΣ.

ΓΙΑ ΜΕΝΑ Η ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ ΕΥΑΣ ΟΤΙ ΠΑΝΤΡΕΥΕΤΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΣΩΣΤΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΠΩΣ Η ΜΑΡΙΛΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑ ΛΑΘΟΣ ΟΠΩΣ ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΝΕΙ ΛΑΘΟΣ ΚΑΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΦΟΥ ΑΛΛΗ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΗ ΠΑΝΤΡΕΥΕΤΑΙ. ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΛΥΣΕΙΣ ΥΠΗΡΧΑΝ. ΑΝ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΕΧΕΙ ΑΝΤΙΚΤΥΠΟ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΧΩΡΙΣΤΑ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΛΗ ΣΧΕΣΗ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΟΥΝ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥΣ.

ΑΠΟΡΩ ΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΛΟΓΙΚΗ ΠΟΥ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΤΟΜΑ ΣΕ ΗΛΙΚΙΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΡΙΣΗ ΚΑΙ ΜΥΑΛΟ ΚΑΙ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΑΜΑ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΘΕΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΓΙΑ ΤΗ ΖΩΗ ΣΟΥ ΠΟΤΕ ΘΑ ΜΑΘΕΙΣ ΔΗΛ.?

ΓΙΑ ΜΕΝΑ Ο ΓΑΜΟΣ ΕΙΝΑΙ ΗΔΗ ΑΚΥΡΟΣ, ΕΓΙΝΕ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΙΝΑΙ. ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΚΑΝΕΝΑ ΖΕΥΓΑΡΙ ΝΑ ΛΑΜΠΕΙ ΑΠΟ ΕΥΤΥΧΙΑ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΑ ΜΙΑ ΝΕΑ ΖΩΗ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΠΑΙΔΙ. ΜΟΝΟ Η ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΚΑΙ Ο ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΧΑΡΗΚΑΝ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΓΑΜΟ ΚΑΙ Η ΔΑΦΝΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΚΟΣΜΑΡΑ ΤΗΣ ΓΕΝΙΚΑ.

KonstantinaA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010

Δημοσίευση από giouli_edem Τρι Φεβ 16, 2010 5:11 pm

alexandra 35 έγραψε:
ΓΙΑ ΜΕΝΑ Ο ΓΑΜΟΣ ΕΙΝΑΙ ΗΔΗ ΑΚΥΡΟΣ, ΕΓΙΝΕ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΙΝΑΙ. ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΚΑΝΕΝΑ ΖΕΥΓΑΡΙ ΝΑ ΛΑΜΠΕΙ ΑΠΟ ΕΥΤΥΧΙΑ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΑ ΜΙΑ ΝΕΑ ΖΩΗ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΠΑΙΔΙ. ΜΟΝΟ Η ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΚΑΙ Ο ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΧΑΡΗΚΑΝ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΓΑΜΟ ΚΑΙ Η ΔΑΦΝΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΚΟΣΜΑΡΑ ΤΗΣ ΓΕΝΙΚΑ.


Αlexandra μου, μόνο σε αυτή την παράγραφο διαφωνώ γιατί είδαμε ένα ζευγάρι που ενώ το προηγούμενο βράδυ φιλιόντουσαν με αυτούς που θέλουν πραγματικά, το πρωί έλαμπαν και πριν και μετά το γάμο και δεν είδα καμία στεναχώρια και κανένα δισταγμό .....
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τρι Φεβ 16, 2010 5:12 pm

Εγω πάλι πειράζει που ξενίζομαι έστω και με το φιλί?
Ο κύκλος δεν κλείνει με ένα φιλί, ούτε είναι κάτι αποχαιρετιστήριο...
Για μένα το φιλί είναι, σαν την παντόφλα που βάζουμε στην πόρτα για να μην κλείσει απο τον δυνατό αέρα.Ετσι το βλέπω...
Προσωπικά, αν αποφάσιζα να κλείσω μια τέτοια πόρτα, θα την έκλεινα και δεν θα κοίταζα πίσω... Ισως μόνο να του έλεγα ότι είχα να του πω και ύστερα να εφευγα....

Εμένα με χάλασε το φιλί της Ευας. Και πιο πολύ απο όλα, στο σκηνικό με τα μπουζούκια δεν ήταν η κατινίαση της Νόρας, αλλα το γεγονός οτι ούτε η Ευα, αλλα ούτε και η Μαρίλια, δνε σηκωθήκανε να φύγουνε αφού είδανε τον Μάνο εκει.....

Τα θέλει ο πισινούλης μου, λεει ένα ρητο...
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τρι Φεβ 16, 2010 5:17 pm

Αlexandra35 διαφωνώ κάπου με τα γραφόμενά σου και συμφωνώ απόλυτα με τη Mik και θα το εξηγήσω.

Εγώ την απόφαση της Εύας να παντρευτεί το Στέφανο μέχρις ενός σημείου την κατανοούσα. Τον Στέφανο τον σέβεται και τον εκτιμά και πάνω απο όλα τον εμπιστεύεται γιατί όπως είπες της έχει κάνει λιγότερα απο τον Μάνο, γιατί ποτέ δεν πλησίασε την καρδιά της όσο ο Μάνος κι έτσι δεν έχει φτάσει να την πληγώσει τόσο ανεπανόρθωτα όσο εκείνος και βέβαια πάνω απο όλα γιατί ακόμα δεν έχουν μαθευτεί οι πομπές του.

Μέχρι εδώ καλά.

Όταν όμως λέει ότι θέλει να παντρευτεί το Στέφανο και να κάνουν μια οικογένεια στην οποία ειρηνικά και αρμονικά θα μεγαλώσουν το παιδί τους, δεν παει να λες στον πρώην σου ότι τον αγαπάς και να τον φιλάς μια μέρα πριν το γάμο. Αυτό συγνώμη αλλα του άλλου του δίνει ελπίδες! Και βέβαια του ενδυναμώνει το ήδη υπάρχον στην περιπτωση του Μανου θράσσος να μπουκάρει στο γάμο και να σε προσβάλει φιλώντας σε μπροστά στο νέο σου σύζυγο. Για αυττά τα καμώματα δεν θεωρώ υπεύθυνο μόνο το Μάνο αλλα και την Εύα! Όπως για την κατάντια της Μελίτας φταίει τόσο εκείνη όσο και ο Στέφανος! It takes two to tangο και επειδή μαζευτήκαμε πολλοί απλά εχουμε χάσει τη μπάλα!

Γιούλη κι εγω είδα να γελάνε αλλά πλέον απορώ γιατί! Κοτζάμ μαντράχαλοι να λένε ψεμματα ο ένας στον άλλον και χωρίς λόγο μάλιστα.. Γιατί εγινε αυτός ο γαμος? Γιατί?

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010

Δημοσίευση από KonstantinaA Τρι Φεβ 16, 2010 5:24 pm

ΣΥΜΦΩΝΩ ΟΤΙ ΕΤΣΙ ΔΙΝΕΙ ΘΑΡΡΟΣ ΣΤΟ ΜΑΝΟ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΤΟΥ ΑΦΗΝΕΙ ΕΝΑ ΠΑΡΑΘΥΡΑΚΙ ΑΝΟΙΧΤΟ, ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΟΥ ΕΙΠΕ ΤΗ ΔΙΚΗ ΤΗΣ ΑΛΗΘΕΙΑ, ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΝΙΩΣΕ ΚΑΙ ΝΙΩΘΕΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟΝ.

ΓΙΟΥΛΗ ΜΟΥ Η ΕΥΑ ΗΤΑΝ ΕΤΣΙ ΓΕΛΑΣΤΗ, Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΕ ΤΟ ΜΑΥΡΟ ΤΟ ΓΥΑΛΙ ΑΜΙΛΗΤΟΣ, ΑΓΕΛΑΣΤΟΣ, ΣΕ 5 ΛΕΠΤΑ ΛΕΕΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΝΤΥΜΕΝΟΣ, ΚΟΙΤΑΖΕ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΠΑΘΕΙ ΤΑΡΑΚΟΥΛΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΚΑΝΕΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΟ Η ΚΑΜΜΙΑ ΙΔΙΑΙΤΕΡΗ ΧΑΡΑ ΑΠΟ ΜΕΡΟΣ ΤΟΥ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΓΑΜΟ. ΚΑΙ ΠΟΥ ΤΗ ΣΗΚΩΣΕ ΑΓΚΑΛΙΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΗΣ ΕΙΠΕ ΔΕΝ ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΕ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΑ ΒΑΘΗ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΤΟΥ ΟΥΤΕ ΦΑΝΗΚΕ ΣΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΤΟΥ Η ΑΠΟΛΥΤΗ ΕΥΤΥΧΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΥΑ ΠΟΥ ΚΑΠΟΤΕ ΕΛΕΓΕ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΟΛΗ ΤΟΥ Η ΖΩΗ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΚΑΙ ΑΠΑΝΩΤΕΣ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΑΜΟΥ.

KonstantinaA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010

Δημοσίευση από giouli_edem Τρι Φεβ 16, 2010 5:28 pm

Ούτε εγώ Αlexandra μου υποστήριξα ότι ήταν πραγματικά ευτυχισμένοι γιατί πιστεύω πως δεν ισχύει !! Για το τί έδειξαν μίλησα ....
Και τα λόγια του Στέφανου όταν τη σήκωσε φυσικά και ξέρουμε ότι ήταν "από υποχρέωση" και όχι αυτό που ήθελε και ένιωθε πραγματικά ...
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τρι Φεβ 16, 2010 5:32 pm

alexandra 35 έγραψε:ΣΥΜΦΩΝΩ ΟΤΙ ΕΤΣΙ ΔΙΝΕΙ ΘΑΡΡΟΣ ΣΤΟ ΜΑΝΟ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΤΟΥ ΑΦΗΝΕΙ ΕΝΑ ΠΑΡΑΘΥΡΑΚΙ ΑΝΟΙΧΤΟ, ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΟΥ ΕΙΠΕ ΤΗ ΔΙΚΗ ΤΗΣ ΑΛΗΘΕΙΑ, ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΝΙΩΣΕ ΚΑΙ ΝΙΩΘΕΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟΝ.

ΓΙΟΥΛΗ ΜΟΥ Η ΕΥΑ ΗΤΑΝ ΕΤΣΙ ΓΕΛΑΣΤΗ, Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΕ ΤΟ ΜΑΥΡΟ ΤΟ ΓΥΑΛΙ ΑΜΙΛΗΤΟΣ, ΑΓΕΛΑΣΤΟΣ, ΣΕ 5 ΛΕΠΤΑ ΛΕΕΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΝΤΥΜΕΝΟΣ, ΚΟΙΤΑΖΕ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΠΑΘΕΙ ΤΑΡΑΚΟΥΛΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΚΑΝΕΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΟ Η ΚΑΜΜΙΑ ΙΔΙΑΙΤΕΡΗ ΧΑΡΑ ΑΠΟ ΜΕΡΟΣ ΤΟΥ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΓΑΜΟ. ΚΑΙ ΠΟΥ ΤΗ ΣΗΚΩΣΕ ΑΓΚΑΛΙΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΗΣ ΕΙΠΕ ΔΕΝ ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΕ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΑ ΒΑΘΗ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΤΟΥ ΟΥΤΕ ΦΑΝΗΚΕ ΣΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΤΟΥ Η ΑΠΟΛΥΤΗ ΕΥΤΥΧΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΥΑ ΠΟΥ ΚΑΠΟΤΕ ΕΛΕΓΕ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΟΛΗ ΤΟΥ Η ΖΩΗ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΚΑΙ ΑΠΑΝΩΤΕΣ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΑΜΟΥ.


Moυ φαίνεται εμείς προσπαθούμε να βγάλουμε άκρη σε κάτι που δεν έχει συνέπεια και συνοχή. Το σενάριο αλλάζει και για να εξυπηρετηθεί αλλοιώνονται οι χαρακτήρες με τρόπο τραγικό, και μεις ψάχνουμε ψύλλους στ άχυρα.
Πόσο φυσιολογικό είναι ένας άντρας που ήρθε κρατώντας τη φωτογραφία μιας γυναίκας να τη διεκδικήσει όταν έχει καταστρώσει σχέδια επί σχεδίων για να την κατακτήσει να παθει έρωτα αγιάτρευτο για μιά άλλη μέσα σε ένα μήνα ;
Πόσο φυσιολογικό είναι ένας άντρας που τον βλέπαμε να αδειάζει μια γυναίκα ξανά και ξανά έναν ολόκληρο χρόνο ξαφνικά να ξυπνήσει μια μέρα και να ξέρει περα απο κάθε αμφιβολία οτι αγαπάει αυτή και καμιά άλλη;
Πόσο φυσιολογικό είναι μια γυναίκα που έκλαιγε πάνω απ το μαξιλάρι ενός άντρα και απειλούσε οτι αν του συμβεί κάτι οι υπεύθυνοι θα έχουν να κάνουν μαζί της να ερωτευτεί με την ίδια μη πω και μεγαλύτερη ένταση έναν άλλον άντρα σε χρόνο μηδέν;
Τελικά μας χαλάει ή όχι η Εύα απ όλο το τετράγωνο είναι η πιο συνεπής στο χαρακτήρα της.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010

Δημοσίευση από giouli_edem Τρι Φεβ 16, 2010 5:34 pm

Clarabelle μου ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ !!! : respect :
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τρι Φεβ 16, 2010 5:39 pm

Ωραία ο Στέφανος δεν το ήθελε και η Εύα δεν το ήθελε, τότε γιατί παντρεύτηκαν? scratch

Σήμερα θα κάνω το δικηγόρο του διαβόλου χιχι
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010

Δημοσίευση από Ntinaki1 Τρι Φεβ 16, 2010 5:40 pm

Γιούλη κι εγω είδα να γελάνε αλλά πλέον απορώ γιατί! Κοτζάμ μαντράχαλοι να λένε ψεμματα ο ένας στον άλλον και χωρίς λόγο μάλιστα.. Γιατί εγινε αυτός ο γαμος? Γιατί?

Για να γεμίσουν τα επεισόδια με κάτι.... λέω εγώ τώρα...
Ένα μήνα και...ακούμε και διαβάζουμε για αυτόν τον γάμο και ξέρουμε ήδη πως θα καταλήξει. Ούτε ο λόγος που έγινε αυτός ο γάμος είναι πειστικός, ούτε ο λόγος που πάει να παντρευτεί ο Λουκάς είναι πειστικός.
Να πω την αλήθεια μου, εγώ άλλα περίμενα γενικότερα. Να δούμε τον Μάνο να πιάνει πάτο με την περίφημη εκδίκηση της Εύας και να αλλάζει ουσιαστικά. Έβλεπα χτες τυχαία ένα βιντεάκι που πήγαν να φυγαδεύσουν την Νόρα στο εξωτερικό τότε για τον Στέλιο, και έδωσε ο Μάνος λεφτά για την φίλη του,είχε μια υπέροχη συζήτηση με τον Λουκά που φαινόταν ότι πραγματικά ο Μάνος έκανε βήματα να αλλάξει και μάλιστα έλεγε ο ίδιος ο Μάνος, ότι μετά από αυτό που συνέβη στην Νεφέλη, είδε την ζωή αλλιώς κτλ. Τώρα, έναν χρόνο μετά, ο Μάνος είναι ο ίδιος και απαράλλαχτος με τον Μάνο των πρώτων επεισοδίων που κάνει χειρότερα ξεφτιλίκια από αυτά που έκανε. Η Εύα αιωνίως ερωτευμένη και κολλημένη μαζί του.
Εκδίκηση δεν είδαμε από την Εύα, ούτε από τον Στέφανο, ούτε από την Καρτάλω γιατί 2 μέρες φυλακή σιγά την εκδίκηση.
Ο Μάνος δεν έχει και καμιά ιδιαίτερη σχέση με την Μαρίλια που μέχρι και στο νοσοκομείο κατέληξε για να την σώσει. Ο Λουκάς έπρεπε ήδη να τα έχει με την Νόρα και να παρακολουθούμε την πορεία της σχέσης τους και το πως θα τα πάνε. Αυτά δεν τα βλέπουμε. Άσχετο αλλα μου αρέσει πολύ τώρα τελευταία ο Νικόλας και η Δάφνη αν και δεν ήμουν φαν στον πρώτο κύκλο. Θα μας τους χαλάσουν και αυτούς. Γενικά υπάρχει μία προχειρότητα.
Ακόμα και στο Στέφανος-Μελίτα που είμαι φαν έχω ήδη σπαστεί με τις εξελίξεις για το ζευγάρι που θέλω...
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τρι Φεβ 16, 2010 5:46 pm

Ntinaki1 έγραψε:
Γιούλη κι εγω είδα να γελάνε αλλά πλέον απορώ γιατί! Κοτζάμ μαντράχαλοι να λένε ψεμματα ο ένας στον άλλον και χωρίς λόγο μάλιστα.. Γιατί εγινε αυτός ο γαμος? Γιατί?

Για να γεμίσουν τα επεισόδια με κάτι.... λέω εγώ τώρα...
Ένα μήνα και...ακούμε και διαβάζουμε για αυτόν τον γάμο και ξέρουμε ήδη πως θα καταλήξει. Ούτε ο λόγος που έγινε αυτός ο γάμος είναι πειστικός, ούτε ο λόγος που πάει να παντρευτεί ο Λουκάς είναι πειστικός.
Να πω την αλήθεια μου, εγώ άλλα περίμενα γενικότερα. Να δούμε τον Μάνο να πιάνει πάτο με την περίφημη εκδίκηση της Εύας και να αλλάζει ουσιαστικά. Έβλεπα χτες τυχαία ένα βιντεάκι που πήγαν να φυγαδεύσουν την Νόρα στο εξωτερικό τότε για τον Στέλιο, και έδωσε ο Μάνος λεφτά για την φίλη του,είχε μια υπέροχη συζήτηση με τον Λουκά που φαινόταν ότι πραγματικά ο Μάνος έκανε βήματα να αλλάξει και μάλιστα έλεγε ο ίδιος ο Μάνος, ότι μετά από αυτό που συνέβη στην Νεφέλη, είδε την ζωή αλλιώς κτλ. Τώρα, έναν χρόνο μετά, ο Μάνος είναι ο ίδιος και απαράλλαχτος με τον Μάνο των πρώτων επεισοδίων που κάνει χειρότερα ξεφτιλίκια από αυτά που έκανε. Η Εύα αιωνίως ερωτευμένη και κολλημένη μαζί του.
Εκδίκηση δεν είδαμε από την Εύα, ούτε από τον Στέφανο, ούτε από την Καρτάλω γιατί 2 μέρες φυλακή σιγά την εκδίκηση.
Ο Μάνος δεν έχει και καμιά ιδιαίτερη σχέση με την Μαρίλια που μέχρι και στο νοσοκομείο κατέληξε για να την σώσει. Ο Λουκάς έπρεπε ήδη να τα έχει με την Νόρα και να παρακολουθούμε την πορεία της σχέσης τους και το πως θα τα πάνε. Αυτά δεν τα βλέπουμε. Άσχετο αλλα μου αρέσει πολύ τώρα τελευταία ο Νικόλας και η Δάφνη αν και δεν ήμουν φαν στον πρώτο κύκλο. Θα μας τους χαλάσουν και αυτούς. Γενικά υπάρχει μία προχειρότητα.
Ακόμα και στο Στέφανος-Μελίτα που είμαι φαν έχω ήδη σπαστεί με τις εξελίξεις για το ζευγάρι που θέλω...

Βασικά ο Μάνος τότε που μπήκε στο νοσοκομείο ή στάθηκε υπερ του δέοντως τυχερός (για να μην πω κάτι άλλο χιχι) ή το σχεδίασε έτσι και ποτέ δεν αποκαλύφθηκε.

Ποιες οι πιθανότητες την ώρα που ο Ηλίας του συνέστησε υπομονή για να κερδίσει την κόρη του (κάτι το οποίο δήλωνε πως δεν έχει) να του κάτσει η "καλή" και να της επιτεθούν, να την σώσει εκείνος και να φτιάξουν ως δια μαγείας οι σχέσεις τους?

Επίσης το κρυμένο νόημα του Μάνου στους τύπους μέσα απο τον καθρέφτη στο αυτοκίνητο για μένα είναι ΥΠΟΠΤΟ αλλα δεν έχω πια ελπίδες ότι θα εξηγηθεί..

Αυτά μια και το ανέφερες Ντίνα.

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Τρι Φεβ 16, 2010 5:53 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:

Βασικά ο Μάνος τότε που μπήκε στο νοσοκομείο ή στάθηκε υπερ του δέοντως τυχερός (για να μην πω κάτι άλλο χιχι) ή το σχεδίασε έτσι και ποτέ δεν αποκαλύφθηκε.

Ποιες οι πιθανότητες την ώρα που ο Ηλίας του συνέστησε υπομονή για να κερδίσει την κόρη του (κάτι το οποίο δήλωνε πως δεν έχει) να του κάτσει η "καλή" και να της επιτεθούν, να την σώσει εκείνος και να φτιάξουν ως δια μαγείας οι σχέσεις τους?

Επίσης το κρυμένο νόημα του Μάνου στους τύπους μέσα απο τον καθρέφτη στο αυτοκίνητο για μένα είναι ΥΠΟΠΤΟ αλλα δεν έχω πια ελπίδες ότι θα εξηγηθεί..

Αυτά μια και το ανέφερες Ντίνα.


ποιο κρυμμένο νόημα τζίνα;;;
τότε που χτύπησαν το μάνο;;;λες ότι ήταν στημμένο;;; Neutral
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010

Δημοσίευση από Ntinaki1 Τρι Φεβ 16, 2010 5:53 pm

Ε άμα το σχεδίασε και αυτό μιλάμε για τον διάολο μεταμορφωμένο. Και πες ότι το σχεδίασε. Τι κατάφερε; Εγώ δεν είδα καμιά Μαρίλια να έχει έρθει κοντά του, απλά πια δεν τον βρίζει έτσι όπως τον έβριζε. Και πως να έρθει κοντά του το κορίτσι που πάει να την δει όποτε θυμάται, αν το θυμάται... Τεσπα πιστεύω ότι τους έρχονται ιστορίες στο μυαλό, τις γράφουν,μετά τους έρχεται κάτι άλλο στο μυαλό, το γράφουν και ξεχνάνε τα άλλα που έγραψαν. Εξάλλου, όταν η ίδια η Ακρίτα είπε στον Θέμο νομίζω, πως γράφουν ό,τι ιδέα έχουν εκείνη την ώρα και παραδίδουν 5 επεισόδια την βδομάδα, δικαιολογείται γιατί άλλα βλέπουμε την μία και άλλα την άλλην. Υπομονή!
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τρι Φεβ 16, 2010 5:57 pm

anastasia20 έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:

Βασικά ο Μάνος τότε που μπήκε στο νοσοκομείο ή στάθηκε υπερ του δέοντως τυχερός (για να μην πω κάτι άλλο χιχι) ή το σχεδίασε έτσι και ποτέ δεν αποκαλύφθηκε.

Ποιες οι πιθανότητες την ώρα που ο Ηλίας του συνέστησε υπομονή για να κερδίσει την κόρη του (κάτι το οποίο δήλωνε πως δεν έχει) να του κάτσει η "καλή" και να της επιτεθούν, να την σώσει εκείνος και να φτιάξουν ως δια μαγείας οι σχέσεις τους?

Επίσης το κρυμένο νόημα του Μάνου στους τύπους μέσα απο τον καθρέφτη στο αυτοκίνητο για μένα είναι ΥΠΟΠΤΟ αλλα δεν έχω πια ελπίδες ότι θα εξηγηθεί..

Αυτά μια και το ανέφερες Ντίνα.


ποιο κρυμμένο νόημα τζίνα;;;
τότε που χτύπησαν το μάνο;;;λες ότι ήταν στημμένο;;; Neutral


Όταν επιτέθηκαν στη Μαρίλια φάνηκε να κανει νόημα ο Μάνος στους τύπους που της επιτέθηκαν.
Είχαμε κάνει μεγάλη συζήτηση τότε και μας είχε φανεί περίεργο γιατί σαν πολύ βολικά του είχαν έρθει όλα του Μάνου με τη μικρή
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Τρι Φεβ 16, 2010 5:59 pm

Clarabelle έγραψε:
anastasia20 έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:

Βασικά ο Μάνος τότε που μπήκε στο νοσοκομείο ή στάθηκε υπερ του δέοντως τυχερός (για να μην πω κάτι άλλο χιχι) ή το σχεδίασε έτσι και ποτέ δεν αποκαλύφθηκε.

Ποιες οι πιθανότητες την ώρα που ο Ηλίας του συνέστησε υπομονή για να κερδίσει την κόρη του (κάτι το οποίο δήλωνε πως δεν έχει) να του κάτσει η "καλή" και να της επιτεθούν, να την σώσει εκείνος και να φτιάξουν ως δια μαγείας οι σχέσεις τους?

Επίσης το κρυμένο νόημα του Μάνου στους τύπους μέσα απο τον καθρέφτη στο αυτοκίνητο για μένα είναι ΥΠΟΠΤΟ αλλα δεν έχω πια ελπίδες ότι θα εξηγηθεί..

Αυτά μια και το ανέφερες Ντίνα.


ποιο κρυμμένο νόημα τζίνα;;;
τότε που χτύπησαν το μάνο;;;λες ότι ήταν στημμένο;;; Neutral


Όταν επιτέθηκαν στη Μαρίλια φάνηκε να κανει νόημα ο Μάνος στους τύπους που της επιτέθηκαν.
Είχαμε κάνει μεγάλη συζήτηση τότε και μας είχε φανεί περίεργο γιατί σαν πολύ βολικά του είχαν έρθει όλα του Μάνου με τη μικρή

ααα...σε ευχαριστώ clarabelle...καλά αν ήταν στημένο και αυτό τι να πω;;;
αλλά μάλλον με την απορία θα μείνουμε.... Rolling Eyes
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τρι Φεβ 16, 2010 5:59 pm

Clarabelle έγραψε:
anastasia20 έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:

Βασικά ο Μάνος τότε που μπήκε στο νοσοκομείο ή στάθηκε υπερ του δέοντως τυχερός (για να μην πω κάτι άλλο χιχι) ή το σχεδίασε έτσι και ποτέ δεν αποκαλύφθηκε.

Ποιες οι πιθανότητες την ώρα που ο Ηλίας του συνέστησε υπομονή για να κερδίσει την κόρη του (κάτι το οποίο δήλωνε πως δεν έχει) να του κάτσει η "καλή" και να της επιτεθούν, να την σώσει εκείνος και να φτιάξουν ως δια μαγείας οι σχέσεις τους?

Επίσης το κρυμένο νόημα του Μάνου στους τύπους μέσα απο τον καθρέφτη στο αυτοκίνητο για μένα είναι ΥΠΟΠΤΟ αλλα δεν έχω πια ελπίδες ότι θα εξηγηθεί..

Αυτά μια και το ανέφερες Ντίνα.


ποιο κρυμμένο νόημα τζίνα;;;
τότε που χτύπησαν το μάνο;;;λες ότι ήταν στημμένο;;; Neutral


Όταν επιτέθηκαν στη Μαρίλια φάνηκε να κανει νόημα ο Μάνος στους τύπους που της επιτέθηκαν.
Είχαμε κάνει μεγάλη συζήτηση τότε και μας είχε φανεί περίεργο γιατί σαν πολύ βολικά του είχαν έρθει όλα του Μάνου με τη μικρή

Αυτό που λέει η Clarabelle Αναστασία! Και βέβαια ποτέ δεν μάθαμε τίποτα παραπάνω αρα συν τοις άλλοις ο Μάνος είναι ΚΑΙ κ***φαρδος! Razz

Γιατί είχε γίνει ολόλκηρη συζήτηση ότι δεν μπορεί να κάνει υπομονή κι ότι μόνο έτσι θα κέρδιζε τη Μαρίλια και του έλεγε ο πατέρας του να προσέχει και να μην κάνει τίποτα και τσουπ του έσκασε η "καλη", αν το συνδυάσεις με το σινιάλο κάπου βρωμάει η υπόθεση...
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010

Δημοσίευση από aggeliki Τρι Φεβ 16, 2010 6:00 pm

Clarabelle έγραψε:
Θα κάνω μια προσπάθεια να σχολιάσω.

Προσπαθώ να καταλάβω τι ακριβώς ήταν αυτό που παρακολούθησα χθες και τι με χάλασε. Θα τα πάρω λοιπόν με τη σειρά.

Η παρέα στα μπουζούκια.
Ο Λουκάς κάποιες στιγμές δείχνει να έχει αναλαμπές και μια απ αυτές τις στιγμές παρακολουθήσαμε χθες. Την Παρασκευή είπαμε όλοι οτι ήταν μεγάλο φαουλ της Νόρας να πάει την Εύα στο μέρος που βρισκόταν ο Μάνος δημιουργώντας προβλήματα και φανταστήκαμε οτι έγινε για να εξυπηρετηθεί το σενάριο. Είδα όμως οτι θίχτηκε χθες το θεματάκι και ο Λουκάς είπε όλα όσα είπαμε και μεις. Αναρωτιέμαι λοιπόν γιατί μας έδειξαν τη σκηνή; Τι θέλουν να μας πουν; Μήπως με τον τρόπο τους μας λένε οτι η Νόρα δεν είναι έτσι όπως την ξέρουμε αλλά κρύβει μέσα της μια κατίνα; Και εγώ σαν τηλεθεάτρια τι πρέπει να κάνω να το δεχτώ; Εγώ παρακολουθώντας την ηρωίδα ενάμιση χρόνο τώρα έχω άλλες εικόνες απ αυτή, πρέπει τώρα να τις διαγράψω; Δεν νομίζω. Μήπως ο ποιητής θέλει να μας πει οτι κάθε γυναίκα που ερωτεύεται χάνει την αξιοπρέπεια και τη λογική της; Συγνώμη αλλά αυτό αδυνατώ να το δεχτώ.

Μάνος Εύα
Κατά την ταπεινή μου γνώμη η καλύτερη σκηνή του επεισοδίου. Τελικά ίσως και να ήταν καλύτερα που δεν ειπώθηκαν πολλά. Η σκηνή στα μπουζούκια προχθές επέτρεψε στον καθένα απο μας να σκεφτεί τα κομμάτια της σχέσης τους που για αυτόν ήταν σημαντικά. Άλλος είδε την αγάπη άλλος την προδοσία και άλλος τον πόνο, ανάλογα με το τι άγγιξε τον καθένα απ αυτή τη σχέση. Το κλείσιμο κράτησε λιγότερο απο δυό λεπτά αλλά ήταν φορτισμένο και μου έφτασε. Αυτό το φιλί που ενδεχομένως κάποιους τους χάλασε εμένα δεν με ενόχλησε και δεν το είδα σαν πισωγύρισμα. Οι άνθρωποι που αγαπήσαμε στη ζωή μας, πάντα κρατούν ένα κομμάτι μας και η Εύα το Μάνο τον αγάπησε και το έχει αποδείξει. Θα με παραξένευε να τη δω να ακυρώνει δεκαπέντε χρόνια απ τη ζωή της. Είπε το αντίο της και φεύγοντας απ την παραλία έκανε το βήμα για μια καινούρια αρχή. Τα μάτια της μου έδειξαν τον πόνο γι αυτό που θα μπορούσε να έχει ζήσει με το Μάνο και που τελικά δεν κατάφερε να ζήσει. Ο Μάνος απ τη μεριά του κάνει ένα δεύτερο δειλό βήμα προς το καλύτερο. Για πρώτη ίσως φορά δεν απαίτησε. Παρακάλεσε. Για όσους έχουμε παρακολουθήσει την πορεία του αυτό ήταν μια σημαντική διαφορά. Μου άρεσε που επελέγη η παραλία γι αυτό το κλείσιμο της σχέσης τους και μου άρεσε και η ερμηνεία των ηθοποιών και το στήσιμο της σκηνής.

Στέφανος Μελίτα.
Κλασικά οι δυό τους επέλεξαν μια ανοιχτή πόρτα για το φιλί τους. Θα παραβλέψω οτι όλο αυτό διαδραματίστηκε μέσα σε ένα σπίτι που υπήρχαν ανθρωποι και που κάποιος θα μπορούσε να βγει και να τους δει. Το χθεσινό επεισόδιο ήταν σκωτσέζικο ντους. Παρακολούθησα λοιπόν την Εύα να αφήνει πίσω το παρελθόν της και να ξεκινάει για αλλού και την ίδια στιγμή μου έδειχναν οτι μπαίνει σε ένα δρόμο που και πάλι θα την σακατέψει. Έκλεισαν το δρόμο πριν καν δούμε την εκκίνηση. Ακύρωσαν το γάμο πριν καν γίνει. Μασημένη τροφή και δεν είναι το καλύτερό μου.

Παρέα πρίν το γάμο
Το μεγαλύτερο κομμάτι του επεισοδίου ήταν τα γεγονότα πριν το γάμο. Δεν ξέρω απο που να αρχίσω και που να τελειώσω.
Ο Νικόλας και ο Λουκάς είχαν κάποια λογική στον τρόπο της αντίδρασής τους.
Προσπαθούσα να αναγνωρίσω τη Δάφνη και αδυνατούσα. Τί είπε; Άκουσε κλάματα μέσα στη νύχτα κατάλαβε οτι ήταν ο Μάνος που περνούσε μια απ τις πιο δύσκολες νύχτες της ζωής του και ξανάπεσε για ύπνο; Είναι αυτή η Δάφνη;
Είδα τη Νόρα μέσα στην αναισθησία για όλο αυτό που προκάλεσε να κάνει χαβαλέ και να τσιγκλάει το Λουκά και στη συνέχεια να φεύγει για να ετοιμαστεί στο σπίτι της Εύας και προσπαθούσα να την αναγνωρίσω αλλά μάταια.
Είδα την Εύα να γυρίζει σπίτι της και η Μαρίλια να μην κάνει ούτε μια ερώτηση. Αν αυτό είναι φυσιολογική συμπεριφορά τι να πω δεν έχω καταλάβει τίποτα απ τους χαρακτήρες των ηρώων.
Είδα τη Νταίζη να έχει βάλει κάτω το Λουκά και να τον πατάει. Που πήγε η εξυπνάδα και η ευρηματικότητα του Λουκά και αφήνει τη ζωή του να παίρνει τέτοιο δρόμο χωρίς να κάνει το παραμικρό;

Μάνος
Σε διάφορα σημεία του επεισοδίου βλέπαμε την αντίδρασή του. Οι σκηνές του ήταν όλες πολύ καλές. Του συμβαίνει το εξής παρα πολύ απλό. Όπως οι περισσότεροι άνθρωποι κατάλαβε τι είχε μόλις το έχασε. Έχει να κάνει πολλά μπρος πίσω μέχρι να σταθεροποιηθεί. Απ τη μια έλεγε στον Ηλία οτι ήθελε να γεράσει με την Εύα και τελικά γέρασε μόνος του μέσα σε μια νύχτα, και απ την άλλη έβγαζε θυμό για το Στέφανο. Απ τη μια ρωτούσε την Δάφνη αν έδειχνε ευτυχισμένη και απ την άλλη την κατηγορούσε που πάτησε τον όρκο της λες και αυτός τον είχε κρατήσει. Τουλάχιστον η συμπεριφορά του μου φάνηκε φυσιολογική άσχετα αν ακόμη δεν έχω καταλάβει τι ήταν αυτό που τον έκανε να αποφασίσει ποιά αγαπάει.

Μελίτα
Αν αξιοπρέπεια είναι να ντύνεσαι εύθυμη χήρα και να πηγαίνεις σε ένα γάμο να ζαχαρώσεις το γαμπρό που χθες το βράδυ τον φιλούσες σε κοινή θέα συγνώμη δεν θα πάρω. Για μένα αξιοπρέπεια είναι να πας και να δείχνεις ήρεμη και χαρούμενη ώστε να μη δημιουργήσεις πρόβλημα και να μη κάνεις τους υπόλοιπους να σε κοιτούν λες και περιμένουν να σκάσεις βόμβα. Ξέρω οτι η σκηνή που η Μελίτα μπήγει τα νύχια στα χέρια έγινε για να με συγκινήσει αλλά μου φάνηκε σαν να έβλεπα ένα χέρι ξεκάρφωτο χωρίς το σώμα και η κίνηση να βοηθούν να βγεί το συναίσθημα και μου προκάλεσε μάλλον γέλιο γιατί έχω δει το Μάνο να κάνει ακριβώς το ίδιο στο γραφείο του πέρσυ μόνο που στην περίπτωσή του η κίνηση και το βλέμα του έκαναν το πλάνο καθηλωτικό.

Στέφανος.
Ο τύπος για μένα εξακολουθεί να είναι ο άγνωστος Χ. Τον βλέπω να δακρύζει και εξακολουθώ να αναρωτιέμαι γιατί προχωράει σε ένα γάμο που δεν του τον επέβαλλε κανένας, αλλά τον επέλεξε. Αν το μίσος του για το Μάνο είναι πιο μεγάλο απ την αγάπη του για τη Μελίτα, τότε συγνώμη αλλά μιλάμε για την απόλυτη κοροιδία και όχι για τον απόλυτο έρωτα. Δείχνει να κοιτάζει τη Μελιτα πριν μπει στην εκκλησία και στη συνέχεια κρατάει και τα έθιμα τρομάρα του. Περιμένω να δω τι έχει να μου δείξει ακόμη ο ήρωας. Απο που πηγάζει όλο αυτό το μίσος και που οδηγεί και επειδή η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία (ελπίζω χωρίς πρώτα να ξεκάνει εμάς τους έρημους τηλεθεατές) περιμένω την ανατροπή που ενδεχομένως θα εξηγήσει τα παράδοξα και θα δώσει ενδιαφέρον.

Δεν θέλω καν να μπω στη διαδικασία να σχολιάσω τη σκηνή της ανθοδέσμης γιατί με θύμωσε αφάνταστα. Ούτε μια λέξη απο μένα για το θεματάκι.

ΥΓ Ξανακοιτάζοντας το ποστ μου το βρίσκω μάλλον αλλοπρόσαλο. Ίσως ακόμη πιο πολύ κι απ το επεισόδιο που παρακολούθησα αλλά μια και έκανα τον κόπο να γράψω το κατεβατό ας το ποστάρω και συνγώμη αν κούρασα.




ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ..........ΜΕ ΚΑΛΥΨΕΣ!! Η ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΑΓΑΠΗ ΔΕΝ ΧΑΝΕΤΑΙ....Η ΕΥΑ ΤΟΝ ΑΠΟΧΑΙΡΕΤΗΣΕ ΜΕ ΕΝΑ ΦΙΛΙ. Ο ΜΑΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΚΟΜΜΑΤΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΞΕΧΑΣΤΕΙ ΠΟΤΕ!! Ο ΚΥΚΛΟΣ ΕΚΛΕΙΣΕ Κ Η ΕΥΑ ΠΑΕΙ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!!
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Τρι Φεβ 16, 2010 6:11 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:



Αυτό που λέει η Clarabelle Αναστασία! Και βέβαια ποτέ δεν μάθαμε τίποτα παραπάνω αρα συν τοις άλλοις ο Μάνος είναι ΚΑΙ κ***φαρδος! Razz

Γιατί είχε γίνει ολόλκηρη συζήτηση ότι δεν μπορεί να κάνει υπομονή κι ότι μόνο έτσι θα κέρδιζε τη Μαρίλια και του έλεγε ο πατέρας του να προσέχει και να μην κάνει τίποτα και τσουπ του έσκασε η "καλη", αν το συνδυάσεις με το σινιάλο κάπου βρωμάει η υπόθεση...

να πω την αλήθεια το νόημα δεν το θυμάμαι...αλλά τη συζήτηση ναι...
αλλά μιας και λέμε για ασυνέπειες....εγώ απογοητεύτηκα με την υπόθεση του φώτη...
περίμενα να έχει γίνει κάτι άλλο εκείνη τη νύχτα αλλά και αφού μάθαμε περίμενα αλλή αντιμετώπιση απέναντι στο μυστικό που είχε στοιχείωσει τις ζωές 6 ανθρώπων...εκεί απογοητεύτηκα εντελώς...και πλέον όλες τις ασυνέπεις που δεν είναι και λίγες τις περιμένω..δεν μου προκαλούν εντύπωση...αφού το μυστικό που σε αυτό βασίστηκε η σειρά πέρασε και δεν ακούμπησε..
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010

Δημοσίευση από KonstantinaA Τρι Φεβ 16, 2010 6:15 pm

ΤΖΙΝΑ ΜΟΥ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΑΝ ΓΙΑΤΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΤΟ ΘΑΡΡΟΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΥΓΜΗ ΝΑ ΠΑΡΑΔΕΧΤΕΙ ΤΟΝ ΕΡΩΤΑ ΤΟΥ ΓΙΑ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΑΙ ΠΩΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΖΗΣΕΙ ΑΛΛΙΩΣ ΠΙΑ ΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΑ. ΑΚΟΥΣΕ ΚΑΙ ΤΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΗΡΘΑΝ ΟΛΑ ΚΑΙ ΕΔΕΣΑΝ.

Η ΕΥΑ ΠΗΡΕ ΤΙΣ ΓΝΩΜΕΣ ΟΛΩΝ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΟΡΗΣ ΤΗΣ ΠΟΥ ΦΑΝΗΚΕ ΟΤΙ ΜΕΤΡΗΣΕ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΑΥΤΗΝ ΑΛΛΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΕΙΝΑΙ ΤΙ ΝΙΩΘΕΙ Η ΕΥΑ. ΑΛΛΑ Η ΕΥΑ ΕΙΝΑΙ ΓΝΩΣΤΗ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΤΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΤΗΣ ΣΚΑΜΠΑΝΕΒΑΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΕΚΛΕΙΣΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΠΡΟΧΩΡΗΣΕ. ΔΕΝ ΤΑ ΕΒΑΛΕ ΟΛΑ ΚΑΤΩ ΣΩΣΤΑ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΙ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΚΑΝΕ, ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΕΙΧΕ ΣΚΕΦΤΕΙ ΘΑ ΕΙΧΕ ΦΥΓΕΙ ΜΑΚΡΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΔΥΟ , ΟΥΤΕ ΤΟΝ ΕΝΑ ΘΑ ΠΑΝΤΡΕΥΟΤΑΝ ΟΥΤΕ ΣΤΟΝ ΑΛΛΟ ΘΑ ΕΛΕΓΕ ΠΩΣ ΤΟΝ ΑΓΑΠΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙ ΜΗΝ ΤΗΣ ΠΑΘΕΙ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ.

ΑΝ ΗΤΑΝ ΕΞΥΠΝΗ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΟΣΑ ΠΕΡΑΣΕ ΚΑΙ ΕΙΔΕ ΘΑ ΕΙΧΕ ΚΟΨΕΙ ΛΑΣΠΗ ΠΟΥ ΛΕΝΕ. ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΜΥΑΛΟ?

ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΚΑΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΠΟΔΕΙΧΤΗΚΑΝ ΥΠΟΧΕΙΡΙΑ ΑΛΛΩΝ ΚΑΙ ΚΟΤΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΤΟΥ ΕΑΥΤΟΥ ΤΟΥΣ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΙΕΚΔΙΚΗΣΟΥΝ "ΤΑ ΘΕΛΩ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥΣ" ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΑ "ΠΡΕΠΕΙ" ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΕΠΕΒΑΛΑΝ ΟΙ ΑΛΛΟΙ.

KonstantinaA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 4 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης