Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Δημήτρης Μπέλλος

+56
Rafaella+Manos=EdemReee.G
ioannaa
feno0z
nora_oscar
fay66
mariannitaki
maria_sab
vs116117
pasxalitsa
k@terinio-loukonoraki
MARIANNALEX
brunakos
eeleni83
sofaki2010
loukitsa
anneliz_333
Candy Candy
Evalia
maria*
dikigoros tou diavolou
edem32
Foulitsa
nat
pet
edem4ever
Katrin
rachel
Ezantakou
Mary
evitaemi
elena-7-
elenaph33
nikidanis
glgs
$ofi@ loukakos + nora
xara
KatsaroYpotheto
lana
loukasnora
νοριτσα
FieryRed
filitsa
Despinaki
almaresi
verile_mistika
ellileo
mina
zwi
Clarabelle
Καρ-Mik
anna_loukonoriki4ever!!
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
jim7
Pennaki.......!!
anastasia20
evanna
60 απαντήσεις

Σελίδα 5 από 12 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Δημήτρης Μπέλλος - Σελίδα 5 Empty Απ: Δημήτρης Μπέλλος

Δημοσίευση από anna_loukonoriki4ever!! Τετ Μαρ 03, 2010 8:31 pm

ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ έγραψε:γιατι η σημερινη σταση του με μπέρδεψε? ο τροπος του ηταν σαν να θελει να την κανει να νιωσει τύψεις και να αλλαξει γνώμη ..... scratch
δεν μας τα λεει καλά δεν μας τα λεει καθόλου καλα.....
συμφωνώ απόλυτα βαλεντίνα μου! να αύχεται να μην τον πετύχω σε καμιά γωνία! όποιος στεναχωρεί το νοράκι είναι εχθρός μου!!!!!! maaaad
anna_loukonoriki4ever!!
anna_loukonoriki4ever!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δημήτρης Μπέλλος - Σελίδα 5 Empty Απ: Δημήτρης Μπέλλος

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Τετ Μαρ 03, 2010 8:34 pm

παιδια επειδη διαβασα τι λεγατε για τον μπελλο να πω και εγω τη γνωμη μου.....η νορα απο τοτε που ο λουκας μπηκε στο νοσοκομειο,ξεχασε καν το ονομα"δημητρης"...εχει και ενα δικιο ο ανθρωπος εδω που τα λεμε...νομιζει οτι τον αγαπαει και σιγουρα οταν ενας ανθρωπος αγαπαει φέρεται αλλιως....
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δημήτρης Μπέλλος - Σελίδα 5 Empty Απ: Δημήτρης Μπέλλος

Δημοσίευση από evanna Τετ Μαρ 03, 2010 8:35 pm

Μα αυτο ειναι το θεμα Πεννακι μου!!!Εγω προσωπικα δεν πιστευω οτι ειναι πραγματικα ερωτευμενος μαζι της για να δικαιολογειται αυτη του η συμπεριφορα!!!Δεν μπορει.....κατι κρυβει!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δημήτρης Μπέλλος - Σελίδα 5 Empty Απ: Δημήτρης Μπέλλος

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τετ Μαρ 03, 2010 8:36 pm

Σημερα, δεν είχε καν το βοϊδισιο εκείνο βλέμα....
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δημήτρης Μπέλλος - Σελίδα 5 Empty Απ: Δημήτρης Μπέλλος

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Τετ Μαρ 03, 2010 8:36 pm

evanna έγραψε:Μα αυτο ειναι το θεμα Πεννακι μου!!!Εγω προσωπικα δεν πιστευω οτι ειναι πραγματικα ερωτευμενος μαζι της για να δικαιολογειται αυτη του η συμπεριφορα!!!Δεν μπορει.....κατι κρυβει!
εννοεις οτι εχει καποιο σχεδιο και οτι και να γινει θα το τελειωσει?
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δημήτρης Μπέλλος - Σελίδα 5 Empty Απ: Δημήτρης Μπέλλος

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Μαρ 03, 2010 8:37 pm


Αν ο Μπέλλος είναι βαλτός και ξέρει τι γίνεται με το Λουκά παίζει το χαρτί των τύψεων της Νόρας. Ξέρει οτι από τύψεις δεν θα τον σπρώξει τώρα.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δημήτρης Μπέλλος - Σελίδα 5 Empty Απ: Δημήτρης Μπέλλος

Δημοσίευση από glgs Τετ Μαρ 03, 2010 8:41 pm

για μένα ο Δημήτρης είναι άξιος της μοίρας του....δεν τον λυπάμαι καθόλου και έχει καταντήσει τρελά γραφικός...λογικά σκεπτόμενη και εγώ πιστεύω ότι κάτι τρέχει μαζί του!!!είπαμε έρωτας αλλά όλα έχουν το μέτρο τους...δεν νομίζω να είναι μόνο αυτό το θέμα τελικά!!!!
σήμερα ήταν απλά αισχρός
μετά από τόσο καιρό που σε έχει γραμμένο αυτός εκεί...και καλά δεν είχε πάρει πρέφα τπτ...τώρα που η Νόρα έχει σοβαρό πρόβλημα τώρα βρήκε να της ζητήσει τα ρέστα??!!πάντα άκυρος και άκαιρος....και αν δεν έχει καταλάβει τπτ για Νόρα και Λουκά (που αμφιβάλλω) ελπίζω να έπιασε το νόημα τώρα................
glgs
glgs
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Ασχολίες : Ύπνος-Καφές κλπ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δημήτρης Μπέλλος - Σελίδα 5 Empty Απ: Δημήτρης Μπέλλος

Δημοσίευση από evanna Τετ Μαρ 03, 2010 8:42 pm

Pennaki_loukanoriki έγραψε:
evanna έγραψε:Μα αυτο ειναι το θεμα Πεννακι μου!!!Εγω προσωπικα δεν πιστευω οτι ειναι πραγματικα ερωτευμενος μαζι της για να δικαιολογειται αυτη του η συμπεριφορα!!!Δεν μπορει.....κατι κρυβει!
εννοεις οτι εχει καποιο σχεδιο και οτι και να γινει θα το τελειωσει?
Ναι περιπου!Δηλαδη ειναι η πρωτη φορα που πιεσε την κατασταση σε σχεση με τη Νορα και αυτο πιθανον το εκανε επειδη την ειδε να ασχολειται τοσο εντονα με το Λουκα!Προσπαθησε λοιπον να τις δημιουργησει τυψεις και ενοχες με την συμπεριφορα του ωστε να ειναι καλυμμενος και η Νορα να μην τον ξαποστειλει μονο και μονο για να μην τον ξαναπληγωσει με τη σταση της!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δημήτρης Μπέλλος - Σελίδα 5 Empty Απ: Δημήτρης Μπέλλος

Δημοσίευση από anastasia20 Τετ Μαρ 03, 2010 8:49 pm

εμένα το μόνο που με απασχολεί με το μπέλλο από την αμνησία και μετά είναι που δεν έχει ασχοληθεί με το λουκά...από εκεί που οι 2 τους είχαν γίνει αυτοκόλλητοι....
απλά πάει στη νόρα και την πιέζει....
δεν ξέρω...περίεργο μου φαίνεται....
τόσο ερωτευμένος είναι με τη νόρα που δεν βλέπει τίποτα;;;ή τώρα που η νόρα δέχτηκε την πρόταση....ανεξαρτήτως αν του επέστρεψε το δαχτυλίδι..πατήσει πάνω σε αυτό ο μπέλλος και της δημιουργήσει τύψεις ότι και καλά η νόρα τον χρησιμοποίησε.... και δεν την αφήσει ήσυχη...scratch
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δημήτρης Μπέλλος - Σελίδα 5 Empty Απ: Δημήτρης Μπέλλος

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Μαρ 03, 2010 8:53 pm

anastasia20 έγραψε:εμένα το μόνο που με απασχολεί με το μπέλλο από την αμνησία και μετά είναι που δεν έχει ασχοληθεί με το λουκά...από εκεί που οι 2 τους είχαν γίνει αυτοκόλλητοι....
απλά πάει στη νόρα και την πιέζει....
δεν ξέρω...περίεργο μου φαίνεται....
τόσο ερωτευμένος είναι με τη νόρα που δεν βλέπει τίποτα;;;ή τώρα που η νόρα δέχτηκε την πρόταση....ανεξαρτήτως αν του επέστρεψε το δαχτυλίδι..πατήσει πάνω σε αυτό ο μπέλλος και της δημιουργήσει τύψεις ότι και καλά η νόρα τον χρησιμοποίησε.... και δεν την αφήσει ήσυχη...scratch


Το ίδιο είπα και γω. Βλέπει οτι χάνει το παιχνίδι και της δημιουργεί τυψεις για να μείνει στην ζωή της
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δημήτρης Μπέλλος - Σελίδα 5 Empty Απ: Δημήτρης Μπέλλος

Δημοσίευση από evanna Τετ Μαρ 03, 2010 8:55 pm

Ακριβως αυτο ειπα και εγω Clarabelle!Ασε που δεν τον εχω δει να ενδιαφερεται καθολου για το Λουκα οπως πολυ σωστα ανεφερε και η Αναστασια και υποτιθεται οτι πριν τρεις μερες του ελεγε οτι ειναι ο ανθρωπος του και οτι τον ευχαριστει γιατι του χρωσταει πολλα και αλλα τετοια!!!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δημήτρης Μπέλλος - Σελίδα 5 Empty Απ: Δημήτρης Μπέλλος

Δημοσίευση από ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ Τετ Μαρ 03, 2010 8:57 pm

Μεχρι τωρα ο κυριος μας εδειχνε ενα ερωτευμένο που πολιορκεί επίμονα την Νόρα που αυτη του ξεκαθαριζει συνεχως δεν τον θελει... .....
αυτος επιμένει παιρνει βοηθεια απ τον Λουκα πιέζει την Νόρα και για καλη του τυχη η Νόρα δεχεται επειτα μας δείχνει μια αντιδραση του τυπου εγωισμός γιατι οταν ηταν στο αυτοκίνητο η Νόρα ελεγε για το ατύχημα κι αυτος για τον αρραβώνα τοση επίμονη ποια |? που δεν λογαριάζει τιποτα ? χθες μας εδειξε μια αλλη σταση "Νόρα θα ειμαι διπλα σου και σ αγαπαω" και σημερα μας δειχνει ενα αλλον άνθρωπο ο ποιος βλεπει καθαρα τι γινεται το λεει ανοιχτά κανει την Νόρα να νιωθει τυψεις και τι προσπαθει να καταφερει?
τι μας λενε αυτα???
και τι μπορει να κρυβει τι θελει να πετυχει?! scratch
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δημήτρης Μπέλλος - Σελίδα 5 Empty Απ: Δημήτρης Μπέλλος

Δημοσίευση από anna_loukonoriki4ever!! Τετ Μαρ 03, 2010 10:25 pm

ακριβώς κορίτσια... πρώτα είναι φιλαράκι του και μετά δεν τον ενδιαφέρει καθόλου
πρώτα θα περιμένει όσο χρειαστεί και τώρα... τώρα την πιέζει
και το ξανα λέω... όποιος στεναχωρεί το νοράκι μου θα έχει να κάνει μαζί μου...
δεν μ αρέσει καθόλου αυτός... κάτι κρύβει και κάτι μου λέει ότι δεν θα αργήσουμε πολύ να το μάθουμε
anna_loukonoriki4ever!!
anna_loukonoriki4ever!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δημήτρης Μπέλλος - Σελίδα 5 Empty Απ: Δημήτρης Μπέλλος

Δημοσίευση από nikidanis Τετ Μαρ 03, 2010 11:18 pm

εμενα γιατι δεν μ αρεσε η σημερινη σκηνη με νορα-δημητρη τι μπορει να κρυβει ο ανθρωπος και αρχισε να παταει στις τυψεις της Νορας???
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δημήτρης Μπέλλος - Σελίδα 5 Empty Απ: Δημήτρης Μπέλλος

Δημοσίευση από elenaph33 Πεμ Μαρ 04, 2010 12:10 am

Παιδια φως φαναρι οτι κατι τρεχει με τον Μπελλο. Κατα τη γνωμη μου υπαρχουν 2 περιπτωσεις.

Περιπτωση 1η: Ο Μητσουλας μας εχει φουμαρει ολους στο ψεμα. καποιος τον εβαλε να την πεφτει στη Νορα αλλα δε μπορω να καταλαβω το γιατι. Η Νορα απ την πλευρα της τον εχει αποριψει εκατονταδες φορες αλλα αυτος εκει. Μονο που δεν του το ζωγραφισε οτι δεν τον θελει. Παρ ολ αυτα αυτος επιμενει στο γαμο, χωρις ουτε καν να εχουν φιληθει!!! Αν ειναι ποτε δυνατον!!! Καταληγω οτι κατι κρυβει και ολα οσα κανει εχουν εναν απωτερο σκοπο, τον οποιο βεβαια δεν μπορω να εντοπισω, αλλα σιγουρα δεν θα ειναι και τοσο καλος. Συμπαιρασμα: ερχονται φουρτουνες!!

Περιπτωση 2η: Ο Μπελλος ειναι οντως ερωτευμενος τρελά, τοσο που δεν βλεπει μπροστα του. Δεν καταλαβαινει οτι η Νορα δεν τον θελει -δεν του περναει καν απ το "μυαλο" τετοιο πραγμα ή απλα πιστευει οτι μπορει να την κατακτησει με τον καιρο. Ειναι τοσο ερωτευμενος που δεν τον νοιαζουν ουτε τα φιλια, ουτε τιποτα - απλα θελει αρραβώνα εδω και τωρα. Αντε να το καταπιω αυτο. Οταν ομως η Νορα τον φτυσει για τα καλα για να ειναι με το Λουκα, η αντιδραση του δε θα ειναι και η καλυτερη. Το λογικο ειναι να τα παρει στο κρανιο και να θελει να εκδικηθει. Εκτος πια και αν το παιξει αξιοπρεπης και τους δωσει και την ευχη του, πραγμα καθολου ρεαλιστικο κατα τη γνωμη μου. Συμπερασμα: προβλεπονται τρυκιμιες!!!

Διαλεγετε και παιρνετε!!
Εγω πιστευω πως ισχυει η 1η περιπτωση γιατι πολυ απλα δεν πιστευω πως καποιος μπορει να ειναι τοσο χαπατο!

Αν παρατηρησατε και οι 2 περιπτωσεις εχουν κατι κοινο: το αποτελεσμα!!!

Παντως ενα ειναι το σιγουρο και για τις 2 περιπτωσεις:
Μπέλλος = μπελάς
affraid

elenaph33


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δημήτρης Μπέλλος - Σελίδα 5 Empty Απ: Δημήτρης Μπέλλος

Δημοσίευση από νοριτσα Πεμ Μαρ 04, 2010 12:16 am

elenaph33 έγραψε:Παιδια φως φαναρι οτι κατι τρεχει με τον Μπελλο. Κατα τη γνωμη μου υπαρχουν 2 περιπτωσεις.

Περιπτωση 1η: Ο Μητσουλας μας εχει φουμαρει ολους στο ψεμα. καποιος τον εβαλε να την πεφτει στη Νορα αλλα δε μπορω να καταλαβω το γιατι. Η Νορα απ την πλευρα της τον εχει αποριψει εκατονταδες φορες αλλα αυτος εκει. Μονο που δεν του το ζωγραφισε οτι δεν τον θελει. Παρ ολ αυτα αυτος επιμενει στο γαμο, χωρις ουτε καν να εχουν φιληθει!!! Αν ειναι ποτε δυνατον!!! Καταληγω οτι κατι κρυβει και ολα οσα κανει εχουν εναν απωτερο σκοπο, τον οποιο βεβαια δεν μπορω να εντοπισω, αλλα σιγουρα δεν θα ειναι και τοσο καλος. Συμπαιρασμα: ερχονται φουρτουνες!!

Περιπτωση 2η: Ο Μπελλος ειναι οντως ερωτευμενος τρελά, τοσο που δεν βλεπει μπροστα του. Δεν καταλαβαινει οτι η Νορα δεν τον θελει -δεν του περναει καν απ το "μυαλο" τετοιο πραγμα ή απλα πιστευει οτι μπορει να την κατακτησει με τον καιρο. Ειναι τοσο ερωτευμενος που δεν τον νοιαζουν ουτε τα φιλια, ουτε τιποτα - απλα θελει αρραβώνα εδω και τωρα. Αντε να το καταπιω αυτο. Οταν ομως η Νορα τον φτυσει για τα καλα για να ειναι με το Λουκα, η αντιδραση του δε θα ειναι και η καλυτερη. Το λογικο ειναι να τα παρει στο κρανιο και να θελει να εκδικηθει. Εκτος πια και αν το παιξει αξιοπρεπης και τους δωσει και την ευχη του, πραγμα καθολου ρεαλιστικο κατα τη γνωμη μου. Συμπερασμα: προβλεπονται τρυκιμιες!!!

Διαλεγετε και παιρνετε!!
Εγω πιστευω πως ισχυει η 1η περιπτωση γιατι πολυ απλα δεν πιστευω πως καποιος μπορει να ειναι τοσο χαπατο!

Αν παρατηρησατε και οι 2 περιπτωσεις εχουν κατι κοινο: το αποτελεσμα!!!

Παντως ενα ειναι το σιγουρο και για τις 2 περιπτωσεις:
Μπέλλος = μπελάς
affraid
συμφωνω απολυτα μαζι σου!!!!!!!! ο μπελλος θα μας δημιουργησει μπελαδες!!!!!!
νοριτσα
νοριτσα
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δημήτρης Μπέλλος - Σελίδα 5 Empty Απ: Δημήτρης Μπέλλος

Δημοσίευση από zwi Πεμ Μαρ 04, 2010 12:40 am

νοριτσα έγραψε:
elenaph33 έγραψε:Παιδια φως φαναρι οτι κατι τρεχει με τον Μπελλο. Κατα τη γνωμη μου υπαρχουν 2 περιπτωσεις.

Περιπτωση 1η: Ο Μητσουλας μας εχει φουμαρει ολους στο ψεμα. καποιος τον εβαλε να την πεφτει στη Νορα αλλα δε μπορω να καταλαβω το γιατι. Η Νορα απ την πλευρα της τον εχει αποριψει εκατονταδες φορες αλλα αυτος εκει. Μονο που δεν του το ζωγραφισε οτι δεν τον θελει. Παρ ολ αυτα αυτος επιμενει στο γαμο, χωρις ουτε καν να εχουν φιληθει!!! Αν ειναι ποτε δυνατον!!! Καταληγω οτι κατι κρυβει και ολα οσα κανει εχουν εναν απωτερο σκοπο, τον οποιο βεβαια δεν μπορω να εντοπισω, αλλα σιγουρα δεν θα ειναι και τοσο καλος. Συμπαιρασμα: ερχονται φουρτουνες!!

Περιπτωση 2η: Ο Μπελλος ειναι οντως ερωτευμενος τρελά, τοσο που δεν βλεπει μπροστα του. Δεν καταλαβαινει οτι η Νορα δεν τον θελει -δεν του περναει καν απ το "μυαλο" τετοιο πραγμα ή απλα πιστευει οτι μπορει να την κατακτησει με τον καιρο. Ειναι τοσο ερωτευμενος που δεν τον νοιαζουν ουτε τα φιλια, ουτε τιποτα - απλα θελει αρραβώνα εδω και τωρα. Αντε να το καταπιω αυτο. Οταν ομως η Νορα τον φτυσει για τα καλα για να ειναι με το Λουκα, η αντιδραση του δε θα ειναι και η καλυτερη. Το λογικο ειναι να τα παρει στο κρανιο και να θελει να εκδικηθει. Εκτος πια και αν το παιξει αξιοπρεπης και τους δωσει και την ευχη του, πραγμα καθολου ρεαλιστικο κατα τη γνωμη μου. Συμπερασμα: προβλεπονται τρυκιμιες!!!

Διαλεγετε και παιρνετε!!
Εγω πιστευω πως ισχυει η 1η περιπτωση γιατι πολυ απλα δεν πιστευω πως καποιος μπορει να ειναι τοσο χαπατο!

Αν παρατηρησατε και οι 2 περιπτωσεις εχουν κατι κοινο: το αποτελεσμα!!!

Παντως ενα ειναι το σιγουρο και για τις 2 περιπτωσεις:
Μπέλλος = μπελάς
affraid
συμφωνω απολυτα μαζι σου!!!!!!!! ο μπελλος θα μας δημιουργησει μπελαδες!!!!!!
και εγώ συμφωνώ απόλυτα μαζί σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
zwi
zwi
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σ'ένα σπίτι μαζί με τον Κωνσταντίνο Γιαννακόπουλο,τον Γιώργο Νανούρη,τον William Levy,τον Jensen Ackles,τον Ian Somerhalder και Rick Malambri μου!
Ασχολίες : Ποδήλατο,Skateboard,Κολύμβηση και πάνω από όλα πρώτος κύκλος των Μυστικά της Εδέμ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δημήτρης Μπέλλος - Σελίδα 5 Empty Απ: Δημήτρης Μπέλλος

Δημοσίευση από ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ Πεμ Μαρ 04, 2010 11:49 am

elenaph33 έγραψε:Παιδια φως φαναρι οτι κατι τρεχει με τον Μπελλο. Κατα τη γνωμη μου υπαρχουν 2 περιπτωσεις.

Περιπτωση 1η: Ο Μητσουλας μας εχει φουμαρει ολους στο ψεμα. καποιος τον εβαλε να την πεφτει στη Νορα αλλα δε μπορω να καταλαβω το γιατι. Η Νορα απ την πλευρα της τον εχει αποριψει εκατονταδες φορες αλλα αυτος εκει. Μονο που δεν του το ζωγραφισε οτι δεν τον θελει. Παρ ολ αυτα αυτος επιμενει στο γαμο, χωρις ουτε καν να εχουν φιληθει!!! Αν ειναι ποτε δυνατον!!! Καταληγω οτι κατι κρυβει και ολα οσα κανει εχουν εναν απωτερο σκοπο, τον οποιο βεβαια δεν μπορω να εντοπισω, αλλα σιγουρα δεν θα ειναι και τοσο καλος. Συμπαιρασμα: ερχονται φουρτουνες!!

Περιπτωση 2η: Ο Μπελλος ειναι οντως ερωτευμενος τρελά, τοσο που δεν βλεπει μπροστα του. Δεν καταλαβαινει οτι η Νορα δεν τον θελει -δεν του περναει καν απ το "μυαλο" τετοιο πραγμα ή απλα πιστευει οτι μπορει να την κατακτησει με τον καιρο. Ειναι τοσο ερωτευμενος που δεν τον νοιαζουν ουτε τα φιλια, ουτε τιποτα - απλα θελει αρραβώνα εδω και τωρα. Αντε να το καταπιω αυτο. Οταν ομως η Νορα τον φτυσει για τα καλα για να ειναι με το Λουκα, η αντιδραση του δε θα ειναι και η καλυτερη. Το λογικο ειναι να τα παρει στο κρανιο και να θελει να εκδικηθει. Εκτος πια και αν το παιξει αξιοπρεπης και τους δωσει και την ευχη του, πραγμα καθολου ρεαλιστικο κατα τη γνωμη μου. Συμπερασμα: προβλεπονται τρυκιμιες!!!

Διαλεγετε και παιρνετε!!
Εγω πιστευω πως ισχυει η 1η περιπτωση γιατι πολυ απλα δεν πιστευω πως καποιος μπορει να ειναι τοσο χαπατο!

Αν παρατηρησατε και οι 2 περιπτωσεις εχουν κατι κοινο: το αποτελεσμα!!!

Παντως ενα ειναι το σιγουρο και για τις 2 περιπτωσεις:
Μπέλλος = μπελάς
affraid

Ακριβώς οτι κι αν συμβαινει έχουμε ενα κοινο αποτέλεσμα ......
κι εγω πιστευω οως ισχυει η 1η περιπτωση αλλα οτι κι αν ισχυει το θεμα ειναι πως ο κυριος θα μας δημιουργήσει προβλήματα
στο ζευγαρι στην Νόρα σε ολους δεν ξερω πως θα καταληξει ολο αυτο αλλα σιγουρα θα ειναι ενα εμποδιο .... !

Υγ. και σε καθε επεισοδιο βλεπουμε και κατι διαφορετικο απ το κυριο οποτε συντομα θα μαθουμε τι κρύβει...
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δημήτρης Μπέλλος - Σελίδα 5 Empty Απ: Δημήτρης Μπέλλος

Δημοσίευση από anna_loukonoriki4ever!! Πεμ Μαρ 04, 2010 2:11 pm

συμφωνώ elenaph33... κι εμένα η πρώτη περίπτωση μου φαίνεται πιό πιθανή
anna_loukonoriki4ever!!
anna_loukonoriki4ever!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δημήτρης Μπέλλος - Σελίδα 5 Empty Απ: Δημήτρης Μπέλλος

Δημοσίευση από elena-7- Πεμ Μαρ 04, 2010 10:12 pm

εγω πιστευω προς το παρον δεν εχει καταλαβει κατι κ ειναι πολυ ερωτευμενος αλλα στο μελλον εχω την αισθηση οτι δεν θα βγει τοσο ευκολα απο το παιχνιδι!
elena-7-
elena-7-
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : athina
Ασχολίες : ta mustikaaa tis edemmmmm:-pppp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δημήτρης Μπέλλος - Σελίδα 5 Empty Απ: Δημήτρης Μπέλλος

Δημοσίευση από νοριτσα Πεμ Μαρ 04, 2010 11:01 pm

εαν δεν κανει πισω και δεν αφησει τη νορα και τωρα που τους επιασε να φιλιουνται θα ειναι για πολλες Fskl Fskl Fskl ή σιγουρα κατι παιζει και θελει να εχει απο κοντα τη νορα!!!!!
νοριτσα
νοριτσα
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δημήτρης Μπέλλος - Σελίδα 5 Empty Απ: Δημήτρης Μπέλλος

Δημοσίευση από verile_mistika Παρ Μαρ 05, 2010 12:02 am

αυτο που τους επιασε δεν εγινε τυχαια σημερα πιστευω !!!! αλλα αν μετα απο αυτο συνεχισει να ασχολειτε με την νορα τοτε σιγουρα κατι τρεχει με δα αυτον
verile_mistika
verile_mistika
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

https://www.youtube.com/user/verileMistika

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δημήτρης Μπέλλος - Σελίδα 5 Empty Απ: Δημήτρης Μπέλλος

Δημοσίευση από Καρ-Mik Παρ Μαρ 05, 2010 12:04 am

Καλά, ο Μπέλλος απο που ήξερε οτι θα είναι εκεί η Νόρα με τον Λουκά????????
Υποτίθεται οτι θα την άφηνε στην ησυχία της,οτι αυτή θα τον έπαιρνε τηλ μόλις ξεμπέρδευε, και οτι το γραφείο έχει κλέισει....
Ο Μπέλλος απο που και ως που βρέθηκε εκει????? Idea Idea
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δημήτρης Μπέλλος - Σελίδα 5 Empty Απ: Δημήτρης Μπέλλος

Δημοσίευση από ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ Παρ Μαρ 05, 2010 12:08 am

Mik έγραψε:Καλά, ο Μπέλλος απο που ήξερε οτι θα είναι εκεί η Νόρα με τον Λουκά????????
Υποτίθεται οτι θα την άφηνε στην ησυχία της,οτι αυτή θα τον έπαιρνε τηλ μόλις ξεμπέρδευε, και οτι το γραφείο έχει κλέισει....
Ο Μπέλλος απο που και ως που βρέθηκε εκει????? Idea Idea

καλο πολυ καλο ερωτημα μηπως λεω εγω μηπως καποιος/οια του το αποκαλυψε και πηγε εκει για αλλο σκοπο και αυτο που ειδε αλλαξε τα πραγματα λεω εγω τωρα!!
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δημήτρης Μπέλλος - Σελίδα 5 Empty Απ: Δημήτρης Μπέλλος

Δημοσίευση από Καρ-Mik Παρ Μαρ 05, 2010 12:09 am

ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ έγραψε:
Mik έγραψε:Καλά, ο Μπέλλος απο που ήξερε οτι θα είναι εκεί η Νόρα με τον Λουκά????????
Υποτίθεται οτι θα την άφηνε στην ησυχία της,οτι αυτή θα τον έπαιρνε τηλ μόλις ξεμπέρδευε, και οτι το γραφείο έχει κλέισει....
Ο Μπέλλος απο που και ως που βρέθηκε εκει????? Idea Idea

καλο πολυ καλο ερωτημα μηπως λεω εγω μηπως καποιος/οια του το αποκαλυψε και πηγε εκει για αλλο σκοπο και αυτο που ειδε αλλαξε τα πραγματα λεω εγω τωρα!!

Λέω γω καμια Νταίζη??? 'Η λέω γω την παρακολουθούσε?????
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 5 από 12 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης