Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009

+15
vagvard
Mafalda
evanna
Petrinaki
Alex
ELAN
Moonstone
jim7
stohos
Kika
magda
KatsaroYpotheto
Clarabelle
Kimberly
Vampirela
19 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογήστε το σημερινό επεισόδιο

Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap63%Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 63% 
[ 15 ]
Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap13%Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 13% 
[ 3 ]
Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap4%Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 4% 
[ 1 ]
Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap13%Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 13% 
[ 3 ]
Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap0%Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap7%Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 7% 
[ 2 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 24
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Δευ Ιουν 29, 2009 12:21 am

stohos έγραψε:
Αυτό που γράφεις το σκέφτηκα κι εγώ σήμερα και μάλλον ισχύει...Κάτι έγινε εκείνο το βράδυ με τον Φώτη και με αυτούς τους 2 το οποίο θα το δούμε με το καλό απο φθινόπωρο Neutral

Το φθινόπωρο ή του χρόνου τέτοια μέρα??? Snif
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009

Δημοσίευση από stohos Δευ Ιουν 29, 2009 12:23 am

KatsaroYpotheto έγραψε:
stohos έγραψε:
Αυτό που γράφεις το σκέφτηκα κι εγώ σήμερα και μάλλον ισχύει...Κάτι έγινε εκείνο το βράδυ με τον Φώτη και με αυτούς τους 2 το οποίο θα το δούμε με το καλό απο φθινόπωρο Neutral

Το φθινόπωρο ή του χρόνου τέτοια μέρα??? Snif
Μην μου λες τέτοια τώρα :Banned:
:lol: :lol: :lol:

Θέλω να πιστεύω πως οι δηλώσεις της Ακρίτα στο"TV Έθνος"δείχνουν οτι το θέμα με τον Φώτη θα έχει τελειώσει μέχρι τα Χριστούγεννα
stohos
stohos
Τουρίστας
Τουρίστας

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

http://panic69music.6.forumer.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009

Δημοσίευση από jim7 Δευ Ιουν 29, 2009 12:25 am

stohos έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Ο Πετράκης σήμερα έκανε την καλύτερή του ερμηνεία απ την αρχή της σειράς.
Η Εύα στην τελευταία σκηνή ήταν εκπληκτική.
Το βλέμμα της τη στιγμή που του είπε μου χρωστας τη ζωή σου και απλά δεν ξέρω ακόμη με ποιό τρόπο θα σου την πάρω σε πάγωνε.
Αντίθετα ο Μάνος ήταν αδιάφορος υποκριτικά σήμερα.







Αυτό το παρατήρησα κι εγώ.Ειδικά στις σκηνές με το bar,στον γάμο και στο τέλος ήταν εντελώς"άντε να κάνουμε την σκηνή να τελειώνουμε για φέτος" nteni

Λογικό μου φαίνεται αφού πλέον ξέρει ότι δεν είναι ο number one της σειράς. Φοβάμαι μήπως λόγω της κατάστασης που δημιουργήθηκε με την Ακρίτα φύγει από την σειρά πριν αυτή ολοκληρωθεί.
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009

Δημοσίευση από stohos Δευ Ιουν 29, 2009 12:28 am

jim7 έγραψε:

Λογικό μου φαίνεται αφού πλέον ξέρει ότι δεν είναι ο number one της σειράς. Φοβάμαι μήπως λόγω της κατάστασης που δημιουργήθηκε με την Ακρίτα φύγει από την σειρά πριν αυτή ολοκληρωθεί.
Μα ουσιαστικά εκτός απο το όνομα του που έμπαινε δεύτερο μετά απο τον Κατρανίδη ποτέ δεν ήταν number one της σειράς.Πάντοτε τον επισκίαζε ο Λουκάς και με τον ερχομό του Στέφανου πέρασε μοιραία στην 3η θέση
stohos
stohos
Τουρίστας
Τουρίστας

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

http://panic69music.6.forumer.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Δευ Ιουν 29, 2009 12:32 am

stohos έγραψε:
jim7 έγραψε:

Λογικό μου φαίνεται αφού πλέον ξέρει ότι δεν είναι ο number one της σειράς. Φοβάμαι μήπως λόγω της κατάστασης που δημιουργήθηκε με την Ακρίτα φύγει από την σειρά πριν αυτή ολοκληρωθεί.
Μα ουσιαστικά εκτός απο το όνομα του που έμπαινε δεύτερο μετά απο τον Κατρανίδη ποτέ δεν ήταν number one της σειράς.Πάντοτε τον επισκίαζε ο Λουκάς και με τον ερχομό του Στέφανου πέρασε μοιραία στην 3η θέση

Προσωπικά μετά τη συνέντευξή του που διάβασα στο Down Town δεν τον βλέπω να συνεχίζει για τριτη χρονια. Και είναι πολύ άσχημο αυτό όπως σχολίασα και στο ανάλογο θέμα.

Αχαριστία ας μου συγχωρεθεί η σκληρότητα...


KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009

Δημοσίευση από Kimberly Δευ Ιουν 29, 2009 12:42 am

ΚΑΛΑ ΤΙ ΝΟΜΙΖΕΙ ΑΥΤΟΣ ΟΤΙ ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΛΛΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ? Rolling Eyes Rolling Eyes
Kimberly
Kimberly
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009

Δημοσίευση από jim7 Δευ Ιουν 29, 2009 12:43 am

stohos έγραψε:
jim7 έγραψε:

Λογικό μου φαίνεται αφού πλέον ξέρει ότι δεν είναι ο number one της σειράς. Φοβάμαι μήπως λόγω της κατάστασης που δημιουργήθηκε με την Ακρίτα φύγει από την σειρά πριν αυτή ολοκληρωθεί.
Μα ουσιαστικά εκτός απο το όνομα του που έμπαινε δεύτερο μετά απο τον Κατρανίδη ποτέ δεν ήταν number one της σειράς.Πάντοτε τον επισκίαζε ο Λουκάς και με τον ερχομό του Στέφανου πέρασε μοιραία στην 3η θέση

Συμφωνώ μαζί σου, εξαιρουμένου του Κατρανίδη που δικαιωματικά είναι το πρώτο όνομα, ο Μάνος ξεκίνησε ως το Νο 1. Ο Λουκάς δεν ήταν από την αρχή το Νο 1, αλλά κατάφερε να γίνει, ο Μάνος ξεκίνησε Νο 1 και σε λίγο θα ψάχνουμε το Νο.
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009

Δημοσίευση από stohos Δευ Ιουν 29, 2009 12:44 am

jim7 έγραψε:
stohos έγραψε:
jim7 έγραψε:

Λογικό μου φαίνεται αφού πλέον ξέρει ότι δεν είναι ο number one της σειράς. Φοβάμαι μήπως λόγω της κατάστασης που δημιουργήθηκε με την Ακρίτα φύγει από την σειρά πριν αυτή ολοκληρωθεί.
Μα ουσιαστικά εκτός απο το όνομα του που έμπαινε δεύτερο μετά απο τον Κατρανίδη ποτέ δεν ήταν number one της σειράς.Πάντοτε τον επισκίαζε ο Λουκάς και με τον ερχομό του Στέφανου πέρασε μοιραία στην 3η θέση

Συμφωνώ μαζί σου, εξαιρουμένου του Κατρανίδη που δικαιωματικά είναι το πρώτο όνομα, ο Μάνος ξεκίνησε ως το Νο 1. Ο Λουκάς δεν ήταν από την αρχή το Νο 1, αλλά κατάφερε να γίνει, ο Μάνος ξεκίνησε Νο 1 και σε λίγο θα ψάχνουμε το Νο.
Καλά εντάξει ο Κατρανίδης απλά respect.Ηθοποιάρα και ότι καλύτερο εκεί μέσα και γενικά : respect :
stohos
stohos
Τουρίστας
Τουρίστας

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

http://panic69music.6.forumer.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009

Δημοσίευση από Kimberly Δευ Ιουν 29, 2009 1:02 am

ΠΑΙΔΙΑ ΠΑΝΤΩΣ ΜΑΚΡΑΝ ΗΤΑΝ Η ΠΙΟ ΩΡΑΙΑ ΝΥΦΗ ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΕΙ ΣΕ ΣΕΙΡΑ : respect : : respect : : respect : : respect :
Kimberly
Kimberly
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009

Δημοσίευση από Vampirela Δευ Ιουν 29, 2009 1:04 am

Χαλαρά!

Δεν το συζητάω...
Αφού με την αδερφή μου στο τέλος κοιτάγαμε ποιανού ήταν το νυφικό... Αλλά βέβαια όπως έχω ξαναπεί σε αυτή την σειρά ο ενδυματολόγος φυσάει!!!!!!!!!!! Τα ρούχα της Εύας και της Νόρας είναι πάντα απλά Τ-Ε-Λ-Ε-Ι-Α!!!!!!!!!!!!!!!!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Vampirela στις Δευ Ιουν 29, 2009 1:05 am, 1 φορά
Vampirela
Vampirela
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

http://tamystikathsedem.forumotion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009

Δημοσίευση από stohos Δευ Ιουν 29, 2009 1:05 am

Η γυναίκα έχει πάνω της φυσική ομορφιά...Ήταν το κάτι άλλο σήμερα,πραγματικά
stohos
stohos
Τουρίστας
Τουρίστας

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

http://panic69music.6.forumer.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009

Δημοσίευση από Kimberly Δευ Ιουν 29, 2009 1:06 am

Vampirela έγραψε:Χαλαρά!

Δεν το συζητάω...
Αφού με την αδερφή μου στο τέλος κοιτάγαμε ποιανού ήταν το νυφικό... Αλλά βέβαια όπως έχω ξαναπεί σε αυτή την σειρά ο ενδυματολόγος φυσάει!!!!!!!!!!! Τα ρούχα της Εύας και της Νόρας είναι πάντα απλά Τ-Ε-Λ-Ε-Ι-Α!!!!!!!!!!!!!!!!

ΕΝΩ ΣΤΗΝ ΒΕΡΑ ΑΥΤΗ Η ΜΑΓΓΙΡΑ ΘΥΜΑΣΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΛΟΥΛΟΥΔΑΤΗ ΡΟΜΠΑ ΠΟΥ ΦΟΡΑΓΕ Η ΡΕΓΓΙΝΑ? lol! lol!
Kimberly
Kimberly
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009

Δημοσίευση από Kika Δευ Ιουν 29, 2009 1:09 am

Kimberly έγραψε:
Vampirela έγραψε:Χαλαρά!

Δεν το συζητάω...
Αφού με την αδερφή μου στο τέλος κοιτάγαμε ποιανού ήταν το νυφικό... Αλλά βέβαια όπως έχω ξαναπεί σε αυτή την σειρά ο ενδυματολόγος φυσάει!!!!!!!!!!! Τα ρούχα της Εύας και της Νόρας είναι πάντα απλά Τ-Ε-Λ-Ε-Ι-Α!!!!!!!!!!!!!!!!

ΕΝΩ ΣΤΗΝ ΒΕΡΑ ΑΥΤΗ Η ΜΑΓΓΙΡΑ ΘΥΜΑΣΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΛΟΥΛΟΥΔΑΤΗ ΡΟΜΠΑ ΠΟΥ ΦΟΡΑΓΕ Η ΡΕΓΓΙΝΑ? lol! lol!

Ωχ Παναγία μου, τί μου θύμισες! Έχει αφήσει εποχή αυτή η λουλουδάτη ρόμπα!
Kika
Kika
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Βόρεια της Εδέμ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009

Δημοσίευση από Vampirela Δευ Ιουν 29, 2009 1:11 am

Αφού η ίδια η Ακρίτα σε συνέντευξη που δώσανε στην Έλλη Στάι στο τέλος της σειράς το είπε και μόνη της "Όταν την είδα με αυτή την ρόμπα είπα ότι ο Στράτος θα κάνει αναστροφή και θα ξαναπάει στην Τυνησία" gelio gelio gelio
Vampirela
Vampirela
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

http://tamystikathsedem.forumotion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009

Δημοσίευση από Moonstone Δευ Ιουν 29, 2009 1:14 am

Το επεισόδιο ήταν πραγματικά πολύ καλό ήταν ένα επεισόδιο που θα μπορούσε κάλλιστα να είναι το τελευταίο ενός κύκλου όπως και είναι.

Πείστηκα σήμερα:

1) Ο Στέφανος Καρτάλης είναι πίσω από πολλάααα πράγματα, κρύβει άλλα τόσα. Ο τρόπος που "συμβούλευε" την Εύα για το πως μπορεί να εκδικηθεί το Μάνο ήταν πολύ μαφιόζικος. Μπράβο που έφερε τα πράγματα με τη βοήθεια φυσικά της Μελίτας και του άχρηστου του Μάνου εκεί που ήθελε. Για κάποιο λόγο θέλει να εκδικηθεί το Μάνο βασικά δεν ξέρουμε τον λόγο, δεν ξέρουμε την αιτία.
Οταν τον πήρε η Εύα και τον ρώτησε πριν συναντηθούν "Στέφανε που είσαι;" αυτός απήντησε "Ετοιμάζω τις βαλίτσες" ενώ ήταν στην εκκλησία και έβλεπε το χώρο. Μόλις του ζήτησε η Εύα να μην φύγει την είδα την έκφρασή του; Η έκφρασή του ήταν όλα τα λεφτά. Εκφραση ικανοποίησης σαν να έλεγε "ευτυχώς το σχέδιο πέτυχε και ο γάμος σχόλασε"!!!

2) Η Εύα είναι ΘΕΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ και δεν χρειάστηκε να πειστώ γι'αυτό το ήξερα αλλά σήμερα επιβεβαιώθηκα!! Επαιξε καταπληκτικά όπως παίζει όλον αυτόν τον χρόνο τις εναλλαγές του ρόλου της!!! Η επιλογή που έκανε η Ακρίτα ήταν ίσως από τις πιο ισχυρές στο πρόσωπο της Φαίη Ξυλά.

3) Η Μαρίλα την αγαπάει την Εύα, την λατρεύει και πονάει γι'αυτήν. Πάντα την αγαπούσε αλλά δεν ήθελε να μοιράζεται την αγάπη της με το Ακατανόμαστο καθίκι, ήθελε να νοιώσει ότι αυτή είναι η πρώτη προτεραιότητά της.

4) Ο Μάνος πρέπει να πληρώσει και πρέπει να πληρώσει ακριβά. Αυτό που έκανε ήταν χωρίς ηθικούς φραγμούς και το χειρότερο είναι ότι δεν έχει καταλάβει τι έχει συμβεί! Με τι μούτρα με τι θράσος πήγε και της ζήτησε συγνώμη; Συγνώμη σε τι; Ο Ανθρωπος ήταν εκτός τόπου και χρόνου αυτό που της έκανε δεν έχει λόγια να περιγραφεί! Δεν με ικανοποίησε το τέλος εκεί που φώναζε ήταν λίγο περίμενα κάτι παραπάνω να δω από αυτόν να χτυπιέται ίσως; Ισως!

5) Η Μελίτα είναι η χειρότερη δεν την χώνεψα ποτέ μου τώρα έχω φτάσει στο σημείο να την απεχθάνομαι και δεν πρόκειται να αλλάξει αυτό με ΤΙΠΟΤΕ ότι και να κάνουν οι σεναριογράφοι!
Moonstone
Moonstone
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009

Δημοσίευση από Kimberly Δευ Ιουν 29, 2009 1:15 am

Vampirela έγραψε:Αφού η ίδια η Ακρίτα σε συνέντευξη που δώσανε στην Έλλη Στάι στο τέλος της σειράς το είπε και μόνη της "Όταν την είδα με αυτή την ρόμπα είπα ότι ο Στράτος θα κάνει αναστροφή και θα ξαναπάει στην Τυνησία" gelio gelio gelio
ΑΧ ΝΑΙ ΤΟ ΘΥΜΑΜΑΙ lol! lol! lol! lol! lol!
Kimberly
Kimberly
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009

Δημοσίευση από stohos Δευ Ιουν 29, 2009 1:15 am

Vampirela έγραψε:Αφού η ίδια η Ακρίτα σε συνέντευξη που δώσανε στην Έλλη Στάι στο τέλος της σειράς το είπε και μόνη της "Όταν την είδα με αυτή την ρόμπα είπα ότι ο Στράτος θα κάνει αναστροφή και θα ξαναπάει στην Τυνησία" gelio gelio gelio
Ναι το θυμάμαι gelio gelio gelio
stohos
stohos
Τουρίστας
Τουρίστας

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

http://panic69music.6.forumer.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Δευ Ιουν 29, 2009 1:20 am

4) Ο Μάνος πρέπει να πληρώσει και πρέπει να πληρώσει ακριβά. Αυτό που έκανε ήταν χωρίς ηθικούς φραγμούς και το χειρότερο είναι ότι δεν έχει καταλάβει τι έχει συμβεί! Με τι μούτρα με τι θράσος πήγε και της ζήτησε συγνώμη; Συγνώμη σε τι; Ο Ανθρωπος ήταν εκτός τόπου και χρόνου αυτό που της έκανε δεν έχει λόγια να περιγραφεί! Δεν με ικανοποίησε το τέλος εκεί που φώναζε ήταν λίγο περίμενα κάτι παραπάνω να δω από αυτόν να χτυπιέται ίσως; Ισως!



Mου άρεσε που της έκανε και ζήλειες για το κολιέ.
Αυτός παιδί μου δεν έμαθε οτι μερικά πράγματα όπως η υπογραφή μας ας πούμε πρέπει να προσέχουμε που τα βάζουμε



Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009

Δημοσίευση από Kika Δευ Ιουν 29, 2009 1:28 am

Clarabelle έγραψε:
4) Ο Μάνος πρέπει να πληρώσει και πρέπει να πληρώσει ακριβά. Αυτό που έκανε ήταν χωρίς ηθικούς φραγμούς και το χειρότερο είναι ότι δεν έχει καταλάβει τι έχει συμβεί! Με τι μούτρα με τι θράσος πήγε και της ζήτησε συγνώμη; Συγνώμη σε τι; Ο Ανθρωπος ήταν εκτός τόπου και χρόνου αυτό που της έκανε δεν έχει λόγια να περιγραφεί! Δεν με ικανοποίησε το τέλος εκεί που φώναζε ήταν λίγο περίμενα κάτι παραπάνω να δω από αυτόν να χτυπιέται ίσως; Ισως!



Mου άρεσε που της έκανε και ζήλειες για το κολιέ.
Αυτός παιδί μου δεν έμαθε οτι μερικά πράγματα όπως η υπογραφή μας ας πούμε πρέπει να προσέχουμε που τα βάζουμε




Τί να χτυπηθεί? Ο άνθρωπος δεν κατάλαβε από πού του 'ρθε! Μπορεί να έκανε ότι έκανε, αλλά δεν περίμενε ότι θα το μάθει η Εύα. Επίσης δεν περίμενε ότι θα αντιδράσει έτσι. Την είχε πολύ σίγουρη βλέπετε. Ήταν βέβαιος ότι μπορεί να την κάνει ό,τι θέλει. Ότι σφυρίζει αυτός και τρέχει σαν τον σκυλάκι. Πήγε στην παραλία και πίστευε ότι με μιά χαζή συγνώμη θα καθάριζε την κατάσταση και θα πήγαιναν να παντρευτούν. Τέτοιος εγωισμός και τέτοια αυταρέσκεια. Καιρός είναι να του γκρεμιστούν μερικές αυταπάτες.
Kika
Kika
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Βόρεια της Εδέμ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Δευ Ιουν 29, 2009 1:31 am



Προβλέπω στο δεύτερο κύκλο ο Μάνος να χορεύει όχι ζειμπέκικο αλλά καρσιλαμά.
Θα τον χορέψει στο ταψί λέμε.




Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009

Δημοσίευση από Kimberly Δευ Ιουν 29, 2009 1:32 am

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΕΦΤΩ ΕΞΩ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΕΡΓΑΚΙ ΜΕ ΤΗΝ ΑΚΡΙΤΑ ΤΟ ΕΧΩ ΞΑΝΑΔΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΔΩΡΑ ΣΤΗΝ ΒΕΡΑ
ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ Ο ΜΑΝΟΣ ΘΑ ΜΑΣ ΑΦΗΣΕΙ ΝΩΡΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ ΑΣΕ ΚΑΙ ΠΟΥ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙ ΟΤΙ ΒΑΡΙΕΤΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ
ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΞΕΝΕΡΩΣΕΙ
Kimberly
Kimberly
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009

Δημοσίευση από stohos Δευ Ιουν 29, 2009 1:37 am

Kimberly έγραψε:ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΕΦΤΩ ΕΞΩ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΕΡΓΑΚΙ ΜΕ ΤΗΝ ΑΚΡΙΤΑ ΤΟ ΕΧΩ ΞΑΝΑΔΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΔΩΡΑ ΣΤΗΝ ΒΕΡΑ
ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ Ο ΜΑΝΟΣ ΘΑ ΜΑΣ ΑΦΗΣΕΙ ΝΩΡΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ ΑΣΕ ΚΑΙ ΠΟΥ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙ ΟΤΙ ΒΑΡΙΕΤΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ
ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΞΕΝΕΡΩΣΕΙ
Εγώ αυτό που έχω καταλάβει απο τις συνεντεύξεις του είτε σε περιοδικά είτε στην tv είναι πως ως άνθρωπος είναι πολύ της"πρωταγωνιστικότητας"ας πούμε...Πιστεύω πως οι σκέψεις του έχουν να κάνουν με τα σχόλια για τον Λουκά σε πολλά περιοδικά και πως κλέβει την παράσταση και με την είσοδο του Σταύρου που κι εκεί νοιώθει οτι απειλείται...

Βέβαια αυτές είναι δικές μου σκέψεις και εντυπώσεις που έχω απο τον Μπουγιούρη ως την εικόνα που μου βγάζει.Μπορεί να πέφτω κι έξω
stohos
stohos
Τουρίστας
Τουρίστας

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

http://panic69music.6.forumer.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009

Δημοσίευση από Moonstone Δευ Ιουν 29, 2009 1:45 am

Παιδιά ηρεμήστε δεν ξέρετε τι έχει συμβεί με τις δηλώσεις. Ο Μάνος είναι πρωταγωνιστής και ένας από τους 6 της Φεγγαρόπετρας! Δεν φεύγει με τίποτα και επίσης για ένα ακόμα χρόνο έχει συμβόλαιο.
Σε ερώτηση στην Ακρίτα αν πεθάνει ο Μάνος αυτή απήντησε ως εξής:

Μάνος: "Δεν θα πεθάνω ποτέ κουφάλα νεκροθάφτη" που σημαίνει ότι ο Μάνος δεν φεύγει και δεν πεθαίνει.
Ο Μπουγιούρης έχει μεγάλο κοινό.
Moonstone
Moonstone
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009

Δημοσίευση από ELAN Δευ Ιουν 29, 2009 2:59 am

ΚΙ ΕΓΩ ΘΑ ΕΙΧΑ ΞΕΝΕΡΩΣΕΙ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΒΑΖΟΥΝ ΝΑ ΛΕΕΙ!!ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΣΗΜΕΡΑ ΤΕΡΜΑ ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ!!!ΤΙ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΑΙΣΧΡΟ...ΑΝ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕ ΣΑΣ ΒΓΑΖΩ ΤΟ ΚΑΠΕΛΟ...Η ΑΚΡΙΤΑ ΔΕΙΧΝΕΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΗΣ...ΚΑΙ ΜΕΙΝΑΜΕ ΣΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ!!ΑΛΛΑ ΤΟΝ ΕΓΚΕΦΑΛΟ ΜΟΥ ΔΕΝ ΣΚΟΠΕΥΩ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΨΩ!!!
ΘΕΡΜΕΣ ΕΥΧΕΣ!!!!!!

ELAN
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009

Δημοσίευση από magda Δευ Ιουν 29, 2009 8:18 am

Eντάξι μωρέ,δεν ήταν και το καλύτερο επισόδιο της,αλλά μα άφησε πολλά κένα για του χρόνου...
magda
magda
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Πολλές...δε φτάνει η σελίδα...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης