Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010

+31
Melita4ever
xristina79
Victoria
zwi
panda
milia
Katrin
ksanthi
katerina--noraloukakos
sifantid
filitsa
DESPOINA
kelly
Cancoon
Ezantakou
soso
Foulitsa
Ntinaki1
Alexia-Sofia
loukasnora
Pennaki.......!!
ouki_loukanorikhgiamiazwh
xara
Izabella29
$ofi@ loukakos + nora
evanna
vs116117
anastasia20
KatsaroYpotheto
loukitsa
Clarabelle
35 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap14%Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 14% 
[ 7 ]
Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap55%Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 55% 
[ 28 ]
Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap20%Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 20% 
[ 10 ]
Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap0%Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap0%Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap11%Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 11% 
[ 6 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 51
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010

Δημοσίευση από Alexia-Sofia Πεμ Απρ 01, 2010 7:57 pm

Το αν βλέπω την σειρά η όχι είναι κάτι που αφορά εμένα και κανέναν άλλο και είναι δικαιωμά μου να είμαι πλήρως απογοητευμένη.Δεν είναι όλα μαύρο-άσπρο.Συνεχίζω να το βλέπω πολύ απλά γιατί δεν εχω να κάνω κάτι καλύτερο την συγκεκριμένη ώρα.Παλιότερα ήμουν φάν αλλά με όλα αυτά που γίνονται έχω απογοητευτεί.Και να σου πώ πως δεν το βλέπω κάθε μέρα πιά ούτε και σκίζομαι να το δώ.Το πολικό αρκουδάκι δεν θέλει και πολύ σκέψη για να καταλάβεις ποιός είναι!Έδωσα ένα βασικό στοιχείο!Πές μου οτι κατάλαβες! Razz

Alexia-Sofia
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010

Δημοσίευση από Alexia-Sofia Πεμ Απρ 01, 2010 7:59 pm

Ακριβώς Foulitsa!Και αυτό είναι που την κάνει ανίκανη σαν μάνα!(Προς την Μαρίλια).Ποιά μάνα βάζει πάνω έναν άντρα απο το παιδί της???

Alexia-Sofia
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010

Δημοσίευση από loukitsa Πεμ Απρ 01, 2010 8:02 pm

Alexia-Sofia έγραψε:Ακριβώς Foulitsa!Και αυτό είναι που την κάνει ανίκανη σαν μάνα!(Προς την Μαρίλια).Ποιά μάνα βάζει πάνω έναν άντρα απο το παιδί της???

Η μελιτα το εκανε σε προηγουμενα επεισόδια...τοτε που παρηγορουσαν τη Νόρα έτρεξε στον Καρταλακο βραδιατικα...επειδη της ειπε η Ευα πως ο Στεφανος κοιτα τα παραθυρα....
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010

Δημοσίευση από Foulitsa Πεμ Απρ 01, 2010 8:02 pm

Alexia-Sofia έγραψε:Ακριβώς Foulitsa!Και αυτό είναι που την κάνει ανίκανη σαν μάνα!(Προς την Μαρίλια).Ποιά μάνα βάζει πάνω έναν άντρα απο το παιδί της???

Σε αυτό που λες συμφωνώ,δεν έπρεπε να βάλει ποτέ εναν άντρα πάνω απο το παιδί της όσο καρμικός και απόλυτος να ναι... lol!
Απλά ενίσταμαι στο οτι την κάναμε χειρότερη και απο τη Νταίζη, η Νταίζη άφησε τον Αρη με πλήρη συναίσθηση του το έκανε σε έναν πατέρα που δεν ήταν και δικό του στο κάτω κάτω...Τελείως ανέντιμη συμπεριφορα... Στην Ευα δίνω ελαφρυντικα λογω ηλικίας και ψυχολογικής κατάστασης αλλά μέχρι κάποια ηλικία βεβαια..Θα μπροουσε να είχε ασχοληθει παραπάνω..Δεν την έβγαλε κανείς αγία στο θέμα της Μαρίλιας... τωρα κάνει προσπαθειες όμως..οχι οτι θα έχουν ποτε σχεση μάνς κορης αλλά ερχονται πιο κοντα...
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Πεμ Απρ 01, 2010 8:04 pm

Σας παρακαλώ να ηρεμήσετε όλοι και να συνεχίσετε τη συζήτηση στο ανάλογο τόπικ. Εδω σχολιάζουμε απλά επεισόδιο! Ευχαριστώ

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010

Δημοσίευση από loukitsa Πεμ Απρ 01, 2010 8:05 pm

Foulitsa έγραψε:
Alexia-Sofia έγραψε:Ακριβώς Foulitsa!Και αυτό είναι που την κάνει ανίκανη σαν μάνα!(Προς την Μαρίλια).Ποιά μάνα βάζει πάνω έναν άντρα απο το παιδί της???

Σε αυτό που λες συμφωνώ,δεν έπρεπε να βάλει ποτέ εναν άντρα πάνω απο το παιδί της όσο καρμικός και απόλυτος να ναι... lol!
Απλά ενίσταμαι στο οτι την κάναμε χειρότερη και απο τη Νταίζη, η Νταίζη άφησε τον Αρη με πλήρη συναίσθηση του το έκανε σε έναν πατέρα που δεν ήταν και δικό του στο κάτω κάτω...Τελείως ανέντιμη συμπεριφορα... Στην Ευα δίνω ελαφρυντικα λογω ηλικίας και ψυχολογικής κατάστασης αλλά μέχρι κάποια ηλικία βεβαια..Θα μπροουσε να είχε ασχοληθει παραπάνω..Δεν την έβγαλε κανείς αγία στο θέμα της Μαρίλιας... τωρα κάνει προσπαθειες όμως..οχι οτι θα έχουν ποτε σχεση μάνς κορης αλλά ερχονται πιο κοντα...

Ακριβως ούτε η Ευα ήταν σωστη σ αυτό το θέμα αλλα όχι και να τη συγκρινουμε με την οχιά
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Πεμ Απρ 01, 2010 8:05 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Σας παρακαλώ να ηρεμήσετε όλοι και να συνεχίσετε τη συζήτηση στο ανάλογο τόπικ. Εδω σχολιάζουμε απλά επεισόδιο! Ευχαριστώ

Συμφωνω!!!Καταπληκτικο επεισοδιο μονο για Νορα-Λουκα!!!!!! Love! Love!
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010

Δημοσίευση από soso Πεμ Απρ 01, 2010 8:06 pm

loukitsa έγραψε:
Alexia-Sofia έγραψε:Ντίνα απλά...respect!!!!!Mε κάλυψες πλήρως!!!Είναι όλοι τους γελοία υποκείμενα τελικά!!Και ειδικά ο Μάνος είναι ο χείριστος!!!Ψυχίατρο γρήγορα και αυτός μαζί με το πολικό του αρκουδάκι!!!

Εφόσον είναι όλοι τους γελοία υποκείμενα,αν αναφερεσαι στην παρέα,γιατι δεν καταλαβα και πολυ καλά μπερδευτηκα για να ειμαι ειλικρινεις......τότε ποιός ο λόγος να βλέπεις το σηριαλ? scratch scratch Το πολικο αρκουδακι ποιό είναι?

Λουκίτσα μου,θα σε μαλώσω!
Ή η εμπάθεια σου λείπει ή η καλπάζουσα φαντασία!
Ή είσαι σταθερή στο 2ο μεγαλύτερο φόρουμ και ως εκ τούτου ελαφρώς σνομπ..
Η παρέα είναι γελοία,ο Στεφανος είναι άντρας με τα όλα του και η Μελίτα θερμόαιμη γαζέλα!

Υγ.Ό,τι κι αν συνέβη και δεν το 'πιασες αμέσως,να το κοιτάξεις γρήγορα!
Η κατακλείδα του σχολιασμού σου όλα τα λεφτά!Και πόσο πιο επίκαιρη..
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010

Δημοσίευση από Ezantakou Πεμ Απρ 01, 2010 8:07 pm

Πολύ καλό απο μένα το επεισόδιο...

Μάνος
Δεν θα πρωτοτυπήσω.. Ήταν απαράδεκτος, μην πώ τίποτα χειρότερο.. Ήταν σαν αγρίκος όταν έσφιγγε το λαιμό της Μελίτας και της έλεγε οτι αν δεν ήταν η Εύα θα την σκότωνε... Ε όχι ρε Μανωλάκη, σταμάτα να τα προσάπτεις όλα στην Εύα.. Η Μελίτα ότι και να είναι, είναι η μάνα του παιδιού σου και γυναίκα.. Δεν βλάπτει λίγος σεβασμός...
Άφησε πια τους εγωϊσμούς σου Threat
Επίσης στην τελευταία σκηνή που ήταν στο άδειο γραφείο του με την καρέκλα, δεν τον λυπήθηκα καθόλου όμως.. Αντιθέτως χάρηκα (τι κακιά που είμαι) επειδή μόνο έτσι θα καταλάβει οτι αυτή η καρέκλα, στο όνομα της οποίας πλήγωσε τόσο κόσμο, δεν αξίζει πιά, δεν έχει ψυχή και συναισθήματα για να τον παρηγορήσει.. Εξαιτίας αυτής της καρέκλας έχασε ανθρώπους τους οποίους τώρα χρειάζεται όσο τίποτα αλλά δεν είναι κοντά του, έμεινε μόνος με μια καρέκλα (μελόδραμα το έκανα αλλά αυτό πιστεύω)...


Μελίτα
Εντάξει δεν άξιζε το ξύλο του Μάνου... Με χάλασε όμως που μόλις είδε τον Στέφανο έτρεξε στην αγκαλιά του λές και ήταν εκείνη η γυναίκα του.. Λίγος σεβασμός στους παντρεμένους δεν βλάπτει..
Μια παρατήρηση: Αυτή η σκάλα της Μελίτας αν είχε μιλιά, θα είχε να πεί τα άπαντα.. Για σέξ, για ξύλο, για σούρσιμο.....


Στέφανος
Ο Στέφανος σήμερα ήταν κάτι σαν "2 σε 1".. Τι εννοώ? Όταν πήγε στην Μελίτα είδα έναν άνδρα να υποστηρίζει οτι είναι ερωτευμένος με την Μελίτα και να λέει μπροστά στον Μάνο οτι θυσίασε πολλά για να είναι ήρεμη η Εύα (εννοώντας τον έρωτα του με τη Μελίτα...)
Όταν πήγε όμως στο σπίτι του, είδα έναν άδρα να αγκαλιάζει με λαχτάρα την γυναίκα του και να χαϊδεύει την κοιλίτσα της (ααχχχχ, λιώνω, λιώνω με την συγκεκριμένη κοιλίτσα) λές και δεν υπάρχει καμιά Μελίτα...
Δεν τον καταλαβαίνω, ας αποφασίσει να τελειώνουμε...


Εύα
Καλά έχω γίνει κουραστική αλλά λατρεύω την έγκυο Εύα, τι να κάνω?
Πάντως αυτή η γυναίκα απέδειξε οτι είχε μπεί σ'αυτό τον γάμο συνειδητά και ήταν απόλυτα σήγουρη για την κίνηση της αυτή..
Απο τότε που παντρέυτηκε, ήταν σωστότατη απέναντι στον άντρα της και δεν έκανε καμία παρόρμητική κίνηση που θα έβλαπτε οποιονδήποτε....


Σταυρίδης
Πολύυυυ καλός ο Ζουγανέλης στον ρόλο αυτό..
Να σας πώ κορίτσια, ο Σταυρίδης μου φάνηκε οτι μόλις έγινε ΜελιτοΣτεφανικός.. Μήπως η Ανθή του έχει σγουρά μαλλία? huhu


Ρούσσος-Αμαλία
Οι σκηνές τους θεϊκές..
Γιατί παραξενεύτηκε η Αμαλία όταν μίλησε ο Ρούσσος για τον πτώμα της? Τόσες φορές το έχει δηλώσει ο άνθρωπος οτι θέλει να την σκοτώσει, τώρα την έπιασε ο πόνος?


Νόρα-Λουκάς γενικώς
Θα με στείλουνε αυτοί εμένα, δεν ξέρω για εσάς αλλά εγώ έριξα το γέλιο της ζωής μου στη σκηνή τους με τη Δάφνη και τον Λουκά.. Κορίτσια έλιωσα λέμε πραγματικά, τι βλακείες περι απογώνων πετούσανε? Ελπίζω να είναι προοικονομία πάντως, μ'αρέσει η ιδέα Idea ...
Μου άρεσε ακόμα και το δούλεμα που έριξαν στον Μπέλλο (τον οποίον πλέον δεν λυπάμαι, το έχω φιλοσοφήσει μέσα μου. Ακόμα και ξαδελφός μου να ήταν ο συγκεκριμένος κύριος θα του έδινα μια Fskl )
Θα συμφωνήσω όμως με τους ίδιους (τον Λουκά και τη Νόρα λέω).. Τα έκαναν σκ@@@ με το θέμα του Στέφανου και Μελίτας αλλά αν με ρωτήσετε πώς θα ήθελα να το είχαν αντιμετωπίσει, δεν ξέρω ούτε εγώ.. Απλά έπρεπε να μην έσπρωχναν την Εύα και τον Στέφανο να παντρευτούν...
Η Νταίζη του πεζοδρομίου (το έχει κάνει δευτερη καραμέλα μετά τον εκβιασμό) ξύπνησε και θέλει το σπίτι του Λουκά.. Τι να το κάνεις κοπελιά αφού δεν ξέρεις να φτιάχνεις ούτε πατάτες?
Με άγγιξε ο μονόλογος της Νόρας με τον θεό :( , θέλει μωρέ τον Λουκάκο, κακό είναι?
Αγαπώ με τρέλα Λουκά και Νόρα Heart2 Heart2



Νόρα-Δάφνη-Νικόλας
Θέλω και εγώ τέτοιους φίλους.. Πόσο με συγκίνησαν οι άτιμοι..
Ο Νικόλας θεός που προσπαθούσε να επιβεβαιωθεί οτι απόψε θα τον αφήσουν να κοιμηθεί gelio
Το φιλί που έδωσαν στη Νόρα φεύγοντας ήταν τόσο φιλικό και της έδειξαν τη συμπαράστασή τους Snif



Αυτά απο μένα κορίτσια....
Αναμένουμε τα υπόλοιπα...
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010

Δημοσίευση από Foulitsa Πεμ Απρ 01, 2010 8:08 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Σας παρακαλώ να ηρεμήσετε όλοι και να συνεχίσετε τη συζήτηση στο ανάλογο τόπικ. Εδω σχολιάζουμε απλά επεισόδιο! Ευχαριστώ


Ξεφύγαμε...χίλια συγνώμη!!! /S
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010

Δημοσίευση από Alexia-Sofia Πεμ Απρ 01, 2010 8:14 pm

Kαλά Loukitsa εσυ έφτασες στο άλλο άκρο!Συνέκρινες την Εύα με την Μελίτα στο θέμα μητρότητα!Συγγνώμη μα δεν θα το σχολιάσω...

Alexia-Sofia
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010

Δημοσίευση από Cancoon Πεμ Απρ 01, 2010 8:15 pm

Ntinaki1 έγραψε:Μελίτα Σταυρίδης: Ωραία κοπέλα είπε. Έχει γούστο ο Σταυρίδης. Τεσπά αμέσως κατάλαβε ότι εδώ υπάρχει έρωτας αλλά δυστυχώς ο Στέφανος δεν αξίζει ούτε μία από τις θυσίες που κάνει η Μελίτα για αυτόν.Πολλά κάνει η Μελίτα και ο κύριος κοιτάει την βολή του.

Λουκάς-Νόρα: Καλά τον Στέφανο.... τον Μάνο γιατί τον πήραν τηλέφωνο; Για να κάνει ντα την Μελίτα, για να κάνει τι;Αυτοί πάλι τον πρίζωσαν τον άντε μη πω...

Στέφανος-Μελίτα-Μάνος: Η Μελίτα μέσα στην αγωνία αυτός μόνο που δεν την μάλωσε και από πάνω που πήγε να τον βγάλει από την φυλακή. Fskl Μπήκε ο Μάνος και αντί αυτός να τον πλακώσει κατευθείαν στις γρήγορες και να τον βάλει στην θέση του, καθόταν και τον άκουγε να βρίζει την Μελίτα. Απαράδεκτος ο Στέφανος που αντί να μείνει έφυγε. Fskl Ωραία την υπερασπίστηκε την Μελίτα μμμ συγκλονίστηκα. Και αυτή η χαζή πήγε και να τα πει όλα για χάρη του Fskl
Μάνος-Μελίτα: Ο Μάνος απλά απαράδεκτος. Κρίση μίσους και ζήλιας μαζί και μάλιστα χωρίς λόγο.Και ναι ο τύπος λύσσαξε και αν τα κάνει για την Εύα να μου τρυπήσετε την μύτη. Είναι παλαβός. Η σκηνή Μάνου Μελίτας δεν μου άρεσε καθόλου, μόνο που δεν την έπνιξε. Η δε Μελίτα είναι για φάσκελα και αυτή γιατί αντί επιτέλους να ξυπνήσει κάνει σαν φοβισμένο κουτάβι.Μόνο δίκιο που δεν του έδωσε. Δεν κατάλαβα; Γιατί να μην του κάνει μύνηση; Για να μην μαθευτεί η αλήθεια; Ε τότε να την σκοτώσει κιόλας για να μην μαθευτεί η αλήθεια.Είναι όλοι τους τρελλοί. Απορώ απο Ρούσσο και Αμαλία πως βγήκε τέτοια χαζοβιόλα. Ειλικρινά. Και όλα αυτά γιατί θα φτάσει η αλήθεια στα αυτιά της Εύας. Ε άντε να φτάσει να ξεμπερδεύουμε επιτέλους γιατί μας έχουν φάει τα άντερα όλοι τους.Μελίτα σύνελθε επιτέλους. Όταν θα έχει μαθευτεί η αλήθεια και θα θέλει να την κάνει την μύνηση ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ θα της την πέσει η άλλη η δίκαιη η Δάφνη. Και πάλι θα κάνει πίσω. Μεγάλο λάθος. Ωστόσο αυτός είναι επικίνδυνος και παιδί δεν πρέπει να έχει.ΤΕΛΟΣ.

Ο Στέφανος γύρισε σπίτι... καλά μην πάθει τίποτα από την θερμότητα στην Εύα και αυτός που επιτέλους της άνοιξε η όρεξη γιατί είχε κλείσει... ΕΛΕΟΣ μας την έχουν παρουσιάσει ότι ξαφνικά ζει και αναπνέει για τον Στέφανο ώστε (και καλά) να κατανοήσουμε την αυτοκτονία που θα πάει να κάνει μετά από το σοκ.
Ο Στέφανος αφού δεν τα νοιώθει( γιατί δεν τα νοιώθει) συνεχίζει τις βλακείες για χαρούμενη οικογένεια και τα ρέστα και παραμυθιάζει την Εύα.Έχει μια τόσο σιχαμένη συμπεριφορά που θέλω να τον δείρω. Αν γίνει διαγωνισμός του πιο ευθυνόφοβου θα κονταροχτυπηθούν Μάνος-Στέφανος.
Τι θέλει ο κύριος για να καταλάβω; Είναι ερωτευμένος με την Μελίτα και έχει κάνει έναν γάμο που στην ουσία δεν τον θέλει και κάθε νύχτα κοιτάζει κεριά και κουτιά και κλαίει σαν χήρα, αλλά επειδή έχει βάλει σκοπό της ζωής του να προστατεύσει και να κάνει ευτυχισμένη την Εύα την μπουκώνει στο ψέμα και στο γλυκανάλατο που δεν νοιώθει κιόλας,ωστόσο δεν υπερασπίζεται και τον έρωτά του ως οφείλει.Και αυτό που θέλει είναι να είναι παντρεμένος με την Εύα ώστε να μην πληγωθεί και πάθει τίποτα, ευτυχισμένος δεν είναι, αλλά θέλει και την Μελίτα εδώ γύρω να πηγαίνει τα βράδια να κάνει συνεδρίες να της μιλάει για το πόσο πνιγμένος είναι στον γάμο του, να παίρνει οξυγόνο και να γυρνάει με καύσιμα στην Εύα. Ε όχι φίλε μου. Έλεος. Αυτά είναι παπατζιές.

Ρούσσος-Μάνος: Συγνώμη έβρισε ο Μάνος την Μελίτα μπροστά στον Ρούσσο και αντί να τον καρυδώσει επιτόπου καθόταν και τον κοιτούσε;Βέβαια αύριο θα τα πάρει άσχημα αλλά δεν είδα να του πεί και τίποτα που έβρισε την κόρη του μπροστά του.

Τέλος όλα τα " καλά παιδιά" πήγαν εκκλησία! Ναι αυτή τους μάρανε. Βρε δεν κοιτάνε όλοι τα χάλια τους.
Σε κάθε επεισόδιο είμαι όλο και πιο απογοητευμένη δυστυχώς. Εννοείται ψήφισα άθλιο.

Λοιπόν δεν θα μπορούσα να τα πω καλύτερα και γι' αυτό προσυπογράφω το κείμενο σου. Επιπροσθέτως ψηφίζω το επεισόδιο άθλιο για τους εξής λόγους:
α) Γιατί θεωρώ τραγικό φάουλ σε σίριαλ που παίζεται στις 7 το απόγευμα να βλέπουμε μια γυναίκα, θύμα ξυλοδαρμού από τον πρώην άντρα της, να λέει ότι αυτή τον προκάλεσε και αυτή το ξεκίνησε. Ελπίζω να μην πιστέψει καμία τηλεθεάτρια αυτά που βλέπει και να ξέρει ότι πηγαίνοντας στο νοσοκομείο και στην αστυνομία έχει κερδισμένη απο χέρι και την μήνυση και την αγωγή. Πολύ λυπάμαι που δεν θα το κάνει αυτό η Μελίτα, γιατί κανείς δεν πρέπει να ανέχεται αυτό το αίσχος ούτε καν η ηρωίδα μιας σαπουνόπερας.
β) Γιατί κουράστηκα να διαπιστώνω ότι οι σεναριογράφοι αδυνατούν να να κρατήσουν μία σταθερή σεναριακή γραμμή. Αφού μας έφαγαν τα αυτιά ότι ο Μάνος άλλαξε/διορθώθηκε/βελτιώθηκε, ξαφνικά τον βλέπουμε να κάνει μία τέτοια αλητεία και έτσι όλη αυτή η υπερπροσπάθεια να μας πείσουν για την αλλαγή του Μάνου διαλύθηκε σε σκόνη.
Cancoon
Cancoon
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010

Δημοσίευση από Ntinaki1 Πεμ Απρ 01, 2010 8:16 pm

Ο Μάνος δεν είχε κανένα δικαίωμα σήμερα να κάνει αυτές τις μαγκιές και τα μαθήματα ηθικής. Δεν ξέρω αν μισεί την Μελίτα και την ζηλεύει ταυτόχρονα, δεν μπορώ να το προσδιορίσω απλά ξέρω ότι δεν στέκει καλά στα μυαλά του. Τόσο απλό. Είναι επικίνδυνος.Αν στο φινάλε η Μελίτα είναι η μάνα του παιδιού του και θέλει να την προστατεύσει και αυτήν και το παιδί του από τον Στέφανο που είναι ο εχθρός του, υπάρχουν και άλλοι τρόποι. Εγώ δεν είδα να θέλει να προστατεύσει την Μελίτα ο Μάνος ,αλλά να έχει φριάξει στο άκουσμα ότι αυτή ήταν έτοιμη να τα τινάξει όλα στον αέρα για τον άλλον τον άντε μη πω.Δεν δικαιολογείται τέτοια επίθεση και τέτοιο μίσος μαζί. Γιατί η Μελίτα ναι, τον χαστούκισε αλλά πρώτα της είπε πολλές χυδαιότητες.
Όσο για το ποια είναι καλύτερη και χειρότερη μάνα αυτό σίγουρα δεν αφορά τον Μάνο. Το τι μάνα είναι η Μελίτα δεν είναι άξιος αυτός να κρίνει που της μιλάει λες και έχει παρατήσει το παιδί στους 5 δρόμους. Για να συνέλθει λίγο. Εγώ είδα μια καθαρή κρίση ζήλιας εκεί που της έλεγε " Στο κρεβάτι μας έβαλες τον Στέφανο" και κάτι άλλα. Ξεχνάει ότι αυτός στο κρεβάτι τους κοίμιζε την Εύα τότε που την είχε σπιτώσει. Αν όλα αυτά τα έλεγε γιατί θέλει να προστατεύσει την Εύα... τότε να το φωνάξει καμιά 20αριά φορές μπας και τον πιστέψουμε.Από την μέρα που έμαθε για Μελίτα και Στέφανο το έχει πει τόσες πολλές φορές ότι το κάνει για να προστατεύσει την Εύα που είναι σαν να το λέει για να πείσει τους πάντες. Όσο το κάνει αυτός για να προστατεύσει την Εύα, τόσο η Εύα αγαπάει ξαφνικά τόσο πολύ τον Στέφανο που δεν αντέχει να τον χάσει. Μα σας παρακαλώ... αν οι σεναριογράφοι έχουν ξεχάσει τι έχουν γράψει και τι μας έχουν δείξει δεν φταίμε εμείς να τα πληρώνουμε.
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010

Δημοσίευση από Alexia-Sofia Πεμ Απρ 01, 2010 8:19 pm

Soso πολύ ειρωνεία διακρίνω!Εγώ τουλάχιστον σχολίασα κάτι!Εσυ τι σχολίασες?Το σχολιό μου?Και εν πάση περιπτώση όταν λέω οτι όλοι είναι γελοίοι,εννοώ όλοι!Γιατί βγάζεις έξω την Μελίτα και στον Στέφανο?Και λίγος σεβασμός δεν βλάπτει.Αν ήθελες να μου πείς κάτι,θα μπορούσες να το κάνεις απευθείας σε μένα!Και δεν το συνεχίζω άλλο...

Alexia-Sofia
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010

Δημοσίευση από kelly Πεμ Απρ 01, 2010 8:28 pm

Πολύ καλό το επεισόδιο και σήμερα απο μένα..

-ΕΥΑ: Πόοοοοοσο ακόμα θα λυπάμαι γι αυτή την κοπέλα??Εμπιστεύεται την ευτυχία της σε ανθρώπους που είναι ανάξιοι να της την εξασφαλίσουν και την παραμυθιάζουν μέχρι εκεί που δεν παέι.Με θύμωσε πολύ η σκηνή που περίμενε με λαχτάρα τον άντρα της και αυτός,έκανε ένα tour πρώτα απ την κηροκρατούσα-ψυχολόγο-αγαπημένη του και την δούλευε με άνεση.

-ΜΕΛΙΤΑ : Τελικά είναι για λύπηση.Όχι με την έννοια πως δεν είναι υπεύθυνη για τις επιλογές της,αλλά η σκηνή με τον πάγο στο μάγουλο,την Αμαλία να ουρλιάζει να καταγγείλλουν το Μάνο και εκείνη να φοβάται μόνο και μόνο για να μην αποκαλυφθεί ο παράνομος έρωτάς της μόνο λύπηση μπορεί να μου προκαλέσει.Δεν ξέρω πλέον αν θα μπορέσει ποτέ ξανά μέσα στη σειρά να ανακτήσει την αξιοπρέπειά της.

- ΜΑΝΟΣ : ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ.Απλά.Έχασε κάθε δίκιο,κάθε δικαίωμα.Κρίμα γιατί ήλπιζα πως ήταν το σημείο όπου άρχιζε να αλλάζει.Την κάκιστη όμως συνήθεια με το χεράκι δεν την ξεχνάει,δυστυχώς.

- ΝΟΡΑ-ΛΟΥΚΑΣ : Πολύ γέλιο η σκηνή με τον Νικόλα και τη Δάφνη που τους έλεγαν ασυναρτησίες!Γλυκύτατη η συνέχεια έξω με το φιλάκι.

- ΔΑΦΝΗ-ΝΙΚΟΛΑΣ : Τους τρέλανε το δικηγοροζεύγος!!Απίστευτες και πάλι οι ατάκες του Νικόλα!Πολύ όμορφη και παρεΐστικη η σκηνούλα με τη Νόρα στο τέλος.(επιτέλους η Δάφνη με ωραίο μαλλί!Πολύ όμορφη σ αυτή τη σκηνή)

Αυτά για σήμερα...
kelly
kelly
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Πεμ Απρ 01, 2010 8:31 pm

[quote="Ntinaki1"] Όσο το κάνει αυτός για να προστατεύσει την Εύα, τόσο η Εύα αγαπάει ξαφνικά τόσο πολύ τον Στέφανο που δεν αντέχει να τον χάσει.[quote]


Ισχύει!Είναι αστείο αλλά ισχύει!Όσο κάνουν τον Μάνο να διαλαλεί ανεπιτυχώς πως λατρεύει ξαφνικά την φαγανούλα,άλλο τόσο κάνουν την Εύα στα τελευταία δύο επεισόδια να κοψοφλεβιάζεται για τον Στέφανο!Όλα ξαφνικά σ'αυτή τη σειρά!ξαφνικά ο Μάνος λατρεύει την Εύα,ξαφνικά η Εύα δεν έχει ζωή χωρίς τον Στέφανο!!!"Έτσι ξαφνικά" έπρεπε να λέγεται η σειρά,αλλά το όνομα είναι ήδη πιασμένο lol!
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Πεμ Απρ 01, 2010 8:34 pm

kelly έγραψε:-ΜΕΛΙΤΑ : Τελικά είναι για λύπηση.Όχι με την έννοια πως δεν είναι υπεύθυνη για τις επιλογές της,αλλά η σκηνή με τον πάγο στο μάγουλο,την Αμαλία να ουρλιάζει να καταγγείλλουν το Μάνο και εκείνη να φοβάται μόνο και μόνο για να μην αποκαλυφθεί ο παράνομος έρωτάς της μόνο λύπηση μπορεί να μου προκαλέσει.Δεν ξέρω πλέον αν θα μπορέσει ποτέ ξανά μέσα στη σειρά να ανακτήσει την αξιοπρέπειά της.


Θα μπορέσει σίγουρα!!!Μην ανησυχείς!Εδώ έδειξαν ολόκληρη Εύα να ανακτά υποτίθεται την αξιοπρέπειά της,στην Μελίτα θα κολλήσουν! Razz
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010

Δημοσίευση από DESPOINA Πεμ Απρ 01, 2010 8:40 pm

Πολύ καλό από μένα το επεισόδιο!

Με το Μάνο συμφωνώ σε όλα μα σε όλα όσα τς είπε έχασε όλα δίκια όμως όταν σήκωσε χέρι.ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΜΑΝΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΥΑ! Ποντάρω πολλά όμως κ ελπίζω!

Τελίκα πολύ κότα ο Στέφανος,έφυγε κ άφησε το κατινάκι να βγάλει το φίδι από την τρύπα!

Όταν βλέπω τον Στέφανο δίπλα στην Εύα θέλω να τον δείρω! Την έχει μπουκώσει στο ψέμα!ΕΛΕΟΣ!

ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΕΥΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ. ΑΚΟΥΕΙ ΚΑΝΕΙΣ?

Πεθαίνω για Λουκά-Νόρα τέτοιες σκηνές θέλω να βλέπω να τρελαίνομαι! Heart2

Μάνο αγόρι μου,κουράγιο. Της φυλακής τα σίδερα είναι για τους λεβέντες!
DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010

Δημοσίευση από kelly Πεμ Απρ 01, 2010 8:45 pm

Izabella29 έγραψε:
kelly έγραψε:-ΜΕΛΙΤΑ : Τελικά είναι για λύπηση.Όχι με την έννοια πως δεν είναι υπεύθυνη για τις επιλογές της,αλλά η σκηνή με τον πάγο στο μάγουλο,την Αμαλία να ουρλιάζει να καταγγείλλουν το Μάνο και εκείνη να φοβάται μόνο και μόνο για να μην αποκαλυφθεί ο παράνομος έρωτάς της μόνο λύπηση μπορεί να μου προκαλέσει.Δεν ξέρω πλέον αν θα μπορέσει ποτέ ξανά μέσα στη σειρά να ανακτήσει την αξιοπρέπειά της.


Θα μπορέσει σίγουρα!!!Μην ανησυχείς!Εδώ έδειξαν ολόκληρη Εύα να ανακτά υποτίθεται την αξιοπρέπειά της,στην Μελίτα θα κολλήσουν! Razz


Ναι αλλά της Εύας η προσπάθεια ήταν πολύ μεγάλη για να ξεπεράσει τα περσινά της λάθη.Προσπάθησε να βάλει στην άκρη τους απόλυτους έρωτές της για να βρεί την ευτυχία της.Αντιθέτως τη Μελίτα δεν την βλέπω και πολύ διατεθημένη.Βέβαια ποτέ μη λες ποτέ..Καραδοκεί ο 3ος κύκλος..
kelly
kelly
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Πεμ Απρ 01, 2010 9:05 pm

Συγνώμη δεν είπα να ηρεμήσετε? Alexia-Sofia σε παρακαλώ πάρα πολύ! Αν έχεις πρόβλημα με κάποιο ποστ να κάνεις καταγγελία σε κάποιον συντονιστή! Να μην επαναληφθεί! Ευχαριστώ
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010

Δημοσίευση από filitsa Πεμ Απρ 01, 2010 9:20 pm

loukitsa έγραψε:Νόρα και Λουκάς αγκαλίτσες και φιλάκια αυτα είναιιιι Love! Love!

Μπέλλο είσαι πυροτουβλο και λιγα λεω....φυτοπλαγκτον και ζωοπλαγκτον μαζι Tigania

Ρούσσος : respect : πάτησε πόδι Πετρο υψωσε φωνη στην κορακλα σου!!!!!!!

Νικόλας-Δαφνη-Λουκας-Νόρα:Μόνο η Δαφνη χαρηκε μιας και ο Νικόλας γνωστο γατονι ψυλιαστηκε ότι κάτι γινεται στα περι τεκνων Λουκονορικων...Τι ερωτας είναι αυτός!!!!!! runaround Heart2 Να σας δουμε με Λουκονορικα φασολάκια θέλουμε ναιιι!!!!!!!

Ρούσσος-Σταυρίδης:Ατακα στην ατάκα, ενδιαφέρον διάλογος <<με νεύρο>>

Μελίτα-Μανος-Στεφανος:Πολυ χλωμη ηταν η Μελίτα σαν λεμόνι.....Ο Μάνος το παιξε <<Στρατος>> και ο Καρτάλης την πάπια.Ρε Μανο έλεος ειχες δικιο αλλα το χασες και πάρε ακυρο τωραImpatient πως την χαρακτηριζειςέτσι?Ούτε εμενα με βρισκουν συμφωνη ολα αυτα αλλά όχι και να την τουλουμιάσει!

Η Νταίζη στην εκκλησια θου Κυριε φυλακει τω στοματι μου!Κυριε ελέησον τι άλλο θα δουμε!Θα το γραψει το σπίτι καμπια μην αγχωνεσαι

Ο Μάνος στη στενή με τον Καπετανακη...!

Ψηφίζω Πολύ Καλό
με αγάπη loukitsa σώσων Κυριε τον Λαόν σου
συμφωνω μαζι σου
filitsa
filitsa
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010

Δημοσίευση από soso Πεμ Απρ 01, 2010 9:29 pm

Το επεισόδιο καλό κι από μένα!
Βασικά,συμφωνώ με πολλα απ΄τα ήδη γραφόμενα,σχεδόν καλύπτομαι για την ακρίβεια, αλλα αφιερώνω εξαιρετικά
με σειρά εμφάνισης..

1.Στο Μανο,που έχει απόλυτο δίκιο κατ΄εμέ- αυστηρώς στο προκείμενο,και μόλις ΠΑΝΗΓΥΡΙΚΑ το έχασε,στο σκηνικό της πολυθρύλητης αυτής σκάλας..Τονίζω ότι αυτό ακριβώς ο Μανος το χει ξανακάνει και τότε και η ίδια η Μελίτα και όσοι την αγαπούν,προκειμένου να 'ναι ξανά μαζί, του το συγχωρούσαν ευχαριστως..Αυτό το λέω αποκλειστικά και μόνο, για να δείξω ότι
α. η παρανοια τηλεοπτικώς μεταδίδεται (κι εγω μέσα,εννοείται).
β.Και ό,τι όποιος ψάχνει για μηνύματα,βλέπει δυστυχώς-όχι για τον ίδιον φυσικά,λάθος σειρά.
Η εικονα με το σημαδι στο πρόσωπο ήταν σοκαριστική.

2.Στο Στέφανο που δεν υπερασπίστηκε τη γυναίκα που αν μη τι αλλο σε σχέση μ' αυτόν έχει περισσότερα ..κότσια,το λέμε ευγενικά;;;
Βέβαια,απ' τον συγκεκριμένο μέχρι και η Νεφέλη έχει περισσότερα κότσια,το λέμε ευγενικά,οπότε την ευνοεί η σύγκριση..
Στον ίδιο δευτερευόντως για σήμερα,για το παραμύθι που πουλάει στην Ευα και για την ατάκα κλισέ "κανείς δεν θα μας χαλασει την οικογένεια".
Αγαπητέ,τρώγαμε πολύ καλύτερο ποίμα στο παρελθόν και περνάγαμε και καλύτερα βραδια!
Έκκληση ν.1098

3.Στη Μελίτα που αυτοθυματοποίηθηκε έτι περαιτέρω τσιρίζοντας ότι η ίδια φταίει, και αυτήν τον προκάλεσε ..και ότι σχεδόν δίκιο είχε!Είναι δυνατόν;;;Παρολαυτά στο άκουσμα των παραπάνω αντανακλαστικά την συμπόνεσα(εννεοείται θα μου περάσει,χα)!Επαναλαμβάνω και σ' αυτό το κομμάτι, το θέμα με τα μηνύματα!Μην τα λάβει κανείς, ΚΑΗΚΑΜΕ.Αν και καλύφθηκε πολύ ορθότερα σε προηγούμενο ποστ,το οποίο προσυπογραφω απόλυτα!

Fskl Fskl Fskl Fskl Fskl Fskl Fskl Fskl Fskl Fskl

Υγ.Τονίζω ότι η σειρά εμφανισης συμπιπτει και με τη σειρά ευθύνης και η Μελίτα είναι μέσα σήμερα,όχι επειδή εγώ την αντιλαμβανομαι ως "υπευθυνη για το ξυλο που έφαγε",δεν υπαρχει αυτό,αλλα επειδή η ίδια αντιλαμβανεται έτσι τον εαυτό της!
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010

Δημοσίευση από sifantid Πεμ Απρ 01, 2010 10:07 pm

Σήμερα δεν είδα το επεισόδιο, παρά μόνο ελάχιστες σκηνές και έχω να κάνω έναν παραλληλισμό... μούρλια! lol!
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010

Δημοσίευση από katerina--noraloukakos Πεμ Απρ 01, 2010 10:26 pm

ψηφισα πολυ καλο κυριως για τις καταπληκτικες σκηνες του Λουκα και της Νορας.μονο ετσι θελω να τους βλεπω,γινεται;; (ρητορικη η ερωτηση)
ο Μανος σημερα ηταν επιεικως απαραδεκτος ως προς το βιαιο ξεσπασμα του εναντια στη Μελιτα.υποτιθεται οτι αλλαζει αλλα οι πραξεις του αλλα μας δειχνουν.φυσικα δεν επικροτω τη συμπεριφορα της Μελιτας και τις υστεριες της αλλα πραγματικα κατι τετοιο δεν της αξιζε-οπως και σε κανεναν αλλωστε- και πολυ περισσοτερο απ το Μανο.
για αλλη μια φορα απολαυσα το δευτερο αγαπημενο μου διδυμο Αμαλια-Πετρο!!οι συζητησεις τους ειναι απλα φοβερες!!!
δεν αντεχω αλλο να βλεπω τον Μπελλο και το κακο του ταιμινγκ!!!δεν αντεχω αλλο να βλεπω το Μπελλο γενικα,αλλα δεν το κανω θεμα
η Νταιζη ειχε πει απο Δευτερα,Τριτη -δε θυμαμαι ακριβως- οτι θα εφευγε και αφησε το Λουκα στους φιλους του..απο τοτε τη βλεπουμε σε καθε επεισοδιο να πηγαινει να παιρνει το Λουκα απο οπου κι αν βρισκεται και σημερα ξαναθυμηθηκε και το θεμα με τα χαπακια..ασυνεπεια λογων και εργων διακρινω Νταιζουλα
η τακτικη του Σταυριδη εξακολουθει να μου αρεσει πολυ αλλα τους εχει κανει μπαχαλο με τη στρατηγικη του και τα πραγματα θα γινουν ακομα χειροτερα..
αυτα θυμαμαι σε γενικες γραμμες..και επισης οτι μπορει να μη μου αρεσε που η Νορα εμεινε μονη της,αφου η Νταιζη πηρε το Λουκα αλλα οι φιλοι της ηταν εκει για να την παρηγορησουν κι αυτο ηταν πολυ γλυκο..
katerina--noraloukakos
katerina--noraloukakos
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010

Δημοσίευση από ksanthi Πεμ Απρ 01, 2010 10:38 pm

ΤΟ ΣΗΜΕΡΙΝΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΜΕ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΕ ΠΛΗΡΩΣ. ΜΑΝΟ ΕΧΕΙΣ ΟΛΑ ΤΑ ΔΙΚΙΑ. ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΝΑ ΣΗΚΩΝΕΙΣ ΧΕΡΙ. ΚΑΙ ΕΣΥ ΜΕΛΙΤΑ ΦΤΑΙΣ. ΤΟΝ ΧΤΥΠΗΣΕΣ ΚΑΙ ΕΣΥ. ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΚΑΜΙΑ ΜΑΝΑ ΝΑ ΒΑΖΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΜΑΝΟ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΟΠΟΙΕΣ ΔΙΑΦΩΝΙΕΣ ΤΗΣ. ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕ ΞΑΝΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ. ΜΑΝΟ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΞΑΝΑΔΩ ΝΑ ΣΗΚΩΣΕΙΣ ΧΕΡΙ. Α ΣΟΡΡΥ ΜΕ ΜΙΑ ΕΞΑΙΡΕΣΗ ΤΟΝ ΚΥΡΙΟ ΚΑΡΤΑΛΗ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΚΗΝΗ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΕΥΑΣ ΑΥΔΙΑΣΑ. ΜΕΛΙΤΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΒΓΑΛΕ ΤΗΝ ΕΥΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΑΜΟ ΠΑΡΩΔΙΑ ΕΛΕΟΣ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕΤΕ ΑΛΛΟ. ΚΑΛΑ ΘΕΙΚΗ ΣΚΗΝΗ ΛΟΥΚΑΣ ΝΟΡΑ ΝΙΚΟΛΑΣ ΔΑΦΝΗ. ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΚΡΑΤΗΘΩ ΑΠΟ ΤΑ ΓΕΛΙΑ. ΜΑΝΟ ΞΑΝΑ ΤΟ ΧΕΡΑΚΙ ΜΗΝ ΤΟ ΣΗΚΩΣΕΙΣ. ΜΗΝ ΜΕ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΕΙΣ

ksanthi
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης