Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 342 - Ημερομηνία 09-04-2010

+56
annaki
almaresi
anna90
sarita
alexan.2
Penny
loukasnora
ellie
ellileo
loukitsa
koalaki
ΡΕΓΓΙΝΑ
atreidhs
βανια
Doris_
nicole
Katrin
Morena
Lyn
lizzie
anastasia20
Petrinaki
ouki_loukanorikhgiamiazwh
$ofi@ loukakos + nora
aggeliki
evapop
katerina--noraloukakos
Αντιγόνη2
Ntinaki1
Cancoon
jim7
Goofy!
kelly
verile_mistika
panda
pet
tinaki18
Χρύσα
ksanthi
evangeliap2808
konstantina
FieryRed
Pennaki.......!!
soso
Izabella29
edem4ever
Foulitsa
filitsa
evanna
Black rose
Καρ-Mik
Ezantakou
vs116117
KatsaroYpotheto
xristina79
Clarabelle
60 απαντήσεις

Σελίδα 4 από 9 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 342 - Ημερομηνία 09-04-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap48%Επεισόδιο 342 - Ημερομηνία 09-04-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 48% 
[ 48 ]
Επεισόδιο 342 - Ημερομηνία 09-04-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap27%Επεισόδιο 342 - Ημερομηνία 09-04-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 27% 
[ 27 ]
Επεισόδιο 342 - Ημερομηνία 09-04-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap7%Επεισόδιο 342 - Ημερομηνία 09-04-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 7% 
[ 7 ]
Επεισόδιο 342 - Ημερομηνία 09-04-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap6%Επεισόδιο 342 - Ημερομηνία 09-04-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 6% 
[ 6 ]
Επεισόδιο 342 - Ημερομηνία 09-04-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap5%Επεισόδιο 342 - Ημερομηνία 09-04-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 5% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 342 - Ημερομηνία 09-04-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap6%Επεισόδιο 342 - Ημερομηνία 09-04-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 6% 
[ 6 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 99
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 342 - Ημερομηνία 09-04-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 342 - Ημερομηνία 09-04-2010

Δημοσίευση από Cancoon Παρ Απρ 09, 2010 8:37 pm

Δεν υπάρχει πιο κάτω για την Εύα, έχει πιάσει πάτο Ό,τι και να έχει
περάσει μια γυναίκα, όταν είναι μητέρα και μάλιστα όταν κυοφορεί
αντιλαμβάνεται πια τον εαυτό της ως ασπίδα μπροστά στο παιδί της. Πόσο
εγωκεντρική είναι πια η Εύα που μπαίνει σε δίλημμα κιόλας για τον αν θα
αυτοκτονήσει; Και μάλιστα όλο αυτό για έναν γάμο που ήταν καθαρή και υπολογισμένη
συμφωνία.
Η δε απέραντη αγάπη του Στέφανου προς την Εύα, τι να πω, αποδείχθηκε περίτρανα:
κατάλαβε ότι η Εύα τον άφησε κι έτσι αφού μοιρολόγησε πρώτα πάνω από το
κερί, αφού πήγε μια βόλτα από τη Μελίτα να της τα ψάλλει αποφάσισε να
ψάξει την Εύα. Ε, μετά κουράστηκε λίγο είναι η αλήθεια, γύρισε σπίτι
του και αν δεν του έβαζε η μαμάκα τις φωνές δεν θα ξαναέβγαινε καν.
Χάρηκα πάρα πολύ που η Μελίτα βγήκε από τον λήθαργο και αντιπαρατάθηκε
στον Στέφανο. Ειδικά η τελευταία της ατάκα "αντί να με απειλείς, πάνε
ψάξε την Εύα" ήταν απίστευτα εύστοχη.
Μου άρεσε πολύ η Παπά, γιατί σε όλες τις σκηνές της κατάφερε να βγάλει την ειλικρίνια των λόγων και των πράξεων της Μελίτας. Αντίθετα η Ξυλά στήνεται απλώς μπροστά στο φακό και δεν βγάζει το παραμικρό συναίσθημα.
Cancoon
Cancoon
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 342 - Ημερομηνία 09-04-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 342 - Ημερομηνία 09-04-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Παρ Απρ 09, 2010 8:40 pm

Cancoon έγραψε:
Μου άρεσε πολύ η Παπά, γιατί σε όλες τις σκηνές της κατάφερε να βγάλει την ειλικρίνια των λόγων και των πράξεων της Μελίτας. Αντίθετα η Ξυλά στήνεται απλώς μπροστά στο φακό και δεν βγάζει το παραμικρό συναίσθημα.

Πειράζει που δεν μου το έβγαλε καθόλου η Παπά αυτό??? /S /S
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 342 - Ημερομηνία 09-04-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 342 - Ημερομηνία 09-04-2010

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Παρ Απρ 09, 2010 8:41 pm

Mik έγραψε:
Cancoon έγραψε:
Μου άρεσε πολύ η Παπά, γιατί σε όλες τις σκηνές της κατάφερε να βγάλει την ειλικρίνια των λόγων και των πράξεων της Μελίτας. Αντίθετα η Ξυλά στήνεται απλώς μπροστά στο φακό και δεν βγάζει το παραμικρό συναίσθημα.

Πειράζει που δεν μου το έβγαλε καθόλου η Παπά αυτό??? /S /S
Εγω επαθα ακριβως το αντιθετο παντως.... Rolling Eyes Rolling Eyes
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 342 - Ημερομηνία 09-04-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 342 - Ημερομηνία 09-04-2010

Δημοσίευση από Ntinaki1 Παρ Απρ 09, 2010 8:42 pm

Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα είχα πολύ καιρό να γελάσω έτσι, μπα σε καλό τους με έκαναν και γέλασα πάλι!
Η Μελίτα πήγε επιτέλους και είπε την αλήθεια στην Εύα και δεν είπε τίποτα λιγότερο τίποτα περισσότερο από αυτά που έπρεπε να πει και μάλιστα το βιντεάκι με όλη την ιστορία τους ήταν all the money!
Το έβλεπα και έλεγα γιατί μας χάλασαν έτσι το ζευγάρι μας;( για Στεφανομελιτικές πάει αυτό)


Βασικά σκασίλα μας τι πιστεύουν οι άλλοι! Το θέμα είναι ότι η Μελίτα τίποτα δεν είπε επίτηδες χρωστούσε στην Εύα μια αλήθεια και της την είπε σαν γυναίκα προς γυναίκα.Και με πολλά κότσια η κοπέλα γιατί είναι απλά θεάάάάάάά!!! Το ύφος το ειρωνικό-εκδικητικό-παλαβό της Εύας το προσέξατε;
Τέλος πάντων αυτό που μου άρεσε εμένα είναι ότι τη είχαν βάλει την Μελίτα κάτω όλοι και την χτυπούσαν αλλά δεν μετάνοιωσε ξέρει ότι έκανε το σωστό και μπράβο της." Έκανα το σωστό" έτσι είπε.Και πολύ καλά έκανε και πήγε και είπε την αλήθεια ΚΑΙ στους δικαστές της πεντάρας και ας την αντιμετώπισαν με απέχθεια. Αλλά η Μελίτα δεν μασάει. Σκασίλα της. Και όντως ανησύχησε η Μελίτα για την Εύα και ας είναι όλοι εναντίον της και ας πιστεύουν ότι το έκανε εκδικητικά.Πρόβλημά τους.

Όσο για τον Στέφανο, είδε και αυτός με τι κοράκια έχει να κάνει αλλά καλά να πάθει για να δεί πως θα αντιμετωπίσουν και την Μελίτα που θα βγάλει μόνη της το φίδι από την τρύπα μιας και αυτός δεν είχε το θάρρος να το πει όταν έπρεπε. Και είχαμε και την Δάφνη να λέει ότι μπούρδα θυμήθηκε και να δικαιολογεί ποιον;;; ΠΟΙΟΝ; Τον Μάνο! Έλεος.Νικόλα μου καλά τα έλεγες αλλά αυτός σε έβγαλε από την φυλακή όχι ο αδερφούλης σου.Αυτό που μου έκανε εντύπωση είναι ότι λέμε ότι η Μελίτα αντί να τους δι....στείλει κάθεται και τους ακούει και όμως και ο Στέφανος είχε ακριβώς το ύφος της Μελίτας μπροστά στην επίθεση των άλλων.Μοιάζουν τελικά Στέφανος Μελίτα.
Είδες πως είναι Στεφανούκο να λες την αλήθεια και να μην σε πιστεύει κανείς;Καλά να πάθεις!

Και το υπέρκουλο που ακούστηκε από τον Νικόλα: ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΝΕΙΔΗΣΗ!! ΝΑΙ; ΦΟΡΟΛΟΓΙΚΗ, ΟΙΚΟΛΟΓΙΚΗ;;; ΤΙ ΣΥΝΕΙΔΗΣΗ;; ΚΑΙ ΠΟΥ ΤΗΝ ΑΦΗΣΑΤΕ; ΓΙΑΤΙ ΠΑΝΩ ΣΑΣ ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ ΝΑ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ!

Και πάμε τώρα στα πιο κουλα:
Η Εύα μας ζάλισε να περπατάει και να σκέφτεται και να ξαναπερπατάει και να σκέφτεται! Hello!!!! Για τον Στέφανο καλέ σου είπαν όχι για τον Μάνο ποιον σκέφτεσαι;
Αυτή πήγε στα μέρη που είχε πάει με τον Μάνο κaι όλο τον Μάνο σκεφτοταν. Και τι ήθελαν να μας δείξουν; Ότι μόνο ο Μάνος ξέρει που συχνάζει η Εύα;

Καλέ που την ψάχνετε; Άντε ψάξτε σε καμιά ψησταριά και σε κανένα σουβλατζίδικο.... εγώ εκεί θα έψαχνα πρώτα. Καλά εγώ δεν θα έψαχνα καν ...αλλα λέμε τώρα.

Ο Στέφανος αφού αποφάσισε να πάει τελικά να μιλήσει στην Εύα γιατί δεν το αποφάσιζε μία ώρα πριν και το αποφάσισε μία ώρα μετά; Και μάλιστα τα έβαλε με την Μελίτα που πήρε την πρωτοβουλία αλλά όταν πήγε σπίτι να μιλήσει επιτέλους για ένα θέμα που αφορά και την Μελίτα... δεν είδα να πάρει πρώτα την έγκρισή της! Μωρέ καλά που έκανε η Μελίτα.... αφού τον είδε ότι δεν θα μιλούσε.
Αυτός είδε την βέρα και τις φωτογραφίες και αμέσως κατάλαβε το σπίρτο...... και κατάλαβε και ποιος το είπε.Μπράβο! Fskl
Το κερί γιατί το είχε βγάλει έξω; Καλύτερα.Να το πετάξει και αν θέλει να ζήσει με την Μελίτα τα πραγματικά όχι να ζει μέσα από το κερί.

Πόσο χάρηκα που είπε στην μάνα του να το βουλώσει......... Καλέ τι έπαθε η Αντιγόνη; Χαχαχαχαχαχαχα!Είχε το τρελλό ύφος της νύφης της! Ίδιες! gelio Είναι πολλά τα λεφτά που κουβαλάει η Εύα.

Αγγέλα-Μαρίλια: Πόσο πιο χάλια μπορεί να παίξει η Αγγέλα; Απαπαπαπαπαπα τα γέλια με έπιασαν και άρχισε πάλι με το κοριτσάκι της που δεν έχει πειράξει κανέναν. Μην το ανοίξω τώρα..... άλλο ταπεινό χαμομηλάκι. Και θα σηκώσει και τα μανίκια τρομάρα της.... όπα φοβηθήκαμε. Ναι ,σήκωσε τα μανίκια να ζυμώσεις κάνα τσουρέκι μαντάμ.Βέβαια στον Στέφανο καλά τα είπε.
Έχουμε και την Καρτάλω από πάνω που φρίαξε και έλεγε στον Στέφανο να μη γυρίσει αν δεν φέρει μαζί του και την Εύα.Έλεος πια! Μέχρι και ο Λουκάς το κατάλαβε που της μίλησε.... καλέ τι είπε; Είπε την Μελίτα μέγαιρα;Το έχεις χάσει μαντάμ; Όσο για την Αμαλία μη τα βάζεις μαζί της γιατί τώρα έχει και αυτή τα όπλα της.
Θα τις κανονίσω είπε.... αυτό τώρα τι ήταν; Ότι θα κάνει κακό στην Μελίτα;

Μελίτα κορίτσι μου όχι! Μην αυτοκτονήσεις και σκασίλα μας αν θα σε πιστέψουν! Άσε... έχει άλλη σειρά τώρα. gelio Μία μία οι αυτοκτονίες.

Στέφανος-Μελίτα:
Η Μελίτα έκανε το σωστό και το υποστηρίζει και αν έχει πρόβλημα ο Στέφανος ξυδάκι. Του εξήγησε αυτός της έλεγε ότι δεν θα την συγχωρήσει ποτέ..... τι μας λες ανατριχιάσαμε.Δεν θα σου το συγχωρήσω ποτέ αυτό.... (που είσαι πιο άντρας από μένα) Παρόλα αυτά η Μελίτα έκανε το σωστό και το υποστηρίζει και τελικά αυτή ήταν που τον άδειασε " Αντί να με απειλείς φύγε και πήγαινε να την βρείς και όσο και να μην το πιστεύεις το μόνο που με νοιάζει αυτή την στιγμή είναι να είναι η Εύα καλά" Και αυτός τι να πεί; Ίσα ίσα μαγκιές να πουλάει.... Αλλά η Μελίτα απλά τέλεια.Τι καλά που θα ήταν να τον αντιμετώπιζε έτσι η Μελίτα τελικά..... αφού μια κουβέντα να του πει δεν τολμάει να της σηκώσει δεύτερη!

Άσχετο αλλά το κερί τι το έκανε τελικά; Το ξαναμάζεψε; Γιατί μετά δεν το είδα πάνω στο τραπέζι.

Όσο για την τελευταία σκηνή περιττό να πω ότι όλοι είχαμε σηκωθεί και φωνάζαμε "πέσε πέσε πέσε"....... απλά δεν έχω καταλάβει αν πήγε να πέσει τελικά ή λιποθύμησε. Αν πήγε να αυτοκτονήσει μιλάμε για πολυ ......... αλλά επειδή ο Μπουζιώτης τα λέει τραγικά έχω την εντύπωση ότι μπορεί και να μην αυτοκτόνησε.

Πάντως πολύ κακό για το τίποτα, έτσι θα τρώμε τα επεισόδια τώρα; Ένα μέχρι να περπατήσει, άλλο ένα μέχρι να σκεφτεί άλλο ένα μέχρι να γυρίσει να πάρει την βαλίτσα της..... Πιο γρήγορα παρακαλώ...

Τι λέει η Καρτάλω την Δευτέρα; Ότι ο Μάνος και ο Ρούσσος έριξαν την Μελίτα από δίπλα για να τον ξελογιάσει; Fskl

Ποιον άλλον ξέχασα; Α τον Λιάκουρα...... που σίγουρα καπνίζει φούντα... δεν εξηγείται αλλιώς με αυτά που λέει gelio
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 342 - Ημερομηνία 09-04-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 342 - Ημερομηνία 09-04-2010

Δημοσίευση από evangeliap2808 Παρ Απρ 09, 2010 8:43 pm

Cancoon έγραψε: Αντίθετα η Ξυλά στήνεται απλώς μπροστά στο φακό και δεν βγάζει το παραμικρό συναίσθημα.
Cancoon μην τα λες έτσι αυτά ειδικά εδώ μέσα...τρέχα να σωθείς! door
Τελος πάντως εδώ θα διαφωνήσω λίγο..η Φαίη ήταν καθυλωτική.Θα συμφωνήσω στον υπόλοιπο σχολιασμό σου αλλά όχι εκεί... ήταν εξαιρετική πιστεύω.Βέβαια γνώμες είναι αυτές...
evangeliap2808
evangeliap2808
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Σε ένα κόσμο χαμένων ονείρων...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 342 - Ημερομηνία 09-04-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 342 - Ημερομηνία 09-04-2010

Δημοσίευση από Cancoon Παρ Απρ 09, 2010 8:44 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:
xristina79 έγραψε:Οι φίλοι της Εύας πάντως πρέπει να την πείσουν να μείνει κάτω από ιατρική φροντίδα για αρκετό καιρό. Άτομο που κάνει δυο φορές απόπειρα αυτοκτονίας, και την δεύτερη φορά μάλιστα όντας έγκυος, δεν έχει άλλο δρόμο. Αλλά δεν το βλέπω να αντιμετωπιστεί σοβαρά το όλο θέμα. Τι έχετε πάθει κύριοι σεναριογράφοι????? Πρώτα σκηνή ξυλοδαρμού, μετά απόπειρα αυτοκτονίας εγκύου… σκηνές που ουσιαστικά σεναριακά δεν προσφέρουν τίποτα αλλά όσο να πεις μια τηλεθέαση την προσφέρουν…. Συγχαρητήρια!

Επειδή τη σκηνή την είδαμε μισή και είδαμε την Εύα να πηγαίνει σε μέρη που ήταν για εκείνην σημαντικά και να σκέφτεται όμορφα και άσχημα πράγματα σημαίνει ότι κάνει απόπειρα αυτοκτονίας? Αν δηλαδή δούμε τη Δευτέρα να έχει πέσει απλά στα γόνατα? Γιατί προδικάζουμε?

Κι εγώ πιστεύω ότι αυτό θα δούμε - για να δικαιολογηθεί και το σκύψιμο. Ήταν όμως ξεκάθαρο από το όλο σκηνικό ότι στο μυαλό της υπήρχε η αυτοκτονία. Αυτό από μόνο του είναι το ανεκδιήγητο της υπόθεσης.
Cancoon
Cancoon
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 342 - Ημερομηνία 09-04-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 342 - Ημερομηνία 09-04-2010

Δημοσίευση από Cancoon Παρ Απρ 09, 2010 8:47 pm

evangeliap2808 έγραψε:
Cancoon έγραψε: Αντίθετα η Ξυλά στήνεται απλώς μπροστά στο φακό και δεν βγάζει το παραμικρό συναίσθημα.
Cancoon μην τα λες έτσι αυτά ειδικά εδώ μέσα...τρέχα να σωθείς! door

Μην ανησυχείς! Έχω μάθει να αρθρώνω λόγο γι' αυτά που πιστεύω, ακόμα και αν είμαι η μειοψηφία!
Cancoon
Cancoon
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 342 - Ημερομηνία 09-04-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 342 - Ημερομηνία 09-04-2010

Δημοσίευση από Αντιγόνη2 Παρ Απρ 09, 2010 8:48 pm

Γεια σας , ειμαι καινουρια και ΔΕΝ ερχομαι εν ειρηνη... Razz Γραφτηκα στο φορουμ γιατι θελω να εκφρασω τη συμπαθεια μου προς το Μελιτακι. Στο σπιτι ο πατερας μου δεν μας επιτρεπει να την υποστηριζουμε εναντι της Ευας, οποτε καπου πρεπει να ξεσπασω κι εγω.
Κατοπιν τούτων, respect στην Isabella29 και Ntinaki1
Αντιγόνη2
Αντιγόνη2

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Λογοτεχνία, Σινεμά, Τέννις, Εδέμ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 342 - Ημερομηνία 09-04-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 342 - Ημερομηνία 09-04-2010

Δημοσίευση από Ntinaki1 Παρ Απρ 09, 2010 8:49 pm

Ευχαριστούμε Αντιγόνη2 καλωσήρθες!!! :cheers:
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 342 - Ημερομηνία 09-04-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 342 - Ημερομηνία 09-04-2010

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Παρ Απρ 09, 2010 8:50 pm

Καλως ηρθες Αντιγόνη2 !!!!!!!!
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 342 - Ημερομηνία 09-04-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 342 - Ημερομηνία 09-04-2010

Δημοσίευση από edem4ever Παρ Απρ 09, 2010 8:50 pm

Αντιγόνη2 έγραψε:Γεια σας , ειμαι καινουρια και ΔΕΝ ερχομαι εν ειρηνη... Razz Γραφτηκα στο φορουμ γιατι θελω να εκφρασω τη συμπαθεια μου προς το Μελιτακι. Στο σπιτι ο πατερας μου δεν μας επιτρεπει να την υποστηριζουμε εναντι της Ευας, οποτε καπου πρεπει να ξεσπασω κι εγω.
Κατοπιν τούτων, respect στην Isabella29 και Ntinaki1
Καλως ηρθες και καλα ποστ!!! Το μονο σιγουρο ειναι οτι μπορεις να πεις την αποψη σου οπως ολοι εδω μεσα!!!!
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 342 - Ημερομηνία 09-04-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 342 - Ημερομηνία 09-04-2010

Δημοσίευση από evangeliap2808 Παρ Απρ 09, 2010 8:51 pm

Ntinaki1 έγραψε:Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα είχα πολύ καιρό να γελάσω έτσι, μπα σε καλό τους με έκαναν και γέλασα πάλι!
Η Μελίτα πήγε επιτέλους και είπε την αλήθεια στην Εύα και δεν είπε τίποτα λιγότερο τίποτα περισσότερο από αυτά που έπρεπε να πει και μάλιστα το βιντεάκι με όλη την ιστορία τους ήταν all the money!
Το έβλεπα και έλεγα γιατί μας χάλασαν έτσι το ζευγάρι μας;( για Στεφανομελιτικές πάει αυτό)


Βασικά σκασίλα μας τι πιστεύουν οι άλλοι! Το θέμα είναι ότι η Μελίτα τίποτα δεν είπε επίτηδες χρωστούσε στην Εύα μια αλήθεια και της την είπε σαν γυναίκα προς γυναίκα.Και με πολλά κότσια η κοπέλα γιατί είναι απλά θεάάάάάάά!!! Το ύφος το ειρωνικό-εκδικητικό-παλαβό της Εύας το προσέξατε;
Τέλος πάντων αυτό που μου άρεσε εμένα είναι ότι τη είχαν βάλει την Μελίτα κάτω όλοι και την χτυπούσαν αλλά δεν μετάνοιωσε ξέρει ότι έκανε το σωστό και μπράβο της." Έκανα το σωστό" έτσι είπε.Και πολύ καλά έκανε και πήγε και είπε την αλήθεια ΚΑΙ στους δικαστές της πεντάρας και ας την αντιμετώπισαν με απέχθεια. Αλλά η Μελίτα δεν μασάει. Σκασίλα της. Και όντως ανησύχησε η Μελίτα για την Εύα και ας είναι όλοι εναντίον της και ας πιστεύουν ότι το έκανε εκδικητικά.Πρόβλημά τους.

Όσο για τον Στέφανο, είδε και αυτός με τι κοράκια έχει να κάνει αλλά καλά να πάθει για να δεί πως θα αντιμετωπίσουν και την Μελίτα που θα βγάλει μόνη της το φίδι από την τρύπα μιας και αυτός δεν είχε το θάρρος να το πει όταν έπρεπε. Και είχαμε και την Δάφνη να λέει ότι μπούρδα θυμήθηκε και να δικαιολογεί ποιον;;; ΠΟΙΟΝ; Τον Μάνο! Έλεος.Νικόλα μου καλά τα έλεγες αλλά αυτός σε έβγαλε από την φυλακή όχι ο αδερφούλης σου.Αυτό που μου έκανε εντύπωση είναι ότι λέμε ότι η Μελίτα αντί να τους δι....στείλει κάθεται και τους ακούει και όμως και ο Στέφανος είχε ακριβώς το ύφος της Μελίτας μπροστά στην επίθεση των άλλων.Μοιάζουν τελικά Στέφανος Μελίτα.
Είδες πως είναι Στεφανούκο να λες την αλήθεια και να μην σε πιστεύει κανείς;Καλά να πάθεις!

Και το υπέρκουλο που ακούστηκε από τον Νικόλα: ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΝΕΙΔΗΣΗ!! ΝΑΙ; ΦΟΡΟΛΟΓΙΚΗ, ΟΙΚΟΛΟΓΙΚΗ;;; ΤΙ ΣΥΝΕΙΔΗΣΗ;; ΚΑΙ ΠΟΥ ΤΗΝ ΑΦΗΣΑΤΕ; ΓΙΑΤΙ ΠΑΝΩ ΣΑΣ ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ ΝΑ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ!

Και πάμε τώρα στα πιο κουλα:
Η Εύα μας ζάλισε να περπατάει και να σκέφτεται και να ξαναπερπατάει και να σκέφτεται! Hello!!!! Για τον Στέφανο καλέ σου είπαν όχι για τον Μάνο ποιον σκέφτεσαι;
Αυτή πήγε στα μέρη που είχε πάει με τον Μάνο κaι όλο τον Μάνο σκεφτοταν. Και τι ήθελαν να μας δείξουν; Ότι μόνο ο Μάνος ξέρει που συχνάζει η Εύα;

Καλέ που την ψάχνετε; Άντε ψάξτε σε καμιά ψησταριά και σε κανένα σουβλατζίδικο.... εγώ εκεί θα έψαχνα πρώτα. Καλά εγώ δεν θα έψαχνα καν ...αλλα λέμε τώρα.

Ο Στέφανος αφού αποφάσισε να πάει τελικά να μιλήσει στην Εύα γιατί δεν το αποφάσιζε μία ώρα πριν και το αποφάσισε μία ώρα μετά; Και μάλιστα τα έβαλε με την Μελίτα που πήρε την πρωτοβουλία αλλά όταν πήγε σπίτι να μιλήσει επιτέλους για ένα θέμα που αφορά και την Μελίτα... δεν είδα να πάρει πρώτα την έγκρισή της! Μωρέ καλά που έκανε η Μελίτα.... αφού τον είδε ότι δεν θα μιλούσε.
Αυτός είδε την βέρα και τις φωτογραφίες και αμέσως κατάλαβε το σπίρτο...... και κατάλαβε και ποιος το είπε.Μπράβο! Fskl
Το κερί γιατί το είχε βγάλει έξω; Καλύτερα.Να το πετάξει και αν θέλει να ζήσει με την Μελίτα τα πραγματικά όχι να ζει μέσα από το κερί.

Πόσο χάρηκα που είπε στην μάνα του να το βουλώσει......... Καλέ τι έπαθε η Αντιγόνη; Χαχαχαχαχαχαχα!Είχε το τρελλό ύφος της νύφης της! Ίδιες! gelio Είναι πολλά τα λεφτά που κουβαλάει η Εύα.

Αγγέλα-Μαρίλια: Πόσο πιο χάλια μπορεί να παίξει η Αγγέλα; Απαπαπαπαπαπα τα γέλια με έπιασαν και άρχισε πάλι με το κοριτσάκι της που δεν έχει πειράξει κανέναν. Μην το ανοίξω τώρα..... άλλο ταπεινό χαμομηλάκι. Και θα σηκώσει και τα μανίκια τρομάρα της.... όπα φοβηθήκαμε. Ναι ,σήκωσε τα μανίκια να ζυμώσεις κάνα τσουρέκι μαντάμ.Βέβαια στον Στέφανο καλά τα είπε.
Έχουμε και την Καρτάλω από πάνω που φρίαξε και έλεγε στον Στέφανο να μη γυρίσει αν δεν φέρει μαζί του και την Εύα.Έλεος πια! Μέχρι και ο Λουκάς το κατάλαβε που της μίλησε.... καλέ τι είπε; Είπε την Μελίτα μέγαιρα;Το έχεις χάσει μαντάμ; Όσο για την Αμαλία μη τα βάζεις μαζί της γιατί τώρα έχει και αυτή τα όπλα της.
Θα τις κανονίσω είπε.... αυτό τώρα τι ήταν; Ότι θα κάνει κακό στην Μελίτα;

Μελίτα κορίτσι μου όχι! Μην αυτοκτονήσεις και σκασίλα μας αν θα σε πιστέψουν! Άσε... έχει άλλη σειρά τώρα. gelio Μία μία οι αυτοκτονίες.

Στέφανος-Μελίτα:
Η Μελίτα έκανε το σωστό και το υποστηρίζει και αν έχει πρόβλημα ο Στέφανος ξυδάκι. Του εξήγησε αυτός της έλεγε ότι δεν θα την συγχωρήσει ποτέ..... τι μας λες ανατριχιάσαμε.Δεν θα σου το συγχωρήσω ποτέ αυτό.... (που είσαι πιο άντρας από μένα) Παρόλα αυτά η Μελίτα έκανε το σωστό και το υποστηρίζει και τελικά αυτή ήταν που τον άδειασε " Αντί να με απειλείς φύγε και πήγαινε να την βρείς και όσο και να μην το πιστεύεις το μόνο που με νοιάζει αυτή την στιγμή είναι να είναι η Εύα καλά" Και αυτός τι να πεί; Ίσα ίσα μαγκιές να πουλάει.... Αλλά η Μελίτα απλά τέλεια.Τι καλά που θα ήταν να τον αντιμετώπιζε έτσι η Μελίτα τελικά..... αφού μια κουβέντα να του πει δεν τολμάει να της σηκώσει δεύτερη!

Άσχετο αλλά το κερί τι το έκανε τελικά; Το ξαναμάζεψε; Γιατί μετά δεν το είδα πάνω στο τραπέζι.

Όσο για την τελευταία σκηνή περιττό να πω ότι όλοι είχαμε σηκωθεί και φωνάζαμε "πέσε πέσε πέσε"....... απλά δεν έχω καταλάβει αν πήγε να πέσει τελικά ή λιποθύμησε. Αν πήγε να αυτοκτονήσει μιλάμε για πολυ ......... αλλά επειδή ο Μπουζιώτης τα λέει τραγικά έχω την εντύπωση ότι μπορεί και να μην αυτοκτόνησε.

Πάντως πολύ κακό για το τίποτα, έτσι θα τρώμε τα επεισόδια τώρα; Ένα μέχρι να περπατήσει, άλλο ένα μέχρι να σκεφτεί άλλο ένα μέχρι να γυρίσει να πάρει την βαλίτσα της..... Πιο γρήγορα παρακαλώ...

Τι λέει η Καρτάλω την Δευτέρα; Ότι ο Μάνος και ο Ρούσσος έριξαν την Μελίτα από δίπλα για να τον ξελογιάσει; Fskl

Ποιον άλλον ξέχασα; Α τον Λιάκουρα...... που σίγουρα καπνίζει φούντα... δεν εξηγείται αλλιώς με αυτά που λέει gelio
Χαχαχα!!!Θεικός ο σχολιασμός σου! gelio gelio gelio gelio Το πόσο θα συμφωνήσω δεν λέγεται!
evangeliap2808
evangeliap2808
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Σε ένα κόσμο χαμένων ονείρων...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 342 - Ημερομηνία 09-04-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 342 - Ημερομηνία 09-04-2010

Δημοσίευση από Αντιγόνη2 Παρ Απρ 09, 2010 8:52 pm

Cancoon έγραψε:
evangeliap2808 έγραψε:
Cancoon έγραψε: Αντίθετα η Ξυλά στήνεται απλώς μπροστά στο φακό και δεν βγάζει το παραμικρό συναίσθημα.
Cancoon μην τα λες έτσι αυτά ειδικά εδώ μέσα...τρέχα να σωθείς! door

Μην ανησυχείς! Έχω μάθει να αρθρώνω λόγο γι' αυτά που πιστεύω, ακόμα και αν είμαι η μειοψηφία!

παντως, αν και δεν συμπαθω την "Ευα", θεωρω οτι η Ξυλά παιζει φοβερα. Και ειναι και πολυ ομορφη, και γι'αυτο παντα τη βαζουν να παιζει το μηλον της Έριδος. :)

υγ. ευχαριστω για το καλωσορισμα σε ολες :)
Αντιγόνη2
Αντιγόνη2

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Λογοτεχνία, Σινεμά, Τέννις, Εδέμ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 342 - Ημερομηνία 09-04-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 342 - Ημερομηνία 09-04-2010

Δημοσίευση από evangeliap2808 Παρ Απρ 09, 2010 8:53 pm

Καλώς ήρθες Αντιγόνη2!
evangeliap2808
evangeliap2808
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Σε ένα κόσμο χαμένων ονείρων...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 342 - Ημερομηνία 09-04-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 342 - Ημερομηνία 09-04-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Παρ Απρ 09, 2010 8:54 pm

Cancoon έγραψε:
evangeliap2808 έγραψε:
Cancoon έγραψε: Αντίθετα η Ξυλά στήνεται απλώς μπροστά στο φακό και δεν βγάζει το παραμικρό συναίσθημα.
Cancoon μην τα λες έτσι αυτά ειδικά εδώ μέσα...τρέχα να σωθείς! door

Μην ανησυχείς! Έχω μάθει να αρθρώνω λόγο γι' αυτά που πιστεύω, ακόμα και αν είμαι η μειοψηφία!


Νομίζω οτι αυτό το ποστ είναι απόλυτα προσβλητικό για όλα τα μέλη αυτού του φορουμ
Ποτέ κανένας δεν φιμώθηκε
Διάλογος ΝΑΙ
Αντίλογος ΝΑΙ
ΠΟΤΕ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΑΠΑΓΟΡΕΨΑΜΕ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΝΑ ΕΚΦΡΑΣΤΕΙ ΕΛΕΥΘΕΡΑ
Παρακαλώ αυτή η συζήτηση να τελειώσει εδώ

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 342 - Ημερομηνία 09-04-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 342 - Ημερομηνία 09-04-2010

Δημοσίευση από katerina--noraloukakos Παρ Απρ 09, 2010 8:57 pm

εμενα το επεισοδιο μου αρεσε παρα πολυ αποψε και δε με πειραξε που δεν ειδα τις αδυναμιες μου..γιατι ηταν καθηλωτικο
Ευα:συγκινηθηκα παρα πολυ βλεποντας την σημερα.μπορει να μην ειχε ατακες αλλα αυτο που επρεπε να μας περασει το καταφερε.ηταν εξαιρετικη,συγχαρητηρια στη Φαιη Ξυλα!συγκινητικες οι σκηνες στην εκκλησια και στις κουνιες και γενικα τα φλας μπακ που εδειχναν τη ζωη της να περναει μπροστα απ τα ματια της καθολη τη διαρκεια του επεισοδιου.συνειρμικα μου ηρθε στο μυαλο η σκηνη της στην παραλια και εκεινη η κραυγη που ειχε βγαλει τοτε.
(επισης εχω κι εγω την ιδια απορια..πως καταφερε να περπατησει το μισο λεκανοπεδιο Αττικης,ουσα εγκυος και πανω σε ψιλοτακουνα χωρις να κουραστει;;; )
Μελιτα:οσο και να επιμενει πως ο,τι εκανε το εκανε γιατι την επνιγαν οι ενοχες,δεν με πειθει.κραταω το υφακι που ειχε οταν ελεγε στο Στεφανο <<πηγαινε να βρεις τη γυναικα σου>>.
Πετρος-Αμαλια:απολαυστικοτατοι για αλλη μια φορα!!!
Πετρος:ο κοσμος με πληρωνει για να ακουει τη γνωμη μου και σεις που την εχετε τζαμπα δε μ ακουτε!!
Αμαλια:ε..Πετρο μου,κανεις δεν εκτιμαει το τζαμπα!
(στο περιπου οι διαλογοι..ο,τι θυμαμαι)
Αντιγονη:σαν υστερω κανει στα τελευταια επεισοδια,γουρλωσε και τα ματια σαν κουκουβαγια παλι σημερα οταν της τα χωσε ο Στεφανος και τρομαξα.παντως ποτε δε μ επεισε οτι κοπτεται για την Ευα κι ας φαινεται να ανησυχει τοσο για την τυχη της.μετα τον <<ολα για την οικογενεια>> του Κυριακου..<<ολα για τη νυφη μου και το εγγονι μου>> για την Καρταλω
Μαριλια:ηταν πολυ ψυχραιμη και λογικη σημερα στο ακουσμα της σχεσης των απολυτων (γεγονος που αποδεικνυει για αλλη μια φορα την ωριμοτητα της),ηθελε πανω απο ολα να σταθει στην Αγγελα που υπεφερε και καταχαρηκα τη σταση της απεναντι στο Στεφανο.

να επισημανω πως μου αρεσαν παρα πολυ και οι μουσικες επιλογες (εξαιρετικες ως συνηθως) καθως και η σκηνοθετικη αποψη στα φλας μπακ τοσο Μελιτας οσο και Ευας ειδικα οταν ηταν στο γκρεμο και εβλεπε τους φιλους της και την οικογενεια της.περιμενω να δω την αγκαλια του Λουκα στην Ευα τη Δευτερα οταν θα την πιασει πριν προλαβει να πεσει.
αυτα..!!και ψηφισα πολυ καλο (ηταν καθηλωτικο μεν,αλλα εχω κι εγω τις αδυναμιες μου και γι αυτο δεν ψηφισα τελειο)
katerina--noraloukakos
katerina--noraloukakos
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 342 - Ημερομηνία 09-04-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 342 - Ημερομηνία 09-04-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Παρ Απρ 09, 2010 8:58 pm

Αντιγόνη2 έγραψε:Γεια σας , ειμαι καινουρια και ΔΕΝ ερχομαι εν ειρηνη... Razz Γραφτηκα στο φορουμ γιατι θελω να εκφρασω τη συμπαθεια μου προς το Μελιτακι. Στο σπιτι ο πατερας μου δεν μας επιτρεπει να την υποστηριζουμε εναντι της Ευας, οποτε καπου πρεπει να ξεσπασω κι εγω.
Κατοπιν τούτων, respect στην Isabella29 και Ntinaki1

Καλως ήρθες Αντιγόνη.
Καλά ποστ, και κάθε γνώμη δεκτη, αρκει να μην υπάρχουν βρισιές scratch
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 342 - Ημερομηνία 09-04-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 342 - Ημερομηνία 09-04-2010

Δημοσίευση από evapop Παρ Απρ 09, 2010 8:58 pm

Συγκλονιστική η ερμηνεία της Ξυλά.Η γυναικα δεν παίζεται απλά.
Πολύ καλος και ο Κατρανίδης.
Δυο ηθοποιοί κλάσεως,πραγματικά έσκισαν!
Το επεισόδιο από τα πιο δυνατά ever!
Ο διάλογος Ρούσου και Αμαλίας απολαυστικός, και η Μελίτα απλώς μη πειστική.
Ο Σταυρου θύμισε Στρατο,αλλά θα επανέλθει γρήγορα,δυστυχώς.
Η Αγγελα υπερβολική,αλλά τυπική μάνα..(μεσογειακού τύπου,τουλαχιστον)
Εξαιρετική και η σκηνοθεσία.

evapop

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 342 - Ημερομηνία 09-04-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 342 - Ημερομηνία 09-04-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Παρ Απρ 09, 2010 9:01 pm


Kαλώς ήρθατε στην παρέα Αντιγόνη 2 και evapop
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 342 - Ημερομηνία 09-04-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 342 - Ημερομηνία 09-04-2010

Δημοσίευση από aggeliki Παρ Απρ 09, 2010 9:02 pm

ΤΕΛΕΙΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΕΡΜΗΝΕΙΑ ΤΗΣ ΞΥΛΑ ΠΟΥ ΠΗΡΕ ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΚΑΙ ΕΦΥΓΕ ΑΠΟΨΕ!! : respect : : respect :


Η ΜΕΛΙΤΑ ΜΙΛΟΥΣΕ ΚΑΙ ΤΟ ΒΛΕΜΜΑ ΕΜΕΝΕ ΚΑΡΦΩΜΕΝΟ ΣΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΤΗΣ ΕΥΑΣ!
ΤΟ ΒΛΕΜΜΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΕΚΟΒΕ ΤΑ ΛΑΧΑΝΙΚΑ ΣΚΟΤΩΝΕ!
ΣΗΜΕΡΑ Η ΕΥΑ ΕΙΔΕ ΝΑ ΠΕΡΝΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΗΣ Η ΖΩΗ ΤΗΣ.
ΕΙΔΕ ΤΟ ΨΕΜΑ ΠΟΥ ΖΟΥΣΕ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ.
ΕΙΔΕ ΤΟ ΨΕΜΑ ΠΟΥ ΕΖΗΣΕ ΜΕ ΤΟ ΜΑΝΟ.ΕΙΔΕ ΤΟ ΞΕΠΟΥΛΗΜΑ ΠΟΥ ΤΗΣ ΕΚΑΝΑΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ.
ΕΙΔΕ ΑΡΧΙΚΑ ΤΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΦΕΡΝΑΝ ΟΛΟ ΚΑΙ ΠΙΟ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΓΚΡΕΜΟ
ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΕΙΔΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΙΣΩΣ ΤΗΝ ΚΡΑΤΗΣΟΥΝ ΣΤΗ ΖΩΗ. ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΤΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ,ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ,ΤΗΝ ΜΗΤΕΡΑ ΤΗΣ,ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΤΗΣ!

Η ΜΕΛΙΤΑ ΕΙΠΕ ΤΕΛΙΚΑ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΚΕΡΙΟΥ ΣΤΗΝ ΕΥΑ!
ΑΝ ΑΥΤΗ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΕΓΚΥΟΣ ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΒΓΗΚΕ ΑΠ ΤΗΝ ΑΥΤΑΠΑΤΗ ΤΗΣ, ΑΛΛΑ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΛΑΘΟΣ ΣΤΙΓΜΗ ΔΙΑΛΕΞΕ Η ΚΥΡΙΑ ΜΕ Κ ΚΕΦΑΛΑΙΟ!
ΤΕΛΙΚΑ ΕΚΑΝΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΗΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΚΑΝ ΤΟΝ ΚΟΠΟ ΝΑ ΖΗΤΗΣΕΙ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟΝ ΝΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΘΕΙ Σ ΑΥΤΗ ΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΠΟΥ ΤΗΣ ΔΙΑΛΥΕΙ ΕΝΑ ΓΑΜΟ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΟΡΑ.ΨΙΛΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ. ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΝΟΙΑΞΕ ΗΤΑΝ ΤΙ ΘΑ ΠΕΙ Ο ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΚΑΙ ΜΗ ΤΥΧΟΝ Η ΕΥΑ ΠΑΘΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΗΣ ΞΑΝΑΜΙΛΗΣΕΙ

Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΚΑΡΤΑΛΗ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΕΙ ΑΠ ΤΗΝ ΕΥΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΤΗΣ.
Ο ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΜΠΟΥΛΗΣ ΕΒΑΛΕ ΦΩΝΗ ΣΤΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΚΑΙ ΣΚΙΑΧΤΗΚΑ. ΠΡΟΣΕΧΕ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ ΘΑ ΣΟΥ ΣΚΙΣΤΕΙ ΤΟ ΚΑΛΣΟΝ!

Η ΑΜΑΛΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΕΤΣΙ ΜΙΑ ΓΙΟΥΒΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ ΔΗΛΑΔΗ ΧΘΕΣ Η ΠΑΡΕΑ ΗΤΑΝ ΣΥΜΜΟΡΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΕΙΔΕ ΤΑ ΖΟΡΙΑ ΦΩΝΑΖΕ ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ.
Ο ΡΟΥΣΣΟΣ ΜΕ ΤΙΣ ΤΡΕΛΕΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΣΤΟ ΔΑΦΝΙ ΘΑ ΒΡΕΘΕΙ ΚΑΜΙΑ ΩΡΑ. Η ΣΚΗΝΗ ΤΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΑΜΑΛΙΑ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΤΙΚΗ ΚΑΙ ΑΠΟΛΑΥΣΤΙΚΗ!

Η ΠΑΡΕΑ ΟΠΩΣ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΣΥΣΠΕΙΡΩΘΗΚΕ ΝΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ!
ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΕΜΕΙΝΕ ΕΞΩ ΑΠ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ. ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΠΑΡΕΑ. ΜΕ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΜΕ ΨΕΜΑΤΑ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΕ ΛΑΘΗ, ΜΕ ΚΑΥΓΑΔΕΣ, ΑΛΛΑ ΠΑΝΤΑ ΕΚΕΙ.
ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΥ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΠΑΡΕΑ ΚΑΙ ΜΑΡΙΛΙΑ ΕΔΩΣΑΝ ΣΤΟ ΜΠΟΥΛΗ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΤΙ ΕΚΑΝΕ!!
ΗΞΕΡΕ ΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΤΗΣ ΕΥΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΟΥΛΗΜΑ ΠΟΥ ΤΗΣ ΕΚΑΝΕ Ο ΜΑΝΟΣ ΚΙ ΟΜΩΣ ΤΗΣ ΕΚΑΝΕ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΙΔΙΟ.ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΕΠΙΤΗΔΕΣ ΤΟΤΕ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΓΙΑ ΜΕΓΑΛΟ ΗΛΙΘΙΟ!


Ο ΜΑΝΟΣ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕ ΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ ΤΗΣ ΕΥΑΣ ΚΑΤΑ ΒΗΜΑ. ΗΞΕΡΕ ΤΗ ΖΩΗ ΤΗΣ ΗΞΕΡΕ ΤΙΣ ΠΛΗΓΕΣ ΤΗΣ ΚΑΙ ΑΡΑ ΗΞΕΡΕ ΤΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΤΗΣ.
ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΜΕ ΑΝΥΠΟΜΟΝΗΣΙΑ!!

ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΝΑ ΠΩ ΕΝΑ ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΗΝ ΥΠΕΡΟΧΗ ΦΑΙΗ ΞΥΛΑ ΠΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΕΚΑΝΕ ΝΑ ΚΛΑΨΩ!! : respect : : respect :
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 342 - Ημερομηνία 09-04-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 342 - Ημερομηνία 09-04-2010

Δημοσίευση από $ofi@ loukakos + nora Παρ Απρ 09, 2010 9:04 pm

σημερα παροτι το επεισοδιο λιγο με κουρασε θα το ψηφισω τέλειο..!!!

μελιτα-ευα
καλα εκανε η μελιτα και μιλησε στην ευα αλλα τι ηταν αυτο το flash back ελεος δηλδη τι καθησε και της ειπε της γυναικας...το αρνητικο ειναι οτι δεν το ειπε σε κανενα το μελιτακι ωστε να προλαβουν την αντιδραση της Ευας...και το δευτερο αρνητικο ειναι οτι επρεπε να παει στην ευα με τον Στέφανο και οχι μονη της... αυτο που δεν περιμενα ειναι η αντιδραση της ευας...νομιζα οτι θα ξεσπασει σε κλαματα και οχι αυτη η ψυχρη αντιδραση που να πω την αληθεια με φοβησε περισσοτερο...

Δαφνη-Νικολας-Στεφανος
απο την μια καλα εκαναν και του τα εχωσαν αλλα με εκνευρισε φοβερα το ηρωνικο υφος και του νικολα αλλα κυριως της δαφνης που δεν ακουγαν τπτ και μονο κατεκριναν τον στεφανο...σημερα τον λυπηθηκα πραγματικα..

Στεφανος-μελιτα
πως της μιλησε ετσι υποτιθετε οτι ειναι ερωτευμενος μαζι της δεν μπορει να ζησει χωρις αυτην.Ελεος ρε στεφανε που ειπε κιολας εμεις οι 2 τελειωσαμε σιγα ειχα μια σκασιλα.... KKarta

Ευα
δεν μπορω να την βλεπω ετσι ειδικα τωρα με αυτην την κοιλιτσα που με εχει κανει να λιωσω δεν αντεχω να την βλεπω σαν χαμενη... μου αρεσε πολυ σημερα που πηγαινε σε μερη που ειχε πολες αναμνησεις ειτε ασχημες ειτε ομορφες... επισης μου αρεσαν τα flash back και οταν οι ευα ηταν στην παιδικη χαρα... Flkia

οι παρεα
ααχ μωρε τι γλυκοι που ηταν ολοι εψαχναν σαν χαμενοι ολοι μια γροθια την φιλοι τους... αυτη ειναι η παρεα της φεγγαροπετρας και ετσι θελω να τους βλεπω μαζι και αγαπημενους... Heart2

αγκελα-μαριλια-στεφανος
ετσι ρε αγκελα χωστα χωστα που εχει κανει την ευα να ειναι στα προθηρα αυτοκτονιας... πραγατικα φοβηθηκα; μην παθει τπτ απο τις φωνες....

ευα στα βραχια
μου αρεσε υπερβολικα εκει που η ευα εβλεπε ενα ενα τα προσωπα της παρεας και επισης που εβλεπε την ζωη της...κατα την γνωμη δεν επρεπε καν να το σκεφτει να αυτοχτονησει αν δεν σκεφτεται το εαυτο της επρεπε να σκεφτει το παιδι της που στο κατω κατω δεν φταιει σε τπτ...

αυτα τα λιγα απο εμενα ελπιχω να συμφωνητε
$ofi@ loukakos + nora
$ofi@ loukakos + nora
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην χώρα του CINEMA!
Ασχολίες : cinema, θεατρο,

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 342 - Ημερομηνία 09-04-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 342 - Ημερομηνία 09-04-2010

Δημοσίευση από Αντιγόνη2 Παρ Απρ 09, 2010 9:06 pm

Κατα τα αλλα, για το επεισοδιο ποιον να πρωτοθαυμασω κι εγω...
τον Νικολα που παρατησε τη μελλουσα γυναικα του στα σκαλια της εκκλησιας για να παντρευτει την καλυτερη φιλη της και πρωην κοπελα του αδελφου του, και τωρα ερχεται και τη λεει στον Στεφανο?
τη Δαφνη που ξεχασε οτι η Ευα εχει καταστρεψει και τον γαμο τον δικο της και τον γαμο της Μελιτας?
τον Μανο που εχει κανει γενικως τερατα και στις δυο και σε ολους τους συγγενεις του, και εχει μουτρα τωρα να το παιζει οτι νοιαζεται για την ευτυχια της Ευας?
τον Ρουσο που ενω ηξερε οτι η κορη του ετρωγε κερατο την αφηνε στο σκοταδι και εκανε πλατες στον γαμπρο του (εκτος αν με απατα η μνημη μου), και δινει τωρα συμβουλες στην κορη του?
ολα αυτα τα καλα παιδια, λοιπον, τα εβαλαν με τον Στεφανο και τη Μελιτα...
😕


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Αντιγόνη2 στις Παρ Απρ 09, 2010 9:08 pm, 1 φορά
Αντιγόνη2
Αντιγόνη2

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Λογοτεχνία, Σινεμά, Τέννις, Εδέμ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 342 - Ημερομηνία 09-04-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 342 - Ημερομηνία 09-04-2010

Δημοσίευση από ouki_loukanorikhgiamiazwh Παρ Απρ 09, 2010 9:08 pm

αααχ τελειοοοοο μονο και μονο που βριζανε τη μελιτα και τη στηνανε στο τοιχο τησ αξιζε επιιτελους δηλαδη εχει κανει τοσαααααα ελεος
τα πηρα με την αμαλια που δεν την ενοιαζε αν θα παθαινε κατι η ευα
απλα να μην εχει τυψεις η κορη της
η ευα κυρια εγω σγουρα δεν θα αντιδρουσα οπως αντεδρασε ηταν θεααααααα
η παπα για αλλη μιια φορα με αφησε να ψαχνω τη καλη ηθοποιο μεσα της καπου χαμενη με αφησε παγερα αδιαφορη
η ξυλα με ενθουσιασε
και εκει που ηταν η μελιτα και η παρεα ευχομουν να της ριξουν καμια μπουφλα
και ναι επικροτω ητ βια οπως εκαναν οι φαν της μελιτας περσι οταν η μελιτα εχοσε χαστουκι στην ευα
αυτα απο μενα
ouki_loukanorikhgiamiazwh
ouki_loukanorikhgiamiazwh
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : RMS Titanic
Ασχολίες : polles

https://www.facebook.com/group.php?gid=128246800531083

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 342 - Ημερομηνία 09-04-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 342 - Ημερομηνία 09-04-2010

Δημοσίευση από Goofy! Παρ Απρ 09, 2010 9:08 pm

evangeliap2808 έγραψε:
Ntinaki1 έγραψε:Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα είχα πολύ καιρό να γελάσω έτσι, μπα σε καλό τους με έκαναν και γέλασα πάλι!
Η Μελίτα πήγε επιτέλους και είπε την αλήθεια στην Εύα και δεν είπε τίποτα λιγότερο τίποτα περισσότερο από αυτά που έπρεπε να πει και μάλιστα το βιντεάκι με όλη την ιστορία τους ήταν all the money!
Το έβλεπα και έλεγα γιατί μας χάλασαν έτσι το ζευγάρι μας;( για Στεφανομελιτικές πάει αυτό)


Βασικά σκασίλα μας τι πιστεύουν οι άλλοι! Το θέμα είναι ότι η Μελίτα τίποτα δεν είπε επίτηδες χρωστούσε στην Εύα μια αλήθεια και της την είπε σαν γυναίκα προς γυναίκα.Και με πολλά κότσια η κοπέλα γιατί είναι απλά θεάάάάάάά!!! Το ύφος το ειρωνικό-εκδικητικό-παλαβό της Εύας το προσέξατε;
Τέλος πάντων αυτό που μου άρεσε εμένα είναι ότι τη είχαν βάλει την Μελίτα κάτω όλοι και την χτυπούσαν αλλά δεν μετάνοιωσε ξέρει ότι έκανε το σωστό και μπράβο της." Έκανα το σωστό" έτσι είπε.Και πολύ καλά έκανε και πήγε και είπε την αλήθεια ΚΑΙ στους δικαστές της πεντάρας και ας την αντιμετώπισαν με απέχθεια. Αλλά η Μελίτα δεν μασάει. Σκασίλα της. Και όντως ανησύχησε η Μελίτα για την Εύα και ας είναι όλοι εναντίον της και ας πιστεύουν ότι το έκανε εκδικητικά.Πρόβλημά τους.

Όσο για τον Στέφανο, είδε και αυτός με τι κοράκια έχει να κάνει αλλά καλά να πάθει για να δεί πως θα αντιμετωπίσουν και την Μελίτα που θα βγάλει μόνη της το φίδι από την τρύπα μιας και αυτός δεν είχε το θάρρος να το πει όταν έπρεπε. Και είχαμε και την Δάφνη να λέει ότι μπούρδα θυμήθηκε και να δικαιολογεί ποιον;;; ΠΟΙΟΝ; Τον Μάνο! Έλεος.Νικόλα μου καλά τα έλεγες αλλά αυτός σε έβγαλε από την φυλακή όχι ο αδερφούλης σου.Αυτό που μου έκανε εντύπωση είναι ότι λέμε ότι η Μελίτα αντί να τους δι....στείλει κάθεται και τους ακούει και όμως και ο Στέφανος είχε ακριβώς το ύφος της Μελίτας μπροστά στην επίθεση των άλλων.Μοιάζουν τελικά Στέφανος Μελίτα.
Είδες πως είναι Στεφανούκο να λες την αλήθεια και να μην σε πιστεύει κανείς;Καλά να πάθεις!

Και το υπέρκουλο που ακούστηκε από τον Νικόλα: ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΝΕΙΔΗΣΗ!! ΝΑΙ; ΦΟΡΟΛΟΓΙΚΗ, ΟΙΚΟΛΟΓΙΚΗ;;; ΤΙ ΣΥΝΕΙΔΗΣΗ;; ΚΑΙ ΠΟΥ ΤΗΝ ΑΦΗΣΑΤΕ; ΓΙΑΤΙ ΠΑΝΩ ΣΑΣ ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ ΝΑ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ!

Και πάμε τώρα στα πιο κουλα:
Η Εύα μας ζάλισε να περπατάει και να σκέφτεται και να ξαναπερπατάει και να σκέφτεται! Hello!!!! Για τον Στέφανο καλέ σου είπαν όχι για τον Μάνο ποιον σκέφτεσαι;
Αυτή πήγε στα μέρη που είχε πάει με τον Μάνο κaι όλο τον Μάνο σκεφτοταν. Και τι ήθελαν να μας δείξουν; Ότι μόνο ο Μάνος ξέρει που συχνάζει η Εύα;

Καλέ που την ψάχνετε; Άντε ψάξτε σε καμιά ψησταριά και σε κανένα σουβλατζίδικο.... εγώ εκεί θα έψαχνα πρώτα. Καλά εγώ δεν θα έψαχνα καν ...αλλα λέμε τώρα.

Ο Στέφανος αφού αποφάσισε να πάει τελικά να μιλήσει στην Εύα γιατί δεν το αποφάσιζε μία ώρα πριν και το αποφάσισε μία ώρα μετά; Και μάλιστα τα έβαλε με την Μελίτα που πήρε την πρωτοβουλία αλλά όταν πήγε σπίτι να μιλήσει επιτέλους για ένα θέμα που αφορά και την Μελίτα... δεν είδα να πάρει πρώτα την έγκρισή της! Μωρέ καλά που έκανε η Μελίτα.... αφού τον είδε ότι δεν θα μιλούσε.
Αυτός είδε την βέρα και τις φωτογραφίες και αμέσως κατάλαβε το σπίρτο...... και κατάλαβε και ποιος το είπε.Μπράβο! Fskl
Το κερί γιατί το είχε βγάλει έξω; Καλύτερα.Να το πετάξει και αν θέλει να ζήσει με την Μελίτα τα πραγματικά όχι να ζει μέσα από το κερί.

Πόσο χάρηκα που είπε στην μάνα του να το βουλώσει......... Καλέ τι έπαθε η Αντιγόνη; Χαχαχαχαχαχαχα!Είχε το τρελλό ύφος της νύφης της! Ίδιες! gelio Είναι πολλά τα λεφτά που κουβαλάει η Εύα.

Αγγέλα-Μαρίλια: Πόσο πιο χάλια μπορεί να παίξει η Αγγέλα; Απαπαπαπαπαπα τα γέλια με έπιασαν και άρχισε πάλι με το κοριτσάκι της που δεν έχει πειράξει κανέναν. Μην το ανοίξω τώρα..... άλλο ταπεινό χαμομηλάκι. Και θα σηκώσει και τα μανίκια τρομάρα της.... όπα φοβηθήκαμε. Ναι ,σήκωσε τα μανίκια να ζυμώσεις κάνα τσουρέκι μαντάμ.Βέβαια στον Στέφανο καλά τα είπε.
Έχουμε και την Καρτάλω από πάνω που φρίαξε και έλεγε στον Στέφανο να μη γυρίσει αν δεν φέρει μαζί του και την Εύα.Έλεος πια! Μέχρι και ο Λουκάς το κατάλαβε που της μίλησε.... καλέ τι είπε; Είπε την Μελίτα μέγαιρα;Το έχεις χάσει μαντάμ; Όσο για την Αμαλία μη τα βάζεις μαζί της γιατί τώρα έχει και αυτή τα όπλα της.
Θα τις κανονίσω είπε.... αυτό τώρα τι ήταν; Ότι θα κάνει κακό στην Μελίτα;

Μελίτα κορίτσι μου όχι! Μην αυτοκτονήσεις και σκασίλα μας αν θα σε πιστέψουν! Άσε... έχει άλλη σειρά τώρα. gelio Μία μία οι αυτοκτονίες.

Στέφανος-Μελίτα:
Η Μελίτα έκανε το σωστό και το υποστηρίζει και αν έχει πρόβλημα ο Στέφανος ξυδάκι. Του εξήγησε αυτός της έλεγε ότι δεν θα την συγχωρήσει ποτέ..... τι μας λες ανατριχιάσαμε.Δεν θα σου το συγχωρήσω ποτέ αυτό.... (που είσαι πιο άντρας από μένα) Παρόλα αυτά η Μελίτα έκανε το σωστό και το υποστηρίζει και τελικά αυτή ήταν που τον άδειασε " Αντί να με απειλείς φύγε και πήγαινε να την βρείς και όσο και να μην το πιστεύεις το μόνο που με νοιάζει αυτή την στιγμή είναι να είναι η Εύα καλά" Και αυτός τι να πεί; Ίσα ίσα μαγκιές να πουλάει.... Αλλά η Μελίτα απλά τέλεια.Τι καλά που θα ήταν να τον αντιμετώπιζε έτσι η Μελίτα τελικά..... αφού μια κουβέντα να του πει δεν τολμάει να της σηκώσει δεύτερη!

Άσχετο αλλά το κερί τι το έκανε τελικά; Το ξαναμάζεψε; Γιατί μετά δεν το είδα πάνω στο τραπέζι.

Όσο για την τελευταία σκηνή περιττό να πω ότι όλοι είχαμε σηκωθεί και φωνάζαμε "πέσε πέσε πέσε"....... απλά δεν έχω καταλάβει αν πήγε να πέσει τελικά ή λιποθύμησε. Αν πήγε να αυτοκτονήσει μιλάμε για πολυ ......... αλλά επειδή ο Μπουζιώτης τα λέει τραγικά έχω την εντύπωση ότι μπορεί και να μην αυτοκτόνησε.

Πάντως πολύ κακό για το τίποτα, έτσι θα τρώμε τα επεισόδια τώρα; Ένα μέχρι να περπατήσει, άλλο ένα μέχρι να σκεφτεί άλλο ένα μέχρι να γυρίσει να πάρει την βαλίτσα της..... Πιο γρήγορα παρακαλώ...

Τι λέει η Καρτάλω την Δευτέρα; Ότι ο Μάνος και ο Ρούσσος έριξαν την Μελίτα από δίπλα για να τον ξελογιάσει; Fskl

Ποιον άλλον ξέχασα; Α τον Λιάκουρα...... που σίγουρα καπνίζει φούντα... δεν εξηγείται αλλιώς με αυτά που λέει gelio
Χαχαχα!!!Θεικός ο σχολιασμός σου! gelio gelio gelio gelio Το πόσο θα συμφωνήσω δεν λέγεται!
Καλα,Ντινα ειπα να μην σχολιασω καθολου σημερα ουτε για να διαφωνησω ουτε για να συμφωνησω!Αλλα θα με ξεκανεις με αυτα που, λες τρομαρα σου!Αχχχ,εχω πεσει απο την καρεκλα και γελαω!Παναθεμα σε!Που τα βρισκεις!Σε καλο σου!! gelio ******************************(θα εβαζα και περισσοτερα αλλα υπαρχουν ακι καποιοι κανονες που πρεπει να τηρηθουν δυστυχως!8 εχω βαλει παντως,ειμαι εντος των κανονισμων!).Παντως ΘΕΑ ΘΕΑ ΘΕΑ ΘΕΑ ΘΕΑ!!!!Μπορω να συνεχισω να το λεω!...
υγ.παντως το επεισοδιο για εμενα αποδειχτηκε πολυ μετριο με αυτα που προσδωκουσα!Κριμα κριμα κριμα και παλι κριμα!


edit by Jim7
2η προειδοποίηση
Διάβασε τους κανόνες του forum
2.11 Το σπαμ emoticons και εικόνων δεν επιτρέπεται λόγω του ότι μπορεί να επιβραδύνει τους υπολογιστές κάποιων χρηστών. Μέγιστος αριθμός επιτρεπόμενων emoticon ανά ποστ (συμπεριλαμβανομένων των μηνυμάτων σε παράθεση) είναι 10. Παρακαλείστε όμως να χρησιμοποιείτε λιγότερα. Αυτό ισχύει σε όλο το φόρουμ.
1.2 Μετά από τρεις (3) προειδοποιήσεις ένας λογαριασμός μπορεί να αποκλειστεί προσωρινά για διάρκεια, ανάλογη της σοβαρότητας της παράβασης. Η παράκαμψη του αποκλεισμού με τη δημιουργία δεύτερου λογαριασμού δεν επιτρέπεται. Αν ένας χρήστης έχει αποκλειστεί πολλαπλά αλλά εξακολουθεί να παραβιάζει τους κανόνες, τότε μπορεί να αποκλειστεί μόνιμα, ανάλογα το ‘βάρος’ των κατά καιρούς παραβιάσεών του.
Goofy!
Goofy!
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 342 - Ημερομηνία 09-04-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 342 - Ημερομηνία 09-04-2010

Δημοσίευση από ouki_loukanorikhgiamiazwh Παρ Απρ 09, 2010 9:10 pm

Αντιγόνη2 έγραψε:Κατα τα αλλα, για το επεισοδιο ποιον να πρωτοθαυμασω κι εγω...
τον Νικολα που παρατησε τη μελλουσα γυναικα του στα σκαλια της εκκλησιας για να παντρευτει την καλυτερη φιλη της και πρωην κοπελα του αδελφου του, και τωρα ερχεται και τη λεει στον Στεφανο?
τη Δαφνη που ξεχασε οτι η Ευα εχει καταστρεψει και τον γαμο τον δικο της και τον γαμο της Μελιτας?
τον Μανο που εχει κανει γενικως τερατα και στις δυο και σε ολους τους συγγενεις του, και εχει μουτρα τωρα να το παιζει οτι νοιαζεται για την ευτυχια της Ευας?
τον Ρουσο που ενω ηξερε οτι η κορη του ετρωγε κερατο την αφηνε στο σκοταδι και εκανε πλατες στον γαμπρο του (εκτος αν με απατα η μνημη μου), και δινει τωρα συμβουλες στην κορη του?
ολα αυτα τα καλα παιδια, λοιπον, τα εβαλαν με τον Στεφανο και τη Μελιτα...
😕
εγω προσοπικα πιστευω πως καλα εκαναν και τα εχωσαν σε μελιτα στεφανο γιατι και αυτη κι αυτος λιγα δεν εχουν κανει και εχουν περασει πολυ λιγοτερα απο ολους και κυριως απο την ευα
ouki_loukanorikhgiamiazwh
ouki_loukanorikhgiamiazwh
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : RMS Titanic
Ασχολίες : polles

https://www.facebook.com/group.php?gid=128246800531083

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 4 από 9 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης