Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 363 - Ημερομηνία 11-05-2010

+32
giouli_edem
KatsaroYpotheto
dennis
Katrin
pelopidas
Izabella29
manthaki-loukanoraki
rachel
nicole
Ezantakou
Foulitsa
KonstantinaA
pasxalitsa
LYDIA
katerina--noraloukakos
sarita
sifantid
filitsa
panda
jim7
Ntinaki1
masoul
Cancoon
verile_mistika
evanna
nikidanis
Καρ-Mik
aggeliki
goldy24
anastasia20
loukitsa
Clarabelle
36 απαντήσεις

Σελίδα 5 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 363 - Ημερομηνία 11-05-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap49%Επεισόδιο 363 - Ημερομηνία 11-05-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 49% 
[ 29 ]
Επεισόδιο 363 - Ημερομηνία 11-05-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap34%Επεισόδιο 363 - Ημερομηνία 11-05-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 34% 
[ 20 ]
Επεισόδιο 363 - Ημερομηνία 11-05-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap12%Επεισόδιο 363 - Ημερομηνία 11-05-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 12% 
[ 7 ]
Επεισόδιο 363 - Ημερομηνία 11-05-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap2%Επεισόδιο 363 - Ημερομηνία 11-05-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 363 - Ημερομηνία 11-05-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap0%Επεισόδιο 363 - Ημερομηνία 11-05-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο 363 - Ημερομηνία 11-05-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap3%Επεισόδιο 363 - Ημερομηνία 11-05-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 3% 
[ 2 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 59
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 363 - Ημερομηνία 11-05-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 363 - Ημερομηνία 11-05-2010

Δημοσίευση από giouli_edem Τετ Μάης 12, 2010 12:50 pm

Τζινάκι ΕΓΡΑΨΕΣ για άλλη μια φορά !!!!! : respect : : respect :

Οι φωτογραφιούλες σου ΤΕΛΕΙΕΣ !!!! Ο Νικόλας αγκαλίτσα με το Λουκάκο και τα κορίτσια στο κρεβάτι είναι από τις αγαπημένες μου !inlove

Πόσο ωραίο ήταν το επεισόδιο χτες ..... Με full παρέα σε μεγάλα κέφια !!
Αυτά θέλουμε να βλέπουμε μέχρι το τέλος της σεζόν, ΑΚΟΥΤΕ ??????

Το σεξάκι του Απόλυτου δεν το σχολιάζω ....
Ελπίζω να μην έχουμε σε καθημερινή βάση Daily Fix με καναπεδάτο, κουζινάτο, κρεβατάτο γιατί ..... vomit vomit
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 363 - Ημερομηνία 11-05-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 363 - Ημερομηνία 11-05-2010

Δημοσίευση από ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ Τετ Μάης 12, 2010 12:51 pm

Για αλλη μια φορα Τζινα : respect : : respect : : respect : !!
οι Παρατηρήσεις σου τα σχόλια σου και το χιούμορ σου απλα : respect : : respect :
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 363 - Ημερομηνία 11-05-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 363 - Ημερομηνία 11-05-2010

Δημοσίευση από Ezantakou Τετ Μάης 12, 2010 12:56 pm

Τζίνα μου ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟΣ σχολιασμός όπως πάντα άλλωστε...
Συμφωνώ σε όλα μα σε όλα όμως... : respect : : respect : : respect : oscar oscar oscar

Οι φωτογραφίες είναι φοβερές αλλά αυτή με την κοριτσοπαρέα είναι όλα τα ευρώ... Love! Love!

Όπως λες και εσύ Ανάσες να απολαάσουμε την παρέα προς το παρόν και την επόμενη σεζόν ό,τι γίνει γίνει... scratch
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 363 - Ημερομηνία 11-05-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 363 - Ημερομηνία 11-05-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τετ Μάης 12, 2010 12:59 pm

Ezi_loukno έγραψε:Τζίνα μου ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟΣ σχολιασμός όπως πάντα άλλωστε...
Συμφωνώ σε όλα μα σε όλα όμως... : respect : : respect : : respect : oscar oscar oscar

Οι φωτογραφίες είναι φοβερές αλλά αυτή με την κοριτσοπαρέα είναι όλα τα ευρώ... Love! Love!

Όπως λες και εσύ Ανάσες να απολαάσουμε την παρέα προς το παρόν και την επόμενη σεζόν ό,τι γίνει γίνει... scratch

Μην λέτε ανάσες!! Θυμάμαι τις ανάσες σε έξτρα volume lol!
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 363 - Ημερομηνία 11-05-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 363 - Ημερομηνία 11-05-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τετ Μάης 12, 2010 1:06 pm

sarita έγραψε:Και ναι.Επιτελους.Μετα απο καιρο ειδαμε την παρεα μαζι.Γιουπι!

ΕΥΑ-ΑΠΟΠΕΙΡΑ ΔΟΛΟΦΟΝΙΑΣ ΣΗΜΕΙΩΣΑΤΕ 1:
Η συγκεκριμενη αποπειρα μου εδωσε να καταλαβω οτι δεν θελουν να την σκοτωσουν αλλα να την τρομαζουν.Γιατι το τουβλο επεσε ακριβως μπροστα στα ποδια της.Μου αρεσε ομως που πανω στην τρομαρα της η ευα σκεφτηκε την μαριλια.

ΛΟΥΚΑΣ-ΣΤΕΦΑΝΟΣ:
Να σου πω ρε μεσιε ντε κερι.Απο ποτε απαγορευονται οι ερωτησεις και δεν το ξερω?Απαπα τι τροπος ηταν αυτος στον λουκα?Τι να σκεφτει βρε λουκα μου και ποιος?Το ακατοικητο που εχει?Γιατι αυτο που υποτιθεται οτι εχει στο κεφαλι παει κατεδαφιστηκε λογω συνταξης.Στεφανακο τι εγινε?Μολις ακουσαμε ευα και παιδι τιναχτηκαμε?Αντε μπας και στρωσεις και σκεφτεις σοβαρα και βγαλουμε ακρη.

ΠΑΡΕΑ:
Ξερω οτι ολες ειδατε πως ετρεξαν στις γυναικες τους ολοι αλλα μου επιτρεπετε εγω να μην ειδα κανεναν παρα τον μανο για τον τροπο που ετρεξε στην ευα?Αχ!το αγορι μου αχ!Αλλα μανο μου τετοιο σεναριο πια.Πολυ φωσκολο εβλεπες αγορι μου.Ειπαμε πολλα ειναι ο στεφανος αλλα οχι και δολοφονος του παιδιου του.Δολοφονος αλλων μπορει.Οποτε να συγκεντρωθουμε και να σκεφτουμε λογικα.

ΜΕΛΙΤΑ-ΛΟΥΚΑΣ:
Τι βοηθεια ακριβως πηγε να ζητησει?Μια, μονο μια φορα ρε μελιτα βγαλτα περα μονη σου.Μια ζωη σε βοηθανε οι αλλοι.Αλλα δεν καταλαβα οταν ακουσε για την δευτερη αποπειρα το παραλογο που κολλησε?Γιατι ετσι οπως το ειπε το επομενο που περιμενα να ακουσω (που την ειχα ικανη να το πει) ειναι οτι τα κανει επιτηδες η ευα για να γυρισει ο στεφανος κοντα της.Εχετε περασει πολλα μελιτακι?Αγαπιεστε και θελετε να συζησετε μελιτακι?Οκ.Σου υπενθυμιζω τοτε οτι περσι που εφερνες αντιρρησεις στον μανο για να γνωρισει το παιδι στην ευα ο μανος αγαπιοταν με την ευα απο παιδι κιολας.Περασαν πολλες ουσιαστικες καταστασεις μαζι και αγαπιοντουσαν και χρονια.Αλλα εσυ δεν αφηνες το παιδι στην ευα.Απο που κι ωσπου τωρα να αφησει ο μανος το παιδι του με τον στεφανο?Αλλα σε προβληματισε αυτο που σου ειπε ο λουκας με το αντιστροφως αναλογο.Εισαι για λυπηση πια.

ΝΤΑΙΖΗ-ΔΗΜΗΤΡΗΣ:
Νταιζακι δεν ξερω αν το καταλαβες αλλα παλι δευτερη ερχεσαι με την νορα να προηγειται.Ποσο ξεφτιλα να εισαι για να το ανεχεσαι αυτο.Αλλα για τα λεφτα τα κανεις ολα...

ΚΟΡΙΤΣΟΠΑΡΕΑ:
Γελασα τοσο πολυ με αυτη την σκηνη.Γιατι μεσα απο τις αφηγησεις τους μου εφεραν τις σκηνες στο μυαλο μου και πεθανα στο γελιο.
Αυτο το παιδι με νταβορ το κοιμιζουν?Με τα κοπανηματα δεν ξυπναει με τα γελια δεν ξυπναει.Τι στο καλο πια?

ΑΓΟΡΟΠΑΡΕΑ:
Σαν αντρογυνο τσακωνοντουσαν αυτοι οι δυο.Απαπα.Νικολακη μου δεν θελω να σε στεναχωρησω αλλα οντως σαν γεροντοκορος κανεις πια.Αμαν καμαρι μου θα κοιμηθεις.Χαλαρωσε.

ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΕΥΑ:
Οπα ρε τσαμπουκα που θα την παρεις με το ζορι.Και δεν καταλαβα.Τωρα σε επιασε ο πονος οτι εισαι πατερας?Οταν την κατηγορουσες για την μανα σου και την επιασαν οι πονοι που ηταν το πατρικο σου φιλτρο αγαπη μου?Μαλλον ηταν ωρα υπνου ε?Ευχαριστηθηκα δαφνη ομως.Δεν μας συνεφερε αυτα που ελεγε στεφανακο ε?Μας ποναει η αληθεια?Αντε τωρα στην ξεψυχισμενη και μην χολοσκας πολυ για την ευα.

ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΜΕΛΙΤΑ:
Καλε θα ριξω κανονια.Ηταν στο κρεβατι?Πως το επαθαν?Εδω καραβια χανονται και αντε να μην το πω.Και τωρα αυτοι οι δυο βγαζουν παθος.Μαλλον για γελια ειναι η κατασταση.Εχουν τοσο παθος που ακομα και οι σεναριογραφοι δεν αντεξαν πανω απο δεκα δευτερα να τους δουμε.Δεν ταιριαζει το ζευγαρι σας.Ακουνε οι απο πανω?

ΝΤΑΙΖΗ-ΛΟΥΚΑΣ-ΝΙΚΟΛΑΣ:
Ελα ρε λουκα μην μας το χαλας.Ασε τον νικολα να της κανει πλακα.Και συγνωμη ερχομαι και αναρωτιεμαι.Υποτιθεται οτι μας δειχνουν μια περπατημενη γυναικα που πιανει πουλια στον αερα και ειναι μαθημενη στην νυχτα να πιστευει οτι ο λουκας ειναι με τον νικολα?Το παρατραβατε κυριοι σεναριογραφοι και εχει καταντησει γελοιο το θεμα νταιζη.Λυπηθειτε μας στον πονο μας.

ΧΡΗΣΤΟΣ-ΣΤΕΦΑΝΟΣ:
Ειμαι χαρουμενη που οσο προχωραμε δινεται και περισσοτερος ρολος στον χρηστο.Ρε ξυπναει ο στεφανος.Δεν κρυβεται ο μανος πισω απο ολα αυτα.Ελα ρε στεφανε.Μπραβο.Κερδιζεις ενα λουκουμι.

ΑΜΑΛΙΑ-ΠΕΤΡΟΣ:
Οποτε βλεπω τον πετρο ενα τραγουδι μου ερχεται στο μυαλο:"Ηταν η ζωη μου κολαση και την εκανες απολαυση" γιατι ειναι μια απολαυση οι ατακες του και τα βλεμματα του.Παντως επιμονη επιμονη η αμαλιτσα την βρηκε την ακρη.

Κατα τα αλλα για αλλη μια φορα υποκλινομαι στον ζουγανελη.Μου αρεσε παρα πολυ και μου αρεσει που σαν ρολος κανει οτι μπορει για την ευα.Θα ηθελα πολυ να μαθαινα την ιστορια αυτου του ανθρωπου.Πιστευω οτι θα εχει ενδιαφερον.

Αυτα.Καλη συνεχεια.Α!Μην το ξεχασω.Evannaki δικο σου Επεισόδιο 363 - Ημερομηνία 11-05-2010 - Σελίδα 5 96572

ΥΓ:Διοργανωνω παρτυ αυριο σπιτι μου για τα δυο εκπληκτικα χαστουκια που θα δουμε και κυριως της μελιτας.Α ρε πετρο απο μικρη επρεπε να της ριξεις ξυλο για να στρωσει.Αργησες κατι χρονια αλλα μπραβο.Ποτε δεν ειναι αργα.

Μαρία μου άψογο και το δικό σου σεντονάκι! Καλά με το "Κερδίζεις λουκούμι" με έστειλες!!! Well done!!!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 363 - Ημερομηνία 11-05-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 363 - Ημερομηνία 11-05-2010

Δημοσίευση από Ezantakou Τετ Μάης 12, 2010 1:08 pm

Mik έγραψε:
Ezi_loukno έγραψε:Τζίνα μου ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟΣ σχολιασμός όπως πάντα άλλωστε...
Συμφωνώ σε όλα μα σε όλα όμως... : respect : : respect : oscar oscar

Οι φωτογραφίες είναι φοβερές αλλά αυτή με την κοριτσοπαρέα είναι όλα τα ευρώ... Love!

Όπως λες και εσύ Ανάσες να απολαάσουμε την παρέα προς το παρόν και την επόμενη σεζόν ό,τι γίνει γίνει... scratch

Μην λέτε ανάσες!! Θυμάμαι τις ανάσες σε έξτρα volume lol!

gelio gelio
Ούτε να ανασαίνουμε πιά δεν μπορούμε, ούτε να ανάψουμε κεράκια για ατμόσφαιρα πια μπορούμε..
Ήθελα νά'ξερα η Μελίτα δεν έχει κανέναν γείτονα Παπανικολάου να τους διακόπτει..?? Tongue
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 363 - Ημερομηνία 11-05-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 363 - Ημερομηνία 11-05-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τετ Μάης 12, 2010 1:11 pm

Clarabelle έγραψε:

Πολύ καλό απο μένα το επεισόδιο και αν δεν είχαμε σεξάκι απολύτων ίσως το ψήφιζα και τέλειο αλλά πλέον όταν τους βλέπω μου προκαλούν αναγούλα.

Ο Στέφανος αφού πρώτα το έπαιξε μάγκας και είπε οτι το Λουκά δεν τον αφορούν τα οικονομικά του στη συνέχεια εξήγησε οτι τα χρήματα ανήκουν στον θείο Καρτάλη. Ήταν απο μικρός παιδί τζιμάνι και η μανούλα τον έχει ταίσει μαζι με τη φρουτόκρεμα μπόλικο παραμύθι.lol!

Το τούβλο έσκασε τα κορίτσια τρομοκρατήθηκαν και τηλεφώνησαν στο Λουκά ο οποίος ενημέρωσε και το έτερο τούβλο για τα τεκταινόμενα. Το παλικάρι ανησύχησε τα μάλα και τα πλείστα αλλά χρειάστηκε το χρόνο του να σκεφτεί την κατάσταση οπότε άφησε το Λουκά να τρέξει να δει αν κινδυνεύει το αγέννητο παιδί του. Μπράβο καμάρι μου άξιος.

Ο Στεφανάκος επειδή δεν τόχει να σκέπτεται μόνος του άλλωστε η μαμά τον έχει μάθει να σκέπτεται εκείνη γι αυτόν, άφησε το Χρήστο να του εξηγήσει τι γίνεται. Όλη του η στεναχώρια ήταν μη το μάθει η μανούλα και πάθει κάτι. Αχ βρε soso μου λείπεις. Πόσο δίκιο είχες τον ομφάλιο ρόλο τον χρησιμοποιεί ακόμη για ζώνη.

Η Αμαλίτσα πάλι έχει το δικό της καημό. Τόσο κόπο έκανε η κατσαρή της πριγκίπισσα να τον χωρίσει τον παντρεμένο και θα έρθει τώρα ο Μάνος να της χαλάσει τη σούπα; Θυμήθηκε τα παλιά της τερτίπια. Δεν είχε σκάλα πρόχειρη να γκρεμιστεί οπότε πήγε να πρήξει τον έρημο τον Πέτρο να απομακρύνει το Μάνο και εντάξει μωρέ μια ψευδορκία ένα κάτι τις να το κάνει η δόλια μάνα μη χάσει το γαμπρό τον ασίκη τον παραλή.cake

Τα κορίτσια μας πήγαν την Εύα στης Δάφνης τη φρόντισαν κάλεσαν και το γιατρό και για μένα καλά έκαναν και της μίλησαν για τις υποψίες τους. Διάβασα στους σχολιασμούς οτι η Εύα πείραξε κόσμο την περασμένη σεζόν οπότε καλά της κάνουν και την κυνηγούν. Άρα να υποθέσω οτι πρέπει όπου νάναι να αρχίσουν να κυνηγούν και την κατσαρή μουχρίτσα που της έχει διαλύσει δυό φορές τη ζωή;

Στην ωραιότερη σκηνή του επεισοδίου τα αγόρια μας έτρεξαν να τις βρούν και να τις ησυχάσουν. Ο κάθε ένας πήγε στη δική του αγαπημένη και η εικόνα ήταν τέλεια.Heart2 Αυτό περίμενα να δω και στο τέλος της σειράς αλλά δυστυχώς το παραμύθι τελειώνει πριν την ώρα του. Στη θέση της παρέας θα δείχνουν σεξάκι απολύτων, και ζαχαρώματα Νταίζης Μπέλλου. Θλιβερό.

Ο πατέρας με Π κεφαλαίο πέρασε απ της Δάφνης να δει την εγκυμονούσα. Μάγκεψε το βιτάμ -κλεμένο και δεν θυμάμαι και ποιά το έγραψε- κι άρχισε να απειλεί. Θα την πάρει λέει σπίτι του με το ζόρι. Μήπως θα φέρει και την κατσαρούλα του να της κάνει το σφουγγάρισμα; Η Δάφνη πάντως τον έβαλλε στη θέση του θυμίζοντάς του τα μαύρα νυφικά και τα αγκάθινα στεφάνια. Έτσι μη νομίζει ο μικρός οτι τα καμώματά του έχουν ξεχαστεί.Impatient

Η κατσταρή κατίνα πάλι έτρεξε στο γραφείο να της δώσει η Νόρα λύση στο πρόβλημά της. Περιμένει να της βρούν έναν τρόπο να συζήσει με τον απόλυτό της χωρίς να της δημιουργεί ο Μάνος πρόβλημα. Σημειώνω τα λεγόμενά της για μελλοντική χρήση. Όπως δεν θέλει να επεμβαίνει ο Μάνος στη ζωή της έτσι δεν θα θέλει λέει να επεμβαίνει ο Στέφανος στη ζωή της Εύας. Να το θυμάσαι Μαρουλίτα γιατί ο απόλυτος άλλα έλεγε στην Εύα προηγουμένως.

Μου άρεσε που ο Μάνος και η Νόρα έτρεξαν στο τμήμα να δηλώσουν το συμβάν και να δούν αν μπορεί να γίνει κάτι προκειμένου να μην έχουν επόμενη απόπειρα. Μου αρέσει που κάνουν κάθε κίνηση που μπορούν προκειμένου να τη βοηθήσουν.

Αγόρια και κορίτσια σε σκηνούλες παρείστικες μου άρεσαν πολύ. Περισσότερο όμως μου άρεσε που ο Μάνος δεν απομακρύνθηκε μήπως και τα κορίτσια ή μάλλον ένα συγκεκριμένο κορίτσι χρειαστεί κάτι.

Κι εκεί που οι έξι της παρέας συσπειρώθηκαν να προστατέψουν την εγκυμονούσα Εύα που κινδυνεύει, ο πατέρας του παιδιού βρήκε την ώρα για σεξάκι. Η επιλογή του χρόνου άθλια. Αυτός ήταν ο μιστερ ευαισθησία που έκανε τη μεγάλη θυσία επειδή να μην ξεχνιόμαστε την Εύα την αγαπάει; Αυτός ήταν ο μέγας και τρανός προστάτης των αδυνάτων; Πώς κατέληξε ο ήρωας που ήρθε σαν εκδικητής και διεκδικητής να γίνει ένα ανθρωπάκι που το μόνο που τον καθοδηγεί είναι ένα συγκεκριμένο σημείο της ανατομίας του; Πώς γίνεται ένας ηθοποιός που κάποτε μας ταξίδεψε να καίγεται με τέτοιο τρόπο; Kotsides Κρίμα γιατί κάτι σκηνές σαν τη σημερινή μόνο αποστροφή πια μου προκαλούν.

Η Αμαλία επιτέλους βρήκε την επιστολή που έκρυβε ο πίνακας. Μιλάμε λοιπόν για τη διαθήκη του Λαζαρίδη. Και ερωτώ και πάλι εγώ η αφελής. Εμείς ξέρουμε οτι ο Λαζαρίδης πέθανε χρεοκοπημένος. Για ποιά χρήματα μιλάμε λοιπόν;

Περιμένω με ανυπομονησία το αυριανό για να δω επιτέλους τον Πέτρο να ρίχνει μπούφλα ξεγυρισμένη στη μοσχαναθρεμένη του. Πετράκη αν την είχες στρώσει απο μικρή δεν θα σου την έβγαινε έτσι αγόρι μου. Άκου την πούλησε στο Μάνο. Με γαργαλάνε τα χέρια μου να ανεβάσω το βιντεάκι με την κυρία με Κ κεφαλαίο πάντοτε να λέει στην Εύα όταν είδα το Μάνο πρώτη φορά είπα αυτός ο άντρας θα γίνει δικός μου. Πέτρο και μια σφαλιάρα απο μένα κι ας είμαι κατά της βίας.

Σε αναμονή λοιπόν.......


Υγ. ΘΕΛΩ ΣΚΗΝΕΣ ΕΥΑΣ ΜΑΝΟΥ ΚΑΙ ΣΚΗΝΕΣ ΠΑΡΕΑΣ. ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ ΤΟ ΠΑΡΑΜΥΘΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΣ ΤΟΥΣ ΔΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ.

Clarabelle όλα τέλεια αλλα είδικα τα bold απλά : respect :
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 363 - Ημερομηνία 11-05-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 363 - Ημερομηνία 11-05-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τετ Μάης 12, 2010 1:18 pm

Foulitsa έγραψε:Ας σχολιάσω και εγώ λοιπόν...Εχουμε και λέμε...

Κοριτσοπαρέα-τούβλο: Νομίζω πως ο στόχος ήταν να ταραχτεί η Ευα και να αποβάλλει,και για αυτό μας το τόνισε κιολας μετα οταν την είδε ο γιατρός...Γιατί αυτό σαν σοβαρή απόπειρα επαγγελματία δεν μπορώ να το πάρω.. Πολύ πειστική η σκηνούλα πάντως με τα κοριτσάκια μας.. Μπράβο!!!!

Λουκάς-Στέφανος: Επιτεόλους,μάθαμε απο που πήρε και το όνομα γιατί κόντευα να σκάσω η χριαστιανή τόσο καιρό,που ξαφνικά μας έγινε Καρτάλης ο κύριος..Κατα τα άλλα βαρέθηκα,επίσης ο Στεφανος δεν με πείθει για την ανησυχία του για την Εύα μπορεί να μαι καχύποπτη,μπορεί να μαι ξενερωμένη δεν ξέρω..Αλλά δεν με πείθει...

Πέτρος-Αμαλία:Γιατί Αμαλίτσα να μην πηγαίνει ο Μάνος στο σπίτι???Για να ζήσει το Μελίτακι τον απόλυτο????Είπαμε είμαι κατα στη συμπεριφορά του Μάνου αλλά το Νεφελάκι έχει ανάγκη απο το μπαμπά του..Ποιος θα ναι εκεί για αυτό το δόλιο το παιδί??? Ο Στεφανάκος??θα παρατησει το δικό του το παιδί και θα τρέχει στα ξένα??Η θα πεί της απολυτης μου το παιδί ειναι δυο φορέ; παιδί μου..??? Γιατί και αυηή η Αγγελική πολλά τα βαρή ποσο να αντεξει??
Πες τα Πετράκη αφου δεν ήσουν εκει Αμαλίτσα μου πως το δες το υφος του Μάνου..Αποτρελάθηκες τελέιως με τον έρωτα της κορούλας σου μάλλον...Και άκουσα και καινούριο ανέκδοτο..Η Μελίτα μετά απο εγωισμό έχει και λογική... gelio Καλό,καλό..Το άλλο με τον Τοτό το ξέρετε???

Κορίτσια στο ατελιέ: Η Εύα ενδιαφέρθηκε για το Στέφανο ή ιδέα μου????
Κατα τα άλλα καλά κανανε και της ειπανε την αήθεια,να ξέρει τι αντιμετωπίζει και να προσέχει διπλά..Εγκυος είναι ας μην την αποβλακώσουνε....

Στέφανος-Χρήστος: Ο Στέφανος λογικέυτηκε και εγώ σοκαρίστηκα....
Μα ακουσα απο το στόμα του οτι δεν φταίει ο Μάνος και ο Ρόυσσος??Μέγας είσαι κύριε..Αν μας το πει και η Αντιγόνη αυτό,δεν το γλιτώνω το παράθυρο....

Παρέα: ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ!!!!! ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!! Πως τρέξανε έτσι ολοι μαζί πάνω στα κορίτσια????Τι γλυκια σκηνή...Πόσο καιρό είχαμε να δούμε την εξάδα μαζεμένη?Ο Μάνος φάουλ με αυτό που σκέφτηκε,είπαμε καθικι ο Στεφανος αλλα οχι και ως εκει,και φάουλ και η Ευα που της πέρασε απο το μυαλό...Η σκηνή κατα τα άλλα τέλεια..Αυτό που ξεκινησαμε να βλέπουμε,Μια παρέα με έξι ανθρώπους..Οχι τσεκουρωμενη οπως θα μας την πασσάρουν του χρόνου....

Νταίζη- Μπέλλος: Ελεος ρε παιδιά..Ειναι εμετικές οι σκηνές τους..Λυπηθείτε μας απογευματιατικα...Η σουπιά δεν το πάει αλλού μόνο φιλικά..ΝΑι καλάαααα....Ο Μήτσουλας πάλι καλά δεν μας προεςκυψε με αγάπη εξπρες και καρδια αγκινάρα οπως πολλόι άλλοι,ονοματα δεν λέμε οικογενεις δεν θίγουμε..Τη σκέφτεται ακομα τη Νόρα...Ας πει κάποιος στην Νταίζη να μη μιλάει για την παρέα??Αιντε...Τοι αίμα στο κεφάλι μου σηκώνει κάθε φορά...

Λουκάς-Μελίτα:Πάλι βοηθεια ζητάει το Μελιτάκι???? Δεν νομίζω οτι είχε σκεφτεί το θέμα απο την αντιθετη πλευρα..ΝΑ τη δώ οταν ερθουν τα δύσκολα τι θα κάνει...

Στέφανος-Ευα-Δάφνη: Εδώ χαλάστηκα..Δεν λέω ο Στεφανος είναι οτι είναι αλλά ρε παιδιά το παιδί του κουβαλάει η Ευα..ΘΑ μου πεις τωρα το θυμηθηκε,αλλά οσο και να το κάνεις ακόμα και απο υποχρέωση έπρεπε να πάει..Οι απειλές με χάλασαν..Νομίζω πως προμυνηεται κυνηγητό μετά τη γεννα... Κάπως ετσι θα προσπαθησουν να μας κρατησουν κολλημένους αλλά μπααα...Δεν τους την κάνω τη χάρη..Οπως τα κάνανε ας τα λουστούνε...

Λουκανοράκια: Ο Λουκάς έχει γίνει ασυγκράτητος...Love!
Το μόνο που θα πώ για τη σκηνή είναι για το παπουτσι του κομπάρσου..Το ψάξανε πολύ????Ελεος...

Κοριτσοπαρέα:Τέλειες όλες τους οι σκηνές...Θυμόντουσαν τα παλιά,γελάγανε..Ομορφες στιγνμές που ζουνε οι φιλενάδες, σαν ξενυχτια στο σχολείο..Θεες οι κούκλες μας..Οτι και να πώ λίγο..Αααα...Θέλω φωτό απο φατσούλες Δάφνης pleeease Πολύ ζουζουνιάρα!!!!!

Μάνος-Ηλίας: Φιμώστε τον Ηλία να μη μου εκθειάζει αλλο την παρέα γιατί εκνευρίζομαι..Αυτό ξέραμε και μεις Λιάκουρα αλλά για πόσο ακόμα?????Να τον εμπιστευτώ ως Πυθία οτι είχαμε αγνωστη εξέλιξη για την αποχώρηση του Μπουγιούρη??Μπααα....

Απόλυτος: vomit Απλά γιατί δεν μου κολλάνε....

Νταίζη:Καλά αυτή με 30 χιλιάρικα παίρνει σοκολάτες και μπαλόνια???Πόσα θέλει να μας τρελλάνει τελέιως??Το θράσσος της για μια ακόμα φορά απεριγραπτο..Πως μπουκάρει έτσι στα ξενα σπίτια????Το ευχαριστήθκα που τη δουλέψανε...

Αγόρια: Επίσης πολυ καλόι και οι δυό τους..Σαν ζευγαρι τρωγονται!! gelio Καλά ο ιοκόλας με το σακιδιο σαν να πηγαινει εκδρομη με το κολατσιο στην πλάτη ηταν όλα τα λεφτά...!!!!!

Η Αμαλίτσα έφαγε φλασιά στον ύπνο της και θα βγάλουμε και μεις άκρη υποθέτω....
Στα προσεχώς προβλέπεται τρελό πάρτυ ..Θα ζητοκραυγάζω ολο το απόγευμα!!!Πολλά χαστούκια...Ξύλο βγηκε απο τον Παραδεισο γίναμε....

Αυτά απο μένα..Πολύ καλο για τις σκηνές της παρέας!!!!

Foulitsa μου πολύ καλός σχολιασμός! Και αναφορικά αυτό που λες για την Εύα να σου θυμήσω ότι πάνω στα πατρικά του συναισθήματα βασίστηκε ο μεσιέ και της έκανε τη ζωή κόλαση για δεύτερη φορά με την ίδια κατσαρή! Εϊναι λογικό να τον ακούει να λέει για το μωρό και να της ανάβουν τα λαμπάκια!!! Εγώ μαζί της!!!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 363 - Ημερομηνία 11-05-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 363 - Ημερομηνία 11-05-2010

Δημοσίευση από KonstantinaA Τετ Μάης 12, 2010 1:21 pm

Μου φαινεται πως πολλοι βλεπουν αλλο εργο, βαζουν στην ιδια κατηγορια το Λουκα με το Μελιτονι? ΗΜΑΡΤΟΝ!!!!!!!!!!!!

KonstantinaA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 363 - Ημερομηνία 11-05-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 363 - Ημερομηνία 11-05-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τετ Μάης 12, 2010 1:25 pm

Mik έγραψε:Δεν γράφω συχνά σεντονάκια, αλλα επειδή κάποιες φορές υπάρχει αναλαμπή και ενίοτε βαρεμάρα στο σπίτι ή στο γραφείο, ήρθε η ώρα….. Πώς θα γίνει να έρχεται πιο συχνά???

Απόπειρα: Καταρχάς πολύ ευκολά το τούβλο μπορεί να σκοτώσει άνθρωπο και κυρίως μια έγκυο.
Είτε αν την έρθει στο κεφάλι, είτε αν τις χτυπήσει την κοιλιά, είτε μπορεί να τρομάξει και να αποβάλλει. Αν είναι ο στόχος το παιδί και μόνο, ακόμα και ο τρόμος της ήταν το αποτέλεσμα που ψάχνανε.

Λουκάς-Στέφανος: Μήπως ο θείος Καρτάλης εξαφανίστηκε και αυτός, και να του φαγε η μαμαν-Αντιγόνη τα χρηματάκια????Λέω γω, μήπως??? scratch Καλό και δεν το είχα σκεφτεί!!!

Ιατρείο: Ακόμα και τον βαρετό Νικόλα, τον συμπαθώ όταν τον βλέπω μαζί με το μελαχρινάκι μας αν ανυσηχούν για τις γυναίκες τους …
<< Που να φας την γλώσσα σου>>gelio Χιχι είχαν πολύ φάση!

Χρήστος-Στέφανος: Ο Στέφανος παραδέχτηκε ότι ο Μάνος με τον Ρούσσο δεν έχουν καμία σχέση. Αρα, τζάμπα κατηγόρησε την Δάφνη και την Ευα, σωστα?? Περιμένω την συγνώμη…Περιμένω… Που είναι καλε?? Χάθηκε στον δρόμο???? Ε όχι απλώς ο μεσιέ με το λίγο μυαλό πυ έχει δεν μπορεί να σκέφτεται πολλά πράγματα ταυτόχρονα αν υποθέσουμε ότι του έχει μείνει ένα 2% για χρήση μισό η maman αλλο ένα το σεξάκι με την κατσαρή, πήγε το άλλο μισό στις θεωρίες συνομωσίας πάει η συγνώμη ξεχάστηκε!!! χαχα

Ατελιέ-Ζευγαράκια:
Αχ-ζουζουνάκια μου !!! Αχ….
Την κουβέντα δεν την σχολιάζω… Μπράβο τα παρεάκια μου ..

Νταίζη-Χάπατο: Ελεος…Λυπηθείτε μας!!!
Αλλα πολύ το φχαριστιέμαι που η οχιά τρώει χυλόπιτες !!! Νόρα-Νταίζη 2-0 (και Λουκάς και Μπέλλος) Αρπα την!!!!!!!!! ΝΑΙ! ΝΑΙ! ΝΑΙ!

Μελίτα-Λουκάς:
Το πόσο φχαριστήθηκα την τάπα του Λουκά στην Μελίτα, δεν μπορώ να το κρύψω!!! DoksasteME Για να δούμε τι θα πει??? Ο Στέφανος θα θέλει ο Μάνος να βλέπει το παιδί του??? Εδώ ξέχασε τα δικά της τα χαϊρια που δεν ήθελε η Εύα ούτε να πλησιάζει το παιδί!!!

…………….Και ναι…. Η στιμγή που με έκανε να θέλω να γράψω το σεντόνι….

Παριζιάνικη συμφορά, μεσιέ ντε Τζουλί (τέλειο!!!), φλωρε, μαμάκια, κτλ κτλ….

Ο Στέφανος πάει στο ατελιε που πριν ελάχιστες μέρες σκυλόβρισε την Δάφνη, της λέει να μην μιλάει μεσα στο σπίτι της, και λέει-μαζί με λίγες απειλές- στην Ευα να γυρίσει σπίτι του γιατι εκεί θα ναι ασφαλής.
Να υπενθυμήσω ότι ελάχιστες μέρες πριν, πήγε και την σκυλόβρισε, την κατηγόρησε ότι φόρτωσε στην μάνα του φόνο, και τότε διόλου δεν νοιάστηκε για το παιδί του….

…..Και εκείνη η συγνώμη που λέγαμε??? Αχ, ναι την ξέχασε σπίτι, εκεί που παραδέχτηκε στον Χρήστο ότι έκανε λάθος!!!

Αρα έχουμε έναν τύπο που την κεράτωσε, χωρίσανε, την κατηγόρησε ότι έκλεισε την μάνα του στην φυλακή (από το αμάξι) και τώρα πάει σε ξένο σπίτι να κάνει τον τζάμπα μαγκα… Ο μι τζι…. Να χαρώ εγώ αρσενικό !!! Να χαρώ άντρα πολλά βαρύ και πρόστυχο…!!! Fskl

<<Δεν ξέρω πώς να σε προστατέψω, δεν πάει πουθενά το μυαλό μου>>
Προστάτεψε την πρώτα από τα μούτρα σου κύριος. Μάθε πριν κατηγορείς από δω και από κει, να βάζεις το νιονιό σου σε λειτουργία. Και αν μπορέσεις να προστατέψεις την έγκυο από σένα, τότε, προστάτεψε την και από τους άλλους.

<<Δάφνη μπορείς να μην ανακατευεσαι σε παρακαλώ?>>

1) Στέφανε, δεν είναι σπίτι σου ->διαταγές στην βίλα σου
2) Αν δεν θες να επεμβαίνουν στην κουβέντα σου, ρώτα ‘’μπορώ να μιλήσω με την Ευα?’’ αν το δεχτεί και η Ευα, και η οικοδεσποινα, τότε, πες της ότι θες χωρίς παρεμβολές. Προς το παρών, μόκο.
3) Η συγνώμη που λέγαμε ? Αχ ναι ξέχασα… χάσαμε τους τρόπους ήδη από το 1 και το 2.

<<Σαν πατέρας είμαι υποχρεωμένος να προστατέψω το παιδί μου>>

Και ερωτώ ξανά, όταν την κατηγορούσες πριν λίγες μέρες, πως ακριβώς το προστάτεψες? Διότι, μετά από τέτοιες κατηγορίες, είναι ευκολο να ταραχτει μια γυναίκα, και πόσο μάλλον η Ευα, που λίγο ιδιαίτερη την λές, το ξέρεις, και έχεις φροντίσει ΚΑΙ εσυ για αυτό!

<< Θα μπορούσα να το απαιτήσω ξέρεις>>
Ωπα, αρχίσαμε τις απειλες!!!!
Μεσιέ ντε Καρτάλ, με την ευχή μου! Να δω σε τι ασφαλές περιβάλλον σαν το δικό σου, θα το στείλουν!!!!!

Σε δοξάζω να το ξέρεις! χιχι ΘΕΑ!

Νόρα-Λουκάς-γραφείο:
Λουκαααααααααααα κλείδωνε νωρίτερα ρε αγόρι μου!!! Αμάν και συ !!!!
<<εγώ θέλω να έχω εσένα δίπλα μου, να με ζεσταίνει το κορμακι σου, να μυρίζω την αναπνοή σου>>inlove (αρκεί να μην έχει φάει τζατζικι ή σκορδαλια να υποθέσω????)
Ή πατσά με σκορδοστούπι! gelio

Νόρα-Δάφνη-Ευα:
Εκτός από ότι μ’αρεσει η τριάδα, χάρηκα που μια στιγμή αναφερθήκανε και σε γυναικίες συζητήσεις πέρα από τα τεκταινόμενα. Πάνω από όλα είναι φίλες και όχι ντεντέκτιβ!
Ηταν πάρα πολύ γλυκούλες !!! Και η αναπόληση ακόμα πιο γλυκιά!!!!
(Και τα καρφιά της Δάφνης για Νόρα-Λουκά!!!)
Η Γεωργόνη έδωσε ρέστα με της φατσούλες της !!!

Νικόλας-Λουκάς: Νικόλα αν δεν σ’αρεσει η πίτσα, κάνε μια πάσα και από δω… Μια χαρα θα μου καθόταν λίγη, που χω μια λιγουρα!!!

Νικόλα σε καταλαβαίνω, ούτε και γω μπορώ να κοιμηθώ με τηλεόραση!!!!!! Ουτε κι εγω...

Απόλυτος Ξενέρωτος με σφήνα το ανοιχτό στόμα:
Καταρχάς, εγω δεν θεωρώ κακό που η Μελίτα προχώρησε σε σουξου-μούξου.
Ευχομαι να ξαλαμπίκαρε λίγο, και να κοντρολάρισε τις ορμές της, ώστε την επόμενη φορά να μην ακούμε ανάσες στο όριο του οργασμου, πριν την ώρα του!
Επίσης, ίσως έτσι σταματήσουν τα νευράκια της, και την επόμενη φορά, να μην χοροπηδάει κάθε που φιλάει τον Στέφανο…!!!

Αρα.....καλά έκανε. Από την άλλη, από αισθητικής αποψης, φυσικά και ΔΕΝ μου άρεσε το όλο σκηνικό από την αρχή.
Να ναι η μηδενική χημεία, να ναι που μου θύμιζε φτηνή τσόντα, να ναι το γεγονός ότι φοβόμουν μην ξυπνήσει το Νεφελάκι και πάει στην κουζίνα ή ψάχνει την μαμά της, δεν ξέρω….. Ε όχι και φτηνή βρε Βάσω! Στην εποχή της η Εμμανουέλα σάρωνε δεν ήταν σαν της Τζούλιας ένα ξενοδοχείο και μια σαμπάνια και τελειώσαμε! gelio

Αμαλία-Πέτρος: Κλασσικά φανταστικοί και τιτανομέγιστοι…..

Νταιζη-Λουκάς-Νικόλας:
- Η Νταίζη τρέχει μέσα στο βράδυ να ζητήσει λεφτά?
- Αντε ζητάει λεφτα, τελευταί στιγμή το θυμήθηκε για ένα παιδάκι που έχει γενέθλια αυριο? Δηλαδή πότε θα τα στείλει το πρωι με κούριερ? Αλοιμονο, ότι θέλει ένα παιδάκι είναι η μάνα του να το θυμηθει πριν…. αλλάξει η μέρα!

Για το μπέρδεμα δεν το σχολιάζω, θα το κάνω ολοκληρωμένα, αφου δεί η μαντάμ κάθε πιθανο συνδιασμό!!!! Θελω να την στείλουν και να το κάνουν και επίτηδες γίνεται???

ΠΡΟΣΕΧΩΣ:
Εννοείται ότι κατάευχαριστήθηκα τους φούσκους. Και του Πετράν και της Δάφνης…. ΩΩΩΩ YES!!!
Η Μελίτα τι είπε? Ακουσα καλά?
<<Με πούλησες στον Μάνο μπαμπα, με πούλησες για να επισφραγήσεις τις παράνομες δουλειές σας>>

Για θύμησε μου Μελίτα…Σε έκανε προξενιό?? Χμ…Όχι..Αν θυμάμαι καλά, με το που το είδες τον ερωτευτηκες, και ήθελες να γίνει άντρας σου,σωστα?
Σωστα….
Αρα, επειδή μας βγήκε μάπα το καρπούζι τώρα φταίει ο μπαμπας? Εννοείται ότι πάντα φταίνε οι άλλοι! Αργείς να τα μάθεις νομίζω..

Οσο για το ποιον πείραξε η Ευα, που αναφέρθηκαν πολλοι, ναι πείραξε κάποιους……Δάφνη-Νικόλα-Μελίτα για να αναφερθώ συγκεκριμένα..

Η Μελίτα την πλήρωσε δυο φορές με το ίδιο νόμισμα και η Δάφνη με τον Νικόλα (στον Νικόλα αναφέρομαι στο κέρατο), την συγχώρεσαν. Αρα ναι, νομίζω ότι στην παρούσα φάση, δεν έχει πειράξει κανέναν. Αυτοι που τους ‘’χρωστάει’’ την έχουν συγχωρέσει. Αρα, η Ευα, και ειδικά το μωρό της, δεν έχει πειράξει κανέναν.
Μηπως ξεχνάω κάτι ?????? H μήπως κάποιες θυμούνται επιλεκτικά? Idea

Όχι πείραξε και τη Μελίτα η οποία δεν την έχει συγχωρέσει ακόμα! Θέλει να την πληρώσει με το ίδιο νόμισμα όσο γίνεται περισσότερο (απύθμενη κακία εκτός απο βλακεία) !

Εντάξει δεν έχω λόγια! Ξέρεις ότι μπορεί να μην συμφωνούμε απόλυτα αλλα θέλω να γράφεις κάθε μέρα!!!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 363 - Ημερομηνία 11-05-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 363 - Ημερομηνία 11-05-2010

Δημοσίευση από Foulitsa Τετ Μάης 12, 2010 1:27 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:
Foulitsa έγραψε:Ας σχολιάσω και εγώ λοιπόν...Εχουμε και λέμε...

Κοριτσοπαρέα-τούβλο: Νομίζω πως ο στόχος ήταν να ταραχτεί η Ευα και να αποβάλλει,και για αυτό μας το τόνισε κιολας μετα οταν την είδε ο γιατρός...Γιατί αυτό σαν σοβαρή απόπειρα επαγγελματία δεν μπορώ να το πάρω.. Πολύ πειστική η σκηνούλα πάντως με τα κοριτσάκια μας.. Μπράβο!!!!

Λουκάς-Στέφανος: Επιτεόλους,μάθαμε απο που πήρε και το όνομα γιατί κόντευα να σκάσω η χριαστιανή τόσο καιρό,που ξαφνικά μας έγινε Καρτάλης ο κύριος..Κατα τα άλλα βαρέθηκα,επίσης ο Στεφανος δεν με πείθει για την ανησυχία του για την Εύα μπορεί να μαι καχύποπτη,μπορεί να μαι ξενερωμένη δεν ξέρω..Αλλά δεν με πείθει...

Πέτρος-Αμαλία:Γιατί Αμαλίτσα να μην πηγαίνει ο Μάνος στο σπίτι???Για να ζήσει το Μελίτακι τον απόλυτο????Είπαμε είμαι κατα στη συμπεριφορά του Μάνου αλλά το Νεφελάκι έχει ανάγκη απο το μπαμπά του..Ποιος θα ναι εκεί για αυτό το δόλιο το παιδί??? Ο Στεφανάκος??θα παρατησει το δικό του το παιδί και θα τρέχει στα ξένα??Η θα πεί της απολυτης μου το παιδί ειναι δυο φορέ; παιδί μου..??? Γιατί και αυηή η Αγγελική πολλά τα βαρή ποσο να αντεξει??
Πες τα Πετράκη αφου δεν ήσουν εκει Αμαλίτσα μου πως το δες το υφος του Μάνου..Αποτρελάθηκες τελέιως με τον έρωτα της κορούλας σου μάλλον...Και άκουσα και καινούριο ανέκδοτο..Η Μελίτα μετά απο εγωισμό έχει και λογική... gelio Καλό,καλό..Το άλλο με τον Τοτό το ξέρετε???

Κορίτσια στο ατελιέ: Η Εύα ενδιαφέρθηκε για το Στέφανο ή ιδέα μου????
Κατα τα άλλα καλά κανανε και της ειπανε την αήθεια,να ξέρει τι αντιμετωπίζει και να προσέχει διπλά..Εγκυος είναι ας μην την αποβλακώσουνε....

Στέφανος-Χρήστος: Ο Στέφανος λογικέυτηκε και εγώ σοκαρίστηκα....
Μα ακουσα απο το στόμα του οτι δεν φταίει ο Μάνος και ο Ρόυσσος??Μέγας είσαι κύριε..Αν μας το πει και η Αντιγόνη αυτό,δεν το γλιτώνω το παράθυρο....

Παρέα: ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ!!!!! ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!! Πως τρέξανε έτσι ολοι μαζί πάνω στα κορίτσια????Τι γλυκια σκηνή...Πόσο καιρό είχαμε να δούμε την εξάδα μαζεμένη?Ο Μάνος φάουλ με αυτό που σκέφτηκε,είπαμε καθικι ο Στεφανος αλλα οχι και ως εκει,και φάουλ και η Ευα που της πέρασε απο το μυαλό...Η σκηνή κατα τα άλλα τέλεια..Αυτό που ξεκινησαμε να βλέπουμε,Μια παρέα με έξι ανθρώπους..Οχι τσεκουρωμενη οπως θα μας την πασσάρουν του χρόνου....

Νταίζη- Μπέλλος: Ελεος ρε παιδιά..Ειναι εμετικές οι σκηνές τους..Λυπηθείτε μας απογευματιατικα...Η σουπιά δεν το πάει αλλού μόνο φιλικά..ΝΑι καλάαααα....Ο Μήτσουλας πάλι καλά δεν μας προεςκυψε με αγάπη εξπρες και καρδια αγκινάρα οπως πολλόι άλλοι,ονοματα δεν λέμε οικογενεις δεν θίγουμε..Τη σκέφτεται ακομα τη Νόρα...Ας πει κάποιος στην Νταίζη να μη μιλάει για την παρέα??Αιντε...Τοι αίμα στο κεφάλι μου σηκώνει κάθε φορά...

Λουκάς-Μελίτα:Πάλι βοηθεια ζητάει το Μελιτάκι???? Δεν νομίζω οτι είχε σκεφτεί το θέμα απο την αντιθετη πλευρα..ΝΑ τη δώ οταν ερθουν τα δύσκολα τι θα κάνει...

Στέφανος-Ευα-Δάφνη: Εδώ χαλάστηκα..Δεν λέω ο Στεφανος είναι οτι είναι αλλά ρε παιδιά το παιδί του κουβαλάει η Ευα..ΘΑ μου πεις τωρα το θυμηθηκε,αλλά οσο και να το κάνεις ακόμα και απο υποχρέωση έπρεπε να πάει..Οι απειλές με χάλασαν..Νομίζω πως προμυνηεται κυνηγητό μετά τη γεννα... Κάπως ετσι θα προσπαθησουν να μας κρατησουν κολλημένους αλλά μπααα...Δεν τους την κάνω τη χάρη..Οπως τα κάνανε ας τα λουστούνε...

Λουκανοράκια: Ο Λουκάς έχει γίνει ασυγκράτητος...Love!
Το μόνο που θα πώ για τη σκηνή είναι για το παπουτσι του κομπάρσου..Το ψάξανε πολύ????Ελεος...

Κοριτσοπαρέα:Τέλειες όλες τους οι σκηνές...Θυμόντουσαν τα παλιά,γελάγανε..Ομορφες στιγνμές που ζουνε οι φιλενάδες, σαν ξενυχτια στο σχολείο..Θεες οι κούκλες μας..Οτι και να πώ λίγο..Αααα...Θέλω φωτό απο φατσούλες Δάφνης pleeease Πολύ ζουζουνιάρα!!!!!

Μάνος-Ηλίας: Φιμώστε τον Ηλία να μη μου εκθειάζει αλλο την παρέα γιατί εκνευρίζομαι..Αυτό ξέραμε και μεις Λιάκουρα αλλά για πόσο ακόμα?????Να τον εμπιστευτώ ως Πυθία οτι είχαμε αγνωστη εξέλιξη για την αποχώρηση του Μπουγιούρη??Μπααα....

Απόλυτος: vomit Απλά γιατί δεν μου κολλάνε....

Νταίζη:Καλά αυτή με 30 χιλιάρικα παίρνει σοκολάτες και μπαλόνια???Πόσα θέλει να μας τρελλάνει τελέιως??Το θράσσος της για μια ακόμα φορά απεριγραπτο..Πως μπουκάρει έτσι στα ξενα σπίτια????Το ευχαριστήθκα που τη δουλέψανε...

Αγόρια: Επίσης πολυ καλόι και οι δυό τους..Σαν ζευγαρι τρωγονται!! gelio Καλά ο ιοκόλας με το σακιδιο σαν να πηγαινει εκδρομη με το κολατσιο στην πλάτη ηταν όλα τα λεφτά...!!!!!

Η Αμαλίτσα έφαγε φλασιά στον ύπνο της και θα βγάλουμε και μεις άκρη υποθέτω....
Στα προσεχώς προβλέπεται τρελό πάρτυ ..Θα ζητοκραυγάζω ολο το απόγευμα!!!Πολλά χαστούκια...Ξύλο βγηκε απο τον Παραδεισο γίναμε....

Αυτά απο μένα..Πολύ καλο για τις σκηνές της παρέας!!!!

Foulitsa μου πολύ καλός σχολιασμός! Και αναφορικά αυτό που λες για την Εύα να σου θυμήσω ότι πάνω στα πατρικά του συναισθήματα βασίστηκε ο μεσιέ και της έκανε τη ζωή κόλαση για δεύτερη φορά με την ίδια κατσαρή! Εϊναι λογικό να τον ακούει να λέει για το μωρό και να της ανάβουν τα λαμπάκια!!! Εγώ μαζί της!!!

Σε ευχαροστώ πολύ...!!!
Φυσικά και συμφωνώ και δεν δικαιολογώ το μεσιε Στεφαν γιατί πολλά μας τα κανε,απλά η Ευα οσον αφορά το παιδί πρεπει να ναι λίγο πιο διαλλακτική..Αυτό μόνο..ΚΑτα τα άλλα ουτε να τον φτύσει και εγώ μαζί της...Αλλά περιμένει και ενα παιδί απο αυτόν..Κρίμα είναι...
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 363 - Ημερομηνία 11-05-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 363 - Ημερομηνία 11-05-2010

Δημοσίευση από KonstantinaA Τετ Μάης 12, 2010 1:33 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Ας σχολιάσω κι εγώ...

Aπόπειρα κατά της Εύας
Η απόπειρα ήταν μάλλον για να τρομάξουν την Εύα παρά για να την σκοτώσουν διαφορετικά ας βάλουν τον Mr.Ειλικρίνια (λέγε με και Μπουζιώτη) να το γράψει το εργάκι καθώς το μαδέρι θα ήταν σαφέστατα πιο αποτελεσματικό!

Το τούβλο έσκασε στα πόδια των κοριτσιών και οι αντιδράσεις ήταν απανωτές. Μου άρεσε που η Εύα σκέφτηκε τη Μαρίλια και που η Νόρα σαν πιο πονηρεμένη κοιτούσε συνέχεια την οικοδομή.

Λουκάς - Στέφανος
Ο Στέφανος ξέρει ότι τα λεφτά τους τα έβγαλαν απο τον τίμιο ιδρώτα της Αντιγόνης που συνέχισε την εμπορεία πινάκων του αντρούλη της με μια μικρή βοήθεια απο τον εξάδελφο Καρτάλη.. Δεν με πολυπείθει βέβαια αλλά απο την άλλη θα μπορούσαν να ξεκινήσουν με το τίποτα (χρεωκοπημένοι) και να βγάλουν πολλά λεφτά και γρήγορα μια και τις δουλειές του μακαρίτη καθαρές δεν τις έλεγες.. τι να πω...

Πάντως αν η διαθήκη είναι του Σπύρου Λαζαρίδη, μήπως ο μπάρμπας μετά την προδοσία απο την Αντιγόνη τα έκανε πλακάκια με την Όλγα που όσο να πεις ένα άχτι τον είχε τον αδερφούλη της και πήρανε τα λεφτά που έβαζαν στους λογαριασμούς της και την έκαναν με ελαφρα? Και για αυτό τα άφησε και στον απόγονο? Και για αυτό και το μίσος της Αντιγόνης για το Μάνο? Δεν ξέρω δηλώνω μπερδεμένη..

Πάντως ο Στέφανος πυρ και μανία έγινε μόλις είδε τη μάνα του να ξαναβυθίζεται συνεπώς άσχετα με το αν ξέρει την αλήθεια ή όχι η κινητήριος δύναμή του είναι τα δικά του βιώματα..

Στο στόρυ και πάλι, ο Στέφανος έδειξε να θορυβήθηκε με το ατύχημα αλλα ούτε που έφερε αντίρρηση όταν ο Λουκάς του είπε άσε την Εύα. Να μου πεις για τον Στέφανο το έκανε μην ταραχτεί καλέ που είναι ευαισθητούληθ! χαχαχα

+++

Πέτρος στα πρόθυρα καραφλιάσματος (ε με τόσα που ακούει ο άνθρωπΑς)
Η Αμαλία να ωρύεται για τον Μάνο (το ότι το εγγόνι της έχει ψυχολογικά και θέλει τον πατέρα του το ξεχάσαμε) και να δηλώνει ευθαρσώς (και με μια χαρά που μπορεί να στείλει άνθρωπο) ότι είναι έτοιμη ΓΙΑ ΑΚΟΜΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ να πει ένα κάρο ψέμματα προκειμένου να περάσει το δικό της! Αυτή ήταν πάντα η Αμαλία!!! Η καλή μανούλα που αναθρέφει το παιδί της με σωστά πρότυπα “Στόχος είναι τα λεφτά” και κατά τα άλλα ο Πετράν είναι ο κακός γονιός..Όταν την άκουγα να λέει για την οικογένεια σκεφτόμουν πόσο πολύ ταιριάζουν με την Αντιγόνη! χαχαχαχαχαχαχα

Τουλάχιστον ο Πέτρος ξέρει το παιδί του καλά, έχει λέει και μια MINIMUM λογική, ότι άφησε η τρύπα στην ομπρέλα να εισχωρήσει βρε παιδί μου, MINIMUM και πολλά λες!

Όσο για το Μάνο μάλλον την Αμαλία θα έπρεπε να προσέχει γιατί αυτή μου φαίνεται έτοιμη να κακολογεί συνέχεια στο παιδί τον πατέρα του περισσότερο απο τον Στέφανο. Βλέπεις η Αμαλία δεν μαζεύεται ενώ ο Στέφανος το κάνει κεκαλλυμένα, είπε στη Μελίτα ότι κινδυνεύουν και να μείνει και εκείνη και το παιδί μακριά από το Μάνο! Κακώς λοιπόν τον αδικούμε το Μάνο όταν λέει οτι θέλει ο Στέφανος να τον απομακρύνει απο την κόρη του!!!

+++

Χρήστος - Στέφανος
Αχ το αγόρι μου επιβεβαιώθηκε επιτέλους! Να τον ακούς Στεφανάκο! Ο οποίος Στεφανάκος μπερδεύτηκε μωρε το καημένο, τώρα που δεν έχουμε τον Μάνο να του φορτώσουμε τα πάντα ποιος να φταίει άραγε???

Λεπτομέρεια: Μου άρεσε που ο Χρήστος στη σκηνή έπαιζε με το βιβλίο και το άγριο ύφος που πήρε στο τέλος inlove
Επεισόδιο 363 - Ημερομηνία 11-05-2010 - Σελίδα 5 Xristos363

+++

Παρέα της Φεγγαρόπετρας εν δράση
Τα κοριτσάκια μας αμέσως φώναξαν το γιατρό ο οποίος μας εξήγησε κιόλας ότι πιο πολύ κινδύνεψε η ζωή του μωρού μια και ο όγδοος είναι ο πιο επικίνδυνος μήνας της εγκυμοσύνης.

Μου άρεσε η κουβέντα στο κρεβάτι και που η Νόρα της τα είπε όλα της Εύας να ξέρει να προσέχει. Η Εύα πάλι αμέσως να ανησυχησει για τον Στέφανο, δεν την αξίζει την ανησυχία σου κοπελάρα μου! Η σκηνή ήταν πολύ γλυκιά, η Νόρα η πιο πονηρεμένη να αναλύει τις σκέψεις τους, η Δάφνη που είναι η πιο προστατευτική να θέλει να ηρεμήσει την Εύα και η Εύα, και λογικά, μέσα στα ερωτηματικά για τον ποιος θα μπορούσε να στραφεί εναντίον της.

Τα αγόρια στο ιατρείο μου άρεσαν επίσης πολύ, όλοι ανησύχησαν για το έταιρόν τους ήμισυ που το’χουν σε εκτίμηση! Ήταν τόσο γούτσου και χαζογέλαγα με το Λουκά που χτύπαγε ξύλο συνέχεια! Χιχι

Την ώρα όμως που μπούκαραν όλοι στο ατελιέ και ο καθένας πήγε στην αγάπη του να την αγκαλιάσει έλιωσα! Τι πλάνο ήταν αυτό Θεε μου? (Να σε λέω και Βασιλειάδη ή Οικονόμου? Χαχα)
Επεισόδιο 363 - Ημερομηνία 11-05-2010 - Σελίδα 5 Parea363

Ο Λουκάς με τα αστεία του να ελαφρύνει την ατμόσφαιρα, ο Μάνος να αναλαμβάνει και πάλι τα ηνία και ο Νικόλας να προσπαθεί να διατηρήσει τις ισορροπίες! ΤΙ ΤΕΛΟΙΟΙ!!!!!

Η Παρέα της Φεγγαρόπετρας μια γροθιά στα δύσκολα, σήμανε συναγερμός και έτρεξαν που έλεγε ο Μάνος...ΛΑΤΡΕΥΩ ΛΕΜΕ!!!

Τη σκέψη που έκανε ο Μάνος τώρα άκυρη δεν τη λές, άλλωστε μιλάμε για άσπονδους εχθρούς. Επιπλέον ούτε απο την Εύα τη θεωρώ άκυρη μια και προδώθηκε άσχημα απο τον Στέφανο, απο έναν άνθρωπο που δεν περίμενε ποτέ να της κάνει όσα κι ο Μάνος, και είναι λογικό να σκέφτεται τα τέρατα για εκείνον, να μην του έχει πια καμμία εμπιστοσύνη. (Στο Μάνο μπορει να μην έδωσαν σημασία πάντως αλλα μόλις το είπε και η Εύα ψιλοσκιάχτηκαν! Χεχε) Βέβαια πρυτάνευσε η λογική και κατάλαβαν ότι το Βιτάμ δεν είναι ικανό για τίποτα πλέον γιατί κυριαρχούν οι ορμόνες του και είναι απασχολημένος με το να τις κατευνάζει gelio

Κατά την αποχώρηση έφυγαν όλοι ο Μάνος καρφωμένος στην καρέκλα! Τρελαίνομαι να τον βλέπω να λιώνει και να μην μπορεί να δράσει! (Ανάσες! Ανάσες! Μην σκέφτεσαι ότι φεύγει Τζίνα! Ανάσες!)

Σημείωση: ο κος Μπουγιούρης κρατάει πένθος? Θέλει κούρεμα!

+++

Δημήτρης - Νταίζη
Θα σχολιάσω τη σκηνή μόνο και μόνο επειδή περιείχε χυλοπιτα!! Φάτα Νταιζουλλλίνι! Άκυρο και απο το χάπατο (που κατήντησες τς τς!)

Νόρα- Νταίζη / 2 – 0

Μετά απο αυτό κάνε ότι θες με το χάπατο φάτου όλη την περιουσία ποιος νοιάζεται! Χεχεχε

+++

Αστυνομικό Τμήμα
Στο αστυνομικό τμήμα μου άρεσαν πολύ τα μαλλάκια της Νόρας (αυτό το “Πάμε πλατεία” στυλ έχει αρχίσει να με κουράζει, τι όμορφη κοπέλα) και επιτέλους κουρεύτηκε και ο Μάνος!!!

Τη συζήτηση τη βρήκα λίγο ανούσια, τα ίδια και τα γίδια... Γενικα ανακυκλωνόταν το ίδιο θέμα συνέχεια..

+++

Λουκάς - Μελίτα
Η Μελίτα τα έκανε κουλουβάχατα και πήγε να ζητήσει βοήθεια! Ο Λουκάς τη γείωσε απότομα και πολύ το χάρηκα!

Ζητάς να κάνει ο Μάνος πίσω, όταν έρθει η ώρα θα πείσεις το Στέφανο να κάνει πίσω? Ή θα θέλεις να μείνει ο Μάνος μακριά απο το παιδί του γκόμενου σου?

Θα τολμήσεις να πεις στον Στέφανο να αφήσει το παιδί του να ζει με τον Μάνο όπως κι εκείνος ζει με το παιδί του Μάνου ή θα παρεις το μέρος του απο φόβο μη σφαχτείτε και χάσεις το σεξάκι??? Εκεί να σε δω μανταμίτσα!

+++

Εύα – Δάφνη - Στέφανος
Το Βιταμ πήγε να το παίξει νταής σε ξένο σπίτι! Ωπα ρε άντρα βαρύ και πρόστυχε πρόσεχε μη σκίσεις κάνα καλσόν!!!

Του τη λέει κιόλας η Δάφνη που τους υποψιάστηκε και ούτε καν έκανε τον κόπο να δικαιολογηθεί! Το βιολί βιολάκι!

Ήθελε να την πάρει σπίτι (ναι ναι σε αυτό το σπιτι που είναι τόσο μπατε σκύλοι αλέστε που καποιος φύτεψε ένα όπλο) και επειδή δεν του καθότανε τσαντίστηκε ο μικρός! Τι λες ρε φίλε που θα πεις στη Δάφνη να μην μιλάει.. που? Στο σπίτι της? Που πήγαν οι καλοί σου τρόποι Στεφανούκο? Αργισε πολύ το φιξ σου και τους ξέχασες;? Αντε τρέχα στην κατσαρή να χαλαρώσεις αγόρι μου και άσε τους υπόλοιπους!

Μου άρεσε που η Εύα αντέδρασε και μάλιστα έντονα στα πατρικά του συναισθήματα! Μην ξεχνάμε ότι με δικαιολογία τα πατρικά αυτά συναισθήματα την κορόιδευε μέσα στη μούρη της και της διέλυσε για μια ακόμα φορά τη ζωή!!! ΜΗΝ ΤΟ ΞΕΧΝΑΜΕ ΕΠΕΙΔΗ ΕΤΣΙ ΜΑΣ ΒΟΛΕΥΕΙ ΜΕΣΙΕ!!!

Και απειλεί κιόλας ο φλούφλης ότι μπορεί να το απαιτήσει! Τι λες ρε Ριρη που θα το απαιτήσεις κιόλας? Μπορεί πάνω στο παιδί να έχεις δικαιώματα αλλα πάνω στη μητέρα όχι! Τα νταϊλίκια σου (ο Θεός να τα κάνει) άλλου!!!

Κι ένα : respect : στη Δάφνη για τη σπόντα του για τα περσινά! Χώσε Δαφνάρα!

Παντως θέλω να δω τα μούτρα της κατσαρής αμα ο Στέφανος απαγάγει και κλείσει πουθενά την Εύα για να την προστατεύσει! Την έχω ικανή έστω και μετά την απαγωγή να το επικροτήσει!!! χα!
+++

Νόρα - Λουκάς
Μου άρεσε πάρα πολύ αυτή η σκηνούλα! Τα ζουζουνίσματα, ο πελάτης που έσκασε μύτη την πιο ακατάλληλη ώρα και ο καφές της παρηγοριάς! Λιώνωωωωωω!!! Heart2

Παρεπιπτόντως ακόμα και να κλειδώνανε δεν θα του έβλεπε όποιος ερχόταν? Χαχα

Δείτε φάτσα Λουκάκου χαχαχα
Επεισόδιο 363 - Ημερομηνία 11-05-2010 - Σελίδα 5 Loukas363

Πάντως ο πελάτης φορούσε τρομερό κουστουμάκι με....αθλητικό? ο μι τζι και 3 λολ!

+++

Αγοροπαρέα
Οι άντρες τελικά χωρίς τις γυναίκες τους είναι πολύ γκρινιαρούληδες! Δεν μπορώ να πω κι εγω χαλάστηκα με την πίτσα, ήταν παγωμένη ρε παιδιάαααααααααα!!! χιχι

Ο Λουκάς μία ολόκληρη σεζόν έθαβε τον καναπέ και τώρα ήθελε να κοιμήσει εκεί το Νικόλα αλλα όταν του πρότεινε να αλλάξουνε συμβιβάστηκε να κοιμηθούν μαζί στο κρεβάτι! χαχα

Καλά όταν είδα τον Λουκά να ξυπνάει το Νικόλα χτυπιόμουνα!
Λουκάς: Πώς μπορείς και κοιμάσαι μακριά της?
Νικόλας: Μήπως και κοντά της με αφήνετε να κλείσω μάτι???

Απορία: Το σπίτι της Νόρας δεν έχει καλά καλά τουαλέτα, έχει αποθήκη? Αχαχαχαχαχαχαχα

Μου άρεσε που ο Λουκάς ήταν σίγουρος ότι το Νοράκι του δεν μπορούσε να κοιμηθεί μακριά του όταν χτύπησε το κουδούνι! Τι γλυκούληηηηηηηηηης!!!

Καλά η Νταίζη ασχολίαστη! Θυμήθηκε τα γενέθλια του παιδιού της αφου είχε σχεδόν ξημερώσει η μέρα των γενεθλίων του?? Αγαπητή να σε ενημερώσω ότι τόσο η "ACS" οσο και η "Πόρτα Πόρτα" και η "Ταχυδέμα" δεν κάνουν αυθημερόν παραδόσεις σε άλλη πόλη, έχασες!!! Πάντως όπως ζήταγε κάνα ψιλό μου θύμησε τον Κυριάκο vomit

Ο Νικόλας που τη δούλεψε πάντως ΘΕΟΣ!!! Μια η Δάφνη με τον Στέφανο και μετά ο Νικόλας με τη Νταίζη έδωσαν ρέστα οι Λυτραίοι χτες! ΟΛΕ!!!!!

Και βέβαια καταλάβατε ότι η Νταίζη μετα τη «Μοντέρνα Σταχτοπούτα» πέρασε στη «Βίλα των Οργίων» (Τι το κάναμε εδω μέσα? Αμέρικαν Μπαρ? Περίμενα να το πεί!) και αύριο θα μεταπιδίσει στο «Ξύλο βγήκε απο τον Παράδεισο»! χεχε

Επεισόδιο 363 - Ημερομηνία 11-05-2010 - Σελίδα 5 Agoria363

Σημείωση: Μου άρεσε πολύ το τζιν παντελόνι του Νικόλα!

+++

Κοριτσοπαρέα
Τα κοριτσούδια μας ήταν επίσης τέλεια σε αυτές τις σκηνούλες!!!

Ο Μάριος έμοιασε στον πατέρα του όπου δει κρεβάτι ξερένεται! gelio

Τις χάρηκα τόοοοοοσο πολύ αυτές τις σκηνές!!! Ήταν τόσο γλυκιές οι κοπέλες μαζεμένες να μιλάνε για άσχετα θέματα!!!

Ξεράθηκα με την Δάφνη που περιέγραφε τη Νόρα να λέει ότι δεν τρέχει τίποτα με τον Λουκά!
Με τη Νόρα που χάιδευε την Εύα που της έλεγε μακριά απο τον γιό μου εσύ!
Με την περιγραφή του Λουκά με την ποδίτσα και την επίσκεψη όχι της Νταιζάρα αλλα του Μητσάρα!
Με την Εύα που παρεξηγήθηκε!
Και με τη Νόρα που χάιδευε μέσα στον ύπνο της την Εύα και όταν η Εύα πήρε το χέρι και το έβαλε πάνω στης Δάφνης η Δάφνη χαμογελούσε μέσα στον ύπνο της!!! gelio

ΘΕΕΣ!!!
Επεισόδιο 363 - Ημερομηνία 11-05-2010 - Σελίδα 5 Koritsia363

+++

Απόλυτη παραφωνία
Μέσα στις σκηνές της παρεούλας μας πετάγεται τσουπ το ξεκάρφωτο ζεύγος! Το πώς διαγραφόταν η ανησυχία του Στέφανου για το παιδί του που κινδυνεύει και τη μάνα του που είναι φυλακή δεν λέγεται! Αχαχαχαχαχααχα Αυτός απο τότε που μπήκε η μητέρα του φυλακή το μυαλό του στο κοκό μονίμως, τι ξεφτίλα! Ήμαρτον!!!

Αλλα για να μη λέμε μόνο τα άσχημα κι επειδή όλο παραπονιόμαστε ότι η σειρά επαναλαμβάνεται οφείλω να ομολογήσω πισωκολλητό κουζινάτο δεν είχαμε ξαναδει! Κι αν θέλουν έχω ένα γνωστό που έχει βιντεοκλάμπ, έχει στο πάνω δωματιάκι πολλές ταινιούλες να τους στείλω να εμπνευστούν! gelio

+++

Μάνος - Ηλίας
Μέχρι και αυτή τη σκηνή την απόλαυσα! Μιλάμε για μεγάλα κέφια!!!

Όταν ο Μάνος πρότεινε στον Ηλία να πάνε μια βόλτα έλιωσα στο γέλιο!!! χαχαχα

Αγαπάει ο άνθρωπας ρεεεεε!!!

+++

Την Αμαλία με τον πίνακα θα τη σχολιάσω αύριο! Η σκηνή μου φάνηκε εξαιρετικά ψεύτικη! Όταν θες να καταστρέψεις έναν πίνακα δεν ξεκινάς απο την πλάτη νομίζω... Κατά τα άλλα ανυπομονώ να δω τι παίζει με τη διαθήκη!!!

+++

Αυτά για το χτεσινό επεισόδιο. Ανυπομονώ για το σημερινό όπου ο Πετράν με τρελή χτονοκαθυστέρηση δίνει χαστούκα στη κορούλα του που πολύ εύκολα ξεχνάει ότι ο πατέρας της την άφησε να παντρευτεί το Μάνο, ούτε τη ζόρισε ούτε την πούλησε και βέβαια γουστάρω "δεξί κροσέ" Δαφνάρας λέμε!!!

Πολύ καλό απο μένα (αφαιρώ πόντους λόγω απόλυτης παραφωνίας) για την Παρέα της Φεγγαρόπετρας Εύα – Μάνος – Δάφνη – Νικόλας – Νόρα – Λουκά που μου θύμισαν γιατί τους αγαπώ τόσο πολύ, για τη μικρή σκηνούλα του Χρήστου με τον Στέφανο και για τη Θεά εγκυμονούσα παίδαρο και οσονούπω ζευγαρωμένη ελπίζω!!!

Πάω να σας διαβάσω!

Και εις άλλα με υγείαν!



ΥΓ. Παρακαλούνται οι αρμόδιοι να μας απαλλάξουν απο τον απόλυτο ξενέρωτα (κλεμμένο ναι ναι) όσο το δυνατόν πιο γρήγορα.
Απώλεια Μάνου (TV Zapping) + Φούντωμα Ξενέρωτα (Τηλεθεατής) μαζί θα έχουν ένα και μόνο αποτέλεσμα στους βαριόμοιρους τηλεθεατές
Τζινακι μου δεν εχω να προσθεσω τιποτα παραπανω, με καλυψες απολυτα με τα σχολια σου καθως και το φωτογραφικο υλικο. Απλα : respect : Απο εμενα....... oscar

KonstantinaA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 363 - Ημερομηνία 11-05-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 363 - Ημερομηνία 11-05-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τετ Μάης 12, 2010 1:35 pm

nicole έγραψε:Αφου σε λιγες ημερες που θα δειξει το επεισοδιο οπου Μανος-Ευας θα περασουν μαζι τη νυχτα...το forum θα παρει φωτια...να μην σας πω οτι η Ξυλα θα εμφανιστει χωρις κοιλια gelio τιμης ενεκεν προς τους fans του ζευγαριου, να δουν μια τελευταια σκηνη... Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου!!! Απο τη στιγμή που είμαστε μάλιστα το πρώτο σε κίνηση φόρουμ (και μπράβο μας) νομίζω αυτό κάτι μας λέει εεεε??? Καρμικός vs Απόλυτος σημειώσατε πανωλεθρία!!!!!!!!!!!!!!!!

Αυτος ο καρμικος ερωτας των 15χρ. ηταν τοσο μεγαλος και αξεπεραστος που ο μεν Μπουγιουρης δεν αντεξε και αποχωρει gelio , η δε Ευα μαλλον θα βρει αλλον gelio και αυτο ποναει.. . Το τι κάνουν οι ηθοποιοί ουδεμία σχέση έχει με το σενάριο νομίζω! Το ότι πονάει δεν το κρύψαμε γιατί τους θέλουμε μαζί αυτό είναι κακό? Αμα είναι έτσι να σταματήσουμε βρε να φέρνουμε αντιρρήσεις σε οτιδήποτε δεν μας αρέσει, ΔΝΤ μας μπήγουν? Ας το ανεχόμαστε! Σε όλα ΝΑΙ για να μην δίνουμε χαρά στους χαιρέκακους!

Αλλα εαν κρινω απο τις σεναριακες και πραγματικες εξελιξεις σε αυτη τη σειρα...γελαει καλυτερα οποιος γελαει τελευταιος...και εχω την αισθηση οτι αυτοι που θα γελασουν στο τελος θα ειναι Στεφανος-Μελιτα και οι fans τους και αυτο επισης ποναει...:wink2: Συμφωνώ απόλυτα! Γελάει καλύτερα οποιος γελαει τελευταιος αλλά μπα όχι αυτό δεν πονάει! Γιατί το τέλος είναι ένα χρόνο μετά και ενώ τώρα το απόλυτο τίποτα χαίρεται μέχρι το τέλος εχουμε τόσο δρόμο που το βλέπω να σκάει απο την πολύ χαρά! χεχε

Όσο για τις επιμέλειες προς το παρόν το παιδί του Στέφανου το κυοφορεί η Εύα οπότε δεν τίθεται τέτοιο θέμα, Και πάνω της δεν νομίζω ότι έχει καμμία δικαιοδοσία ο μεσιέ!

Όταν γεννηθεί πάλι με το καλό το μωρό αν φτάσουμε να δούμε τον Στέφανο με τη Μελίτα βασιζόμενοι στα λεφτάκια τους να παίρνουν τα παιδιά με το ζόρι απο τον έταιρο γονιό τους (αν και δεν τους τοχω είναι way too λαπαδιασμένοι) νομίζω θα ξέρουμε σίγουρα ποιος θα γελάσει τελευταίος!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 363 - Ημερομηνία 11-05-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 363 - Ημερομηνία 11-05-2010

Δημοσίευση από nana Τετ Μάης 12, 2010 1:49 pm

μου αρέσει πολύ η παρέα ενωμένη
μου αρέσει που βλέπουμε πάλι τα παιδιά όλα μαζί.
Αυτό θέλαμε!!
Αυτό που δεν θέλουμε είναι τον απόλυτο στις οθόνες μας!!!
nana
nana
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Με το Internet..παντού!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 363 - Ημερομηνία 11-05-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 363 - Ημερομηνία 11-05-2010

Δημοσίευση από sarita Τετ Μάης 12, 2010 2:18 pm

τζινακι μου αψογος ο σχολιασμος και χαιρομαι ειλικρινα που σου αρεσε και ο δικος μου.Το κερδιζεις με το σπαθι σου oscar Flkia
sarita
sarita
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 363 - Ημερομηνία 11-05-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 363 - Ημερομηνία 11-05-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Τετ Μάης 12, 2010 2:30 pm

nikidanis έγραψε:
anastasia20 έγραψε:Ας πω δύο λογάκια….



ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΜΕΛΙΤΑ:αν και μικρή τέλεια η σκηνή…Love! επιτέλους κάτι της προκοπής…γιατί εγώ νόμιζα ότι είχαν ξεχάσει το άθλημα…
Στεφ:θέλεις βοήθεια;;;;(δεν τα ρωτάμε αυτά στέφανε)
Μελ:όχι….(θέλει-θέλει μην την ακούς)
Και τσουπ πάει να την βοηθήσει….(έτσι στέφανε,έτσι αγόρι μου…ΑΛΗΛΟΥΙΑ): juhu : runaround
[b]


θα σχολιασω μονο αυτο το κομματακι γιατι με τα αλλα δεν βρισκουμε ακρη ...μυαλα ανοικτα λιγα υπαρχουν
αν ειναι να το κανουν για να κρατανε το σκορ πολυ ευχαριστως να υπερασπιστω το ζευγαρι !!! lol! gelio gelio
γιατι εγω νομιζα πως ολο αυτο μου το πλασαρανε για ερωτα μεγαλο gelio gelio

δεν κατάλαβα τι εννοείς;;;;
ένας έρωτας για να είναι μεγάλος πρέπει να απέχουν από το sex;δεν καταλαβαίνω...
δηλαδή η νόρα και ο λουκάς που του έχουν δώσει και καταλάβει δεν είναι ερωτευμένοι;;;
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 363 - Ημερομηνία 11-05-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 363 - Ημερομηνία 11-05-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τετ Μάης 12, 2010 2:32 pm

Όχι βέβαια αλλα οι συγκεκριμένοι έχουν και θέματα ειδικά ο Στέφανος αλλα το μυαλό του στο κοκό! Αυτό τους συνδέει πάνω απο όλα! Έτσι καταλαβαίνω εγω δηλαδή!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 363 - Ημερομηνία 11-05-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 363 - Ημερομηνία 11-05-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Τετ Μάης 12, 2010 2:38 pm

Clarabelle έγραψε:
anastasia20 έγραψε:
nikidanis έγραψε:
anastasia20 έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Ο πατέρας με Π κεφαλαίο πέρασε απ της Δάφνης να δει την εγκυμονούσα. Μάγκεψε το βιτάμ -κλεμένο και δεν θυμάμαι και ποιά το έγραψε- κι άρχισε να απειλεί. Θα την πάρει λέει σπίτι του με το ζόρι. Μήπως θα φέρει και την κατσαρούλα του να της κάνει το σφουγγάρισμα; Η Δάφνη πάντως τον έβαλλε στη θέση του θυμίζοντάς του τα μαύρα νυφικά και τα αγκάθινα στεφάνια. Έτσι μη νομίζει ο μικρός οτι τα καμώματά του έχουν ξεχαστεί.Impatient


μάλλον η δάφνη την περίοδο που συνεργαζόνταν με τον καρτάλη είχε πάθει αμνησία....γιατί μια χαρά είχαν ξεχαστεί και μαύρα νυφικά και αγκάθινα στεφάνια...


η Δαφνη τοτε ειπε να κανουν νεα αρχη να ξεχασουν τα παντα και να συνεργαστουν ..καποιος αλλος ομως τα ξεχασε πρωτος αυτα και της την εφερε πισωπλατα ......καλα τον εκανε σημερα η Δαφνη και τον πεταξε εξω που την κατηγορησε κιολας για την μανα του οτι την παγιδεψανε αλλα ενα συγνωμη δεν ζητησε απο τα κοριτσια

ο στέφανος την έφερε πισώπλατα στη δάφνη;;;πείραξε τη δάφνη προσωπικά;;;;έκρυψε από την εύα την αλήθεια ναι...
αλλά η δάφνη τι σχέση έχει με αυτό;;;και η νόρα και ο λουκάς της είπαν ψέματα και όμως τώρα με εκείνους είναι μια χαρά...


Θεωρείς οτι μετά το δούλεμα που έκανε στη Δάφνη η Μελίτα έπρεπε να πει δεν βαριέσαι ας τη βλέπω κάθε μέρα δεν τρέχει τίποτα;
Θεωρείς οτι αφού η Δάφνη έμαθε οτι ο Στέφανος την έστηνε δεύτερη φορα στον αδελφό της έπρεπε να πει δεν πειράζει;
Θεωρείς οτι για να μην κακοκαρδίσει τη Μελίτα έπρεπε να ξεπουλήσει τους δικούς της ανθρώπους;


δεν θεωρώ τίποτα από αυτά....
το να διακόψει τη συνεργασία για τους χ,ψ λόγους είναι δικαίωμα της...το να κρίνει κατά αυτό τον τρόπο είναι υπερβολικό από τη στιγμή που η υποθεση δεν είναι δική της....
δεύτερη φορά την έστησε ο στέφανος στο μάνο;;;;την πρώτη την καταλαβαίνω-βέβαια η δάφνη την πρώτη φορά πέρα έβρεχε δεν την πείραξε και πολύ...τα στεφάνια είχαν ξεχαστεί...
η δεύτερη φορά ποια είναι ακριβώς γιατί θα τρελαθώ;;;που ο στέφανος ήταν με τη μελίτα;;;ή που ο στέφανος δεν είπε την αλήθεια στην εύα;;;;γιατί ο μάνος δεν έχει καμία σχέση με αυτό....ούτε η εύα ούτε η μελίτα είναι κτήματα του....και με τις δύο έχει χωρίσει....
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 363 - Ημερομηνία 11-05-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 363 - Ημερομηνία 11-05-2010

Δημοσίευση από nikidanis Τετ Μάης 12, 2010 2:40 pm

anastasia20 έγραψε:
nikidanis έγραψε:
anastasia20 έγραψε:Ας πω δύο λογάκια….



ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΜΕΛΙΤΑ:αν και μικρή τέλεια η σκηνή…Love! επιτέλους κάτι της προκοπής…γιατί εγώ νόμιζα ότι είχαν ξεχάσει το άθλημα…
Στεφ:θέλεις βοήθεια;;;;(δεν τα ρωτάμε αυτά στέφανε)
Μελ:όχι….(θέλει-θέλει μην την ακούς)
Και τσουπ πάει να την βοηθήσει….(έτσι στέφανε,έτσι αγόρι μου…ΑΛΗΛΟΥΙΑ): juhu : runaround
[b]


θα σχολιασω μονο αυτο το κομματακι γιατι με τα αλλα δεν βρισκουμε ακρη ...μυαλα ανοικτα λιγα υπαρχουν
αν ειναι να το κανουν για να κρατανε το σκορ πολυ ευχαριστως να υπερασπιστω το ζευγαρι !!! lol! gelio gelio
γιατι εγω νομιζα πως ολο αυτο μου το πλασαρανε για ερωτα μεγαλο gelio gelio

δεν κατάλαβα τι εννοείς;;;;
ένας έρωτας για να είναι μεγάλος πρέπει να απέχουν από το sex;δεν καταλαβαίνω...
δηλαδή η νόρα και ο λουκάς που του έχουν δώσει και καταλάβει δεν είναι ερωτευμένοι;;;

δεν ειπα να απεχουν απο το sex huhu αλλωστε ειναι το μονο που τους δενει γι αυτο κιολας ειπα αν ειναι να μεινουν σ αυτο το σταδιο τα παιδια τα υποστηριζω κιολας gelio gelio !!!!και να τους βοηθησω να βαλουν και λιγη φαντασια !!
και μην συγκρινουμε Νορα-Λουκα με Στεφανο -Μελιτα τι εχουν ζησει και τι θα ζησουν
εμενα προσωπικα με πειραξε που στην δεδομενη χρονικη στιγμη καναν αυτο που καναν ενω σε αλλα επεισοδια μου ειναι με κερακι και τσαγακι και ο κοσμος δεν χανοτανε !!!


Υ.Γ για να μην παρεξηγηθω ουτε με το μερος της Ευας ειμαι ουτε με της Μελιτας απο την αρχη καμια δεν μου αρεσε!
απλα κρινω αυτα που βλεπω
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 363 - Ημερομηνία 11-05-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 363 - Ημερομηνία 11-05-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Τετ Μάης 12, 2010 2:41 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Όχι βέβαια αλλα οι συγκεκριμένοι έχουν και θέματα ειδικά ο Στέφανος αλλα το μυαλό του στο κοκό! Αυτό τους συνδέει πάνω απο όλα! Έτσι καταλαβαίνω εγω δηλαδή!

οπότε αν γίνει τίποτα με μάνο και εύα τη δεδομένη χρονική στιγμή να υποθεσω ότι η εύα θα είναι κατακριτέα δεν θα την νοιάξει για το μωρό και γενικά θα κατηγορηθεί όπως κατηγορείται ο στέφανος και η μελίτα τώρα;;;
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 363 - Ημερομηνία 11-05-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 363 - Ημερομηνία 11-05-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τετ Μάης 12, 2010 2:43 pm

anastasia20 έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:Όχι βέβαια αλλα οι συγκεκριμένοι έχουν και θέματα ειδικά ο Στέφανος αλλα το μυαλό του στο κοκό! Αυτό τους συνδέει πάνω απο όλα! Έτσι καταλαβαίνω εγω δηλαδή!

οπότε αν γίνει τίποτα με μάνο και εύα τη δεδομένη χρονική στιγμή να υποθεσω ότι η εύα θα είναι κατακριτέα δεν θα την νοιάξει για το μωρό και γενικά θα κατηγορηθεί όπως κατηγορείται ο στέφανος και η μελίτα τώρα;;;

Εαν μας δείξουν την Εύα με την κοιλιά τουρλα να κάνει σεξ με το Μάνο θα τραβάω τις κοτσίδες μου!!! Αν είναι ποτέ δυνατόν!!!

ΥΓ. Ενα "Ωπ" απο την Cancoon κι εδω κολλάει!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 363 - Ημερομηνία 11-05-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 363 - Ημερομηνία 11-05-2010

Δημοσίευση από Ezantakou Τετ Μάης 12, 2010 2:49 pm

Πολύ λίγα πραγματάκια και απο μένα..
Το επεισόδιο το ψήφισα πολύ καλό γιατί το τέλειο το κρατάω για το τρικούβερτο γλέντι της παρέας :wink2:

Λοιπόν έχουμε και λέμε:

Απόπειρα δολοφονίας-->
Καλογυρισμένη σκηνή με τα κορίτσια μας αλλά συμφωνώ με τις περισσότερες, ήταν νομίζω για να τρομάξουν την Εύα και όχι να την σκοτώσουν.. Κάτι που παραπέμπει στο γεγονός οτι η Αντιγόνη βρίσκεται πίσω απο όλα αυτά...

Λουκάς-Στέφανος-->
Η αναφορά στον θείο Καρτάλη δεν ήταν καθόλου τυχαία και σίγουρα θα παίξει το ρόλο του στα επόμενα επεισόδια..

Αμαλία-Πέτρος-->
Εξακολουθώ να έχω την εξής απορία.. Σκέφτεται κανείς το Νεφελάκη στη σειρά αυτή..?? Είναι τόσο εύκολο να πείς σε ένα παιδί οτι ο παλιός μπαμπάς έφυγε και ο καινούριος έρχεται και είναι καλήτερος..??
Η τιτανομέγιστη δε τα σκέφτεται αυτά, τον Παριζιάνο γαμπρό μη χάσουμε και τα υπόλοιπα θα λυθούν.. Αμ δε... Το παιδί καλώς ή κακώς έχει έναν συγκεκριμένο πατέρα και αυτό δεν αλλάζει.. Είμαι πολύ περίεργη να δώ πώς θα καλύψουνε το κενό αυτό που θα αφήσουνε στο Νεφελάκι όταν ο Μάνος θα φύγει...

Κοριτσοπαρέα 1-->
Φώναξαν γιατρό και για μένα η Νόρα καλά έκανε και είπε στην Εύα την αλήθεια... Μου άρεσε επίσης και η Δάφνη, η οποία προσπαθούσε να μπαλώσει τις αλήθειες που έλεγε η Νόρα για να μην ταραχτεί η Εύα.. Χαίρομαι που της τονίζουν συνεχώς οτι θα είναι δίπλα της...

Στέφανος-Χρήστος-->
Παραδέχτηκε επιτέλους ο Στέφανος οτι κάποιοι άλλοι κρύβονται πίσω απο όλα αυτά και δεν έχουν καμία σχέση με Μάνο και Ρούσσο.. Κάτι είναι και αυτό.. Ο Χρήστος τελευταία πολύ καλά τα λέει, μη τον ματιάξω...

Παρέα της Φεγγαρόπετρας-->
Τι τέλεια, τι υπέροχη, τι μοναδική σκηνή που ο καθένας έτρεξε στο ταίρι του...
Δε περίμενα να το πώ αυτό αλλά επιρεασμένη και απο την αποχώρηση του, ο Μάνος με συγκίνησε έτσι όπως έτρεξε στην Εύα.. Τι ωραίο ζευγάρι και επιτέλους να δούμε κάτι όμορφο μεταξύ τους πέρα απο τα κολοκυθάκια...

Νταίζη-Μπέλλος-->
Χα, χα, χα... Και άλλη χυλόπιτα η Νταιζάρα...
Τα είπαν όλα η Βάσω με την Τζίνα (τα σέβη μου κορίτσια...) Νόρα 2 - 0 Νταίζη....

Λουκάς-Μελίτα-->
Όταν ο Λουκάς έβαλε την Μελίτα στο τρυπάκι να σκεφτεί τα πράγματα απο την άλλη όψη του νομίσματος, το ύφος της δεν υπήρχε.. Τα έχασε η γυναίκα και αυτό δείχνει οτι είναι επιπόλαιη και προκειμένου να γίνει το δικό της, δεν σκέφτεται συνέπειες...
Καλά της τα είπε ο Λουκάς, απλά και λιτά, να σκεφτεί ποιά στάση θα κρατήσει όταν και άν έρθει αυτή η στιγμή...

Στέφανος-Εύα-Δάφνη-->
Μα δεν έχω τίποτα να προσθέσω.. Η Βάσω με κάλυψε ΑΠΟΛΥΤΑ..χιχιχι...
Μόνο που έχω μια απορία: Αν η Εύα πήγαινε στο Καρταλαίϊκο, ο Στέφανος θα είχε την γυναίκα στο σπίτι και αυτός θα έμενε στην γκόμενα.. Τέτοια ξεφτύλα...??? Είπαμε πολιτισμένος κόσμος είμαστε αλλά το παραχέ****....

Νόρα-Λουκάς-->
Το γέλιο της ζωής μου έριξα...
Συγγνώμη, είπε στην Νόρα να πάει στον καναπέ και αυτός κλείδωνε την πόρτα (τζαμαρία για την ακρίβεια...) για να κάνουνε γούτσου-γούτσου...??? Την εξώπορτα τι της έχουμε Λουκάκο, για να μπαίνει ο κάθε Παπανικολάου και να παίρνει μάτι..???
Ευτυχώς να λέτε που ο κύριος Παπανικολάου δεν άργησε γιατί θα είχαμε δικαστήρια (αλα Τζούλια...)...
Ο Λουκάκος ζήτησε σκέτο φραπέ και ήταν λογικό μετά απο τέτοια εξέλιξη..
Καλά, ο τρόπος που τους κοιτούσε ο Παπανικολάου, το αγανακτισμένο ύφος του Λουκά και η αμηχανία της Νόρας ήταν όλα μα όλα τα λεφτά gelio

Κοριτσοπαρέα 2-->
ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΗ σκηνή με τα κορίτσια να κουτσομπολεύουνε και να θυμούνται τα παλία.. Χαιρόμουνα την κάθε τους στιγμή, κάθε φορά που γελούσανε, είχα ένα χαζοχαρούμενο χαμόγελο και κολλούσα σε κάθε τους κουβέντα...
Η Νόρα που χάϊδευε την κοιλίτσα της Εύας (προοικονομία είναι αυτό...), που έτρωγε όλα τα τόστ της Δάφνης ενώ δεν της άρεσαν (αυτό και αν είναι προοικονομία..), που εξιστορούσε την ξανθιά περούκα που φόρεσε ο Λουκάς, ήταν απίστευτη...
Η Εύα που επίσης έτρωγε τα τόστ ενώ δε της άρεσαν, που παρεξηγήθηκε με τον Μπέλλο, που έδιωχνε τα χέρια της Νόρας απο το αγοράκι της, ήταν σκέτη απόλαυση...
Η Δάφνη που λέει πόσο έχει μοιάσει ο Μάριος στον πατέρα του που ξερένεται στον ύπνο, που έλεγε για την σωβρ@κοποδιά του Λουκά, που της άρεσαν τα τοστάκια της, ήταν σκέτη γλύκα..
Οι γκριμάτσες τους δε ήταν θεϊκές...

Λουκάς-Νικόλας-->
Πολύ γκρινιάρης βρε παιδί μου ο Νικόλας, μια η πίτσα, μια ο καναπές...
Όσο για την τηλεόραση όλα κι όλα, έχει χίλια τα εκατό δίκιο ο Νικόλας... Είναι πολύ εκνευριστικό να κοιμάται κανέις με ανοιχτή την τηλεόραση, απο προσωπική εμπειρία το ξέρω και δεν είναι καθόλου ευχάριστο.. Ενοχλείς τον διπλανό σου βρε......... Λουκάκο, δε το καταλαβαίνεις...???

Μελίτα-Στέφανος-Πάγκος-->
Πήγε για βοήθεια ο Στέφανος και τι βοήθεια να λέτε.. Πήγε να την βοηθήσει να σκουπίσουνε τον πάγκο και μετά που τελείωσαν τις δουλειές του σπιτιού πέρασαν απο την κρεβατοκάμαρα να της δείξει πως ξεστρώνουνε ένα κρεβάτι γιατί το στρώσιμο δε μας νοιάζει, είναι δουλειά της Αγγελικής αυτή...
Πάντως πέρα απο την πλάκα, αυτό που είπε η Βάσω στο σχολιασμό της πραγματικά το σκεφτόμουνα και εγώ εκείνη τη στιγμή, μήπως μπεί η Νεφέλη μέσα και πάθει το απόλυτο σόκ..
Ούτε εμένα μου άρεσε η συγκεκριμένη σκηνή και όχι επειδή αντιπαθώ ή συμπαθώ κάποιους αλλά επεισή δεν με έχουν πείσει σαν ζευγάρι.. Γούστα είναι αυτά, τι να κάνουμε...???

Αμαλία-Πέτρος-πίνακας Μπάρμπας-->
Πολύ καλοί οι τιτανομέγιστοι όπως κάθε φορά άλλωστε...
Το πρώϊ που ξύπνησε η Αμαλία πρόσεξα πόσο όμορφη είναι Πεφάνη.. Όχι οτι στις άλλες σκηνές δεν είναι αλλά εδώ ήταν διαφορετική, ίσως λόγω του συφκεκριμένου ύφους που είχε εκείνη τη στιγμή...
Ο πίνακας τελικά έκρυβε κάτι και αναμένουμε να δούμε τί ακριβώς έκρυβε...

Λουκάς-Νικόλας-Νταίζη-->
Δεν έχω λόγια, το χάρηκα όσο τίποτα το δούλεμα του Νικόλα στην οχιά... gelio
Θέλω σήμερα και άλλο δούλεμα, μπορούμε να το έχουμε...???
Το πόσο γουστάρω που αποδεικνύεται οτι η Νταίζη πέρα απο χυλόπιτες τρώει και δούλεμα, που τελικά δεν είναι τόσο έξυπνη, που έχει τόσο βρώμικο μυαλό, δε λέγεται.. Το απολαμβάνω όλα αυτό λέμε.....
Αυτό που δεν απολαμβάνω είναι ο τρόπος που σκέφτεται και κινείται σαν μητέρα (ο θεός να την κάνει...)
Τελευταία στιγμή σκέφτηκε τα γενέθλεια του παιδιού της και πήγε να ζητήσει λεφτά απο τον πατέρα του παιδιού της μέσα στη άγρια νύχτα... Εκτός απο νοσοκομεία και φαρμακεία, τώρα έχουμε και κούριερ που διανυκτερεύουν....
Το θέμα δεν είναι κυρά μου να κάνεις ακριβό δώρο στο παιδί σου, το θέμα είναι να του κάνει ένα δώρο μέσα απο την καρδιά αλλά ποιός έχασε την καρδιά του για να την δώσει σε σένα (τι λέω θέε μου.... slap )

Προσεχώς-->
Θα πέσουν πολλά χαστούκια και γουστάρω πολύ....
Θα πέσουν και φιλάκια που θέλουμε και εύχομαι να έχουμε και άλλες προοικονομίες (ο πεινασμένος καρβέλια ονειρεύεται...)
Τα υπόλοιπα στον σχολιασμό...


Υ.Γ. Χαίρομαι απίστευτα να διαβάζω τα σεντονάκια σας... KatsaroYpotheto, Mik, Clarabelle, Kelly, Evanna, Sarita, loukitsa, Foulitsa (δεν ξέρω αν ξέχασα κάποιον..) απλά απολαμβάνω να σας διαβάζω..

Αυτά απο μένα...
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 363 - Ημερομηνία 11-05-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 363 - Ημερομηνία 11-05-2010

Δημοσίευση από evanna Τετ Μάης 12, 2010 2:52 pm

Ποσο ΤΕΛΕΙΟΣ μπορει να ηταν ο σχολιασμος σου Τζινακι!?Απο τους καλυτερους που εχεις κανει! oscar
Ειμαι και αρρωστη και μου φτιαξες το κεφι!Εχω ριξει τρελο γελιο,οχι μονο με το σεντονακι σου αλλα και με τα σχολια πανω στα δικα μας σεντονακια!(Παρεπιπτοντως : thanks : )

Υ.Γ1 Απιθανες οι φωτο οπως και το κλασσικο υστερογραφο! : respect :


Υ.Γ2 Εζι επισης καταπληκτικος σχολιασμος! Klap
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 363 - Ημερομηνία 11-05-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 363 - Ημερομηνία 11-05-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τετ Μάης 12, 2010 2:53 pm

Εζι μου έγραψες όπως πάντα!!!

Μόνο που έχω μια απορία: Αν η Εύα πήγαινε στο Καρταλαίϊκο, ο Στέφανος θα είχε την γυναίκα στο σπίτι και αυτός θα έμενε στην γκόμενα.. Τέτοια ξεφτύλα...??? Είπαμε πολιτισμένος κόσμος είμαστε αλλά το παραχέ****....

Η απορία σου μου άρεσε! Να σου απαντήσω λοιπόν: Ο Στέφανος θα έμενε σε ξενοδοχείο, θα πήγαινε απο τη Μελίτα να ξελαμπικάρει και τις υπόλοιπες ώρες θα προσεχε το αγέννητο παιδί του! Ω ναι ΞΕΦΤΙΛΑ!!! gelio
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 363 - Ημερομηνία 11-05-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 363 - Ημερομηνία 11-05-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τετ Μάης 12, 2010 2:54 pm

evanna έγραψε:Ποσο ΤΕΛΕΙΟΣ μπορει να ηταν ο σχολιασμος σου Τζινακι!?Απο τους καλυτερους που εχεις κανει! oscar
Ειμαι και αρρωστη και μου φτιαξες το κεφι!Εχω ριξει τρελο γελιο,οχι μονο με το σεντονακι σου αλλα και με τα σχολια πανω στα δικα μας σεντονακια!(Παρεπιπτοντως : thanks : )

Υ.Γ1 Απιθανες οι φωτο οπως και το κλασσικο υστερογραφο! : respect :


Υ.Γ2 Εζι επισης καταπληκτικος σχολιασμος! Klap

Περαστικα Ευάννα μου! Κι ευχαριστώ!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 5 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης