Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 371 - Ημερομηνία 21-05-2010

+33
kelly
Foulitsa
sarita
Goofy!
panda
evanna
verile_mistika
LYDIA
ebelina2007
Izabella29
goldy24
hionati
annaki
xristina tamystikatisedem
aggeliki
mimi
Ntinaki1
jim7
Cancoon
DESPOINA
katie007
Καρ-Mik
ksanthi
abba
Antigoni!
pasxalitsa
KatsaroYpotheto
kate_24
anastasia20
Ελένα
loukitsa
evangeliap2808
Clarabelle
37 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 5 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 371 - Ημερομηνία 21-05-2010 Vote_lcap16%Επεισόδιο 371 - Ημερομηνία 21-05-2010 Vote_rcap 16% 
[ 9 ]
Επεισόδιο 371 - Ημερομηνία 21-05-2010 Vote_lcap40%Επεισόδιο 371 - Ημερομηνία 21-05-2010 Vote_rcap 40% 
[ 23 ]
Επεισόδιο 371 - Ημερομηνία 21-05-2010 Vote_lcap17%Επεισόδιο 371 - Ημερομηνία 21-05-2010 Vote_rcap 17% 
[ 10 ]
Επεισόδιο 371 - Ημερομηνία 21-05-2010 Vote_lcap9%Επεισόδιο 371 - Ημερομηνία 21-05-2010 Vote_rcap 9% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 371 - Ημερομηνία 21-05-2010 Vote_lcap2%Επεισόδιο 371 - Ημερομηνία 21-05-2010 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 371 - Ημερομηνία 21-05-2010 Vote_lcap16%Επεισόδιο 371 - Ημερομηνία 21-05-2010 Vote_rcap 16% 
[ 10 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 58
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 371 - Ημερομηνία 21-05-2010 Empty Επεισόδιο 371 - Ημερομηνία 21-05-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Παρ Μάης 21, 2010 5:57 pm


Πώς σας φάνηκε το σημερινό επεισόδιο;
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 371 - Ημερομηνία 21-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 371 - Ημερομηνία 21-05-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Παρ Μάης 21, 2010 8:01 pm


Το συμπέρασμα ένα και μοναδικό
Τελικά ο Σταύρου δεν έχει ξεχάσει να παίζει η παρτεναίρ που του έδωσαν τον ρίχνει έτσι
Σήμερα ήταν υπέροχος
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 371 - Ημερομηνία 21-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 371 - Ημερομηνία 21-05-2010

Δημοσίευση από evangeliap2808 Παρ Μάης 21, 2010 8:02 pm

Καλό από μένα..μόνο και μόνο επειδή είχε σχετικά γρήγορη πλοκή.
Aντίδραση Μάνου όταν έλαβε το τηλεφώνημα:Δεν με πείθει πως δεν ξέρει τίποτε για την διαθήκη κλπ κλπ...Πως να το πω...πολύ κρύα το πήρε.Ύποπτο...

Μελίτα:Σ'αγαπάω,σ'εκτιμάω μα...Αμάν μωρέ και συ..!Η πρώτη φορά εδώ και καιρό που μου έσπασε τα νεύρα.Ασε τον μωρέ να φύγει τον άνθρωπο!Όχου...σου λένε το παιδί δεν είναι καλά! maaaad

Αντίδραση όλων όταν ο Στέφανος πήγε στο νοσοκομείο:Τι ήταν αυτό μωρε;Πάνε καλά;Δεν τον αφήνουν να περιμένει για νέα του παιδιού του;;Hello,είναι ο πατέρας...you know?? Και αυτός ο Μάνος..τι ευγενικός...! "Ωραία,έμαθες;Φύγε τώρα!" Μωρέ τι μας λες;Ωραίος είσαι εσύ!Πρόσεξε μην σκίσεις κανένα καλσόν! door

Στέφανος-Καρτάλω:Πες ,επιτέλους ,χρυσή μου (τρόπος του λέγειν)!Μας έχεις φέρει στην κατάσταση της Εύας (όποιος κατάλαβε,κατάλαβε)!Ωστόσο,έχω να πω,πως μετά από αυτή τη σκηνή πρέπει να τυπώσω σε ένα μπλουζάκι "Stratos Antypas-Amiras is back!" τι να κάνουμε αδυναμίες είναι αυτες... και το σημερινό,μου έφερε αναμνήσεις. Love! Love!



Btw Η σκηνή με την Εύα που και τους υποτιθέμενους "τσαντάκιδες" ,που είδα ξανά σήμερα, ήταν για πολλούς ύπνους... Sleep Sleep Ειδικά αν τη συγκρίνεις με εκείνη της Έλσας στη "Βέρα"...Περίμενα περισσότερα τουλάχιστον από σκηνοθετικής πλευράς!
Impatient
evangeliap2808
evangeliap2808
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Σε ένα κόσμο χαμένων ονείρων...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 371 - Ημερομηνία 21-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 371 - Ημερομηνία 21-05-2010

Δημοσίευση από loukitsa Παρ Μάης 21, 2010 8:02 pm

Ευα-Λουκάς-παρέα-Αγγέλα
Ά μερος::Δυνατη σκηνη που την υπογραμμισε η υποκριτική δεινότητα Πετράκη και Ξυλά.
Βμέρος:Μάνο χαλάρωσε φιλάρα κουλ.Σωθηκαμε αν τη φροντιζεις μόνο εσυ!Να βλέπαμε πως θα αντιδρούσες εσυ αν ήσουν μπροστά

Νόρα-Δαφνη-και τα τηλεφωνηματα:Ναι τηλεπάθεια έχετε με το Λουκακο αλλα ασχημα τα νεα…Φοβερη σκηνη με την Αγγελα και το ποτηρι…

Σαϊνια:Αστραψε και βρόντηξε ο Σταυρίδης!Μια αληθοφανης σκηνη της Ελλην.Αστυνομίας

Wanna be γκεσταπω-σπασμενο τηλεφωνο:Κατι μου λεει πως μιλάει με την οχιά

Ρούσσος-Αμαλί:Ρουσσος ΘΕΟΣ!Ετσι Πετρο γερά γιατι πολύ λάσκα τις άφησες μάνα και κόρη

Ρούσσος-Αμαλί-Μιμίκος και Μαίρη:Επιτελους το φόρεσε εστω και για λιγα κλασματα δευτερολέπτου το καπέλο η Μαίρη…χαχαχαχαχαχαχα gelio gelio
Πετρο χωσε καλα της τα πες!Το αγέννητο παιδι του που αγαπά ο Μιμικος και περιμενει πως και πως κόντεψε να μην γεννηθει και ο ίδιος σχεδιάζει ταξιδακια και τα οξυμωρο…τον κινδυνο που διέτρεξε το εμβρυο τον εμαθε από τον <<πεθερό>> του…Και ναι η μικρη παιδίσκη βγαζει γλώσσα στον μπαμπα και αυθαδειάζει καθως λησμονεί ποιος της έσωσε το σπίτι από τον πλειστηριασμό,στο οποιο μενει τωρα η ίδια και η κόρη της.Αχαριστια σε όλο της το μεγαλείο Ευγε Μαίρη θα ναι πολύ περηφανοι οι γονεις σου με τη συμπεριφορα σου.Νομιζεις πως κανεις την επανασταση σου? Γελοιοποίησε απλά κοπελιά
Ρούσσος:<<Σκασε Μελίτα!!!!>>όλα τα λεφτα. : respect : : respect : : respect :

Μιμίκος-παρεα-Αγγέλα:
Γ μέρος:Δωσε Αγγέλα. Εννοείται περισσότερο ενδιαφερονται από σένα Μιμικο το ποσο νοιαζεσαι για το παιδακι το δειχνεις κάθε μερα! gelio

Αμαλι-Μαίρη:Βγαζεις γλωσσα και στη μαμα…...Αφηστε τη να φαει το κεφαλι της μωρε!

Μιμίκος-Wanna be γκεστάπω:Βγηκε ο Στρατος από μέσα του και κόντεψα να σκιαχτώ.Αν το βρεις σφυριξε μου κλέφτικα!Δυνατη ερμηνεια επίσης από μερια της κυρίας Παπαδημητρίου και του Σταύρου : respect :

Λουκάς-Νόρα:Κοντα είστε!Συνειρμο στο συνειρμο κάτι θα βγει αλλωστε δεν σας φοβαμαι είστε μυαλα δυνατα και παντα βρισκετε λύσεις!

Μαρίλια-Μάνος:Είναι εφταψυχη η μαμα σου Μαριλιάκι

Wanna be γκεσταπω-Αγγέλα-Παρεα:έκλασε μεντες με το βλέμμα της Αγγέλας!Ελεος με το εγγονι σου

Ρούσσος-Λουκάς:Μεγάλωσε η μελανια του Λουκακου μου και σκούρυνε μεσα σε λίγα λεπτα….Σε τοιχο πέφτετε αλλα κάτι θα γινει καλο μου θα τη βρείτε την ακρη!Πολύ χοντρα παιχνίδια όμως…!

Οχια εδωσε ραβασακι….

Κοριτσοπαρέα:Γλυκια σκηνη!Κορακλα να κανεις Νορακι μου και να ναι Θεα!Προοικονομια ξανα!!!!!!!

Χρησταρα-Μιμίκος:Ξέρεις Χρησταρα δεν είσαι καλος στα ψέμματα μου φαίνεται!

Ζευγαρακι του Κατι ψηνεται:Υποκοσμος είσαι εσυ ρε τσοκαρο!Τι σε κοφτει που είναι μπλεγμένοι?Μητσαρα σε λυπαμαι!Πόσο γελοια είναι η οχιά?

Λουκάς-Νόρα:Η μελανια του Λουκα είναι ελαφρως πιο ανοιχτοχρωμη τωρα….Καλα σουπερ συλλογισμός της Νόρας ή του Λουκά….

Λουκάς-Σαϊνης:Λαμπροτατα μυαλα είναι όχι απλα λαμπρά!Μελανια πιο ανοιχτοχρωμη και μικρότερη τωρα….

Παρεα:Καλα κανεις και του την λες του μανου Νορακι μου.Πιο μεγαλη και πιο ανοιχτοχρωμη η μελανια τωρα και διχως αιματακι στο στοματακι του…

Πλακα μας κανουν αλωνίζουν ελευθερα στο νοσοκομείο οι δολοφόνοι?


Ομοιότητες και Διαφορες μιας και το φόρεσε εστω και για κλάσματα δευτερολέπτου

Επεισόδιο 371 - Ημερομηνία 21-05-2010 Melita_kapelo Επεισόδιο 371 - Ημερομηνία 21-05-2010 Melita_jakson_2 Επεισόδιο 371 - Ημερομηνία 21-05-2010 Melita_michael_jackson_casanova_in_



Δεν άντεξα χαχαχαχαχαχα

Ψηφιζω Πολύ Καλό γιατι είχε δραση το επεισόδιο, σκηνες της παρέας,δυνατες ερμηνείες και φυσικα το αθλιο καπελο της Μελίτας που ανασταίνει και νεκρούς

Υγ1. Θέλω και εγώ Λουκανορική μπέμπα!

Υγ2. Η ΟΧΙΑ ΚΟΥΡΑΣΕ ΠΟΛΥ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ ΛΟΥΚΑ ΚΑΙ ΝΟΡΑ!
Ακουει κανεις??? ΑΠΑΛΛΑΞΤΕ ΜΑΣ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ


Με αγάπη και Λουκονορικά φιλιά
loukitsa Palamakia
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 371 - Ημερομηνία 21-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 371 - Ημερομηνία 21-05-2010

Δημοσίευση από Ελένα Παρ Μάης 21, 2010 8:04 pm

Σημερα ο Σταυρου θεός!!!

και ο ζουγανέλης!!!

καλα οι δολοφόνοι με το κρανος μπαινουν στο νοσοκομειο?? Επεισόδιο 371 - Ημερομηνία 21-05-2010 Icon_lol
Ελένα
Ελένα
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 371 - Ημερομηνία 21-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 371 - Ημερομηνία 21-05-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Παρ Μάης 21, 2010 8:06 pm

λοιπόν:το επεισόδιο θα έπρεπε να μου προκαλέσει αγωνία για την εύα....αυτός πρέπει να ήταν ο στόχος....η υπερπροσπάθεια όμως με τα slow motion ή με την επιτάχυνση των σκηνών έκαναν το όλο σκηνικό τόσο γελοίο...έλεος κύριοι σεναριογράφοι.....δεν μπορώ να συμπαθήσω την εύα....και ειδικά με αυτή την υπερπροβολή της τόσο πιο πολύ αδιάφορη μου περνάει....

ιερά εξέταση εναντίον στέφανου:φταις στέφανε....ναι ναι...φταις...γιατί γλυκό μου αγόρι δεν την έπαιρνες με το ζόρι σπίτι όπως της είχες πει;;;ΓΙΑΤΙ;;;;;αφού όλοι τους είναι μαθημένοι σε τέτοιες μεθόδους....
πόσο γελοίοι τύποι είναι όλοι τους....γιατί βρε στέφανε δεν μύρισες τα νύχια σου ότι θα της επιτεθούν;;;;
με ποιο δικαίωμα όλοι αυτοί εκεί διώχνουν τον πατέρα από την κλινική;;;;;εκείνοι που την πήραν υπό την προστασία τους και τελικά πάλι σκ...α τα έκαναν....

μάνος:ειρωνεύεται κιόλας ενώ εκείνος μάλλον γνωρίζει πολλά.....ε...ρε...μια χαρά τους δουλεύεις εσύ.....τέτοια ζώα που είναι....καλά τους κάνεις.....αυτά χρειάζονται....κάποιον να τους χρησιμοποιεί και μετά να τον υποδέχονται με ανοιχτές αγκάλες....

ρούσσος:καλέ πως ούρλιαζε έτσι αυτός;;;;;αμάν βρε πέτρο.....ΑΣ ΜΟΥ ΛΥΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ:ΤΙ ΦΤΑΙΕΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ;;;;;;;ΔΕΝ ΕΠΙΛΕΓΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΜΑΣ....ΚΑΙ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΚΑΗΜΕΝΟΥ ΤΟΥ ΕΛΑΧΕ Η ΑΝΤΙΓΟΝΗ...ΦΤΑΙΕΙ;;;;ΟΧΙ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΦΤΑΙΕΙ;;;;;;



ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΓΕΝΙΚΟ:από το τσακωμό του μάνου με το λουκά κατάλαβα ότι τελικά αυτή η παρέα μόνο φαινομενικά είναι δεμένη......στα δύσκολα πετάμε τις μπηχτούλες...λουκάς<εγώ δεν οπλοφορώ,δεν είμαι του υποκόσμου>
νόρα:<ειδικά εσύ μην μιλάς> και άλλα πολλά που έχει πετάξει η δάφνη κατά καιρούς για την εύα και στον νικόλα......κατά τ'άλλα όλοι αυτοί είναι μια παρέα αχώριστη που τους δένουν πολλά....εγώ ξέρω όμως ότι όταν έχεις πάρει απόφαση να συγχωρέσεις κάποιον στα δύσκολα δεν του πετάς μπηχτές και σπόντες....
τελικά είναι πολύ ψεύτικο όλο αυτό......


άθλιο εννοείται το επεισόδιο.....
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 371 - Ημερομηνία 21-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 371 - Ημερομηνία 21-05-2010

Δημοσίευση από kate_24 Παρ Μάης 21, 2010 8:09 pm

Πολύ πειστικοί οι δήθεν νοσοκόμοι! Με το που βλέπεις τη φάτσα τους αυτό καταλαβαίνεις! Εγώ πάντως αν ήμουν νοσοκομείο και έσκαγαν μύτη τέτοιοι τύποι θα ρωτούσα στο ψυχιατρικό τμήμα αν έχασαν κανέναν!Η Νταιζάρα δεν καταλαβαίνω τι ρόλο παίζει! Βρε μπας και έχουμε καμιά ταύτιση διαθηκών, ή ξέφυγα εντελώς;

kate_24


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 371 - Ημερομηνία 21-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 371 - Ημερομηνία 21-05-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Παρ Μάης 21, 2010 8:10 pm

anastasia20 έγραψε:
ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΓΕΝΙΚΟ:από το τσακωμό του μάνου με το λουκά κατάλαβα ότι τελικά αυτή η παρέα μόνο φαινομενικά είναι δεμένη......στα δύσκολα πετάμε τις μπηχτούλες...λουκάς<εγώ δεν οπλοφορώ,δεν είμαι του υποκόσμου>
νόρα:<ειδικά εσύ μην μιλάς> και άλλα πολλά που έχει πετάξει η δάφνη κατά καιρούς για την εύα και στον νικόλα......κατά τ'άλλα όλοι αυτοί είναι μια παρέα αχώριστη που τους δένουν πολλά....εγώ ξέρω όμως ότι όταν έχεις πάρει απόφαση να συγχωρέσεις κάποιον στα δύσκολα δεν του πετάς μπηχτές και σπόντες....
τελικά είναι πολύ ψεύτικο όλο αυτό......

Θα σου απαντήσω με ένα ρητό που έχω χρησιμοποιήσει ξανά για την παρέα της φεγγαρόπετρας "It is the blessing of old friends that you can afford to be stupid with them" δηλαδή η ευλογία των παλιών φίλων είναι ότι μπροστά του σε παίρνει να είσαι χαζός, ήτοι οι παλιοί φίλοι δεν παρεξηγούνται μεταξύ τους!!! Διαφωνώ λοιπόν με αυτό που λες.
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 371 - Ημερομηνία 21-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 371 - Ημερομηνία 21-05-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Παρ Μάης 21, 2010 8:13 pm


ιερά εξέταση εναντίον στέφανου:φταις στέφανε....ναι ναι...φταις...γιατί γλυκό μου αγόρι δεν την έπαιρνες με το ζόρι σπίτι όπως της είχες πει;;;ΓΙΑΤΙ;;;;;αφού όλοι τους είναι μαθημένοι σε τέτοιες μεθόδους....
πόσο γελοίοι τύποι είναι όλοι τους....γιατί βρε στέφανε δεν μύρισες τα νύχια σου ότι θα της επιτεθούν;;;;
με ποιο δικαίωμα όλοι αυτοί εκεί διώχνουν τον πατέρα από την κλινική;;;;;εκείνοι που την πήραν υπό την προστασία τους και τελικά πάλι σκ...α τα έκαναν....


Έχεις δίκιο
Έπρεπε να την πάει σπίτι του να την αφήνει με το Χρήστο να περνάει απ τη Μελίτα για να ικανοποιήσει το βασικό του ένστικτο στα γρήγορα και να γυρίζει σπίτι να τη φυλάει
Στην ουσία αυτό της πρότεινε.
Ε μάλλον καλά έκανε που δεν πήγε
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 371 - Ημερομηνία 21-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 371 - Ημερομηνία 21-05-2010

Δημοσίευση από pasxalitsa Παρ Μάης 21, 2010 8:13 pm

Clarabelle έγραψε:
Το συμπέρασμα ένα και μοναδικό
Τελικά ο Σταύρου δεν έχει ξεχάσει να παίζει η παρτεναίρ που του έδωσαν τον ρίχνει έτσι
Σήμερα ήταν υπέροχος


Mαζί σου μέχρι τελείας!!! Εγώ ακόμα προσδοκώ ένα θαύμα

Ειδικά εκείνο το δάκρυ oscar : respect : : respect :
pasxalitsa
pasxalitsa
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΕ θέα το Πέλαγο
Ασχολίες : Θέατρο, Λογοτεχνία, Σινεμά, Τηλεόραση

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 371 - Ημερομηνία 21-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 371 - Ημερομηνία 21-05-2010

Δημοσίευση από Antigoni! Παρ Μάης 21, 2010 8:15 pm

messie χαπατος- τατανα! (π******* αλλα το λεω κοσμια!) σιγα ρε κοπελια τιποτα δεν ξερεις εσυ που θα εμπλεκες κακομοιρα vomit
παει ο χαπατος δεν θα του μεινει ευρω!
Αμαλια-Ρουσσος: ετσι Ρουσσο παρε τα ηνια! τελειοι και οι δυο οπως παντα!
σαρλο-μαμακιας-ρουσσος -αμαλια: μη φευγεις στεφανε κατσε με τη μελιτα και ασε την ευα! και ας πεθανει η μελίω σ' αγαπαει ελεος! ηρεμησε λιγο κοπελια! εμπαινε Ρουσσο!
νορα-δαφνη-ευα!
κανε εσυ κορη κουκλα μου και θα βρεθει ο γαμπρος! και αν δε βγει κοκκινομαλλα οκ της τα βαφουμαι! κι αλλη προοικονομια?
Λουκας- νορα: σκεψεις του Λουκακου? της την ειπε και στο τελος!
αστυνομος σαινης-λουκας: πεστα ατυνομε πεστα! παραλιγο να χασουμε την ευα οχι και ο λουκακος με τη νορα!
Αντιγοναρα η μπουλα: τι κλαμα θεε μουnteni !
Αγγελα: χωσε Αγγελα Χωσε!
καλο το επεισοδιο για Νορα Λουκα!
και κατι αλλο θελω λουκανορικη μπεμπα τωρα!
Antigoni!
Antigoni!
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Εδέμ!!
Ασχολίες : Τα μυστικά της εδέμ! Θρίλερ και εξωσχολικά βιβλία!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 371 - Ημερομηνία 21-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 371 - Ημερομηνία 21-05-2010

Δημοσίευση από abba Παρ Μάης 21, 2010 8:18 pm

kate_24 έγραψε:Πολύ πειστικοί οι δήθεν νοσοκόμοι! Με το που βλέπεις τη φάτσα τους αυτό καταλαβαίνεις! Εγώ πάντως αν ήμουν νοσοκομείο και έσκαγαν μύτη τέτοιοι τύποι θα ρωτούσα στο ψυχιατρικό τμήμα αν έχασαν κανέναν!Η Νταιζάρα δεν καταλαβαίνω τι ρόλο παίζει! Βρε μπας και έχουμε καμιά ταύτιση διαθηκών, ή ξέφυγα εντελώς;


Μήπως ο Άρης είναι τελικά παιδί του Στέφανου, και η Νταιζάρα θέλει τα λεφτά? Αν υποθέσουμε ότι η Νταίζη είναι ο πρώτος έρωτας του Στέφανου όπως έχει αναφερθεί?

abba
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 371 - Ημερομηνία 21-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 371 - Ημερομηνία 21-05-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Παρ Μάης 21, 2010 8:19 pm

Clarabelle έγραψε:

ιερά εξέταση εναντίον στέφανου:φταις στέφανε....ναι ναι...φταις...γιατί γλυκό μου αγόρι δεν την έπαιρνες με το ζόρι σπίτι όπως της είχες πει;;;ΓΙΑΤΙ;;;;;αφού όλοι τους είναι μαθημένοι σε τέτοιες μεθόδους....
πόσο γελοίοι τύποι είναι όλοι τους....γιατί βρε στέφανε δεν μύρισες τα νύχια σου ότι θα της επιτεθούν;;;;
με ποιο δικαίωμα όλοι αυτοί εκεί διώχνουν τον πατέρα από την κλινική;;;;;εκείνοι που την πήραν υπό την προστασία τους και τελικά πάλι σκ...α τα έκαναν....


Έχεις δίκιο
Έπρεπε να την πάει σπίτι του να την αφήνει με το Χρήστο να περνάει απ τη Μελίτα για να ικανοποιήσει το βασικό του ένστικτο στα γρήγορα και να γυρίζει σπίτι να τη φυλάει
Στην ουσία αυτό της πρότεινε.
Ε μάλλον καλά έκανε που δεν πήγε

εγώ είμαι εναντίον αυτού.....και αυτό ακριβώς λέω....ότι δεν μπορούσε να την αναγκάσει με το ζόρι να πάει πουθενά....αλλά πως αλλιώς να την προστατέψει;;;;;να κατασκηνώσει έξω από το σπίτι της μήπως;;;;;ή μήπως η κυρία εύα ήθελε να παρατήσει τη μελίτα για να ικανοποιηθεί ο εγωισμός της;;;;;
ο στέφανος προσάπθησε να της πει να παέι σπίτι του γιατί πίστευε ότι θα την προστατέψει έτσι...εκείνη δεν ήθελε...τι άλλο να έκανε;;;;;
ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΙ ΖΗΤΟΥΣΑΝ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ ΟΛΟΙ ΤΟΥΣ....και με ποιο δικαίωμα τον έδιωξαν;;;;επειδή ο άνθρωπος δεν θέλει την εύα και της πλήγωσε τον εγωισμό;;;;ξυδάκι να πιει να της περάσει....το να τον απομακρύνει από το παιδί του και η εύα και οι φίλοι της είναι το λιγότερο ποταπό κατινίστικο και εκδικητικό.......
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 371 - Ημερομηνία 21-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 371 - Ημερομηνία 21-05-2010

Δημοσίευση από ksanthi Παρ Μάης 21, 2010 8:19 pm

Ο ΜΑΝΟΣ ΞΕΡΕΙ ΟΤΙ ΚΑΙ Ο ΛΟΥΚΑΣ. Ο ΜΑΝΟΣ ΑΝΗΣΥΧΗΣΕ ΟΠΩΣ ΟΛΟΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟ ΙΔΙΟ. ΤΙ ΝΑ ΕΚΑΝΕ ΝΑ ΒΑΡΟΥΣΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΤΟΥ ΚΑΤΩ; 2 ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΑΓΓΕΛΑ ΜΟΥ ΤΑ ΕΙΠΕΣ ΣΤΟΝ ΜΠΟΥΛΗ ΟΥΑ ΜΟΝΟ Η ΣΑΛΙΑΡΑ ΤΟΥ ΛΥΠΗ ΚΑΙ Η ΦΑΡΙ ΛΑΚΤΕ ΝΟΥΝΟΥ. ΕΞΑΙΤΙΑΣ ΤΩΝ ΚΑΡΤΑΛΗΔΩΝ ΚΙΝΔΥΝΕΥΕΙ Η ΕΥΑ. ΑΥΟΙ ΤΗΝ ΕΦΤΑΣΑΝ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΜΟΝΟ. Ο ΜΑΝΟΣ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΟΣ ΚΟΜΜΑΤΙ ΗΤΑΝ ΣΤΟΝ ΛΟΥΚΑ ΑΛΛΑ ΚΑΘΕ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΣ ΕΤΣΙ ΘΑ ΑΝΤΙΔΡΟΥΣΕ. ΤΟ ΕΡΩΤΗΜΑ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΤΙ ΡΟΛΟ ΕΧΕΙ ΣΕ ΑΥΤΟ Η ΝΤΑΙΖΗ; ΡΩΤΩ. ΕΧΟΥΝ ΣΥΓΓΕΝΙΑ ΝΤΑΙΖΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ; ΜΗΠΩΣ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΠΑΙΔΙ ΤΗΣ ΑΝΤΙΓΟΝΗΣ ΕΙΝΑΙ Η ΝΤΑΙΖΗ; ΚΑΙ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ ΤΟΝ ΠΗΡΕ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑ ΟΡΦΑΝΟΤΡΟΦΕΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙ ΓΙΑ ΠΙΟΝΙ ΤΗΣ; Η ΜΗΠΩΣ ΝΤΑΙΖΗ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΔΕΡΦΙΑ;

ksanthi
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 371 - Ημερομηνία 21-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 371 - Ημερομηνία 21-05-2010

Δημοσίευση από kate_24 Παρ Μάης 21, 2010 8:24 pm

abba έγραψε:
kate_24 έγραψε:Πολύ πειστικοί οι δήθεν νοσοκόμοι! Με το που βλέπεις τη φάτσα τους αυτό καταλαβαίνεις! Εγώ πάντως αν ήμουν νοσοκομείο και έσκαγαν μύτη τέτοιοι τύποι θα ρωτούσα στο ψυχιατρικό τμήμα αν έχασαν κανέναν!Η Νταιζάρα δεν καταλαβαίνω τι ρόλο παίζει! Βρε μπας και έχουμε καμιά ταύτιση διαθηκών, ή ξέφυγα εντελώς;


Μήπως ο Άρης είναι τελικά παιδί του Στέφανου, και η Νταιζάρα θέλει τα λεφτά? Αν υποθέσουμε ότι η Νταίζη είναι ο πρώτος έρωτας του Στέφανου όπως έχει αναφερθεί?

Αυτό για την Νταίζη και το Στέφανο το έχω χάσει μάλλον!Ο Άρης δεν παίζει να ναι παιδί του Στέφανου γιατί είχαν κάνει τεστ DNA με τον Λουκάκο. Αλλά η διαθήκη από τον δήθεν πατριό που τη βίαζε, μήπως έχει καμιά σχέση με τη διαθήκη του Λαζαρίδη?

kate_24


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 371 - Ημερομηνία 21-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 371 - Ημερομηνία 21-05-2010

Δημοσίευση από Ελένα Παρ Μάης 21, 2010 8:26 pm

kate_24 έγραψε:
abba έγραψε:
kate_24 έγραψε:Πολύ πειστικοί οι δήθεν νοσοκόμοι! Με το που βλέπεις τη φάτσα τους αυτό καταλαβαίνεις! Εγώ πάντως αν ήμουν νοσοκομείο και έσκαγαν μύτη τέτοιοι τύποι θα ρωτούσα στο ψυχιατρικό τμήμα αν έχασαν κανέναν!Η Νταιζάρα δεν καταλαβαίνω τι ρόλο παίζει! Βρε μπας και έχουμε καμιά ταύτιση διαθηκών, ή ξέφυγα εντελώς;


Μήπως ο Άρης είναι τελικά παιδί του Στέφανου, και η Νταιζάρα θέλει τα λεφτά? Αν υποθέσουμε ότι η Νταίζη είναι ο πρώτος έρωτας του Στέφανου όπως έχει αναφερθεί?

Αυτό για την Νταίζη και το Στέφανο το έχω χάσει μάλλον!Ο Άρης δεν παίζει να ναι παιδί του Στέφανου γιατί είχαν κάνει τεστ DNA με τον Λουκάκο. Αλλά η διαθήκη από τον δήθεν πατριό που τη βίαζε, μήπως έχει καμιά σχέση με τη διαθήκη του Λαζαρίδη?

ε οχι νε εχει παρει κ το Στεφανο!!
ελεος!!!
στο τελος θα παει και με τον Ηλια!! μη σας πω και με τον Κυρίτση τον ιδιο!! Επεισόδιο 371 - Ημερομηνία 21-05-2010 Icon_lol
Ελένα
Ελένα
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 371 - Ημερομηνία 21-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 371 - Ημερομηνία 21-05-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Παρ Μάης 21, 2010 8:27 pm

anastasia20 έγραψε:
Clarabelle έγραψε:

ιερά εξέταση εναντίον στέφανου:φταις στέφανε....ναι ναι...φταις...γιατί γλυκό μου αγόρι δεν την έπαιρνες με το ζόρι σπίτι όπως της είχες πει;;;ΓΙΑΤΙ;;;;;αφού όλοι τους είναι μαθημένοι σε τέτοιες μεθόδους....
πόσο γελοίοι τύποι είναι όλοι τους....γιατί βρε στέφανε δεν μύρισες τα νύχια σου ότι θα της επιτεθούν;;;;
με ποιο δικαίωμα όλοι αυτοί εκεί διώχνουν τον πατέρα από την κλινική;;;;;εκείνοι που την πήραν υπό την προστασία τους και τελικά πάλι σκ...α τα έκαναν....


Έχεις δίκιο
Έπρεπε να την πάει σπίτι του να την αφήνει με το Χρήστο να περνάει απ τη Μελίτα για να ικανοποιήσει το βασικό του ένστικτο στα γρήγορα και να γυρίζει σπίτι να τη φυλάει
Στην ουσία αυτό της πρότεινε.
Ε μάλλον καλά έκανε που δεν πήγε

εγώ είμαι εναντίον αυτού.....και αυτό ακριβώς λέω....ότι δεν μπορούσε να την αναγκάσει με το ζόρι να πάει πουθενά....αλλά πως αλλιώς να την προστατέψει;;;;;να κατασκηνώσει έξω από το σπίτι της μήπως;;;;;ή μήπως η κυρία εύα ήθελε να παρατήσει τη μελίτα για να ικανοποιηθεί ο εγωισμός της;;;;;
ο στέφανος προσάπθησε να της πει να παέι σπίτι του γιατί πίστευε ότι θα την προστατέψει έτσι...εκείνη δεν ήθελε...τι άλλο να έκανε;;;;;
ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΙ ΖΗΤΟΥΣΑΝ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ ΟΛΟΙ ΤΟΥΣ....και με ποιο δικαίωμα τον έδιωξαν;;;;επειδή ο άνθρωπος δεν θέλει την εύα και της πλήγωσε τον εγωισμό;;;;ξυδάκι να πιει να της περάσει....το να τον απομακρύνει από το παιδί του και η εύα και οι φίλοι της είναι το λιγότερο ποταπό κατινίστικο και εκδικητικό.......


Ζητούσαν να ενδιαφερθεί στοιχειωδώς αλλά ούτε καν αυτό δεν έκανε
Το ξυδάκι θα χρειαστεί σίγουρα. Η καημένη η Μαρουλίτα είχε καταπιεί κομπρεσέρ απ τα νεύρα σήμερα μάλλον λοιπόν εκεί το ποτηράκι με το ξύδι
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 371 - Ημερομηνία 21-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 371 - Ημερομηνία 21-05-2010

Δημοσίευση από ksanthi Παρ Μάης 21, 2010 8:27 pm

ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΟ ΔΕΝ ΤΟΝ ΗΘΕΛΑΝ ΓΙΑΤΙ ΕΞΑΙΤΙΑΣ ΤΟΥΣ Η ΕΥΑ ΚΙΝΔΥΝΕΥΕΙ. ΕΞΑΛΛΟΥ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΦΑΙΡΟΤΑΝ ΨΥΧΟΠΑΘΗΤΙΚΑ ΝΑ ΣΟΥ ΘΥΜΙΣΩ ΤΑ ΑΓΚΑΘΙΝΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΝΥΦΙΚΑ ΤΟ ΧΥΔΑΙΟ ΜΗΝΗΜΑ ΣΤΗΝ ΕΥΑ ΝΑ ΠΟΙΑΣΕΙ ΤΗΝ ΞΕΠΕΤΑ ΜΕΛΙΤΑ ΜΑΝΟΥ. ΕΞΑΙΤΙΑΣ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ ΑΥΤΗΣ Η ΕΥΑ ΚΙΝΔΥΝΕΥΕΙ. ΔΕΝ ΤΟΝ ΠΗΡΕ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΚΑΙ Ο ΠΟΝΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ. ΝΑ ΣΟΥ ΘΥΜΙΣΩ ΠΕΡΙΣΙ ΤΟΝ ΜΑΝΟ ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΑΠΑΓΟΡΕΥΕ Η ΜΕΛΙΤΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΝΕΦΕΛΗ ΓΙΑΤΙ ΑΓΑΠΟΥΣΕ ΤΗΝ ΕΥΑ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΜΑΖΙ ΤΗΣ Ο ΜΑΝΟΣ ΕΚΑΝΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΝΕΦΕΛΗ.

ksanthi
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 371 - Ημερομηνία 21-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 371 - Ημερομηνία 21-05-2010

Δημοσίευση από loukitsa Παρ Μάης 21, 2010 8:28 pm

ksanthi έγραψε:ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΟ ΔΕΝ ΤΟΝ ΗΘΕΛΑΝ ΓΙΑΤΙ ΕΞΑΙΤΙΑΣ ΤΟΥΣ Η ΕΥΑ ΚΙΝΔΥΝΕΥΕΙ. ΕΞΑΛΛΟΥ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΦΑΙΡΟΤΑΝ ΨΥΧΟΠΑΘΗΤΙΚΑ ΝΑ ΣΟΥ ΘΥΜΙΣΩ ΤΑ ΑΓΚΑΘΙΝΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΝΥΦΙΚΑ ΤΟ ΧΥΔΑΙΟ ΜΗΝΗΜΑ ΣΤΗΝ ΕΥΑ ΝΑ ΠΟΙΑΣΕΙ ΤΗΝ ΞΕΠΕΤΑ ΜΕΛΙΤΑ ΜΑΝΟΥ. ΕΞΑΙΤΙΑΣ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ ΑΥΤΗΣ Η ΕΥΑ ΚΙΝΔΥΝΕΥΕΙ. ΔΕΝ ΤΟΝ ΠΗΡΕ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΚΑΙ Ο ΠΟΝΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ. ΝΑ ΣΟΥ ΘΥΜΙΣΩ ΠΕΡΙΣΙ ΤΟΝ ΜΑΝΟ ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΑΠΑΓΟΡΕΥΕ Η ΜΕΛΙΤΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΝΕΦΕΛΗ ΓΙΑΤΙ ΑΓΑΠΟΥΣΕ ΤΗΝ ΕΥΑ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΜΑΖΙ ΤΗΣ Ο ΜΑΝΟΣ ΕΚΑΝΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΝΕΦΕΛΗ.

Εγινε και αυτο στα χρονικα.....συμφωνω με την ksanthi :shock:
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 371 - Ημερομηνία 21-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 371 - Ημερομηνία 21-05-2010

Δημοσίευση από ksanthi Παρ Μάης 21, 2010 8:30 pm

ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΥΤΟ ΤΙ ΣΧΕΣΗ ΕΧΕΙ; ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΡΗ ΛΕΩ. ΤΙ ΣΧΕΣΗ ΕΧΕΙ Ο ΑΡΗΣ ΜΕ ΤΟ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΔΕΡΦΙΑ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΝΤΑΙΖΗ;

ksanthi
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 371 - Ημερομηνία 21-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 371 - Ημερομηνία 21-05-2010

Δημοσίευση από abba Παρ Μάης 21, 2010 8:31 pm

Ελένα έγραψε:
kate_24 έγραψε:
abba έγραψε:
kate_24 έγραψε:Πολύ πειστικοί οι δήθεν νοσοκόμοι! Με το που βλέπεις τη φάτσα τους αυτό καταλαβαίνεις! Εγώ πάντως αν ήμουν νοσοκομείο και έσκαγαν μύτη τέτοιοι τύποι θα ρωτούσα στο ψυχιατρικό τμήμα αν έχασαν κανέναν!Η Νταιζάρα δεν καταλαβαίνω τι ρόλο παίζει! Βρε μπας και έχουμε καμιά ταύτιση διαθηκών, ή ξέφυγα εντελώς;


Μήπως ο Άρης είναι τελικά παιδί του Στέφανου, και η Νταιζάρα θέλει τα λεφτά? Αν υποθέσουμε ότι η Νταίζη είναι ο πρώτος έρωτας του Στέφανου όπως έχει αναφερθεί?

Αυτό για την Νταίζη και το Στέφανο το έχω χάσει μάλλον!Ο Άρης δεν παίζει να ναι παιδί του Στέφανου γιατί είχαν κάνει τεστ DNA με τον Λουκάκο. Αλλά η διαθήκη από τον δήθεν πατριό που τη βίαζε, μήπως έχει καμιά σχέση με τη διαθήκη του Λαζαρίδη?

ε οχι νε εχει παρει κ το Στεφανο!!
ελεος!!!
στο τελος θα παει και με τον Ηλια!! μη σας πω και με τον Κυρίτση τον ιδιο!! Επεισόδιο 371 - Ημερομηνία 21-05-2010 Icon_lol


Στέφανος με Νταίζη έμενα μου κολλάει... Αν υποθέσουμε ότι υπάρχει και οργανωμένο σχέδιο κατά της παρέας.. Όσον αφορά στο τεστ DNA μπορούμε να είμαστε σίγουροι ότι η Νταίζη δεν αλλοίωσε το αποτέλεσμα?

abba
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 371 - Ημερομηνία 21-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 371 - Ημερομηνία 21-05-2010

Δημοσίευση από ksanthi Παρ Μάης 21, 2010 8:33 pm

ΘΑ ΠΩ ΚΑΤΙ ΒΑΡΥ ΣΑΝ ΨΥΧΙΑΤΡΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΕΛΕΓΑ ΠΟΤΕ ΑΛΛΑ ΣΑΝ ΑΠΛΩΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΘΑ ΤΟ ΠΩ ΔΕΝ ΤΟΥ ΑΞΙΖΕΙ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΚΑΝΕΝΑ ΜΩΡΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΥΑ. ΚΑΝΕΝΑ.

ksanthi
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 371 - Ημερομηνία 21-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 371 - Ημερομηνία 21-05-2010

Δημοσίευση από loukitsa Παρ Μάης 21, 2010 8:34 pm

abba έγραψε:
Ελένα έγραψε:
kate_24 έγραψε:
abba έγραψε:
kate_24 έγραψε:Πολύ πειστικοί οι δήθεν νοσοκόμοι! Με το που βλέπεις τη φάτσα τους αυτό καταλαβαίνεις! Εγώ πάντως αν ήμουν νοσοκομείο και έσκαγαν μύτη τέτοιοι τύποι θα ρωτούσα στο ψυχιατρικό τμήμα αν έχασαν κανέναν!Η Νταιζάρα δεν καταλαβαίνω τι ρόλο παίζει! Βρε μπας και έχουμε καμιά ταύτιση διαθηκών, ή ξέφυγα εντελώς;


Μήπως ο Άρης είναι τελικά παιδί του Στέφανου, και η Νταιζάρα θέλει τα λεφτά? Αν υποθέσουμε ότι η Νταίζη είναι ο πρώτος έρωτας του Στέφανου όπως έχει αναφερθεί?

Αυτό για την Νταίζη και το Στέφανο το έχω χάσει μάλλον!Ο Άρης δεν παίζει να ναι παιδί του Στέφανου γιατί είχαν κάνει τεστ DNA με τον Λουκάκο. Αλλά η διαθήκη από τον δήθεν πατριό που τη βίαζε, μήπως έχει καμιά σχέση με τη διαθήκη του Λαζαρίδη?

ε οχι νε εχει παρει κ το Στεφανο!!
ελεος!!!
στο τελος θα παει και με τον Ηλια!! μη σας πω και με τον Κυρίτση τον ιδιο!! Επεισόδιο 371 - Ημερομηνία 21-05-2010 Icon_lol




Στέφανος με Νταίζη έμενα μου κολλάει... Αν υποθέσουμε ότι υπάρχει και οργανωμένο σχέδιο κατά της παρέας.. Όσον αφορά στο τεστ DNA μπορούμε να είμαστε σίγουροι ότι η Νταίζη δεν αλλοίωσε το αποτέλεσμα?


Αν και off-topic αυτα που λέμε δειτε τι λεω στην υπογραφη μου.Και για να επανελθουμε στ επεισόδιο τ νοσοκομειο δεν φρουρειτε?Οι άλλοι δυο πως μπηκαν τόσο χαλαροί μέσα? 😕
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 371 - Ημερομηνία 21-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 371 - Ημερομηνία 21-05-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Παρ Μάης 21, 2010 8:34 pm

abba έγραψε:
Στέφανος με Νταίζη έμενα μου κολλάει... Αν υποθέσουμε ότι υπάρχει και οργανωμένο σχέδιο κατά της παρέας.. Όσον αφορά στο τεστ DNA μπορούμε να είμαστε σίγουροι ότι η Νταίζη δεν αλλοίωσε το αποτέλεσμα?

H Nταίζη είχε υποπτευθεί/ηξερε για το τεστ πριν βγουν τα αποτελέσματα, αρα, δεν το θεωρώ απίθανο!
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 371 - Ημερομηνία 21-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 371 - Ημερομηνία 21-05-2010

Δημοσίευση από ksanthi Παρ Μάης 21, 2010 8:38 pm

ΥΠΟΨΙΑΖΟΜΑΙ ΠΩΣ ΤΟΝ ΦΟΝΟ ΤΟΝ ΕΚΑΝΕ Η ΝΤΑΙΖΗ ΜΕ ΤΙΣ ΕΝΤΟΛΕΣ ΤΗΣ ΑΝΤΙΓΟΝΗΣ. ΑΝ ΚΑΙ ΤΟ AVANTI ΕΛΕΓΕ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Ο ΔΟΛΟΦΟΝΟΣ. ΠΟΥ ΚΟΛΛΑΕΙ Ο ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ.

ksanthi
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 5 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης