Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 374 - Ημερομηνία 26-05-2010

+35
Ntinaki1
annaki
CineFreak
l_aquila
elesal
Izabella29
zwi
maraki_ch
Antigoni!
anna_loukonoriki4ever!!
ch-bl
panda
Cancoon
katerina--noraloukakos
$ofi@ loukakos + nora
Ezantakou
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
FieryRed
ksanthi
masoul
loukasnora
evanna
Giota edem
st@cy
nikidanis
Καρ-Mik
KatsaroYpotheto
aggeliki
Despinaki
pasxalitsa
irini
anastasia20
konstantina
loukitsa
Clarabelle
39 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 5 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 374 - Ημερομηνία 26-05-2010 Vote_lcap28%Επεισόδιο 374 - Ημερομηνία 26-05-2010 Vote_rcap 28% 
[ 17 ]
Επεισόδιο 374 - Ημερομηνία 26-05-2010 Vote_lcap30%Επεισόδιο 374 - Ημερομηνία 26-05-2010 Vote_rcap 30% 
[ 18 ]
Επεισόδιο 374 - Ημερομηνία 26-05-2010 Vote_lcap28%Επεισόδιο 374 - Ημερομηνία 26-05-2010 Vote_rcap 28% 
[ 17 ]
Επεισόδιο 374 - Ημερομηνία 26-05-2010 Vote_lcap8%Επεισόδιο 374 - Ημερομηνία 26-05-2010 Vote_rcap 8% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 374 - Ημερομηνία 26-05-2010 Vote_lcap3%Επεισόδιο 374 - Ημερομηνία 26-05-2010 Vote_rcap 3% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 374 - Ημερομηνία 26-05-2010 Vote_lcap3%Επεισόδιο 374 - Ημερομηνία 26-05-2010 Vote_rcap 3% 
[ 2 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 61
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 374 - Ημερομηνία 26-05-2010 Empty Επεισόδιο 374 - Ημερομηνία 26-05-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Μάης 26, 2010 6:12 pm


Πώς σας φάνηκε το σημερινό επεισόδιο;
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 374 - Ημερομηνία 26-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 374 - Ημερομηνία 26-05-2010

Δημοσίευση από loukitsa Τετ Μάης 26, 2010 8:02 pm

Wanna be γκεστάπω-Μιμίκος:Αμαν σκεφτεται το παιδι του τωρα τελευταία δόξα σοι!Ξυπνησαν οι σκλάβοι Αντωνάκη μου εχμμ Αντιγόνη μου!Ξανα και ξανα οι ίδιες κουβέντες μεταξυ τους βαρεθηκα….

Λουκάς-Νόρα-Ρούσσος:μελανια του Λουκα τείνει να εξαφανιστει και εγινε ελαφρως πιο μοβ.Πολύ ορθή κουβεντα όπως παλιά εκαναν οι τρεις τους.Παρατηρησα πως η Νόρα μιλούσε στον Πέτρο και ο Λουκάς την χάζευε…

Δαφνη-Ευα:Ταραχτηκε και η εγκυμονούσα!Καλα τα λεει η Δαφνη για το Μπέλλο χάζεψε από τη χυλόπιτα της Νόρα.
Εύα στη Δαφνη:<< Η σχιζοφρενης δολοφονος με το καδρόνι>> gelio

Πατσοζεύγαρο:Πάτησα mute και λίμαρα νυχακια γιατι ξερω ότι θα κατηγορησει τη Δαφνη και την παρεα πάλι και δεν θα συγχυστω για πάρτη τους.Βλέπω απλα δυο καρικατούρες να πηγαινουν πάνω κατω σε ένα γραφείο! gelio

Λουκάς-Νόρα-Γαλανός:Αυτος πιο πολύ μοιάζει με χασάπακλα παρά με συμβολαιογράφο.Του βαζουν φυτιλιές και καλά κάνουν.

Σταυρίδης-Γαλανός:Δεν εβγαλα άκρη

Μιμίκος-Μαίρη:ωραίο ντυσιμο σημερα η Μαίρη.έχετε ένα παιδι με το Μανο οπότε εχει κάθε δικαίωμα αγαπητη μου να σε ελεγχει.Γεια σου ρε Αμαλία!!!δουλεψε μεσα στη Μαίρη αυτό που της είπες και σαν κατινακι παρακαλάει για να πάρει διαζυγιο ο Μιμικος διχως να σκεφτεται τίποτα άλλο.Ναι ναι να φυγετε αυτό θέλουμε να πάτε αλλού!

Λουκάς-Νόρα-Σταυριδης:Πρωτα τους ειρωνεύεται και μετα τους θέλει συμμάχους?

Μαίρη-Αμαλί:Ξαναλέω αν κανει παιδι η Μαιρη πριν από τη Νόρα θα γινει πανικός!!!!!!!!!!!όπα σκεφτεται το Νεφελάκι η Μαίρη!

Πυθία-Μάνος:αρχισε πάλι τις θεωρίες…<<που το ξερεις ότι αν γεννησει η Ευα θα σταματησουν οι απειλές!>>Ο Μάνος άρχισε πάλι τα στρατηγικά σχέδια εξόντωσης….Κατι ξέρει κάτι ξερει.

Λουκάς-Νόρα-Κουνια-μπέλλος:όχι ρε σεις τι γλυτωσε!Να βάλεις την εδεμ Μητσουλα στον ποπό σου αγορι μου!Τέλειο το δουλεμα των παιδιων στον βλακάκο!Μητσαρα σε τσούζει εε??Τσου ρε Λάκη σχολιαρόπαιδο και βουτυρομπεμπες είσαι συ ρε
Λουκά δωσε κανα μπουνιδι αγόρι μου στο χάπατο το σηκωνει ο οργανισμός του!

Παρέα:Νικολα άσχετε αριστερα το πηρούνι gelio Το δουλεμα της Νόρας στη Δαφνη τέλειο <<Να γινεις μπράβος!>> Στις ίδιες θέσεις κάθονται πάλι..όπως την προηγουμενη φορά…Ο Νικόλας τον πόνο του με τον υπνο.

Μιμικος-Μαίρη:Ναι να τα αφησετε όλα πισω σας να φυγετε να περασετε καλα εχουμε και μεις άλλες δουλειές εδώ πέρα!vomit

Αμαλί-Ρούσσος:
Ρούσσος:<<Περιεργο και το εχει και στα sos>><<Ζωγραφα χωρις συνορα>>.
<<Στο σταθμου του μοναχου η καρδουλα μου αχου αχου!>>

Παρεα:δεν μπορει να κοιμηθει στο ράντσο ο Λουκάς….η νορα νομιζει ότι κανει κανταδα!Δωσε Λουκακο μου!Πεταξα γαρυφαλλα στην οθονη με μερακλωσατε παναθεμα σας!Την επομενη μερα αναλύουν το σχεδιο και το λενε στην Εύα.

Νόρα (με εξάψεις εγκυμοσύνης???)-Μάνος:Τωρα καταλαβα τι εννοουν

Μαίρη-Μάνος:Πως θες να αντιδρασει καλε κοπελιά?Τσίμπησε η κοπελιά

Ψηφίζω μέτριο μονο και μόνο για τις σκηνές της παρεας,του Λουκά και της Νόρας και η σκηνη των Τιτανομέγιστων,βαρεθηκα σε πολλες σημεία σήμερα λυπάμαι και το επεισόδιο το έσωσαν αυτές οι σκηνες που αναφέρω λιγες αράδες πιο πάνω!Αναμενω τα καλύτερα


Υγ1. Θέλω και εγώ Λουκανορική μπέμπα!

Υγ2. Η ΟΧΙΑ ΚΟΥΡΑΣΕ ΠΟΛΥ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ ΛΟΥΚΑ ΚΑΙ ΝΟΡΑ!
Ακουει κανεις??? ΑΠΑΛΛΑΞΤΕ ΜΑΣ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ

Υγ3. Απαλλάξτε μας από το πατσοζευγαρο επιτελους!Μόνο να κουρασουν μπορουν τίποτε άλλο


Με αγάπη και Λουκονορικά φιλιά
loukitsa Siga...



Έχει επεξεργασθεί από τον/την loukitsa στις Τετ Μάης 26, 2010 8:08 pm, 1 φορά
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 374 - Ημερομηνία 26-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 374 - Ημερομηνία 26-05-2010

Δημοσίευση από konstantina Τετ Μάης 26, 2010 8:06 pm

Tι επεισοδιαρα ηταν αυτη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Τελειο απο μενα,μιας και δεν δυσανασχετησα με τιποτα..

καλα λιγακι ο Μπελλος,το Ντεζουλινι,και ο Νικολας μου την εσπασαν..αλλα κατα τα αλλα ψηφιζω ΤΕΛΕΙΟ για την παρεα!!!Τι σκηνη ηταν αυτη,στο παραθυρο!!!!!!!! Τα κοριτσια και το νυχτερινο μποτέ...: respect :

Η Μελιτα μια χαρα τσιμπησε...

υ.γ δεν θελω να φυγει ο Μανος,ΔΕΝ ΘΕΛΩ!!Δεν θελω να χαλασουν την παρεα!!!!!!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την konstantina στις Τετ Μάης 26, 2010 8:10 pm, 1 φορά

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 374 - Ημερομηνία 26-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 374 - Ημερομηνία 26-05-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Τετ Μάης 26, 2010 8:10 pm

Μελίτα-στέφανος:την επόμενη φορά αφήστε τους να μιλάνε ο ένας από την κουζίνα και ο άλλος από τον κήπο(για την πρώτη σκηνή μιλάω που καθόταν ο ένας στον έναν καναπέ και η μελίτα στον άλλον)….πάλι καλά που το πήρατε γρήγορα χαμπάρι….

Ρε μελίτα τι λες;;;να πάρετε μαζί σας την αντιγόνη;;;ο χριστός και η παναγία…

Είχαμε και δεύτερη σκηνή….αυτό και αν είναι εξέλιξη….woohoo
Και εις ανώτερα μας εύχομαι….(στους στεφανομελιτικούς)…..

Σταυρίδης:χώνετε τη μύτη σας παντού….(προς νόρα-λουκά ή αλλιώς δίδυμο της συμφοράς)….αχαχαχα…..σταυρίδη είσαι νέος εσύ σττη σειρά δεν ξέρεις….έτσι κάνουν πάντα…. xaxa

Όσο για το δωμάτιο που προστατευόταν….ουουου…το είδαμε….

Μάνος:αχ…αγόρι μου…αχ….δεν αλλάζεις με τίποτα….δεν πρόκειται να βάλεις μυαλό εσύ ΠΟΤΕ….να σου πω…πως θα κάνεις το ματ από το αμέρικα;;;;;;

Μπέλλος:πωπω…..δεν ξέρω αν τον φορτώνει η νταίζη ή όχι…και δεν με ενδιαφέρει…εγώ τον χάρηκα….έτσι μπέλλο….φόρτσα μπέλλο….Opados1 τους τα έχωσε κανονικότατα…..και είχε και δίκιο….ό,τι μα ό,τι και να είναι η νταίζη ο δημήτρης την θεωρεί φίλη του και αφού η έκταση είναι δική του και επιτρέπει στη νταίζη να πηγαίνει εκεί καμιά δάφνη δεν έχει δικαίωμα να την διώξει…και μάλιστα με αυτό τον τρόπο….

Λουκάς:<για αυτό και εγώ σε λέω μήτσο…>από την αρχή έτσι τον έλεγες λουκά….οπότε μας παραδέχεσαι εμμέσως πλην σαφώς ότι από την αρχή δεν τον σεβόσουν και ότι μόνο τον χρησιμοποιούσες….εύγε λουκά…τι να σου πω….

Φαγοπότι:είπε ο μάνος την εύα <μωρό μου>και αυτή το κατάπιε αμάσητο μαζί με το γύρο;;;;;;να κάνω μια ερώτηση κρίσεως;;;;;αυτή είναι που δεν θέλει να γυρίσει στο μάνο;;;;μήπως λέω εγώ τώρα τα έχουν και μας δουλεύουν όλους;;;;τόση άνεση πια;;;;;ΕΛΕΟΣ κοπελιά το <τραβάτε με και ας κλαίω >το έχεις ακουστά;;;;;;;τουλάχιστον άντε βρείτε τα και σταματά τα σούξου μούξου…γιατί δεν αντέχω άλλο η δόλια….

Αυτό το έρημο το μωρό δεν το σκέφτεται κανείς;;;;;;άρχισαν να τραγουδούν όλοι μέσα στα άγρια χαράματα και η άλλη με την κοιλιά τούρλα άρχισε να χορεύει…..ΕΛΕΟΣ….ΤΙ ΒΛΕΠΩ;;;;…..wall θα τραβήξω τις κοτσίδες μου που δεν έχω κιόλας……Kotsides

Ωτοασπίδες φόραγαν στον μάριο και δεν ξύπνησε από τις γκαρίδες;;;;;;

Και το σχέδιο μπήκε σε εφαρμογή….μπράβο καμάρια μου…. cake να είστε υπερήφανοι για αυτό που κάνετε αλλά και για τις συνέπειες…τελικά δεν έχετε μάθει τίποτα….όλο όχι ψέματα και όχι ψέματα και όλο εκεί καταφεύγετε….εγώ γιατί να πιστέψω ότι είστε άτομα που έχουν πάθει και έχουν μάθει;;;;;τελικά είστε άξιοι της μοίρας σας….

Όσο για την ιδέα του σταυρίδη αρνούμαι να πιστέψω ότι η αστυνομία καταφεύγει σε τέτοιες μεθόδους χωρίς να έχει ενημερώσει τον πατέρα…ξέρετε για ένα παιδί συντελούν δύο και όχι ένας…και οι δύο έχουν εξίσου τα ίδια δικαιώματα….
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 374 - Ημερομηνία 26-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 374 - Ημερομηνία 26-05-2010

Δημοσίευση από irini Τετ Μάης 26, 2010 8:10 pm

Πιστευω οτι ηταν ενα μετριο επισοδειο!!!!!!!!Κακου βαρεθηκα,η Νταιζη παλυ τα ιδια....κλεγεται στον Μητσουλα και αυτος σαν χαπατο που ειναι τα πιστευιε ολα!!!Ο Μητσουλας ξυπνησε ξαφνικα και αρχισε τις απειλες και τα εξωδικα....ελεος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Για αλλη μια φορα Μελιτα-Στεφανος τα ιδια και τα ιδια...κλαιγεται η κυρια γιατι θελει να ζησει παι τον ερωτα της......εχω κουραστει αφανταστα να την βλεπω και την ακουω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ας φυγουν να πανε στο Παρισι να ηρεμησουμε πια......!!!!!!!!!!!!!!!!!!Μια απο τις ωραιοτερες σκηνες σημερα ηταν στην Εδεμ...η πραγματικη παρεα χωρις τα παρασυτα ηταν υπεροχοι!!!!!!!!!!!!!!Ετσι τους θελω δυνατους ενωμενους και χωρις παρασυτα κξαι ασχετους στην μεση!!!!!!!!!!!!!!!Λουκας και Νορα τελειοι....πολυ ωραια σκηνη με τους δυο τους στο παραθυρο να τραγουδανε!!!!!!!!!!!

Δεν μπορω να πω οτι ξετρελλαθηκα με το επισοδειο....βαρετο αλλα ωραιο οταν εδειχνε την παρεα μαζεμενη στην Εδεμ!!
irini
irini
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 374 - Ημερομηνία 26-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 374 - Ημερομηνία 26-05-2010

Δημοσίευση από pasxalitsa Τετ Μάης 26, 2010 8:13 pm

Συνοπτικά:

Στέφανος-Αντιγόνη, τα ίδια και τα γίδια. Εξαιρετικοί και οι δύο γιατί έχουν χημεία αποδεδειγμένα, αλλά οι γράφοντες επαναλαμβάνονται.

Αμαλία-ΜΕλίτα σε μαθήματα Κατιναριού. Εδώ ο κόσμος χάνεται του φουντουκιού μας το χαβά η Σφουγγαρίστρα. Κοπέλα, αυτή τη σχέση δεν τη θέλει ο Θεός, γιατί έχει γούστο. Θα το καταλάβουν και οι σεναριογράφοι που θα πάει. Για τις 2 σκηνές της "απόλυτης ξενέρας" δεν σχολιάζω. Ευτυχώς τελείωσαν νωρίς.

Ο Σταυρίδης το πήρε πάνω του. Τώρα είμαι βέβαιη ότι η Καλφοπούλου είναι η Ανθή.

Η Παρέα σε γλυκιές στιγμές, μόνο και μόνο για να γλυκαθεί το χάπι. Όλοι για έναν και ένας για όλους!!!

Κατρανίδης Θεός!!!! Με την Πεφάνη ταιριάζει απόλυτα και είναι όπως πάντα όαση!

Μελίτα-Μάνος. Πολύ καλή σκηνή, αυτοί έχουν χημεία και τους βγαίνει αβίαστα. Της πέταξε την ατάκα ο Μάκος και η μις Μίρλα το κατάπιε αμάσητο, αύριο θα πάει για νυφικό να δείτε!!! Μπουγιούρης Θεός !!!!

Περιμένω αύριο εξελίξεις και περιμένω δυνατές σκηνές....

Υ.Γ. Ένα μεγάλο Μπράβο για τα ΕδέμΟσκαρ, μπράβο κορίτσια και του χρόνου!!!
pasxalitsa
pasxalitsa
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΕ θέα το Πέλαγο
Ασχολίες : Θέατρο, Λογοτεχνία, Σινεμά, Τηλεόραση

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 374 - Ημερομηνία 26-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 374 - Ημερομηνία 26-05-2010

Δημοσίευση από Despinaki Τετ Μάης 26, 2010 8:13 pm

Καλα σημερα ηταν αρκετα καλο επεισοδιο λογω των σκηνων της παρεας,των Τιτανομεγιστων και Λουκα-Νορας...Οι απολυτοι με κουρασαν αφανταστα για αλλη μια φορα...Αντε παρτην και φυγετε για αλλη γη για αλλα μερη να ησυχασουμε και εμεις...Νταιζη-Μπελλος θα πεθανω,δεν μπορω να βλεπω αλλο καψιμο...Αλλα επρεπε να την φαει ο Μπελλος απο τον Λουκα για να ευχαρηστηθει...Καλα η τελευταια σκηνη απολαυση...Ηττα μεγαλη θα φαει η Μελιτουλα...Πολυ καλο ψηφισα και αν δεν ειχε και τα κλαματα της απολυτης και η "αθωα περιστερα" Νταιζη θα ηταν ακομη καλυτερο...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Despinaki στις Τετ Μάης 26, 2010 8:17 pm, 1 φορά
Despinaki
Despinaki
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : thessaloniki

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 374 - Ημερομηνία 26-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 374 - Ημερομηνία 26-05-2010

Δημοσίευση από aggeliki Τετ Μάης 26, 2010 8:14 pm

ΘΑ ΣΧΟΛΙΑΣΩ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΑΛΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ΑΙΣΘΑΝΘΗΚΑ ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ ΜΙΑ ΑΠ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΧΑΡΟΥΜΕΝΕΣ ΣΚΗΝΕΣ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ!
ΤΙ ΚΙ ΑΝ ΟΙ ΑΠΟΛΥΤΟΙ ΖΑΧΑΡΩΝΑΝΕ ΕΜΕΤΙΚΑ ΕΓΩ ΕΒΛΕΠΑ ΜΟΝΟ ΤΟΥΣ ΗΡΩΕΣ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΑ!
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 374 - Ημερομηνία 26-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 374 - Ημερομηνία 26-05-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τετ Μάης 26, 2010 8:16 pm

pasxalitsa έγραψε:Συνοπτικά:

Στέφανος-Αντιγόνη, τα ίδια και τα γίδια. Εξαιρετικοί και οι δύο γιατί έχουν χημεία αποδεδειγμένα, αλλά οι γράφοντες επαναλαμβάνονται.

Αμαλία-ΜΕλίτα σε μαθήματα Κατιναριού. Εδώ ο κόσμος χάνεται του φουντουκιού μας το χαβά η Σφουγγαρίστρα. Κοπέλα, αυτή τη σχέση δεν τη θέλει ο Θεός, γιατί έχει γούστο. Θα το καταλάβουν και οι σεναριογράφοι που θα πάει. Για τις 2 σκηνές της "απόλυτης ξενέρας" δεν σχολιάζω. Ευτυχώς τελείωσαν νωρίς.

Ο Σταυρίδης το πήρε πάνω του. Τώρα είμαι βέβαιη ότι η Καλφοπούλου είναι η Ανθή.

Η Παρέα σε γλυκιές στιγμές, μόνο και μόνο για να γλυκαθεί το χάπι. Όλοι για έναν και ένας για όλους!!!

Κατρανίδης Θεός!!!! Με την Πεφάνη ταιριάζει απόλυτα και είναι όπως πάντα όαση!

Μελίτα-Μάνος. Πολύ καλή σκηνή, αυτοί έχουν χημεία και τους βγαίνει αβίαστα. Της πέταξε την ατάκα ο Μάκος και η μις Μίρλα το κατάπιε αμάσητο, αύριο θα πάει για νυφικό να δείτε!!! Μπουγιούρης Θεός !!!!

Περιμένω αύριο εξελίξεις και περιμένω δυνατές σκηνές....

Υ.Γ. Ένα μεγάλο Μπράβο για τα ΕδέμΟσκαρ, μπράβο κορίτσια και του χρόνου!!!

Wow Wow Wow

pasxalitsa έγραψες με δυο κουβέντες!
Congrats
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 374 - Ημερομηνία 26-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 374 - Ημερομηνία 26-05-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τετ Μάης 26, 2010 8:17 pm

Λίγο γρήγορος (και καλά) σχολιασμός

- ο Σταυρίδης έχει i-phone?? (Μετά το blackberry της θεας?) lol!
- ο Στέφανος είπε στην Μελίτα ότι δεν μπορούν να φύγουν τώρα, γιατι δεν θέλει να δώσει τροφή για σχόλια. Εγώ γιατι νόμιζα ότι δεν θα θελε να φυγει επειδη κυνδινευει το παιδι του? scratch
- Όταν είπε ο Σταυρίδης ότι έχει σχέδιο, ο Λουκάς είπε στρατηγικό, το ακούσατε και σεις??? gelio
- Ηταν ή δεν ήταν η Αμαλία με την μωβ μπλουζίτσα μια θεα? (στην σκηνή με την Μελίτα)
- Ο Μπέλλος γιατι πάει στην Νόρα να φωνάξει για την αντίδραση της Δάφνης?
- Ποσες φορές πρέπει να πει ο Μπέλλος ότι την εδέμ την πήρε για την Νόρα?? Ελεος!! Kotsides Οκ φίλε έκανες μία διαφήμηση τα λεφτά σου, δυο, τρεις, νομίζω ότι κατάντησε αηδία! Το ότι εσένα πρέπει να σου τα πουν ένα εκατομμύριο φορές για να τα καταλάβεις (βλέπε χυλόπιτα) δεν σημαίνει ότι εσυ πρέπει να κάνεις το ίδιο. Και αν ξανακούσω για το ότι η Νόρα και ο Λουκάς μειώνουν τον Μήτσο ένα θα πω: ‘’Να κάτσει στο γραφείο του, που πάει και κουνιέται το ζωντανό΄΄
- Πείτε μου πόσοι από σας φωνάζατε ‘’χως του μια του χάπατου ρε Λουκά!!!!!’’ Opados1
- Γιατι έβαλε πάλι τα ίδια παπούτσι η Νόρα?
- Τις 2 σκηνές του απόλυτου πάλι δεν τις έχουμε ξαναδει?? Εχω την εντύπωση ότι σε κααααααααααααθε ζευγάρι έχουνε βαλει να λεει τα ίδια ( Νικόλα-Δαφνη, Μάνο-Ευα, Νόρα-Λουκά,επίσης)
- Η θεάρα μάθαινε Γαλλικά??? Μετά το κινέζικο το ρίξαμε στο γαλλικό?????
Ποσο ποιο τέλειες σκηνές μπορούνε να δώσουν αυτοι οι δύο μου λέτε?????: respect :

- Μπορώ να καταλάβω τον Λουκά, είναι αδύνατο να κοιμηθείς σε σπασμένο ράντζοGrrr
- Και ΝΑΙ δεν υπάρχει σπαστικότερο πράγμα από το να σου τραγουδάνε αυτό το τραγουδι όταν προσπαθείς να κοιμηθείς (μου το τραγουδούσε ο μπαμπάς μου όταν δεν ξυπναγα να πάω στο σχολείο)Grrr
- Ποσο παράφωνος είναι ο Μπουγιουρης μου λετε?
- Πότε αποφάσισανε να πάνε Παρίσι (μονο η Μελίτα είχε αποφασίσει ) και γω δεν το πήρα χαμπάρι?scratch
- Πολύ ωραίο το φουστανάκι της Μελίτας στην σκηνή με τον Μπουγιουρη
-Οσο πιο πολύ βλέπω σκηνές Μάνου-Μελίτας τόσο λιγότερη (από την ανύπαρκτη ) χημεία βλέπω μεταξυ Στέφανου-Μελίτας
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 374 - Ημερομηνία 26-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 374 - Ημερομηνία 26-05-2010

Δημοσίευση από loukitsa Τετ Μάης 26, 2010 8:21 pm

Mik έγραψε:
- ο Στέφανος είπε στην Μελίτα ότι δεν μπορούν να φύγουν τώρα, γιατι δεν θέλει να δώσει τροφή για σχόλια. Εγώ γιατι νόμιζα ότι δεν θα θελε να φυγει επειδη κυνδινευει το παιδι του? scratch
- Όταν είπε ο Σταυρίδης ότι έχει σχέδιο, ο Λουκάς είπε στρατηγικό, το ακούσατε και σεις??? gelio
- Ο Μπέλλος γιατι πάει στην Νόρα να φωνάξει για την αντίδραση της Δάφνης?
- Ποσες φορές πρέπει να πει ο Μπέλλος ότι την εδέμ την πήρε για την Νόρα?? Ελεος!! Kotsides Οκ φίλε έκανες μία διαφήμηση τα λεφτά σου, δυο, τρεις, νομίζω ότι κατάντησε αηδία! Το ότι εσένα πρέπει να σου τα πουν ένα εκατομμύριο φορές για να τα καταλάβεις (βλέπε χυλόπιτα) δεν σημαίνει ότι εσυ πρέπει να κάνεις το ίδιο. Και αν ξανακούσω για το ότι η Νόρα και ο Λουκάς μειώνουν τον Μήτσο ένα θα πω: ‘’Να κάτσει στο γραφείο του, που πάει και κουνιέται το ζωντανό΄΄
- Πείτε μου πόσοι από σας φωνάζατε ‘’χως του μια του χάπατου ρε Λουκά!!!!!’’ Opados1
- Μπορώ να καταλάβω τον Λουκά, είναι αδύνατο να κοιμηθείς σε σπασμένο ράντζοGrrr
- Ποσο παράφωνος είναι ο Μπουγιουρης μου λετε?
- Πότε αποφάσισανε να πάνε Παρίσι (μονο η Μελίτα είχε αποφασίσει ) και γω δεν το πήρα χαμπάρι?scratch
-Οσο πιο πολύ βλέπω σκηνές Μάνου-Μελίτας τόσο λιγότερη (από την ανύπαρκτη ) χημεία βλέπω μεταξυ Στέφανου-Μελίτας

Συμφωνω Μικ μου :wink2: Opados
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 374 - Ημερομηνία 26-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 374 - Ημερομηνία 26-05-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Μάης 26, 2010 8:22 pm

pasxalitsa έγραψε:Συνοπτικά:

Στέφανος-Αντιγόνη, τα ίδια και τα γίδια. Εξαιρετικοί και οι δύο γιατί έχουν χημεία αποδεδειγμένα, αλλά οι γράφοντες επαναλαμβάνονται.

Αμαλία-ΜΕλίτα σε μαθήματα Κατιναριού. Εδώ ο κόσμος χάνεται του φουντουκιού μας το χαβά η Σφουγγαρίστρα. Κοπέλα, αυτή τη σχέση δεν τη θέλει ο Θεός, γιατί έχει γούστο. Θα το καταλάβουν και οι σεναριογράφοι που θα πάει. Για τις 2 σκηνές της "απόλυτης ξενέρας" δεν σχολιάζω. Ευτυχώς τελείωσαν νωρίς.

Ο Σταυρίδης το πήρε πάνω του. Τώρα είμαι βέβαιη ότι η Καλφοπούλου είναι η Ανθή.

Η Παρέα σε γλυκιές στιγμές, μόνο και μόνο για να γλυκαθεί το χάπι. Όλοι για έναν και ένας για όλους!!!

Κατρανίδης Θεός!!!! Με την Πεφάνη ταιριάζει απόλυτα και είναι όπως πάντα όαση!

Μελίτα-Μάνος. Πολύ καλή σκηνή, αυτοί έχουν χημεία και τους βγαίνει αβίαστα. Της πέταξε την ατάκα ο Μάκος και η μις Μίρλα το κατάπιε αμάσητο, αύριο θα πάει για νυφικό να δείτε!!! Μπουγιούρης Θεός !!!!

Περιμένω αύριο εξελίξεις και περιμένω δυνατές σκηνές....

Υ.Γ. Ένα μεγάλο Μπράβο για τα ΕδέμΟσκαρ, μπράβο κορίτσια και του χρόνου!!!


Συμφωνώ αγαπητή συμφορουμίτισα και παρόλο που το σημερινό μου άφησε στο στόμα μια γεύση γλυκόπικρη γιατί μάλλον είναι οι τελευταίες ευτυχισμένης στιγμές της συντροφιάς που ακολουθούσα δύο χρόνια τώρα ελπίζω κι εγώ να έχουμε αύριο σκηνές έντονες.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 374 - Ημερομηνία 26-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 374 - Ημερομηνία 26-05-2010

Δημοσίευση από nikidanis Τετ Μάης 26, 2010 8:23 pm

Mik έγραψε:Λίγο γρήγορος (και καλά) σχολιασμός

- ο Σταυρίδης έχει i-phone?? (Μετά το blackberry της θεας?) lol!
- ο Στέφανος είπε στην Μελίτα ότι δεν μπορούν να φύγουν τώρα, γιατι δεν θέλει να δώσει τροφή για σχόλια. Εγώ γιατι νόμιζα ότι δεν θα θελε να φυγει επειδη κυνδινευει το παιδι του? scratch
- Όταν είπε ο Σταυρίδης ότι έχει σχέδιο, ο Λουκάς είπε στρατηγικό, το ακούσατε και σεις??? gelio
- Ηταν ή δεν ήταν η Αμαλία με την μωβ μπλουζίτσα μια θεα? (στην σκηνή με την Μελίτα)
- Ο Μπέλλος γιατι πάει στην Νόρα να φωνάξει για την αντίδραση της Δάφνης?
- Ποσες φορές πρέπει να πει ο Μπέλλος ότι την εδέμ την πήρε για την Νόρα?? Ελεος!! Kotsides Οκ φίλε έκανες μία διαφήμηση τα λεφτά σου, δυο, τρεις, νομίζω ότι κατάντησε αηδία! Το ότι εσένα πρέπει να σου τα πουν ένα εκατομμύριο φορές για να τα καταλάβεις (βλέπε χυλόπιτα) δεν σημαίνει ότι εσυ πρέπει να κάνεις το ίδιο. Και αν ξανακούσω για το ότι η Νόρα και ο Λουκάς μειώνουν τον Μήτσο ένα θα πω: ‘’Να κάτσει στο γραφείο του, που πάει και κουνιέται το ζωντανό΄΄
- Πείτε μου πόσοι από σας φωνάζατε ‘’χως του μια του χάπατου ρε Λουκά!!!!!’’ Opados1
- Γιατι έβαλε πάλι τα ίδια παπούτσι η Νόρα?
- Τις 2 σκηνές του απόλυτου πάλι δεν τις έχουμε ξαναδει?? Εχω την εντύπωση ότι σε κααααααααααααθε ζευγάρι έχουνε βαλει να λεει τα ίδια ( Νικόλα-Δαφνη, Μάνο-Ευα, Νόρα-Λουκά,επίσης)
- Η θεάρα μάθαινε Γαλλικά??? Μετά το κινέζικο το ρίξαμε στο γαλλικό?????
Ποσο ποιο τέλειες σκηνές μπορούνε να δώσουν αυτοι οι δύο μου λέτε?????: respect :

- Μπορώ να καταλάβω τον Λουκά, είναι αδύνατο να κοιμηθείς σε σπασμένο ράντζοGrrr
- Και ΝΑΙ δεν υπάρχει σπαστικότερο πράγμα από το να σου τραγουδάνε αυτό το τραγουδι όταν προσπαθείς να κοιμηθείς (μου το τραγουδούσε ο μπαμπάς μου όταν δεν ξυπναγα να πάω στο σχολείο)Grrr
- Ποσο παράφωνος είναι ο Μπουγιουρης μου λετε?
- Πότε αποφάσισανε να πάνε Παρίσι (μονο η Μελίτα είχε αποφασίσει ) και γω δεν το πήρα χαμπάρι?scratch
- Πολύ ωραίο το φουστανάκι της Μελίτας στην σκηνή με τον Μπουγιουρη
-Οσο πιο πολύ βλέπω σκηνές Μάνου-Μελίτας τόσο λιγότερη (από την ανύπαρκτη ) χημεία βλέπω μεταξυ Στέφανου-Μελίτας


Agree Opados1
στο μονο που δεν συμφωνω ειναι η μωβ μπλουζιτσα Αμαλιας δεν μ αρεσε καθολου!!!
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 374 - Ημερομηνία 26-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 374 - Ημερομηνία 26-05-2010

Δημοσίευση από st@cy Τετ Μάης 26, 2010 8:25 pm

λοιπον το σημερινο επεισοδιο μου αφησε ωραια γευση στην τελικη.

τρελαθηκα με την ευα και την δαφνη,η σχιζοφρενης δολοφονος με το καδρονι!μα και συ βρε ευα μου ασε τη δαφνουλα να το κανει να αγιασει το χερι της!!!!!!να αδειασει και ο τοπος απο σκουπιδια!!!!!!!!!!!!!!!!!!

συγνωμμη παει η νταιζη και κλαιγεται στο μπελλο????που παει η κοινωνια που παει ο κοσμος!!!!αισχος αυτο εχω να πω μονο!!!

με το ζευγαρακι των απολυτων νταξει πια τα χουμε ματαδει ποσο ακομα τα ιδια και τα ιδια καθε φορα!!!!!!!!ναι μελιτα μου θα φυγετε να πατε στο παρισι να στο καλο και να προσεχετε!!!!!μα ομως ειναι δυνατον να ζηταει απο το στεφανο να ζητησει απο την ευα τωρα διαζυγιο που δε ξερει τι της ξημερωνει αυριο?ε συγνωμμη τωρα αλλα ελεος στοιχειωδες τακτ απο τη μαμα δεν πηραμε καθολου????

με το γαλανο δεν εβγαλα ιδιαιτερη ακρη να πω την αληθεια,ουτε και με το σταυριδη.

με το μανο και τον ηλια ενταξει ο μανος κατι ετοιμαζει το ξερουμε το εχουμε καταλαβει δε τρωμε κουτοχορτο,και τα λεγε και μ'ενα υφος παναγια μου!!!!!!!

λουκας νορα μπελλος:συγνωμμη ερχεται και μας απειλει στο ΔΙΚΟ ΜΑΣ γραφειο?????γιατι αν θυμαμαι καλα και να με διορθωσει καποια αν κανω λαθως αυτο ΔΕΝ το εχει αγορασει ακομα και ουτε προκειται!!!!!!!!τσαμπουκαδες εκει που σε παιρνουν μητσαρα εδω κουμαντο κανουν τα παιδια που ρθες να μου πουλησεις και μουρη,τρομαρα σου!!!!!!!!!!!!!και συ ρε νορα μου καρδια μου τι τον κρατησες το λουκα αστον να φυγει το χερι του να του'ρθει το μητσου απο κει που δε το περιμενει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

σκηνες παρεας(στρωσιμο τραπεζιου-φαγητου)ρε νικολα αμαν αριστερα το πιρουνι ελεος δλδ gelio gelio και σενα αν στο βαλω δεξια θα σου κοπει η ορεξη δλδ??? lol! lol! καλα νταξει δεν εχω και πολλα να πω πεθανα στο γελιο,το τι ειπε το στομα τους δε λεγεται!!!!τελειοι τελειοι.και θα πω ξανα οτι τωρα βαζουν τις καλυτερες σκηνες του μανου που ειναι να φυγει,κριμα κριμα πολυ κριμα ειναι καταπληκτικος ο μπουγιουρης στα τελευταια επεισοδια!!!!!!

παρεα(''υπνος'')φωναζα απο τα γελια ηταν απιστευτο,με το λουκα και το στρωμα που του λεει ο μανος στρατο δεν εκανες εσυ? gelio
και οι αλλες μεσα στο διπλο μια χαρα οι πριγκιπισσες!!!!!
και μετα ο λουκας που ξεκινησε να τραγουδαει, Faint Faint Faint
μανα μου τι ηταν αυτο ελιωσα!!!!!!!!!!!!!και ανεβηκε και η νορα στο περβαζι μετα και καθησαν μαζι!!!! Love! και μεσα σ'ολα ο νικολας γκρινιαζε και μετα η ευα εριξε και ενα χορο!αυτα ειναι!!!!!!!!!!
εγω παντως το καταευχαριστιθηκα!!!!!!!!!!!!!!
st@cy
st@cy
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : In one of all the gon joints in all the towns in all the world...
Ασχολίες : Σινεμα,θεατρο,φωτογραφια,tango

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 374 - Ημερομηνία 26-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 374 - Ημερομηνία 26-05-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Μάης 26, 2010 8:26 pm

Πείτε μου πόσοι από σας φωνάζατε ‘’χως του μια του χάπατου ρε Λουκά!!!!!’’ Opados1


Βάσω εμείς φωνάζαμε που είναι τώρα το καδρόνι;
Γιατί να μην έχουν ένα στο γραφείο για ώρα ανάγκης;gelio gelio
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 374 - Ημερομηνία 26-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 374 - Ημερομηνία 26-05-2010

Δημοσίευση από Giota edem Τετ Μάης 26, 2010 8:26 pm

1. Σήμερα ξεκίνησε το σχέδιο του αστυνόμου- επαγγελματικου προσανατολισμου για να γλιτώσει η εύα και ο πιθανός μέλλων γαμπρός της λουκονορικής μπέμπας (που με τοσή χαρά και ανυπομονησία περιμένουμε!!!!!!!!!!)
2. το μπορλότο το έβαλε ο μάνος - μαμαλάκης στο τελευταίο λεπτό... όπως γίνεται συνήθως!!!!!
3.απαράδεκτος ο μπέλλος.... ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ... καλά κάνει και σε λεει ο λουκάς μήτσο... εγώ σε λεω άχυρο!!!!! αφού θεωρείς τον εαυτό σου καλύτερο από την παρέα της φεγγαρόπετρας ... τότε δεν θα έπρεπε να μας θυμίζεις διαρκώς ότι αγόρασες την εδεμ για τη νόρα... πρέπει να καταλάβεις ότι δεν αλλάζει γνώμη η νόρα!!! σταμάτα να άγεσαι και να φέρεσαι από τη νταίζη!!!!
4. τουλάχιστον σήμερα είχαμε μόνο δύο σκηνές από μπέλλο και νταίζη!!! πάλι καλά!!!
5. ωραία η σκηνή στην εδεμ με όλη την παρέα!!! τέλειο το τραγούδι του λουκά!!!!!!!!!!!!!!!!! και το νοράκι ... αμέσως τσουπ ... μην χάσει την ευκαιρία ... να πάει κοντά στο μωρό της (σε καταλαβαίνω νοράκι μου... ΄δε μπορεί να γίνει αλλιώς... αφού ο λουκάς αγαπάει τη νόρα!!!!!!!!)
6.θα ήθελα μια τουλάχιστον ζουζουνίστικη σκηνή με λουκάκο και νοράκι ... αλλά θέλω να πιστευω ότι θα έχουμε αύριο!!!
7. Ρούσσος και Αμαλία είναι ΘΕΟΙ!!! δεν έχω λόγια για αυτούς τους δύο!!!!!!!!!!!
8. Στέφανο και Μελίτα... το προσπερνώ και δεν σχολιάζω....
9. ο αστυνόμος με τρόμαξε σήμερα!!! ήταν προοικονομία αύτο που είπε σε νόρα και λουκά... υπάρχει περίπτωση να κινδυνεύσουν?? οχι οχι... το νοράκι μας είναι έγκυος... ας μην ταλαιπωρηθεί όπως το ευάκι!!!
10. εύα μου την επόμενη φορά... μην συγκρατήσεις την δάφνη... άστην ξέρει η δάφνη!!!!!!!!!!!!!
Γενικά ένα μέτριο επεισόδιο ... με κάποιες σκηνές να ξεχωρίζουν!!
Giota edem
Giota edem
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 374 - Ημερομηνία 26-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 374 - Ημερομηνία 26-05-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τετ Μάης 26, 2010 8:28 pm

Clarabelle έγραψε:Πείτε μου πόσοι από σας φωνάζατε ‘’χως του μια του χάπατου ρε Λουκά!!!!!’’ Opados1


Βάσω εμείς φωνάζαμε που είναι τώρα το καδρόνι;
Γιατί να μην έχουν ένα στο γραφείο για ώρα ανάγκης;gelio gelio

Καδρόνι λες, ε? Εγώ ήθελα με γυμνό χέρι, να του αστράψει μια, να το φχαριστηθεί η ''φούχτα'' του που θα λεγε και ο μακαρίτης ο παπούκας μου~!
Opados1
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 374 - Ημερομηνία 26-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 374 - Ημερομηνία 26-05-2010

Δημοσίευση από evanna Τετ Μάης 26, 2010 8:30 pm

Λοιπον σημερα..........

1.Νορα και Λουκας:Ανελαβαν και παλι δραση με το θεμα της διαθηκης!Βρηκαν και το Γαλανο μπας και ξερει τιποτα αλλα τζιφος...ντιπ ασχετος ο τυπος!
Και αφου τελειωνουμε με αυτο σκαει μυτη ο Μπελλος να μας το παιξει νταης μη χε...!Και αρχιζει να φορτωνει ο Λουκας και λεω τωρα θα πεσει το πολυποθητο ξυλο να χαρει και η Νικη μας αλλα δεν μας εκαναν τη χαρη!Παντως ειναι φοβερο πως αμεσως ο Μητσουλας πιστευει την Νταιζη χωρις καν να ακουσει τη πλευρα της Δαφνης! slap

Σημειωση:Σε μια ερευνα ειχα διαβασει οτι ανθρωποι που μιλουν για τον εαυτο τους σε τριτο προσωπο(βλ.Μπελλος)εχουν ψυχοπαθολογικες διαταραχες!Τα συμπερασματα δικα σας......!

2.Απολυτοι γενικως:Πειτε μου ρε παιδια οι σκηνες τους ειναι τοσο τεραστιες ή ετσι μου φαινονται επειδη δεν τους αντεχω!?Τωρα οσο αφορα τα λεγομενα τους ειχαμε παλι τη κλαψα της Μελιτας που μου θελει Παρισια!Και σου λεω πως για το Μανο και το αν θα βλεπει το παιδι του χε@@@κε το ερμο το Νεφελακι που θα βρεθει σε μια ξενη χωρα αποτο μα και θα βλεπει το πατερα που υπεραγαπα τρεις φορες το χρονο δεν τη νοιαζει!Ελεος δηλαδη! Fskl

Μετα που μου ηταν και οι δυο στο καναπε(τι πρωτοτυπο)η Μελιτα ειχε ενα υφος οταν του ελεγε τα γλυκολογα που νομιζες οτι του λεει πως αυριο πρεπει να παει λαϊκη!!!! vomit

3.Μανος-Ηλιας:Εδω το εκαψα εντελως και τελειως!Τι ηταν ολα αυτα που ελεγε ο Μανος?Δεν καταλαβα,μπερδευτηκα! scratch Οποιος καταλαβε ας βοηθησει γιατι δεν......!

4.Τιτανομεγιστοι:Τελειοι! : respect : Θεα η Αμαλια που μαθαινε γαλλικα και μοναδικος ο Πετρος που την δουλευε!!!Φοβερη σκηνη!

5.Παρεακι γενικως:Να πω οτι δεν τρελαθηκα με αυτες τις σκηνες ψεματα θα'ναι!Τα κοριτσια κλασσικα να καθονται,να πεινανε και να κανουν κους-κους!Το Ευακι που πειραζε τη Δαφνη για το σκηνικο με το καδρονι ηταν ολα τα λεφτα!Τα αγορια επισης κλασσικα ετρεχαν πανω-κατω να ικανοποιησουν τις πριγκιπεσσες! Hug
Μετα στο τραπεζι ηταν επισης φοβεροι....ο Νικολας με τον υπνο του,ο Λουκας που ειχε μαθει στα ακριβα και ο Μανος με το φοβερο styling με την πετσετουλα στο λαιμο! gelio

Το βραδυ τωρα ξεραθηκα στα γελια!Τον ''εριξαν'' το Λουκακο που του εδωσαν το χειροτερο ραντσο και τους ξυπνησε ολους!Τα κοριτσια εκαναν beaute αλλα τελικα βρεθηκαν να τραγουδανε και να χτυπανε παλαμακια μαζι με τους αλλους τους τρελους(και εγω το ιδιο εκανα Razz )
Το παρεϊστικο τους βγαινει αβιαστα και ηταν ΜΟΝΑΔΙΚΟΙ!

Στην τελευταια σκηνη τωρα την πεταξε ο Μανος τη σποντουλα του,η αλλη ενα σοκ το επαθε και πηρε και το βλεμμα του ροφου!Απο αυριο θα ριξω τρελο γελιο με αυτην την ιστορια που θα τρεχει και δεν φτανει ο Στεφανος! :twisted:

Παρα πολυ καλο το επεισοδιο απο μενα και αυτο για την παρεα! :wink2:
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 374 - Ημερομηνία 26-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 374 - Ημερομηνία 26-05-2010

Δημοσίευση από aggeliki Τετ Μάης 26, 2010 8:31 pm

pasxalitsa έγραψε:Συνοπτικά:

Στέφανος-Αντιγόνη, τα ίδια και τα γίδια. Εξαιρετικοί και οι δύο γιατί έχουν χημεία αποδεδειγμένα, αλλά οι γράφοντες επαναλαμβάνονται.

Αμαλία-ΜΕλίτα σε μαθήματα Κατιναριού. Εδώ ο κόσμος χάνεται του φουντουκιού μας το χαβά η Σφουγγαρίστρα. Κοπέλα, αυτή τη σχέση δεν τη θέλει ο Θεός, γιατί έχει γούστο. Θα το καταλάβουν και οι σεναριογράφοι που θα πάει. Για τις 2 σκηνές της "απόλυτης ξενέρας" δεν σχολιάζω. Ευτυχώς τελείωσαν νωρίς.

Ο Σταυρίδης το πήρε πάνω του. Τώρα είμαι βέβαιη ότι η Καλφοπούλου είναι η Ανθή.

Η Παρέα σε γλυκιές στιγμές, μόνο και μόνο για να γλυκαθεί το χάπι. Όλοι για έναν και ένας για όλους!!!

Κατρανίδης Θεός!!!! Με την Πεφάνη ταιριάζει απόλυτα και είναι όπως πάντα όαση!

Μελίτα-Μάνος. Πολύ καλή σκηνή, αυτοί έχουν χημεία και τους βγαίνει αβίαστα. Της πέταξε την ατάκα ο Μάκος και η μις Μίρλα το κατάπιε αμάσητο, αύριο θα πάει για νυφικό να δείτε!!! Μπουγιούρης Θεός !!!!

Περιμένω αύριο εξελίξεις και περιμένω δυνατές σκηνές....

Υ.Γ. Ένα μεγάλο Μπράβο για τα ΕδέμΟσκαρ, μπράβο κορίτσια και του χρόνου!!!


ΜΕ 2 ΛΟΓΙΑ ΤΑ ΕΙΠΕΣ ΟΛΑ! Congrats ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΜΕ ΧΙΛΙΑ!
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 374 - Ημερομηνία 26-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 374 - Ημερομηνία 26-05-2010

Δημοσίευση από irini Τετ Μάης 26, 2010 8:35 pm

evanna έγραψε:Λοιπον σημερα..........

1.Νορα και Λουκας:Ανελαβαν και παλι δραση με το θεμα της διαθηκης!Βρηκαν και το Γαλανο μπας και ξερει τιποτα αλλα τζιφος...ντιπ ασχετος ο τυπος!
Και αφου τελειωνουμε με αυτο σκαει μυτη ο Μπελλος να μας το παιξει νταης μη χε...!Και αρχιζει να φορτωνει ο Λουκας και λεω τωρα θα πεσει το πολυποθητο ξυλο να χαρει και η Νικη μας αλλα δεν μας εκαναν τη χαρη!Παντως ειναι φοβερο πως αμεσως ο Μητσουλας πιστευει την Νταιζη χωρις καν να ακουσει τη πλευρα της Δαφνης!

Σημειωση:Σε μια ερευνα ειχα διαβασει οτι ανθρωποι που μιλουν για τον εαυτο τους σε τριτο προσωπο(βλ.Μπελλος)εχουν ψυχοπαθολογικες διαταραχες!Τα συμπερασματα δικα σας......!

2.Απολυτοι γενικως:Πειτε μου ρε παιδια οι σκηνες τους ειναι τοσο τεραστιες ή ετσι μου φαινονται επειδη δεν τους αντεχω!?Τωρα οσο αφορα τα λεγομενα τους ειχαμε παλι τη κλαψα της Μελιτας που μου θελει Παρισια!Και σου λεω πως για το Μανο και το αν θα βλεπει το παιδι του χε@@@κε το ερμο το Νεφελακι που θα βρεθει σε μια ξενη χωρα αποτο μα και θα βλεπει το πατερα που υπεραγαπα τρεις φορες το χρονο δεν τη νοιαζει!Ελεος δηλαδη! Fskl

Μετα που μου ηταν και οι δυο στο καναπε(τι πρωτοτυπο)η Μελιτα ειχε ενα υφος οταν του ελεγε τα γλυκολογα που νομιζες οτι του λεει πως αυριο πρεπει να παει λαϊκη!!!!

3.Μανος-Ηλιας:Εδω το εκαψα εντελως και τελειως!Τι ηταν ολα αυτα που ελεγε ο Μανος?Δεν καταλαβα,μπερδευτηκα! scratch Οποιος καταλαβε ας βοηθησει γιατι δεν......!

4.Τιτανομεγιστοι:Τελειοι! : respect : Θεα η Αμαλια που μαθαινε γαλλικα και μοναδικος ο Πετρος που την δουλευε!!!Φοβερη σκηνη!

5.Παρεακι γενικως:Να πω οτι δεν τρελαθηκα με αυτες τις σκηνες ψεματα θα'ναι!Τα κοριτσια κλασσικα να καθονται,να πεινανε και να κανουν κους-κους!Το Ευακι που πειραζε τη Δαφνη για το σκηνικο με το καδρονι ηταν ολα τα λεφτα!Τα αγορια επισης κλασσικα ετρεχαν πανω-κατω να ικανοποιησουν τις πριγκιπεσσες! Hug
Μετα στο τραπεζι ηταν επισης φοβεροι....ο Νικολας με τον υπνο του,ο Λουκας που ειχε μαθει στα ακριβα και ο Μανος με το φοβερο styling με την πετσετουλα στο λαιμο! gelio

Το βραδυ τωρα ξεραθηκα στα γελια!Τον ''εριξαν'' το Λουκακο που του εδωσαν το χειροτερο ραντσο και τους ξυπνησε ολους!Τα κοριτσια εκαναν beaute αλλα τελικα βρεθηκαν να τραγουδανε και να χτυπανε παλαμακια μαζι με τους αλλους τους τρελους(και εγω το ιδιο εκανα Razz )
Το παρεϊστικο τους βγαινει αβιαστα και ηταν ΜΟΝΑΔΙΚΟΙ!

Στην τελευταια σκηνη τωρα την πεταξε ο Μανος τη σποντουλα του,η αλλη ενα σοκ το επαθε και πηρε και το βλεμμα του ροφου!Απο αυριο θα ριξω τρελο γελιο με αυτην την ιστορια που θα τρεχει και δεν φτανει ο Στεφανος! :twisted:

Παρα πολυ καλο το επεισοδιο απο μενα και αυτο για την παρεα! :wink2:


ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!! Επεισόδιο 374 - Ημερομηνία 26-05-2010 609635 Επεισόδιο 374 - Ημερομηνία 26-05-2010 195890
irini
irini
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 374 - Ημερομηνία 26-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 374 - Ημερομηνία 26-05-2010

Δημοσίευση από loukasnora Τετ Μάης 26, 2010 8:36 pm

evanna έγραψε:Λοιπον σημερα..........

1.Νορα και Λουκας:Ανελαβαν και παλι δραση με το θεμα της διαθηκης!Βρηκαν και το Γαλανο μπας και ξερει τιποτα αλλα τζιφος...ντιπ ασχετος ο τυπος!
Και αφου τελειωνουμε με αυτο σκαει μυτη ο Μπελλος να μας το παιξει νταης μη χε...!Και αρχιζει να φορτωνει ο Λουκας και λεω τωρα θα πεσει το πολυποθητο ξυλο να χαρει και η Νικη μας αλλα δεν μας εκαναν τη χαρη!

Ασε Ευαννα μου.Τωρα βλεπω το επεισοδιο και μολις ειδα την σκηνη.Γιατι Θεε μου γιατι;;;;;;;;;;;Ας επεφτε λιγο ξυλο.Οχι πολυ λιγο.Ετσι ισα ισα να γινει μαυρη η γουρουνοφατσα του Μπελλου.Θελω να δειρει ο Λουκας τον Μπελλο.Τι ζηταω η ερμη;;;;;;;
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 374 - Ημερομηνία 26-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 374 - Ημερομηνία 26-05-2010

Δημοσίευση από evanna Τετ Μάης 26, 2010 8:37 pm

loukasnora έγραψε:
evanna έγραψε:Λοιπον σημερα..........

1.Νορα και Λουκας:Ανελαβαν και παλι δραση με το θεμα της διαθηκης!Βρηκαν και το Γαλανο μπας και ξερει τιποτα αλλα τζιφος...ντιπ ασχετος ο τυπος!
Και αφου τελειωνουμε με αυτο σκαει μυτη ο Μπελλος να μας το παιξει νταης μη χε...!Και αρχιζει να φορτωνει ο Λουκας και λεω τωρα θα πεσει το πολυποθητο ξυλο να χαρει και η Νικη μας αλλα δεν μας εκαναν τη χαρη!

Ασε Ευαννα μου.Τωρα βλεπω το επεισοδιο και μολις ειδα την σκηνη.Γιατι Θεε μου γιατι;;;;;;;;;;;Ας επεφτε λιγο ξυλο.Οχι πολυ λιγο.Ετσι ισα ισα να γινει μαυρη η γουρουνοφατσα του Μπελλου.Θελω να δειρει ο Λουκας τον Μπελλο.Τι ζηταω η ερμη;;;;;;;
Τιποτα δε ζητας Νικη μου τιποτα!Αλλα δεν μας ακουνε! gmt Και εγω αυτο παρακαλουσα!

Υ.Γ Ευχαριστω Ρηνακι!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 374 - Ημερομηνία 26-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 374 - Ημερομηνία 26-05-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Μάης 26, 2010 8:38 pm

evanna έγραψε:Λοιπον σημερα..........

1.Νορα και Λουκας:Ανελαβαν και παλι δραση με το θεμα της διαθηκης!Βρηκαν και το Γαλανο μπας και ξερει τιποτα αλλα τζιφος...ντιπ ασχετος ο τυπος!
Και αφου τελειωνουμε με αυτο σκαει μυτη ο Μπελλος να μας το παιξει νταης μη χε...!Και αρχιζει να φορτωνει ο Λουκας και λεω τωρα θα πεσει το πολυποθητο ξυλο να χαρει και η Νικη μας αλλα δεν μας εκαναν τη χαρη!Παντως ειναι φοβερο πως αμεσως ο Μητσουλας πιστευει την Νταιζη χωρις καν να ακουσει τη πλευρα της Δαφνης! slap

Σημειωση:Σε μια ερευνα ειχα διαβασει οτι ανθρωποι που μιλουν για τον εαυτο τους σε τριτο προσωπο(βλ.Μπελλος)εχουν ψυχοπαθολογικες διαταραχες!Τα συμπερασματα δικα σας......!

2.Απολυτοι γενικως:Πειτε μου ρε παιδια οι σκηνες τους ειναι τοσο τεραστιες ή ετσι μου φαινονται επειδη δεν τους αντεχω!?Τωρα οσο αφορα τα λεγομενα τους ειχαμε παλι τη κλαψα της Μελιτας που μου θελει Παρισια!Και σου λεω πως για το Μανο και το αν θα βλεπει το παιδι του χε@@@κε το ερμο το Νεφελακι που θα βρεθει σε μια ξενη χωρα αποτο μα και θα βλεπει το πατερα που υπεραγαπα τρεις φορες το χρονο δεν τη νοιαζει!Ελεος δηλαδη! Fskl

Μετα που μου ηταν και οι δυο στο καναπε(τι πρωτοτυπο)η Μελιτα ειχε ενα υφος οταν του ελεγε τα γλυκολογα που νομιζες οτι του λεει πως αυριο πρεπει να παει λαϊκη!!!! vomit

3.Μανος-Ηλιας:Εδω το εκαψα εντελως και τελειως!Τι ηταν ολα αυτα που ελεγε ο Μανος?Δεν καταλαβα,μπερδευτηκα! scratch Οποιος καταλαβε ας βοηθησει γιατι δεν......!

4.Τιτανομεγιστοι:Τελειοι! : respect : Θεα η Αμαλια που μαθαινε γαλλικα και μοναδικος ο Πετρος που την δουλευε!!!Φοβερη σκηνη!

5.Παρεακι γενικως:Να πω οτι δεν τρελαθηκα με αυτες τις σκηνες ψεματα θα'ναι!Τα κοριτσια κλασσικα να καθονται,να πεινανε και να κανουν κους-κους!Το Ευακι που πειραζε τη Δαφνη για το σκηνικο με το καδρονι ηταν ολα τα λεφτα!Τα αγορια επισης κλασσικα ετρεχαν πανω-κατω να ικανοποιησουν τις πριγκιπεσσες! Hug
Μετα στο τραπεζι ηταν επισης φοβεροι....ο Νικολας με τον υπνο του,ο Λουκας που ειχε μαθει στα ακριβα και ο Μανος με το φοβερο styling με την πετσετουλα στο λαιμο! gelio

Το βραδυ τωρα ξεραθηκα στα γελια!Τον ''εριξαν'' το Λουκακο που του εδωσαν το χειροτερο ραντσο και τους ξυπνησε ολους!Τα κοριτσια εκαναν beaute αλλα τελικα βρεθηκαν να τραγουδανε και να χτυπανε παλαμακια μαζι με τους αλλους τους τρελους(και εγω το ιδιο εκανα Razz )
Το παρεϊστικο τους βγαινει αβιαστα και ηταν ΜΟΝΑΔΙΚΟΙ!

Στην τελευταια σκηνη τωρα την πεταξε ο Μανος τη σποντουλα του,η αλλη ενα σοκ το επαθε και πηρε και το βλεμμα του ροφου!Απο αυριο θα ριξω τρελο γελιο με αυτην την ιστορια που θα τρεχει και δεν φτανει ο Στεφανος! :twisted:

Παρα πολυ καλο το επεισοδιο απο μενα και αυτο για την παρεα! :wink2:


Να προσπαθήσω να λύσω την απορία σου Ευάννα μου
Κάποτε ο Στέφανος ήρθε και επειδή ήξερε τους χαρακτήρες των ηρώων με στρατηγικές κινήσεις σαν παιχνίδι σκακιού και σχεδόν χωρίς να κάνει αυτός τίποτα διέλυσε το Μάνο
Θυμήσου οτι κατέστρεψε τον όμιλο επειδή ήξερε οτι ο Μάνος κάποια στιγμή θα τον ήθελε πίσω
Στην ουσία λοιπόν δεν έκανε κάτι παράνομο αλλά έσκαψε το λάκο κι ο Μάνος έπεσε μέσα απλά επειδή αυτός είχε τη γνώση
Τώρα ο Μάνος κάνει ακριβώς αυτό. Ξέρει για τη διαθήκη και περιμένει την πτώση του Στέφανου κάνοντας εκείνος κινήσεις στη σκακιέρα. Προστατεύει την Εύα και ξέρει οτι μόλις το παιδί γεννηθεί ο Στέφανος θα μάθει πράγματα -κι εμείς ελπίζω- που θα τον διαλύσουν
Έτσι το ερμηνεύω εγώ
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 374 - Ημερομηνία 26-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 374 - Ημερομηνία 26-05-2010

Δημοσίευση από evanna Τετ Μάης 26, 2010 8:41 pm

Μμμ......μαλιστα τωρα σαν να ξεμπερδευτηκα λιγο Clarabelle μιας και ο συλλογισμος σου εχει βαση!
Ευχαριστω για τις διευκρινησεις λοιπον! : thanks :
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 374 - Ημερομηνία 26-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 374 - Ημερομηνία 26-05-2010

Δημοσίευση από masoul Τετ Μάης 26, 2010 8:44 pm

Mik έγραψε:

- ο Στέφανος είπε στην Μελίτα ότι δεν μπορούν να φύγουν τώρα, γιατι δεν θέλει να δώσει τροφή για σχόλια. Εγώ γιατι νόμιζα ότι δεν θα θελε να φυγει επειδη κυνδινευει το παιδι του? scratch
Αυτό ήθελε να πει αλλά μπερδεύτηκε.... μη νομίζεις ότι δεν τον νοιάζει!!!!

- Όταν είπε ο Σταυρίδης ότι έχει σχέδιο, ο Λουκάς είπε στρατηγικό, το ακούσατε και σεις??? gelio
Ναι ναι και εγώ το άκουσα και πέθανα στο γέλιο!!!! gelio gelio

- Ποσες φορές πρέπει να πει ο Μπέλλος ότι την εδέμ την πήρε για την Νόρα?? Ελεος!! Kotsides Οκ φίλε έκανες μία διαφήμηση τα λεφτά σου, δυο, τρεις, νομίζω ότι κατάντησε αηδία! Το ότι εσένα πρέπει να σου τα πουν ένα εκατομμύριο φορές για να τα καταλάβεις (βλέπε χυλόπιτα) δεν σημαίνει ότι εσυ πρέπει να κάνεις το ίδιο. Και αν ξανακούσω για το ότι η Νόρα και ο Λουκάς μειώνουν τον Μήτσο ένα θα πω: ‘’Να κάτσει στο γραφείο του, που πάει και κουνιέται το ζωντανό΄΄
- Πείτε μου πόσοι από σας φωνάζατε ‘’χως του μια του χάπατου ρε Λουκά!!!!!’’ Opados1

Μα τα γυρεύει ο..... πωπός του!!! Γιατί ρε Νόρα μπήκες στη μέση??? Άσε το Λουκάκο να του δείξει ποιος είναι ο άντρας!!!!

- Γιατι έβαλε πάλι τα ίδια παπούτσι η Νόρα?
Λατρεύω αυτά τα παπούτσια!!! Πρέπει να την έχουν βολέψει πάρα πολύ μόνο αυτά φοράει από τότε που έβγαλε τις χειμωνιάτικες τις μπότες!!!!

- Η θεάρα μάθαινε Γαλλικά??? Μετά το κινέζικο το ρίξαμε στο γαλλικό?????
Ποσο ποιο τέλειες σκηνές μπορούνε να δώσουν αυτοι οι δύο μου λέτε?????: respect :
Τρελό γέλιο και εδώ αυτοί οι δυό δεν παίζονται!!!! Salut-moi le platane!!!! gelio

-Οσο πιο πολύ βλέπω σκηνές Μάνου-Μελίτας τόσο λιγότερη (από την ανύπαρκτη ) χημεία βλέπω μεταξυ Στέφανου-Μελίτας
Μπορώ να πω ότι είναι οι μόνες σκηνές που μου αρέσει αυτή η κοπέλα, γιατί γενικώς για μένα δεν το χει.....

Συμφωνώ σε όλα φυσικά απλά επικεντρώθηκα σε αυτά!!! Το μόνο που έχω να προσθέσω είναι ότι λάτρεψα και πέθανα στο γέλιο με το τραγούδι του Λουκά και το ζεμπέκικο της ΘΕΑΣ Εύας!!! Αυτός ο Νικόλας δε θα κοιμηθεί ποτέ!!!!! gelio

Περιμένω με αγωνία τη συνέχεια του στρατηγικού σχεδίου μιας και το Μελιτόνι τσίμπησε με την πρώτη!!!!
masoul
masoul
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 5 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης