Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 377 - Ημερομηνία 31-05-2010

+35
Ezantakou
Lisa Nova
nicole
goldy24
pitogiro
ebelina2007
katerina--noraloukakos
Vasouli
maraki_ch
Antigoni!
irini
hionati
pasxalitsa
Evalia
LYDIA
k@terinio-loukonoraki
Cancoon
sarita
$ofi@ loukakos + nora
verile_mistika
loukasnora
FieryRed
Καρ-Mik
ksanthi
evanna
Foulitsa
nikidanis
aggeliki
KatsaroYpotheto
sifantid
st@cy
l_aquila
anastasia20
loukitsa
Clarabelle
39 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 4 1, 2, 3, 4  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 377 - Ημερομηνία 31-05-2010 Vote_lcap15%Επεισόδιο 377 - Ημερομηνία 31-05-2010 Vote_rcap 15% 
[ 9 ]
Επεισόδιο 377 - Ημερομηνία 31-05-2010 Vote_lcap22%Επεισόδιο 377 - Ημερομηνία 31-05-2010 Vote_rcap 22% 
[ 13 ]
Επεισόδιο 377 - Ημερομηνία 31-05-2010 Vote_lcap27%Επεισόδιο 377 - Ημερομηνία 31-05-2010 Vote_rcap 27% 
[ 16 ]
Επεισόδιο 377 - Ημερομηνία 31-05-2010 Vote_lcap22%Επεισόδιο 377 - Ημερομηνία 31-05-2010 Vote_rcap 22% 
[ 13 ]
Επεισόδιο 377 - Ημερομηνία 31-05-2010 Vote_lcap5%Επεισόδιο 377 - Ημερομηνία 31-05-2010 Vote_rcap 5% 
[ 3 ]
Επεισόδιο 377 - Ημερομηνία 31-05-2010 Vote_lcap8%Επεισόδιο 377 - Ημερομηνία 31-05-2010 Vote_rcap 8% 
[ 5 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 59
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 377 - Ημερομηνία 31-05-2010 Empty Επεισόδιο 377 - Ημερομηνία 31-05-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Δευ Μάης 31, 2010 6:24 pm


Πώς σας φάνηκε το σημερινό επεισόδιο;
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 377 - Ημερομηνία 31-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 377 - Ημερομηνία 31-05-2010

Δημοσίευση από loukitsa Δευ Μάης 31, 2010 8:02 pm

Ευα-Μάνος-Στέφανος:Πάλι άκρη δεν έβγαλε ο Στέφανος! Πως κοίταζε έτσι την Ευα με καλοσυνη!!! Εύα μην του επιτίθεσαι είναι ο πατερας του μικρου σου.

Λουκάς-Νόρα-Οχιά: Ξενώνα δεν εχει το σπίτι? Γιατι κοιμούνται σε διθέσιο καναπέ? Θα αργήσει Νόρα μου να βγει από την τουαλέτα γιατι είναι δυσκοίλια η οχιά. Μόνο εγώ ήθελα να ξεμαλλιάσω την οχιά?

Δαφνη-Νικόλας-Μάνος:Ρε συ μη μιμείσαι το Λουκά, είσαι και ελαφρως παράφωνος!
Με καμαρι ο Μανος αφηγείται τα χθεσινά και τα χωνει και για τα του Λουκά. Κοιτα χαρα ο Νικόλας θρίλερ λεμε..
Νέα ατάκα:Ο Νικόλας κοιμηθηκε!!!!!!!

Μελίτα-Αμαλί:Καλα Αμαλί υπέγραψε και την τρίχα σου λάθος βγαίνεις! Από ποιον να πάρεις κοπελια το αίμα σου πίσω? Ωραία ανεκδοτα ακούμε σήμερα!
Ετσι ετσι βγαλε τον πραγματικο σου εαυτό κατινακι!

Σεναριακό ατόπημα ή σαρδαμ της ηθοποιού? Ταδε εφη Μελιτα:<<Χθες ο Στέφανος παραδεχτηκε στο Μάνο ότι το παιδι είναι δικό του>> εκτος αν παράκουσα τόσο πολύ πια..Περισσότερη προσοχη παρακαλώ πολύ!!!!!!!

Λουκάς-Νόρα στ γραφείο:Το φόρτωσε καλά καλά το αγοράκι μου η Νόρα, είχε πιαστει από τον υπνο….δεν παθαίνουν τίποτα φίδια παιδιά μου δυστυχώς! Αν υπάρχει η θεία δικη θα το βρει από αλλού.

Εύα-Αγγέλα:Πανέμορφη η Ευα μια κούκλα σημερα!

Αντιγόνη-Μιμικος:Πολύ λογικη συζητηση αυτή με την Αντιγόνη. Και τα επιχειρήματα τους.

Πατσοζευγαρο:Εσυ τους πεταξες από το κρεββατι κοπελιά. Πάτησα mute γιατι δεν αντεχω τις γκαρίδες των αξιολύπητων! Νταίζη όσο και να προσπαθείς Σοραγια Μοντενεγκρο δεν γινεσαι αγαπη μου θέλει πολύ τεχνη για να τη φτάσεις!Δεν ξερω τι λενε αλλα οι κινησεις τους βγάζουν πολύ γέλιο

Μαίρη-Μάνος:ειρωνεία στην ειρωνεία.
Μάνος:<<Αφου είναι χανος και τσιμπάει>>

Αντιγόνη-σπασμένο τηλέφωνο:Ωπα το δούλεψε το μυαλουδακι της η Καρτάλαινα!

Λουκάς-Οχιά:Ωραίο το ταπωμα του Λουκά στην κάμπια. Λουκά ρισπέκτ σε λατρεύω πολύ καλα της τα είπες και έφυγε ταπεινωμενη!!!!!Ποια μιλάει για τα λεφτα,που τρεφεται από κομπίνες.
Νταίζη:<<Αθώο κορίτσι σε απόγνωση!>>

Μάνος-Κουνια-Μπέλλος:Καλά κάνει και του την λέει του Μάνου για τα επαγγελματικά αλλά στα προσωπικά του τι χώνεται?

Μάνος-Λουκάς:Καλα ο Λουκάς έμεινε άφωνος!Αμαν βρε Μάνο αμαν με την υπεξαίρεση. Ανω κάτω θα γίνουν τωρα πάλι.

Νόρα-Μελίτα: Ώπα κοπελιά μπαίνεις με τσαμπουκά μπάστα! Αυτοί σε χρησιμοποίησαν ή εσύ αυτούς? Φόρα κατηφόρα πάτο έπιασε Νοράκι μου!Το υφακι της Μαίρης αξιολύπητο.

Ευα-Στεφανος: Πικράθηκε ο Στέφανος. Έριξε και τις μπηχτές της. Μου αρεσει που το αντιμετωπίζει ήρεμα.Πόση χημεία πόσο ταιριάζουν στις σκηνές τους. Συγκινηθηκα πολύ και γω με το Σταύρου.

ΣαΪνης:Μου αρέσουν πολύ τα λόγια του αστυνόμου!

Νόρα-Λουκάς:Τι ωραία που τα λένε στην αρχη της σκηνης.
Λουκάς:<< Λουκάς:Μωρό μου είσαι μες την καρδιά μου ,μες το μυαλό μου και αυτή τη στιγμή είσαι και πάνω στο πόδι μου>>Έπεσαν και φιλάκια δόξα τω Θεώ

Αντιγόνη-Στεφανος:όντως πλαστες είναι.Πόσο πολύ στεναχωρηθηκε η Αντιγόνη που <<χασε>> το μοναδικο της εγγόνι….Δεν μπορει να το χωνέψει αυτό με τη Μελίτα γιατί όμως? Ειδικά όταν κύλησε το δάκρυ στο τέλος τη σκηνής ήταν Τέλειο υποκριτικά!

Ευα-Ρούσσος:Είναι γατονι ο Ρούσσος την ψυλλιάστηκε τη δουλειά!

Μελίτα-Αμαλί:Εσυ θα τους ζητησεις συγνωμη σε όλους μετα τη γέννα!

Ρούσσος-Λουκάς:Αξυριστος ο Λουκάς θεος!!!!!!!!



Ψηφίζω μέτριο το επεισόδιο έσωσαν οι Λουκάς Νόρα και Στεφσνος Αντιγόνη! Και το χαντάκωσαν στην κυριολεξία η οχιά και η Μελίτα.

Υγ1. Θέλω και εγώ Λουκανορική μπέμπα!

Υγ2. Η ΟΧΙΑ ΚΟΥΡΑΣΕ ΠΟΛΥ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ ΛΟΥΚΑ ΚΑΙ ΝΟΡΑ!
ΑΠΑΛΛΑΞΤΕ ΜΑΣ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ

Υγ3. Απαλλάξτε μας από το πατσοζευγαρο!!!Μόνο να κουρασουν μπορουν τίποτε άλλο


Με αγάπη και Λουκονορικά φιλιά
loukitsa
afro
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 377 - Ημερομηνία 31-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 377 - Ημερομηνία 31-05-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Δευ Μάης 31, 2010 8:05 pm

Πωπω…..τι βαρεμάρα ήταν αυτό σήμερα……

Μελίτα χώσε και σώσε…αφού όλοι θέλουν πειστικές αντιδράσεις βρίσε τους να το ευχαριστηθούμε και εμείς να το ευχαριστηθούν και αυτοί που οι υποκριτές τους ικανότητες πάνε για όσκαρ ανοιχτής παλάμης….Fskl Fskl

Αχ ρε εύα….αχ ρε εύα….τώρα σε ένοιαξε το παιδί….όταν πήγες να φουντάρεις το παιδί δεν το σκεφτόσουν….cake
αμνησία παθαίνετε όλοι σας….
αυτή η πιπάλα ότι το παιδί είναι δική της υπόθεση ας σταματήσει κάποια στιγμή….ΕΛΕΟΣ….δεν έχει μόνο εσύ δικαιώματα φαγανούλα….έχει και ο πατέρας….επειδή δεν του ζήτησες τίποτα δε σημαίνει ότι θα του πάρεις και το παιδί…τι λογική είναι αυτή….wall

Να σε δω πως θα πας μετά να του πεις την αλήθεια….ξέρεις στέφανε τελικά το παιδί είναι δικό σου….το τεστ ήταν πλαστό…είναι που δεν μπλέκεις σε συνομωσίες εσύ….Fskl

Ρε στέφανε….γιατί το σταματάς….πες της τι είναι….όχι ότι δεν ξέρει….αλλά κουβέντα να γίνεται…

Νόρα:
<μωρό μου μου έλειψες>και ερωτώ πότε πρόλαβε….3 ώρες με 5 να έχουν περάσει από τότε που τον είδε….τι αγάπη είναι τούτη…..

Αντιγόνη:καταστρώνετε που καταστρώνετε σχέδια ας καταφέρνατε να πάθει εγκεφαλικό η καρτάλω….ούτε για αυτό δεν είστε ικανοί….απαπαπα….

Ρούσσος:να σε δω ρούσσο τι θα κάνεις τώρα που το κατάλαβες….η κοπελιά είναι εντελώς χαζή….δεν μπορούσε να του το πει πιο καθαρά….άιντα….

Τι αγάπη καλέ ήταν αυτή του ρούσσου προς τη φαγανούλα;;;;;ΕΛΕΟΣ κύριοι σεναριογράφοι….βάλτε της και το φωτοστέφανο να τελειώνουμε…. vomit

Άθλιο το επεισόδιο…..το αυριανό ελπίζω να είναι καλύτερο….
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 377 - Ημερομηνία 31-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 377 - Ημερομηνία 31-05-2010

Δημοσίευση από l_aquila Δευ Μάης 31, 2010 8:06 pm

loukitsa έγραψε:Ευα-Μάνος-Στέφανος:Πάλι άκρη δεν έβγαλε ο Στέφανος! Πως κοίταζε έτσι την Ευα με καλοσυνη!!! Εύα μην του επιτίθεσαι είναι ο πατερας του μικρου σου.

Λουκάς-Νόρα-Οχιά: Ξενώνα δεν εχει το σπίτι? Γιατι κοιμούνται σε διθέσιο καναπέ? Θα αργήσει Νόρα μου να βγει από την τουαλέτα γιατι είναι δυσκοίλια η οχιά. Μόνο εγώ ήθελα να ξεμαλλιάσω την οχιά?

Δαφνη-Νικόλας-Μάνος:Ρε συ μη μιμείσαι το Λουκά, είσαι και ελαφρως παράφωνος!
Με καμαρι ο Μανος αφηγείται τα χθεσινά και τα χωνει και για τα του Λουκά. Κοιτα χαρα ο Νικόλας θρίλερ λεμε..
Νέα ατάκα:Ο Νικόλας κοιμηθηκε!!!!!!!

Μελίτα-Αμαλί:Καλα Αμαλί υπέγραψε και την τρίχα σου λάθος βγαίνεις! Από ποιον να πάρεις κοπελια το αίμα σου πίσω? Ωραία ανεκδοτα ακούμε σήμερα!
Ετσι ετσι βγαλε τον πραγματικο σου εαυτό κατινακι!

Σεναριακό ατόπημα ή σαρδαμ της ηθοποιού? Ταδε εφη Μελιτα:<<Χθες ο Στέφανος παραδεχτηκε στο Μάνο ότι το παιδι είναι δικό του>> εκτος αν παράκουσα τόσο πολύ πια..Περισσότερη προσοχη παρακαλώ πολύ!!!!!!!

Λουκάς-Νόρα στ γραφείο:Το φόρτωσε καλά καλά το αγοράκι μου η Νόρα, είχε πιαστει από τον υπνο….δεν παθαίνουν τίποτα φίδια παιδιά μου δυστυχώς! Αν υπάρχει η θεία δικη θα το βρει από αλλού.

Εύα-Αγγέλα:Πανέμορφη η Ευα μια κούκλα σημερα!

Αντιγόνη-Μιμικος:Πολύ λογικη συζητηση αυτή με την Αντιγόνη. Και τα επιχειρήματα τους.

Πατσοζευγαρο:Εσυ τους πεταξες από το κρεββατι κοπελιά. Πάτησα mute γιατι δεν αντεχω τις γκαρίδες των αξιολύπητων! Νταίζη όσο και να προσπαθείς Σοραγια Μοντενεγκρο δεν γινεσαι αγαπη μου θέλει πολύ τεχνη για να τη φτάσεις!Δεν ξερω τι λενε αλλα οι κινησεις τους βγάζουν πολύ γέλιο

Μαίρη-Μάνος:ειρωνεία στην ειρωνεία.
Μάνος:<<Αφου είναι χανος και τσιμπάει>>

Αντιγόνη-σπασμένο τηλέφωνο:Ωπα το δούλεψε το μυαλουδακι της η Καρτάλαινα!

Λουκάς-Οχιά:Ωραίο το ταπωμα του Λουκά στην κάμπια. Λουκά ρισπέκτ σε λατρεύω πολύ καλα της τα είπες και έφυγε ταπεινωμενη!!!!!Ποια μιλάει για τα λεφτα,που τρεφεται από κομπίνες.
Νταίζη:<<Αθώο κορίτσι σε απόγνωση!>>

Μάνος-Κουνια-Μπέλλος:Καλά κάνει και του την λέει του Μάνου για τα επαγγελματικά αλλά στα προσωπικά του τι χώνεται?

Μάνος-Λουκάς:Καλα ο Λουκάς έμεινε άφωνος!Αμαν βρε Μάνο αμαν με την υπεξαίρεση. Ανω κάτω θα γίνουν τωρα πάλι.

Νόρα-Μελίτα: Ώπα κοπελιά μπαίνεις με τσαμπουκά μπάστα! Αυτοί σε χρησιμοποίησαν ή εσύ αυτούς? Φόρα κατηφόρα πάτο έπιασε Νοράκι μου!Το υφακι της Μαίρης αξιολύπητο.

Ευα-Στεφανος: Πικράθηκε ο Στέφανος. Έριξε και τις μπηχτές της. Μου αρεσει που το αντιμετωπίζει ήρεμα.Πόση χημεία πόσο ταιριάζουν στις σκηνές τους. Συγκινηθηκα πολύ και γω με το Σταύρου.

ΣαΪνης:Μου αρέσουν πολύ τα λόγια του αστυνόμου!

Νόρα-Λουκάς:Τι ωραία που τα λένε στην αρχη της σκηνης.
Λουκάς:<< Λουκάς:Μωρό μου είσαι μες την καρδιά μου ,μες το μυαλό μου και αυτή τη στιγμή είσαι και πάνω στο πόδι μου>>Έπεσαν και φιλάκια δόξα τω Θεώ

Αντιγόνη-Στεφανος:όντως πλαστες είναι.Πόσο πολύ στεναχωρηθηκε η Αντιγόνη που <<χασε>> το μοναδικο της εγγόνι….Δεν μπορει να το χωνέψει αυτό με τη Μελίτα γιατί όμως? Ειδικά όταν κύλησε το δάκρυ στο τέλος τη σκηνής ήταν Τέλειο υποκριτικά!

Ευα-Ρούσσος:Είναι γατονι ο Ρούσσος την ψυλλιάστηκε τη δουλειά!

Μελίτα-Αμαλί:Εσυ θα τους ζητησεις συγνωμη σε όλους μετα τη γέννα!

Ρούσσος-Λουκάς:Αξυριστος ο Λουκάς θεος!!!!!!!!



Ψηφίζω μέτριο το επεισόδιο έσωσαν οι Λουκάς Νόρα και Στεφσνος Αντιγόνη! Και το χαντάκωσαν στην κυριολεξία η οχιά και η Μελίτα.

Υγ1. Θέλω και εγώ Λουκανορική μπέμπα!

Υγ2. Η ΟΧΙΑ ΚΟΥΡΑΣΕ ΠΟΛΥ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ ΛΟΥΚΑ ΚΑΙ ΝΟΡΑ!
ΑΠΑΛΛΑΞΤΕ ΜΑΣ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ

Υγ3. Απαλλάξτε μας από το πατσοζευγαρο!!!Μόνο να κουρασουν μπορουν τίποτε άλλο


Με αγάπη και Λουκονορικά φιλιά
loukitsa
afro

Συμφωνώ με κάλυψες Loukitsa :)

"Σοραγια Μοντενεγκρο" που την θυμήθηκες ?? gelio gelio
l_aquila
l_aquila
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 377 - Ημερομηνία 31-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 377 - Ημερομηνία 31-05-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Δευ Μάης 31, 2010 8:08 pm


Το μισό επεισόδιο ήταν κατινάζ Νταίζης και Μελίτας γιατί πια δεν μπορώ να τις ξεχωρίσω αλλά το άλλο μισό με αποζημείωσε με καταπληκτικές σκηνές
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 377 - Ημερομηνία 31-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 377 - Ημερομηνία 31-05-2010

Δημοσίευση από st@cy Δευ Μάης 31, 2010 8:09 pm

εμενα δε μου αρεσε σημερα ηταν πολυ κουραστικο το επεισοδιο,βαρετο χωρις ιδιαιτερη πλοκη.λιγες σκηνες ηταν καλες οι σκηνες του λουκα και της νορας στο γραφειο,θυμηθηκαν οι σεναριογραφοι οτι ειναι και αυτοι στη σειρα και μαλιστα ειναι και μαζι!κατα τ'αλλα πολυ ρηχο το σημερινο πολυ,ας ελπισουμε αυριο να ειναι καλυτερα!
st@cy
st@cy
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : In one of all the gon joints in all the towns in all the world...
Ασχολίες : Σινεμα,θεατρο,φωτογραφια,tango

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 377 - Ημερομηνία 31-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 377 - Ημερομηνία 31-05-2010

Δημοσίευση από sifantid Δευ Μάης 31, 2010 8:09 pm

Χειρότερο και από τα προηγούμενα επεισόδια! Χειρότερο και ο Θεός βοηθός! Κι όταν κάνω τη σύγκριση με τα περσινά απογοητεύομαι ακόμη περισσότερο!

  • Το απόλυτο ξεφτίλισμα! Όχι άλλο κάρβουνο! Όχι άλλο κάψιμο για Νόρα και Λουκά! Μισώ να βλέπω την Νταίζη να το ευχαριστιέται και μάλιστα με τις ευχές των προαναφερθέντων! Μην καταντήσω να μισήσω να βλέπω και τα Μυστικά, όμως! Σας παρακαλώ αγαπητοί σεναριογράφοι! Και ο Λουκάς να επιμένει στην ιδέα-υπερπαραγωγή! Ποιος να κάνει υπομονή Λουκά; Γιατί η δική μου έχει εξαντληθεί!
    «ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ Η ΝΟΡΑ! ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΛΟΥΚΑ!» Δεύτερη απανωτή ατάκα της Νόρας που δε χρειάζεται περαιτέρω ανάλυση! : respect : Να μη σχολιάσω την επιμονή των σεναριογράφων να τους χαντακώνουν ως επαγγελματίες… Ε, εντάξει… Θα πάω στη δίκη και θα χάσω! Μάλλον δε βλέπω μόνο εγώ το ποτήρι μισοάδειο στην όλη κατάσταση!

    Και όλο και αυξάνονται τα θέματα του ζευγαριού και όλο και περισσότερο ζουν ζωές άλλων ο Λουκάς και η Νόρα! (Με έπιασε λογοδιάρροια! Razz ) Ένα το κρατούμενο!


  • Όχι άλλο! Όχι άλλο! Μπήκα σε πειρασμό να κλείσω την τηλεόραση! Ο Νικόλας να τραγουδάει λαϊκά! wall Τραγούδα εσύ αισιόδοξε και οι άλλοι να υποφέρουν για χάρη σας και να θυσιάζουν την ηρεμία τους στο βωμό του «στρατηγικού σχεδίου»! Ο Νικόλας στο δικό του state of mind! Και ναι! το «άλλο» μέτωπο είναι πιο σημαντικό! Δηλώθηκε και επισήμως πλέον που δίνεται σημασία στη σειρά! Δεν πα να πνιγούν η Νόρα και ο Λουκάς! Synelthe Δύο τα κρατούμενα!


  • H κακιά Μελίτα…. Θίχτηκε το κορίτσι μας… Αχ, καλέ… Έχει ανεχτεί πάρα πολλά! Και της οφείλουν και συγγνώμη! Μην ξεχαστείτε παιδιά! Ένας-ένας στην πόρτα και «Συγγνώμη Κυρία Μελίτα»! Κατά τα άλλα η περιοδεία της είδησης καλά κρατεί! «Το παιδί δεν είναι του Στέφανου» ή «Το παιδί είναι του Μάνου» σε εναλλακτική version! Το έχω εμπεδώσει εις τριπλούν (και βάλε)! Τρία τα κρατούμενα!


  • Στο καπάκι ακούω και το παραλήρημα της Νταίζης στο γραφείο του χάπατου και το τηλεκοντρόλ είναι σε απόσταση λίγων εκατοστών! Μη με προκαλείτε! Και η δική της περιοδεία, όμως, καλά κρατεί! Τα γραφεία σβάρνα τα πήρε! Και έζησα και live το «Είπε ο γάιδαρος τον πετεινό κεφάλα» ή και το «Σηκώθηκαν τα πόδια να χτυπήσουν το κεφάλι!» Όχι άλλο κάρβουνο! Όχι άλλο κάρβουνο! Όχι άλλο κάρβουνο! Τέσσερα τα κρατούμενα!


  • Μειώθηκε και η σύνταξη του Ηλία! Πλήττεται και αυτός από την οικονομική κρίση! Razz Η Δάφνη πάλι μήπως ετοιμάζει κι αυτή κανένα στρατηγικό σχέδιο να έχουμε να λέμε; Η παρέα έχει master στα στρατηγικά σχέδια! Εις διπλούν ο Λουκάς, η Εύα ζει αυτή τη στιγμή το δικό της, η Δάφνη το έχει και ψήνεται στο φούρνο και ο Μάνος… κλαύτα Χαράλαμπε! Ζωή να ‘χουμε και του χρόνου! Πέντε τα κρατούμενα!


  • Και πάνω που έλεγα δεν υπάρχει πιο κάτω φτάνει η Μελίτα στο γραφείο της Νόρας και μου ανεβαίνει το αίμα στο κεφάλι! Grrr Δύο παραληρήματα σε ένα επεισόδιο μου έπεσαν βαριά! Και άρχισε και τις ειρωνείες… «Δεν πειράζει κορίτσι μου! Εσύ να ‘σαι καλά!» Για μπάστα Μελίτα! Έφτασες τρίτο υπόγειο και μαζί σου πήρες και το επεισόδιο! Έξι τα κρατούμενα!


  • Οι ερμηνείες Ξυλά, Σταύρου στο σημερινό επεισόδιο πάρα πολύ καλές! : respect : Και Κατρανίδη ΜΟΝΑΔΙΚΗ ως συνήθως! Ανυπομονώ για τη συνέχεια της σκηνής Ρούσσου-Λουκά στο επόμενο επεισόδιο! Επτά τα κρατούμενα!


ΥΓ. 1: ΘΕΛΩ ΚΙ ΕΓΩ ΛΟΥΚΑΝΟΡΙΚΗ ΜΠΕΜΠΑ! Οκτώ τα κρατούμενα με το όγδοο υψίστης σημασίας! inlove
ΥΓ. 2: Πόσο θέλει να καταλάβουν ότι ΔΕΝ αντέχεται άλλο η Νταίζη στα πόδια του Λουκά και της Νόρας! wall Εννιά τα κρατούμενα!
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 377 - Ημερομηνία 31-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 377 - Ημερομηνία 31-05-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Δευ Μάης 31, 2010 8:10 pm

Clarabelle έγραψε:
Το μισό επεισόδιο ήταν κατινάζ Νταίζης και Μελίτας γιατί πια δεν μπορώ να τις ξεχωρίσω αλλά το άλλο μισό με αποζημείωσε με καταπληκτικές σκηνές

Διαφωνώ, τουλάχιστον η Νταίζη τα σκέφτεται μόνη της, της Μαρουβλίτας πρέπει να της τα πει η μανούλα για να τα κάνει!!!

Συμφωνώ όμως για το υπόλοιπο μισό!Σκηνή Εύας - Στέφανου δεν έχω λόγια oscar

Ο Κατρανίδης έγραψε στο τέλος και ο Μάνος με το Λουκά αλλα και με το Νικόλα στην αρχή ήταν καταπληκτικοί!!!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 377 - Ημερομηνία 31-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 377 - Ημερομηνία 31-05-2010

Δημοσίευση από aggeliki Δευ Μάης 31, 2010 8:15 pm

Κατινάκι η συγγνώμη δεν χαρίζεται...Κερδίζεται!

ΣΤΑΥΡΟΥ-ΞΥΛΑ : respect :

Κατρανίδης κ Ξυλά μου έλειψαν γιατι δεν τους βλέπαμε τόσο καιρό?ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟΙ!
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 377 - Ημερομηνία 31-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 377 - Ημερομηνία 31-05-2010

Δημοσίευση από nikidanis Δευ Μάης 31, 2010 8:16 pm

για μενα τα τελευταια 5 λεπτα με Δανη ηταν το επεισοδιο σημερα !!!!!! : respect : : respect : : respect : : respect : : respect :
στην αρχη σπαστηκα πααααρα πολυυυ με Νταιζη και Μελιτα!!!
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 377 - Ημερομηνία 31-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 377 - Ημερομηνία 31-05-2010

Δημοσίευση από Foulitsa Δευ Μάης 31, 2010 8:17 pm

Δώστε ρόλο στο Σταυρου επιτέλους..Το ταλέντο του δεν υπάρχει...
Τη Μελίτα την ξεμάλλιαζα άνετα μετά τα σημερινά...
Πόσο υπέροχη μπορεί να ήταν η σκηνή Ευας-Στέφανου?? Και ναι εδώ υπάρχει χημεία..Ακούει κανείς?????
Ρούσσος οπως πάντα ΘΕΟΣ!!!!
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 377 - Ημερομηνία 31-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 377 - Ημερομηνία 31-05-2010

Δημοσίευση από evanna Δευ Μάης 31, 2010 8:19 pm

Μου αρεσαν:
-Η Ευα γενικως....οι σκηνες της και με το Στεφανο και με το Ρουσσο ηταν αψογες! : respect : Επισης καταπληκτικο το φορεμα της!

-Η ειρωνια του Λουκα στη Νταιζη και του Μανου στη Μελιτα! :twisted:

-Ο χαρωπος Νικολας που ειχε τα κεφια του επειδη επιτελους κοιμηθηκε! lol!

-Η συζητηση Λουκα-Μανου και η αντιδραση του πρωτου οταν εμαθε για την υπεξεραιση!

-Ο Πετρος που ειναι γατα με πεταλα και καταλαβε το κολπο! Thumbs up

-Ο Σταυρου ερμηνευτικα κυριως στη σκηνη με την Κα Παπαδημητριου η οποια ηταν επισης πολυ καλη! Klap

-Το γεγονος οτι δεν ειδαμε ουτε μια σκηνη απολυτων!

Δεν μου αρεσαν:

-Ο τροπος που εξελισσεται το κολπο του Λουκα!Η Νταιζαρα γινεται ολοενα και πιο ανυποφορη! Threat

-Η Μελιτα που πηρε σβαρνα τους παντες και εδινε μαθηματα αξεπεραστου κατιναζ!Με τη Νορα με εκνευρισε χειροτερα και απο το επεισοδιο της Παρασκευης!Και να πεις οτι απλα ζηταει και τελος,οχι αυτη απαιτει και επιμενει! Fskl

-Ο Μπεεελλος που συνεχιζει να ειναι ανενδοτος στο θεμα της Δαφνης και λογω των προσωπικων βγαζει το αχτι του στο Μανο!

-Το οτι δεν ειδαμε καθολου Χρηστο!Τσ..τσ...τσ...!

-Και το οτι δεν ειδαμε καμια σκηνη Μανου-Ευας! :x

Αυτα απο εμενα!Απλα καλο το επεισοδιο!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 377 - Ημερομηνία 31-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 377 - Ημερομηνία 31-05-2010

Δημοσίευση από ksanthi Δευ Μάης 31, 2010 8:25 pm

ΤΟ ΒΡΙΣΚΩ ΠΟΛΥ ΛΟΓΙΚΟ ΤΟΥ ΜΠΟΥΛΗ ΠΟΥ ΤΟΝ ΠΕΙΡΑΞΕ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ. ΣΤΟΝ ΚΑΘΕΝΑ ΘΑ ΠΕΙΡΑΖΕ ΗΞΕΡΕ ΕΙΧΕ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΤΕΙ ΟΤΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΤΟΥ. Η ΕΥΑ ΜΙΑ ΣΩΣΤΗ ΚΥΡΙΑ. Η ΕΥΑ ΜΙΑ ΖΩΗ ΞΕΚΑΘΑΡΗ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΤΟ ΨΕΜΑ ΤΟ ΛΕΕΙ ΜΕ ΚΟΠΟ ΓΙΑ ΝΑ ΣΩΣΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΗΣ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΥΡΙΕ ΡΟΥΣΣΟ ΠΟΥ ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΙ ΑΝΗΚΕΤΕ ΣΤΗΝ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΠΛΕΥΡΑΕΧΕΤΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΤΗΝ ΚΑΘΟΡΟΤΗΤΑ ΤΗΣ ΕΥΑΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΔΙΝΕΙ ΒΑΣΕΙ ΤΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ ΤΗΣ ΜΕ ΟΠΟΙΟ ΚΟΣΤΟΣ. ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΕΥΑ ΜΑΣ. ΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ. ΜΑΝΟΣ ΕΥΑ ΘΕΟΙ ΓΙΑ ΑΚΟΜΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ. ΛΟΥΚΑΣ ΜΑΝΟΣ ΤΕΛΕΙΑ ΣΚΗΝΗΑΥΤΟ ΤΟ ΗΞΕΡΑ ΤΟΥ ΛΟΥΚΑ ΕΓΡΑΨΕ. ΕΠΕΙΔΗ ΟΙ ΕΞΙ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΟΥΝ ΝΑ ΤΟΝ ΒΟΗΘΗΣΟΥΝ. ΑΓΑΠΙΟΥΝΤΑΙ ΠΟΛΥ. ΝΙΚΟΛΑΣ ΒΑΡΕΤΟΣ ΠΟΛΥ ΒΑΡΕΤΟΣ ΑΜΑΛΙΑ ΜΕΛΙΤΑ ΤΟ ΧΑΜΗΛΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΤΩΝ ΔΗΘΕΝ ΚΥΡΙΩΝ. Η ΑΜΑΛΙΑ ΚΑΤΑΣΤΡΩΝΕΙ ΚΑΙ ΣΧΕΔΙΟ ΠΩΣ ΘΑ ΦΑΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΑ ΑΝΥΠΑΡΚΤΑ Η ΝΕΦΕΛΗ. ΑΥΤΟ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ ΚΑΙ Η ΚΟΚΟΝΑ ΝΑ ΚΟΙΤΑ ΜΕ ΕΝΑ ΥΦΟΣ. ΥΜΑΡΤΟΝ ΚΟΚΟΝΑ ΑΝ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΗΤΑΝ ΤΟΥ ΜΑΝΟΥ ΠΟΥ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΣΕΝΑ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΣΟΥ ΧΡΩΣΤΟΥΣΕ ΣΥΓΝΩΜΗ.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την ksanthi στις Δευ Μάης 31, 2010 8:31 pm, 2 φορές συνολικά

ksanthi
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 377 - Ημερομηνία 31-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 377 - Ημερομηνία 31-05-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Δευ Μάης 31, 2010 8:26 pm

Το επεισόδιο βαρετότατο!!!
Κραταώ τα όσκαρ φιλίας της Μελιτας, για όταν αποκαλυφθεί η αλήθεια., γιατι οπως λένε γελάει καλύτερα όποιος γελάει τελευταίος!!!
Στο Μάνο δεν λέω, καλά τα είπε, γιατι ότι και να του πουν είναι Μάνος.....
gelio
Για την Νόρα, κλασσικά, το μόνο που την νοιάζει είναι αν θα υπάρχει απολυτο-καρμικάκι ή αν θα είναι η πρώτη που θα βγάλει απολυτάκι!!!! slap
Ούτε κατα διάνοια (γιατι πέρασε απο το μυαλό της όταν γίνανε οι απόπειρες για να περάσει τώρα), οτι μπορεί να υπάρχει κάτι άλλο?
Ποσο μυαλό θέλει για να καταλάβει οτι όλα αυτά βγήκανε στην φόρα μετά απο δύο απόπειρες?

Κατα τάλλα μόνο η Μελίτα έχει ζωή, η Νόρα δεν έχει καμία προτεραιότητα και κανένα δικό της πρόβλημα να λύσει. Μόνη έννοια της είναι οταν ξυπνάει, να ασχοληθεί με την Μελίτα (όπως κάνει τοσο καιρό και αυτη άλλωστε, πάντα νοιάζεται για την Νόρα καλε, γιατι δεν το πιστευετε?)

Τα συγνώμη σου Μελίτα αν τα θες, θα τα λάβεις, αφού ο αγαπητηκός σου ζητήσει συγνώμη γιατι κατηγορησε την Ευα και την Δάφνη για το όπλο που βρέθηκε στην Μάνα του, αφού ζητήσετε συγνώμη για όλα τα φιλιά στα εξοχικά, αφου ζητήσεις συγνώμη για το πόσο ''φίλη'' στάθηκες στην Νόρα,κτλ, κτλ....

Κυρίως ο φίλτατος Στέφανος, ας ζητήσει συγνώμη για όλο το κακό που έκανε στην Ευα, για το πόσο κατηγόρησε την Ευα και την Δάφνη, για το πόσο τρομοκράτησε ΟΛΗ την παρέα, και μετά, ας ζητήσει να ζητήσουν συγνώμη στην απόλυτη...

Θάρρος υπάρχει μπόλικο, κυρίως απο τον αγαπητηκό σου, γιατι ντάξ εσυ χαζή ήσουν, δεν περίμενα κάτι καλύτερο....

Για την Νταίζη, δεν έχω κάτι να πω!
Πρότυπο ειλικρίνιας, μάνας και γυναίκας vomit

ΥΓ: Ευχάριστο και δυσάρεστο Λουκά προς Νόρα gelio
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 377 - Ημερομηνία 31-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 377 - Ημερομηνία 31-05-2010

Δημοσίευση από FieryRed Δευ Μάης 31, 2010 8:26 pm

Θα σχολιάσω τηλεγραφικά.. Το επεισόδιο άσχημο...

~ Λουκά μου τα κόλπα σου μπάζουν... Θέλει άλλη τέχνη η κόρη της μαφίας..

~Μελίτα μου τί σχέση είχατε με τη Νόρα;;; Άσε θα σου πω εγώ συμφεροντολογική.

~Λυπήθηκα Στέφανο, κόλπο για το καλό του μωρού αλλά όσο να είναι το δάκρυ τον πήρε...

~ τρελή φλασιά;;; Τι ήταν αυτό που ξεστόμισε ο Στέφανος στη μητέρα;;; "Σταμάτα τις ενέργειες σου" Χμμμ!!! Ενδιαφέρον! Rolling Eyes

~Ένα γενικό σχόλιο που ταιριάζει στην παρέα.. When you are down and low everybody wants a piece of your @$$ Έτσι σκέφτονται "τα καλά και συμφέροντα ταις μικρο-ψυχίες υμών".. Ονόματα δεν λέμε οικογένειες δεν θίγουμε!! :lol:
FieryRed
FieryRed
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : in the Lalaland
Ασχολίες : Working like a maniac

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 377 - Ημερομηνία 31-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 377 - Ημερομηνία 31-05-2010

Δημοσίευση από loukasnora Δευ Μάης 31, 2010 8:28 pm

Foulitsa έγραψε:Δώστε ρόλο στο Σταυρου επιτέλους..Το ταλέντο του δεν υπάρχει...
Τη Μελίτα την ξεμάλλιαζα άνετα μετά τα σημερινά...
Πόσο υπέροχη μπορεί να ήταν η σκηνή Ευας-Στέφανου?? Και ναι εδώ υπάρχει χημεία..Ακούει κανείς?????
Ρούσσος οπως πάντα ΘΕΟΣ!!!!

Πες τα.Τετοιο ταλεντο και να πηγαινει χαμενο.Κεντησε σημερα σε ολες τις σκηνες του ο Σταυρου.Στις σκηνες του με την Ευα θυμηθηκα γιατι ειχα κολλησει με αυτο το ζευγαρι.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 377 - Ημερομηνία 31-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 377 - Ημερομηνία 31-05-2010

Δημοσίευση από sifantid Δευ Μάης 31, 2010 8:28 pm

Mik έγραψε:
Για την Νόρα, κλασσικά, το μόνο που την νοιάζει είναι αν θα υπάρχει απολυτο-καρμικάκι ή αν θα είναι η πρώτη που θα βγάλει απολυτάκι!!!! slap
Ούτε κατα διάνοια (γιατι πέρασε απο το μυαλό της όταν γίνανε οι απόπειρες για να περάσει τώρα), οτι μπορεί να υπάρχει κάτι άλλο?
Ποσο μυαλό θέλει για να καταλάβει οτι όλα αυτά βγήκανε στην φόρα μετά απο δύο απόπειρες?
Αυτό το σημείο του σχολιασμού ειλικρινά δεν το κατάλαβα... Rolling Eyes
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 377 - Ημερομηνία 31-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 377 - Ημερομηνία 31-05-2010

Δημοσίευση από verile_mistika Δευ Μάης 31, 2010 8:30 pm

τι κρατησα σημερα απο το επεισοδιο??
ποιος εσπασε τα νευρα ποιον δεν ξερω διοτι την ΝΤΑΙΖΟΥΛΑ μια χαρα την ειδα να γελαειι ...
οταν φτανει σε σημειο ο ιδιος ο ηθοποιος να παραδεχεται οτι εχει παρει την κατρακιλα τη αλλω να πω δεν υπαρχουν λογια

οταν μισο εργο βασιζεται στο βουτηρο-οχια νομιζεις οτι σε κοροιδεύουν πλεον σαν τηλεθεατη

Ευα-Στεφανος πραγματικα τελειοι σε καθε σκηνη

αυτο που ισχιριζονται οτι εχουν δικιο με κανει να γελαω απιστευτα ναι μελιτα συγνωμη μελιτα δεν ξερω αν στο ειπα αλλα
συγνωμη

περιμενε λιγο ερχονται και οι αλλοι θελουν να ζητησουν απεγνωσμενα συγνωμη gelio gelio

αυτο το ''δεν πειραζει κοπελα μου'' πωπω χτυπησε πολυ ασχημα στα αφτια κακως το βαλανε

α ρε καημενε καλο κανεις σε βριζουν κακο κανεις παλι σε βριζουν αχ πουλακι μου !!!!(Μανος)

cake cake μονο αυτο χαρακτηριζει αυτο που ειδα αλλα το θεμα ειναι οτι παρολο αυτα μ'αρεσε
verile_mistika
verile_mistika
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

https://www.youtube.com/user/verileMistika

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 377 - Ημερομηνία 31-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 377 - Ημερομηνία 31-05-2010

Δημοσίευση από FieryRed Δευ Μάης 31, 2010 8:31 pm

Mik έγραψε: Για την Νόρα, κλασσικά, το μόνο που την νοιάζει είναι αν θα υπάρχει απολυτο-καρμικάκι ή αν θα είναι η πρώτη που θα βγάλει απολυτάκι!!!! slap
Ούτε κατα διάνοια (γιατι πέρασε απο το μυαλό της όταν γίνανε οι απόπειρες για να περάσει τώρα), οτι μπορεί να υπάρχει κάτι άλλο?
Ποσο μυαλό θέλει για να καταλάβει οτι όλα αυτά βγήκανε στην φόρα μετά απο δύο απόπειρες?

Κατα τάλλα μόνο η Μελίτα έχει ζωή, η Νόρα δεν έχει καμία προτεραιότητα και κανένα δικό της πρόβλημα να λύσει. Μόνη έννοια της είναι οταν ξυπνάει, να ασχοληθεί με την Μελίτα (όπως κάνει τοσο καιρό και αυτη άλλωστε, πάντα νοιάζεται για την Νόρα καλε, γιατι δεν το πιστευετε?)

Τα συγνώμη σου Μελίτα αν τα θες, θα τα λάβεις, αφού ο αγαπητηκός σου ζητήσει συγνώμη γιατι κατηγορησε την Ευα και την Δάφνη για το όπλο που βρέθηκε στην Μάνα του, αφού ζητήσετε συγνώμη για όλα τα φιλιά στα εξοχικά, αφου ζητήσεις συγνώμη για το πόσο ''φίλη'' στάθηκες στην Νόρα,κτλ, κτλ....


Γιατί μαρή είσαι κακιά αφού περίμενε το κορίτσι και δεν πήγε η Νόρα.. Το να πάει έστω να μάθει την πληροφορία που ήθελε.... μπα... Άσε που δεν θυμάμαι να είχε τεθεί και κάποιο χρονοπεριθώριο στο να μάθει η Νόρα.. Αλλά λεπτομέρειες!!
FieryRed
FieryRed
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : in the Lalaland
Ασχολίες : Working like a maniac

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 377 - Ημερομηνία 31-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 377 - Ημερομηνία 31-05-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Δευ Μάης 31, 2010 8:32 pm

sifantid έγραψε:
Mik έγραψε:
Για την Νόρα, κλασσικά, το μόνο που την νοιάζει είναι αν θα υπάρχει απολυτο-καρμικάκι ή αν θα είναι η πρώτη που θα βγάλει απολυτάκι!!!! slap
Ούτε κατα διάνοια (γιατι πέρασε απο το μυαλό της όταν γίνανε οι απόπειρες για να περάσει τώρα), οτι μπορεί να υπάρχει κάτι άλλο?
Ποσο μυαλό θέλει για να καταλάβει οτι όλα αυτά βγήκανε στην φόρα μετά απο δύο απόπειρες?
Αυτό το σημείο του σχολιασμού ειλικρινά δεν το κατάλαβα... Rolling Eyes

Εννούσα για την επίθεση (τώρα υποτίθεται οτι της είπε σκληρά λόγια?) της Μελίτας στην Νόρα:
Το μόνο που την νοιάζει (την Μελίτα) είναι αν το παιδί είναι του Στέφανου (οχι οτι είναι ελάχιστης σημασίας, αλλα υπάρχουν πιο σοβαρά πράγματα)
Δεν της έχει περάσει καν απο το μυαλό οτι μπορεί να κρύβεται κάτι άλλο ? Γιατι τόσο ξαφνικά βγήκε αυτό το θέμα στην φόρα?
Μα να μην πάρει λίγο μυαλό απο τον Ρούσσο, και να μυριστεί οτι κάτι άλλο παίζει???

Σοφάκι μου έχεις δίκιο, οι ζέστες φταίνε και γράφω λίγο ακαταλαβίστικα!! gelio
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 377 - Ημερομηνία 31-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 377 - Ημερομηνία 31-05-2010

Δημοσίευση από ksanthi Δευ Μάης 31, 2010 8:34 pm

Α ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΕΥΑ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΕΜΜΕΤΙΚΟΙ. ΕΝΑ ΖΕΥΓΑΡΙ Ο ΜΕΓΑΛΟΣ ΕΡΩΤΑΣ ΚΑΙ Η ΑΓΑΠΗ ΤΟ ΕΝΩΝΕΙ.

ksanthi
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 377 - Ημερομηνία 31-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 377 - Ημερομηνία 31-05-2010

Δημοσίευση από $ofi@ loukakos + nora Δευ Μάης 31, 2010 8:34 pm

σημερα το επεισοδιο γλητωσε το ασχημο απο την μοναδικη σκηνη λουκα-νορας και στην ευα που σημερα μου αρεσε παρα πολυ. Για αλλη μια φορα με νευριασε η μελιτα "πρεπει να μου ζητησουν συγνωμη" ελεος με αυτην την καραμελα μας επριξε

αυτα αυριο αναλυτικος σχολιασμος !!!μετριοτο επεισοδιακι
$ofi@ loukakos + nora
$ofi@ loukakos + nora
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην χώρα του CINEMA!
Ασχολίες : cinema, θεατρο,

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 377 - Ημερομηνία 31-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 377 - Ημερομηνία 31-05-2010

Δημοσίευση από sarita Δευ Μάης 31, 2010 8:34 pm

γεια σας και απο μενα.Λοιπον

ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΕΥΑ-ΜΑΝΟΣ: Αυτο το παιδι να πηγαινει για εξηγησεις και να φευγει παντα απογοητευμενος και χωρις να πει κατι νομιζω πρεπει να το κοιταξει.Εκπληκτικος ο μαναρος , θεα η εγκυμονουσα.Αλλα για αλλη μια φορα με βαλατε σε διλημμα Στεφανος-Ευα η Μανος-Ευα?Τωρα θα μου πεις που φευγει ο μανος απο τη σειρα δεν θα με χαλαγε η ευα με τον στεφανο.Ευακι δεν το ξανασκεφτεσαι?

ΝΤΑΙΖΗ-ΛΟΥΚΑΣ-ΝΟΡΑ:Μια ερωτηση αφου εχουν δυο καναπεδες γιατι κοιμηθηκαν σε εναν.Και αλλη μια, τωρα της σπανε τα νευρα η τους τα σπαει?Αφου ξερουν τι σκληρο καρυδι ειναι θα πρεπει να μαθουν οτι χρειαζεται ψυχραιμια και κυριως οχι νευρα αλλιως κυριε και κυρια βενετη δεν πετυχαινει το σχεδιο.

ΜΕΛΙΤΑ-ΑΜΑΛΙΑ: Συγνωμη ακουσα καλα ειπε η μελιτα οτι ο στεφανος παραδεχτηκε στον μανο οτι το παιδι ειναι δικο του η εγινα ζαν ντάρκ γιατι αν οντως ειπωθηκε τοτε θεωρω οτι η αδιαφορια τους για αυτο το σηριαλ και ο σεβασμος τους προς εμας ξεκιναει τωρα και στο μονταζ.Η μελιτα ετσι οπως ειδα και αγριεψε (αν το θεωρεις αγριαδα)λεω πωπω θα παει στον μανο και θαγινει της τρελλης.

ΜΑΝΟΣ-ΜΕΛΙΤΑ:Εκπληκτικος ο μανος.Σιγα βρε μελιτα ποιος εχασε τις ενοχες για να τις βρεις εσυ?Και εκει που λεω θα του τα χωσει θα τον βρισει βλεπω και φευγει με κατεβασμενο κεφαλι και αναρωτιεμαι του τα πε η της τα πε.Και ναι θυμηθηκα αυτο εδω
https://www.youtube.com/watch?v=pNACc8EsxVQ

ΜΕΛΙΤΑ-ΝΟΡΑ: Νορα θα σε μαλωσω.Δεν ηξερες οτι ολος ο κοσμος, οι δορυφοροι, η σεληνη και ολοι οι πλανητες γυριζουν γυρω απο την μελιτα?Που ζεις εσυ?Πρεπει να παρατησεις ολα σου τα προβληματα και τα δικαστηρια για ασχοληθεις με την μελιτα.Η οποια παντα σου στεκοταν οταν παντρευοταν ο λουκας με τη νταιζη και ησουν στα πατωματα εκεινη ετρεξε σε αλλα παρκε,οταν τα βρηκες με τον λουκα και αντεδρασε λες και παρακολουθουσε την λειτουργια της Σταυρωσης.Κακια νορα τοσο σου σταθηκε εσυ γιατι οχι?

ΕΥΑ-ΣΤΕΦΑΝΟΣ: Κοριτσια μην βαρεσετε αλλα τον λυπηθηκα.Και τον λυπηθηκα πολυ.Υπομονη βρε στεφανε μου ενα μηνα.Μην κανεις καμια βιαστικη κινηση καλα στα ειπε η μανουλα αργοτερα.Μου αρεσε που η ευα τον προστατευσε απο το να την βρισει γιατι ξερει οτι μετα την αποκαλυψη του σχεδιου θα μετανιωνε καθε κουβεντα που θα της ελεγε.

ΜΑΝΟΣ-ΔΑΦΝΗ-ΝΙΚΟΛΑ: Ωραια απο τον γκρινιαρη του στρουμφοχωριου τωρα στον χαχανουλη.Πως τον εχουν κανει ετσι τον νικολα?Χαζο παιδι χαρα γεματο ηταν.Και απο την υπολοιπη σκηνη ενα κραταω.Αχ και να μουνα στη θεση της δαφνης στην αγκαλια του μανου.

Κατα τα αλλα αγαπαω θεο ζουγα, απαξιω να σχολιασω νταιζη-μπελλο, και αρχιζει το μαρτυριο του μανου.Χαιρομαι που οι δυο πρωτοι που το εμαθαν δεν του την επεσαν και του δινουν αλλοθι.Περιμενω αντιδραση υπολοιπων.Η Αμαλια επεστρεψε στον γνωστο κοσμο της κατινιας και λατρεψα Πετρο με ευα και μετα με λουκα.

Ελπιζω κι ευχομαι να μην ξεχασα κατι.Καλη συνεχεια.
sarita
sarita
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 377 - Ημερομηνία 31-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 377 - Ημερομηνία 31-05-2010

Δημοσίευση από sifantid Δευ Μάης 31, 2010 8:35 pm

Ευχαριστώ για τη διευκρίνηση Βάσω και τώρα ΝΑΙ! Μπορώ να πω ότι συμφωνώ Α Π Ο Λ Υ Τ Α ! ! ! Razz
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 377 - Ημερομηνία 31-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 377 - Ημερομηνία 31-05-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Δευ Μάης 31, 2010 8:35 pm

FieryRed έγραψε:
Γιατί μαρή είσαι κακιά αφού περίμενε το κορίτσι και δεν πήγε η Νόρα.. Το να πάει έστω να μάθει την πληροφορία που ήθελε.... μπα... Άσε που δεν θυμάμαι να είχε τεθεί και κάποιο χρονοπεριθώριο στο να μάθει η Νόρα.. Αλλά λεπτομέρειες!!

Αχ-αχ κάντε με ντα lol! Κακιά Βάσω. Χτες το μεσημέρι πήγε η Νόρα επρεπε να πάει σουμπιτη!!!
Οοοοοχι TutTut η Νόρα δεν έχει μια προσωπική ζωη και μια δουλειά να ασχοληθει
Οοοοοοχι : TutTut η Ευα δεν απειλείται όλη την ώρα η ζωή της
Οοοοοοχι : TutTut ούτε η Δάφνη έμεινε ξέμπαρκη χωρις σπίτι!!!!

Νόρα, τι κάνεις εκεί, πριν πλύνεις τα μούτρα σου το πρωί, τρέχα να μάθεις τίνος είναι βρε γυναίκα το παιδί !!! Tsanties
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 4 1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης