Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 419 - Ημερομηνία 15-10-2010

+30
annoula!
ebelina2007
hionati
edem4ever
Ezantakou
jim7
aggeliki
Mariap
LIBRA
xristina tamystikatisedem
Cancoon
tzibirdika
pasxalitsa
Caroline
stephanos13
κικκο
alkisti
Lyn
Nora&Loukas
sarita
tweetyedem
FieryRed
fay
soso
ellileo
Foulitsa
KatsaroYpotheto
Καρ-Mik
loukitsa
Clarabelle
34 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 419 - Ημερομηνία 15-10-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap12%Επεισόδιο 419 - Ημερομηνία 15-10-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 12% 
[ 7 ]
Επεισόδιο 419 - Ημερομηνία 15-10-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap42%Επεισόδιο 419 - Ημερομηνία 15-10-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 42% 
[ 25 ]
Επεισόδιο 419 - Ημερομηνία 15-10-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap28%Επεισόδιο 419 - Ημερομηνία 15-10-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 28% 
[ 17 ]
Επεισόδιο 419 - Ημερομηνία 15-10-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap13%Επεισόδιο 419 - Ημερομηνία 15-10-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 13% 
[ 8 ]
Επεισόδιο 419 - Ημερομηνία 15-10-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap0%Επεισόδιο 419 - Ημερομηνία 15-10-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο 419 - Ημερομηνία 15-10-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap5%Επεισόδιο 419 - Ημερομηνία 15-10-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 5% 
[ 3 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 60
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 419 - Ημερομηνία 15-10-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 419 - Ημερομηνία 15-10-2010

Δημοσίευση από Cancoon Κυρ Οκτ 17, 2010 1:37 pm

LIBRA έγραψε:
Cancoon έγραψε:
LIBRA έγραψε:
Cancoon έγραψε:

Η Ξυλά άρχισε πάλι τις εκφραστικές υπερβολές που την κάνουν να φαίνεται ψεύτικη αλλά τέλος πάντων θα περιμένω να δω από Δευτέρα τι γίνεται.


ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΦΑΝ ΤΗΣ ΕΥΑΣ ΑΛΛΑ ΜΗ ΤΡΕΛΑΘΟΥΜΕ ΤΩΡΑ ΟΤΙ Η ΞΥΛΑ ΗΤΑΝ ΨΕΥΤΙΚΗ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΕΚΦΡΑΣΤΙΚΕΣ ΥΠΕΡΒΟΛΕΣ.ΤΗΣ ΑΠΗΓΑΓΑΝ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΛΙΠΟΘΥΜΗΣΕ ΜΕ ΑΡΚΕΤΑ ΠΕΙΣΤΙΚΟ ΤΡΟΠΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ.ΔΗΛΑΔΗ ΤΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ,ΝΑ ΠΕΙ ΚΑΤΣΕ ΝΑ ΦΑΩ ΜΙΑ ΜΠΟΥΚΙΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΘΑ ΕΡΘΩ;ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΤΟ ΝΙΑΟΥΡΙΣΜΑ ΤΟ ΕΧΕΙ ΣΤΟ ΤΣΕΠΑΚΙ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΕΙ ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΔΑΚΡΥ ΝΑ ΚΥΛΑΕΙ ΑΠ'ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΗΣ ΣΕ ΣΚΗΝΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΤΑ ΔΑΚΡΥΑ ΝΑ ΤΡΕΧΑΝΕ ΠΟΤΑΜΙ.ΑΝ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΨΕΥΤΙΚΟ KAI ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΟ ΤΟΤΕ ΤΙ ΕΙΝΑΙ;

LIBRA να μην τρελαθείς. Να μου επιτρέψεις να έχω και να εκφράζω την άποψή μου με βάση τα άρθρα 5 και 14 του Συντάγματος.

MAΛΛΟΝ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΣ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ Cancoon....ΟΠΩΣ ΕΣΥ ΕΚΦΡΑΖΕΣΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΜΕ ΒΑΣΗ ΤΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΑΡΘΡΑ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ.ΔΕ ΣΕ ΑΠΕΙΛΗΣΑ ΜΕ ΜΗΝΥΣΗ ΓΙΑ ΣΥΚΟΦΑΝΤΙΚΗ ΔΥΣΦΗΜΙΣΗ ΚΑΤΑ ΤΗΣ ΕΥΑΣ ΑΠΛΑ ΕΙΠΑ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΑΠΟΨΗ ΜΕ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΕΚΦΡΑΖΕΣΑΙ ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΤΑ ΚΑΙΡΟΥΣ ΣΤΟΥΣ ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΥΣ ΣΟΥ.ΑΝ ΔΕ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ Ο ΤΡΟΠΟΣ ΠΟΥ ΑΠΑΝΤΩ ΑΛΛΑΞΕ ΤΟΤΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΣΟΥ.ΑΣ ΑΦΗΣΟΥΜΕ ΛΟΙΠΟΝ ΤΟ ΣΥΝΤΑΓΜΑ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΟΥ ΚΑΙ ΑΣ ΕΠΑΝΕΛΘΟΥΜΕ ΣΤΟ ΣΧΟΛΙΑΣΜΟ ΤΟΥ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟΥ ΠΟΥ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΙΣ ΝΟΜΙΚΕΣ ΣΟΥ ΓΝΩΣΕΙΣ.

ΖΗΤΩ ΣΥΓΝΩΜΗ ΣΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ ΠΟΥ ΒΓΗΚΑ ΕΚΤΟΣ......

LIBRA προσωπικά ποτέ δεν έχω απευθυνθεί σε κάποιον με την έκφραση "μην τρελαθούμε τώρα" αλλά απεναντίας αυτό που κάνω σαφές στους σχολιασμούς μου είναι πως είναι απολύτως σεβαστό οι άνθρωποι να έχουν διαφορετικά γούστα. Από μέρους μου το θέμα κλείνει εδώ.
Cancoon
Cancoon
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 419 - Ημερομηνία 15-10-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 419 - Ημερομηνία 15-10-2010

Δημοσίευση από LIBRA Κυρ Οκτ 17, 2010 5:30 pm

Cancoon έγραψε:
LIBRA προσωπικά ποτέ δεν έχω απευθυνθεί σε κάποιον με την έκφραση "μην τρελαθούμε τώρα" αλλά απεναντίας αυτό που κάνω σαφές στους σχολιασμούς μου είναι πως είναι απολύτως σεβαστό οι άνθρωποι να έχουν διαφορετικά γούστα. Από μέρους μου το θέμα κλείνει εδώ.

ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ ΑΠΕΥΘΥΝΘΕΙ ΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΚΦΡΑΣΗ ΑΛΛΑ ΕΧΕΙΣ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙ ΑΛΛΕΣ ΠΟΥ ΠΡΟΚΑΛΟΥΝ.ΑΝ ΘΕΩΡΟΥΣΕΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΣΕΒΑΣΤΟ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΓΟΥΣΤΑ ΑΠΟ ΣΕΝΑ ΔΕ ΘΑ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕΣ ΕΠΙΘΕΣΗ ΓΙΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΓΙΑΤΙ ΕΠΙΤΡΕΨΕ ΜΟΥ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΕΓΙΝΕ ΕΠΕΙΔΗ ΕΦΕΡΑ ΣΕ ΣΥΓΚΡΙΣΗ ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ ΠΟΥ ΤΟΣΟ ΕΧΕΙΣ ΣΕ ΕΚΤΙΜΗΣΗ....ΑΝ ΕΛΕΓΑ "ΜΗ ΤΡΕΛΑΘΟΥΜΕ ΤΩΡΑ ΟΤΙ Η ΜΕΛΙΤΑ ΕΙΝΑΙ ΨΕΥΤΙΚΗ"Ee? ΔΕΝ ΘΑ ΣΕ ΕΝΟΧΛΟΥΣΕ Η ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΕΚΦΡΑΣΗ ΜΟΥ. sfyr
ΣΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΣΥΜΦΩΝΟΥΜΕ ΛΟΙΠΟΝ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΤΟ ΘΕΜΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΛΕΙΣΕΙ ΕΔΩ.
LIBRA
LIBRA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 419 - Ημερομηνία 15-10-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 419 - Ημερομηνία 15-10-2010

Δημοσίευση από jim7 Κυρ Οκτ 17, 2010 7:00 pm

Και φυσικά το θέμα κλείνει εδώ και δεν θα επανέλθει ΚΑΝΕΙΣ. Εάν επιθυμείτε να συνεχίσετε μεταξύ σας υπάρχει και το πμ
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 419 - Ημερομηνία 15-10-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 419 - Ημερομηνία 15-10-2010

Δημοσίευση από Foulitsa Δευ Οκτ 18, 2010 10:16 am

Λίγα πράγματα και απο μένα για το επεισόδιο της Παρασκευής..

Η Αμαλία σε παραληρημα και ο Ρούσσος στα προθυρα εγκεφαλικού, Κατρανίδης και Πεφάνη δίνουν ρεσιτάλ ερμηνείας όπως πάντα.. Η Αμαλίτσα με εκνευρίζει φυσικά με τις εμμονές της οι οποιές έχουν καταστρεψει και την κόρη της αλλά της αναγνωρίζω οτι έχει μοναδικό στυλ.. Προσωπική επιτυχία της Πεφάνη.. Πολοι καλοί και οι δυο τους, Ρούσσος δίνει ρέστα χαλαρά..
Ο Στεφανούοκς εφαρμόζει τη μέθοδο που ξέρει απο την κατσαρη του αγάπη αλλά εδω έχουμε μα κάνουμε όντως με Κιορία και δεν πιάνουν αυτά καλέ μου, κρίμα.. Η άλλη είχε χ@σμ@νη οικογένεια, παιδιά σκυλιά για να σφουγγαρίζει πατωματα, η Ερίετα δεν ανέχεται προσβολές και δη απο κάποιον που δεν ξέρει καλά.. Ακυρο ο Στέφανος, καληνυχτα σας και εξω απο την πόρτα..Εμεινε με το κρασάκι στο χέρι.. Το χάρηκα.. sisi
Ο Μπέλλος είναι γενικώς τουλάχιστον γελοίος.. Απο χάπατο, που ηταν επι μια σεζόν σχεδόν έγινε Ζορό εκδικητής, με σχέδια και ιστορίες για αγρίους.,. Το σκηνικό με τη Νταίζη δεν το συζητώ, χαθηκε να μας το δωσουν λιγο καλύτερα και οχι τόσο ατσούμπαλα?? Δεν πείθει, καθόλου όμως..
Ο Χρηστος με τη Νταίζη σε μια ακόμα πολύ καλή σκηνή με απιστευτη χημεία!! Κασσανδρινμός και Πολυχρονίδη πάντα δένουν, αγαπω Χρηστο που κρατά χαρακτηρα και δεν με απογοητευει.. Ας μείνει και ενας άνθρωπος σταθερος στις αξίες του επιτέλους..
Το γκάλοπ μια ευχάριστη νότα στο επεισόδιο.. Κωσταντινούπλη και κάθε βράδυ??? Impatient Εμείς τι είδαμε? Ενα καροτσέρι και μια σκηνή με πρόβλημα ήχου και φωτισμού.. Πολύ καλοί Νικόλας Λουκάς και η κοπελίτσα που δεν καταλάβαινε Χριστό!!
Η Αμαλία ΤΡΑΓΙΚΟΤΑΤΗ!!!!!!! Απο που και ως που πάει στη Δάφνη να μιλήσει για τη Μελίτα?Η Μελίτα την παραμύθιασε και η Δαφνη έχασε τα πάντα ουσιαστικά ενω έχει αναγκη. Απο τη δουλειά ζούσε, δεν την εκανε απο άποψη.. Δεν καταλαβαίνω προς το τόσο κόλλημα με την δουλειά της Μελίτας, εχει καταντησει αηδία.. Για κλωτσιές η Αμαλία, τραβάει απο τα μαλλιά μια γελοία κατάσταση καθόλου κομψά και έχει αρχίσει να με εκνευρίζει...
ΘΕΑ Ξυλά αρχικά στο τραπέζι με τις εκφράσεις του προσώπου του.. Τραγικό να πλακωνονται όλοι για αηδίες και η Ευα να έχει χάσει τα πάντα και να είναι στη μέση διαιτητής..
Συμπαθητικό το σκηνικό της απαγωγης, μου άρεσε πολύ το κοντινό στο χέρι που απομακρυνόταν.. Πολύ καλή η τσιρίδα της Αγγέλας, έδωσε τον πανικό που ένιωσε!!
ΘΕΑ Ξυλά once more.. Οι εκφρασεις του προσώπου της δεν υπάρχουν.. Η λιποθυμία απίστευτα φυσική χωριις ίχνος υπερβολής, Πόσο ηθοποιάρα είναι??Στα προσεχώς μου μένει το απιστευτο βλέμμα της οταν μπαίνει στο σπίτι.. Τρελαμένη!!!
Αναμένω το σημερινό!!!!

Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 419 - Ημερομηνία 15-10-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 419 - Ημερομηνία 15-10-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Δευ Οκτ 18, 2010 2:38 pm

aς σχολιασω και εγω....

εριετα-στεφανος:

η εριετα ειχε παθει ψυξη;;;γιατι μιλουσε με το δεξι προφιλ στραμμενο στο στεφανο σαν την μιμη ντενιση;;;λες και περιμενε να την φωτογραφισουν ηταν...

ωραια σημερα αφησαμε τους παππουδες και πιασαμε τους πατεραδες....αυριο θα μιλησουν για τους μπατζανακηδες τους θειους και τα ξαδερφια...

θιχτηκε η κιουρια που της μιλησε για τον πατερα της....σωπα μαρη σου θιξαμε το προτυπο πατερα;;;

εριετα:<ειναι τουλαχιστον αγενια να μιλας ετσι για τον πατερα μου ενω εισαι στο σπιτι μου>
ωραια στεφανε βρισε τον εξω απο το σπιτι.... lmao


αντιγονη-διαθηκη:

ωραια...τωρα εκτος απο δυο δολοφονους που ψαχνουμε τωρα θα εχουμε να ψαχνουμε και σε ποιον αφησε την περιουσια η αντιγονη...ωραια παμε....

μπελλος-νταιζη-χρηστος:

αμαν αυτη η νταιζη...δεν σε θελει μαρη ο ανθρωπος...εχεις λυσσαξει και εσυ....
ΔΕΝ ΣΕ ΘΕΛΕΙ...να στο ζωγραφισω;;;

ταμπλας του ηρθε του μπελλου...
καημενε που εμπλεξες και εσυ...σε λυπαμαι....
παντως δεν σου το'χα...και αποπειρα μπελλακο;;

ΜΠΕΛΛΟ ΘΥΜΗΣΟΥ ΠΩΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ ΣΟΥ...


νικολας-λουκας-γκαλοπ:


μπορουσαν ανετα την ωρα που βλεπαμε το γκαλοπ να δουμε ή λιγο μελιτα ή λιγο στεφανο ή το ιδανικοτερο και τους δυο μαζι....
αλλα ΠΟΥΥΥΥΥΥ..... ainta περα βρεχει...

να πω την αληθεια ομως ο πετρακης εδω μου αρεσε....
<σαφεστατα το επηρεαζει,αν ειχα λεφτα θα πηγαινα καθε μερα στην κωνσταντινουπολη> lmao


αμαλια-δαφνη:

δεν το πιστευω οτι η αμαλια καθεται και παρακαλα τη δαφνη...
ΕΛΕΟΣ ρε αμαλια...ΕΛΕΟΣ δηλαδη....
ποια παρακαλας;;;αυτη που ηθελε να δωσει χαστουκι στην κορη σου;; pff

αγγελας-ηλιας-απαγωγη:

πρωτον γιατι επαιζαν ετσι ηλιας και αγγελα...λες και απηγγειλαν ποιημα ηταν....
ηλιας:<ακους-κοφτα-κατι ;;;>
αγγελα:<κατι ακουω...-κοφτα>

ποιος λογικος ανθρωπος θα αφηνε το μωρο μονο του στο καροτσι;;;και ειδικα το στγκεκριμενο μωρο κληρονομο 50.000.000; ainta

και μετα ερχονται οι τσιριδες της αγγελας....πωπω ποσες θα ακουσουμε ακομα;;τουλαχιστον η ευα λιποθυμησε η κοπελα δεν μας ενοχλησε προς το παρον... sisi

υ.γ
στεφανος-μελιτα αγνοουνται....
ο στεφανος ειχε μια σκηνη και η μελιτα μια υποψια σκηνης... pff

μετριο το επεισοδιο....
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 419 - Ημερομηνία 15-10-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 419 - Ημερομηνία 15-10-2010

Δημοσίευση από Cancoon Δευ Οκτ 18, 2010 2:43 pm

anastasia20 έγραψε:aς σχολιασω και εγω....

εριετα-στεφανος:

η εριετα ειχε παθει ψυξη;;;γιατι μιλουσε με το δεξι προφιλ στραμμενο στο στεφανο σαν την μιμη ντενιση;;;λες και περιμενε να την φωτογραφισουν ηταν...

ωραια σημερα αφησαμε τους παππουδες και πιασαμε τους πατεραδες....αυριο θα μιλησουν για τους μπατζανακηδες τους θειους και τα ξαδερφια...

θιχτηκε η κιουρια που της μιλησε για τον πατερα της....σωπα μαρη σου θιξαμε το προτυπο πατερα;;;

εριετα:<ειναι τουλαχιστον αγενια να μιλας ετσι για τον πατερα μου ενω εισαι στο σπιτι μου>
ωραια στεφανε βρισε τον εξω απο το σπιτι.... lmao


αντιγονη-διαθηκη:

ωραια...τωρα εκτος απο δυο δολοφονους που ψαχνουμε τωρα θα εχουμε να ψαχνουμε και σε ποιον αφησε την περιουσια η αντιγονη...ωραια παμε....

μπελλος-νταιζη-χρηστος:

αμαν αυτη η νταιζη...δεν σε θελει μαρη ο ανθρωπος...εχεις λυσσαξει και εσυ....
ΔΕΝ ΣΕ ΘΕΛΕΙ...να στο ζωγραφισω;;;

ταμπλας του ηρθε του μπελλου...
καημενε που εμπλεξες και εσυ...σε λυπαμαι....
παντως δεν σου το'χα...και αποπειρα μπελλακο;;

ΜΠΕΛΛΟ ΘΥΜΗΣΟΥ ΠΩΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ ΣΟΥ...


νικολας-λουκας-γκαλοπ:


μπορουσαν ανετα την ωρα που βλεπαμε το γκαλοπ να δουμε ή λιγο μελιτα ή λιγο στεφανο ή το ιδανικοτερο και τους δυο μαζι....
αλλα ΠΟΥΥΥΥΥΥ..... ainta περα βρεχει...

να πω την αληθεια ομως ο πετρακης εδω μου αρεσε....
<σαφεστατα το επηρεαζει,αν ειχα λεφτα θα πηγαινα καθε μερα στην κωνσταντινουπολη> lmao


αμαλια-δαφνη:

δεν το πιστευω οτι η αμαλια καθεται και παρακαλα τη δαφνη...
ΕΛΕΟΣ ρε αμαλια...ΕΛΕΟΣ δηλαδη....
ποια παρακαλας;;;αυτη που ηθελε να δωσει χαστουκι στην κορη σου;; pff

αγγελας-ηλιας-απαγωγη:

πρωτον γιατι επαιζαν ετσι ηλιας και αγγελα...λες και απηγγειλαν ποιημα ηταν....
ηλιας:<ακους-κοφτα-κατι ;;;>
αγγελα:<κατι ακουω...-κοφτα>

ποιος λογικος ανθρωπος θα αφηνε το μωρο μονο του στο καροτσι;;;και ειδικα το στγκεκριμενο μωρο κληρονομο 50.000.000; ainta

και μετα ερχονται οι τσιριδες της αγγελας....πωπω ποσες θα ακουσουμε ακομα;;τουλαχιστον η ευα λιποθυμησε η κοπελα δεν μας ενοχλησε προς το παρον... sisi

υ.γ
στεφανος-μελιτα αγνοουνται....
ο στεφανος ειχε μια σκηνη και η μελιτα μια υποψια σκηνης... pff

μετριο το επεισοδιο....

anastasia20 πολύ μου αρέσουν οι σχολιασμοί σου!! Φυσικά και συμφωνώ!
Cancoon
Cancoon
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 419 - Ημερομηνία 15-10-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 419 - Ημερομηνία 15-10-2010

Δημοσίευση από loukitsa Δευ Οκτ 18, 2010 2:47 pm

Foulitsa έγραψε:Λίγα πράγματα και απο μένα για το επεισόδιο της Παρασκευής..

Η Αμαλία σε παραληρημα και ο Ρούσσος στα προθυρα εγκεφαλικού, Κατρανίδης και Πεφάνη δίνουν ρεσιτάλ ερμηνείας όπως πάντα.. Η Αμαλίτσα με εκνευρίζει φυσικά με τις εμμονές της οι οποιές έχουν καταστρεψει και την κόρη της αλλά της αναγνωρίζω οτι έχει μοναδικό στυλ.. Προσωπική επιτυχία της Πεφάνη.. Πολοι καλοί και οι δυο τους, Ρούσσος δίνει ρέστα χαλαρά..
Ο Στεφανούοκς εφαρμόζει τη μέθοδο που ξέρει απο την κατσαρη του αγάπη αλλά εδω έχουμε μα κάνουμε όντως με Κιορία και δεν πιάνουν αυτά καλέ μου, κρίμα.. Η άλλη είχε χ@σμ@νη οικογένεια, παιδιά σκυλιά για να σφουγγαρίζει πατωματα, η Ερίετα δεν ανέχεται προσβολές και δη απο κάποιον που δεν ξέρει καλά.. Ακυρο ο Στέφανος, καληνυχτα σας και εξω απο την πόρτα..Εμεινε με το κρασάκι στο χέρι.. Το χάρηκα.. sisi
Ο Μπέλλος είναι γενικώς τουλάχιστον γελοίος.. Απο χάπατο, που ηταν επι μια σεζόν σχεδόν έγινε Ζορό εκδικητής, με σχέδια και ιστορίες για αγρίους.,. Το σκηνικό με τη Νταίζη δεν το συζητώ, χαθηκε να μας το δωσουν λιγο καλύτερα και οχι τόσο ατσούμπαλα?? Δεν πείθει, καθόλου όμως..
Ο Χρηστος με τη Νταίζη σε μια ακόμα πολύ καλή σκηνή με απιστευτη χημεία!! Κασσανδρινμός και Πολυχρονίδη πάντα δένουν, αγαπω Χρηστο που κρατά χαρακτηρα και δεν με απογοητευει.. Ας μείνει και ενας άνθρωπος σταθερος στις αξίες του επιτέλους..
Το γκάλοπ μια ευχάριστη νότα στο επεισόδιο.. Κωσταντινούπλη και κάθε βράδυ??? Impatient Εμείς τι είδαμε? Ενα καροτσέρι και μια σκηνή με πρόβλημα ήχου και φωτισμού.. Πολύ καλοί Νικόλας Λουκάς και η κοπελίτσα που δεν καταλάβαινε Χριστό!!
Η Αμαλία ΤΡΑΓΙΚΟΤΑΤΗ!!!!!!! Απο που και ως που πάει στη Δάφνη να μιλήσει για τη Μελίτα?Η Μελίτα την παραμύθιασε και η Δαφνη έχασε τα πάντα ουσιαστικά ενω έχει αναγκη. Απο τη δουλειά ζούσε, δεν την εκανε απο άποψη.. Δεν καταλαβαίνω προς το τόσο κόλλημα με την δουλειά της Μελίτας, εχει καταντησει αηδία.. Για κλωτσιές η Αμαλία, τραβάει απο τα μαλλιά μια γελοία κατάσταση καθόλου κομψά και έχει αρχίσει να με εκνευρίζει...
ΘΕΑ Ξυλά αρχικά στο τραπέζι με τις εκφράσεις του προσώπου του.. Τραγικό να πλακωνονται όλοι για αηδίες και η Ευα να έχει χάσει τα πάντα και να είναι στη μέση διαιτητής..
Συμπαθητικό το σκηνικό της απαγωγης, μου άρεσε πολύ το κοντινό στο χέρι που απομακρυνόταν.. Πολύ καλή η τσιρίδα της Αγγέλας, έδωσε τον πανικό που ένιωσε!!
ΘΕΑ Ξυλά once more.. Οι εκφρασεις του προσώπου της δεν υπάρχουν.. Η λιποθυμία απίστευτα φυσική χωριις ίχνος υπερβολής, Πόσο ηθοποιάρα είναι??Στα προσεχώς μου μένει το απιστευτο βλέμμα της οταν μπαίνει στο σπίτι.. Τρελαμένη!!!
Αναμένω το σημερινό!!!!


Foulitsa τωρα σε διαβασα και φυσικα με βρισκεις συμφωνη!!!!!!! oscar oscar
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 419 - Ημερομηνία 15-10-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 419 - Ημερομηνία 15-10-2010

Δημοσίευση από Foulitsa Δευ Οκτ 18, 2010 2:53 pm

Ευχαριστώ Αριάδνη μου, και ανταποδίδω φυσικά!!!!!
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 419 - Ημερομηνία 15-10-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 419 - Ημερομηνία 15-10-2010

Δημοσίευση από elenp Δευ Οκτ 18, 2010 3:32 pm

Το επεισόδιο ήταν ωραίο αλλά χωρίς κάτι ιδιαίτερο. Δεν μπορώ να πω ότι κάτι δεν μου άρεσε αλλά δεν ήταν και κάτι που να πω ότι ήταν τέλειο. Βέβαια οι τελευταίες σκηνές ήταν πάρα πολύ ωραίες ερμηνευτικά. Όλοι οι ηθοποιοί ήταν πολύ καλοί σε αυτές. Για αυτό λοιπόν ψηφίζω το επεισόδιο καλό.
elenp
elenp
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης