Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 421 - Ημερομηνία 19-10-2010

+34
edem4ever
Ezantakou
Καρ-Mik
hionati
$ofi@ loukakos + nora
ebelina2007
sarita
anneliz_333
evapop
FieryRed
aggeliki
manos for ever
Cancoon
verile_mistika
Ανυπέρ-Βλήτο
fay
DESPOINA
tweetyedem
ειρηνη7
amoust
pasxalitsa
LIBRA
ellileo
anastasia20
nikidanis
JESSIE
stephanos13
soso
Foulitsa
N.L.D.N.M.E
loukasnora
loukitsa
KatsaroYpotheto
Clarabelle
38 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 421 - Ημερομηνία 19-10-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap8%Επεισόδιο 421 - Ημερομηνία 19-10-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 8% 
[ 7 ]
Επεισόδιο 421 - Ημερομηνία 19-10-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap34%Επεισόδιο 421 - Ημερομηνία 19-10-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 34% 
[ 28 ]
Επεισόδιο 421 - Ημερομηνία 19-10-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap19%Επεισόδιο 421 - Ημερομηνία 19-10-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 19% 
[ 16 ]
Επεισόδιο 421 - Ημερομηνία 19-10-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap5%Επεισόδιο 421 - Ημερομηνία 19-10-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 5% 
[ 4 ]
Επεισόδιο 421 - Ημερομηνία 19-10-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap27%Επεισόδιο 421 - Ημερομηνία 19-10-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 27% 
[ 22 ]
Επεισόδιο 421 - Ημερομηνία 19-10-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap7%Επεισόδιο 421 - Ημερομηνία 19-10-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 7% 
[ 6 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 83
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 421 - Ημερομηνία 19-10-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 421 - Ημερομηνία 19-10-2010

Δημοσίευση από tzibirdika Τετ Οκτ 20, 2010 12:53 pm

Δεν ειχα σκοπο να σχολιασω....αλλα δε μπορω θα σκασω αν δε το πω...

Δαφνη κοπελα μου αντε να παρεις κανα ηρεμιστικο απο αυτα του Νικολα μπας και σταματησεις τη γκρινια και ηρεμησεις..
Πως την εκαναν ετσι τη Δαφνη? Ουτε να τη βλεπω δε θελω...
Εν τω μεταξυ πεταξε το κορυφαιο χθες..Γραφει πουθενα στο κουτελο μου χαζη? Τι ειμαι τσιπουρα ή χανος για να με ψαρεψουν...?Δαφνουλαααα σου εχω κακα νεα...Και χαζη εισαι και τσιπουρα ή χανος διαλεξε...Στους δημοσιογραφους μπορει να μη μιλησες στον Λευτερακη ομως μια χαρα τα ξερασες ολα λες και ηταν της οικογενειας....Αιντααα ainta Ξυπνααααα θα σου καουν και τα υπολοιπα εγκεφαλικα κυτταρα οσο βρισκεσαι κοντα του....
Δε περιμενα ποτε να το πω αυτο αλλα....Νικολα αρχιζω και σε λυπαμαι αγορι μου..

Αυτα ειχα να πω...και δε το ψηφιζω καν το επεισοδιο.....Περιμενω το σημερινο που ελπιζω να ειναι καλυτερο..
tzibirdika
tzibirdika
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : οδος ονειρων 15

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 421 - Ημερομηνία 19-10-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 421 - Ημερομηνία 19-10-2010

Δημοσίευση από evanna Τετ Οκτ 20, 2010 1:22 pm

Πιστευα οτι σε αυτα τα επεισοδια που αφορουν τοσο αμεσα την Ευα θα τη βλεπαμε περισσοτερο αλλα οπως ολοι εχτες παρακολουθησαμε διαψευστηκα πανηγυρικα! cake

Το επεισοδιο το ψηφιζω καλο για μετρημενες σκηνες:
-Ευα και Δαφνη....υπεροχες!Συγκλονιστικη και παλι η ερμηνεια της Ξυλα!Δακρυσα με τα λογια της! Snif
-Ο Παναγιωτης πανω απο τον ταφο του αστυνομου καταπληκτικος!Πολυ συγκινητικη σκηνη! : respect :
-Λουκας και Νορα μου θυμισαν κατι ομορφο απο τα παλια! Thumbs up
-Εξαιρετικη ερμηνεια Κας Παπαδημητριου και σκηνη Στεφανου-Χρηστου! Klap
-Ρουσσος και Αμαλια σε μεγαλα κεφια!
Ο Αγγελος ειναι ενα κουκλακι!Αγαπω....! inlove

Αυτα τα ολιγα!Νταιζη,Μελιτα και λοιποι..........! Sleep
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 421 - Ημερομηνία 19-10-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 421 - Ημερομηνία 19-10-2010

Δημοσίευση από Cancoon Τετ Οκτ 20, 2010 1:53 pm

anastasia20 έγραψε:το επεισοδιο καλο κυριως για τη σκηνη στεφανου μελιτας...ειχαμε και καιρο να δουμε σκηνες...επιτελους...αληλουια... runaround

τη σκηνη την λατρεψα...
η μελιτα πηγε στην ευα για να της συμπαρασταθει και πολυ καλα εκανε...αλλωστε δεν ηταν ουτε υπερβολικη ουτε τιποτα...απλως της ειπε οτι την καταλαβαινει γιατι ειχε περασει ακριβως και εκεινη το ιδιο....
αυτο ακριβως περιμενα απο τη μελιτα που ειναι ψυχη...

αλλα αυτο που κραταω ειναι το υφος του στεφανου μολις ειδε τη μελιτα...και ενω ηταν ετοιμος να φυγει εμεινε...
με ποση αγαπη την κοιτουσε;;;με ποσο θαυμασμο;;
το βλεμμα του ελεγε <αυτη ειναι η γυναικα που αγαπω...>δεν επαιρνε το βλεμμα του ουτε στιγμη απο πανω της...λιωνωωωω... inlove

και μετα οταν πηγε να φυγει η μελιτα εφυγε και ο στεφανος μαζι της....και επιτελους εμειναν οι δυο τους...
εκεινος μεσα στον πονο του και την αγωνια του σκεφτηκε να ρωτησει τη μελιτα για το κομμωτηριο...γιατι τον ενδιαφερει ο,τι εχει να κανει με τη ζωη της μελιτας....
η ζηλεια εκ μερους της μελιτας με το <καλη σου> και οι εξηγησεις του στεφανου <δεν ειναι καλη μου>τελειες.....

ειδα ενα στεφανο να ζηταει απο τη μελιτα ενα σημαδι συμπαραστασης...
<ειναι και δικο μου το παιδι>
σαν να ζητουσε να τον παρηγορησει....
της μιλησε και για το παιδι που εχασαν αλλα η μελιτα του εκοψε τη συζητηση....απολυτα λογικο...την ποναει το θεμα....

ποσο μου αρεσε η σκηνη..... inlove
αλλα θα μου αρεσε περισσοτερο αν εβλεπα τη μελιτα λιγοτερο αποστασιοποιημενη...ειναι φανερο οτι προσπαθει να αμυνθει....για αυτο και αυτη η σκληρη της αντιμετωπισει ως προς το στεφανο....
θα ηθελα ομως εκεινη τη στιγμη να μαλακωσει λιγο και εκεινη....

ειναι φανερο οτι τον αγαπαει...φανηκε και απο τη συζητηση της με την αμαλια....
ποναει για εκεινον αλλα μπροστα του παριστανει την αδιαφορη...
γιατι ρε μελιτα;;;; Synelthe

κατα τ'αλλα:

συμφωνησα με τη νορα...
οσα εχουν γινει ανηκουν στο παρελθον αλλα κανεις δεν τα εχει ξεχασει
(ουτε εκεινοι ουτε οι τηλεθεατες sisi )
απλως ολοι προσποιουνται οτι ειναι μια χαρουμενη πaρεα η οποια ομως εχει πολλα απωθημενα....

λιακος-ρουσσος:

<σε τι κοσμο ζουμε;>

λιακο δεν σε παρεξηγω....σιγουρα φταιει το αλτσχαιμερ...θεριζει σε αυτες τις ηλικιες.... sisi

1ον)εσυ εθαψες τη γυναικα σου κατω απο τις τριανταφυλλιες και μιλουσες στα ανθη.....
2ον)ο γιος σου ειχε κανει του κοσμου τις λαμογιες αναμεσα στις οποιες ηταν και η μολυνση των εργοστασιων εξαιτιας της οποιας πεθαναν παιδια....
3ον)η παρεα ευθυνεται για το θανατο ενος 15 χρονου ο θανατος του οποιου φροντισαν να συγκαληφθει με τις ευλογιες του συνομιλητη σου (του ρουσσου)

ε...αυτος ειναι ο κοσμος που ζειτε.....



το χαλασμενο τηλεφωνο

εγω πιστευω οτι μιλουσαν
στεφανος-αντιγονη και
νταιζη-εριετα;;; ^^

εκτος αν ο καθενας μιλουσε αλλου για αλλου....και εμεις ψαχνομαστε αδικως παλι...δεν θα ειναι και η πρωτη φορα...

νομιζω οτι μπορει ο μπελλος να βρισκεται πισω απο την απαγωγη...με μονο σκοπο του να ενοχοποιησει τη νταιζη... scratch

αυτα...

Συμφωνώ με όλες σου τις παρατηρήσεις!!
Κι εγώ πέρα από την εκπληκτική σκηνή του Στέφανου και της Μελίτας ξεχώρισα την σκηνή Νόρας - Λουκά. Αν και πρέπει να πω ότι το γεγονός ότι η Νόρα και η Δάφνη δεν έχουν ακόμα αποκαλύψει στην παρέα τους ότι αυτές διέρρευσαν την είδηση ότι τα λεφτά πέρασαν οριστικά στην Εύα στην Νταίζη παραμένει ένα αγκάθι στην αυτοκριτική που ξεκίνησε η Νόρα.
Cancoon
Cancoon
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 421 - Ημερομηνία 19-10-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 421 - Ημερομηνία 19-10-2010

Δημοσίευση από soso Τετ Οκτ 20, 2010 2:15 pm

Καρ-Mik έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:
LIBRA έγραψε:
Η ΑΜΑΛΙΑΕπεισόδιο 421 - Ημερομηνία 19-10-2010 - Σελίδα 3 Smiley-pinocchio-liar ΑΠΟ ΤΗ ΜΙΑ ΛΕΕΙ ΝΑ ΦΤΙΑΞΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΕ ΤΗ ΠΑΡΕΑ ΚΑΙ ΤΗ ΚΟΡΗ ΤΗΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΒΓΑΖΕΙ ΤΗ ΧΟΛΗ ΤΗΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΥΑ! ΟΤΙ ΝΑ'ΝΑΙ ΔΗΛΑΔΗ!!!

Συμφωνώ σε όλα!!!

Για το ανωτέρω όμως θέλω να προσθέσω ότι η Αμαλία έδωσε απλώς μαθήματα στην κόρη της. Έχεις μείνει χωρίς φίλους και τώρα που η συμμορία έγινε παρέα μια και χαλασε ο απόλυτος είναι ευκαιρία, εκμεταλλεύσου τον πόνο της Εύας για να τα ξαναβρείτε..

Κλασσική Αμαλία

Η Αμαλία (συγχώρεσε με είδωλο) είναι για πολλές μπάτσες. Πριν 2-3μέρες έλεγε για τον Καιν και τον Αβελ, και την αμέσως επόμενη πήγε στους Καιν-Νόρα+Λουκά να ζητήσει χάρη και μετά στην Αβελ-Δάφνη για τον ίδιο λόγο. Και τώρα θα χρησιμοποιήσει τον πόνο μιας μάνας, για να βρει πάλι φίλους η κορούλα της?

amoust έγραψε:Τα της απαγωγής και όλα τ' άλλα δεν τα σχολιάζω θασχολιάσω το μόνο ενδιαφέρον σημείο κατ' εμέ του επεισοδίου. Η επάνοδοςτου Λουκά. Δεν ξέρω που τον είχαν κρυμένο ή ναρκωμένο τόσο καιρό αλλάεπιτέλους αποφάσισε να πάρει πρωτοβουλίες. Ελπίζω να έχει συνέχεια καινα μην τον ξανακλείσουν σε κανένα μπουντρούμι. Άν μάλιστα στην σκηνήπου αποφάσισε να μπεί μπροστά για την παρέα - ότι έκανε δυο χρόνια τώρα- έριχνε και δυο χαστούκια στην Νόρα και την έφερνε στα συγκαλά της θαήταν τέλειο και ας με συγχωρήσει ο γυναικείος πληθυσμός τουφόρουμ.

ΔΙΑΦΩΝΩ ΚΑΘΕΤΑ!
Αυτό που κάνει ξεχωριστό και αξιαγάπητο τον Λουκάείναι ο σεβασμός που δείχνει σε αυτούς που αγαπάει αλλα και μη. ΟΛουκάς θα προτιμούσε να του κοπεί το χέρι απο το να αγγίξει έστω καιμια τρίχα απο τα μαλλιά της Νόρας. Εδώ δεν χτύπησε ποτέ την Νταίζη, μεότι του έχει κάνει, θα το κάνει στην Νόρα??? Για κανένα λόγο δεν θα τοέκανε!!!!!

anastasia20 έγραψε:
οσα εχουν γινει ανηκουν στο παρελθον αλλα κανεις δεν τα εχει ξεχασει
(ουτε εκεινοι ουτε οι τηλεθεατες Επεισόδιο 421 - Ημερομηνία 19-10-2010 - Σελίδα 3 621900 )
απλως ολοι προσποιουνται οτι ειναι μια χαρουμενη πaρεα η οποια ομως εχει πολλα απωθημενα....

Η διαφορά της Νόρας και της παρέας (εκτός του Μάνου) με κάποιους άλλους (χαρακτήρες και τηλεθεατές Επεισόδιο 421 - Ημερομηνία 19-10-2010 - Σελίδα 3 111438 ) είναι αυτή.
Δεν ξεχνάνε το παρελθόν και αναγνωρίζουν τα λάθη τους. Δεν είδα ποτέ την Νόρα να μηναναγνωρίζει τα λάθη της στο θέμα του Στέλιου και όχι μόνο, τον Νικόλαστο θέμα Ευας-Δάφνης ή την Ευα γενικά. Δεν είδα και ποτέ να μην ρίχνουνε το φταίξιμο στον εαυτό τους (αν και δεν φταίνε αυτοί για το θέμα του Φώτη) και δεν είδα ποτέ να μην χρεωνουν στον Μάνο τα λάθη του.
Πάντα μιλάνε για αυτά και τα έχουν υπερ-αναλύσει.
Δεν βρίσκω νοημα βέβαια στο να λένε και να ξαναλένε πράγματα τα οποίαέχουν λυθεί και προσπεραστεί. Ο Νικόλας έκανε λάθος, το μετάνιωσε, ηΔάφνη τον συγχώρησε και τέλος. Θα πρέπει να το αναφέρουν συνέχεια??

Αλλοι είναι οι χαρακτήρες που ποτέ μα ποτέ δεν έχουν παραδεχτεί τα λάθη τους. Απο το πιο μικρό μέχρι το πιο μεγάλο.


Τέλος ας πω λίγο συνοπτικά και γω την γνώμη μου για το επεισόδιο:


- ο Λουκάκος επέστρεψε!!! Πάρα πολύ όμορφη σκηνή, με έναν Λουκά απο τα παλιά. Ετοιμος να θυσιαστεί για τους φίλους τους, για την αγάπη του Επεισόδιο 421 - Ημερομηνία 19-10-2010 - Σελίδα 3 681539 Η Νόρα να θέλει να τον αγκαλιάσει, και αυτός να κλείνει τα μάτια

-Υπερευγενικότατη η Ευα απέναντι στην άκλαφτη. Ετσι είναι... όταν είσαι μάνα, (έστω και αν δεν ήταν στη Μαρίλια), αυτά κάνεις. Δεν ξεκατινιάζεσαι πρίν και μετά την απαγωγή...

- Ακλαφτη - Στέφανος: Επεισόδιο 421 - Ημερομηνία 19-10-2010 - Σελίδα 3 191984 Ελεος έτσι?????

Η γυναίκα που ''αγαπάει'' - ''δεν έχει ανάσα μακριά της'' -κτλ, μόλις πρόσφατα έχασε το παιδί τους και ανα-κόπηκε, και αυτός βρήκε να την ρωτήσει αν δουλευει σε κομμωτήριο?

Αν η αγάπη ήταν τόσο μεγάλη όσο πήγαιναν να μας την μπουκώσουν θα την ρώταγε τι κάνει, πως είναι, πως νιώθει....
Ο Νικόλας, η Νόρα, ο Λουκάς, η Ευα μέχρι και ο Λευτέρης, την ρωτήσανε πως είναι στην υγεία της... ο άντρας που την ''αγαπάει" δεν θα την ρωτήσει??


-Τέλος, η σκηνή με Δάφνη-Ευα ήταν ΤΕΛΕΙΑ! Απίστευτα δωσμένη και απο την Ξυλά, που όπως είπε και η Jessie, δεν έπαιζε αλλα το ζούσε (να παίρνουμε μαθήματα υποκριτικής) και μια επίσης εκπληκτική Γεωργόνη.
Αν και Λουκανορική ήταν ΜΑΚΡΑΝ η καλύτερη σκηνή του επεισοδίου Επεισόδιο 421 - Ημερομηνία 19-10-2010 - Σελίδα 3 195890 Επεισόδιο 421 - Ημερομηνία 19-10-2010 - Σελίδα 3 195890 Επεισόδιο 421 - Ημερομηνία 19-10-2010 - Σελίδα 3 195890

Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου! lmao lmao lmao
και προπαντός ainta
Υγ. Angel
Υγ.ΟΛΕ soutien
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 421 - Ημερομηνία 19-10-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 421 - Ημερομηνία 19-10-2010

Δημοσίευση από Foulitsa Τετ Οκτ 20, 2010 2:21 pm

Ας πω και εγω κάποια πράγματα για το χτεσινό..

Πρώτη καλή σκηνή, με την Εύα εκφραστικότατη και την Εύα να χώνεται στην αγκαλιά του Λουκά και να γαζώνεται πάνω του… Πόσο λίγος είναι Στέφανος που δεν παίρνει μιας αγκαλιά τη γυναίκα που υποτίθεται έχει αγαπήσει και θέλησε να προστατέψει.. Πάλι στο Λουκά στράφηκε η Εύα… Αλλά είπαμε , μην τους έχετε κοντά και γίνουν συγκρίσεις..
Αγγελούκος μια ζωγραφιά!
Νταίζη για σκότωμα, μα έλεος… Έχει και παιδί και λέει ας πρόσεχες.. Ακόμα και η ίδια η Εύα να χε δώσει την πληροφορία ανεπίτρεπτο να κατηγορείται μια μάνα που χάνει το παιδί της..
Το Μελιτάκι έβγαλε τη συμπαράσταση της περιοδεία και ο Νικόλας αντί να της πει όχι τωρα που είναι τόσο άσχημα τα πράγματα και εσύ της έχεις κάνει τη ζω πατίνι, την παίρνει μαζί του..
Ο Πέτρος με την Ηλία σε μια κουβέντα από τον πρώτο κύκλο, μια απλά καλή σκηνή…
Και καταφτάνει η Μαρουβλίτα, όπου όλοι τη δέχονται σαν να μην έχει συμβεί κάτι, η Εύα της λέει να καθίσει και η Μελίτα αρχίσει τα δικά της.. Πως εκνευρίζομαι με τους ανθρώπους που συζητάνε το πρόβλημα σου και το γυρίζουν στα δικά τους για να δείξουν πως πέρασαν και αυτοί και τέτοιο.. Μπορούσε να πει πολλά άλλα πράγματα αλλά έδειξε για άλλη μια φορά των εγωκεντρισμό της…
Ο Στέφανος την ευχαριστεί κιόλας??? χαχαχαχαχα!!! Να πω ότι Σταύρου με απογοητεύει και είναι τόσο κρίμα… Κατά τα άλλα, η απόλυτη κινδύνεψε, απέβαλλε και ο Στέφανος ρωτάει για τρίχες και κομμωτήρια.. χαχαχαχαχα!! Μεγάλος ερωτάς λέμε!
Μελιτάκι μου δεν έπεσες στα μάτια του για το κομμωτήριο αλλά μάλλον στα δικά σου μάτια έχεις πέσει…
Από τις καλύτερες σκηνές του επεισοδίου, ο Παναγιώτης στον τάφο του αστυνόμου.. Με συγκίνησε.. Μ’ αρεσε και το φλας μπακ με τον αγαπημένο Ζούγα.. Πολύ γλυκός ο Παναγιώτης που προσπαθεί να κρατήσει την υπόσχεση του και μπράβο στο Γιάννη Ζαφείρη για αυτή την πολύ όμορφη σκηνή..
Πολύ καλοί Στέφανος- Αντιγόνη όπως πάντα μεταξύ τους.. Απίστευτη χημεία, η κύρια Παπαδημητριου εκφραστικότατη και υπέροχη ως συνήθως.. Ο Στέφανος παρανόησε…
Ο Χρήστος στέκεται δίπλα για χάρη της Εύας και του μικρού αλλά διαχωρίζει τη θέση του όσον αφορά τα όσα έχουν γίνει.. Η Άννα πάλι φωτογραφίες βγάζει??
Η Δάφνη ακυρώθηκε ΕΝΤΕΛΩΣ!!!! Άθλια συμπεριφορά χωρίς λόγο, εντάξει κολακεύτηκε, βγήκε στον κόσμο αλλά αυτός είναι ο άντρας σου Δάφνη μου! Ο άνθρωπος που στάθηκες δίπλα του όλη σου τη ζωή και αγαπούσες όσο τίποτα άλλο.. Που έχετε ένα παιδί μαζί.. Ναι αυτός.. Σταμάτα να φέρεσαι σαν ηλιθία λοιπόν..
Η Αμαλία κάνει διαγωνισμό ποια μάνα πέρασε το μεγαλύτερο δράμα.. Και μέσα στον πανικό συμβουλεύει την κορούλα να επωφεληθεί την κατάσταση της Εύας για να χωθεί στην παρέα.. Καλά είμαι σίγουρη ότι θα συμβεί.. Σιγά και τι μας έκανε το Μελιτόνι, μην πω τι στο τέλος η Εύα θα την παντρέψει και με το Στέφανο.. Ρε ουστ λέμε!
Τα τηλεφωνήματα μας δίνουν μια ιδέα των υπόπτων αλλά πιστεύω ότι δεν θα είναι κανείς από αυτούς.. Ίσως ο Στέφανος, λόγω στάσης στο όλο θέμα αλλά μάλλον θα μας βγει από κει που δεν το περιμένουμε ο απαγωγέας.. Πιο ύποπτη πάντως στη σκηνή φάνηκε η Εριέττα..
Ο αγαπημένος μας Λουκάκος επέστρεψε.. Και ρισκάρει για τους φίλους του, δίνει τα πάντα και μπαίνει μπροστά!! Αγαπώ Λουκάκο!! Η σκηνή τους λίγο περίεργη, γιατί είναι χώρια.. Η Νόρα να θέλει να τον αγκαλιάσει και ο Λουκάς να το καταλαβαίνει πίσω του…Βρείτε τα λέμε!! Αφού αγαπιέστε,!! Χτες μου θύμισαν κάτι απ τα παλιά που έχω να το δω πολύ καιρό και μου έλειψε..
Μακράν η καλύτερη σκηνή του επεισοδίου η σκηνή Εύας-Δάφνης.. Μια Ξυλά που κέντησε, έβγαλε όλη της την απόγνωση, μπήκε μες στο ρόλο της και μάγεψε!!! Η Δάφνη παρ’ ολο που πλέον δεν την αντέχω, τόσο γλυκιά με τη φίλη της.. Υπέροχες οι δύο κυρίες μαζί.. Στο "μου λείπει" η Ευα με τσάκισε.. Συγχαρητήρια στην Φαίη που μας χαρίζει τέτοιες σκηνές.. Απίστευτη η γυναίκα !! ΘΕΑ!!
Ο Μπέλλος πως απομακρύνθηκε έτσι από την πόρτα?? lmao !! Και πάλι "άσε τη γυναίκα μου".. Γελοίος λέμε.. Και μη χαίρεστε, ο Στράτος με το όπλο αν χείρας επέστρεψε για λίγο, ο Στέφανος θα γίνει πάλι ο απόλυτος λαπάς που μισήσαμε..
Σα προσεχώς περιμένω σκηνή Στέφανου Εύας γιατί αγαπώ να τους βλέπω μαζί ακόμα καα να λένε βλακείες.. Πόσο μάλλον τώρα..
Μέτριο.. Ελάχιστη συμμετοχή Εύας στην απαγωγή του ίδιου ης του γιου αλλά όπως φαίνεται η Ξυλά δεν θέλει ολόκληρο επεισόδιο πάνω της για να μας καθηλώσει.. Τα υπόλοιπα διαγράφονται με την ερμηνεία της!!!
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 421 - Ημερομηνία 19-10-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 421 - Ημερομηνία 19-10-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Οκτ 20, 2010 2:46 pm

Foulitsa έγραψε:Ας πω και εγω κάποια πράγματα για το χτεσινό..

Πρώτη καλή σκηνή, με την Εύα εκφραστικότατη και την Εύα να χώνεται στην αγκαλιά του Λουκά και να γαζώνεται πάνω του… Πόσο λίγος είναι Στέφανος που δεν παίρνει μιας αγκαλιά τη γυναίκα που υποτίθεται έχει αγαπήσει και θέλησε να προστατέψει.. Πάλι στο Λουκά στράφηκε η Εύα… Αλλά είπαμε , μην τους έχετε κοντά και γίνουν συγκρίσεις..
Αγγελούκος μια ζωγραφιά!
Νταίζη για σκότωμα, μα έλεος… Έχει και παιδί και λέει ας πρόσεχες.. Ακόμα και η ίδια η Εύα να χε δώσει την πληροφορία ανεπίτρεπτο να κατηγορείται μια μάνα που χάνει το παιδί της..
Το Μελιτάκι έβγαλε τη συμπαράσταση της περιοδεία και ο Νικόλας αντί να της πει όχι τωρα που είναι τόσο άσχημα τα πράγματα και εσύ της έχεις κάνει τη ζω πατίνι, την παίρνει μαζί του..
Ο Πέτρος με την Ηλία σε μια κουβέντα από τον πρώτο κύκλο, μια απλά καλή σκηνή…
Και καταφτάνει η Μαρουβλίτα, όπου όλοι τη δέχονται σαν να μην έχει συμβεί κάτι, η Εύα της λέει να καθίσει και η Μελίτα αρχίσει τα δικά της.. Πως εκνευρίζομαι με τους ανθρώπους που συζητάνε το πρόβλημα σου και το γυρίζουν στα δικά τους για να δείξουν πως πέρασαν και αυτοί και τέτοιο.. Μπορούσε να πει πολλά άλλα πράγματα αλλά έδειξε για άλλη μια φορά των εγωκεντρισμό της…
Ο Στέφανος την ευχαριστεί κιόλας??? χαχαχαχαχα!!! Να πω ότι Σταύρου με απογοητεύει και είναι τόσο κρίμα… Κατά τα άλλα, η απόλυτη κινδύνεψε, απέβαλλε και ο Στέφανος ρωτάει για τρίχες και κομμωτήρια.. χαχαχαχαχα!! Μεγάλος ερωτάς λέμε!
Μελιτάκι μου δεν έπεσες στα μάτια του για το κομμωτήριο αλλά μάλλον στα δικά σου μάτια έχεις πέσει…
Από τις καλύτερες σκηνές του επεισοδίου, ο Παναγιώτης στον τάφο του αστυνόμου.. Με συγκίνησε.. Μ’ αρεσε και το φλας μπακ με τον αγαπημένο Ζούγα.. Πολύ γλυκός ο Παναγιώτης που προσπαθεί να κρατήσει την υπόσχεση του και μπράβο στο Γιάννη Ζαφείρη για αυτή την πολύ όμορφη σκηνή..
Πολύ καλοί Στέφανος- Αντιγόνη όπως πάντα μεταξύ τους.. Απίστευτη χημεία, η κύρια Παπαδημητριου εκφραστικότατη και υπέροχη ως συνήθως.. Ο Στέφανος παρανόησε…
Ο Χρήστος στέκεται δίπλα για χάρη της Εύας και του μικρού αλλά διαχωρίζει τη θέση του όσον αφορά τα όσα έχουν γίνει.. Η Άννα πάλι φωτογραφίες βγάζει??
Η Δάφνη ακυρώθηκε ΕΝΤΕΛΩΣ!!!! Άθλια συμπεριφορά χωρίς λόγο, εντάξει κολακεύτηκε, βγήκε στον κόσμο αλλά αυτός είναι ο άντρας σου Δάφνη μου! Ο άνθρωπος που στάθηκες δίπλα του όλη σου τη ζωή και αγαπούσες όσο τίποτα άλλο.. Που έχετε ένα παιδί μαζί.. Ναι αυτός.. Σταμάτα να φέρεσαι σαν ηλιθία λοιπόν..
Η Αμαλία κάνει διαγωνισμό ποια μάνα πέρασε το μεγαλύτερο δράμα.. Και μέσα στον πανικό συμβουλεύει την κορούλα να επωφεληθεί την κατάσταση της Εύας για να χωθεί στην παρέα.. Καλά είμαι σίγουρη ότι θα συμβεί.. Σιγά και τι μας έκανε το Μελιτόνι, μην πω τι στο τέλος η Εύα θα την παντρέψει και με το Στέφανο.. Ρε ουστ λέμε!
Τα τηλεφωνήματα μας δίνουν μια ιδέα των υπόπτων αλλά πιστεύω ότι δεν θα είναι κανείς από αυτούς.. Ίσως ο Στέφανος, λόγω στάσης στο όλο θέμα αλλά μάλλον θα μας βγει από κει που δεν το περιμένουμε ο απαγωγέας.. Πιο ύποπτη πάντως στη σκηνή φάνηκε η Εριέττα..
Ο αγαπημένος μας Λουκάκος επέστρεψε.. Και ρισκάρει για τους φίλους του, δίνει τα πάντα και μπαίνει μπροστά!! Αγαπώ Λουκάκο!! Η σκηνή τους λίγο περίεργη, γιατί είναι χώρια.. Η Νόρα να θέλει να τον αγκαλιάσει και ο Λουκάς να το καταλαβαίνει πίσω του…Βρείτε τα λέμε!! Αφού αγαπιέστε,!! Χτες μου θύμισαν κάτι απ τα παλιά που έχω να το δω πολύ καιρό και μου έλειψε..
Μακράν η καλύτερη σκηνή του επεισοδίου η σκηνή Εύας-Δάφνης.. Μια Ξυλά που κέντησε, έβγαλε όλη της την απόγνωση, μπήκε μες στο ρόλο της και μάγεψε!!! Η Δάφνη παρ’ ολο που πλέον δεν την αντέχω, τόσο γλυκιά με τη φίλη της.. Υπέροχες οι δύο κυρίες μαζί.. Στο "μου λείπει" η Ευα με τσάκισε.. Συγχαρητήρια στην Φαίη που μας χαρίζει τέτοιες σκηνές.. Απίστευτη η γυναίκα !! ΘΕΑ!!
Ο Μπέλλος πως απομακρύνθηκε έτσι από την πόρτα?? lmao !! Και πάλι "άσε τη γυναίκα μου".. Γελοίος λέμε.. Και μη χαίρεστε, ο Στράτος με το όπλο αν χείρας επέστρεψε για λίγο, ο Στέφανος θα γίνει πάλι ο απόλυτος λαπάς που μισήσαμε..
Σα προσεχώς περιμένω σκηνή Στέφανου Εύας γιατί αγαπώ να τους βλέπω μαζί ακόμα καα να λένε βλακείες.. Πόσο μάλλον τώρα..
Μέτριο.. Ελάχιστη συμμετοχή Εύας στην απαγωγή του ίδιου ης του γιου αλλά όπως φαίνεται η Ξυλά δεν θέλει ολόκληρο επεισόδιο πάνω της για να μας καθηλώσει.. Τα υπόλοιπα διαγράφονται με την ερμηνεία της!!!


Foulitsa συμφωνώ απολύτως
Καλέ η Εύα περάστε καθήστε μόνο γλυκάκι δεν της πρόσφερε
Πόσα θέλουν να μας τρελάνουν δεν ξέρω
Γι αυτό έχει χαθεί το ενδιαφέρον
Γιατί πια δεν υπάρχει εμπιστοσύνη οτι κάποια στιγμή θα πληρώσουν όλοι όσοι έφταιξαν κι όχι επιλεκτικά όπως μέχρι τώρα
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 421 - Ημερομηνία 19-10-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 421 - Ημερομηνία 19-10-2010

Δημοσίευση από LIBRA Τετ Οκτ 20, 2010 2:59 pm

ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΟΜΩΣ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ,ΤΗ ΜΙΑ ΝΑ ΛΕΜΕ Η ΜΕΛΙΤΑ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΜΑΚΡΥΑ ΑΠΟ ΤΗ ΠΑΡΕΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΔΕ ΤΟΥΣ ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΝΑ ΛΕΜΕ ΠΟΣΟ ΚΥΡΙΑ ΗΤΑΝ ΠΟΥ ΠΗΓΕ ΣΤΗ ΠΑΡΕΑ ΠΟΥ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΕΚΕΙΝΟΥΣ.....


ΜΕΤΑ ΤΟ 7:55 EIΔΙΚΑ ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ...

ΜΗΠΩΣ ΖΗΤΗΣΕ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΠΟ ΤΗ ΠΑΡΕΑ ΚΑΙ ΔΕ ΤΟ ΘΥΜΑΜΑΙ; Nyxia
ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΚΟΙΤΑΕΙ ΤΗ ΔΙΚΙΑ ΤΗΣ ΖΩΗ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΗΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΟΠΩΣ ΕΙΧΕ ΔΗΛΩΣΕΙ ΤΟΤΕ;;;;
ΤΙ ΤΗ ΔΕΝΕΙ ΠΛΕΟΝ ΜΕ ΤΗ ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΦΕΓΓΑΡΟΠΕΤΡΑΣ ΚΑΙ ΕΤΡΕΞΕ ΝΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΘΕΙ ΣΤΗΝ ΕΥΑ;;;;;Nyxia
ΓΙΑΤΙ Η ΜΕΛΙΤΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΞΑΝΑΜΠΛΕΞΕΙ ΜΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΚΑΚΕΣ ΠΑΡΕΕΣ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΜΟΝΟ ΤΟ ΚΑΚΟ ΤΗΣ ;;;;;Nyxia
ΓΙΑΤΙ Η ΜΕΛΙΤΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΔΙΚΗ ΤΗΣ ΦΙΛΗ ΠΟΥ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ Η ΝΤΑΙΖΗ ΕΧΟΥΜΕ ΔΕΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΦΙΛΕΣ;;;; Nyxia
KAI TEΛΟΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΒΡΕΘΗΚΕ ΕΝΑΣ ΝΑ ΤΗ ΠΕΤΑΞΕΙ ΕΞΩ (ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ) ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΚΑ ΠΑΙΔΙΑ OΠΩΣ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΙ ΠΑΛΑIΟΤΕΡΑ Η "ΚΥΡΙΑ";;;;;
ainta ainta ainta

LIBRA
LIBRA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 421 - Ημερομηνία 19-10-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 421 - Ημερομηνία 19-10-2010

Δημοσίευση από giouli_edem Τετ Οκτ 20, 2010 3:19 pm

Το επεισόδιο το ψήφισα μέτριο μόνο και μόνο επειδή δε μπορούσα να αδικήσω τη ΘΕΑ Ξυλά !!

Κατά τα άλλα ήταν αδιάφορο ....

Η Ξυλά άφαντη, αλλά και το όσο την είδαμε, μας απέδειξε για άλλη μια φορά το ταλέντο της !!!
Στη σκηνή της με τη Δάφνη ήταν συγκλονιστική !!! : respect : : respect :
Η γυναίκα νιώθει πόνο, απόγνωση, λύπη. γενικά .... ΝΙΩΘΕΙ !!! Innocent
Δάκρυσα όταν είπε ότι .. δεν έχει προλάβει ούτε να βαφτίσει τον Αγγελούκο ... Snif
Ο πόνος ερμηνευτικά της έβγαινε με απίστευτη ευκολία ! : respect :

Και πώς κάνει τη διαφορά με αντίστοιχη σκηνή απαγωγής Α' κύκλου ?
Εκεί ήταν απλά δυό μαυρισμένοι κύκλοι στα μάτια και 10 τσιρίδες για να δείξουμε πόνο ... Innocent

Και εμφανίζεται και η κυρία Johnson n' Johnson (OXI ΠΙΑ ΔΑΚΡΥΑ ντε, μη σας πιάνω αδιάβαστους!! αλά Μπουζιώτης) sisi να πει τί ? Να την πάρει η Εύα κανά τηλεφωνάκι αν θέλει να μιλήσει κάπου που την καταλαβαίνουν ??? xoxo
Αχ, τι καλή .... δεύτερη φορά στο επεισόδιο που συγκινήθηκα .... lmao
Κοπέλιά, έχουμε πραγματικούς φίλους να μας σταθούν ! ΞΩΠΑΡΕΟΥ λέμε !


Και πώς κάνει τη διαφορά με αντίστοιχη σκηνή απαγωγής Α' κύκλου ?
Η Εύα έδειξε την ανωτερότητα της χωρίς υστερίες και κατινιές ! Θα μπορούσε να τη διαολοστείλει και εκείνη αλλά δεν την απασχολούσε καν η κυριούλα που ήταν απέναντι της ... Ήταν χαμένη στον πόνο για το παιδί της, όχι σαν κάποιες που χτυπιόντουσαν που την είδαν μπροστά τους τότε ... Innocent

Κατά τα άλλα, ο Στέφανος ωραίος στη σκηνή με την Αντιγόνη - ΘΕΑΡΑ Παπαδημητρίου και με το Χρήστο - ΣΟΥΠΕΡ ο Κασσανδρινός!!
Λουκανοράκια σε ωραία κουβεντούλα - ΛΟΥΚΑΚΟΣ που ξέραμε .... inlove
Δάφνη για πάμπολες φάπες !!! Fskl
Πατσοζεύγαρο παντελώς αδιάφορο !
Αμαλία .... ainta

Περιμένω αυτές τις μέρες περισσότερη Εύα που της αξίζει ....... Η γυναίκα κεντάει, εκμεταλευτείτε το ...
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 421 - Ημερομηνία 19-10-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 421 - Ημερομηνία 19-10-2010

Δημοσίευση από edem4ever Τετ Οκτ 20, 2010 3:24 pm

Johnson n' Johnson; Γιουλη με πεθανες lmao lmao lmao lmao

Εξαιρετικος σχολιασμος! : respect :
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 421 - Ημερομηνία 19-10-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 421 - Ημερομηνία 19-10-2010

Δημοσίευση από LIBRA Τετ Οκτ 20, 2010 3:34 pm

giouli_edem έγραψε:
Και εμφανίζεται και η κυρία Johnson n' Johnson (OXI ΠΙΑ ΔΑΚΡΥΑ ντε, μη σας πιάνω αδιάβαστους!! αλά Μπουζιώτης) sisi να πει τί ? Να την πάρει η Εύα κανά τηλεφωνάκι αν θέλει να μιλήσει κάπου που την καταλαβαίνουν ??? xoxo
Αχ, τι καλή .... δεύτερη φορά στο επεισόδιο που συγκινήθηκα .... lmao
Κοπέλιά, έχουμε πραγματικούς φίλους να μας σταθούν ! ΞΩΠΑΡΕΟΥ λέμε !



ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ Ο ΣΟΛΙΑΣΜΟΣ ΓΙΟΥΛΗ!!! : respect :
ΚΡΑΤΗΣΑ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΠΟΥ ΣΥΓΚΙΝΗΘΗΚΕΣ!!!Hug
ΚΑΙ ΣΕ ΜΕΝΑ ΕΝΑ ΔΑΚΡΥ ΕΤΡΕΞΕ ΑΠ'ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ (ΜΗ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΙ ΔΥΟ) ΑΠΟ ΤΑ ΓΕΛΙΑ...
xoxo zip


Έχει επεξεργασθεί από τον/την LIBRA στις Τετ Οκτ 20, 2010 3:36 pm, 1 φορά
LIBRA
LIBRA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 421 - Ημερομηνία 19-10-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 421 - Ημερομηνία 19-10-2010

Δημοσίευση από pasxalitsa Τετ Οκτ 20, 2010 3:35 pm

Τρία πράγματα και από μένα, έτσι για φινάλε:

1. Και εγώ συμφωνώ, ότι η φωτογράφος είναι η Άννα και θα ξαναπώ ότι είναι μεγάλη μουχρίτσα!!!

2. Γιούλη, Ευάννα και Μαριέφη oscar (στις λοιπές αγαπημένες το έδωσα από χθες)

Και για φινάλε θα ξαναπώ ότι Ηθοποιό σε κάνουν το ταλέντο και το ήθος σου και όχι το σπρώξιμο. Μπορεί να παίζεις ένα λεπτό και να έχεις μια ατάκα και μπορεί να παίζεις όλο το επεισόδιο και να μη λες και τίποτα!!! donti
pasxalitsa
pasxalitsa
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΕ θέα το Πέλαγο
Ασχολίες : Θέατρο, Λογοτεχνία, Σινεμά, Τηλεόραση

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 421 - Ημερομηνία 19-10-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 421 - Ημερομηνία 19-10-2010

Δημοσίευση από giouli_edem Τετ Οκτ 20, 2010 3:39 pm

Κορίτσια μου ευχαριστώ !
Μα είναι δυνατόν να μη συγκινηθείς από τη φιλία που προσέφερε απλόχερα η Μελίτα στην Εύα ? .... Snif xoxo

"Μπορεί να παίζεις ένα λεπτό και να έχεις μια ατάκα και μπορεί να παίζεις όλο το επεισόδιο και να μη λες και τίποτα!!!" : respect : : respect :
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 421 - Ημερομηνία 19-10-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 421 - Ημερομηνία 19-10-2010

Δημοσίευση από Foulitsa Τετ Οκτ 20, 2010 3:50 pm

giouli_edem έγραψε:Το επεισόδιο το ψήφισα μέτριο μόνο και μόνο επειδή δε μπορούσα να αδικήσω τη ΘΕΑ Ξυλά !!

Κατά τα άλλα ήταν αδιάφορο ....

Η Ξυλά άφαντη, αλλά και το όσο την είδαμε, μας απέδειξε για άλλη μια φορά το ταλέντο της !!!
Στη σκηνή της με τη Δάφνη ήταν συγκλονιστική !!! : respect : : respect :
Η γυναίκα νιώθει πόνο, απόγνωση, λύπη. γενικά .... ΝΙΩΘΕΙ !!! Innocent
Δάκρυσα όταν είπε ότι .. δεν έχει προλάβει ούτε να βαφτίσει τον Αγγελούκο ... Snif
Ο πόνος ερμηνευτικά της έβγαινε με απίστευτη ευκολία ! : respect :

Και πώς κάνει τη διαφορά με αντίστοιχη σκηνή απαγωγής Α' κύκλου ?
Εκεί ήταν απλά δυό μαυρισμένοι κύκλοι στα μάτια και 10 τσιρίδες για να δείξουμε πόνο ... Innocent

Και εμφανίζεται και η κυρία Johnson n' Johnson (OXI ΠΙΑ ΔΑΚΡΥΑ ντε, μη σας πιάνω αδιάβαστους!! αλά Μπουζιώτης) sisi να πει τί ? Να την πάρει η Εύα κανά τηλεφωνάκι αν θέλει να μιλήσει κάπου που την καταλαβαίνουν ??? xoxo
Αχ, τι καλή .... δεύτερη φορά στο επεισόδιο που συγκινήθηκα .... lmao
Κοπέλιά, έχουμε πραγματικούς φίλους να μας σταθούν ! ΞΩΠΑΡΕΟΥ λέμε !


Και πώς κάνει τη διαφορά με αντίστοιχη σκηνή απαγωγής Α' κύκλου ?
Η Εύα έδειξε την ανωτερότητα της χωρίς υστερίες και κατινιές ! Θα μπορούσε να τη διαολοστείλει και εκείνη αλλά δεν την απασχολούσε καν η κυριούλα που ήταν απέναντι της ... Ήταν χαμένη στον πόνο για το παιδί της, όχι σαν κάποιες που χτυπιόντουσαν που την είδαν μπροστά τους τότε ... Innocent

Κατά τα άλλα, ο Στέφανος ωραίος στη σκηνή με την Αντιγόνη - ΘΕΑΡΑ Παπαδημητρίου και με το Χρήστο - ΣΟΥΠΕΡ ο Κασσανδρινός!!
Λουκανοράκια σε ωραία κουβεντούλα - ΛΟΥΚΑΚΟΣ που ξέραμε .... inlove
Δάφνη για πάμπολες φάπες !!! Fskl
Πατσοζεύγαρο παντελώς αδιάφορο !
Αμαλία .... ainta

Περιμένω αυτές τις μέρες περισσότερη Εύα που της αξίζει ....... Η γυναίκα κεντάει, εκμεταλευτείτε το ..


Σουπερ ο σχολιασμός Γιούλη μου!!
Δεν δείχνουν οι τσιρίδες πόνο βρε Γιούλη?? Θα σε μαλώσω...
Και τονίζω το απο πάνω κομμάτι!!!!
Εκμεταλλευτείτε τα ταλέντα σας!!!!!
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 421 - Ημερομηνία 19-10-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 421 - Ημερομηνία 19-10-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Οκτ 20, 2010 3:52 pm

pasxalitsa έγραψε:Τρία πράγματα και από μένα, έτσι για φινάλε:

1. Και εγώ συμφωνώ, ότι η φωτογράφος είναι η Άννα και θα ξαναπώ ότι είναι μεγάλη μουχρίτσα!!!

2. Γιούλη, Ευάννα και Μαριέφη oscar (στις λοιπές αγαπημένες το έδωσα από χθες)

Και για φινάλε θα ξαναπώ ότι Ηθοποιό σε κάνουν το ταλέντο και το ήθος σου και όχι το σπρώξιμο. Μπορεί να παίζεις ένα λεπτό και να έχεις μια ατάκα και μπορεί να παίζεις όλο το επεισόδιο και να μη λες και τίποτα!!! donti


Eγώ κρατάω επιφυλάξεις για το αν είναι η Άννα που φωτογραφίζει
Όταν είναι αυτή μας τη δείχνουν όταν δεν δείχνουν μήπως είναι καποιος άλλος;
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 421 - Ημερομηνία 19-10-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 421 - Ημερομηνία 19-10-2010

Δημοσίευση από LIBRA Τετ Οκτ 20, 2010 3:52 pm

pasxalitsa έγραψε:
Ηθοποιό σε κάνουν το ταλέντο και το ήθος σου και όχι το σπρώξιμο. Μπορεί να παίζεις ένα λεπτό και να έχεις μια ατάκα και μπορεί να παίζεις όλο το επεισόδιο και να μη λες και τίποτα!!!

ΑΥΤΟ ΤΑ ΛΕΕΙ ΟΛΑ pasxalitsa ...: respect : : respect : : respect :
LIBRA
LIBRA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 421 - Ημερομηνία 19-10-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 421 - Ημερομηνία 19-10-2010

Δημοσίευση από elenp Τετ Οκτ 20, 2010 5:03 pm

Λοιπόν το επεισόδιο εγώ το βρήκα πάρα πολύ καλό. Είχε όλους τους πρωταγωνιστές. Και εμένα μου αρέσει πολύ η Εύα, χωρίς βέβαια να είναι ο αγαπημένος μου χαρακτήρας, αλλά είναι από τους χαρακτήρες που μου αρέσουν. Παρόλα αυτά το βρήκα πολύ σωστό που δεν έδειχναν μόνο την Εύα στο επεισόδιο. Εξάλλου δεν χρειάζονται πολλές σκηνές για να μας δείξουν το πόσο πονάει η Εύα. Η Ξυλά είναι τόσο καλή ηθοποιός που δεν χρειάζονται πολλές σκηνές για να το περάσει αυτό. Και στο δια ταύτα. Δεν θα σχολιάσω αυτα που ήδη ειπώθηκαν. Απλά θα πω πώς οι σκηνές που ξεχώρισα ήταν η πρώτη, όλες οι σκηνές με τον Λουκά και την Νόρα που επιτέλους είναι αυτοί που αγαπάμε τόσο και δεν μας τους δείχνουν να αναλώνονται σε άσκοπους καβγάδες και η σκηνή με Εύα και Δάφνη που ήταν πολύ τέλειες και οι δύο. Βέβαια η Δάφνη ακόμα είναι λίγο εκνευριστική. Οκ, μπορεί να βρήκε μία δουλειά αλλά το έχει παρακάνει με τον Νικόλα. Πιάνεται με το παραμικρό για να την πει στον Νικόλα. Κατά τ' άλλα τους άλλους δεν θα τους σχολιάσω, γιατί βαριέμαι. Επίσης η σκηνή που ο Στέφανος παρακαλάει την μητέρα του να του δώσει το παιδί μου φάνηκε τέλεια. Να μην ξεχάσω και τον Παναγιώτη που ήταν πολύ καλός στην σκηνή του.

Ένα άλλο που δεν ξέρω αν το παρατηρήσατε αλλά μου κίνησε το ενδιαφέρον είναι το σημείο που δείχνει Στέφανο, Αντιγόνη, Εριέττα, Νταίζη να μιλάνε στα τηλ. Στο κοντινό που έκαναν στην Εριέττα φάνηκε να λέει "Δεν ξέρω πως, καλή επιτυχία". Βέβαια δεν είμαι και σίγουρη.

Πολύ καλές ερμηνείες ειδικά από Ξυλά, Κατρανίδη, Πεφάνη, Σταύρου, Πετράκη, Δρακουλάκη, Γεωργόνη, Γιαννακόπουλο, Παπαδημητρίου, Ζαφείρη.
Το επεισόδιο μου άρεσει πολύ και το ψηφίζω πολύ καλό.
elenp
elenp
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης