Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 465 - Ημερομηνία 21-12-2010

+23
pasxalitsa
tweetyedem
Ntinaki Agapaei Petraki
KatsaroYpotheto
verile_mistika
fay66
ειρηνη7
ebelina2007
Καρ-Mik
Νίκος
stephanos13
anna-maria
Dimitraaa
fay
fanlouknor
Cancoon
JESSIE
diam rena
marakii
Lyn
naive7
loukitsa
Clarabelle
27 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 465 - Ημερομηνία 21-12-2010 Vote_lcap41%Επεισόδιο 465 - Ημερομηνία 21-12-2010 Vote_rcap 41% 
[ 30 ]
Επεισόδιο 465 - Ημερομηνία 21-12-2010 Vote_lcap45%Επεισόδιο 465 - Ημερομηνία 21-12-2010 Vote_rcap 45% 
[ 33 ]
Επεισόδιο 465 - Ημερομηνία 21-12-2010 Vote_lcap7%Επεισόδιο 465 - Ημερομηνία 21-12-2010 Vote_rcap 7% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 465 - Ημερομηνία 21-12-2010 Vote_lcap7%Επεισόδιο 465 - Ημερομηνία 21-12-2010 Vote_rcap 7% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 465 - Ημερομηνία 21-12-2010 Vote_lcap0%Επεισόδιο 465 - Ημερομηνία 21-12-2010 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο 465 - Ημερομηνία 21-12-2010 Vote_lcap0%Επεισόδιο 465 - Ημερομηνία 21-12-2010 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 73
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 465 - Ημερομηνία 21-12-2010 Empty Επεισόδιο 465 - Ημερομηνία 21-12-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τρι Δεκ 21, 2010 6:40 pm


Πώς σας φάνηκε το σημερινό επεισόδιο;
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 465 - Ημερομηνία 21-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 465 - Ημερομηνία 21-12-2010

Δημοσίευση από loukitsa Τρι Δεκ 21, 2010 8:04 pm

• Ο Λουκάς ανακάλυψε την απαγορευμένη φωτογραφία με τη «συμμορία» και θυμήθηκε τα λόγια της Νόρας. Η ιδέα και μόνο ότι ο Θεόφραστος Βενετης ίσως και να δολοφόνησε τον πατερα της Ερης τον τρέλανε. Ένιωσε τη γη να χάνεται κάτω από τα πόδια του και έγινε αγρίμι, κατάλαβε πως ο Ρούσσος τον χρησιμοποίησε.Snif Snif

• Το κλίμα στην αίθουσα δικαστηρίου τεταμένο! με πολύ ωραία σκηνή Καρτάλαινας-Στεφανου. Ο Ρούσσος κατάλαβε ότι κάτι δεν πάει καλά και είναι φανερά ανήσυχος, ας κρατήσουμε τη Μπεκρουλιτα μακριά από την Παρέα και τα Λουκονοράκια παρακαλώ πολύ!!!!!!

• Όταν λύνει τη γραβατα του ο Λουκάς πεθαίνω, κοίταξε το γραφειο του και με πικρα έφυγε..

• Όλοι αναρωτιούνται που είναι ο επαγγελματίας Λουκάς…Που να ξεραν..! Η Αμαλία σκέτο δηλητηριο

• Ο Λουκάς Μόνος στην Εδέμ αναπολεί την πρώτη του ευχή, με κατασκεύασε ο Ρούσσος λέει. Και η δίκη ξεκινά. Πανδαισία εκφράσεων από τον Πετράκη!

• Η Θεαρα μου στην απολογία της μοναδικη!

• Ο Λουκας εγραψε στο απουσιολογιο και τον είδε ο Ηλίας…

• Η Νόρα θορυβείται από την απουσια του Λουκά από το δικαστηριο και εχει και την απομίμηση Βοζεμπεργκ δίπλα της να εχει γνώμη επι παντός επιστητού ΕΛΕΟΣ!

• Εν τω μεταξυ ο Λουκάς ετοιμάζει μια μικρη βαλίτσα και παιρνει μια φωτογραφία της παρέας λέγοντας Φεύγω για πάντα φιλαράκια…οχιιι οχιιι με έκανε και Δακρυσα πάλι!Snif Snif

• Ο Νικόλας και οι υπόλοιπη παρέα αναστατώθηκε και ετρεξε να τον βρει στο σπίτι,ενώ ειπε αυτά που του ειπε ο Ηλίας στο τηλέφωνο στη Δαφνη

• Η Νόρα τρελάθηκε και τον αναζητα το Λουκάκο της, που βρισκεται καθ οδον…

• Ευα-Δαφνη-Νικόλας πήραν παντου τηλεφωνα και ευτυχως δεν πηραν απαντησεις και οι αγορευσεις συνεχιζονται

• Το Ναυπλιο μαγευτική πόλη, ενώ ο Λουκάς για να μην εχει επαφη με κανεναν πεταξε το κινητο του στο πορτ μπαγκαζ

• Ο Νικόλας εμαθε κι αυτος για την εγκυμοσυνη της Νόρας και ειχε απόλυτο δίκιο που τα εχωσε, γιατι το εκρυψαν από το Λουκα.

• Ο Ρούσσος καταλαβε γιατι τον αφησε ξεκρεμαστο ο Λουκας, τα δακρυα τωρα δεν ωφελούν Ρούσσο

• ΑΠΟΥΣΙΟΛΟΓΙΟ:Ο Λουκάς πάντα απών, σας αγάπησα πολύ, φροντίστε τη Νόρα Snif Snif

• Η λιποθυμία της Νόρας επιτείνει τη δραματικότητα Snif Snif

Το επεισόδιο μετά από καιρό θα το ψηφισω Τελειο!

Συγκλονιστικές ερμηνείες από τον one and only Παναγιώτη Πετράκη, Δρακουλάκη, Γεωργόνη, Ξυλά, Γιαννακόπουλο και Παπαδημητρίου

Τα καλυτερα έφτασαν, σε ευχαριστώ Άγιε-ΕδεμοΒασίλη!
Με αγάπη
loukitsa
hihi


Έχει επεξεργασθεί από τον/την loukitsa στις Τρι Δεκ 21, 2010 8:55 pm, 2 φορές συνολικά
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 465 - Ημερομηνία 21-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 465 - Ημερομηνία 21-12-2010

Δημοσίευση από naive7 Τρι Δεκ 21, 2010 8:07 pm

Πολύ καλό το σημερινό επεισόδιο. Κάπως έτσι το φανταζόμουν.

-Μου άρεσε πάρα πολύ η εναλλαγή των σκηνών ανάμεσα σε δικαστήριο και Λουκά. Γρήγορο τέμπο χωρις να σε κάνει να βαριέσαι.
-Ρεσιταλ Πετράκη αλλά και Δρακουλάκη.
-Μου άρεσε σήμερα πολύ ο Νικόλας, ο οποίος μίλησε σωστά στα κορίτσια περι μυστικών.
-Μ' αρέσει και το ενδιαφέρον της Ερριέτας για τον Λουκά. Το οτι τον συμπαθεί παρόλο που είναι αντιδικοι λέει πολλά.
-Η τελευταία σκηνή με την παρέα στην Εδεμ πολυ πολύ καλή. Ειδικά εκεί που διάβασαν το "Λουκας, για πάντα απών..." ένα δάκρυ κύλησε. Aww
-Προσωπικά, πορώθηκα με τη σκηνή του Λουκά στο αυτοκίνητο με μουσική υπόκρουση το Without you I'm nothing!!! Yess
naive7
naive7
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 465 - Ημερομηνία 21-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 465 - Ημερομηνία 21-12-2010

Δημοσίευση από Lyn Τρι Δεκ 21, 2010 8:08 pm

Εγώ θέλω να ρωτήσω κάτι: Τη σκηνή που η Νόρα περιγράφει στο Λουκά το όνειρο της Εριέττας μας την είχανε δείξει?

Άντε μιας και είχα πολύ καιρό να ψηφίσω πολύ καλό, ψηφίζω σήμερα. Μ' άρεσε γενικότερα και επιτέλους πάει λίγο παρακάτω το στορυ.

Λάτρεψα το Νικόλα στο τέλος!! Πες τα χρυσόστομε, πες τα!!!
Επίσης μου άρεσε πολύ η σκηνή Νόρας-Εριέττας στο γραφείο.

Ο Λουκάς για πάντα απών???
Snif Snif Snif

Υ.γ. Τα προσεχώς πόσο πιο σπαστικά μπορούν να γίνουν?


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Lyn στις Τρι Δεκ 21, 2010 8:24 pm, 1 φορά
Lyn
Lyn
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Εδώ!
Ασχολίες : Λίγο απ' όλα. Λίγο όμως, όχι πολύ.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 465 - Ημερομηνία 21-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 465 - Ημερομηνία 21-12-2010

Δημοσίευση από loukitsa Τρι Δεκ 21, 2010 8:09 pm

Lyn έγραψε:Εγώ θέλω να ρωτήσω κάτι: Τη σκηνή που η Νόρα περιγράφει στο Λουκά το όνειρο της Εριέττας μας την είχανε δείξει?

Άντε μιας και είχα πολύ καιρό να ψηφίζω πολύ καλό, ψηφίζω σήμερα. Μ' άρεσε γενικότερα και επιτέλους πάει λίγο παρακάτω το στορυ.

Λάτρεψα το Νικόλα στο τέλος!! Πες τα χρυσόστομε, πες τα!!!
Επίσης μου άρεσε πολύ η σκηνή Νόρας-Εριέττας στο γραφείο.

Ο Λουκάς για πάντα απών???
Snif Snif Snif

Υ.γ. Τα προσεχώς πόσο πιο σπαστικά μπορούν να γίνουν?

Δεν την είχαμε δει μας την ειχαν κόψει,,,, Razz
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 465 - Ημερομηνία 21-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 465 - Ημερομηνία 21-12-2010

Δημοσίευση από marakii Τρι Δεκ 21, 2010 8:11 pm

το σημερινό επεισόδιο ήταν πραγματικά ΤΕΛΕΙΟ ΤΕΛΕΙΟ ΤΕΛΕΙΟ
Μου θύμισε τα παλιά μυστικά ... αυτό το επεισόδιο ήταν πολύ ΛουκαΝορικό παρά που Νόρα-Λουκάς ήταν χώρια


λυπήθηκα πολύ τον Λουκάκο μου ... στεναχωρήθηκρ πολύ και ήταν υπέροχος στη σκηνή που έκλεινε τα αυτι άτου (κάτι άσχετο εκεί που σκεφτόταν τα λόγια της Νόρας η Δρακουλάκη ήταν ΘΕΑ)
χάρηκα που είδα Ναύπλιο (ονειρική πόλη) αλλά δεν μου άρεσε που ο Λουκάκος ήταν στεναχωρημένος Aww
Γέλασα με Αμαλία
Νόρα ...η απόλυτη δηκιγοράρα τους έσκισε ...μίλησε ΤΕΛΕΙΑ
πιστεύω πως η πιο δυνατή σκηνή ήταν η λυποθυμία της λατρείας μου ... Νοράκι ..... ήταν ΥΠΕΡΟΧΗ και ένοιωθε άσχημα έλεγε συνέχεια εγώ φταίω και η αλήθεια να λέγεται δεν ευθύνεται η ίδια ......
Μου άρεσε ο Νικόλας που χάρηκε όταν έμαθε για τη Νόρα και γέλασα λίγο με τον μικρο διάλογο τους ...(μην με ρωτήσεις ποιος είναι ο πατέρας γιατί θα σε δαγκώσω )
Συγκινήθηκα με αυτά που έλεγε στο απουσιολόγιο...ιδίως το ΝΑ ΦΡΟΝΤΙΖΕΤΕ ΤΗ ΝΟΡΑ ΜΟΥ

ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟΙ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΕΠΙΚΡΑΤΗΣΑΝ .... Δρακουλάκη-Πετράκης <3 <3 <3

αυτό το επεισόδιο το ψηφίζω ως Τέλειο
marakii
marakii
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 465 - Ημερομηνία 21-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 465 - Ημερομηνία 21-12-2010

Δημοσίευση από diam rena Τρι Δεκ 21, 2010 8:22 pm

'' Κυρίες και κύριοι Εδεμοφανικοί καλησπέρα σας! Είναι το έκτακτο δελτίο ειδήσεων του ΝΛ channel. Τελείωσα κι γω λοιπόν τις περαιτέρω υποχρεώσεις μου , αλλά ας μην γελιόμαστε , και η σειρά σήμερα απέκτησε ενδιαφέρον! Μετά απο την ειδοποιό απουσία μου , λοιπόν , επέστρεψα - και επέστρεψα για να μείνω! Σε αυτό το σημείο να δηλώσω πως αν και δεν σχολίαζα παρακολουθούσα με ιδιαίτερο ζήλο τις συζητήσεις σας , τα δε σχόλιακια σας είναι άξια επαίνων!

Δυστυχώς λόγω περιορισμένου χρόνου δεν θα πω πολλά - θα πω απλά ορισμένα σημεία κλειδιά όσον αφορά το σημερινό επεισόδιο , το οποίο με άφησε κόκκαλο!

Ο εισαγγελέας , δεν μίλαγε - δεν μίλαγε τόσο καιρό -> μίλησε σήμερα και είπε κάτι σωστό! Hallilouya! livani

H κα. Παπαδημητρίου θεα ...ας μην τα ξαναλέμε!

Παρακολούθησα με ιδιαίτερη προσοχή την αγόρευση της Νόρας και την βρήκα πολύ πειστική εν αντιθέση με αυτή του Ρούσσου...που δεν λεώ ..καλή ήταν αλλά περίμενα πολλά περισσότερα! Έχω την αμυδρά αίσθηση ότι στηρίχτηκε κυρίως σε εικασίες μη τεκμηριωμένες....το όλο σύνολο της δίκης μέτριο.....είχα απολαύσει πολύ περισσότερο τη δίκη του Μάνου πριν τρία χρόνια!

Ο Λουκάς...ο Λουκάς....σπάραξε η καρδιά μου.....λυπήθηκα τρομερά με την αποκάλυψη ...η ερμηνεία του Πετράκη συγκλονιστική ...ακόμα και τα πλάνα που πλαισίωναν το πρόσωπο του έβγαζαν ένα εξαιρετικό αποτέλεσμα...

Ο Νικόλας ήρθε να ανεβάσει λίγο τη διάθεση με την αντίδραση του στην φασουλοιποίηση της Νόρας

Για μένα η αποκορύφωση αναδύθηκε απο την τελευταία σκηνη......

''Ο ΛΟΥΚΑΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΑΠΩΝ! ΣΑΣ ΑΓΑΠΗΣΑ ΠΟΛΥ . ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΤΗ ΝΟΡΑ ΜΟΥ! ''

Τόσο το μήνυμα όσο και η λιποθυμία της Νόρας με συγκλόνισαν!

Λέω ΜΠΡΑΒΟ! Μπράβο γιατί μετά απο καιρό κατάφεραν να μου τραβήξουν την προσοχή και να μην δω για άλλη μία φορά κάτι μέτριο.....Ελπίζω να πάρουμε την ανιούσα εν παρόδω χρόνω! Αυτά απο μένα! Μου λείψατε πολυ!

Για οτιδήποτε νεότερο θα διακόψουμε την ροή του προγράμματος μας!''

Υ.Γ Λατρεύω τον εορταστικό στολισμό του φορουμακίου μας ! Τζινάκι έδωσες ρέστα!
diam rena
diam rena
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ston kosmo tis edem....me noraki + loukako!!!!
Ασχολίες : Εκτακτα....πολλα έκτακτα...και λατρεμένα βρικολακιάσματα με τις Λουκονορίτσες μου !

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 465 - Ημερομηνία 21-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 465 - Ημερομηνία 21-12-2010

Δημοσίευση από JESSIE Τρι Δεκ 21, 2010 8:49 pm


Είχε γρήγορους ρυθμούς το σημερινό και συγκινησιακή φόρτιση για τους λάτρεις του Λουκά και της Νόρας. Η Νόρα και η Αμαλία είχαν γούστο, και οι δύο του τά έχωσαν του Λουκά, αλλά καμμία δεν υποψιάστηκε οτι αυτό ήταν η αιτία για τη μή εμφάνισή του! Τίποτε το ιδιαίτερο δεν είπαμε, μιά από τα ίδια, είπαν και οι δύο.... Και είχαν εν μέρει δίκιο, γιατί οι πληροφορίες για τον εφιάλτη της Εριέττας και την περιβόητη φωτογραφία των έξη, είχαν δοθεί στο Λουκά πολύ νωρίτερα, και θα μπορούσε άνετα να είχε ψάξει για τη φωτογραφία αυτή από καιρό... Και φυσικά το ότι συνδύασε την παρουσία του Βενέτη στη φωτογραφία με την σχεδόν βεβαιότητα οτι ο πατέρας του είχε δολοφονήσει τον πατέρα της Εριέττας μου φάνηκε πολύ απλοϊκή σαν σκέψη, γιατί την ίδια υποψία θα μπορούσαν να έχουν όλοι οι υπόλοιποι συγγενείς όσων εμφανίζονται στη φωτογραφία, όπως Νικόλας, Αμαλία, Νταίζη, Στέφανος, Εριέττα κλπ... Ο Λουκάς σαν χαρακτήρας εχει το εξής παράδοξο: Ενώ παρουσιάζεται γενικά, με τα λόγια , με το στήσιμο του σώματος κλπ. υπερ-σίγουρος για τον εαυτό του και τις ικανότητές του μέχρι υπερβολής, καμμιά φορά, αρκεί ένα μικρό συμβάν για να καταρρεύσει όλη του η αυτοπεποίθηση και να θεωρήσει ότι δεν αξίζει τίποτε και από τύψεις ή υποχρέωση τον ανέλαβε και τον ανέδειξε ο Ρούσσος.... Το έχει ξανανοιώσει αυτό στο παρελθόν τότε που ήθελε να υποβάλει την παραίτησή του και ο Ρούσσος τον έκανε συνέταιρο! Πάντως τους έβαλε για τα καλά να τρέχουν κι αυτοί γι'αυτόν για μιά φορά , καιρός ήταν πιά , και να πώ οτι η σκηνή που οδηγεί στους ανοιχτούς δρόμους προς άγνωστη κατεύθυνση μού δημιούργησε και μένα μιά τάση φυγής απ'όλους και απ'όλα, που πολλές φορές γίνονται βαρίδια πάνω στην ψυχή σου...
Κατά τα άλλα μου άρεσαν οι αγορεύσεις και των δύο δικηγόρων, μου άρεσε η απολογία της Αντιγόνης, δεν μου άρεσε ο εισαγγελέας, γενικά λάκωνας ο άνθρωπος, το εμπεδώσαμε, αλλά δεν χρειαζόταν να δώσει και μιά αιτιολογία για τα όσα είπε???
Η τελική σκηνή στο απουσιολόγιο απ'αυτές που όλη η παρέα κάνει μιά διαπίστωση και συνειδητοποιεί κάτι όχι με χρονοκαθυστέρηση ή ατομικά ο καθένας, αλλά ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΣΥΓΧΡΟΝΩΣ, κι αυτό δεν μπορεί παρά να είναι για καλό.... Αυτό δίνει και το έναυσμα για περαιτέρω αποκαλύψεις, και τις περιμένουμε....
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 465 - Ημερομηνία 21-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 465 - Ημερομηνία 21-12-2010

Δημοσίευση από Cancoon Τρι Δεκ 21, 2010 8:52 pm

Ο Λουκάς μην αντέχοντας την πιθανότητα να είναι ο πατέρας του ο δολοφόνος του βιολογικού πατέρα της Εριέττας, σηκώθηκε και έφυγε από όλους και απ’ όλα. Η κίνηση αυτή είναι πολύ επιπόλαια, κανονικά θα έπρεπε να ερευνήσει αν αυτή η πιθανότητα είναι η αλήθεια. Ωστόσο είναι κατανοητό ότι το βάρος της αποκάλυψης ότι ο πατέρας του ήταν μέλος μιας συμμορίας του προκάλεσε τέτοια σύγχυση, ώστε η φυγή τού φάνηκε η μόνη σωστή λύση.
Η Μελίτα μίλησε πολύ σωστά στην Νόρα λέγοντάς της ότι ο Λουκάς την αγαπάει και την θαυμάζει παρόλο που η Νόρα επέμενε να τον ειρωνεύεται. Τουλάχιστον η Νόρα έπαθε γερό πατατράκ με την φυγή του Λουκά, νομίζοντας ότι έφυγε εξαιτίας της. Αυτό την έκανε να συνειδητοποιήσει πόσο τον αγαπάει, πράγμα που κορυφώθηκε με την λιποθυμία της.

Οι αγορεύσεις ήταν πολύ ενδιαφέρουσες. Τώρα που η δίκη έκλεισε, οι εντυπώσεις για το δικηγορικό στιλ των Ρούσσου, Λουκά, Νόρας ολοκληρώθηκαν. Η Νόρα γενικώς είχε ζήλο αλλά υπερβάλλοντα. Πολλές φορές έφτασε στα όρια της υστερίας μέσα στην αίθουσα, πράγμα το οποίο οφείλεται στο ότι είχε πάρει πολύ προσωπικά την υπόθεση. Αυτό όμως είναι αδυναμία για το επάγγελμα που θέλει να ασκεί. Ο Λουκάς ήταν καλός αλλά λίγο υποτονικός, ενώ ο Ρούσσος ήταν άψογος. Μιλούσε με ηρεμία αλλά σοβαρότητα και αυστηρότητα και υπερίσχυσε στο τέλος.
Επί της ουσίας η πραγματογνωμοσύνη και η απολογία της Αντιγόνης που ήταν πάρα πολύ καλή (ειδικά όταν είπε ότι δεν δικάζεται για τις πράξεις της νεότητάς της χτύπησε κέντρο) ανέτρεψαν τα δεδομένα της δίκης.
Cancoon
Cancoon
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 465 - Ημερομηνία 21-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 465 - Ημερομηνία 21-12-2010

Δημοσίευση από fanlouknor Τρι Δεκ 21, 2010 8:58 pm

Τέλειο!!!!!! Μετά από παρα πολύ καιρό νιώθω απόλυτα συγκινημένη για αυτό που παρακολούθησα!
Ένα επεισόδιο με συγκλονιστικές ερμηνείες κυρίως του Πετράκη, της Δρακουλάκη και του Κατρανίδη.
Ένα επεισόδιο γεμάτο συγκίνηση, αγωνία και εκπληκτικά πλάνα από την Εδέμ και το απουσιολόγιο...
Επιτέλους τα Μυστικά της Εδέμ που αγάπησα! Palamakia
fanlouknor
fanlouknor
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 465 - Ημερομηνία 21-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 465 - Ημερομηνία 21-12-2010

Δημοσίευση από fay Τρι Δεκ 21, 2010 9:36 pm

Το σημερινό επεισόδιο ήταν αφιερωμένο στο Λουκά, αλλά όχι όπως με την υποτιθέμενη αμνησία που η περιοδεία του άστεγου και περιπλανώμενου προκάλεσε αβίαστα το γέλιο. Σήμερα ο Λουκάς όντως έχασε τον κόσμο με την αποκάλυψη ότι ο πατέρας του ήταν πιθανώς μπλεγμένος σε φόνο και ότι ο Ρούσσος τον ''κατασκεύασε'' σαν δικηγόρο για να εξιλεωθεί για ό,τι έγινε εκείνη τη νύχτα. Θυμήθηκα τότε που ήθελε να παραιτηθεί γιατί και τότε πίστευε ότι ο Ρούσσος τον προσέλαβε από ενοχές για μια άλλη νύχτα που για χρόνια βασάνιζε όλη την παρέα. Ο Ρούσσος τότε κατάφερε να τον πείσει ότι πέτυχε με την αξία του αλλά τώρα είναι διαφορετικά. Ο Λουκάς νιώθει προδομένος από εκείνον που του φέρθηκε σαν πατέρας και παράλληλα το βάθρο που είχε το δικό του πατέρα αρχίζει να γκρεμίζεται. Κι ακόμη δεν τα ξέρει όλα. Το πιο θλιβερό είναι ότι όλο αυτό το βιώνει ολομόναχος, χωρίς να μιλήσει σε κανέναν, αυτός που πάντα ήταν η ψυχή της παρέας και πάντα έτρεχε για τους άλλους. Τώρα όλοι αγωνιούν και τρέχουν γι' αυτόν.
Όλες οι σκηνές του όταν ήταν μόνος συγκλονιστικές. Μπράβο στον Παναγιώτη που μας έκανε να δακρύσουμε πάλι με την απίστευτη ικανότητά του να μεταδίδει το συναίσθημα. Ακόμη και χωρίς να κλάψει η απελπισία του ξεχείλιζε. Μετά από την αντιμετώπιση της παρέας στο θέμα της δίκης και το χωρισμό με τη Νόρα το σημερινό ήταν πραγματικά η χαριστική βολή. Το μήνυμά του στο απουσιολόγιο ήταν τρυφερό και συγκινητικό αλλά και οδυνηρό. Ο Λουκάς απών; Αδιανόητο. Η Νόρα καταρρέει και είναι φυσικό μετά από μια τέτοια απουσία κι ένα τέτοιο μήνυμα. Κατηγορεί τον εαυτό της αν και ξέρουμε ότι άλλος είναι ο λόγος που ώθησε το Λουκά να εξαφανιστεί. Παρ' όλο που η στάση της ήταν πολύ σκληρή απέναντί του δε μπορώ να μην τη λυπηθώ, σίγουρα δεν ήθελε να τον χάσει έτσι ό,τι και να έλεγε και τώρα φαινομενικά είναι αργά για να πάρει πίσω όσα είπε.
Για άλλη μια φορά η παρέα συσπειρώνεται όταν ένας από αυτούς έχει πρόβλημα και βάζει στην άκρη όλες τις διαφωνίες και τις διαφορές. Όταν έφυγε ο Μάνος πόνεσαν αλλά το άντεξαν γιατί ήξεραν ότι ήταν μια ψύχραιμη και ξεκάθαρη επιλογή. Τώρα όμως που έφυγε ο Λουκάς αγωνιούν και φοβούνται γιατί αυτή η φυγή είναι αποτέλεσμα πόνου, απελπισίας και απογοήτευσης. Ο Λουκάς έχει ανάγκη τους φίλους του αυτή τη στιγμή κι όμως επιλέγει να φύγει μόνος μακριά απ' όλους. Χρειάζεται απαντήσεις και δεν ξέρει πού να στραφεί. Κι όμως δείχνει και πάλι την αγάπη του και το ενδιαφέρον του για όλους και κυρίως για τη Νόρα.
Πολύ καλό το επεισόδιο για μένα, επιτέλους άρχισε η ανάδυση από τον πάτο και μάλιστα με γρήγορους ρυθμούς. Επιτέλους ένα επεισόδιο που μου θύμισε τον πρώτο κύκλο. Ίσως τελικά τα Μυστικά που αγαπήσαμε ξαναγυρίζουν. Ελπίζω να παραμείνουν.
fay
fay
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Σε μια δική μου ουτοπία.
Ασχολίες : Διάβασμα, Μουσική, Κλασσικό σινεμά.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 465 - Ημερομηνία 21-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 465 - Ημερομηνία 21-12-2010

Δημοσίευση από Dimitraaa Τρι Δεκ 21, 2010 9:42 pm

Ακόμα και με πυρετό εγώ έλιωσα κυριολεκτικά με το σημερινό..!!!
Ένα oscar από μένα και από τους περισσότερους φαντάζομαι σε Πετράκη - Δρακουλάκη.. α ρε Νοράκι δεν άντεξα να σε βλέπω μες την αγωνία :( αλλά από την άλλη χάρηκα..ειδικά όταν είδε το μήνυμα στο απουσιολόγιο και λυποθύμησε Love! ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΠΟΥ ΞΕΡΩ ! ΕΥΓΕ ! ΤΕΛΕΙΟ απλά :)
P.S καιρός ήταν να το μάθει και ο Νικόλας, δεν νομίζετε ?Razz
Dimitraaa
Dimitraaa
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Athens city
Ασχολίες : https://www.youtube.com/watch?v=36kTFh60iyc <3 Levyrroni 4ever <3

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 465 - Ημερομηνία 21-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 465 - Ημερομηνία 21-12-2010

Δημοσίευση από Dimitraaa Τρι Δεκ 21, 2010 9:45 pm

Dimitraaa έγραψε:Ακόμα και με πυρετό εγώ έλιωσα κυριολεκτικά με το σημερινό..!!!
Ένα oscar από μένα και από τους περισσότερους φαντάζομαι σε Πετράκη - Δρακουλάκη.. α ρε Νοράκι δεν άντεξα να σε βλέπω μες την αγωνία :( αλλά από την άλλη χάρηκα..ειδικά όταν είδε το μήνυμα στο απουσιολόγιο και λυποθύμησε Love! ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΠΟΥ ΞΕΡΩ ! ΕΥΓΕ ! ΤΕΛΕΙΟ απλά :)
P.S καιρός ήταν να το μάθει και ο Νικόλας ότι είναι η Νόρα έγκυος, δεν νομίζετε ?Razz
2o P.S Τέλειο το Ναύπλιο ! Αναμένουμε..


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Dimitraaa στις Τρι Δεκ 21, 2010 9:48 pm, 1 φορά (Λόγος της επεξεργασίας : Καταλάθος έκανα double post sorry..)
Dimitraaa
Dimitraaa
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Athens city
Ασχολίες : https://www.youtube.com/watch?v=36kTFh60iyc <3 Levyrroni 4ever <3

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 465 - Ημερομηνία 21-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 465 - Ημερομηνία 21-12-2010

Δημοσίευση από anna-maria Τρι Δεκ 21, 2010 10:09 pm

Το σημερινό επεισόδιο ειναι ΤΕΛΕΙΟ για :
- το μεγαλο υποκριτικο ταλεντο του παναγιωτη.... Klap
- την αγορευση της νορας και την αγωνια της για το λουκα....inlove
- την αντιδραση του νικολα για το φασολακι.....runaround
- την υπεροχη θέα στο Ναυπλιο....yeap
- το τρυφερο μηνυμα στο απουσιολογιο..... Snif
Αλλα ο βασικος λογος που κανειΤΕΛΕΙΟ το επεισοδιακι ειναι το οτι
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ Η ΠΑΡΕΑ ΚΙΝΗΤΟΠΟΙΕΙΤΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΛΟΥΚΑ
(γιατι οπως ειπε και ο ιδιος : θελει και αυτος που και που νταντεμα)


Έχει επεξεργασθεί από τον/την anna-maria στις Τρι Δεκ 21, 2010 10:12 pm, 1 φορά
anna-maria
anna-maria
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Στο Λουκονορικο κοσμο μου..
Ασχολίες : --->Μαζευω τα σαλια που μου τρεχουν οταν βλεπω τον παναγιωτη...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 465 - Ημερομηνία 21-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 465 - Ημερομηνία 21-12-2010

Δημοσίευση από stephanos13 Τρι Δεκ 21, 2010 10:11 pm

Τώρα που θα μάθει ο Λουκάς ότι η Νόρα είναι έγκυος , θα μάθουμε τι έγινε εκείνη την νυχτά και ποιος είναι ο αδερφος της Ερριέτας και ποιος είναι ο δολοφόνος του Χ.Β στα επόμενα επείσοδια .

Τι αλλο μένει για να συνεχίσει η πλοκή ? Τα διαμάντια μόνο ?

Υ.Γ Πολύ καλό το σημερινό.
stephanos13
stephanos13
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 465 - Ημερομηνία 21-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 465 - Ημερομηνία 21-12-2010

Δημοσίευση από Νίκος Τρι Δεκ 21, 2010 10:23 pm

stephanos13 έγραψε:
Τι αλλο μένει για να συνεχίσει η πλοκή ? Τα διαμάντια μόνο ?
Και μία guest εμφάνιση του Μάνου. Αλλά χλωμό το βλέπω άμα διαβάσατε πρόσφατα
Neutral

Νίκος

Άντρας Τόπος : Χαλκιδική

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 465 - Ημερομηνία 21-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 465 - Ημερομηνία 21-12-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τρι Δεκ 21, 2010 11:21 pm

naive7 έγραψε:
-Μου άρεσε σήμερα πολύ ο Νικόλας, ο οποίος μίλησε σωστά στα κορίτσια περι μυστικών.
-Μ' αρέσει και το ενδιαφέρον της Ερριέτας για τον Λουκά. Το οτι τον συμπαθεί παρόλο που είναι αντιδικοι λέει πολλά.
Και τα δύο μ'αρέσανε πολύ!
Και ο Νικόλας που επιτέλους μίλησε σωστά, αλλα επίσης χάρηκε για το μικρουλάκι, και πρόσεχε τόσο την Νόρα Επεισόδιο 465 - Ημερομηνία 21-12-2010 390118

JESSIE έγραψε:
Ο Λουκάς σαν χαρακτήρας εχει το εξής παράδοξο: Ενώ
παρουσιάζεται γενικά, με τα λόγια , με το στήσιμο του σώματος κλπ.
υπερ-σίγουρος για τον εαυτό του και τις ικανότητές του μέχρι υπερβολής,
καμμιά φορά, αρκεί ένα μικρό συμβάν για να καταρρεύσει όλη του η
αυτοπεποίθηση και να θεωρήσει ότι δεν αξίζει τίποτε και από τύψεις ή
υποχρέωση τον ανέλαβε και τον ανέδειξε ο Ρούσσος....
Ο Λουκάς μου θυμίζει τους πύργους απο τα
τραπουλόχαρτα...Βάζεις,βάζεις,βάζεις, και ένα να μπεί λάθος,
γκρεμίζεται ολόκληρο.... Δεν τα άντεξε ΟΛΑ μαζί, και έσπασε Επεισόδιο 465 - Ημερομηνία 21-12-2010 593737
Cancoon έγραψε:Ο Λουκάς μην αντέχοντας την πιθανότητα να είναι ο
πατέρας του ο δολοφόνος του βιολογικού πατέρα της Εριέττας, σηκώθηκε
και έφυγε από όλους και απ’ όλα. Η κίνηση αυτή είναι πολύ επιπόλαια,
κανονικά θα έπρεπε να ερευνήσει αν αυτή η πιθανότητα είναι η αλήθεια.
Ωστόσο είναι κατανοητό ότι το βάρος της αποκάλυψης ότι ο πατέρας του
ήταν μέλος μιας συμμορίας του προκάλεσε τέτοια σύγχυση, ώστε η φυγή τού
φάνηκε η μόνη σωστή λύση.
Οταν ολός σου ο κόσμος γυρνάει τούμπα, δεν κάθεσαι να σκεφτείς καθαρά,
και να ζυγίσεις τα πράγματα...Οχι μόνο γκρεμίζεται η εικόνα που είχε
τόσα χρόνια για τον πατέρα του, αλλα και γιαυτόν που είχε σαν πρότυπο
πατέρα. Ουσιαστικά ο Λουκάς με αυτή τη φώτο, έχασε δυό πατεράδες... Και
μαζί με όοοολα τα άλλα, δεν ήταν κάτι που μπορεί να αντέξει, πόσο
μάλλον να το σκεφτεί καθαρά...


ΥΓ: Ηighlight για μένα, η αντίδραση του Νικόλα για το ψυχουλίνι Επεισόδιο 465 - Ημερομηνία 21-12-2010 681539 Επεισόδιο 465 - Ημερομηνία 21-12-2010 681539 Αγαπώ μπεμπέδάκια λέμε Επεισόδιο 465 - Ημερομηνία 21-12-2010 811901
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 465 - Ημερομηνία 21-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 465 - Ημερομηνία 21-12-2010

Δημοσίευση από ebelina2007 Τετ Δεκ 22, 2010 12:04 am

Eνα πραγματικα πολυ καλο επεισοδιο ειδαμε σημερα..
Μια Νορα να αγορευει πολυ καλυτερα απο τον δασκαλο της...αλλα και μια Νορα που εχασε την γη κατω απο τα ποδια της μολις συνηδητοποιησε οτι Ο Λουκακος της εφυγε και ειναι καπου μονος τους χωρις αυτη να μπορει νατον βρει..Πολλα.. oscar στην Κ Δρακουλακη...
Ο Λουκας εχασε τον κοσμο του...οτι εχει κανει στην καριερα του το θεωρει ψευτικο κ βρωμικο και για αυτο φταιει ο Ρουσσος...Τρελενεται στην ιδεα πως ο πατερας του μπορει να ειναι δολοφονος...Εδωσε εξαιρετικη ερμεινια ο Πετρακης σημερα και του αξιζει oscar οπως βεβαια και στην Ξυλα-Γεωργονη-Γιανακοπουλο που εδωσαν και αυτοι ωραιες ερμεινιες κ πολυ συνναισθημα...
Αμαλια μην δαγκωθεις προσεχε και δηλητιριαστεις
Πολυ καλο απο εμενα τα καλυτερα επιτελους ερχονται!
ebelina2007
ebelina2007
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Ιωαννινα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 465 - Ημερομηνία 21-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 465 - Ημερομηνία 21-12-2010

Δημοσίευση από ειρηνη7 Τετ Δεκ 22, 2010 1:41 am

Πολυ καλο το επεισοδιο σημερα!!!Ανατριχιασα πραγματικα με την ερμηνεια του παναγιωτη, και τον πονο του λουκα, που μου εσφιξε το στομαχι, και δακρυσα, επισης συγκλονιστικη και η νορα με την λιποθυμια της μολις ειδε το μηνυμα, και το μονολογο της, οτι εκεινη φταιει, μπραβο στους ηθοποιους αυτους πραγματικα!!!Μου αρεσε στο δικαστηριο η νορα οπως αγορευε, αλλα και η σχεση που αναπτυσσεται με την ερριετα, χωρις να ξερουν οτι ειναι κουνιαδες... Rolling Eyes Εννοειται λατρεψα τον νικολα που προσεχει τη νορα και την μπεμπα, πολυ γλυκια σκηνη, οταν το αποκαλυψε κατα λαθος η ευα, γενικα ενα πολυ ομορφο επεισοδιο, με κορυφαιους πετρακη, δρακουλακη, και ακολουθουν οι υπολοιποι...
ειρηνη7
ειρηνη7
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : κρητη
Ασχολίες : μουσικη βιβλιο και σερφαρισμα!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 465 - Ημερομηνία 21-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 465 - Ημερομηνία 21-12-2010

Δημοσίευση από fay66 Τετ Δεκ 22, 2010 1:51 am

Επιτέλους η σειρά ξαναβρίσκει τον παλιό καλό της εαυτό.
Καιρός πια ήταν , ξύναμε τον πάτο του πηγαδιού.Και μέσα σε ελάχιστα επεισόδια είδαμε και πάλι φως!!
Καιρός ήταν και εύχομαι να κρατήσει και για καιρό.
Αν και ακούστηκε ότι το τέλος της Εδέμ θα το δούμε τον Οκτώβρη μιας και η οικονομική στενότης χτυπάει και τα κανάλια.Τουλάχιστον μέχρι το Μάιο ας δούμε καλά επεισόδια.
Δεν θα αναλύσω το επεισόδιο.Μου άρεσε που επιτέλους δε σηκώθηκα ούτε μια φορά κατά την προβολή του επεισοδίου , ενώ τον προήγούμενο καιρό .......Μου άρεσε που η μια ατάκα του ενός ηθοποιού ήταν καλύτερη από του προηγούμενου.Μου άρεσε που καθηλώθηκα μια ώρα στον καναπέ και δεν κουνήθηκα καθόλου.
Αυτά νομίζω λένε αρκετά!!Αρκεί να συνεχίσει έτσι!!!!

fay66
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 465 - Ημερομηνία 21-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 465 - Ημερομηνία 21-12-2010

Δημοσίευση από verile_mistika Τετ Δεκ 22, 2010 11:06 am

Παρα πολυ καλο απο εμενα ...!!

Ηταν επεισοδιο που ειχε τη δικη τον Λουκα και την Νορα και την παρεα δηλαδη ηταν επεισοδιο τελειως εδεμικο χωρις παρεμβολες Νταιζης Μελιτας κτλ... Και αυτος ηταν ο λογος που ψηφισα τελειο ...

Νικολας : respect : Αντεδρασε καλυτερα και απο οτι περιμενα.. inlove Επιτελους δηλαδη ..
Αμαλια : respect : Παλι καλα που εχουμε και μια Αμαλια αλλα χτες πηρε το πολυ σοβαρο της και σκιαχτηκα ..

Δαφνη μ΄αρεσε η ατακα που πεταξε στον Νικολα ... lmao

Ευα !! χαιρομαι που πεταχτηκε ... Γιατι ουτε ο Νικολας θα το μαθαινε ...

Λουκας : respect : Φοβερος υποκριτικα ...Μ΄αρεσε που αντεδρασε ετσι ..

Τελος η Νορα ηταν ολα τα λεφτα αμεσως να χρεωσει στον εαυτο της οτι αυτη φταιει ..Μ΄αρεσε αυτη αγωνια της και το πως κοιταξε τον Ηλια οταν τις ειπε για τον απουσιολογιο ..Στο απουσιολογιο η τελευταια φραση 'φροντιστε την Νορα μου' ηταν φυσικο να την κανει να χασει τον κοσμο ..

Μακαρι να συνεχισουμε ετσι ..
verile_mistika
verile_mistika
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

https://www.youtube.com/user/verileMistika

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 465 - Ημερομηνία 21-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 465 - Ημερομηνία 21-12-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τετ Δεκ 22, 2010 11:10 am

Δεν είδα πολλά από το επεισόδιο γιατί τελικά συνηδειτοποίησα ότι όταν βλέπω τους αγαπημένους μου ταλαντουχους ηθοποιούς στο θέατρο μου περνάνε ακόμα και τα νεύρα από τις @#$%@ που τους βάζουν να κάνουν καθημερινά στην Εδέμ οπότε ήμουν σε φάση προετοιμασίας!

Από αυτά που είδα το επεισόδιο ήταν συμπαθητικό.

Μου άρεσε ο Λουκάς, η Αμαλία που ήταν στον κόσμο της, ο Ρούσσος που τσακα τσακα αγόρευσε και από όσο άκουσα και αυτά που είπε η Νόρα, έξυπνη κίνηση. Επίσης λάτρεψα την αντίδραση του Νικόλα στην εγκυμοσύνη της Νορας. inlove

Ξενέρωσα με την αντιγραφή σκηνών. Πέρισυ ο Μπουγιούρης φέτος ο Πετράκης, ίδιο διαμέρισμα, βαλίτσα - ρούχα - φωτο και φύγαμε! Ελεος λιγο σεβασμός σε αυτούς που σας φέρνουν τα λεφτά δε βλάπτει ainta

Δεν μου άρεσε και η λιποθυμία της Νόρας αλλα πάνω απο όλα δεν μου άρεσε να βλέπω τη Νόρα να θάβει το Λουκά!!! Εκνευρίστηκα να τη βλέπω να τον κράζει ασύστολα στη Μελίτα τη στιγμή που ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ τον αγαπάει απλώς έχουν προσωπικές διαφωνίες. Ντροπή να την κατακρεουργείτε έτσι.

Και για το τέλος.. εγώ θυμάμαι όταν ήμουν μικρή και αρρώσταινα έπαιρνε η μαμά μου στο σχολείο να πει ότι δεν θα πάω. Μετά μεγάλωσα και ο μόνος λόγος να πάρει άλλος να πει ότι θα λείψω από τη δουλειά θα είναι αν είμαι στο νοσοκομείο ή δεν μπορώ με τίποτα να μιλήσω. Η Εύα μαμά της είναι της Δάφνης? Προκειμένου δηλαδή να κάνει ο Ξεφτέρης τα κοπλιμέντα του έπρεπε να δούμε τη Δάφνη που υποτίθεται φρόντιζε τη δουλειά της και σεβόταν τον εργοδότη της (λέμε τώρα) να βάζει την Ευα να πάρει να πει ότι δεν θα πάει στου δουλειά???

ΓΚΑΟΥΤΣΑΛΑ ainta ainta ainta (Πολύ μου αρέσει αυτή η λέξη, είναι αστεία sisi)

Σε γενικές γραμμές το όσο είδα ήταν καλό. Απλως πλέον δεν με ευχαριστεί τίποτα διότι όλοι θα καταλήξουν να συμβιβαστούν οπότε..


Να πάτε να δείτε ο Θάνατος και η Κόρη.-
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 465 - Ημερομηνία 21-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 465 - Ημερομηνία 21-12-2010

Δημοσίευση από Ntinaki Agapaei Petraki Τετ Δεκ 22, 2010 11:25 am

Ενα οσκαρ και απο εμενα στον Παναγιωτη και την Αντιγονη.Απιστευτες ερμηνειες και για αλλη μια φορα αναδειχτηκε το ταλεντο τουςΤα μυστικα της εδεμ που εγω αγαπησα επανηλθαν εστω και λιγο σε ενα επεισοδιο γεματο αγωνια για τον Λουκα!!!
Ntinaki Agapaei Petraki
Ntinaki Agapaei Petraki
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στον δικο μου Πετρακικο κοσμο!!!
Ασχολίες : Παναγιώτης Πετράκης<3 I love dreams,music,theatre,life,cinema and books<3

https://www.facebook.com/PanPetrakisFanClub

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 465 - Ημερομηνία 21-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 465 - Ημερομηνία 21-12-2010

Δημοσίευση από tweetyedem Τετ Δεκ 22, 2010 12:40 pm

Τα Μυστικά Επιστρέφουν... : juhu :
Το χθεσινό επεισόδιο είχε απίστευτες ερμηνείες.
Πετράκης-Δρακουλάκη: : respect : : respect : : respect : , έδωσαν ρέστα.
Το μήνυμα που άφησε ο Λουκάς στο απουσιολόγιο ήταν όλα τα λεφτά και τους έστειλε κυριολεκτικά.

Η αντίδραση του Νικόλα και οι ατάκες του όταν έμαθε για την εγκυμοσύνη της Νόρας, απίστευτες.

Τέλος, στο δικαστήριο μου άρεσαν και οι δύο αγορεύσεις.

tweetyedem
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 465 - Ημερομηνία 21-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 465 - Ημερομηνία 21-12-2010

Δημοσίευση από JESSIE Τετ Δεκ 22, 2010 12:57 pm

Να πάτε να δείτε ο Θάνατος και η Κόρη.-

Τζίνα, το είδα και με καθήλωσε! Εργο πάντα επίκαιρο, όσο θα υπάρχουν άνθρωποι. Και τι ερμηνείες, και οι τρείς συγκλονιστικοί!
Οσοι δεν το είδαν, να πάνε, θα κερδίσουν πολλά....
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης