Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 470 - Ημερομηνία 28-12-2010

+32
elenp
Foulitsa
edem4ever
evanna
annoula!
maria*
taradoula
JESSIE
soso
almaresi
Lyn
κικκο
pasxalitsa
$ofi@ loukakos + nora
lizzie
ebelina2007
verile_mistika
nefelik
Cancoon
sofia
FieryRed
nikidanis
Καρ-Mik
ellie
Dorina <3 Πέτρος
Morena
MARINAKI_AGAPI_97
noraloukitsa
marakii
Elsa*
loukitsa
Clarabelle
36 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 470 - Ημερομηνία 28-12-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap62%Επεισόδιο 470 - Ημερομηνία 28-12-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 62% 
[ 47 ]
Επεισόδιο 470 - Ημερομηνία 28-12-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap32%Επεισόδιο 470 - Ημερομηνία 28-12-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 32% 
[ 24 ]
Επεισόδιο 470 - Ημερομηνία 28-12-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap3%Επεισόδιο 470 - Ημερομηνία 28-12-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 3% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 470 - Ημερομηνία 28-12-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap3%Επεισόδιο 470 - Ημερομηνία 28-12-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 3% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 470 - Ημερομηνία 28-12-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap0%Επεισόδιο 470 - Ημερομηνία 28-12-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο 470 - Ημερομηνία 28-12-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap0%Επεισόδιο 470 - Ημερομηνία 28-12-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 0% 
[ 1 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 76
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 470 - Ημερομηνία 28-12-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 470 - Ημερομηνία 28-12-2010

Δημοσίευση από evanna Τετ Δεκ 29, 2010 5:54 pm

Tελειος σχολιασμος ΑΕΔ! : respect : Και με φωτογραφικο υλικο μετα απο καιρο! oscar
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 470 - Ημερομηνία 28-12-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 470 - Ημερομηνία 28-12-2010

Δημοσίευση από soso Τετ Δεκ 29, 2010 5:58 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:
Ας σχολιάσω κι εγώ.. Στο τρέξιμο κιόλας! Ας όψεται Ελλάς το μεγαλείο σου που θυμουνται τον κανονισμό που μπαίνει σε εφαρμογή την Πρωτοχρονιά να στον γνωστοποιήσουν 29/01/2010!

Νταίζη - Αντιγόνη
Η κα Παπαδημητρίου απίστευτα φυσική σε όλο αυτό που έπρεπε να βγάλει! Κούραση και ένα «Θέε μου τι αμαρτίες πληρώνω» εισέπραξα και τη λυπήθηκα!

Χάρηκα δε που την είπε στη Νταίζη που πήγε να το παίξει και θύμα!

+++

Παρέα - Ρούσσος
Μου άρεσε ο Πέτρος που έθεσε τον εαυτό του στη διάθεση του Λουκά. Άλλωστε για εκείνον τα έκανε όλα!

Και μου άρεσε που ο Λουκάς έθεσε προτεραιότητα τη μέρα και τη Νόρα και η ευχή του χρόνου να τσουγκρίζουν φρουτόκρεμες αλλα και το βλέμμα του στη Νόρα ήταν τόοοοοοοοοοοοσο γλυκά!!!

Λάτρεψα εντωμεταξύ τον ταρίφα που δουλεύει υποχθόνια!!! lmao

Η αλήθεια είναι ότι η σειρά δεν έπρεπε να είναι γυρισμένη στην Ελλάδα. Ώρες και φορές θυμίζει φιλαράκια μόνο που αυτά ήταν στην Αμερική! Εδώ στην Ελλαδίτσα ο κόσμος τα Χριστούγεννα και το Πάσχα τρώει ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΑ!!! Μεγάλη απογοήτευση όλο αυτό..

Anyway συνεχίζω..

Η σκηνή στο σπίτι της Νόρας ήταν καταπληκτική δεν έχω κανένα παράπονο! Ήταν απίστευτα τα σχόλια ανδρών και γυναικών! Η ζήλια του Νικόλα, τα παράλογα του Λουκά, η προθυμία του Λευτέρη που ήταν απολύτως λογική λόγω που είναι ο νεότερος , το σπάσιμο των πιάτων από το βενζινάδικο, η Δάφνη που ήθελε καφέ, ο Λευτέρης που αναρωτιότανε γιατί σπάγανε το σπίτι μόνοι τους, ο Νικόλας που δεν του έφτανε η κουζίνα να εκδηλωθεί και το αποκορύφωμα η ατάκα της Νόρας να μη χαραμίσουν τούρτα εν καιρώ κρίσης και μπροστά σε έγγυο γυναίκα! Καταπληκτική σκηνή!

ΕΛΙΩΣΑ με τη σκηνή όλων να τρώνε τούρτα!!!
Επεισόδιο 470 - Ημερομηνία 28-12-2010 - Σελίδα 3 Parea-1

+++

Στέφανος και μανούλα
Καλά έλιωσα και σε αυτή τη σκηνη! Έλιωσα στο γέλιο!!!

Κι ο Στέφανος ήθελε να έχει το παιδί του στο σπίτι να στολίζει το δέντρο αλλα όπως τα κατάφερε Η ΑΝΤΙΓΟΝΗ λέει δεν μπορεί! Πότε γελάμε???

Βρε Αντιγόνη γιατί έβαλες το γιό σου να χαλάσει την οικογένειά του? lmao

Ο Στέφανος εντωμεταξύ που έχει ξεπεράσει κατα πολύ τα 5 και συνέχεια κάνει το λάθος το οποίο ο πανηλίθιος εγκέφαλός του εντοπίζει για σωστό πόσο ζαβός παίζει να είναι? Ή πόσο κακός???

Όλα τα άσχημα λόγια και η συναισθηματική επίθεση βεβαίως βεβαίως για να πει με άλλα λόγια «Πες μου μάνα» «Τι να σου πω?» «Την αλήθεια!» «Μόνο αλήθεια σου λέω» xoxo

H κα Παπαδημητρίου στο τέλος έδωσε ρέστα!!! Ο Στέφανος πάλι ήταν απίστευτα κακός και μοχθηρός και φάνηκε να ήθελε να το βγάλει όλο αυτό! Κι όοοολα αυτά γιατί τον έχουν αφήσει έξω από τις βρωμοδουλειές?

+++

Εριέττα
Η συνειδητοποίηση της Εριέττας απλά για να φάμε ώρες? Τι μας νοιάζει αν κοιμήθηκε με τον Στέφανο? Στην τελική δεν έκανε ο Στέφανος το φόνο! Έλεος βλακείες να δικαιολογούμε φράσεις τύπου μας χωρίζει αίμα! ΒΑΡΕΘΗΚΑ!!!

+++

Εύα - Λευτέρης
Η Εύα ήταν πανέμορφη στο ρεβεγιόν αλλά και στην έξοδό της με το Λευτέρη! Εντωμεταξύ το ντύσιμο στα μαύρα με το γιλέκο μου άρεσε τρελά!!!

Η Εύα με το αμάνικο και ο Λευτέρης με το δερμάτινο? Αχαχαχαχαχαχαχα

Τα λόγια του Λευτέρη μου άρεσαν πολύ αλλα το καλύτερο ήταν το πρόσωπό της όταν τα άκουγε!!! Και η ξεκαθάριση της Εύας ήταν απολύτως ειλικρινής.

Εύα: Θέλω να αφήσουμε τη ζωή να μας πάει, χωρίς βιασύνες και ετικέτες (μόνο μην αρχίσει να σας "πηγαίνει με χίλια" η Ακρίτα γιατί καήκατε!)
Λευτέρης: Καμμία αντίρηση. Έτσι κι αλλιώς δεν βιάζομαι να κατακτήσω καμμιά κορυφή : respect :

+++

Δεν σχολιάζω πατσοζεύγαρο σόρρυ το ξέρω σας λυπώ (χαχα), αλλά...

Άλλωστε δεν θέλετε να σχολιάσω Μπέλο... ΔΕΝ ΘΕΛΕΤΕ πιστέψτε με!!!

+++

Δάφνη - Νικόλας
Τι τέλεια σκηνήηη!!! Η στρατηγική του ήταν τόσο Aww

Έλιωσα στο γέλιο με το καμάρι του Νικόλα και τη Δάφνη πο υ είναι ο ήρωάς της!!!

Πολύ γούτσου!!!

+++

Λουκάς - Νόρα
Σούπερμαααααααααααααααααν!!!

Η συζήτηση δεν μου άρεσε. Παλιμπαιδισμοί στα άκρα!

Στο τέλος βέβαια με αποζημίωσαν!!! Εκεί που έλεγε η Νόρα «το παιδί ζητάει» χαχαχαχαχαχαχα

Τα ονόματα πολύ καλά αλλα λέμε ψηφίζουμε Αριάδνη!!!

Παρεπιπτόντως ήθελα να φωνάξω στο Λουκά «Ότι και να μάθεις ΜΗΝ αγαπήσεις το όνομα θεόφραστος! Ο Χριστός και η Παναγιά κρίμα το παιδάκιιι»

Στο πρωινό η κα Δρακουλάκη ήταν υπερβολική στο παίξιμό της.

Το πουλοβεράκι του Λουκά πολύ καλό!

+++

Λουκάς - Πέτρος
Ο Πετράκης λίγο υπερβολικός στη σκηνή αλλα και πάλι μου άρεσε πολύ!

ΣΚΗΝΑΡΑ!!!

Ήταν απίστευτοι! Δεν έχω λόγια : respect :

Ο Λουκάς εξαπέλυσε κατηγορίες αρκετές απο αυτές ανυπόστατες αλλα δεν τον αδικώ γιατί είναι πικραμένος!

Ο Πέτρος επίσης πικραμένος μου άρεσε που έβαζε τα δυνατά του να εξηγήσει αλλα δεν έπρεπε να αναφέρει το Φώτη, μέγα λάθος! Όπως επίσης μέγα λάθος που έβαλε το Λουκά στη δίκη ενώ ήξερε ότι η Εριέττα είναι αδερφή του!

Καλά το τούβλο με το φόνο της Αντιγόνης δε το εφαγε ο Πέτρος ξαφνικα και ο Κατρανίδης κέντησε!!!

Θα το ξαναπώ ΣΚΗΝΑΡΑ!!! Με έκαναν και ανατρίχιασα και μελαγχόλησα και στεναχωρέθηκα!!!

Ήταν απίστευτοι! Δεν έχω λόγια

Κρατάω δύο φράσεις «Εδώ ανήκεις. Μην καταστρέψεις τον εαυτό σου για να με εκδικηθείς» και ελπίζω ότι Πέτρος και Λουκάς κάποια στιγμή θα γιατρέψουν τις πληγές τους.

+++

Νόρα - Κατσαρούλα
Χάλια η σκηνή! Εκνευρίζομαι να βλέπω τη Μελίτα μέσα σε όλα και στη θέση της Νόρας!

+++

Λουκάς - Νικόλας
Η δεύτερη καλύτερη σκηνή του επεισοδίου! Hug

Συγκινήθηκα απίστευτα με τις δύο αγκαλιές και το Λουκά που είναι γάτα και ανακάλυψε το στρατηγικό σχέδιο του Νικόλα!

Οι αγκαλιές με πέθαναν!!!

+++

Θανάσιμες Συμπεθέρες
Δεν τις σχολιάζω. Δεν κατάλαβα ποιο σκοπό είχε η εν λόγω επίσκεψη εκτός από το να γεμίζουμε λεπτά...

Βαρέθηκα...

+++

Νικόλας – Λουκάς – Ηλίας
Παίζει να είναι από τις λίγες φορές που μου αρέσει πολύ σκηνη με τον Ηλία.

Και χάρηκα που ο Λουκάς ενδιαφέρθηκε και δέχτηκε τα λόγια του Ηλία. Ότι κι αν έκανε ο Βενέτης, άλλο βρωμοδουλειές και άλλο φόνος και δεν παύει να μεγάλωσε ένα εξαιρετικό παιδί!!!!!

+++

Γυμναστήριο
Η Εύα ήταν μια θεά στο γυμναστήριο! Παράταιρη μέν, σαν ένα διαμάντι μέσα σε μια χούφτα χαλίκια αλλα ήταν τόσο απίστευτα πανέμορφη!!! inlove

Μου άρεσε το χαλαρό φιλάκι της Εύας με το Λευτέρη και τα πειράγματα της Δάφνης! Η δε ατάκα «Ε εχω γραμματέα ρουφιάνα ήταν κορυφή!!!»

Επεισόδιο 470 - Ημερομηνία 28-12-2010 - Σελίδα 3 EvaLeftΕπεισόδιο 470 - Ημερομηνία 28-12-2010 - Σελίδα 3 Dafni-2

Πόσο τέλεια ήταν η Εύα που της έλεγε «Λύσσαξες και σύ»! Θυμήθηκα που έλεγε στο Στέφανο κάποτε ότι είναι σαν τη βροχή σταγόνα σταγόνα στο πλημμυρίζει το σπίτι! Χαχαχαχαχαχαχα

Είναι όμως φατσούλα!
Επεισόδιο 470 - Ημερομηνία 28-12-2010 - Σελίδα 3 Dafni-3

Και μου άρεσε και ο Λευτέρης που ήταν αμήχανος και δεν τον χώραγε ο τόπος!

+++

Νόρα – Λουκάς και Κατσαρούλα στη μέση
Αυτό με τις αγάπες στην κατσαρούλα με εκνευρίζει τρελά! Πλήρης κατάχρηση του ρήματος όταν αφορά την εν λόγω...

Δεν σχολιάζω άλλο τη σκηνή!

+++

Εριέττα - Στέφανος
Γιατί ήταν ντυμένη Μελίτα στο λίγο πιο κομψό? (λόγω μπότας)

Τα υπόλοιπα αύριο.. δεν είχαμε και απόλυτους σήμερα..

+++

ΤΕΛΕΙΟ απο μένα το επεισόδιο! Δεύτερο στη σειρά? Κάτι δεν πάει καλα!!!


Ελπίζω να μην απογοητευτώ στο μέλλον!!!

Και εις άλλα με υγείαν!

Θέλω να βλέπω πιο πολύ Εύα!!!
Θέλω να δω το Λευτέρη καθαρό να τα δίνει όλα για πάρτη της!!!
Θέλω ΠΟΛΛΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΠΟΛΛΕΣ σκηνές της/τους (ΟΧΙ δεν εννοώ σεξ)!!!
Θέλω επιτέλους να πληρώσει η Μελίτα!
Θέλω να σταματήσει ο χαρακτήρας της είναι στο απυρόβλητο!!!
Και θέλω και ένα yorkie!


YΓ. Τη σκηνή Λευτέρη Δάφνης γιατί την έφαγε η μαρμάγκα? Πόση ανοργανωσιά παίζει σε αυτή τη σειρά πια???


Υγ.Καταπληκτικός σχολιασμός : respect : : respect : : respect : απ΄τα παλιά! Snif ,ΑΕΔ DoksasteME !
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 470 - Ημερομηνία 28-12-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 470 - Ημερομηνία 28-12-2010

Δημοσίευση από rodoula14 Τετ Δεκ 29, 2010 5:59 pm

Το χθεσινο επεισοδιο ηταν Τ-έ-λ-ε-ι-ο αχχ ο Τερης....!
Αχ η παρεα της Φεγγαροπετρας..να χαμε και μεις τουρτα! Επεισόδιο 470 - Ημερομηνία 28-12-2010 - Σελίδα 3 191984
Νταιζη..Μπελλος------>( Επεισόδιο 470 - Ημερομηνία 28-12-2010 - Σελίδα 3 852852 ) Πιασ'τον ενα και φακκα τον παστον αλλο ετσι οπως εγιναν..μπιλιες.....!!!!

rodoula14
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Louka?? Agkalitsa!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 470 - Ημερομηνία 28-12-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 470 - Ημερομηνία 28-12-2010

Δημοσίευση από maraki_ch Τετ Δεκ 29, 2010 6:07 pm

Δευτερο ΤΕΛΕΙΟ επεισοδιο στη σειρα και απο μενα!!! Θα αρχισω να ανησυχω ωσονουπο...

- Λατρεψα το βλεμμα της Νορας στην πρωτη σκηνη οταν κοιτουσε Λουκα και Ρουσσο... Και την αγκαλια που του εκανε στο τελος... Και την Ευα που δεν την επιασε απο το χερι και δεν την αφησε να παρεμβει!!!!
- Λατρεψα την Παρεα της Φεγγαρόπετρας (συν το Λευτερη) να κανει αστεια και να ειναι ετσι οπως καιρο τωρα δεν τους βλεπαμε!!!
- Λατρεψα το Νικολα με την φτερουγα γαλοπουλας στο στομα... Να σπαει πιατα και να το χαιρεται...
- Λατρεψα την Νορα να κανει δηλωσεις και να απαιτει τουρτα!!!
- Λατρεψα το Λευτερη που ηθελε να πλυνει τα πιατα!!!
- Λατρεψα τα πιατα απο το βενζιναδικο...
- Λατρεψα τα κοριτσια απο τη μια και τα αγορια απο την αλλη...
- Λατρεψα τις σποντες ολων προς ολους!!! Love!

- Λατρεψα τις ερμηνειες Σταυρου και Παπαδημητριου... πολυ δυνατη σκηνη...

- Λατρεψα Εύα και Λευτέρη για καφε... Μου αρεσε που η Εύα ηταν συγκρατημενη, γιατι αν την παρουσιαζαν αλλιως θα την κατεστρεφαν εντελως...

- Λατρεψα Νικολα και Δαφνη που ειναι αχορταγοι... Επιτελους λιγη σημασια στο ζευγαρι... Δωσε στη Δαφνουλα να καταλαβει Νικολα!!! ^^ Και λατρεψα Νικολα που εκτελει στρατηγικη!!! ΦΙΛΟΣ, λεγεται!!!!

- Λατρεψα ΛουκαΝορακια να κανουν ζουζουνιες στον καναπε!!! Και το Λουκακο να κοιταει μεσα απο την μπλουζα της... ^^
- Λατρεψα Νορα με κοτσαλακι και πυτζαμουλες... Και που θελει να του σταθει σε ολα!!! Love!

- Λατρεψα τη σκηνη Λουκα και Ρουσσου... Τοσο δυνατη και με τοσο εντονα συναισθηματα!!! Ο Λουκας εχει δικιο σε αυτα που λεει... Αλλά τον λυπηθηκε η ψυχη μου το Ρουσσο... Πρεπει να τον ακουσει και θελω να πιστευω πως θα γινει καποια στιγμη στο μελλον...

- Τι εκανε η Μελιτα στη θεση της Νορας ακριβως?????????????

- ΛΑΤΡΕΨΑ Νικολα και Λουκα!!! Η καλυτερη σκηνη του επεισοδιου!!!
- Λατρεψα τις αγκαλιες τους!!! Που ο Νικολας τον περιμενε απ'εξω!!! Love! ΦΙΛΟΣ, λεγεται!!!

- Η συναντηση των συμπεθερων δεν καταλαβα σε τι αποσκοπουσε!!!

- Λατρεψα τη σκηνη Νικολα, Λουκα και Ηλια!!!! Και χαρηκα πολυ που ο Λουκας εμεινε και τον ακουσε... Και που κρατησε τα λογια του...

- Λατρεψα την Ευα οταν πηγε στο γυμναστηριο!!! ΘΕΑΑΑΑ!!!
- Λατρεψα τη ρουφιανα γραμματεα Δαφνη... Και το Λευτερη που ντρεποταν!!! Love!

- Λατρεψα το πεσιμο του Λουκα στην κοιλιτσα της Νορας... Love!
- Ακου εκει εχει και αποψη η Κατσαρη και θελει να την εκφρασει κιολας... Πφφφ...

- Εριεττα και Στεφανος αδιαφοροι μου περασαν....

- Ρουσσος και Αντιγονη συγκλονιστικοι!!!

-Σιχαθηκα Νταιζη με Μπελλο και Νταιζη με τη μανουλα!

Αυτα και απο μενα!!!

υγ 1: Τη σκηνη Δαφνης-Λευτερη την εφαγε η μαρμαγκα φανταζομαι???
υγ 2: Απο ενα oscar στα γνωστα σεντονακια!!
υγ 3: ΑΕΔ, υπεροχες οι φωτος!!!!
maraki_ch
maraki_ch
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : chania

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 470 - Ημερομηνία 28-12-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 470 - Ημερομηνία 28-12-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τετ Δεκ 29, 2010 6:41 pm

Ευχαριστώ κορίτσια!!!

Κι απο εμένα ένα oscar σε όλες τις συνήθεις υπόπτους!!!

Μαρία κι εγώ... ΛΑΤΡΕΨΑ!!!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης