Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 471 - Ημερομηνία 29-12-2010

+33
elenp
edem4ever
loukasnora
MARINAKI_AGAPI_97
Foulitsa
tzibirdika
JESSIE
Dorina <3 Πέτρος
Morena
ebelina2007
chrysa
marakii
annoula!
fay66
diam rena
nefelik
soso
pasxalitsa
afroditi_norakii
Rafaella+Manos=EdemReee.G
noraloukitsa
Καρ-Mik
stephanos13
Cancoon
marilou.t
sarita
FieryRed
KatsaroYpotheto
loukitsa
κικκο
almaresi
Elsa*
Clarabelle
37 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 471 - Ημερομηνία 29-12-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap31%Επεισόδιο 471 - Ημερομηνία 29-12-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 31% 
[ 23 ]
Επεισόδιο 471 - Ημερομηνία 29-12-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap27%Επεισόδιο 471 - Ημερομηνία 29-12-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 27% 
[ 20 ]
Επεισόδιο 471 - Ημερομηνία 29-12-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap38%Επεισόδιο 471 - Ημερομηνία 29-12-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 38% 
[ 28 ]
Επεισόδιο 471 - Ημερομηνία 29-12-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap3%Επεισόδιο 471 - Ημερομηνία 29-12-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 3% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 471 - Ημερομηνία 29-12-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap0%Επεισόδιο 471 - Ημερομηνία 29-12-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο 471 - Ημερομηνία 29-12-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap1%Επεισόδιο 471 - Ημερομηνία 29-12-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 1% 
[ 1 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 74
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 471 - Ημερομηνία 29-12-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 471 - Ημερομηνία 29-12-2010

Δημοσίευση από fay66 Τετ Δεκ 29, 2010 9:39 pm

Απόψε το επεισόδιο ήταν μέτριο για μένα.
Αντιγόνη-Ρούσσος:ευτυχώς που και οι δυο τους είναι ΟΙ ηθοποιοί. Αλλιώς με τέτοιους διαλόγους, άλλοι θα το είχαν σκοτώσει.Μεγάλο λάθος του καναλιού να το διακόψει το Μάη και να δείξει μερικά επεισόδια την επόμενη σεζόν.Φοβάμαι μήπως έχει ζητηθεί από τη συγγραφική ομάδα να παρατείνουν λίγο περισσότερο με μερικά επεισόδια και δούμε πολλές ιστορίες να ξεχειλώνουν. Επιτέλους πεστε την αλήθεια στα παιδιά να τελειώνουμε !!Κουραστήκαμε πια!!
Εύα-Λευτέρης:καλά , εδώ θα δούμε πώς θα πάνε τα πράγματα. Ο Λευτεράκης δυστυχώς δεν είναι Μάνος , οπότε όλοι οι άλλοι απλές οδοντόκρεμες.
Αμαλία-Ρούσσος:Μπράβο στην Αμαλία.Ξέρει ποιος έχει ανάγκη και ποιος όχι και βοηθά όπως πρέπει. ξέρει να διεκδικεί από τον άντρα της , αλλά και γίνεται καπνός όταν βλέπει ότι υπάρχει περίπτωση να βρει κάποια αντίδρασή του.
Νταίζη-Χρήστος:καλά έχουν τρομερή χημεία μεταξύ τους , και μου αρέσουν οι κοινές τους σκηνές. Τώρα αυτό το "μπορεί να φύγω εγώ αντί για τον Μπέλλο" γιατί μου φάνηκε προφητικό;Ίσως γιατί έτσι με συμφέρει.
Λευτέρης-Μπέλλος:ευτυχώς κράτησε λίγο η σκηνή και δεν έκανα χαρακίρι.
Νταίζη-Λουκάς:
και τώρα αρχίζουν τα όργανα. όταν πάει στο Λουκά και του λέει να διεκδικήσουν ό,τι τους ανήκει , φανταστείτε τι έχει να γίνει όταν μάθει ότι ο Λουκάς είναι αδερφός της Εριέττας , ότι η Νόρα περιμένει παιδί του Λουκά και ότι η μαμάκα της την αποκλήρωσε.
Σαν να τη βλέπω μπροστά μου"Λουκά , δε θα με ρίξετε εμένα και τον Άρη. Ή δίνεις το τάδε(αστρονομικό)ποσό ή παίρνω τον Άρη , του λέω την αλήθεια και φεύγω."
Αυτό που με φοβίζει μην κάνει τίποτα στη Νόρα , και έχουμε άλλα.Και μιας και κόβεται η Νταίζη να μάθει για τον μπαμπάκα της δεν πάει να τον βρει;Καλύτερα θα είναι έτσι.Ούτε οι άλλοι θα μπουν σε ταλαιπωρία να της δίνουν πληροφορίες , ούτε και αυτή θα σκοτώνεται για να τις μαθαίνει.Να πάει σιγά σιγά να τον βρει αυτοπροσώπος.Έτσι θα έχουν μια αιωνιότητα για να τα λένε....
Λουκάς-Νόρα(στο γραφείο)
καλά χαζομπαμπάς με τα όλα του. Φανταστείτε στον υπέρηχο να βεβαιωθεί ότι θα είναι κόρη!! Κάπου βέβαια η Δρακουλάκη δεν έδειξε και τον ανάλογο ενθουσιασμό.Όμως μια χαρά τον παίζει το Λουκάκο.Θέλεις να φύγεις από τη δικηγορία.ΟΚ.Αλλά όταν βαρύνω ; όταν θα γεννήσω δε θα γυρίσω αμέσως στο γραφείο, άρα εσύ θα αναλάβεις.Όταν γυρίσω εγώ με το μωρό εδώ , που είναι φωτεινά , και συ τα εξωτερικά.Πονηρή η αλεπού λοιπόν.
Νόρα-Λουκάς(στο δρόμο)
μην πάτε να τους κάψετε με τέτοιους διαλόγους!!Αξίζουν καλύτερα τα παιδιά.Άλλο αστείο , άλλο γελοίο.
Νόρα-Λουκάς-Αμαλία:
ωραιότατη σκηνή και από τους τρεις. Η Αμαλία ξέρει να βοηθάει , ξέρει το δίκιο , και κυρίως ξέρει και να το υπερασπίζεται και όταν θέλει και σωστά.
Νόρα-Λουκά (πεινασμένοι)
Νοράκι μια χαρά τον χορεύεις το Λουκά. Κουρασμένη , πεινασμένη , πας τάχα να μαγειρέψεις , αφού ξέρεις ότι ο Λουκάς θα το κάνει, και ρίχνεις και το πονηρό χαμόγελο του θριάμβου.
Ε βρε Λουκάκο τι σε περιμένει αργότερα:μια με τη μεγάλη Νόρα και μια με τη μικρή , την κλωνοποιημένη.Να μεγαλώσει και αυτή λίγο , εκεί να δείτε τρέξιμο ο Λουκάκος.
Λουκάς
η τελευταία σκηνή ήταν εκείνη που με έκανε να ψηφίσω πολύ καλό αντί μέτριο.Επιτέλους έπρεπε να ξεσπάσει και αυτός.Ανθρωπος είναι , όχι μηχανή και το ότι η Νόρα ήταν δίπλα του ήταν ό,τι το καλύτερο!!!
Σεβαστείτε το ζευγαράκι μας!!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την fay66 στις Τετ Δεκ 29, 2010 9:47 pm, 1 φορά

fay66
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 471 - Ημερομηνία 29-12-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 471 - Ημερομηνία 29-12-2010

Δημοσίευση από annoula! Τετ Δεκ 29, 2010 9:39 pm

Πολυ καλο το επεισοδιο αλλα λιγο με κουρασαν αυτες οι διακυμανσεις..χθες ηταν δραμα, σημερα κωμωδια...αν και η τελευταια σκηνη ηταν υπεροχη και δεν μπορω να πω οτι δεν γελασα με τις γελοιοτητες του Λουκα αλλα οχι και συνεχεια...

ΑΜΑΛΙΑ ΘΕΑΑΑΑ!!!!!!Μονο αυτο εχω να πω!!!! : respect :

Οντως Μελιτα μου δεν το χεις,οποτε αστο καλυτερα....να ρωτησω κατι βρε παιδια;;ειδε κανεις την σκηνη που η Μελιτα μιλαει με τον Ρουσσο;;;γιατι και εκεινη το ανεφερε αλλα το χε δειξει και στα προσεχως απ οτι θυμαμαι...!!!!!
καλα δεν με χαλασε βεβαια που την ειδα μονο σε μια σκηνη αλλα.... ;/

Αυτα κατα τα αλλα πολυ ωραιο και ομολογω οτι συμπαθω πολυ την Εριεττα!!!!ειναι ΘΕΑ!!!!!
Καληνυχταα!!!! Flkia

annoula!
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 471 - Ημερομηνία 29-12-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 471 - Ημερομηνία 29-12-2010

Δημοσίευση από pasxalitsa Τετ Δεκ 29, 2010 10:12 pm

3) Κάνουν σταυροβελονιά οι απο πάνω μια καλή μια ανάποδη σαν το Θεόφιλο, αποφάσισαν να αλλάξουν το σχέδιο μάλλον και βλέπουμε κοπτική ραπτική στο ψιλοαποτυχημένο της, για αυτό και το μπέρδεμα!! Κοντά στο έμενταλ να σου και η σαλάτα!!!

Αν είναι για σαλάτα, προτιμώ ρόκα-παρμεζάνα!!! Γιατί όσο να το πεις είναι και gourmet!!!
Όλα τα υπόλοιπα Α-ΠΑΠΑ!!!!! xixixi

ΑΕΔLove!
pasxalitsa
pasxalitsa
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΕ θέα το Πέλαγο
Ασχολίες : Θέατρο, Λογοτεχνία, Σινεμά, Τηλεόραση

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 471 - Ημερομηνία 29-12-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 471 - Ημερομηνία 29-12-2010

Δημοσίευση από marakii Τετ Δεκ 29, 2010 10:49 pm

Πέτρος-Λαζαρίδη: αυτή η σκηνή θα μπορούσε να είναι τέλεια και από τις πιο δυνατές του επεισοδίου γιατί έγιναν σπουδαίες αποκαλύψεις..... αν δεν 3έραμε λοιπόν ήδη οτί Λουκάς-Ερριέτα είναι αδέλφια νομίζω πως θα τραβούσε σε όλους περισσότερο το ενδιαφέρον(διορθώστε με αν κάνω λάθος)

Νόρα-Λουκάς:απολαυστικές οι κομηκές σκηνές ..... (βαίβεα το παράκανε ο Λουκάς κάποια στιγμή και με τις πλάκες προς τον ταρίφα , αλλά και με τα φορμάκια)από την άλλη όμως ήταν τόσο γλυκός όταν τα έδειχνε στη Νόρα και μου είχε λείψει τόσο πολύ αυτό της το χαμόγελο....Επίσης μου άρεσε και η σκηνή με την βενζίνη...χρειαζόταν κάτι τέτοιο για να γελάσουμε -μα κι αυτοί μες στην ερημιά σταμάτησαν-Η σκηνή τουσ στο σπίτι με τον Λουκά κλασσικό χαζομπαμπά ....... μα τους έκοψε η Αμαλία (άδικο) αλλά αυτή η γυναίκα είναι θεά και μου άρεσε που του πήγε την επιταγή.....Η τελευταία σκηνή ήταν από τις πιο δυνατές λόγω συναισθημάτων..... επιτέλους ο Λουκάς προσπαθεί να ανοιχτεί και το Νοράκι είναι και 8α είναι δίπλα του..επίσης το Νοράκι από πέρσι έχει βρει αυτά τα κουμπία του και με το που της είπε οτί θέλει να αφήσει τη δηκηγορία του είπε για πονάκια ΘΕΑΡΑ μου....συμφωνώ η μπέμπα μεσα στο γραφείο θα είναι ότι πρέπει....Λούκάκο την δηκηγορία δεν τη παρατάς πάρ'το απόφαση

Παρέα:Λουκάς-Νικόλας lmao τον άφησε άφραγκο τον ταρίφα ... Razz΄
Νόρα-Νικόλας ... χαχαχαχαχαχα το ευχαρηστήθηκα όμως του έπρεπε λίγο του Λουκάκο <<3εχάσατε τον πάτερ φαμίλια>>
Κορίτσια : Νόρα-Δάφνη (λατρεύω) yey
η Εύα μου δίνει την εντύοωση οτί δεν την ενδιαφέρει τόσο πολύ να προχωρήσει παρακάτω με τον Λευτέρη ..ούτε κρύο ούτε ζέστη

Αμαλία:αυτό το καληνύχτα θεά ...αχ είναι θεικό ..... η προσωποποίηση του τακτ είναι υπέροχη , με τι τακτ πήγε στον Λουκά και του έδωσε την επιταγή : respect :

Εύα-Λευτέρης:δεν βρήκα κάτι ενδιαφέρον στη σκηνή...πάλι τα ίδια είπαν αλλά δεν κατέλη3αν κάπου ..πάλι του είπε πως δεν θέλει να την πιέσει....

Μελίτα-Στέφανος:μου άρεσε η κουβέντα τους ήταν ήρεμη

Εριέτα-Λουκάς:μου ταιριάζουν για αδελφάκια

Εριέτα-Στέφανος:παρόλο που ο Στέφανος είναι με τη Μελίτα (η οποία δεν έχει περάσει και λίγα μην τα 3εχνάμε και θυμόμαστε μόνο τα κακά) πιστεύω πως ταιριάζει με την Εριέτα.....

Από μένα ΤΕΛΕΙΟ για τα ΛουκαΝοράκια μου , για Νικόλα και για Αμαλία

ο Αποστόλης ο πεθαμένος αδελφός του Μπέλου είναι ο ίδιος Αποστόλης μ αυτον που βρήκε ο Λευτέρης νεκρό στη Γερμανία (τον φίλο που του είχε δώσει τα διαμάντια από τι κατάλαβα

ΘΕΛΩ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΝΟΡΑ
ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΛΟΥΚΑΝΟΡΙΚΕΣ ΣΚΗΝΕΣ
ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΑΜΑΛΙΑ
ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΠΑΡΕΑ
marakii
marakii
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 471 - Ημερομηνία 29-12-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 471 - Ημερομηνία 29-12-2010

Δημοσίευση από chrysa Τετ Δεκ 29, 2010 11:46 pm

ΓΕΛΑΣΑ ΣΗΜΕΡΑ....
ΩΡΑΙΑ Η ΣΚΗΝΗ ΜΕ ΤΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ.
ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΚΑΚΟΜΟΙΡΗΣ Ο ΛΟΥΚΑΣ...
ΕΛΕΟΣ!
ΑΡΕΣΑΝ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΛΟΓΙΚΗ ΝΟΡΑ......
ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΓΟΡΙ?
ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ ΣΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΑΛΛΑ ΔΕ ΘΕΛΩ ΓΕΛΟΙΟΤΗΤΕΣ!
ΣΩΣΤΗ Η ΑΜΑΛΙΑ...
ΔΟΥΛΕΜΕΝΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ....
Η ΣΚΗΝΗ ΤΟΥ ΛΟΥΚΑ ΠΟΥ ΕΚΛΑΙΓΕ ΜΕ ΑΓΓΙΞΕ ΠΟΛΥ...
ΚΑΙ ΕΝΙΩΣΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΤΟΣΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥ ΠΑΤΕΡΑ ΤΟΥ ΑΛΛΑ ΤΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ.
ΝΙΩΘΕΙ ΛΙΓΟΣ.....
ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΨΤΕ ΜΕ ΕΤΣΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΑΝΕΡΓΟΙ ΠΛΕΟΝ....
ΟΧΙ ΛΟΓΩ ΑΝΕΡΓΙΑΣ ΑΛΛΑ ΚΥΡΙΩΣ ΛΟΓΩ ΕΛΛΕΙΨΗΣ ΕΛΠΙΔΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΥΡΙΟ....
ΖΟΥΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΖΗΣΕ Ο ΛΟΥΚΑΣ ΣΗΜΕΡΑ...
ΔΥΣΤΥΧΩΣ....

chrysa


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 471 - Ημερομηνία 29-12-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 471 - Ημερομηνία 29-12-2010

Δημοσίευση από ebelina2007 Τετ Δεκ 29, 2010 11:50 pm

Ρουσσος-Αντιγονη πολυ ωραια σκηνη αν κ με μπερδεψε η Αντιγονη και δεν μπορω να καταλαβω αν αυτη το εκανε η καλυβει καποιον..
Λουκας-Νορα σκετη γλυκα στο γραφειο με τα ρουχαλακια που της πηγε ο Λουκακος για την μπουμπουκα τουςLove! και μου αρεσαν ολες οι σκηνες του και ειδικα η τελευταια που Λουκας ειχε τοση αναγκη να ξεσπασει Hug
Λευτερης-Ευα μου αρεσει πολυ που η Ευα ειναι τοσο ξεκαθαρη μαζι του και μπουσουλαει την σχεσει τους κ νομιζω αν συνεχισει ετσι δεν θα πληγωθει απο τον Λευτερη γιατι τα αισθηματα της δεν ειναι δυνατα γι αυτον κ ελπιζω ετσι να μεινουν!
Εριεττα -Στεφανος ειναι πολυ ομορφο ζευγαρι και νομιζω πως ο Στεφανος συντομα θα καταλαβει ποσο απαραιτητη του ειναι ...Μαζι της συζηταει τοσο σοβαρα κ τραγικα δυσκολα πραγματα και ομως ειναι απολυτα ηρεμος Τυχαιο?
Η κουβεντουλα της κοριτσοπαρεας μου αρεσε πολυ κ ειδικα η Ευα που δειχνει να παταει στα ποδια της!
Η Αμαλια ολα τακτ τι να σου πω lmao
Η Μελιτα για ακομα μια φορα παρτακιας...σε ολους εχουν ερθει τα πανω κατω η Μελιτα δεν αντεχει Fskl
Η Αννα για ποιον λογο ειναι στο εργο ειπαμε? Δεν βλεπω κανενα νοημα στον ρολο της
Απο τα προσεχως του χτεσινου επεισοδιου ειδαμε την Δαφνη να μιλαει στον Λευτερη για την καμενη που πηγε η σκηνη οεο?
Πολυ καλο απο εμενα μονο για Λουκα Νορα Ευα!
ebelina2007
ebelina2007
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Ιωαννινα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 471 - Ημερομηνία 29-12-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 471 - Ημερομηνία 29-12-2010

Δημοσίευση από Morena Πεμ Δεκ 30, 2010 12:49 am

Πολύ καλό και το σημερινό επεισόδιο ειδικα τα ''χαζομπαμπακιλίκια'' του Λουκά..(η λέξη είναι δικό μου δημιούργημα...)ΑΠΟΡΙΑ το φοβερό αυτό πλάνο μες στο αμάξι με ποια τεχνικη και με ποια λογικη μπήκε στο επεισόδιο...???
ΑΠΟΡΙΑ ΝΟ2... ο Νικόλας πόσα λεφτά κουβαλάει μαζί του?? μάτσο τα χε τα πενηντάρικα!!!
Morena
Morena
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Ζωγράφου, Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 471 - Ημερομηνία 29-12-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 471 - Ημερομηνία 29-12-2010

Δημοσίευση από Dorina <3 Πέτρος Πεμ Δεκ 30, 2010 3:18 am

Μέτριο το επεισόδιο...
Λάτρεψα:
-->Πέτρο να λέει: ''Ο Λουκάς...μόνο ο Λουκας''
-->Λουκά χαζομπμπά...
-->Τη Νόρα και το Νικόλα να αφήνουν το Λουκα μεσα στην ερημιά...
-->Νικόλα-Λουκά...υπέροχο δύδιμο...!!!!
-->Το χαρτάκι στι κεφάλι της Εριέττας... lmao
-->Το δύδιμο Λουκας-Εριέττα πολύ ωραίοι μαζί...!!!!
-->Αμαλία-Νικόλα Μπράβο και στους δυο!!! Και ειδικά στο Νικόλα για αυτό που κάνει για τον φίλο του...
-->ΘΕΑ προσωποποιήση του τακτ lmao
-->Το σενάριο του Λουκά...!!! sisi
-->ΘΕΑ Μπράβο της και πάλι...υπέροχη....και με τακτ...!!!


Μου ΑΡΕΣΑΝ πολυ:
-->Αντιγονάρα-Πέτρος πολύ ωραία σκηνή...
-->Αμαλία-Πέτρος! Η Αμαλία ξέρει μέχρι που την παίρνει και πότε τα παίρνει ο Ρούσσος....!!!! Και τότε εξαφανίζεται..... lmao
-->Εριέττα-Πέτρος Μου άρεσαν πάρα πολύ...Τα συναισθήματα και οι εκφράσεις τους... Love! Razz


Τα νεύρα μου:
-->Η άθλοια κοπτοραπτική! Που πήγε η σκηνη Μελίτας-Πέτρου?
-->Η ατάκα της Νόρας: Χρειαζομασται εναν σοβαρο στην παρέα αναφερόμενη στον Τερη μας...τον βάλαμε σκαι στην παρέα...!!! Πολύ ωραία... zip
Dorina <3 Πέτρος
Dorina <3 Πέτρος
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Οικία Ρούσου

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 471 - Ημερομηνία 29-12-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 471 - Ημερομηνία 29-12-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Δεκ 30, 2010 10:10 am


Βρήκα το επεισόδιο λίγο κουραστικό.

Πέτρος και Αντιγόνη συζητούν κάνοντας ανακεφαλαίωση όσων ήδη γνωρίζουμε χωρίς να προσθέτουν καμία καινούρια πληροφορία. Γίνεται βέβαια εμφανές οτι ο Ρούσσος με διεστραμένο ίσως τρόπο προσπαθούσε να προστατέψει το Λουκά.

Στέφανος και Εριέττα καταλήγουν στο συμπέρασμα οτι ο πατέρας του σκότωσε το δικό της αλλά η Εριέττα τον αντιμετωπίζει πολιτσμένα γιατί στην τελική δεν ευθύνεται εκείνος για το φονικό. Στέφανε είσαι τυχερός γιατί αν ήταν το κατινάκι σου στη θέση της Ερι θα χτυπιόταν πάνω κάτω και θα τσίριζε. Πολύ τυχερός έχεις σταθεί γιατί όσες αδειάζεις σου φέρονται πολιτισμένα. Που θα πάει όμως θα έρθει κι η σειρά σου ελπίζω

Έχω αγανακτήσει να βλέπω το Λουκά να ζητιανεύει. Γελάσαμε μία γελάσαμε δύο όπως τον εμφανίζετε μοιάζει με ανεύθυνο πιτσιρίκο. Αγόρασε κάτι που δεν θα φορέσει το παιδί παρά μετά απο μήνες χωρίς να έχει χρήματα και χωρίς να ξέρει αν ο Νικόλας θα είχε χρήματα να τον καλύψει και στη συνέχεια έμεινε απο βενζίνη. Έλεος όμως.

Έχω επίσης βαρεθεί να βλέπω τη Νταίζη να μιλάει για φόνους που θα της αποφέρουν χρήματα. Δεν μας λυπάται κανένας προφανώς.


Το κατιναριό όταν άκουσε οτι η Εριέττα συμπέρανε οτι τον πατέρα της τον σκότωσε ο πατέρας του Στέφανου ήλπιζε οτι θα σπάσει η συνεργασία αλλά όταν άκουσε τον απόλυτο να της λέει οτι δεν είναι έτσι τα πράγματα στράβωσε. Πάνω και πρώτα απ όλα ο εαυτούλης της.

Εύα και Λευτέρης πίνουν ουζάκι. Ξεκάθαρη η Εύα και μου αρέσει. Τελικά δεν εμπιστεύεται κανέναν. Αυτό κυρίως της στέρησε ο φωτοστέφανος και η κατσαρή μουχρίτσα. Την εμπιστοσύνη στους ανθρώπους. Πιστεύω οτι κάνει πολύ καλά. Αν τη θέλει ο Λευτεράκης να τρέξει και να την ιδρώσει τη φανέλα. Να αποδείξει οτι του αξίζει και μετά βλέπουμε. Γέλασα με την απορία της Εύας. Και βέβαια κάποιες γυναίκες μόλις δουν άντρα πέφτουν τ ανάσκελα με το καλημέρα σας. Ξέρεις μία που ανασκελώνεται με όποιον κοιτάζεις γιατί απορείς;

Τα κορίτσια ζητούν να μάθουν και με τον τρόπο τους την πιέζουν αλλά όταν έχεις καεί στο χυλό φυσάς και το γιαούρτι. Ας ελπίσουμε οτι δεν θα δούμε ένα ακόμη άδειασμα. Βέβαια δεν περιμένω και πολλά. Πέρσι για να μας σπρώξουν τους απόλυτους μας τους μπούκωναν σαράντα λεπτά ανα επεισόδιο ενώ Εύα και Λευτέρη βλέπουμε σε σκηνούλες μονόλεπτες οπότε μάλλον για ξεπέτα το πάνε. Μου φαίνεται σαν προσπάθεια να μη φανεί οτι διαλύσαμε για το γινάτι μας την κεντρική μας ηρωίδα.

Κι εκεί που λες άντε να δώσουμε μια ευκαιρία στο Λευτέρη ξαφνικά μιλάει με την Αννα για εκδικήσεις και ακούω την Άννα να προβλέπει οτι ο Λευτέρης θα βρεθεί απέναντι στο Στέφανο και η Εύα θα είναι για άλλη μια φορά στη μέση. Μόνο μην ακούσω και το Τέρη να λέει σε καμιά κατσαρή οτι η Εύα ήταν τρόπαιο.

Η σκηνή που γέλασα αυθόρμητα ήταν αυτή που ο Λουκάς ανέλυε στην Εριέττα το σενάριό του. Σωστός!!!!!!!!! Αυτός είναι ο σκοπός της ζωής της Νταίζης να τους ξεκάνει όλους και να φάει τα λεφτάκια τους.

Με τρελαίνει που ο Νικόλας απευθύνθηκε στην Αμαλία για να λύσει το πρόβλημα με το οικονομικό του Λουκά. Αυτή η γυναίκα είναι παράδειγμα προς αποφυγήν και μπλέκουν μαζί της; Στα πίσω πίσω θα μας πουν οτι η Αμαλία ενδιαφέρεται και για κάποιον άλλον εκτός απο την εικόνα της και το κουτοπόνηρο κατινάκι της.

Επισήμως και μόνο για τα μυστικά της Εδέμ ο Αραβαντινός ήταν αντιγραφέας έργων τέχνης και η Εριέττα το έμαθε. Ποιός ανεγκέφαλος διάλεξε το όνομα ενός καλλιτέχνη να το διασύρει σε ένα σαπούνι ποιός; Κάθε φορά που το ακούω εκνευρίζομαι απίστευτα.

Ο Λουκάς στο τέλος έσπασε και ξέσπασε σε κλάματα. Με συγκίνησε το σκασμένο.

Περίμενα κάτι περισσότερο απ τα επεισόδια αλλά άρχισαν και πάλι να κινούνται στη μετριότητα. Τι να κάνουμε; φέτος μυστικά και μετριότητα βαδίζουν χέρι χέρι.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 471 - Ημερομηνία 29-12-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 471 - Ημερομηνία 29-12-2010

Δημοσίευση από JESSIE Πεμ Δεκ 30, 2010 10:44 am

Ας γράψω κι εγώ , λίγο ανάκατα, όπως μού'ρχονται στο μυαλό ...

Η σκηνή Ρούσσου Αντιγόνης πολύ καλή, για πρώτη φορά ακούστηκε στη σειρά οτι Λουκάς Εριέττα είναι αδέλφια, κανονικά δεν έπρεπε να ξέρουμε τίποτε και να μείνουμε με ανοιχτό στόμα, αλλά ας όψονται οι περιλήψεις...
Δεν καταλαβαίνω την "αγανάκτηση" της Αντιγόνης ότι ποτέ δεν παραδέχτηκε το φόνο.... Και ξαναρρωτάω, γιατί πήγε και μίλησε στη Νόρα, δυό σαιζόν ολόκληρες κρατάει το στόμα της κλειστο για όλα, και σε μιά στιγμή ομολόγησε ένα φόνο για τον οποίο είχε ήδη αθωωθεί? Δεν την έχω για τόσο υπερφίαλη, οπότε η υποψία μου είναι οτι κάτι κρύβεται...

Ο Λουκάς σκέτη γλύκα με τα ρουχαλάκια, τις φορμίτσες και την υπόλοιπη προίκα της κορούλας, (αφού θέλει όνομα θεάς, η δική μου πρόταση είναι 'Αρτεμις, --η στο λατινικό της Ντιάνα- μιά θεά που βρίσκει πάντα το στόχο της ! ) κι ο Νικόλας γκρίνια μεν, τα έσκασε τα ευρώ δε...
Η Νόρα πάλι κόντρα του πάει, κι αν είναι αγόρι? Αλλά μου άρεσε ο τρόπος που τον έπεισε οτι πρέπει να παραμείνει δικηγόρος, έτσι είναι η σωστή σύζυγος, ξέρει να κουμαντάρει τον άντρα της (για το καλό πάντα ) χωρις αυτός να το καταλαβαίνει...

Η σκηνή που έμειναν από βενζίνη λίγο τραβηγμένη, αλλά ήταν η σταγόνα που έκανε το Νικόλα να πάρει την απόφαση να πάει στην Αμαλία. Το ύφος του Νικόλα καθώς εξηγούσε στην Αμαλία την κατάσταση όλα τα λεφτά, πολύ εκφραστικός τελικά ο Νικόλας. Ομως η μεσολάβησή του δεν μου πολυάρεσε, δεν παρακαλάμε για πράγματα που δικαιούμαστε , όπως η πληρωμή των δεδουλευμένων. Ο αξιότιμος κ. Ρούσσος θα έπρεπε ήδη να έχει δώσει εντολή στο λογιστήριό του να εξοφλήσει στο Λουκά όσα του χρωστάει χωρις να χρειαστεί η γεμάτη τάκτ (!!!) επέμβαση της Αμαλίας.

Η κουβέντα Στέφανου Εριέττας βγήκε τόσο φυσική, λές κι ήταν αυτονόητο οτι η Εριέττα δεν κρατάει κακία στο Στέφανο επειδή ο πατέρας του έχει σκοτώσει τον δικό της πατέρα. Τι φταίς εσύ, παιδί ήσουν κι εσύ τότε!
Τελικά δεν είναι μόνο δίμετρη στο ύψος, είναι και στην καρδιά αυτή η Εριέττα, και επόμενο είναι να μείνει έκθαμβος ο Στέφανος ....

Εύα Λευτέρης, χαίρομαι που η Εύα βάζει τα όρια και δίνει στον εαυτό της το χρόνο που χρειάζεται, αφού έτσι πρέπει και ο άλλος είναι πρόθυμος να περιμένει. Εχουν κι οι δύο πληγωθεί στο παρελθόν, μακάρι να βρούν την ευτυχία μαζί, κι ας αργήσει λίγο...

Εριέττα Λουκάς, τι όμορφη σκηνή, έφυγε κι ο πληθυντικός, καλά πάμε, και το σενάριο του Λουκά τερατώδες, αλλά είχε γούστο!

Τη σκηνή Μελίτας Στέφανου δεν την πολυθυμάμαι, αλλά είναι φανερό οτι η Μελίτα θα έκανε τα πάντα για να λυθούν τα προβλήματα της Εριέττας, ώστε να φύγει απ'το προσκήνιο και να πάψει ν'απασχολεί το Στέφανο. Με δυσκολία κρατούσε ένα ήρεμο πρόσωπο στα λόγια του Στέφανου, που ωστόσο εγκωμίαζε την Εριέττα όχι σα γυναίκα αλλά σαν ανώτερο άνθρωπο...

Επίσης η σκηνή Εριέττας Ρούσσου ήταν πολύ καλή, χωρις εξάρσεις τον έκανε να μιλήσει για τον πατέρα της, κι έβγαλε αμέσως τα συμπεράσματά της.

Και τέλος η σκηνή του ξεσπάσματος του Λουκά, να κλαίει μόνος του μέσ'στη νύχτα, αφού δεν έντεξε να παίζει άλλο τον "καραγκιόζη" όλη τη μέρα. Εντάξει ερμηνευτικά θα μπορούσε να είναι πολύ πιό δυνατή σκηνή, αν έπαιζαν πιό πεπειραμένοι ηθοποιοί, αλλά κι έτσι μια χαρά ήταν , ο Λουκάς έμοιαζε με παιδάκι που χτύπησε στο γόνατο κι η μαμά Νόρα τον παρηγορεί και μαζί έβγαλαν μιά γλύκα, ακριβώς γιατί είναι μαζί!!!

JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 471 - Ημερομηνία 29-12-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 471 - Ημερομηνία 29-12-2010

Δημοσίευση από tzibirdika Πεμ Δεκ 30, 2010 1:02 pm

To ψηφιζω καλο!!!

Μου αρεσει πολυ ο χαζομπαμπας Λουκακος!!!!!!! inlove
Απορω πως δεν εχει γραψει ακομα τη κορη του σε κανα ιδιωτικο σχολειο, σε σχολη μπαλετου, σε ωδειο και στο κολυμβητηριο lmao Ικανο τον εχω παντως....τον εχει φοβηθει το ματι μου ruuun

Ριξαμε κατι γελια με τη γιαγια μου εκει που εμειναν απο βενζινη....η γιαγια μου βασικα και με παρεσερνε κι εμενα και δεν ακουγα τι ελεγαν... xaxa
Α ρε Νικολακη....ταριφας ξαναγινες για παρτη τους...


ΛΑΤΡΕΨΑ (η λατρεια δεν περιγραφεται) τη σκηνη Ερις-Λουκα!!!!!!!!!!!!!
Ταιριαζουν απιστευτα Λαμπου-Πετρακης!!!!! Κοψανε και τον πληθυντικο και καλα εκαναν δηλαδη ηταν λιγο γελοιο.... xaxa Χαιρομαι που αναπτυσσεται μια καλη σχεση αναμεσα τους...κι εχουν και οι 2 χιουμορακι ^^ μοιαζουν και σε αυτο...ουτε αδερφια να ηταν sfyr lmao


Η Νταιζη εχει καταντησει βαρετη...χωρις ρολο....απλα να τριγυρνα και να μιλα αοριστα για περιουσιες και κληρονομιες...Τον Λουκα που τον θυμηθηκε????? Και τι πηγε να κανει??? Συγγνωμη πιστευε οτι θα κατσει να την ακουσει και να τη παρει στα σοβαρα μετα απο ολα οσα εχουν γινει??? Δε την αντεχω...Ας φυγουν με το Χρηστο να ζησουν τον ερωτα τους ή ας τη πατησει καμια νταλικα να ησυχασουμε.... maaaad

Η σκηνη στο καναπε με το Λουκα που φουντωνει οταν ακουει τη φραση "μανα του παιδιου μου" μ'αρεσε πολυ!!!!!!!!! Νορακι βρηκες τη φραση κλειδι οποτε ξερεις ε?????? Καθε βραδυ πριν κοιμηθειτε να λες φρασεις οπως "Μπορεις να τριψεις λιγο τη μανα του παιδιου σου στη πλατουλα?" ή "Κλεισε το φως βρε αγαπη μου να κοιμηθει η μανα του παιδιου σου" ή "Βρε μωρο μου? Το συνειδητοποιεις οτι θα γινω η μανα οτυ παιδιου σου?" Και ετοιμος για ολα ο Λουκας ^^ Και μη μου πεις οτι δεν θελεις γιατι δε θα σε πιστεψω σιγανοπαπαδιτσα Mmm

Τι καλη η Αμαλιτσα!!!!!Λατρευωωωωωωωω!!! Ειδικα στο τελος που ειπε παλι τη Νορα θεα!!!

Απλα ΠΡΟΣΚΥΝΩ τη τελευταια σκηνη και τον Παναγιωτη!!!!!! : respect :
Καταφερε να με συγκινησει...α να χαθει.. Snif Ειδικα εκει που της ειπε "συγγνωμη...δεν ηθελα να σε στεναχωρησω συγγνωμη" ηθελω να μπω μεσα στην οθονη να τον κανω μια μεγαλη αγκαλια...αλλα με προλαβε η Νορα...Λουκακο μη κλαις Aww Ερχεται η μπεμπαααα!!!!!!!!!!!!!!!


ΥΣ1-->Θελω κι αλλες ζουζουνιαρικες Λουκανορικες σκηνες και θελω και μια ερωτικη.Μας τη χρωστατε!!!!!!!

ΥΣ2--->Θελω περισσοτερες σκηνες Λουκα-Ερις ταιριαζουν τα μαλα!!!!!
ΥΣ3--->Θελω την κουνιαδουλα-αδερφουλα ευτυχισμενη!!
ΥΣ4--->Θελω να εξαφανιστει η Νταιζη και ο Μπελλος τους βαρεθηκα....
ΥΣ5--->Θελω ενα αμαξι να οδηγησω αλλα προφανως ο Αη Βασιλης φετος με εχει αφοδευμενη....Aww

Αυτα....
tzibirdika
tzibirdika
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : οδος ονειρων 15

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 471 - Ημερομηνία 29-12-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 471 - Ημερομηνία 29-12-2010

Δημοσίευση από FieryRed Πεμ Δεκ 30, 2010 2:04 pm

tzibirdika έγραψε:To ψηφιζω καλο!!!

Μου αρεσει πολυ ο χαζομπαμπας Λουκακος!!!!!!! inlove
Απορω πως δεν εχει γραψει ακομα τη κορη του σε κανα ιδιωτικο σχολειο, σε σχολη μπαλετου, σε ωδειο και στο κολυμβητηριο lmao Ικανο τον εχω παντως....τον εχει φοβηθει το ματι μου ruuun

Ριξαμε κατι γελια με τη γιαγια μου εκει που εμειναν απο βενζινη....η γιαγια μου βασικα και με παρεσερνε κι εμενα και δεν ακουγα τι ελεγαν... xaxa
Α ρε Νικολακη....ταριφας ξαναγινες για παρτη τους...


ΛΑΤΡΕΨΑ (η λατρεια δεν περιγραφεται) τη σκηνη Ερις-Λουκα!!!!!!!!!!!!!
Ταιριαζουν απιστευτα Λαμπου-Πετρακης!!!!! Κοψανε και τον πληθυντικο και καλα εκαναν δηλαδη ηταν λιγο γελοιο.... xaxa Χαιρομαι που αναπτυσσεται μια καλη σχεση αναμεσα τους...κι εχουν και οι 2 χιουμορακι ^^ μοιαζουν και σε αυτο...ουτε αδερφια να ηταν sfyr lmao


Η Νταιζη εχει καταντησει βαρετη...χωρις ρολο....απλα να τριγυρνα και να μιλα αοριστα για περιουσιες και κληρονομιες...Τον Λουκα που τον θυμηθηκε????? Και τι πηγε να κανει??? Συγγνωμη πιστευε οτι θα κατσει να την ακουσει και να τη παρει στα σοβαρα μετα απο ολα οσα εχουν γινει??? Δε την αντεχω...Ας φυγουν με το Χρηστο να ζησουν τον ερωτα τους ή ας τη πατησει καμια νταλικα να ησυχασουμε.... maaaad

Η σκηνη στο καναπε με το Λουκα που φουντωνει οταν ακουει τη φραση "μανα του παιδιου μου" μ'αρεσε πολυ!!!!!!!!! Νορακι βρηκες τη φραση κλειδι οποτε ξερεις ε?????? Καθε βραδυ πριν κοιμηθειτε να λες φρασεις οπως "Μπορεις να τριψεις λιγο τη μανα του παιδιου σου στη πλατουλα?" ή "Κλεισε το φως βρε αγαπη μου να κοιμηθει η μανα του παιδιου σου" ή "Βρε μωρο μου? Το συνειδητοποιεις οτι θα γινω η μανα οτυ παιδιου σου?" Και ετοιμος για ολα ο Λουκας ^^ Και μη μου πεις οτι δεν θελεις γιατι δε θα σε πιστεψω σιγανοπαπαδιτσα Mmm

Τι καλη η Αμαλιτσα!!!!!Λατρευωωωωωωωω!!! Ειδικα στο τελος που ειπε παλι τη Νορα θεα!!!

Απλα ΠΡΟΣΚΥΝΩ τη τελευταια σκηνη και τον Παναγιωτη!!!!!! : respect :
Καταφερε να με συγκινησει...α να χαθει.. Snif Ειδικα εκει που της ειπε "συγγνωμη...δεν ηθελα να σε στεναχωρησω συγγνωμη" ηθελω να μπω μεσα στην οθονη να τον κανω μια μεγαλη αγκαλια...αλλα με προλαβε η Νορα...Λουκακο μη κλαις Aww Ερχεται η μπεμπαααα!!!!!!!!!!!!!!!


ΥΣ1-->Θελω κι αλλες ζουζουνιαρικες Λουκανορικες σκηνες και θελω και μια ερωτικη.Μας τη χρωστατε!!!!!!!

ΥΣ2--->Θελω περισσοτερες σκηνες Λουκα-Ερις ταιριαζουν τα μαλα!!!!!
ΥΣ3--->Θελω την κουνιαδουλα-αδερφουλα ευτυχισμενη!!
ΥΣ4--->Θελω να εξαφανιστει η Νταιζη και ο Μπελλος τους βαρεθηκα....
ΥΣ5--->Θελω ενα αμαξι να οδηγησω αλλα προφανως ο Αη Βασιλης φετος με εχει αφοδευμενη....Aww

Αυτα....

I Heart2 Σμα!!!! Και φυσικά συμφωνώ σε όλα!!!
FieryRed
FieryRed
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : in the Lalaland
Ασχολίες : Working like a maniac

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 471 - Ημερομηνία 29-12-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 471 - Ημερομηνία 29-12-2010

Δημοσίευση από Foulitsa Πεμ Δεκ 30, 2010 3:18 pm

Λίγα πράγματα και από μένα…

Ακούω την Εύα ότι θέλει να νιώσει σιγουριά και να αφεθεί και θυμάμαι κάποιον άλλον που του έλεγε ότι ήθελε να ναι σίγουρη για να προχωρήσουν μαζί, και αυτός την πρόδωσε με το χειρότερο τρόπο.. Μπορεί ένας άντρας να κάνει ΤΑ ΠΑΝΤΑ για την Εύα και να της δώσει όσα της αξίζουν? Αν δεν μπορεί ο Λευτεράκης να ασχοληθεί με τα διαμάντια του και να μας αφήσει ήσυχες..

Δεν μ’ αρέσει να βγαίνει ο Λουκάς τσίπης, στο κάτω κάτω δικηγόρος είναι..
Με τα ρουχαλάκια με έλιωσε ο άτιμος.. Είναι χαζομπαμπάς και αγαπώω!!!
Και η φατσουλα του όταν τα έδειχνε στη Νόρα ήταν τόοοσο γλυκούλα…. inlove

Η σκηνή στο αμάξι μου φάνηκε κάπως… και δεν βρήκα νόημα στο ότι έμειναν από βενζίνη..

Η Εύα είναι μια ΘΕΑ γενικώς… inlove

Προτιμώ το πιο σπαστό μαλλί στη Δάφνη από το ίσιο που την κάνουν τελευταία..

Νταιζη -Χρήστο πέρασα στο γρήγορο…

Απόλυτοι κλασσικά στον καναπέ.. Ο Στέφανος το πιέζει λίγο το Μελιτάκι να βγάλει την αλήθεια από το Ρούσσο?? Matakia
Μακάρι να τις βρει η ΚΟΠΕΛΑ? lmaolmao

Η κοριτσοσυζήτηση μου βγήκε και αυτή λίγο κάπως.. Όλη η πίεση από την πλευρά των κοριτσιών μετά από τόσα που έχουν συμβεί μου φαίνεται θεόκουφη.. Κρατάω την ατάκα της Νόρας περί πάθους.. Ελπίζω βέβαια να μην του βάλουν και αυτούς να πάρουν σβάρνα τραπέζια και κουφώματα για να μας πείσουν.. Υπάρχουν και άλλοι τρόποι…

Η Αμαλία λέει το Λουκά μανάρι της?? Πεθαίνω!!
Πολύ το ψειρίζουμε το οικονομικό θέμα του Λουκά και προβλέπω μεγάλη πόρτα θα διαβεί..

Τα σουτάκια στο καλάθι των αχρήστων ασχολίαστα..


Η Αννούλα που μας έχει ζαλίσει με την εκδίκηση ασχολίαστη επίσης..
Λευτεράκη το καλό που σου θέλω να μην την πληγώσεις όντως την Εύα..
Επίσης ο Στέφανος να μας κάνει τη χάρη να πάει στην απόλυτη του και να μας αφήσει στην ησυχία μας..

Τη Νταίζη με το που την άκουσα να μιλάει για λεφτά την προσπέρασα χωρίς δεύτερη σκέψη…

Η Αμαλίτσα άμα θέλει είναι καλούλα μες στην τρέλα της μωρέ..
Ο Λουκάς να κλαίει και να ζητάει συγνώμη από τη Νόρα που τη στεναχώρησε με έκανε ένα με το πάτωμα.. Πόσο γλυκός μπορεί να είναι???

Μόνο και μόνο για την τελευταία σκηνή ψηφίζω καλό…
Στα προσεχώς ανυπομονω για μανούλα Εύα, μέλλουσα μανούλα Νόρα και κούκλο Άγγελο να σαχλαμαρίζουν.. inlove
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 471 - Ημερομηνία 29-12-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 471 - Ημερομηνία 29-12-2010

Δημοσίευση από soso Πεμ Δεκ 30, 2010 3:34 pm

Foulitsa έγραψε:Λίγα πράγματα και από μένα…

Ακούω την Εύα ότι θέλει να νιώσει σιγουριά και να αφεθεί και θυμάμαι κάποιον άλλον που του έλεγε ότι ήθελε να ναι σίγουρη για να προχωρήσουν μαζί, και αυτός την πρόδωσε με το χειρότερο τρόπο.. Μπορεί ένας άντρας να κάνει ΤΑ ΠΑΝΤΑ για την Εύα και να της δώσει όσα της αξίζουν? Αν δεν μπορεί ο Λευτεράκης να ασχοληθεί με τα διαμάντια του και να μας αφήσει ήσυχες..

Δεν μ’ αρέσει να βγαίνει ο Λουκάς τσίπης, στο κάτω κάτω δικηγόρος είναι..
Με τα ρουχαλάκια με έλιωσε ο άτιμος.. Είναι χαζομπαμπάς και αγαπώω!!!
Και η φατσουλα του όταν τα έδειχνε στη Νόρα ήταν τόοοσο γλυκούλα…. inlove

Η σκηνή στο αμάξι μου φάνηκε κάπως… και δεν βρήκα νόημα στο ότι έμειναν από βενζίνη..

Η Εύα είναι μια ΘΕΑ γενικώς… inlove

Προτιμώ το πιο σπαστό μαλλί στη Δάφνη από το ίσιο που την κάνουν τελευταία..

Νταιζη -Χρήστο πέρασα στο γρήγορο…

Απόλυτοι κλασσικά στον καναπέ.. Ο Στέφανος το πιέζει λίγο το Μελιτάκι να βγάλει την αλήθεια από το Ρούσσο?? Matakia
Μακάρι να τις βρει η ΚΟΠΕΛΑ? lmaolmao

Η κοριτσοσυζήτηση μου βγήκε και αυτή λίγο κάπως.. Όλη η πίεση από την πλευρά των κοριτσιών μετά από τόσα που έχουν συμβεί μου φαίνεται θεόκουφη.. Κρατάω την ατάκα της Νόρας περί πάθους.. Ελπίζω βέβαια να μην του βάλουν και αυτούς να πάρουν σβάρνα τραπέζια και κουφώματα για να μας πείσουν.. Υπάρχουν και άλλοι τρόποι…

Η Αμαλία λέει το Λουκά μανάρι της?? Πεθαίνω!!
Πολύ το ψειρίζουμε το οικονομικό θέμα του Λουκά και προβλέπω μεγάλη πόρτα θα διαβεί..

Τα σουτάκια στο καλάθι των αχρήστων ασχολίαστα..


Η Αννούλα που μας έχει ζαλίσει με την εκδίκηση ασχολίαστη επίσης..
Λευτεράκη το καλό που σου θέλω να μην την πληγώσεις όντως την Εύα..
Επίσης ο Στέφανος να μας κάνει τη χάρη να πάει στην απόλυτη του και να μας αφήσει στην ησυχία μας..

Τη Νταίζη με το που την άκουσα να μιλάει για λεφτά την προσπέρασα χωρίς δεύτερη σκέψη…

Η Αμαλίτσα άμα θέλει είναι καλούλα μες στην τρέλα της μωρέ..
Ο Λουκάς να κλαίει και να ζητάει συγνώμη από τη Νόρα που τη στεναχώρησε με έκανε ένα με το πάτωμα.. Πόσο γλυκός μπορεί να είναι???

Μόνο και μόνο για την τελευταία σκηνή ψηφίζω καλό…
Στα προσεχώς ανυπομονω για μανούλα Εύα, μέλλουσα μανούλα Νόρα και κούκλο Άγγελο να σαχλαμαρίζουν.. inlove

Μαζι σου σε όλα!Μέχρι τελείας! soutien
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 471 - Ημερομηνία 29-12-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 471 - Ημερομηνία 29-12-2010

Δημοσίευση από MARINAKI_AGAPI_97 Πεμ Δεκ 30, 2010 3:36 pm

Foulitsa έγραψε:Λίγα πράγματα και από μένα…

Ακούω την Εύα ότι θέλει να νιώσει σιγουριά και να αφεθεί και θυμάμαι κάποιον άλλον που του έλεγε ότι ήθελε να ναι σίγουρη για να προχωρήσουν μαζί, και αυτός την πρόδωσε με το χειρότερο τρόπο.. Μπορεί ένας άντρας να κάνει ΤΑ ΠΑΝΤΑ για την Εύα και να της δώσει όσα της αξίζουν? Αν δεν μπορεί ο Λευτεράκης να ασχοληθεί με τα διαμάντια του και να μας αφήσει ήσυχες..

Δεν μ’ αρέσει να βγαίνει ο Λουκάς τσίπης, στο κάτω κάτω δικηγόρος είναι..
Με τα ρουχαλάκια με έλιωσε ο άτιμος.. Είναι χαζομπαμπάς και αγαπώω!!!
Και η φατσουλα του όταν τα έδειχνε στη Νόρα ήταν τόοοσο γλυκούλα…. inlove

Η σκηνή στο αμάξι μου φάνηκε κάπως… και δεν βρήκα νόημα στο ότι έμειναν από βενζίνη..

Η Εύα είναι μια ΘΕΑ γενικώς… inlove

Προτιμώ το πιο σπαστό μαλλί στη Δάφνη από το ίσιο που την κάνουν τελευταία..

Νταιζη -Χρήστο πέρασα στο γρήγορο…

Απόλυτοι κλασσικά στον καναπέ.. Ο Στέφανος το πιέζει λίγο το Μελιτάκι να βγάλει την αλήθεια από το Ρούσσο?? Matakia
Μακάρι να τις βρει η ΚΟΠΕΛΑ? lmaolmao

Η κοριτσοσυζήτηση μου βγήκε και αυτή λίγο κάπως.. Όλη η πίεση από την πλευρά των κοριτσιών μετά από τόσα που έχουν συμβεί μου φαίνεται θεόκουφη.. Κρατάω την ατάκα της Νόρας περί πάθους.. Ελπίζω βέβαια να μην του βάλουν και αυτούς να πάρουν σβάρνα τραπέζια και κουφώματα για να μας πείσουν.. Υπάρχουν και άλλοι τρόποι…

Η Αμαλία λέει το Λουκά μανάρι της?? Πεθαίνω!!
Πολύ το ψειρίζουμε το οικονομικό θέμα του Λουκά και προβλέπω μεγάλη πόρτα θα διαβεί..

Τα σουτάκια στο καλάθι των αχρήστων ασχολίαστα..


Η Αννούλα που μας έχει ζαλίσει με την εκδίκηση ασχολίαστη επίσης..
Λευτεράκη το καλό που σου θέλω να μην την πληγώσεις όντως την Εύα..
Επίσης ο Στέφανος να μας κάνει τη χάρη να πάει στην απόλυτη του και να μας αφήσει στην ησυχία μας..

Τη Νταίζη με το που την άκουσα να μιλάει για λεφτά την προσπέρασα χωρίς δεύτερη σκέψη…

Η Αμαλίτσα άμα θέλει είναι καλούλα μες στην τρέλα της μωρέ..
Ο Λουκάς να κλαίει και να ζητάει συγνώμη από τη Νόρα που τη στεναχώρησε με έκανε ένα με το πάτωμα.. Πόσο γλυκός μπορεί να είναι???

Μόνο και μόνο για την τελευταία σκηνή ψηφίζω καλό…
Στα προσεχώς ανυπομονω για μανούλα Εύα, μέλλουσα μανούλα Νόρα και κούκλο Άγγελο να σαχλαμαρίζουν.. inlove
Συμφωνω σε ολα εντελως!!
Καλα με πεθανε η συζητηση Λουκα-Εριεττας!!! Αχου μωρε τα αδερφακια τα λενε!! Θελω και αλλες τετοιες σκηνες!!!
MARINAKI_AGAPI_97
MARINAKI_AGAPI_97
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Στη Θεσσαλονίκη μου....

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 471 - Ημερομηνία 29-12-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 471 - Ημερομηνία 29-12-2010

Δημοσίευση από loukasnora Πεμ Δεκ 30, 2010 3:54 pm

Ας σχολιασω κι εγω...

Πιστευω πως το χθεσινο επεισοδιο σωθηκε απο την μετριοτητα χαρη στην τελευταια σκηνη.Αλλα ας τα παρω με την σειρα.

Η πρωτη σκηνη με Πετρο και Αντιγονη ηταν λιγο κουραστικη.Τα ιδια και τα ιδια.Ακομα και αν ο Ρουσσος ειχε σκοπο να προστατεψει τον Λουκα κρυβοντας του την αληθεια θα συμφωνησω με την Αντιγονη.Θα νιωσει καλυτερα αν μαθει την αληθεια στην ηλικια που ειναι τωρα;Μαλλον για χειροτερα το κοβω.

Δεν καταλαβαινω γιατι παρουσιαζεται ο Λουκας τοσο τσιπης και ως αφραγκος.Μηπως για να γινει στην πορεια ο λεφτας της σειρας;Μηπως για να μας σπασετε τα νευρα;Μηπως και για τα δυο; maaaad maaaad

Επισης δεν καταλαβα και τον λογο υπαρξης του γεγονοτος οτι το αυτοκινητο του Λουκα εμεινε απο βενζινη.Κατι πιο ουσιαστικο για να γεμισετε το επεισοδιο δεν βρηκατε;

Τα ρουχαλακια ηταν για πιο μεγαλο παιδακι αλλα αυτο το λευκο φορμακι με την Minnie επανω το λατρεψα inlove inlove Οπως φυσικα και τον ενθουσιασμο και το χαμογελο του χαζομπαμπα Λουκα inlove inlove Αν και η αναγκη του να απασχολει το μυαλο του για να μην σκεφτεται οτι εχει γινει ειναι κατι παραπανω απο φανερη.

Μου αρεσε πολυ η σκηνη Λουκα-Εριεττας.Δενουν πολυ σαν αδερφια και το σεναριο του Λουκα τα εσπασε : respect : : respect :

Δεν μου αρεσε η κινηση του Νικολα να ζητησει να δωσουν τα δεδουλευμενα στον Λουκα.Καταρχην αυτο θα επρεπε να το κανει απο μονος του ο Ρουσσος και δευτερον δεν μου φανηκε οτι το εκανε μονο απο αγαπη για τον Λουκα αλλα και για να μην του ζηταει πια δανεικα.Το πιθανοτερο ειναι οτι κανω λαθος αλλα καπως ετσι μου φανηκε Rolling Eyes

Μου αρεσε η σκηνη με Ευα-Λευτερη.Χαιρομαι που τον εχει ακομα σε μια αποσταση και του εχει ξεκαθαρισει οτι χρειαζεται ακομα χρονο.

Η τελευταια σκηνη τωρα μου φανηκε πολυ τρυφερη.Ειδικα το γεγονος οτι ο Λουκας περιμενε να κοιμηθει η Νορα για να ξεσπασει και να μην την στεναχωρησει ηταν αλλο ενα δειγμα της τεραστιας αγαπης του για εκεινη Love!

Ψηφιζω λοιπον καλο επειδη οπως ειπα και πριν η τελευταια σκηνη εσωσε το επεισοδιο απο την απολυτη μετριοτητα.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 471 - Ημερομηνία 29-12-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 471 - Ημερομηνία 29-12-2010

Δημοσίευση από edem4ever Πεμ Δεκ 30, 2010 4:28 pm

"Καλε μου Αγιε Βασιλη, (απο την Κασσαρεια)"


Φετος δε θα ελεγα οτι ημουν και το καλυτερο παιδι, εκανα κατι ψιλοαποειρες κατα της νυφης μου και ξεκανα τον Περικλη, θα ηθελα ομως να σε παρακαλεσω να με προμυθευσεις με ατακες και ψεματα γιατι ο γιος μου εχει αρχισει να γινεται πολυ φορτικος και πολυ φοβαμαι οτι θα αναγκαστω να του τα πω ολα και τοτε ποιος ακουει το Ρουσσο! Nyxia Οχι οτι περιμενω και πολλα απο το δολοφονο, μας εφαγε τα αυτια με το Λουκα, ασε που η αλλη πηγε και ειπε οτι της ομολογησα και τωρα πρεπει να τη βγαλω τρελη! Με εκτιμηση...
"Αντιγονη"


Το αν ημουν καλο παιδι θα το κρινει η ιστορια! Για φετος τωρα θα ηθελα δυναμη να ξεφουρνισω στο Λουκα οτι ειναι αδερφος της Εριεττας, δυναμη να μη στραγκαλισω την Αντιγονη που ειναι ετοιμη να τα ξερασει ολα, δυναμη να αντεξω τη γυναικα μου που την ειδε μανατζερ, ακου μανατζερ η Αμαλιτσα, μα καλα δε βλεπεις απο κει πανω, τελος δυναμη να αντιμετωπισω τις ερωτησεις της Εριεττας! Γενικα οτι αποθεματα εχεις σε δυναμη στειλ'τα γιατι τα εχω κανει σα τα μουτρα μου! Μη με ξεχασεις sm
"Πετρος"


Ειμαι ασφαλως οτι καλυτερο κυκλοφορει στον πλανητη, μιλαμε ο Θεος ειχε κεφια οταν με εφτιαχνε! Βασικα μπορω να εχω οτι θελω αλλα μιας και θα κανεις τον κοπο θα ηθελα ενα μουρλια συνολακι που ειδα προχθες στις βιτρινες, αλλο να στο λεω κι αλλο να το βλεπεις! Love! Α! Αν δε σου κανει πολυ κοπο θα ηθελα να αποκαταστησεις το ονομα του αντρα μου, να τον συγχωρεσει ο Λουκα και ο Νικολας επιτελους να μου στησει εκεινο το αγαλμα που ειχα ζητησει απο περσυ, προεχει το συνολακι παντως! Σε φιλω
"Αμαλια"


Καλο παιδι; Αυτο ειναι υποκειμενικο, οπως το δει ο καθενας βρε αδερφε... Πριν απο λιγα χρονια σου ειχα ζητησει να μιλησει η μανουλα μου και σε ευχαριστω που με ακουσες, τωρα θα σου ζητησω το ιδιο ακριβως πραγμα, να μιλησει η μανα μου μπας και βγαλω καμια ακρη, ο πατερας μου ηταν δολοφονος; Μπορεις να το επιβεβαιωσεις εσυ; Κατα τ'αλλα δεν εχω ιδεα τι θελω αν μπορεις να βγαλεις ακρη στειλε οτι εχεις ευχαριστηση! /S
"Στεφανος"


Απο τοτε που θυμαμαι τον ευατο ημουν ενα ησυχο παιδακι που δεν δημιουργουσε ποτε προβληματα... Οταν ημουν μικρη σου ζητουσα ενα αδερφακι και εσυ μου ετσελενς κουκλες, περσυ που σου ζητησα ενα ζευγαρι Christian Louboutin βρηκες να μου στειλεις αδερφο! Για φετος λοιπον θα ηθελα να μαθω που στο καλο ειναι ο αδερφος μου και αν δε ζοριζω την τυχη μου θα ηθελα και το Στεφανο! Efxi Με εκτιμηση
"Εριεττα"


Θελω ο Στεφανος να μην ξαναδει την Εριεττα, να εχει ματια μονο για μενα! Αυτα!
"Μελιτα"


Δε νομιζω να ειναι δικη σου δουλεια αν ημουν καλο παιδι ή οχι! Το μονο που θελω για τη νεα χρονια ειναι να μαθω "που πηγαν αυτα τα λεφτα" και τον τροπο να ξεκανω το Μητσο χωρις να με παρει χαμπαρι! Ξερεις εσυ...
"Νταιζη"


Ο Μπελλος ειναι οτι καλυτερο κυκλοφορει, περσυ σου ζητησε μυαλο φετος θα ηθελε να πεισεις το πανελληνιο οτι ξερει να το χρησιμοποιει! Επιπλεον θελει να ξεκανει τη Νταιζη, γι'αυτο βρες τροπο κι εκει που θα ψαχνεις βρες του κι εναν αδερφο γιατι ο δικος του πεθανε! Δημητριος Μπελλος
"Τελος"


Οσο να πεις τις παρασπονδιες μου τις εκανα φετος, αλλα θα ηθελα να φανεις μεγαλοψυχος και να με ξεμπλεξεις μια ωρα αρχιτερα! Θα ηθελα να μην επαληθευτει αυτη η κατσικοποδαρη η Αννα και μα μην πληγωσω την Ευα, μου αρεσει πολυ Αγιε Βασιλη! Βοηθεια!
"Λευτερης"*
* Αν δε με βρεις εκει δομικασε "Εμμανουηλ Παπαπετρου" ;D


Γιατι μπηκα στον κοπο να σου γραψω γραμμα, ακομα δεν εχω καταλαβει, μαλλον εισαι ο μονος που μπορει να με βοηθησει πλεον... Καθε φορα που ζηταω κατι μου γυριζει μπουμεραγκ, οποτε αν θες φετος δωσε λιγη παραπανω προσοχη, γιατι και περσι σου ζητησα να γινω ευτυχισμενη και με μαζευαν απο τους γκρεμους! Θελω να ειμαι ευτυχισμενη και να χαμογελαω γινεται; Efxi Θελω τα παιδακια μου να ειναι καλα και να ξανακανω ονειρα! Επισης να μην με πρηζουν οι φιλες μου λες και δεν ξερουν τι εχω περασει! Μη με ξεχασεις
"Ευα"


"Δε νομιζω να χρειαζονται συστασεις! Ειμαι πολυ καλος ανθρωπος! Ενταξει εκανα κατι σαχλαμαρες εκει αλλα, τι θα τα διαγραψεις ολα για πεντε βλακειες εκει περα... Φετος θα ηθελα pff να ειναι καλα οι φιλοι και οι οικογενεια μου, εχω κι εναν αδερφο στα ξενα, εχε το νου σου... Α! Και την Εδεμ! Με πολυ αγαπη
"Δαφνη"
Υ.Γ. Ο Μαριος θελει ποδηλατο φετος!


Ως επι το πλειστον ημουν καλο παιδι φετος, καλυτερο απο οτι ημουν περσι και προπερσι! Θα ηθελα λοιπον να ειμαι καλα με τη γυναικα μου και να μη με ξαναλαχταρησει! Επισης αν δε σου κανει κοπο κανε κατι με το Λουκα, κατι, το οτιδηποτε, μη τον στειλεις πουθενα μονο και τον ψαχνουμε.. Αν δεν υπαρχει κατι που μπορει να κανεις στειλε μου τουλαχιστον κανενα ηρεμιστικο γιατι τοοοσο τσιφουτη δεν τον περιμενα! wall Χρονια Πολλα
"Νικολας"


Ημουν σαφως καλυτερο παιδι φετος απο τα προηγουμενα χρονια, αν εξαιρεσεις κατι υστεριες και κατι μυστικα! Αφου σε χιλιοευχαριστησω για το περσινο μου δωρο θα ηθελα για φετος να σε παρακαλεσω το ψυχουλακι να ειναι κοριτσακι, αλλιως ποιος ακουει το Λουκα, πηγε και αγορασε φουστανακια ο καλος μου! inlove Θελω να ειμαι δυνατη να τον στηριξω και να μη διανοηθει να εγκαταληψει τη δικηγορια! Με εκτιμηση
"Νορα"


Οπως παντα ημουν παιδι μαλαμα, αν εξαιρεσεις οτι υπερασπιστηκα την Αντιγονη η οποια τελικα ηταν οντως δολοφονος! Φετος θα ηθελα να σου ζητησω για αρχη τι να μη μου φερεις! Μυστικα, νυσαφι πια, στεναχωρω και τη Νορα μου... Aww
Επισης θελω η κορακλα μου να ειναι κουκλα και την επομενη φορα να διαλεξω ρουχα στο σωστο νουμερο και να τα πληρωσω εγω! Αν μπορεις στειλε μου εστω και καθυστερημενα τα πνευματα των Χριστουγεννων γιατι εξελισσομαι σε Σκρουζ και δε μου αρεσει! Επισης στειλε στην Εριεττα τον αδερφο της γιατι πολυ τη συμπαθησα, ισως πρεπει να σκεφτω την προταση της και να γινω σεναριογραφος! Idea Τελος δωσ μου δυναμη να μην αφησω το γιο μου ορφανο απο μανουλα! Γεια χαρα!
"Λουκας"


Γενικα ειμαι καλο παιδακι και απο τους πιο φανατικους θαυμαστες! Αν εχεις λοιπον την ευγενη καλοσυνη θα ηθελα τα επεισοδια να κρατησουν μια σταθερη ανοδικη πορεια και να μην αποτελεσουν τα δυο ή τρια προηγουμενα τις εξαιρεσεις που επιβεβαιωνουν τον κανονα για τα χαλια μας! Το επεισοδιο ηταν "καλο" κι αυτο με μεγαλη επιεικεια! Τα υπολοιπα θα στα πω απο κοντα! Πολλα φιλια
"Γιαννα"
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 471 - Ημερομηνία 29-12-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 471 - Ημερομηνία 29-12-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Πεμ Δεκ 30, 2010 5:01 pm

Καλέ Γιάννα θα με απολύσουνε στο τέλος! Έχω διπλωθεί από τα γέλια! Δεν υπάρχεις κοπέλα μου! ΘΕΙΚΟΣ σχολιασμος και όσα και να πω είναι λίγα!!! ΜΠΡΑΒΟ!!!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 471 - Ημερομηνία 29-12-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 471 - Ημερομηνία 29-12-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Δεκ 30, 2010 5:03 pm


Γιάννα : respect : : respect : : respect : : respect : : respect : : respect : : respect :
Νομίζω οτι είναι ο καλύτερός σου σχολιασμός. Καλύτερος και απ την κορυφαία χωριάτικη σαλάτα
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 471 - Ημερομηνία 29-12-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 471 - Ημερομηνία 29-12-2010

Δημοσίευση από elenp Πεμ Δεκ 30, 2010 5:10 pm

Το επεισόδιο ήταν ωραίο. Οι σκηνές που μου άρεσαν περισσότερο ήτα αυτή με τον Λουκά και την Νόρα στο γραφείο. Μου αρέσει που η Νόρα έχει βρει τον τρόπο της και κουμαντάρει τον Λουκά. Μια χαρά του τα είπε, αλλά και αυτός μόλις του είπε πώς πονάει λίγο κατευθείαν το σταμάτησε. Επίσης μου άρεσε πολύ η σκηνή με τα ρούχα. Εντάξει δεν είχε και κάτι ιδιαίτερο, αλλά Λουκάς, Νόρα και Νικόλας ήταν τέλειοι! Επίσης το ίδιο ισχύει και για την σκηνή με την βενζίνη, που ήταν λίγο βαρετή αλλά οι ερμηνείες πολύ καλές. Η Εύα, η Νόρα και η Δάφνη είχαν πολύ πλάκα και μου άρεσε η συζήτησή τους. Ειδικά η Νόρα και η Δάφνη που ρωτούσαν όλο χαμόγελο την Εύα και εκείνη νομίζω το απολάμβανε. Μία ακόμα σκηνή που μου άρεσε ήταν αυτή με τον Νικόλα και την Αμαλία. Πολύ ωραία η κίνηση του Νικόλα να ζητήσει αυτό από την Αμαλία, όπως και η στάση της Αμαλίας. Επίσης μου άρεσε πολύ και η τελευταία σκηνή. Ο Λουκάς που μπορεί να κάνει όλα αυτά τα χαζά, αλλά είναι πληγωμένος για αυτά που έχει μάθει για τον κύριο Θεόφραστο και έκλαψε και μάλιστα πήγε μέσα για να μην στεναχωρήσει την Νόρα. Μου άρεσε που η Νόρα σηκώθηκε και πήγε δίπλα του. Γενικά πολύ όμορφη σκηνή.

Γενικά το επεισόδιο ήταν ωραίο και το ψηφίζω καλό.
elenp
elenp
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 471 - Ημερομηνία 29-12-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 471 - Ημερομηνία 29-12-2010

Δημοσίευση από evanna Πεμ Δεκ 30, 2010 5:34 pm

Γιαννα ολα δικα σου oscar oscar oscar oscar oscar oscar oscar oscar oscar oscar
Καθε φορα λεω τι αλλο μπορει να σκεφτει και καθε φορα ο σχολιασμος ειναι ακομα καλυτερος!Εισαι κορυφη! : respect :
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 471 - Ημερομηνία 29-12-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 471 - Ημερομηνία 29-12-2010

Δημοσίευση από FieryRed Πεμ Δεκ 30, 2010 5:49 pm

Γιάννα δίνεις ρέστα!!!!!! : respect : : respect : : respect :
FieryRed
FieryRed
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : in the Lalaland
Ασχολίες : Working like a maniac

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 471 - Ημερομηνία 29-12-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 471 - Ημερομηνία 29-12-2010

Δημοσίευση από νοριτσα Πεμ Δεκ 30, 2010 6:10 pm

Γιαννα μου εισαι Θεα!!!!!! απιστευτος σχολιασμος κοπελα μου!!!!!!!! : respect : : respect : : respect : : respect : : respect : : respect : : respect : : respect : : respect : : respect :
νοριτσα
νοριτσα
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 471 - Ημερομηνία 29-12-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 471 - Ημερομηνία 29-12-2010

Δημοσίευση από katerina--noraloukakos Πεμ Δεκ 30, 2010 6:17 pm

Γιάννα, άπειρα : respect : : respect : : respect : και oscar oscar oscar
Κάθε φορά οι σχολιασμοί σου είναι ο ένας καλύτερος απ' τον άλλο, χίλια μπραβο!!!
katerina--noraloukakos
katerina--noraloukakos
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 471 - Ημερομηνία 29-12-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 471 - Ημερομηνία 29-12-2010

Δημοσίευση από st@cy Πεμ Δεκ 30, 2010 6:39 pm

για εμενα το επεισοδιο ηταν λιγο κουραστικο,ειχα την αισθηση πως ειχα ''ξαναδει''καποιες σκηνες και αυτες οι επαναληψεις κουραζουν.
αξιζε ομως για μερικες σκηνες πραγματικα,οπως το να βλεπεις το υφος του Λουκακου να δειχνει τα ρουχα της κορουλας του στον νονο Νικολα και μετα στη Νορα inlove
μπορω να πω πως σπαστηκα με το γεμισμα της σκηνης με το αμαξι,που μειναν απο βενζινη κλπ κλπ κλπ...γιατι να χανονται σκηνες με αλλες ανουσιες.
για εμενα ολο το επεισοδιο αξιζε για την τελευταια σκηνη που ηρθε πολυ ξαφνικα και νομιζω πως ηταν απο τις καλυτερες της σεζον.
ενα μπραβο στον Παναγιωτη Πετρακη που οσο παει και γινεται ολο και καλυτερος.
st@cy
st@cy
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : In one of all the gon joints in all the towns in all the world...
Ασχολίες : Σινεμα,θεατρο,φωτογραφια,tango

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης