Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 481 - Ημερομηνία 12-01-2011

+36
giouli_edem
edem4ever
evanna
margaret10
oriana
JESSIE
black_cat
nefelik
dwra
stephanos13
Καρ-Mik
Ioanna T
JELSOMINA
ebelina2007
loukanorofan
sarita
ellie
Cancoon
verile_mistika
kapetanissa
tzibirdika
MARKOS31
Foulitsa
fay
gxnel
loukasnora
Antigoni!
FieryRed
fantina
ειρηνη7
fay66
KatsaroYpotheto
Lisa Nova
marakii
loukitsa
Clarabelle
40 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 3 1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 481 - Ημερομηνία 12-01-2011 Vote_lcap1%Επεισόδιο 481 - Ημερομηνία 12-01-2011 Vote_rcap 1% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 481 - Ημερομηνία 12-01-2011 Vote_lcap9%Επεισόδιο 481 - Ημερομηνία 12-01-2011 Vote_rcap 9% 
[ 7 ]
Επεισόδιο 481 - Ημερομηνία 12-01-2011 Vote_lcap13%Επεισόδιο 481 - Ημερομηνία 12-01-2011 Vote_rcap 13% 
[ 10 ]
Επεισόδιο 481 - Ημερομηνία 12-01-2011 Vote_lcap16%Επεισόδιο 481 - Ημερομηνία 12-01-2011 Vote_rcap 16% 
[ 12 ]
Επεισόδιο 481 - Ημερομηνία 12-01-2011 Vote_lcap42%Επεισόδιο 481 - Ημερομηνία 12-01-2011 Vote_rcap 42% 
[ 32 ]
Επεισόδιο 481 - Ημερομηνία 12-01-2011 Vote_lcap19%Επεισόδιο 481 - Ημερομηνία 12-01-2011 Vote_rcap 19% 
[ 15 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 77
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 481 - Ημερομηνία 12-01-2011 Empty Επεισόδιο 481 - Ημερομηνία 12-01-2011

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Ιαν 12, 2011 6:51 pm


Πώς σας φάνηκε το σημερινό επεισόδιο;
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 481 - Ημερομηνία 12-01-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 481 - Ημερομηνία 12-01-2011

Δημοσίευση από loukitsa Τετ Ιαν 12, 2011 8:06 pm

Σαν ένδειξη συμπαράστασης στον Απόστολο Γκλέτσο δεν θα κανω αναλυτικό σχολιασμό σήμερα. Siga...
Θα σταθω σε 2-3 σκηνες

1.Το γελιο του Λουκά στη σκηνη με το Νικόλα,
μου θυμισε παλιο ελληνικο κινηματογραφο!
Μια ευχαριστη νότα στην τόση μουνταδα

2.Ο Χρησταρας μου αρεσει σε σκηνες που δεν ειναι η Οχιά-Νταίζη και δεν ειναι
δουλικό της.Ευγε στον Κασσανδρινο, τωρα θα τον βλέπουμε και πιο συχνα αν τον συλλάβουν

3.Τόσο ΠΟΥΣΑΡΙΣΜΑ δεν το θέλει ούτε ο Θεος....Ειναι δυνατον στη σκηνη
στο γραφειο να ειναι Νόρα-Λουκάς-Ευα και ξενερωτας? Ο Στεφανος δικαιολογείται αλλα η αλλη
που όλη την ωρα καθεται, τι δουλεια εχει εκει? Σε λιγο θα βλέπουμε Λουκονορικες σκηνες
και διπλα τη Μπεκρου να τραβάει το πάπλωμα!

4.Καλα ρε Μπεκρουλιτα και στο ξυπόλητο μεσα στο σπίτι πάλι δευτερη?sfyr lmao

Τα τρια τεταρτα πάλι του επεισόδιου τυλίχτηκαν ασφυκτικά
απο ασχετους και όχι απο την Παρεα μεγαλη απόσταση απο τον πρωτο Κύκλο κριμα!

Ψηφιζω άσχημο (7λεπτα απο τα 50 ηταν οι σκηνες που μ άρεσαν) και δεν λέω τιποτα παρα πανω γιατι
θα με δροσίσουν με μπαν-ακι!

YΓ1.Θέλω επιτέλους να πληρώσει η Μελίτα και να χωρίσει από τον Στέφανο!
Θέλω να σταματήσει ο χαρακτήρας της είναι στο απυρόβλητο!!!
ΥΓ2.Απαλλαγη από την οχια Νταίζη είναι αηδιαστικά κουραστικη ΕΛΕΟΣ
Υγ3.Θελω να δω Λουκονορικο υπέρηχο!!!!!!!!!!!
Υγ4.Να φυγει απο το γραφειο της Νόρας η ακαματα Μπεκρουλιτα!

Φιλικα
loukitsa
cake
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 481 - Ημερομηνία 12-01-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 481 - Ημερομηνία 12-01-2011

Δημοσίευση από marakii Τετ Ιαν 12, 2011 8:12 pm

[quote loukitsa] 3.Τόσο ΠΟΥΣΑΡΙΣΜΑ δεν το θέλει ούτε ο Θεος....Ειναι δυνατον στη σκηνη
στο γραφειο να ειναι Νόρα-Λουκάς-Ευα και ξενερωτας? Ο Στεφανος δικαιολογείται αλλα η αλλη
που όλη την ωρα καθεται, τι δουλεια εχει εκει? Σε λιγο θα βλέπουμε Λουκονορικες σκηνες
και διπλα τη Μπεκρου να τραβάει το πάπλωμα! [quote loukitsa]

lmao lmao lmao Αριάδνη αυτό το τελευταίο πολύ πετυχυμένο..... μωρέ ας δούμε ΛουκαΝορικκές σκηνές και θα δούμε τι θα κάνουμε και με τη Μελίτα lmao
marakii
marakii
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 481 - Ημερομηνία 12-01-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 481 - Ημερομηνία 12-01-2011

Δημοσίευση από loukitsa Τετ Ιαν 12, 2011 8:15 pm

marakii έγραψε: [quote loukitsa] 3.Τόσο ΠΟΥΣΑΡΙΣΜΑ δεν το θέλει ούτε ο Θεος....Ειναι δυνατον στη σκηνη
στο γραφειο να ειναι Νόρα-Λουκάς-Ευα και ξενερωτας? Ο Στεφανος δικαιολογείται αλλα η αλλη
που όλη την ωρα καθεται, τι δουλεια εχει εκει? Σε λιγο θα βλέπουμε Λουκονορικες σκηνες
και διπλα τη Μπεκρου να τραβάει το πάπλωμα! [quote loukitsa]

lmao lmao lmao Αριάδνη αυτό το τελευταίο πολύ πετυχυμένο..... μωρέ ας δούμε ΛουκαΝορικκές σκηνές και θα δούμε τι θα κάνουμε και με τη Μελίτα lmao

Εγω είπα οτι μας δειχνουν.....
Ό,τι σκηνη και να δουμε...σχετικη ασχετη την εχουν κ αυτη μεσα! Ee? soutien Siga...
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 481 - Ημερομηνία 12-01-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 481 - Ημερομηνία 12-01-2011

Δημοσίευση από Lisa Nova Τετ Ιαν 12, 2011 8:20 pm

Ψήφισα Άθλιο γιατί βαρέθηκα τη ζωή μου στο σημερινό επεισόδιο..... pff

Ιδέα μου είναι ή άρχισε και πάλι η κατρακίλα??? scratch

Εγω προσωπικά τις τελευταίες μέρες παρατηρώ μια φθήνουσα πορεία όσον αφορά τον ενδοιαφέρον που μου προκαλούν οι εξελήξεις αλλά και γενικά οι σκηνές που μας πλασάρουν.... Rolling Eyes wall

Ευελπιστώ σε κάτι καλύτερο τις επόμενες μέρες.... Neutral


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Lisa Nova στις Τετ Ιαν 12, 2011 8:22 pm, 1 φορά
Lisa Nova
Lisa Nova
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Limassol

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 481 - Ημερομηνία 12-01-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 481 - Ημερομηνία 12-01-2011

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τετ Ιαν 12, 2011 8:21 pm

Μια φορά κι έναν καιρό ξεκινήσαμε να βλέπουμε μια παρέα παιδιών.

Δυο χρόνια και αρκετή κούραση / ψευδείς δημοσιεύσεις / κάλπικες ελπίδες αργότερα καταντήσαμε να βλέπουμε τους κομπάρσους και τα αουτσάιντερ 20 λεπτά το επεισόδιο και τα υπόλοιπα τα παιδιά τα δικά μας... και η παρέα χαμένη!!!

Δεν ξεκίνησα να βλέπω μυστικά ούτε για την Πολυχρονίδη, ούτε για τη Λάμπου, ούτε για τον Καλαθά ούτε για τον κο Σταύρου που θαυμάζω απεριόριστα! Σταματήστε να προωθείτε τους άσχετους και δώστε μας αυτό που αγαπήσαμε! Λίγος σεβασμός!!!

Έλεος!!!!

Άσχημο γιατί η σκηνή Εύας - Λευτέρη και Εύας - Λουκά με τον καυγά το έσωσαν από την αθλιότητα!!!

Ξυλά - Πετράκης oscar
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 481 - Ημερομηνία 12-01-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 481 - Ημερομηνία 12-01-2011

Δημοσίευση από fay66 Τετ Ιαν 12, 2011 8:23 pm

Τι να πούμε τώρα για το σημερινό επεισόδιο;Γυρίσαμε πίσω προ Χριστουγέννων εποχές. Ανούσιες σκηνές , ίσα για να γεμίσουν τα επεισόδια. Καλά δε συζητάμε τώρα για Νόρα και Λουκά. Με τα κυάλια θα τους βλέπουμε μαζί , και όταν τους βλέπουμε στα ελάχιστα λεπτά τους βάζουν να ασχολούνται με τις υποθέσεις των άλλων. Αντί να ασχοληθούν με τα δικά τους και με τον ερχομό του μωρού ασχολούνται με οτιδήποτε άλλο.
Άντε , καλά επεισόδια βλέπω να ξαναδούμε προς Πάσχα μεριά!!!!!

fay66
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 481 - Ημερομηνία 12-01-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 481 - Ημερομηνία 12-01-2011

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Ιαν 12, 2011 8:25 pm


Τελικά σήμερα παρακολουθήσαμε
Τα μυστικά των εκτός Εδέμ
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 481 - Ημερομηνία 12-01-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 481 - Ημερομηνία 12-01-2011

Δημοσίευση από ειρηνη7 Τετ Ιαν 12, 2011 8:27 pm

Εγω τι να προσθεσω πλεον?Ολες οι προλαλησασες, με καλυψατε σε ολα, αθλιο και για μενα ηταν, δυστυχως πια βασικοι ηρωες εγιναν, αλλοι... Mmm imarton ainta Κριμα, και αν ακομα ασχολουμαι με τη σειρα, ειναι γιατι λατρευω νορα λουκα, και γιατι κατι με τρωει, για να δω τι θα γινει... ))
ειρηνη7
ειρηνη7
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : κρητη
Ασχολίες : μουσικη βιβλιο και σερφαρισμα!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 481 - Ημερομηνία 12-01-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 481 - Ημερομηνία 12-01-2011

Δημοσίευση από marakii Τετ Ιαν 12, 2011 8:29 pm

Mμμ... θα ψηφίσω ένα Καλό ....



Είδα μια μικρή ΛουκαΝορική σκηνή που στην ουσία δεν ήταν ΛουκαΝορική...sorry αλλά μόνο για αυτούς τους 2 δεν μίλησαν... ΑΠΑΙΤΩ ΛΟΥΚΑΝΟΡΙΚΗ ΣΚΗΝΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ ΜΕ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΤΩΡΑΑΑΑ

Μου άρεσε πολύ ο τρόπος με τον οποίο η Ερριέτα κάνει τον Στέφανο να 3εχνιέται.... και αυτό της <<το Σ΄αγαπώ>> μου θύμισε τα περσινά ΝοροΛουκίστικα <Σ΄αγαπώ > που έλεγαν τα παιδιά κρυφά ο ένας από τον άλλον

Από το γυμναστήριο κρατάω την Δαφνούλα που ήθελε φιλάκι lmao

Νόραααα όταν πας για τα μπριζολάκι με τις πιτούλες δέχομαι να έρθω για παρέα.... μου άνοι3ε την όρε3η η άτοιμη lmao Θ-Ε-Α !!!!

lmao μπορεί το ανεκδοτάκι του Λουκά να ήταν κρύο και χαζούλικο αλλά μόνο η φάτσα του..... <<Συκρουσάρα και Συλλυψάρα>> lmao έβαλα τα γέλια

Δεν κατάλαβα γιατί η Εύα άρχισε το κύρηγμα προς τον Λουκά ... εντά3ει τώρα είναι σε μια περίεργη φάση της ζωής του και πολύ που νοιάζεται για το Στέφανο.. Μου σύνχισαν και το Νοράκι ... :(



ΘΕΛΩ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΛΟΥΚΑΝΟΡΙΚΕΣ ΣΚΗΝΕΣ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΣΤΗ ΣΕΙΡΑ......
marakii
marakii
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 481 - Ημερομηνία 12-01-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 481 - Ημερομηνία 12-01-2011

Δημοσίευση από fantina Τετ Ιαν 12, 2011 8:38 pm

καλο, μονο και μονο για το καυγα Λουκα -Ευας και το χωσιμο του Λουκα στο Στεφανο .......
κατα τα αλλα τι ειχες Μπελλο ?ειχα Νταιζη ........

fantina
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : στο πιο ομορφο βουνο !!!!!
Ασχολίες : κατι κανω και εγω ......

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 481 - Ημερομηνία 12-01-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 481 - Ημερομηνία 12-01-2011

Δημοσίευση από loukitsa Τετ Ιαν 12, 2011 8:42 pm

Το οτι θέλει λαπαδόπαιδα η οχιά απο το Κουνια-Μπέλλο ενω
το δικο της το χει παρατημενο και ξεχασμένο?
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 481 - Ημερομηνία 12-01-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 481 - Ημερομηνία 12-01-2011

Δημοσίευση από FieryRed Τετ Ιαν 12, 2011 8:42 pm

Εγώ έχω απορία: Τι θα γίνει αν διασταυρωθεί η νύφη του Τσάκυ και ο ποντικομικρούλης;;;;; lmao lmao

ΕΛΕΟΣ imarton "Στέφανε;;;;" "τι κάνουνε;"...... Τι λες να κάνουνε βρε κοπελιά; .... Παίζουν κλεφτές και αυτονόμους και ο Στέφανος έχασε....

ΕΛΕΟΣ imarton με το λαγωνικό Κ9 ....

Ο Πετράκης πρέπει να ξε..θηκε όταν γύριζε τη σκηνή!!!

Αρχική σκηνή Εύας - Τέρη γλυκούλα μου αρέσει που έλεγαν ότι πάνε μπουσουλώντας τη σχέση και σε μια βδομάδα είχαν αρκετά φιλιά, sex και ένα Σ'αγαπώ.... Χμμμ μάλλον έχω άλλη αντίληψη του χρόνου από τους σεναριογράφους...

Αυτά δεν είχε τίποτα άλλο άξιο σχολιασμού.... Συμφωνώ με τη Τζίνα μόνο η σκηνή με έτερους φίλους .. και την παράταιρη μου άρεσε και αυτή λόγο έντασης!

Υ.Γ Αυτή η ατάκα "υποθέτω ότι δεν ήρθες γιατί σερβίρω ποτά τέτοια ώρα.." μωρέ τι μου θυμίζει, τί μου θυμίζει... Razz
FieryRed
FieryRed
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : in the Lalaland
Ασχολίες : Working like a maniac

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 481 - Ημερομηνία 12-01-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 481 - Ημερομηνία 12-01-2011

Δημοσίευση από Antigoni! Τετ Ιαν 12, 2011 8:42 pm

Ήμουν ανάμεσα στο να φτιάξω κρέπες (η μαμά μου δηλαδή και γω να τρωω τη μερέντα geek ) και στο να δω επεισόδιο..
Τελικά είδα το επεισόδια..Μέγα λάθος..Βαρέθηκα τη ζωή μου....Καλύτερα να έφτιαχνα κρέπες..Καλύτερα να διάβαζα λογοτεχνία μάλλον....
Άσχημο για τον ίδιο λόγο που είπε και η Τζίνα! Επίσης να πω ότι δεν μου άρεσε η Παππά στο τέλος..Καθόλου όμως..
Άσχετο αλλά γέλασα και λίγο..Άκουγε η γιαγιά μου τη μουσική και έλεγε ότι ακούγονται πυροβολισμοί..Και έλεγε την καραμπίονα να χτυπήσουν να ησυχάσουμε ....
Υ.Γ Μαρία δεν θυμάμαι αν το έχω πει αλλά το avatar σου είναι φανταστικό... Wink


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Antigoni! στις Τετ Ιαν 12, 2011 8:45 pm, 1 φορά
Antigoni!
Antigoni!
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Εδέμ!!
Ασχολίες : Τα μυστικά της εδέμ! Θρίλερ και εξωσχολικά βιβλία!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 481 - Ημερομηνία 12-01-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 481 - Ημερομηνία 12-01-2011

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Ιαν 12, 2011 8:44 pm


Αριάδνη μου αυτό λες μόνο;
Που η Νταίζη έκλεψε τα κλειδιά για να φάει τα φράγκα και μετά ο Μπέλλος πήγε στο μικρό σπίτι στο λιβάδι ξεκλείδωσε με τα κλεμένα κλειδιά και ξανακλείδωσε τι σου λέει; lmao lmao lmao
Εμένα μου λέει οτι αυτοαναιρούνται στο ίδιο επεισόδιο
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 481 - Ημερομηνία 12-01-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 481 - Ημερομηνία 12-01-2011

Δημοσίευση από loukitsa Τετ Ιαν 12, 2011 8:49 pm

Clarabelle έγραψε:
Αριάδνη μου αυτό λες μόνο;
Που η Νταίζη έκλεψε τα κλειδιά για να φάει τα φράγκα και μετά ο Μπέλλος πήγε στο μικρό σπίτι στο λιβάδι ξεκλείδωσε με τα κλεμένα κλειδιά και ξανακλείδωσε τι σου λέει; lmao lmao lmao
Εμένα μου λέει οτι αυτοαναιρούνται στο ίδιο επεισόδιο

Σταματα σταματα sisi sisi δεν μπορω αλλο...!
Κατι γινεται εδω και ο πεπερασμενος μου
ανθρωπινος νους αδυνατει να καταλάβει
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 481 - Ημερομηνία 12-01-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 481 - Ημερομηνία 12-01-2011

Δημοσίευση από loukasnora Τετ Ιαν 12, 2011 8:50 pm

Δεν εχω να πω πολλα.Μονο οτι ψηφιζω ασχημο μονο και μονο για την σκηνη που ο Λουκας τα εχωνε στον Στεφανο και την σκηνη Ευας-Λευτερη στην αρχη με τα φιλακια.Κατα τα αλλα το επεισοδιο ηταν βαρετο και γεματο απο τους ασχετους απο την παρεα της Φεγγαροπετρας.Υπερβολικα πολυ Νταιζη,υπερβολικα πολυ Μπελλος,υπερβολικα πολυ Μελιτα.Ε Λ Ε Ο Σ!!!!!!
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 481 - Ημερομηνία 12-01-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 481 - Ημερομηνία 12-01-2011

Δημοσίευση από gxnel Τετ Ιαν 12, 2011 8:51 pm

εχω την βαρεμαρα μου λογω διαβασματος προστεθηκε και η βαρεμαρα των μυστικων pff ....δεν θα σχολιασω μπελλο-νταιζη....βαρεθηκα να τους βλεπω και κει που αρχισε ο Μπελλος να το παιζει βαρυμαγκας και καρπερος vomit vomit εχει πλακκα να μας προκυψει κανα Μπελλακι να μην υπαρξει σωτηρια ποτε απο δαυτους.....δεν θα σχολιασω Μελιτα που παλι πηγε μετα την Νορα στην δουλεια και εφυγε παλι....συνηθεια εγινε πλεον το εχω αποδεχτει....
αν και τοσοδουλα καλη η σκηνη Νορα-Λουκα αν και ασχολουνταν με αλλους...ρε Νορα φαε την ριμαδα την μπουκια και μετα μν λες και για μπριζολακια μας ανοιξες την ορεξη.....αν και τοσοδουλα καλη και η σκηνη Λουκα-Νικολα και ωραια η σκηνη Ευα-Λουκα......και Ερι-Στεφανο

αυτα...Ασχημο απο μενα.....αααα ο Μπελλος γτ ειχε μαντηλι στο τηλεφωνο οταν πηρε τον απαγωγεα..για να αλλαξει τη φωνη η το παιζει κατακουζηνος που σιχαινεται να πιασει το ακουστικο?? Tongue
gxnel
gxnel
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 481 - Ημερομηνία 12-01-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 481 - Ημερομηνία 12-01-2011

Δημοσίευση από loukasnora Τετ Ιαν 12, 2011 8:52 pm

loukitsa έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Αριάδνη μου αυτό λες μόνο;
Που η Νταίζη έκλεψε τα κλειδιά για να φάει τα φράγκα και μετά ο Μπέλλος πήγε στο μικρό σπίτι στο λιβάδι ξεκλείδωσε με τα κλεμένα κλειδιά και ξανακλείδωσε τι σου λέει; lmao lmao lmao
Εμένα μου λέει οτι αυτοαναιρούνται στο ίδιο επεισόδιο

Σταματα σταματα sisi sisi δεν μπορω αλλο...!
Κατι γινεται εδω και ο πεπερασμενος μου
ανθρωπινος νους αδυνατει να καταλάβει

Μα τι κακες που ειστε.Δεν καταλαβατε οτι η Νταιζη εκτος απο ολα τα αλλα ταλεντα της ξερει και πως να βγαζει αντικλειδια σε χρονο dt και να βαλει τα κανονικα στην τσεπη του αντρουλη της ξανα σε χρονο dt;Γιατι επειδη δεν το εδειξαν;Η πρωτη φορα ειναι που τα πραγματα εννοουνται; lmao lmao lmao


Έχει επεξεργασθεί από τον/την loukasnora στις Τετ Ιαν 12, 2011 8:53 pm, 1 φορά
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 481 - Ημερομηνία 12-01-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 481 - Ημερομηνία 12-01-2011

Δημοσίευση από FieryRed Τετ Ιαν 12, 2011 8:52 pm

loukitsa έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Αριάδνη μου αυτό λες μόνο;
Που η Νταίζη έκλεψε τα κλειδιά για να φάει τα φράγκα και μετά ο Μπέλλος πήγε στο μικρό σπίτι στο λιβάδι ξεκλείδωσε με τα κλεμένα κλειδιά και ξανακλείδωσε τι σου λέει; lmao lmao lmao
Εμένα μου λέει οτι αυτοαναιρούνται στο ίδιο επεισόδιο

Σταματα σταματα sisi sisi δεν μπορω αλλο...!
Κατι γινεται εδω και ο πεπερασμενος μου
ανθρωπινος νους αδυνατει να καταλάβει

Μα καλά καθόλου φαντασία δεν έχετε;;;... Η Νταίζη έκλεψε τα κλειδιά του Μπέλλου, τον κοίμισε φώναξε τον διανυκτερεύον κλειδαρά(ή τον διανυκετερεύον διαρρήκτη της γειτονιάς της!) έκανε αντικλείδι και το χρησιμοποίησε. Φυσικά όλα αυτά δεν τα είδαμε γιατί είναι off screen!
FieryRed
FieryRed
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : in the Lalaland
Ασχολίες : Working like a maniac

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 481 - Ημερομηνία 12-01-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 481 - Ημερομηνία 12-01-2011

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Ιαν 12, 2011 8:53 pm


Άλλο καλό
Ο Στέφανος που είπε στη μαμά του χθες οτι δεν θέλει να την ξαναδει και να της ξαναμιλήσει και τέρμα οι διπλωματικές τους σχέσεις και πήγε στη μαμά του να τη ρωτήσει
Τι ξέρεις μάνα;
Τίποτα παιδί μου
Δεν σε πιστεύω μάνα
Την αλήθεια σου λέω καμάρι μου
Αρχισαν οι δυό τους να θυμίζουν τον απόλυτο που χώριζε κάθε δεύτερο επεισόδιο και μετά πάλι σφουγγάριζαν
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 481 - Ημερομηνία 12-01-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 481 - Ημερομηνία 12-01-2011

Δημοσίευση από fantina Τετ Ιαν 12, 2011 8:53 pm

Clarabelle έγραψε:
Αριάδνη μου αυτό λες μόνο;
Που η Νταίζη έκλεψε τα κλειδιά για να φάει τα φράγκα και μετά ο Μπέλλος πήγε στο μικρό σπίτι στο λιβάδι ξεκλείδωσε με τα κλεμένα κλειδιά και ξανακλείδωσε τι σου λέει; lmao lmao lmao
Εμένα μου λέει οτι αυτοαναιρούνται στο ίδιο επεισόδιο

εβγαλε αντικλειδι,καλε .
και απλα δεν μας το δειξανε γιατι δεν προλαβαιναν ......οι εξελιξεις ηταν ραγδαιες και χρειαζονταν καθε λεπτο του επεισοδιου .......
λογικο ,που το παραλογο?

fantina
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : στο πιο ομορφο βουνο !!!!!
Ασχολίες : κατι κανω και εγω ......

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 481 - Ημερομηνία 12-01-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 481 - Ημερομηνία 12-01-2011

Δημοσίευση από fay Τετ Ιαν 12, 2011 8:53 pm

Δεν ήταν κι από τα καλύτερά μου αλλά γέλασα με το αστείο του Λουκά κυρίως για την έκφρασή του και το δικό του γέλιο. Επίσης θυμήθηκα μια ταινία με τον Κωνσταντάρα που έλεγε την εξής ατάκα, ''ο Στέφανος δεν θα το έκανε ποτέ αυτό''. lmao Το θυμήθηκα πέρυσι που τον συνέλαβαν για το φόνο του Χατζηβασιλείου, το θυμήθηκα ξανά τώρα με τη σύλληψή του για την απαγωγή του Άγγελου. Και τις δυο φορές ισχυριζόταν ότι ήταν αθώος αλλά όλα έδειχναν εναντίον του. Και επαναλαμβάνω κι εγώ με τη σειρά μου, ρε παιδιά, ο Στέφανος δεν θα το έκανε ποτέ αυτό. lmao Η ατάκα που ταιριάζει με το σημερινό επεισόδιο. Αθάνατος ελληνικός κινηματογράφος.
fay
fay
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Σε μια δική μου ουτοπία.
Ασχολίες : Διάβασμα, Μουσική, Κλασσικό σινεμά.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 481 - Ημερομηνία 12-01-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 481 - Ημερομηνία 12-01-2011

Δημοσίευση από loukasnora Τετ Ιαν 12, 2011 8:56 pm

fay έγραψε:Δεν ήταν κι από τα καλύτερά μου αλλά γέλασα με το αστείο του Λουκά κυρίως για την έκφρασή του και το δικό του γέλιο. Επίσης θυμήθηκα μια ταινία με τον Κωνσταντάρα που έλεγε την εξής ατάκα, ''ο Στέφανος δεν θα το έκανε ποτέ αυτό''. lmao Το θυμήθηκα πέρυσι που τον συνέλαβαν για το φόνο του Χατζηβασιλείου, το θυμήθηκα ξανά τώρα με τη σύλληψή του για την απαγωγή του Άγγελου. Και τις δυο φορές ισχυριζόταν ότι ήταν αθώος αλλά όλα έδειχναν εναντίον του. Και επαναλαμβάνω κι εγώ με τη σειρά μου, ρε παιδιά, ο Στέφανος δεν θα το έκανε ποτέ αυτό. lmao Η ατάκα που ταιριάζει με το σημερινό επεισόδιο. Αθάνατος ελληνικός κινηματογράφος.

Τι λες τωρα; lmao lmao lmao Ξεχνιουνται αυτα;



Ο Στεφανος δεν θα το εκανε ποτε αυτο lmao lmao lmao lmao
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 481 - Ημερομηνία 12-01-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 481 - Ημερομηνία 12-01-2011

Δημοσίευση από FieryRed Τετ Ιαν 12, 2011 8:59 pm

Clarabelle έγραψε:
Άλλο καλό
Ο Στέφανος που είπε στη μαμά του χθες οτι δεν θέλει να την ξαναδει και να της ξαναμιλήσει και τέρμα οι διπλωματικές τους σχέσεις και πήγε στη μαμά του να τη ρωτήσει
Τι ξέρεις μάνα;
Τίποτα παιδί μου
Δεν σε πιστεύω μάνα
Την αλήθεια σου λέω καμάρι μου
Αρχισαν οι δυό τους να θυμίζουν τον απόλυτο που χώριζε κάθε δεύτερο επεισόδιο και μετά πάλι σφουγγάριζαν

Ναι μωρέ είδες πως ξεχνιούνται τα παλιά;;;; Σε λιγότερο από εβδομάδα ξαναμιλάνε....Μ α τι σου είναι ο χρόνος είδες όλα αλλάζουν τσ τσ τσ!!!
FieryRed
FieryRed
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : in the Lalaland
Ασχολίες : Working like a maniac

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 3 1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης