Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Με ποιο τραγούδι θα θέλατε να μας "αποχαιρετήσει" η σειρά;

+47
rim20
veronica1757
loukanoritsa
Eya-8ea
ginak
mariannitaki soz
tweetyedem
Olivia
MARINAKI_AGAPI_97
trelli petrakitsa
feggaropetra
manos+eva
ProudMaslowqueen
loukasnora
ειρηνη7
ale3ia_eva&nora!!!
soso
lizzie
fay27
loukitsa
euaki
Kornilia_Petrakitsa
zouz0unii
ntina fan
N.L.D.N.M.E
christina123
mariannitaki
taradoula
mariavenetifoka
Δ.Μπέλλος
xristina tamystikatisedem
maraki_ch
Mikaella
pasxalitsa
KatsaroYpotheto
ellie
sifantid
marakii
gabi05
anna-maria
edem4ever
evanna
evaki16
anneliz_333
Mariap
ebelina2007
koukoumfkos
51 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Με ποιο τραγούδι θα θέλατε να μας "αποχαιρετήσει" η σειρά;

Με ποιο τραγούδι θα θέλατε να μας "αποχαιρετήσει" η σειρά; - Σελίδα 2 Vote_lcap51%Με ποιο τραγούδι θα θέλατε να μας "αποχαιρετήσει" η σειρά; - Σελίδα 2 Vote_rcap 51% 
[ 123 ]
Με ποιο τραγούδι θα θέλατε να μας "αποχαιρετήσει" η σειρά; - Σελίδα 2 Vote_lcap49%Με ποιο τραγούδι θα θέλατε να μας "αποχαιρετήσει" η σειρά; - Σελίδα 2 Vote_rcap 49% 
[ 119 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 242
 
 

Με ποιο τραγούδι θα θέλατε να μας "αποχαιρετήσει" η σειρά; - Σελίδα 2 Empty Απ: Με ποιο τραγούδι θα θέλατε να μας "αποχαιρετήσει" η σειρά;

Δημοσίευση από Kornilia_Petrakitsa Σαβ Μαρ 05, 2011 1:03 pm

Με το "Γέλα πουλί μου γέλα"
Με αυτό το τραγούδι γνωρίσαμε την παρέα και με αυτό θέλω να κλείσει η σειρά!
Kornilia_Petrakitsa
Kornilia_Petrakitsa
Spamοφύλαξ
Spamοφύλαξ

Θηλυκό Τόπος : Κατερίνη
Ασχολίες : Πολλά και διάφορα..

http://www.twilightsagaforum.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Με ποιο τραγούδι θα θέλατε να μας "αποχαιρετήσει" η σειρά; - Σελίδα 2 Empty Απ: Με ποιο τραγούδι θα θέλατε να μας "αποχαιρετήσει" η σειρά;

Δημοσίευση από euaki Σαβ Μαρ 05, 2011 2:38 pm

Petrakitsa έγραψε:Με το "Γέλα πουλί μου γέλα"
Με αυτό το τραγούδι γνωρίσαμε την παρέα και με αυτό θέλω να κλείσει η σειρά!

ακριβώς για τον ίδιο λόγο ψήφισα κι εγώ ''Γέλα πουλί μου γέλα'' αλλά και επειδή θέλω να κλείσει με τα χαμόγελα όλων!!! Jump Congrats Efxi
euaki
euaki
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : thessalonikh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Με ποιο τραγούδι θα θέλατε να μας "αποχαιρετήσει" η σειρά; - Σελίδα 2 Empty Απ: Με ποιο τραγούδι θα θέλατε να μας "αποχαιρετήσει" η σειρά;

Δημοσίευση από loukitsa Τρι Μαρ 29, 2011 4:43 pm

Το "Γελα πουλι μου γελα" ασυζητιτί
που το έλεγαν μαζι και στην κατασκηνωση όλη η Παρεα!
Πολυ ωραίο poll
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Με ποιο τραγούδι θα θέλατε να μας "αποχαιρετήσει" η σειρά; - Σελίδα 2 Empty Απ: Με ποιο τραγούδι θα θέλατε να μας "αποχαιρετήσει" η σειρά;

Δημοσίευση από fay27 Τετ Μαρ 30, 2011 4:01 pm

Εγώ η σειρά θα ήθελα να τελειώσει με το Dust in the Wind..
Δεν ξέρω γιατί αλλά έχω μια μεγάλη αγάπη σ'αυτό το τραγούδι..
fay27
fay27

Θηλυκό Τόπος : Κατερίνη
Ασχολίες : Βιβλία,Μουσική και Μυστικά της Εδέμ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Με ποιο τραγούδι θα θέλατε να μας "αποχαιρετήσει" η σειρά; - Σελίδα 2 Empty Απ: Με ποιο τραγούδι θα θέλατε να μας "αποχαιρετήσει" η σειρά;

Δημοσίευση από lizzie Πεμ Μαρ 31, 2011 10:15 pm

Ψηφισα το γελα πουλι μου αλλα και το dust in the wind μια χαρα είναι
Ομως εγω φοβάμαι μην παίξουν τον ΑΠΟΛΥΤΟ ερωτα
( https://www.youtube.com/watch?v=SmBOCToTe3Y ) με ερμηνευτρια την Νταίζη...
lizzie
lizzie
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Με ποιο τραγούδι θα θέλατε να μας "αποχαιρετήσει" η σειρά; - Σελίδα 2 Empty Απ: Με ποιο τραγούδι θα θέλατε να μας "αποχαιρετήσει" η σειρά;

Δημοσίευση από soso Σαβ Απρ 02, 2011 12:55 am

Bασικά θα θέλαμε,καταρχην να μας αποχαιρετήσει! lol!
Λαμβανομενου πάντα υπ'όψη του μεγάλου οίστρου lmao που προσφάτως επιδεικνύουν οι δημιουργοί lmao -σε καλό μας σήμερα !
Την Αγια εκείνη ώρα,προσωπικά θα θελα,το "Γελα,πουλί μου,γέλα"!
Αγαπώ!Ιδανικά,ν'αρχίσει η τελευταία σκηνή με το DITW και να τελειώσει με το "Γέλα"!

Υγ."Ελεονώρα",μ'έχεις πεθάνει απόψε lmao lmao lmao lmao!
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Με ποιο τραγούδι θα θέλατε να μας "αποχαιρετήσει" η σειρά; - Σελίδα 2 Empty Απ: Με ποιο τραγούδι θα θέλατε να μας "αποχαιρετήσει" η σειρά;

Δημοσίευση από ale3ia_eva&nora!!! Σαβ Απρ 02, 2011 6:24 pm

Οπως αρχιζει κατι ετσι πρεπει να τελειωνει!!!
Και για αυτο εγω προτιμω το "Γελα πουλι μου γελα"
ale3ia_eva&nora!!!
ale3ia_eva&nora!!!
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ασχολίες : ΜΟΥΣΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Με ποιο τραγούδι θα θέλατε να μας "αποχαιρετήσει" η σειρά; - Σελίδα 2 Empty Απ: Με ποιο τραγούδι θα θέλατε να μας "αποχαιρετήσει" η σειρά;

Δημοσίευση από ειρηνη7 Σαβ Απρ 02, 2011 9:46 pm

Θα ψηφισω και εγω το γελα πουλι μου γελα, σαν πιο αισιοδοξο!!!Βεβαια, προσωπικα μου αρεσουν πολυ και τα δυο, απλα θα ηθελα, να τελειωσει η σειρα, καπως πιο αναλαφρα... Rolling Eyes
ειρηνη7
ειρηνη7
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : κρητη
Ασχολίες : μουσικη βιβλιο και σερφαρισμα!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Με ποιο τραγούδι θα θέλατε να μας "αποχαιρετήσει" η σειρά; - Σελίδα 2 Empty Απ: Με ποιο τραγούδι θα θέλατε να μας "αποχαιρετήσει" η σειρά;

Δημοσίευση από loukasnora Σαβ Απρ 02, 2011 10:54 pm

Με το ''Dust in the wind'' σε ενα βιντεο αναδρομης ολων οσων εχουμε δει τρια χρονια τωρα και το ''Γελα πουλι μου'' να το τραγουδησει η παρεα λιγο πριν πεσουν οι τιτλοι τελους Love! Love!
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Με ποιο τραγούδι θα θέλατε να μας "αποχαιρετήσει" η σειρά; - Σελίδα 2 Empty Απ: Με ποιο τραγούδι θα θέλατε να μας "αποχαιρετήσει" η σειρά;

Δημοσίευση από ProudMaslowqueen Κυρ Απρ 03, 2011 12:24 pm

Γελα πουλι μου γελα ειν η ζωη μια τρελα!
ProudMaslowqueen
ProudMaslowqueen
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Palm Woods!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ασχολίες : Παναγιώτης Πετράκης-Βig Time Rush (James Maslow!)!!!!!!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Με ποιο τραγούδι θα θέλατε να μας "αποχαιρετήσει" η σειρά; - Σελίδα 2 Empty Απ: Με ποιο τραγούδι θα θέλατε να μας "αποχαιρετήσει" η σειρά;

Δημοσίευση από manos+eva Κυρ Απρ 03, 2011 3:16 pm

Είναι και τα δυο υπεροχά τραγούδια...Ψήφισα όμως το dust in the wind γιατί εκτος του ότι είναι ενα από τα αγαπημένα μου τραγούδια εκφράζει απόλυτα και την σειρά. Αν γίνει όμως ένας συνδυασμός και με τα δυο και γυρνούσε και ο Μάνος θα ήταν ακόμα καλύτερα νομίζω!
manos+eva
manos+eva
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Με ποιο τραγούδι θα θέλατε να μας "αποχαιρετήσει" η σειρά; - Σελίδα 2 Empty Απ: Με ποιο τραγούδι θα θέλατε να μας "αποχαιρετήσει" η σειρά;

Δημοσίευση από feggaropetra Κυρ Απρ 03, 2011 3:37 pm

Θα έλεγα το "Dust in the wind", αλλά αυτό που λέει η Νίκη είναι νομίζω το καλύτερο... :)

feggaropetra
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Με ποιο τραγούδι θα θέλατε να μας "αποχαιρετήσει" η σειρά; - Σελίδα 2 Empty Απ: Με ποιο τραγούδι θα θέλατε να μας "αποχαιρετήσει" η σειρά;

Δημοσίευση από trelli petrakitsa Δευ Απρ 04, 2011 6:02 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Τα παιδιά να τραγουδούν "Γέλα πουλί μου γέλα" και μετά να ακούσουμε dust in the wind βλέπωντας βουβές σκηνές!!!

Εγώ ψήφισα το "Dust in the wind" Efxi
Aλλά συμφωνώ και με τη Τζίνα! Agree
trelli petrakitsa
trelli petrakitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην αγκαλιά του Παναγιώτη μου!!!
Ασχολίες : Σχολείο, Φροντιστήρια, Διάβασμα, tv-pc, Forum, Π.Π. & Π.Μ. !

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Με ποιο τραγούδι θα θέλατε να μας "αποχαιρετήσει" η σειρά; - Σελίδα 2 Empty Απ: Με ποιο τραγούδι θα θέλατε να μας "αποχαιρετήσει" η σειρά;

Δημοσίευση από MARINAKI_AGAPI_97 Σαβ Απρ 16, 2011 2:05 am

Με το γέλα πουλί μου.... Νομίζω αντιπροσωπεύει την περέα καλύτερα απο το dust in the wind!
MARINAKI_AGAPI_97
MARINAKI_AGAPI_97
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Στη Θεσσαλονίκη μου....

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Με ποιο τραγούδι θα θέλατε να μας "αποχαιρετήσει" η σειρά; - Σελίδα 2 Empty Απ: Με ποιο τραγούδι θα θέλατε να μας "αποχαιρετήσει" η σειρά;

Δημοσίευση από Olivia Κυρ Απρ 17, 2011 10:27 am

Το dust in the wind ειναι το τραγούδι που σημάδεψε όχι μόνο την παρέα της φεγγαρόπετρας, αλλά και την σειρά.

Olivia


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Με ποιο τραγούδι θα θέλατε να μας "αποχαιρετήσει" η σειρά; - Σελίδα 2 Empty Απ: Με ποιο τραγούδι θα θέλατε να μας "αποχαιρετήσει" η σειρά;

Δημοσίευση από tweetyedem Τρι Απρ 19, 2011 12:08 pm

trelli petrakitsa έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:Τα παιδιά να τραγουδούν "Γέλα πουλί μου γέλα" και μετά να ακούσουμε dust in the wind βλέπωντας βουβές σκηνές!!!

Εγώ ψήφισα το "Dust in the wind" Efxi
Aλλά συμφωνώ και με τη Τζίνα! Agree

Συμφωνώ απόλυτα, είναι η καλύτερη εναλλακτική. Wink

tweetyedem
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Με ποιο τραγούδι θα θέλατε να μας "αποχαιρετήσει" η σειρά; - Σελίδα 2 Empty Απ: Με ποιο τραγούδι θα θέλατε να μας "αποχαιρετήσει" η σειρά;

Δημοσίευση από mariannitaki soz Τετ Απρ 20, 2011 2:13 pm

Εγώ 4ύφισα το πρώτο.. Εύχομαι η σειρά να κλίσει χαρούμενα και το πρώτο τραγούδι ταιριάζει στη σειρά!

mariannitaki soz


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Με ποιο τραγούδι θα θέλατε να μας "αποχαιρετήσει" η σειρά; - Σελίδα 2 Empty Απ: Με ποιο τραγούδι θα θέλατε να μας "αποχαιρετήσει" η σειρά;

Δημοσίευση από ginak Πεμ Μάης 12, 2011 12:16 pm

Ψήφισα το πρώτο. Οπιο όμως και άν είναι το τραγούδι ελπίζω να μας ικανοποιήσει το σίριαλ σε ότι αφορά τις ιστοριές των ζευγαριών. Να έχουμε δηλαδή " happy end" για τα γνωστά ζευγαράκια της φεγκαρόπετρας αφού πέρασαν απο τη Σκύλα στη Χάριβδη.

ginak

Θηλυκό Τόπος : Σπάρτη
Ασχολίες : Εργαζόμενη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Με ποιο τραγούδι θα θέλατε να μας "αποχαιρετήσει" η σειρά; - Σελίδα 2 Empty Απ: Με ποιο τραγούδι θα θέλατε να μας "αποχαιρετήσει" η σειρά;

Δημοσίευση από Eya-8ea Πεμ Μάης 12, 2011 12:45 pm

Το δευτερο ψηφισα εγω Με ποιο τραγούδι θα θέλατε να μας "αποχαιρετήσει" η σειρά; - Σελίδα 2 250959
Eya-8ea
Eya-8ea
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Με ποιο τραγούδι θα θέλατε να μας "αποχαιρετήσει" η σειρά; - Σελίδα 2 Empty me poio tgrageoydi tha hthela na apoxairethsoyme thn edem mas :Snif:

Δημοσίευση από loukanoritsa Παρ Μάης 13, 2011 4:35 pm

h edem mas mas exei mperdecei kanonika to tragoydi ths seiras einai to dust in the wind alla otan htan sto ypogeio ta koritsia tragoydoysan to gela poyli moy gela ego pisteyo oti h seiroyla mas tha prepei na mas apoxairethsei oristika dhladh toa xristoygenna sthn edem ths me thn kithara ths kai to dust in the wind poy tha tragoydoyn oloi kai apo thn akrh stoys braxoys ekei poy epese o foths na erxetai me yfos aysthro alla kai ervteymeno me thn eya o manos mas to kamari mas o koyklos mas Love
loukanoritsa
loukanoritsa

Θηλυκό Τόπος : sto studio ths edem
Ασχολίες : parakoloythhsh mystikon ths edem.videakia sto youtube apo edem

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Με ποιο τραγούδι θα θέλατε να μας "αποχαιρετήσει" η σειρά; - Σελίδα 2 Empty Απ: Με ποιο τραγούδι θα θέλατε να μας "αποχαιρετήσει" η σειρά;

Δημοσίευση από veronica1757 Δευ Μάης 16, 2011 8:48 am

πιστευω πως το γελα πουλι μου ειναι πιο καταλληλο για το φιναλε..εμενα προσωπικα ομως το dust in the wind εκφραζει πιο πολυ τους ηρωες και τις ζωες τους... ))
veronica1757
veronica1757

Θηλυκό Τόπος : Κεφαλονια!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Με ποιο τραγούδι θα θέλατε να μας "αποχαιρετήσει" η σειρά; - Σελίδα 2 Empty Απ: Με ποιο τραγούδι θα θέλατε να μας "αποχαιρετήσει" η σειρά;

Δημοσίευση από rim20 Κυρ Μάης 22, 2011 1:23 am

Νομίζω πως το κατάλληλο είναι το Γέλα πουλί μου...Το Dust in the wind είναι κατάλληλο για την νύχτα των Λεοντιδών...έτσι πιστεύω εγώ δηλαδή!!! ))
rim20
rim20
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Ασχολίες : Παναγιώτης Πετράκης ♥

https://www.facebook.com/#!/pages/Nora-Loukas-to-kalitero-zevgari

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Με ποιο τραγούδι θα θέλατε να μας "αποχαιρετήσει" η σειρά; - Σελίδα 2 Empty Απ: Με ποιο τραγούδι θα θέλατε να μας "αποχαιρετήσει" η σειρά;

Δημοσίευση από dionisia Πεμ Οκτ 13, 2011 10:48 pm

''dust in the wind'' αυτο το τραγουδι το λατρευω ειναι καταπληκτικο .....το καλυτερο ηταν οταν το τραγουδουσαν ολοι μαζι λιγο πριν φυγει ο μανοσ,,,ηταν τελεια σκηνη .....την λατρευω αυτη την σκηνη.... Love! Love!
dionisia
dionisia


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Με ποιο τραγούδι θα θέλατε να μας "αποχαιρετήσει" η σειρά; - Σελίδα 2 Empty Απ: Με ποιο τραγούδι θα θέλατε να μας "αποχαιρετήσει" η σειρά;

Δημοσίευση από nana Πεμ Νοε 03, 2011 7:16 pm

γέλα πουλί μου... αλλά μάλλον θα λείπει ο Μάνος...
nana
nana
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Με το Internet..παντού!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Με ποιο τραγούδι θα θέλατε να μας "αποχαιρετήσει" η σειρά; - Σελίδα 2 Empty Απ: Με ποιο τραγούδι θα θέλατε να μας "αποχαιρετήσει" η σειρά;

Δημοσίευση από tinaki18 Τετ Δεκ 07, 2011 1:56 pm

το dust in the wind φυσικα!!!!!!
tinaki18
tinaki18
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΣΤΟΝ ΔΙΚΟ Μ !:)
Ασχολίες : -μουσικη -βολτεσ με φιλουσ- υπολογιστη- και φυσικα να βλεπω οποτε προλαβενω μυστικα της εδεμ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης