Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 505 - Ημερομηνία 15-02-2011

+28
evanna
Foulitsa
ebelina2007
fantina
JESSIE
Lyn
marakii
Καρ-Mik
evaki16
loukasnora
tsourdalitsa
hionati
Δ.Μπέλλος
DESPOINA
stephanos13
jim7
fay66
fay
Cancoon
FieryRed
gxnel
pasxalitsa
Nora&Loukas
aggeliki
ntina fan
loukitsa
KatsaroYpotheto
Clarabelle
32 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 505 - Ημερομηνία 15-02-2011 Vote_lcap9%Επεισόδιο 505 - Ημερομηνία 15-02-2011 Vote_rcap 9% 
[ 7 ]
Επεισόδιο 505 - Ημερομηνία 15-02-2011 Vote_lcap26%Επεισόδιο 505 - Ημερομηνία 15-02-2011 Vote_rcap 26% 
[ 20 ]
Επεισόδιο 505 - Ημερομηνία 15-02-2011 Vote_lcap16%Επεισόδιο 505 - Ημερομηνία 15-02-2011 Vote_rcap 16% 
[ 12 ]
Επεισόδιο 505 - Ημερομηνία 15-02-2011 Vote_lcap21%Επεισόδιο 505 - Ημερομηνία 15-02-2011 Vote_rcap 21% 
[ 16 ]
Επεισόδιο 505 - Ημερομηνία 15-02-2011 Vote_lcap22%Επεισόδιο 505 - Ημερομηνία 15-02-2011 Vote_rcap 22% 
[ 17 ]
Επεισόδιο 505 - Ημερομηνία 15-02-2011 Vote_lcap5%Επεισόδιο 505 - Ημερομηνία 15-02-2011 Vote_rcap 5% 
[ 4 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 76
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 505 - Ημερομηνία 15-02-2011 Empty Επεισόδιο 505 - Ημερομηνία 15-02-2011

Δημοσίευση από Clarabelle Τρι Φεβ 15, 2011 6:43 pm


Πώς σας φάνηκε το σημερινό επεισόδιο;
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 505 - Ημερομηνία 15-02-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 505 - Ημερομηνία 15-02-2011

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τρι Φεβ 15, 2011 8:01 pm

"Πήγες να σκοτώσεις το γιό μου, κάποια πράγματα τα καταλαβαίνω αλλά δεν μπορώ να δώσω άφεση αμαρτιών." Επι λέξη τα λόγια του Στέφανου! Και ΕΔΩ δεν χωράνε δικαιολογίες!!! Είναι ηλίθιος, βλαμμένος και πολύ μαμώτο που έλεγε η ξαδέρφη μου όταν ήταν μικρή! Μ@#$Α θα τον έλεγα εγώ το ίδιο είναι!!!

Για πείτε μου λοιπόν από εσάς που γράφετε πόσοι είσαστε γονείς? Και πόσοι από αυτούς θα ΚΑΤΑΛΑΒAIΝΑΤΕ το κιάρατό μου αυτόν που θα πήγαινε να σκοτώσει το παιδί σας??? Πόσο χαμηλής νοημοσύνης θεωρειτε το κοινό σας???

Άλλοι θα έκαναν αγωγές σε όποιον στεναχωρούσε καν το παιδί τους! Θα τον έβαζαν στη μαύρη λίστα! ainta

Ηθικόν δίδαγμα!!! Απειλούμε αυτόν που απήγαγε το παιδί μας μια και δεν τον βίαζαν μικρό αλλά κατανοούμε αυτόν που πήγε να το σκοτώσει!!!

Fskl Fskl Fskl Fskl Fskl Fskl Fskl Fskl Fskl Fskl Fskl Fskl Fskl
Καληνύχτα σας.
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 505 - Ημερομηνία 15-02-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 505 - Ημερομηνία 15-02-2011

Δημοσίευση από loukitsa Τρι Φεβ 15, 2011 8:02 pm

Μετα απο αρκετες μερες αποχης
ξανα στα παλια λημέρια....

ΑΣΠΑΣΤΗΚΑ:

1.Θεαρα μου-Ρούσσος:Μπορει να αναλώνονται για θεματα που ξερουμε
αλλα μονο που βλέπω μαζι αυτους τους υπέροχους ηθοποιούς Προσκυνω!
Ρούσσο εδω εβαλαν φωτοστεφανο στην Οχια τη Νταίζη το φωτοστεφανο στη Θεαρα σε πείραξε αχαχαχχα

2.Στελλα-Λουκάς:Καλουλα φαίνεται αλλα όσο θυμαμαι τα σπόιλερ θέλω να τη στείλω πίσω
στον μπαρμπα Ευκλείδη!Μου τον τρομοκρατεί κιόλας

3.Λευτερης-Δαφνη-Ευα:Τους έβαλε σε μια ταξη η Δαφνούλα χιχιχ

4.Παρεα στην εδεμ-Στελλα:Μια κολονοσκοπηση χρειαζονται όντως μερικοι μερικοι σοφε Νικόλα μου!

5.Αμαλι-Ρούσσος:Μην εκθειάζεις Αμαλι τη Stella θα τη βρεις απο αλλου...
Που κυκλοφορουν βρε παιδια με τη Μελιτα? Απο καναπε σε καρεκλα δεν πανε?

6.Νόρα-Στέλλα:Συμπαθητική ελπίζω να μην επαληθευτούν
τα σπόιλερ..Ας ειναι και απόσταγμα ούζου δεν θα μας τους χωρισεις κυρα Στέλλα!

7.Λουκάς-Νικόλας:Πως μας προέκυψε τόσο ανασφαλης ο Λουκας για τη σχεση τους με τη Νόρα?

8.Ευα-Αγγέλα:Γλυκια σκηνη

9.Δαφνη-Λιάκος:Ο Λουκας ειναι μεσα στην ανασφαλεια Ηλια μου

10.Λουκάς-Νόρα:Του αρεσε το ραντεβουδακι το πονηρο! Μετα τη Θεαρα η πιο σικατη ειναι η Στελλα

11.Ερη-Στέλλα-Λουκάς:Καλη σκηνουλα

12.Λουκονορικα φιλάκια που βελτιωσαν καπως την κατασταση

13.Η Οχια απένταρη και πολυ της εβαλαν οχι και 20ευρω ούτε 5 σεντς
ελπίζω να πάθει κανενα εγκεφαλικο απο τη στεναχωρια και να πεθανει επιτελους


ΣΠΑΣΤΗΚΑ:

1.Οχια-Καρτάλης:Βαρεθηκα το θηλυκό Βασιλάκη Σκορδοκαίλα με το κακο του ριζικο
σκοτωστε την!Παλι καλα που ο Στεφανος θυμηθηκε οτι πηγε να σκοτωσει τον Αγγελούκο αυτο
το γυναιο, προς στιγμη νομιζα πως θα αγκαλιαστουν και θα φιληθουν τα αδερφακια Μπλιαχ

2.Μπεκρου-Νόρα: Μόλις ακουσε οτι χώρισε η μαμα της Νόρας αγχωθηκε μη της κατσικωθει
η Αμαλι στο σπίτι...Πόσο άθλια η Μπεκρου? Πότε θα απολυθεί απο το γραφειο μας?
Ωραια εμπιστοσυνη εχει στον Ξενερωτα της η κατιναρα!Να του κανει σκηνες να την παρατησει
μια ωρα αρχυτερα

3.Καρτάλης-Κουνια-Μπέλλος:Για φάπες ηταν και σημερα ο Μητσουλας..
Το Οχια ειναι δικο μου κοσμητικο επίθετο λεμε πες ρε Μητσαρα οτι το δανειστηκες

4.Θεαρα-Χρησταρας-Οχια-Στεφανουλης:Να καθησετε στο τζακι να μπλέξετε τα προικια της Νταίζης
ωχ Παναγια μου με κουραζουν αφορητα οι σκηνες με την Οχια...
Που ειναι τα Μυστικα του πρώτου κύκλου?

5.Ξενερωτας:Πάλι φευγει το κουρασμενο νιατο απο τη δουλεια?

6.Οχια-Χρησταρας:όσο μου αρεσει ο Χρηστος αλλα τόσο δεν μου αρεσει
με το φιδι το κολοβό..Στο Μπέλλο εχω εναποθεσει τις Ελπίδες μου
για να σκοτωσει την οχια μη μου το χαλατε


Ασχημο λόγω Λουκονορικων φιλιων που εσωσαν καπως την κατασταση
αναμενω τα καλυτερα διχως αγιοποιήσεις
αλλα με αντικειμενικες τιμωριες σε όσους το αξιζουν


YΓ1.Θέλω επιτέλους να πληρώσει η Μελίτα και να χωρίσει από τον Στέφανο!
Θέλω να σταματήσει ο χαρακτήρας της είναι στο απυρόβλητο!!!
ΥΓ2.Απαλλαγη από την οχια Νταίζη είναι αηδιαστικά κουραστικη ΕΛΕΟΣ
Υγ3.ΣΤΟΠ ΣΤΗΝ ΑΓΙΟΠΟΙΗΣΗ ΤΗΣ ΟΧΙΑΣ ΝΤΑΙΖΗΣ
Υγ4.Να φυγει απο το γραφειο της Νόρας η ακαματα Μπεκρουλιτα!
ΥΓ.Κυριακο μας έλειψες!

Φιλικά
loukitsa

loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 505 - Ημερομηνία 15-02-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 505 - Ημερομηνία 15-02-2011

Δημοσίευση από ntina fan Τρι Φεβ 15, 2011 8:11 pm

το επεισοδιο ανουσιο και βαρετο. τελικα περισι επρεπε να τελιωσουν τα μυστικα. πριν ακομα αλοιωθουν οι πρωταγωνιστες. οταν ακομα βλεπαμε τα μυστικα της εδεμ. ΠΑΝΤΩΣ ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΠΗΡΕ ΤΑ ΔΙΑΜΑΝΤΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΕΥΤΕΡΗΣ. ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΦΑΙΝΕΤΕ. Η ΜΑΡΙΛΙΑ ΠΟΥ ΠΗΓΕ; ΜΗΠΩΣ ΑΜΕΡΙΚΗ ΣΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΤΗΣ; ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΤΕ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΕΣ ΣΚΗΝΕΣ ΕΥΑΣ ΜΑΡΙΛΙΑΣ Η ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ; ΠΡΕΠΕΙ ΜΩΝΙΜΩΣ ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΤΗΝ ΕΥΑ ΝΑ ΤΗΝ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΝΑ ΦΙΛΙΕΤΕ ΜΕ ΤΟΝ ΤΕΡΗ; ΦΕΡΤΕ ΠΙΣΩ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΟΝ ΜΑΝΟ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ
ntina fan
ntina fan
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΒΟΛΟΣ!!!!
Ασχολίες : ΜΟΥΣΙΚΗ, ΧΟΡΟΣ, ΘΕΑΤΡΟΦΙΛΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 505 - Ημερομηνία 15-02-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 505 - Ημερομηνία 15-02-2011

Δημοσίευση από aggeliki Τρι Φεβ 15, 2011 8:17 pm

Έλεος πια σιχάθηκα να βλέπω την Νταίζη.Πυροβολήσανε την Νταίζη,παρηγοράμε την Νταίζη.
Η Νταίζη είναι ερωτευμένη, αλλά θέλει και τα φράγκα.Την Νταίζη την καταλαβαίνει ο αδελφούλης της.
Η Νταίζη θέλει να χαϊδέψει τα διαμαντάκια της αλλά της τα κλέψανε.
Τη σιχάθηκε πια και τη βαρέθηκα.
Προσπαθούν να μας κάνουν να ξεχάσουμε τι βλέπαμε δύο χρόνια;
Από πότε οι πατεράδες καταλαβαίνουν συμπονούν και δικαιολογούν αυτούς που προσπάθησαν να σκοτώσουν τα παιδιά τους;
Τι παλαβά είναι αυτά που βλέπουμε;
Ο Στέφανος τζάμπα μάγκας. Πήγε να απειλήσει τον φυλακισμένο που απήγαγε το παιδί του, αλλά λυπάται αυτή που προσπάθησε να το σκοτώσει και το συμπονάει.Με το Μπέλλο λέει έχει ανοιχτούς λογαριασμούς για την απαγωγή με τη Νταίζη δεν έχει;
Στέφανος ο έντιμος και ευαίσθητος, ο χαζομπαμπάς ο απόλυτα ερωτευμένος που του ζητάει η μπουκλωτή να τα σταματήσει όλα και να ζήσουν τη ζωή τους και την αδειάζει κι αυτή γιατί τα διαμάντια έχουν μεγαλύτερη αξία.

Είχαμε μια τρελή την Αμαλία μας κουβάλησαν και δεύτερη.
Βλέπετε όλα τα άλλα τα λύσαμε θα ασχοληθούμε και με την ενδοσκόπηση της παλαβής πεθεράς.

Την παρέα την είδε κανείς;
Κομπάρσοι στη σειρά που στήσανε και κάνανε τον κόσμο να την αγαπήσει
Ένας Λουκάς που γυρίζει γύρω γύρω χωρίς να νοιάζεται να βρει δουλειά και που κατά τα άλλα ετοιμάζεται να παντρευτεί και να αποκτήσει παιδί. Αυτός είναι ο Λουκάς;
Μια Νόρα που ζει μόνη και όσα της έχουν τύχει τα έχει αντιμετωπίσει χωρίς τη μαμά και το μπαμπά που δεν έκαναν τον κόπο να ανηφορίσουν προς την Αθήνα ούτε όταν είχαν απαγάγει τα κορίτσια και τα κράτησαν μια βδομάδα λες και η Μονεμβασιά είναι στο Βόρειο πόλο.

Μια Δάφνη στην κοσμάρα της
Ένας Νικόλας που τσακώνεται με το Λουκά γιατί αν δεν τσακωθεί δεν θα τον βλέπαμε.

Και η Εύα εξαφανισμένη. Αυτή μάλλον θα ζήτησε περισσότερα κι απ το Μπουγιούρη γιατί εξαφανίστηκε απ την ιστορία εντελώς. Εκείνου τουλάχιστον του φόρτωναν λαμογιές και τον βλέπαμε που και που.




aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 505 - Ημερομηνία 15-02-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 505 - Ημερομηνία 15-02-2011

Δημοσίευση από Clarabelle Τρι Φεβ 15, 2011 8:19 pm


Τα μυστικά της Νταίζης συνέχεια.

Ποιά παρέα και ποιά Εδέμ εδώ έχουμε τη Νταίζη και το Στέφανο να ασχολούμαστε τους άλλους ποιός τους χ@ζει

Τι κάνει κάθε χαζομπαμπάς που ξέρει οτι η αδελφούλα του πήγε να καθαρίσει τρείς φορές το παιδάκι του; Μόλις μάθει το πληγωμένο της παρελθόν την δικαιολογεί και γίνεται μεγαλόψυχος και ανοιχτοχέρης

Έτσι κι ο Στέφανος είπε στη Νταιζούλα. Έχεις κι εσύ τα δίκια σου τώρα σε καταλαβαίνω. Μια και δεν κατάφερες να σκοτώσεις τον Άγγελο και να βάλεις χέρι στην κληρονομιά πάρε τα λεφτά της μαμάς να ζήσεις τη ζωή σου κι ελπίζω να μη το ξανακάνεις

Επειδή όμως είναι πάνω απ όλα πατέρας όταν πήγε στον Μπέλλο να υπερασπιστεί την επίδοξη φόνισσα του παιδιού του ξεκαθάρισε ότι δεν πρέπει να πειράξει την αδελφή αλλά του υπενθύμισε οτι μαζί του έχει υπόλοιπα για την απαγωγή του γιού του

Όλα κι όλα μια απαγωγή είναι σοβαρό θέμα όχι σαν τρεις δολοφονικές απόπειρες.

Μπα μάλλον δεν μπορεί να έχει καν τον τίτλο του γονιού Κάτι γονείς που ξέρω εγώ μόλις θίξουν απλά τα παιδιά τους κάνουν μυνήσεις τούτος εδώ μοιράζει συγχωροχάρτια.

Μήπως γιατί με την απαγωγή χάσαμε φράγκα Στεφανάκο;

Μάλλον τα λεφτά θα φταίνε γιατί στη συνέχεια έριξε κι ένα άκυρο στην απολυτούλα του που του ζητούσε να αφήσει κατά μέρος τα διαμάντια και της εξηγήθηκε. Εγώ χωρίς το διαμαντικό δεν πάω τη ζωή μου παρακάτω. Καλή είσαι κι εσύ αλλά τα διαμάντια καλύτερα. Άσε που την άφησε να πιστέψει οτι όλη τη νύχτα έτρεχε για τη φτωχή βιασμένη Νταίζη που οι κακοί την πυροβολησαν.

Η πονεμένη αδελφούλα πάλι έκανε ζουζουνιές με το Χρήστο. Η κυρία Πολυχρονίδη δεν με πείθει στο ελάχιστο ως κακιά. Βγαίνει μάλλον γυναικούλα κατινίτσα καπάτσα κωλοπετσομένη και εντελώς σάπια αλλά σίγουρα να δεν μου προκαλεί φόβο σε αντίθεση με την κυρία Παπαδημητρίου που πείθει οτι είναι ικανή για τα πάντα. Στη σκηνή της με το Χρήστο όμως ήταν πολύ καλή. Αυτό για μένα σημαίνει οτι το ρόλο της κακιάς δεν τον κέρδισε στο ελάχιστο και απλά βγήκε δεύτερη αλλά σε ένα άλλο ρόλο ίσως ήταν πολύ καλή. Τώρα τη βλέπω να ερωτοτροπεί, σκέπτομαι ποιά είναι και αναγουλιάζω αλλά με άλλο σενάριο ίσως και να με κέρδιζε.

Το Νταιζάκι σήμερα που πέρασε να χαιδέψει τη λεία του βρήκε μόνο ένα εικοσαρικάκι. Δεν πειράζει καλό μου φτάνει να βάλεις βενζίνη να γυρίσεις στο Χρήστο σου Άφραγκη δεν είσαι έχεις ακόμη την περιουσία της Αντιγόνης και τα φράγκα απ την πώληση της Εδέμ. Όταν σε δω με το βρακί που φορούσες όταν ήρθες τότε μπορεί και να το χαρώ.

Στο άλλο μισό του επεισοδίου ασχοληθήκαμε με τη Στέλλα. Όχι απο το Στυλιανή απ το ιταλικό αστέρι. Έτσι συστήνεται η φιλόλογος της Ελληνικής γλώσσας.

Για να γνωριστεί με ολόκληρο το καστ επιστρατεύτηκαν οι κομπάρσοι. Ξέρετε εκείνοι που φιγουράρουν πρώτοι πρώτοι στους τίτλους και τους κρατάμε να φέρνουν τα νούμερα και να τους ξεφτυλίζουμε ή τους έχουμε σε γκεστ εμφανίσεις

Τι γλυκό......
Ή μήπως να πω τι ξεφτύλα;

Και δύο απορίες

Η αστεράτη όταν ο Στέλιος απήγαγε το παιδί της και βούιζαν οι τηλεοράσεις και όταν απήγαγαν τα κορίτσια και τα κράτησε ο τύπος πανω απο βδομάδα που ήταν κλάδευε;

Ο Λουκάς ανησυχεί για το χριστιανέ μου για το πως θα ζήσει το παιδί που έρχεται στον κόσμο για το άν θα γίνει καλός πατέρας καμιά ανησυχία;
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 505 - Ημερομηνία 15-02-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 505 - Ημερομηνία 15-02-2011

Δημοσίευση από Nora&Loukas Τρι Φεβ 15, 2011 8:31 pm

Ψήφισα Άσχημο.

Δεν μπορώ συνέχεια να τους βλέπω να δικαιολογούν την Νταίζη. Εντάξει περασε πολλά αλλά πηγε να σκοτώσει ένα παιδί που δεν το σκέφτηκε, επίσης έκανε και αλλά πολλά. Θέλω να δώ την αντίδραση τους τώρα που θα μάθουν ότι αυτή πήρε τα διαμάντια και τα λεφτά της απαγωγής. Που φαίνεται ότι την δικαιολογούν και για αυτά. Παρολα αυτά μου αρέσουν οι σκηνές της με τον Χρήστο.

Η μητέρα της Νόρας άρχισε να μου την δίνει. Δεν φτάνει που κρατά τον Λουκά και γυρίζουν όλη την μέρα, η μόνη που δουλεύει είναι η Νόρα που υποτίθεται είναι έγκυος, και τους μοιράζει λεφτά για να την αφήσουν λίγο ήσυχη να δουλέψει. Ακόμα κουρδίζει και τον Λουκά για τον γάμο και ότι τελειώνει η αγάπη, για τον "χριστιανό" ότι θυμηθούν δηλαδή και δημιουργεί και άλλα προβλήματα στο τέλος.

Nora&Loukas
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Κύπρος

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 505 - Ημερομηνία 15-02-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 505 - Ημερομηνία 15-02-2011

Δημοσίευση από pasxalitsa Τρι Φεβ 15, 2011 8:46 pm

Άχρωμο και άνευρο και το σημερινό, συνεχίζοντας το σερί "τρύπας" και μετάλλαξης..... των ηρώων.

Η Μαμά Στέλλα, συνέχισε το πήγαινε- έλα και πρωταγωνίστησε και εν τη απουσία της αφού η παρέα - οι κατ' εφημισμόν- πρωταγωνιστές χόρεψαν στον ρυθμό της.

Ο Λουκάς σε ρόλο ταξιτζή και ανασφαλή, στα όρια όμως της Υπερβολής, κούρασε!!!! Κρίμα και άδικο και για το ρόλο και τον Ηθοποιό.

Πολύ γλυκιά η σκηνή της Εύας με την Αγγέλα. Έχουν χημεία και βγάζουν αλήθεια...

Πολύ καλός και ο Κωνσταντίνος Γιαννακόπουλος, συνεχίζει το σερί του.

Στο Καρταλέικο πάλι ΟΦΑ....

Ο Στέφανος, αν και δεν ξεχνά -πάλι καλά- ότι η Νταίζη πήγε να σκοτώσει 3 φορές το αγέννητο παιδί του, εκείνος την δικαιολογεί, λόγω του πρότερου σκληρού βίου της και θα τη στηρίξει όσον αφορά στον Μπέλλο.

Πήγε δε και στον Μπέλλο και τον Απείλησε, για την ζωή της Αδελφής και γιατί απήγαγε το παιδί του.

Αν και ερμηνευτικά ήταν εξαιρετικός ο κ. Σταύρου, ως Στέφανος ήταν για κουτουλίδια.....

Στη σκηνή με την Αντιγόνη, δώσανε και οι δύο τα ρέστα τους ερμηνευτικά. Αυτό τους σώζει, γιατί κατά τα λοιπά, κλάφτα Χαράλαμπε....

Χρήστος-Νταίζη όπως πάντα εξαιρετικοί, διασώζονται λόγω ταλέντου.

Στη σκηνή, γούβωμα καναπέ, το Μελιτάκι πάλι άρχισε να παίζει με τα φωνήεντα, αλλά τη δικαιολογώ, γιατί προσπαθούσε να χωνέψει την τάπα.
Πάντα τέτοια εύχομαι.....

Για φινάλε.... Μια φορά και ένα καιρό, όταν κοινό και δημιουργοί μπορούσαν ακόμα να εκπλήσονται, γιατί μπορούσαν ακόμα να εκπλήσουν.... (και όποιος κατάλαβε, κατάλαβε)

Να περνάμε όμορφα Love!



pasxalitsa
pasxalitsa
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΕ θέα το Πέλαγο
Ασχολίες : Θέατρο, Λογοτεχνία, Σινεμά, Τηλεόραση

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 505 - Ημερομηνία 15-02-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 505 - Ημερομηνία 15-02-2011

Δημοσίευση από gxnel Τρι Φεβ 15, 2011 8:48 pm

μωρε αυτη η Νταιζη ντιπ αχαριστη ειναι....ακου κει μου τα πηραν ολα....ολοκληρα 20 ευρω σου αφησαν για την βενζινη που εκαψες να κανεις σβουρες γυρω απο τη κρυψωνα....και ο Στεφ τη μεγαλη καρδια μωρεεεε.....παρτα ολα αδερφουλα μου...εεε συγνωμη πηγες να μου σκοτωσεις το παιδι...αδερφη μου δεν θα σου πω αλλα παρε το χρημα να γεφυρωθουν οι σχεσεις μας Επεισόδιο 505 - Ημερομηνία 15-02-2011 19114


απο την αλλη ειχαμε την μιρλα της αλληνης που ανησυχουσε μην χωρισει η μανα της και της κατσικωθει στο σπιτι....ποσο ελεος ειναι πλεον...ποσο....και δεν με πηρε ο Στεφ και αν φουντωσει το παθος με την Ερι...και αν η γιαγια μου ειχε ροδες...ΔΕΝ ΣΕ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ ΜΕΛΙΤΟΝΙΙΙΙΙΙ.......

η μαμα της Νορας οσο και αν την παω ας κοψει τις πολλες συζητησεις με τον Λουκα γτ ειναι που ειναι θα τον ξεκανει τελειως...

κατα τα αλλα....ο Μπελλος να ξυριστει και ο Χρηστος κακως ξυριστηκε
Επεισόδιο 505 - Ημερομηνία 15-02-2011 621900
και μου αρεσε η σκηνη Νορα-Λουκα στο τελος αλλα την κοψαμε γτ η Νταιζη εψαχνε το θυσαυρο.....

μετριο θα ψηφισω γτ εχω τις καλες μου.....
gxnel
gxnel
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 505 - Ημερομηνία 15-02-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 505 - Ημερομηνία 15-02-2011

Δημοσίευση από FieryRed Τρι Φεβ 15, 2011 8:50 pm

Καλησπέρα,

Είχα καιρό να περάσω και είπα να κάνω και εγώ ένα γκεστ.. Τι γλυκό!..... Ή μάλλον τι εκνευριστικό!!! Ee?

Μπορώ να πω ότι λόγω υποχρεώσεων την προηγούμενη εβδομάδα είδα Μυστικά 2 φορές. Είπα και εγώ αυτή την εβδομάδα να ανακάμψω αλλά τι κρίμα έπεσα στην επανάληψη της ατάκας "τι γλυκό" και στην αστεράτη.. Αλλιώς το είχα πλάσει στο μυαλό μου το παραμυθάκι με τους γονείς της Νόρα και τι πρωτότυπο άλλο μας έκατσε.....!!!!! pff

Όσο για το Νταιζικό το βλέπω ως μια ζυγαριά (τις παλαιές με τα 2 ζύγια) βρίσκει αναγνώριση από τη μία και χάνει τα διαμάντια... Αυτά είναι τα ζυγισμένα πράγματα lmao ΚΑι τώρα που είπα αναγνώριση πάμε καλά;;;;;; Βγάζουμε τα δοντάκια και γαυγίζουμε στον Μπέλλο και στην αδερφούλα απλώς αναφέρουμε το γεγονός ότι "πήγες να σκοτώσεις τον γιο μου" δλδ τι θα έπρεπε να κάνει;;;!!!;;;!!! wall Το πως τα βλέπουν τα πράγματα μερικοί άνθρωποι πραγματικά με αφήνει άφωνη.... Εκτός αν ξαφνικά έγιναν όλοι σουπερ Χριστιανοί και είναι σε τέτοιο επίπεδο όπου συγχωρούν τους πάντες ότι και αν έχουν κάνει που το αποκλείω λόγω της προαναφερώμενης σκηνής με τον Μπέλλο... Επομένως όλα αυτά δεν κολλάνε στο φτωχό μου μυαλουδάκι.... Εγώ δεν είμαι τόσο προχώουου!!

Το μόνο που μου άρεσε ήταν οι Λουκονορικές σκηνές και Νόρα με κοιλίτσα!!! inlove
FieryRed
FieryRed
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : in the Lalaland
Ασχολίες : Working like a maniac

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 505 - Ημερομηνία 15-02-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 505 - Ημερομηνία 15-02-2011

Δημοσίευση από Cancoon Τρι Φεβ 15, 2011 8:53 pm

Μου άρεσε πολύ που τα δύο αδέρφια, ο Στέφανος και η Νταίζη, ήρθαν πιο κοντά. Η στάση του Στέφανου όταν έμαθε για το τραυματικό παρελθόν της Νταίζης ήταν στο ύψος των περιστάσεων. Καταρχήν κατάλαβε την σχέση αιτίου και αιτιατού ανάμεσα στον τρόμο που έζησε η Νταίζη όταν ήταν μικρή και στα εγκλήματα που διέπραξε ως ενήλικη, καθώς και την ευθύνη της Αντιγόνης για όλο αυτό και αναγνώρισε τα δικαιώματά της στην περιουσία της μητέρας τους. Και κατά δεύτερον ανέλαβε ο ίδιος να την προστατεύσει από τον Μπέλλο.
Η συνάντηση Μπέλλου – Στέφανου ήταν πολύ ενδιαφέρουσα. Ο Μπέλλος ξέρει πολλά και δεν θα εγκαταλείψει τα σχέδιά του. Από την άλλη η σκηνή ήταν από αυτές που δείχνουν ευδιάκριτα τον σκοτεινό εαυτό του Στέφανου. Και μετά έρχεται η σκηνή με την Μελίτα, όπου ο Στέφανος κλασικός ερωτευμένος που έκανε μεγάλη χοντράδα απολογείται λαχανιασμένος. Ο Στέφανος μόνο με την Μελίτα είναι έτσι και αυτό το κοντράστ στον χαρακτήρα του είναι πολύ ενδιαφέρον.
Επίσης πολύ ιντριγκαδόρικο είναι και το κοντράστ ανάμεσα στους δύο ήρωες καθεαυτούς. Η Μελίτα ζει σε έναν απλό κόσμο, χωρίς ιλιγγιώδη οικονομικά ρίσκα και συναλλαγές στα όρια της νομιμότητας. Ο Στέφανος πάλι όχι. Γι’ αυτά τα διαμάντια αφιέρωσε χρόνο, κόπο και πολύ χρήμα και, καθώς έκανε πίσω ήδη δύο φορές (με την περιουσία της μητέρας του και την περιουσία του πατέρα του), δεν θέλει να τα παρατήσει για μία ακόμη φορά. Είναι πολύ σημαντικό που μίλησε με ειλικρίνεια στην Μελίτα και ξεκαθάρισε την θέση του και είναι πολύ γοητευτικό το ότι αυτοί οι δύο αγαπιούνται και θέλουν να είναι μαζί πέρα και πάνω από όλα αυτά.
Η σκηνή Νταίζης – Χρήστου πολύ καλή.
Η Στέλλα είναι πολλά περισσότερο από τον καλόβολο άνθρωπο που κάνει κοπλιμέντα σε όλους.
Τα διαμάντια ποιος τα έκλεψε;;
Cancoon
Cancoon
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 505 - Ημερομηνία 15-02-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 505 - Ημερομηνία 15-02-2011

Δημοσίευση από fay Τρι Φεβ 15, 2011 8:53 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:"Πήγες να σκοτώσεις το γιό μου, κάποια πράγματα τα καταλαβαίνω αλλά δεν μπορώ να δώσω άφεση αμαρτιών." Επι λέξη τα λόγια του Στέφανου! Και ΕΔΩ δεν χωράνε δικαιολογίες!!! Είναι ηλίθιος, βλαμμένος και πολύ μαμώτο που έλεγε η ξαδέρφη μου όταν ήταν μικρή! Μ@#$Α θα τον έλεγα εγώ το ίδιο είναι!!!

Για πείτε μου λοιπόν από εσάς που γράφετε πόσοι είσαστε γονείς? Και πόσοι από αυτούς θα ΚΑΤΑΛΑΒAIΝΑΤΕ το κιάρατό μου αυτόν που θα πήγαινε να σκοτώσει το παιδί σας??? Πόσο χαμηλής νοημοσύνης θεωρειτε το κοινό σας???

Άλλοι θα έκαναν αγωγές σε όποιον στεναχωρούσε καν το παιδί τους! Θα τον έβαζαν στη μαύρη λίστα! Επεισόδιο 505 - Ημερομηνία 15-02-2011 735655

Ηθικόν δίδαγμα!!! Απειλούμε αυτόν που απήγαγε το παιδί μας μια και δεν τον βίαζαν μικρό αλλά κατανοούμε αυτόν που πήγε να το σκοτώσει!!!

Επεισόδιο 505 - Ημερομηνία 15-02-2011 951465 Επεισόδιο 505 - Ημερομηνία 15-02-2011 951465 Επεισόδιο 505 - Ημερομηνία 15-02-2011 951465 Επεισόδιο 505 - Ημερομηνία 15-02-2011 951465 Επεισόδιο 505 - Ημερομηνία 15-02-2011 951465 Επεισόδιο 505 - Ημερομηνία 15-02-2011 951465 Επεισόδιο 505 - Ημερομηνία 15-02-2011 951465 Επεισόδιο 505 - Ημερομηνία 15-02-2011 951465 Επεισόδιο 505 - Ημερομηνία 15-02-2011 951465 Επεισόδιο 505 - Ημερομηνία 15-02-2011 951465
Καληνύχτα σας.

Επεισόδιο 505 - Ημερομηνία 15-02-2011 195890 Επεισόδιο 505 - Ημερομηνία 15-02-2011 195890 Επεισόδιο 505 - Ημερομηνία 15-02-2011 195890 Επεισόδιο 505 - Ημερομηνία 15-02-2011 195890 Δε θα μπορούσα να συμφωνήσω περισσότερο με όσα γράφεις. Είναι πλέον βέβαιο ότι ο Στέφανος Καρτάλης είναι ανάξιος και να λέγεται πατέρας αφού δικαιολογεί τη γυναίκα που πήγε να σκοτώσει το αγέννητο παιδί του για το χρήμα. Εντάσσεται κι εκείνος πια στο σχέδιο αγιοποίησης της Νταίζης, μην απορείς λοιπόν. Εγώ ό,τι και να δω από δω κι εμπρός δεν πρόκειται να εκπλαγώ.
Και όσο για την ερώτησή σου πόσοι από τους γράφοντες είναι γονείς, θα σου απαντήσω ότι πρωτίστως είναι η επικεφαλής του εκλεκτού τιμ, η ίδια η κυρία Ακρίτα. Τώρα τι σκέφτονται δε μπορώ να ξέρω, αναρωτιέμαι αν ξέρουν κι οι ίδιοι. Ίσως πρέπει να διδαχθούν ό,τι και τα παιδάκια στο δημοτικό, το ''σκέφτομαι και γράφω'', αυτό που εμείς το λέγαμε έκθεση. Μάλλον γράφουν χωρίς να σκέφτονται κι έτσι εξηγείται.
fay
fay
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Σε μια δική μου ουτοπία.
Ασχολίες : Διάβασμα, Μουσική, Κλασσικό σινεμά.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 505 - Ημερομηνία 15-02-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 505 - Ημερομηνία 15-02-2011

Δημοσίευση από fay66 Τρι Φεβ 15, 2011 9:12 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:"Πήγες να σκοτώσεις το γιό μου, κάποια πράγματα τα καταλαβαίνω αλλά δεν μπορώ να δώσω άφεση αμαρτιών." Επι λέξη τα λόγια του Στέφανου! Και ΕΔΩ δεν χωράνε δικαιολογίες!!! Είναι ηλίθιος, βλαμμένος και πολύ μαμώτο που έλεγε η ξαδέρφη μου όταν ήταν μικρή! Μ@#$Α θα τον έλεγα εγώ το ίδιο είναι!!!

Για πείτε μου λοιπόν από εσάς που γράφετε πόσοι είσαστε γονείς? Και πόσοι από αυτούς θα ΚΑΤΑΛΑΒAIΝΑΤΕ το κιάρατό μου αυτόν που θα πήγαινε να σκοτώσει το παιδί σας??? Πόσο χαμηλής νοημοσύνης θεωρειτε το κοινό σας???

Άλλοι θα έκαναν αγωγές σε όποιον στεναχωρούσε καν το παιδί τους! Θα τον έβαζαν στη μαύρη λίστα! ainta

Ηθικόν δίδαγμα!!! Απειλούμε αυτόν που απήγαγε το παιδί μας μια και δεν τον βίαζαν μικρό αλλά κατανοούμε αυτόν που πήγε να το σκοτώσει!!!

Fskl Fskl Fskl Fskl Fskl Fskl Fskl Fskl Fskl Fskl Fskl Fskl Fskl
Καληνύχτα σας.

Λοιπόν επειδή τυχαίνει να είμαι μαμά με 2 κόρες μεγάλες είναι πάρα πολύ λογικό όταν βλέπω τέτοια τερατουργήματα να μου σηκώνεται η τρίχα κάγκελο. Προσπαθείς να μεγαλώσεις τα παιδιά μέσα σε κλίμα ασφάλειας και εμπιστοσύνης. Προσπαθείς να τα διαφυλλάξεις από όλους τους κινδύνους που υπάρχουν γύρω τους. Δεν τα μεγαλώνεις φυσικά σε γυάλα αλλά όλες σου οι αισθήσεις είναι στο κόκκινο. Προσπαθείς να σταθείς δίπλα τους σε κάθε τους πρόβλημα , σε κάθε τους δυσκολία. Προσπαθείς να τα βοηθήσεις σε κάθε εμπόδιο που συναντούν , όσο μικρό και αν φαίνεται ή όσο μεγάλο και αν είναι. Και να βρεθεί κάποιος μόνο να στο αδικήσει , γίνεσαι θηρίο ανήμερο. Μπορεί για τον εαυτό μας να μην μας πείραζε , αλλά για τα παιδιά μας γινόμαστε έξαλλοι.
Πόσο μάλλον στην προκειμένη περίπτωση που μιλάμε για απόπειρες. Δεν είναι δυνατόν να δείχνουν έναν πατέρα Στέφανο να μιλάει στον Μπέλλο και με τη ματιά του και μόνο που είχε όταν αναφέρθηκε στην απαγωγή του Άγγελου νόμιζες ότι η ενέργεια του βλέμματός του θα έσπαζε το γυαλί και από την άλλη να μας δικαιολογεί την Νταίζη. Είπαμε -το έχω γράψει πολλές φορές-ότι τα Μυστικά είναι μυθοπλασία. Ναι , αλλά μερικά πράγματα και μερικά συναισθήματα δεν μπορείς να τα αλλοιώσεις, δεν μπορείς να τα προσπεράσεις , δεν μπορείς να τα ποδοπατήσεις.
Σε αυτό το σημείο η συγγραφική ομάδα έχει κάνει το μεγαλύτερο λάθος.Το ολίσθημά της είναι τεράστιο. Δεν μπορώ να καταλάβω πώς σκέφτονται με αυτόν τον τρόπο όταν και οι ίδιοι συγγραφείς είναι γονείς.Εγώ πιστεύω ότι ο Σταύρου όταν έπαιζε τη σκηνή με τον Μπέλλο θα πρέπει να σκεφτόταν την κόρη του και έβγαινε όλο αυτό το μίσος. Η συγγραφική ομάδα τίποτα; Κρίμα , γιατί αυτό είναι το μεγαλύτερό τους ατόπημα.
Δεν υπάρχει ένας , ένας γονιός σε όλη την επικράτεια που να συμφωνήσει με αυτά που μας δείχνουν στο συγκεκριμένο θέμα.Είναι απαράδεκτο και προσωπικά δεν σηκώνω καμιά μα καμιά δικαιολογία!!!!!!
Μια μάνα

fay66
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 505 - Ημερομηνία 15-02-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 505 - Ημερομηνία 15-02-2011

Δημοσίευση από jim7 Τρι Φεβ 15, 2011 9:14 pm

Η προσπάθεια των σεναριογράφων να εξαγνίσουν την βασανισμένη κορασίδα Νταίζη, τελικά έχει καταντήσει ΕΜΕΤΙΚΗ. Όπως και να το κάνετε αγαπητοί σεναριογράφοι έχετε αποτύχει οικτρά. Λυπάμαι που κάποτε σας πίστεψα, μάλλον έχασα τον χρόνο μου. Τα νούμερα το ξέρετε πολύ καλά δεν σημαίνει ότι και αυτά που γράφετε είναι καλά. Και τα μεξικάνικα νούμερα κάνουν και μάλιστα καλύτερα από τα δικά σας.


Καληνύχτα Fskl Fskl Fskl Fskl Fskl Fskl



: respect : : respect : Σε Clarabelle, ΑΕΔ και λοιπές γνωστές
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 505 - Ημερομηνία 15-02-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 505 - Ημερομηνία 15-02-2011

Δημοσίευση από Clarabelle Τρι Φεβ 15, 2011 9:20 pm

fay66 έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:"Πήγες να σκοτώσεις το γιό μου, κάποια πράγματα τα καταλαβαίνω αλλά δεν μπορώ να δώσω άφεση αμαρτιών." Επι λέξη τα λόγια του Στέφανου! Και ΕΔΩ δεν χωράνε δικαιολογίες!!! Είναι ηλίθιος, βλαμμένος και πολύ μαμώτο που έλεγε η ξαδέρφη μου όταν ήταν μικρή! Μ@#$Α θα τον έλεγα εγώ το ίδιο είναι!!!

Για πείτε μου λοιπόν από εσάς που γράφετε πόσοι είσαστε γονείς? Και πόσοι από αυτούς θα ΚΑΤΑΛΑΒAIΝΑΤΕ το κιάρατό μου αυτόν που θα πήγαινε να σκοτώσει το παιδί σας??? Πόσο χαμηλής νοημοσύνης θεωρειτε το κοινό σας???

Άλλοι θα έκαναν αγωγές σε όποιον στεναχωρούσε καν το παιδί τους! Θα τον έβαζαν στη μαύρη λίστα! ainta

Ηθικόν δίδαγμα!!! Απειλούμε αυτόν που απήγαγε το παιδί μας μια και δεν τον βίαζαν μικρό αλλά κατανοούμε αυτόν που πήγε να το σκοτώσει!!!

Fskl Fskl Fskl Fskl Fskl Fskl Fskl Fskl Fskl Fskl Fskl Fskl Fskl
Καληνύχτα σας.

Λοιπόν επειδή τυχαίνει να είμαι μαμά με 2 κόρες μεγάλες είναι πάρα πολύ λογικό όταν βλέπω τέτοια τερατουργήματα να μου σηκώνεται η τρίχα κάγκελο. Προσπαθείς να μεγαλώσεις τα παιδιά μέσα σε κλίμα ασφάλειας και εμπιστοσύνης. Προσπαθείς να τα διαφυλλάξεις από όλους τους κινδύνους που υπάρχουν γύρω τους. Δεν τα μεγαλώνεις φυσικά σε γυάλα αλλά όλες σου οι αισθήσεις είναι στο κόκκινο. Προσπαθείς να σταθείς δίπλα τους σε κάθε τους πρόβλημα , σε κάθε τους δυσκολία. Προσπαθείς να τα βοηθήσεις σε κάθε εμπόδιο που συναντούν , όσο μικρό και αν φαίνεται ή όσο μεγάλο και αν είναι. Και να βρεθεί κάποιος μόνο να στο αδικήσει , γίνεσαι θηρίο ανήμερο. Μπορεί για τον εαυτό μας να μην μας πείραζε , αλλά για τα παιδιά μας γινόμαστε έξαλλοι.
Πόσο μάλλον στην προκειμένη περίπτωση που μιλάμε για απόπειρες. Δεν είναι δυνατόν να δείχνουν έναν πατέρα Στέφανο να μιλάει στον Μπέλλο και με τη ματιά του και μόνο που είχε όταν αναφέρθηκε στην απαγωγή του Άγγελου νόμιζες ότι η ενέργεια του βλέμματός του θα έσπαζε το γυαλί και από την άλλη να μας δικαιολογεί την Νταίζη. Είπαμε -το έχω γράψει πολλές φορές-ότι τα Μυστικά είναι μυθοπλασία. Ναι , αλλά μερικά πράγματα και μερικά συναισθήματα δεν μπορείς να τα αλλοιώσεις, δεν μπορείς να τα προσπεράσεις , δεν μπορείς να τα ποδοπατήσεις.
Σε αυτό το σημείο η συγγραφική ομάδα έχει κάνει το μεγαλύτερο λάθος.Το ολίσθημά της είναι τεράστιο. Δεν μπορώ να καταλάβω πώς σκέφτονται με αυτόν τον τρόπο όταν και οι ίδιοι συγγραφείς είναι γονείς.Εγώ πιστεύω ότι ο Σταύρου όταν έπαιζε τη σκηνή με τον Μπέλλο θα πρέπει να σκεφτόταν την κόρη του και έβγαινε όλο αυτό το μίσος. Η συγγραφική ομάδα τίποτα; Κρίμα , γιατί αυτό είναι το μεγαλύτερό τους ατόπημα.
Δεν υπάρχει ένας , ένας γονιός σε όλη την επικράτεια που να συμφωνήσει με αυτά που μας δείχνουν στο συγκεκριμένο θέμα.Είναι απαράδεκτο και προσωπικά δεν σηκώνω καμιά μα καμιά δικαιολογία!!!!!!
Μια μάνα


Θα συμφωνήσω μαζί σου πέρα για πέρα
Αυτό που μας δείχνουν είναι εντελώς παράλογο.
Είμαι κι εγώ μητέρα δύο παιδιών και αν κάποιος τολμήσει να πειράξει τα παιδιά μου μπαίνει στη λιστα αυτών που δεν θέλω να έχω καμία επαφή μαζί τους και δεν υπάρχει περίπτωση να δικαιολογήσω ποτέ
Δεν καταλαβαίνω γιατί όλο αυτό. Επέλεξαν να δείξουν μια Νταίζη χωρίς τον παραμικρό ενδοιασμό να σκοτώσει μια γυναίκα σε προχωρημένη εγκυμοσύνη και ας μην το ξεχνάμε να προσπαθεί να δηλητηριάσει έναν άντρα που τότε δεν ήξερε οτι δεν ήταν καθαρός απλά και μόνο για το χρήμα
Μια γυναίκα που όσο κι αν είχε τα δίκια της να μισεί τη μάνα της έφτασε να κάνει απόπειρα εναντίον της ούσα η ίδια μάνα και έχοντας κάνει ακριβώς οτι κι η Αντιγόνη με το δικό της παιδί
Αν θέλουν με κάποιο τρόπο να την εξιλεώσουν ας την βάλουν να καταλάβει και να αυτοτιμωρηθεί όχι φτηνές δικαιολογίες και παράλογες σκηνές.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 505 - Ημερομηνία 15-02-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 505 - Ημερομηνία 15-02-2011

Δημοσίευση από stephanos13 Τρι Φεβ 15, 2011 9:21 pm

Σήμερα στο τέλος του επεισοδίου έμεινα λίγο με ανοικτό το στόμα να το πω , λίγο απορημένος ?

Εγίνε κάτι στο χθεσινο επεισόδιο γιατι δεν το παρακολουθησα, που να δείχνει κάποιον/α να κλέβει τα διαμάντια της Νταίζης?

Πολύ καλό το σημερινό.
stephanos13
stephanos13
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 505 - Ημερομηνία 15-02-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 505 - Ημερομηνία 15-02-2011

Δημοσίευση από DESPOINA Τρι Φεβ 15, 2011 9:36 pm

Πόσο μ@λ@κ@ς είναι ο Στέφανος;Αυτόν τον άνθρωπο εγώ δεν τον θέλω δίπλα στον Άγγελο.Σε λίγο θα βάλουν κ την Εύα να καταλαβαίνει Νταίζη.Τα πάντα θα κάνουν για να δικαιολογήσουν αυτό το άθλιο πλάσμα. Έλεος!

Δώστε όμορφες κ ουσιαστικές σκηνές σε Λουκά-Νόρα κ σταματήστε να τους δείχνεται 30 λεπτά να μ@@@@@@

Όλα τα είχαμε η Στέλλα μας έλειπε.

Φέρτε πίσω τον Λουκά που αγάπησα.

Εξαφανίσαμε πάλι την Εύα. Ε, βέβαια έχουμε την αγιοποίηση της Νταιζάρας με την πρωταγωνίστρια θα ασχοληθούμε.

Κατά τα άλλα η Εύα είναι με τον Λευτέρη, μόνο που εγώ δεν το βλέπω, αλλά είπαμε μόνο τον Απόλυτο σπρώχνουμε.

Πολλή αγάπη σε Νταίζη –Μελίτα να το κοιτάξετε αυτό.
DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 505 - Ημερομηνία 15-02-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 505 - Ημερομηνία 15-02-2011

Δημοσίευση από Δ.Μπέλλος Τρι Φεβ 15, 2011 9:38 pm

Αντιγόνη - Ρούσσος: Μεγάλοι ηθοποιοί... Ανούσιος, αδιάφορος διάλογος.

Στέφανος - Νταίζη: Φέρτε μου ξυράφια! Είναι δυνατόν; Εμείς που τόσο καιρό την φωνάζουμε άπληστη είναι γιατί παίρνουμε ληγμένα; Ενώ ο Στέφανος που είναι νορμάλ της λέει ότι δικαιούσαι κι αυτά κι άλλα τόσα; Fskl Και δηλαδή η συγκίνηση της Νταίζης είναι αληθινή; Και θέλετε να μου πείτε ότι επειδή ο Στέφανος αναφέρει ότι πήγε να σκοτώσει το γιο του το σώζει; Fskl Και μετά μου λέτε εμένα για τον Μπέλλο! Δεν υπάρχουν σχόλια για αυτό το διάλογο!

Λουκάς - Στέλλα: Αμφιβολίεεεεεεες! Το μυαλό μου βασανίζουνε πολλές! Αααααμφιβολίες... τρελές!!!! Ξεκόλλα Λουκά!!! Με συγχύζεις χριστιανέ μου! Μωρέ πώς το λέγατε εκείνο το μέρος; Εδέμ; Άσε και κοντεύουμε να το ξεχάσουμε εντελώς όλοι!

Δάφνη - Εύα - Λευτέρης: Έχει πάρει φόρα η Δαφνούλα λέμεεεεεεε! Τώρα η απορία με τα διαμάντια και την αδιαφορία του Λευτέρη για αυτά εγώ άστοχη θα την χαρακτήριζα.

Νόρα - Μελίτα: Εσύ Νόρα μας είσαι δικηγόρος και το ξέρουμε! Η κοπελιά απέναντι τι επαγγέλλεται αδυνατούμε να καταλάβουμε! Ε λοιπόν κάθε φορά που τις βλέπω έχω πάντα την απορία να δω πώς η Μελίτα θα γυρίσει την κουβέντα στον Στέφανο.

Στέφανος - Μπέλλος: Καλώς το αγόρι μου! Φτου φτου να μην σε ματιάσω! Έπαθα μια διπλή αναστάτωση η τηλεθεάτρια με Μπέλλο - Καρτάλη στα μαχαίρια! soutien Λοιπόν ότι και να λέτε ο Μπέλλος έγραψε σήμερα! Είπε αλήθειες που λέμε κι εμείς τόσο καιρό! Για κοσμογονικές αλλαγές... Για την ανεκδιήγητη στάση του Στέφανου απέναντι στη Νταίζη που κάποτε παραλίγο να την πνίξει και όλοι θυμόμαστε το λόγο! Για τη γυναίκα-οχιά που άνετα τους στέλνει ξανά όλους στη φυλακή! Πες τα αγόραρε! Ήμουν, είμαι και θα είμαι μαζί σου! : respect :

Παρέα της φεγγαρόπετρας στην πώς την είπαμε Εδέμ - Στέλλα: Νικόλας - Δάφνη: Συγκεντρώσου Νικόλα! oscar Κολονοσκόπηση : juhu : Τι γλυκόοοοοοος wall Στέλλα η κηπουρός του Mega!!! Εύα + Στέφανος = καλόβολο μωρό ζωγραφιά! Χριστιανέ μου! gelio

Ρούσσος - Αμαλία: Απίστευτος κωμικός διάλογος! Ξέρει και το γκλίτερ ο Πετράκης!!! Άσχετο: Δραματική σειρά δεν βλέπουμε;

Χρήστος - Στέφανος - Νταίζη - Αντιγόνη: We are familyyyyyyyy!

Στέφανος - Αντιγόνη: Πώς μπόρεσες μάνα; Πώς; Δεν αγαπούσες τη Νταίζη μας! Είσαι αδικαιολόγητη! Κοίτα τι μας κάνει τώρα κι έχει τα χίλια δίκια!

Νόρα - Γλυκιά μανούλα: Απόσταγμα ζωής! Άσ' τα γλυκιά μανούλα! Εμείς μπερδευόμαστε με αυτά που βλέπουμε πολύ καιρό τώρα!

Νικόλας - Λουκάς: Μία από τα ίδια στο 4 παρακαλώ!

Εύα - Αγγέλα: Τι ουσιαστικός και καθοριστικός διάλογος!
Δάφνη - Ηλίας: Ομοίως! Καρμπόν όμως!

Λουκάς - Στέλλα - Εριέττα: Ο άναυδος που έτρωγε τρουφάκια! Η Εριέττα όμως... τι γλυκιάαααα!

Στέφανος - Μελίτα: Η εγωκεντρική και ο διαμαντοσυλλέκτης! vomit

Χρήστος - Νταίζη: Αρχίσαμε τα ναζάκια και τις κινέζικες παροιμίες! Νταιζάκι 2 πράγματα θα σου πω σήμερα. Πρώτον με τον Μπέλλο δεν τελείωσες ακόμα και δεύτερον μήπως να σου θυμίσω τι έπαθε ένας ψηλός, φαλακρούλης, με μουστάκι κυριούλης όταν ξεστόμισε κι εκείνος την ίδια ατάκα: Λεφτά υπάρχουν! ; Μικρή αστεφάνωτη οχίτσα!

Νόρα - Λουκάς: πονηρά ραντεβουδάκια! inlove Το σχόλιο για ακύρωση γάμου κάνω πως δεν το άκουσα.

Και ναι! Δείξτε μας τη Νταίζη ένα ολόκληρο λεπτό να κόβει βόλτες στο τετράγωνο! Το προτιμούμε από το να βλέπαμε την Εύα ας πούμε!

Νταίζη - τσαλακωμένο 20ευρω: kyma lmao

Ψηφίζω καλό γιατί λάτρεψα το αξύριστο του ευνοούμενου μου και το πονηρό ραντεβουδάκι των μελλόνυμφων.
Δ.Μπέλλος
Δ.Μπέλλος
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Άργος

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 505 - Ημερομηνία 15-02-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 505 - Ημερομηνία 15-02-2011

Δημοσίευση από hionati Τρι Φεβ 15, 2011 9:56 pm

TO EΠΕΙΣΟΔΙΟ ΗΤΑΝ ΑΘΛΙΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ...
η ιστορια εχει βαλτωσει και μπαζει απο παντου...
δεν πιστευω πως χρειαζονται πια τοσες και καλα ανατροπες...οι ανατροπες καλες ειναι για την αρχη μαι ιστοριας...
μετα ο θεατης θελει να δει την πορια των ηρωων που αγαπησε...τη διαδρομη τους...και οχι ουρανοκατεβατες ιστοριες χωρις συνοχη και νοημα...
πως γινεται να καταφεραν να καψουν ολους τους ηρωες μηδενου εξαιρουμενου δεν ξερω..αλλα εχουν ολοι τους καταντησει γραφικοι...δεν εχουν την παραμικρη συνεπεια...μοναδικη εξαιρεση η αμαλια...αλλα και με αυτη το εχουν κουρασει πολυ...
θα μπορουσαν να γραψουν τοσες ομορφες ιστοριες που θα κρατουσαν το ενδιαφερον...
οσο χημεια και να εχουν 2 ηθοποιοι αν δεν εχουν κειμενο δεν τραβαει το πραγμα...
κριμααα...




Έχει επεξεργασθεί από τον/την hionati στις Τρι Φεβ 15, 2011 9:57 pm, 1 φορά
hionati
hionati
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 505 - Ημερομηνία 15-02-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 505 - Ημερομηνία 15-02-2011

Δημοσίευση από fay66 Τρι Φεβ 15, 2011 9:56 pm

Xρήστος - Νταίζη: Αρχίσαμε τα ναζάκια και τις κινέζικες παροιμίες! Νταιζάκι 2 πράγματα θα σου πω σήμερα. Πρώτον με τον Μπέλλο δεν τελείωσες ακόμα και δεύτερον μήπως να σου θυμίσω τι έπαθε ένας ψηλός, φαλακρούλης, με μουστάκι κυριούλης όταν ξεστόμισε κι εκείνος την ίδια ατάκα: Λεφτά υπάρχουν! ; Μικρή αστεφάνωτη οχίτσα!

Να΄σαι καλά!!!!!Έριξα το γέλιο μαζί σου!!!!!!!!
Τι να κάνουμε ; Το ρίχνουμε στην τρελλή , αλλιώς πώς να επιβιώσεις;

fay66
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 505 - Ημερομηνία 15-02-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 505 - Ημερομηνία 15-02-2011

Δημοσίευση από tsourdalitsa Τρι Φεβ 15, 2011 10:02 pm

Και αναρωτιέμαι η ξανθιά κορασίδα, είναι στραβός ο γιαλός ή στραβά αρμενίζουμε???
Πάντως κάτι δεν πάει καλά, το μόνο σίγουρο!

-Η Καρτάλαινα θεωρεί πολύ μπανάλ προφανώς να συχνάζει στα καφενεία , γι'αυτό έχει βρει άλλο στέκι.. το γραφείο του Ρούσσου! Συναντά και την παλιοσειρά τον Πέτρο, θυμούνται τα παλιά, αλληλοκατηγορούνται και πάει ο καθένας στη δουλειά του! Κρίμα για αυτούς τους ηθοποιούς τα ίδια και τα ίδια!

-Αδέρφια μου, αλήτες, πουλιά... πόσο συγκινούμαι να βλέπω τα αδέρφια αγαπημένα δεν λέγεται Snif (ούτε στο πάμε πακέτο τέτοιο πράγμα)
Ο αδεφός Στέφανος:
Τα 'ψαλε στον κακό Μπέλλο που απήγαγε τον γιο του ενώ δεν είχε ιστορικό βιασμού (ούτε καν μιας σωματικής κακοποίησης, μιας ενδοοικογενειακής βιας βρε αδερφέ) και στο καπάκι πήγε να βγάλει και την θεία του παιδιού από την μέση (και μετά ποιος θα του παίρνει δώρα Χριστούγεννα, Πάσχα και λοιπές γιορτές??) Σα δεν ντρέπεται TutTut
Βέβαια το δολοφονικό ύφος του κυρίου Σταύρου όλα τα λεφτά λουλούδια Thumbs up
Τα 'ψαλε και στην μανούλα! Εδώ ένα δίκιο και δυο μη σας πω το είχε σχετικά με την αδιαφορία της μανούλας, αλλά και πάλι αυτό δεν δικαιολογεί το ότι η Νταίζη βγήκε, έτσι όπως βγήκε! Παπαδημητρίου-Σταύρου : respect :
Μέσα στο παραλήρημα του θυμήθηκε και πέταξε κάποια στιγμή ότι δεν ξεχνά και δεν συγχωρεί την αδερφή Νταίζη, αλλά μάλλον κούφια λόγια αν κρίνω από την υπόλοιπη συμπεριφορά!
Και η αδερφή Νταίζη όμως:
είχε πάρει αυτό το ύφος του κουταβιού που μόλις έχει κάνει ζημιά και ζητά συγχώρεση ( θέλει να την αποκαλεί και αδερφούλα imarton)
και μόλις γύρισε θριαμβευτής από τις φυλακές (που τόλμησε να τα βάλει με τον φοβερό και τρομερό Μπέλλο) το βλέμμα άλλαξε, και διέκρινα έναν θαυμασμό για τον big brother!!! sisi

-Η κυρά Στέλλα κ*λο δεν έβαλε κάτω... και μόνο που την έβλεπα πέρα-δώθε όλη την ώρα κουράστηκα!
Το πως ταιριάζει το ρακούν στο λαιμό με την ψαροταβέρνα δεν το συζητώ! Κατά τ'άλλα συμπαθητική η σκηνή με τον Λουκά...
Να της πούμε κι ένα μεγάλο ευχαριστώ της γυναίκας που ήρθε και έγινε η αφορμή να δούμε και λίγο τους πρωταγωνιστές (ουαου Confused?) Και όλοι μιας και δεν έχουν δικά τους θέματα και προβλήματα ασχολήθηκαν με το διαζύγιο της και την ψυχολογική της κατάσταση!!! Fskl Fskl
Αλλά η πιο σουρεάλ από όλες ήταν η σκηνή με την Έρη:
1. Ντύθηκε λες και θα πάει στην όπερα (το ρακούν βγαίνει σ'όλα τα χρώματα ε???)
2. Στο "έλα να δεις το σπίτι" πήγε και στάθηκε στην γνωστή τζαμαρία που στέκονται όλοι (μάλλον υπάρχει κάποιο μαγνητικό πεδίο μπροστά στη τζαμαρία και του έλκει όλους)
3. Εσείς όταν πάτε επίσκεψη, κάθεστε όρθιοι με τα παλτά, μπροστά στη πόρτα και λέτε όλα τα νέα σας?? γιατί εγώ κάπως διαφορετικά το 'χω στο μυαλό μου.

-Και βλέπω ξαφνικά τη Νόρα να λέει κάτι για υπεράσπιση, να 'χει και κάτι κώδικες ανοιγμένους μπροστά της και μου χύνεται ο καφές... τσάμπα λερώθηκε η μπλούζα, στο επόμενο λεπτό το γυρίσαμε σε ψυχανάλυση και ήρθαμε στα ίσα μας!

-Λουκάς-Νικόλας, βαριέμαι λέμε Sleep

-Ο απολυτούλης το κατάπιε το χθεσινοβραδινό γράψιμο (κάτι άλλο ταιριάζει αλά ας όψεται) αλλά η ζωή είναι τόσο σκληρή μαζί της... Μα να μην τα αφήσει όλα, να αρπάξει το Μελιτάκι, να γίνουν μπουχός??? Και εντάξει δεν την σκέφτεται αυτή, το καλό που θα έκανε σε εμάς τους έρμους τους τηλεθεατές δεν το σκέφτεται???
Και άκουσα και το κουλό "την κληρονομιά την χάρισα στον γιο μου" λες και έκανε την θυσία του αιώνα! Οι γονείς δεν υποτίθεται είναι αυτοί οι δύο άνθρωποι που ό,τι κάνουν το κάνουν για τα παιδιά τους?? wall

-Στην κουζίνα της μαμάς Χρήστος-Νταίζη Love! Love! (αφού μ'αρέσουν μαζί τι να κάνω??) Κι αφού πήρε την δόση της από Χρήστο πήγε να δει και την έτερη εξάρτηση της, τους καλύτερους φίλους της γυναίκας, αλλά φευ, της την είχαν κάνει γυριστή... bye bye love bye bye happiness faint

-Καλέ εσείς εκεί η συγγραφική ομάδα, θυμάστε ποιοι είναι οι πρωταγωνιστές ή ο θείος Αλτς σας χτύπησε ομαδικά την πόρτα!! sfyr

Μαντέψτε λοιπόν...μέτριο!!!

GN1
tsourdalitsa
tsourdalitsa
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : όπου γης και πατρίς...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 505 - Ημερομηνία 15-02-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 505 - Ημερομηνία 15-02-2011

Δημοσίευση από loukasnora Τρι Φεβ 15, 2011 10:13 pm

Σημερα ειδαμε Ρουσσο και Αντιγονη να παιζουν την κολοκυθια.Εσυ τα πηρες τα διαμαντια.Οχι εσυ τα πηρες.Οχι εσυ.Οχι εσυ.ΓΚΩΣΑΜΕ ΠΙΑ ΦΤΑΝΕΙ!!!!!!Fskl

Ο Στεφανος ζητησε συγγνωμη απο την Νταιζη.Μαλιστα.Το οτι πηγε η Νταιζη να σκοτωσει την γυναικα και το παιδι του ( αλλωστε ηταν ακομα παντρεμενος με την Ευα τοτε και ας ειχαν χωρισει στην ουσια ) δεν τον επηρεασσε καθολου Fskl

Μετα ο Στεφανος πηγε απο τον Μπελλο να το παιξει καλος αδερφος και πατερας αλλα τελικα δεν ειναι αξιος για τιποτα απο τα δυο Fskl

Ο Λουκας ανησυχει οτι η Νορα θα παψει να τον αγαπαει και τιναζεται ολοκληρος οταν τον αποκαλει χριστιανο αλλα ουτε για δουλεια ψαχνει πυτε φοβαται πια μην πεσει στα ματια της ζητωντας της χρηματα.Δεν απορω.Ηταν ο λιγοτερο καμμενος χαρακτηρας μεχρι τωρα.Κριμα δεν ειναι να μην τον κανουμε και αυτον ολοκαυτωμα; Fskl

Η Νορα συνεχιζει να δινει συμβουλες στην Μελιτα ενω κακα τα ψεματα εχει καλυτερα πραγματα να κανει Fskl

Η Μελιτα κλεινει το γραφειο για τον απολυτουλη της και θρονιαζονται και οι δυο στον καναπε.Τον παρακαλαει ( κλασικα ) να φυγει απο την υποθεση με τα διαμαντια ( στοιχημα οτι το ζηταει για να απομακρυνθει απο την Ερι ) και εκεινος ( επισης κλασικα ) την φτυνει και της λεει οχι Fskl Επειδη δεν τους αντεχω.

Η Ευα εξαφανισμενη ξανα.Τρεις σκηνες ξερετε δεν σημαινει οτι της δωσατε σημασια Fskl

Η μαμα Νορας εχει βαλει τον Λουκα να τρεχει να την εξυπηρετησει και να την πηγαινει παντου Fskl Εκεινη δεν κουραστηκε καθολου να πηγαινει απο εδω και απο εκει.Εγω παλι κουραστηκα πολυ να την βλεπω και οταν δεν την βλεπω να ακουω για αυτην απο παντου.

Το πονηρο ραντεβουδακι των μελλονυμφων καπως γλυκανε την κατασταση αλλα και παλι μονο αυτο τι να σου κανει.Επισης εκνευριζομαι οταν ακουω την Νορα να ρωταει τον Λουκα αν μετανιωσε για τον γαμο.Εμενα αυτο μου δινει την εντυπωση οτι εκεινη μετανιωσε για τον γαμο.Το πιθανοτερο ειναι πως κανω λαθος αλλα αυτο μου βγαζει.

Και φυσικα η Νταιζη για αλλη μια φορα πηγε να καμαρωσει τα πολυτιμα λεφτακια και διαμαντια της αλλα βρηκε μονο εικοσι ευρω.Απο την μια το ευχαριστηθηκα αλλα απο την αλλη τρεμω οτι απο αυριο θα την βλεπουμε ακομα περισσοτερο wall wall

Ποση κατρακυλα πια;Ποση; Fskl Fskl Fskl Fskl

Ψηφιζω ασχημο Fskl
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 505 - Ημερομηνία 15-02-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 505 - Ημερομηνία 15-02-2011

Δημοσίευση από Clarabelle Τρι Φεβ 15, 2011 10:22 pm

tsourdalitsa έγραψε:
Και άκουσα και το κουλό "την κληρονομιά την χάρισα στον γιο μου" λες και έκανε την θυσία του αιώνα! Οι γονείς δεν υποτίθεται είναι αυτοί οι δύο άνθρωποι που ό,τι κάνουν το κάνουν για τα παιδιά τους?? wall



Τώρα για την ακρίβεια κάπως αλλιώς έπρεπε να το πει ο πατέρα της χρονιάς
Ας το επαναδιατυπώσω λοιπόν
''Εγώ είμαι καλός άνθρωπος και δεν πήγα τον Άγγελο στα δικαστήρια να ζητήσω για πάρτη μου την κληρονομιά που του άφησε ο πατέρας μου''
Διορθώστε με αν δεν θυμάμαι καλά αλλά τα χρήματα δεν του τα κληροδότησε ο Στέφανος ο Λαζαρίδης του τα άφησε του μπόμπιρα κι απλά ο μπαμπάς της χρονιάς δεν τα διεκδίκησε

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 505 - Ημερομηνία 15-02-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 505 - Ημερομηνία 15-02-2011

Δημοσίευση από evaki16 Τρι Φεβ 15, 2011 10:25 pm

Λουκας-Στελλα------> Κυρια Στελλα (οχι απτο Στυλλιανη) σας παρακαλω παρα πολυ!!! Μην ανεβεται φυτιλιες στον Λουκακο!!!
Κα. Στελλα-Παρεα------> Θεα η κυρια Στελλα!!!! Και ολη η παρεα φοβερη!!! Δαφνη: Αυτη ειναι και καλυτερη απο εσενα Ευα: Ρε Δαφνη δεν χρειαζεται να λες παντα την αληθεια!!! Θεες!!! Και οι δυο!!!!!!
Δαφνη-Ευα-Λευτερης-------> Πολυ ωραια σκηνη!!! Ετσι Δαφνη παρ'τα ολα πανω σου γιατι αν περιμενεις απ'τους αλλους δυο......... Ζητω που καίκαμε!!!!!
Νταιζη-Χρηστος-Στεφανος-Αντιγονη-------> Αντιγονη:Τι αλλο θα ακουσουμε εδω μεσα? Την ιδια απορια εχω και εγω Αντιγονη!!! Ακριβως την ιδια!!!!!!
Στελλα-Νορα--------> Στελλα:Περασα υπεροχα.... Καταπληκτικη παρεα!!! Εμ το ξερουμε κυρα-Στελλα μου??? Το ξερουμε!!!! Στελλα: Εδω που τα λεμε μονο η Ευα προσεχει το στυλ της.....Μοντελακι!!!! Σε ολα συμφωνουμε κυρα-Στελλα μου σε ολα!!!!!! Οχι βεβαια οτι το Νορακι οταν φοραει τα ταγερακια της δεν φυσσαει...........
Νικολας-Λουκας-----> Πολυ ωραια σκηνη!!! Ο Νικολας για αλλη μια φορα μας εδειξε ποσο φιλικος ειναι!!!!
Ευα-Αγγελα-------> Πολυ ωραια σκηνη!!! Θελω να τις βλεπω περισσοτερο παρεα!!!
Νταιζη-Χρηστος-----> Μου αρεσει να τους βλεπω μαζι!!!!!
Ερριετα-Λουκας-Στελλα------> Υπεροχη σκηνη!!! Ερριετα: Η μητερα της Νορας που ειναι? Καλα μιλαμε κυρια Στελλα μου εχετε κλεψει εντυπωσεις!!!!!!!
Λουκανορικη σκηνη---------> ΑΨΟΓΗ!!!!!
Η Νταιζη τα εχασε ολα!!! Αλλα της κερδισε ενα εικοσαρικο!!! Ε δεν και λιγο!!!
evaki16
evaki16
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Καλαμάτα
Ασχολίες : ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ ♥ ♥ ♥

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 505 - Ημερομηνία 15-02-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 505 - Ημερομηνία 15-02-2011

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τρι Φεβ 15, 2011 10:28 pm

Clarabelle έγραψε:
tsourdalitsa έγραψε:
Και άκουσα και το κουλό "την κληρονομιά την χάρισα στον γιο μου" λες και έκανε την θυσία του αιώνα! Οι γονείς δεν υποτίθεται είναι αυτοί οι δύο άνθρωποι που ό,τι κάνουν το κάνουν για τα παιδιά τους?? Επεισόδιο 505 - Ημερομηνία 15-02-2011 905116



Τώρα για την ακρίβεια κάπως αλλιώς έπρεπε να το πει ο πατέρα της χρονιάς
Ας το επαναδιατυπώσω λοιπόν
''Εγώ είμαι καλός άνθρωπος και δεν πήγα τον Άγγελο στα δικαστήρια να ζητήσω για πάρτη μου την κληρονομιά που του άφησε ο πατέρας μου''
Διορθώστε με αν δεν θυμάμαι καλά αλλά τα χρήματα δεν του τα κληροδότησε ο Στέφανος ο Λαζαρίδης του τα άφησε του μπόμπιρα κι απλά ο μπαμπάς της χρονιάς δεν τα διεκδίκησε


Tς τς τς κολάς και συ σε κάτι λεπτομέρεις!

Θυσία είναι που δεν ζήτησε τα λεφτά!

Μην ξεχάσω οτι ''αθωώθηκε για την απαγωγή του παιδιού'' απο κάποιους γιατί,, αφού έδωσαν όσα φράγκα ήταν δυνατόν απο την περιουσία ΤΟΥ ΓΙΟΥ του,έβαλε και λίγα απο την τσέπη του! Επεισόδιο 505 - Ημερομηνία 15-02-2011 763297

Εδώ μέχρι και τότε, η τσέπη του ήταν πρώτη, τώρα δεν θα τον ευλογήσουμε τον ΠΑΤΕΡΑ (κεφαλαία όλα Επεισόδιο 505 - Ημερομηνία 15-02-2011 951465 )


ΥΓ: Το Μελιτόνι έκλεισε το γραφείο, για αν πάει με τον απολυτο. Γιατί πληρώνεται είπαμε?
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης