Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Νόρα - Λουκάς

+84
μπουγιουριτσα
elenh
evaggelia*
zo0zo0ni
LaurelRose
MARINAKI_AGAPI_97
Eya-8ea
ouki_loukanorikhgiamiazwh
k@terinio-loukonoraki
ifigeneia1
dm10811
κικκο
trelli petrakitsa
nadiap
ProudMaslowqueen
christina123
rinaki
charmie258
MarCia
space
aglaitsa
zeta88
xristinaki_noraloukofan
koalaki
Lisa Nova
mariannitaki
zwi
dream_on
Ανυπέρ-Βλήτο
koukoumfkos
Nora&Loukas
afroditi_norakii
mary32
Ezantakou
maeveline
Καρ-Mik
xalkate
loukanorofan
Dimitraaa
l_aquila
ειρηνη7
feggaropetra
MARIANNALEX
a!
anna92
Mikaella
zouz0unii
ellie
trelh gia nora-louka
Caroline
FieryRed
maria_sab
anna-maria
νοριτσα
Μάνος Λύτρας
Clarabelle
JESSIE
loukasnora
fanlouknor
tzibirdika
ntinafer
st@cy
loukitsa
ellileo
Antigoni!
tweetyedem
noraki_love_97
Kornilia_Petrakitsa
kikitsa
black_cat
sofia
fay
fantina
$ofi@ loukakos + nora
KatsaroYpotheto
noratius
taradoula
edem4ever
Despinaki
fay66
mariavenetifoka
rachel
marakii
sifantid
88 απαντήσεις

Σελίδα 8 από 39 Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 23 ... 39  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 8 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από anna-maria Κυρ Μαρ 13, 2011 12:31 pm

l_aquila έγραψε:
sofia έγραψε:Αν ο Λουκας με τον Λευτερη ειχε τα λυτρα και τα διαμαντια που εγω αυτο πιστευω και το μαθει η νορα νομιζω οτι θα εχουμε τον πρωτο μεγαλο καυγα σαν συζυγοι. Δεν νμιζω η νορα να το αφησει να περασει ετσι αυτο.
Και θα εχει και δικιο δεν πρεπει ο λΟυκας να βαζει σε κινδυνω τη ζωη του τωρα που η μπεμπα ερχεται

Νομίζω ότι η Νόρα το ξέρει ότι ο Λουκάς και ο Λευτέρης έχουν τα λύτρα και τα διαμάντια. Στο τραπέζι αυτή είπε να πάνε να πάρουν τις σουπιές.

Ναι αλλα μπορει ο Λουκας και ο Λευτερης να βρηκαν ως αφορμη το οτι η Νορα ηθελε σουπιες για να πανε στο αυτοκινητο να φερουν τα "ταπερ"^^ ...Επιπλεον νομιζω οτι ο Λουκας δε θα εμπλεκε ποτε σε κατι τετοιο τη Νορα και μαλιστα τωρα που ειναι και εγκυος...αλλα ποτε δε θα της κρατουσε και ενα τοσο μεγαλο μυστικο Love! ...Δε ξερω εχω μπερδευτειscratch ...Απο την αλλη δε μας εχει δειξει ποτε τη Νορα και το Λουκα να συζητουν κατι υποπτο ενω με το Λευτερη ο Λουκας ολο συμφωνιες και μυστικουλια ειναι.... sfyr
anna-maria
anna-maria
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Στο Λουκονορικο κοσμο μου..
Ασχολίες : --->Μαζευω τα σαλια που μου τρεχουν οταν βλεπω τον παναγιωτη...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 8 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από sofia Κυρ Μαρ 13, 2011 12:46 pm

Εγω παλι πιστευω οτι η νορα δεν ξερει τιποτα

sofia
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονικη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 8 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από Dimitraaa Κυρ Μαρ 13, 2011 1:40 pm

marakii έγραψε:Έγω να πω πόσο μου άρεσαν οι χτεσινές σκηνές , ναι θα το πω μου άρεσαν πάρα πολύ και τις ευχαριστήθηκα , επίσης να πω οτί θέλω να βλέπω περισσότερο Νόρα-Λουκά ναι και αυτό θα το πω θέλω να τους βλέπω περισσότερο όπως στα περσινά και προπέρσινα επεισόδια αλλά επειδή πέρσι είχαν περισσότερες σκηνές μαζί όπως στα περσινά Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 8 13379

Συμφωνώωωωω...
ΛΟΥΚΑΝΟΡΙΚΗ μέχρι το τέλος...
Σίγουρα οι περσινές σκηνές δεν συγκρίνονται με τις φετινές αλλά δεν ξενερώνω ποτέ με αυτούς τους 2 Love! Love!
Dimitraaa
Dimitraaa
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Athens city
Ασχολίες : https://www.youtube.com/watch?v=36kTFh60iyc <3 Levyrroni 4ever <3

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 8 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από ειρηνη7 Κυρ Μαρ 13, 2011 3:02 pm

Καιο να μη το ξερει η νορα, δεν ειναι κατι που μπορει να κλονισει τη σχεση τους, ουτως η αλλως η νορα ξερει οτι το εκανε για καλο ο λουκας και ο λευτερης, ασχετα αλλα πιστευω και εγω οτι το ξερει η νορα...
ειρηνη7
ειρηνη7
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : κρητη
Ασχολίες : μουσικη βιβλιο και σερφαρισμα!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 8 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από marakii Κυρ Μαρ 13, 2011 3:37 pm

Πάντως σε περίπτωση που τα έχουν πάρει αυτοί οι 2 ταλύτρα η Νόρα θα έπρεπε να γνωρίζει μιας και η ίδια του είχε πει πως ποτέ δεν θέλει να της κρατήσει κάτι κρυφό και μάλιστα πέρσι με την υπε3έρση που είχε κάνει ο Μάνος και ζήτησε από τον Λουκά να μην πει τίποτα ο Λουκάς απάντησε οτί θα το πει μόνο στη Νόρα του γιατί δεν μπορεί να της κρατήσει τίποτα κρυφό....



Υ.γ.:΄Δήμητρα και εγώ ευχαριστιέμαι και ευχαριστιόμουν τις σκηνές τους και πέρσι και πρόπερσι και φέτος !!!
marakii
marakii
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 8 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από ειρηνη7 Κυρ Μαρ 13, 2011 4:12 pm

Προφανως αν δεν το εχουν πει σε κανενα αλλο, λευτερης λουκας, καποιο λογο θα ειχαν, και δεν μου φαινεται, κακο μια και προφανως δεν ηθελε να βαλει τη νορα σε κινδυνο, ανακατευοντας την στη ιστορια,μην ξεχναμε οτι ειναι εγκυος, καιι προφανως ηθελε πρωτα να σιγουρυτει οτι ολα θα πηγαιναν καλα, και να μη συγχισει εκ των προτερων τη νορα, δεν ειχε κακο σκοπο, δηλαδη, εαν και εφοσον φυσικα η νορα δεν γνωριζει, που αμφιβαλλω για αυτο...
ειρηνη7
ειρηνη7
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : κρητη
Ασχολίες : μουσικη βιβλιο και σερφαρισμα!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 8 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από Caroline Κυρ Μαρ 13, 2011 4:32 pm

Έγω απλώς εύχομαι να το ξέρει η Νόρα γιατί αλλιώς χαλάνε το ζευγάρι. Στη θέση της Νόρας, αν το έχει κάνει ο Λουκάς και δεν το ήξερα, δεν θα τον συγχωρούσα, Γι΄αυτό και ελπίζω η Νόρα να το γνωρίζει.
Caroline
Caroline
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Wonderland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 8 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από sifantid Κυρ Μαρ 13, 2011 6:30 pm

l_aquila έγραψε:
sofia έγραψε:Αν ο Λουκας με τον Λευτερη ειχε τα λυτρα και τα διαμαντια που εγω αυτο πιστευω και το μαθει η νορα νομιζω οτι θα εχουμε τον πρωτο μεγαλο καυγα σαν συζυγοι. Δεν νμιζω η νορα να το αφησει να περασει ετσι αυτο.
Και θα εχει και δικιο δεν πρεπει ο λΟυκας να βαζει σε κινδυνω τη ζωη του τωρα που η μπεμπα ερχεται

Νομίζω ότι η Νόρα το ξέρει ότι ο Λουκάς και ο Λευτέρης έχουν τα λύτρα και τα διαμάντια. Στο τραπέζι αυτή είπε να πάνε να πάρουν τις σουπιές.

Eγώ είμαι τόσο εκτός πραγμάτων πλέον που δεν ξέρω καν για ποιο πράγμα μιλάτε! Θα μπορούσα να έχω μια διευκρίνηση; Nyxia
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 8 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από l_aquila Κυρ Μαρ 13, 2011 6:40 pm

sifantid έγραψε:
l_aquila έγραψε:
sofia έγραψε:Αν ο Λουκας με τον Λευτερη ειχε τα λυτρα και τα διαμαντια που εγω αυτο πιστευω και το μαθει η νορα νομιζω οτι θα εχουμε τον πρωτο μεγαλο καυγα σαν συζυγοι. Δεν νμιζω η νορα να το αφησει να περασει ετσι αυτο.
Και θα εχει και δικιο δεν πρεπει ο λΟυκας να βαζει σε κινδυνω τη ζωη του τωρα που η μπεμπα ερχεται

Νομίζω ότι η Νόρα το ξέρει ότι ο Λουκάς και ο Λευτέρης έχουν τα λύτρα και τα διαμάντια. Στο τραπέζι αυτή είπε να πάνε να πάρουν τις σουπιές.

Eγώ είμαι τόσο εκτός πραγμάτων πλέον που δεν ξέρω καν για ποιο πράγμα μιλάτε! Θα μπορούσα να έχω μια διευκρίνηση; Nyxia

Λέμε για το αν η Νόρα ήξερε ότι ο Λουκάς και ο Λευτέρης έχουν τα λύτρα και τα διαμάντια.
l_aquila
l_aquila
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 8 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από sifantid Κυρ Μαρ 13, 2011 6:55 pm

l_aquila έγραψε:
sifantid έγραψε:
l_aquila έγραψε:
sofia έγραψε:Αν ο Λουκας με τον Λευτερη ειχε τα λυτρα και τα διαμαντια που εγω αυτο πιστευω και το μαθει η νορα νομιζω οτι θα εχουμε τον πρωτο μεγαλο καυγα σαν συζυγοι. Δεν νμιζω η νορα να το αφησει να περασει ετσι αυτο.
Και θα εχει και δικιο δεν πρεπει ο λΟυκας να βαζει σε κινδυνω τη ζωη του τωρα που η μπεμπα ερχεται

Νομίζω ότι η Νόρα το ξέρει ότι ο Λουκάς και ο Λευτέρης έχουν τα λύτρα και τα διαμάντια. Στο τραπέζι αυτή είπε να πάνε να πάρουν τις σουπιές.

Eγώ είμαι τόσο εκτός πραγμάτων πλέον που δεν ξέρω καν για ποιο πράγμα μιλάτε! Θα μπορούσα να έχω μια διευκρίνηση; Nyxia

Λέμε για το αν η Νόρα ήξερε ότι ο Λουκάς και ο Λευτέρης έχουν τα λύτρα και τα διαμάντια.
Αυτό το κατάλαβα προφανώς. Αυτό που δεν ξέρω είναι από πού προέκυψε αυτή η είδηση; Είναι από κάποιο περιοδικό;
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 8 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από l_aquila Κυρ Μαρ 13, 2011 6:57 pm

sifantid έγραψε:
l_aquila έγραψε:
sifantid έγραψε:
l_aquila έγραψε:
sofia έγραψε:Αν ο Λουκας με τον Λευτερη ειχε τα λυτρα και τα διαμαντια που εγω αυτο πιστευω και το μαθει η νορα νομιζω οτι θα εχουμε τον πρωτο μεγαλο καυγα σαν συζυγοι. Δεν νμιζω η νορα να το αφησει να περασει ετσι αυτο.
Και θα εχει και δικιο δεν πρεπει ο λΟυκας να βαζει σε κινδυνω τη ζωη του τωρα που η μπεμπα ερχεται

Νομίζω ότι η Νόρα το ξέρει ότι ο Λουκάς και ο Λευτέρης έχουν τα λύτρα και τα διαμάντια. Στο τραπέζι αυτή είπε να πάνε να πάρουν τις σουπιές.

Eγώ είμαι τόσο εκτός πραγμάτων πλέον που δεν ξέρω καν για ποιο πράγμα μιλάτε! Θα μπορούσα να έχω μια διευκρίνηση; Nyxia

Λέμε για το αν η Νόρα ήξερε ότι ο Λουκάς και ο Λευτέρης έχουν τα λύτρα και τα διαμάντια.
Αυτό το κατάλαβα προφανώς. Αυτό που δεν ξέρω είναι από πού προέκυψε αυτή η είδηση; Είναι από κάποιο περιοδικό;

Είναι από το Λοιπόν
l_aquila
l_aquila
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 8 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από fay66 Κυρ Μαρ 13, 2011 11:40 pm

Και τώρα τι άλλο μας περιμένει να δούμε στη μικρή μας οθόνη; Το κακό είναι ότι άν επαληθευτούν αυτά που γράφει το Λοιπόν τότε δεν θα έχουμε μικρή οθόνη σατ σπίτια μας.
Μα είναι με τα καλά τους να αποκαλυφτεί ότι η νόρα δεν είναι η κόρη του Ευκλείδη , αλλά του Πέτρου; και αυτός μάλλον δεν θα ξέρει τίποτα. Καλά αυτό που ζούμε στο σίριαλ μου θυμίζει κομματάκι Τόλμη και γοητεία.Με μια τεράστια διαφορά.Εκείνο παίζεται 23 χρόνια και λογικό είναι να κάνουν κάθε πιθανό και απίθανο συνδυασμό.Αλλά εδώ;
Ο Μάνος δεν είναι γιος του Λύτρα , αλλά του Γεραλή. Αποκτά αδερφή τη Δάφνη.
Ο Λουκάς δεν είναι παιδί του Βενέτη , αλλά του ζωγράφου.Αποκτά και αυτός μια αδερφή την Εριέττα.
Ο Νικόλας και Στέφανος είναι παιδιά των γονιών τους-προς το παρόν γιατί ποτέ δεν ξέρεις-και αποκτούν μια ωραιότατη αδερφή την Νταίζη.
Η Εύα μάλλον πρέπει να είναι παιδί της Αγγέλας και το λαμόγιου.Αρκετές λαχτάρες πέρασε η κοπέλα , ας την αφήσουν απέξω από αμφισβητήσεις γενεολογικού δέντρου.
Οπότε ας πάρουμε τη Νόρα.
Μετά ας βάλουμε το Λουκά με το Λευτέρη να έχουν βουτήξει από την Νταιζάρα τα λύτρα και τα διαμάντια .Καλά αυτό αν αποδειχτεί καλό είναι.Αλλά όταν΄το μάθει η Νόρα; Εκεί τι γίνεται;
Τι να πω; Χάνει η μάνα το παιδί και το παιδί τη μάνα!!!
Τώρα για να είμαστε και ειλικρινείς το Λοιπόν δεν πέφτει και ποτέ μέσα στις ειδήσεις της , αλλά ποτέ δεν ξέρεις!!!!!

fay66
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 8 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από taradoula Δευ Μαρ 14, 2011 10:16 pm

Δεν ξέρω αν ισχύουν αυτά που γράφει το περιοδικό "Λοιπόν", ωστόσο εγώ από την αρχή πίστευα και εξακολουθώ να πιστεύω πως τα διαμάντια τα έχουνε ο Λουκάς και ο Λευτέρης. Αν ξέρει η Νόρα γι' αυτό παραμένει άγνωστο, αλλά σίγουρα αυτή η εξέλιξη θα είναι όλα τα λεφτά.
Επίσης, στο συγκεκριμένο περιοδικό αναφέρεται ότι η Νόρα είναι κόρη του Ρούσσου, δεν ξέρω αν μου αρέσει αυτή η εκδοχή, αλλά σίγουρα θα φέρει γερές ανατροπές... ))

taradoula
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Ιωάννινα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 8 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από FieryRed Δευ Μαρ 14, 2011 10:25 pm

taradoula έγραψε:Δεν ξέρω αν ισχύουν αυτά που γράφει το περιοδικό "Λοιπόν", ωστόσο εγώ από την αρχή πίστευα και εξακολουθώ να πιστεύω πως τα διαμάντια τα έχουνε ο Λουκάς και ο Λευτέρης. Αν ξέρει η Νόρα γι' αυτό παραμένει άγνωστο, αλλά σίγουρα αυτή η εξέλιξη θα είναι όλα τα λεφτά.
Επίσης, στο συγκεκριμένο περιοδικό αναφέρεται ότι η Νόρα είναι κόρη του Ρούσσου, δεν ξέρω αν μου αρέσει αυτή η εκδοχή, αλλά σίγουρα θα φέρει γερές ανατροπές... ))

...Και εγώ είμαι η κόρη του ήλιου... pff

Δε με νοιάζει ποιος έχει τα διαμάντια αυτό που με νοιάζει είναι να μη κινδυνέψει κανείς (αμφίβολο αλλα τεσπα). Πόσο θα ήθελα η Νόρα να έχει μια ήρεμη εγκυμοσύνη αλλά και αυτό αμφίβολο.. Τουλάχιστον μπορώ να ελπίζω να έχουν έναν ευτυχισμένο γάμο; Έναν δεύτερο υπέρηχο; Αλήθεια πόσο μηνών είναι η Νόρα τώρα;
FieryRed
FieryRed
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : in the Lalaland
Ασχολίες : Working like a maniac

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 8 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από sofia Δευ Μαρ 14, 2011 10:38 pm

Τον Μαιο γενναει ειπε η Αντιγονη σε μια συνεντευξη.
Αν γεννησει προωρα δεν ξερω θα δειξει

sofia
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονικη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 8 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από loukanorofan Δευ Μαρ 14, 2011 11:12 pm

Πω πω...
θυμαμαι κατι μερες που δεν προλαβαινες να απαντησεις σε ποστ...
μεχρι να απαντησεις εχανες τη ροη της κουβεντας... valen Efxi
τωρα, κι εγω δεν ξερω ποσο καιρο εχω να επισκεφτω το τοπικ, κι ακομα ουτε δεκα σελιδες δεν εχουν γεμισει.... Rolling Eyes
τελικα εκεινες οι μερες περασαν ανεπιστρεπτι και αυτο λεει πολλα...

τες πα, ηθελα να ρωτησω:
ιδεα μου ηταν, ή εφαγαν σκηνη τους παλι σημερα...? κομματι πριν κανει επισκεψη η πεθερουλα....
scratch
loukanorofan
loukanorofan
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : στον κοσμο μου...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 8 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από xalkate Δευ Μαρ 14, 2011 11:25 pm

δεν ξερω αν το προσεξε κανεισ αλλα εχω την εντυπωση οτι η νορα σημερα φορουσε εκεινα τα ενδοξα...τα τιμημενα...μαυρα παπουτσια τησ!!!! lmao φανηκε στη σκηνη στο σπιτι του νικολα οταν καθονταν ολοι μαζι και ηταν σταυροποδι! lmao

xalkate
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 8 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από Καρ-Mik Δευ Μαρ 14, 2011 11:26 pm

xalkate έγραψε:δεν ξερω αν το προσεξε κανεισ αλλα εχω την εντυπωση οτι η νορα σημερα φορουσε εκεινα τα ενδοξα...τα τιμημενα...μαυρα παπουτσια τησ!!!! Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 8 191984 φανηκε στη σκηνη στο σπιτι του νικολα οταν καθονταν ολοι μαζι και ηταν σταυροποδι! Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 8 191984

Και έλεγα οτι μόνο εγώ τα παρατήρησα! Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 8 621900

Φέλιαααααααααααααα!!! Τα λατρεμένα σου παπούτσια .... Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 8 382640
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 8 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από sifantid Δευ Μαρ 14, 2011 11:26 pm

xalkate έγραψε:δεν ξερω αν το προσεξε κανεισ αλλα εχω την εντυπωση οτι η νορα σημερα φορουσε εκεινα τα ενδοξα...τα τιμημενα...μαυρα παπουτσια τησ!!!! lmao φανηκε στη σκηνη στο σπιτι του νικολα οταν καθονταν ολοι μαζι και ηταν σταυροποδι! lmao
Ναι, ναι, τα μάτια μου έβγαλαν! pff
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 8 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από st@cy Δευ Μαρ 14, 2011 11:28 pm

Καρ-Mik έγραψε:
xalkate έγραψε:δεν ξερω αν το προσεξε κανεισ αλλα εχω την εντυπωση οτι η νορα σημερα φορουσε εκεινα τα ενδοξα...τα τιμημενα...μαυρα παπουτσια τησ!!!! Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 8 191984 φανηκε στη σκηνη στο σπιτι του νικολα οταν καθονταν ολοι μαζι και ηταν σταυροποδι! Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 8 191984

Και έλεγα οτι μόνο εγώ τα παρατήρησα! Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 8 621900

Φέλιαααααααααααααα!!! Τα λατρεμένα σου παπούτσια .... Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 8 382640
Kαλε ναι!!!Κι ελεγα ειναι δεν ειναι sisi παντως καιρο ειχε να τα βαλει..
st@cy
st@cy
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : In one of all the gon joints in all the towns in all the world...
Ασχολίες : Σινεμα,θεατρο,φωτογραφια,tango

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 8 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από maeveline Δευ Μαρ 14, 2011 11:28 pm

Καρ-Mik έγραψε:
xalkate έγραψε:δεν ξερω αν το προσεξε κανεισ αλλα εχω την εντυπωση οτι η νορα σημερα φορουσε εκεινα τα ενδοξα...τα τιμημενα...μαυρα παπουτσια τησ!!!! Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 8 191984 φανηκε στη σκηνη στο σπιτι του νικολα οταν καθονταν ολοι μαζι και ηταν σταυροποδι! Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 8 191984

Και έλεγα οτι μόνο εγώ τα παρατήρησα! Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 8 621900

Φέλιαααααααααααααα!!! Τα λατρεμένα σου παπούτσια .... Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 8 382640

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 8 191984 Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 8 191984 Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 8 191984 Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 8 191984


και ναι!!! εγικεν η ωρα να ξαναδω τη σειρα Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 8 191984
παω να τσεκαρω βιντεακι ! αυτη τη κοσμοιστορικη σκηνη δεν κανει να την χασω Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 8 382640
maeveline
maeveline
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 8 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από st@cy Δευ Μαρ 14, 2011 11:30 pm

maeveline έγραψε:
Καρ-Mik έγραψε:
xalkate έγραψε:δεν ξερω αν το προσεξε κανεισ αλλα εχω την εντυπωση οτι η νορα σημερα φορουσε εκεινα τα ενδοξα...τα τιμημενα...μαυρα παπουτσια τησ!!!! Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 8 191984 φανηκε στη σκηνη στο σπιτι του νικολα οταν καθονταν ολοι μαζι και ηταν σταυροποδι! Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 8 191984

Και έλεγα οτι μόνο εγώ τα παρατήρησα! Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 8 621900

Φέλιαααααααααααααα!!! Τα λατρεμένα σου παπούτσια .... Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 8 382640

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 8 191984 Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 8 191984 Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 8 191984 Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 8 191984


και ναι!!! εγικεν η ωρα να ξαναδω τη σειρα Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 8 191984
παω να τσεκαρω βιντεακι ! αυτη τη κοσμοιστορικη σκηνη δεν κανει να την χασω Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 8 382640
τετοια αγαπη πια???!!! valen
st@cy
st@cy
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : In one of all the gon joints in all the towns in all the world...
Ασχολίες : Σινεμα,θεατρο,φωτογραφια,tango

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 8 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από maeveline Δευ Μαρ 14, 2011 11:33 pm

st@cy έγραψε:
τετοια αγαπη πια???!!! Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 8 558573

παντα αγαπουσα την κλασσικη αρχαια ιστορια... Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 8 40499
και οι κωθορνοι ηταν κομματι της Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 8 558573
maeveline
maeveline
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 8 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από st@cy Δευ Μαρ 14, 2011 11:35 pm

maeveline έγραψε:
st@cy έγραψε:
τετοια αγαπη πια???!!! Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 8 558573

παντα αγαπουσα την κλασσικη αρχαια ιστορια... Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 8 40499
και οι κωθορνοι ηταν κομματι της Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 8 558573
Μη σου πω και παλαιολιθικη... Razz
st@cy
st@cy
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : In one of all the gon joints in all the towns in all the world...
Ασχολίες : Σινεμα,θεατρο,φωτογραφια,tango

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 8 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από sifantid Δευ Μαρ 14, 2011 11:35 pm

st@cy έγραψε:
Καρ-Mik έγραψε:
xalkate έγραψε:δεν ξερω αν το προσεξε κανεισ αλλα εχω την εντυπωση οτι η νορα σημερα φορουσε εκεινα τα ενδοξα...τα τιμημενα...μαυρα παπουτσια τησ!!!! Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 8 191984 φανηκε στη σκηνη στο σπιτι του νικολα οταν καθονταν ολοι μαζι και ηταν σταυροποδι! Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 8 191984

Και έλεγα οτι μόνο εγώ τα παρατήρησα! Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 8 621900

Φέλιαααααααααααααα!!! Τα λατρεμένα σου παπούτσια .... Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 8 382640
Kαλε ναι!!!Κι ελεγα ειναι δεν ειναι sisi παντως καιρο ειχε να τα βαλει..
Ε, βέβαια! Ο χειμώνας έκανε τη δουλειά του! Και μόλις μπήκαν οι ζέστες... τσουπ! Ξαναεμφανίστηκαν! Nyxia
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 8 από 39 Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 23 ... 39  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης