Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Νόρα - Λουκάς

+84
μπουγιουριτσα
elenh
evaggelia*
zo0zo0ni
LaurelRose
MARINAKI_AGAPI_97
Eya-8ea
ouki_loukanorikhgiamiazwh
k@terinio-loukonoraki
ifigeneia1
dm10811
κικκο
trelli petrakitsa
nadiap
ProudMaslowqueen
christina123
rinaki
charmie258
MarCia
space
aglaitsa
zeta88
xristinaki_noraloukofan
koalaki
Lisa Nova
mariannitaki
zwi
dream_on
Ανυπέρ-Βλήτο
koukoumfkos
Nora&Loukas
afroditi_norakii
mary32
Ezantakou
maeveline
Καρ-Mik
xalkate
loukanorofan
Dimitraaa
l_aquila
ειρηνη7
feggaropetra
MARIANNALEX
a!
anna92
Mikaella
zouz0unii
ellie
trelh gia nora-louka
Caroline
FieryRed
maria_sab
anna-maria
νοριτσα
Μάνος Λύτρας
Clarabelle
JESSIE
loukasnora
fanlouknor
tzibirdika
ntinafer
st@cy
loukitsa
ellileo
Antigoni!
tweetyedem
noraki_love_97
Kornilia_Petrakitsa
kikitsa
black_cat
sofia
fay
fantina
$ofi@ loukakos + nora
KatsaroYpotheto
noratius
taradoula
edem4ever
Despinaki
fay66
mariavenetifoka
rachel
marakii
sifantid
88 απαντήσεις

Σελίδα 28 από 39 Επιστροφή  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 33 ... 39  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 28 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από taradoula Τετ Μάης 11, 2011 12:10 pm

Οι τελευταίες περιλήψεις με έκαναν να καταληξω στο συμπέρασμα ότι η τηλεταινία θα μας αφήσει με κομμένη την ανάσα.
ειρηνη7 έχεις δίκιο και το σκέφτηκες πολύ καλά, αλλά επειδή έχω δει σχεδόν όλα τα έργα της Ακρίτας, έχω μάθει ότι δεν αποκλείεται τίποτα και πριν μερικά επεισόδια ο Λουκάς είχε πετάξει μια φράση, η οποία άφηνε υπονοούμενο ότι κάτι θα του συμβεί. Δεδομένου, λοιπόν πως ποτέ δεν ακούγεται τίποτα τυχαία τα περιμένω όλα.
Όσον αφορά για το Ρούσσο, για να μην πάει φυλακή θα κάνει τα πάντα και για να αποδυναμώσει το Λουκά θα τον χτυπήσει στην αχίλειο πτέρνα του... ))

taradoula
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Ιωάννινα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 28 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από ειρηνη7 Τετ Μάης 11, 2011 12:22 pm

Κοιτα και εγω επειδη εβλεπα βερα φανατικα, ξερω οτι πολυ πιθανο να υπαρξουν ανατροπες στο οτιδηποτε, δεν το αποκλειω δηλαδη, αλλα απλα μου φαινεται πολυ δυσκολο, να γινει κατι τετοιο, αφου οπως ξανα ειπα, εαν του συμβει το παραμικρο, θα μπει φυλακη...Εξαλλου και η νορα θα μπορουσε να συνεχισει την ερευνα, και με πιο πολυ μανια να τον κλεισει στη φυλακη...Εμενα μου φαινεται οτι δεν θα το φτασουν ως εκει, απλα και μονο με την καταγγελια του ρουσσου, θα κερδισει χρονο ο ιδιος σταματωντας την ερευνα του λουκα...Τωρα τι να πω, τιποτα δεν αποκλειεται, απλα για μενα δεν μου φαινεται τοσο πιθανο να συμβουν αυτα,δεν νομιζω οτι θα φτασει ως εκει...Και μονο η καταγγελια αν γινει αφορμη να χαθει η αδεια του λουκα, πιστευω οτι θα σταματησει εκει ο πετρος, αν και θα ειναι πληγμα για τον λουκα κατι τετοιο..
ειρηνη7
ειρηνη7
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : κρητη
Ασχολίες : μουσικη βιβλιο και σερφαρισμα!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 28 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από taradoula Τετ Μάης 11, 2011 12:27 pm

ειρηνη7 έγραψε:Κοιτα και εγω επειδη εβλεπα βερα φανατικα, ξερω οτι πολυ πιθανο να υπαρξουν ανατροπες στο οτιδηποτε, δεν το αποκλειω δηλαδη, αλλα απλα μου φαινεται πολυ δυσκολο, να γινει κατι τετοιο, αφου οπως ξανα ειπα, εαν του συμβει το παραμικρο, θα μπει φυλακη...Εξαλλου και η νορα θα μπορουσε να συνεχισει την ερευνα, και με πιο πολυ μανια να τον κλεισει στη φυλακη...Εμενα μου φαινεται οτι δεν θα το φτασουν ως εκει, απλα και μονο με την καταγγελια του ρουσσου, θα κερδισει χρονο ο ιδιος σταματωντας την ερευνα του λουκα...Τωρα τι να πω, τιποτα δεν αποκλειεται, απλα για μενα δεν μου φαινεται τοσο πιθανο να συμβουν αυτα,δεν νομιζω οτι θα φτασει ως εκει...Και μονο η καταγγελια αν γινει αφορμη να χαθει η αδεια του λουκα, πιστευω οτι θα σταματησει εκει ο πετρος, αν και θα ειναι πληγμα για τον λουκα κατι τετοιο..

Συμφωνώ, όντως θα ήταν τραβηγμένο...πάντως το μόνο σίγουρο είναι ότι το φινάλε της τηλεταινίας θα έχει πολλές ανατροπές και απρόσμενες εκπλήξεις σε όλα τα μέτωπα...!!! ))

taradoula
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Ιωάννινα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 28 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από ειρηνη7 Τετ Μάης 11, 2011 12:32 pm

Ακριβως, πιστευω να μην μας απογοητευσουν τουλαχιστον η στιγμη της γεννας, να ειναι οπως αρμοζει στο ζευγαρι γλυκια συγκινητικη, και ομορφη... )) Οσο για τις ανατροπες, αναμενομενο ειναι εφοσον παει για παραταση, φυσικα αρκει να υπαρχει νοημα στα οσα γινονται... ))
ειρηνη7
ειρηνη7
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : κρητη
Ασχολίες : μουσικη βιβλιο και σερφαρισμα!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 28 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από dm10811 Τετ Μάης 11, 2011 9:12 pm

taradoula έγραψε:Στην περίληψη της Παρασκευής 27-5-2011 λέει ότι: "Την ώρα που ο Λουκάς μαθαίνει ότι ο Ρούσσος του έκανε καταγγελία στο πειθαρχικό συμβούλιο του δικηγορικού συλλόγου, τα νερά της Νόρας σπάνε και ετοιμάζεται να γεννήσει..."
Ο Ρούσσος κάνει μία κίνηση που έχω την αίσθηση ότι θα φέρει άσχημες ανατροπές. Ουσιαστικά με αυτή την καταγγελία ο Λουκάς μένει χωρίς δουλειά. Πώς θα μεγαλώσει το παιδί του, αφού η Νόρα θα γεννήσει για ένα χρονικό διάστημα δε θα δουλεύει, άρα μένουνε και οι δύο άνεργοι με ένα μωρό παιδί.
Η γέννα της Νόρας θα προβληθεί στο πρωτελευταίο επεισόδιο και στην αρχή της τηλεταινίας. Δεν ξέρω όμως αν θα είναι παρών στη γέννα και ο Λουκάς, έχω σκεφτεί δύο σενάρια στο μυαλό μου και μακάρι να μην πραγματοποιηθεί κανένα από τα δύο γιατί θα στεναχωρηθεί πολύς κόσμος, αλλά οι περιλήψεις με πάνε αλλού και μάλλον τα πράγματα θα γίνουν όπως στη "ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ". Θεωρώ ότι η τηλεταινία δε θα μας αφήσει με ευχάριστο συναίσθημα όσον αφορά τη Νόρα και το Λουκά...))
Ωχ αυτα που λες με βαζουν σε σκεψεις και δεν ειναι οι καλυτερες!!!!!Αρνουμαι να πιστεψω οτι θα συμβει ο,τιδηποτε δυσαρεστο στη γεννα.....Το πολυ πολυ να μην ειναι εκει ο Λουκας απο την αρχη.....
dm10811
dm10811
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 28 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από MARIANNALEX Σαβ Μάης 14, 2011 6:42 pm

dm10811 έγραψε:
taradoula έγραψε:Στην περίληψη της Παρασκευής 27-5-2011 λέει ότι: "Την ώρα που ο Λουκάς μαθαίνει ότι ο Ρούσσος του έκανε καταγγελία στο πειθαρχικό συμβούλιο του δικηγορικού συλλόγου, τα νερά της Νόρας σπάνε και ετοιμάζεται να γεννήσει..."
Ο Ρούσσος κάνει μία κίνηση που έχω την αίσθηση ότι θα φέρει άσχημες ανατροπές. Ουσιαστικά με αυτή την καταγγελία ο Λουκάς μένει χωρίς δουλειά. Πώς θα μεγαλώσει το παιδί του, αφού η Νόρα θα γεννήσει για ένα χρονικό διάστημα δε θα δουλεύει, άρα μένουνε και οι δύο άνεργοι με ένα μωρό παιδί.
Η γέννα της Νόρας θα προβληθεί στο πρωτελευταίο επεισόδιο και στην αρχή της τηλεταινίας. Δεν ξέρω όμως αν θα είναι παρών στη γέννα και ο Λουκάς, έχω σκεφτεί δύο σενάρια στο μυαλό μου και μακάρι να μην πραγματοποιηθεί κανένα από τα δύο γιατί θα στεναχωρηθεί πολύς κόσμος, αλλά οι περιλήψεις με πάνε αλλού και μάλλον τα πράγματα θα γίνουν όπως στη "ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ". Θεωρώ ότι η τηλεταινία δε θα μας αφήσει με ευχάριστο συναίσθημα όσον αφορά τη Νόρα και το Λουκά...))
Ωχ αυτα που λες με βαζουν σε σκεψεις και δεν ειναι οι καλυτερες!!!!!Αρνουμαι να πιστεψω οτι θα συμβει ο,τιδηποτε δυσαρεστο στη γεννα.....Το πολυ πολυ να μην ειναι εκει ο Λουκας απο την αρχη.....

Πάντως αυτό που αναφέρει στις περιλήψεις ότι η Νόρα παρά την παρουσία της Στέλας δίπλα της στο τελευταίο διάστημα πριν την γέννα , έχει έντονη την αίσθηση ότι θα είναι μόνη της εκείνη την στιγμή , καθόλου δεν μου άρεσε . Με προβλημάτισε και χωρίς να θέλω να γίνω μάντης κακών καθότι ΛΟΥΚΑΝΟΡΙΚΗ μέχρι κόκαλο ...πολύ φοβάμαι ότι ο Λουκάκος με χ , ψ τρόπο θα δηλώσει απών στο τελευταίο επεισόδιο καί ελπίζω να μην μας τον παρουσιάσουν ώς άλλο Στράτο με κανένα τυρμπάν στην Τυνησία να κάνει την ενδοσκόπηση του και να μένει μακριά απο την Νόρα και την κόρη του για τι άλλο βρέ ...για το καλό τους!!! Αγαπητοί σεναριογράφοι κάντε τους ότι θέλετε αλλά νισάφι μην τους χωρίζετε : ΛΟΥΚΑΣ-ΝΟΡΑ-ΜΠΕΜΠΑ μαζί τώρα και πάντα!
MARIANNALEX
MARIANNALEX
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Ασχολίες : 7-8 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΛΟΥΚΑΣ Κ ΝΟΡΑ. Η ΣΥΝΗΘΕΙΑ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΛΑΤΡΕΙΑ!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 28 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από dm10811 Σαβ Μάης 14, 2011 10:46 pm

MARIANNALEX έγραψε:
dm10811 έγραψε:
taradoula έγραψε:Στην περίληψη της Παρασκευής 27-5-2011 λέει ότι: "Την ώρα που ο Λουκάς μαθαίνει ότι ο Ρούσσος του έκανε καταγγελία στο πειθαρχικό συμβούλιο του δικηγορικού συλλόγου, τα νερά της Νόρας σπάνε και ετοιμάζεται να γεννήσει..."
Ο Ρούσσος κάνει μία κίνηση που έχω την αίσθηση ότι θα φέρει άσχημες ανατροπές. Ουσιαστικά με αυτή την καταγγελία ο Λουκάς μένει χωρίς δουλειά. Πώς θα μεγαλώσει το παιδί του, αφού η Νόρα θα γεννήσει για ένα χρονικό διάστημα δε θα δουλεύει, άρα μένουνε και οι δύο άνεργοι με ένα μωρό παιδί.
Η γέννα της Νόρας θα προβληθεί στο πρωτελευταίο επεισόδιο και στην αρχή της τηλεταινίας. Δεν ξέρω όμως αν θα είναι παρών στη γέννα και ο Λουκάς, έχω σκεφτεί δύο σενάρια στο μυαλό μου και μακάρι να μην πραγματοποιηθεί κανένα από τα δύο γιατί θα στεναχωρηθεί πολύς κόσμος, αλλά οι περιλήψεις με πάνε αλλού και μάλλον τα πράγματα θα γίνουν όπως στη "ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ". Θεωρώ ότι η τηλεταινία δε θα μας αφήσει με ευχάριστο συναίσθημα όσον αφορά τη Νόρα και το Λουκά...))
Ωχ αυτα που λες με βαζουν σε σκεψεις και δεν ειναι οι καλυτερες!!!!!Αρνουμαι να πιστεψω οτι θα συμβει ο,τιδηποτε δυσαρεστο στη γεννα.....Το πολυ πολυ να μην ειναι εκει ο Λουκας απο την αρχη.....

Πάντως αυτό που αναφέρει στις περιλήψεις ότι η Νόρα παρά την παρουσία της Στέλας δίπλα της στο τελευταίο διάστημα πριν την γέννα , έχει έντονη την αίσθηση ότι θα είναι μόνη της εκείνη την στιγμή , καθόλου δεν μου άρεσε . Με προβλημάτισε και χωρίς να θέλω να γίνω μάντης κακών καθότι ΛΟΥΚΑΝΟΡΙΚΗ μέχρι κόκαλο ...πολύ φοβάμαι ότι ο Λουκάκος με χ , ψ τρόπο θα δηλώσει απών στο τελευταίο επεισόδιο καί ελπίζω να μην μας τον παρουσιάσουν ώς άλλο Στράτο με κανένα τυρμπάν στην Τυνησία να κάνει την ενδοσκόπηση του και να μένει μακριά απο την Νόρα και την κόρη του για τι άλλο βρέ ...για το καλό τους!!! Αγαπητοί σεναριογράφοι κάντε τους ότι θέλετε αλλά νισάφι μην τους χωρίζετε : ΛΟΥΚΑΣ-ΝΟΡΑ-ΜΠΕΜΠΑ μαζί τώρα και πάντα!
Ε,ποτε!!!!Αν γινει κατι τετοιο θα τα παρω καθοτι τυγχανω στην ιδια συνομοταξια!!!!!!Αυτο που νομιζω ειναι οτι θα τη πιασουν οι πονοι οταν θα ειναι μονη της και ισως δεν βρει αμεσως τον Λουκα....Κι εκει που θα εχει απελπιστει θα σκασει μυτη ο Λουκακος....
dm10811
dm10811
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 28 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από marakii Κυρ Μάης 15, 2011 10:35 am

Εγώ πιστεύω οτί ο Λουκάς θα είναι παρών και όχι επειδή θα συνχιστεί και θα θέλει να δει οπως δήποτε την κοράκλα αλλά γιατί ο Λουκάς που ξέρω θελει να είναι δίπλα στη Νόρα ΤΟΥ και στα εύκολα και στα δύσκολα....Μπορεί να μην είναι εξ'αρχής αλλά πιστεύω οτί όταν η Νόρα είναι στο μαιευτήριο και ίσως αρχίζει να φοβάται θα εμφανιστεί και θα της κρατάει το χέρι ....Ελπίζωωωωω
marakii
marakii
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 28 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από taradoula Κυρ Μάης 15, 2011 12:29 pm

Κι εγώ κορίτσια στο "Στράτο" αναφερόμουνα, δε νομίζω όμως ότι θα δούμε κάτι παρόμοιο, θα ήταν ενδιαφέρουσα εξέλιξη, αλλά δε νομίζω να χάσει και άλλο, άτομο η Παρέα της Φεγγαρόπετρας...
Μπορεί, όμως από τα νέα επεισόδια, να πάθει κάτι ας πούμε. ))

taradoula
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Ιωάννινα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 28 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από xristinaki_noraloukofan Κυρ Μάης 15, 2011 12:50 pm

καλά,αν θέλουν οι σεναριογράφοι μπορούν να μας κάνουννα σερνόμαστε στα πατώματα (με την καλή έννοια) δηλαδή να μας κρατήσουν σε αγωνία μέχρι τελευταία στιγμή κι εκεί που πάμε να απελπιστούμε να ξεφυτρώσει ένας Λουκάς από το πουθενά..και να γίνουμε............................ένα με το χώμα και να μπουμε και πιο μέσα μην πω Razz με τις σκηνές που μπορούνε να γράψουν για ένα ΤΕΤΟΙΟ γεγονος!!!!
ΜΑΚΑΡΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Matakia inlove Efxi Heart2
xristinaki_noraloukofan
xristinaki_noraloukofan
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 28 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από taradoula Κυρ Μάης 15, 2011 12:56 pm

Δεν ξέρω πάντως από το επεισόδιο της Παρασκευής μου ενισχύθηκε περισσότερο η άποψη ότι κάτι θα συμβεί στο Λουκά, ειδικά μετά την ατάκα του Νικόλα. Και αν λάβουμε υπόψη μας ότι η Ακρίτα δεν πετάει ποτέ τίποτα τυχαία, φοβάμαι ότι η τηλεταινία θα μας αφήσει με κομμένη την ανάσα... ))
Η τηλεταινία της σειράς θα προβληθεί τη Δευτέρα 30 Μαϊου στις 21:00 και όπως αναφέρει το δημοσίευμα: "Ολοι οι ήρωες θα δώσουν το παρών στο επεισόδιο και όσα θα γίνουν θα μας αφήσουν με το στόμα ανοιχτό."
Άρα ότι είναι να γίνει θα γίνει στο φινάλε, αυτό σημαίνει ότι ο Λουκάκος θα είναι παρών στη γέννα της μικρής.

taradoula
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Ιωάννινα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 28 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από xristinaki_noraloukofan Κυρ Μάης 15, 2011 1:11 pm

taradoula έγραψε:Δεν ξέρω πάντως από το επεισόδιο της Παρασκευής μου ενισχύθηκε περισσότερο η άποψη ότι κάτι θα συμβεί στο Λουκά, ειδικά μετά την ατάκα του Νικόλα. Και αν λάβουμε υπόψη μας ότι η Ακρίτα δεν πετάει ποτέ τίποτα τυχαία, φοβάμαι ότι η τηλεταινία θα μας αφήσει με κομμένη την ανάσα... ))
Η τηλεταινία της σειράς θα προβληθεί τη Δευτέρα 30 Μαϊου στις 21:00 και όπως αναφέρει το δημοσίευμα: "Ολοι οι ήρωες θα δώσουν το παρών στο επεισόδιο και όσα θα γίνουν θα μας αφήσουν με το στόμα ανοιχτό."
Άρα ότι είναι να γίνει θα γίνει στο φινάλε, αυτό σημαίνει ότι ο Λουκάκος θα είναι παρών στη γέννα της μικρής.
μακάρι να είναι,αλλά πως έβγαλες το συμπέρασμα αυτό?? όλοι θα το δώσουν το παρόν,αλλά αν ο Λουκάς δεν το δώσει εκεί που θα έπρεπε....???? Aww αχ τι λέωωωωω..... Aww
xristinaki_noraloukofan
xristinaki_noraloukofan
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 28 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από taradoula Κυρ Μάης 15, 2011 1:17 pm

xristinaki_noraloukofan έγραψε:
taradoula έγραψε:Δεν ξέρω πάντως από το επεισόδιο της Παρασκευής μου ενισχύθηκε περισσότερο η άποψη ότι κάτι θα συμβεί στο Λουκά, ειδικά μετά την ατάκα του Νικόλα. Και αν λάβουμε υπόψη μας ότι η Ακρίτα δεν πετάει ποτέ τίποτα τυχαία, φοβάμαι ότι η τηλεταινία θα μας αφήσει με κομμένη την ανάσα... ))
Η τηλεταινία της σειράς θα προβληθεί τη Δευτέρα 30 Μαϊου στις 21:00 και όπως αναφέρει το δημοσίευμα: "Ολοι οι ήρωες θα δώσουν το παρών στο επεισόδιο και όσα θα γίνουν θα μας αφήσουν με το στόμα ανοιχτό."
Άρα ότι είναι να γίνει θα γίνει στο φινάλε, αυτό σημαίνει ότι ο Λουκάκος θα είναι παρών στη γέννα της μικρής.
μακάρι να είναι,αλλά πως έβγαλες το συμπέρασμα αυτό?? όλοι θα το δώσουν το παρόν,αλλά αν ο Λουκάς δεν το δώσει εκεί που θα έπρεπε....???? Aww αχ τι λέωωωωω..... Aww

Σε ποιο συμπέρασμα αναφέρεσαι...

taradoula
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Ιωάννινα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 28 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από xristinaki_noraloukofan Κυρ Μάης 15, 2011 1:30 pm

taradoula έγραψε:
xristinaki_noraloukofan έγραψε:
taradoula έγραψε:Δεν ξέρω πάντως από το επεισόδιο της Παρασκευής μου ενισχύθηκε περισσότερο η άποψη ότι κάτι θα συμβεί στο Λουκά, ειδικά μετά την ατάκα του Νικόλα. Και αν λάβουμε υπόψη μας ότι η Ακρίτα δεν πετάει ποτέ τίποτα τυχαία, φοβάμαι ότι η τηλεταινία θα μας αφήσει με κομμένη την ανάσα... ))
Η τηλεταινία της σειράς θα προβληθεί τη Δευτέρα 30 Μαϊου στις 21:00 και όπως αναφέρει το δημοσίευμα: "Ολοι οι ήρωες θα δώσουν το παρών στο επεισόδιο και όσα θα γίνουν θα μας αφήσουν με το στόμα ανοιχτό."
Άρα ότι είναι να γίνει θα γίνει στο φινάλε, αυτό σημαίνει ότι ο Λουκάκος θα είναι παρών στη γέννα της μικρής.
μακάρι να είναι,αλλά πως έβγαλες το συμπέρασμα αυτό?? όλοι θα το δώσουν το παρόν,αλλά αν ο Λουκάς δεν το δώσει εκεί που θα έπρεπε....???? Aww αχ τι λέωωωωω..... Aww

Σε ποιο συμπέρασμα αναφέρεσαι...
που λες ότι ο Λουκάς θα είναι παρόν στη γέννα της μπέμπας.... ))
xristinaki_noraloukofan
xristinaki_noraloukofan
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 28 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από taradoula Κυρ Μάης 15, 2011 1:40 pm

Αφού το δημοσίευμα λέει ότι στην τηλεταινία θα είναι όλοι παρών. Τα νερά της Νόρας σπάνε στο επεισόδιο πριν την τηλεταινία, άρα η γέννα θα προβληθεί στο τελευταίο επεισόδιο της Δευτέρας. Έτσι κατέληξα στο συμπέρασμα ότι θα είναι ο Λουκάς παρών... ))

taradoula
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Ιωάννινα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 28 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από edem4ever Κυρ Μάης 15, 2011 1:50 pm

Το δημοσίευμα λέει ότι θα είναι όλοι παρόντες στο επεισόδιο όχι στη γέννα...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την edem4ever στις Κυρ Μάης 15, 2011 1:51 pm, 1 φορά
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 28 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από xristinaki_noraloukofan Κυρ Μάης 15, 2011 1:51 pm

taradoula έγραψε:Αφού το δημοσίευμα λέει ότι στην τηλεταινία θα είναι όλοι παρών. Τα νερά της Νόρας σπάνε στο επεισόδιο πριν την τηλεταινία, άρα η γέννα θα προβληθεί στο τελευταίο επεισόδιο της Δευτέρας. Έτσι κατέληξα στο συμπέρασμα ότι θα είναι ο Λουκάς παρών... ))
αυτό λέω..στο επεισόδιο θα είναι..στο μαιευτήριο θα είναι παρών όμως..?? Aww δε με πειράζει αν έχει και λίγο αγωνία,όπως είπα και παραπάνω,ίσα ίσα που θα το έκανε πιο ενδιαφέρον (μαζοχισμός Razz ) αλλά θέλω τουλάχιστον την ώρα του τοκετού να είναι εκείιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ!!!!!!!! rules
ελάτε να μαζέψουμε υπογραφές!! Klap Razz
xristinaki_noraloukofan
xristinaki_noraloukofan
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 28 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από taradoula Κυρ Μάης 15, 2011 1:53 pm

edem4ever έγραψε:Το δημοσίευμα λέει ότι θα είναι όλοι παρόντες στο επεισόδιο όχι στη γέννα...

Σωστό κι αυτό, αν πάντως δεν είναι παρών ο Λουκάς στη γέννα, τότε μπορεί να του συμβεί κάτι την ώρα που θα πηγαίνει στο μαιευτήριο... ))

taradoula
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Ιωάννινα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 28 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από xristinaki_noraloukofan Κυρ Μάης 15, 2011 2:03 pm

γιατί βρε παιδιά να συμβεί κάτι στον Λουκάκο..?? βγήκε κανένα δημοσίευμα και δεν το διάβασα?? τρομάζω..
xristinaki_noraloukofan
xristinaki_noraloukofan
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 28 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από taradoula Κυρ Μάης 15, 2011 2:08 pm

xristinaki_noraloukofan έγραψε:γιατί βρε παιδιά να συμβεί κάτι στον Λουκάκο..?? βγήκε κανένα δημοσίευμα και δεν το διάβασα?? τρομάζω..

Ούτε εγώ έχω διαβάσει κάτι παρόμοιο, αλλά από τις περιλήψεις αυτό το συμπέρασμα έβγαλα, μπορεί και να μην ισχύει όμως...!!! ))

taradoula
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Ιωάννινα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 28 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από ειρηνη7 Κυρ Μάης 15, 2011 4:55 pm

Εγω απο το δημοσιευμα του τηλεθεατη καταλαβα οτι το φιναλε περα απο την καταγγελια του ρουσσου, θα ειναι χαρουμενο με τη γεννα, ουτε νομιζω οτι θα συμβει κατι αλλο περα απο τη διαφωνια νορας και λουκα για το ονομα, σε κανενα δημοσιευμα δεν ακουστηκε κατι τετοιο, επομενως ειμαι ησυχη οτι δεν θα γινει κατικ δυσαρεστο, και περιμενω ανυπομονα να το δω... ))
ειρηνη7
ειρηνη7
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : κρητη
Ασχολίες : μουσικη βιβλιο και σερφαρισμα!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 28 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από marakii Κυρ Μάης 15, 2011 10:09 pm

Χριστινάκι από εμένα έχεις μια υπογραφή Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 28 13379 .....
marakii
marakii
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 28 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από mariavenetifoka Τρι Μάης 17, 2011 2:42 pm

Eστω και λειεπι ο Λουκας απο τη γεννηση της κορουλας του μαυρο φιδι που τους εφαγε... Impatient Impatient Ελειπε απο την γεννηση του πρωτου του παιδιου του αρη (που ακομα αμφιβαλω αν ειναι γιος του αλλα τελοσπαντων /S ) που ευτυχως δεν την ειδαμε με σκηνες μαργαριτας λουκα γιατι θα μου την εδινε τελειως... vomit (με ολο το σεβασμο). Μην χασει και τη γεννηση του παιδιου του με τη Νορα που ειναι η γυναικα της ζωης του και που ειναι το πρωτο τους παιδακι και που πιστευω τοσα χρονια και οι δυο ονειρευονταν αυτη την υπεροχη στιγμη Love , να φερουν στον κοσμο τον καρπο του ερωτα τους... Love! Love! Ειπαμε το σασπενς και το εξωπραγματικο εχουν καποια ορια.... gmt Δεν φτανει που θα καταπιουμε αμασιτι (λεμε τωρα Siga... ) τον τσακωμο για το ονομα που ελπιζω να ειναι χαριτωμενος και οχι σοβαρος, τουλαχιστον ας χαρουμε αυτη τη ρομαντικη τρυφερη γλυκια συγκινητικη... inlove inlove σκηνη στο μεγιστο γιατι ποιος ξερει τι μας περιμενει ακομα..... Αιντε γιατι τα πηρα παλι... Grrr

ΥΓ να ρωτησω κατι ασχετο... πως γινεται να βαλω κατι αγαπημενο πχ θεματικη ενοτητα, συγγραφεα και τετοια εκει που δειχνει στο προφιλ favourites???? scratch συγνωμη και παλι για το οφ τοπικ.. ))
mariavenetifoka
mariavenetifoka
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Σε εναν κοσμο οπως αυτον στα παραμυθια και στα παιδικα μας ονειρα...
Ασχολίες : Μυστικα Της Εδεμ....Φωτογραφια....Θεατρο....Κινηματογραφος...και πολλη Μουσικη!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 28 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από xristinaki_noraloukofan Τρι Μάης 17, 2011 6:01 pm

δεν μπορώ να μην το επισημάνω.... Matakia
χθες λάτρεψαΤΟΣΟΟ τη σκηνή με το Λουκά που είχε αγκαλίτσα την κοιλιά της Νόρας.......... Faint Efxi
απλά υπέροχοι!!!! inlove inlove
τι να λέμε και να ξαναλέμε για χημείες τώρα....αυτοί οι δύο έχουν ξεπεράσει κάθε νόμο της φυσικής και της χημείας......... Hugg
xristinaki_noraloukofan
xristinaki_noraloukofan
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 28 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από kikitsa Τρι Μάης 17, 2011 6:39 pm

βγήκε η περίληψη του τελευταίου επεισοδίου και ο Λουκάς κατά τη διάρκεια σχεδόν όλης της γέννας θα είναι στο δρόμο για να έρθει και διάφορα γεγονότα θα τον καθυστερούν να πάει
kikitsa
kikitsa
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 28 από 39 Επιστροφή  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 33 ... 39  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης