Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Νόρα - Λουκάς

+84
μπουγιουριτσα
elenh
evaggelia*
zo0zo0ni
LaurelRose
MARINAKI_AGAPI_97
Eya-8ea
ouki_loukanorikhgiamiazwh
k@terinio-loukonoraki
ifigeneia1
dm10811
κικκο
trelli petrakitsa
nadiap
ProudMaslowqueen
christina123
rinaki
charmie258
MarCia
space
aglaitsa
zeta88
xristinaki_noraloukofan
koalaki
Lisa Nova
mariannitaki
zwi
dream_on
Ανυπέρ-Βλήτο
koukoumfkos
Nora&Loukas
afroditi_norakii
mary32
Ezantakou
maeveline
Καρ-Mik
xalkate
loukanorofan
Dimitraaa
l_aquila
ειρηνη7
feggaropetra
MARIANNALEX
a!
anna92
Mikaella
zouz0unii
ellie
trelh gia nora-louka
Caroline
FieryRed
maria_sab
anna-maria
νοριτσα
Μάνος Λύτρας
Clarabelle
JESSIE
loukasnora
fanlouknor
tzibirdika
ntinafer
st@cy
loukitsa
ellileo
Antigoni!
tweetyedem
noraki_love_97
Kornilia_Petrakitsa
kikitsa
black_cat
sofia
fay
fantina
$ofi@ loukakos + nora
KatsaroYpotheto
noratius
taradoula
edem4ever
Despinaki
fay66
mariavenetifoka
rachel
marakii
sifantid
88 απαντήσεις

Σελίδα 33 από 39 Επιστροφή  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 39  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 33 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από trelli petrakitsa Παρ Μάης 27, 2011 9:30 pm

Η Νόρα πόσο γλυκιά στον τοκετό!!! Love! Love! Love!
trelli petrakitsa
trelli petrakitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην αγκαλιά του Παναγιώτη μου!!!
Ασχολίες : Σχολείο, Φροντιστήρια, Διάβασμα, tv-pc, Forum, Π.Π. & Π.Μ. !

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 33 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από zo0zo0ni Παρ Μάης 27, 2011 9:32 pm

Λοιπόν εγώ ένα έχω να πω......

ΓΕΝΝΑΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ...ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΝΟΙΑΖΕΙ ΤΙΠΟΤΑΑΑΑΑΑΑΑ...

Και μια παρατήρηση αν είδατε το τρέιλερ (που όλοι το είδατε) όταν λέει η Εύα να μας ζήσει όλοι αγκαλιάζονται και είναι ΚΑΙ ο Λευτέρης άρα ο Λουκάς θα είναι μέσα.. Yess (λογικά και ΕΛΠΙΖΩ)
zo0zo0ni
zo0zo0ni
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Είμαι η Eva Celo Edemofanaki από το Fb!
Ασχολίες : Μυστικά Της Εδέμ for ever <3

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 33 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από Antigoni! Παρ Μάης 27, 2011 9:39 pm

Αν και το έδειξε πολύ λίγο - πατώντας παύση- είδα τη Νόρα έξω από το θάλαμο με τα νεογέννητα! Ήταν τόσο όμορφη χωρίς μακιγιάζ! Μια γλύκα!
Antigoni!
Antigoni!
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Εδέμ!!
Ασχολίες : Τα μυστικά της εδέμ! Θρίλερ και εξωσχολικά βιβλία!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 33 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από mariavenetifoka Παρ Μάης 27, 2011 9:39 pm

Δεν το πιστευω!!!!!! Confused? Confused? Confused?
Πρωτη φορα χαιρομαι τοσο μα τοσο πολυ για ενα τρειλερ!!! Palamakia Palamakia
Η μικρη ειναι γλυκα!!! Love! Love! Αγγελουδι μου, ψυχουλα μου, τι ομορφο που ειναι!!!! Καλα εχω λιωσει μιλαμε.... inlove inlove inlove Παιζει να το εχω δει και 100 φορες αυτο το αρχικο κομματι του τρειλερ με το τελειο φιλι, Love που ευελπιστω θα εχουμε πολλα, με τη μπεμπα στην αγκαλια της Νορας Hug αλλα και με τις φωτογραφιες και την αγκαλια του Λουκα στη μικρη του κορουλα..... Hug Πωπωπωπω δεν μπορω να περιμενω... runaround runaround Και νομιζω οτι για να μην εδειξαν στο τρειλερ καθολου απο τις δυσκολιες που θα αντιμετωπισει ο Λουκας για να φτασει κοντα τους, τοτε δεν θα πιασει πολυ χρονο σε αντιθεση με τη γεννηση και την συνεχεια της τρυφερης αυτης σκηνης!!!!! Efxi Συγκινηθηκαααα.... Snif Ποσο καιρο την περιμεναμε αυτη τη στιμγη;;; Μονο και που θυμαμαι εκεινες τις περιοδους με τους τσακωμους και τους χωρισμους συγχιζομαι αλλα ταυτοχρονα χαιρομαι βλεποντας αυτες τις υπεροχες σκηνες που θα δουμε και που ειμαι σιγουρη οτι θα διεπουν και την επομενη σεζον...... Snif

ΥΓ ΓΓΓΓΓΕΕΕΕΕΝΝΝΝΝΑΑΑΑΑΜΜΜΜΜΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!! Jump Jump
ΥΓ2 Αυτη τη λιποθυμια του Λουκα να μην ειχαμε μια χαρα θα ηταν!!!! Ee?


Έχει επεξεργασθεί από τον/την mariavenetifoka στις Παρ Μάης 27, 2011 9:42 pm, 1 φορά
mariavenetifoka
mariavenetifoka
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Σε εναν κοσμο οπως αυτον στα παραμυθια και στα παιδικα μας ονειρα...
Ασχολίες : Μυστικα Της Εδεμ....Φωτογραφια....Θεατρο....Κινηματογραφος...και πολλη Μουσικη!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 33 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από ntinafer Παρ Μάης 27, 2011 9:41 pm

zo0zo0ni έγραψε:Λοιπόν εγώ ένα έχω να πω......

ΓΕΝΝΑΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ...ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΝΟΙΑΖΕΙ ΤΙΠΟΤΑΑΑΑΑΑΑΑ...

Και μια παρατήρηση αν είδατε το τρέιλερ (που όλοι το είδατε) όταν λέει η Εύα να μας ζήσει όλοι αγκαλιάζονται και είναι ΚΑΙ ο Λευτέρης άρα ο Λουκάς θα είναι μέσα.. Yess (λογικά και ΕΛΠΙΖΩ)

αυτο ειναι σιγουρο! Wink και αν καταλαβα καλα ο λουκας θα ειναι απο τη στιγμη που θα μπει η νορα στην αυθουσα τοκετου.... Wink
ntinafer
ntinafer
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 33 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από xristinaki_noraloukofan Παρ Μάης 27, 2011 9:58 pm

αχ δεν το πιστεύω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! : juhu : ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! : juhu :
μετά από τόσο μα τόσο καιρό ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ περιμένω σαν τρελή ένα επεισόδιο!!!!!!!!!!!!!!τι σαν τρελή δηλαδή,ΘΕΟΤΡΕΛΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gioupi
ΓΕΝΝΑΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ναι ΓΕΝΝΑΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! woohoo
περιμένω σκηνές Δευτέρας με Λουκά-Νόρα-μπέμπα!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Matakia Efxi γι' άλλη μια φορά θα φανεί το ακόρεστο ταλέντο τους και θα χαθούμε ταξιδεύοντας μέσα στις οθόνες μας!!
καλέστε ασθενοφόρα το φόρουμ και κυρίως οι λουκανορικοί βρίσκονται σε κίνδυνο μεγάλης ευτυχίας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! inlove inlove
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Matakia

υγ. θέλουμε ρολογάκι!! Razz ;D


Έχει επεξεργασθεί από τον/την xristinaki_noraloukofan στις Παρ Μάης 27, 2011 10:00 pm, 1 φορά
xristinaki_noraloukofan
xristinaki_noraloukofan
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 33 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από marakii Παρ Μάης 27, 2011 9:59 pm

Το φιλί του τρέιλερ ήταν Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 33 681539

Γ Ε Ν Ν Α Μ Ε λέμεεεεεεεεεεεεε
Λάτρεύω τρέιλερ Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 33 917917

Η μπουμπού ήταν τέλεια....

Και κάτι άσχετο , δε θέλω να πάθει κακό ο Ρούσσος...

Αναμένω τη Δευτέρα Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 33 13379
marakii
marakii
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 33 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από xristinaki_noraloukofan Παρ Μάης 27, 2011 10:02 pm

marakii έγραψε:Το φιλί του τρέιλερ ήταν Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 33 681539

Γ Ε Ν Ν Α Μ Ε λέμεεεεεεεεεεεεε
Λάτρεύω τρέιλερ Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 33 917917

Η μπουμπού ήταν τέλεια....

Και κάτι άσχετο , δε θέλω να πάθει κακό ο Ρούσσος...

Αναμένω τη Δευτέρα Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 33 13379
μόνο το φιλί............... Love!
προς το τέλος που δείχνει πολλές εικόνες μαζεμένες και είναι μία που κοιτάει ο Λουκάς τη Νόρα.......κι εγώ.......... Faint Faint inlove inlove
xristinaki_noraloukofan
xristinaki_noraloukofan
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 33 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από marakii Παρ Μάης 27, 2011 10:05 pm

xristinaki_noraloukofan έγραψε:
marakii έγραψε:Το φιλί του τρέιλερ ήταν Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 33 681539

Γ Ε Ν Ν Α Μ Ε λέμεεεεεεεεεεεεε
Λάτρεύω τρέιλερ Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 33 917917

Η μπουμπού ήταν τέλεια....

Και κάτι άσχετο , δε θέλω να πάθει κακό ο Ρούσσος...

Αναμένω τη Δευτέρα Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 33 13379
μόνο το φιλί............... Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 33 226538
προς το τέλος που δείχνει πολλές εικόνες μαζεμένες και είναι μία που κοιτάει ο Λουκάς τη Νόρα.......κι εγώ.......... Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 33 80740 Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 33 80740 Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 33 681539 Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 33 681539

Αυτό δεν το πρόσεξα , ας πάω να ρίξω άλλη μια μιατιά στο τρέιλερ Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 33 681539
marakii
marakii
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 33 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από mariavenetifoka Παρ Μάης 27, 2011 10:59 pm

Ναι την προσεξα κι εγω αυτη τη σκηνη και απ'οτι καταλαβα προμηνυεται τεραστιο λιωσιμο και συγκινηση τη Δευτερα.... inlove inlove inlove inlove inlove inlove

mariavenetifoka
mariavenetifoka
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Σε εναν κοσμο οπως αυτον στα παραμυθια και στα παιδικα μας ονειρα...
Ασχολίες : Μυστικα Της Εδεμ....Φωτογραφια....Θεατρο....Κινηματογραφος...και πολλη Μουσικη!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 33 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από marakii Σαβ Μάης 28, 2011 8:49 am

mariavenetifoka έγραψε:Ναι την προσεξα κι εγω αυτη τη σκηνη και απ'οτι καταλαβα προμηνυεται τεραστιο λιωσιμο και συγκινηση τη Δευτερα.... Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 33 681539 Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 33 681539 Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 33 681539 Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 33 681539 Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 33 681539 Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 33 681539


Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 33 681539 Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 33 681539 Tι τέλειο άβαταρ Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 33 681539 Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 33 681539 .....σορυ για το οφ τόπικ
marakii
marakii
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 33 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από mariavenetifoka Σαβ Μάης 28, 2011 11:21 am

marakii έγραψε:
mariavenetifoka έγραψε:Ναι την προσεξα κι εγω αυτη τη σκηνη και απ'οτι καταλαβα προμηνυεται τεραστιο λιωσιμο και συγκινηση τη Δευτερα.... Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 33 681539 Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 33 681539 Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 33 681539 Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 33 681539 Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 33 681539 Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 33 681539


Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 33 681539 Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 33 681539 Tι τέλειο άβαταρ Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 33 681539 Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 33 681539 .....σορυ για το οφ τόπικ


Eυχαριστω πολυ πολυ!!!!! : thanks : : thanks : : thanks : Ειναι οντως μια γλυκα η οικογενεια Βενετη!!!! Love! Love!
Βεβαια δεν ειναι και πολυ καθαρες οι φωτογραφιες sisi αλλα το περιεχομενο φαινεται!!!! inlove Efxi inlove Efxi inlove
mariavenetifoka
mariavenetifoka
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Σε εναν κοσμο οπως αυτον στα παραμυθια και στα παιδικα μας ονειρα...
Ασχολίες : Μυστικα Της Εδεμ....Φωτογραφια....Θεατρο....Κινηματογραφος...και πολλη Μουσικη!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 33 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από mariavenetifoka Σαβ Μάης 28, 2011 11:31 am

Αφιερωμενο στο νεο μελος της οικογενειας Βενετη, την κουκλα και πολυ πολυ γλυκια μικρη Ρεγγινα, που νομιζω οτι μεχρι και το τελος της σειρας θα μας παρει τα μυαλα!!!!!! Love! Love! Love!


You're beautiful. You're beautiful.
You're beautiful, it's true. ))




ΥΓ μπορει να μην ταιριαζουν ολοι οι στιχοι αλλα για το υπολοιπο νομιζω δεν κανω λαθος....
mariavenetifoka
mariavenetifoka
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Σε εναν κοσμο οπως αυτον στα παραμυθια και στα παιδικα μας ονειρα...
Ασχολίες : Μυστικα Της Εδεμ....Φωτογραφια....Θεατρο....Κινηματογραφος...και πολλη Μουσικη!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 33 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από trelli petrakitsa Σαβ Μάης 28, 2011 12:19 pm

mariavenetifoka έγραψε:Αφιερωμενο στο νεο μελος της οικογενειας Βενετη, την κουκλα και πολυ πολυ γλυκια μικρη Ρεγγινα, που νομιζω οτι μεχρι και το τελος της σειρας θα μας παρει τα μυαλα!!!!!! Love! Love! Love!


You're beautiful. You're beautiful.
You're beautiful, it's true. ))




ΥΓ μπορει να μην ταιριαζουν ολοι οι στιχοι αλλα για το υπολοιπο νομιζω δεν κανω λαθος....

Αχχχ ταιριάζει!!! Love! Love! Love!
trelli petrakitsa
trelli petrakitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην αγκαλιά του Παναγιώτη μου!!!
Ασχολίες : Σχολείο, Φροντιστήρια, Διάβασμα, tv-pc, Forum, Π.Π. & Π.Μ. !

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 33 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από zo0zo0ni Σαβ Μάης 28, 2011 12:22 pm

ntinafer έγραψε:
zo0zo0ni έγραψε:Λοιπόν εγώ ένα έχω να πω......

ΓΕΝΝΑΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ...ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΝΟΙΑΖΕΙ ΤΙΠΟΤΑΑΑΑΑΑΑΑ...

Και μια παρατήρηση αν είδατε το τρέιλερ (που όλοι το είδατε) όταν λέει η Εύα να μας ζήσει όλοι αγκαλιάζονται και είναι ΚΑΙ ο Λευτέρης άρα ο Λουκάς θα είναι μέσα.. Yess (λογικά και ΕΛΠΙΖΩ)

αυτο ειναι σιγουρο! Wink και αν καταλαβα καλα ο λουκας θα ειναι απο τη στιγμη που θα μπει η νορα στην αυθουσα τοκετου.... Wink

Μακάρι Παναγία μου..
Μπορεί κιόλας γιατί η Νόρα λέει στην γυναικολόγο που είναι ο Λουκάς μου..?
zo0zo0ni
zo0zo0ni
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Είμαι η Eva Celo Edemofanaki από το Fb!
Ασχολίες : Μυστικά Της Εδέμ for ever <3

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 33 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από marakii Σαβ Μάης 28, 2011 2:07 pm

Υπέροχο το τραγουδάκι και όσον αφορά τι θα ήθελα να ακουστεί την ώρατης γέννας μμμ....ίσως κάτι γλυκούλι και αισιόδοξο αλλά σε στυλ μπαλάντα....έχω σκεφτεί ένα αλλά δεν είναι μπαλάντα και με χαλάει λίγο για γέννα αλλά δεν ξέρω.....θα δούμε.... Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 33 65142
marakii
marakii
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 33 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από edem4ever Σαβ Μάης 28, 2011 2:18 pm

Βλέπω σημαιοστολίσαμε!!! Μπράβο παιδιά μπράβο!!!! Ελπίζω μόνο να τρέχουμε την Δευτέρα!!!
Ελπίζω να δούμε όμορφες σκηνές με τη γέννηση της μικρής, αν και πολύ φοβάμαι ότι θα έχω ξενερώσει τρελά με την Οδύσσεια του Λουκά!
Η δεύτερη λυποθυμία για εμένα είνα τελείως άκυρη, για να μην σας πω και η πρώτη... Γιατί να λυποθυμήσει, δεν το καταλαβαίνω; Τέλος πάντων!
Με κίνδυνο να γίνω Κασσάνδρα και να σας την σπάσω, συνεχίζω! Δυστυχώς το τρέιλερ δεν με πείθει ότι αυτό που θα δω θα είναι αντάξιο του, κάτι μου λέει ότι στο δίωρο επεισόδιο η προδοσία του Χρήστου, η ζήλια της Μελίτας, η άφιξη τους νεκρού και η αναζήτηση της ταυτότητάς του θα διαρκέσουν αναλογικά περισσότερο από την γέννηση της μικρής και τις οικογενειακές στιγμές!
Σε άλλες, πιο ευτυχισμένες εποχές δεν θα έβλεπα την ώρα για τη Δευτέρα και η Ειρήνη, το ρολογάκι μας για τους καινουριους θα μέτρούσε ήδη αντίστροφα, τώρα απλά περιμένω να δω το επεισόδιο και ελπίζω να μην το ξεχάσω!

Υ.Γ Άντε και μ' έναν πόνο!
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 33 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από xristinaki_noraloukofan Σαβ Μάης 28, 2011 2:39 pm

edem4ever έγραψε:Βλέπω σημαιοστολίσαμε!!! Μπράβο παιδιά μπράβο!!!! Ελπίζω μόνο να τρέχουμε την Δευτέρα!!!
Ελπίζω να δούμε όμορφες σκηνές με τη γέννηση της μικρής, αν και πολύ φοβάμαι ότι θα έχω ξενερώσει τρελά με την Οδύσσεια του Λουκά!
Η δεύτερη λυποθυμία για εμένα είνα τελείως άκυρη, για να μην σας πω και η πρώτη... Γιατί να λυποθυμήσει, δεν το καταλαβαίνω; Τέλος πάντων!
Με κίνδυνο να γίνω Κασσάνδρα και να σας την σπάσω, συνεχίζω! Δυστυχώς το τρέιλερ δεν με πείθει ότι αυτό που θα δω θα είναι αντάξιο του, κάτι μου λέει ότι στο δίωρο επεισόδιο η προδοσία του Χρήστου, η ζήλια της Μελίτας, η άφιξη τους νεκρού και η αναζήτηση της ταυτότητάς του θα διαρκέσουν αναλογικά περισσότερο από την γέννηση της μικρής και τις οικογενειακές στιγμές!
Σε άλλες, πιο ευτυχισμένες εποχές δεν θα έβλεπα την ώρα για τη Δευτέρα και η Ειρήνη, το ρολογάκι μας για τους καινουριους θα μέτρούσε ήδη αντίστροφα, τώρα απλά περιμένω να δω το επεισόδιο και ελπίζω να μην το ξεχάσω!

Υ.Γ Άντε και μ' έναν πόνο!

αυτό με το Λουκά κι εμένα με ξενερώνει απίστευτα....όπως και οι σκηνές Μελίτας,που μην τολμήσουν να βάλουν παραπάνω από μία (κι αυτή στο μαιευτήριο), αλλά κατά πάσα πιθανότητα πιστεύω ότι θα ασχοληθούν υπερβολικά πολύ με τη Νταίζη και το Χρήστο και με χαλάει απίστευτα....άσε που νομίζω ότι με τον πυροβολισμό θα τελειώσει το επεισόδιο κι εκεί θα είναι η απόλυτη ξενέρα....γίνεται να τελειώσει με παρέα ή καλύτερα με πλάνο στη λουκανορική μας πια οικογένεια?? Love!
xristinaki_noraloukofan
xristinaki_noraloukofan
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 33 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από mariavenetifoka Σαβ Μάης 28, 2011 3:36 pm

Eπειδη κι εγω ανησυχω κι εκνευριζομαι maaaad και με τις λιποθυμες και με την καθυστερηση του Λουκα το μονο που μπορουμε να κανουμε ειναι να προσευχηθουμε για ενα θαυμα και οτι ολη αυτη η περιπετεια θα ειναι πολυ πολυ συντομη και οτι ο Λουκας θα φτασει εγκαιρως διπλα στη Νορα του..... Efxi
mariavenetifoka
mariavenetifoka
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Σε εναν κοσμο οπως αυτον στα παραμυθια και στα παιδικα μας ονειρα...
Ασχολίες : Μυστικα Της Εδεμ....Φωτογραφια....Θεατρο....Κινηματογραφος...και πολλη Μουσικη!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 33 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από elenh Σαβ Μάης 28, 2011 5:08 pm

zo0zo0ni έγραψε:
ntinafer έγραψε:
zo0zo0ni έγραψε:Λοιπόν εγώ ένα έχω να πω......

ΓΕΝΝΑΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ...ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΝΟΙΑΖΕΙ ΤΙΠΟΤΑΑΑΑΑΑΑΑ...

Και μια παρατήρηση αν είδατε το τρέιλερ (που όλοι το είδατε) όταν λέει η Εύα να μας ζήσει όλοι αγκαλιάζονται και είναι ΚΑΙ ο Λευτέρης άρα ο Λουκάς θα είναι μέσα.. Yess (λογικά και ΕΛΠΙΖΩ)

αυτο ειναι σιγουρο! Wink και αν καταλαβα καλα ο λουκας θα ειναι απο τη στιγμη που θα μπει η νορα στην αυθουσα τοκετου.... Wink

Μακάρι Παναγία μου..
Μπορεί κιόλας γιατί η Νόρα λέει στην γυναικολόγο που είναι ο Λουκάς μου..?

Η Αντιγόνη είχε πει στο "ΠΡΩΙΝΟ ΜΟΥ" ότι κατά τη διάρκεια της γέννας τραβάει το Λουκά από τα μαλλιά. Αυτό θα συμβεί, πιστεύω, τη στιγμή που ο Λουκάς θα μπει στην αίθουσα τοκετού και η Νόρα θα τον τραβήξει από τα μαλλιά για να περάσει και ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ πονος της γέννας. Οπότε ο Λουκάς μάλλον θα φτάσει στον τελευταίο πόνο. Yess

elenh
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 33 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από marakii Σαβ Μάης 28, 2011 5:19 pm

Και εμένα με χαλάει όλη αυτή η ''περιπέτεια'' που θα περάσει ο Λουκάς και δεν βρίσκω και τρομερό να λυποθυμήσει πάλι...Αλλά ελπίζω και περιμένω τα καλύτερα Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 33 917917 ..... Δεν ξέρω με ποια σκηνη θα τελειώσει αυτό που θέλω να δω είναι πολύ παρέα και ακόμη περισσότερες ΛουκαΝορικές σκηνές και μαζί με τη νέα πρωταγωνίστρια(Razz) για το μωράκι μιλάω.................

Υ.γ.:Ρολογάκι δε θα έχουμε να μετρήσει αντίστροφα Razz......
marakii
marakii
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 33 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από zo0zo0ni Σαβ Μάης 28, 2011 5:20 pm

elenh έγραψε:
zo0zo0ni έγραψε:
ntinafer έγραψε:
zo0zo0ni έγραψε:Λοιπόν εγώ ένα έχω να πω......

ΓΕΝΝΑΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ...ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΝΟΙΑΖΕΙ ΤΙΠΟΤΑΑΑΑΑΑΑΑ...

Και μια παρατήρηση αν είδατε το τρέιλερ (που όλοι το είδατε) όταν λέει η Εύα να μας ζήσει όλοι αγκαλιάζονται και είναι ΚΑΙ ο Λευτέρης άρα ο Λουκάς θα είναι μέσα.. Yess (λογικά και ΕΛΠΙΖΩ)

αυτο ειναι σιγουρο! Wink και αν καταλαβα καλα ο λουκας θα ειναι απο τη στιγμη που θα μπει η νορα στην αυθουσα τοκετου.... Wink

Μακάρι Παναγία μου..
Μπορεί κιόλας γιατί η Νόρα λέει στην γυναικολόγο που είναι ο Λουκάς μου..?

Η Αντιγόνη είχε πει στο "ΠΡΩΙΝΟ ΜΟΥ" ότι κατά τη διάρκεια της γέννας τραβάει το Λουκά από τα μαλλιά. Αυτό θα συμβεί, πιστεύω, τη στιγμή που ο Λουκάς θα μπει στην αίθουσα τοκετού και η Νόρα θα τον τραβήξει από τα μαλλιά για να περάσει και ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ πονος της γέννας. Οπότε ο Λουκάς μάλλον θα φτάσει στον τελευταίο πόνο. Yess

Ναι μάλλον...και μακάρι.. Wink
Κοιτάξτε εδώ ( http://www.gossip-tv.gr/node/107136 ) λέει ότι παρόλο που θα τραβήξει πολλά θα προλάβει να μπει στον τοκετό.. Yess

Εμένα πάλι οι λυποθυμίες δεν με χαλάνεε..
Δεν ξέρω γιατί αντίθετα μ'αρέσουν... sfyr
zo0zo0ni
zo0zo0ni
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Είμαι η Eva Celo Edemofanaki από το Fb!
Ασχολίες : Μυστικά Της Εδέμ for ever <3

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 33 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από zo0zo0ni Σαβ Μάης 28, 2011 5:27 pm

marakii έγραψε:Και εμένα με χαλάει όλη αυτή η ''περιπέτεια'' που θα περάσει ο Λουκάς και δεν βρίσκω και τρομερό να λυποθυμήσει πάλι...Αλλά ελπίζω και περιμένω τα καλύτερα Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 33 917917 ..... Δεν ξέρω με ποια σκηνη θα τελειώσει αυτό που θέλω να δω είναι πολύ παρέα και ακόμη περισσότερες ΛουκαΝορικές σκηνές και μαζί με τη νέα πρωταγωνίστρια(Razz) για το μωράκι μιλάω.................

Υ.γ.:Ρολογάκι δε θα έχουμε να μετρήσει αντίστροφα Razz......

Εμένα δεν με χαλάει και τόσο όλο αυτό..
Και αν γίνει όπως είπε η Ελένη σε προηγούμενο πόστ πως η Νόρα θα του τραβήξει τα μαλλιά θα είναι ωραίοοοοο... Cool
Αναμένω για τα ΚΑΛΥΤΕΡΑΑ..(ελπίζω πάντα)
Κι εγώ θέλω πρωταγωνίστριαααααααα....:Ρ

Υ.Γ Χαχαχαχα πάλι καλά από την μιααα.. :Ρ
zo0zo0ni
zo0zo0ni
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Είμαι η Eva Celo Edemofanaki από το Fb!
Ασχολίες : Μυστικά Της Εδέμ for ever <3

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 33 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από marakii Σαβ Μάης 28, 2011 5:49 pm

zo0zo0ni έγραψε:
marakii έγραψε:Και εμένα με χαλάει όλη αυτή η ''περιπέτεια'' που θα περάσει ο Λουκάς και δεν βρίσκω και τρομερό να λυποθυμήσει πάλι...Αλλά ελπίζω και περιμένω τα καλύτερα Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 33 917917 ..... Δεν ξέρω με ποια σκηνη θα τελειώσει αυτό που θέλω να δω είναι πολύ παρέα και ακόμη περισσότερες ΛουκαΝορικές σκηνές και μαζί με τη νέα πρωταγωνίστρια(Razz) για το μωράκι μιλάω.................

Υ.γ.:Ρολογάκι δε θα έχουμε να μετρήσει αντίστροφα Razz......

Εμένα δεν με χαλάει και τόσο όλο αυτό..
Και αν γίνει όπως είπε η Ελένη σε προηγούμενο πόστ πως η Νόρα θα του τραβήξει τα μαλλιά θα είναι ωραίοοοοο... Cool
Αναμένω για τα ΚΑΛΥΤΕΡΑΑ..(ελπίζω πάντα)
Κι εγώ θέλω πρωταγωνίστριαααααααα....:Ρ

Υ.Γ Χαχαχαχα πάλι καλά από την μιααα.. :Ρ

Δεν ξέρω , βασικά νομίζω πως αν τον δω να λυποθυμά και πάλι θα βάλω τα γέλια , καλά αυτό που με χαλάει είναι η περιπέτεια π.ν(προ νοσοκομείου) η λυποθυμία όχι τόσο αλλά δεν με ξετρελένει...Θέλω και εώ τράβηγμα μαλλιού Razz και πρωταγωνίστρια Razz....

Y.γ:Θέλω ρολογάκι να μετρήσει αντίστροφα όπως γινόταν και στα επεισόδια 323 και 327....Razz
marakii
marakii
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 33 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από zo0zo0ni Σαβ Μάης 28, 2011 7:41 pm

marakii έγραψε:
zo0zo0ni έγραψε:
marakii έγραψε:Και εμένα με χαλάει όλη αυτή η ''περιπέτεια'' που θα περάσει ο Λουκάς και δεν βρίσκω και τρομερό να λυποθυμήσει πάλι...Αλλά ελπίζω και περιμένω τα καλύτερα Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 33 917917 ..... Δεν ξέρω με ποια σκηνη θα τελειώσει αυτό που θέλω να δω είναι πολύ παρέα και ακόμη περισσότερες ΛουκαΝορικές σκηνές και μαζί με τη νέα πρωταγωνίστρια(Razz) για το μωράκι μιλάω.................

Υ.γ.:Ρολογάκι δε θα έχουμε να μετρήσει αντίστροφα Razz......

Εμένα δεν με χαλάει και τόσο όλο αυτό..
Και αν γίνει όπως είπε η Ελένη σε προηγούμενο πόστ πως η Νόρα θα του τραβήξει τα μαλλιά θα είναι ωραίοοοοο... Cool
Αναμένω για τα ΚΑΛΥΤΕΡΑΑ..(ελπίζω πάντα)
Κι εγώ θέλω πρωταγωνίστριαααααααα....:Ρ

Υ.Γ Χαχαχαχα πάλι καλά από την μιααα.. :Ρ

Δεν ξέρω , βασικά νομίζω πως αν τον δω να λυποθυμά και πάλι θα βάλω τα γέλια , καλά αυτό που με χαλάει είναι η περιπέτεια π.ν(προ νοσοκομείου) η λυποθυμία όχι τόσο αλλά δεν με ξετρελένει...Θέλω και εώ τράβηγμα μαλλιού Razz και πρωταγωνίστρια Razz....

Y.γ:Θέλω ρολογάκι να μετρήσει αντίστροφα όπως γινόταν και στα επεισόδια 323 και 327....Razz

Τι εννοείς ρολογάκι μπερδεύτηκααα.. scratch
Ε καλά θα δείξει ρεεε..εγώ πιστευώ θα έχει φάση..Razz
zo0zo0ni
zo0zo0ni
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Είμαι η Eva Celo Edemofanaki από το Fb!
Ασχολίες : Μυστικά Της Εδέμ for ever <3

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 33 από 39 Επιστροφή  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 39  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης