Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 534 - Ημερομηνία 28-03-2011

+29
afroditi_norakii
almaresi
sofia
roria
fanlouknor
loukitsa
tsourdalitsa
pasxalitsa
koalaki
a!
ebelina2007
nefelik
rafoni
evaki16
alkisti
rachel
JESSIE
fay66
ioannaa
marakii
loukasnora
Kornilia_Petrakitsa
gxnel
aggeliki
Δ.Μπέλλος
Cancoon
Dimitraaa
ellileo
Clarabelle
33 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογείστε το σημερινό επεισόδιο

Επεισόδιο 534 - Ημερομηνία 28-03-2011 Vote_lcap9%Επεισόδιο 534 - Ημερομηνία 28-03-2011 Vote_rcap 9% 
[ 6 ]
Επεισόδιο 534 - Ημερομηνία 28-03-2011 Vote_lcap32%Επεισόδιο 534 - Ημερομηνία 28-03-2011 Vote_rcap 32% 
[ 22 ]
Επεισόδιο 534 - Ημερομηνία 28-03-2011 Vote_lcap14%Επεισόδιο 534 - Ημερομηνία 28-03-2011 Vote_rcap 14% 
[ 10 ]
Επεισόδιο 534 - Ημερομηνία 28-03-2011 Vote_lcap7%Επεισόδιο 534 - Ημερομηνία 28-03-2011 Vote_rcap 7% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 534 - Ημερομηνία 28-03-2011 Vote_lcap6%Επεισόδιο 534 - Ημερομηνία 28-03-2011 Vote_rcap 6% 
[ 4 ]
Επεισόδιο 534 - Ημερομηνία 28-03-2011 Vote_lcap32%Επεισόδιο 534 - Ημερομηνία 28-03-2011 Vote_rcap 32% 
[ 22 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 69
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 534 - Ημερομηνία 28-03-2011 Empty Επεισόδιο 534 - Ημερομηνία 28-03-2011

Δημοσίευση από Clarabelle Δευ Μαρ 28, 2011 5:39 pm


Πώς σας φάνηκε το σημερινό επεισόδιο;
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 534 - Ημερομηνία 28-03-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 534 - Ημερομηνία 28-03-2011

Δημοσίευση από ellileo Δευ Μαρ 28, 2011 7:03 pm

εμενα μου αρεσε!
δεν βαρεθηκα καθολου και μαλιστα στενοχωρηθηκα που τελειωσε...
ηθελα να δω και την συνεχεια!!!!!!
Η ΔΡΑΚΟΥΛΑΚΗ ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΗ!!!!! μιλαμε ΑΝΑΤΡΙΧΙΑΣΑ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΡΜΗΝΕΙΑ ΤΗΣ!!!! φοβερη...
ellileo
ellileo
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : θεσσαλονικη
Ασχολίες : σπουδες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 534 - Ημερομηνία 28-03-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 534 - Ημερομηνία 28-03-2011

Δημοσίευση από Dimitraaa Δευ Μαρ 28, 2011 7:06 pm

Μάλιστα. ΚΑΙ στο σημερινό νευρίασα λίγο με τις κινήσεις του Λουκά στη θέα της Νόρας να κλαίει. Αλλά σώθηκε το θέμα με τις (2;) Λουκανορικές αγκαλίτσες και κάποια άλλα. Και εκεί που πήγα να πω οκ, παλεύεται βλέπω τι θα γίνει στο αυριανό... Πάλι θα τα ψιλο-πάρει η Νόρα και θα φωνάζει στο Λουκά! Αμάν! Τι πρέπει να γίνει για να είναι εντελώς ΟΚ αυτοί οι δύο; :(

ΠΟΛΥ καλό από μένα για τις ερμηνείες Αντιγόνης (Δρακουλάκη) και Παναγιώτη (Πετράκης) oscar αααααστέρια inlove

Τα υπόλοιπα τουλάχιστον σε αυτά τα επεισόδια δε με ενδιαφέρουν οπότε δε θα σχολιάσω..
Dimitraaa
Dimitraaa
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Athens city
Ασχολίες : https://www.youtube.com/watch?v=36kTFh60iyc <3 Levyrroni 4ever <3

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 534 - Ημερομηνία 28-03-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 534 - Ημερομηνία 28-03-2011

Δημοσίευση από Clarabelle Δευ Μαρ 28, 2011 7:17 pm



Τι το ήθελα και είδα το επεισόδιο live μου λέτε;

Ολισθαίνουν στην αθλιότητα κάθε μέρα και περισσότερο

Η Νταίζη αστυνόμος Σαίνης. Έλεος όμως. Σε μια απαγωγή για την οποία η αστυνομία είναι ενήμερη δεν παρακολουθούνται τηλέφωνα δεν παραβρίσκεται αστυνομικός στις διαπραγματεύσεις και τις οδηγίες τις δίνει μια απατεώνισα μπουζουξού β διαλογής με δολοφονικές απόπειρες στην πλάτη. Μιλάμε για μεγάλο πανικό να δικαιολογηθεί η Νταίζη για να μην την μπερδεύουν με την ηθοποιό και την κάνουν να κλαίγεται. Επιστρατεύτηκαν άπαντες για να δείξει τις καλές της προθέσεις τη μεγάλη της καρδιά και το γερό της μυαλό. Αργήσατε. Δύο χρόνια τώρα βλέπαμε τη σαπίλα της

Η οποία Νταίζη σήμερα δίπλα στην Αντιγόνη φάνηκε τόσο ψεύτικη και λίγη που γέλαγα. Τουλάχιστον η κυρία Παπαδημητρίου με την υποκριτική της δυνότητα καταφέρνει χωρίς ευχέλαια να περνάει τα όποια δίκια της αναλογούν χωρίς να μας ζαλίζουν με τις δήθεν καλές της προθέσεις

Ο Στέφανος πόσο καραγκιόζης θα εμφανιστεί; Πηγαίνει στη μητέρα του να δικαιολογήσει τη γυναίκα που προσπάθησε κατ επανάληψιν να σκοτώσει το παιδί του; Θα τον αναδείξουμε πατέρα της χρονιάς. Τολμάει δε να καταλογίζει στην Αντιγόνη οτι είναι υπεύθυνη που έγινε μπάχαλο η ζωή της παρέας; Κι εκείνος που τους τρομοκράτησε και τους ποδοπάτησε είναι αθώος; Γελάσαμε και σήμερα.

Ξέρω οτι θα ξεσηκώσω θύελα διαμαρτυριών αλλά η Νόρα σήμερα φάνηκε εντελώς ψεύτικη και υστερική. Ισως κι αυτή να γελάει όταν παίρνει τα κείμενα στα χέρια της και βλέπει τι κουλά πρέπει να πει αλλά να χτυπιέται επειδή η μαμά της δεν αντέχει τη σκόνη; Ήμαρτον. Τουλάχιστον ας κάνει μια προσπάθεια να περάσει κάποιο συναίσθημα. Θυμάμαι άλλες απαγωγές και το κλάμα που προκαλούσαν και λυπάμαι γι αυτό που βλέπω.

Η μαλλιαρή κατίνα πόσο ακόμη θα ξινίζει τα μούτρα της μόλις βλέπει την Εριέττα; Τι ήθελε να μην ενδιαφέρεται για την οικογένειά της για να μη τη βλέπει; Πάντως πείθομαι οτι αγαπάει το Στέφανο απόλυτα. Απατεώνα τον ανεβάζει ηλίθιο τον κατεβάζει. Απόλυτος έρωτας και δεν το διαπραγματεύομαι

Ο χορός καλά κρατεί και προβλέπεται να κυλήσει στους ίδιους ρυθμούς όλη η βδομάδα. Τουλάχιστον δώστε καμιά ατάκα στο Μπέλλο να γελάσουμε λίγο.

Άθλιο απο μένα



Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 534 - Ημερομηνία 28-03-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 534 - Ημερομηνία 28-03-2011

Δημοσίευση από Cancoon Δευ Μαρ 28, 2011 7:18 pm

Το επεισόδιο μου άρεσε, γιατί ήταν γρήγορο και είχε δραματικές κορυφώσεις.
Ειδικά το ότι η Νταίζη δίνει τις ίδιες συμβουλές με την αστυνομία και πλέον ο Λουκάς προστρέχει πρώτα σε αυτήν και μετά στον Παναγιώτη είναι πολύ αστείο!
Αυτό που δεν μου άρεσε ήταν η σκηνή Ρούσσου-Λουκά-Νόρας. Ήταν λάθος του Λουκά να διώξει τον Ρούσσο λόγω της μεταξύ τους ιστορία και αγνοώντας την Νόρα που του έλεγε να σταματήσει. Εξάλλου είναι γεγονός αναμφισβήτητο το ότι ο Ρούσσος τους έδωσε (και μπορεί γενικώς να τους δίνει) εξαιρετικά χρήσιμες πληροφορίες.
Επίσης πολύ ωραία τα είπε ο Ρούσσος στον Ηλία. Ο Στέφανος ήρθε σαν άγνωστος εκδικητής από το πουθενά και, όπως είπε ο Ρούσσος για τον Λύτρα και την Αντιγόνη, τον κεραυνοβόλησε και αυτόν ο έρωτας. Έτσι είναι, ο Στέφανος ερωτεύτηκε για πρώτη φορά στα 40 του την Μελίτα και ακόμα και τώρα δεν ξέρει πώς να το διαχειριστεί όλο αυτό.
Στο γραφείο της Νόρας ο Στέφανος φερόταν σαν κακομαθημένο 17χρονο! Πήγε εκεί να το παίξει βαρύ πεπόνι και κάθισε όσο πιο μακριά μπορούσε από την Μελίτα. Σαν να είχε η καρέκλα αγκάθια κουνιόταν συνέχεια, έπειτα έβαλε το χέρι του στο πλάι του προσώπου του και καλά να μην τον βλέπει ότι την κοιτάζει ε και μετά δεν άντεξε και την κάρφωνε με το βλέμμα του συνέχεια!! Αχ Στέφανε πόσο ερωτευμένος είσαι, δεν κρύβεται!!!
Το πόσο τέλεια ήταν τα πλάνα στον Στέφανο και την Μελίτα που κρυφοκοίταζαν ο ένας τον άλλον ενώ ακουγόταν η φωνή της Εριέττας δεν περιγράφεται- έτσι κάνουν οι ερωτευμένοι μαλωμένοι!! Απίστευτες οι βουβές ερμηνείες από τους Σταύρου-Παπά. Ακόμα και όταν κάθονται ο ένας στη μια άκρη του δωματίου και ο άλλος στην άλλη, ακόμα και αν δεν μιλάνε καν, η χημεία τους και ο ερωτισμός τους δεν παίζονται!!
Και μετά από αυτά τα ωραία βλέπουμε τον Στέφανο με την Εριέττα. Η σύγκριση είναι αναπόφευκτη. Ο Στέφανος μαζί της σέρνεται, μιλάει και βαριέται και το χειρότερο είναι ότι γίνεται αυτό ακριβώς που είπε η Μελίτα, ένα λαμόγιο που κυνηγάει διαμάντια.
Τέλος πάρα πολύ ωραία ήταν η σκηνή Στέφανου-Αντιγόνης.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Cancoon στις Δευ Μαρ 28, 2011 7:22 pm, 1 φορά
Cancoon
Cancoon
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 534 - Ημερομηνία 28-03-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 534 - Ημερομηνία 28-03-2011

Δημοσίευση από Δ.Μπέλλος Δευ Μαρ 28, 2011 7:20 pm

Λοιπόν... δεν το πρόλαβα από την αρχή το επεισόδιο αλλά έχω μείνει συγκλονισμένη! Η Νόρα δίνει απίστευτο ρεσιτάλ και ο καλός μου Μπέλλος πιο κακός από ποτέ! Μην μου πείτε ότι διαφωνείτε! lmao Mε μάγεψε πάλι σήμερα! Ειδικά το τελευταίο του ξέσπασμα το οποίο και ταρακούνησε το Αστέρι ήταν all the money! Θεός ο Μπέλλος! Επίσης βρήκα υπερτέλειο το φινάλε του επεισοδίου! Απίστευτη εικόνα! Μπέλλος κυρίες και κύριοι! Respect! Τον απολαμβάνω όσο δεν πάει...!Palamakia Επειδή είδα το επεισόδιο από τις 7:30 και μετά.. για πείτε μου! Έχασα καμιά θεαματική αναλυτική ψυχανάλυση από το αστέρι; Δεν θα το αντέξω! Όπως και να ΄χει..... Μπέλλος.... θεαματικό Τέλος! oscar
Δ.Μπέλλος
Δ.Μπέλλος
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Άργος

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 534 - Ημερομηνία 28-03-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 534 - Ημερομηνία 28-03-2011

Δημοσίευση από aggeliki Δευ Μαρ 28, 2011 7:36 pm

Clarabelle έγραψε:

Τι το ήθελα και είδα το επεισόδιο live μου λέτε;

Ολισθαίνουν στην αθλιότητα κάθε μέρα και περισσότερο

Η Νταίζη αστυνόμος Σαίνης. Έλεος όμως. Σε μια απαγωγή για την οποία η αστυνομία είναι ενήμερη δεν παρακολουθούνται τηλέφωνα δεν παραβρίσκεται αστυνομικός στις διαπραγματεύσεις και τις οδηγίες τις δίνει μια απατεώνισα μπουζουξού β διαλογής με δολοφονικές απόπειρες στην πλάτη. Μιλάμε για μεγάλο πανικό να δικαιολογηθεί η Νταίζη για να μην την μπερδεύουν με την ηθοποιό και την κάνουν να κλαίγεται. Επιστρατεύτηκαν άπαντες για να δείξει τις καλές της προθέσεις τη μεγάλη της καρδιά και το γερό της μυαλό. Αργήσατε. Δύο χρόνια τώρα βλέπαμε τη σαπίλα της

Η οποία Νταίζη σήμερα δίπλα στην Αντιγόνη φάνηκε τόσο ψεύτικη και λίγη που γέλαγα. Τουλάχιστον η κυρία Παπαδημητρίου με την υποκριτική της δυνότητα καταφέρνει χωρίς ευχέλαια να περνάει τα όποια δίκια της αναλογούν χωρίς να μας ζαλίζουν με τις δήθεν καλές της προθέσεις

Ο Στέφανος πόσο καραγκιόζης θα εμφανιστεί; Πηγαίνει στη μητέρα του να δικαιολογήσει τη γυναίκα που προσπάθησε κατ επανάληψιν να σκοτώσει το παιδί του; Θα τον αναδείξουμε πατέρα της χρονιάς. Τολμάει δε να καταλογίζει στην Αντιγόνη οτι είναι υπεύθυνη που έγινε μπάχαλο η ζωή της παρέας; Κι εκείνος που τους τρομοκράτησε και τους ποδοπάτησε είναι αθώος; Γελάσαμε και σήμερα.

Ξέρω οτι θα ξεσηκώσω θύελα διαμαρτυριών αλλά η Νόρα σήμερα φάνηκε εντελώς ψεύτικη και υστερική. Ισως κι αυτή να γελάει όταν παίρνει τα κείμενα στα χέρια της και βλέπει τι κουλά πρέπει να πει αλλά να χτυπιέται επειδή η μαμά της δεν αντέχει τη σκόνη; Ήμαρτον. Τουλάχιστον ας κάνει μια προσπάθεια να περάσει κάποιο συναίσθημα. Θυμάμαι άλλες απαγωγές και το κλάμα που προκαλούσαν και λυπάμαι γι αυτό που βλέπω.

Η μαλλιαρή κατίνα πόσο ακόμη θα ξινίζει τα μούτρα της μόλις βλέπει την Εριέττα; Τι ήθελε να μην ενδιαφέρεται για την οικογένειά της για να μη τη βλέπει; Πάντως πείθομαι οτι αγαπάει το Στέφανο απόλυτα. Απατεώνα τον ανεβάζει ηλίθιο τον κατεβάζει. Απόλυτος έρωτας και δεν το διαπραγματεύομαι

Ο χορός καλά κρατεί και προβλέπεται να κυλήσει στους ίδιους ρυθμούς όλη η βδομάδα. Τουλάχιστον δώστε καμιά ατάκα στο Μπέλλο να γελάσουμε λίγο.

Άθλιο απο μένα





Καλέ μη μου πεις ότι δεν θαυμάζεις την Νταίζη που πήγε να σκοτώσει μια έγκυο γυναίκα για τα λεφτά;

Όσο για την Δρακουλάκη συμφωνώ κάπου το έχασε. Πολύ υστερία κ χάνεται το συναίσθημα.

Πολλά oscar oscar Μαρία, για άλλη μια φορά έγραψες.
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 534 - Ημερομηνία 28-03-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 534 - Ημερομηνία 28-03-2011

Δημοσίευση από gxnel Δευ Μαρ 28, 2011 7:40 pm

Μετα την απαγωγη η Νταιζη θα πιασει δουλεια στην αστυνομια η θα ανοιξει επιχειρηση να δινει συμβουλες για απαγωγες???λυσσαξε σημερα...και δεν θα εχουν μυαλο οι αλλοι και δεν ξερουν και να ημουν εγω...οκ κοπελα μου ξερουμε εισαι ΤΟ μυαλο και μεσα σου κρυβεις εναν αστυνομο Σαινη....κρατα τον μεσα σου και μη μου σπας τα νευρα....

ποσα χρωματα αλλαξε η Μελιτα οταν ειδε την Ερι με τον Στεφ???


μου αρεσε η σκηνη Ρουσσου-Ηλια...και Ρουσσου-Νορας-Λουκα.....

πολυ μου αρεσε η Νορα και σημερα....Θεαρα....(τα ρουχα να ηταν διαφορετικα μονο
Επεισόδιο 534 - Ημερομηνία 28-03-2011 621900 )

και η Στελλα μου αρεσε και σαν να ταρακουνηθηκε λιγο στο τελος...καιρος ηταν....βεβαια γελασα εκει που ειπε στον Μπελλο "δεν μιλας σωστα"....
Επεισόδιο 534 - Ημερομηνία 28-03-2011 191984

και το τελευταιο ξεσπασμα του Μπελλου πολυ καλο......(στις βενζινες θα τα φαει τα λεφτα εχει οργωσει ολη την Αθηνα για να στελνει τα μηνυματα.... Επεισόδιο 534 - Ημερομηνία 28-03-2011 621900 )


πολυ καλο απο μενα!!!
Επεισόδιο 534 - Ημερομηνία 28-03-2011 99687
gxnel
gxnel
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 534 - Ημερομηνία 28-03-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 534 - Ημερομηνία 28-03-2011

Δημοσίευση από Kornilia_Petrakitsa Δευ Μαρ 28, 2011 7:45 pm

Απο εμένα Καλό..

Μου άρεσαν:
Οι λουκανορικές σκηνές..Αγκαλιές και βλέμματα που υπονοούσαν πολλά..
Μου άρεσαν επίσης οι λιγοστές σκηνές Στέφανου-Εριέττας..Πώς φαίνεται οτι συμπληρώνουν ο ένας τον άλλο inlove

Δε μου άρεσαν:

Κατινιές Μελίτας και η Νταίζη να δίνει λύση σε όλα..

~Δρακουλάκη :respect:
~Πετράκης :respect:
~Καλαθάς :respect:
Kornilia_Petrakitsa
Kornilia_Petrakitsa
Spamοφύλαξ
Spamοφύλαξ

Θηλυκό Τόπος : Κατερίνη
Ασχολίες : Πολλά και διάφορα..

http://www.twilightsagaforum.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 534 - Ημερομηνία 28-03-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 534 - Ημερομηνία 28-03-2011

Δημοσίευση από loukasnora Δευ Μαρ 28, 2011 7:51 pm

Λουκας προς Παναγιωτη:Ποσες απαγωγες εχεις στο ενεργητικο σου;Γιατι εμεις κοντευουμε να καταριψουμε το παγκοσμιο ρεκορ...

Παλι καλα να λεμε που εχουν και μια μικρη αυτογνωσια οι σεναριογραφοι.Παλι καλα.

Συμφωνω με την Μαρια ( Clarabelle ) για την Δρακουλακη.Ειναι μερες τωρα που δεν με τρελαινει η ερμηνεια της σε αυτα τα επεισοδια αλλα σημερα το παρακανε μου φαινεται.Παραηταν στημενη,ψευτικη και υστερικη.

Μου αρεσε η σκηνη Λουκα-Ρουσσου-Νορας αρκετα και κυριως για Κατρανιδη και Πετρακη.Αυτο το διδυμο μου αρεσει ανεξαρτητως σε τι στρατοπεδα βρισκονται.Ειτε ειναι μαζι και ενωμενοι ειτε αντιπαλοι το δεσιμο τους φαινεται.

Κατα τα αλλα βαρεθηκα να βλεπω την Νταιζη σημερα.

Η Μελιτα κλασικα στον κατινοκοσμο της.

Ο Στεφανος επισης κλασικα συνεχεια με την Εριεττα.

Η Θεοδωροπουλου μου αρεσε σημερα και ειδικα στην τελευταια σκηνη.Νομιζω οτι με το βλεμμα της καταφερε να μας περασεις οτι η Στελλα για πρωτη φορα σημερα φοβηθηκε στα αληθεια με αυτη την ιστορια.

Ο Μπελλος κλασικα μονολογει.

Ασχημο απο μενα.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 534 - Ημερομηνία 28-03-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 534 - Ημερομηνία 28-03-2011

Δημοσίευση από marakii Δευ Μαρ 28, 2011 8:12 pm

Εγώ θα ψηφίσω Πολύ Καλό γιατί μου άρεσαν οι σκηνές και θα διαφωνήσω όσο αναφορά τη Δρακουλάκη δε νομίζω οτί η Νόρα στεναχωρήθηκε επειδή η μαμά της είναι μέσα στη σκόνη αλλά επειδή ο Μπέλλος την έκανε να καταλάβει οτί τη χτυπάει...Η ερμηνεία της μου αρέσει και δε μου βγάζει κάτι το υπερβολικό κατά τη γνώμη μου βγάζει τη δώση τρέλας και πανικού που δεν μπορεί να ελεχτεί νιώθει οτί πνίγεται και δε μπορεί να τα κρατήσει μέσα της και τρελένεται , δε το θεωρώ ψεύτικο σε αντίθεση με κάποιους άλλους ρόλους που όντως σχεδόν ποτέ δεν μου έχουν βγάλει συναίσθημα...Αυτή είναι η γνώμη μου πάντα και δεν το λέω για να φέρω αντιθέσεις Επεισόδιο 534 - Ημερομηνία 28-03-2011 99687 ....

Μου άρεσαν οι ΛουκαΝορικές αγκαλιές Επεισόδιο 534 - Ημερομηνία 28-03-2011 226538 Επεισόδιο 534 - Ημερομηνία 28-03-2011 681539 ο Λουκάς που στήριζε το κορίτσι του αν και θα ήθελα ο Λουκάς στο σπίτι όταν η Νόρα είχε σοκαριστεί να μην την έχει αγκαλιά εξ'αποστάσεως....

Υπέροχη η αγκαλίτσα Δάφνης-Νόρας Επεισόδιο 534 - Ημερομηνία 28-03-2011 116799

Καταπληκτικό το βλέμμα της Νόρας αυτό το χαμένο βλέμμα , μόνο από τα μάτις της μπορεί να σου μεταδώσει όλα της τα συναισθήματα Επεισόδιο 534 - Ημερομηνία 28-03-2011 195890

Ωραίο και το αστειάκι για τον κοιλιόδουλο της παρέας για να ελαφρύνει το κλίμα Razz .....

Υπέροχη η σκηνή Ερριέτας-Στέφανου-Νόρας μου άρεσε πολύ που της είπαν οτί θα είναι δίπλα της και γενικώς ήταν μια πολύ όμορφη σκηνή

Ο Μπέλλος έτρωγε πένες αλλά κρεμ ?? lol!

Και θα το ξαναπώ δεν έχω ξαναδεί πιο ευχάριστη απαγωγή το τι γέλιο ρίχνω με τη Στέλλα...Δώσε Στέλλα Επεισόδιο 534 - Ημερομηνία 28-03-2011 13379 αλλά και οι Μπελλοσπόντες πολύ μου αρέσουν Επεισόδιο 534 - Ημερομηνία 28-03-2011 621900 .....


Μου άρεσε ο ΛουκαΝορικός αυθορμητισμός στο γραφείο .....

Πολύ όμορφη η σκηνή Πέτρου-Ηλία και Πέτρου-Νόρας-Λουκά

Μου άρεσε η παρέα + τον Τέρη στο σπίτι της Νόρας με τα τηλεφωνήματα και τα όλα....

Με εκνεύρισε απίστευτα ο Μπέλλος στο τέλος Επεισόδιο 534 - Ημερομηνία 28-03-2011 163940 Που πήγε η υποτιθέμενη ''αγάπη'' που είχε για τη Νόρα , τώρα θέλει να την κάνει να πονέσει και δεν σκέφτεται οτί είναι έγκυος...


Η Στέλλα θυμήθηκε οτί θα γίνει γιαγιά Επεισόδιο 534 - Ημερομηνία 28-03-2011 943463 Έτσι κορίτσι μου....

Λοιπόν Πολύ Καλό από εμένα όπως είπα....

Επεισόδιο 534 - Ημερομηνία 28-03-2011 11556 Τα έχει πάρει και έχει φύγει η γυναίκα μέρες τώρα....Υπέροχη Δρακουλάκη , υπέροχο βλέμμα....

Υ'γ:Θέλω τη Νόρα ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ και ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ
Θέλω ΛουκαΝορικές σκηνές
Θέλω ο Πέτρος να τα βρει με τα ΛουκαΝοράκια
Θέλω ΠΑΡΕΑ
marakii
marakii
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 534 - Ημερομηνία 28-03-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 534 - Ημερομηνία 28-03-2011

Δημοσίευση από ioannaa Δευ Μαρ 28, 2011 8:13 pm

Το επειδοδιο ηταν για εμενα ασχημο !
Δεν μου αρεσε και εμενα η Δρακουλακη μου εβγαλε κατι το ψευτικο!
Γενικα την σειρα την βλεπω μονο γαι το φορουμ και για τον Παναγιωτη ολα τα υπολοιπα τα βρισκω παντελως αδιαφορα !
υγ Μαρια μου υπεροχος σχολιασμος !
υγ 2 καλη εβδομαδ
α να χουμε Flkia
ioannaa
ioannaa
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 534 - Ημερομηνία 28-03-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 534 - Ημερομηνία 28-03-2011

Δημοσίευση από fay66 Δευ Μαρ 28, 2011 8:24 pm

Από μένα αρκετά μέτριο το σημερινό.
Λουκάς-Νόρα μια από τα ίδια. Η Νόρα να κλαίει , ο Λουκάς να μπορεί να κρατήσει όσο μπορεί ισορροπίες.Τουλάχιστον την πήρε και αγκαλιά.Κάτι είναι και αυτό. Και να σκεφτείτε ότι έχουν λίγο καιρό παντρεμένοι.
Λουκάς-Νόρα-Πέτρος.
Εδώ μου άρεσε η ερμηνεία και των τριών. Η Νόρα ακούει αυτό που ήθελε από το Ρούσσο , ο Λουκάς μαινόμενος ταύρος να σταθεί μακριά από τη Στέλλα όταν όλα τελειώσουν.Εκεί που έμεινα ήταν όταν είπε "Άχνα" στη Νόρα.Κάγκελο η δική σου .Σου λέει ας μη μιλήσω τώρα και καλά έκανε.
Η Δρακουλάκη παίζει πολύ καλά , αν και νομίζω καλό θα είναι να παίζει λίγο πιο ήρεμα.Άποψή μου είναι ,όχι ότι δεν έπαιξε πάρα πολύ καλά , αλλά ένα τικ πιο κάτω καλό θα ήταν.
Λουκάς - Νταίζη
Τώρα εδώ τι να πω; Απλώς τι άλλο θα δουν τα ματάκια μας και τι άλλο θα ακούσουν τα αυτάκια μας.
Στέφανος-Νταίζη-Αντιγόνη
Εκπληκτικός ο Σταύρου και για άλλη μια φορά. Το κατέχει το άθλημα και φαίνεται.Μου άρεσε και η επίθεσή του στην Αντιγόνη. Και η Παπαδημητρίου ήταν ως συνήθως άπαιχτη.
Στέλλα -Μπέλλος
Καλά ο Μπέλλος δίνει ρεσιτάλ ερμηνείας. Η Στελλίτσα καλά κρατιόταν , αλλά στο τέλος φάνηκε ότι άρχισε να συνειδητοποιεί τι γίνεται . Καλές ερμηνείες και από τους δυο.
Γενικά οι σκηνές μπορούσαν να είναι λίγο πιο σύντομες και με περισσότερη δράση.Η απαγωγή βλέπω θα τραβήξει μερικά επεισόδια ακόμα.Πιστεύω ότι αν ήταν λιγότερα θα είχαν πολύ περισότερο ενδιαφέρον και θα βλέπαμε πιο ουσιαστικές σκηνές.

fay66
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 534 - Ημερομηνία 28-03-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 534 - Ημερομηνία 28-03-2011

Δημοσίευση από JESSIE Δευ Μαρ 28, 2011 8:52 pm

Εγραψα κάποια πράγματα αλλά χάθηκαν! Θα ξαναπροσπαθήσω να γράψω δυό λόγια....
Μου άρεσε το σημερινό, ήταν έκδηλη η αγωνία όλων για την τύχη της Στέλλας. Η Νόρα δεν μου έβγαλε κάτι υπερβολικό, αλλά και να έβγαζε, η κατάσταση το σήκωνε άνετα, δεν έχουν όλοι οι άνθρωποι τον ίδιο τρόπο να εκφράζουν την αγωνία και τον πόνο τους, η Νόρα ήταν πάντα εξωστρεφής σε όλες της τις εκδηλώσεις , οπότε με κάλυψε απόλυτα....

Το ότι ο Λουκάς στρέφεται στη Νταίζη για βοήθεια, δείχνει σε ποιό σημείο αγωνίας έχει φτάσει. Πάντως δεν είναι παράλογο να μπορεί η Νταίζη να δώσει σωστές συμβουλές, αφού ξέρει το Μπέλλο από πρώτο χέρι. Αυτό που μου χτύπησε όμως, ήταν πόσο η Νταίζη δεν έχει ίχνος μετριοφροσύνης, κομπάζει τόσο για τις ικανότητές της και την ανεπάρκεια όλων των υπόλοιπων, που ακόμη κι ο Χρήστος την κοιτάει στιγμές στιγμές ειρωνικά....

Η Στέλλα σήμερα μας έδειξε μιά ανθρώπινη πλευρά, που δεν είχαμε δεί ώς τώρα. Είναι ένας άνθρωπος που βλέπει παντού το καλό, έχει καλά αισθήματα για όλους, ακόμη και το Μπέλλο προσπαθεί να ωθήσει να πάρει τα μονοπάτια που πήρε κι η ίδια για να βρεί την εσωτερική της ηρεμία. Οταν όμως , μετά τις ξεκάθαρες απειλές του Μπέλλου οτι θα τη σκοτώσει, συνειδητοποίησε τον κίνδυνο, η φωτεινή γυναίκα σκοτείνιασε, κι έπεσε αποθαρρυμένη στην καρέκλα. Σ'αυτή τη στιγμή με συγκίνησε. Κι ο Μπέλλος επίσης είναι πολύ καλός στο ρόλο του...

Η Αντιγόνη δεν έχει την παραμικρή ρωγμή στην πανοπλία της, δεν την συγκινεί τίποτε, δεν λυγίζει ποτέ, είναι σταθερή στην απόφασή της να μην σταθεί ποτέ σα μάνα στη Νταίζη, που τη βλέπει σαν την ενσάρκωση του εραστή που την εγκατέλειψε.... Απ'αυτή τη σκληρότητα αντλεί τη δύναμη που χρειάζεται για ν'αμυνθεί, ελπίζω όμως ν'αλλάξει αυτό κάποτε, γιατί της στερεί κάθε ελπίδα να νιώσει κάποια ευτυχία και η ίδια....

Ο Στέφανος μπορεί να έμπλεξε σε βρώμικες συναλλαγές, μπορεί να έκανε πολλά και να ανέχτηκε πολλά για χάρη αυτής της μάνας, αλλά τώρα που ξέρει, δεν διστάζει να της ρίξει την ευθύνη που της αναλογεί για την κατάληξη της Νταίζης, και προσπαθεί να την πεισει να δώσει την Εδέμ, σαν ένα πρώτο δείγμα οτι έχει μετανιώσει, αλλά βέβαια όλες οι προσπάθειες πάνε στο βρόντο.... Μου αρέσει που έχει βρεί καταφύγιο κοντά στην Εριέττα, τη στηρίζει και στηρίζεται απ'αυτήν, και μαζί δίνουν καθαρά το σήμα οτι είναι ομάδα, κόμμα, συμμαχία, και σύντομα ζευγάρι, όπως πρέπει να εξελιχθεί μιά σωστή σχέση, πρώτα γνωρίζεις τον άλλον σε όλες του τις φάσεις, και μετά προχωρείς σε μιά σχέση που έχει πιθανότητες να έχει διάρκεια, και να μην ξεφουσκώσει στην πρώτη αναποδιά.... Ναί, αντάλλαξαν βλέμματα με τη Μελίτα, αλλά εκ μέρους του ήταν για να δεί πώς είναι μετά από τόσο καιρό που εχουν χωρίσει, να δεί αν έχει αλλάξει στάση, έστω και στο παραμικρό. Κι είδε ότι αυτό που παραμένει κύριο συναίσθημά της είναι η αντιπάθεια προς την Εριέττα, που είναι φανερή σε κάθε της έκφραση, και στον τρόπο που τους γύρισε την πλάτη όπως έφευγαν..... Και η εγωπάθεια της Μελίτας ήταν τέτοια, που θα άρχιζε πάλι τη γκρίνια της στη Νόρα, ακόμη και στην κατάσταση που είναι, αν η Νόρα δεν της το έκοβε μαχαίρι....

Ο Ρούσσος πήγε στο γραφείο να πεί τα δικά του, και η Νόρα τον άκουγε, μέσα στην αγωνία της, αλλά ο Λουκάς ξεσπάθωσε, και έχει όλα τα δίκια, κατ'εμέ. Πολύ μου άρεσε ο Λουκάς στη σκηνή αυτή, η δήθεν μετριοπάθεια του Ρούσσου τον άφησε τελείως αδιάφορο, ξέρει πιά την αλήθεια γι'αυτόν και δεν θα τον αφήσει να τους τουμπάρει. Ο Ρούσσος χρειάζεται πολλά τέτοια μαθήματα για να καταλάβει το μέγεθος της ζημιάς που έκανε τόσα χρόνια σ'αυτά τα παιδιά....

Αυτά θυμάμαι, πολύ καλό το επεισόδιο για μένα, η απαγωγή έχει τελικά πιό ενδιαφέρον απ'ότι νόμιζα ....

Καλή μας εβδομάδα.
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 534 - Ημερομηνία 28-03-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 534 - Ημερομηνία 28-03-2011

Δημοσίευση από rachel Δευ Μαρ 28, 2011 8:56 pm

Δηλωνω Clarabelle team και επαυξανω.... ))

Καλα προς τι τοσος πανικος στου γραφοντες, ωστε να μην κρατουν ουτε τα προσχηματα.... imarton
Ουτε καν φροντισαν ν' αλλαξουν λιγο λεγομενα του Παναγιωτη, οταν τα επεναλαμβανε το τσοκαρο.... Μιλαμε για πιστη αντιγραφη!!! lmao
Οτι τα Μυστικα Νταιζοφερνουν το εχουμε καταλαβει εδω και καιρο αλλα σημερα εδωσαν ρεσιταλ αληθοφανειας..... Εμετικη η διαχειρηση του ρολου της πονεμενης να προκαλει θαυμασμο λογω αστυνομικου δαιμονιου ή λογω ευαισθητης πλευρας..... vomit
Επισης θα το επαναλαβω για ακομα μια φορα..... ειναι ντροπη ν' αναφερεται πολλακις απο μια ΜΑΝΑ οτι εχει παρει ανιδιοτελη αγαπη μονο απο τον γκομενο και απο μια αγνωστη, αγνοωντας τον ορισμο της ανιδιοτελους αγαπης δηλαδη την αγαπη παιδιου-μητερας..... wall
Συνεχιστε ετσι και σιγουρα θα την αγαπησουμε την ηρωιδα σας.... Siga...

Περαν ομως απο τα συνηθη παραλογα της Νταιζης, θελω να σχολιασω και κατι αλλο που με ενοχλησε ή για να το πω πιο μοδατα..... κατι που μ'εκανε να τα παρω..... sfyr
Ειναι γνωστο οτι ο οδοστρωτηρας Νταιζη εχει και παραπλευρες απωλειες.... και δεν αναφερομαι στις αδελφικες ευαισθησιες του μπουλη που υπερασπιζοταν σθεναρα την παραλιγο δολοφονα του παιδιου του, αυτος που μ' εξοργισε ηταν ο Λουκακος μας!!! cake
Βρηκα πολυ υποκριτικη την σταση του να το παιζει βαρυ πεπονι στον Ρουσσο, να απαξια στις συμβουλες του και να του τα χωνει παλι για το παρελθον..... και στην επομενη σκηνη να ζητα συμβουλες και να δηλωνει θαυμασμο απο την γυναικα που εχει βλαψει τοσο τον ιδιο οσο και ΟΛΟ τον κυκλο του.... slap
Μπορει η ασυνεπεια να ειναι συνδεδεμενη με την Εδεμ αλλα εμενα παντα μ' εξοργιζει ακομα και οταν προκειται για τον αγαπημενο μου χαρακτηρα....
Υποτιθεται οτι προτεραιοτητα του ειναι η διασωση της Στελλας και οχι οι προσωπικες του αντιπαθειες, των οποιων το εγκληματικο παρελθον εχει επιλεκτικη μνημη, με αποτελεσμα καποιους να τους αφοριζει ενω καποιους αλλους να τους εξυμνει και να τους εγκωμιαζει.... rules
Βεβαια ολο αυτο δεν αποτελει ειδηση, ειναι ευθαρσως γνωστη η σεναριακη γραμμη, ολοι θυσιαζονται στον βωμο της τραγουδιαρας.... ποσο μαλλον ο Λουκας!!! emmm

Κατσαρη κατινα- Διμετρη θεα..... παλι 0-1!!! soutien


Υ.Γ. Αραγε ο Παναγιωτης στο τηλεφωνημα που δεν ακουσαμε, ποσα συμβουλεψε τον Λουκα να προτεινει στον Μπελλο??? Λετε και εκει να ειχαμε συμπνοια αποψεων με την πονεμενη δηλαδη στα 200.000??? Λουκα το νου σου, ποια αστυνομια και κουραφεξαλα, εσυ οτι μας μπουμπουνισει το Νταιζακι (μας)..... Nyxia


rachel
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Chania

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 534 - Ημερομηνία 28-03-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 534 - Ημερομηνία 28-03-2011

Δημοσίευση από alkisti Δευ Μαρ 28, 2011 9:06 pm

Συγγνώμη, αυτή η απαγωγή θα κρατήσει πολύ ακόμα; Γιατί αν εξαιρέσεις τις σκηνές Μπέλλου Στέλας, όλες οι υπόλοιπες θα μπορούσαν να μην έχουν γυριστεί , όλοι λένε τα ίδια με όλους, ας έβαζαν τις παλιές.
Τι άλλο θα σκαφιστούν για να συμπαθήσει το κοινό τη Νταίζη; Θα επαναλάβουμε για πολλοστή φορά...δύσκολο...πολύ δύσκολο όταν μέχρι πρότινος ήταν η πιο μαυρόψυχη ηρωίδα της σειράς.
Ο Λουκάς ως άλλος πάτερ φαμίλιας απαγόρεψε στο Ρούσο να ξαναπλησιάσει την πεθερά του livani Έχει χρέος και το κύρος να προστατέψει την αθώα παιδούλα από τον κακό λύκο......
Έχει πάτο το βαρέλι;;;
alkisti
alkisti
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 534 - Ημερομηνία 28-03-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 534 - Ημερομηνία 28-03-2011

Δημοσίευση από evaki16 Δευ Μαρ 28, 2011 9:23 pm

A ρε Νταιζη με το αστυνομικο σου δαιμονιο!!! Καλα δεν εχω λογια!!! Ας αναφερθω λοιπον σε αυτο που ειδα.....
Καλα και τι να πρωτοπω??? Ειδα τα παντα μιλαμε
Μια Νταιζη στη θεση του αστυνομου Σαϊνη
Ενα Στεφανο να υπερασπιζεται τα δικαιωματα της αδερφουλας του!!! Για την Νταιζη μιλαω...... ναι ναι για το Αγιο αυτο πλασμα με το αστυνομικο δαιμονιο!!!
Και μια απαγωγη που μονο απαγωγη δεν την λες!!! Κατσε-σηκω σηκω-κατσε τον εχει τον "καημενο" τον Δημητρη!!! Αλλα ο Μπελλος δεν μασαει απο τετοια!!! Λιγο φωνη της εβαλε και τρομαξε!!! Α ρε Μπελλο!!!!!! Α ρε Μπελλο!!!!! Ετσι σε θελω!!!!!
Α και η κορυφαια σκηνη του σημερινου επεισοδιου η οποια δεν ειναι αλλη απο την σκηνη Νορας Ερρης Στεφανου και Μελιτας!!! Το ποσο χαρηκα οταν ειδα την αντιδραση του Μελιτονιου οταν μπηκε η Θεα με τον Στεφανο μεσα στο γραφειο δεν περιγραφεται!!!!!!! Gioupi Gioupi Gioupi
Αυτα απο μενα!!! Ελπιζω για τα καλυτερα!!!!!
evaki16
evaki16
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Καλαμάτα
Ασχολίες : ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ ♥ ♥ ♥

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 534 - Ημερομηνία 28-03-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 534 - Ημερομηνία 28-03-2011

Δημοσίευση από rafoni Δευ Μαρ 28, 2011 9:29 pm

Για μένα πολύ καλό και σήμερα! Εναλλάσονταν οι σκηνές γρήγορα και δεν βαρέθηκα καθόλου.
Το μόνο που δεν μου άρεσε ήταν η Μελίτα που εδώ ο κόσμος καίγεται και το μ***ι χτενίζεται (συγνώμη για την έκφραση). Είναι δυνατόν να έχει απαχθεί η μάνα της καλύτερης σου φίλης και εσύ να ασχολείσαι με τον γκόμενο?? Έλεος!!

Θα διαφωνήσω με κάποιους! Η ερμηνεία της Δρακουλάκη ήταν για άλλη μια φορά εξαιρετική κατά την ταπεινή μου γνώμη! Η αντίδραση της δεν ήταν για τις συνθήκες διαβίωσης , αλλά γιατί φοβάται ότι χτυπάει τη μάνα της! Λογικό να υστεριάσει! Ο καθένας που θα του απήγαγαν κάποιο αγαπημένο του πρόσωπο θα υστερίαζε! Θεωρώ λοιπόν ότι η υστερία και η υπερβολή σε ένα τέτοιο γεγονός είναι λογική! Υστερία είχε και η Εύα (καταπληκτική Φαίη Ξυλά) όταν της απήγαγαν το γιό της, την ίδια υστερία και η εκπλκτική Πεφάνη όταν απήγαγαν την κόρη της!

Να πω επίσης ότι σήμερα μου άρεσε πολύ και ο Στέλιος Καλαθάς!
And the oscar goes to Αντιγόνη Δρακουλάκη και σήμερα!

rafoni
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 534 - Ημερομηνία 28-03-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 534 - Ημερομηνία 28-03-2011

Δημοσίευση από nefelik Δευ Μαρ 28, 2011 9:37 pm

Οι εξελίξεις γύρω από την απαγωγή είναι μάλλον βαρετές. Ακολουθείται η συνήθης τακτική: ανταλλαγή μηνυμάτων, ζητούν να μιλήσουν με το θύμα, προσπαθούν να χαμηλώσουν την προσφορά και κλασσικά αυτά που η αστυνομία χρειάζεται συσκέψεις για να τα αποφασίσει, η πανέξυπνη και αγία Νταίζη τα έχει σκεφτεί από μόνη της. wall

Οι σκηνές Στέλλας – Μπέλλου με έκαναν να γελάσω και σήμερα. Η τελευταία σκηνή ήταν πολύ καλή. Μου άρεσε το ύφος της Στέλλας, που μάλλον κατάλαβε επιτέλους ότι κινδυνεύει...

Η Δρακουλάκη στην αρχή του επεισοδίου ήταν καλή, προς το τέλος που άρχισε τις υστερίες, χωρίς να υπάρχει τόσο σοβαρός λόγος, τη βρήκα υπερβολική.

Πολύ καλές ήταν και οι σκηνές με την παρέα, τόσο με τη μισή παρέα στο σπίτι του Λευτέρη που συζητούσαν τι θα πρέπει να μάθει η Νόρα και τι όχι (και κατά τη γνώμη μου καλά κάνουν και δεν της λένε όλες τις λεπτομέρειες), όσο και στο σπίτι της Νόρας όσο περίμεναν το τηλεφώνημα του Μπέλλου.

Μου άρεσε πολύ και η σκηνή Νόρας – Εριέττας – Στέφανου (- Μελίτας), όπως και οι υπόλοιπες σκηνές Εριέττας – Στέφανου. Μου αρέσει πολύ που η Εριέττα ενδιαφέρεται τόσο για τη Νόρα, τη Στέλλα, και βέβαια για την ανιψιά της. Hug Ο Στέφανος πήγε να δηλώσει τη συμπαράστασή του και, παρεμπιπτόντως, να δει και τη Μελίτα, η οποία είχε πιο ξινό ύφος από ποτέ (τα κοντινά θα μπορούσαν να λείπουν, αλλά ας όψεται το σπρώξιμο)... Καμμία ίωση δεν περνάει εύκολα, αλλά νομίζω ότι είναι σε καλό δρόμο... Πάντως είναι συνεχώς μαζί με την Εριέττα, σε σημείο που αναρωτιέμαι μήπως όντως έχουν κόψει κάποιες σκηνές στο μοντάζ και έχουμε χάσει κάτι. Ευτυχώς βέβαια που τους βλέπουμε μαζί, για να βλέπουν κάποιοι τι σημαίνει ταλέντο και χημεία... Love! Και το σίγουρο είναι ότι κανείς δεν τον αναγκάζει να είναι μαζί της. Δική του επιλογή είναι...

Ζητάω συγγνώμη προκαταβολικά που θα ρίξω το επίπεδο του forum, αλλά θέλω να απευθυνθώ στη μια από τις δύο αγαπημένες ηρωίδες των σεναριογράφων χρησιμοποιώντας μια δική της ατάκα:

Μελίτα, ΑΪ ΣΤΟ ΔΙΑΟΛΟ!!! Η κολλητή της (λέμε τώρα) ανησυχεί για τη μάνα της, αλλά αυτή το καρφάκι της δεν μπορούσε να μην το πετάξει. Ακόμα και στη συζήτηση με την Αμαλία, φάνηκε ότι για τη μάνα της φίλης της δεν ενδιαφέρεται καθόλου. Μέχρι και η Αμαλία που υποτίθεται ότι είναι αντίζηλός της, πιο πολύ ενδιαφέρεται. Ακόμα δεν έχει καταλάβει ότι από τη στιγμή που με το Στέφανο έχουν χωρίσει, είναι δικαίωμά του να κάνει ό,τι θέλει. Δεν θα της ζητήσει την άδεια! Όσο για τους χαρακτηρισμούς ηλίθιος, ψεύτης και κυρίως απόβρασμα... Δείχνουν για πόσο απόλυτο έρωτα μιλάμε... Fskl Δεν ξέρω αν της το ‘πανε, αλλά τέτοιους χαρακτηρισμούς δεν χρησιμοποιείς για έναν άνθρωπο που αγαπάς κατά βάθος, ό,τι κι αν σου έχει κάνει, και όσο κι αν νομίζεις ότι τον μισείς... Αν τους χρησιμοποιείς, σημαίνει ότι ούτε τον αγαπάς, ούτε τον εκτιμάς... ainta

Η Νταίζη είπε ότι η Στέλλα είναι ο μόνος άνθρωπος, εκτός από το Χρήστο, που την αγκάλιασε χωρίς να της ζητήσει τίποτα. Κι εγώ ακόμα αναρωτιέμαι, τι της ζήτησαν ο Άρης, ο Οδυσσέας και ο Λουκάς; sfyr

Ο Στέφανος πήγε στην Αντιγόνη για να της πει ότι θα πρέπει να θαυμάζει τη Νταίζη! wall Οι ερμηνείες ως συνήθως πολύ καλές, αλλά το διάλογο θα προτιμούσα να μην τον είχα ακούσει.

Ο Ρούσσος είχε να πει κάτι καινούριο στο Λουκά και στη Νόρα, εκτός από αυτά που ήξεραν ήδη; Ή μήπως ο Παναγιώτης δεν μπορεί να πει κατευθείαν στο Λουκά πληροφορίες που έτσι κι αλλιώς τους αφορούν άμεσα, και χρειάζεται διαμεσολαβητή; Η αντίδραση του Λουκά ήταν λίγο υπερβολική στη δεδομένη χρονική στιγμή, αλλά σε αυτά που είπε είχε δίκιο.

Υ.Γ. Clarabelle και JESSIE : respect :

nefelik
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 534 - Ημερομηνία 28-03-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 534 - Ημερομηνία 28-03-2011

Δημοσίευση από JESSIE Δευ Μαρ 28, 2011 9:55 pm


Nefelik, ευχαριστώ και ανταποδίδω.... Btw, η έκφραση της Μελίτας ήταν "ΣΤΑ ΤΣΑΚΙΔΙΑ" απ'ό,τι θυμάμαι, αλλά και η δική σου άκρως αρμόζουσα για την εν λόγω. Τη σκηνή με την Αμαλία δεν την πολυπρόσεξα, αλλά την πρόσεξες εσύ και η Clarabelle, και γράψατε τα σωστά....
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 534 - Ημερομηνία 28-03-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 534 - Ημερομηνία 28-03-2011

Δημοσίευση από nefelik Δευ Μαρ 28, 2011 10:01 pm

JESSIE έγραψε:
Nefelik, ευχαριστώ και ανταποδίδω.... Btw, η έκφραση της Μελίτας ήταν "ΣΤΑ ΤΣΑΚΙΔΙΑ" απ'ό,τι θυμάμαι, αλλά και η δική σου άκρως αρμόζουσα για την εν λόγω. Τη σκηνή με την Αμαλία δεν την πολυπρόσεξα, αλλά την πρόσεξες εσύ και η Clarabelle, και γράψατε τα σωστά....
Στο γραφείο, έχεις δίκιο. Το βράδυ μέσα στο αυτοκίνητο, όταν παρίστανε τον ντετέκτιβ έξω από το σπίτι της Εριέττας, ήταν αυτή που έγραψα. Στην έκφραση θα κολλήσουμε; Η ουσία είναι να εξαφανιστεί, κι ας πάει σε όποιον από τους δύο προορισμούς θέλει... pleeease

nefelik
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 534 - Ημερομηνία 28-03-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 534 - Ημερομηνία 28-03-2011

Δημοσίευση από ebelina2007 Δευ Μαρ 28, 2011 10:25 pm

Για μενα σημερα ολα τα λεφτα ηταν η Νορα....ακρως αληθινη...και ναι μεσα σε μια κατασταση ψιλο υστεριας αλλα οταν εισαι εγκυος ετσι και αλλιως εχει τρελλες μεταπτωσεις στην ψυχολογια σου και χωρις λογο ποσο μαλλον οταν συμβαινει κατι τοσο σοβαρο!!!
Δρακουλακη ΘΕΑ...
: respect :
ebelina2007
ebelina2007
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Ιωαννινα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 534 - Ημερομηνία 28-03-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 534 - Ημερομηνία 28-03-2011

Δημοσίευση από Dimitraaa Δευ Μαρ 28, 2011 10:29 pm

ebelina2007 έγραψε:Για μενα σημερα ολα τα λεφτα ηταν η Νορα....ακρως αληθινη...και ναι μεσα σε μια κατασταση ψιλο υστεριας αλλα οταν εισαι εγκυος ετσι και αλλιως εχει τρελλες μεταπτωσεις στην ψυχολογια σου και χωρις λογο ποσο μαλλον οταν συμβαινει κατι τοσο σοβαρο!!!
Δρακουλακη ΘΕΑ...
: respect :

Ακριβώς.. Εγώ ίσως και να έκανα πολύ χειρότερα στη θέση της! Ήταν άψογη στην ερμηνεία της και σήμερα.. Δίνει ρεστά σε αυτά τα επεισόδια! Το'χει Agree
Dimitraaa
Dimitraaa
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Athens city
Ασχολίες : https://www.youtube.com/watch?v=36kTFh60iyc <3 Levyrroni 4ever <3

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 534 - Ημερομηνία 28-03-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 534 - Ημερομηνία 28-03-2011

Δημοσίευση από a! Δευ Μαρ 28, 2011 10:40 pm

και μενα μου αρεσε πααρα πολυ η δρακουλακη...ειναι απτις λιγες ηθοποιους π δεν υπαρχει περιπτωση να την δω να κλαιει κ να μη στεναχωρεθω..απιστευτη...!!!!! oscar κατα τ αλλα μ αρεσαν και οι σκηνες στελλας-μπελλου σημερα..!

a!
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 534 - Ημερομηνία 28-03-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 534 - Ημερομηνία 28-03-2011

Δημοσίευση από koalaki Δευ Μαρ 28, 2011 10:41 pm

Το σημερινο επεισοδιο μου αρεσε παρα πολυ (οπως μου αρεσουν ολα ) !!1ον) μου αρεσε παρα πολυ που η παρεα αποφασισε να μη μιλησει στη Νορα για το καλο της και την προστατευαν..Παρα πολυ γλυκο εκ μερους τους!!!
2ον)Μου αρεσε παρα πολυ που ο Λουκακος συμπεριφεροταν σαν να ηταν δικη του μαμα η Στελλα!κι αρπαξε απο τη Νορα το κινητο γεματος οργη και ανησυχια..
3ον)ολη η παρεα μαζεμενη στο σπιτι της Νορας προσπα8ωντας να την ηρεμησει !!
4ον) μου αρεσε παρα πολυ η σκηνη με την Εριεττα και τον Στεφανο στο γραφειο της Νορας!!
5ον)η σκηνη με τη Νταιζη και το Λουκα στο μπαρ να του δινει συμβουλες μου αρεσε πολυ !!! 6ον) οι σκηνες αγαπης αναμεσα σε Νορα και Λουκακο!!
και
7ον) Ησκηνη με τον κυριο Ρουσσο που ηρθε βαζοντας στην ακρη τις διαφορες τους για να βοηθησει.
ΕΚΝΕΥΡΙΣΤΗΚΑ παρα πολυ με την Μελιτα..ελεος ομως!!!ηρθε η Εριεττα και ο Στεφανος να δηλωσουν συμπαρασταση στη Νορα κι εκεινη οχι μονο τους κοιταζε με μισο ματι ,αλλα μετα δε σεβαστηκε ΚΑΝ την κατασταση της Νορας και αρχισε παλι τα κακεντρεχη σχολια της!!!ελεος ελεος ελεος!!!!
Επισης θα ηθελα πιο πολλες σκηνες με την παρεα
Επεισόδιο 534 - Ημερομηνία 28-03-2011 593737 8α 8ελα να δειχνει πολυ πιο πολυ τη ζωη τους και τη μετα3υ τους σχεσεις!ζηταω πολλα??ειμαι σιγουρη πως κι αλλοι απο εσας αυτο θελετε!!η Ευα εχει καταντησει φιλικη συμμετοχη!! Επεισόδιο 534 - Ημερομηνία 28-03-2011 94762






Συνοψιζοντας---------------> αρκετα καλο επεισοδιο για αστυνομικο οπως το εχουν κανει..Πολη καλη ΕΠΙΣΗΣ η ερμηνεια της κυριας Στελλας Επεισόδιο 534 - Ημερομηνία 28-03-2011 11556 (περα απο της Νορας )ακομα πιο τρυφερη σκηνη μολις μιλουσαν στο τηλ!!!

Αυτα απο εμενα και περιμενω περισσοτερες παρειστικες σκηνες Επεισόδιο 534 - Ημερομηνία 28-03-2011 598612
koalaki
koalaki
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης