Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 549 - Ημερομηνία 18/4/2011

+16
Kornilia_Petrakitsa
fay66
loukitsa
JESSIE
verile_mistika
almaresi
roria
evanna
nefelik
ειρηνη7
tsourdalitsa
edem4ever
varemaraful
Clarabelle
st@cy
nikidanis
20 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 549 - Ημερομηνία 18/4/2011 Empty Επεισόδιο 549 - Ημερομηνία 18/4/2011

Δημοσίευση από nikidanis Δευ Απρ 04, 2011 5:40 pm

Ο Λουκάς ζητάει από την Εριέττα να του μιλήσει για το παρελθόν της και για την εποχή που ήταν παντρεμένη. Εκείνη, όμως, του εξηγεί ότι όλες αυτές οι μνήμες την πονάνε πολύ και δεν είναι ακόμα έτοιμη να μιλήσει γι' αυτές. Η απουσία της Μαρίλιας από το σπίτι είναι αβάσταχτη για την Εύα και την Αγγέλα. Έτσι, η Αγγέλα αποφασίζει να πάει να την βρει και να της ζητήσει συγνώμη, ελπίζοντας πως έτσι θα γυρίσει κοντά τους. Η Δάφνη εξηγεί στον Ηλία ότι κέρδισαν μια ακόμα μικρή παράταση και μπορεί να παραμείνει στην Εδέμ και το Πάσχα αλλά μετά θα πρέπει να φύγει, όμως ο Ηλίας δεν δείχνει να έχει συνείδηση της κατάστασης. Η Εριέττα αποφασίζει να εμπιστευτεί στον Στέφανο το παρελθόν της και του εξομολογείται τα πάντα για τη ζωή της. Αυτό το γεγονός τούς φέρνει πιο κοντά. Η Νταίζη βρίσκει παρηγοριά στην αγκαλιά της Στέλλας. Στα μάτια της Νταίζης, η Στέλλα γίνεται η μάνα που δεν γνώρισε ποτέ και κοντά της βρίσκει τη στοργή που στερήθηκε...

nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 549 - Ημερομηνία 18/4/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 549 - Ημερομηνία 18/4/2011

Δημοσίευση από st@cy Δευ Απρ 04, 2011 5:45 pm

nikidanis έγραψε: Η Νταίζη βρίσκει παρηγοριά στην αγκαλιά της Στέλλας. Στα μάτια της Νταίζης, η Στέλλα γίνεται η μάνα που δεν γνώρισε ποτέ και κοντά της βρίσκει τη στοργή που στερήθηκε...

Θα κλαψω... imarton
Δε γινεται να συμβαινει αυτο..δε μπορει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pff
Νικη ευχαριστουμε
st@cy
st@cy
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : In one of all the gon joints in all the towns in all the world...
Ασχολίες : Σινεμα,θεατρο,φωτογραφια,tango

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 549 - Ημερομηνία 18/4/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 549 - Ημερομηνία 18/4/2011

Δημοσίευση από Clarabelle Δευ Απρ 04, 2011 5:48 pm

st@cy έγραψε:
nikidanis έγραψε: Η Νταίζη βρίσκει παρηγοριά στην αγκαλιά της Στέλλας. Στα μάτια της Νταίζης, η Στέλλα γίνεται η μάνα που δεν γνώρισε ποτέ και κοντά της βρίσκει τη στοργή που στερήθηκε...

Θα κλαψω... imarton
Δε γινεται να συμβαινει αυτο..δε μπορει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pff


Έχεις κάποιο πρόβλημα
Οι άνθρωποι έχουν πιάσει το σφυγμό του κοινού
Συμπέρασμα να ελέγξεις το σφυγμό σου Angel
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 549 - Ημερομηνία 18/4/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 549 - Ημερομηνία 18/4/2011

Δημοσίευση από varemaraful Δευ Απρ 04, 2011 5:55 pm

nikidanis έγραψε: Ο Λουκάς ζητάει από την Εριέττα να του μιλήσει για το παρελθόν της και για την εποχή που ήταν παντρεμένη. Εκείνη, όμως, του εξηγεί ότι όλες αυτές οι μνήμες την πονάνε πολύ και δεν είναι ακόμα έτοιμη να μιλήσει γι' αυτές. Η Εριέττα αποφασίζει να εμπιστευτεί στον Στέφανο το παρελθόν της και του εξομολογείται τα πάντα για τη ζωή της. Αυτό το γεγονός τούς φέρνει πιο κοντά.



h erietta htan pantremenh?? elpizw mono na to kanoun apla gia na er8ei konta me to stefano kai oxi na xalasoun ton xarakthra ths!!! kai na sunexisoun na prow8oun th xazh axwneuth korh ths amalias

varemaraful
Τουρίστας
Τουρίστας

Τόπος : αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 549 - Ημερομηνία 18/4/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 549 - Ημερομηνία 18/4/2011

Δημοσίευση από edem4ever Δευ Απρ 04, 2011 6:00 pm

nikidanis έγραψε: Ο Λουκάς ζητάει από την Εριέττα να του μιλήσει για το παρελθόν της και για την εποχή που ήταν παντρεμένη. Εκείνη, όμως, του εξηγεί ότι όλες αυτές οι μνήμες την πονάνε πολύ και δεν είναι ακόμα έτοιμη να μιλήσει γι' αυτές.
Καλέ ήταν παντρεμένη; Νόμιζα ότι μόνο στο σενάριο της Μαριέφης ίσχυε αυτό...
nikidanis έγραψε:Η απουσία της Μαρίλιας από το σπίτι είναι αβάσταχτη για την Εύα και την Αγγέλα. Έτσι, η Αγγέλα αποφασίζει να πάει να την βρει και να της ζητήσει συγνώμη, ελπίζοντας πως έτσι θα γυρίσει κοντά τους.
Α ρε Μαρίλια!
nikidanis έγραψε:Η Δάφνη εξηγεί στον Ηλία ότι κέρδισαν μια ακόμα μικρή παράταση και μπορεί να παραμείνει στην Εδέμ και το Πάσχα αλλά μετά θα πρέπει να φύγει, όμως ο Ηλίας δεν δείχνει να έχει συνείδηση της κατάστασης.
Πω πω, το χάνει ο Ηλίας; Ψυχάρα όμως η Αντιγόνη...
nikidanis έγραψε:Η Εριέττα αποφασίζει να εμπιστευτεί στον Στέφανο το παρελθόν της και του εξομολογείται τα πάντα για τη ζωή της. Αυτό το γεγονός τούς φέρνει πιο κοντά.
Για τον Λουκά πόναγε για τον Στέφανο όχι... Θα έχει κάποιο ενδιαφέρον όλο αυτό ή μπααα;
nikidanis έγραψε:Η Νταίζη βρίσκει παρηγοριά στην αγκαλιά της Στέλλας. Στα μάτια της Νταίζης, η Στέλλα γίνεται η μάνα που δεν γνώρισε ποτέ και κοντά της βρίσκει τη στοργή που στερήθηκε...
vomit vomit vomit vomit
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 549 - Ημερομηνία 18/4/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 549 - Ημερομηνία 18/4/2011

Δημοσίευση από st@cy Δευ Απρ 04, 2011 6:03 pm

Clarabelle έγραψε:
st@cy έγραψε:
nikidanis έγραψε: Η Νταίζη βρίσκει παρηγοριά στην αγκαλιά της Στέλλας. Στα μάτια της Νταίζης, η Στέλλα γίνεται η μάνα που δεν γνώρισε ποτέ και κοντά της βρίσκει τη στοργή που στερήθηκε...

Θα κλαψω... imarton
Δε γινεται να συμβαινει αυτο..δε μπορει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pff


Έχεις κάποιο πρόβλημα
Οι άνθρωποι έχουν πιάσει το σφυγμό του κοινού
Συμπέρασμα να ελέγξεις το σφυγμό σου Angel
Σιγουρα θα τον ελεγξω...αν συνεχισουν με τους ιδιους ρυθμους πολυ φοβαμαι οτι δε θα μπορεσει ν'ακολουθησει... Ee?
st@cy
st@cy
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : In one of all the gon joints in all the towns in all the world...
Ασχολίες : Σινεμα,θεατρο,φωτογραφια,tango

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 549 - Ημερομηνία 18/4/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 549 - Ημερομηνία 18/4/2011

Δημοσίευση από tsourdalitsa Δευ Απρ 04, 2011 6:07 pm

nikidanis έγραψε: Ο Λουκάς ζητάει από την Εριέττα να του μιλήσει για το παρελθόν της και για την εποχή που ήταν παντρεμένη. Εκείνη, όμως, του εξηγεί ότι όλες αυτές οι μνήμες την πονάνε πολύ και δεν είναι ακόμα έτοιμη να μιλήσει γι' αυτές.

Ήταν παντρεμένη??? εγώ γιατί τώρα το ακούω αυτό πρώτη φορά?? Rolling Eyes

nikidanis έγραψε: Η απουσία της Μαρίλιας από το σπίτι είναι αβάσταχτη για την Εύα και την Αγγέλα. Έτσι, η Αγγέλα αποφασίζει να πάει να την βρει και να της ζητήσει συγνώμη, ελπίζοντας πως έτσι θα γυρίσει κοντά τους.

Αφιερωμένο στη Μαρίλια:
Να τ' αφήσεις όλα και να έρθεις
θα το φτιάξουμε το σπίτι μας ξανά
μακριά μου λες πως δεν αντέχεις
να τ' αφήσεις όλα και να έρθεις.

Γύρισε, γύρισε,
γύρισε!

Σπάει η φωνή μου σίδερα
πόσο σε θέλω σήμερα
χωρίς εσένα εγώ δε ζω
δεν το αντέχω.
Σπάει η φωνή μου σίδερα
πόσο σε θέλω σήμερα
τα πάντα δίνω στη ζωή
για να σε έχω.

nikidanis έγραψε: Η Δάφνη εξηγεί στον Ηλία ότι κέρδισαν μια ακόμα μικρή παράταση και μπορεί να παραμείνει στην Εδέμ και το Πάσχα αλλά μετά θα πρέπει να φύγει, όμως ο Ηλίας δεν δείχνει να έχει συνείδηση της κατάστασης.

Δεν τον λυπούνται τον άνθρωπο??? καλύτερα μια και έξω παρά αυτό το πράγμα, από παράταση σε παράταση...

nikidanis έγραψε:Η Εριέττα αποφασίζει να εμπιστευτεί στον Στέφανο το παρελθόν της και του εξομολογείται τα πάντα για τη ζωή της. Αυτό το γεγονός τούς φέρνει πιο κοντά.

πόσο κοντά??? ^^

nikidanis έγραψε: Η Νταίζη βρίσκει παρηγοριά στην αγκαλιά της Στέλλας. Στα μάτια της Νταίζης, η Στέλλα γίνεται η μάνα που δεν γνώρισε ποτέ και κοντά της βρίσκει τη στοργή που στερήθηκε...
Αχ τι γλυκόοοοο. Προδέρμ βρίσκει ή να πάω να της αγοράσω?? Fskl Fskl


Ευχαριστούμε πολύ για τις περιλήψεις Νίκη!!! ))
tsourdalitsa
tsourdalitsa
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : όπου γης και πατρίς...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 549 - Ημερομηνία 18/4/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 549 - Ημερομηνία 18/4/2011

Δημοσίευση από ειρηνη7 Δευ Απρ 04, 2011 7:10 pm

Δεν μπορει να ισχυει αυτο, ειλικρινα για αλλη μια φορα εμεινα αναυδη, ποσο κατω θα πεσει αυτη η σειρα, ποσο πια δεν σεβονται αυτα που οι ιδιοι μας πλασαραν 2 χρονια τωρα?Η στελλιτσα μητερουλα για τη νταιζη...Και κακιστη μανα για τη νορα, αλλα θα μου πεις, εδω ξεπεταξαν το βιασμο της νορας και η μανα της τροπος του λεγειν δεν ασχολειται καν μαζι της...Και ολα αυτα στο βωμο της αγιοποιησης, της νταιζης, επειδη ομως καποιοι στην μεγαλη τοπυς πλειοψηφια, εχουν και κριση αλλα και θυμουνται πολυ καλα τι εστι νταιζη, αυτα δικα σας, με <<αγαπη>> Fskl Fskl Fskl Fskl Fskl Fskl Fskl Fskl Fskl Fskl Fskl Ευχαριστουμε παρα παρα πολυ για ολες τις περιληψεις... : thanks : : thanks :
ειρηνη7
ειρηνη7
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : κρητη
Ασχολίες : μουσικη βιβλιο και σερφαρισμα!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 549 - Ημερομηνία 18/4/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 549 - Ημερομηνία 18/4/2011

Δημοσίευση από nefelik Δευ Απρ 04, 2011 7:45 pm

Νομίζω ότι μόλις κατάλαβα ποια θα είναι η καινούρια είσοδος στη σειρά. Μάλλον δεν θα είναι ούτε ο αδελφός της Άννας, ούτε ο καινούριος της Μαρίλιας... sfyr Να ανησυχήσω τώρα ή να το αφήσω για αργότερα;

Το μόνο καλό είναι ότι η Εριέττα και ο Στέφανος έρχονται πιο κοντά. Love! Ελπίζω η περίληψη να εννοεί πιο κοντά μεταξύ τους, όχι πιο κοντά στη τζαμαρία... pleeease

Τη Νταίζη και τη Στέλλα θα συγκρατηθώ και δεν θα τις σχολιάσω...

Νίκη ευχαριστούμε πολύ για τις περιλήψεις! : thanks :

nefelik
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 549 - Ημερομηνία 18/4/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 549 - Ημερομηνία 18/4/2011

Δημοσίευση από evanna Δευ Απρ 04, 2011 7:51 pm

H Eριεττα παντρεμενη? affraid Αυτο εχει ξαναειπωθει και εγω δεν το θυμαμαι ή το ακουμε για πρωτη φορα!

Το γεγονος ομως οτι ερχεται πιο κοντα με το Στεφανο,μ'αρεσει! ^^
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 549 - Ημερομηνία 18/4/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 549 - Ημερομηνία 18/4/2011

Δημοσίευση από roria Δευ Απρ 04, 2011 10:00 pm

nefelik έγραψε:Νομίζω ότι μόλις κατάλαβα ποια θα είναι η καινούρια είσοδος στη σειρά. Μάλλον δεν θα είναι ούτε ο αδελφός της Άννας, ούτε ο καινούριος της Μαρίλιας... sfyr Να ανησυχήσω τώρα ή να το αφήσω για αργότερα;

Το μόνο καλό είναι ότι η Εριέττα και ο Στέφανος έρχονται πιο κοντά. Love! Ελπίζω η περίληψη να εννοεί πιο κοντά μεταξύ τους, όχι πιο κοντά στη τζαμαρία... pleeease

Τη Νταίζη και τη Στέλλα θα συγκρατηθώ και δεν θα τις σχολιάσω...

Νίκη ευχαριστούμε πολύ για τις περιλήψεις! : thanks :
Με κάλυψες. Ας χαρούμε το πιο κοντά, αν είναι όντως πιο κοντά κι αν κρατήσει έστω για μισή βδομάδα και για τις ανησυχίες θα έχουμε και χρόνο και λόγους, φοβάμαι. Ναι κι εγώ υποθέτω ότι αυτή θα είναι η νέα είσοδος.
Νταίζη-Στέλλα τι γλυκόοοοο. Αν το δούμε ως την κωμική νότα της σειράς θα είμαστε πιο χαλαρές πάντως.
Ευχαριστούμε πολύ, Νίκη.
roria
roria
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 549 - Ημερομηνία 18/4/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 549 - Ημερομηνία 18/4/2011

Δημοσίευση από almaresi Τρι Απρ 05, 2011 3:50 am

nefelik έγραψε:Νομίζω ότι μόλις κατάλαβα ποια θα είναι η καινούρια είσοδος στη σειρά. Μάλλον δεν θα είναι ούτε ο αδελφός της Άννας, ούτε ο καινούριος της Μαρίλιας... sfyr Να ανησυχήσω τώρα ή να το αφήσω για αργότερα;
Να ανησυχήσεις Νεφέλη... και όχι μόνο για το ζευγάρι Στέφανος-Εριέττα
Με τον οίστρο που 'χουν τον τελευταίο χρόνο το πιθανότερο είναι ο "νέος" εκτός από πρώην άντρας της Εριέττας να είναι ΚΑΙ αδελφός της Άννας (ετεροθαλής - κρατάμε και τις παραδόσεις έτσι) ΚΑΙ καινούριος της Μαρίλιας... τα παιδιά τα 'χει μ' άλλη... ή μάλλον αναθεωρώ, το ένα είναι της Εριέττας αλλά δεν το θυμάται (αν δεν το πιστεύεις, πρόβλημά σου - δεν θα "σκάσουν" κιόλας) και το άλλο της τωρινής συζύγου (αδέρφια αμφιθαλή στη σειρά απαγορεύονται)

Υγ. Μνήσθιτι
Υγ. Ευχαριστούμε Νίκη - πολύ
almaresi
almaresi
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 549 - Ημερομηνία 18/4/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 549 - Ημερομηνία 18/4/2011

Δημοσίευση από nefelik Τρι Απρ 05, 2011 8:20 am

almaresi έγραψε:Να ανησυχήσεις Νεφέλη... και όχι μόνο για το ζευγάρι Στέφανος-Εριέττα
Με τον οίστρο που 'χουν τον τελευταίο χρόνο το πιθανότερο είναι ο "νέος" εκτός από πρώην άντρας της Εριέττας να είναι ΚΑΙ αδελφός της Άννας (ετεροθαλής - κρατάμε και τις παραδόσεις έτσι) ΚΑΙ καινούριος της Μαρίλιας... τα παιδιά τα 'χει μ' άλλη... ή μάλλον αναθεωρώ, το ένα είναι της Εριέττας αλλά δεν το θυμάται (αν δεν το πιστεύεις, πρόβλημά σου - δεν θα "σκάσουν" κιόλας) και το άλλο της τωρινής συζύγου (αδέρφια αμφιθαλή στη σειρά απαγορεύονται)
Το γεγονός ότι σκέφτηκα κι εγώ ότι μπορεί να παίζει ένα τέτοιος συνδυασμός (αλλά δεν το έγραψα για να μη με πείτε υπερβολική), δείχνει ότι τα έχουμε παίξει με αυτά που βλέπουμε ή ότι απλά έχουμε μπει στη λογική (λέμε τώρα) των σεναριογράφων;

Για να μη σου πω ποια άλλη τρελή ιδέα μου πέρασε από το μυαλό, σχετικά με το ποιος μπορεί να ήταν ο πρώην της Έρης. Όταν διαβάζω ρήματα όπως «νομίζει» ή «θεωρεί» στις περιλήψεις (όχι σε αυτήν, σε προηγούμενες), μου μπαίνουν ιδέες...

nefelik
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 549 - Ημερομηνία 18/4/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 549 - Ημερομηνία 18/4/2011

Δημοσίευση από verile_mistika Τρι Απρ 05, 2011 8:24 am

Ηταν παντρεμενη? Ποτε? Καλα τι να πω? Αρα να απο που θα μας ερθει μαλλον ? Και για την πονα τοσο πολυ ???
Ελπιζω να ερθουν πιο κοντα εξαρταται πως το βλεπουν αυτοι το πιο κοντα ..Γιατι και τωρα κοντα τους λες αλλα προκοπη δεν βλεπουμε ..!
verile_mistika
verile_mistika
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

https://www.youtube.com/user/verileMistika

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 549 - Ημερομηνία 18/4/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 549 - Ημερομηνία 18/4/2011

Δημοσίευση από JESSIE Τρι Απρ 05, 2011 9:46 am

Εγω το βλέπω θετικά το να εμφανιστεί ο πρώην σύζυγος της Εριέττας, αν αυτό γίνει τελικά.... Γιατί πρώτον θα έχει άμεση σχέση με την Εριέττα , άρα και το Στέφανο, και έτσι θα έχουμε ευκαιρίες να τους δούμε περισσότερο μαζί, και γιατί ίσως έτσι ο Στέφανος θα τη δεί σαν γυναίκα κι όχι μόνο σαν φίλη.... Τώρα για τη Μαρίλια, αδελφό της Αννας, και παιδί της Εριέττας, είναι εντελώς υπερβολικά, το νταραβέρι της Μαρίλιας δεν πρόκειται να μας απασχολήσει περισσότερο, νομίζω, σκοπός του είναι να έρθουν σε σύγκρουση με την Εύα και μετά από πολλά, να τα βρούν ξανά. Αρα θα δούμε κι εκεί περισσότερο την Εύα, και μαζί τον Λευτέρη να μοιράζεται πράγματα μαζί της και να την βοηθάει. Κι αυτό είναι ευπρόσδεκτο....
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 549 - Ημερομηνία 18/4/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 549 - Ημερομηνία 18/4/2011

Δημοσίευση από nefelik Τρι Απρ 05, 2011 9:58 am

Για Μαρίλια – Εύα – Λευτέρη συμφωνώ. Αυτό που κυρίως είχα σκεφτεί είναι ότι ή ο πρώην της Εριέττας ή ο παντρεμένος που τα έχει με τη Μαρίλια θα μπορούσε να είναι ο αδελφός της Άννας. Μάλλον το πρώτο, γιατί το δεύτερο δεν κολλάει για αρκετούς λόγους.

Το θέμα είναι, θα εμφανιστεί ο πρώην; Γιατί και για το αν μας είναι τελείως άγνωστος μου περνάνε διάφορα από το μυαλό, αλλά μάλλον είναι υπερβολικά αυτά που σκέφτομαι. Σίγουρα πάντως δεν μπορεί να αναφέρθηκε τυχαία. Και αν εμφανιστεί, αυτό που φοβάμαι είναι ότι δεν θα εμφανιστεί απλά για να έρθουν πιο κοντά ο Στέφανος με την Εριέττα. Μάλλον έχουμε πολλά να δούμε ακόμα και δεν ξέρω αν θα είναι θετικά ή αρνητικά και για ποιον...

nefelik
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 549 - Ημερομηνία 18/4/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 549 - Ημερομηνία 18/4/2011

Δημοσίευση από loukitsa Τρι Απρ 05, 2011 11:34 am

Καλα κοπηκα δειτε τη διαβασα: " Η Νταίζη βρίσκει παρηγοριά στην αγκαλιά της Στέλλας. Στα μάτια της Νταίζης, η Στέλλα γίνεται η μάνα που δεν γνώρισε ποτέ και κοντά της βρίσκει τη στοργή που στερήθηκε..." και μετα μου λετε οτι λεω χαζομαρες περι αγιοποιησης!
Αγαπητοι γραφοντες και την Οχια και τη Στελλιτσα εγω προσωπικα
τις εχω γραψει στα παλαιοτερα των υποδηματων μου και δεν με νοιαζουν!!!!!!!!!!!!
Παρεα θελουμε Π Α Ρ Ε Α !
Επίσης αν ειναι για να ρθουν κοντα με το Στεφανο η Ερη να μας βγει ζωντοχηρα θα το δεχτω!
Νικη ευχαριστουμε για τον κοπο σου!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 549 - Ημερομηνία 18/4/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 549 - Ημερομηνία 18/4/2011

Δημοσίευση από fay66 Τρι Απρ 05, 2011 1:46 pm

nikidanis έγραψε: .......................... Η Νταίζη βρίσκει παρηγοριά στην αγκαλιά της Στέλλας. Στα μάτια της Νταίζης, η Στέλλα γίνεται η μάνα που δεν γνώρισε ποτέ και κοντά της βρίσκει τη στοργή που στερήθηκε...


Το επόμενο βήμα είναι να βρει στη Νόρα την αδερφική αγάπη που στερήθηκε!! wall wall wall

fay66
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 549 - Ημερομηνία 18/4/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 549 - Ημερομηνία 18/4/2011

Δημοσίευση από Kornilia_Petrakitsa Τρι Απρ 05, 2011 2:33 pm

varemaraful έγραψε:
nikidanis έγραψε: Ο Λουκάς ζητάει από την Εριέττα να του μιλήσει για το παρελθόν της και για την εποχή που ήταν παντρεμένη. Εκείνη, όμως, του εξηγεί ότι όλες αυτές οι μνήμες την πονάνε πολύ και δεν είναι ακόμα έτοιμη να μιλήσει γι' αυτές. Η Εριέττα αποφασίζει να εμπιστευτεί στον Στέφανο το παρελθόν της και του εξομολογείται τα πάντα για τη ζωή της. Αυτό το γεγονός τούς φέρνει πιο κοντά.



h erietta htan pantremenh?? elpizw mono na to kanoun apla gia na er8ei konta me to stefano kai oxi na xalasoun ton xarakthra ths!!! kai na sunexisoun na prow8oun th xazh axwneuth korh ths amalias

Σε ενημερώνω πως η γλώσσα του φόρουμ είναι ελληνική. Τα greeklish απαγορεύονται. Ευχαριστώ.

Καλά η Ερη ήταν παντρεμένη;;; Confused? Confused? Confused?
Ευχαριστούμε για τις περιλήψεις...
Kornilia_Petrakitsa
Kornilia_Petrakitsa
Spamοφύλαξ
Spamοφύλαξ

Θηλυκό Τόπος : Κατερίνη
Ασχολίες : Πολλά και διάφορα..

http://www.twilightsagaforum.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 549 - Ημερομηνία 18/4/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 549 - Ημερομηνία 18/4/2011

Δημοσίευση από fantina Τρι Απρ 05, 2011 2:41 pm

ευχαριστουμε Νικη ...να εισαι καλα!!!!!
και καλως να ορισει οποιος ειναι να ρθει ........
αλλοιμονο μας .........

fantina
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : στο πιο ομορφο βουνο !!!!!
Ασχολίες : κατι κανω και εγω ......

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 549 - Ημερομηνία 18/4/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 549 - Ημερομηνία 18/4/2011

Δημοσίευση από taradoula Τετ Απρ 06, 2011 9:04 pm

Ευχαριστούμε πάρα πολύ για τις περιλήψεις...
Το γεγονός ότι η Ερριέτα ήταν παντρεμένη από τη μία με χαροποιεί γιατί είναι πάρα πολύ καλή εξέλιξη, από την άλλη όμως με προβληματίζει το γεγονός,ενός πρώην συζύγου, που δεν ξέρουμε τίποτα γι' αυτόν και φοβάμαι ότι αν εμφανιστεί θα έχουμε γερές ανατροπές.

taradoula
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Ιωάννινα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 549 - Ημερομηνία 18/4/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 549 - Ημερομηνία 18/4/2011

Δημοσίευση από sifantid Τετ Απρ 06, 2011 11:14 pm

Παντρεμένη, ε; Δεν μπήκαν στον κόπο να μας το ξαναπούν μάλλον...
Κατά τα άλλα, πόσο κοντά έρχονται με το Στέφανο; ^^
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 549 - Ημερομηνία 18/4/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 549 - Ημερομηνία 18/4/2011

Δημοσίευση από almaresi Παρ Απρ 08, 2011 5:07 am

nefelik έγραψε:Το γεγονός ότι σκέφτηκα κι εγώ ότι μπορεί να παίζει ένα τέτοιος συνδυασμός (αλλά δεν το έγραψα για να μη με πείτε υπερβολική), δείχνει ότι τα έχουμε παίξει με αυτά που βλέπουμε ή ότι απλά έχουμε μπει στη λογική (λέμε τώρα) των σεναριογράφων;

Για να μη σου πω ποια άλλη τρελή ιδέα μου πέρασε από το μυαλό, σχετικά με το ποιος μπορεί να ήταν ο πρώην της Έρης. Όταν διαβάζω ρήματα όπως «νομίζει» ή «θεωρεί» στις περιλήψεις (όχι σε αυτήν, σε προηγούμενες), μου μπαίνουν ιδέες...
Για πες, για πες...
Δείχνει ότι θα είμασταν φοβερές σεναριογράφοι lmao

JESSIE έγραψε: Τώρα για τη Μαρίλια, αδελφό της Αννας, και παιδί της Εριέττας, είναι εντελώς υπερβολικά, το νταραβέρι της Μαρίλιας δεν πρόκειται να μας απασχολήσει περισσότερο, νομίζω ...
Την οποία υπερβολή γενικά... αποστρέφονται lmao Αστειευόμενη τα είπα βέβαια, αλλά σκιάζομαι που δεν θα μου προκαλούσε κάποια έκπληξη κάτι τέτοιο...
Όσο για το πόσο θα μας απασχολήσει το νταραβέρι της Μαρίλιας... θα 'χε πλάκα -πολλή όμως- να διάβαζες τι έγραφα (αλλά πού να τα βρεις τώρα αυτά?) για τον Χατζηβασιλείου όταν πρωτοεμφανίστηκε lmao lmao lmao Και ακόμα ασχολούμαστε με τον μακαρίτη...
almaresi
almaresi
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 549 - Ημερομηνία 18/4/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 549 - Ημερομηνία 18/4/2011

Δημοσίευση από nefelik Παρ Απρ 08, 2011 9:30 am

almaresi έγραψε:
nefelik έγραψε:Το γεγονός ότι σκέφτηκα κι εγώ ότι μπορεί να παίζει ένα τέτοιος συνδυασμός (αλλά δεν το έγραψα για να μη με πείτε υπερβολική), δείχνει ότι τα έχουμε παίξει με αυτά που βλέπουμε ή ότι απλά έχουμε μπει στη λογική (λέμε τώρα) των σεναριογράφων;

Για να μη σου πω ποια άλλη τρελή ιδέα μου πέρασε από το μυαλό, σχετικά με το ποιος μπορεί να ήταν ο πρώην της Έρης. Όταν διαβάζω ρήματα όπως «νομίζει» ή «θεωρεί» στις περιλήψεις (όχι σε αυτήν, σε προηγούμενες), μου μπαίνουν ιδέες...
Για πες, για πες...
Δείχνει ότι θα είμασταν φοβερές σεναριογράφοι lmao

JESSIE έγραψε: Τώρα για τη Μαρίλια, αδελφό της Αννας, και παιδί της Εριέττας, είναι εντελώς υπερβολικά, το νταραβέρι της Μαρίλιας δεν πρόκειται να μας απασχολήσει περισσότερο, νομίζω ...
Την οποία υπερβολή γενικά... αποστρέφονται lmao Αστειευόμενη τα είπα βέβαια, αλλά σκιάζομαι που δεν θα μου προκαλούσε κάποια έκπληξη κάτι τέτοιο...
Όσο για το πόσο θα μας απασχολήσει το νταραβέρι της Μαρίλιας... θα 'χε πλάκα -πολλή όμως- να διάβαζες τι έγραφα (αλλά πού να τα βρεις τώρα αυτά?) για τον Χατζηβασιλείου όταν πρωτοεμφανίστηκε lmao lmao lmao Και ακόμα ασχολούμαστε με τον μακαρίτη...
Πάντως, αν λάβουμε υπόψην μας τον τρόπο που σκέφτονται οι σεναριογράφοι, το να εγκατέλειψε την Εριέττα, να παντρεύτηκε κάποια άλλη, να έκανε δύο παιδιά μαζί της, να γύρισε στην Ελλάδα και να τα έφτιαξε με τη Μαρίλια, δεν θα ήταν και το πιο απίθανο σενάριο που έχουμε δει... sisi

Όσο για τα δικά μου σενάρια, έχω σκεφτεί δύο ενδεχόμενα, αν και δεν πιστεύω ότι κάποιο από αυτά ισχύει.

Αν ο γάμος είχε γίνει πριν πολλά χρόνια, νομίζω ότι δεν είναι δύσκολο να σκεφτούμε ποιος ήταν τότε στην Αμερική... sfyr

Αν πάλι είχε γίνει πιο πρόσφατα, για σκέψου λίγο για ποιον άλλο ήρωα είχαμε ακούσει κάποια στιγμή ότι ήταν παντρεμένος κάποτε, αλλά είχε χωρίσει... Αν δεν το βρίσκεις, μπορείς να πάρεις τη βοήθεια της Ιωάννας... sfyr

Ok, προφανώς δεν ισχύει τίποτα από τα δύο, αλλά το ότι μας έχουν κάνει να σκεφτόμαστε όλα τα πιθανά ενδεχόμενα, μάλλον είναι ανησυχητικό. Το πιο πιθανό είναι ότι ο καινούριος θα είναι κάποιος άσχετος. Άσχετος με την παρέα και με όλα αυτά που παρακολουθούμε τόσο καιρό δεν ξέρω αν θα είναι... ;/

nefelik
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 549 - Ημερομηνία 18/4/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 549 - Ημερομηνία 18/4/2011

Δημοσίευση από Clarabelle Παρ Απρ 08, 2011 11:26 am


nefelik όλο αυτό μου ακούγεται εφιαλτικά πιθανό
Η Εύα να ήταν τελικά τρίτη υποψήφια νύφη του Μάνου
Η χηρα Μπέλλου να κονταροχτυπιέται με τη τέως κυρία Μπέλλου
Εντάξει να δω κι αυτό και δεν θα ξαναπω ΠΟΤΕ τα έχω δει όλα στα μυστικά
lmao lmao lmao lmao lmao lmao
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης