Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 549 - Ημερομηνία 18/4/2011

+16
Kornilia_Petrakitsa
fay66
loukitsa
JESSIE
verile_mistika
almaresi
roria
evanna
nefelik
ειρηνη7
tsourdalitsa
edem4ever
varemaraful
Clarabelle
st@cy
nikidanis
20 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 549 - Ημερομηνία 18/4/2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 549 - Ημερομηνία 18/4/2011

Δημοσίευση από JESSIE Παρ Απρ 08, 2011 1:49 pm


Και τα δύο σενάρια είναι πολύ ευφάνταστα, Νefelik, αλλά δεν θα πρόσφεραν κάτι ιδιαίτερο στην ιστορία και την εξέλιξή της.... Τι θα αλλάξει στις σχέσεις όλων τους αν ο Μάνος είχε κάνει ένα σύντομο και αποτυχημένο γάμο την εποχή που σπούδαζε? Αν είχαν σκοπό να τον φέρουν πίσω, ναί, θα ήταν ενδιαφέρον, αλλά αφού κάτι τέτοιο δεν παίζει, τι επιπτώσεις μπορεί να έχει σήμερα? Εκτός του ότι ο Στέφανος θα τα έχει φτιάξει και με τις τρείς γυναίκες του Μάνου....
Επίσης τι σημασία θα είχε αν ο Μπέλλος είχε παντρευτεί και χωρίσει με την Εριέττα? Ο Μπέλλος δεν υπάρχει πιά, η Νταίζη είναι η χήρα του και τέλος. Δεν βλέπω πως μπορεί να επιρρεάσει το παρόν μιά τέτοια αποκάλυψη.
Αντίθετα, αν εμφανιζόταν ο πρώην σύζυγος απ'το παρελθόν, με σκοπό να διεκδικήσει και πάλι την Εριέττα, κάτι θα γινόταν, ίσως ξυπνούσε ο Στέφανος απ'το λήθαργο.....
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 549 - Ημερομηνία 18/4/2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 549 - Ημερομηνία 18/4/2011

Δημοσίευση από nefelik Παρ Απρ 08, 2011 2:23 pm

JESSIE, εννοείται ότι και τα δύο σενάρια, όπως και το τρίτο για τη Μαρίλια, είναι εντελώς τρελά και ελπίζω να μη δίνουμε ιδέες στους σεναριογράφους, αν τύχει και τα διαβάσουν (λέμε τώρα)...

Προσφέρουν κάτι στην εξέλιξη της ιστορίας τόσα άλλα που βλέπουμε, για να πρέπει να προσφέρει κι αυτό; sisi

Μην το λες, αν ήταν ο Μάνος, ένα ενδιαφέρον θα το είχε από πολλές απόψεις... Γιατί αν δεν είχαν κάτι να κρύψουν, γιατί κανείς δεν είπε ποτέ τίποτα; Ακόμα και να μη γύριζε ο Μάνος, όλο και κάποιος τρόπος θα βρισκόταν να εμπλακεί ξανά στην ιστορία... Και σκέψου μόνο το ύφος της κατσαρής μουχρίτσας μόλις θα το μάθαινε... lmao

Όσο για το Μπέλλο, έχουμε και τη χήρα που ελπίζει να είναι η μοναδική κληρονόμος της περιουσίας του... Και γενικά αν ίσχυε κάτι τέτοιο, αλλά η Εριέττα δεν το είχε πει σε κανέναν, αυτό θα μπορούσε να έχει πολλές προεκτάσεις, τις οποίες όμως δεν θέλω να σκέφτομαι...

Το σταματάω εδώ, γιατί αρκετά τρελά σενάρια έγραψα σήμερα και μάλλον θα πρέπει να μεταφερθούμε στα φανταστικά σενάρια...

Εμείς το βλέπουμε από τη δική μας πλευρά και προσπαθούμε να σκεφτούμε τι είναι αυτό που θα μπορούσε να κάνει το Στέφανο να ξυπνήσει επιτέλους. Οι σεναριογράφοι γιατί έχω την εντύπωση ότι δεν το βλέπουν έτσι; Και γιατί υποψιάζομαι ότι αν εμφανιστεί τελικά ο πρώην, δεν θα είναι μόνο για να ζηλέψει ο Στέφανος; Απλά ελπίζουμε μέσα σε όλα τα άλλα (που ένας Θεός ξέρει τι θα είναι) να γίνει και αυτό... Efxi

Υ.Γ. Clarabelle, δεν ξέρω πόσο πιθανά είναι, αλλά αν επαληθευτεί κάτι από όλα αυτά, εγώ σίγουρα θα πω ότι τα έχω δει όλα στα Μυστικά.

nefelik
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 549 - Ημερομηνία 18/4/2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 549 - Ημερομηνία 18/4/2011

Δημοσίευση από feggaropetra Παρ Απρ 15, 2011 7:55 pm

: thanks :


feggaropetra
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 549 - Ημερομηνία 18/4/2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 549 - Ημερομηνία 18/4/2011

Δημοσίευση από edem4ever Παρ Απρ 15, 2011 7:58 pm

Ευχαριστούμε πολύ Στελλίνα! Πείτε μου σας παρακαλώ ότι δεν είναι αυτό που νομίζω.... Τι απέγινε ο άντρας της Εριέττας, καταλαβε κανείς;
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 549 - Ημερομηνία 18/4/2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 549 - Ημερομηνία 18/4/2011

Δημοσίευση από verile_mistika Παρ Απρ 15, 2011 8:00 pm

Καλα πηρα μια χαρα τωρα που ειδα την Εριεττα με τον Στεφανο επιτελους θα δουμε ωραιες σκηνεςς ..Να εισαι καλα που το ανεβασες ..
verile_mistika
verile_mistika
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

https://www.youtube.com/user/verileMistika

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 549 - Ημερομηνία 18/4/2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 549 - Ημερομηνία 18/4/2011

Δημοσίευση από loukitsa Παρ Απρ 15, 2011 8:01 pm

0:16 ολεε ο πολεμος ξεκινησε ειπαμε?
ευχαριστουμε πολυ
yey : juhu : : juhu :
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 549 - Ημερομηνία 18/4/2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 549 - Ημερομηνία 18/4/2011

Δημοσίευση από nefelik Παρ Απρ 15, 2011 8:18 pm

edem4ever έγραψε:Ευχαριστούμε πολύ Στελλίνα! Πείτε μου σας παρακαλώ ότι δεν είναι αυτό που νομίζω.... Τι απέγινε ο άντρας της Εριέττας, καταλαβε κανείς;
Ευχαριστούμε πολύ Στελλίνα!

Θα δούμε τι ακριβώς θα πει στο Στέφανο. Πάντως αν κρίνω από τη συνέχεια, ό,τι κι αν είναι, μάλλον δεν είναι και τόσο φοβερό. Και σίγουρα όχι αδικαιολόγητο...

Για το 0.17 μπορώ να εκφραστώ μόνο με emoticons! yey ^^ Palamakia Love! Love! : juhu : Cheer Yess

nefelik
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης