Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Απορίες για την ιστορία της σειράς

+56
Sofh Papa
KaTeRiNaM
amcy
brunakos
AmaliaPetros_fan1
Dorina <3 Πέτρος
Nora&Loukas
scorpion_black
κικκο
fanlouknor
mariavenetifoka
stephanos13
aggeliki
ioannaki48
roria
pasxalitsa
soso
kapetanissa
ProudMaslowqueen
fay
Antigoni!
space
maeveline
evanna
Kornilia_Petrakitsa
zeta88
abba
nadiap
marakii
fay66
almaresi
ellie
Edemgiapanta
ειρηνη7
kikitsa
Caroline
loukasnora
edem4ever
taradoula
mary32
naive7
sifantid
Δ.Μπέλλος
aglaitsa
maria_sab
black_cat
feggaropetra
ntina fan
KatsaroYpotheto
nefelik
Clarabelle
JESSIE
loukanorofan
l_aquila
dadela
fantina
60 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 13 Επιστροφή  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Απορίες για την ιστορία της σειράς - Σελίδα 2 Empty Απ: Απορίες για την ιστορία της σειράς

Δημοσίευση από maria_sab Δευ Φεβ 21, 2011 1:13 am

JESSIE έγραψε:Κι εύχομαι να επαληθευτώ στην αρχική μου σκέψη οτι ο Λουκάς με το Λευτέρη έχουν τώρα τα διαμάντια, βέβαια σε τι ακριβώς αποσκοπούν μ'αυτήν την κίνηση δεν ξέρω.....

Θυμαστε μια σκηνη που ο Λουκας ειπε στον Λευτερη.. Ναι αυτο θα κανουμε ( κατι τετοιο ). Χωρις να μας δειξουν απο οτι θυμαμαι τη μεταξυ τους κουβεντα..ηταν λιγες μερες αφου βγηκε απο νοσοκομειο...Ισως τελικα να ηταν και αυτο που λεει η Jesssie Rolling Eyes

maria_sab
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απορίες για την ιστορία της σειράς - Σελίδα 2 Empty Απ: Απορίες για την ιστορία της σειράς

Δημοσίευση από black_cat Δευ Φεβ 21, 2011 11:00 am

maria_sab έγραψε:
JESSIE έγραψε:Κι εύχομαι να επαληθευτώ στην αρχική μου σκέψη οτι ο Λουκάς με το Λευτέρη έχουν τώρα τα διαμάντια, βέβαια σε τι ακριβώς αποσκοπούν μ'αυτήν την κίνηση δεν ξέρω.....

Θυμαστε μια σκηνη που ο Λουκας ειπε στον Λευτερη.. Ναι αυτο θα κανουμε ( κατι τετοιο ). Χωρις να μας δειξουν απο οτι θυμαμαι τη μεταξυ τους κουβεντα..ηταν λιγες μερες αφου βγηκε απο νοσοκομειο...Ισως τελικα να ηταν και αυτο που λεει η Jesssie Rolling Eyes
Ρε παιδιά αυτό είναι τραβηγμένο!!ΟΚ,ο Λευτέρης!Ο Λουκάς???Έχει περάσει τόσα λόγω Νταίζης,θα διακινδύνευε να περάσει κι άλλα?Αυτή μπορεί να κάνει τα πάντα κι άμα μάθαινε(που όλα τα μαθαίνει!)ότι ο Λουκάς κρύβεται πίσω από αυτό,θα στρεφόταν εναντίον της Νόρας.Αφήστε που θα χάλαγε η σχέση του με την Εριέττα...Δεν νομίζω Jessie και maria_sab να ισχύει αυτό!
black_cat
black_cat
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Στο άπειρο...κι ακόμα παραπέρα!
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες.I'm a bizzy bee! :p

https://s1184.photobucket.com/home/stellinaki_ch/index

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απορίες για την ιστορία της σειράς - Σελίδα 2 Empty Απ: Απορίες για την ιστορία της σειράς

Δημοσίευση από JESSIE Δευ Φεβ 21, 2011 11:17 am


Το σκέφτηκα γιατί μας έδειξαν οτι κάποιο σχέδιο έχουν φτιάξει μαζί, ο Λευτέρης με το Λουκά, που όμως δεν μας αποκάλυψαν. Επίσης η Νόρα κάποια στιγμή, μιλώντας με την Εύα, έδειξε να ξέρει κι αυτή ότι κάτι ετοιμάζουν αυτοί οι δύο, χωρις επίσης να μας πούν τίποτε περισσότερο.
Εαν ο σχέδιο αυτό φέρει κάποιο αποτέλεσμα, και σταματήσει αυτή η ιστορία που τους βασανίζει όλους, ο Λευτέρης και η Εύα θα μπορέσουν να είναι μαζί χωρις προβλήματα, και ξέρουμε πόσο ο Λουκάς ενδιαφέρεται για την ευτυχία της Εύας. Η μανία της Νταίζης είναι δεδομένη, ό,τι κι αν κάνουν, οπότε δεν μπορούν να την αποφύγουν. Οσο για την Εριέττα, αν η τελική έκβαση είναι καλή, δεν θα έχει κανένα λόγο να κρατήσει κακία στο Λουκά, το αντίθετο θα έλεγα. Αλλωστε κι αυτή άργησε αρκετά να του μιλήσει για το θέμα με τα διαμάντια.... Μακάρι να είναι αυτό γιατί θα μας δείξουν οτι ο Λουκάς δεν ασχολείται μόνο με σαχλοκαυγάδες με το Νικόλα, αλλά σκέφτεται και ενεργεί με πρωτοβουλίες.
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απορίες για την ιστορία της σειράς - Σελίδα 2 Empty Απ: Απορίες για την ιστορία της σειράς

Δημοσίευση από loukanorofan Δευ Φεβ 21, 2011 12:54 pm

χμμ... μου βαζετε ιδεες τωρα...
και προχτες η νταιζη του ελεγε οτι αν δεν τα διεκδικησει κατι κρυβει, καποιος που κανει κακο χιουμορ σαν το δικο του της αφησε το 20ευρω, και οτι οσο δεν διεκδικει, τοσο 8α τον υποψιαζεται...
κι το υφος του Λουκα ειναι σαν να χαμογελαει...
οκ, η φαντασια της νταιζης εχει βγαλει πολλα ακυρα σεναρια κατα καιρους, αλλα και για τον μπελλο εκεινη το ειχε πεταξει πρωτη... και αυτες οι φρασεις της μου εκαναν εντυπωση....
αλλα παλι ειναι λιγο "extreme" νομιζω για το Λουκα να εχει κανει κατι τετοιο..... συνηθως αντιδρα, δεν δρα πρωτος...
loukanorofan
loukanorofan
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : στον κοσμο μου...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απορίες για την ιστορία της σειράς - Σελίδα 2 Empty Απ: Απορίες για την ιστορία της σειράς

Δημοσίευση από maria_sab Δευ Φεβ 21, 2011 2:36 pm

black_cat έγραψε:
maria_sab έγραψε:
JESSIE έγραψε:Κι εύχομαι να επαληθευτώ στην αρχική μου σκέψη οτι ο Λουκάς με το Λευτέρη έχουν τώρα τα διαμάντια, βέβαια σε τι ακριβώς αποσκοπούν μ'αυτήν την κίνηση δεν ξέρω.....

Θυμαστε μια σκηνη που ο Λουκας ειπε στον Λευτερη.. Ναι αυτο θα κανουμε ( κατι τετοιο ). Χωρις να μας δειξουν απο οτι θυμαμαι τη μεταξυ τους κουβεντα..ηταν λιγες μερες αφου βγηκε απο νοσοκομειο...Ισως τελικα να ηταν και αυτο που λεει η Jesssie Rolling Eyes
Ρε παιδιά αυτό είναι τραβηγμένο!!ΟΚ,ο Λευτέρης!Ο Λουκάς???Έχει περάσει τόσα λόγω Νταίζης,θα διακινδύνευε να περάσει κι άλλα?Αυτή μπορεί να κάνει τα πάντα κι άμα μάθαινε(που όλα τα μαθαίνει!)ότι ο Λουκάς κρύβεται πίσω από αυτό,θα στρεφόταν εναντίον της Νόρας.Αφήστε που θα χάλαγε η σχέση του με την Εριέττα...Δεν νομίζω Jessie και maria_sab να ισχύει αυτό!

Παντως θα ηταν ενας τροπος να τους κανει να πει ο καθενας ο,τι ξερει για την ιστορια...και να τους βαλει να ψιλοπλακωθουν, μπας και βγει η αληθεια στο φως...αφηστε που η πλακα με τα 20 ευρω εινα πολυ Λουκας...και για το χιουμορ...αλλα και γιατι δεν ειχε και αλλα λεφτα Razz

Δεν ξερω αν ειναι τυχαιο που η Νταιζη του ανεφερ τα 20 ευρω που της αφησαν...αλλα και το βλεμα του Λουκα που ηταν σκεφτικο...Με την εριεττα δεν ξερω αν χαλασει σχεση...καθως ο Λουκας την πιστευει πως δεν εχει σχεση με αυτη την ιστορια....τωρα αν τελικα ειχε αναμιξη..η σχεση τους θα χαλασει ουτως ή αλλως

maria_sab
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απορίες για την ιστορία της σειράς - Σελίδα 2 Empty Απ: Απορίες για την ιστορία της σειράς

Δημοσίευση από fantina Δευ Φεβ 21, 2011 3:23 pm

θυμαστε μια<< ασχετη >>κουβεντα ,στο γραφειο τους (μου αρεσει να επιμενω) μεταξυ Νορας -Λουκα -Νικολα οτι πρεπει για πρωτη φορα να δρασουμε και να αντιδρασουμε απεναντι σε αυτους που κινουν τα νηματα των ζωων μας εν αγνοια μας .....και ο Νικολας λεει ....και τι θελετε να κανω ....δεν καταλαβαινω τι ακριβως μου ζητατε ........και ο Λουκας του ελεγε απλα θελουμε να ξερουμε οτι θα μας βοηθησεις σε οτι σκεφτουμε και οτι εισαι μαζι μας .....?
και λεω εγω τωρα, μηπως τελικα ο Λουκας σκεφτηκε κατι που θα καθαρισει το τοπιο και ζητησε και την βοηθεια του Λευτερη ......?
λεω εγω τωρα ........

fantina
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : στο πιο ομορφο βουνο !!!!!
Ασχολίες : κατι κανω και εγω ......

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απορίες για την ιστορία της σειράς - Σελίδα 2 Empty Απ: Απορίες για την ιστορία της σειράς

Δημοσίευση από maria_sab Δευ Φεβ 21, 2011 3:26 pm

Πιθανο θα ηταν..και θα μου αρεζε μια τετοια προοπτικη παντως...μου τη σπαει λιγο που αν τελικα ισχυει...το ψιλιαζομαστε και δεν θα ειναι surpise Razz

maria_sab
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απορίες για την ιστορία της σειράς - Σελίδα 2 Empty Απ: Απορίες για την ιστορία της σειράς

Δημοσίευση από aglaitsa Δευ Φεβ 21, 2011 3:29 pm

πολυ καλη σκεψη .....
ολα αρχιζουν και μας οδηγουν στο λουκα ...
ας ελπισουμε πως τη δικη μας φαντασια εχουν και οι σεναριογραφοι....
aglaitsa
aglaitsa
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σπιτι μου
Ασχολίες : μυστικα-μυστικα-και...μυστικα.......

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απορίες για την ιστορία της σειράς - Σελίδα 2 Empty Απ: Απορίες για την ιστορία της σειράς

Δημοσίευση από JESSIE Δευ Φεβ 21, 2011 3:46 pm

Αυτό είναι το μόνο κακό ενδεχόμενο. Μήπως δηλαδή το σκέφτηκαν έτσι, στην αρχή, και μετά, όταν είδαν οτι το "ψιλιαστήκαμε", και χαλάσαμε την έκπληξη, το αλλάξουν για να μας τη σπάσουν. Αλλά δεν το πιστεύω, γιατί αυτό προυποθέτει μιά ολόκληρη σειρά ενεργειών και γεγονότων, δεν είναι εύκολο να αλλαχτεί στην πορεία. Και το ότι ο Λουκάς και η Εριέττα ήταν αδέλφια το είχαμε προβλέψει, άλλωστε, και τελικά έτσι ήταν.
Και μην ξεχνάμε και το άλλο: Οποιοι πήραν τα διαμάντια, πήραν μαζί και τα λύτρα, τα οποία, μ'αυτόν τον τρόπο, θα είναι σίγουρο οτι θα επιστραφούν στην Εύα, όταν όλα τελειώσουν (κατ'ευχήν ελπίζω)....
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απορίες για την ιστορία της σειράς - Σελίδα 2 Empty Απ: Απορίες για την ιστορία της σειράς

Δημοσίευση από maria_sab Τετ Φεβ 23, 2011 12:02 am

Ειναι ιδεα μου ή η Αντιγονη τα γουρλωσε οταν η Νταιζη της ειπε πως η μητερα της Νορας της απλωσε το χερι; Και η Νορα καποια στιγμη στο γραφειο αφου εφυγε η Στελλα, ειπε για καποιο λογο ειναι η μαμα μου φαν της Νταιζης....ποιος να ναι αυτος ο λογος;

Παντως στη Νταιζη δεν μου φαινεται να υποκρινεται

maria_sab
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απορίες για την ιστορία της σειράς - Σελίδα 2 Empty Απ: Απορίες για την ιστορία της σειράς

Δημοσίευση από Δ.Μπέλλος Τετ Φεβ 23, 2011 1:25 am

maria_sab έγραψε:Ειναι ιδεα μου ή η Αντιγονη τα γουρλωσε οταν η Νταιζη της ειπε πως η μητερα της Νορας της απλωσε το χερι; Και η Νορα καποια στιγμη στο γραφειο αφου εφυγε η Στελλα, ειπε για καποιο λογο ειναι η μαμα μου φαν της Νταιζης....ποιος να ναι αυτος ο λογος;

Παντως στη Νταιζη δεν μου φαινεται να υποκρινεται

Εμένα πάλι γιατί μου φαίνεται ότι μας ανάβεις φωτιές;;; scratch
Λες να παίζει αυτό που υπονοείς; Δεν θα το αντέξω!
Δ.Μπέλλος
Δ.Μπέλλος
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Άργος

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απορίες για την ιστορία της σειράς - Σελίδα 2 Empty Απ: Απορίες για την ιστορία της σειράς

Δημοσίευση από sifantid Τετ Φεβ 23, 2011 11:03 am

maria_sab έγραψε:Ειναι ιδεα μου ή η Αντιγονη τα γουρλωσε οταν η Νταιζη της ειπε πως η μητερα της Νορας της απλωσε το χερι; Και η Νορα καποια στιγμη στο γραφειο αφου εφυγε η Στελλα, ειπε για καποιο λογο ειναι η μαμα μου φαν της Νταιζης....ποιος να ναι αυτος ο λογος;

Παντως στη Νταιζη δεν μου φαινεται να υποκρινεται
Μακάρι να υπήρχε κάποιος λόγος, αλλά δεν το κόβω οι σεναριογράφοι να το έχουν σκεφτεί σε τέτοιο βάθος. valen Κατά τη γνώμη μου θέλουν απλά να δείξουν την ανθρώπινη πλευρά της Νταίζης και να τη φέρουν σε αντιδιαστολή με τα αρνητικά του χαρακτήρα της.
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απορίες για την ιστορία της σειράς - Σελίδα 2 Empty Απ: Απορίες για την ιστορία της σειράς

Δημοσίευση από naive7 Τετ Φεβ 23, 2011 5:23 pm

Αν τυχόν έχει η παρέα τα διαμάντια (ή ο Λευτέρης) πιστεύω ότι θα τα ανταλλάξουν με την Εδέμ και κάπως έτσι θα δεχτεί και η Αντιγόνη να τους την πουλήσει στην τελική. Η παρέα δεν νοιάζεται τόσο για τα λεφτά, όσο γι την Εδεμ τους, οπότε κάποια τέτοια ανταλλαγή φαντάζομαι. Στη συνέχεια κάπως θα καταφέρει να τις φάει τα διαμάντια η Νταίζη αλλά επειδή όποιος θέλει τα πολλά χάνει και τα λίγα, δεν θα τα χαρεί και θα έχει την κατάληξη του Gollum (my preccccious) στον Άρχοντα των Δαχτυλιδιών (Έτσι κι αλλιώς επαναλαμβάνεται συχνά πυκνά απο τους σεναριογράφους ότι θα τη φάει η απληστία της)
naive7
naive7
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απορίες για την ιστορία της σειράς - Σελίδα 2 Empty Απ: Απορίες για την ιστορία της σειράς

Δημοσίευση από maria_sab Τετ Φεβ 23, 2011 7:08 pm

Παντως αν εχουν τα διαμαντια..αν τα ανταλλαξουν, τα παρακαναν με την παρανομια.. Δε νομιζω να παιζει τετοιο σεναριο...ηδη εχουν καλυψει πολλα..ποτε δεν ξες βεβαια

maria_sab
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απορίες για την ιστορία της σειράς - Σελίδα 2 Empty Απ: Απορίες για την ιστορία της σειράς

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Φεβ 23, 2011 7:10 pm


Αν έχουν τα διαμάντια δεν τα κρατούν ούτε για να τα καρπωθούν ούτε για να τα ανταλλάξουν αλλά για να μάθουν αλήθειες
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απορίες για την ιστορία της σειράς - Σελίδα 2 Empty Απ: Απορίες για την ιστορία της σειράς

Δημοσίευση από maria_sab Τετ Φεβ 23, 2011 7:14 pm

Και εγω ετσι νομιζω..και πιστευω οτι αυτο ισχυει κιολας...οτι τα χουν δηλαδη

maria_sab
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απορίες για την ιστορία της σειράς - Σελίδα 2 Empty Απ: Απορίες για την ιστορία της σειράς

Δημοσίευση από mary32 Τετ Φεβ 23, 2011 8:37 pm

100% κατά τη γνώμη μου σχέδιο του Λουκά .


mary32
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απορίες για την ιστορία της σειράς - Σελίδα 2 Empty Απ: Απορίες για την ιστορία της σειράς

Δημοσίευση από taradoula Πεμ Φεβ 24, 2011 5:49 pm

Παιδιά έχω μία ερώτηση: Μήπως τελικά τα λύτρα και τα διαμάντια τα πήραν από τη Νταίζη ο Λουκάς και ο Λευτέρης;

taradoula
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Ιωάννινα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απορίες για την ιστορία της σειράς - Σελίδα 2 Empty Απ: Απορίες για την ιστορία της σειράς

Δημοσίευση από mary32 Πεμ Φεβ 24, 2011 6:09 pm

Εγώ πιστεύω ότι όταν κλάπηκαν τα διαμάντια και ο Λευτέρης είπε στο Λουκά ότι υποψιάζεται και την Νταίζη και μάλιστα την έχει πρώτη στη λίστα ο Λουκάς κάποια στιγμή μάλλον την ακολούθησε και βρήκε τα διαμάντια!!! Και με αυτόν τον τρόπο προσπαθούν να κάνουν τους Αντιγόνη Ρούσο Στέφανο και Εριέττα να φαγωθούν μεταξύ τους (όπως είπε και ο Λουκάς στο παραπάνω βίντεο) με την ελπίδα να αποκαλυφθεί η αλήθεια. Και το σχέδιο το ξέρει πιστεύω και ο Λευτέρης ο Νικόλας και η Νόρα.
Για να δούμε!

mary32
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απορίες για την ιστορία της σειράς - Σελίδα 2 Empty Απ: Απορίες για την ιστορία της σειράς

Δημοσίευση από sifantid Τρι Μαρ 01, 2011 9:36 pm

Κάτι άσχετο που με απασχολεί εδώ και πολύ καιρό... Η Νόρα υποτίθεται πληρώθηκε αδρά από την Εριέττα. Γιατί τότε μπατιράκια ανεβάζουν τους εαυτούς τους μπατιράκια τους κατεβάζουν; Πού πήγαν τα λεφτά οέο;
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απορίες για την ιστορία της σειράς - Σελίδα 2 Empty Απ: Απορίες για την ιστορία της σειράς

Δημοσίευση από edem4ever Τετ Μαρ 02, 2011 5:02 pm

sifantid έγραψε:Κάτι άσχετο που με απασχολεί εδώ και πολύ καιρό... Η Νόρα υποτίθεται πληρώθηκε αδρά από την Εριέττα. Γιατί τότε μπατιράκια ανεβάζουν τους εαυτούς τους μπατιράκια τους κατεβάζουν; Πού πήγαν τα λεφτά οέο;

Εκλεισαν κατι τρυπες και σε χριστουγεννιατικα δωρα! Ξερεις ποσο εκαναν οι ριγε πυτζαμες του Λουκα;
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απορίες για την ιστορία της σειράς - Σελίδα 2 Empty Απ: Απορίες για την ιστορία της σειράς

Δημοσίευση από loukasnora Τετ Μαρ 02, 2011 5:04 pm

sifantid έγραψε:Κάτι άσχετο που με απασχολεί εδώ και πολύ καιρό... Η Νόρα υποτίθεται πληρώθηκε αδρά από την Εριέττα. Γιατί τότε μπατιράκια ανεβάζουν τους εαυτούς τους μπατιράκια τους κατεβάζουν; Πού πήγαν τα λεφτά οέο;

Τα χαλασε ολα.Πρωτα πληρωσε λογαριασμους και αλλα και μετα πηρε τα κοριτσια και τα χαλασαν ολα στα μαγαζια.Ειναι και σπαταλη εκτος απο ολα τα αλλα sisi sisi sisi sisi sisi
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απορίες για την ιστορία της σειράς - Σελίδα 2 Empty Απ: Απορίες για την ιστορία της σειράς

Δημοσίευση από Caroline Τετ Μαρ 02, 2011 7:42 pm

Μια απορία που έχω και εγώ....
Τελικά ρε παιδιά την Μελίτα ποιος την χτύπησε με το αμάξι? Το έδειξε?
Caroline
Caroline
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Wonderland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απορίες για την ιστορία της σειράς - Σελίδα 2 Empty Απ: Απορίες για την ιστορία της σειράς

Δημοσίευση από sifantid Παρ Μαρ 04, 2011 11:02 pm

loukasnora έγραψε:
sifantid έγραψε:Κάτι άσχετο που με απασχολεί εδώ και πολύ καιρό... Η Νόρα υποτίθεται πληρώθηκε αδρά από την Εριέττα. Γιατί τότε μπατιράκια ανεβάζουν τους εαυτούς τους μπατιράκια τους κατεβάζουν; Πού πήγαν τα λεφτά οέο;

Τα χαλασε ολα.Πρωτα πληρωσε λογαριασμους και αλλα και μετα πηρε τα κοριτσια και τα χαλασαν ολα στα μαγαζια.Ειναι και σπαταλη εκτος απο ολα τα αλλα sisi sisi sisi sisi sisi
Πόσους λογαριασμούς είχε πια; Γιατί για να της έκανε τόση εντύπωση το ποσό, μάλλον δε μιλάμε για λίγες χιλιάδες ευρώ, αλλά για πολλές! Nyxia
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απορίες για την ιστορία της σειράς - Σελίδα 2 Empty Απ: Απορίες για την ιστορία της σειράς

Δημοσίευση από kikitsa Παρ Μαρ 04, 2011 11:09 pm

Να ρωτήσω κάτι το αστέρι θα ξεκουμπιστεί από το σπίτι ή οι νιόπαντροι θα μένουν ξεχωριστά????
kikitsa
kikitsa
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 13 Επιστροφή  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης