Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 563 - Ημερομηνία 10-05-2011

+25
alkisti
dorakith
aglaitsa
Cancoon
Eya-8ea
katie007
kapetanissa
nefelik
ProudMaslowqueen
rafoni
Antigoni!
Dimitraaa
marakii
evaki16
loukitsa
JESSIE
afroditi_norakii
stephanos13
roria
fantina
evanna
gxnel
fay66
trelli petrakitsa
Clarabelle
29 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 3 1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογείστε το σημερινό επεισόδιo

Επεισόδιο 563 - Ημερομηνία 10-05-2011 Vote_lcap7%Επεισόδιο 563 - Ημερομηνία 10-05-2011 Vote_rcap 7% 
[ 3 ]
Επεισόδιο 563 - Ημερομηνία 10-05-2011 Vote_lcap33%Επεισόδιο 563 - Ημερομηνία 10-05-2011 Vote_rcap 33% 
[ 15 ]
Επεισόδιο 563 - Ημερομηνία 10-05-2011 Vote_lcap38%Επεισόδιο 563 - Ημερομηνία 10-05-2011 Vote_rcap 38% 
[ 17 ]
Επεισόδιο 563 - Ημερομηνία 10-05-2011 Vote_lcap4%Επεισόδιο 563 - Ημερομηνία 10-05-2011 Vote_rcap 4% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 563 - Ημερομηνία 10-05-2011 Vote_lcap7%Επεισόδιο 563 - Ημερομηνία 10-05-2011 Vote_rcap 7% 
[ 3 ]
Επεισόδιο 563 - Ημερομηνία 10-05-2011 Vote_lcap11%Επεισόδιο 563 - Ημερομηνία 10-05-2011 Vote_rcap 11% 
[ 5 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 45
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 563 - Ημερομηνία 10-05-2011 Empty Επεισόδιο 563 - Ημερομηνία 10-05-2011

Δημοσίευση από Clarabelle Τρι Μάης 10, 2011 5:42 pm


Πώς σας φάνηκε το σημερινό επεισόδιο;
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 563 - Ημερομηνία 10-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 563 - Ημερομηνία 10-05-2011

Δημοσίευση από Clarabelle Τρι Μάης 10, 2011 7:10 pm


Είμαι πολύ θυμωμένη
Μα να προσβάλουν αυτό το καλόψυχο αξιοπρεπές κορίτσι;
Δεν ντρέπονται καθόλου;
Αυτός ο Λουκάς δεν κοκκινίζει;
Ντροπή και αίσχος
Στα κάτεργα να τους στείλουν όλους που προσβάλανε το Μελιθρόνι
xoxo xoxo xoxo xoxo xoxo xoxo xoxo
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 563 - Ημερομηνία 10-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 563 - Ημερομηνία 10-05-2011

Δημοσίευση από trelli petrakitsa Τρι Μάης 10, 2011 7:12 pm

Πετράκης-Αρζόγλου-Παπαδημητρίου-Πεφάνη : respect :
Η Εδέμ πουλιέταιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!! : juhu :
Ψήφισα πολύ καλό!!!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την trelli petrakitsa στις Τρι Μάης 10, 2011 7:37 pm, 1 φορά
trelli petrakitsa
trelli petrakitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην αγκαλιά του Παναγιώτη μου!!!
Ασχολίες : Σχολείο, Φροντιστήρια, Διάβασμα, tv-pc, Forum, Π.Π. & Π.Μ. !

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 563 - Ημερομηνία 10-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 563 - Ημερομηνία 10-05-2011

Δημοσίευση από fay66 Τρι Μάης 10, 2011 7:17 pm

Ας δούμε τι έγινε σήμερα λοιπόν:
Νόρα –Λουκάς:
Πάρα πολύ καλή η σκηνή στο γραφείο. Η Νόρα τον ενημερώνει για το άδοξο τέλος με το Ρούσσο , δείχνοντας ότι τον υποστηρίζει και ότι δε μετάνιωσε που ξεκίνησε όλη αυτή η περιπέτεια εναντίον του μεγαλοδικηγόρου. Έδειξε την αγάπη της με όλο της το μεγαλείο.

Εριέττα-Στέφανος:
Μην είσαι και πολύ σίγουρος για το Μελίτόνι. Είναι σαν τα παιδάκια. Προσπαθείς να τα πλησιάσεις αλλά αν δεν τους κάνει το χατίρι μουλαρώνουν.

Πέτρος-Στέλλα-Αμαλία :
Η Αμαλία όλα τα λεφτά. Τον ξέρει απέξω και ξέρει μέχρι πού είναι ικανός να φτάσει. Ανακοινώνει και μπροστά στη Στέλλα ότι είναι με τα παιδιά , με το μέρος της αλήθειας. Έμπαινε Αμαλία , ξεσκέπαζέ τον !!!

Μελίτα-Στέφανος:
Η ανωριμότητα της Μελίτας για βραβείο Όσκαρ. Αν και δεν πρέπει να της είχε περάσει από το μυαλό της εθνικής σφουγγαρίστρας να αναιρέσει την κατάθεσή της –δεν έχει και τόσο για να φτάνει ως εκεί-, τώρα της μπήκε από στο μυαλό και θέλει να πάει η Εριέττα να την παρακαλέσει. Τι άλλο θα ακούσουμε !!! Πάντως τους υπερασπίστηκε και είπε την αλήθεια.

Εύα- Λευτέρης:
Ο Λευτεράκης μια χαρά της συμπαραστέκεται. Την αγαπά και θα βρίσκεται πάντα κοντά της.

Εριέττα-Στέφανος:
Αυτή η τζαμαρία πια , επιτέλους ανοίχτηκε . Ε βρε και να μιλούσε τι θα έλεγε ; Ολόκληρο βιβλίο θα γέμιζε.

Αμαλία-Εριέττα-Λουκάκος:
«Μια παράνοια την έχεις , αυτό έχεις αποδείξει τον τελευταίο καιρό» λέει η μέγα-Αμαλία
« Μια αλλοπρόσαλλη συμπεριφορά την έχεις τον τελευταίο καιρό.»λέει ο Λουκάκος.
Και το ξεφτέρη μας; «Με έχουν προσβάλλει , με έχουν ταπεινώσει».
Αχ βρε κορίτσι μου μυαλουδάκι δεν…….Καλά πόσο στόκος μπορεί να είναι μια γυναίκα 30 και , ούσα μάνα ; Αλήθεια εκείνη η Νεφέλη στην Αμερική την έστειλαν να κάνει παρέα στο Μάνο; Είπαμε περικοπές , αλλά και να τρώνε τα παιδιά τους , πάει πολύ. Έστω και ένα πλάνο βρε παιδιά . Θα μου πείτε την έχει ξεχάσει η μάνα με όλα αυτά , τι να το δείξουν το καημένο;

Εριέττα-Στέφανος:
Τελικά αυτοί οι δυο είναι χάρμα οφθαλμών να είναι μαζί. Βέβαια η συζήτηση και πάλι πάει στην οικογένεια Ρούσσου. Αμάν πια. Ρούσσος εδώ , Ρούσσος εκεί , νισάφι πια!!! Και να και πάλι η τζαμαρία.

Νταίζη- Αντιγόνη:
Ευτυχώς ο φόβος του Χρήστου φυλάει τα έρμαια κάτι που παραδέχτηκε και η ίδια. Αυτή μάλιστα , έχει απόλυτη γνώση του χαρακτήρα της. Βρε ευτυχώς που είναι ο Χρήστος.

Αντιγόνη-Πέτρος:
Γεια σου βρε Αντιγόνη!!! Είσαι και εσύ και τον κρατάς σε τρόμο. Έτσι Ρουσσάκο μου , να καταλάβεις και εσύ πώς είναι να χτυπά το φυλλοκάρδι σου!!!

Λουκάκος-Νόρα:
Ο Λουκάς εν εξάλλω !!!! Ταύρος εν υαλοπωλείο. Η Νόρα η φωνή της λογικής και ο Λουκάς ταύρος . Τον έχει καταπνίξει το δίκιο. Και αντιδρά υπερβολικά αλλά δικαιολογημένα.

Νταίζη-Στέφανος-Χρήστος:
«Εμείς παραδόξως δεν είμαστε σε αυτήν την υπόθεση» Καλά ξεράθηκα.

Να και ο επισκέπτης της ομίχλης. Ο άγνωστος Χ χτύπησε και εμφανίστηκε στον Ηλία ότι θα επιστρέψει στην Εδέμ.

Λουκάς-Πέτρος:
Ηθικό συμπέρασμα. «Πρέπει να είσαι δυνατός για να νικήσεις!!!» Μπράβο Ρούσσο , ωραίο μάθημα του έδωσες.
«Ρούσσος εγώ δεν γίνομαι!!!» Λουκά και εγώ μαζί σου!!!

Νικόλας-Δάφνη:
Σιγά μην κοιμηθείς Νικολάκη μου. Έχει να κάνεις μια νυχτερινή επίσκεψη με την παρέα. Απορία :καλά ο Μάριος κοιμάται μόνος του; Πολλά ζητάω;;

Τελικό συμπέρασμα:
Για μένα απόψε μπορώ να πω ότι ήταν καλό. Είχαμε εξελίξεις.
Η υπόθεση Ρούσσος-Λουκάς φαίνεται ότι δε θα το φάει το μαύρο σκοτάδι αλλά θα το συνεχίσει ο Λουκάς.
Η Μελίτα μας έδειξε για άλλη μια φορά τι εστί ανωριμότητα και παιδικότητα .
Παρόλο αυτά λέει την αλήθεια στον αστυνόμο.
Ο Ηλίας επιτέλους νοσηλεύεται και ο σκοτεινός επισκέπτης της ομίχλης τον ενημέρωσε και όλοι ξέρουμε τι.
Η Αντιγόνη αποφασίζει να πουλήσει την Εδέμ.
Ο Πέτρος πέταξε πια τη μάσκα και η Στελλίτσα για άλλη μια φορά συνειδητοποίησε τι εστί Ρούσσος.
Η Νταιζάρα έχει το φόβο της εγκατάλειψης του Χρήστου αν χώσει τη μύτη της σε καμιά από τις τρέχουσες υποθέσεις για να βγάλει λεφτά.
Άρα είχαμε σε όλες σχεδόν τις υποθέσεις εξελίξεις και ξεφύγαμε από το τέλμα.
Έτσι μετά από πολύ πολύ καιρό ψηφίζω καλό!!!!

fay66
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 563 - Ημερομηνία 10-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 563 - Ημερομηνία 10-05-2011

Δημοσίευση από gxnel Τρι Μάης 10, 2011 7:25 pm

Επεισόδιο 563 - Ημερομηνία 10-05-2011 409391 MΕΛΙΤΟΝΙΙΙ ΕΙΣΑΙ ΤΡΕΛΛΑΑΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑ- ΚΑΤΙΝΙΑ ΣΟΥ ΓΙΑ ΠΑΡΕΑΑΑΑΑ!!!!!


ΠΑΡΑΚΑΛΕΙΤΑΙ ΤΟ ΝΗΠΙΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΜΠΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΨΑΧΝΟΥΝ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΤΟΥ!!!


πολυ ωραια η Μελιτα σημερα.....ουυυυ...σαν να ακουγα νηπιο(και μικροτερο μην πω) να λεει στην μαμα του "κλαιγοντας".."να ερθει να μου ζητησει συγνωμμη που μου τραβηξε την κοτσιδα μου...εγω δεν εκανα τιποτα".....

απορω γιατι αμφιβαλλουν ολοι για τη Μελιτα....μα θα αλλαζε η Μελιτα την καταθεση της?την εχετε για τετοια???αφου ειναι το σα'ι'νι νουμερο 2 στο εργο.....ΑΙΣΧΟΣ!!!ΝΤΡΟΠΗ!!!!

Λατρεψα Αμαλια σημερα!!!και ως πρωην fan-club του Ρουσσου και με την Μελιτα.....

Φοβαται η Νταιζη τις αντιδρασεις του Χρηστου???γιατι δεν εχει κανει αντιλυσσικο στο σκυλακι της??

Ρε Στελλα μην την φουρκιζεις την εγκυο λεμεεεεε!!

πολυ ωραια σκηνη Αγγελας-Ηλια!!!!

οντως Νταιζη μου επρεπε να παρεις το σκυλακι σου...ουπς σορρυ το αγορι σου και να φυγετε να ησυχασουμε ολοι μας!!!

ενταξει απλα προσκυνω Νορα στην τελευταια σκηνη που μπηκαν στο σπιτι οι αλλοι πανικοβλητοι και αυτη συνεχιζε αμεριμνη να τρωει το γλυκο της
Επεισόδιο 563 - Ημερομηνία 10-05-2011 191984

Υ.Γ1....πολυ απλη η Μελιτα μες στο σπιτι σημερα....ντροπη....που πηγαν τα προβατα????

Υ.Γ2...πολυ ωραια σκηνη στην αρχη Νορας-Λουκα...του ανακοινωσε οτι εχασαν αλλα δειχνει οτι τον στηριζει και οτι δεν μετανιωσε για τον πολεμο που ανοιξαν!!!!!!!εδειξε ΑΓΑΠΗ!!!!

Υ.Γ3...ο Ρουσσος καλεσε τα κοριτσια του για τις ρωτησει τι θα κανει???ποιους δουλευει???μαλλον την Στελλα που ευτυχως ειχε την Αμαλια διπλα να της εξηγει τα πραγματα!

Υ.Γ4...ωραιο μαθημα δινεις Ρουσσο
Επεισόδιο 563 - Ημερομηνία 10-05-2011 274331 !!!!!αι σιχτιρ!!!!!!!!Λουκακο ειμαστε μαζι σου!!!!!!



gxnel
gxnel
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 563 - Ημερομηνία 10-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 563 - Ημερομηνία 10-05-2011

Δημοσίευση από evanna Τρι Μάης 10, 2011 7:31 pm

Καλο και απο εμενα για δευτερη συνεχομενη φορα....να τρομαξω μηπως!? Razz

Και ξεκινω με το κεφαλαιο Μελιτα....ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΝΤΕΧΩ! : scream : Ηθελα να βγει και απο πανω η κατινα,οτι δηθεν την προσεβαλλαν.Απο την προϊστορια της κρινουν οι ανθρωποι γι'αυτο και την αμφισβητουν!Οσο για την αγαπη της για το Στεφανο για αλλη μια φορα θεωρω οτι επιβεβαιωνεται πως ειναι ανυπαρκτη....Ακου ''αυτη σε εστειλε''...αγεται και φερεται δηλαδη ο ανθρωπας,πολυ ψηλα τον εχει,τι να σας πω! Fskl

Και ο Λουκας παραηταν ευγενικος μαζι της,να της τα χωσει επρεπε που ηθελε και τα παρακαλια της αδερφης του για να πει την αληθεια!

Η Αμαλια τρομερη οπως παντα!Και στη σκηνη με Στελλα-Ρουσσο! : respect :

Ο Λευτερης και η Ευα υποτιθεται βγηκαν για φαγητο να περασουν λιγο χρονο μαζι και παλι τα ιδια περι Μαριλιας ελεγαν!Με συγχωρειτε αλλα σε λιγο θα καταντησουν πιο βαρετοι και απο τη Δαφνη με το Νικολα! Sleep

Εριεττα-Στεφανος μου αρεσαν αν και νομιζω οτι ειναι ωρα να ξεκολλησουν απο τη τζαμαρια! valen

Πολυ καλη η σκηνη Λουκα-Ρουσσου!Οσο ο Πετρος ειναι ηρεμος,τοσο περισσοτερο μου φαινεται τον εξοργιζει το Λουκα!Δεν θα ληξει συντομα αυτη η διαμαχη,δυστυχως!

Και τελος η Αντιγονη πουλαει την Εδεμ....ομολογω οτι πολυ περιεργη και απροσδοκητη μου φαινεται η κινηση της! Rolling Eyes
Fay66 το ιδιο σχολιασα και εγω για το Μαριο,βλεποντας το....βεβαια εδω δεν εχουν προσεξει σημαντικοτερα σημεια και εχουμε τα ακυρα,εδω θα κολλουσαν!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 563 - Ημερομηνία 10-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 563 - Ημερομηνία 10-05-2011

Δημοσίευση από fantina Τρι Μάης 10, 2011 7:43 pm

το βρηκα ,
το εψαχνα καιρο ,αλλα το βρηκα ή μαλλον τα βρηκα ,
οχι τα αυγα και τα πασχαλια ,αυτα τα εχω χαμενα καιρο(και δεν προβλεπεται να τα βρω ).
αλλα σημερα το βρηκα .
και χαιρομαι που το βρηκα ....
τι βρηκα ?
η Μελιτα εχει προβλημα κωφωσης ,ειναι πλεον φανερο .
δεν ακουει ....
ολοι της λενε τα ιδια και αυτη δεν ακουει .
σημερα νομιζε οτι την προσβαλανε ,λογικο αφου δεν ακουει και για αυτο λεει οτι θελει .....
και εφοσον δεν ακουει λογικο ειναι να παρεξηγει τα λογια και να νομιζει οτι την προσβαλουν .....
το βρηκα σας ειπα ,ειμαι πλεον σιγουρη ,δεν εξηγηται αλλιως ....
και βρηκα και το αλλο ....
οχι το μυαλο μου , ειπαμε .
ο Ρουσσος ακουει
και φωναξε το due chitarra να τις ακουσει τι θα προτειναν για την περιπτωση του Λουκα ....
γιατι ?
δεν ηξερε αυτος τι επρεπε να κανει ?
ή μηπως η γνωση απο την ενδοσκοπηση της Στελλας εχει βαρυνουσα σημασια για αυτον ?
ή μηπως το ενστικτο και η τρελα της Αμαλιας θα του εδειχναν το δρομο του θεου και της δικαιοσυνης ?
ή μηπως ηθελε να δειξει οτι εχει τα χτενια (γιατι τα γενια δεν τα εχει )?
μαλλον ηθελε να τους πει οτι θα δωσει και ενα μαθημα στο Λουκα
(κυριε ,κυριε ,να ερθω και γω ,κατι θα μαθω )
και το εδωσε
το κακο ειναι δυνατοτερο απο το καλο (εξορκιστης Νο 3)
μην ψαχνεις να βρεις το δικιο σου ,
το δικαιο ειναι παντα του ισχυροτερου .
μην ψαχνεις να βρεις την αληθεια ,
και η ιστορια γραφεται παντα απο τους νικητες ....
αν το ηθικο διδαγμα της σειρας παραμεινει αυτο ,οχι μονο εχω ξοδεψει δυο χρονια απο την ζωη μου παρακολουθωντας τη ,αλλα εχω χαλασει και φαια ουσια να ασχολουμαι με .......(δεν το γραφω ,δεν το γραφω ,θα κρατησω χαρακτηρα )

οσο δε για τα υπολοιπα ....
αυτον τον αψηλο που επισκεφτηκε τον Ηλια ,δεν μπορουσαμε να τον δουμε και εμεις ?
τι φαϊ ζητησε ο Ηλιας απο την Αγγελα ?
η Ευα που πηγε για φαϊ?
η Αγγελα δεν εχει αυτοκινητο ?
γιατι δεν διασφαλησε τα διαμαντια η Νταιζη ?
τι χρωμα εχουν τα φτερα του Χρηστου ?
τι γλυκο ετρωγε η Νορα ?
με ποιον μιλησε ο Λουκας στο τηλεφωνο και εκανε σαν να τον τσιμπησε μυγα ?
που το αφησαν το παιδι ο Νικολας και η Δαφνη και εφυγαν νυχτιατικα απο το σπιτι?
γενναει η Νορα ?
τι επαθε ηΑντιγονη και πουλαει την εδεμ ?
εγω ποια ειμαι και τι γυρευω εδω ?(δεν θελω απαντηση )
και για να απαντησω στο δια ταυτα .....μετριον το σημερινο ,
γιατι εχω πολλες αποριες .
ελυσα καποια αλλα παραμενουν πολλα ερωτηματα ......

fantina
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : στο πιο ομορφο βουνο !!!!!
Ασχολίες : κατι κανω και εγω ......

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 563 - Ημερομηνία 10-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 563 - Ημερομηνία 10-05-2011

Δημοσίευση από roria Τρι Μάης 10, 2011 8:05 pm

Clarabelle έγραψε:
Είμαι πολύ θυμωμένη
Μα να προσβάλουν αυτό το καλόψυχο αξιοπρεπές κορίτσι;
Δεν ντρέπονται καθόλου;
Αυτός ο Λουκάς δεν κοκκινίζει;
Ντροπή και αίσχος
Στα κάτεργα να τους στείλουν όλους που προσβάλανε το Μελιθρόνι
xoxo xoxo xoxo xoxo xoxo xoxo xoxo

Clarabelle, συμμερίζομαι το θυμό σου!
Έχω υπαρξιακό ερώτημα: προχθές προβλήθηκε ένα επεισόδιο όπου η Μελίτα εκβίασε το Στέφανο και στο καπάκι πήγε στον πατέρα της και τον εξουσιοδότησε εν λευκώ να στείλει το Στέφανο στη φυλακή ή δεν συνέβη ποτέ αυτό και αγγελοκρούστηκα;
Εάν συνέβη, τι έπαθαν σήμερα, δυο μέρες μετά, όλοι οι συντελεστές, ήπιαν το νερό της λήθης και κατέληξαν στο ότι η γυναίκα-νήπιο κάνει ναζάκια αλλά ποτε δεν θα έστελνε κάποιον στη φυλακή;;;
Εάν δεν συνέβη, κλείστε μου επειγόντως κρεββάτι δίπλα στου Ηλία! Του οποίου, παρεμπιπτόντως, η σκηνή με την Αγγέλα πέρα από όχημα της πλοκής, ήταν πολύ ανθρώπινη και μου άρεσε. Και ο Νικόλας με τη Δάφνη μου άρεσαν σήμερα.
Θερμή παράκληση προς κάθε αρμόδιο: δεν ξέρω τι προτίθεσθε να κάνετε με το ζευγάρι Στέφανος-Εριέττα, εύχομαι για λόγους που τους έχω αναλύσει πολλές φορές, όπως και πολλοί άλλοι εδώ μέσα, να μας αφήσετε να το χαιρόμαστε, γιατί είναι χάρμα ιδέσθαι οι δυο τους. Εν πάση περιπτώσει όμως για όσο τους έχετε μαζί, θα μπορούσατε να μην καταστρέφετε όλες τις κοινές τους σκηνές με το Ρούσσο, την Αντιγόνη, την Άννα, τα διαμάντια, τη Νταίζη, το Χατζημπούκλα, τους πίνακες, τον Αραβαντινό και τους κλεπταποδόχους; Μόνο για τα σπρεντς δεν μας τους έχετε δείξει να μιλάνε. Θέλουμε να τους δούμε σε σκηνές τρυφερές, σκηνές ζευγαριού, να μιλάνε για τους ίδιους και για τη σχέση τους, όπως όλα τα ζευγάρια. Και θα ήθελα να τους δω να πηγαίνουν να δουν και τον Άγγελο. Αφού η Εριέττα είναι με το Στέφανο, θα πρέπει να έχει και κάποια επαφή με το παιδί του.
Η Αμαλία σε μεγάλα κέφια σήμερα, ζωγραφισε.
Δεν ξέρω αν είναι η ιδέα μου, αλλά στην αναμέτρηση Λουκά-Ρούσσου, δυνατού με αδύναμο, διακρίνω μια πρόθεση να δοθεί και ένας ευρύτερος συμβολικός χαρακτήρας. Αν ισχύει, δεν το βρίσκω κακό. Αρκεί να δοθεί σωστά.
Λευτέρης-Εύα: τους είδαμε λιγάκι και εκτός σπιτιού. Εκείνος ήταν αφοπλιστικός, εκείνη εκνευρισμένη και απορροφημένη από τα δικά της, μήπως θα πρέπει κάποια στιγμή να συμπέσουν;
Αντιγόνη-Ρούσσος: σταθερή αξία. Ευτυχώς!
Υ.Γ.1: ειλικρινά δεν ξέρω τι να το ψηφίσω. Κακό δεν θα το έλεγα, καλό δεν θα το έλεγα, ούτε όμως και μέτριο: τελικά μάλλον αλλοπρόσαλλο θα το έλεγα.
Υ.Γ. 2 (προς kapetanissa): μάλλον δεν ήταν η καταλληλότερη μέρα για αποχή από τις σοκολάτες! Προς σαββατοκύριακο το κόβω, για να είμαστε σίγουροι!
roria
roria
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 563 - Ημερομηνία 10-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 563 - Ημερομηνία 10-05-2011

Δημοσίευση από stephanos13 Τρι Μάης 10, 2011 8:18 pm

Πολύ καλό το σημερινό.

Ρε παιδιά , ρε παιδιά γιατι κακολογείται το Μελιτόνι και ντροπιάζεται χαχααχχαχαχααχχαχα

Τον Ηλια τον βγάλανε και τρελλό τον καημένο Snif .
Αυτός που έκανε επίσκεψη στον Ηλία καταλάβαμε όλοι ότι ήταν αυτός που έχει τα διαμάντια. Και για να μην τον αναγνωρίσει ο Ηλιας ή είναι κάποιο πρόσωπο νεο ή κάποιο πρόσωπο απο το παρελθον αλλά δεν το αναγνώρισε επειδή πέρασαν αρκετά χρόνια.
Αυτόματα βγαίνει και ένα σενάριο που ήθελε τον Ευκλείδη με την Στέλλα να κρύβονται αυτοί πίσω απο όλα αυτά.
stephanos13
stephanos13
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 563 - Ημερομηνία 10-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 563 - Ημερομηνία 10-05-2011

Δημοσίευση από afroditi_norakii Τρι Μάης 10, 2011 8:23 pm

Πραγματικα η Μελιτα δεν υπαρχειιιιι! Εγω περιμενα δυο πραγματα απο τον Στεφανο...ή να την αρπαξει απο την μπουκλα ή να της χωσει μια ξαναστροφη να ξεχασει το ονομα της! xastouki Ε οχι και να την παρακαλεσουμε! Θυχτικε κιολας Fskl
Η Αμαλια θεααα! Μα φενεται η καλιτεχνης ρε παιδι μου πως να το κανουμε; : respect :
Ρουσσος-Λουκας η καλυτερη σκηνη του επισοδιου! Ετσι Λουκακο γερα! Οχι που θα κ***σουμε κιολας! Klap << Εγω δεν θα γινω Ρουσσος!>> : respect :

ΚΑΙ ΝΑΙ επιτελους και ενα ευχαριστο! ΠΟΥΛΙΕΤΑΙ Η ΕΔΕΜ!!! : juhu : καιρος ηταν!
Πετρακης-Αρζογλου-Πεφανη oscar καταπληκτικοιιι! Love!
afroditi_norakii
afroditi_norakii
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Σερρες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 563 - Ημερομηνία 10-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 563 - Ημερομηνία 10-05-2011

Δημοσίευση από Clarabelle Τρι Μάης 10, 2011 8:28 pm


Αγαπητή roria πάνω στη βιασύνη σου διαφεύγουν μερικές λεπτομέρειες.

1. Το Μελιτάκι είναι ΚΑΙ καλόψυχο. Αυτό το λέει ο Λουκάς που μάζεψε την Εύα απ το γκρεμό μετά την παραστατικότατη αφήγηση της αξιοτίμου καλόψυχης στην έγκυο.

2. Ο Στέφανος και η Εριέττα ακολουθούν την γραμμή που χάραξαν φέτος για τα ζευγάρια. Βλέπε Εύα Λευτέρη που περιμένουμε να δούμε κάτι απ αυτούς από τα Θεοφάνεια οπότε όπως καταλαβαίνεις έχουμε προτεραιότητα. Βέβαια αυτό έχει τη λογική του. Πέρσι γκώσαμε στο σεξάκι απολύτων και στα παχιά λόγια ερωτευμένων οπότε φέτος τα ζευγάρια μιλούν απ τις δύο άκρες των δωματίων πάντοτε με κάποιο έπιπλο ανάμεσά τους μην πιάσουν και κορέους ή εναλλακτικά μπροστά στις τζαμαρίες και αναφέρονται σε άσχετα για να ισοσκελίσουνε τη σειρά


Αγαπητή fantina αν για να γίνει άνθρωπος το Μελιτάκι χρειάζονται απλά δύο ακουστικά προτείνω να μαζέψουμε το ποσόν και να της τα στείλουμε δεν είναι μεγάλη η θυσία τι λες;


Αγαπητή gxnel σου διαφεύγει οτι μεσολάβησε το Πάσχα και τα αμνοερίφια πήγαν στο σφαγείο. Θα δυσκολευτούν να βρούν πρόβατο αυτή την εποχή και πιάνει και ζέστη οπότε καλύτερα να ζητάς ένα μικρό δερματάκι σαν αυτά που φορούσαν οι Φλινστοουν. Πώς σου φαίνεται;

Επίσης έχω μια ερώτηση. Η Αντιγόνη την Εδέμ αν δεν κάνω λάθος θα την πουλήσει στην Εύα. Γιατί πήρε το Λουκά τηλέφωνο κι όχι εκείνη; Αφήστε αυτό τόχω. Σιγά μη δώσουν κι άλλη σκηνή στην κουρασμένη. Δεν μπορεί η γυναίκα λέμε.

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 563 - Ημερομηνία 10-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 563 - Ημερομηνία 10-05-2011

Δημοσίευση από JESSIE Τρι Μάης 10, 2011 8:32 pm

Μιά χαρά επεισόδιο ήταν και το σημερινό. Αν μάλιστα δεν είχαμε διαβάσει όλες τις περιλήψεις, η ανατροπή της Αντιγόνης να πουλήσει την Εδέμ έτσι ξαφνικά, νυχτιάτικα, θα ήταν πολύ πιό εντυπωσιακή.
Κατά τα άλλα είχαμε πάλι αρκετή Μελίτα, αλλά η παρουσία της χρησίμεψε για να δούμε γι'άλλη μιά φορά πόσο ανώριμη, υποκρίτρια και κακιασμένη εγωίστρια είναι. Το δε παίξιμο της ηθοποιού , σπαστικό και υπερβολικό, επιτείνει την εικόνα ενός ασταθούς ατόμου, τόσο που μιά παραμονή για λίγες μέρες σε ένα ίδρυμα σαν αυτο που βρίσκεται ο καημένος ο Ηλίας, δεν φαίνεται καθόλου παράδοξο σαν ιδέα, ίσως της έκανε και καλό.... Μα να προσβάλλεται που παρεξήγησαν τις προθέσεις της, που ήταν πάντα τόσο αγνές και ειλικρινείς! Αυτή δεν είπε δυό μέρες πριν στον μπαμπά της να κάνει ό,τι νομίζει για να κλείσει το Στέφανο στη φυλακή? Δεν του το ανακοίνωσε μάλιστα και του ίδιου, για να ξέρει τι "θυσίες" κάνει γι'αυτόν? Και τώρα απογοητεύεται που νομίζουν όλοι οτι θ'αναιρέσει την κατάθεσή της για το άλλοθι? Είπαμε, δεν επικοινωνεί, αλλά φαίνεται οτι έχει πάθει ολοκληρωτικό black out, αλλιώς δεν εξηγείται.....
Οσα και να της είπαν ο Λουκάς κι η Αμαλία, αυτή εκεί, το χαβά της. Κι η Αμαλία να προσπαθεί να βγάλει τον Καρτάλη άχρηστο, για να μην τον θέλει η κορούλα της! Μα δεν είναι αυτή η σωστή μέθοδος, Αμαλία. Αυτό που θα έφερνε αποτέλεσμα, είναι να της πούνε οτι η Εριέττα τον σούταρε τον Καρτάλη, κι είναι πάλι διαθέσιμος να γυρίσει πίσω. Τότε να δείς για πότε η Μελιτούλα θα τον έδιωχνε σαν εμπόρευμα προς επιστροφήν.... Γιατι δεν τον θέλει από αγάπη, τον θέλει γιατί δεν μπορεί ν'αντέξει οτι της τον έχει πάρει κάποια άλλη.....
Η σκηνή Εριέττας Στέφανου μου άρεσε , είναι πολύ όμορφοι μαζί, κι έχουν πιά δέσει σαν ζευγάρι. Φτου να μην τους ματιάσω!
Μ'άρεσε επίσης η σκηνή με Ηλία Αγγέλα, η χαρά του Ηλία δεν κρυβόταν, κι η αντίδραση της Αγγέλας πολύ καλή ερμηνευτικά. Πάντως αυτός που ήρθε ήταν τελείως άγνωστος στον Ηλία --- μιά μικρή σημείωση για πιθανά σενάρια....
Η σκηνή Λουκά Ρούσσου και Ρούσσου με το πρώην "fan club" του πολύ καλές, η "τρέλλα του μεγαλείου" θα τον φάει στο τέλος το Ρούσσο, είμαι απόλυτα σίγουρη, σειρά βλέπουμε, όχι τι γίνεται στη ζωή, οπότε ο καλός και δίκαιος θα νικήσει, έστω κι αν είναι σε μειονεκτική θέση τώρα....
Να που μας έδειξαν και το εστιατόριο με την Εύα και το Λευτέρη σ'ενα σπάνιο outing.... Και κεί για τη Μαρίλια βέβαια μίλησαν, αλλά το χαμόγελο του Λευτέρη πολύ τρυφερό και η Εύα κατάλαβε οτι το παράκανε με τα δικά της και του ζήτησε συγγνώμη με τον τρόπο της. Υπομονή κάνει ο άνθρωπος, και περιμένει να δεί κι αυτός μιά άσπρη μέρα.
Η Νόρα στηρίζει απόλυτα το Λουκά, έστω κι αν είναι πολύ γνωστές και σ'αυτήν οι συνέπειες που θα υπάρξουν. Στη σκηνή που γυρίζει ο Λουκάς να της πεί τα νέα και τρώει το γλυκάκι της, μιά εικόνα χίλιες λέξεις, είναι η μαμά που ζεί στον δικό της κόσμο, αυτή και το μωράκι της, απολαμβάνει τη χαρά της ζωούλας που κρατάει μέσα της... Και φαίνεται οτι το γλυκάκι δεν ήταν μόνο ένα, γιατί κι όταν ήρθαν τα παιδιά, ακόμη έτρωγε!

Περιμένω το αυριανό να μάθουμε λεπτομέρειες για το τι ακριβώς έγινε και η Αντιγόνη έφτασε στην απόφαση να πουλήσει..... Πολύ καλό από μένα!
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 563 - Ημερομηνία 10-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 563 - Ημερομηνία 10-05-2011

Δημοσίευση από gxnel Τρι Μάης 10, 2011 8:37 pm

Clarabelle έγραψε:

Αγαπητή gxnel σου διαφεύγει οτι μεσολάβησε το Πάσχα και τα αμνοερίφια πήγαν στο σφαγείο. Θα δυσκολευτούν να βρούν πρόβατο αυτή την εποχή και πιάνει και ζέστη οπότε καλύτερα να ζητάς ένα μικρό δερματάκι σαν αυτά που φορούσαν οι Φλινστοουν. Πώς σου φαίνεται;


Επεισόδιο 563 - Ημερομηνία 10-05-2011 191984 Επεισόδιο 563 - Ημερομηνία 10-05-2011 191984
μα πραγματικα οταν το εγραφα το ειχα στο μυαλο μου και μετα ξεχασα να συμπληρωσω οτι λογω Πασχα θα πρεπει να αποχωριστει τα προβατα....οκ συμβιβαζομαι και με την ενδυση των Φλινστοουν...αλλα σε αλλο χρωματακι...ενα ροζακι γιατι ειναι και princess και θα της ταιριαζει.... Επεισόδιο 563 - Ημερομηνία 10-05-2011 191984 Επεισόδιο 563 - Ημερομηνία 10-05-2011 191984
gxnel
gxnel
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 563 - Ημερομηνία 10-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 563 - Ημερομηνία 10-05-2011

Δημοσίευση από loukitsa Τρι Μάης 10, 2011 8:51 pm

Γεια σας παιδια!
Ελπιζω να είστε καλά όλοι σας...
Να μαι και γω θα κανω καποια γενικα σχόλια!

1.Μιας και ο Ρούσσος γλυτωσε το πειθαρχικο του δικηγορικου συλλόγου με τους πλαστους πινακες θα στειλει το Λουκά? ωρε που παμε???

2.Ερη-Στεφανος:Η Μπεκρου ηταν παντα μια κακοτροπη κακομαθημενη παιδια μου! Ποσο τρομερο ζευγαρι?? Πόσο???

3.Πέτρος και τα κορίτσια του ασχολιαστη σκηνη!

4.Στεφανος-Μπεκρου:Ειναι αποκρουστικη και απου τους χειρότερους ρόλους στο σηριαλ! Τι να κανουμε όλοι καλοι δεν γινεται να είμαστε! Λυπάμαι γι αυτη την "γυναικα" πέφτει συνεχεια στα ματια μου ειναι τρισάθλια! Ο Στέφανος είχε δικιο σε όσα τις ειπε! Σιγα μη σε παρακαλεσουμε κιόλας!

5.Ευα-Λευτερης γευματιζουν αλλα μια ευχαριστη στιγμη δεν θα περασουν!

6.Δαφνη-Νικόλας:Πικραμενος ειναι ο Ηλίας αλλα ετσι ειναι καλυτερα γι αυτον!

7.Λουκάς-Έρη:Καλη σκηνη!

8.Θεαρα μου-Οχιά: Κριμα κριμα που σε βαζουν καλη μου να παιζεις με την κόρη σου! Αστ να ανακατευτει να φαει καμια σφαιρα να ηρεμησουμε!

9.Πάλι καλα η Αμαλι ειναι αντικειμενικη με την χαζη την κόρη της! Σιγα μην ερθει να σε παρακαλεσει! Τον εχασε το Στεφανο μια και καλη ευτυχως! Λουκά όχι και φιλη σου η Μπεκρου! Καλα προσβάλλει την Ερη και ο Λουκας κάθεται και της μιλά ακόμα??? Θα της ειχα κλεισει την εξωπορτα στα μουτρα! Εσυ πρέπει να ντρεπεσαι παλιοκοριτσο

10.Ηλίας-Αγγέλα:Προσπαθει να κατανοησει τα του αγνωστου αντρα η Αγγέλα!

11.Ερη-Στεφανος:Τοσο λαμπεροι που δενουν άποψα με την υπέροχη Θεα και τον λαμπερο ουρανο!

12.Θεαρα μου-Ρούσσος:Υπέρκομψη και μετρημενη έδειξε πως δεν τον φοβαται και πως εχει το πάνω χέρι!

13.Λουκάς-Νόρα:έξαλλος ο Λουκάς! Ούτε εγω μπορω να δεχτω πως νικηθηκε ο Λουκάκος μου!

14.Η Αγγέλα ειπε τα του αγνωστου στα παιδιά!Και η Δαφνη με το Νικόλα δεν πιστευουν στα αυτια τους.

15.Ρούσσος-Λουκάς: Είχε όλο το δικιο ο Λουκάς με το θυμο του!
Με εκνευριζει η απάθεια του Ρούσσου!

16.Η Παρεα μαζευεται στης Νόρας: και μαθαινει τα ευχαριστα για την πώληση της Εδέμ! Να σας πω την αληθεια μου καλυτερα να την κρατούσε άλλωστε τα χρηματα θα πήγαιναν στον Αγγελο!

Καλό απο μενα!

YΓ1.Θέλω επιτέλους να πληρώσει η Μελίτα και να χωρίσει από τον Στέφανο!
Θέλω να σταματήσει ο χαρακτήρας της είναι στο απυρόβλητο!!!
ΥΓ2.Απαλλαγη από τον γεροντοέρωτα στελλιτσας που μας τρωει μονιμα μισο επεισόδιο ΕΛΕΟΣ
Υγ3.ΣΤΟΠ ΣΤΗΝ ΑΓΙΟΠΟΙΗΣΗ ΤΗΣ ΟΧΙΑΣ ΝΤΑΙΖΗΣ, στειλτε τη στο ραντεβου με το Μπέλλο στην ΚΟΛΑΣΗ!
ΥΓ.Κυριακο μας έλειψες!

Φιλικά
loukitsa
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 563 - Ημερομηνία 10-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 563 - Ημερομηνία 10-05-2011

Δημοσίευση από evaki16 Τρι Μάης 10, 2011 8:53 pm

Clarabelle έγραψε:
Είμαι πολύ θυμωμένη
Μα να προσβάλουν αυτό το καλόψυχο αξιοπρεπές κορίτσι;
Δεν ντρέπονται καθόλου;
Αυτός ο Λουκάς δεν κοκκινίζει;
Ντροπή και αίσχος
Στα κάτεργα να τους στείλουν όλους που προσβάλανε το Μελιθρόνι
xoxo xoxo xoxo xoxo xoxo xoxo xoxo

Ασε και εγω τα εχω παρει με αυτο το θεμα παρα πολυ...
Μα καλα πως τολμησε ο Λουκας να παει σπιτι της και να αρχιζει να της τα χωνει... Ντροπη Λουκα ντροπη
Γιατι ο αλλος ο Στεφανος πως τολμησε να σκεφτει οτι η Μελιτα θα ηταν ποτε ικανη να καψει την Εριεττα και αυτον για να εκδικηθει??? ΕΛΕΟΣ!!! Μην προσβαλετε αλλο αυτο το ατομο... το τοσο αξιοτιμο ατομο... Σε λιγο θα μου την βγαλετε και κατινα.... sisi sisi
evaki16
evaki16
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Καλαμάτα
Ασχολίες : ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ ♥ ♥ ♥

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 563 - Ημερομηνία 10-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 563 - Ημερομηνία 10-05-2011

Δημοσίευση από fantina Τρι Μάης 10, 2011 8:54 pm

μεσα, Clarabelle !!!
θα δωσω αριθμο λογαριασμου σε τραπεζα .........
μονο δωστε μου λιγο χρονο για να βρω πως θα αιτηθω στην τραπεζα ...

ανοιγμα λογαριασμου δια την κωφωση της Μελιτας Ρουσσου .....
ανοιγμα λογαριασμου δια την αγορα ακουστικων δια την Μελιταν Ρουσσου .....
ανοιγμα λογαριασμου δια την αγορα ακουστικων δια την κωφωση της Μελιτας Ρουσσου ....
δεν εχω βρει την διατυπωση ακομη (ζηταω βοηθεια )

fantina
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : στο πιο ομορφο βουνο !!!!!
Ασχολίες : κατι κανω και εγω ......

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 563 - Ημερομηνία 10-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 563 - Ημερομηνία 10-05-2011

Δημοσίευση από JESSIE Τρι Μάης 10, 2011 9:01 pm

Fantina, η κώφωση είναι απλό προβλημα και λύνεται εύκολα.... Η Μελίτα χρειάζεται ρεκτιφιέ σε ψυχιατρική κλινική, και για μεγάλο διάστημα. Επειδή μάλιστα θα πρέπει να είναι ανάλογο του κύρους της σαν κόρη Ρούσσου, τα έξοδα προβλέπονται υπέρογκα και δυστυχώς ο έρανος του φόρουμ δεν θα φτάσει......
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 563 - Ημερομηνία 10-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 563 - Ημερομηνία 10-05-2011

Δημοσίευση από roria Τρι Μάης 10, 2011 9:05 pm

Η μπουφιά μου στις νέες τεχνολογίες είναι πρόβλημα τελικά.
Κι αφού δεν μπορώ να κάνω παράθεση σε αποσπάσματα από δύο σχόλια, θα το πω με δικά μου λόγια!
Clarabelle, κατ' αρχάς για το χιούμορ σου, ως συνήθως, : respect : είτε συμφωνώ είτε διαφωνώ κάποιες φορές. Την ώρα που τα έγραφα αυτά για Στέφανο-Έρη πάντως, το σκεφτόμουνα ότι υπάρχει κι άλλη πονεμένη ιστορία. Βέβαια στο ξεκίνημα τη σχέση Εύας-Λευτέρη τη βλέπαμε λιγουλάκι. Μετά την πήρανε τα σύννεφα, οι άνεμοι, τα κύματα.
Εμείς μια χαρά ολόκληρη σε ένα επεισόδιο την πήραμε και σε μια σκηνή της Παρασκευής. Σήμερα εκεί που πήγε να γίνει η σκηνή πιο τρυφερή, και μάλιστα από το Στέφανο, λέω εδώ είμαστε enfin. Αμέσως όμως η συζήτηση ξαναγύρισε στο Ρούσσο και τσουπ ήρθε κι η τζαμαρία και με αποτέλειωσε. Οφείλω όμως να παραδεχτώ ότι τον τελευταίο καιρό κάτι κινείται σε αμφότερες τις περιπτώσεις, κυρίως στη ...δική μας (τι γράφω η γυναίκα!). Μην πω άλλα λοιπόν και το ματιάξω!
Jessie, όντως αυτό είναι το αντίδοτο για να γλιτώσουμε από τον απόλυτο άπαξ διαπαντός. Να πεισθεί η Μελίτα ότι τον Στέφανο δεν τον θέλει η Εριεττα, ούτε και καμιά άλλη γυναίκα. Κλωτσηδόν θα τον διώχνει όπως πέρυσι, στα αλήστου μνήμης επεισόδια όπου την ικέτευε να του δώσει ένα σημάδι ότι αμφιβάλλει έστω και ελάχιστα για το ότι είναι δολοφόνος του παιδιού του! Μιλάμε για έρωτα που κινεί βουνά, όχι αστεία!
Fantina, το τρίτο αν μου επιτρέπεις. Κάνει πιο εντυπωσιακό. Ταιριάζει και με τη σοβαρότητα του αιτήματος.
roria
roria
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 563 - Ημερομηνία 10-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 563 - Ημερομηνία 10-05-2011

Δημοσίευση από marakii Τρι Μάης 10, 2011 9:52 pm

Αγαπάμε Αμαλία Επεισόδιο 563 - Ημερομηνία 10-05-2011 13379 υπέροχη πραγματικά αυτή η γυναίκα είναι υπέροχη .....Λάτρεψα και σήμερα....Καταπληκτική ως πρώην fun club που ήξερε κάθε κίνηση του Ρούσσου , υπέροχη και με τη Μελίτα και με τον Λουκά που τον προοιδοποίησε για το τι θα ακούσει....

Νόρα-Λουκάς: Λάτρεψα Νόρα που είπε στο Λουκάκο της να μην το μετανιώνει , δείχνει πόσο πολύ το στηίζει και είναι μαζί του και πόσο τον αγαπάει....Ο Λουκάς έπεσεαπό τα σύννεφα όταν άκουσε για την υπόθεση αλλά εγώ πιστεύω οτί στο συγκεκριμένο θέμα έπεται συνέχεια....Επίσης μου άρεσαν και οι σκηνές στο σπίτι , όταν η Νόρα μιλούσε στο Λουκά και αυτός έφυγε και πήγε στο Ρούσσο και όταν ο Λουκάς γύρισε και πήγε να τον ταίσει γλυκάκι για τη λιγούρα η Νόρα Επεισόδιο 563 - Ημερομηνία 10-05-2011 226538

Εύα-Λευτέρης:Θέλω να δω να ασχοληθούν και λίγο με αυτούς...κουράστηκα να ακούω για μια Μαρίλια που δεν είναι η Μαρίλια που γνώρισα....

Ηλία-Αγγέλα:Πολύ όμρφη σκηνουλα :)....Λέτε όντως να επισκέφτηκε κάποιος τον κυρ Ηλία....όταν άρχισε να λέει μου πέρασε από το μυαλό ο Μάνος αλλά μπααααα....

Αγγέλα-Νικόλας-Δάφνη:Πολύ μου άρεσαν και η Αγγέλα που τα ενημέρωσε τα παιδιά....

Μάζωξη:χαχαχ΄όλοι νόμιζαν οτί έσπασαν τα νερά Razz .... Η Αντιγόνη Λαζαρίδη πούλησε την Εδέμ Επεισόδιο 563 - Ημερομηνία 10-05-2011 943463Επεισόδιο 563 - Ημερομηνία 10-05-2011 0667 Επεισόδιο 563 - Ημερομηνία 10-05-2011 189890 Χάρηκα υπερβολικά πολύ που θα πάρουμε πίσω την Εδέμ Επεισόδιο 563 - Ημερομηνία 10-05-2011 917917

Έρη-Στέφανος:Μου άρεσαν πολύ ιδίως στο πολύ κοντά που ο Στέφανος έκανε χιουμοράκι ....

Στέφανος-Μελίτα:Βασικά ούτε εγώ πίστευα οτί η Μελίτα θα άλλαζε την κατάθεση αλλά δε μου αρεσε καθόλου η συμπεριφορά της στο οτί ήθελε να παει εκεί η Έρη να την παρακαλέσει....

Αντιγόνη-Ρούσσος: Υπέροχοι....

Λουκάς-Αμαλία-Μελίτα:Οι 2 πρώτοι που συνέχιζαν ο ένας την ατάκα του άλλου τέλειοι και έλεγαν στη Μελίτα τι είναι σωστό και το λάθος από αυτά που έκανε

Νόρα-Στέλλα:Στέλλα κάτσε στα αυγά σου και άκου το Νοράκι....

Λουκάς-Ρούσσος:Εκπληκτικοίιιιι !!!...Το βλέμμα του Πετράκη ήταν όλα τα λεφτά η ηρεμία που έδειχνε ο Ρούσσος υπέροχη .....Καταπληκτική σκηνή με ένα Λουκά να υπερασπίζεται το δίκιο και να λέει οτί δεν το βάζει κάτω και ένα Πέτρο να απολογείται.....


Πολύ Καλό από εμένα

Πήραμε την Εδέμ Επεισόδιο 563 - Ημερομηνία 10-05-2011 917917 όπου να 'ναι τουλάχιστον

Θέεεεεελω ΛουκαΝορικές σκηνές ΤΩΡΑΑΑ !!!!
marakii
marakii
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 563 - Ημερομηνία 10-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 563 - Ημερομηνία 10-05-2011

Δημοσίευση από Dimitraaa Τρι Μάης 10, 2011 10:10 pm

oscar σε Δρακουλάκη-Πετράκη κλασσικά.. λατρεύωωωω υπέροχες όλες οι σκηνές τους και ειδικά η πρώτη στο γραφείο..αντιδράσεις και εκφραστικότητα άψογα! Μου αρέσει που η Νόρα τον στηρίζει.. και μου άρεσαν και στο σπίτι μετά το Ρούσσο.. ο Λουκάς προσπάθησε να αλλάξει θέμα και με το που πήγε να του δώσει λίγο γλυκό, να και το τηλ.. δεν πειράζει αύριο παίρνουμε την Εδέμ πίσω γι'αυτό και ψηφίζω πολύ καλό!
Κατά τα άλλα δε βαρέθηκα, μου άρεσε γενικά και δε μου φάνηκαν πολλές σκηνές αδιάφορες.. Η Μελίτα καλά έκανε και είπε την αλήθεια.. Εντάξει, σε αυτό το σημείο δε θα έφτανε, είπαμε! Εγώ θέλω Στεφ-Μελίτα μαζί και χαίρομαι που κάνω τη διαφορά στους σχολιασμούς xixixi

Εξακολουθώ να νομίζω όμως ότι είναι κάπως που ο κ. Ηλίας είναι τόσο καιρό σε τέτοια κατάσταση..
Σπόιλερ:
Τραβάει πολύ και αν δεν έχει σύντομα αίσιο τέλος πολύ φοβάμαι ότι θα το τραβήξουν μέχρι και την αυλαία της φετινής σεζόν : curse :

Η Αμαλία πάντα με κάνει να γελάω στις σκηνές της με τον Πέτρο!

Λουκάκο μου μαζί σου, μη φοβάσαι τίποτα...πάμε γερά!!

Η Στέλλα δε με ενοχλεί στα τελευταία επεισόδια!


Υ.Γ ΘΕΛΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΛΟΥΚΑΝΟΡΙΚΕΣ ΣΚΗΝΕΣ
Υ.Γ 2 ΘΕΛΩ ΣΤΕΦΑΝΟ-ΜΕΛΙΤΑ ΜΑΖΙ και ας είμαι σχεδόν η μόνη (από το forum τουλάχιστον)
Υ.Γ 3 ΘΕΛΩ ΕΔΕΜ ΠΙΣΩ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ (Ε-Ε-ΕΡΧΕΤΑΙ)
Υ.Γ 4 ΘΕΛΩ ΛΟΥΚΑΝΟΡΙΚΗ ΜΠΕΜΠΑΑΑ ΣΥΝΤΟΜΑ (Ε-Ε-ΕΡΧΕΤΑΙ ΑΛΛΑ ΕΧΟΥΜΕ ΑΚΟΜΑ ΛΙΓΟ..)
Dimitraaa
Dimitraaa
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Athens city
Ασχολίες : https://www.youtube.com/watch?v=36kTFh60iyc <3 Levyrroni 4ever <3

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 563 - Ημερομηνία 10-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 563 - Ημερομηνία 10-05-2011

Δημοσίευση από Antigoni! Τρι Μάης 10, 2011 10:12 pm

Σήμερα είδα κι εγώ μετά από πολύ καιρό ολόκληρο επεισόδιο (κατά λάθος βέβαια)
Και μου ''γεννήθηκε μια απορία..:Τι γλυκό έτρωγε η Νόρα? Κατάλαβε κανείς? Σαν cheesecake μου φάνηκε!
Antigoni!
Antigoni!
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Εδέμ!!
Ασχολίες : Τα μυστικά της εδέμ! Θρίλερ και εξωσχολικά βιβλία!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 563 - Ημερομηνία 10-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 563 - Ημερομηνία 10-05-2011

Δημοσίευση από rafoni Τρι Μάης 10, 2011 10:14 pm

Δεν προλαβαίνω να σχολιάσω αλλά είστε όλες θεές!! lmao lmao lmao
Ανυπομονώ να ρθει η αυριανή μέρα για να διαβάσω όλους τους σχολιασμούς!! Καληνύχτα!! Είστε θεές!! : respect : : respect : : respect :

rafoni
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 563 - Ημερομηνία 10-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 563 - Ημερομηνία 10-05-2011

Δημοσίευση από ProudMaslowqueen Τρι Μάης 10, 2011 10:24 pm

Ρουσος-Ποιος νομιζει οτι ειναι?
Λουκακος-Νορακι-Ολα τα λεφτα!Θα δικαιωθειτε!
Στεφανος-Μελιτα-Χωσ' της μια σφαλιαρα να ησυχασει!
Εριεττα-Μεινε σταθερη στο υψος σου θεα μου!
Αυτα!
ProudMaslowqueen
ProudMaslowqueen
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Palm Woods!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ασχολίες : Παναγιώτης Πετράκης-Βig Time Rush (James Maslow!)!!!!!!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 563 - Ημερομηνία 10-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 563 - Ημερομηνία 10-05-2011

Δημοσίευση από nefelik Τρι Μάης 10, 2011 11:29 pm

roria έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Είμαι πολύ θυμωμένη
Μα να προσβάλουν αυτό το καλόψυχο αξιοπρεπές κορίτσι;
Δεν ντρέπονται καθόλου;
Αυτός ο Λουκάς δεν κοκκινίζει;
Ντροπή και αίσχος
Στα κάτεργα να τους στείλουν όλους που προσβάλανε το Μελιθρόνι
xoxo xoxo xoxo xoxo xoxo xoxo xoxo

Clarabelle, συμμερίζομαι το θυμό σου!
Έχω υπαρξιακό ερώτημα: προχθές προβλήθηκε ένα επεισόδιο όπου η Μελίτα εκβίασε το Στέφανο και στο καπάκι πήγε στον πατέρα της και τον εξουσιοδότησε εν λευκώ να στείλει το Στέφανο στη φυλακή ή δεν συνέβη ποτέ αυτό και αγγελοκρούστηκα;
Εάν συνέβη, τι έπαθαν σήμερα, δυο μέρες μετά, όλοι οι συντελεστές, ήπιαν το νερό της λήθης και κατέληξαν στο ότι η γυναίκα-νήπιο κάνει ναζάκια αλλά ποτε δεν θα έστελνε κάποιον στη φυλακή;;;
Εάν δεν συνέβη, κλείστε μου επειγόντως κρεββάτι δίπλα στου Ηλία! Του οποίου, παρεμπιπτόντως, η σκηνή με την Αγγέλα πέρα από όχημα της πλοκής, ήταν πολύ ανθρώπινη και μου άρεσε. Και ο Νικόλας με τη Δάφνη μου άρεσαν σήμερα.
Θερμή παράκληση προς κάθε αρμόδιο: δεν ξέρω τι προτίθεσθε να κάνετε με το ζευγάρι Στέφανος-Εριέττα, εύχομαι για λόγους που τους έχω αναλύσει πολλές φορές, όπως και πολλοί άλλοι εδώ μέσα, να μας αφήσετε να το χαιρόμαστε, γιατί είναι χάρμα ιδέσθαι οι δυο τους. Εν πάση περιπτώσει όμως για όσο τους έχετε μαζί, θα μπορούσατε να μην καταστρέφετε όλες τις κοινές τους σκηνές με το Ρούσσο, την Αντιγόνη, την Άννα, τα διαμάντια, τη Νταίζη, το Χατζημπούκλα, τους πίνακες, τον Αραβαντινό και τους κλεπταποδόχους; Μόνο για τα σπρεντς δεν μας τους έχετε δείξει να μιλάνε. Θέλουμε να τους δούμε σε σκηνές τρυφερές, σκηνές ζευγαριού, να μιλάνε για τους ίδιους και για τη σχέση τους, όπως όλα τα ζευγάρια. Και θα ήθελα να τους δω να πηγαίνουν να δουν και τον Άγγελο. Αφού η Εριέττα είναι με το Στέφανο, θα πρέπει να έχει και κάποια επαφή με το παιδί του.
Η Αμαλία σε μεγάλα κέφια σήμερα, ζωγραφισε.
Δεν ξέρω αν είναι η ιδέα μου, αλλά στην αναμέτρηση Λουκά-Ρούσσου, δυνατού με αδύναμο, διακρίνω μια πρόθεση να δοθεί και ένας ευρύτερος συμβολικός χαρακτήρας. Αν ισχύει, δεν το βρίσκω κακό. Αρκεί να δοθεί σωστά.
Λευτέρης-Εύα: τους είδαμε λιγάκι και εκτός σπιτιού. Εκείνος ήταν αφοπλιστικός, εκείνη εκνευρισμένη και απορροφημένη από τα δικά της, μήπως θα πρέπει κάποια στιγμή να συμπέσουν;
Αντιγόνη-Ρούσσος: σταθερή αξία. Ευτυχώς!
Υ.Γ.1: ειλικρινά δεν ξέρω τι να το ψηφίσω. Κακό δεν θα το έλεγα, καλό δεν θα το έλεγα, ούτε όμως και μέτριο: τελικά μάλλον αλλοπρόσαλλο θα το έλεγα.
Υ.Γ. 2 (προς kapetanissa): μάλλον δεν ήταν η καταλληλότερη μέρα για αποχή από τις σοκολάτες! Προς σαββατοκύριακο το κόβω, για να είμαστε σίγουροι!

Άλλα σκόπευα να γράψω σήμερα, αλλά διάβασα τα σχόλιά σας και είδα τα πράγματα από μια άλλη οπτική γωνία... Αναρωτιέμαι αν αυτά που βλέπουμε εμείς τα βλέπουν και οι σεναριογράφοι...

Fay66, gxnel, Roria, JESSIE, loukitsa oscar

Roria, δεν είσαι η μόνη που είδες το επεισόδιο που αναφέρεις. Οπότε επειδή ΣΥΝΕΒΗ, μάλλον σε άλλους θα πρέπει να κλείσουμε κρεβάτια δίπλα στου Ηλία... Συμφωνώ απόλυτα και με την παράκληση προς κάθε αρμόδιο, αλλά δεν έχουμε δει άλλα, αυτά περιμένεις να δεις;

Παρόλα αυτά, επειδή σήμερα νομίζω ότι άρχισα να καταλαβαίνω πού πάνε οι σεναριογράφοι την ιστορία – ανεξάρτητα από αυτά που σχολιάζουμε εμείς εδώ – το μόνο που περιμένω είναι η τηλεταινία της 29ης Μαΐου, για να δω πόσες βόμβες θα σκάσουν τότε, και μετά θα σκεφτώ πάρα πολύ αν θα ξαναδώ επεισόδια από τον Οκτώβριο.

Υ.Γ. Εδώ σήμερα ξέχασαν το Μάριο, ο οποίος προφανώς έμεινε μόνος του στο σπίτι μέσα στη νύχτα, και χθες εμείς αναρωτιόμασταν πώς ξέχασαν ότι ο Στέφανος δεν είχε το διαμάντι. Οι άνθρωποι έχουν τόσες α – παπά – λευτες σκηνές να γράψουν, με τέτοιες λεπτομέρειες θα ασχολούνται τώρα;

nefelik
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 563 - Ημερομηνία 10-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 563 - Ημερομηνία 10-05-2011

Δημοσίευση από kapetanissa Τρι Μάης 10, 2011 11:35 pm

roria έγραψε:
Έχω υπαρξιακό ερώτημα: προχθές προβλήθηκε ένα επεισόδιο όπου η Μελίτα εκβίασε το Στέφανο και στο καπάκι πήγε στον πατέρα της και τον εξουσιοδότησε εν λευκώ να στείλει το Στέφανο στη φυλακή ή δεν συνέβη ποτέ αυτό και αγγελοκρούστηκα;
Με πεθαίνεις! lmao με πεθαίνεις όμως! lmao
Ψψψτ....το δεύτερο! (μη σκιάζεσαι καλέ, ο Ραφαήλ ήταν.... Angel )

roria έγραψε:
Και θα ήθελα να τους δω να πηγαίνουν να δουν και τον Άγγελο. Αφού η Εριέττα είναι με το Στέφανο, θα πρέπει να έχει και κάποια επαφή με το παιδί του.
Α, καλά έχεις ξεφύγει φιλενάδα... εδώ δε βλέπουμε το παιδί με τη ΜΑΝΑ του, εσύ θες να το δεις και με την γκόμενα του πατέρα του!??!?!!? (σόρυ για τα γαλλικά, αγαπώ Έρι, αλλά.... ήθελα να δώσω έμφαση!)

roria έγραψε:
Υ.Γ. 2 (προς kapetanissa): μάλλον δεν ήταν η καταλληλότερη μέρα για αποχή από τις σοκολάτες! Προς σαββατοκύριακο το κόβω, για να είμαστε σίγουροι!
Άμα τα λέω εγώ.....

Λοιπόν, πάμε να δούμε τώρα.... μου άρεσαν αρκετά από το σημερινό.
Η Αγγέλα με τον Ηλία ας πούμε. Και ο Λευτέρης με την Εύα.
Η Εύα με τον Λευτέρη δεν μου πολυάρεσε, αλλά τι να κάνω... Αμάν βρε παιδιά, ζουζουνιάστε και λίγο.....
Στέφανος και Έρι. Υπέροχοι και καταπληκτικοί, αλλά αυτή τζαμαρία δεν θα μου γλιτώσει. Τόση σπιταρόνα, κλέβω ματιές από σαλόνια μέσα και... εκεί... εκεί! Τζαμαρία! Είχε και μια υποψία τρυφερότητας σήμερα βρε! Τι λες! Θαύμα!
Ο Λουκάς. Ρέστα έδωσε το παλικάρι σήμερα... με Στεφ και Έρι αγάπησα! Και πόσο, μα πόσο του πάει το μπλε πουκαμισάκι... Κρίμα που πήγε μετά στο Ρούσο με το τζην και το ριγέ. Σε όλες του τις σκηνές σήμερα τον ευχαριστήθηκα. Δεν ξέρω, μ'αρέσει να τον βλέπω τσαντίλα, βγάζει πολύ ωραία την ένταση και την αποφασιστικότητα, το βλέμα του πετάει κεραυνούς. Καλώς έπραξε και τα έχωσε και στον μπαμπά και στην κόρη του. Η δεύτερη βέβαια σήκωνε και παραπάνω....

Η Νόρα. Αυτό το "μαμά!" στην Αστέρω και τελευταία με το παγωτό, όλα τα λεφτά όμως!

Αντιγόνη, σταθερή αξία... Έχει κάνει τα τέρατα, κι όμως, δεν θέλω να την πνίξω. Εϊναι από αυτούς τους "κακούς", που έναν σεβασμό τρόπον τινα τον εμπνέουν, όσο να πεις.... Αυτή τη λεπτή ειρωνία, αυτό το βλέμμα που παγώνει και την κόλαση, δεν μπορώ να μην τα εξυμνήσω... Ακόμα και να νοιάζεται θα σε πείσει ότι δεν νοιάζεται. Ακόμα και να συγκινηθεί, θα το μαζέψει. Γιατί έτσι έκανε μια ζωή, γιατί έτσι την έκανε η ζωή.

Τη Νταίζη βαριέμαι να την σχολιάσω σήμερα, πειράζει?! Razz

Προτιμώ να ασχοληθώ με την Αμαλία! Θεά, θεά! Με τον Ρούσσο ζωγράφισε η γυναίκα, τι στυλ, τι ψυχραιμία τι ατάκες.... Λαϊκιστί, τον ξεβράκωσε, και η Στέλλα δίπλα, ως βρεγμένη γάτα... Με την κόρη της δε (πώς, μα πώς από τέτοιους γονείς βγήκε αυτό το χαϊβάνι, δεν κατανοώ! Οκ, την κατινιά την πήρε από την Αμαλία, αλλά η Αμαλία είναι κατίνα με μυαλό -ενίοτε!- Αυτή, ποτέ!!!!) και τον υπέροχο Λουκά, ήτο απλώς απολαυστική! Είχε ρέντα σήμερα...

Ο Ρούσσος... ένα τσαλάκωμα, το ζητάει πλέον ο οργανισμός του. Ελπίζω να το λάβει, να ησυχάσουν και οι αγαπημένοι μας κι εμείς. Κάποια, μα κάποια στιγμή, πρέπει να κάνει κι η Νέμεσις ένα guest φρονώ, προς πάσα κατεύθυνση διαπραξάντων Ύβριν....

Και θέλω να δω τι ακριβώς έκανε την Αντιγόνη να χάσει τη φωνή της και να ανακοινώσει πώλησιν Εδέμ... Βέβαια οι φατσούλες της παρέας με το νέο μου έφεραν χαμόγελο. Άντε να διούμε...

Α, κόντεψα να ξεχάσω... (και το 'θελα τόσο πολύ γμτ...)
αυτή, την αδικημένη, την προσβεβλημένη, την πονεμένη, την ταπεινωμένη... το θύμα της άτιμης της κενωνίας που άλλους τους ανεβάζει κι άλλους τους ρίχνει στα ξένα χέρια.... μπορεί κάποιος να κάνει την αγαθοεργία να την πάει μέχρι το Δρομοκαΐτιο.... το Μαρκομιχελάκειο.... το Μπαλουκλή... το Δαφνί.... ΚΑΠΟΙΟ ευαγές ίδρυμα τελοσπάντων, μια που το λένε ότι έχει παραφρονήσει και δεν είναι καλά τα νεύρα της.... (και τίποτα άλλο πάνω της...) Nyxia

Άντε καληνύχτα μας.... Ypnos

ΥΓ gxnel, roria, jessie, fantina, Clarabelle Flkia
kapetanissa
kapetanissa
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Fata Morgana
Ασχολίες : ατέρμονη πεζοπορία στον θαλασσινό φεγγαρόδρομο

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 3 1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης