Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 572 - Ημερομηνία 23-05-2011

+29
elenp
DESPOINA
zeta88
soso
alex1
ΣΨ1
kapetanissa
loukitsa
stephanos13
dm10811
roria
verile_mistika
nefelik
Καρ-Mik
Cancoon
anastasia20
afroditi_norakii
st@cy
ntina fan
aggeliki
JESSIE
gxnel
marakii
Mariap
evanna
fay66
trelli petrakitsa
Dimitraaa
Clarabelle
33 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογείστε το σημερινό επεισόδιo

Επεισόδιο 572 - Ημερομηνία 23-05-2011 - Σελίδα 3 Vote_lcap6%Επεισόδιο 572 - Ημερομηνία 23-05-2011 - Σελίδα 3 Vote_rcap 6% 
[ 3 ]
Επεισόδιο 572 - Ημερομηνία 23-05-2011 - Σελίδα 3 Vote_lcap45%Επεισόδιο 572 - Ημερομηνία 23-05-2011 - Σελίδα 3 Vote_rcap 45% 
[ 23 ]
Επεισόδιο 572 - Ημερομηνία 23-05-2011 - Σελίδα 3 Vote_lcap33%Επεισόδιο 572 - Ημερομηνία 23-05-2011 - Σελίδα 3 Vote_rcap 33% 
[ 17 ]
Επεισόδιο 572 - Ημερομηνία 23-05-2011 - Σελίδα 3 Vote_lcap8%Επεισόδιο 572 - Ημερομηνία 23-05-2011 - Σελίδα 3 Vote_rcap 8% 
[ 4 ]
Επεισόδιο 572 - Ημερομηνία 23-05-2011 - Σελίδα 3 Vote_lcap4%Επεισόδιο 572 - Ημερομηνία 23-05-2011 - Σελίδα 3 Vote_rcap 4% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 572 - Ημερομηνία 23-05-2011 - Σελίδα 3 Vote_lcap4%Επεισόδιο 572 - Ημερομηνία 23-05-2011 - Σελίδα 3 Vote_rcap 4% 
[ 2 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 51
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 572 - Ημερομηνία 23-05-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 572 - Ημερομηνία 23-05-2011

Δημοσίευση από maraki_ch Τρι Μάης 24, 2011 4:26 pm

Να'μαι κι εγώ!!! Επανέρχομαι (δριμυτερη δεν ξερω, αλλα με ανεβασμενο ηθικο σιγουρα!!!)
Ειμαι αναμεσα σε Καλο και Πολυ Καλο!! Θα δειξει!!

Καταρχην, η σκηνη Πέτρου και Αμαλιας ηταν πολυ καλη!!! Ο Πετρος δεν θα ηθελα να καταληξει στη φυλακη... Οχι στη συγκεκριμενη υποθεση!! Γενικα!! Και ελπιζω ακομα σε μια συμφιλιωση με το Λουκα!!! Ποναει και ειναι φανερο!! Ναι μεν ανησυχει για το ονομα του και τη φημη του, αλλα νομιζω πως περισσοτερο τον απασχολει το θεμα με το Λουκα!!

Ο καημενος ο Ηλιας με εχει μπερδεψει!! Μεχρι προχθες ημουν σιγουρη οτι κατι γινεται τα βραδια στην Εδεμ κ εχει δικιο για αυτα που λεει!!! Αλλά χθες που αποκαλεσε Μαιρη τη Δαφνη, ειλικρινα ανατριχιασα!! Υπεροχη σκηνη!! 'Η οντως το παιζει τρελος ή τα έχει χασει τελειως, οπως ειπατε κι εσεις!!! Ωραια και η σκηνη με Λουκα και Νικολα!!

Αυτος ο Απαισιος Θανος και η αρκουδα του.... δηλαδη ΕΛΕΟΣ!!! Που το βρηκαν!! Κουκλα το Ευακι!! Ειδικα οταν τα παιρνει... ΥΠΕΡΟΧΗ!!! Του πεταξε και την ατακα "μπορει να με εχετε δει σε καποιο περιοδικο" και εκαψε φλαντζες ο βλαμμενος!!! Ειδε πως φερεται στην κορη της και δεν αντεξε η γυναικα!! Ταπηροκρανιαση επααθε και με το δικιο της!! Πηρε λοιπον τα μπογαλακια της και ετρεξε στο Λευτερη!! Ο οποιος δε τοση ωρα περιμενε απ'εξω (με τα του μπουφαν του φυσικα!!)!!
Το σχεδιο ολιγον τι κουλο, αν και κατανοητο, αλλά σαν σκηνη μου αρεσε!!
Και μετα στο σπιτι σαν να ζουλεψε ο Λευτερακος!!!

Το οτι ο Ρουσσος πηγε να σκεφτει παρεα με την Θεοτρελη γυναικα του και την ζαβή κορη του, που αλλαξε καραμελα, ασχολιαστο!!!

Αντιγονη και Νταιζη σε μια απο τα ιδια!! Ο λυκος κι αν εγερασε.... Κορακι.. μαυρο κορακι...

Η Αμαλια προσπαθει να σωσει τον αντρα της και τριγυριζει μεσα στη νυχτα λεγοντας τα ιδια!!

Νικολας και Δαφνη ανησυχουν για τον Ηλια και προετοιμαζονται!!!

Εριεττα και Στεφανος!!! χμμμ... απο τη μια μου αρεσουν μαζι, απο την αλλη νιωθω οτι η Εριεττα εχει επαναπαυτει στο οτι ειναι μαζι και δυσκολευεται να δει παρακατω!! Δεν ξερω!! Θα φανει!!!
Αγκαλια και σχεδια για ταξιδια!!! :)

ΛουκαΝορικη σσκηνη υπεροχη!!! Και μεγαλη σε διαρκεια σχετικα με αλλες!! Και προβληματισμοι!!! Και ενας Λουκακος σε αγωνια!!! Και γλύκες!!! Love! Βεβαια, η κοιλια της Νορας φαινοταν καπως, αλλα τελος παντων!!!

Δεν μου αρεσε που η Δαφνη πηγε να ζητησει την αδεια απο την Ευα για να επιστρεψουν στην Εδεμ.. Μπορει να εχω και αδικο, αλλα μου εκατσε καπως απο τη στιγμη που τους ειπε τοσες φορες οτι μπορουν να γυρισουν οποτε θελουν!!!

Και εγενετο εκταφη!!! Μια σκηνη απο μακρια τουλαχιστον, θα μπορουσαν να μας την δειξουν!!!

Χαρηκα κι εγω που η Στελλα υποχωρησε για τον ερχομο του Ευκλειδη!!! Ποσο γλυκια η Νορα που σκεφτοταν τον μπαμπα της τοσο ομορφα!!!

Η τελευταια σκηνη με Λουκα και Νικολα μου αρεσε πολυ!!! Ο Λουκας πολυ προβληματισμενος!!! Ανησυχει πολυ και φαινεται!!! Λιγο το σημειωμα, λιγο η τρελη η Αμαλια, ποσα να αντεξει ο ανθρωπος???

Συνοψις: Κραταω τον καθηλωτικο Ρουσσο, την ΥΠΕΡΟΧΗ Εύα και τον Ηλία!!!

Τα Flkia μου!!!

Υ.Γ.: Τα Congrats μου στα γνωστα θαυματουργα κοριτσια!!!
maraki_ch
maraki_ch
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : chania

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 572 - Ημερομηνία 23-05-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 572 - Ημερομηνία 23-05-2011

Δημοσίευση από Ioanna T Τρι Μάης 24, 2011 4:30 pm

Με έχετε υπερκαλύψει ως συνήθως αγαπημένες,αν γράφω δυο λογάκια είναι μόνο και μόνο γιατί τελειώνουν τα επεισόδια και θα μου λείψουν οι σχολιασμοί....

-Λευτέρη αγόρι μου μα να λες''Ψυχραιμία''στην Εύα?Μα πού πήγανε οι άντρες 100%(αθάνατη Χρύσπα... ^^ ).Πάρτα στο κρανίο εκεί που είναι κι αυτή φουντωμένη να γίνει της...Μελίτας!

(΄Οσον αφορά την Ξυλά,μην τα ισοπεδώνουμε όλα.Εντάξει,δεν είπαμε να τη θαυμάζουν όλοι,μη τη στείλετε στο Hollywood αν θέλετε,δε γίνεται όμως μια πορεία ετών,ειδικά θεατρική,να την αμφισβητείς.Εγώ πάντως να δηλώσω ότι αν δεν ήταν αυτή δεν θα έμπαινα καν στον κόπο να δω τις σκηνές πολικού κάλλους με τον pervert της κόρης της.)

-Η γυναίκα-Θρύλος από την άλλη γιατί αγχώνεται?Δεν ξέρει ακόμα από τις νομικές σπουδές της ότι η περιουσία της μανούλας δεν κινδυνεύει να καταλήξει στο δημόσιο?Ή μήπως τελευταία ασχολείται με την αστροφυσική και εξεχάσθη?

Ωραίες ερμηνείες σήμερα,ωραία συναισθήματα και ψηφίζω καλό,αλλά στο επόμενο θέλω κι άλλο ανέκδοτο από το Θάνο! slap

Υ.Γ.1.Γεια σου Αμαλία με τον καταψύκτη σου! gelio
Υ.Γ.2.Clarabelle(μα δεν τετραγωνίζει επικίνδυνα η εγκυμονούσα?) ,roria και λοιποί οσκαρικοί σχολιαστές τα σέβη μου! oscar
Ioanna T
Ioanna T
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Σ'αεροπλάνα και βαπόρια...
Ασχολίες : Χορός,σινεμά,φίλοι,ταξίδια,Μυστικά

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης